GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej Oświęcim, 8/10/2017 |
1 - GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej BLOK I | 8/10/2017 - 9:30 |
Konkurencja 1 8/10/2017 - 9:30 | Kobiet, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.79 | 690 | 28.96 | 32.83 | ||||
2. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.06 | 619 | 29.81 | 34.25 | ||||
3. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:04.73 | 600 | 29.88 | 34.85 | ||||
4. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:06.06 | 564 | 30.74 | 35.32 | ||||
5. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.08 | 564 | 30.59 | 35.49 | ||||
6. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:06.58 | 551 | 31.54 | 35.04 | ||||
7. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.66 | 549 | 31.14 | 35.52 | ||||
8. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:07.06 | 540 | 31.21 | 35.85 | ||||
9. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:07.45 | 530 | 32.22 | 35.23 | ||||
10. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.56 | 528 | 31.46 | 36.10 | ||||
11. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.81 | 522 | 31.59 | 36.22 | ||||
12. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.90 | 520 | 30.80 | 37.10 | ||||
13. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.73 | 501 | 31.29 | 37.44 | ||||
14. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.82 | 499 | 32.10 | 36.72 | ||||
15. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:09.07 | 494 | 31.59 | 37.48 | ||||
16. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:09.29 | 489 | 32.37 | 36.92 | ||||
17. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:09.35 | 488 | 31.76 | 37.59 | ||||
18. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.44 | 486 | 31.94 | 37.50 | ||||
19. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.57 | 483 | 31.87 | 37.70 | ||||
20. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.86 | 477 | 32.64 | 37.22 | ||||
21. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:09.95 | 475 | 32.33 | 37.62 | ||||
22. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 1:10.00 | 474 | 33.08 | 36.92 | ||||
23. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.11 | 472 | 32.73 | 37.38 | ||||
24. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 1:10.16 | 471 | 33.13 | 37.03 | ||||
25. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:10.31 | 468 | 32.51 | 37.80 | ||||
26. | Świstuń Julia SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:10.43 | 466 | 31.24 | 39.19 | ||||
27. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 1:10.68 | 461 | 31.53 | 39.15 | ||||
28. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:10.80 | 458 | 32.75 | 38.05 | ||||
29. | Kusion Weronika SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.82 | 458 | 32.78 | 38.04 | ||||
30. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.92 | 456 | 32.99 | 37.93 | ||||
31. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.96 | 455 | 33.07 | 37.89 | ||||
32. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:11.01 | 454 | 32.25 | 38.76 | ||||
33. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:11.21 | 451 | 32.23 | 38.98 | ||||
34. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:11.65 | 442 | 32.63 | 39.02 | ||||
35. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.47 | 427 | 33.55 | 38.92 | ||||
36. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:12.49 | 427 | 33.27 | 39.22 | ||||
37. | Rygiel Oliwia SO | 02 | Junior Kluczbork | 1:12.83 | 421 | 33.61 | 39.22 | ||||
38. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:13.05 | 417 | 33.63 | 39.42 | ||||
39. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.12 | 416 | 32.33 | 40.79 | ||||
40. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 1:13.15 | 416 | 33.56 | 39.59 | ||||
Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.15 | 416 | 33.67 | 39.48 | |||||
42. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:13.20 | 415 | 33.62 | 39.58 | ||||
43. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.35 | 412 | 34.18 | 39.17 | ||||
44. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:13.47 | 410 | 33.97 | 39.50 | ||||
45. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.69 | 406 | 34.47 | 39.22 | ||||
46. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.85 | 404 | 33.32 | 40.53 | ||||
47. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 1:14.69 | 390 | 34.20 | 40.49 | ||||
48. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.74 | 390 | 33.45 | 41.29 | ||||
49. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:15.12 | 384 | 34.43 | 40.69 | ||||
50. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:15.35 | 380 | 34.63 | 40.72 | ||||
51. | Cholewa Karolina SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:15.42 | 379 | 32.87 | 42.55 | ||||
52. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:16.06 | 370 | 36.52 | 39.54 | ||||
53. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:16.32 | 366 | 36.31 | 40.01 | ||||
54. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.46 | 364 | 34.54 | 41.92 | ||||
55. | Wilczek Renata SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:16.78 | 359 | 34.35 | 42.43 | ||||
56. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.01 | 356 | 35.64 | 41.37 | ||||
57. | Bigos Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:17.25 | 353 | 34.14 | 43.11 | ||||
58. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.80 | 345 | 35.81 | 41.99 | ||||
59. | Kliś Oliwia | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:17.82 | 345 | 35.59 | 42.23 | ||||
60. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:17.83 | 345 | 35.49 | 42.34 | ||||
61. | Ściślak Julia | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:17.90 | 344 | 35.46 | 42.44 | ||||
62. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.20 | 340 | 33.37 | 44.83 | ||||
63. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.30 | 339 | 36.16 | 42.14 | ||||
64. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:18.51 | 336 | 35.74 | 42.77 | ||||
65. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 1:18.64 | 334 | 34.80 | 43.84 | ||||
66. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:18.90 | 331 | 34.43 | 44.47 | ||||
67. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:19.18 | 328 | 37.35 | 41.83 | ||||
68. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:19.37 | 325 | 35.80 | 43.57 | ||||
69. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 1:19.60 | 322 | 36.14 | 43.46 | ||||
70. | Szymkowiak Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:20.44 | 312 | 36.05 | 44.39 | ||||
71. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:20.51 | 312 | 37.62 | 42.89 | ||||
72. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.01 | 306 | 37.26 | 43.75 | ||||
73. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:21.39 | 302 | 37.49 | 43.90 | ||||
74. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 1:21.55 | 300 | 36.53 | 45.02 | ||||
75. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.83 | 297 | 36.88 | 44.95 | ||||
76. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:21.91 | 296 | 37.82 | 44.09 | ||||
77. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:21.99 | 295 | 37.95 | 44.04 | ||||
78. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:22.05 | 294 | 36.26 | 45.79 | ||||
79. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:22.61 | 288 | 36.48 | 46.13 | ||||
80. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:22.77 | 287 | 37.41 | 45.36 | ||||
81. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:22.95 | 285 | 36.99 | 45.96 | ||||
82. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.87 | 276 | 36.83 | 47.04 | ||||
83. | Szaraniec Patrycja | 04 | Gryf Dębica | 1:24.10 | 273 | 35.43 | 48.67 | ||||
84. | Miernik Wiktoria SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:24.16 | 273 | 38.69 | 45.47 | ||||
85. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:26.73 | 249 | 39.56 | 47.17 | ||||
86. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:26.79 | 249 | 37.50 | 49.29 | ||||
87. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:26.86 | 248 | 39.79 | 47.07 | ||||
88. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:26.89 | 248 | 39.90 | 46.99 | ||||
89. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:27.37 | 244 | 39.41 | 47.96 | ||||
90. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha Kraków | 1:27.53 | 242 | 40.84 | 46.69 | ||||
91. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.61 | 242 | 41.09 | 46.52 | ||||
92. | Kostiana Diana SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:27.64 | 241 | 38.39 | 49.25 | ||||
93. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 1:28.92 | 231 | 39.76 | 49.16 | ||||
94. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:29.06 | 230 | 40.72 | 48.34 | ||||
95. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:29.23 | 229 | 39.76 | 49.47 | ||||
96. | Kotyza Aleksandra SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.48 | 227 | 39.51 | 49.97 | ||||
97. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:30.16 | 222 | 41.49 | 48.67 | ||||
98. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:30.34 | 220 | 40.65 | 49.69 | ||||
99. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:30.75 | 217 | 39.59 | 51.16 | ||||
100. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:30.97 | 216 | 41.10 | 49.87 | ||||
101. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:34.35 | 193 | 40.10 | 54.25 | ||||
102. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:36.36 | 182 | 42.85 | 53.51 | ||||
103. | Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | Victoria Kozy | 1:38.18 | 172 | 43.12 | 55.06 | ||||
104. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:38.22 | 171 | 41.89 | 56.33 | ||||
105. | Komędera Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:38.67 | 169 | 44.61 | 54.06 | ||||
106. | Matyja Emilia SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:47.57 | 130 | 48.75 | 58.82 | ||||
DYSKW. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | ||||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 9:45) | |||||||||||
DYSKW. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | ||||||||
zmiana stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 8/10/2017 - 9:30 | Kobiet, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.79 | 690 | 28.96 | 32.83 | ||||
2. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.06 | 619 | 29.81 | 34.25 | ||||
3. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:04.73 | 600 | 29.88 | 34.85 | ||||
4. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:07.06 | 540 | 31.21 | 35.85 | ||||
5. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:07.45 | 530 | 32.22 | 35.23 | ||||
6. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.82 | 499 | 32.10 | 36.72 | ||||
7. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:09.07 | 494 | 31.59 | 37.48 | ||||
8. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:09.35 | 488 | 31.76 | 37.59 | ||||
9. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.44 | 486 | 31.94 | 37.50 | ||||
10. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:09.95 | 475 | 32.33 | 37.62 | ||||
11. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 1:10.00 | 474 | 33.08 | 36.92 | ||||
12. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 1:10.16 | 471 | 33.13 | 37.03 | ||||
13. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:10.31 | 468 | 32.51 | 37.80 | ||||
14. | Świstuń Julia SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:10.43 | 466 | 31.24 | 39.19 | ||||
15. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 1:10.68 | 461 | 31.53 | 39.15 | ||||
16. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:10.80 | 458 | 32.75 | 38.05 | ||||
17. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:11.65 | 442 | 32.63 | 39.02 | ||||
18. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:13.05 | 417 | 33.63 | 39.42 | ||||
19. | Cholewa Karolina SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:15.42 | 379 | 32.87 | 42.55 | ||||
20. | Bigos Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:17.25 | 353 | 34.14 | 43.11 | ||||
21. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:26.86 | 248 | 39.79 | 47.07 | ||||
DYSKW. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | ||||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 9:45) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 8/10/2017 - 9:30 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:06.06 | 564 | 30.74 | 35.32 | |||
2. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.08 | 564 | 30.59 | 35.49 | |||
3. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:06.58 | 551 | 31.54 | 35.04 | |||
4. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.66 | 549 | 31.14 | 35.52 | |||
5. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.56 | 528 | 31.46 | 36.10 | |||
6. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.81 | 522 | 31.59 | 36.22 | |||
7. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.90 | 520 | 30.80 | 37.10 | |||
8. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.73 | 501 | 31.29 | 37.44 | |||
9. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:09.29 | 489 | 32.37 | 36.92 | |||
10. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.57 | 483 | 31.87 | 37.70 | |||
11. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.86 | 477 | 32.64 | 37.22 | |||
12. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.11 | 472 | 32.73 | 37.38 | |||
13. | Kusion Weronika SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.82 | 458 | 32.78 | 38.04 | |||
14. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.92 | 456 | 32.99 | 37.93 | |||
15. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.96 | 455 | 33.07 | 37.89 | |||
16. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:12.49 | 427 | 33.27 | 39.22 | |||
17. | Rygiel Oliwia SO | 02 | Junior Kluczbork | 1:12.83 | 421 | 33.61 | 39.22 | |||
18. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.12 | 416 | 32.33 | 40.79 | |||
19. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 1:13.15 | 416 | 33.56 | 39.59 | |||
Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.15 | 416 | 33.67 | 39.48 | ||||
21. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:13.20 | 415 | 33.62 | 39.58 | |||
22. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.35 | 412 | 34.18 | 39.17 | |||
23. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.69 | 406 | 34.47 | 39.22 | |||
24. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.85 | 404 | 33.32 | 40.53 | |||
25. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 1:14.69 | 390 | 34.20 | 40.49 | |||
26. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.74 | 390 | 33.45 | 41.29 | |||
27. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:15.12 | 384 | 34.43 | 40.69 | |||
28. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:16.32 | 366 | 36.31 | 40.01 | |||
29. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.46 | 364 | 34.54 | 41.92 | |||
30. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.80 | 345 | 35.81 | 41.99 | |||
31. | Kliś Oliwia | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:17.82 | 345 | 35.59 | 42.23 | |||
32. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:17.83 | 345 | 35.49 | 42.34 | |||
33. | Ściślak Julia | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:17.90 | 344 | 35.46 | 42.44 | |||
34. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:18.51 | 336 | 35.74 | 42.77 | |||
35. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 1:18.64 | 334 | 34.80 | 43.84 | |||
36. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:18.90 | 331 | 34.43 | 44.47 | |||
37. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:19.18 | 328 | 37.35 | 41.83 | |||
38. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:19.37 | 325 | 35.80 | 43.57 | |||
39. | Szymkowiak Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:20.44 | 312 | 36.05 | 44.39 | |||
40. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:20.51 | 312 | 37.62 | 42.89 | |||
41. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.01 | 306 | 37.26 | 43.75 | |||
42. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:21.39 | 302 | 37.49 | 43.90 | |||
43. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 1:21.55 | 300 | 36.53 | 45.02 | |||
44. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.83 | 297 | 36.88 | 44.95 | |||
45. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:22.05 | 294 | 36.26 | 45.79 | |||
46. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:26.73 | 249 | 39.56 | 47.17 | |||
47. | Kostiana Diana SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:27.64 | 241 | 38.39 | 49.25 | |||
48. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 1:28.92 | 231 | 39.76 | 49.16 | |||
49. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:29.23 | 229 | 39.76 | 49.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 8/10/2017 - 9:30 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:11.01 | 454 | 32.25 | 38.76 | ||||
2. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:11.21 | 451 | 32.23 | 38.98 | ||||
3. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.47 | 427 | 33.55 | 38.92 | ||||
4. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:13.47 | 410 | 33.97 | 39.50 | ||||
5. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:15.35 | 380 | 34.63 | 40.72 | ||||
6. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:16.06 | 370 | 36.52 | 39.54 | ||||
7. | Wilczek Renata SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:16.78 | 359 | 34.35 | 42.43 | ||||
8. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.01 | 356 | 35.64 | 41.37 | ||||
9. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.20 | 340 | 33.37 | 44.83 | ||||
10. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.30 | 339 | 36.16 | 42.14 | ||||
11. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 1:19.60 | 322 | 36.14 | 43.46 | ||||
12. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:21.91 | 296 | 37.82 | 44.09 | ||||
13. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:21.99 | 295 | 37.95 | 44.04 | ||||
14. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:22.61 | 288 | 36.48 | 46.13 | ||||
15. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:22.77 | 287 | 37.41 | 45.36 | ||||
16. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:22.95 | 285 | 36.99 | 45.96 | ||||
17. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.87 | 276 | 36.83 | 47.04 | ||||
18. | Szaraniec Patrycja | 04 | Gryf Dębica | 1:24.10 | 273 | 35.43 | 48.67 | ||||
19. | Miernik Wiktoria SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:24.16 | 273 | 38.69 | 45.47 | ||||
20. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:26.79 | 249 | 37.50 | 49.29 | ||||
21. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:26.89 | 248 | 39.90 | 46.99 | ||||
22. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:27.37 | 244 | 39.41 | 47.96 | ||||
23. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha Kraków | 1:27.53 | 242 | 40.84 | 46.69 | ||||
24. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.61 | 242 | 41.09 | 46.52 | ||||
25. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:29.06 | 230 | 40.72 | 48.34 | ||||
26. | Kotyza Aleksandra SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.48 | 227 | 39.51 | 49.97 | ||||
27. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:30.16 | 222 | 41.49 | 48.67 | ||||
28. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:30.34 | 220 | 40.65 | 49.69 | ||||
29. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:30.75 | 217 | 39.59 | 51.16 | ||||
30. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:30.97 | 216 | 41.10 | 49.87 | ||||
31. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:34.35 | 193 | 40.10 | 54.25 | ||||
32. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:36.36 | 182 | 42.85 | 53.51 | ||||
33. | Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | Victoria Kozy | 1:38.18 | 172 | 43.12 | 55.06 | ||||
34. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:38.22 | 171 | 41.89 | 56.33 | ||||
35. | Komędera Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:38.67 | 169 | 44.61 | 54.06 | ||||
36. | Matyja Emilia SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:47.57 | 130 | 48.75 | 58.82 | ||||
DYSKW. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | ||||||||
zmiana stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/10/2017 - 9:59 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 55.80 | 639 | 26.17 | 29.63 | ||||
2. | Blachura Patryk SO | 99 | Unia Oświęcim | 56.21 | 625 | 25.78 | 30.43 | ||||
3. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 56.76 | 607 | 26.64 | 30.12 | ||||
4. | Wojdak Wojciech | 96 | BOSiR Brzesko | 57.09 | 597 | 26.85 | 30.24 | ||||
5. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 57.12 | 596 | 27.09 | 30.03 | ||||
6. | Cieśla Oskar SO | 01 | AZS AWF Katowice | 57.34 | 589 | 26.69 | 30.65 | ||||
7. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 57.54 | 583 | 27.11 | 30.43 | ||||
8. | Cerlich Maksymilian SMS | 00 | Ikar Mielec | 57.60 | 581 | 26.89 | 30.71 | ||||
9. | Dubas Mateusz SO | 01 | AZS AWF Katowice | 58.11 | 566 | 27.07 | 31.04 | ||||
10. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 58.12 | 566 | 27.04 | 31.08 | ||||
11. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 58.56 | 553 | 27.53 | 31.03 | ||||
12. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 58.68 | 550 | 27.06 | 31.62 | ||||
13. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 58.76 | 547 | 27.48 | 31.28 | ||||
14. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 58.82 | 546 | 27.58 | 31.24 | ||||
15. | Kwaśny Jakub SO | 01 | AZS AWF Katowice | 59.06 | 539 | 27.48 | 31.58 | ||||
16. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 59.19 | 535 | 27.77 | 31.42 | ||||
17. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 59.82 | 519 | 27.58 | 32.24 | ||||
18. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 59.95 | 515 | 27.97 | 31.98 | ||||
19. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:00.14 | 510 | 27.91 | 32.23 | ||||
20. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.16 | 510 | 27.59 | 32.57 | ||||
21. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:00.57 | 500 | 27.34 | 33.23 | ||||
22. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:00.58 | 499 | 28.41 | 32.17 | ||||
23. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.29 | 482 | 28.98 | 32.31 | ||||
24. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.34 | 481 | 28.29 | 33.05 | ||||
25. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.47 | 478 | 28.97 | 32.50 | ||||
26. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.71 | 472 | 28.87 | 32.84 | ||||
27. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.86 | 469 | 28.76 | 33.10 | ||||
28. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:01.91 | 468 | 28.70 | 33.21 | ||||
Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:01.91 | 468 | 28.39 | 33.52 | |||||
30. | Szarpak Marcin SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:02.28 | 460 | 28.15 | 34.13 | ||||
31. | Pazik Wojciech SK | 01 | Wodnik 29 Katowice | 1:02.39 | 457 | 28.73 | 33.66 | ||||
32. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:02.58 | 453 | 29.33 | 33.25 | ||||
33. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:02.59 | 453 | 28.81 | 33.78 | ||||
34. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:02.71 | 450 | 29.58 | 33.13 | ||||
35. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.88 | 447 | 29.40 | 33.48 | ||||
36. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.09 | 442 | 29.54 | 33.55 | ||||
37. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:03.12 | 441 | 30.63 | 32.49 | ||||
38. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:03.17 | 440 | 29.39 | 33.78 | ||||
39. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.22 | 439 | 29.53 | 33.69 | ||||
40. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.30 | 438 | 29.81 | 33.49 | ||||
41. | Suchański Przemysław SO | 01 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:03.38 | 436 | 28.80 | 34.58 | ||||
42. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:03.46 | 434 | 29.40 | 34.06 | ||||
43. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:03.50 | 434 | 29.24 | 34.26 | ||||
44. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:03.51 | 433 | 29.71 | 33.80 | ||||
45. | Adamski Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.59 | 432 | 29.03 | 34.56 | ||||
46. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 1:03.63 | 431 | 30.08 | 33.55 | ||||
47. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.79 | 428 | 28.81 | 34.98 | ||||
48. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.99 | 424 | 29.81 | 34.18 | ||||
49. | Malarz Marcin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:04.49 | 414 | 29.82 | 34.67 | ||||
50. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.55 | 413 | 29.93 | 34.62 | ||||
51. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:04.83 | 407 | 30.59 | 34.24 | ||||
52. | Muc Filip SO | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.84 | 407 | 29.78 | 35.06 | ||||
53. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.13 | 402 | 29.78 | 35.35 | ||||
54. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.17 | 401 | 29.84 | 35.33 | ||||
55. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.18 | 401 | 30.00 | 35.18 | ||||
56. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:05.31 | 398 | 30.74 | 34.57 | ||||
57. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:05.34 | 398 | 29.48 | 35.86 | ||||
58. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:05.37 | 397 | 29.72 | 35.65 | ||||
59. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.39 | 397 | 29.44 | 35.95 | ||||
60. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.43 | 396 | 30.19 | 35.24 | ||||
61. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.55 | 394 | 30.66 | 34.89 | ||||
62. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.64 | 392 | 30.51 | 35.13 | ||||
63. | Wodzień Szymon | 00 | Gryf Dębica | 1:05.92 | 388 | 30.70 | 35.22 | ||||
64. | Kłaput Bartosz SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:05.98 | 386 | 30.55 | 35.43 | ||||
65. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.99 | 386 | 31.08 | 34.91 | ||||
66. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:06.16 | 383 | 30.68 | 35.48 | ||||
67. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.22 | 382 | 30.85 | 35.37 | ||||
68. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:06.48 | 378 | 30.90 | 35.58 | ||||
69. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.53 | 377 | 30.30 | 36.23 | ||||
70. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.90 | 371 | 30.93 | 35.97 | ||||
71. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.01 | 369 | 31.20 | 35.81 | ||||
72. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.03 | 369 | 30.53 | 36.50 | ||||
73. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:07.19 | 366 | 30.66 | 36.53 | ||||
74. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:07.24 | 365 | 30.76 | 36.48 | ||||
75. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.30 | 364 | 31.08 | 36.22 | ||||
76. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:07.61 | 359 | 30.76 | 36.85 | ||||
77. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.81 | 356 | 30.63 | 37.18 | ||||
78. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.22 | 350 | 31.20 | 37.02 | ||||
79. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:08.72 | 342 | 31.73 | 36.99 | ||||
80. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:09.10 | 336 | 31.88 | 37.22 | ||||
81. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.22 | 335 | 31.93 | 37.29 | ||||
82. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 1:09.53 | 330 | 31.99 | 37.54 | ||||
83. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.79 | 326 | 31.31 | 38.48 | ||||
84. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.03 | 323 | 33.06 | 36.97 | ||||
85. | Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.05 | 323 | 30.15 | 39.90 | ||||
86. | Kużdżał Mikołaj | 02 | Ikar Mielec | 1:10.07 | 323 | 32.66 | 37.41 | ||||
87. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 1:10.10 | 322 | 32.13 | 37.97 | ||||
88. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:10.54 | 316 | 33.34 | 37.20 | ||||
89. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:10.66 | 315 | 33.29 | 37.37 | ||||
90. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.70 | 314 | 32.86 | 37.84 | ||||
91. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.72 | 314 | 32.54 | 38.18 | ||||
92. | Szydłowski Kamil | 98 | AZS AGH Kraków | 1:10.95 | 311 | 32.59 | 38.36 | ||||
93. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:12.43 | 292 | 33.08 | 39.35 | ||||
Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:12.43 | 292 | 32.20 | 40.23 | |||||
95. | Piela Michał SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:13.32 | 281 | 33.79 | 39.53 | ||||
96. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.63 | 278 | 34.22 | 39.41 | ||||
97. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 1:13.67 | 277 | 33.62 | 40.05 | ||||
98. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.85 | 275 | 32.56 | 41.29 | ||||
99. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.92 | 275 | 34.40 | 39.52 | ||||
100. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.22 | 271 | 33.67 | 40.55 | ||||
101. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.26 | 271 | 33.85 | 40.41 | ||||
102. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.31 | 270 | 32.94 | 41.37 | ||||
103. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:14.32 | 270 | 33.15 | 41.17 | ||||
104. | Berezak Gabriel | 02 | Ikar Mielec | 1:14.43 | 269 | 33.84 | 40.59 | ||||
105. | Wróbel Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:14.53 | 268 | 33.85 | 40.68 | ||||
106. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.65 | 267 | 34.15 | 40.50 | ||||
107. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.24 | 260 | 35.62 | 39.62 | ||||
108. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:16.36 | 249 | 34.87 | 41.49 | ||||
109. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:16.43 | 248 | 34.52 | 41.91 | ||||
110. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.66 | 246 | 34.60 | 42.06 | ||||
111. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:18.22 | 232 | 35.00 | 43.22 | ||||
112. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.33 | 231 | 35.41 | 42.92 | ||||
113. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:18.76 | 227 | 35.45 | 43.31 | ||||
114. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:19.66 | 219 | 36.35 | 43.31 | ||||
115. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:20.09 | 216 | 36.17 | 43.92 | ||||
116. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:20.23 | 215 | 35.83 | 44.40 | ||||
117. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:20.26 | 214 | 36.54 | 43.72 | ||||
118. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:20.28 | 214 | 37.63 | 42.65 | ||||
119. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.40 | 213 | 37.03 | 43.37 | ||||
120. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:21.46 | 205 | 35.50 | 45.96 | ||||
121. | Juda Dominik SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:21.94 | 202 | 37.01 | 44.93 | ||||
122. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:22.39 | 198 | 37.96 | 44.43 | ||||
123. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.79 | 195 | 39.13 | 43.66 | ||||
124. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:23.68 | 189 | 38.07 | 45.61 | ||||
125. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.73 | 189 | 37.71 | 46.02 | ||||
126. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.01 | 187 | 37.43 | 46.58 | ||||
127. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.26 | 185 | 38.56 | 45.70 | ||||
128. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:24.56 | 183 | 35.84 | 48.72 | ||||
129. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 1:24.79 | 182 | 38.07 | 46.72 | ||||
130. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:25.63 | 177 | 37.69 | 47.94 | ||||
131. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.05 | 174 | 39.23 | 46.82 | ||||
132. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha Kraków | 1:26.36 | 172 | 37.83 | 48.53 | ||||
133. | Patrzałek Michał | 01 | Sokół Mościce Tarnów | 1:27.82 | 164 | 39.39 | 48.43 | ||||
134. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:28.12 | 162 | 39.31 | 48.81 | ||||
135. | Boba Arkadiusz SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.79 | 153 | 39.25 | 50.54 | ||||
136. | Drabczyk Krystian SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.86 | 153 | 39.97 | 49.89 | ||||
137. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:30.09 | 152 | 39.34 | 50.75 | ||||
138. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:30.82 | 148 | 39.60 | 51.22 | ||||
139. | Nosal Milosz SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:31.98 | 142 | 39.45 | 52.53 | ||||
140. | Mieszczak Tymoteusz | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:32.12 | 142 | 41.98 | 50.14 | ||||
141. | Ryszka Jakub SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:32.72 | 139 | 40.64 | 52.08 | ||||
142. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:37.07 | 121 | 42.31 | 54.76 | ||||
143. | Ryszka Kacper SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:37.99 | 118 | 42.47 | 55.52 | ||||
144. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:44.06 | 98 | 43.79 | 1:00.27 | ||||
DYSKW. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/10/2017 - 9:59 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 55.80 | 639 | 26.17 | 29.63 | |||
2. | Blachura Patryk SO | 99 | Unia Oświęcim | 56.21 | 625 | 25.78 | 30.43 | |||
3. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 56.76 | 607 | 26.64 | 30.12 | |||
4. | Wojdak Wojciech | 96 | BOSiR Brzesko | 57.09 | 597 | 26.85 | 30.24 | |||
5. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 57.12 | 596 | 27.09 | 30.03 | |||
6. | Cieśla Oskar SO | 01 | AZS AWF Katowice | 57.34 | 589 | 26.69 | 30.65 | |||
7. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 57.54 | 583 | 27.11 | 30.43 | |||
8. | Cerlich Maksymilian SMS | 00 | Ikar Mielec | 57.60 | 581 | 26.89 | 30.71 | |||
9. | Dubas Mateusz SO | 01 | AZS AWF Katowice | 58.11 | 566 | 27.07 | 31.04 | |||
10. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 58.12 | 566 | 27.04 | 31.08 | |||
11. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 58.56 | 553 | 27.53 | 31.03 | |||
12. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 58.76 | 547 | 27.48 | 31.28 | |||
13. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 58.82 | 546 | 27.58 | 31.24 | |||
14. | Kwaśny Jakub SO | 01 | AZS AWF Katowice | 59.06 | 539 | 27.48 | 31.58 | |||
15. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 59.19 | 535 | 27.77 | 31.42 | |||
16. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 59.82 | 519 | 27.58 | 32.24 | |||
17. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 59.95 | 515 | 27.97 | 31.98 | |||
18. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:00.14 | 510 | 27.91 | 32.23 | |||
19. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.16 | 510 | 27.59 | 32.57 | |||
20. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:00.57 | 500 | 27.34 | 33.23 | |||
21. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.34 | 481 | 28.29 | 33.05 | |||
22. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.47 | 478 | 28.97 | 32.50 | |||
23. | Szarpak Marcin SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:02.28 | 460 | 28.15 | 34.13 | |||
24. | Pazik Wojciech SK | 01 | Wodnik 29 Katowice | 1:02.39 | 457 | 28.73 | 33.66 | |||
25. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:02.58 | 453 | 29.33 | 33.25 | |||
26. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:02.71 | 450 | 29.58 | 33.13 | |||
27. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.30 | 438 | 29.81 | 33.49 | |||
28. | Suchański Przemysław SO | 01 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:03.38 | 436 | 28.80 | 34.58 | |||
29. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:03.46 | 434 | 29.40 | 34.06 | |||
30. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:03.50 | 434 | 29.24 | 34.26 | |||
31. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:03.51 | 433 | 29.71 | 33.80 | |||
32. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.79 | 428 | 28.81 | 34.98 | |||
33. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.55 | 413 | 29.93 | 34.62 | |||
34. | Muc Filip SO | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.84 | 407 | 29.78 | 35.06 | |||
35. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.17 | 401 | 29.84 | 35.33 | |||
36. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.18 | 401 | 30.00 | 35.18 | |||
37. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.43 | 396 | 30.19 | 35.24 | |||
38. | Wodzień Szymon | 00 | Gryf Dębica | 1:05.92 | 388 | 30.70 | 35.22 | |||
39. | Kłaput Bartosz SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:05.98 | 386 | 30.55 | 35.43 | |||
40. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:07.19 | 366 | 30.66 | 36.53 | |||
41. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.22 | 350 | 31.20 | 37.02 | |||
42. | Szydłowski Kamil | 98 | AZS AGH Kraków | 1:10.95 | 311 | 32.59 | 38.36 | |||
43. | Patrzałek Michał | 01 | Sokół Mościce Tarnów | 1:27.82 | 164 | 39.39 | 48.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/10/2017 - 9:59 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 58.68 | 550 | 27.06 | 31.62 | |||
2. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:00.58 | 499 | 28.41 | 32.17 | |||
3. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.29 | 482 | 28.98 | 32.31 | |||
4. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.71 | 472 | 28.87 | 32.84 | |||
5. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.86 | 469 | 28.76 | 33.10 | |||
6. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:01.91 | 468 | 28.70 | 33.21 | |||
Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:01.91 | 468 | 28.39 | 33.52 | ||||
8. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:02.59 | 453 | 28.81 | 33.78 | |||
9. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.88 | 447 | 29.40 | 33.48 | |||
10. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.09 | 442 | 29.54 | 33.55 | |||
11. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:03.12 | 441 | 30.63 | 32.49 | |||
12. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.22 | 439 | 29.53 | 33.69 | |||
13. | Adamski Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.59 | 432 | 29.03 | 34.56 | |||
14. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 1:03.63 | 431 | 30.08 | 33.55 | |||
15. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.99 | 424 | 29.81 | 34.18 | |||
16. | Malarz Marcin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:04.49 | 414 | 29.82 | 34.67 | |||
17. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:04.83 | 407 | 30.59 | 34.24 | |||
18. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.13 | 402 | 29.78 | 35.35 | |||
19. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:05.34 | 398 | 29.48 | 35.86 | |||
20. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:05.37 | 397 | 29.72 | 35.65 | |||
21. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.39 | 397 | 29.44 | 35.95 | |||
22. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.55 | 394 | 30.66 | 34.89 | |||
23. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.64 | 392 | 30.51 | 35.13 | |||
24. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.99 | 386 | 31.08 | 34.91 | |||
25. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:06.16 | 383 | 30.68 | 35.48 | |||
26. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.22 | 382 | 30.85 | 35.37 | |||
27. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:06.48 | 378 | 30.90 | 35.58 | |||
28. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.53 | 377 | 30.30 | 36.23 | |||
29. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.90 | 371 | 30.93 | 35.97 | |||
30. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.01 | 369 | 31.20 | 35.81 | |||
31. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.03 | 369 | 30.53 | 36.50 | |||
32. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:07.24 | 365 | 30.76 | 36.48 | |||
33. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.30 | 364 | 31.08 | 36.22 | |||
34. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:07.61 | 359 | 30.76 | 36.85 | |||
35. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.81 | 356 | 30.63 | 37.18 | |||
36. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.22 | 335 | 31.93 | 37.29 | |||
37. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 1:09.53 | 330 | 31.99 | 37.54 | |||
38. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.79 | 326 | 31.31 | 38.48 | |||
39. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.03 | 323 | 33.06 | 36.97 | |||
40. | Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.05 | 323 | 30.15 | 39.90 | |||
41. | Kużdżał Mikołaj | 02 | Ikar Mielec | 1:10.07 | 323 | 32.66 | 37.41 | |||
42. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 1:10.10 | 322 | 32.13 | 37.97 | |||
43. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:10.54 | 316 | 33.34 | 37.20 | |||
44. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:10.66 | 315 | 33.29 | 37.37 | |||
45. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.70 | 314 | 32.86 | 37.84 | |||
46. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.72 | 314 | 32.54 | 38.18 | |||
47. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:12.43 | 292 | 33.08 | 39.35 | |||
48. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.85 | 275 | 32.56 | 41.29 | |||
49. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.92 | 275 | 34.40 | 39.52 | |||
50. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.22 | 271 | 33.67 | 40.55 | |||
51. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:14.32 | 270 | 33.15 | 41.17 | |||
52. | Berezak Gabriel | 02 | Ikar Mielec | 1:14.43 | 269 | 33.84 | 40.59 | |||
53. | Wróbel Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:14.53 | 268 | 33.85 | 40.68 | |||
54. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:16.36 | 249 | 34.87 | 41.49 | |||
55. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.33 | 231 | 35.41 | 42.92 | |||
56. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:18.76 | 227 | 35.45 | 43.31 | |||
57. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:19.66 | 219 | 36.35 | 43.31 | |||
58. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:20.09 | 216 | 36.17 | 43.92 | |||
59. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:20.26 | 214 | 36.54 | 43.72 | |||
60. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.40 | 213 | 37.03 | 43.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/10/2017 - 9:59 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:03.17 | 440 | 29.39 | 33.78 | ||||
2. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:05.31 | 398 | 30.74 | 34.57 | ||||
3. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:08.72 | 342 | 31.73 | 36.99 | ||||
4. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:09.10 | 336 | 31.88 | 37.22 | ||||
5. | Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:12.43 | 292 | 32.20 | 40.23 | ||||
6. | Piela Michał SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:13.32 | 281 | 33.79 | 39.53 | ||||
7. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.63 | 278 | 34.22 | 39.41 | ||||
8. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 1:13.67 | 277 | 33.62 | 40.05 | ||||
9. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.26 | 271 | 33.85 | 40.41 | ||||
10. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.31 | 270 | 32.94 | 41.37 | ||||
11. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.65 | 267 | 34.15 | 40.50 | ||||
12. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.24 | 260 | 35.62 | 39.62 | ||||
13. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:16.43 | 248 | 34.52 | 41.91 | ||||
14. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.66 | 246 | 34.60 | 42.06 | ||||
15. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:18.22 | 232 | 35.00 | 43.22 | ||||
16. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:20.23 | 215 | 35.83 | 44.40 | ||||
17. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:20.28 | 214 | 37.63 | 42.65 | ||||
18. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:21.46 | 205 | 35.50 | 45.96 | ||||
19. | Juda Dominik SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:21.94 | 202 | 37.01 | 44.93 | ||||
20. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:22.39 | 198 | 37.96 | 44.43 | ||||
21. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.79 | 195 | 39.13 | 43.66 | ||||
22. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:23.68 | 189 | 38.07 | 45.61 | ||||
23. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.73 | 189 | 37.71 | 46.02 | ||||
24. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.01 | 187 | 37.43 | 46.58 | ||||
25. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.26 | 185 | 38.56 | 45.70 | ||||
26. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:24.56 | 183 | 35.84 | 48.72 | ||||
27. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 1:24.79 | 182 | 38.07 | 46.72 | ||||
28. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:25.63 | 177 | 37.69 | 47.94 | ||||
29. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.05 | 174 | 39.23 | 46.82 | ||||
30. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha Kraków | 1:26.36 | 172 | 37.83 | 48.53 | ||||
31. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:28.12 | 162 | 39.31 | 48.81 | ||||
32. | Boba Arkadiusz SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.79 | 153 | 39.25 | 50.54 | ||||
33. | Drabczyk Krystian SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.86 | 153 | 39.97 | 49.89 | ||||
34. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:30.09 | 152 | 39.34 | 50.75 | ||||
35. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:30.82 | 148 | 39.60 | 51.22 | ||||
36. | Nosal Milosz SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:31.98 | 142 | 39.45 | 52.53 | ||||
37. | Mieszczak Tymoteusz | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:32.12 | 142 | 41.98 | 50.14 | ||||
38. | Ryszka Jakub SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:32.72 | 139 | 40.64 | 52.08 | ||||
39. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:37.07 | 121 | 42.31 | 54.76 | ||||
40. | Ryszka Kacper SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:37.99 | 118 | 42.47 | 55.52 | ||||
41. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:44.06 | 98 | 43.79 | 1:00.27 | ||||
DYSKW. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/10/2017 - 10:37 | Kobiet, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 1:03.95 | 637 | 31.05 | 32.90 | |||
2. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.03 | 578 | 31.83 | 34.20 | |||
3. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:06.70 | 561 | 33.17 | 33.53 | |||
4. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:07.27 | 547 | 33.11 | 34.16 | |||
5. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 1:08.18 | 525 | 33.13 | 35.05 | |||
6. | Świstuń Julia SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:08.53 | 517 | 32.44 | 36.09 | |||
7. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:09.05 | 506 | 32.96 | 36.09 | |||
8. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 1:09.09 | 505 | 33.22 | 35.87 | |||
9. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:09.43 | 497 | 33.30 | 36.13 | |||
10. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 1:09.78 | 490 | 34.14 | 35.64 | |||
11. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:09.92 | 487 | 33.82 | 36.10 | |||
12. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 1:10.06 | 484 | 33.06 | 37.00 | |||
13. | Cholewa Karolina SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:11.07 | 464 | 34.21 | 36.86 | |||
14. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:11.37 | 458 | 35.11 | 36.26 | |||
15. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:12.69 | 433 | 36.08 | 36.61 | |||
16. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:12.77 | 432 | 35.16 | 37.61 | |||
17. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:12.87 | 430 | 34.57 | 38.30 | |||
18. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:13.85 | 413 | 35.82 | 38.03 | |||
19. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:14.56 | 402 | 36.61 | 37.95 | |||
20. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:16.04 | 379 | 37.12 | 38.92 | |||
21. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:16.25 | 375 | 36.88 | 39.37 | |||
22. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:16.35 | 374 | 36.98 | 39.37 | |||
23. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:18.97 | 338 | 38.55 | 40.42 | |||
24. | Bigos Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:19.32 | 333 | 38.47 | 40.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/10/2017 - 10:37 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.34 | 522 | 33.56 | 34.78 | ||||
2. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.16 | 503 | 34.19 | 34.97 | ||||
3. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.97 | 486 | 33.80 | 36.17 | ||||
4. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.08 | 484 | 34.64 | 35.44 | ||||
5. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.16 | 482 | 33.92 | 36.24 | ||||
6. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.34 | 478 | 34.67 | 35.67 | ||||
7. | Szerszeń Natalia | 02 | Gryf Dębica | 1:11.22 | 461 | 33.77 | 37.45 | ||||
8. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:11.34 | 458 | 35.21 | 36.13 | ||||
Peciak Katarzyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:11.34 | 458 | 33.81 | 37.53 | |||||
10. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:11.40 | 457 | 34.47 | 36.93 | ||||
11. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:11.98 | 446 | 35.67 | 36.31 | ||||
12. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.00 | 446 | 35.46 | 36.54 | ||||
13. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.07 | 445 | 35.00 | 37.07 | ||||
14. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.34 | 440 | 35.08 | 37.26 | ||||
15. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:12.59 | 435 | 35.61 | 36.98 | ||||
16. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.94 | 429 | 36.05 | 36.89 | ||||
17. | Rygiel Oliwia SO | 02 | Junior Kluczbork | 1:12.95 | 429 | 35.65 | 37.30 | ||||
18. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.07 | 427 | 35.75 | 37.32 | ||||
19. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.21 | 424 | 36.08 | 37.13 | ||||
20. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.96 | 411 | 35.38 | 38.58 | ||||
21. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:14.02 | 410 | 37.02 | 37.00 | ||||
22. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:14.94 | 395 | 36.34 | 38.60 | ||||
23. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:14.97 | 395 | 36.94 | 38.03 | ||||
24. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:15.42 | 388 | 37.32 | 38.10 | ||||
25. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.73 | 383 | 35.98 | 39.75 | ||||
26. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.09 | 378 | 37.41 | 38.68 | ||||
27. | Kusion Weronika SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:16.15 | 377 | 36.90 | 39.25 | ||||
28. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 1:16.25 | 375 | 37.07 | 39.18 | ||||
29. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:16.59 | 370 | 37.44 | 39.15 | ||||
30. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 1:17.09 | 363 | 37.41 | 39.68 | ||||
31. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:17.54 | 357 | 37.60 | 39.94 | ||||
32. | Kliś Oliwia | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:17.95 | 351 | 37.75 | 40.20 | ||||
33. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:18.24 | 347 | 38.05 | 40.19 | ||||
34. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:18.34 | 346 | 38.44 | 39.90 | ||||
35. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:19.21 | 335 | 39.09 | 40.12 | ||||
36. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:19.68 | 329 | 38.70 | 40.98 | ||||
37. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:20.22 | 322 | 39.26 | 40.96 | ||||
38. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:20.80 | 315 | 39.49 | 41.31 | ||||
39. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 1:20.96 | 314 | 38.78 | 42.18 | ||||
40. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:20.97 | 313 | 39.17 | 41.80 | ||||
41. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:21.49 | 307 | 40.28 | 41.21 | ||||
42. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:22.48 | 296 | 41.03 | 41.45 | ||||
43. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 1:22.88 | 292 | 41.13 | 41.75 | ||||
44. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 1:23.58 | 285 | 40.93 | 42.65 | ||||
45. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:23.75 | 283 | 41.70 | 42.05 | ||||
46. | Ściślak Julia | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:24.75 | 273 | 41.62 | 43.13 | ||||
47. | Kostiana Diana SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:24.97 | 271 | 41.64 | 43.33 | ||||
48. | Szymkowiak Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:26.44 | 258 | 41.55 | 44.89 | ||||
49. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:28.74 | 238 | 44.18 | 44.56 | ||||
DYSKW. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 10:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/10/2017 - 10:37 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.12 | 483 | 33.81 | 36.31 | |||
2. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:10.48 | 475 | 34.34 | 36.14 | |||
3. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:10.66 | 472 | 34.66 | 36.00 | |||
4. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:11.53 | 455 | 35.28 | 36.25 | |||
5. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:14.92 | 396 | 36.73 | 38.19 | |||
6. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.50 | 372 | 36.92 | 39.58 | |||
7. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:16.60 | 370 | 37.71 | 38.89 | |||
8. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 1:16.64 | 370 | 37.56 | 39.08 | |||
9. | Wilczek Renata SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:16.98 | 365 | 38.15 | 38.83 | |||
10. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.44 | 358 | 37.78 | 39.66 | |||
11. | Szaraniec Patrycja | 04 | Gryf Dębica | 1:18.30 | 347 | 38.13 | 40.17 | |||
12. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:18.75 | 341 | 39.12 | 39.63 | |||
13. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:19.88 | 326 | 38.65 | 41.23 | |||
14. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:19.93 | 326 | 39.45 | 40.48 | |||
15. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:20.01 | 325 | 39.09 | 40.92 | |||
16. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:20.31 | 321 | 38.73 | 41.58 | |||
17. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.55 | 318 | 39.60 | 40.95 | |||
18. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:20.68 | 317 | 38.95 | 41.73 | |||
19. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa-swim | 1:20.71 | 316 | 38.59 | 42.12 | |||
20. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:21.40 | 308 | 40.47 | 40.93 | |||
21. | Miernik Wiktoria SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:21.73 | 305 | 39.56 | 42.17 | |||
22. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 1:21.75 | 305 | 39.28 | 42.47 | |||
23. | Kotyza Aleksandra SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:22.04 | 301 | 40.22 | 41.82 | |||
24. | Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | Victoria Kozy | 1:22.30 | 298 | 40.81 | 41.49 | |||
25. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.43 | 297 | 40.40 | 42.03 | |||
26. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:22.80 | 293 | 41.31 | 41.49 | |||
27. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:23.03 | 291 | 39.17 | 43.86 | |||
28. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.19 | 289 | 40.33 | 42.86 | |||
29. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:23.59 | 285 | 41.32 | 42.27 | |||
30. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha Kraków | 1:24.50 | 276 | 41.16 | 43.34 | |||
31. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:24.80 | 273 | 41.35 | 43.45 | |||
32. | Dziendziel Eliza | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:27.21 | 251 | 42.07 | 45.14 | |||
33. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:27.47 | 249 | 43.56 | 43.91 | |||
34. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:27.61 | 247 | 43.17 | 44.44 | |||
35. | Matyja Emilia SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:28.36 | 241 | 42.92 | 45.44 | |||
36. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:29.43 | 232 | 43.02 | 46.41 | |||
37. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:30.27 | 226 | 43.69 | 46.58 | |||
38. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:30.64 | 223 | 44.90 | 45.74 | |||
39. | Komędera Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:31.60 | 216 | 45.15 | 46.45 | |||
40. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:32.27 | 212 | 46.09 | 46.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/10/2017 - 11:08 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 56.54 | 647 | 27.73 | 28.81 | |||
2. | Blachura Patryk SO | 99 | Unia Oświęcim | 57.35 | 620 | 28.03 | 29.32 | |||
3. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 58.01 | 599 | 28.82 | 29.19 | |||
4. | Dubas Mateusz SO | 01 | AZS AWF Katowice | 59.62 | 552 | 29.07 | 30.55 | |||
5. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 59.66 | 551 | 29.05 | 30.61 | |||
6. | Cerlich Maksymilian SMS | 00 | Ikar Mielec | 59.70 | 550 | 29.31 | 30.39 | |||
7. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:00.20 | 536 | 29.84 | 30.36 | |||
8. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:00.35 | 532 | 28.94 | 31.41 | |||
9. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.43 | 530 | 29.20 | 31.23 | |||
10. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:00.64 | 525 | 29.26 | 31.38 | |||
11. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:01.04 | 514 | 29.48 | 31.56 | |||
12. | Suchański Przemysław SO | 01 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:01.11 | 513 | 29.86 | 31.25 | |||
13. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:01.18 | 511 | 29.44 | 31.74 | |||
14. | Szarpak Marcin SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:01.86 | 494 | 29.80 | 32.06 | |||
Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.86 | 494 | 30.20 | 31.66 | ||||
16. | Wojdak Wojciech | 96 | BOSiR Brzesko | 1:02.33 | 483 | 29.94 | 32.39 | |||
17. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 1:02.35 | 483 | 30.96 | 31.39 | |||
18. | Pazik Wojciech SK | 01 | Wodnik 29 Katowice | 1:02.49 | 479 | 30.30 | 32.19 | |||
19. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:02.54 | 478 | 30.48 | 32.06 | |||
20. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:03.04 | 467 | 31.00 | 32.04 | |||
21. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:03.61 | 454 | 31.17 | 32.44 | |||
22. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:03.86 | 449 | 31.18 | 32.68 | |||
23. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.98 | 447 | 31.05 | 32.93 | |||
24. | Cieśla Oskar SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:04.01 | 446 | 31.32 | 32.69 | |||
25. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.53 | 435 | 31.88 | 32.65 | |||
26. | Kwaśny Jakub SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:04.96 | 427 | 31.76 | 33.20 | |||
27. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:05.26 | 421 | 31.26 | 34.00 | |||
28. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:05.78 | 411 | 31.76 | 34.02 | |||
29. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.85 | 410 | 31.47 | 34.38 | |||
30. | Muc Filip SO | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:05.91 | 408 | 32.10 | 33.81 | |||
31. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.13 | 404 | 32.18 | 33.95 | |||
32. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:07.50 | 380 | 32.96 | 34.54 | |||
33. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:07.53 | 380 | 32.79 | 34.74 | |||
34. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:07.69 | 377 | 32.98 | 34.71 | |||
35. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:08.04 | 371 | 32.49 | 35.55 | |||
36. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:08.36 | 366 | 33.54 | 34.82 | |||
37. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.45 | 365 | 32.83 | 35.62 | |||
38. | Szydłowski Kamil | 98 | AZS AGH Kraków | 1:12.15 | 311 | 35.75 | 36.40 | |||
39. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:12.38 | 308 | 35.80 | 36.58 | |||
40. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:16.14 | 265 | 36.77 | 39.37 | |||
41. | Patrzałek Michał | 01 | Sokół Mościce Tarnów | 1:28.45 | 169 | 43.27 | 45.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/10/2017 - 11:08 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:02.31 | 483 | 30.28 | 32.03 | ||||
2. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.04 | 467 | 30.72 | 32.32 | ||||
3. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.50 | 457 | 30.71 | 32.79 | ||||
4. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:03.55 | 456 | 31.09 | 32.46 | ||||
5. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.75 | 451 | 31.23 | 32.52 | ||||
6. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.91 | 448 | 30.90 | 33.01 | ||||
7. | Kużdżał Mikołaj | 02 | Ikar Mielec | 1:04.34 | 439 | 31.77 | 32.57 | ||||
8. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:04.42 | 437 | 32.32 | 32.10 | ||||
9. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:04.86 | 429 | 30.96 | 33.90 | ||||
10. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.10 | 424 | 32.54 | 32.56 | ||||
11. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.23 | 421 | 31.40 | 33.83 | ||||
12. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.56 | 415 | 32.46 | 33.10 | ||||
13. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:05.91 | 408 | 32.68 | 33.23 | ||||
14. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:05.98 | 407 | 32.11 | 33.87 | ||||
15. | Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.22 | 403 | 31.76 | 34.46 | ||||
16. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:06.93 | 390 | 32.70 | 34.23 | ||||
17. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.22 | 385 | 33.74 | 33.48 | ||||
18. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.33 | 383 | 33.08 | 34.25 | ||||
19. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.45 | 381 | 32.04 | 35.41 | ||||
20. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:07.57 | 379 | 32.99 | 34.58 | ||||
21. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.71 | 377 | 33.46 | 34.25 | ||||
22. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.85 | 374 | 32.19 | 35.66 | ||||
23. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.13 | 370 | 33.32 | 34.81 | ||||
24. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 1:08.62 | 362 | 33.66 | 34.96 | ||||
25. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.91 | 357 | 33.98 | 34.93 | ||||
26. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.05 | 355 | 32.74 | 36.31 | ||||
27. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:09.29 | 351 | 33.56 | 35.73 | ||||
28. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.54 | 348 | 34.37 | 35.17 | ||||
29. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.68 | 346 | 34.76 | 34.92 | ||||
30. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 1:09.83 | 343 | 33.54 | 36.29 | ||||
31. | Malarz Marcin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.26 | 337 | 34.00 | 36.26 | ||||
32. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:10.31 | 336 | 34.46 | 35.85 | ||||
33. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.37 | 335 | 34.82 | 35.55 | ||||
34. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.45 | 334 | 34.14 | 36.31 | ||||
35. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.67 | 331 | 35.12 | 35.55 | ||||
36. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:10.93 | 328 | 34.88 | 36.05 | ||||
37. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.00 | 327 | 35.00 | 36.00 | ||||
38. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:11.70 | 317 | 34.93 | 36.77 | ||||
39. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.75 | 316 | 35.17 | 36.58 | ||||
40. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:12.20 | 311 | 34.23 | 37.97 | ||||
41. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.20 | 298 | 35.83 | 37.37 | ||||
42. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.54 | 294 | 35.72 | 37.82 | ||||
43. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:13.57 | 294 | 35.61 | 37.96 | ||||
44. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:13.82 | 291 | 36.08 | 37.74 | ||||
45. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:13.86 | 290 | 36.00 | 37.86 | ||||
46. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 1:13.89 | 290 | 36.76 | 37.13 | ||||
47. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.85 | 279 | 36.77 | 38.08 | ||||
48. | Berezak Gabriel | 02 | Ikar Mielec | 1:14.94 | 278 | 36.99 | 37.95 | ||||
49. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.28 | 274 | 36.93 | 38.35 | ||||
50. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:15.45 | 272 | 36.99 | 38.46 | ||||
51. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:15.95 | 267 | 36.98 | 38.97 | ||||
52. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.67 | 259 | 37.74 | 38.93 | ||||
53. | Wróbel Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:17.08 | 255 | 38.20 | 38.88 | ||||
54. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.96 | 247 | 38.13 | 39.83 | ||||
55. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.23 | 244 | 38.72 | 39.51 | ||||
56. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:19.64 | 231 | 39.01 | 40.63 | ||||
57. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:21.84 | 213 | 40.00 | 41.84 | ||||
58. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:22.25 | 210 | 40.41 | 41.84 | ||||
59. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:22.64 | 207 | 40.45 | 42.19 | ||||
DYSKW. | Adamski Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/10/2017 - 11:08 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:08.18 | 369 | 32.77 | 35.41 | |||
2. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:08.96 | 356 | 33.93 | 35.03 | |||
3. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:09.32 | 351 | 33.29 | 36.03 | |||
4. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:09.53 | 348 | 34.33 | 35.20 | |||
5. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 1:11.62 | 318 | 34.73 | 36.89 | |||
6. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.02 | 313 | 35.27 | 36.75 | |||
7. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:12.73 | 304 | 35.51 | 37.22 | |||
8. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.65 | 293 | 36.10 | 37.55 | |||
9. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.71 | 292 | 36.53 | 37.18 | |||
10. | Piela Michał SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:13.87 | 290 | 36.60 | 37.27 | |||
11. | Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:13.91 | 289 | 36.56 | 37.35 | |||
12. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:14.39 | 284 | 36.68 | 37.71 | |||
13. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.68 | 281 | 36.16 | 38.52 | |||
14. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:14.73 | 280 | 36.51 | 38.22 | |||
15. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:15.38 | 273 | 37.04 | 38.34 | |||
16. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.51 | 271 | 37.11 | 38.40 | |||
17. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.55 | 271 | 36.98 | 38.57 | |||
18. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.04 | 266 | 37.39 | 38.65 | |||
19. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:16.21 | 264 | 38.07 | 38.14 | |||
20. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.81 | 258 | 37.04 | 39.77 | |||
21. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.85 | 257 | 37.41 | 39.44 | |||
22. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:17.08 | 255 | 37.75 | 39.33 | |||
23. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.32 | 225 | 39.08 | 41.24 | |||
24. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.35 | 217 | 39.14 | 42.21 | |||
25. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha Kraków | 1:22.01 | 212 | 38.98 | 43.03 | |||
26. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:22.71 | 206 | 39.80 | 42.91 | |||
27. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.12 | 196 | 40.72 | 43.40 | |||
28. | Mieszczak Tymoteusz | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:24.69 | 192 | 41.38 | 43.31 | |||
29. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:24.72 | 192 | 42.14 | 42.58 | |||
30. | Nosal Milosz SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:24.83 | 191 | 42.20 | 42.63 | |||
31. | Juda Dominik SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:24.90 | 191 | 41.82 | 43.08 | |||
32. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:25.58 | 186 | 42.41 | 43.17 | |||
33. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:25.62 | 186 | 41.75 | 43.87 | |||
34. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:26.08 | 183 | 42.59 | 43.49 | |||
35. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:26.29 | 182 | 42.22 | 44.07 | |||
36. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 1:27.44 | 175 | 42.81 | 44.63 | |||
37. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:27.97 | 171 | 43.66 | 44.31 | |||
38. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:29.07 | 165 | 42.71 | 46.36 | |||
39. | Drabczyk Krystian SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.56 | 162 | 44.06 | 45.50 | |||
40. | Ryszka Jakub SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.65 | 162 | 43.02 | 46.63 | |||
41. | Boba Arkadiusz SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:32.41 | 148 | |||||
42. | Ryszka Kacper SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:33.47 | 143 | 43.67 | 49.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 8/10/2017 - 11:44 | Kobiet, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:12.62 | 633 | 35.06 | 37.56 | ||||
2. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:12.87 | 626 | 34.96 | 37.91 | ||||
3. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:16.14 | 549 | 35.99 | 40.15 | ||||
4. | Cholewa Karolina SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:16.96 | 532 | 35.72 | 41.24 | ||||
5. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:17.09 | 529 | 36.37 | 40.72 | ||||
6. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:17.72 | 516 | 36.78 | 40.94 | ||||
7. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:18.07 | 509 | 36.44 | 41.63 | ||||
8. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:18.73 | 496 | 37.26 | 41.47 | ||||
9. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:18.76 | 496 | 36.98 | 41.78 | ||||
10. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:18.78 | 495 | 37.43 | 41.35 | ||||
11. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 1:19.16 | 488 | 37.71 | 41.45 | ||||
12. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:20.02 | 473 | 37.06 | 42.96 | ||||
13. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 1:21.46 | 448 | 37.97 | 43.49 | ||||
14. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:22.26 | 435 | 38.85 | 43.41 | ||||
15. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 1:23.30 | 419 | 39.26 | 44.04 | ||||
16. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:23.37 | 418 | 38.76 | 44.61 | ||||
17. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:23.96 | 409 | 39.40 | 44.56 | ||||
18. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:25.76 | 384 | 40.55 | 45.21 | ||||
19. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:26.20 | 378 | 40.87 | 45.33 | ||||
20. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:27.68 | 359 | 41.37 | 46.31 | ||||
21. | Bigos Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:29.24 | 341 | 42.57 | 46.67 | ||||
22. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:30.94 | 322 | 41.61 | 49.33 | ||||
DYSKW. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 12:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 8/10/2017 - 11:44 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:17.60 | 518 | 36.69 | 40.91 | ||||
2. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:17.65 | 517 | 36.81 | 40.84 | ||||
3. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:18.62 | 499 | 37.79 | 40.83 | ||||
4. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:18.65 | 498 | 36.16 | 42.49 | ||||
5. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:19.04 | 491 | 37.91 | 41.13 | ||||
6. | Ściślak Julia | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:19.21 | 487 | 37.85 | 41.36 | ||||
7. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:19.37 | 485 | 37.50 | 41.87 | ||||
8. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:19.55 | 481 | 38.11 | 41.44 | ||||
9. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:20.03 | 473 | 37.62 | 42.41 | ||||
10. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:20.20 | 470 | 37.28 | 42.92 | ||||
11. | Rżany Wiktoria | 02 | Gryf Dębica | 1:20.55 | 464 | 38.34 | 42.21 | ||||
12. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:21.10 | 454 | 38.01 | 43.09 | ||||
13. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.37 | 450 | 38.50 | 42.87 | ||||
14. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:21.50 | 447 | 38.37 | 43.13 | ||||
15. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.71 | 444 | 38.53 | 43.18 | ||||
16. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:21.94 | 440 | 38.57 | 43.37 | ||||
17. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:22.81 | 427 | 39.13 | 43.68 | ||||
18. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:22.95 | 424 | 38.89 | 44.06 | ||||
19. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:23.03 | 423 | 39.52 | 43.51 | ||||
20. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 1:23.96 | 409 | 39.43 | 44.53 | ||||
21. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:24.28 | 405 | 39.28 | 45.00 | ||||
22. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:25.36 | 389 | 40.74 | 44.62 | ||||
23. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:25.42 | 389 | 39.68 | 45.74 | ||||
24. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:25.82 | 383 | 40.49 | 45.33 | ||||
25. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:25.91 | 382 | 40.82 | 45.09 | ||||
26. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:26.27 | 377 | 42.04 | 44.23 | ||||
27. | Rygiel Oliwia SO | 02 | Junior Kluczbork | 1:26.54 | 374 | 41.44 | 45.10 | ||||
28. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.79 | 370 | 41.20 | 45.59 | ||||
29. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:26.82 | 370 | 41.12 | 45.70 | ||||
30. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:27.38 | 363 | 40.50 | 46.88 | ||||
31. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:28.59 | 348 | 42.40 | 46.19 | ||||
32. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:29.10 | 342 | 41.73 | 47.37 | ||||
33. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:29.30 | 340 | 42.56 | 46.74 | ||||
34. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:29.88 | 333 | 42.46 | 47.42 | ||||
35. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:30.22 | 330 | 42.86 | 47.36 | ||||
36. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:30.52 | 326 | 42.71 | 47.81 | ||||
37. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 1:30.96 | 322 | 43.17 | 47.79 | ||||
38. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:31.56 | 315 | 43.64 | 47.92 | ||||
39. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:32.50 | 306 | 44.54 | 47.96 | ||||
40. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:35.55 | 277 | 45.19 | 50.36 | ||||
41. | Kliś Oliwia | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:35.99 | 274 | 43.80 | 52.19 | ||||
42. | Kostiana Diana SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:36.36 | 271 | 45.39 | 50.97 | ||||
43. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 1:37.62 | 260 | 46.58 | 51.04 | ||||
44. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:38.64 | 252 | 46.17 | 52.47 | ||||
45. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 1:38.89 | 250 | 45.44 | 53.45 | ||||
46. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:40.50 | 238 | 47.67 | 52.83 | ||||
DYSKW. | Szymkowiak Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:52) | |||||||||||
DYSKW. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | ||||||||
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg (Czas: 11:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 8/10/2017 - 11:44 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:21.34 | 450 | 37.97 | 43.37 | ||||
2. | Wilczek Renata SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:21.88 | 441 | 38.61 | 43.27 | ||||
3. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:23.09 | 422 | 40.04 | 43.05 | ||||
4. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:24.15 | 406 | 40.20 | 43.95 | ||||
5. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:24.18 | 406 | 38.99 | 45.19 | ||||
6. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:24.20 | 406 | 39.94 | 44.26 | ||||
7. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.60 | 386 | 40.81 | 44.79 | ||||
8. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:26.84 | 370 | 41.50 | 45.34 | ||||
9. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:27.34 | 363 | 41.11 | 46.23 | ||||
10. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.90 | 357 | 40.95 | 46.95 | ||||
11. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:28.41 | 350 | 41.08 | 47.33 | ||||
12. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:28.88 | 345 | 42.32 | 46.56 | ||||
13. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 1:29.47 | 338 | 42.20 | 47.27 | ||||
14. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:29.66 | 336 | 41.93 | 47.73 | ||||
15. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:30.26 | 329 | 43.22 | 47.04 | ||||
16. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:30.67 | 325 | 43.23 | 47.44 | ||||
17. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:30.78 | 324 | 43.17 | 47.61 | ||||
18. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:30.81 | 323 | 43.03 | 47.78 | ||||
19. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:30.94 | 322 | 43.21 | 47.73 | ||||
20. | Szaraniec Patrycja | 04 | Gryf Dębica | 1:31.25 | 319 | 43.63 | 47.62 | ||||
21. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa-swim | 1:31.27 | 318 | 43.04 | 48.23 | ||||
22. | Dziendziel Eliza | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:31.49 | 316 | 42.92 | 48.57 | ||||
23. | Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | Victoria Kozy | 1:31.71 | 314 | 42.89 | 48.82 | ||||
24. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:32.76 | 303 | 44.26 | 48.50 | ||||
25. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:32.97 | 301 | 44.20 | 48.77 | ||||
26. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 1:33.03 | 301 | 44.10 | 48.93 | ||||
27. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:33.12 | 300 | 44.10 | 49.02 | ||||
28. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:34.42 | 288 | 43.50 | 50.92 | ||||
29. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:34.97 | 283 | 44.98 | 49.99 | ||||
30. | Miernik Wiktoria SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:37.67 | 260 | 46.30 | 51.37 | ||||
31. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:38.66 | 252 | 46.32 | 52.34 | ||||
32. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:38.96 | 250 | 46.19 | 52.77 | ||||
33. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha Kraków | 1:39.02 | 249 | 46.99 | 52.03 | ||||
34. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:39.60 | 245 | 48.24 | 51.36 | ||||
35. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:40.40 | 239 | 48.53 | 51.87 | ||||
36. | Matyja Emilia SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:41.29 | 233 | 48.52 | 52.77 | ||||
37. | Komędera Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:42.04 | 228 | 48.61 | 53.43 | ||||
38. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:42.23 | 226 | 48.35 | 53.88 | ||||
39. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:43.37 | 219 | 48.67 | 54.70 | ||||
40. | Kotyza Aleksandra SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:43.64 | 217 | 48.12 | 55.52 | ||||
DYSKW. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | ||||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 12:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/10/2017 - 12:17 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:03.82 | 661 | 30.13 | 33.69 | ||||
2. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:03.97 | 656 | 30.65 | 33.32 | ||||
3. | Cerlich Maksymilian SMS | 00 | Ikar Mielec | 1:04.18 | 650 | 30.31 | 33.87 | ||||
4. | Dubas Mateusz SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:04.69 | 635 | 30.61 | 34.08 | ||||
5. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:04.75 | 633 | 30.42 | 34.33 | ||||
6. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.51 | 584 | 31.33 | 35.18 | ||||
7. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:07.66 | 555 | 31.63 | 36.03 | ||||
8. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 1:08.32 | 539 | 31.76 | 36.56 | ||||
9. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.33 | 539 | 32.78 | 35.55 | ||||
10. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:08.37 | 538 | 32.37 | 36.00 | ||||
11. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 1:08.40 | 537 | 32.19 | 36.21 | ||||
12. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:08.72 | 529 | 32.26 | 36.46 | ||||
13. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:08.89 | 526 | 32.34 | 36.55 | ||||
14. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.92 | 525 | 32.21 | 36.71 | ||||
15. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:10.08 | 499 | 33.11 | 36.97 | ||||
16. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:10.83 | 483 | 33.23 | 37.60 | ||||
17. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:11.63 | 467 | 34.01 | 37.62 | ||||
18. | Suchański Przemysław SO | 01 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:12.04 | 459 | 33.16 | 38.88 | ||||
19. | Blachura Patryk SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:12.41 | 452 | 33.82 | 38.59 | ||||
20. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:13.19 | 438 | 34.14 | 39.05 | ||||
21. | Cieśla Oskar SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:13.21 | 438 | 33.94 | 39.27 | ||||
22. | Wodzień Szymon | 00 | Gryf Dębica | 1:13.38 | 435 | 34.25 | 39.13 | ||||
23. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:13.54 | 432 | 34.87 | 38.67 | ||||
24. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:13.84 | 427 | 34.43 | 39.41 | ||||
25. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:13.85 | 426 | 34.73 | 39.12 | ||||
26. | Muc Filip SO | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:13.92 | 425 | 34.68 | 39.24 | ||||
27. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:14.13 | 422 | 34.44 | 39.69 | ||||
28. | Szydłowski Kamil | 98 | AZS AGH Kraków | 1:14.37 | 418 | 35.04 | 39.33 | ||||
29. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:14.43 | 417 | 34.54 | 39.89 | ||||
30. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:15.15 | 405 | 34.69 | 40.46 | ||||
31. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:15.50 | 399 | 35.65 | 39.85 | ||||
32. | Szarpak Marcin SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:16.42 | 385 | 35.91 | 40.51 | ||||
33. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:17.24 | 373 | 36.34 | 40.90 | ||||
34. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:17.74 | 366 | 36.57 | 41.17 | ||||
35. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:18.05 | 361 | 36.72 | 41.33 | ||||
36. | Kwaśny Jakub SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:18.61 | 354 | 37.29 | 41.32 | ||||
37. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:18.74 | 352 | 37.68 | 41.06 | ||||
38. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:20.46 | 330 | 36.76 | 43.70 | ||||
39. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:25.58 | 274 | 39.86 | 45.72 | ||||
40. | Patrzałek Michał | 01 | Sokół Mościce Tarnów | 1:44.68 | 149 | 49.51 | 55.17 | ||||
DYSKW. | Wojdak Wojciech | 96 | BOSiR Brzesko | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) | |||||||||||
DYSKW. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 12:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/10/2017 - 12:17 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:08.31 | 539 | 32.29 | 36.02 | ||||
2. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:09.38 | 514 | 32.96 | 36.42 | ||||
3. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.63 | 509 | 32.54 | 37.09 | ||||
4. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.71 | 507 | 33.67 | 36.04 | ||||
5. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.10 | 499 | 33.36 | 36.74 | ||||
6. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.88 | 482 | 33.46 | 37.42 | ||||
7. | Wróbel Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:11.93 | 462 | 34.39 | 37.54 | ||||
8. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.94 | 461 | 33.40 | 38.54 | ||||
9. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.20 | 456 | 34.32 | 37.88 | ||||
10. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.24 | 456 | 34.77 | 37.47 | ||||
11. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.30 | 455 | 33.16 | 39.14 | ||||
12. | Adamski Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.65 | 448 | 33.55 | 39.10 | ||||
13. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:12.93 | 443 | 34.55 | 38.38 | ||||
14. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:13.44 | 434 | 34.90 | 38.54 | ||||
15. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.48 | 399 | 35.14 | 40.34 | ||||
16. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:15.61 | 397 | 35.26 | 40.35 | ||||
17. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:16.60 | 382 | 35.14 | 41.46 | ||||
18. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.69 | 381 | 36.03 | 40.66 | ||||
19. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:17.34 | 371 | 36.06 | 41.28 | ||||
20. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:17.96 | 362 | 36.69 | 41.27 | ||||
21. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:18.16 | 360 | 37.75 | 40.41 | ||||
22. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.38 | 357 | 36.10 | 42.28 | ||||
23. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:18.45 | 356 | 37.57 | 40.88 | ||||
24. | Malarz Marcin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:19.07 | 347 | 37.53 | 41.54 | ||||
25. | Kużdżał Mikołaj | 02 | Ikar Mielec | 1:19.15 | 346 | 38.00 | 41.15 | ||||
26. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:19.38 | 343 | 37.46 | 41.92 | ||||
27. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:19.67 | 340 | 37.59 | 42.08 | ||||
28. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:19.83 | 338 | 37.73 | 42.10 | ||||
29. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 1:20.30 | 332 | 37.76 | 42.54 | ||||
30. | Berezak Gabriel | 02 | Ikar Mielec | 1:20.77 | 326 | 38.35 | 42.42 | ||||
31. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:20.81 | 325 | 38.13 | 42.68 | ||||
32. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 1:20.87 | 325 | 38.06 | 42.81 | ||||
33. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.33 | 319 | 38.05 | 43.28 | ||||
34. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.47 | 318 | 36.95 | 44.52 | ||||
35. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 1:21.84 | 313 | 39.16 | 42.68 | ||||
36. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:22.44 | 306 | 38.30 | 44.14 | ||||
37. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:23.06 | 300 | 38.91 | 44.15 | ||||
38. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.94 | 290 | 39.37 | 44.57 | ||||
39. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:24.48 | 285 | 40.69 | 43.79 | ||||
40. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:25.28 | 277 | 40.69 | 44.59 | ||||
41. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:25.45 | 275 | 40.45 | 45.00 | ||||
42. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:26.02 | 270 | 40.43 | 45.59 | ||||
43. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:26.03 | 270 | 39.64 | 46.39 | ||||
44. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.17 | 268 | 39.65 | 46.52 | ||||
45. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:26.20 | 268 | 40.34 | 45.86 | ||||
Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:26.20 | 268 | 40.58 | 45.62 | |||||
47. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.97 | 261 | 41.14 | 45.83 | ||||
48. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:27.07 | 260 | 41.11 | 45.96 | ||||
49. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:27.53 | 256 | 40.66 | 46.87 | ||||
50. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:27.60 | 255 | 41.13 | 46.47 | ||||
51. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:29.15 | 242 | 42.05 | 47.10 | ||||
52. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:29.18 | 242 | 42.40 | 46.78 | ||||
53. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:29.24 | 241 | 41.60 | 47.64 | ||||
54. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:29.87 | 236 | 42.83 | 47.04 | ||||
55. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:31.38 | 225 | 43.37 | 48.01 | ||||
56. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:31.62 | 223 | 43.89 | 47.73 | ||||
57. | Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:32.37 | 218 | 42.36 | 50.01 | ||||
58. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:36.97 | 188 | 45.96 | 51.01 | ||||
DYSKW. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 12:42) | |||||||||||
DYSKW. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | ||||||||
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg (Czas: 12:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/10/2017 - 12:17 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:11.13 | 477 | 33.24 | 37.89 | ||||
2. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:16.82 | 379 | 35.97 | 40.85 | ||||
3. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:17.21 | 373 | 35.87 | 41.34 | ||||
4. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.13 | 334 | 37.56 | 42.57 | ||||
5. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.18 | 333 | 37.61 | 42.57 | ||||
6. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:20.21 | 333 | 38.19 | 42.02 | ||||
7. | Horodyński Antoni | 04 | Gryf Dębica | 1:21.55 | 317 | 37.82 | 43.73 | ||||
8. | Nosal Milosz SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:22.84 | 302 | 38.40 | 44.44 | ||||
9. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:23.36 | 296 | 39.06 | 44.30 | ||||
10. | Piela Michał SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:24.02 | 289 | 40.26 | 43.76 | ||||
11. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.53 | 284 | 39.81 | 44.72 | ||||
12. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:25.08 | 279 | 40.64 | 44.44 | ||||
13. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.44 | 275 | 40.56 | 44.88 | ||||
14. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:26.18 | 268 | 40.18 | 46.00 | ||||
15. | Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:26.22 | 268 | 39.38 | 46.84 | ||||
16. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:26.76 | 263 | 39.90 | 46.86 | ||||
17. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:27.64 | 255 | 41.18 | 46.46 | ||||
18. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.70 | 254 | 41.51 | 46.19 | ||||
19. | Juda Dominik SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.51 | 239 | 42.27 | 47.24 | ||||
20. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.85 | 237 | 42.55 | 47.30 | ||||
21. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:30.22 | 234 | 41.87 | 48.35 | ||||
22. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:32.24 | 219 | 45.03 | 47.21 | ||||
23. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:32.61 | 216 | 44.75 | 47.86 | ||||
24. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:32.97 | 214 | 44.14 | 48.83 | ||||
25. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:33.09 | 213 | 44.18 | 48.91 | ||||
26. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:33.88 | 207 | 44.01 | 49.87 | ||||
27. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:34.34 | 204 | 43.97 | 50.37 | ||||
28. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:34.86 | 201 | 44.24 | 50.62 | ||||
29. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha Kraków | 1:35.78 | 195 | 45.27 | 50.51 | ||||
30. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:35.82 | 195 | 45.48 | 50.34 | ||||
31. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:37.69 | 184 | 46.78 | 50.91 | ||||
32. | Drabczyk Krystian SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:37.86 | 183 | 46.89 | 50.97 | ||||
33. | Mieszczak Tymoteusz | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:39.62 | 173 | 46.32 | 53.30 | ||||
34. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 1:39.86 | 172 | 46.53 | 53.33 | ||||
35. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:40.46 | 169 | 47.78 | 52.68 | ||||
36. | Boba Arkadiusz SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:40.62 | 168 | 47.00 | 53.62 | ||||
37. | Ryszka Jakub SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:41.02 | 166 | 47.87 | 53.15 | ||||
38. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:42.26 | 160 | 48.91 | 53.35 | ||||
39. | Ryszka Kacper SO | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:44.31 | 151 | 49.34 | 54.97 | ||||
40. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:45.82 | 145 | 48.79 | 57.03 | ||||
41. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:50.16 | 128 | 53.79 | 56.37 | ||||
DYSKW. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 12:48) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |