Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 10 - 11/11/2017 |
1 - Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego I | 10/11/2017 - 16:00 |
Konkurencja 1 10/11/2017 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Świstuń Julia SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 27.14 | 627 | |||
2. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.31 | 616 | |||
3. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 27.43 | 608 | |||
4. | Szuster Aleksandra SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.51 | 602 | |||
5. | Pogorzelska Laura SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.43 | 546 | |||
6. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 28.52 | 541 | |||
7. | Krauze Alicja SO | 01 | Malborskie WOPR | 28.53 | 540 | |||
8. | Bilińska Dominika SO | 00 | Unia Oświęcim | 28.68 | 532 | |||
9. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 28.93 | 518 | |||
10. | Czaja Barbara SK | 99 | SMS Kraków | 29.54 | 486 | |||
11. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | Salmo Żory | 29.55 | 486 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 10/11/2017 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szwabińska Adrianna | 03 | Torpeda Oleśnica | 26.83 | 649 | |||
2. | Kowal Emilia SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 26.87 | 647 | |||
3. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.03 | 635 | |||
4. | Peciak Katarzyna SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.14 | 627 | |||
5. | Janik Julia | 02 | Torpeda Oleśnica | 27.67 | 592 | |||
6. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 27.72 | 589 | |||
7. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 28.20 | 559 | |||
8. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.48 | 543 | |||
9. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.58 | 537 | |||
10. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.65 | 533 | |||
11. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.70 | 530 | |||
12. | Piskorska Adela | 03 | Torpeda Oleśnica | 28.77 | 527 | |||
13. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 28.92 | 518 | |||
14. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.94 | 517 | |||
15. | Rygiel Oliwia SO | 02 | Junior Kluczbork | 29.39 | 494 | |||
16. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 29.43 | 492 | |||
17. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 29.68 | 480 | |||
18. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 29.95 | 467 | |||
19. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.98 | 465 | |||
20. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.01 | 464 | |||
21. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.10 | 460 | |||
22. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 30.50 | 442 | |||
23. | Ściślak Julia | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 30.68 | 434 | |||
24. | Jagieniak Izabela | 03 | Zryw Opole | 31.25 | 411 | |||
25. | Andrzejewska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 31.96 | 384 | |||
26. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 32.16 | 377 | |||
27. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 32.32 | 371 | |||
28. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 32.63 | 361 | |||
29. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa-Swim | 38.08 | 227 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 10/11/2017 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Guść Wiktoria SMS ŁÓDŹ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 26.99 | 638 | |||
2. | Latała Weronika | 04 | Barakuda Starachowice | 27.87 | 579 | |||
3. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 28.24 | 557 | |||
4. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 28.49 | 542 | |||
5. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 28.84 | 523 | |||
6. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 29.02 | 513 | |||
7. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.36 | 495 | |||
8. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 29.85 | 471 | |||
9. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 29.88 | 470 | |||
10. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.95 | 467 | |||
11. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 30.31 | 450 | |||
12. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 30.58 | 438 | |||
13. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 30.84 | 427 | |||
14. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 30.95 | 423 | |||
15. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.99 | 421 | |||
16. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 31.16 | 414 | |||
17. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 31.20 | 413 | |||
18. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 31.27 | 410 | |||
19. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 31.38 | 406 | |||
20. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 31.72 | 393 | |||
21. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha Kraków | 31.96 | 384 | |||
22. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 32.12 | 378 | |||
23. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 32.21 | 375 | |||
24. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 32.83 | 354 | |||
25. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-Swim | 33.81 | 324 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 10/11/2017 - 16:12 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kołodziejczyk Sebastian | 99 | Torpeda Oleśnica | 23.85 | 612 | |||
2. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 23.94 | 606 | |||
3. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 24.05 | 597 | |||
4. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 24.37 | 574 | |||
5. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 24.46 | 568 | |||
6. | Majerski Jakub SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 24.59 | 559 | |||
7. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 24.60 | 558 | |||
Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 24.60 | 558 | ||||
9. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 24.88 | 539 | |||
10. | Krasowski Michał | 01 | Zryw Opole | 25.03 | 530 | |||
11. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 25.26 | 515 | |||
12. | Wojaczek paweł | 00 | Unia Oświęcim | 25.44 | 505 | |||
13. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.53 | 499 | |||
14. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 25.77 | 485 | |||
15. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 25.88 | 479 | |||
16. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 26.03 | 471 | |||
17. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 26.06 | 469 | |||
18. | Rokita Aleksander SK | 99 | SMS Kraków | 26.32 | 456 | |||
19. | Szal Mateusz | 00 | Zryw Opole | 26.39 | 452 | |||
20. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 26.67 | 438 | |||
21. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 27.00 | 422 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 10/11/2017 - 16:12 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 25.55 | 498 | ||||
2. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 25.59 | 496 | ||||
3. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 25.69 | 490 | ||||
4. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 25.71 | 489 | ||||
5. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 25.80 | 484 | ||||
6. | Malarz Marcin SO | 03 | Unia Oświęcim | 25.91 | 478 | ||||
7. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 25.93 | 476 | ||||
8. | Adamski Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 26.09 | 468 | ||||
9. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 26.13 | 466 | ||||
10. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.56 | 443 | ||||
11. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.73 | 435 | ||||
12. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 26.99 | 422 | ||||
13. | Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.05 | 420 | ||||
14. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.31 | 408 | ||||
15. | Majer Rafał | 02 | Victoria Kozy | 27.35 | 406 | ||||
16. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 27.36 | 406 | ||||
17. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 27.54 | 398 | ||||
18. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 27.66 | 392 | ||||
19. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 27.82 | 386 | ||||
20. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 28.01 | 378 | ||||
21. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 28.11 | 374 | ||||
22. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 28.67 | 352 | ||||
23. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.00 | 340 | ||||
24. | Samojło Jakub | 02 | Omega Olkusz | 29.64 | 319 | ||||
25. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 29.70 | 317 | ||||
26. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 30.57 | 291 | ||||
DYSKW. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 10/11/2017 - 16:12 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 26.74 | 434 | |||
2. | Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 26.84 | 430 | |||
3. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.13 | 416 | |||
4. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 27.85 | 384 | |||
5. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.35 | 364 | |||
6. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 28.56 | 356 | |||
7. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.66 | 353 | |||
8. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.86 | 345 | |||
9. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 29.04 | 339 | |||
10. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.10 | 304 | |||
11. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.27 | 299 | |||
12. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.73 | 286 | |||
13. | Rybak Maciej | 04 | Korona Kraków | 30.78 | 285 | |||
14. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 31.10 | 276 | |||
15. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha Kraków | 31.36 | 269 | |||
16. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.51 | 265 | |||
17. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 31.55 | 264 | |||
18. | Boba Arkadiusz SO | 04 | Unia Oświęcim | 32.17 | 249 | |||
19. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 32.40 | 244 | |||
20. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.00 | 231 | |||
21. | Kamizelich Bartosz | 04 | Torpeda Oleśnica | 33.12 | 228 | |||
22. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | 33.24 | 226 | |||
23. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 33.32 | 224 | |||
24. | Sowa Bartomiej | 04 | Limanowa-Swim | 35.70 | 182 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 10/11/2017 - 16:23 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 33.35 | 633 | |||
2. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 33.84 | 606 | |||
3. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 34.62 | 566 | |||
4. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 34.87 | 554 | |||
5. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 35.57 | 521 | |||
6. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 35.69 | 516 | |||
7. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 36.43 | 485 | |||
8. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 38.52 | 411 | |||
9. | Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 39.21 | 389 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 10/11/2017 - 16:23 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.23 | 585 | |||
2. | Szwabińska Adrianna | 03 | Torpeda Oleśnica | 34.84 | 555 | |||
3. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 35.30 | 534 | |||
4. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 36.03 | 502 | |||
5. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 36.06 | 501 | |||
6. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 36.24 | 493 | |||
7. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 36.48 | 483 | |||
8. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.51 | 482 | |||
9. | Ściślak Julia | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 36.92 | 466 | |||
10. | Piskorska Adela | 03 | Torpeda Oleśnica | 37.35 | 450 | |||
11. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.12 | 424 | |||
12. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 39.80 | 372 | |||
13. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa-Swim | 47.81 | 214 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 10/11/2017 - 16:23 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Guść Wiktoria SMS ŁÓDŹ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 34.15 | 589 | |||
2. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 35.80 | 512 | |||
3. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 36.20 | 495 | |||
4. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 37.24 | 454 | |||
5. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.07 | 425 | |||
6. | Kierczak Anna | 04 | Victoria Kozy | 38.78 | 402 | |||
7. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.04 | 394 | |||
8. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.11 | 392 | |||
9. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 40.45 | 354 | |||
10. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 40.47 | 354 | |||
11. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 40.49 | 353 | |||
12. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-Swim | 41.66 | 324 | |||
13. | Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | Victoria Kozy | 41.92 | 318 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 10/11/2017 - 16:30 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.02 | 658 | |||
2. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 29.42 | 632 | |||
3. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 29.43 | 631 | |||
4. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.81 | 607 | |||
5. | Rokita Aleksander SK | 99 | SMS Kraków | 30.77 | 552 | |||
6. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 30.88 | 546 | |||
7. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 31.22 | 529 | |||
8. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.29 | 525 | |||
9. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 31.31 | 524 | |||
10. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 31.37 | 521 | |||
11. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.81 | 500 | |||
12. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 32.96 | 449 | |||
13. | Wojaczek paweł | 00 | Unia Oświęcim | 33.97 | 410 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 10/11/2017 - 16:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Celiński Jakub SK | 02 | SMS Kraków | 29.80 | 608 | |||
2. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 30.91 | 545 | |||
3. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.95 | 493 | |||
4. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 32.32 | 476 | |||
5. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 32.67 | 461 | |||
6. | Wróbel Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 32.83 | 454 | |||
7. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 33.19 | 440 | |||
8. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 33.27 | 437 | |||
9. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 33.31 | 435 | |||
10. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 33.59 | 424 | |||
11. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 33.84 | 415 | |||
12. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 33.99 | 409 | |||
13. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 34.03 | 408 | |||
14. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.61 | 356 | |||
15. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.37 | 334 | |||
16. | Samojło Jakub | 02 | Omega Olkusz | 38.01 | 293 | |||
17. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 39.52 | 260 | |||
18. | Płonka Jakub | 03 | Omega Olkusz | 40.87 | 235 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 10/11/2017 - 16:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kraczkowski Tomasz | 04 | Barakuda Starachowice | 34.34 | 397 | ||||
2. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.37 | 396 | ||||
3. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.80 | 381 | ||||
4. | Ciuba Mikołaj | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 36.05 | 343 | ||||
5. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 36.67 | 326 | ||||
6. | Nosal Milosz SO | 04 | Unia Oświęcim | 37.31 | 309 | ||||
7. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.94 | 294 | ||||
8. | Juda Dominik SO | 04 | Unia Oświęcim | 39.33 | 264 | ||||
9. | Kamizelich Bartosz | 04 | Torpeda Oleśnica | 44.46 | 183 | ||||
10. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 45.85 | 167 | ||||
11. | Sowa Bartomiej | 04 | Limanowa-Swim | 47.32 | 151 | ||||
DYSKW. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 16:37) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 10/11/2017 - 16:39 | Kobiet, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.42 | 702 | 28.69 | 32.73 | |||
2. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:02.63 | 662 | 29.37 | 33.26 | |||
3. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:03.65 | 631 | 29.77 | 33.88 | |||
4. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.90 | 543 | 31.33 | 35.57 | |||
5. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:06.95 | 542 | 31.43 | 35.52 | |||
6. | Krauze Alicja SO | 01 | Malborskie WOPR | 1:08.09 | 515 | 31.80 | 36.29 | |||
7. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.62 | 504 | 31.89 | 36.73 | |||
8. | Czaja Barbara SK | 99 | SMS Kraków | 1:11.78 | 440 | 33.56 | 38.22 | |||
9. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:12.07 | 435 | 33.48 | 38.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 10/11/2017 - 16:39 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:05.04 | 591 | 30.40 | 34.64 | |||
2. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.35 | 583 | 30.59 | 34.76 | |||
3. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:05.46 | 580 | 30.73 | 34.73 | |||
4. | Peciak Katarzyna SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.81 | 571 | 31.68 | 34.13 | |||
5. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:06.47 | 554 | 30.80 | 35.67 | |||
6. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.06 | 540 | 31.62 | 35.44 | |||
7. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.94 | 519 | 32.02 | 35.92 | |||
8. | Kusion Weronika SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.83 | 499 | 32.45 | 36.38 | |||
9. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.42 | 486 | 32.52 | 36.90 | |||
10. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.03 | 474 | 32.88 | 37.15 | |||
11. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.78 | 459 | 32.39 | 38.39 | |||
12. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:11.11 | 452 | 33.59 | 37.52 | |||
13. | Kot Anna | 02 | Zryw Opole | 1:11.53 | 444 | 34.09 | 37.44 | |||
14. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 1:11.66 | 442 | 33.67 | 37.99 | |||
15. | Kosacka Iga | 03 | Zryw Opole | 1:13.79 | 405 | 33.72 | 40.07 | |||
16. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:14.83 | 388 | 34.83 | 40.00 | |||
17. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 1:15.34 | 380 | 34.22 | 41.12 | |||
18. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:16.51 | 363 | 35.84 | 40.67 | |||
19. | Kostiana Diana SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:20.28 | 314 | 37.77 | 42.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 10/11/2017 - 16:39 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Guść Wiktoria SMS ŁÓDŹ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 1:06.35 | 557 | 31.07 | 35.28 | |||
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.25 | 431 | 33.55 | 38.70 | |||
3. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:12.46 | 428 | 32.70 | 39.76 | |||
4. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:16.23 | 367 | 34.38 | 41.85 | |||
5. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:20.14 | 316 | 37.09 | 43.05 | |||
6. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:20.87 | 307 | 37.69 | 43.18 | |||
7. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.88 | 307 | 36.73 | 44.15 |
PK | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:06.64 | 550 | 31.25 | 35.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 10/11/2017 - 16:49 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Blachura Patryk SO | 99 | Unia Oświęcim | 55.38 | 654 | 26.05 | 29.33 | |||
2. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 57.25 | 592 | 27.07 | 30.18 | |||
3. | Szal Mateusz | 00 | Zryw Opole | 57.35 | 589 | 26.49 | 30.86 | |||
4. | Cieśla Oskar SO | 01 | AZS AWF Katowice | 57.39 | 588 | 26.73 | 30.66 | |||
5. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 58.02 | 569 | 27.61 | 30.41 | |||
6. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 58.28 | 561 | 26.99 | 31.29 | |||
7. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 58.30 | 560 | 26.91 | 31.39 | |||
8. | Kościelak Jacek | 01 | Zryw Opole | 58.68 | 550 | 27.15 | 31.53 | |||
9. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 58.91 | 543 | 27.69 | 31.22 | |||
10. | Kwaśny Jakub SO | 01 | AZS AWF Katowice | 59.19 | 535 | 27.81 | 31.38 | |||
11. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 59.79 | 520 | 28.03 | 31.76 | |||
12. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.04 | 488 | 28.02 | 33.02 | |||
13. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:02.26 | 460 | 28.89 | 33.37 | |||
14. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:02.63 | 452 | 29.60 | 33.03 | |||
15. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:03.10 | 442 | 28.43 | 34.67 | |||
16. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:03.61 | 431 | 28.81 | 34.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 10/11/2017 - 16:49 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 57.40 | 587 | 26.71 | 30.69 | ||||
2. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 59.72 | 521 | 27.40 | 32.32 | ||||
3. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:00.33 | 506 | 28.78 | 31.55 | ||||
4. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:01.12 | 486 | 28.52 | 32.60 | ||||
5. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:01.27 | 483 | 28.21 | 33.06 | ||||
6. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | 1:01.75 | 472 | 28.42 | 33.33 | ||||
7. | Malarz Marcin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:01.98 | 466 | 29.38 | 32.60 | ||||
8. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:02.88 | 447 | 29.57 | 33.31 | ||||
9. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:03.12 | 441 | 29.19 | 33.93 | ||||
10. | Adamski Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.15 | 441 | 29.22 | 33.93 | ||||
11. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.33 | 437 | 29.37 | 33.96 | ||||
12. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.53 | 433 | 29.65 | 33.88 | ||||
13. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.68 | 430 | 29.40 | 34.28 | ||||
14. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:03.87 | 426 | 29.54 | 34.33 | ||||
15. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:04.35 | 417 | 30.30 | 34.05 | ||||
16. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:04.85 | 407 | 30.24 | 34.61 | ||||
17. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.88 | 388 | 30.88 | 35.00 | ||||
18. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:06.73 | 374 | 30.42 | 36.31 | ||||
19. | Majer Rafał | 02 | Victoria Kozy | 1:07.95 | 354 | 30.42 | 37.53 | ||||
20. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 1:08.86 | 340 | 32.46 | 36.40 | ||||
21. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.59 | 257 | 34.91 | 40.68 | ||||
22. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.27 | 214 | 36.75 | 43.52 | ||||
DYSKW. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 10/11/2017 - 16:49 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:05.74 | 391 | 30.71 | 35.03 | ||||
2. | Tarasewicz Marccel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.51 | 377 | 30.27 | 36.24 | ||||
3. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:06.85 | 372 | 30.12 | 36.73 | ||||
4. | Białek Paweł | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.32 | 348 | 31.12 | 37.20 | ||||
5. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.67 | 289 | 34.66 | 38.01 | ||||
6. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:13.67 | 277 | 34.07 | 39.60 | ||||
7. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.92 | 244 | 35.87 | 41.05 | ||||
8. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:16.98 | 243 | 35.33 | 41.65 | ||||
9. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.22 | 241 | 35.46 | 41.76 | ||||
10. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 1:24.42 | 184 | 38.09 | 46.33 | ||||
DYSKW. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
M5 - Nierównoczesna praca ramion (Czas: 16:52) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |