Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 10 - 11/11/2017 |
2 - Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego II | 11/11/2017 - 9:00 |
Konkurencja 7 11/11/2017 - 9:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.86 | 670 | |||
2. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.23 | 580 | |||
3. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.37 | 517 | |||
4. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 30.58 | 506 | |||
5. | Szuster Aleksandra SO | 00 | Unia Oświęcim | 30.65 | 503 | |||
6. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.85 | 493 | |||
7. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | Salmo Żory | 31.07 | 483 | |||
8. | Czaja Barbara SK | 99 | SMS Kraków | 31.13 | 480 | |||
9. | Krauze Alicja SO | 01 | Malborskie WOPR | 31.54 | 461 | |||
10. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 31.55 | 461 | |||
11. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 32.44 | 424 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/11/2017 - 9:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Peciak Katarzyna SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.37 | 571 | |||
2. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 29.44 | 567 | |||
3. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 29.57 | 560 | |||
4. | Kowal Emilia SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.61 | 558 | |||
5. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.32 | 519 | |||
6. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.39 | 516 | |||
7. | Piskorska Adela | 03 | Torpeda Oleśnica | 30.59 | 506 | |||
8. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.92 | 490 | |||
9. | Szwabińska Adrianna | 03 | Torpeda Oleśnica | 30.93 | 489 | |||
10. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 31.44 | 466 | |||
11. | Kot Anna | 02 | Zryw Opole | 32.11 | 437 | |||
12. | Janik Julia | 02 | Torpeda Oleśnica | 32.29 | 430 | |||
13. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 32.76 | 412 | |||
14. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 34.36 | 357 | |||
15. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 34.42 | 355 | |||
16. | Jagieniak Izabela | 03 | Zryw Opole | 35.20 | 332 | |||
17. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.44 | 325 | |||
18. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomie | 35.60 | 321 | |||
19. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 35.91 | 312 | |||
20. | Kostiana Diana SO | 03 | Unia Oświęcim | 35.95 | 311 | |||
21. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 36.12 | 307 | |||
22. | Pawłowska Weronika | 03 | Pływak Bochnia | 36.21 | 305 | |||
23. | Andrzejewska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 39.37 | 237 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/11/2017 - 9:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Guść Wiktoria SMS ŁÓDŹ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 30.30 | 520 | |||
2. | Latała Weronika | 04 | Barakuda Starachowice | 30.50 | 510 | |||
3. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 30.90 | 491 | |||
4. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 31.47 | 464 | |||
5. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.84 | 448 | |||
6. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 32.28 | 430 | |||
7. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 32.54 | 420 | |||
8. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.25 | 394 | |||
9. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 33.51 | 385 | |||
10. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 34.00 | 368 | |||
11. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.54 | 351 | |||
12. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 35.00 | 337 | |||
13. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 35.67 | 319 | |||
14. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.54 | 273 | |||
15. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 38.00 | 264 | |||
16. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 38.13 | 261 | |||
17. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 40.66 | 215 | |||
18. | Matyja Emilia SO | 04 | Unia Oświęcim | 45.54 | 153 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/11/2017 - 9:10 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 25.05 | 659 | |||
2. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 25.64 | 614 | |||
3. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 25.66 | 613 | |||
4. | Szal Mateusz | 00 | Zryw Opole | 25.72 | 608 | |||
5. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 25.76 | 606 | |||
6. | Cieśla Oskar SO | 01 | AZS AWF Katowice | 26.07 | 584 | |||
7. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 26.09 | 583 | |||
8. | Krzykała Emil SK | 01 | SMS Kraków | 26.19 | 576 | |||
9. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 26.20 | 576 | |||
10. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 26.57 | 552 | |||
11. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 26.64 | 547 | |||
12. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.86 | 534 | |||
13. | Kwaśny Jakub SO | 01 | AZS AWF Katowice | 26.90 | 532 | |||
14. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.30 | 509 | |||
15. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.72 | 486 | |||
Wojaczek paweł | 00 | Unia Oświęcim | 27.72 | 486 | ||||
17. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.75 | 484 | |||
18. | Kłaput Bartosz SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 27.92 | 476 | |||
19. | Rokita Aleksander SK | 99 | SMS Kraków | 27.97 | 473 | |||
20. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 28.06 | 468 | |||
21. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.12 | 465 | |||
22. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 28.51 | 447 | |||
23. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 28.52 | 446 | |||
24. | Krasowski Michał | 01 | Zryw Opole | 29.53 | 402 | |||
25. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 29.54 | 401 | |||
26. | Szydłowski Kamil | 98 | AZS AGH Kraków | 31.00 | 347 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/11/2017 - 9:10 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 26.15 | 579 | ||||
2. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.89 | 532 | ||||
3. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 27.21 | 514 | ||||
4. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.54 | 495 | ||||
5. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 27.78 | 483 | ||||
6. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 27.84 | 480 | ||||
7. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 28.09 | 467 | ||||
Adamski Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.09 | 467 | |||||
9. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 28.16 | 463 | ||||
10. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 28.86 | 431 | ||||
11. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.19 | 416 | ||||
12. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 29.23 | 414 | ||||
13. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 29.44 | 406 | ||||
14. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 29.63 | 398 | ||||
15. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.83 | 390 | ||||
16. | Majer Rafał | 02 | Victoria Kozy | 29.90 | 387 | ||||
17. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 30.09 | 380 | ||||
18. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 30.51 | 364 | ||||
19. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 30.53 | 364 | ||||
20. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 31.19 | 341 | ||||
21. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 31.95 | 317 | ||||
22. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 33.33 | 279 | ||||
23. | Samojło Jakub | 02 | Omega Olkusz | 34.04 | 262 | ||||
DYSKW. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 9:18) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/11/2017 - 9:10 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 27.82 | 481 | ||||
2. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 29.26 | 413 | ||||
3. | Tarasewicz Marccel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.43 | 406 | ||||
4. | Kraczkowski Tomasz | 04 | Barakuda Starachowice | 29.67 | 396 | ||||
5. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 30.03 | 382 | ||||
6. | Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 31.59 | 328 | ||||
7. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.73 | 324 | ||||
8. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.34 | 306 | ||||
9. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 32.53 | 300 | ||||
10. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.46 | 276 | ||||
11. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha Kraków | 33.87 | 266 | ||||
12. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 34.05 | 262 | ||||
13. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomie | 34.10 | 261 | ||||
14. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Unia Oświęcim | 34.37 | 255 | ||||
15. | Rybak Maciej | 04 | Korona Kraków | 34.63 | 249 | ||||
16. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Unia Oświęcim | 34.80 | 245 | ||||
17. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 35.30 | 235 | ||||
18. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 35.47 | 232 | ||||
19. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 36.06 | 220 | ||||
20. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 36.13 | 219 | ||||
21. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 36.48 | 213 | ||||
22. | Pilch Emil | 04 | Pływak Bochnia | 37.41 | 197 | ||||
23. | Ryszka Jakub SO | 04 | Unia Oświęcim | 39.11 | 173 | ||||
24. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 39.57 | 167 | ||||
25. | Drabczyk Krystian SO | 04 | Unia Oświęcim | 39.96 | 162 | ||||
DYSKW. | Karcz Filip | 04 | Pływak Bochnia | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 9:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/11/2017 - 9:23 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pogorzelska Laura SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.08 | 621 | |||
2. | Bilińska Dominika SO | 00 | Unia Oświęcim | 30.96 | 569 | |||
3. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 31.16 | 559 | |||
4. | Świstuń Julia SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 31.25 | 554 | |||
5. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 31.71 | 530 | |||
6. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 31.77 | 527 | |||
7. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | Salmo Żory | 31.90 | 521 | |||
8. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 32.49 | 493 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/11/2017 - 9:23 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piskorska Adela | 03 | Torpeda Oleśnica | 30.18 | 615 | |||
2. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 31.52 | 540 | |||
3. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.74 | 529 | |||
4. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.31 | 501 | |||
5. | Szwabińska Adrianna | 03 | Torpeda Oleśnica | 33.50 | 449 | |||
6. | Janik Julia | 02 | Torpeda Oleśnica | 33.69 | 442 | |||
7. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 33.90 | 434 | |||
8. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.65 | 406 | |||
9. | Kot Anna | 02 | Zryw Opole | 35.04 | 393 | |||
10. | Madej Maja | 03 | Pływak Bochnia | 35.48 | 378 | |||
11. | Andrzejewska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 38.90 | 287 | |||
12. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 39.30 | 278 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/11/2017 - 9:23 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Latała Weronika | 04 | Barakuda Starachowice | 31.35 | 548 | |||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.53 | 539 | |||
3. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 32.28 | 502 | |||
4. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 34.38 | 416 | |||
5. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.79 | 401 | |||
6. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 34.92 | 397 | |||
7. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 35.18 | 388 | |||
8. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 35.48 | 378 | |||
9. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 37.11 | 330 | |||
10. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 37.32 | 325 | |||
11. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 37.42 | 322 | |||
12. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 37.79 | 313 | |||
13. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.01 | 308 | |||
14. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 39.83 | 267 | |||
15. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 41.22 | 241 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/11/2017 - 9:30 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Majerski Jakub SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 26.29 | 603 | |||
2. | Goraj Marcin SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.35 | 599 | |||
3. | Szal Mateusz | 00 | Zryw Opole | 27.45 | 530 | |||
4. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 27.54 | 525 | |||
5. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.64 | 519 | |||
6. | Pazik Wojciech SK | 01 | SMS Kraków | 28.01 | 499 | |||
7. | Suchański Przemysław SO | 01 | Unia Oświęcim | 28.35 | 481 | |||
8. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 28.50 | 473 | |||
9. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.12 | 444 | |||
10. | Krzykała Emil SK | 01 | SMS Kraków | 29.34 | 434 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/11/2017 - 9:30 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Celiński Jakub SK | 02 | SMS Kraków | 27.64 | 519 | |||
2. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 28.04 | 497 | |||
3. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 28.63 | 467 | |||
4. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.08 | 446 | |||
5. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.39 | 432 | |||
6. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 29.63 | 421 | |||
7. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 29.96 | 407 | |||
8. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 29.97 | 407 | |||
9. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 29.98 | 407 | |||
Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.98 | 407 | ||||
11. | Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.51 | 386 | |||
12. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.77 | 376 | |||
13. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 31.28 | 358 | |||
14. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 31.71 | 344 | |||
15. | Majer Rafał | 02 | Victoria Kozy | 33.81 | 283 | |||
16. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 34.54 | 266 | |||
17. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.41 | 247 | |||
18. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.21 | 196 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/11/2017 - 9:30 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Białek Paweł | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.01 | 405 | ||||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.28 | 395 | ||||
3. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 30.48 | 387 | ||||
4. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.22 | 360 | ||||
5. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.39 | 322 | ||||
6. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 32.61 | 316 | ||||
7. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.22 | 299 | ||||
8. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 33.35 | 295 | ||||
9. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 33.89 | 281 | ||||
10. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.95 | 280 | ||||
11. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.44 | 268 | ||||
12. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.71 | 262 | ||||
13. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 34.76 | 261 | ||||
14. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.62 | 242 | ||||
15. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.77 | 239 | ||||
16. | Karcz Filip | 04 | Pływak Bochnia | 36.45 | 226 | ||||
17. | Kamizelich Bartosz | 04 | Torpeda Oleśnica | 36.54 | 224 | ||||
18. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 36.59 | 223 | ||||
19. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 37.37 | 210 | ||||
20. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.52 | 207 | ||||
21. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 38.66 | 189 | ||||
22. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 38.94 | 185 | ||||
23. | Pilch Emil | 04 | Pływak Bochnia | 39.19 | 182 | ||||
DYSKW. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 9:34) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/11/2017 - 9:40 | Kobiet, 400m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:23.13 | 707 |
50m: 100m: | 29.93 1:03.01 | 29.93 33.08 | 150m: 200m: | 1:36.31 2:10.35 | 33.30 34.04 | 250m: 300m: | 2:44.27 3:18.15 | 33.92 33.88 | 350m: 400m: | 3:50.94 4:23.13 | 32.79 32.19 |
2. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:26.16 | 684 |
50m: 100m: | 30.13 1:03.13 | 30.13 33.00 | 150m: 200m: | 1:36.55 2:10.47 | 33.42 33.92 | 250m: 300m: | 2:44.71 3:19.16 | 34.24 34.45 | 350m: 400m: | 3:53.37 4:26.16 | 34.21 32.79 |
3. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 4:31.32 | 645 |
50m: 100m: | 31.09 1:04.51 | 31.09 33.42 | 150m: 200m: | 1:38.61 2:13.05 | 34.10 34.44 | 250m: 300m: | 2:47.20 3:22.20 | 34.15 35.00 | 350m: 400m: | 3:57.27 4:31.32 | 35.07 34.05 |
4. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 4:32.55 | 637 |
50m: 100m: | 31.84 1:06.43 | 31.84 34.59 | 150m: 200m: | 1:41.30 2:16.58 | 34.87 35.28 | 250m: 300m: | 2:51.58 3:26.26 | 35.00 34.68 | 350m: 400m: | 4:00.12 4:32.55 | 33.86 32.43 |
5. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:33.74 | 628 |
50m: 100m: | 31.23 1:05.07 | 31.23 33.84 | 150m: 200m: | 1:39.19 2:13.79 | 34.12 34.60 | 250m: 300m: | 2:48.25 3:23.46 | 34.46 35.21 | 350m: 400m: | 3:59.15 4:33.74 | 35.69 34.59 |
6. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:37.54 | 603 |
50m: 100m: | 32.07 1:06.61 | 32.07 34.54 | 150m: 200m: | 1:41.53 2:16.62 | 34.92 35.09 | 250m: 300m: | 2:51.76 3:27.13 | 35.14 35.37 | 350m: 400m: | 4:02.62 4:37.54 | 35.49 34.92 |
7. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 4:41.19 | 580 |
50m: 100m: | 31.51 1:06.87 | 31.51 35.36 | 150m: 200m: | 1:43.27 2:19.02 | 36.40 35.75 | 250m: 300m: | 2:55.30 3:31.27 | 36.28 35.97 | 350m: 400m: | 4:06.71 4:41.19 | 35.44 34.48 |
8. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:44.25 | 561 |
50m: 100m: | 31.08 1:04.94 | 31.08 33.86 | 150m: 200m: | 1:40.69 2:17.32 | 35.75 36.63 | 250m: 300m: | 2:54.25 3:31.25 | 36.93 37.00 | 350m: 400m: | 4:08.74 4:44.25 | 37.49 35.51 |
9. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:48.49 | 537 |
50m: 100m: | 32.78 1:08.53 | 32.78 35.75 | 150m: 200m: | 1:45.43 2:22.25 | 36.90 36.82 | 250m: 300m: | 2:58.89 3:35.98 | 36.64 37.09 | 350m: 400m: | 4:12.96 4:48.49 | 36.98 35.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/11/2017 - 9:40 | Dziewcząt, 400m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:41.29 | 579 |
50m: 100m: | 31.78 1:06.80 | 31.78 35.02 | 150m: 200m: | 1:42.75 2:18.98 | 35.95 36.23 | 250m: 300m: | 2:55.35 3:31.70 | 36.37 36.35 | 350m: 400m: | 4:07.48 4:41.29 | 35.78 33.81 |
2. | Janik Julia | 02 | Torpeda Oleśnica | 4:43.62 | 565 |
50m: 100m: | 32.37 1:07.44 | 32.37 35.07 | 150m: 200m: | 1:43.55 2:20.18 | 36.11 36.63 | 250m: 300m: | 2:56.65 3:33.16 | 36.47 36.51 | 350m: 400m: | 4:09.40 4:43.62 | 36.24 34.22 |
3. | Kusion Weronika SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:43.88 | 563 |
50m: 100m: | 32.81 1:08.23 | 32.81 35.42 | 150m: 200m: | 1:44.33 2:20.70 | 36.10 36.37 | 250m: 300m: | 2:56.81 3:32.89 | 36.11 36.08 | 350m: 400m: | 4:09.44 4:43.88 | 36.55 34.44 |
4. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:44.02 | 562 |
50m: 100m: | 32.07 1:07.37 | 32.07 35.30 | 150m: 200m: | 1:43.43 2:19.58 | 36.06 36.15 | 250m: 300m: | 2:55.66 3:31.76 | 36.08 36.10 | 350m: 400m: | 4:08.49 4:44.02 | 36.73 35.53 |
5. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:45.38 | 554 |
50m: 100m: | 32.84 1:08.66 | 32.84 35.82 | 150m: 200m: | 1:44.37 2:20.79 | 35.71 36.42 | 250m: 300m: | 2:56.99 3:32.92 | 36.20 35.93 | 350m: 400m: | 4:09.62 4:45.38 | 36.70 35.76 |
6. | Rygiel Oliwia SO | 02 | Junior Kluczbork | 4:48.17 | 539 |
50m: 100m: | 31.59 1:06.66 | 31.59 35.07 | 150m: 200m: | 1:42.43 2:19.45 | 35.77 37.02 | 250m: 300m: | 2:57.04 3:35.00 | 37.59 37.96 | 350m: 400m: | 4:12.22 4:48.17 | 37.22 35.95 |
7. | Kowal Emilia SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:48.59 | 536 |
50m: 100m: | 31.46 1:06.82 | 31.46 35.36 | 150m: 200m: | 1:43.38 2:20.69 | 36.56 37.31 | 250m: 300m: | 2:57.17 3:34.28 | 36.48 37.11 | 350m: 400m: | 4:12.04 4:48.59 | 37.76 36.55 |
8. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:49.41 | 532 |
50m: 100m: | 31.78 1:07.09 | 31.78 35.31 | 150m: 200m: | 1:43.19 2:19.92 | 36.10 36.73 | 250m: 300m: | 2:57.69 3:35.53 | 37.77 37.84 | 350m: 400m: | 4:13.35 4:49.41 | 37.82 36.06 |
9. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:49.92 | 529 |
50m: 100m: | 31.49 1:06.43 | 31.49 34.94 | 150m: 200m: | 1:42.54 2:19.42 | 36.11 36.88 | 250m: 300m: | 2:56.94 3:35.04 | 37.52 38.10 | 350m: 400m: | 4:13.01 4:49.92 | 37.97 36.91 |
10. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:54.86 | 503 |
50m: 100m: | 34.06 1:11.25 | 34.06 37.19 | 150m: 200m: | 1:49.19 2:27.13 | 37.94 37.94 | 250m: 300m: | 3:04.25 3:41.36 | 37.12 37.11 | 350m: 400m: | 4:18.58 4:54.86 | 37.22 36.28 |
11. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 5:01.62 | 470 |
50m: 100m: | 32.12 1:08.56 | 32.12 36.44 | 150m: 200m: | 1:46.03 2:24.33 | 37.47 38.30 | 250m: 300m: | 3:03.94 3:44.23 | 39.61 40.29 | 350m: 400m: | 4:24.01 5:01.62 | 39.78 37.61 |
12. | Madej Maja | 03 | Pływak Bochnia | 5:03.61 | 460 |
50m: 100m: | 34.46 1:11.76 | 34.46 37.30 | 150m: 200m: | 1:50.11 2:28.56 | 38.35 38.45 | 250m: 300m: | 3:07.40 3:46.50 | 38.84 39.10 | 350m: 400m: | 4:24.69 5:03.61 | 38.19 38.92 |
13. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:03.82 | 459 |
50m: 100m: | 33.17 1:09.68 | 33.17 36.51 | 150m: 200m: | 1:47.87 2:27.03 | 38.19 39.16 | 250m: 300m: | 3:06.71 3:46.77 | 39.68 40.06 | 350m: 400m: | 4:26.71 5:03.82 | 39.94 37.11 |
14. | Kosacka Iga | 03 | Zryw Opole | 5:04.86 | 455 |
50m: 100m: | 32.97 1:10.04 | 32.97 37.07 | 150m: 200m: | 1:49.02 2:28.01 | 38.98 38.99 | 250m: 300m: | 3:08.59 3:48.37 | 40.58 39.78 | 350m: 400m: | 4:27.44 5:04.86 | 39.07 37.42 |
15. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:12.80 | 421 |
50m: 100m: | 34.56 1:13.02 | 34.56 38.46 | 150m: 200m: | 1:52.46 2:32.23 | 39.44 39.77 | 250m: 300m: | 3:12.15 3:52.73 | 39.92 40.58 | 350m: 400m: | 4:33.36 5:12.80 | 40.63 39.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/11/2017 - 9:40 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 4:40.84 | 582 |
50m: 100m: | 30.56 1:04.15 | 30.56 33.59 | 150m: 200m: | 1:39.12 2:14.50 | 34.97 35.38 | 250m: 300m: | 2:50.81 3:27.52 | 36.31 36.71 | 350m: 400m: | 4:04.79 4:40.84 | 37.27 36.05 |
2. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 4:50.30 | 527 |
50m: 100m: | 31.89 1:06.26 | 31.89 34.37 | 150m: 200m: | 1:42.88 2:20.78 | 36.62 37.90 | 250m: 300m: | 2:58.17 3:36.22 | 37.39 38.05 | 350m: 400m: | 4:14.03 4:50.30 | 37.81 36.27 |
3. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 5:02.49 | 466 |
50m: 100m: | 33.35 1:10.07 | 33.35 36.72 | 150m: 200m: | 1:48.38 2:26.73 | 38.31 38.35 | 250m: 300m: | 3:04.95 3:44.97 | 38.22 40.02 | 350m: 400m: | 4:24.22 5:02.49 | 39.25 38.27 |
4. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:12.17 | 424 |
50m: 100m: | 34.45 1:13.01 | 34.45 38.56 | 150m: 200m: | 1:52.19 2:32.16 | 39.18 39.97 | 250m: 300m: | 3:12.87 3:53.40 | 40.71 40.53 | 350m: 400m: | 4:33.75 5:12.17 | 40.35 38.42 |
5. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 5:14.53 | 414 |
50m: 100m: | 33.36 1:11.54 | 33.36 38.18 | 150m: 200m: | 1:51.30 2:31.35 | 39.76 40.05 | 250m: 300m: | 3:11.65 3:52.69 | 40.30 41.04 | 350m: 400m: | 4:33.78 5:14.53 | 41.09 40.75 |
6. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 5:15.74 | 409 |
50m: 100m: | 35.17 1:15.07 | 35.17 39.90 | 150m: 200m: | 1:55.63 2:36.64 | 40.56 41.01 | 250m: 300m: | 3:17.27 3:58.93 | 40.63 41.66 | 350m: 400m: | 4:39.00 5:15.74 | 40.07 36.74 |
7. | Miernik Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:15.91 | 409 |
50m: 100m: | 34.49 1:13.90 | 34.49 39.41 | 150m: 200m: | 1:54.89 2:36.05 | 40.99 41.16 | 250m: 300m: | 3:17.42 3:58.48 | 41.37 41.06 | 350m: 400m: | 4:40.11 5:15.91 | 41.63 35.80 |
8. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:19.30 | 396 |
50m: 100m: | 35.37 1:14.80 | 35.37 39.43 | 150m: 200m: | 1:55.23 2:36.43 | 40.43 41.20 | 250m: 300m: | 3:17.73 4:00.19 | 41.30 42.46 | 350m: 400m: | 4:41.22 5:19.30 | 41.03 38.08 |
9. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha Kraków | 5:23.58 | 380 |
50m: 100m: | 35.51 1:15.99 | 35.51 40.48 | 150m: 200m: | 1:57.31 2:39.05 | 41.32 41.74 | 250m: 300m: | 3:21.01 4:02.94 | 41.96 41.93 | 350m: 400m: | 4:44.27 5:23.58 | 41.33 39.31 |
10. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:25.58 | 373 |
50m: 100m: | 35.88 1:16.60 | 35.88 40.72 | 150m: 200m: | 1:58.56 2:40.99 | 41.96 42.43 | 250m: 300m: | 3:24.12 4:05.50 | 43.13 41.38 | 350m: 400m: | 4:46.52 5:25.58 | 41.02 39.06 |
11. | Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | Victoria Kozy | 5:26.63 | 370 |
50m: 100m: | 35.98 1:16.99 | 35.98 41.01 | 150m: 200m: | 1:59.02 2:41.81 | 42.03 42.79 | 250m: 300m: | 3:24.46 4:06.86 | 42.65 42.40 | 350m: 400m: | 4:48.46 5:26.63 | 41.60 38.17 |
12. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomie | 5:27.50 | 367 |
50m: 100m: | 36.57 1:18.12 | 36.57 41.55 | 150m: 200m: | 2:00.37 2:42.80 | 42.25 42.43 | 250m: 300m: | 3:24.10 4:06.30 | 41.30 42.20 | 350m: 400m: | 4:47.41 5:27.50 | 41.11 40.09 |
13. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 5:31.85 | 352 |
50m: 100m: | 35.90 1:15.61 | 35.90 39.71 | 150m: 200m: | 1:56.86 2:39.02 | 41.25 42.16 | 250m: 300m: | 3:21.06 4:03.78 | 42.04 42.72 | 350m: 400m: | 4:48.54 5:31.85 | 44.76 43.31 |
14. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:32.76 | 350 |
50m: 100m: | 37.17 1:18.72 | 37.17 41.55 | 150m: 200m: | 2:00.94 2:43.20 | 42.22 42.26 | 250m: 300m: | 3:25.49 4:09.19 | 42.29 43.70 | 350m: 400m: | 4:52.44 5:32.76 | 43.25 40.32 |
15. | Kotyza Aleksandra SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:49.60 | 301 |
50m: 100m: | 37.35 1:19.57 | 37.35 42.22 | 150m: 200m: | 2:04.34 2:49.57 | 44.77 45.23 | 250m: 300m: | 3:35.16 4:20.90 | 45.59 45.74 | 350m: 400m: | 5:06.56 5:49.60 | 45.66 43.04 |
16. | Matyja Emilia SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:54.34 | 289 |
50m: 100m: | 39.00 1:23.68 | 39.00 44.68 | 150m: 200m: | 2:08.11 2:54.58 | 44.43 46.47 | 250m: 300m: | 3:39.64 4:26.62 | 45.06 46.98 | 350m: 400m: | 5:11.64 5:54.34 | 45.02 42.70 |
PK | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 4:44.13 | 562 |
50m: 100m: | 30.88 1:05.34 | 30.88 34.46 | 150m: 200m: | 1:41.06 2:17.43 | 35.72 36.37 | 250m: 300m: | 2:53.95 3:31.45 | 36.52 37.50 | 350m: 400m: | 4:08.63 4:44.13 | 37.18 35.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/11/2017 - 10:18 | Mężczyzn, 400m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:00.77 | 685 |
50m: 100m: | 27.94 58.28 | 27.94 30.34 | 150m: 200m: | 1:28.97 2:00.08 | 30.69 31.11 | 250m: 300m: | 2:30.36 3:01.13 | 30.28 30.77 | 350m: 400m: | 3:31.24 4:00.77 | 30.11 29.53 |
2. | Cieśla Oskar SO | 01 | AZS AWF Katowice | 4:02.29 | 672 |
50m: 100m: | 28.03 58.40 | 28.03 30.37 | 150m: 200m: | 1:29.08 2:00.21 | 30.68 31.13 | 250m: 300m: | 2:30.86 3:01.73 | 30.65 30.87 | 350m: 400m: | 3:32.24 4:02.29 | 30.51 30.05 |
3. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:05.40 | 647 |
50m: 100m: | 27.21 57.36 | 27.21 30.15 | 150m: 200m: | 1:27.98 1:59.18 | 30.62 31.20 | 250m: 300m: | 2:29.96 3:01.76 | 30.78 31.80 | 350m: 400m: | 3:33.42 4:05.40 | 31.66 31.98 |
4. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:05.51 | 646 |
50m: 100m: | 27.83 58.11 | 27.83 30.28 | 150m: 200m: | 1:29.28 2:00.68 | 31.17 31.40 | 250m: 300m: | 2:31.58 3:03.14 | 30.90 31.56 | 350m: 400m: | 3:35.04 4:05.51 | 31.90 30.47 |
5. | Dubas Mateusz SO | 01 | AZS AWF Katowice | 4:05.75 | 644 |
50m: 100m: | 27.36 58.16 | 27.36 30.80 | 150m: 200m: | 1:29.57 2:00.91 | 31.41 31.34 | 250m: 300m: | 2:32.18 3:03.64 | 31.27 31.46 | 350m: 400m: | 3:35.18 4:05.75 | 31.54 30.57 |
6. | Szarpak Marcin SO | 01 | AZS AWF Katowice | 4:08.85 | 620 |
50m: 100m: | 28.20 59.26 | 28.20 31.06 | 150m: 200m: | 1:30.73 2:03.28 | 31.47 32.55 | 250m: 300m: | 2:34.04 3:05.52 | 30.76 31.48 | 350m: 400m: | 3:36.95 4:08.85 | 31.43 31.90 |
7. | Blachura Patryk SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:08.92 | 619 |
50m: 100m: | 26.78 56.87 | 26.78 30.09 | 150m: 200m: | 1:27.83 1:59.40 | 30.96 31.57 | 250m: 300m: | 2:31.25 3:03.50 | 31.85 32.25 | 350m: 400m: | 3:36.24 4:08.92 | 32.74 32.68 |
8. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 4:09.33 | 616 |
50m: 100m: | 28.23 58.91 | 28.23 30.68 | 150m: 200m: | 1:30.41 2:01.95 | 31.50 31.54 | 250m: 300m: | 2:33.30 3:05.82 | 31.35 32.52 | 350m: 400m: | 3:38.06 4:09.33 | 32.24 31.27 |
9. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 4:10.19 | 610 |
50m: 100m: | 27.58 59.12 | 27.58 31.54 | 150m: 200m: | 1:31.07 2:03.31 | 31.95 32.24 | 250m: 300m: | 2:35.34 3:07.30 | 32.03 31.96 | 350m: 400m: | 3:39.45 4:10.19 | 32.15 30.74 |
10. | Kwaśny Jakub SO | 01 | AZS AWF Katowice | 4:12.22 | 595 |
50m: 100m: | 28.29 59.87 | 28.29 31.58 | 150m: 200m: | 1:32.19 2:04.69 | 32.32 32.50 | 250m: 300m: | 2:37.30 3:09.94 | 32.61 32.64 | 350m: 400m: | 3:42.13 4:12.22 | 32.19 30.09 |
11. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:13.26 | 588 |
50m: 100m: | 29.18 1:00.44 | 29.18 31.26 | 150m: 200m: | 1:32.29 2:04.69 | 31.85 32.40 | 250m: 300m: | 2:37.01 3:09.70 | 32.32 32.69 | 350m: 400m: | 3:41.90 4:13.26 | 32.20 31.36 |
12. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:14.35 | 581 |
50m: 100m: | 28.43 1:00.00 | 28.43 31.57 | 150m: 200m: | 1:32.12 2:04.61 | 32.12 32.49 | 250m: 300m: | 2:37.35 3:10.14 | 32.74 32.79 | 350m: 400m: | 3:42.73 4:14.35 | 32.59 31.62 |
13. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 4:15.07 | 576 |
50m: 100m: | 28.56 59.37 | 28.56 30.81 | 150m: 200m: | 1:31.52 2:03.70 | 32.15 32.18 | 250m: 300m: | 2:35.78 3:08.53 | 32.08 32.75 | 350m: 400m: | 3:41.92 4:15.07 | 33.39 33.15 |
14. | Kościelak Jacek | 01 | Zryw Opole | 4:15.86 | 570 |
50m: 100m: | 27.23 57.63 | 27.23 30.40 | 150m: 200m: | 1:29.88 2:02.08 | 32.25 32.20 | 250m: 300m: | 2:35.15 3:08.70 | 33.07 33.55 | 350m: 400m: | 3:42.70 4:15.86 | 34.00 33.16 |
15. | Karpiel Dominik SO | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:16.43 | 567 |
50m: 100m: | 28.59 1:00.02 | 28.59 31.43 | 150m: 200m: | 1:32.32 2:05.25 | 32.30 32.93 | 250m: 300m: | 2:38.37 3:11.53 | 33.12 33.16 | 350m: 400m: | 3:44.56 4:16.43 | 33.03 31.87 |
16. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:20.36 | 541 |
50m: 100m: | 28.60 1:00.35 | 28.60 31.75 | 150m: 200m: | 1:33.01 2:06.07 | 32.66 33.06 | 250m: 300m: | 2:38.79 3:12.63 | 32.72 33.84 | 350m: 400m: | 3:46.85 4:20.36 | 34.22 33.51 |
17. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:20.63 | 540 |
50m: 100m: | 29.57 1:02.22 | 29.57 32.65 | 150m: 200m: | 1:35.49 2:08.86 | 33.27 33.37 | 250m: 300m: | 2:41.92 3:15.35 | 33.06 33.43 | 350m: 400m: | 3:48.29 4:20.63 | 32.94 32.34 |
18. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:20.65 | 539 |
50m: 100m: | 28.53 1:00.29 | 28.53 31.76 | 150m: 200m: | 1:32.93 2:06.12 | 32.64 33.19 | 250m: 300m: | 2:39.61 3:13.44 | 33.49 33.83 | 350m: 400m: | 3:47.39 4:20.65 | 33.95 33.26 |
19. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:24.63 | 515 |
50m: 100m: | 28.43 1:00.36 | 28.43 31.93 | 150m: 200m: | 1:33.86 2:07.64 | 33.50 33.78 | 250m: 300m: | 2:41.97 3:16.71 | 34.33 34.74 | 350m: 400m: | 3:51.46 4:24.63 | 34.75 33.17 |
20. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 4:26.36 | 505 |
50m: 100m: | 29.64 1:02.69 | 29.64 33.05 | 150m: 200m: | 1:36.02 2:09.66 | 33.33 33.64 | 250m: 300m: | 2:43.63 3:17.88 | 33.97 34.25 | 350m: 400m: | 3:52.37 4:26.36 | 34.49 33.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/11/2017 - 10:18 | Chłopców, 400m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 4:10.96 | 604 |
50m: 100m: | 27.29 58.02 | 27.29 30.73 | 150m: 200m: | 1:29.94 2:02.46 | 31.92 32.52 | 250m: 300m: | 2:34.58 3:07.17 | 32.12 32.59 | 350m: 400m: | 3:39.39 4:10.96 | 32.22 31.57 |
2. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:12.62 | 593 |
50m: 100m: | 28.16 59.40 | 28.16 31.24 | 150m: 200m: | 1:31.37 2:03.67 | 31.97 32.30 | 250m: 300m: | 2:36.25 3:08.78 | 32.58 32.53 | 350m: 400m: | 3:41.52 4:12.62 | 32.74 31.10 |
3. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:13.29 | 588 |
50m: 100m: | 27.89 59.22 | 27.89 31.33 | 150m: 200m: | 1:31.54 2:04.16 | 32.32 32.62 | 250m: 300m: | 2:36.77 3:09.57 | 32.61 32.80 | 350m: 400m: | 3:42.78 4:13.29 | 33.21 30.51 |
4. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:16.08 | 569 |
50m: 100m: | 28.56 1:00.24 | 28.56 31.68 | 150m: 200m: | 1:33.11 2:06.10 | 32.87 32.99 | 250m: 300m: | 2:38.84 3:12.07 | 32.74 33.23 | 350m: 400m: | 3:44.81 4:16.08 | 32.74 31.27 |
5. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:16.43 | 567 |
50m: 100m: | 29.33 1:00.81 | 29.33 31.48 | 150m: 200m: | 1:33.12 2:05.59 | 32.31 32.47 | 250m: 300m: | 2:37.95 3:11.41 | 32.36 33.46 | 350m: 400m: | 3:44.44 4:16.43 | 33.03 31.99 |
6. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:19.58 | 546 |
50m: 100m: | 28.64 1:00.44 | 28.64 31.80 | 150m: 200m: | 1:33.27 2:06.51 | 32.83 33.24 | 250m: 300m: | 2:39.90 3:13.94 | 33.39 34.04 | 350m: 400m: | 3:47.47 4:19.58 | 33.53 32.11 |
7. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:21.26 | 536 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 2:42.35 | 350m: 400m: | 4:21.26 |
8. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:21.53 | 534 |
50m: 100m: | 28.42 1:00.21 | 28.42 31.79 | 150m: 200m: | 1:31.97 2:05.01 | 31.76 33.04 | 250m: 300m: | 2:38.39 3:12.97 | 33.38 34.58 | 350m: 400m: | 3:47.72 4:21.53 | 34.75 33.81 |
9. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 4:22.05 | 531 |
50m: 100m: | 29.75 1:02.58 | 29.75 32.83 | 150m: 200m: | 1:35.79 2:09.22 | 33.21 33.43 | 250m: 300m: | 3:16.13 | 350m: 400m: | 3:49.11 4:22.05 | 32.98 32.94 |
10. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 4:23.93 | 520 |
50m: 100m: | 29.07 1:01.73 | 29.07 32.66 | 150m: 200m: | 1:35.72 2:09.89 | 33.99 34.17 | 250m: 300m: | 2:43.82 3:18.30 | 33.93 34.48 | 350m: 400m: | 3:52.90 4:23.93 | 34.60 31.03 |
11. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:24.79 | 515 |
50m: 100m: | 29.55 1:02.70 | 29.55 33.15 | 150m: 200m: | 1:36.11 2:09.81 | 33.41 33.70 | 250m: 300m: | 2:43.72 3:17.97 | 33.91 34.25 | 350m: 400m: | 3:52.08 4:24.79 | 34.11 32.71 |
12. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:26.52 | 505 |
50m: 100m: | 29.55 1:02.52 | 29.55 32.97 | 150m: 200m: | 1:36.03 2:09.85 | 33.51 33.82 | 250m: 300m: | 2:44.10 3:18.51 | 34.25 34.41 | 350m: 400m: | 3:52.90 4:26.52 | 34.39 33.62 |
13. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:31.27 | 479 |
50m: 100m: | 1:04.25 | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 4:31.27 |
14. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:33.06 | 469 |
50m: 100m: | 30.61 1:04.50 | 30.61 33.89 | 150m: 200m: | 1:39.26 2:13.92 | 34.76 34.66 | 250m: 300m: | 2:49.30 3:24.40 | 35.38 35.10 | 350m: 400m: | 3:59.35 4:33.06 | 34.95 33.71 |
15. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 4:33.13 | 469 |
50m: 100m: | 29.16 1:02.55 | 29.16 33.39 | 150m: 200m: | 1:37.97 2:13.39 | 35.42 35.42 | 250m: 300m: | 2:49.66 3:24.91 | 36.27 35.25 | 350m: 400m: | 3:59.94 4:33.13 | 35.03 33.19 |
16. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 4:34.61 | 461 |
50m: 100m: | 30.28 1:03.29 | 30.28 33.01 | 150m: 200m: | 1:37.30 2:11.61 | 34.01 34.31 | 250m: 300m: | 2:46.28 3:21.64 | 34.67 35.36 | 350m: 400m: | 3:57.77 4:34.61 | 36.13 36.84 |
17. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 4:35.91 | 455 |
50m: 100m: | 30.60 | 30.60 | 150m: 200m: | 1:38.83 | 250m: 300m: | 2:49.26 | 350m: 400m: | 4:35.91 |
18. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 4:37.99 | 445 |
50m: 100m: | 29.73 1:02.75 | 29.73 33.02 | 150m: 200m: | 1:37.65 2:13.34 | 34.90 35.69 | 250m: 300m: | 2:49.36 3:26.12 | 36.02 36.76 | 350m: 400m: | 4:03.23 4:37.99 | 37.11 34.76 |
19. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:38.63 | 442 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 1:39.34 2:14.34 | 35.00 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 4:38.63 |
20. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 4:39.71 | 436 |
50m: 100m: | 30.64 1:05.68 | 30.64 35.04 | 150m: 200m: | 1:42.30 2:18.53 | 36.62 36.23 | 250m: 300m: | 2:54.75 3:30.81 | 36.22 36.06 | 350m: 400m: | 4:06.42 4:39.71 | 35.61 33.29 |
21. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 4:39.94 | 435 |
50m: 100m: | 31.22 1:06.40 | 31.22 35.18 | 150m: 200m: | 1:42.14 2:18.29 | 35.74 36.15 | 250m: 300m: | 2:54.15 3:30.77 | 35.86 36.62 | 350m: 400m: | 4:05.83 4:39.94 | 35.06 34.11 |
22. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:43.74 | 418 |
50m: 100m: | 30.30 1:03.87 | 30.30 33.57 | 150m: 200m: | 1:39.29 2:15.72 | 35.42 36.43 | 250m: 300m: | 2:52.88 3:30.27 | 37.16 37.39 | 350m: 400m: | 4:07.77 4:43.74 | 37.50 35.97 |
23. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:45.80 | 409 |
50m: 100m: | 31.23 | 31.23 | 150m: 200m: | 1:43.75 2:20.42 | 36.67 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 4:45.80 |
24. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:46.59 | 406 |
50m: 100m: | 1:06.14 | 150m: 200m: | 1:42.57 2:18.87 | 36.43 36.30 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 4:46.59 |
25. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomie | 4:50.97 | 388 |
50m: 100m: | 31.59 1:06.33 | 31.59 34.74 | 150m: 200m: | 1:42.90 2:20.64 | 36.57 37.74 | 250m: 300m: | 2:58.53 3:37.34 | 37.89 38.81 | 350m: 400m: | 4:15.54 4:50.97 | 38.20 35.43 |
26. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 4:56.01 | 368 |
50m: 100m: | 31.68 1:07.71 | 31.68 36.03 | 150m: 200m: | 1:45.06 2:23.45 | 37.35 38.39 | 250m: 300m: | 3:01.29 3:40.19 | 37.84 38.90 | 350m: 400m: | 4:19.06 4:56.01 | 38.87 36.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/11/2017 - 10:18 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 4:15.98 | 570 |
50m: 100m: | 28.52 1:00.15 | 28.52 31.63 | 150m: 200m: | 1:32.51 2:05.09 | 32.36 32.58 | 250m: 300m: | 2:37.73 3:11.02 | 32.64 33.29 | 350m: 400m: | 3:43.88 4:15.98 | 32.86 32.10 |
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:28.57 | 493 |
50m: 100m: | 29.49 1:02.81 | 29.49 33.32 | 150m: 200m: | 1:37.09 2:11.24 | 34.28 34.15 | 250m: 300m: | 2:45.64 3:20.45 | 34.40 34.81 | 350m: 400m: | 3:54.72 4:28.57 | 34.27 33.85 |
3. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 4:35.22 | 458 |
50m: 100m: | 30.25 1:04.71 | 30.25 34.46 | 150m: 200m: | 1:39.75 2:15.04 | 35.04 35.29 | 250m: 300m: | 2:49.87 3:24.86 | 34.83 34.99 | 350m: 400m: | 4:00.54 4:35.22 | 35.68 34.68 |
4. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:42.28 | 425 |
50m: 100m: | 31.33 1:06.50 | 31.33 35.17 | 150m: 200m: | 1:42.54 2:18.97 | 36.04 36.43 | 250m: 300m: | 2:55.19 3:31.71 | 36.22 36.52 | 350m: 400m: | 4:07.75 4:42.28 | 36.04 34.53 |
5. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 4:46.09 | 408 |
50m: 100m: | 31.86 1:07.60 | 31.86 35.74 | 150m: 200m: | 1:43.50 2:19.91 | 35.90 36.41 | 250m: 300m: | 2:56.56 3:33.22 | 36.65 36.66 | 350m: 400m: | 4:10.06 4:46.09 | 36.84 36.03 |
6. | Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:47.75 | 401 |
50m: 100m: | 31.93 1:09.27 | 31.93 37.34 | 150m: 200m: | 1:46.90 2:24.92 | 37.63 38.02 | 250m: 300m: | 3:01.45 3:38.71 | 36.53 37.26 | 350m: 400m: | 4:13.95 4:47.75 | 35.24 33.80 |
7. | Ciuba Mikołaj | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 4:50.34 | 390 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 1:42.98 2:20.01 | 37.03 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 4:50.34 |
8. | Piela Michał SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:54.50 | 374 |
50m: 100m: | 33.90 1:12.51 | 33.90 38.61 | 150m: 200m: | 1:52.27 2:29.50 | 39.76 37.23 | 250m: 300m: | 3:06.98 3:43.61 | 37.48 36.63 | 350m: 400m: | 4:20.73 4:54.50 | 37.12 33.77 |
9. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 4:59.15 | 357 |
50m: 100m: | 34.67 1:12.54 | 34.67 37.87 | 150m: 200m: | 1:51.03 2:29.13 | 38.49 38.10 | 250m: 300m: | 3:06.68 3:44.46 | 37.55 37.78 | 350m: 400m: | 4:21.73 4:59.15 | 37.27 37.42 |
10. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:59.35 | 356 |
50m: 100m: | 34.43 1:12.08 | 34.43 37.65 | 150m: 200m: | 1:50.64 2:29.21 | 38.56 38.57 | 250m: 300m: | 3:07.99 3:45.85 | 38.78 37.86 | 350m: 400m: | 4:23.44 4:59.35 | 37.59 35.91 |
11. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 5:01.56 | 348 |
50m: 100m: | 32.85 1:11.06 | 32.85 38.21 | 150m: 200m: | 1:50.37 2:29.69 | 39.31 39.32 | 250m: 300m: | 3:08.82 3:48.63 | 39.13 39.81 | 350m: 400m: | 4:26.97 5:01.56 | 38.34 34.59 |
12. | Juda Dominik SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:01.90 | 347 |
50m: 100m: | 34.16 1:12.07 | 34.16 37.91 | 150m: 200m: | 1:50.88 2:29.63 | 38.81 38.75 | 250m: 300m: | 3:08.22 3:46.68 | 38.59 38.46 | 350m: 400m: | 4:24.73 5:01.90 | 38.05 37.17 |
13. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:07.98 | 327 |
50m: 100m: | 34.53 1:13.14 | 34.53 38.61 | 150m: 200m: | 1:52.17 2:32.59 | 39.03 40.42 | 250m: 300m: | 3:11.77 3:51.37 | 39.18 39.60 | 350m: 400m: | 4:30.60 5:07.98 | 39.23 37.38 |
14. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomie | 5:12.03 | 314 |
50m: 100m: | 34.21 1:12.91 | 34.21 38.70 | 150m: 200m: | 1:52.95 2:33.69 | 40.04 40.74 | 250m: 300m: | 3:13.95 3:53.99 | 40.26 40.04 | 350m: 400m: | 4:34.59 5:12.03 | 40.60 37.44 |
15. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:12.84 | 312 |
50m: 100m: | 33.45 1:12.75 | 33.45 39.30 | 150m: 200m: | 1:52.76 2:33.10 | 40.01 40.34 | 250m: 300m: | 3:13.84 3:54.99 | 40.74 41.15 | 350m: 400m: | 4:35.86 5:12.84 | 40.87 36.98 |
16. | Drabczyk Krystian SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:13.27 | 311 |
50m: 100m: | 35.49 1:14.98 | 35.49 39.49 | 150m: 200m: | 1:54.94 2:36.16 | 39.96 41.22 | 250m: 300m: | 3:16.48 3:56.58 | 40.32 40.10 | 350m: 400m: | 4:36.74 5:13.27 | 40.16 36.53 |
17. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 5:13.28 | 310 |
50m: 100m: | 34.80 1:14.29 | 34.80 39.49 | 150m: 200m: | 1:53.32 2:33.05 | 39.03 39.73 | 250m: 300m: | 3:13.18 3:53.72 | 40.13 40.54 | 350m: 400m: | 4:33.75 5:13.28 | 40.03 39.53 |
18. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:16.35 | 302 |
50m: 100m: | 33.77 1:12.70 | 33.77 38.93 | 150m: 200m: | 1:53.17 2:33.61 | 40.47 40.44 | 250m: 300m: | 3:16.47 3:57.42 | 42.86 40.95 | 350m: 400m: | 4:35.47 5:16.35 | 38.05 40.88 |
19. | Rybak Maciej | 04 | Korona Kraków | 5:18.83 | 295 |
50m: 100m: | 35.43 1:14.45 | 35.43 39.02 | 150m: 200m: | 1:55.70 2:37.08 | 41.25 41.38 | 250m: 300m: | 3:19.37 4:00.08 | 42.29 40.71 | 350m: 400m: | 4:41.45 5:18.83 | 41.37 37.38 |
20. | Boba Arkadiusz SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:21.78 | 286 |
50m: 100m: | 36.00 1:16.97 | 36.00 40.97 | 150m: 200m: | 1:58.75 2:40.39 | 41.78 41.64 | 250m: 300m: | 3:21.57 4:03.23 | 41.18 41.66 | 350m: 400m: | 4:43.47 5:21.78 | 40.24 38.31 |
21. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 5:25.53 | 277 |
50m: 100m: | 37.03 1:18.44 | 37.03 41.41 | 150m: 200m: | 2:00.65 2:42.50 | 42.21 41.85 | 250m: 300m: | 3:23.29 4:05.22 | 40.79 41.93 | 350m: 400m: | 4:47.54 5:25.53 | 42.32 37.99 |
22. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 5:26.31 | 275 |
50m: 100m: | 37.91 1:19.88 | 37.91 41.97 | 150m: 200m: | 2:02.06 2:44.22 | 42.18 42.16 | 250m: 300m: | 3:26.04 4:08.67 | 41.82 42.63 | 350m: 400m: | 4:49.99 5:26.31 | 41.32 36.32 |
23. | Ryszka Jakub SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:35.37 | 253 |
50m: 100m: | 36.97 1:19.02 | 36.97 42.05 | 150m: 200m: | 2:02.84 2:46.20 | 43.82 43.36 | 250m: 300m: | 3:30.06 4:12.67 | 43.86 42.61 | 350m: 400m: | 4:56.59 5:35.37 | 43.92 38.78 |
24. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 5:40.11 | 243 |
50m: 100m: | 36.69 1:18.23 | 36.69 41.54 | 150m: 200m: | 2:01.76 2:45.60 | 43.53 43.84 | 250m: 300m: | 3:29.51 4:13.24 | 43.91 43.73 | 350m: 400m: | 4:57.44 5:40.11 | 44.20 42.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/11/2017 - 11:09 | Kobiet, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:37.01 | 629 | 35.94 | 39.73 | 40.86 | 40.48 | |||
2. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:43.98 | 552 | 36.65 | 40.90 | 42.60 | 43.83 | |||
3. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 3:00.51 | 414 | 40.71 | 46.60 | 46.85 | 46.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/11/2017 - 11:09 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:37.73 | 621 | 36.68 | 39.64 | 40.20 | 41.21 | |||
2. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:43.08 | 561 | 38.12 | 41.88 | 41.43 | 41.65 | |||
3. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:45.74 | 535 | 38.28 | 42.54 | 42.26 | 42.66 | |||
4. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:46.08 | 531 | 37.63 | 42.42 | 42.99 | 43.04 | |||
5. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:49.35 | 501 | 38.96 | 42.98 | 43.22 | 44.19 | |||
6. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:50.99 | 487 | 37.44 | 42.58 | 44.63 | 46.34 | |||
7. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:54.28 | 460 | 40.64 | 44.57 | 44.83 | 44.24 | |||
8. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:54.89 | 455 | 39.15 | 44.31 | 45.73 | 45.70 | |||
9. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 2:55.60 | 450 | 37.40 | 44.42 | 46.36 | 47.42 | |||
10. | Pawłowska Weronika | 03 | Pływak Bochnia | 3:04.67 | 386 | 42.34 | 46.49 | 47.75 | 48.09 | |||
11. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 3:08.26 | 365 | 41.30 | 47.73 | 49.30 | 49.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/11/2017 - 11:09 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 2:50.05 | 495 | 36.95 | 42.78 | 45.03 | 45.29 | |||
2. | Wilczek Renata SO | 04 | Płetwal Zakopane | 2:54.02 | 462 | 39.23 | 43.96 | 45.21 | 45.62 | |||
3. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:54.77 | 456 | 40.09 | 44.73 | 44.62 | 45.33 | |||
4. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:59.71 | 419 | 40.68 | 45.52 | 46.42 | 47.09 | |||
5. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 3:00.86 | 411 | 40.40 | 45.71 | 47.75 | 47.00 | |||
6. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:04.72 | 386 | 39.59 | 46.72 | 48.67 | 49.74 | |||
7. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:06.19 | 377 | 40.94 | 47.72 | 49.13 | 48.40 | |||
8. | Kierczak Anna | 04 | Victoria Kozy | 3:08.43 | 364 | 41.56 | 47.99 | 49.91 | 48.97 | |||
9. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 3:08.89 | 361 | 42.29 | 47.58 | 49.37 | 49.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/11/2017 - 11:21 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 2:21.56 | 615 | 32.03 | 36.18 | 36.79 | 36.56 | |||
2. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:21.93 | 611 | 31.71 | 35.98 | 37.22 | 37.02 | |||
3. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:22.15 | 608 | 32.58 | 36.33 | 36.53 | 36.71 | |||
4. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 2:26.97 | 550 | 32.57 | 36.92 | 38.10 | 39.38 | |||
5. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:28.47 | 533 | 32.44 | 36.79 | 38.47 | 40.77 | |||
6. | Szydłowski Kamil | 98 | AZS AGH Kraków | 2:37.22 | 449 | 35.20 | 39.17 | 40.83 | 42.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/11/2017 - 11:21 | Chłopców, 200m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:23.73 | 588 | 33.08 | 37.26 | 36.64 | 36.75 | |||
2. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:29.64 | 521 | 34.19 | 37.93 | 38.84 | 38.68 | |||
3. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:29.78 | 519 | 34.06 | 38.21 | 38.56 | 38.95 | |||
4. | Wróbel Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:30.71 | 510 | 34.22 | 38.43 | 38.96 | 39.10 | |||
5. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:32.76 | 490 | 33.79 | 37.64 | 40.30 | 41.03 | |||
Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:32.76 | 490 | 34.65 | 39.00 | 39.15 | 39.96 | ||||
7. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:33.65 | 481 | 34.18 | 38.98 | 40.13 | 40.36 | |||
8. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 2:45.73 | 383 | 35.45 | 42.64 | 44.18 | 43.46 | |||
9. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:50.94 | 349 | 38.08 | 44.99 | 44.52 | 43.35 | |||
10. | Samojło Jakub | 02 | Omega Olkusz | 2:51.43 | 346 | 39.46 | 43.53 | 44.14 | 44.30 | |||
11. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 3:00.60 | 296 | 40.31 | 45.70 | 47.09 | 47.50 | |||
12. | Płonka Jakub | 03 | Omega Olkusz | 3:08.37 | 261 | 42.63 | 46.98 | 48.82 | 49.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/11/2017 - 11:21 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:43.08 | 402 | 36.90 | 41.53 | 42.18 | 42.47 | |||
2. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:51.46 | 346 | 39.63 | 45.02 | 44.57 | 42.24 | |||
3. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:57.77 | 310 | 39.61 | 45.19 | 46.37 | 46.60 | |||
4. | Nosal Milosz SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:57.89 | 310 | 39.88 | 42.63 | 43.40 | 51.98 | |||
5. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:01.48 | 292 | 40.53 | 47.10 | 47.25 | 46.60 | |||
6. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:08.07 | 262 | 42.42 | 47.78 | 49.57 | 48.30 | |||
7. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 3:19.44 | 220 | 43.80 | 51.15 | 53.55 | 50.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/11/2017 - 11:36 | Kobiet, 200m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:20.62 | 650 | 30.38 | 36.22 | 40.77 | 33.25 | |||
2. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 2:26.87 | 571 | 31.74 | 37.38 | 42.72 | 35.03 | |||
3. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 2:29.04 | 546 | 34.88 | 39.73 | 39.37 | 35.06 | |||
4. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:29.35 | 543 | 32.56 | 38.40 | 43.01 | 35.38 | |||
5. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 2:29.95 | 536 | 33.17 | 37.23 | 45.25 | 34.30 | |||
6. | Krauze Alicja SO | 01 | Malborskie WOPR | 2:32.23 | 512 | 32.58 | 40.81 | 45.38 | 33.46 | |||
7. | Czaja Barbara SK | 99 | SMS Kraków | 2:32.34 | 511 | 32.65 | 37.85 | 45.69 | 36.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/11/2017 - 11:36 | Dziewcząt, 200m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:24.87 | 595 | 30.72 | 37.39 | 42.89 | 33.87 | |||
2. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:26.71 | 573 | 31.62 | 37.58 | 44.74 | 32.77 | |||
3. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:27.46 | 564 | 31.23 | 37.52 | 43.25 | 35.46 | |||
4. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:27.56 | 563 | 31.46 | 37.88 | 44.03 | 34.19 | |||
5. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:30.43 | 531 | 32.08 | 39.00 | 45.23 | 34.12 | |||
6. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:31.69 | 518 | 31.14 | 38.75 | 44.27 | 37.53 | |||
7. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:33.09 | 504 | 33.77 | 39.87 | 43.20 | 36.25 | |||
8. | Rygiel Oliwia SO | 02 | Junior Kluczbork | 2:33.77 | 497 | 33.45 | 39.74 | 46.23 | 34.35 | |||
9. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:34.25 | 493 | 33.21 | 40.24 | 46.55 | 34.25 | |||
10. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:35.13 | 484 | 32.96 | 38.52 | 46.52 | 37.13 | |||
11. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:37.67 | 461 | 32.81 | 39.30 | 48.23 | 37.33 | |||
12. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:38.07 | 458 | 34.55 | 41.84 | 44.21 | 37.47 | |||
13. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:42.42 | 422 | 35.74 | 41.28 | 48.18 | 37.22 | |||
14. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:42.61 | 420 | 35.44 | 41.70 | 46.56 | 38.91 | |||
15. | Kosacka Iga | 03 | Zryw Opole | 2:44.74 | 404 | 34.56 | 42.02 | 50.08 | 38.08 | |||
16. | Kot Anna | 02 | Zryw Opole | 2:45.34 | 400 | 33.13 | 41.31 | 51.30 | 39.60 | |||
17. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 2:47.38 | 385 | 33.16 | 43.10 | 51.77 | 39.35 | |||
18. | Jagieniak Izabela | 03 | Zryw Opole | 2:48.83 | 376 | 38.42 | 43.89 | 48.95 | 37.57 | |||
19. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 2:49.07 | 374 | 36.71 | 43.45 | 50.16 | 38.75 | |||
20. | Kostiana Diana SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:54.09 | 342 | 37.65 | 45.04 | 50.10 | 41.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/11/2017 - 11:36 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Guść Wiktoria SMS ŁÓDŹ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 2:20.44 | 653 | 31.50 | 36.32 | 40.13 | 32.49 | |||
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:32.17 | 513 | 33.40 | 38.09 | 44.78 | 35.90 | |||
3. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 2:33.55 | 499 | 32.74 | 41.67 | 44.00 | 35.14 | |||
4. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:36.36 | 473 | 35.11 | 39.76 | 44.57 | 36.92 | |||
5. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 2:43.82 | 411 | 36.01 | 41.89 | 49.17 | 36.75 | |||
6. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:48.68 | 377 | 37.15 | 43.29 | 49.37 | 38.87 | |||
7. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 2:50.71 | 363 | 36.95 | 43.35 | 50.85 | 39.56 | |||
8. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 2:52.29 | 353 | 36.88 | 44.26 | 50.22 | 40.93 | |||
9. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:52.60 | 351 | 38.64 | 44.28 | 50.33 | 39.35 | |||
10. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:53.19 | 348 | 37.64 | 43.72 | 51.12 | 40.71 | |||
11. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha Kraków | 2:57.19 | 325 | 39.69 | 44.89 | 52.75 | 39.86 | |||
12. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:57.85 | 321 | 38.02 | 43.72 | 53.34 | 42.77 | |||
13. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 2:59.52 | 312 | 39.16 | 44.88 | 54.66 | 40.82 | |||
14. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 3:13.09 | 251 | 45.59 | 49.62 | 54.89 | 42.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/11/2017 - 11:58 | Mężczyzn, 200m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:04.70 | 679 | 28.03 | 31.36 | 35.53 | 29.78 | ||||
2. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:08.76 | 617 | 27.14 | 34.73 | 36.07 | 30.82 | ||||
3. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:09.69 | 604 | 27.72 | 33.36 | 37.53 | 31.08 | ||||
4. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:10.77 | 589 | 28.74 | 32.77 | 38.12 | 31.14 | ||||
5. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 2:11.35 | 581 | 27.31 | 33.24 | 40.28 | 30.52 | ||||
6. | Suchański Przemysław SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:11.50 | 579 | 28.57 | 31.92 | 39.55 | 31.46 | ||||
7. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 2:12.75 | 563 | 27.70 | 32.84 | 39.90 | 32.31 | ||||
8. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:13.97 | 547 | 28.66 | 35.03 | 39.28 | 31.00 | ||||
9. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 2:14.93 | 536 | 27.84 | 35.17 | 41.20 | 30.72 | ||||
10. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:16.74 | 515 | 28.65 | 33.23 | 43.99 | 30.87 | ||||
11. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:17.44 | 507 | 28.95 | 35.27 | 42.22 | 31.00 | ||||
12. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 2:17.91 | 502 | 29.89 | 36.16 | 37.82 | 34.04 | ||||
13. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:24.60 | 435 | 31.60 | 37.23 | 43.11 | 32.66 | ||||
14. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:26.07 | 422 | 29.19 | 36.75 | 43.83 | 36.30 | ||||
15. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 2:35.91 | 347 | 30.59 | 41.46 | 46.38 | 37.48 | ||||
DYSKW. | Krasowski Michał | 01 | Zryw Opole | ||||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:08) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/11/2017 - 11:58 | Chłopców, 200m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.96 | 560 | 28.04 | 34.35 | 41.10 | 29.47 | |||
2. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:14.91 | 536 | 29.32 | 35.55 | 38.52 | 31.52 | |||
3. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:17.16 | 510 | 29.87 | 35.44 | 39.98 | 31.87 | |||
4. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 2:20.58 | 474 | 29.89 | 36.48 | 40.93 | 33.28 | |||
5. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:21.44 | 465 | 30.39 | 36.36 | 42.98 | 31.71 | |||
6. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 2:22.01 | 460 | 28.43 | 37.27 | 41.35 | 34.96 | |||
7. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:22.19 | 458 | 30.64 | 36.11 | 43.71 | 31.73 | |||
8. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:23.64 | 444 | 30.72 | 36.99 | 43.16 | 32.77 | |||
9. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.41 | 437 | 30.64 | 39.04 | 42.49 | 32.24 | |||
10. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:25.13 | 431 | 31.51 | 38.91 | 40.84 | 33.87 | |||
11. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:26.04 | 423 | 31.47 | 37.49 | 42.70 | 34.38 | |||
12. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:26.94 | 415 | 29.84 | 41.78 | 46.54 | 28.78 | |||
13. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:28.31 | 403 | 30.23 | 39.56 | 43.84 | 34.68 | |||
14. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:30.00 | 390 | 30.46 | 40.24 | 43.80 | 35.50 | |||
15. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 2:33.09 | 367 | 32.58 | 38.39 | 47.83 | 34.29 | |||
16. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.43 | 325 | 36.13 | 42.17 | 46.43 | 34.70 | |||
17. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 2:41.32 | 313 | 36.04 | 41.19 | 47.64 | 36.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/11/2017 - 11:58 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 2:19.42 | 486 | 29.80 | 37.54 | 40.47 | 31.61 | ||||
2. | Tarasewicz Marccel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:23.76 | 443 | 30.94 | 38.96 | 40.24 | 33.62 | ||||
3. | Kraczkowski Tomasz | 04 | Barakuda Starachowice | 2:25.40 | 428 | 31.76 | 37.92 | 42.08 | 33.64 | ||||
4. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 2:25.54 | 427 | 30.97 | 38.96 | 43.37 | 32.24 | ||||
5. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:33.01 | 367 | 33.90 | 39.73 | 43.14 | 36.24 | ||||
6. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 2:37.12 | 339 | 34.85 | 40.81 | 45.87 | 35.59 | ||||
7. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:37.19 | 339 | 33.44 | 41.68 | 47.74 | 34.33 | ||||
8. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:42.29 | 308 | 35.71 | 40.46 | 47.87 | 38.25 | ||||
9. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 2:56.31 | 240 | 38.96 | 46.27 | 51.60 | 39.48 | ||||
10. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha Kraków | 2:56.77 | 238 | 36.00 | 45.14 | 53.02 | 42.61 | ||||
11. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 3:00.10 | 225 | 38.71 | 45.80 | 56.70 | 38.89 | ||||
DYSKW. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | ||||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 12:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 11/11/2017 - 12:19 | Kobiet, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pogorzelska Laura SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:19.68 | 621 | 32.97 | 35.35 | 36.27 | 35.09 | |||
2. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 2:19.95 | 618 | 33.67 | 35.91 | 35.72 | 34.65 | |||
3. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 2:26.10 | 543 | 34.30 | 37.02 | 38.56 | 36.22 | |||
4. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | Salmo Żory | 2:27.84 | 524 | 34.40 | 37.46 | 38.10 | 37.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 11/11/2017 - 12:19 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piskorska Adela | 03 | Torpeda Oleśnica | 2:18.26 | 641 | 31.79 | 34.50 | 36.26 | 35.71 | |||
2. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:23.78 | 570 | 34.29 | 36.59 | 37.55 | 35.35 | |||
3. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:23.90 | 568 | 33.55 | 36.36 | 37.43 | 36.56 | |||
4. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.36 | 551 | 35.19 | 36.72 | 36.61 | 36.84 | |||
5. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:25.73 | 547 | 35.74 | 37.49 | 37.29 | 35.21 | |||
6. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.37 | 498 | 37.08 | 37.89 | 38.05 | 37.35 | |||
7. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:31.59 | 486 | 35.33 | 37.98 | 39.72 | 38.56 | |||
8. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:32.88 | 474 | 37.24 | 38.57 | 38.89 | 38.18 | |||
9. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:35.55 | 450 | 37.61 | 39.52 | 39.89 | 38.53 | |||
10. | Kot Anna | 02 | Zryw Opole | 2:45.14 | 376 | 37.81 | 41.13 | 43.17 | 43.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 11/11/2017 - 12:19 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:32.93 | 473 | 36.06 | 39.35 | 39.15 | 38.37 | |||
2. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:37.56 | 433 | 37.24 | 39.78 | 40.82 | 39.72 | |||
3. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:38.42 | 426 | 36.96 | 40.26 | 40.63 | 40.57 | |||
4. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:42.25 | 396 | 38.30 | 40.86 | 42.09 | 41.00 | |||
5. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:45.75 | 372 | 38.95 | 41.91 | 43.34 | 41.55 | |||
6. | Miernik Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:50.71 | 340 | 40.36 | 43.96 | 44.89 | 41.50 | |||
7. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 2:52.76 | 328 | 40.36 | 43.64 | 45.03 | 43.73 | |||
8. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:58.16 | 299 | 46.55 | 45.87 | |||||
9. | Kotyza Aleksandra SO | 04 | Unia Oświęcim | 3:01.30 | 284 | 41.35 | 45.26 | 48.57 | 46.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 11/11/2017 - 12:30 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:05.30 | 599 | 30.48 | 31.85 | 31.82 | 31.15 | |||
2. | Suchański Przemysław SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:06.38 | 583 | 29.60 | 32.10 | 32.49 | 32.19 | |||
3. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:11.36 | 519 | 31.22 | 33.69 | 33.44 | 33.01 | |||
4. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:11.92 | 513 | 30.68 | 33.33 | 33.97 | 33.94 | |||
5. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:13.74 | 492 | 30.87 | 33.88 | 34.86 | 34.13 | |||
6. | Pazik Wojciech SK | 01 | SMS Kraków | 2:14.19 | 487 | 30.85 | 33.82 | 35.22 | 34.30 | |||
7. | Szarpak Marcin SO | 01 | AZS AWF Katowice | 2:14.90 | 480 | 30.77 | 33.01 | 35.58 | 35.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 11/11/2017 - 12:30 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:13.10 | 499 | 31.62 | 34.12 | 34.16 | 33.20 | |||
2. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:13.87 | 491 | 32.26 | 34.31 | 34.40 | 32.90 | |||
3. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:15.57 | 473 | 31.85 | 34.45 | 35.87 | 33.40 | |||
4. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:16.85 | 459 | 31.50 | 34.57 | 35.92 | 34.86 | |||
5. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:17.55 | 452 | 32.54 | 34.63 | 34.94 | 35.44 | |||
6. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:18.47 | 443 | 33.82 | 36.10 | 34.79 | 33.76 | |||
7. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:21.89 | 412 | 33.02 | 35.92 | 36.59 | 36.36 | |||
Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 2:21.89 | 412 | 33.00 | 36.78 | 36.87 | 35.24 | ||||
9. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:25.08 | 385 | 35.00 | 36.42 | 37.37 | 36.29 | |||
10. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:25.67 | 381 | 32.96 | 37.02 | 37.59 | 38.10 | |||
11. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:26.28 | 376 | 34.39 | 37.15 | 38.23 | 36.51 | |||
12. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.59 | 352 | 34.47 | 38.16 | 39.29 | 37.67 | |||
13. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 2:29.74 | 351 | 35.06 | 38.26 | 38.62 | 37.80 | |||
14. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:31.23 | 340 | 35.84 | 38.27 | 38.66 | 38.46 | |||
15. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:37.55 | 301 | 37.69 | 40.29 | 41.31 | 38.26 | |||
16. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 2:41.28 | 280 | 37.02 | 40.74 | 42.62 | 40.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 11/11/2017 - 12:30 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.75 | 460 | 33.59 | 35.34 | 35.08 | 32.74 | |||
2. | Białek Paweł | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:22.11 | 410 | 32.14 | 36.28 | 37.31 | 36.38 | |||
3. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 2:32.76 | 330 | 36.19 | 38.28 | 39.45 | 38.84 | |||
4. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 2:32.96 | 329 | 36.56 | 39.29 | 39.53 | 37.58 | |||
5. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:33.12 | 328 | 36.27 | 38.42 | 40.07 | 38.36 | |||
6. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:35.05 | 316 | 35.19 | 39.48 | 41.30 | 39.08 | |||
7. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 2:40.61 | 284 | 37.33 | 41.62 | 41.85 | 39.81 | |||
8. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:43.44 | 269 | 38.04 | 41.75 | 42.60 | 41.05 | |||
9. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:55.34 | 218 | 41.13 | 44.85 | 44.86 | 44.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 11/11/2017 - 12:47 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Oświęcim 12 | SMS Oświęcim | 4:02.93 | 614 |
Lewandowska Natalia SO Chamera Weronika SO | +0,39 | 28.89 28.57 | 59.84 1:01.00 | Tomasiak Agnieszka SO Szuster Aleksandra SO | +0,22 | 29.53 28.64 | 1:02.46 59.63 |
2. | SMS | SMS Galicja Kraków | 4:04.94 | 599 |
Leszczyńska Klaudia Julia SK Śmietana Karolina | +0,33 | 29.68 29.62 | 1:03.30 1:01.92 | Pogorzelska Laura SK Świstuń Julia SK | +0,26 | 29.65 27.15 | 1:01.77 57.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 11/11/2017 - 12:47 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 3:57.67 | 656 |
Peciak Katarzyna Król Wiktoria | +0,66 | 28.24 29.53 | 58.69 1:01.61 | Horova Oksana Kowal Emilia | +0,55 +0,46 | 28.18 27.30 | 59.45 57.92 |
2. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:02.04 | 621 |
Wróbel Zofia SO Kuziów Martyna SO | +0,24 | 29.59 29.90 | 1:01.41 1:02.29 | Wojtaszewska Paulina SO Klimek Marta SO | +0,38 | 28.45 27.96 | 1:00.02 58.32 |
3. | 2002 I UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 4:09.29 | 568 |
Prochownik Martyna SO Nowak Zuzanna SO | 02 02 | 29.85 29.46 | 1:01.02 1:02.04 | Pawłowska Julia SO Blachura Julia SO | 02 02 | 30.39 30.50 | 1:03.09 1:03.14 |
4. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:13.34 | 541 |
Widurska Kinga Horwacik Joanna | 02 02 | 29.85 29.44 | 1:02.97 1:02.20 | Miłek Marcelina Kumorek Kamila | 02 02 | 31.40 29.45 | 1:06.12 1:02.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 11/11/2017 - 12:47 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:30.71 | 444 |
Basista Barbara Rutka Emilia | 04 04 | 31.98 32.01 | 1:07.65 1:08.96 | Plucińska Klaudia Piotrowicz Martyna | 04 04 | 32.88 30.73 | 1:09.19 1:04.91 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 4:33.37 | 431 |
Gałka Katarzyna Błyskuń Amelia | 33.56 32.69 | 1:11.25 1:09.36 | Banaszkiewicz Oliwia Jeleń Katarzyna | +0,39 | 31.75 29.88 | 1:07.96 1:04.80 |
3. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:33.46 | 430 |
Wilczek Renata SO Miernik Wiktoria SO | 04 04 | 30.49 33.38 | 1:03.35 1:09.51 | Hrapkowicz Klaudia SO Dyduch Martyna SO | 04 04 | 34.50 32.67 | 1:11.98 1:08.62 |
4. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 4:37.03 | 414 |
Kowalska Wiktoria SO Żak Amelia SO | 04 04 | 30.48 31.94 | 1:04.55 1:07.51 | Chowaniec Oliwia SO Kotyza Aleksandra SO | 04 04 | 33.69 35.39 | 1:11.05 1:13.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11/11/2017 - 12:57 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS | SMS Galicja Kraków | 3:29.80 | 666 |
Kłaput Bartosz SK Goraj Marcin SK | +0,61 +0,39 | 26.25 24.93 | 55.22 51.48 | Majerski Jakub SK Kolanowski Wiktor SK | +0,16 +0,35 | 23.90 24.64 | 50.93 52.17 |
2. | Unia Oswięcim Woźnicki | SMS Oświęcim | 3:30.97 | 655 |
Goleniec Kamil SO Krulikowski Maciej SO | 99 99 | 26.03 25.03 | 53.06 52.52 | Sordyl Mateusz SO Blachura Patryk SO | 99 99 | 25.23 24.22 | 54.08 51.31 |
3. | AZS AWF Katowice 1 | AZS AWF Katowice | 3:34.24 | 626 |
Milbrant Kacper SO Cieśla Oskar SO | +0,79 +0,50 | 25.56 25.49 | 53.22 53.40 | Kwaśny Jakub SO Dubas Mateusz SO | +0,59 +0,31 | 25.95 25.18 | 54.25 53.37 |
4. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 3:35.87 | 612 |
Krzykała Emil SK Dudzik Sebastian SK | +0,62 +0,10 | 25.53 25.75 | 54.03 55.12 | Celiński Jakub SK Astashev Bogdan | +0,70 +0,52 | 25.19 25.21 | 53.28 53.44 |
5. | Unia Oświęcim 12 | Unia Oświęcim | 3:37.59 | 597 |
Nowak Kacper SO Fiedosiuk Rafał SO | +0,74 +0,17 | 26.65 25.98 | 54.91 54.41 | Opolka Kacper SO Drozd Tymoteusz SO | +0,49 +0,36 | 27.09 24.90 | 55.90 52.37 |
6. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 3:37.98 | 594 |
Buczkowski Kamil Bator Kacper | +0,77 +0,60 | 25.58 27.57 | 53.51 57.46 | Sobczyk Maciej Suzin Marcin | +0,34 +0,36 | 26.67 25.00 | 54.73 52.28 |
7. | Zryw Opole 1 | Zryw Opole | 3:44.10 | 547 |
Prokopczyk Maksymilian Krasowski Michał | +0,62 +0,06 | 30.13 25.61 | 1:02.90 54.36 | Kościelak Jacek Szal Mateusz | +0,25 +0,31 | 25.31 25.19 | 53.55 53.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11/11/2017 - 12:57 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 3:44.22 | 546 |
Synowiec Mikołaj Mazur Bartosz | +0,60 | 26.54 27.05 | 56.45 56.17 | Augustyn Jan Pająk Jakub | +0,36 +0,18 | 26.96 26.89 | 56.22 55.38 |
2. | 2002 II UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 3:46.57 | 529 |
Alencynowicz Maciej SO Michałowski Tomasz SO | +0,72 | 26.47 26.86 | 55.53 56.27 | Gałuszka Bruno SO Płatek Maciej SO | 26.80 27.82 | 56.32 58.45 |
3. | 2002 I UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 3:47.71 | 521 |
Kozieł Mikołaj SO Blachura Oskar SO | +0,75 +0,35 | 26.21 27.47 | 54.81 56.75 | Szczygieł David SO Lewandowski Jakub SO | +0,47 | 27.72 27.23 | 58.78 57.37 |
4. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 3:53.02 | 486 |
Danikiewicz Dawid SO Więzik Jan SO | 03 03 | 27.01 27.71 | 56.65 57.44 | Swojnóg Igor SO Daszkiewicz Michał SO | 03 03 | 28.79 28.36 | 59.58 59.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11/11/2017 - 12:57 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 4:04.91 | 419 |
Ciuba Mikołaj Tarasewicz Marccel | +0,64 | 30.63 29.78 | 1:04.12 1:01.86 | Masiuk Ksawery Białek Paweł | +0,42 +0,28 | 28.54 27.91 | 59.89 59.04 |
2. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:08.70 | 400 |
Bryg Bartosz Luberda Wiktor | 04 04 | 29.93 30.33 | 1:02.83 1:03.31 | Krystyński Aleksander Stanek Kacper | 04 04 | 29.45 28.28 | 1:01.96 1:00.60 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:20.07 | 350 |
Knapp Jakub Kłaput Maciej | 30.59 31.65 | 1:03.03 1:05.82 | Generowicz Marek Roman Dawid | +0,69 | 32.88 29.99 | 1:07.96 1:03.26 |
4. | SMS Oświęcim 2 | SMS Oświęcim | 4:23.99 | 334 |
Mamcarz Mateusz SO Marszałek Stanisław SO | +0,59 | 27.25 31.31 | 57.31 1:06.16 | Nosal Milosz SO Drabczyk Krystian SO | +0,43 | 32.56 23.25 | 1:09.66 1:10.86 |
5. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:25.02 | 330 |
Majewski Maksym SO Juda Dominik SO | +0,19 | 29.31 30.98 | 1:01.65 1:05.71 | Piela Michał SO Ryszka Jakub SO | 30.71 34.79 | 1:03.08 1:14.58 |
6. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 4:34.75 | 296 |
Zaczyński Filip Jankowiak Cyprian | +0,52 +0,36 | 30.45 34.61 | 1:04.50 1:13.75 | Dziedzic Bartosz Skimina Kacper | +0,26 | 32.65 31.97 | 1:08.18 1:08.32 |
7. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 4:35.26 | 295 |
Bajgrowicz Paweł Pieróg Adam | +0,73 +0,80 | 32.65 33.51 | 1:08.19 1:09.69 | Tokarz Dawid Staszowski Jakub | 33.53 29.88 | 1:13.81 1:03.57 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |