Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 10 - 11/11/2017 |
3 - Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego III | 11/11/2017 - 15:30 |
Konkurencja 21 11/11/2017 - 15:30 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Unia Oświęcim 12 | Unia Oświęcim | 1:42.21 | 650 |
Drozd Tymoteusz SO Nowak Kacper SO | 99 00 | +0,71 +0,21 | 24.02 24.69 | Szuster Aleksandra SO Lewandowska Natalia SO | 00 01 | +0,19 +0,27 | 26.89 26.61 |
2. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 1:43.20 | 632 |
Bartyzel Aleksandra Michalczyk Urszula | 98 97 | +0,78 +0,35 | 28.66 28.20 | Buczkowski Kamil Suzin Marcin | 96 93 | +0,07 +0,38 | 23.30 23.04 |
3. | SMS | SMS Kraków | 1:44.11 | 615 |
Krzykała Emil SK Celiński Jakub SK | 01 02 | 24.36 24.41 | Śmietana Karolina Durczyńska Katarzyna SK | 01 99 | 27.68 27.66 |
4. | SMS | SMS Galicja Kraków | 1:45.39 | 593 |
Goraj Marcin SK Majerski Jakub SK | 01 00 | +0,66 +0,17 | 26.13 24.64 | Pogorzelska Laura SK Świstuń Julia SK | 01 00 | +0,21 | 28.31 26.31 |
5. | SMS Oświęcim 22 | SMS Oświęcim | 1:46.08 | 582 |
Chamera Weronika SO Tomasiak Agnieszka SO | 99 01 | 27.66 28.85 | Fiedosiuk Rafał SO Opolka Kacper SO | 99 00 | 24.55 25.02 |
6. | Zryw Opole 1 | Zryw Opole | 1:50.77 | 511 |
Krasowski Michał Jagieniak Izabela | 01 03 | +0,67 | 25.21 31.27 | Kosacka Iga Szal Mateusz | 03 00 | +0,07 | 30.21 24.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 11/11/2017 - 15:30 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 1:44.31 | 612 | |||||
Rekord Okręgu 15 lat |
Kowal Emilia Horova Oksana | 02 02 | +0,51 | 26.91 26.84 | Synowiec Mikołaj Pająk Jakub | 02 02 | 25.27 25.29 |
2. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 1:46.05 | 582 |
Kozieł Mikołaj SO Prochownik Martyna SO | 02 02 | +0,70 | 24.58 28.12 | Alencynowicz Maciej SO Nowak Zuzanna SO | 02 02 | +0,37 +0,22 | 25.09 28.26 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 1:48.57 | 542 |
Król Wiktoria Peciak Katarzyna | 02 02 | +0,80 +0,61 | 29.49 27.34 | Adamski Jakub Augustyn Jan | 02 02 | +0,44 +0,21 | 25.92 25.82 |
4. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 1:51.01 | 507 |
Blachura Oskar SO Blachura Julia SO | 02 02 | +0,52 | 26.28 29.19 | Michałowski Tomasz SO Pawłowska Julia SO | 02 02 | +0,28 | 25.67 29.87 |
5. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 1:52.66 | 485 |
Kumorek Kamila Horwacik Joanna | 02 02 | +0,61 | 29.36 28.31 | Mazur Bartosz Czajkowski Mateusz | 02 02 | +0,24 | 27.31 27.68 |
6. | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 1:53.04 | 481 |
Szczygieł David SO Skarwecka Wiktoria SO | 02 02 | +0,62 | 26.63 31.08 | Gałuszka Bruno SO Kusion Weronika SO | 02 02 | +0,02 +0,38 | 26.28 29.05 |
7. | SMS Oświęcim | SMS Oświęcim | 1:53.10 | 480 |
Moryl Wojciech SO Rygiel Oliwia SO | 02 02 | 26.82 29.45 | Stańczyk Jarema SO Tomera Roksana SO | 02 02 | 27.18 29.65 |
8. | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 1:53.39 | 476 |
Mamcarz Mateusz SO Wilczek Renata SO | 04 04 | +0,55 | 26.63 29.81 | Para Mikołaj SO Szkurat Martyna SO | 03 03 | +0,13 | 28.25 28.70 |
9. | Unia Oświęcim 4 | Unia Oświęcim | 1:56.13 | 443 |
Lewandowski Jakub SO Kapcińska Maja SO | 02 02 | +0,70 | 27.57 30.36 | Płatek Maciej SO Pałka Aleksandra SO | 02 02 | 27.69 30.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 11/11/2017 - 15:30 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 1:54.87 | 458 |
Krawczyk Dominik Banaszkiewicz Oliwia | 04 04 | +0,78 +0,25 | 28.34 30.44 | Jeleń Katarzyna Kuś Aleksander | 04 04 | -0,05 | 29.48 26.61 |
2. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 2:03.57 | 368 |
Dyduch Martyna SO Piela Michał SO | 04 04 | 31.79 28.26 | Miernik Wiktoria SO Boba Arkadiusz SO | 04 04 | +0,09 | 31.80 31.72 |
3. | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 2:04.60 | 359 |
Majewski Maksym SO Kotyza Aleksandra SO | 04 04 | +0,75 | 28.17 32.81 | Juda Dominik SO Matyja Emilia SO | 04 04 | +0,22 | 29.61 34.01 |
4. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 2:05.18 | 354 |
Kowalska Wiktoria SO Cierpiał Wiktor SO | 04 04 | +0,61 | 29.18 31.36 | Chowaniec Oliwia SO Nosal Milosz SO | 04 04 | +0,38 | 33.38 31.26 |
5. | SMS Oświęcim 4 | SMS Oświęcim | 2:09.38 | 320 |
Marszałek Stanisław SO Żak Amelia SO | 04 04 | +0,29 | 30.74 31.07 | Hrapkowicz Klaudia SO Ryszka Jakub SO | 04 04 | 33.49 34.08 |
6. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:10.70 | 311 |
Bajgrowicz Paweł Staśkiewicz Nikola | 04 04 | 31.24 33.72 | Nieciuńska Aleksandra Staszowski Jakub | 04 04 | 36.20 29.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 11/11/2017 - 15:39 | Kobiet, 200m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:16.27 | 676 | 30.68 | 34.97 | 35.36 | 35.26 | |||
2. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:17.13 | 663 | 30.82 | 35.28 | 35.12 | 35.91 | |||
3. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:19.20 | 634 | 31.59 | 35.40 | 35.79 | 36.42 | |||
4. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:28.94 | 517 | 32.44 | 37.15 | 39.10 | 40.25 | |||
5. | Krauze Alicja SO | 01 | Malborskie WOPR | 2:32.34 | 484 | 33.56 | 39.08 | 39.77 | 39.93 | |||
6. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:33.41 | 473 | 33.51 | 39.10 | 40.47 | 40.33 | |||
7. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:35.02 | 459 | 34.22 | 40.24 | 40.73 | 39.83 | |||
8. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:35.55 | 454 | 34.97 | 39.70 | 40.81 | 40.07 | |||
9. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 2:46.29 | 372 | 35.38 | 43.66 | 45.11 | 42.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 11/11/2017 - 15:39 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:21.26 | 607 | 32.23 | 36.18 | 36.36 | 36.49 | |||
2. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:24.97 | 561 | 32.39 | 36.03 | 37.72 | 38.83 | |||
3. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:28.14 | 526 | 33.06 | 38.28 | 38.47 | 38.33 | |||
4. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.25 | 504 | 34.61 | 39.02 | 38.65 | 37.97 | |||
5. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:31.38 | 493 | 33.85 | 37.72 | 39.33 | 40.48 | |||
6. | Kusion Weronika SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:37.77 | 435 | 35.46 | 39.38 | 42.48 | 40.45 | |||
7. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:40.77 | 411 | 34.17 | 40.79 | 43.15 | 42.66 | |||
8. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:48.75 | 356 | 33.88 | 40.68 | 46.04 | 48.15 | |||
9. | Kot Anna | 02 | Zryw Opole | 2:50.89 | 342 | 38.04 | 43.97 | 46.07 | 42.81 | |||
10. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:50.94 | 342 | 36.27 | 43.91 | 44.68 | 46.08 | |||
11. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:54.04 | 324 | 37.24 | 43.89 | 46.23 | 46.68 | |||
12. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:54.06 | 324 | 37.35 | 44.52 | 46.31 | 45.88 | |||
13. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:01.28 | 287 | 38.33 | 43.90 | 49.26 | 49.79 | |||
14. | Jagieniak Izabela | 03 | Zryw Opole | 3:19.19 | 216 | 41.34 | 52.78 | 53.39 | 51.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 11/11/2017 - 15:39 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Latała Weronika | 04 | Barakuda Starachowice | 2:33.06 | 477 | 32.80 | 38.23 | 41.75 | 40.28 | |||
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.08 | 354 | 34.76 | 44.74 | 46.46 | 43.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 11/11/2017 - 15:53 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Blachura Patryk SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:02.29 | 699 | 27.56 | 31.41 | 31.79 | 31.53 | |||
2. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:05.01 | 654 | 27.96 | 31.32 | 32.35 | 33.38 | |||
3. | Goraj Marcin SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:05.53 | 646 | 28.61 | 33.04 | 32.31 | 31.57 | |||
4. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:06.63 | 630 | 28.39 | 32.58 | 32.55 | 33.11 | |||
5. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:08.69 | 600 | 28.41 | 32.83 | 33.73 | 33.72 | |||
6. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:09.49 | 589 | 29.58 | 33.45 | 33.25 | 33.21 | |||
7. | Szal Mateusz | 00 | Zryw Opole | 2:10.05 | 581 | 28.34 | 32.75 | 34.48 | 34.48 | |||
8. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:11.54 | 562 | 28.57 | 33.46 | 34.55 | 34.96 | |||
9. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:12.06 | 555 | 29.86 | 34.68 | 33.94 | 33.58 | |||
10. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:14.05 | 531 | 30.43 | 34.18 | 35.29 | 34.15 | |||
11. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:15.09 | 518 | 29.86 | 34.93 | 35.00 | 35.30 | |||
12. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 2:19.35 | 472 | 30.74 | 35.91 | 36.84 | 35.86 | |||
13. | Krzykała Emil SK | 01 | SMS Kraków | 2:22.31 | 443 | 29.23 | 35.36 | 38.03 | 39.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 11/11/2017 - 15:53 | Chłopców, 200m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:06.56 | 631 | 28.44 | 32.39 | 32.68 | 33.05 | ||||
2. | Celiński Jakub SK | 02 | SMS Kraków | 2:11.14 | 567 | 28.16 | 32.58 | 34.28 | 36.12 | ||||
3. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:12.05 | 555 | 30.67 | 34.53 | 34.02 | 32.83 | ||||
4. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:12.92 | 544 | 30.14 | 33.67 | 34.42 | 34.69 | ||||
5. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:15.38 | 515 | 31.30 | 34.94 | 34.62 | 34.52 | ||||
6. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:15.57 | 513 | 29.70 | 34.44 | 35.63 | 35.80 | ||||
7. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 2:17.12 | 496 | 30.18 | 33.59 | 35.04 | 38.31 | ||||
8. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:17.24 | 494 | 31.68 | 35.02 | 35.60 | 34.94 | ||||
9. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:19.24 | 473 | 31.78 | 35.25 | 35.48 | 36.73 | ||||
10. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:19.86 | 467 | 31.05 | 35.20 | 36.58 | 37.03 | ||||
11. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:20.89 | 457 | 30.74 | 36.07 | 37.28 | 36.80 | ||||
12. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:21.71 | 449 | 31.64 | 36.70 | 37.16 | 36.21 | ||||
13. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 2:25.18 | 418 | 30.52 | 35.63 | 37.90 | 41.13 | ||||
14. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 2:27.68 | 397 | 31.11 | 36.30 | 39.03 | 41.24 | ||||
15. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.73 | 381 | 32.62 | 38.31 | 40.08 | 38.72 | ||||
16. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:30.69 | 373 | 33.18 | 38.30 | 39.56 | 39.65 | ||||
17. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:33.21 | 355 | 32.75 | 39.94 | 40.86 | 39.66 | ||||
18. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:38.87 | 319 | 32.64 | 37.84 | 41.83 | 46.56 | ||||
19. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:46.03 | 279 | 35.54 | 42.11 | 44.05 | 44.33 | ||||
20. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:48.37 | 268 | 35.80 | 42.30 | 45.22 | 45.05 | ||||
21. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:58.76 | 223 | 37.78 | 46.08 | 48.88 | 46.02 | ||||
22. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:02.65 | 209 | 36.41 | 45.06 | 50.18 | 51.00 | ||||
23. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:03.29 | 207 | 37.93 | 46.97 | 48.85 | 49.54 | ||||
DYSKW. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 16:06) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 11/11/2017 - 15:53 | Chłopców, 200m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 2:26.56 | 406 | 31.48 | 37.01 | 39.29 | 38.78 | |||
2. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomie | 2:43.33 | 293 | 35.19 | 41.18 | 43.40 | 43.56 | |||
3. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 2:49.65 | 262 | 35.74 | 45.04 | 44.67 | 44.20 | |||
4. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:51.45 | 253 | 37.25 | 43.60 | 44.57 | 46.03 | |||
5. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 2:52.10 | 250 | 36.87 | 43.84 | 45.69 | 45.70 | |||
6. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:02.55 | 210 | 38.41 | 46.82 | 48.85 | 48.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 11/11/2017 - 16:13 | Kobiet, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Świstuń Julia SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 58.71 | 652 | 27.88 | 30.83 | |||
2. | Szuster Aleksandra SO | 00 | Unia Oświęcim | 59.60 | 623 | 28.99 | 30.61 | |||
3. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.97 | 554 | 30.05 | 31.92 | |||
4. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:02.48 | 540 | 30.09 | 32.39 | |||
5. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | Salmo Żory | 1:03.46 | 516 | 30.68 | 32.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 11/11/2017 - 16:13 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szwabińska Adrianna | 03 | Torpeda Oleśnica | 58.37 | 663 | 27.87 | 30.50 | |||
2. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 59.72 | 619 | 28.85 | 30.87 | |||
3. | Janik Julia | 02 | Torpeda Oleśnica | 59.80 | 617 | 28.78 | 31.02 | |||
4. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 59.92 | 613 | 28.93 | 30.99 | |||
5. | Peciak Katarzyna SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:00.08 | 608 | 28.76 | 31.32 | |||
6. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:01.99 | 553 | 30.35 | 31.64 | |||
7. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:02.10 | 550 | 29.84 | 32.26 | |||
8. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:02.57 | 538 | 30.13 | 32.44 | |||
9. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:04.41 | 493 | 31.69 | 32.72 | |||
10. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 1:05.00 | 480 | 30.81 | 34.19 | |||
11. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:05.19 | 476 | 31.48 | 33.71 | |||
12. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.36 | 472 | 30.92 | 34.44 | |||
13. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.32 | 452 | 31.57 | 34.75 | |||
14. | Madej Maja | 03 | Pływak Bochnia | 1:07.21 | 434 | 32.53 | 34.68 | |||
15. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.45 | 429 | 32.62 | 34.83 | |||
16. | Kosacka Iga | 03 | Zryw Opole | 1:08.87 | 403 | 32.09 | 36.78 | |||
17. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 1:09.73 | 389 | 32.89 | 36.84 | |||
18. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomie | 1:09.92 | 386 | 33.16 | 36.76 | |||
19. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 1:10.00 | 384 | 33.70 | 36.30 | |||
20. | Andrzejewska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 1:10.82 | 371 | 33.55 | 37.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 11/11/2017 - 16:13 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Guść Wiktoria SMS ŁÓDŹ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 58.73 | 651 | 28.20 | 30.53 | |||
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:01.97 | 554 | 30.19 | 31.78 | |||
3. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:02.54 | 539 | 30.08 | 32.46 | |||
4. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 1:04.31 | 496 | 30.88 | 33.43 | |||
5. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:04.33 | 495 | 31.32 | 33.01 | |||
6. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:04.76 | 485 | 30.86 | 33.90 | |||
7. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.69 | 465 | 31.65 | 34.04 | |||
8. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:06.47 | 449 | 32.21 | 34.26 | |||
9. | Kierczak Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:06.82 | 442 | 31.92 | 34.90 | |||
10. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:07.43 | 430 | 32.23 | 35.20 | |||
11. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:07.88 | 421 | 31.77 | 36.11 | |||
12. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:08.58 | 409 | 32.68 | 35.90 | |||
13. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:08.79 | 405 | 32.77 | 36.02 | |||
14. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:09.07 | 400 | 33.06 | 36.01 | |||
15. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.36 | 395 | 33.41 | 35.95 | |||
16. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:09.44 | 394 | 32.99 | 36.45 | |||
17. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomie | 1:10.88 | 370 | 34.40 | 36.48 | |||
18. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha Kraków | 1:11.59 | 359 | 34.59 | 37.00 | |||
19. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:11.86 | 355 | 34.33 | 37.53 | |||
20. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:12.26 | 349 | 35.06 | 37.20 | |||
21. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:12.45 | 346 | 35.16 | 37.29 | |||
22. | Kotyza Aleksandra SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:12.80 | 341 | 34.02 | 38.78 | |||
23. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:19.81 | 259 | 37.57 | 42.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 11/11/2017 - 16:25 | Mężczyzn, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 51.46 | 666 | 24.77 | 26.69 | |||
2. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 52.73 | 619 | 25.46 | 27.27 | |||
3. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 52.76 | 617 | 25.89 | 26.87 | |||
4. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 52.82 | 615 | 25.25 | 27.57 | |||
5. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 52.83 | 615 | 25.47 | 27.36 | |||
6. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 53.25 | 601 | 25.58 | 27.67 | |||
7. | Majerski Jakub SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 53.43 | 595 | 25.50 | 27.93 | |||
8. | Kościelak Jacek | 01 | Zryw Opole | 53.57 | 590 | 25.55 | 28.02 | |||
9. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 54.00 | 576 | 25.37 | 28.63 | |||
10. | Krasowski Michał | 01 | Zryw Opole | 55.03 | 544 | 26.27 | 28.76 | |||
11. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 55.72 | 524 | 26.69 | 29.03 | |||
12. | Kwaśny Jakub SO | 01 | AZS AWF Katowice | 56.54 | 502 | 27.07 | 29.47 | |||
13. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 56.55 | 501 | 27.42 | 29.13 | |||
14. | Karpiel Dominik SO | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 56.84 | 494 | 27.33 | 29.51 | |||
15. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 57.02 | 489 | 27.43 | 29.59 | |||
16. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 57.10 | 487 | 26.47 | 30.63 | |||
17. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 57.25 | 483 | 27.97 | 29.28 | |||
18. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 57.45 | 478 | 27.53 | 29.92 | |||
19. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 57.89 | 467 | 27.73 | 30.16 | |||
20. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 57.99 | 465 | 27.26 | 30.73 | |||
21. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 59.17 | 438 | 27.93 | 31.24 | |||
22. | Kołodziejczyk Sebastian | 99 | Torpeda Oleśnica | 1:08.63 | 280 | 23.77 | 44.86 | |||
23. | Patrzałek Michał | 01 | Sokół Mościce Tarnów | 1:11.41 | 249 | 34.54 | 36.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 11/11/2017 - 16:25 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 55.53 | 530 | 26.68 | 28.85 | |||
2. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 55.87 | 520 | 27.81 | 28.06 | |||
3. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 55.96 | 517 | 26.56 | 29.40 | |||
4. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 56.63 | 499 | 26.87 | 29.76 | |||
5. | Adamski Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 57.68 | 472 | 27.48 | 30.20 | |||
6. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 58.20 | 460 | 27.35 | 30.85 | |||
7. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 58.27 | 458 | 28.06 | 30.21 | |||
8. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 58.98 | 442 | 28.08 | 30.90 | |||
9. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 59.04 | 441 | 28.14 | 30.90 | |||
10. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 59.24 | 436 | 28.61 | 30.63 | |||
11. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 59.31 | 435 | 28.29 | 31.02 | |||
12. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomie | 59.82 | 423 | 28.28 | 31.54 | |||
13. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 59.89 | 422 | 28.48 | 31.41 | |||
14. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:00.46 | 410 | 28.53 | 31.93 | |||
15. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:00.96 | 400 | 29.41 | 31.55 | |||
16. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:01.23 | 395 | 29.16 | 32.07 | |||
17. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:02.16 | 377 | 29.47 | 32.69 | |||
18. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 1:02.76 | 367 | 29.85 | 32.91 | |||
19. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:03.60 | 352 | 29.26 | 34.34 | |||
20. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.84 | 348 | 30.96 | 32.88 | |||
21. | Samojło Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:05.66 | 320 | 31.60 | 34.06 | |||
22. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:06.66 | 306 | 32.01 | 34.65 | |||
23. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.60 | 247 | 33.23 | 38.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 11/11/2017 - 16:25 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 56.31 | 508 | 27.23 | 29.08 | |||
2. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 56.45 | 504 | 26.97 | 29.48 | |||
3. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 58.38 | 456 | 27.90 | 30.48 | |||
4. | Białek Paweł | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 58.88 | 444 | 28.26 | 30.62 | |||
5. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 59.86 | 423 | 28.62 | 31.24 | |||
6. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:01.17 | 396 | 29.79 | 31.38 | |||
7. | Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:01.28 | 394 | 29.39 | 31.89 | |||
8. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 1:02.96 | 363 | 30.72 | 32.24 | |||
9. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.02 | 362 | 30.89 | 32.13 | |||
10. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:03.29 | 358 | 30.49 | 32.80 | |||
11. | Ciuba Mikołaj | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.63 | 352 | 30.01 | 33.62 | |||
12. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:03.89 | 348 | 30.86 | 33.03 | |||
13. | Juda Dominik SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.14 | 328 | 31.83 | 33.31 | |||
14. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 1:05.43 | 324 | 31.01 | 34.42 | |||
15. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 1:07.64 | 293 | 32.55 | 35.09 | |||
16. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:07.65 | 293 | 32.35 | 35.30 | |||
17. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:08.38 | 283 | 33.28 | 35.10 | |||
18. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:08.62 | 280 | 32.81 | 35.81 | |||
19. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 1:08.69 | 280 | 32.56 | 36.13 | |||
20. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:11.00 | 253 | 34.28 | 36.72 | |||
21. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 1:12.32 | 239 | 34.42 | 37.90 | |||
22. | Boba Arkadiusz SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:12.53 | 237 | 34.66 | 37.87 | |||
23. | Kamizelich Bartosz | 04 | Torpeda Oleśnica | 1:14.01 | 223 | 35.55 | 38.46 | |||
24. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | 1:14.13 | 222 | 35.47 | 38.66 | |||
25. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 1:14.26 | 221 | 36.05 | 38.21 | |||
26. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:15.07 | 214 | 35.06 | 40.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 11/11/2017 - 16:41 | Kobiet, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pogorzelska Laura SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:04.22 | 629 | 31.11 | 33.11 | |||
2. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:05.89 | 582 | 32.22 | 33.67 | |||
3. | Bilińska Dominika SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.04 | 529 | 32.71 | 35.33 | |||
4. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | Salmo Żory | 1:08.80 | 511 | 33.14 | 35.66 | |||
5. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 1:11.36 | 458 | 34.09 | 37.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 11/11/2017 - 16:41 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piskorska Adela | 03 | Torpeda Oleśnica | 1:04.81 | 612 | 31.41 | 33.40 | |||
2. | Kowal Emilia SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.31 | 546 | 33.29 | 34.02 | |||
3. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:07.48 | 542 | 32.80 | 34.68 | |||
4. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.80 | 534 | 32.90 | 34.90 | |||
5. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.54 | 517 | 34.21 | 34.33 | |||
6. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.68 | 514 | 34.04 | 34.64 | |||
7. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.84 | 510 | 33.99 | 34.85 | |||
8. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.03 | 506 | 33.27 | 35.76 | |||
9. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.02 | 485 | 34.00 | 36.02 | |||
10. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:13.22 | 424 | 35.52 | 37.70 | |||
11. | Madej Maja | 03 | Pływak Bochnia | 1:15.09 | 393 | 37.20 | 37.89 | |||
12. | Kot Anna | 02 | Zryw Opole | 1:17.53 | 357 | 37.21 | 40.32 | |||
13. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 1:21.61 | 306 | 40.19 | 41.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 11/11/2017 - 16:41 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:07.22 | 548 | 32.35 | 34.87 | |||
2. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:07.99 | 530 | 32.89 | 35.10 | |||
3. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.59 | 418 | 35.68 | 37.91 | |||
4. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:14.47 | 403 | 36.42 | 38.05 | |||
5. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 1:14.52 | 402 | 36.34 | 38.18 | |||
6. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.62 | 401 | 35.92 | 38.70 | |||
7. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:15.24 | 391 | 36.55 | 38.69 | |||
8. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:17.47 | 358 | 37.31 | 40.16 | |||
9. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:19.23 | 335 | 38.58 | 40.65 | |||
10. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:19.62 | 330 | 38.86 | 40.76 | |||
11. | Miernik Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:20.68 | 317 | 39.31 | 41.37 | |||
12. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomie | 1:20.88 | 314 | 40.51 | 40.37 | |||
13. | Kotyza Aleksandra SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:22.87 | 292 | 40.79 | 42.08 | |||
14. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:24.36 | 277 | 40.95 | 43.41 | |||
15. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:25.59 | 265 | 41.39 | 44.20 | |||
16. | Matyja Emilia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:28.02 | 244 | 43.71 | 44.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 11/11/2017 - 16:52 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 58.38 | 588 | 29.02 | 29.36 | |||
2. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 59.33 | 560 | 28.80 | 30.53 | |||
3. | Suchański Przemysław SO | 01 | Unia Oświęcim | 59.45 | 557 | 29.27 | 30.18 | |||
4. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 59.75 | 548 | 29.52 | 30.23 | |||
5. | Pazik Wojciech SK | 01 | SMS Kraków | 59.79 | 547 | 28.56 | 31.23 | |||
6. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:01.10 | 513 | 29.93 | 31.17 | |||
7. | Szarpak Marcin SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:01.55 | 502 | 30.08 | 31.47 | |||
8. | Szal Mateusz | 00 | Zryw Opole | 1:02.14 | 487 | 29.17 | 32.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 11/11/2017 - 16:52 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 59.85 | 546 | 28.90 | 30.95 | |||
2. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.97 | 491 | 29.95 | 32.02 | |||
3. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:02.65 | 476 | 30.31 | 32.34 | |||
4. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:03.48 | 457 | 31.08 | 32.40 | |||
5. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:04.29 | 440 | 30.74 | 33.55 | |||
6. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:04.43 | 437 | 31.07 | 33.36 | |||
7. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.81 | 410 | 32.90 | 32.91 | |||
8. | Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.36 | 383 | 32.16 | 35.20 | |||
9. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:08.70 | 361 | 32.65 | 36.05 | |||
10. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:08.74 | 360 | 33.72 | 35.02 | |||
11. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomie | 1:09.30 | 351 | 33.18 | 36.12 | |||
12. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.32 | 322 | 35.05 | 36.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 11/11/2017 - 16:52 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.09 | 444 | 31.37 | 32.72 | ||||
2. | Białek Paweł | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.36 | 439 | 31.44 | 32.92 | ||||
3. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.38 | 400 | 32.13 | 34.25 | ||||
4. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:08.52 | 363 | 32.15 | 36.37 | ||||
5. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:11.68 | 317 | 34.53 | 37.15 | ||||
6. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.11 | 312 | 35.75 | 36.36 | ||||
7. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:12.23 | 310 | 34.98 | 37.25 | ||||
8. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.72 | 304 | 35.51 | 37.21 | ||||
9. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 1:13.09 | 299 | 35.26 | 37.83 | ||||
10. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.98 | 256 | 37.09 | 39.89 | ||||
11. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 1:21.09 | 219 | 39.75 | 41.34 | ||||
12. | Kamizelich Bartosz | 04 | Torpeda Oleśnica | 1:21.31 | 217 | 40.17 | 41.14 | ||||
13. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.51 | 216 | 39.13 | 42.38 | ||||
14. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 1:22.55 | 208 | 40.75 | 41.80 | ||||
15. | Ryszka Jakub SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:28.87 | 166 | 43.01 | 45.86 | ||||
DYSKW. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha Kraków | ||||||||
zmiana sty;u przed nawrotem na 75m |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 11/11/2017 - 17:02 | Kobiet, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:11.72 | 657 | 33.87 | 37.85 | |||
2. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:13.96 | 599 | 35.05 | 38.91 | |||
3. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:15.20 | 570 | 35.63 | 39.57 | |||
4. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:16.15 | 549 | 36.19 | 39.96 | |||
5. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:16.67 | 538 | 36.13 | 40.54 | |||
6. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 1:17.18 | 527 | 36.23 | 40.95 | |||
7. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:17.77 | 515 | 36.33 | 41.44 | |||
8. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:21.54 | 447 | 37.77 | 43.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 11/11/2017 - 17:02 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:14.94 | 576 | 36.05 | 38.89 | |||
2. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:16.14 | 549 | 35.32 | 40.82 | |||
3. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:17.76 | 515 | 37.17 | 40.59 | |||
4. | Ściślak Julia | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:18.05 | 510 | 36.96 | 41.09 | |||
5. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:18.40 | 503 | 37.71 | 40.69 | |||
6. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.58 | 499 | 36.77 | 41.81 | |||
7. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:19.34 | 485 | 37.75 | 41.59 | |||
8. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:19.87 | 475 | 36.45 | 43.42 | |||
9. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:20.38 | 466 | 37.87 | 42.51 | |||
10. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 1:25.91 | 382 | 40.14 | 45.77 | |||
11. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.06 | 380 | 40.29 | 45.77 | |||
12. | Pawłowska Weronika | 03 | Pływak Bochnia | 1:28.54 | 349 | 42.00 | 46.54 | |||
13. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:28.89 | 345 | 42.67 | 46.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 11/11/2017 - 17:02 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Guść Wiktoria SMS ŁÓDŹ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 1:15.58 | 561 | 35.44 | 40.14 | |||
2. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:18.93 | 493 | 37.01 | 41.92 | |||
3. | Wilczek Renata SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:21.34 | 450 | 38.70 | 42.64 | |||
4. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:22.23 | 436 | 38.86 | 43.37 | |||
5. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.56 | 430 | 39.33 | 43.23 | |||
6. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:23.95 | 409 | 38.31 | 45.64 | |||
7. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.58 | 386 | 39.81 | 45.77 | |||
8. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:27.88 | 357 | 42.43 | 45.45 | |||
9. | Kierczak Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:27.96 | 356 | 40.77 | 47.19 | |||
10. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:28.37 | 351 | 41.66 | 46.71 | |||
11. | Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | Victoria Kozy | 1:30.39 | 328 | 42.03 | 48.36 | |||
12. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:40.22 | 240 | 47.33 | 52.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 11/11/2017 - 17:13 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 1:02.23 | 713 | 29.48 | 32.75 | |||
2. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:03.43 | 673 | 29.60 | 33.83 | |||
3. | Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:03.63 | 667 | 29.32 | 34.31 | |||
4. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.12 | 622 | 30.42 | 34.70 | |||
5. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:07.14 | 568 | 31.54 | 35.60 | |||
6. | Rokita Aleksander SK | 99 | SMS Kraków | 1:07.80 | 551 | 31.68 | 36.12 | |||
7. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:07.96 | 547 | 31.87 | 36.09 | |||
Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:07.96 | 547 | 31.51 | 36.45 | ||||
9. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 1:09.53 | 511 | 32.65 | 36.88 | |||
10. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 1:12.34 | 454 | 33.18 | 39.16 | |||
11. | Szydłowski Kamil | 98 | AZS AGH Kraków | 1:14.71 | 412 | 34.92 | 39.79 | |||
12. | Krasowski Michał | 01 | Zryw Opole | 1:16.06 | 390 | 35.32 | 40.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 11/11/2017 - 17:13 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.31 | 589 | 31.37 | 34.94 | |||
2. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:09.02 | 523 | 32.80 | 36.22 | |||
3. | Wróbel Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.49 | 490 | 33.44 | 37.05 | |||
4. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:11.06 | 479 | 33.73 | 37.33 | |||
5. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.86 | 463 | 33.91 | 37.95 | |||
6. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:14.43 | 417 | 34.45 | 39.98 | |||
7. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:15.89 | 393 | 34.82 | 41.07 | |||
8. | Samojło Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:24.43 | 285 | 39.28 | 45.15 | |||
9. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:25.69 | 273 | 39.45 | 46.24 | |||
10. | Płonka Jakub | 03 | Omega Olkusz | 1:29.39 | 240 | 41.96 | 47.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 11/11/2017 - 17:13 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tarasewicz Marccel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.74 | 446 | 34.14 | 38.60 | |||
2. | Kraczkowski Tomasz | 04 | Barakuda Starachowice | 1:14.97 | 408 | 35.16 | 39.81 | |||
3. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.84 | 394 | 35.83 | 40.01 | |||
4. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.87 | 350 | 36.83 | 42.04 | |||
5. | Nosal Milosz SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:20.77 | 326 | 38.15 | 42.62 | |||
6. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.00 | 300 | 38.82 | 44.18 | |||
7. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.95 | 290 | 38.97 | 44.98 | |||
8. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 1:27.09 | 260 | 40.03 | 47.06 | |||
9. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:29.59 | 239 | 40.79 | 48.80 | |||
10. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:30.81 | 229 | 42.45 | 48.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 11/11/2017 - 17:22 | Kobiet, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:05.87 | 636 | 31.23 | 34.64 | |||
2. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:09.79 | 535 | 34.07 | 35.72 | |||
3. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 1:09.92 | 532 | 32.37 | 37.55 | |||
4. | Krauze Alicja SO | 01 | Malborskie WOPR | 1:10.70 | 514 | 32.72 | 37.98 | |||
5. | Świstuń Julia SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:10.73 | 514 | 30.85 | 39.88 | |||
6. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:11.79 | 491 | 33.61 | 38.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 11/11/2017 - 17:22 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:06.92 | 607 | 30.95 | 35.97 | |||
2. | Piskorska Adela | 03 | Torpeda Oleśnica | 1:08.17 | 574 | 30.84 | 37.33 | |||
3. | Szwabińska Adrianna | 03 | Torpeda Oleśnica | 1:08.92 | 555 | 31.65 | 37.27 | |||
4. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:09.26 | 547 | 32.21 | 37.05 | |||
5. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.25 | 524 | 32.36 | 37.89 | |||
6. | Rygiel Oliwia SO | 02 | Junior Kluczbork | 1:12.01 | 487 | 33.26 | 38.75 | |||
7. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.94 | 468 | 33.16 | 39.78 | |||
8. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:12.97 | 468 | 34.38 | 38.59 | |||
9. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.06 | 466 | 34.19 | 38.87 | |||
10. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.58 | 456 | 35.54 | 38.04 | |||
11. | Janik Julia | 02 | Torpeda Oleśnica | 1:13.65 | 455 | 33.75 | 39.90 | |||
12. | Ściślak Julia | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:14.59 | 438 | 36.37 | 38.22 | |||
13. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 1:15.61 | 421 | 33.84 | 41.77 | |||
14. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.61 | 404 | 35.37 | 41.24 | |||
15. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.75 | 402 | 35.67 | 41.08 | |||
16. | Kosacka Iga | 03 | Zryw Opole | 1:16.93 | 399 | 35.28 | 41.65 | |||
17. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:17.10 | 397 | 37.87 | 39.23 | |||
18. | Jagieniak Izabela | 03 | Zryw Opole | 1:17.71 | 387 | 36.52 | 41.19 | |||
19. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:18.21 | 380 | 36.65 | 41.56 | |||
20. | Kot Anna | 02 | Zryw Opole | 1:19.03 | 368 | 35.41 | 43.62 | |||
21. | Pawłowska Weronika | 03 | Pływak Bochnia | 1:20.66 | 346 | 38.82 | 41.84 | |||
22. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomie | 1:21.31 | 338 | 36.95 | 44.36 | |||
23. | Kostiana Diana SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:22.20 | 327 | 37.99 | 44.21 | |||
24. | Andrzejewska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 1:25.07 | 295 | 39.93 | 45.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 11/11/2017 - 17:22 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Guść Wiktoria SMS ŁÓDŹ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 1:07.04 | 604 | 31.42 | 35.62 | ||||
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:11.20 | 504 | 33.40 | 37.80 | ||||
3. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 1:11.80 | 491 | 32.03 | 39.77 | ||||
4. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:12.08 | 485 | 34.29 | 37.79 | ||||
5. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:13.42 | 459 | 34.42 | 39.00 | ||||
6. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.73 | 436 | 33.39 | 41.34 | ||||
7. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 1:16.14 | 412 | 35.00 | 41.14 | ||||
8. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.34 | 409 | 36.13 | 40.21 | ||||
9. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.48 | 406 | 34.63 | 41.85 | ||||
10. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:17.01 | 398 | 36.47 | 40.54 | ||||
11. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.53 | 375 | 37.20 | 41.33 | ||||
12. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:19.98 | 355 | 36.94 | 43.04 | ||||
13. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 1:20.68 | 346 | 37.06 | 43.62 | ||||
14. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.14 | 340 | 38.57 | 42.57 | ||||
15. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:21.79 | 332 | 38.13 | 43.66 | ||||
16. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:22.10 | 328 | 38.58 | 43.52 | ||||
17. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:22.45 | 324 | 37.79 | 44.66 | ||||
18. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha Kraków | 1:23.41 | 313 | 38.91 | 44.50 | ||||
19. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:24.87 | 297 | 39.11 | 45.76 | ||||
DYSKW. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | Z-2 | |||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 17:31) |
PK | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:09.22 | 548 | 32.30 | 36.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 11/11/2017 - 17:36 | Mężczyzn, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 59.41 | 606 | 28.03 | 31.38 | |||
2. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 59.97 | 590 | 27.39 | 32.58 | |||
3. | Cieśla Oskar SO | 01 | AZS AWF Katowice | 1:00.05 | 587 | 27.48 | 32.57 | |||
4. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:00.41 | 577 | 28.04 | 32.37 | |||
5. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 1:00.56 | 572 | 27.05 | 33.51 | |||
6. | Suchański Przemysław SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:00.98 | 561 | 27.73 | 33.25 | |||
7. | Kościelak Jacek | 01 | Zryw Opole | 1:01.99 | 534 | 27.80 | 34.19 | |||
8. | Szal Mateusz | 00 | Zryw Opole | 1:02.65 | 517 | 28.38 | 34.27 | |||
9. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:02.77 | 514 | 29.50 | 33.27 | |||
10. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:03.62 | 494 | 30.29 | 33.33 | |||
11. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:04.20 | 480 | 29.68 | 34.52 | |||
12. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.60 | 450 | 29.94 | 35.66 | |||
13. | Krasowski Michał | 01 | Zryw Opole | 1:05.99 | 442 | 30.67 | 35.32 | |||
14. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:06.58 | 431 | 31.77 | 34.81 | |||
15. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 1:07.05 | 422 | 32.62 | 34.43 | |||
16. | Szydłowski Kamil | 98 | AZS AGH Kraków | 1:08.09 | 403 | 32.05 | 36.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 11/11/2017 - 17:36 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:01.63 | 543 | 27.37 | 34.26 | ||||
2. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:02.50 | 521 | 28.73 | 33.77 | ||||
3. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.11 | 506 | 28.42 | 34.69 | ||||
4. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:03.78 | 490 | 29.47 | 34.31 | ||||
5. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.94 | 486 | 28.50 | 35.44 | ||||
6. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:04.33 | 478 | 28.54 | 35.79 | ||||
7. | Adamski Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:04.74 | 469 | 29.25 | 35.49 | ||||
8. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:05.21 | 458 | 29.71 | 35.50 | ||||
9. | Malarz Marcin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:05.45 | 453 | 30.27 | 35.18 | ||||
10. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 1:05.89 | 444 | 30.61 | 35.28 | ||||
11. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.53 | 432 | 31.28 | 35.25 | ||||
12. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.37 | 416 | 29.75 | 37.62 | ||||
13. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.45 | 414 | 31.72 | 35.73 | ||||
14. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:07.60 | 411 | 31.37 | 36.23 | ||||
15. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 1:07.82 | 407 | 31.40 | 36.42 | ||||
16. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:08.32 | 399 | 31.29 | 37.03 | ||||
17. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:09.08 | 386 | 31.32 | 37.76 | ||||
18. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.29 | 382 | 31.91 | 37.38 | ||||
19. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.65 | 376 | 32.32 | 37.33 | ||||
20. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:11.03 | 355 | 32.65 | 38.38 | ||||
21. | Golik Leonard | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:11.89 | 342 | 31.38 | 40.51 | ||||
22. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 1:12.47 | 334 | 32.15 | 40.32 | ||||
23. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.95 | 290 | 36.13 | 39.82 | ||||
24. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:18.92 | 258 | 36.51 | 42.41 | ||||
DYSKW. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 17:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 11/11/2017 - 17:36 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 1:05.38 | 455 | 30.55 | 34.83 | ||||
2. | Tarasewicz Marccel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.73 | 409 | 32.29 | 35.44 | ||||
3. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:08.22 | 400 | 31.58 | 36.64 | ||||
4. | Kraczkowski Tomasz | 04 | Barakuda Starachowice | 1:08.48 | 396 | 32.19 | 36.29 | ||||
5. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.82 | 358 | 33.33 | 37.49 | ||||
6. | Piela Michał SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:11.17 | 353 | 34.41 | 36.76 | ||||
7. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:11.36 | 350 | 33.15 | 38.21 | ||||
8. | Ciuba Mikołaj | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:11.42 | 349 | 33.66 | 37.76 | ||||
9. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.30 | 336 | 33.45 | 38.85 | ||||
10. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.52 | 320 | 35.17 | 38.35 | ||||
11. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.68 | 318 | 34.24 | 39.44 | ||||
12. | Juda Dominik SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:14.57 | 306 | 35.47 | 39.10 | ||||
13. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.68 | 293 | 34.88 | 40.80 | ||||
14. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.40 | 285 | 36.29 | 40.11 | ||||
15. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.49 | 284 | 35.22 | 41.27 | ||||
16. | Rybak Maciej | 04 | Korona Kraków | 1:17.72 | 271 | 36.99 | 40.73 | ||||
17. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Unia Oświęcim | 1:18.07 | 267 | 36.29 | 41.78 | ||||
18. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:18.55 | 262 | 37.64 | 40.91 | ||||
19. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha Kraków | 1:22.36 | 227 | 36.21 | 46.15 | ||||
20. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 1:22.63 | 225 | 38.31 | 44.32 | ||||
21. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 1:23.95 | 215 | 37.89 | 46.06 | ||||
22. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.84 | 208 | 38.97 | 45.87 | ||||
23. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 1:25.01 | 207 | 39.14 | 45.87 | ||||
24. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | 1:25.18 | 205 | 39.57 | 45.61 | ||||
25. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:26.24 | 198 | 39.39 | 46.85 | ||||
26. | Kamizelich Bartosz | 04 | Torpeda Oleśnica | 1:27.28 | 191 | 40.41 | 46.87 | ||||
DYSKW. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:40) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 11/11/2017 - 17:55 | Kobiet, 800m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 9:12.90 | 651 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.32 1:05.49 1:39.98 2:14.75 | 31.32 34.17 34.49 34.77 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:49.50 3:24.35 3:59.32 4:34.62 | 34.75 34.85 34.97 35.30 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:09.75 5:45.19 6:20.47 6:55.35 | 35.13 35.44 35.28 34.88 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:30.43 8:05.51 8:40.12 9:12.90 | 35.08 35.08 34.61 32.78 |
2. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 9:15.19 | 643 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.25 1:07.09 1:42.52 2:17.98 | 32.25 34.84 35.43 35.46 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:53.14 3:28.37 4:03.69 4:39.14 | 35.16 35.23 35.32 35.45 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:14.67 5:50.09 6:24.82 6:59.72 | 35.53 35.42 34.73 34.90 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:34.53 8:08.87 8:42.99 9:15.19 | 34.81 34.34 34.12 32.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 11/11/2017 - 17:55 | Dziewcząt, 800m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 9:37.54 | 571 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.73 1:08.03 1:44.38 2:20.58 | 32.73 35.30 36.35 36.20 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:57.21 3:34.17 4:11.16 4:47.84 | 36.63 36.96 36.99 36.68 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:24.36 6:00.63 6:37.19 7:14.34 | 36.52 36.27 36.56 37.15 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:51.07 8:27.42 9:03.41 9:37.54 | 36.73 36.35 35.99 34.13 |
2. | Kusion Weronika SO | 02 | Unia Oświęcim | 9:37.55 | 571 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.35 1:09.31 1:45.71 2:22.45 | 33.35 35.96 36.40 36.74 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:59.07 3:35.77 4:12.94 4:49.58 | 36.62 36.70 37.17 36.64 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:26.00 6:02.19 6:38.76 7:15.18 | 36.42 36.19 36.57 36.42 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:51.83 8:27.95 9:03.47 9:37.55 | 36.65 36.12 35.52 34.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 11/11/2017 - 17:55 | Dziewcząt, 800m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 9:31.86 | 588 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.08 1:07.25 1:42.99 2:18.48 | 32.08 35.17 35.74 35.49 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:54.37 3:30.51 4:06.59 4:42.67 | 35.89 36.14 36.08 36.08 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:19.16 5:55.61 6:32.17 7:08.87 | 36.49 36.45 36.56 36.70 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:45.53 8:22.48 8:58.41 9:31.86 | 36.66 36.95 35.93 33.45 |
2. | Latała Weronika | 04 | Barakuda Starachowice | 9:37.77 | 571 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.26 1:07.67 1:44.56 2:21.64 | 31.26 36.41 36.89 37.08 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:57.89 3:34.74 4:11.81 4:48.40 | 36.25 36.85 37.07 36.59 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:25.50 6:02.04 6:38.63 7:15.68 | 37.10 36.54 36.59 37.05 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:52.38 8:29.48 9:05.59 9:37.77 | 36.70 37.10 36.11 32.18 |
3. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 10:07.52 | 491 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.99 1:10.52 1:48.25 2:26.00 | 33.99 36.53 37.73 37.75 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:03.83 3:41.56 4:19.96 4:58.60 | 37.83 37.73 38.40 38.64 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:37.29 6:15.78 6:54.58 7:33.38 | 38.69 38.49 38.80 38.80 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:12.30 8:51.85 9:29.93 10:07.52 | 38.92 39.55 38.08 37.59 |
4. | Wilczek Renata SO | 04 | Płetwal Zakopane | 10:09.75 | 485 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.60 1:11.30 1:49.89 2:28.84 | 33.60 37.70 38.59 38.95 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:07.16 3:45.95 4:25.34 5:03.91 | 38.32 38.79 39.39 38.57 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:42.83 6:21.26 7:00.94 7:39.86 | 38.92 38.43 39.68 38.92 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:19.33 8:57.42 9:34.80 10:09.75 | 39.47 38.09 37.38 34.95 |
5. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 10:46.09 | 408 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 34.36 1:15.03 1:56.79 2:37.90 | 34.36 40.67 41.76 41.11 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:19.18 3:59.95 4:40.17 5:20.71 | 41.28 40.77 40.22 40.54 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 6:01.44 6:42.06 7:23.50 8:05.20 | 40.73 40.62 41.44 41.70 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:46.40 9:27.92 10:09.34 10:46.09 | 41.20 41.52 41.42 36.75 |
6. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 10:56.30 | 389 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 35.59 1:16.38 1:57.85 2:39.97 | 35.59 40.79 41.47 42.12 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:21.22 4:03.32 4:44.41 5:25.96 | 41.25 42.10 41.09 41.55 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 6:07.77 6:49.57 7:31.16 8:12.82 | 41.81 41.80 41.59 41.66 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:54.48 9:35.75 10:16.86 10:56.30 | 41.66 41.27 41.11 39.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 11/11/2017 - 18:18 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szarpak Marcin SO | 01 | AZS AWF Katowice | 16:02.48 | 684 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.62 1:01.21 1:33.35 2:05.61 2:37.63 3:09.89 3:42.01 4:14.52 | 29.62 31.59 32.14 32.26 32.02 32.26 32.12 32.51 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:47.07 5:19.46 5:52.23 6:24.88 6:57.96 7:30.52 8:03.35 8:36.23 | 32.55 32.39 32.77 32.65 33.08 32.56 32.83 32.88 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:08.89 9:41.72 10:15.15 10:47.95 11:20.12 11:51.81 12:23.54 12:55.56 | 32.66 32.83 33.43 32.80 32.17 31.69 31.73 32.02 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:27.64 13:59.29 14:30.90 15:03.14 15:33.65 16:02.48 | 32.08 31.65 31.61 32.24 30.51 28.83 |
2. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 16:03.48 | 681 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.98 1:00.37 1:32.59 2:05.18 2:37.04 3:08.57 3:40.64 4:12.32 | 28.98 31.39 32.22 32.59 31.86 31.53 32.07 31.68 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:43.84 5:15.66 5:47.60 6:19.51 6:51.33 7:23.21 7:55.24 8:27.35 | 31.52 31.82 31.94 31.91 31.82 31.88 32.03 32.11 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:59.64 9:32.01 10:04.35 10:36.86 11:09.77 11:42.41 12:15.09 12:48.08 | 32.29 32.37 32.34 32.51 32.91 32.64 32.68 32.99 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:20.95 13:53.76 14:26.64 14:59.65 15:32.21 16:03.48 | 32.87 32.81 32.88 33.01 32.56 31.27 |
3. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 16:11.27 | 665 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.38 1:01.23 1:33.49 2:05.87 2:38.17 3:10.56 3:43.16 4:15.53 | 29.38 31.85 32.26 32.38 32.30 32.39 32.60 32.37 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:48.37 5:21.11 5:53.54 6:26.39 6:59.27 7:32.14 8:04.63 8:37.13 | 32.84 32.74 32.43 32.85 32.88 32.87 32.49 32.50 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:09.97 9:42.66 10:15.27 10:48.09 11:20.54 11:52.72 12:24.98 12:57.13 | 32.84 32.69 32.61 32.82 32.45 32.18 32.26 32.15 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:29.43 14:01.98 14:34.84 15:08.03 15:40.77 16:11.27 | 32.30 32.55 32.86 33.19 32.74 30.50 |
4. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 16:31.08 | 626 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.20 1:02.19 1:34.84 2:07.62 2:40.62 3:14.19 3:47.65 4:21.24 | 29.20 32.99 32.65 32.78 33.00 33.57 33.46 33.59 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:54.45 5:27.88 6:00.76 6:33.68 7:06.98 7:40.36 8:13.44 8:46.70 | 33.21 33.43 32.88 32.92 33.30 33.38 33.08 33.26 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:19.81 9:53.18 10:26.58 11:00.33 11:33.10 12:06.88 12:40.36 13:13.93 | 33.11 33.37 33.40 33.75 32.77 33.78 33.48 33.57 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:47.37 14:21.17 14:54.65 15:28.31 16:00.05 16:31.08 | 33.44 33.80 33.48 33.66 31.74 31.03 |
5. | Kłaput Bartosz SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 16:58.31 | 577 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.75 1:02.61 1:35.32 2:08.75 2:42.05 3:15.43 3:49.08 4:23.09 | 29.75 32.86 32.71 33.43 33.30 33.38 33.65 34.01 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:56.31 5:29.61 6:03.36 6:37.13 7:11.24 7:45.34 8:19.92 8:54.35 | 33.22 33.30 33.75 33.77 34.11 34.10 34.58 34.43 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:28.84 10:03.33 10:37.56 11:11.88 11:46.54 12:20.86 12:55.65 13:30.50 | 34.49 34.49 34.23 34.32 34.66 34.32 34.79 34.85 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:05.14 14:39.88 15:14.68 15:49.61 16:24.41 16:58.31 | 34.64 34.74 34.80 34.93 34.80 33.90 |
6. | Karpiel Dominik SO | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 17:07.93 | 561 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 30.47 1:03.34 1:36.81 2:10.13 2:43.67 3:17.29 3:50.92 4:24.94 | 30.47 32.87 33.47 33.32 33.54 33.62 33.63 34.02 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:59.00 5:33.33 6:07.36 6:41.67 7:16.36 7:51.14 8:25.78 9:00.54 | 34.06 34.33 34.03 34.31 34.69 34.78 34.64 34.76 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:35.71 10:10.80 10:45.57 11:20.29 11:55.55 12:31.02 13:06.24 13:41.10 | 35.17 35.09 34.77 34.72 35.26 35.47 35.22 34.86 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:15.91 14:50.75 15:25.61 15:59.38 16:34.17 17:07.93 | 34.81 34.84 34.86 33.77 34.79 33.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 11/11/2017 - 18:18 | Chłopców, 1500m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 16:01.82 | 685 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.48 59.69 1:31.25 2:03.36 2:35.69 3:07.91 3:40.32 4:12.81 | 28.48 31.21 31.56 32.11 32.33 32.22 32.41 32.49 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:45.48 5:18.29 5:51.01 6:23.59 6:56.42 7:29.15 8:01.59 8:33.89 | 32.67 32.81 32.72 32.58 32.83 32.73 32.44 32.30 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:06.54 9:38.83 10:11.32 10:44.16 11:16.71 11:49.21 12:21.91 12:54.58 | 32.65 32.29 32.49 32.84 32.55 32.50 32.70 32.67 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:26.82 13:58.89 14:30.87 15:02.77 15:34.13 16:01.82 | 32.24 32.07 31.98 31.90 31.36 27.69 |
2. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 16:31.77 | 625 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.53 1:00.21 1:32.72 2:05.57 2:38.57 3:11.56 3:44.59 4:17.87 | 28.53 31.68 32.51 32.85 33.00 32.99 33.03 33.28 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:51.22 5:24.49 5:57.37 6:30.64 7:04.07 7:37.19 8:10.60 8:44.10 | 33.35 33.27 32.88 33.27 33.43 33.12 33.41 33.50 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:17.51 9:51.50 10:25.13 10:58.37 11:31.92 12:05.67 12:39.14 13:12.83 | 33.41 33.99 33.63 33.24 33.55 33.75 33.47 33.69 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:46.84 14:20.48 14:54.17 15:27.70 16:00.46 16:31.77 | 34.01 33.64 33.69 33.53 32.76 31.31 |
3. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 16:48.28 | 595 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.84 1:02.77 1:36.51 2:10.04 2:43.82 3:17.49 3:51.24 4:25.19 | 29.84 32.93 33.74 33.53 33.78 33.67 33.75 33.95 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:59.17 5:32.98 6:06.79 6:40.30 7:14.36 7:48.40 8:22.26 8:56.37 | 33.98 33.81 33.81 33.51 34.06 34.04 33.86 34.11 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:30.42 10:04.71 10:38.85 11:12.75 11:46.54 12:20.14 12:53.88 13:27.72 | 34.05 34.29 34.14 33.90 33.79 33.60 33.74 33.84 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:01.61 14:35.61 15:09.12 15:43.21 16:16.10 16:48.28 | 33.89 34.00 33.51 34.09 32.89 32.18 |
4. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 17:09.32 | 559 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 30.82 1:04.57 1:38.83 2:13.18 2:47.89 3:22.35 3:56.87 4:31.31 | 30.82 33.75 34.26 34.35 34.71 34.46 34.52 34.44 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:05.82 5:40.32 6:14.65 6:49.26 7:23.88 7:58.75 8:33.48 9:08.24 | 34.51 34.50 34.33 34.61 34.62 34.87 34.73 34.76 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:42.90 10:17.43 10:52.12 11:26.50 12:00.93 12:35.43 13:10.10 13:44.55 | 34.66 34.53 34.69 34.38 34.43 34.50 34.67 34.45 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:19.11 14:53.84 15:28.17 16:02.51 16:36.41 17:09.32 | 34.56 34.73 34.33 34.34 33.90 32.91 |
5. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 17:39.78 | 512 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 30.87 1:05.19 1:40.42 2:15.42 2:50.49 3:25.55 4:00.75 4:35.77 | 30.87 34.32 35.23 35.00 35.07 35.06 35.20 35.02 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:11.40 5:46.44 6:21.89 6:57.49 7:33.50 8:08.59 8:44.41 9:20.54 | 35.63 35.04 35.45 35.60 36.01 35.09 35.82 36.13 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:56.64 10:32.07 11:07.80 11:43.84 12:20.03 12:55.81 13:31.38 14:07.25 | 36.10 35.43 35.73 36.04 36.19 35.78 35.57 35.87 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:43.32 15:19.01 15:54.40 16:30.34 17:05.33 17:39.78 | 36.07 35.69 35.39 35.94 34.99 34.45 |
6. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 18:10.40 | 470 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 31.21 1:05.41 1:39.67 2:14.41 2:49.44 3:24.78 4:00.10 4:35.76 | 31.21 34.20 34.26 34.74 35.03 35.34 35.32 35.66 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:11.99 5:47.84 6:23.95 7:01.68 7:40.29 8:17.43 8:55.45 9:33.01 | 36.23 35.85 36.11 37.73 38.61 37.14 38.02 37.56 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 10:10.43 10:48.26 11:25.60 12:02.92 12:40.12 13:17.17 13:54.08 14:30.82 | 37.42 37.83 37.34 37.32 37.20 37.05 36.91 36.74 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 15:07.75 15:44.80 16:21.34 16:57.90 17:34.59 18:10.40 | 36.93 37.05 36.54 36.56 36.69 35.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 11/11/2017 - 18:18 | Chłopców, 1500m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 16:39.31 | 611 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.71 1:02.64 1:35.82 2:09.22 2:43.12 3:17.03 3:50.75 4:24.55 | 29.71 32.93 33.18 33.40 33.90 33.91 33.72 33.80 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:58.45 5:32.20 6:05.67 6:39.20 7:12.99 7:46.67 8:20.11 8:53.80 | 33.90 33.75 33.47 33.53 33.79 33.68 33.44 33.69 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:27.31 10:00.69 10:34.13 11:07.62 11:41.06 12:14.79 12:48.20 13:21.94 | 33.51 33.38 33.44 33.49 33.44 33.73 33.41 33.74 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:55.41 14:28.87 15:02.41 15:35.44 16:08.16 16:39.31 | 33.47 33.46 33.54 33.03 32.72 31.15 |
2. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 20:09.28 | 344 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 34.90 1:15.42 1:55.90 2:36.35 3:16.96 3:57.32 4:38.28 5:19.50 | 34.90 40.52 40.48 40.45 40.61 40.36 40.96 41.22 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 6:00.95 6:40.72 7:22.08 8:02.77 8:43.61 9:24.83 10:06.51 10:46.94 | 41.45 39.77 41.36 40.69 40.84 41.22 41.68 40.43 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 11:27.80 12:08.76 12:50.15 13:31.00 14:12.30 14:52.47 15:33.41 16:14.01 | 40.86 40.96 41.39 40.85 41.30 40.17 40.94 40.60 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 16:55.23 17:35.34 18:14.67 18:54.46 19:33.14 20:09.28 | 41.22 40.11 39.33 39.79 38.68 36.14 |
3. | Drabczyk Krystian SO | 04 | Unia Oświęcim | 20:27.19 | 330 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 36.12 1:15.91 1:56.27 2:36.63 3:17.51 3:58.53 4:40.06 5:21.84 | 36.12 39.79 40.36 40.36 40.88 41.02 41.53 41.78 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 6:03.43 6:45.05 7:25.73 8:07.82 8:49.58 9:30.48 10:11.70 10:53.56 | 41.59 41.62 40.68 42.09 41.76 40.90 41.22 41.86 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 11:34.59 12:16.57 12:57.94 13:39.63 14:20.84 15:03.13 15:44.24 16:26.16 | 41.03 41.98 41.37 41.69 41.21 42.29 41.11 41.92 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 17:07.00 17:48.64 18:29.32 19:10.02 19:50.03 20:27.19 | 40.84 41.64 40.68 40.70 40.01 37.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 11/11/2017 - 18:55 | Kobiet, 400m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:05.50 | 612 |
50m: 100m: | 33.13 1:11.02 | 33.13 37.89 | 150m: 200m: | 1:51.00 2:30.36 | 39.98 39.36 | 250m: 300m: | 3:11.52 3:53.83 | 41.16 42.31 | 350m: 400m: | 4:30.21 5:05.50 | 36.38 35.29 |
2. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 5:11.99 | 575 |
50m: 100m: | 33.30 1:13.11 | 33.30 39.81 | 150m: 200m: | 1:53.47 2:34.55 | 40.36 41.08 | 250m: 300m: | 3:16.69 3:59.75 | 42.14 43.06 | 350m: 400m: | 4:36.53 5:11.99 | 36.78 35.46 |
3. | Bartyzel Aleksandra | 98 | AZS AGH Kraków | 5:20.43 | 530 |
50m: 100m: | 34.48 1:16.33 | 34.48 41.85 | 150m: 200m: | 1:56.54 2:36.95 | 40.21 40.41 | 250m: 300m: | 3:21.38 4:06.45 | 44.43 45.07 | 350m: 400m: | 4:43.81 5:20.43 | 37.36 36.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 11/11/2017 - 18:55 | Dziewcząt, 400m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:14.96 | 559 |
50m: 100m: | 33.51 1:12.04 | 33.51 38.53 | 150m: 200m: | 1:54.30 2:35.54 | 42.26 41.24 | 250m: 300m: | 3:18.58 4:02.00 | 43.04 43.42 | 350m: 400m: | 4:39.08 5:14.96 | 37.08 35.88 |
2. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 5:27.46 | 497 |
50m: 100m: | 34.26 1:14.71 | 34.26 40.45 | 150m: 200m: | 1:56.67 2:37.90 | 41.96 41.23 | 250m: 300m: | 3:23.83 4:11.07 | 45.93 47.24 | 350m: 400m: | 4:50.47 5:27.46 | 39.40 36.99 |
3. | Kosacka Iga | 03 | Zryw Opole | 5:49.85 | 407 |
50m: 100m: | 35.43 1:18.18 | 35.43 42.75 | 150m: 200m: | 2:03.33 2:46.94 | 45.15 43.61 | 250m: 300m: | 3:39.12 4:31.58 | 52.18 52.46 | 350m: 400m: | 5:11.47 5:49.85 | 39.89 38.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 11/11/2017 - 18:55 | Dziewcząt, 400m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Guść Wiktoria SMS ŁÓDŹ | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 4:57.43 | 663 |
50m: 100m: | 33.21 1:11.89 | 33.21 38.68 | 150m: 200m: | 1:50.87 2:29.30 | 38.98 38.43 | 250m: 300m: | 3:10.37 3:50.62 | 41.07 40.25 | 350m: 400m: | 4:24.40 4:57.43 | 33.78 33.03 |
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 5:37.92 | 452 |
50m: 100m: | 35.58 1:18.12 | 35.58 42.54 | 150m: 200m: | 2:03.26 2:47.31 | 45.14 44.05 | 250m: 300m: | 3:33.77 4:21.30 | 46.46 47.53 | 350m: 400m: | 5:00.59 5:37.92 | 39.29 37.33 |
3. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:39.02 | 448 |
50m: 100m: | 35.51 1:16.66 | 35.51 41.15 | 150m: 200m: | 2:03.62 2:47.87 | 46.96 44.25 | 250m: 300m: | 3:34.67 4:21.75 | 46.80 47.08 | 350m: 400m: | 5:02.50 5:39.02 | 40.75 36.52 |
4. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha Kraków | 5:55.15 | 389 |
50m: 100m: | 39.19 1:25.99 | 39.19 46.80 | 150m: 200m: | 2:10.03 2:52.78 | 44.04 42.75 | 250m: 300m: | 3:44.51 4:35.13 | 51.73 50.62 | 350m: 400m: | 5:15.63 5:55.15 | 40.50 39.52 |
PK | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 5:25.43 | 506 |
50m: 100m: | 33.40 1:12.46 | 33.40 39.06 | 150m: 200m: | 1:55.34 2:37.99 | 42.88 42.65 | 250m: 300m: | 3:25.49 4:13.20 | 47.50 47.71 | 350m: 400m: | 4:50.50 5:25.43 | 37.30 34.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 11/11/2017 - 19:09 | Mężczyzn, 400m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:29.26 | 669 |
50m: 100m: | 29.76 1:03.39 | 29.76 33.63 | 150m: 200m: | 1:38.13 2:12.37 | 34.74 34.24 | 250m: 300m: | 2:50.28 3:28.40 | 37.91 38.12 | 350m: 400m: | 3:59.50 4:29.26 | 31.10 29.76 |
2. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 4:30.81 | 657 |
50m: 100m: | 29.82 1:03.25 | 29.82 33.43 | 150m: 200m: | 1:37.84 2:11.02 | 34.59 33.18 | 250m: 300m: | 2:49.50 3:28.27 | 38.48 38.77 | 350m: 400m: | 4:00.58 4:30.81 | 32.31 30.23 |
3. | Suchański Przemysław SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:32.73 | 643 |
50m: 100m: | 29.05 1:03.85 | 29.05 34.80 | 150m: 200m: | 1:37.54 2:09.96 | 33.69 32.42 | 250m: 300m: | 2:50.03 3:29.77 | 40.07 39.74 | 350m: 400m: | 4:02.27 4:32.73 | 32.50 30.46 |
4. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:34.09 | 634 |
50m: 100m: | 28.48 1:01.24 | 28.48 32.76 | 150m: 200m: | 1:36.98 2:11.84 | 35.74 34.86 | 250m: 300m: | 2:50.07 3:30.00 | 38.23 39.93 | 350m: 400m: | 4:03.00 4:34.09 | 33.00 31.09 |
5. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:45.78 | 559 |
50m: 100m: | 29.28 1:03.76 | 29.28 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.78 2:18.49 | 38.02 36.71 | 250m: 300m: | 2:59.13 3:40.52 | 40.64 41.39 | 350m: 400m: | 4:13.83 4:45.78 | 33.31 31.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 11/11/2017 - 19:09 | Chłopców, 400m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.83 | 629 |
50m: 100m: | 29.22 1:02.86 | 29.22 33.64 | 150m: 200m: | 1:38.84 2:13.42 | 35.98 34.58 | 250m: 300m: | 2:51.42 3:30.16 | 38.00 38.74 | 350m: 400m: | 4:02.82 4:34.83 | 32.66 32.01 |
2. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:44.51 | 567 |
50m: 100m: | 30.10 1:04.42 | 30.10 34.32 | 150m: 200m: | 1:40.65 2:17.03 | 36.23 36.38 | 250m: 300m: | 2:57.46 3:38.34 | 40.43 40.88 | 350m: 400m: | 4:12.17 4:44.51 | 33.83 32.34 |
3. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:52.77 | 520 |
50m: 100m: | 30.13 1:05.98 | 30.13 35.85 | 150m: 200m: | 1:45.20 2:22.09 | 39.22 36.89 | 250m: 300m: | 3:04.30 3:47.14 | 42.21 42.84 | 350m: 400m: | 4:21.64 4:52.77 | 34.50 31.13 |
4. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:52.99 | 519 |
50m: 100m: | 29.82 1:05.60 | 29.82 35.78 | 150m: 200m: | 1:43.02 2:20.74 | 37.42 37.72 | 250m: 300m: | 3:02.60 3:45.04 | 41.86 42.44 | 350m: 400m: | 4:19.77 4:52.99 | 34.73 33.22 |
5. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:53.19 | 518 |
50m: 100m: | 33.34 1:12.57 | 33.34 39.23 | 150m: 200m: | 1:51.42 2:29.49 | 38.85 38.07 | 250m: 300m: | 3:08.70 3:48.40 | 39.21 39.70 | 350m: 400m: | 4:21.90 4:53.19 | 33.50 31.29 |
6. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 5:00.67 | 480 |
50m: 100m: | 32.51 1:11.00 | 32.51 38.49 | 150m: 200m: | 1:50.72 2:29.53 | 39.72 38.81 | 250m: 300m: | 3:10.19 3:51.70 | 40.66 41.51 | 350m: 400m: | 4:26.47 5:00.67 | 34.77 34.20 |
7. | Wróbel Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:06.45 | 453 |
50m: 100m: | 32.28 1:08.53 | 32.28 36.25 | 150m: 200m: | 1:49.24 2:29.84 | 40.71 40.60 | 250m: 300m: | 3:11.21 3:53.50 | 41.37 42.29 | 350m: 400m: | 4:30.45 5:06.45 | 36.95 36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 11/11/2017 - 19:09 | Chłopców, 400m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 4:52.18 | 523 |
50m: 100m: | 30.54 1:06.20 | 30.54 35.66 | 150m: 200m: | 1:45.34 2:23.49 | 39.14 38.15 | 250m: 300m: | 3:05.60 3:48.26 | 42.11 42.66 | 350m: 400m: | 4:21.42 4:52.18 | 33.16 30.76 |
2. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 5:05.07 | 460 |
50m: 100m: | 31.43 1:10.90 | 31.43 39.47 | 150m: 200m: | 1:50.81 2:29.39 | 39.91 38.58 | 250m: 300m: | 3:14.05 3:59.03 | 44.66 44.98 | 350m: 400m: | 4:33.65 5:05.07 | 34.62 31.42 |
3. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 5:05.27 | 459 |
50m: 100m: | 32.86 1:10.90 | 32.86 38.04 | 150m: 200m: | 1:48.97 2:25.99 | 38.07 37.02 | 250m: 300m: | 3:11.36 3:56.87 | 45.37 45.51 | 350m: 400m: | 4:32.77 5:05.27 | 35.90 32.50 |
4. | Białek Paweł | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 5:14.73 | 418 |
50m: 100m: | 32.43 1:11.53 | 32.43 39.10 | 150m: 200m: | 1:53.00 2:31.03 | 41.47 38.03 | 250m: 300m: | 3:16.30 4:03.04 | 45.27 46.74 | 350m: 400m: | 4:40.85 5:14.73 | 37.81 33.88 |
5. | Piela Michał SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:21.28 | 393 |
50m: 100m: | 35.06 1:16.87 | 35.06 41.81 | 150m: 200m: | 1:59.19 2:40.14 | 42.32 40.95 | 250m: 300m: | 3:25.98 4:10.80 | 45.84 44.82 | 350m: 400m: | 4:47.17 5:21.28 | 36.37 34.11 |
6. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:30.00 | 363 |
50m: 100m: | 36.07 1:19.39 | 36.07 43.32 | 150m: 200m: | 2:03.56 2:45.64 | 44.17 42.08 | 250m: 300m: | 3:29.63 4:14.11 | 43.99 44.48 | 350m: 400m: | 4:52.63 5:30.00 | 38.52 37.37 |
7. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 5:35.68 | 345 |
50m: 100m: | 36.12 1:19.02 | 36.12 42.90 | 150m: 200m: | 2:03.51 2:45.37 | 44.49 41.86 | 250m: 300m: | 3:32.18 4:19.70 | 46.81 47.52 | 350m: 400m: | 4:58.66 5:35.68 | 38.96 37.02 |
DYSKW. | Tarasewicz Marccel | 04 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 19:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 11/11/2017 - 19:33 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS | SMS Galicja Kraków | 4:27.09 | 599 |
Pogorzelska Laura SK Cholewa Karolina | +0,11 | 31.37 34.73 | 1:05.56 1:16.61 | Hojoł Agata Świstuń Julia SK | +0,33 +0,18 | 30.26 27.39 | 1:06.66 58.26 |
2. | SMS Oświęcim 12 | SMS Oświęcim | 4:34.44 | 552 |
Bilińska Dominika SO Chamera Weronika SO | +0,36 | 31.99 37.49 | 1:07.71 1:19.91 | Lewandowska Natalia SO Szuster Aleksandra SO | 0.00 +0,06 | 31.19 28.28 | 1:07.89 58.93 |
3. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 4:37.90 | 532 |
Niepogodzińska Izabela Durczyńska Katarzyna SK | +0,36 | 34.25 35.31 | 1:11.21 1:16.70 | Śmietana Karolina Kozdęba Karolina | +0,47 -0,07 | 32.30 29.10 | 1:08.68 1:01.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 11/11/2017 - 19:33 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:26.53 | 603 |
Król Wiktoria Horova Oksana | +0,48 | 33.03 35.01 | 1:08.25 1:15.79 | Peciak Katarzyna Kowal Emilia | +0,72 | 29.94 27.30 | 1:05.31 57.18 |
2. | 2002 I UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 4:27.05 | 599 |
Blachura Julia SO Pawłowska Julia SO | 02 02 | 33.82 35.63 | 1:08.44 1:14.88 | Nowak Zuzanna SO Prochownik Martyna SO | 02 02 | 29.59 28.33 | 1:04.73 59.00 |
3. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:36.32 | 541 |
Krawczyk Nikola SO Sadlik Martyna SO | 33.45 36.18 | 1:09.74 1:16.75 | Kuziów Martyna SO Szkurat Martyna SO | +0,37 | 32.93 28.11 | 1:10.46 59.37 |
4. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:41.61 | 511 |
Widurska Kinga Kumorek Kamila | 02 02 | 33.72 37.67 | 1:09.89 1:20.48 | Miłek Marcelina Horwacik Joanna | 02 02 | 32.07 29.43 | 1:09.23 1:02.01 |
5. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:44.20 | 497 |
Wróbel Zofia SO Klimek Marta SO | 03 03 | 36.06 36.77 | 1:13.47 1:19.43 | Wojtaszewska Paulina SO Wąsik Julia SO | 03 03 | 29.84 31.78 | 1:04.77 1:06.53 |
6. | 2002 II UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 4:50.43 | 466 |
Kapcińska Maja SO Pałka Aleksandra SO | 02 02 | 35.80 37.65 | 1:11.63 1:21.05 | Kusion Weronika SO Skarwecka Wiktoria SO | 02 02 | 32.87 31.54 | 1:11.72 1:06.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 11/11/2017 - 19:33 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:55.44 | 442 |
Piotrowicz Martyna Panek Nikola | +0,15 | 34.38 37.65 | 1:11.49 1:21.88 | Basista Barbara Rutka Emilia | +0,53 | 33.57 31.85 | 1:13.41 1:08.66 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 5:12.14 | 375 |
Jeleń Katarzyna Błyskuń Amelia | 37.38 38.35 | 1:17.73 1:22.51 | Banaszkiewicz Oliwia Gałka Katarzyna | +0,45 | 35.78 33.33 | 1:19.96 1:11.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 11/11/2017 - 19:45 | Mężczyzn, 4 x 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS | SMS Galicja Kraków | 3:50.09 | 648 |
Majerski Jakub SK Szczepaniak Paweł SK | +0,42 | 26.90 29.35 | 55.65 1:03.73 | Goraj Marcin SK Kolanowski Wiktor SK | +0,23 +0,49 | 25.56 25.39 | 56.83 53.88 |
2. | Unia Oświęcim 12 | Unia Oświęcim | 3:58.95 | 579 |
Fiedosiuk Rafał SO Nowak Kacper SO | -0,05 | 28.89 30.60 | 59.58 1:06.76 | Opolka Kacper SO Drozd Tymoteusz SO | +0,14 | 27.54 25.20 | 59.60 53.01 |
3. | SMS | SMS Kraków | 3:59.18 | 577 |
Pazik Wojciech SK Celiński Jakub SK | 01 02 | 29.39 30.66 | 1:00.64 1:06.46 | Sosna Tomasz SK Krzykała Emil SK | 01 01 | 27.23 25.07 | 59.17 52.91 |
4. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 4:08.66 | 513 |
Sobczyk Maciej Szydłowski Kamil | +0,35 | 29.69 33.90 | 1:00.35 1:13.77 | Bator Kacper Buczkowski Kamil | +0,26 | 28.97 24.65 | 1:02.74 51.80 |
5. | Zryw Opole 1 | Zryw Opole | 4:18.16 | 459 |
Prokopczyk Maksymilian Krasowski Michał | +0,05 | 34.00 34.49 | 1:10.79 1:15.71 | Szal Mateusz Kościelak Jacek | +0,19 +0,40 | 26.43 25.52 | 57.76 53.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 11/11/2017 - 19:45 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:05.50 | 533 |
Mazur Bartosz Synowiec Mikołaj | +0,34 | 29.97 32.80 | 1:01.78 1:10.23 | Augustyn Jan Pająk Jakub | +0,33 +0,12 | 27.09 26.71 | 58.84 54.65 |
2. | 2002 II UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 4:07.28 | 522 |
Michałowski Tomasz SO Gałuszka Bruno SO | 29.53 31.13 | 1:02.24 1:06.42 | Szczygieł David SO Lewandowski Jakub SO | +0,27 | 28.68 27.13 | 1:01.56 57.06 |
3. | 2002 I UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 4:08.95 | 512 |
Alencynowicz Maciej SO Blachura Oskar SO | 29.78 32.75 | 1:01.27 1:09.32 | Kozieł Mikołaj SO Płatek Maciej SO | +0,18 | 26.91 28.22 | 59.03 59.33 |
4. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:12.37 | 491 |
Brączek Kacper SO Wróbel Igor SO | 31.04 32.93 | 1:05.47 1:09.66 | Zalewski Sebastian SO Daszkiewicz Michał SO | +0,36 +0,63 | 28.85 26.51 | 1:02.68 54.56 |
5. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 4:12.84 | 488 |
Miodoński Mateusz SO Szydłowski Erwin SO | +0,07 | 31.49 33.00 | 1:03.77 1:10.09 | Malarz Marcin SO Sieprawski Roch SO | +0,42 -0,03 | 28.38 26.86 | 1:01.78 57.20 |
6. | STP | STP Nowy Sącz | 4:18.30 | 458 |
Kurzeja Jakub Tarasek Szymon | +0,45 | 30.52 33.79 | 1:03.22 1:14.61 | Dyrek Michał Połeć Jakub | +0,30 | 27.07 28.19 | 59.48 1:00.99 |
7. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:36.85 | 372 |
Para Mikołaj SO Danikiewicz Dawid SO | +0,42 | 34.44 36.47 | 1:11.85 1:18.15 | Swojnóg Igor SO Więzik Jan SO | +0,29 | 30.73 29.15 | 1:06.29 1:00.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 11/11/2017 - 19:45 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 4:29.46 | 403 |
Masiuk Ksawery Ciuba Mikołaj | 31.57 35.72 | 1:04.23 1:17.73 | Tarasewicz Marccel Białek Paweł | +0,64 | 31.48 |
2. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:36.84 | 372 |
Stanek Kacper Bryg Bartosz | 31.70 35.23 | 1:06.42 1:16.55 | Knapp Jakub Luberda Wiktor | +0,47 | 33.67 29.69 | 1:11.97 1:01.90 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:50.44 | 322 |
Dziedzic Bartosz Zaczyński Filip | 04 04 | 35.46 37.63 | 1:13.11 1:22.35 | Roman Dawid Krystyński Aleksander | 04 04 | 32.86 29.58 | 1:12.60 1:02.38 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |