Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Zabierzów, 16 - 17/12/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 100m motylkowy (29) | 2:40.07 5:06.63 10:05.76 1:19.32 | 28/1/2017 18/11/2017 18/11/2017 4/6/2017 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 1:06.87 2:31.41 4:55.41 9:54.47 1:14.69 31.83 1:08.97 | 24/6/2017 22/4/2017 18/11/2017 18/11/2017 3/12/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 37.91 41.89 43.88 41.36 1:28.29 | 7/10/2017 29/4/2017 4/11/2017 7/10/2017 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kieroński Marcel | 07 | 01506 | 101506700029 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 35.20 43.81 53.27 42.64 1:33.19 | 23/9/2017 9/4/2017 11/6/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Sandomierz (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kusion Judyta | 06 | 01506 | 101506600011 | 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 100m grzbietowy (7) | 2:33.97 5:09.91 10:54.09 1:25.89 | 8/4/2017 18/11/2017 21/4/2017 3/12/2017 | Stalowa Wola (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) |
||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 37.34 37.03 1:16.61 2:52.34 30.73 1:10.10 2:34.66 | 11/3/2017 4/6/2017 7/10/2017 3/6/2017 7/10/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (31) | 36.24 1:15.80 2:45.83 36.57 2:46.40 | 3/12/2017 3/12/2017 3/6/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczerba Patrycja | 07 | 01506 | 101506600031 | 50m dowolny (13) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 37.33 40.70 1:29.19 | 7/10/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | 2:07.00 |
Marek Amelia Dadej Julia | 05 05 | Smoleń Patrycja Kusion Judyta | 05 06 |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 12 lat | 4:45.00 |
Marek Amelia Dadej Julia | 05 05 | Smoleń Patrycja Kusion Judyta | 05 06 |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | 2:20.63 |
Smoleń Patrycja Marek Amelia | 05 05 | Dadej Julia Kusion Judyta | 05 06 |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 104006600001 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | 39.59 43.27 | 4/6/2017 22/4/2017 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 104006600002 | 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) | 1:21.23 41.54 | 13/5/2017 4/6/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | 104006600004 | 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) | 1:22.54 41.45 | 4/6/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Alicja | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | 46.68 NT | 19/2/2017 | Kielce (POL) | |||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | 104006600011 | 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | 1:15.38 37.23 44.46 | 4/6/2017 4/6/2017 19/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Kielce (POL) |
||
Reroń Antoni | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) | NT 55.24 | 25/2/2017 | Wieliczka (POL) |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 41.14 1:27.88 3:13.27 1:23.86 | 7/10/2017 3/12/2017 3/6/2017 3/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
||
Guzik Maja | 06 | 00606 | 100606600052 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 34.49 41.95 1:30.29 NT | 3/12/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Kutermak Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600049 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 45.43 NT 1:36.21 NT | 4/6/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Miechow (POL) |
||
Marcinkiewicz Alicja | 06 | 00606 | 100606600050 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) | 39.49 49.58 1:46.21 | 3/12/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Marczak Grzegorz | 05 | 00606 | 100606700044 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) | 31.04 1:18.10 44.87 1:29.10 NT | 3/12/2017 26/3/2017 4/6/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
||
Mróz Wiktoria | 06 | 00606 | 100606600054 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) | 35.93 40.74 1:30.94 | 7/10/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Pankowski Dawid | 06 | 00606 | 100606700053 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) | 36.93 1:24.35 NT | 3/12/2017 4/6/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) |
||
Płonka Martyna | 06 | 00606 | 100606600051 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 37.29 44.87 1:38.65 NT | 7/10/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Sobota Roch | 05 | 00606 | 100606700043 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) | 37.16 1:22.39 NT NT | 10/12/2016 13/5/2017 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Zaremba Robert | 05 | 00606 | 100606700042 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 33.14 1:21.37 39.69 1:23.93 3:07.32 | 3/12/2017 26/3/2017 4/6/2017 3/12/2017 13/5/2017 | Miechow (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) |
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 50m dowolny (13) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 36.91 1:45.93 NT 1:40.59 | 3/12/2017 4/11/2017 7/10/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (10) | 38.51 45.77 1:36.68 1:40.12 | 4/11/2017 29/4/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 50m dowolny (13) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 29.93 NT 33.60 40.95 32.61 1:16.51 | 26/11/2017 7/10/2017 4/11/2017 26/11/2017 26/11/2017 | Kozy (POL) Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 1:27.19 3:09.77 3:25.27 1:29.48 | 3/12/2017 13/5/2017 3/6/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
||
Kubic Agata | 07 | 00306 | 100306600197 | 50m dowolny (13) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 39.39 52.16 1:35.04 | 3/12/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mokrzycka Wiktoria | 06 | 00306 | 100306600206 | 50m dowolny (13) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 41.89 1:49.21 1:39.52 | 27/5/2017 3/6/2017 3/12/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) | 37.78 1:19.59 1:23.61 3:30.84 47.69 | 7/10/2017 14/10/2017 3/12/2017 13/5/2017 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 100306700196 | 50m dowolny (14) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 39.12 1:46.12 NT 1:40.20 | 3/12/2017 9/4/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 400m dowolny (20) 100m klasyczny (6) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (32) | 30.93 1:10.86 5:42.16 1:32.11 34.79 2:46.68 | 7/10/2017 14/10/2017 18/11/2017 7/10/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 50m dowolny (13) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 42.16 1:32.24 NT | 7/10/2017 4/11/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) |
KORONA | 00306 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | 2:14.50 |
Pater Adam Kiełboń Bartosz | 05 06 | Haluch Konrad Wojtacha Karol | 06 05 |
KORONA | 00306 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | NT |
Kamzol Flawia Basta Nina | 07 06 | Mokrzycka Wiktoria Kubic Agata | 06 07 |
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 103206700052 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 33.47 NT 46.82 42.00 1:29.12 | 3/12/2017 7/10/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 34.86 1:16.96 44.77 42.42 1:28.31 | 26/11/2016 18/2/2017 28/1/2017 13/5/2017 18/2/2017 | Tarnow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 28.08 1:03.55 1:08.73 2:33.57 31.76 1:15.37 | 3/12/2017 23/4/2017 3/12/2017 13/5/2017 3/6/2017 22/4/2017 | Miechow (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 103206600049 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 50m motylkowy (1) | 35.02 1:19.63 46.84 1:36.97 NT 42.75 | 4/11/2017 14/10/2017 7/10/2017 3/12/2017 24/6/2017 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Nowy Targ (POL) |
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 30.37 1:07.06 4:59.13 32.30 1:18.59 1:18.02 | 3/12/2017 3/12/2017 18/11/2017 7/10/2017 4/6/2017 7/10/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 32.44 1:11.61 39.30 1:24.66 2:57.00 1:18.80 | 3/12/2017 4/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 3/6/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
|||
Janik Anna | 05 | 04206 | 50m dowolny (13) 800m dowolny (33) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 31.89 11:00.10 36.12 1:17.80 2:47.03 35.90 1:20.42 | 3/12/2017 18/11/2017 3/12/2017 3/12/2017 3/6/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Oswiecim (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
|||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 36.44 46.22 48.02 42.91 1:32.12 | 7/10/2017 7/10/2017 7/10/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Mleczko Jakub | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) | 40.51 1:32.17 3:12.39 6:24.08 2:01.16 1:44.82 | 3/12/2017 11/6/2017 3/6/2017 18/11/2017 11/6/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) |
|||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 2:39.52 5:25.41 10:54.90 1:32.02 3:20.97 1:24.77 | 3/6/2017 18/11/2017 18/11/2017 3/12/2017 11/3/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Miechow (POL) Wadowice (POL) Miechow (POL) |
|||
Socha Filip | 06 | 04206 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (32) | 40.19 3:05.59 6:13.65 45.53 3:32.49 | 3/6/2017 11/6/2017 18/11/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (24) 50m motylkowy (2) | 31.52 1:12.59 2:45.05 5:57.58 40.78 38.99 | 3/12/2017 4/6/2017 11/6/2017 18/11/2017 3/2/2017 7/10/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Debica (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 36.00 39.04 43.72 1:31.70 | 7/10/2017 7/10/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | Open | 2:07.00 |
Brzoza Lena Bukowska Aleksandra | 06 05 | Janik Anna Ryba Monika | 05 05 |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | Open | 4:40.00 |
Brzoza Lena Bukowska Aleksandra | 06 05 | Janik Anna Ryba Monika | 05 05 |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | Open | 2:18.00 |
Janik Anna Bukowska Aleksandra | 05 05 | Brzoza Lena Ryba Monika | 06 05 |
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 100m klasyczny (6) | 33.55 1:14.03 38.15 1:22.00 2:59.39 1:39.81 | 3/6/2017 26/11/2017 4/6/2017 26/11/2017 24/6/2017 18/2/2017 | Bochnia (POL) Kozy (POL) Bochnia (POL) Kozy (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) | 30.41 1:10.25 NT 39.86 3:02.31 1:24.18 | 3/12/2017 24/6/2017 29/4/2017 3/6/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
||
Nieciuńska Julia | 07 | 00106 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | 50.09 50.82 58.40 | 4/11/2017 26/11/2017 26/11/2017 | Tarnow (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Paluch Igor | 07 | 00106 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m zmienny (10) | 43.77 51.89 NT | 4/11/2017 4/11/2017 | Tarnow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Przybysz Greta | 07 | 00106 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | 54.43 59.13 59.81 | 7/10/2017 7/10/2017 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Stanisz Mikołaj | 07 | 00106 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 45.87 55.28 51.24 1:45.91 | 4/11/2017 7/10/2017 4/11/2017 3/12/2017 | Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) Miechow (POL) |
|||
Zarzycki Sebastian | 07 | 00106 | 50m dowolny (14) | 48.86 | 26/11/2017 | Kozy (POL) |
Basta Julia | 06 | 01406 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 34.20 43.31 48.67 1:40.11 NT | 4/11/2017 14/10/2017 7/10/2017 4/11/2017 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) |
|||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 38.98 46.23 53.50 46.63 1:40.22 | 4/11/2017 4/6/2017 9/4/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 36.51 42.66 45.66 45.51 1:30.76 | 7/10/2017 7/10/2017 4/6/2017 3/6/2017 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Lachor Wiktoria | 07 | 01406 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 42.38 53.52 57.36 55.24 1:45.06 | 4/11/2017 4/6/2017 27/5/2017 3/6/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 38.16 44.41 52.80 45.21 1:30.49 | 3/6/2017 9/4/2017 4/6/2017 28/1/2017 18/11/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 36.39 42.90 50.46 39.84 1:31.17 | 22/4/2017 4/6/2017 7/10/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Staszow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 101406600098 | 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 1:11.45 2:34.24 5:26.51 1:24.88 2:51.87 | 14/10/2017 3/6/2017 3/6/2017 27/5/2017 18/11/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) | 28.25 1:04.17 2:25.42 4:47.47 9:36.79 37.74 1:10.80 | 7/10/2017 29/4/2017 28/1/2017 18/11/2017 18/11/2017 9/10/2016 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | NT 47.12 55.20 NT 1:45.33 | 4/11/2017 4/11/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 32.26 1:13.46 NT 37.67 NT | 4/11/2017 14/10/2017 14/10/2017 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 101406700118 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) | 31.79 1:12.02 2:52.23 5:42.02 48.52 | 7/10/2017 27/5/2017 28/1/2017 3/6/2017 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 41.02 47.52 48.52 45.38 1:38.35 | 7/10/2017 7/10/2017 4/11/2017 7/10/2017 14/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
|||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 39.15 1:23.88 3:00.48 36.53 1:28.23 | 28/1/2017 3/6/2017 3/6/2017 4/11/2017 4/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 101406700070 | 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 35.86 39.25 1:27.81 3:08.33 1:20.16 2:48.05 | 14/10/2017 22/4/2017 3/6/2017 3/6/2017 3/6/2017 18/11/2017 | Krakow (POL) Staszow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 35.32 38.83 51.00 40.70 1:31.57 | 27/5/2017 4/11/2017 4/6/2017 22/4/2017 18/11/2017 | Wieliczka (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Staszow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 101406600072 | 200m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m klasyczny (27) 200m zmienny (31) | NT 1:24.43 NT 45.42 3:00.13 | 7/10/2017 27/5/2017 18/11/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 2:40.47 5:44.18 40.74 1:25.12 3:05.21 | 4/11/2017 18/11/2017 7/10/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
STP 12 lat | 01406 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | 2:03.00 |
STP 12 lat | 01406 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 12 lat | 4:34.00 |
STP 12 lat | 01406 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | 2:18.00 |
STP 10 lat | 01406 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 10 lat | 2:29.00 |
STP 10 lat | 01406 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 10 lat | 2:52.00 |
Lichoń Zuzanna | 05 | 00506 | 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) | NT NT |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 43.29 49.96 NT 56.38 1:52.21 | 4/11/2017 4/11/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Filipiak Julia | 06 | 03706 | 103706600095 | 50m dowolny (13) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 35.49 5:56.03 40.24 1:34.88 1:28.31 | 27/5/2017 18/11/2017 14/10/2017 4/6/2017 7/10/2017 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 103706600077 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 34.24 3:00.45 39.61 1:30.14 3:11.52 | 7/10/2017 25/3/2017 14/10/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kaleta Oliwa | 06 | 03706 | 103706600083 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 200m grzbietowy (17) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) | 37.33 3:08.78 43.58 NT 49.06 NT | 22/4/2017 11/3/2017 5/3/2017 29/4/2017 | Zabierzow (POL) Wadowice (POL) Myslenice (POL) Krakow (POL) |
||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 5:13.76 39.49 36.37 1:21.44 3:01.63 1:13.26 2:42.92 | 18/11/2017 9/10/2016 4/6/2017 7/10/2017 3/6/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 30.45 1:07.75 2:34.23 33.86 1:18.63 | 3/12/2017 4/6/2017 22/4/2017 18/2/2017 4/6/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) | 34.37 2:40.42 42.60 1:25.70 3:04.98 44.08 | 3/12/2017 3/6/2017 11/3/2017 7/10/2017 25/3/2017 4/6/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 42.37 1:30.05 NT 41.96 NT | 26/3/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Zakopane (POL) Tarnow (POL) Tarnow (POL) |
||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 103706600093 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 33.06 1:12.90 3:14.54 1:23.26 NT | 7/10/2017 14/10/2017 19/11/2016 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 200m zmienny (31) | 1:23.90 3:01.88 6:13.70 1:41.19 3:37.13 3:18.65 | 13/5/2017 22/4/2017 21/4/2017 24/6/2017 24/6/2017 18/11/2017 | Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 35.84 2:53.85 6:03.01 44.68 49.91 1:46.68 3:49.18 | 3/12/2017 3/6/2017 24/6/2017 11/3/2017 4/6/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 35.31 1:16.16 5:49.49 48.68 1:28.02 | 7/10/2017 24/6/2017 13/5/2017 9/10/2016 3/6/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 200m zmienny (31) | 1:18.93 2:52.63 6:15.09 46.91 1:36.94 3:29.90 3:06.50 | 13/5/2017 3/6/2017 24/6/2017 22/4/2017 3/12/2017 24/6/2017 18/11/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 103706700094 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) | 36.08 1:21.27 48.12 1:46.38 1:35.68 | 7/10/2017 14/10/2017 14/10/2017 7/10/2017 27/5/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Roman Jakub | 07 | 03706 | 103706700100 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 38.43 49.15 58.57 52.10 1:40.05 | 4/11/2017 4/11/2017 7/10/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) | 38.20 1:24.61 3:03.87 3:17.90 1:01.37 44.60 | 7/10/2017 24/6/2017 22/4/2017 24/6/2017 9/10/2016 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Sotkowski Kacper | 07 | 03706 | 103706700101 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 39.50 43.87 NT NT 1:39.41 | 4/11/2017 4/11/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 103706700091 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) | 31.62 1:11.28 2:34.08 5:20.96 10:43.41 50.61 36.18 | 3/12/2017 4/6/2017 3/6/2017 18/11/2017 18/11/2017 9/10/2016 7/10/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Węgrzyn Arkadiusz | 06 | 03706 | 103706700097 | 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (24) 100m klasyczny (6) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | NT 49.32 1:44.18 40.24 NT | 11/3/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Wadowice (POL) Tarnow (POL) Tarnow (POL) |
SIEMACHA Kraków 2005 M | 03706 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | 2:18.13 |
SIEMACHA Kraków 2005 M | 03706 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | 2:26.45 |
SIEMACHA Kraków 2005 M | 03706 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | 2:12.59 |
SIEMACHA Kraków 2005 M | 03706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | 2:39.63 |
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 36.76 43.55 47.13 46.69 1:30.65 | 3/12/2017 4/6/2017 4/11/2017 3/6/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
|||
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 34.70 1:15.36 2:39.37 5:34.06 36.64 NT 1:23.61 | 7/10/2017 4/6/2017 4/11/2017 18/11/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 103506600061 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | 43.61 48.95 53.72 | 27/5/2017 27/5/2017 4/6/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 32.28 2:26.84 5:03.58 37.02 33.59 1:14.96 | 7/10/2017 14/10/2017 18/11/2017 23/4/2017 4/11/2017 14/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Tarnow (POL) Opole (POL) |
||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 36.70 42.76 52.22 1:41.34 | 4/11/2017 25/2/2017 4/6/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 37.52 46.17 46.48 1:36.30 | 3/12/2017 4/11/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
|||
Kordjak Dawid | 06 | 03506 | 103506700077 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (10) | 39.40 1:43.98 48.83 1:42.14 1:49.03 | 4/11/2017 25/2/2017 7/10/2017 4/11/2017 7/10/2017 | Tarnow (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kosek Patryk | 06 | 03506 | 103506700047 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 34.44 1:16.99 44.21 1:34.80 NT 1:23.43 | 27/5/2017 13/5/2017 27/5/2017 4/11/2017 3/12/2017 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Tarnow (POL) Miechow (POL) |
||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 43.75 49.24 1:45.47 | 28/1/2017 3/6/2017 14/10/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
|||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 200m grzbietowy (17) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 40.88 44.51 3:23.73 50.13 1:45.00 1:36.81 | 7/10/2017 18/2/2017 13/5/2017 28/1/2017 13/5/2017 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Marciniec Jakub | 06 | 03506 | 103506700050 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) | 1:41.42 3:33.81 49.01 1:43.36 3:37.15 | 25/2/2017 11/3/2017 4/6/2017 4/11/2017 3/6/2017 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (31) | 29.60 1:05.52 2:21.69 4:57.83 32.97 1:09.42 2:32.51 32.61 2:43.35 | 3/12/2017 1/10/2017 4/11/2017 18/11/2017 30/9/2017 4/11/2017 3/6/2017 3/12/2017 11/6/2017 | Miechow (POL) Berlin (GER) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Berlin (GER) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 41.51 45.42 50.29 1:41.54 | 7/10/2017 7/10/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) | 35.08 1:16.27 2:49.26 38.98 3:09.79 1:22.46 | 7/10/2017 14/10/2017 30/9/2017 30/9/2017 30/9/2017 3/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Berlin (GER) Berlin (GER) Berlin (GER) Miechow (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 37.83 44.33 44.88 42.10 1:31.81 | 7/10/2017 7/10/2017 4/11/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 39.25 45.34 53.52 1:39.18 | 3/12/2017 7/10/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Szymacha Magdalena | 06 | 03506 | 103506600060 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 36.70 1:25.20 52.58 45.02 1:31.48 | 3/12/2017 13/5/2017 27/5/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 50m dowolny (13) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 44.74 47.98 1:45.73 | 3/12/2017 3/12/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 50m dowolny (14) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (32) | 36.87 1:26.08 3:10.76 38.77 1:30.91 3:07.83 | 7/10/2017 4/11/2017 3/6/2017 11/3/2017 4/6/2017 18/11/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 37.20 47.73 53.55 1:47.04 | 3/12/2017 4/6/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 40.86 47.64 1:04.39 1:47.98 | 4/11/2017 27/5/2017 28/1/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 103506700053 | 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 1:30.48 3:32.30 48.30 1:42.71 3:41.89 1:31.79 3:17.56 | 3/12/2017 13/5/2017 7/10/2017 3/12/2017 3/6/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 38.47 42.40 52.22 48.59 1:37.44 | 3/12/2017 7/10/2017 4/6/2017 7/10/2017 7/10/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Chłopcy 2007 | 03506 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 10 lat | 2:27.99 |
Przystał Antonio Żmijewski Borys | 07 07 | Idzik Arkadiusz Gąsiorek Wiktor | 07 07 |
Chłopcy 2007 | 03506 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 10 lat | 2:47.20 |
Żmijewski Borys Idzik Arkadiusz | 07 07 | Przystał Antonio Gąsiorek Wiktor | 07 07 |
Dziewczynki 2007 | 03506 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 10 lat | 2:39.99 |
Dulak Emilia Zawiślan Julia | 07 07 | Rumińska Wiktoria Cholewa Hanna | 07 07 |
Dziewczynki 2007 | 03506 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 10 lat | 2:57.99 |
Rumińska Wiktoria Cholewa Hanna | 07 07 | Urbaniec Zofia Zawiślan Julia | 07 07 |
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 101806700041 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 35.78 1:17.43 43.52 1:34.23 3:25.06 1:28.24 | 7/10/2017 7/10/2017 7/10/2017 25/3/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Zakopane (POL) Mielec (POL) Mielec (POL) |
||
Całka Alicja | 07 | 01806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | NT 43.61 45.71 NT | 22/10/2017 21/10/2017 | Tychy (POL) Tychy (POL) |
|||
Jarzyna Jagna | 06 | 01806 | 101806600047 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | NT 1:23.75 44.65 NT | 26/3/2017 25/3/2017 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Kasprzycki Adam | 07 | 01806 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) | NT NT |
|||||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 101806700045 | 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 5:40.10 37.43 1:20.99 2:46.28 1:23.36 2:59.83 | 21/10/2017 22/10/2017 21/10/2017 11/11/2017 13/5/2017 22/10/2017 | Tychy (POL) Tychy (POL) Tychy (POL) Mielec (POL) Nowy Sacz (POL) Tychy (POL) |
||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 101806700043 | 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 5:57.21 41.48 1:31.66 3:17.84 1:22.77 2:55.61 | 25/3/2017 7/10/2017 7/10/2017 26/3/2017 7/10/2017 22/10/2017 | Zakopane (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Zakopane (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tychy (POL) |
||
Sanowski Patryk | 07 | 01806 | 50m dowolny (14) 100m zmienny (10) | 36.91 NT | 21/10/2017 | Tychy (POL) | |||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 101806600042 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | NT 42.09 1:31.39 3:18.81 1:24.86 3:09.47 | 7/10/2017 21/10/2017 11/11/2017 7/10/2017 22/10/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Tychy (POL) Mielec (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tychy (POL) |
||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 101806700040 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 37.15 48.13 1:43.07 NT NT 3:30.58 | 21/10/2017 22/10/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Tychy (POL) Tychy (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 101806700048 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 34.69 1:16.29 2:44.29 39.47 1:22.88 2:56.11 | 21/10/2017 11/11/2017 11/11/2017 22/10/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Tychy (POL) Mielec (POL) Mielec (POL) Tychy (POL) Mielec (POL) Mielec (POL) |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 100m zmienny (9) | 35.00 1:16.84 42.94 1:30.98 1:36.10 | 14/10/2017 14/10/2017 5/3/2017 3/6/2017 18/2/2017 | Opole (POL) Opole (POL) Myslenice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Chrobak Bartek | 06 | 00906 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 100m zmienny (10) | 38.05 1:25.08 3:02.38 6:13.16 1:44.00 | 5/3/2017 14/10/2017 4/11/2017 18/11/2017 18/2/2017 | Myslenice (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
|||
Chrobak Tomasz | 08 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 41.71 52.37 52.11 56.53 NT | 22/4/2017 23/4/2017 14/10/2017 23/4/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 40.03 42.90 51.19 54.14 1:38.46 | 3/12/2017 4/11/2017 4/6/2017 3/6/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Dawiec Teodor | 07 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 40.51 45.69 55.93 50.64 1:52.95 | 22/4/2017 3/6/2017 22/4/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Dawiec Tymoteusz | 08 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 39.80 45.90 58.40 47.56 NT | 22/4/2017 14/10/2017 22/4/2017 23/4/2017 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Laskowski Maciej | 06 | 00906 | 100m dowolny (26) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) | NT NT 44.79 1:34.18 3:31.53 43.11 | 4/6/2017 3/12/2017 3/6/2017 4/11/2017 | Bochnia (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) |
|||
Nizankowski Michał | 07 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 36.43 46.96 51.53 46.59 1:33.63 | 3/12/2017 23/4/2017 22/4/2017 23/4/2017 14/10/2017 | Miechow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
|||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 38.54 48.88 51.47 50.49 1:40.10 | 3/12/2017 5/3/2017 14/10/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Myslenice (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) | 2:34.23 5:17.27 11:01.69 | 22/4/2017 14/10/2017 4/6/2017 | Zabierzow (POL) Opole (POL) Bochnia (POL) |
|||
Waga Dominika | 06 | 00906 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m klasyczny (27) | 39.55 1:27.00 3:12.97 NT NT 52.59 | 22/4/2017 14/10/2017 4/11/2017 22/4/2017 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Waga Karolina | 06 | 00906 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 50m motylkowy (1) | 38.27 1:26.29 NT 52.03 1:43.25 43.08 | 22/4/2017 14/10/2017 22/4/2017 3/12/2017 4/11/2017 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 37.85 44.02 50.75 41.53 1:33.96 | 3/6/2017 23/4/2017 4/6/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Zahuta Julia | 06 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 50m motylkowy (1) | 41.16 52.82 54.77 1:51.22 NT | 3/12/2017 23/4/2017 22/4/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Zahuta Kacper | 05 | 00906 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) | 36.82 1:32.66 48.07 1:34.13 | 14/10/2017 23/4/2017 22/4/2017 14/10/2017 | Opole (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Opole (POL) |
|||
Zając Maciej | 07 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 37.28 46.46 51.41 46.90 1:36.03 | 3/12/2017 3/12/2017 5/3/2017 23/4/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Myslenice (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 30.85 1:10.14 42.90 1:24.12 42.41 1:26.92 | 14/10/2017 14/10/2017 17/6/2017 26/11/2016 4/6/2017 18/2/2017 | Opole (POL) Opole (POL) Andrychow (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Misztal Oliwier | 05 | 04306 | 50m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 37.62 NT 40.17 1:27.92 NT 1:22.64 NT | 27/5/2017 23/9/2017 28/10/2017 27/5/2017 | Wieliczka (POL) Sandomierz (POL) Bielsko Biala (POL) Wieliczka (POL) |
Gołdyn Michał | 06 | 04106 | 104106700024 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m klasyczny (6) | NT NT NT | ||||
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 104106600005 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 33.99 1:24.17 42.51 41.10 1:27.60 | 3/12/2017 11/6/2017 7/10/2017 11/6/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) |
||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 104106700009 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 33.77 46.71 1:39.81 1:29.29 3:16.54 | 3/12/2017 7/10/2017 3/12/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sikora Gabriela | 06 | 04106 | 104106600017 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) | 39.29 1:41.62 NT NT | 3/12/2017 11/6/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 104106700018 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) | 36.38 1:39.54 1:42.96 NT | 3/12/2017 11/6/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 34.91 43.80 43.30 1:29.10 | 3/12/2017 27/5/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wielkiewicz Anastazja | 06 | 04106 | 104106600013 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) | NT 1:31.91 NT NT | 11/6/2017 | Nowy Targ (POL) |
||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 104106600003 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 37.15 43.46 52.23 46.54 1:35.52 | 3/12/2017 3/12/2017 7/10/2017 3/6/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zagata Magdalena | 06 | 04106 | 104106600004 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 100m zmienny (9) | 39.34 1:35.61 47.95 1:42.12 NT | 3/12/2017 4/6/2017 11/6/2017 11/6/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
Delfin Chłopcy 11 lat | 04106 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Pastwa Amadeusz Szyszka Bartłomiej | 06 06 | Gołdyn Michał Watycha Aleksander | 06 07 |
Delfin Chłopcy 11 | 04106 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:47.97 |
Szyszka Bartłomiej Watycha Aleksander | 06 07 | Pastwa Amadeusz Gołdyn Michał | 06 06 |
Delfin Dziewczeta 11 | 04106 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | NT |
Węgrzyn Hanna Sikora Gabriela | 07 06 | Wielkiewicz Anastazja Liszka Amelia | 06 06 |
Delfin Dziewczeta 11 lat | 04106 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | 2:54.05 |
Węgrzyn Hanna Wielkiewicz Anastazja | 07 06 | Liszka Amelia Zagata Magdalena | 06 06 |
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 34.97 40.78 47.68 40.28 1:31.22 | 7/10/2017 28/10/2017 7/10/2017 3/12/2017 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Bielsko Biala (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Florkiewicz Kalina | 05 | 03906 | 103906600010 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | 46.83 48.15 | 27/5/2017 27/5/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) | 49.27 59.85 | 27/5/2017 27/5/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) | 1:20.57 39.27 | 23/4/2017 23/4/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) | 42.64 48.69 | 7/10/2017 22/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) | 1:21.35 40.16 46.35 | 25/2/2017 7/10/2017 7/10/2017 | Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Łanda Zofia | 06 | 03906 | 103906600018 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) | 41.85 49.46 | 7/10/2017 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) | 1:12.79 35.54 45.95 | 27/5/2017 27/5/2017 22/4/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 38.79 44.40 46.50 50.05 1:38.46 | 3/12/2017 8/4/2017 7/10/2017 7/10/2017 7/10/2017 | Miechow (POL) Czestochowa (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 32.86 1:15.36 1:26.90 NT 36.36 1:30.35 | 4/11/2017 11/6/2017 3/6/2017 11/6/2017 4/6/2017 | Tarnow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 33.07 39.41 47.05 35.77 1:21.53 | 4/11/2017 11/6/2017 7/10/2017 28/10/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) Rybnik (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 200m zmienny (32) | 2:43.82 5:48.61 44.36 1:34.91 3:27.82 3:04.98 | 4/11/2017 18/11/2017 8/4/2017 4/11/2017 3/6/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Czestochowa (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 32.16 34.86 1:15.30 2:47.35 34.30 1:22.37 | 27/5/2017 4/6/2017 11/6/2017 8/4/2017 4/11/2017 19/2/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Czestochowa (POL) Tarnow (POL) Kielce (POL) |
||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 400m dowolny (19) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 5:21.71 38.51 1:19.84 3:00.94 1:15.45 2:42.18 | 18/11/2017 28/10/2017 4/11/2017 3/6/2017 4/11/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Rybnik (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 33.85 1:13.72 5:45.07 35.97 1:25.06 1:20.64 | 28/10/2017 4/6/2017 18/11/2017 28/10/2017 8/4/2017 3/12/2017 | Rybnik (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Rybnik (POL) Czestochowa (POL) Miechow (POL) |
||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 1:09.68 1:18.17 2:46.80 NT 1:20.73 2:50.45 | 4/6/2017 19/11/2017 18/11/2017 17/12/2016 21/1/2017 | Bochnia (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Wola (POL) Kielce (POL) |
||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 32.59 1:14.66 2:56.37 38.85 1:24.81 3:06.07 | 3/12/2017 28/10/2017 11/6/2017 28/10/2017 3/12/2017 3/6/2017 | Miechow (POL) Rybnik (POL) Nowy Targ (POL) Rybnik (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) |
||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 5:51.34 41.11 1:28.55 3:16.26 1:26.39 3:06.49 | 18/11/2017 7/10/2017 3/12/2017 3/6/2017 4/11/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płonka Bartosz | 06 | 03306 | 103306700050 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 33.55 42.53 1:28.76 3:10.61 1:34.96 3:07.22 | 18/11/2017 12/5/2017 18/11/2017 19/11/2017 11/11/2016 4/6/2017 | Kielce (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Mielec (POL) Bochnia (POL) |
||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 31.93 NT 2:38.92 5:28.81 33.28 1:15.01 | 18/11/2017 21/1/2017 19/11/2017 19/11/2017 18/11/2017 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) | 32.47 1:12.08 2:35.22 5:43.32 38.25 1:21.30 | 3/12/2017 4/6/2017 11/6/2017 18/11/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 200m grzbietowy (17) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 1:13.32 2:39.44 3:03.76 43.13 1:30.29 3:16.83 | 28/10/2017 4/11/2017 1/4/2017 8/4/2017 3/12/2017 8/4/2017 | Rybnik (POL) Tarnow (POL) Cieszyn (POL) Czestochowa (POL) Miechow (POL) Czestochowa (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 33.48 38.97 1:25.96 3:03.22 36.64 1:28.93 | 4/11/2017 7/10/2017 3/6/2017 3/6/2017 11/6/2017 4/6/2017 | Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:15.01 |
Choma Maksym Nosowicz Mikołaj | 06 06 | Wioska-Kaganiec Wiktor Mędrek Krzysztof | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 11 lat | 4:58.29 |
Wioska-Kaganiec Wiktor Nosowicz Mikołaj | 06 06 | Grzebinoga Franciszek Choma Maksym | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:32.11 |
Wioska-Kaganiec Wiktor Nosowicz Mikołaj | 06 06 | Choma Maksym Mędrek Krzysztof | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:12.61 |
Janik Julia Waśko Faustyna | 06 06 | Tomsia Oliwia Jarosz Helena | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 11 lat | 4:43.97 |
Janik Julia Kaszuba Maja | 06 06 | Waśko Faustyna Jarosz Helena | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | 2:26.99 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | Kaszuba Maja Tomsia Oliwia | 06 06 |
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 34.88 40.14 48.46 42.40 1:26.24 | 3/6/2017 4/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 18/11/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | 03606 | 103606700235 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 37.78 41.09 50.63 45.73 1:36.72 | 11/6/2017 11/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 11/6/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) | 36.99 47.33 1:41.56 3:43.94 41.25 | 4/11/2017 14/10/2017 4/11/2017 3/6/2017 10/12/2016 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 50m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 41.74 NT 50.18 1:36.22 3:25.58 | 14/10/2017 23/4/2017 14/10/2017 18/11/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bugajska Marcelina | 07 | 03606 | 103606600239 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 46.22 48.42 50.75 NT 1:44.57 | 5/3/2017 11/6/2017 4/11/2017 18/11/2017 | Myslenice (POL) Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) | 32.88 1:14.95 2:39.50 49.43 41.42 | 3/12/2017 3/12/2017 4/11/2017 19/11/2016 3/12/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Tarnow (POL) Nowy Sacz (POL) Miechow (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 41.87 50.69 54.35 NT 1:46.25 | 3/12/2017 14/10/2017 4/11/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Czyż Adam | 06 | 03606 | 103606700286 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 31.14 1:08.30 41.62 34.83 1:19.16 | 7/10/2017 14/10/2017 7/10/2017 7/10/2017 14/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 36.68 38.93 49.37 42.35 1:31.10 | 3/6/2017 4/6/2017 11/6/2017 3/12/2017 9/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 31.93 1:11.91 2:40.10 5:33.28 49.94 1:30.13 | 3/12/2017 14/10/2017 3/6/2017 24/6/2017 9/10/2016 18/2/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 200m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 100m zmienny (9) | 2:59.25 1:35.33 1:34.18 | 3/6/2017 10/12/2016 3/12/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) |
||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 40.16 44.62 50.87 NT 1:33.82 | 4/11/2017 14/10/2017 4/11/2017 3/12/2017 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Miechow (POL) |
|||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) | 28.97 1:03.67 2:19.99 4:56.09 1:19.97 1:11.27 | 3/12/2017 29/4/2017 3/6/2017 3/6/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 37.37 1:23.01 2:57.05 45.17 1:23.81 | 11/6/2017 4/11/2017 13/5/2017 22/4/2017 14/10/2017 | Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (17) | 3:08.32 6:02.73 3:20.89 | 3/6/2017 18/11/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03606 | 103606600276 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) | 30.82 1:06.51 2:24.69 5:03.31 10:22.64 | 3/12/2017 27/5/2017 3/6/2017 13/5/2017 4/6/2017 | Miechow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Koczur Maciej | 07 | 03606 | 103606700244 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 37.06 43.31 57.33 47.23 1:34.09 | 3/12/2017 11/6/2017 11/6/2017 29/4/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (1) | 35.69 1:22.54 42.07 1:31.78 46.42 | 11/6/2017 4/6/2017 4/6/2017 11/6/2017 13/5/2017 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Król Karolina | 07 | 03606 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 40.29 46.11 51.89 NT 1:38.26 | 3/12/2017 11/6/2017 14/10/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Machinko Maciej | 07 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 45.18 58.89 NT 1:56.46 | 3/12/2017 4/11/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) Miechow (POL) |
|||
Mroczek Joanna | 06 | 03606 | 103606600266 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 36.87 1:25.67 46.97 1:40.18 NT | 3/12/2017 14/10/2017 14/10/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) |
||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (24) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 5:48.49 40.46 1:45.56 1:25.86 3:06.73 | 18/11/2017 4/6/2017 11/6/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 38.70 1:26.54 41.86 48.16 1:32.52 | 3/12/2017 4/6/2017 3/12/2017 14/10/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) |
||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 35.91 39.56 48.46 40.88 1:27.74 | 5/3/2017 14/10/2017 14/10/2017 3/12/2017 4/11/2017 | Myslenice (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Pałys Antonina | 07 | 03606 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 43.44 45.39 57.50 NT 1:45.16 | 4/11/2017 3/12/2017 14/10/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Miechow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03606 | 103606600277 | 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 1:24.59 3:09.20 1:20.78 2:46.97 | 3/12/2017 3/6/2017 3/6/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sakłak Szymon | 07 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 37.40 42.54 52.16 50.17 1:41.09 | 3/12/2017 4/6/2017 14/10/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 37.93 1:25.68 50.59 1:42.80 1:35.33 | 3/12/2017 3/12/2017 29/4/2017 3/12/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Tarnow (POL) |
||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 50m dowolny (14) 100m zmienny (10) | 38.76 1:38.81 | 4/11/2017 10/12/2016 | Tarnow (POL) Krakow (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 39.84 49.29 44.54 55.09 1:34.96 | 3/12/2017 11/6/2017 4/11/2017 23/4/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) |
||
Smurzyńska Julia | 06 | 03606 | 103606600273 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 31.41 40.09 1:26.99 33.09 1:18.88 | 3/12/2017 14/10/2017 4/11/2017 3/12/2017 14/10/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Miechow (POL) Krakow (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 35.30 47.00 1:33.52 | 3/12/2017 27/5/2017 27/5/2017 | Miechow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 36.83 39.50 50.75 46.38 1:33.57 | 3/12/2017 4/11/2017 14/10/2017 3/6/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
|||
Suchan Jakub | 06 | 03606 | 103606700269 | 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 39.68 1:19.81 NT 1:22.82 2:56.33 | 27/5/2017 3/12/2017 4/11/2017 18/11/2017 | Wieliczka (POL) Miechow (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03606 | 103606600278 | 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) | 1:20.88 2:48.48 1:25.66 | 3/6/2017 13/5/2017 27/5/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 50m dowolny (14) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) 200m klasyczny (16) | 32.20 1:19.49 40.12 3:06.24 | 3/12/2017 26/3/2017 14/10/2017 24/6/2017 | Miechow (POL) Zakopane (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) | 40.45 47.62 50.08 1:45.39 1:46.02 | 3/12/2017 14/10/2017 29/4/2017 3/12/2017 3/6/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 100m zmienny (9) | 42.02 1:28.96 44.76 1:31.92 1:45.52 | 3/6/2017 14/10/2017 4/6/2017 11/6/2017 14/10/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 103606700271 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 38.81 1:25.72 53.01 43.48 1:34.26 | 3/12/2017 14/10/2017 29/4/2017 3/12/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Tarnow (POL) |
||
Łuczkiewicz Julian | 06 | 03606 | 103606700208 | 50m dowolny (14) 100m klasyczny (6) | 39.46 1:47.76 | 29/4/2017 9/4/2017 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 100m klasyczny (6) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 1:40.00 38.89 1:28.54 | 3/6/2017 9/10/2016 3/6/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Żemojtel Lena | 07 | 03606 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 44.60 52.25 59.59 NT 1:53.02 | 4/11/2017 4/6/2017 29/4/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
SMS Galicja Kraków 12 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | 2:07.00 |
SMS Galicja Kraków 11 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:10.31 |
Caba Stanisław Suchan Jakub | 06 06 | Czyż Adam | 06 |
SMS Galicja Kraków 10 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 10 lat | 2:31.30 |
Dakowicz Marcin Sakłak Szymon | 07 07 | Glijer Maksym Koczur Maciej | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 12 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | 2:22.00 |
SMS Galicja Kraków 11 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:28.49 |
Hańderek Mateusz Suchan Jakub | 06 06 | Czyż Adam Caba Stanisław | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 10 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 10 lat | 2:45.56 |
Dakowicz Marcin Nowakowski Oliwier | 07 07 | Koczur Maciej Sakłak Szymon | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 12 | 03606 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | 2:14.00 |
SMS Galicja Kraków 11 | 03606 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:24.37 |
Smurzyńska Julia Mroczek Joanna | 06 06 | Kostiuczuk Lidia Iwaniuk Julia | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 10 | 03606 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 10 lat | 2:29.91 |
Baranowska Hanna Król Karolina | 07 07 | Stanek Magdalena Basista Karolina | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 11 | 03606 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:30.19 |
Dziekanowska Martyna Siwior Maja | 06 06 | Nowak Aleksandra Kostiuczuk Lidia | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 12 | 03606 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | 2:30.00 |
SMS Galicja Kraków 11 | 03606 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | 2:38.35 |
Nowak Aleksandra Mroczek Joanna | 06 06 | Smurzyńska Julia Iwaniuk Julia | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 10 | 03606 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 10 lat | 2:44.35 |
Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda | 07 07 | Baranowska Hanna Basista Karolina | 07 07 |
Augustyńska Zuzanna | 07 | 03806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) | 54.63 1:10.25 NT NT | 3/12/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | 103806600043 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 34.37 1:14.65 2:42.41 NT 36.97 1:30.50 | 29/4/2017 14/10/2017 11/6/2017 4/11/2017 4/6/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Bogacz Bartosz | 07 | 03806 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 43.98 NT NT 45.06 1:41.70 | 4/11/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Tarnow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Hajdo Anna | 07 | 03806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 52.19 NT 1:00.94 NT NT | 4/11/2017 4/11/2017 | Tarnow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 1:06.25 2:23.89 4:59.41 35.66 1:17.03 2:50.30 | 14/10/2017 4/11/2017 18/11/2017 7/10/2017 4/11/2017 3/6/2017 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 32.61 1:14.26 2:31.54 5:12.84 1:23.68 2:56.99 | 3/12/2017 14/10/2017 4/11/2017 18/11/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 32.86 1:10.75 5:17.97 35.64 1:24.25 1:20.24 | 3/12/2017 11/6/2017 18/11/2017 23/4/2017 4/6/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) |
||
Kozioł Przemysław | 05 | 03806 | 103806700025 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 800m dowolny (34) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 33.58 1:22.42 11:25.12 NT 36.45 1:29.06 | 3/12/2017 19/11/2016 18/11/2017 4/11/2017 28/1/2017 | Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) Oswiecim (POL) Tarnow (POL) Krakow (POL) |
||
Kołton Aleksandra | 07 | 03806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 45.03 NT NT 56.93 NT | 3/12/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 103806700049 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 37.34 1:25.18 2:52.36 44.75 1:29.77 3:24.59 | 3/12/2017 14/10/2017 4/11/2017 14/10/2017 3/12/2017 3/6/2017 | Miechow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) |
||
Mika Miłosz | 06 | 03806 | 103806700056 | 50m dowolny (14) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) | 41.84 1:54.93 NT 53.28 | 3/12/2017 4/11/2017 3/6/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Olszak Hanna | 05 | 03806 | 103806600040 | 50m dowolny (13) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) | 32.69 1:28.24 3:27.11 41.07 | 4/11/2017 4/11/2017 25/3/2017 7/10/2017 | Tarnow (POL) Tarnow (POL) Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Patrzałek Justyna | 06 | 03806 | 103806600048 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) | 35.86 1:21.47 2:46.78 5:57.92 40.60 | 4/11/2017 14/10/2017 4/11/2017 18/11/2017 7/10/2017 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Rogala Oliwia | 07 | 03806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 56.32 NT 1:11.90 NT | 3/12/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 103806700046 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 35.20 1:23.15 2:54.70 6:09.26 53.44 1:33.49 | 3/12/2017 11/6/2017 4/11/2017 18/11/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Sobiechowski Igor | 06 | 03806 | 103806700047 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 41.05 1:34.98 3:40.20 49.76 1:42.68 NT | 29/4/2017 14/10/2017 11/3/2017 29/4/2017 4/11/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) |
||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 103806700044 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 35.34 1:19.06 2:43.36 40.84 1:24.32 3:20.29 | 3/12/2017 3/12/2017 4/11/2017 14/10/2017 4/11/2017 3/6/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Tarnow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 2:23.76 4:58.17 9:58.49 35.05 1:10.80 2:41.14 | 3/6/2017 18/11/2017 18/11/2017 4/6/2017 3/12/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) |
||
Woźny Maja | 07 | 03806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 45.96 1:03.40 NT NT NT | 3/12/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Zabawa Dominika | 07 | 03806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | NT NT NT NT NT |
|||||
Zabawa Klaudia | 07 | 03806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | NT NT NT NT NT |
|||||
Łabuda Oliwia | 07 | 03806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 1:04.08 NT NT NT | 4/11/2017 | Tarnow (POL) | |||
Święs Anna | 06 | 03806 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 39.03 1:42.04 NT 50.39 1:38.17 NT | 3/12/2017 18/2/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:12.00 |
Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:30.00 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 11 lat | 4:52.00 |
Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 11 lat | 6:07.10 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:33.60 |
Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:59.20 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 10 lat | 3:13.00 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 10 lat | 3:50.00 |
Antos Alicja | 07 | 00806 | 100806600351 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 44.07 58.70 2:08.69 | 3/12/2017 4/11/2017 11/6/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Balon Adrianna | 05 | 00806 | 100806600254 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 43.36 1:29.78 3:18.50 1:25.00 3:03.18 | 4/6/2017 7/10/2017 24/6/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m motylkowy (30) | 46.38 1:32.87 NT NT | 7/10/2017 3/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Bigaj Gabriel SO | 05 | 00806 | 100806700278 | 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 40.62 1:28.66 3:07.96 38.30 1:32.26 | 11/3/2017 3/6/2017 3/6/2017 10/12/2016 24/6/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Cała Anastazja | 07 | 00806 | 100806600353 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 43.14 1:01.81 1:48.43 | 3/12/2017 11/6/2017 4/11/2017 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) |
||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 34.03 37.80 NT 1:28.45 | 26/11/2017 26/11/2017 4/11/2017 | Kozy (POL) Kozy (POL) Tarnow (POL) |
||
Głogowska Dobromiła SO | 05 | 00806 | 100806600253 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 40.72 1:23.07 3:02.60 1:25.97 3:07.40 | 4/6/2017 3/12/2017 24/6/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Bochnia (POL) Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jakubik Julia SO | 05 | 00806 | 100806600250 | 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | NT 5:55.84 12:03.78 1:27.94 1:23.00 | 11/3/2017 4/6/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 44.87 1:35.87 3:31.09 1:27.61 | 26/11/2017 4/11/2017 3/6/2017 4/11/2017 | Kozy (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) |
||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 400m dowolny (19) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 5:24.50 1:28.92 3:17.65 1:24.35 1:20.08 | 18/11/2017 3/12/2017 3/6/2017 4/6/2017 3/12/2017 | Oswiecim (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
||
Karolus Olga | 05 | 00806 | 100806600258 | 100m dowolny (25) 400m dowolny (19) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 1:20.45 6:07.08 1:38.09 1:33.26 | 24/6/2017 18/11/2017 3/12/2017 3/6/2017 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) |
||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (31) | 46.29 1:26.37 3:19.75 3:11.06 | 26/11/2016 3/12/2017 13/5/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 100806700359 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 37.50 47.45 49.31 1:37.94 | 3/12/2017 3/6/2017 11/6/2017 3/6/2017 | Miechow (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Kos Maciej | 07 | 00806 | 100806700360 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 35.71 41.86 38.78 1:27.45 | 11/6/2017 4/11/2017 7/10/2017 18/11/2017 | Nowy Targ (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m klasyczny (5) 200m zmienny (31) | 42.23 1:24.51 3:01.24 1:33.64 3:02.27 | 11/3/2017 3/12/2017 24/6/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Wadowice (POL) Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 5:15.60 41.52 1:29.95 3:26.51 1:18.91 | 18/11/2017 26/11/2017 3/12/2017 3/6/2017 3/12/2017 | Oswiecim (POL) Kozy (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) |
||
Marszałek Emilia | 07 | 00806 | 100806600363 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (9) | 42.86 49.25 1:48.52 | 4/11/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Tarnow (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 5:29.40 34.69 1:15.84 1:19.14 2:51.53 | 18/11/2017 3/6/2017 3/12/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 2:48.10 5:44.02 46.72 1:30.07 | 3/6/2017 18/11/2017 26/11/2017 22/4/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Kozy (POL) Wola (POL) |
||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (31) | 2:42.49 37.80 1:17.54 2:56.07 2:55.25 | 11/6/2017 3/12/2017 3/12/2017 3/6/2017 18/11/2017 | Nowy Targ (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mordarski Szymon SO | 05 | 00806 | 100806700271 | 400m dowolny (20) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 200m zmienny (32) | 5:45.37 41.02 1:25.26 3:07.48 2:53.22 | 18/11/2017 4/6/2017 3/12/2017 24/6/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mydlarz Maksym SO | 05 | 00806 | 100806700247 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 35.81 45.00 1:38.70 3:35.71 1:29.59 | 3/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 11/3/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Miechow (POL) |
||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | NT 41.22 1:29.02 3:25.54 | 3/12/2017 3/12/2017 25/3/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Zakopane (POL) |
||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 2:56.86 6:00.57 43.34 NT | 4/11/2017 18/11/2017 11/6/2017 | Tarnow (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Pawłowski Jan SO | 05 | 00806 | 100806700370 | 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) | 5:09.18 10:26.55 40.84 1:26.40 3:23.42 | 18/11/2017 18/11/2017 4/6/2017 3/12/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Wadowice (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław SO | 05 | 00806 | 100806700252 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 35.11 2:45.48 5:41.92 39.41 1:22.47 | 3/6/2017 3/6/2017 18/11/2017 7/10/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Starzycki Borys | 05 | 00806 | 100806700302 | 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) | 1:28.18 NT 1:36.19 3:32.38 | 13/5/2017 3/12/2017 24/6/2017 | Nowy Sacz (POL) Miechow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) | 40.14 1:28.84 3:10.43 39.48 | 4/6/2017 3/6/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (27) | 35.69 41.85 1:34.86 45.63 | 4/11/2017 7/10/2017 9/4/2017 7/10/2017 | Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Walachnia Wiktoria | 07 | 00806 | 100806600365 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (9) | 38.12 44.13 1:39.76 | 3/12/2017 4/11/2017 18/11/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) | 1:26.49 3:05.54 46.71 1:39.52 | 4/11/2017 3/6/2017 7/10/2017 11/6/2017 | Tarnow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Woźnicki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 37.35 1:19.50 2:54.44 34.99 1:29.77 | 3/12/2017 3/12/2017 3/6/2017 3/12/2017 4/6/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) |
||
Ćwiękała Hanna | 05 | 00806 | 100806600255 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 35.92 42.99 1:30.99 3:19.55 | 3/12/2017 11/3/2017 3/12/2017 3/6/2017 | Miechow (POL) Wadowice (POL) Miechow (POL) Bochnia (POL) |
||
Żarnowiec Michał | 07 | 00806 | 100806700368 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 40.21 50.52 1:42.02 | 3/12/2017 4/11/2017 9/4/2017 | Miechow (POL) Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | 2:07.00 |
Pawłowski Jan SO Mordarski Szymon SO | 05 05 | Mydlarz Maksym SO Ptaszyński Stanisław SO | 05 05 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Machulak Kamil Woźnicki Dominik | 06 06 | Czerwik Krzysztof Merta Miłosz | 06 06 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | Open | 4:48.18 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Machulak Kamil Czerwik Krzysztof | 06 06 | Wilczak Szymon Merta Miłosz | 06 06 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | 2:30.25 |
Pawłowski Jan SO Mordarski Szymon SO | 05 05 | Bigaj Gabriel SO Ptaszyński Stanisław SO | 05 05 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Woźnicki Dominik Bernacik Dawid | 06 06 | Czerwik Krzysztof Machulak Kamil | 06 06 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | 2:10.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:15.00 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | Telesiewicz Martyna | 06 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 10 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 12 lat | 4:54.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 11 lat | 5:26.00 |
Miodońska Wiktoria Klęczar Natalia | 06 06 | Pasternak Klaudia | 06 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | 2:25.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | 2:30.00 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | Telesiewicz Martyna | 06 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | Open | 3:18.69 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |