Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Zabierzów, 16 - 17/12/2017 |
2 - Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego II | 16/12/2017 - 16:05 |
Konkurencja 13 16/12/2017 - 16:05 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 16:05 |
2 3 4 5 | Jarzyna Jagna Zabawa Dominika Wielkiewicz Anastazja Mucha Julia | 06 07 06 07 | Wisła Kraków Sokół Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 16, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 | Całka Alicja Rogala Oliwia Przybysz Greta Augustyńska Zuzanna Łabuda Oliwia Zabawa Klaudia | 07 07 07 07 07 07 | Wisła Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT 56.32 54.43 54.63 1:04.08 NT |
Seria 3 z 16, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 | Nieciuńska Julia Woźny Maja Urbaniec Zofia Kołton Aleksandra Bugajska Marcelina Hajdo Anna | 07 07 07 07 07 07 | Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 50.09 45.96 44.74 45.03 46.22 52.19 |
Seria 4 z 16, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 | Antos Alicja Pałys Antonina Cała Anastazja Baran Jagoda Dulak Emilia Żemojtel Lena | 07 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.07 43.44 43.14 43.29 43.61 44.60 |
Seria 5 z 16, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 | Lachor Wiktoria Wojda Natalia Cicha Zofia Mokrzycka Wiktoria Łata Weronika Marszałek Emilia | 07 06 07 06 06 07 | STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 42.38 42.02 41.87 41.89 42.16 42.86 |
Seria 6 z 16, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Zofia Czerwiec Karolina Waga Dominika Skrzypek Jagoda Król Karolina Zahuta Julia | 06 07 06 07 07 06 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 40.88 40.03 39.55 39.84 40.29 41.16 |
Seria 7 z 16, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kubic Agata Sikora Gabriela Święs Anna Rumińska Wiktoria Zagata Magdalena Marcinkiewicz Alicja | 07 06 06 07 06 06 | Korona Kraków Delfin Nowy Targ Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 39.39 39.29 39.03 39.25 39.34 39.49 |
Seria 8 z 16, 16:17 |
1 2 3 4 5 6 | Borkowska Dominika Waga Karolina Siwior Maja Walachnia Wiktoria Nowak Aleksandra Budnik Małgorzata | 07 06 06 07 06 07 | Omega Olkusz Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 38.79 38.27 37.93 38.12 38.70 38.98 |
Seria 9 z 16, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 | Basista Karolina Kaleta Oliwa Zawiślan Julia Płonka Martyna Szczerba Patrycja Gicala Natalia | 07 06 07 06 07 07 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 37.78 37.33 37.20 37.29 37.33 37.91 |
Seria 10 z 16, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Basta Nina Stanek Magdalena Szymacha Magdalena Cholewa Hanna Mroczek Joanna Węgrzyn Hanna | 06 07 06 07 06 07 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 36.91 36.83 36.70 36.76 36.87 37.15 |
Seria 11 z 16, 16:21 |
1 2 3 4 5 6 | Mróz Wiktoria Patrzałek Justyna Telesiewicz Martyna Małysza Julia Ćwiękała Hanna Gromala Julia | 06 06 06 05 05 07 | CKiS Skawina Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 35.93 35.86 35.69 35.84 35.92 36.51 |
Seria 12 z 16, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 | Filipiak Julia Orzechowska Wiktoria Węgrzyn Aleksandra Permus Aleksandra Piętka Zuzanna Kostiuczuk Lidia | 06 05 06 06 07 06 | Siemacha Kraków Siemacha Kraków Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.49 35.31 35.02 35.08 35.32 35.69 |
Seria 13 z 16, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 | Sowa Barbara Biedroń Wiktoria Biedrzycka Natalia Guzik Maja Baranowska Hanna Bartuś Maria | 07 05 06 06 07 05 | Jasień Sucha Besk. Limanowa-Swim Sokół Mościce Tarnów CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 34.97 34.86 34.37 34.49 34.88 35.00 |
Seria 14 z 16, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Basta Julia Kaszuba Maja Olszak Hanna Kołodziejczyk Agata Liszka Amelia Ilnicka Amelia | 06 06 05 05 06 06 | STP Nowy Sącz Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.20 33.85 32.69 33.06 33.99 34.24 |
Seria 15 z 16, 16:27 |
1 2 3 4 5 6 | Bukowska Aleksandra Mucha Lena Janik Anna Janik Julia Gorczyca Gabriela Tomsia Oliwia | 05 06 05 06 06 06 | Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 32.44 32.26 31.89 32.16 32.28 32.47 |
Seria 16 z 16, 16:28 |
1 2 3 4 5 6 | Kania Kamila Brzoza Lena Miłek Alicja Kamzol Flawia Kercel Emilia Smurzyńska Julia | 05 06 06 07 05 06 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.82 30.37 29.60 29.93 30.45 31.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16/12/2017 - 16:30 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 16:30 |
2 3 4 5 | Gołdyn Michał Stanisz Mikołaj Zarzycki Sebastian Kasprzycki Adam | 06 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT 45.87 48.86 NT |
Seria 2 z 17, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 | Bogacz Bartosz Kowalik Norbert Chrobak Tomasz Mika Miłosz Paluch Igor Machinko Maciej | 07 07 08 06 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.98 43.75 41.71 41.84 43.77 45.18 |
Seria 3 z 17, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 | Sobiechowski Igor Zbrożek Adam Mleczko Jakub Dawiec Teodor Mółka Mateusz Myszkowski Igor | 06 07 06 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 41.05 40.86 40.51 40.51 41.02 41.51 |
Seria 4 z 17, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 | Żarnowiec Michał Glijer Maksym Sotkowski Kacper Dawiec Tymoteusz Socha Filip Wojda Jakub | 07 07 07 08 06 06 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Kmita Zabierzów Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.21 40.16 39.50 39.80 40.19 40.45 |
Seria 5 z 17, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 | Kordjak Dawid Wojtal Paweł Olszewski Eryk Skołuba Kuba Podkowa Oskar Łuczkiewicz Julian | 06 06 07 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.40 38.81 38.54 38.76 39.12 39.46 |
Seria 6 z 17, 16:37 |
1 2 3 4 5 6 | Żmijewski Borys Sikora Olgierd Chrobak Bartek Leśniak Franciszek Roman Jakub Haluch Konrad | 07 05 06 07 07 06 | Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.47 38.20 38.05 38.16 38.43 38.51 |
Seria 7 z 17, 16:39 |
1 2 3 4 5 6 | Przystał Antonio Idzik Arkadiusz Sakłak Szymon Konopczyński Szymon Pater Adam Wawro Jakub | 07 07 07 07 05 07 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 37.83 37.52 37.40 37.50 37.78 37.85 |
Seria 8 z 17, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Maciej Zaremba Igor Bednarski Kacper Koczur Maciej Sobota Roch Maniawski Tomasz | 07 05 06 07 05 06 | Kmita Zabierzów Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Skawina Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 37.28 37.15 36.99 37.06 37.16 37.34 |
Seria 9 z 17, 16:42 |
1 2 3 4 5 6 | Sanowski Patryk Zahuta Kacper Dakowicz Marcin Gąsiorek Wiktor Wójcik Maciej Pankowski Dawid | 07 05 07 07 06 06 | Wisła Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 36.91 36.82 36.68 36.70 36.87 36.93 |
Seria 10 z 17, 16:43 |
1 2 3 4 5 6 | Nizankowski Michał Szyszka Bartłomiej Urban Mateusz Popiela Jakub Miczołek Maksymilian Knapczyk Bartosz | 07 06 07 05 07 07 | Kmita Zabierzów Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 36.43 36.38 36.00 36.08 36.39 36.44 |
Seria 11 z 17, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Mydlarz Maksym SO Kos Maciej Stanek Jakub Stawarz Natanael Balcerzyk Michał Nowakowski Oliwier | 05 07 05 06 06 07 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.81 35.71 35.30 35.34 35.78 35.91 |
Seria 12 z 17, 16:46 |
1 2 3 4 5 6 | Skibka Kacper Watycha Aleksander Świeży Paweł Cholewa Wojciech Ptaszyński Stanisław SO Kieroński Marcel | 06 07 05 06 05 07 | Sokół Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 35.20 34.91 34.69 34.70 35.11 35.20 |
Seria 13 z 17, 16:48 |
1 2 3 4 5 6 | Knapik Michał Pastwa Amadeusz Dadej Jakub Kozioł Przemysław Czerwik Krzysztof Kosek Patryk | 05 06 05 05 06 06 | Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 34.37 33.77 33.55 33.58 34.03 34.44 |
Seria 14 z 17, 16:49 |
1 2 3 4 5 6 | Wioska-Kaganiec Wiktor Zaremba Robert Caba Stanisław Giec Kacper Aksamit Wiktor Płonka Bartosz | 06 05 06 07 06 06 | Omega Olkusz CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Limanowa-Swim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 33.48 33.14 32.88 33.07 33.47 33.55 |
Seria 15 z 17, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Korman Filip Mędrek Krzysztof Dybowski Antoni Tetlak Maciej Jurkiewicz Mikołaj Choma Maksym | 06 06 05 05 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 32.86 32.59 31.93 32.20 32.61 32.86 |
Seria 16 z 17, 16:52 |
1 2 3 4 5 6 | Mółka Bartosz Tworek Wiktor Marczak Grzegorz Czyż Adam Szczepanik Kacper Soborski Igor | 05 05 05 06 05 05 | STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 31.79 31.52 31.04 31.14 31.62 31.93 |
Seria 17 z 17, 16:53 |
1 2 3 4 5 6 | Ziółko Wiktor Gościński Jakub Sewielski Kacper Mordarski Filip Kosiba Szymon Wojtacha Karol | 05 05 05 05 05 05 | Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Jordan Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.85 28.97 28.08 28.25 30.41 30.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16/12/2017 - 16:55 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:55 |
2 3 4 | Węgrzyn Aleksandra Basta Nina Basta Julia | 06 06 06 | Limanowa-Swim Korona Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 16:59 |
1 2 3 4 5 6 | Mroczek Joanna Kutermak Zuzanna Marciniak Justyna Małysza Julia Płonka Martyna Guzik Maja | 06 06 05 05 06 06 | SMS Galicja Kraków CKiS Skawina Siemacha Kraków Siemacha Kraków CKiS Skawina CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:37.13 3:49.18 NT NT |
Seria 3 z 4, 17:04 |
1 2 3 4 5 6 | Pituła Julia Skalska Zofia Juda Aleksandra Balon Adrianna Ryba Monika Jarosz Zuzanna | 05 05 06 05 05 06 | Siemacha Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:29.90 3:18.81 3:17.65 3:18.50 3:20.97 3:31.09 |
Seria 4 z 4, 17:08 |
1 2 3 4 5 6 | Bętkowska Zuzanna Jarosz Helena Marek Amelia Bukowska Aleksandra Rapkiewicz Natalia Waśko Faustyna | 06 06 05 05 05 06 | CKiS Skawina Omega Olkusz BOSiR Brzesko Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 3:13.27 3:00.94 2:52.34 2:57.00 3:09.20 3:16.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16/12/2017 - 17:13 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:13 |
2 3 4 | Kluczewski Jakub Marczak Grzegorz Bernacik Dawid | 05 05 06 | Omega Olkusz CKiS Skawina Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 17:17 |
1 2 3 4 5 | Podkowa Oskar Kosek Patryk Zaremba Igor Misztal Oliwier Szyszka Bartłomiej | 06 06 05 05 06 | Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Pro-Swim Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 17:22 |
1 2 3 4 5 6 | Śliwa Leon Mydlarz Maksym SO Laskowski Maciej Starzycki Borys Marciniec Jakub Bednarski Kacper | 06 05 06 05 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:41.89 3:35.71 3:31.53 3:32.38 3:37.15 3:43.94 |
Seria 4 z 5, 17:26 |
1 2 3 4 5 6 | Machulak Kamil Balcerzyk Michał Radziszewski Andrzej Pawłowski Jan SO Kiełboń Bartosz Grzebinoga Franciszek | 06 06 05 05 06 06 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 3:26.51 3:25.06 3:17.84 3:23.42 3:25.27 3:27.82 |
Seria 5 z 5, 17:31 |
1 2 3 4 5 6 | Płonka Bartosz Mordarski Szymon SO Kamiński Bartosz Tetlak Maciej Nowak Wojciech Nosowicz Mikołaj | 06 05 05 05 05 06 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 3:10.61 3:07.48 3:01.63 3:06.24 3:08.33 3:16.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16/12/2017 - 17:35 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kaleta Oliwa Połeć Julia Waga Dominika Kołodziejczyk Agata Łata Weronika Święs Anna | 06 05 06 05 06 06 | Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów Siemacha Kraków Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 17:39 |
1 2 3 4 5 6 | Osiecka Emilia Iwaniuk Julia Ćwiękała Hanna Klęczar Natalia Madej Zofia Olszak Hanna | 05 06 05 06 06 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 3:25.54 3:20.89 3:19.55 3:19.75 3:23.73 3:27.11 |
Seria 3 z 4, 17:44 |
1 2 3 4 5 6 | Szczurek Julia Waśko Faustyna Kryza Maja Głogowska Dobromiła SO Permus Aleksandra Ilnicka Amelia | 05 06 05 05 06 06 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:10.43 3:03.76 3:01.24 3:02.60 3:09.79 3:11.52 |
Seria 4 z 4, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 | Tchórzewska Sabina Janik Anna Miłek Alicja Smoleń Patrycja Janik Julia Miodońska Wiktoria | 05 05 06 05 06 06 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:48.48 2:47.03 2:32.51 2:45.83 2:47.35 2:56.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16/12/2017 - 17:52 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:52 |
2 3 4 | Suchan Jakub Kopta Piotr Kozioł Przemysław | 06 06 05 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 17:56 |
1 2 3 4 5 | Blacha Igor Misztal Oliwier Sobiechowski Igor Mika Miłosz Choma Maksym | 06 05 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Pro-Swim Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 | Pater Adam Stawarz Natanael Wójcik Maciej Sikora Olgierd Maniawski Tomasz Śliwa Leon | 05 06 06 05 06 06 | Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 3:30.84 3:20.29 3:10.76 3:17.90 3:24.59 3:32.30 |
Seria 4 z 6, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 | Bigaj Gabriel SO Mędrek Krzysztof Knapik Michał Wilczak Szymon Zaremba Robert Kiełboń Bartosz | 05 06 05 06 05 06 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim CKiS Skawina Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:07.96 3:06.07 3:04.98 3:05.54 3:07.32 3:09.77 |
Seria 5 z 6, 18:09 |
1 2 3 4 5 6 | Kosiba Szymon Dadej Jakub Świeży Paweł Hańderek Mateusz Nowak Piotr Wioska-Kaganiec Wiktor | 05 05 05 06 06 06 | Jordan Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 3:02.31 2:59.39 2:56.11 2:57.05 3:00.48 3:03.22 |
Seria 6 z 6, 18:13 |
1 2 3 4 5 6 | Jarząb Tymoteusz Oczkowicz Mikołaj Sewielski Kacper Szczerba Igor Kluczewski Jakub Woźnicki Dominik | 06 06 05 05 05 06 | Sokół Mościce Tarnów Wisła Kraków Limanowa-Swim Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:50.30 2:46.28 2:33.57 2:41.14 2:46.80 2:54.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 16/12/2017 - 18:17 | Dziewcząt, 400m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 18:17 |
2 3 4 | Kamzol Flawia Biedrzycka Natalia Waga Karolina | 07 06 06 | Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 18:24 |
1 2 3 4 5 6 | Marciniak Justyna Małysza Julia Pasternak Klaudia Iwaniuk Julia Karolus Olga Pituła Julia | 05 05 06 06 05 05 | Siemacha Kraków Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 6:13.70 6:03.01 6:00.57 6:02.73 6:07.08 6:15.09 |
Seria 3 z 5, 18:31 |
1 2 3 4 5 6 | Filipiak Julia Orzechowska Wiktoria Trojanowska Julia Kaszuba Maja Jakubik Julia SO Patrzałek Justyna | 06 05 06 06 05 06 | Siemacha Kraków Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 5:56.03 5:49.49 5:44.18 5:45.07 5:55.84 5:57.92 |
Seria 4 z 5, 18:38 |
1 2 3 4 5 6 | Mayerberg Anna Ryba Monika Jarosz Helena Juda Aleksandra Migacz Anna Tomsia Oliwia | 05 05 06 06 05 06 | Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Omega Olkusz Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 5:29.40 5:25.41 5:21.71 5:24.50 5:26.51 5:43.32 |
Seria 5 z 5, 18:44 |
1 2 3 4 5 6 | Dadej Julia Kania Kamila Miłek Alicja Brzoza Lena Gorczyca Gabriela Kusion Judyta | 05 05 06 06 06 06 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 5:06.63 5:03.31 4:57.83 4:59.13 5:03.58 5:09.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 16/12/2017 - 18:50 | Chłopców, 400m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 18:50 |
2 3 4 | Sobota Roch Węgrzyn Arkadiusz Laskowski Maciej | 05 06 06 | CKiS Skawina Siemacha Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 18:58 |
1 2 3 4 5 6 | Socha Filip Skibka Kacper Radziszewski Andrzej Tworek Wiktor Chrobak Bartek Mleczko Jakub | 06 06 05 05 06 06 | Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów Wisła Kraków Płetwal Zakopane Kmita Zabierzów Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 6:13.65 6:09.26 5:57.21 5:57.58 6:13.16 6:24.08 |
Seria 3 z 6, 19:05 |
1 2 3 4 5 6 | Grzebinoga Franciszek Mordarski Szymon SO Wojtacha Karol Merta Miłosz Nogieć Leon Nosowicz Mikołaj | 06 05 05 06 06 06 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 5:48.61 5:45.37 5:42.16 5:44.02 5:48.49 5:51.34 |
Seria 4 z 6, 19:12 |
1 2 3 4 5 6 | Ptaszyński Stanisław SO Cholewa Wojciech Soborski Igor Dybowski Antoni Oczkowicz Mikołaj Mółka Bartosz | 05 06 05 05 06 05 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Wisła Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 5:41.92 5:34.06 5:28.81 5:33.28 5:40.10 5:42.02 |
Seria 5 z 6, 19:18 |
1 2 3 4 5 6 | Korman Filip Machulak Kamil Jurkiewicz Mikołaj Kamiński Bartosz Pajerski Jakub Szczepanik Kacper | 06 06 06 05 05 05 | Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Siemacha Kraków Kmita Zabierzów Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:17.97 5:15.60 5:12.84 5:13.76 5:17.27 5:20.96 |
Seria 6 z 6, 19:24 |
1 2 3 4 5 6 | Jarząb Tymoteusz Gościński Jakub Mordarski Filip Gibuła Patryk Szczerba Igor Pawłowski Jan SO | 06 05 05 05 05 05 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 4:59.41 4:56.09 4:47.47 4:55.41 4:58.17 5:09.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16/12/2017 - 19:31 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 19:31 |
2 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 3:50.00 |
3 | Dziewczynki 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:57.99 |
Rumińska Wiktoria, Cholewa Hanna, Urbaniec Zofia, Zawiślan Julia |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 3:18.69 |
Seria 2 z 3, 19:35 |
1 | Delfin Dziewczeta 11 lat | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:54.05 |
Węgrzyn Hanna, Wielkiewicz Anastazja, Liszka Amelia, Zagata Magdalena |
2 | SMS Galicja Kraków 10 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:44.35 |
Stanek Magdalena, Skrzypek Jagoda, Baranowska Hanna, Basista Karolina |
3 | SMS Galicja Kraków 11 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:38.35 |
Nowak Aleksandra, Mroczek Joanna, Smurzyńska Julia, Iwaniuk Julia |
4 | SIEMACHA Kraków 2005 M | Siemacha Kraków | 06 | 2:39.63 |
5 | STP 10 lat | STP Nowy Sącz | 06 | 2:52.00 |
Seria 3 z 3, 19:39 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:30.00 |
Miodońska Wiktoria, Jarosz Zuzanna, Telesiewicz Martyna |
2 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:25.00 |
3 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | 2:18.00 |
Janik Anna, Bukowska Aleksandra, Brzoza Lena, Ryba Monika |
4 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | 2:20.63 |
Smoleń Patrycja, Marek Amelia, Dadej Julia, Kusion Judyta |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:26.99 |
Janik Julia, Jarosz Helena, Kaszuba Maja, Tomsia Oliwia |
6 | SMS Galicja Kraków 12 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16/12/2017 - 19:43 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 19:43 |
1 | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:59.20 |
2 | Chłopcy 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:47.20 |
Żmijewski Borys, Idzik Arkadiusz, Przystał Antonio, Gąsiorek Wiktor |
3 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:33.60 |
4 | SMS Galicja Kraków 10 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:45.56 |
Dakowicz Marcin, Nowakowski Oliwier, Koczur Maciej, Sakłak Szymon |
5 | Delfin Chłopcy 11 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:47.97 |
Szyszka Bartłomiej, Watycha Aleksander, Pastwa Amadeusz, Gołdyn Michał |
6 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Woźnicki Dominik, Bernacik Dawid, Czerwik Krzysztof, Machulak Kamil |
Seria 2 z 2, 19:46 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:30.25 |
Pawłowski Jan SO, Mordarski Szymon SO, Bigaj Gabriel SO, Ptaszyński Stanisław SO |
2 | SIEMACHA Kraków 2005 M | Siemacha Kraków | 06 | 2:26.45 |
3 | STP 12 lat | STP Nowy Sącz | 06 | 2:18.00 |
4 | SMS Galicja Kraków 12 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:22.00 |
5 | SMS Galicja Kraków 11 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:28.49 |
Hańderek Mateusz, Suchan Jakub, Czyż Adam, Caba Stanisław |
6 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:32.11 |
Wioska-Kaganiec Wiktor, Nosowicz Mikołaj, Choma Maksym, Mędrek Krzysztof |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |