Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 21 - 22/10/2017 |
1 - Arena Grand Prix Puchar Polski BLOK I | 21/10/2017 - 9:00 |
Konkurencja 1 21/10/2017 - 9:00 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wett Oliwia SOL Cochór Izabela Żukowska Paula Piechota Paulina Halicka Lidia Knop Aleksndra Wilczewska Aleksandra Zaręba-Paradowska Julia | 01 01 93 99 01 03 02 02 | Kormoran Olsztyn Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Katowice UKS 190 Łódź Śląsk Wrocław UKS 190 Łódź Olimpia Lublin BUKS Warszawa | 4:54.97 4:54.02 4:46.31 4:43.25 4:44.76 4:46.42 4:54.95 4:57.53 |
Seria 2 z 6, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pluta Emilia Nowak Zuzanna SO Węgrzynowska Aleksandra Dąbrowska Tatiana Wójtowicz Gabriela Musioł Wiktoria Mendyk Adrianna Cerlich Oliwia | 02 02 01 02 95 98 98 02 | Aligator Gorzyce Unia Oświęcim Śląsk Wrocław UKS 190 Łódź Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice Wodnik Radom Ikar Mielec | 5:02.93 5:00.63 4:59.03 4:58.42 4:58.76 4:59.62 5:02.70 5:02.99 |
Seria 3 z 6, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lisowska Wiktoria SOL Smętek Wiktoria SR Wardzińska Martyna Prochownik Martyna SO Rajca Olivia Kempa Anna SO Herbreder Gabriela Gancarz Julia | 00 01 98 02 02 01 03 03 | Juvenia Białystok MMKS Kędzierzyn Koźle AZS AWF Warszawa Unia Oświęcim UKS 190 Łódź MMKS Kędzierzyn Koźle GIM92 Ursynów Warszawa Ikar Mielec | 5:12.71 5:08.08 5:05.16 5:03.25 5:03.32 5:07.38 5:10.26 5:13.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/10/2017 - 9:17 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koziejko Bartłomiej SOL Dubiel Adam Wągrowski Marcel Kubkowski Bartłomiej Zbutowicz Karol Kałusowski Jan Sobczyk Maciej Gawron Oskar | 00 93 99 95 98 00 95 99 | Kormoran Olsztyn AZS AWF Warszawa AZS Politechnika Łódzka Łodź Kormoran Olsztyn Legia Warszawa Trójka Łódź AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław | 4:21.45 4:19.32 4:10.97 4:10.55 4:10.72 4:18.42 4:20.80 4:23.99 |
Seria 2 z 7, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Barusiński Kordian Mańka Filip Goleniec Kamil SO Kempa Mikołaj SO Pilek Adam Ciastoń Sebastian SO Sacha Kamil SWR Kuczak Adam | 01 00 99 99 98 99 01 00 | G-8 Bielany Warszawa UKS 190 Łódź Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle STU Trnava Unia Oświęcim Śląsk Wrocław TP Zielona Góra | 4:28.64 4:25.84 4:24.89 4:24.27 4:24.63 4:24.90 4:28.61 4:31.16 |
Seria 3 z 7, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Domański Kamil Zaremba Jakub Mayerberg Kacper SO Bałabuch Krystian Rajca Wiktor Cerlich Maksymilian SMS Głyk Wojciech Kałużyński Antoni | 00 01 00 95 02 00 92 99 | Trójka Łódź G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim AZS AGH Kraków UKS 190 Łódź Ikar Mielec AZS AWF Katowice Legia Warszawa | 4:36.60 4:35.29 4:33.11 4:32.47 4:32.71 4:33.14 4:35.39 4:37.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/10/2017 - 9:33 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewandowska Natalia SO Sirignano Luigia Kawecka Anna Urbańczyk Aleksandra Fryckowska Natalia Jagoda Julia Tomanová Barbora Woźniak Zofia | 01 96 92 87 99 95 01 01 | Unia Oświęcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS UŁ PŁ Łódź MKP Szczecin AZS AWF Katowice STU Trnava UKS 307 Warszawa-Mokotów | 26.19 25.82 25.09 24.23 25.07 25.67 26.07 26.37 |
Seria 2 z 14, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Magierowska Julia Kossakowska Dominika SWR Wrzosek Iga Klonowska Julia Mielczarek Sandra Świstuń Julia SK Glozmeková Dominika Pisarczyk Amelia | 02 01 00 00 02 00 93 98 | Piątka Chporzów Śląsk Wrocław Fenix Ożarów Maz. G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków STU Trnava AZS AWF Katowice | 26.71 26.61 26.57 26.55 26.56 26.60 26.64 26.72 |
Seria 3 z 14, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Peciak Katarzyna SK Jabłońska Martyna Naskręt Agata Walz Kornelia Jankowska Klaudia Szuster Aleksandra SO Szlęk Katarzyna Kowal Emilia SK | 02 03 98 00 98 00 02 02 | SMS Galicja Kraków MKS Piaseczno Astoria Bydgoszcz Nawa Skierniewice GIM92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Omega Olkusz | 26.92 26.83 26.80 26.77 26.80 26.80 26.86 26.94 |
Seria 4 z 14, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koluch Julia ZG Kawka Nina Jarkowiec Dominika Kozłowska Anna Kołodziej Katarzyna SO Famulok Zuzanna Ulicka Alicja Zając-Więckowska Julia SWR | 00 03 00 96 00 03 01 01 | Kapry-Armexim Pruszków GIM92 Ursynów Warszawa Just Swim Jelenia Góra AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Aquatica Pawłowice Nawa Skierniewice Śląsk Wrocław | 27.29 27.26 27.02 26.98 26.98 27.16 27.27 27.39 |
Seria 5 z 14, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zbrojewska Zofia Skibczak Natalia Serafin Magdalena SK Cochór Izabela Horova Oksana Wróbel Julia Sms Ał Baryła JULIA SSz Szkurat Martyna SO | 03 00 01 01 02 01 00 03 | Trójka Łódź G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Aleksandrów Ł. MKP Szczecin Płetwal Zakopane | 27.61 27.58 27.47 27.43 27.47 27.58 27.58 27.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/10/2017 - 9:39 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 25, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szulerecki Pawel Ostrowski Karol Gawrysiak Przemysław Juraszek Paweł Wypych Filip Książek Jakub Piszczorowicz Bartosz Kawęcki Radosław | 95 99 92 94 91 98 99 91 | Nowodworski OSiR Nowy Dwór MKP Szczecin Omega Kleszczów Dziewiątka Dzierżoniów AZS UŁ PŁ Łódź MKP Szczecin G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa | 22.53 22.16 21.69 21.25 21.38 22.07 22.52 22.60 |
Seria 2 z 25, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lassek Bartłomiej Kolczyński Stanisław Pytlarczyk Szymon Kraska Jakub Halas Adam Wysoczyński Mateusz Karolczak Jan Solak Łukasz | 94 97 00 00 98 93 01 99 | AZS UŁ PŁ Łódź Legia Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa AZS Politechnika Łódzka Łodź STU Trnava AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa MZOS Płock | 23.19 23.05 22.97 22.69 22.88 23.04 23.09 23.20 |
Seria 3 z 25, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smoliński Jakub Poprawa Michał Orlicz Filip Sadłowski Piotr SOL Puk Dariusz Bieroński Michał SWR Lipiński Szymon SOL Jemielita Oskar | 00 94 02 00 95 99 01 01 | Fenix Ożarów Maz. AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn Orka Ciechanów | 23.53 23.47 23.37 23.35 23.37 23.46 23.49 23.58 |
Seria 4 z 25, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Domański Gracjan Kozieł Mikołaj SO Krzykała Emil SK Radziszewski Krzysztof Skierka Jakub Tokarski Krzysztof Drozd Tymoteusz SO Wardawa Filip | 00 02 01 02 98 96 99 01 | MKP Szczecin Unia Oświęcim Avia Świdnik G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa | 23.92 23.77 23.68 23.61 23.62 23.70 23.81 23.94 |
Seria 5 z 25, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szabłowski Hubert Grzybowski Miłosz Gotszling Dawid ZG Majerski Jakub SK Guzior Maciej Dziedzic Dawid SR Sowa Marcin Mitrus Paweł | 00 00 01 00 00 99 97 00 | DSW 1912 Darmstadt Polonez Wyszków Barakuda Starachowice SMS Galicja Kraków MZOS Płock MOSM Tychy Motyl MOSiR St. Wola MKS Piaseczno | 24.21 24.15 24.05 23.95 23.99 24.09 24.20 24.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21/10/2017 - 9:44 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Záborská Miroslava Iwanowska Alexandra Halicka Lidia Hallmann Weronika Wikieł Angelika Michalczyk Urszula Uryga Paulina Maruszczyk Beata SR | 01 00 01 00 98 97 95 00 | STU Trnava AZS Politechnika Łódzka Łodź Śląsk Wrocław AZS AWF Warszawa AZS UWM Olsztyn AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków MOSM Tychy | 2:31.76 2:30.79 2:30.14 2:28.43 2:28.65 2:30.60 2:30.89 2:31.79 |
Seria 2 z 6, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pastuszuk Paulina Wojtkowiak Alicja Przybysz Olga Kocjan Victoria SR Piskorz Aleksandra SWR Herbreder Gabriela Chamera Weronika SO Leszczyńska Klaudia Julia SK | 03 03 01 00 01 03 99 99 | Olimpia Lublin Park Wodny Tarn. Góry Orka Lubań Victoria Racibórz Śląsk Wrocław GIM92 Ursynów Warszawa Motyl MOSiR St. Wola SMS Galicja Kraków | 2:38.32 2:35.11 2:34.13 2:33.42 2:33.65 2:34.97 2:37.90 2:38.98 |
Seria 3 z 6, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowska Julia SO Bura Julia SR Kołakowska Julia Biegała Klaudia Kempa Anna SO Smętek Wiktoria SR Dach Wiktoria Rokita Hanna | 02 02 01 01 01 01 03 03 | Unia Oświęcim Victoria Racibórz MKS Piaseczno Trójka Łódź MMKS Kędzierzyn Koźle MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Galicja Kraków Park Wodny Tarn. Góry | 2:41.63 2:40.88 2:40.14 2:39.22 2:39.59 2:40.37 2:41.42 2:41.83 |
Seria 4 z 6, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zięba Natalia SR Orłowska Agata Kisiel Gabriela Mosek Oliwia SR Jarząbek Natalia Deszczka Laura Pałka Aleksandra SO Sadlik Martyna SO | 02 03 00 03 01 01 02 03 | Victoria Racibórz CSIR MOS Dąbrowa Grn. MKP Szczecin Victoria Racibórz Trójka Łódź Trójka Łódź Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 2:49.15 2:48.06 2:45.19 2:42.54 2:44.93 2:46.97 2:48.83 2:49.87 |
Seria 5 z 6, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dziadak Agata Bylińska Agnieszka SG Krętosz Maria Kulisiewicz Adrianna Budzińska Paulina SO Szymkowiak Aleksandra SO Ochał Maja Kumorek Kamila | 03 02 03 02 03 02 01 02 | Legia Warszawa Żabianka Gdańsk Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 2:57.76 2:53.69 2:52.03 2:50.69 2:50.96 2:53.52 2:54.28 2:58.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21/10/2017 - 10:01 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krulikowski Maciej SO Machnik Mikołaj Kusto Robert Kusto Rafał Roguski Bartłomiej Zbutowicz Karol Bachlaj Dorian SR Dubas Mateusz SO | 99 93 98 99 93 98 99 01 | Unia Oświęcim AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa Orka Lubań AZS AWF Warszawa Legia Warszawa Ondraszek Bielskov Biała AZS AWF Katowice | 2:14.77 2:12.13 2:08.09 2:06.61 2:06.78 2:10.26 2:14.26 2:15.38 |
Seria 2 z 7, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szynawa Oskar SO Guzy Marcel Celiński Jakub SK Jung Krzysztof SR Adamski Mikołaj Bielawa Dominik SG Beberok Filip ZG Książnicki Dawid | 00 01 02 99 00 02 00 02 | Unia Oświęcim Vega Dobrodzień Huragan Międzyrzec Podl AZS AWF Katowice Orka Ciechanów Tri-Team Rumia TP Zielona Góra Ikar Mielec | 2:20.03 2:17.09 2:16.73 2:16.12 2:16.28 2:16.88 2:19.59 2:20.36 |
Seria 3 z 7, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łukasik Mikołaj Szydłowski Kamil Romanowski Kamil Bazyl Kamil Pętlak Tadeusz Szczepaniak Paweł SK Gałuszka Bruno SO Karnik Kacper | 02 98 97 00 00 99 02 01 | Jagiellonka Warszawa AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Aquarius Myślenice Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Wodnik Radom | 2:25.55 2:24.23 2:23.22 2:22.13 2:22.59 2:23.90 2:25.30 2:25.69 |
Seria 4 z 7, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stańczyk Jarema SO Mańka Filip Pakuła Mateusz Niedl Tomáš Doroba Michał SWR Krystyniak Mateusz SR Bubak Dawid SR Blachura Oskar SO | 02 00 00 01 02 00 02 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle UKS 190 Łódź AZS UŁ PŁ Łódź STU Trnava Śląsk Wrocław Nowy KPi Bielsko-Biała Victoria Racibórz Unia Oświęcim | 2:28.84 2:28.41 2:26.20 2:25.69 2:26.06 2:26.68 2:28.77 2:29.52 |
Seria 5 z 7, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jędrszczyk Kacper Mosek Oskar SR Jaworski Szymon SWR Krupa Mateusz SO Wodzień Szymon Pniak Bartosz Przystał Adam Labich Wiktor | 02 01 01 03 00 02 03 03 | SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Gryf Dębcia SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Trójka Łódź | 2:34.56 2:33.59 2:31.53 2:29.60 2:31.27 2:33.16 2:34.48 2:36.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21/10/2017 - 10:17 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pisarczyk Amelia Adamiec Dominika SO Glozmeková Dominika Mazurkiewicz Barbara Kołodziej Katarzyna SO Solak Anna Szkarłat Julia Woźniak Zofia | 98 99 93 01 00 00 98 01 | AZS AWF Katowice Unia Oświęcim STU Trnava MKS Piaseczno Unia Oświęcim MZOS Płock AZS AWF Katowice UKS 307 Warszawa-Mokotów | 1:02.12 1:02.09 1:01.90 1:00.35 1:00.62 1:01.96 1:02.11 1:02.37 |
Seria 2 z 11, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dzwonnik Zuzanna Kossakowska Dominika SWR Pisarek Justyna SO Gotowska Weronika Kozłowska Anna Wójtowicz Gabriela Musioł Wiktoria Górecka Weronika | 00 01 00 00 96 95 98 00 | AZS UŁ PŁ Łódź Śląsk Wrocław Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa | 1:03.63 1:03.32 1:02.76 1:02.38 1:02.68 1:02.78 1:03.62 1:03.85 |
Seria 3 z 11, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Famulok Zuzanna Peciak Katarzyna SK Wojtaszewska Paulina SO Filipek Jagoda SWR Miodek Karolina SG Raczewska Emilia SOL Dąbrowska Tatiana Kruszniewska Kinga | 03 02 03 99 01 02 02 99 | Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Żabianka Gdańsk Kormoran Olsztyn UKS 190 Łódź SMS Galicja Kraków | 1:05.40 1:05.16 1:04.85 1:03.90 1:04.74 1:05.13 1:05.33 1:05.41 |
Seria 4 z 11, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klonowska Julia Bartovičová Barbara Sirignano Luigia Bartczak Julia Gancarz Julia Nowak Zuzanna SO Miłek Marcelina Cerlich Oliwia | 00 98 96 00 03 02 02 02 | G-8 Bielany Warszawa STU Trnava AZS AGH Kraków AZS UŁ PŁ Łódź Ikar Mielec Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Ikar Mielec | 1:06.57 1:06.21 1:06.04 1:05.67 1:05.89 1:06.04 1:06.24 1:06.58 |
Seria 5 z 11, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Juźwicka Zuzanna Wnuk Sylwia Bylińska Agnieszka SG Fuks Emilia Iżycka Marta SR Zarembik Katarzyna SR Skorupa Monika Malina Amelia | 01 94 02 02 00 02 99 03 | Trójka Łódź AZS AWF Katowice Żabianka Gdańsk Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Siemianowice Śl. Victoria Racibórz Vega Dobrodzień CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 1:07.55 1:07.44 1:07.27 1:06.60 1:07.21 1:07.43 1:07.50 1:07.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21/10/2017 - 10:26 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Puk Dariusz Halas Adam Wysoczyński Mateusz Poprawa Michał Stokowski Kacper Kaźmierczak Kamil Sms Ał Goraj Marcin SK Cukanow Michał Sms Ał | 95 98 93 94 99 99 01 99 | AZS AWF Katowice STU Trnava AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Olimpijczyk Aleksandrów Ł. SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 53.91 52.66 51.75 50.63 51.52 52.41 53.33 53.91 |
Seria 2 z 16, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buczkowski Kamil Książek Jakub Smoliński Jakub Kraska Jakub Butkiewicz Cezary Sadłowski Piotr SOL Dobrzyński Tomasz Blachura Patryk SO | 96 98 00 00 00 00 98 99 | AZS AGH Kraków MKP Szczecin Fenix Ożarów Maz. AZS Politechnika Łódzka Łodź G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim | 54.61 54.37 54.30 54.11 54.24 54.34 54.40 54.86 |
Seria 3 z 16, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Opalski Marcin Fajfer Mateusz Piszczorowicz Bartosz Ciężkowski Dominik Wardawa Filip Krzywnicki Adrian Smul Błażej Sms Ał Sawicki Bartosz | 93 96 99 96 01 01 99 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa Juvenia Wrocław G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa Orka Ciechanów Olimpijczyk Aleksandrów Ł. AZS AWF Katowice | 55.86 55.49 55.24 54.95 55.21 55.37 55.58 56.07 |
Seria 4 z 16, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Powroźnik Konrad Kiszczak Jakub SWR Dębski Szymon Miciul Michał ZG Cieśla Oskar SO Kozieł Mikołaj SO Ungeheuer Mateusz Fiks Krzysztof | 97 00 99 00 01 02 96 00 | Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Nawa Skierniewice TP Zielona Góra AZS AWF Katowice Unia Oświęcim AZS AGH Kraków UKS 190 Łódź | 56.72 56.38 56.14 56.08 56.12 56.19 56.56 56.80 |
Seria 5 z 16, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lipiński Szymon SOL Uryniuk Paweł Mitrus Paweł Lassek Bartłomiej Puzan Yauheni Goleniec Kamil SO Dziedzic Dawid SR Cerlich Maksymilian SMS | 01 03 00 94 95 99 99 00 | Kormoran Olsztyn G-8 Bielany Warszawa MKS Piaseczno AZS UŁ PŁ Łódź AZS UW Warszawa Unia Oświęcim MOSM Tychy Ikar Mielec | 57.60 57.40 56.99 56.91 56.98 57.00 57.42 57.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/10/2017 - 10:34 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ulicka Alicja Górniak Katarzyna Tomanová Barbora Urbańczyk Aleksandra Naskręt Agata Koluch Julia ZG Górecka Weronika Pogorzelska Laura SK | 01 95 01 87 98 00 00 01 | Nawa Skierniewice Gryf Dębcia STU Trnava AZS UŁ PŁ Łódź Astoria Bydgoszcz Kapry-Armexim Pruszków AZS AWF Warszawa SMS Galicja Kraków | 29.09 28.26 28.07 26.65 27.90 28.19 28.62 29.13 |
Seria 2 z 8, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górnicka ALEKSANDRA SSz Kulaga Dominika Modrzejewska Magdalena SR Solak Anna Magierowska Julia Romanowska Patrycja Sms Ał Szkarłat Julia Kaczanowska Maria SG | 02 97 02 00 02 00 98 01 | MKP Szczecin Gryf Dębcia Victoria Racibórz MZOS Płock Piątka Chporzów Olimpijczyk Aleksandrów Ł. AZS AWF Katowice Żabianka Gdańsk | 29.94 29.90 29.82 29.72 29.72 29.87 29.93 29.98 |
Seria 3 z 8, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biernat Oliwia Kuropatwa Weronika SG Knop Aleksndra Fryckowska Natalia Bartovičová Barbara Wiśniewska Oliwia Golubska Alina Lisowska Wiktoria SOL | 03 01 03 99 98 01 02 00 | Aquatica Pawłowice Żabianka Gdańsk UKS 190 Łódź MKP Szczecin STU Trnava CSIR MOS Dąbrowa Grn. BUKS Warszawa Juvenia Białystok | 30.23 30.19 30.08 30.04 30.07 30.15 30.19 30.26 |
Seria 4 z 8, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walz Kornelia Śliwa Maja SR Bilińska Dominika SO Wrzosek Iga Misiorny Anna Pichola Weronika Szerszeń Natalia Świstuń Julia SK | 00 01 00 00 00 02 02 00 | Nawa Skierniewice Hobby Sport Kietrz SiKReT Gliwice Fenix Ożarów Maz. Trójka Łódź MKS Piaseczno Gryf Dębcia SMS Galicja Kraków | 30.86 30.62 30.44 30.34 30.42 30.46 30.85 30.90 |
Seria 5 z 8, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piotrowicz Maja ZG Kozłowska Martyna Bartyzel Aleksandra Pabin Marta Migdał Maria SG Król Wiktoria Rudek Wiktoria Malec Wiktoria | 02 02 98 00 01 02 00 03 | Barakuda Starachowice Astromal Leszno AZS AGH Kraków Trójka Łódź Żabianka Gdańsk SMS Galicja Kraków Orka Lubań Ikar Mielec | 31.70 31.49 31.38 31.08 31.38 31.40 31.69 31.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/10/2017 - 10:40 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Majerski Jakub SK Kolczyński Stanisław Kaźmierczak Kamil Sms Ał Stokowski Kacper Kawęcki Radosław Skierka Jakub Balcerak Jakub Kiszczak Jakub SWR | 00 97 99 99 91 98 00 00 | SMS Galicja Kraków Legia Warszawa Olimpijczyk Aleksandrów Ł. G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa Trójka Łódź Śląsk Wrocław | 25.04 24.67 23.76 23.40 23.46 24.54 24.70 25.09 |
Seria 2 z 9, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Każmierczak Wojciech Bieroński Michał SWR Mościcki Jakub SOL Szulerecki Pawel Karolczak Jan Radziszewski Krzysztof Juraszek Paweł Grzybowski Miłosz | 97 99 01 95 01 02 94 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn Nowodworski OSiR Nowy Dwór G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Dziewiątka Dzierżoniów Polonez Wyszków | 26.11 25.71 25.50 25.16 25.43 25.67 25.85 26.27 |
Seria 3 z 9, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Puzio Radosław Balicki Michał Sawicki Bartosz Blachura Patryk SO Piotrowski Kacper Miciul Michał ZG Kuczak Adam Rożenek Patryk | 01 00 00 99 01 00 00 02 | Orka Lubań SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa TP Zielona Góra TP Zielona Góra Górnik Radlin | 27.00 26.76 26.52 26.30 26.36 26.68 26.96 27.00 |
Seria 4 z 9, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bober Paweł SG Opolka Kacper SO Kędzia WIKTOR SSz Milbrant Kacper SO Kulpa Michał SOL Malec Mikołaj Kostanowicz Artur Orlicz Filip | 03 00 00 01 01 01 98 02 | Żabianka Gdańsk Unia Oświęcim MKP Szczecin AZS AWF Katowice Kurort Ciechocinek Trójka Łódź Warszawianka Wodny Park W-wa G-8 Bielany Warszawa | 27.63 27.39 27.20 27.02 27.18 27.31 27.43 27.72 |
Seria 5 z 9, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rój JAKUB SSz Raczyński Adrian Wołoszyn Roman Zając Mateusz SR Dudzik Sebastian SK Jałtuszewski Jakub SR Grychtoł Arkadiusz Alencynowicz Maciej SO | 01 02 01 02 01 00 03 02 | MKP Szczecin Jagiellonka Warszawa CSIR MOS Dąbrowa Grn. Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim | 28.23 27.95 27.91 27.75 27.76 27.93 28.12 28.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/10/2017 - 10:46 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kubkowski Bartłomiej Bruździak Maciej SOL Krawczyk Paweł Wojdak Wojciech Zaborowski Filip Kiełczewski AMADEUSZ SSz Arndt Mateusz Koziejko Bartłomiej SOL | 95 98 99 96 94 00 98 00 | Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn BUKS Warszawa BOSiR Brzesko MKP Szczecin MKP Szczecin Delfin Gdynia Kormoran Olsztyn | 15:33.69 15:20.31 15:10.09 14:25.37 14:47.66 15:15.27 15:22.76 15:36.37 |
Seria 2 z 5, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zaremba Jakub Barusiński Kordian Pająk Bartosz Karolczak Jan Kalkowski Dawid SOL Jackowski Tomasz SWR Bugała KRZYSZTOF SSz Rytter Igor | 01 01 01 01 00 02 01 01 | G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa BUKS Warszawa G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław MKP Szczecin G-8 Bielany Warszawa | 16:18.89 16:09.04 16:01.22 15:49.02 15:54.28 16:02.67 16:09.42 16:21.95 |
Seria 3 z 5, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Uryniuk Paweł Lewicki Filip Bruzdewicz Hubert SOL Woźny Wiktor ZG Krysiak Michał Zieliński Konrad Prus Mateusz Cielecki Kuba SWR | 03 03 02 01 01 03 00 02 | G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Kormoran Olsztyn Shark Rudna Trójka Łódź UKS 190 Łódź Astromal Leszno Śląsk Wrocław | 16:39.77 16:33.77 16:30.42 16:22.15 16:29.76 16:33.24 16:35.11 16:41.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 21/10/2017 - 11:36 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 6, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bidnik Karolina Deszczka Laura Jodłowska Zuzanna Piotrowicz Maja ZG Malina Amelia Bartyzel Aleksandra Kołodziejczyk Oliwia Kasprowicz Marta SR | 02 01 03 02 03 98 03 03 | GIM92 Ursynów Warszawa Trójka Łódź SMS Galicja Kraków Barakuda Starachowice CSIR MOS Dąbrowa Grn. AZS AGH Kraków Olimpia Lublin Victoria Racibórz | 14 05 06 12 11 06 03 11 | 5:25.52 5:25.03 5:18.97 5:14.63 5:17.71 5:19.69 5:25.40 5:25.95 |
Seria 5 z 6, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Prus Florentyna Kulik Wiktoria SOL Serafin Magdalena SK Nadybska Natalia Obuchowicz Natasza Malec Wiktoria Gosławska Sylwia Wojtkowiak Alicja | 01 03 01 01 03 03 02 03 | Meduza Pajęczno Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków Glosator Kraków Legia Warszawa Ikar Mielec Meduza Pajęczno Park Wodny Tarn. Góry | 05 13 06 06 14 08 05 11 | NT 5:44.21 5:39.49 5:29.62 5:39.22 5:40.20 NT NT |
Seria 6 z 6, 11:49 |
3 4 5 6 | Adamczyk Agata Margula WERONIKA SSz Pogorzelska Laura SK Krauze Alicja SO | 99 00 01 01 | Aligator Gorzyce MKP Szczecin SMS Galicja Kraków Malborskie WOPR | 11 16 06 10 | NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 1 przy 9:00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/10/2017 - 11:56 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 7, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Synowiec Mikołaj SK Smeja Sławomir Guzy Marcel Jaworski Szymon SWR Balcerak Jakub Mencel Miłosz SR Muc Filip SO Zdzieblo Piotr | 02 94 01 01 00 02 01 02 | Omega Olkusz AZS AWF Katowice Vega Dobrodzień Śląsk Wrocław Trójka Łódź Victoria Racibórz MOS Dąbrowa Grn. Salmo Żory | 06 11 07 01 05 11 11 11 | 4:42.78 4:41.99 4:39.24 4:38.16 4:38.95 4:41.93 4:42.06 4:43.55 |
Seria 5 z 7, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grzybowski ARTUR SSz Woronko Krzysztof SOL Topolski Dawid Woźniak Kamil Książnicki Dawid Suchański Przemysław SO Bachlaj Dorian SR Gotszling Dawid ZG | 01 02 00 00 02 01 99 01 | MKP Szczecin Kormoran Olsztyn Trójka Łódź Fregata Kolbuszowa Ikar Mielec Park Wodny Tarn. Góry Ondraszek Bielskov Biała Barakuda Starachowice | 16 13 05 08 08 11 11 12 | 4:47.89 4:46.11 4:45.95 4:43.92 4:44.19 4:46.09 4:47.26 4:48.09 |
Seria 6 z 7, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przystał Adam Labich Wiktor Szczygieł David SO Doroba Michał SWR Girul Radosław SWR Żurawski Marcel SG Szarpak Marcin SO Kobylarczyk Damian | 03 03 02 02 01 01 01 03 | Solne Miasto Wieliczka Trójka Łódź Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Żabianka Gdańsk AZS AWF Katowice Aquatica Pawłowice | 06 05 06 01 01 10 11 11 | 5:02.37 4:56.82 4:53.29 4:50.59 4:53.05 4:55.77 4:57.71 5:04.47 |
Seria 7 z 7, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szeląg Dawid Paszkowski Konstanty Guzior Maciej Mazur Dominik SO Warzecha Wiktor Kaczorowski Jakub Solak Łukasz Ferenc Filip SWR | 03 03 00 99 03 97 99 02 | Meduza Pajęczno GIM92 Ursynów Warszawa MZOS Płock Unia Oświęcim Ikar Mielec G-8 Bielany Warszawa MZOS Płock Śląsk Wrocław | 05 14 14 06 08 14 14 01 | NT NT NT 5:05.89 5:24.44 NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 1 przy 9:17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/10/2017 - 12:18 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 14, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Widurska Kinga Górnicka ALEKSANDRA SSz Kruszniewska Kinga Piotrowska Wiktoria Klimek Marta SO Kisiel Gabriela Szymczak Patrycja Golubska Alina | 02 02 99 03 03 00 02 02 | SMS Galicja Kraków MKP Szczecin SMS Galicja Kraków Żabianka Gdańsk Unia Oświęcim MKP Szczecin Manta Kochłowice Ruda Śl. BUKS Warszawa | 06 16 06 10 06 16 11 14 | 28.18 28.09 27.83 27.67 27.79 27.88 28.09 28.25 |
Seria 7 z 14, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kryszkowska Natalia Migdał Maria SG Zarembik Katarzyna SR Śliwa Maja SR Boczkowska Dominika Kozłowska Martyna Rudek Wiktoria Adamska Zuzanna | 02 01 02 01 01 02 00 02 | MZOS Płock Żabianka Gdańsk Victoria Racibórz Hobby Sport Kietrz Nowodworski OSiR Nowy Dwór Astromal Leszno Orka Lubań SMS Galicja Kraków | 14 10 11 07 14 15 01 06 | 28.45 28.41 28.36 28.31 28.34 28.37 28.43 28.60 |
Seria 8 z 14, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biegała Klaudia Malinowska Zuzanna Biernat Oliwia Leszczyńska Klaudia Julia SK Kułakowska Monika Strzemińska Natalia Śmietana Karolina Horwacik Joanna | 01 00 03 99 03 03 01 02 | Trójka Łódź Śląsk Wrocław Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków Medyk Giżycko CSIR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 05 01 11 06 13 11 06 06 | 28.77 28.72 28.64 28.63 28.63 28.65 28.74 28.84 |
Seria 9 z 14, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamek Barbara Górska Julia Karpisz Milena Modrzejewska Magdalena SR Wygnał Maja SR Wróbel Zofia SO Waszkowska Wiktoria Kukiełka Liliana | 02 00 97 02 03 03 03 02 | Olimpia Lublin Warszawianka Wodny Park W-wa AZS Politechnika Łódzka Łodź Victoria Racibórz Victoria Racibórz Unia Oświęcim MKS Piaseczno Orka Iława | 03 14 05 11 11 06 14 13 | 29.06 29.05 28.96 28.88 28.94 28.98 29.05 29.11 |
Seria 10 z 14, 12:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mijas Agata Rzepczyńska Patrycja SO Poznakowska Wiktoria SR Pichola Weronika Chyra Julia Bałys Wiktoria SR Sienkiewicz Kaja Juźwicka Zuzanna | 02 99 03 02 03 02 02 01 | Orka Iława Unia Oświęcim Victoria Racibórz MKS Piaseczno Wodnik Siemianowice Śl. Victoria Racibórz BUKS Warszawa Trójka Łódź | 13 06 11 14 11 11 14 05 | 29.45 29.39 29.24 29.11 29.22 29.28 29.43 29.65 |
Seria 11 z 14, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuziów Martyna SO Owsianowska Sara Mikszan Zuzanna Miłek Marcelina Markowska-Wуjcik Anna Mikus Katarzyna Urbańska Natalia Kumorek Kamila | 03 02 03 02 94 00 01 02 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków AZS UW Warszawa CSIR MOS Dąbrowa Grn. Orka Iława SMS Galicja Kraków | 06 06 11 06 14 11 13 06 | 30.28 30.04 30.01 29.72 29.75 30.04 30.11 30.41 |
Seria 12 z 14, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chąciak Sandra Jarząbek Natalia Niewiadomska Nikola Topp Zofia Niepogodzińska Izabela Pabin Marta Dziadak Agata Rokita Hanna | 03 01 03 03 03 00 03 03 | GIM92 Ursynów Warszawa Trójka Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Trójka Łódź Legia Warszawa Park Wodny Tarn. Góry | 14 05 11 14 06 05 14 11 | 30.77 30.69 30.65 30.47 30.59 30.66 30.77 30.80 |
Seria 13 z 14, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wikieł Angelika Kowalska Alicja Krygiel Pola Polasik Natalia Poppe Anna Wąsik Julia SO Kumor Aleksandra SO Ptaszyńska Weronika SO | 98 03 03 02 03 03 03 03 | AZS UWM Olsztyn Just Swim Jelenia Góra Just Swim Jelenia Góra Medyk Giżycko Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 13 01 01 13 11 06 06 06 | NT 31.91 31.05 30.92 31.01 31.79 32.60 NT |
Seria 14 z 14, 12:27 |
3 4 5 6 | Hallmann Weronika Filipek Jagoda SWR Musik Wiktoria Król Wiktoria | 00 99 97 02 | AZS AWF Warszawa Śląsk Wrocław Trójka Częstochowa SMS Galicja Kraków | 14 01 11 06 | NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/10/2017 - 12:29 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 25, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Butkiewicz Władysław SO Zwoliński Marcin Opalski Marcin Arndt Mateusz Zaborowski Filip Kulpa Michał SOL Milczarczyk Piotr SWR Ungeheuer Mateusz | 00 97 93 98 94 01 01 96 | Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Warszawianka Wodny Park W-wa Delfin Gdynia MKP Szczecin Kurort Ciechocinek Płetwal Polkowice AZS AGH Kraków | 06 11 14 10 16 02 01 06 | 24.39 24.30 24.29 24.26 24.28 24.29 24.37 24.40 |
Seria 7 z 25, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koczorowski Kacper Męczyński Mateusz Pinkosz Mateusz Goleniec Łukasz Dąbrowski Patryk SWR Goraj Marcin SK Astashev Bogdan Lesik Jarosław SR | 00 98 98 97 00 01 01 02 | Astromal Leszno AZS AWF Wrocław AZS AWF Wrocław AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz | 15 01 01 11 01 06 06 11 | 24.66 24.56 24.49 24.40 24.40 24.52 24.59 24.69 |
Seria 8 z 25, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sieradzki Kamil Karnik Kacper Buczkowski Kamil Kiełczewski AMADEUSZ SSz Bruździak Maciej SOL Puzio Radosław Graboń Przemysław Balicki Michał | 02 01 96 00 98 01 00 00 | Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Radom AZS AGH Kraków MKP Szczecin Kormoran Olsztyn Orka Lubań CSIR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków | 11 14 06 16 13 01 11 06 | 24.86 24.83 24.78 24.69 24.74 24.82 24.83 24.90 |
Seria 9 z 25, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dutkowiak Wojciech SWR Jasionowski Mikołaj ZG Jedliński Radosław SO Pętlak Tadeusz Kalkowski Dawid SOL Kałusowski Jan Szota Grzegorz Zimniak Szymon | 00 01 00 00 00 00 99 01 | Śląsk Wrocław TP Zielona Góra Unia Oświęcim Warszawianka Wodny Park W-wa Kormoran Olsztyn Trójka Łódź CSIR MOS Dąbrowa Grn. Cityzen Poznań | 01 04 06 14 13 05 11 15 | 24.97 24.97 24.94 24.90 24.93 24.95 24.97 24.99 |
Seria 10 z 25, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Każmierczak Wojciech Żukowski Maciek Bober Paweł SG Girul Radosław SWR Jędrzejewski Mateusz Butrykiewicz Kuba Kostanowicz Artur Kaczorowski Jakub | 97 93 03 01 00 01 98 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Wrocław Żabianka Gdańsk Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Orka Iława Warszawianka Wodny Park W-wa G-8 Bielany Warszawa | 14 01 10 01 14 13 14 14 | 25.19 25.12 25.07 24.99 25.06 25.10 25.16 25.20 |
Seria 11 z 25, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hano Grzegorz SWR Rębacz Maciej Daszkiewicz Michał SO Jochymek Oskar SWR Sawicki Oskar Guścin Eryk ZG Zhuravel Nazar SWR Nowotny Dawid | 00 00 03 01 01 01 03 01 | Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Legia Warszawa Shark Rudna Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa | 01 14 06 01 14 02 01 14 | 25.37 25.34 25.22 25.21 25.22 25.33 25.37 25.38 |
Seria 12 z 25, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Komorowski Jan Wituszyński Jakub SR Jóźków Cezary SWR Nowak Kacper SO Sobiecki Jakub Fiks Krzysztof Pająk Mikołaj Pająk Jakub | 01 02 01 00 01 00 01 02 | Trójka Łódź Victoria Racibórz Śląsk Wrocław Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa UKS 190 Łódź Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków | 05 11 01 06 14 05 06 06 | 25.51 25.43 25.41 25.39 25.40 25.43 25.48 25.51 |
Seria 13 z 25, 12:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Greber Artur Ogrodnik Wojciech Marciów Jakub SWR Sobolewski Dawid SOL Jałtuszewski Jakub SR Mynarski Wojciech Bugała KRZYSZTOF SSz Galicki Bartosz | 01 03 01 02 00 99 01 01 | G-8 Bielany Warszawa Park Wodny Tarn. Góry Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn Victoria Racibórz Just Swim Jelenia Góra MKP Szczecin BUKS Warszawa | 14 11 01 13 11 01 16 14 | 25.85 25.82 25.62 25.55 25.59 25.71 25.83 25.85 |
Seria 14 z 25, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żołądź Stanisław Ruciński Wiktor Dominiak Kacper SWR Gąsiorowski Michał Grychtoł Arkadiusz Siembida Hubert Woźny Wiktor ZG Dębski Szymon | 03 99 00 03 03 99 01 99 | G-8 Bielany Warszawa Sokół Mościce Tarnów Śląsk Wrocław GIM92 Ursynów Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Gryf Dębcia Shark Rudna Nawa Skierniewice | 14 06 01 14 11 08 02 05 | 25.97 25.95 25.90 25.86 25.89 25.92 25.96 25.97 |
Seria 15 z 25, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szydłowski Kamil Nosal Bartosz SR Lamla Filip Porbacki Krystian SOL Stefanowski Bartosz Senkowski Kacper Dudzik Sebastian SK Gąstał Jan | 98 01 03 02 03 01 01 03 | AZS AGH Kraków Hobby Sport Kietrz Jedność 32 Przyszowice Kormoran Olsztyn Nawa Skierniewice G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Warszawianka Wodny Park W-wa | 06 07 11 13 05 14 06 14 | 26.21 26.14 26.12 26.06 26.09 26.13 26.19 26.22 |
Seria 16 z 25, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rytter Igor Krystyniak Mateusz SR Łukasik Mikołaj Wojtasiak Michał Zbrożek Radosław SO Ciarczyński Janusz Jurczak Kacper SOL Sordyl Mateusz SO | 01 00 02 03 99 01 01 99 | G-8 Bielany Warszawa Nowy KPi Bielsko-Biała Jagiellonka Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków Orka Iława Kormoran Olsztyn Victoria Kozy | 14 11 14 14 06 13 13 11 | 26.33 26.32 26.27 26.23 26.25 26.32 26.32 26.36 |
Seria 17 z 25, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cepuchowicz Jakub Shvets Maksym Augustyn Jan Szeląg Dawid Tokarski Adam SR Rokita Aleksander SK Ścieżka Mikołaj Musiński Mikołaj | 02 99 02 03 01 99 03 02 | Orka Lubań AZS UŁ PŁ Łódź SMS Galicja Kraków Meduza Pajęczno Victoria Racibórz Park Wodny Tarn. Góry CSIR MOS Dąbrowa Grn. Orka Iława | 01 05 06 05 11 11 11 13 | 26.51 26.41 26.38 26.36 26.37 26.39 26.48 26.52 |
Seria 18 z 25, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szablak Franciszek Sopko Samuel Kobylarczyk Damian Malewski Bartłomiej Wasiuk Jakub SO Czerwiński Łukasz Więckowski Jakub Marzec Milan SG | 02 01 03 01 99 01 03 03 | Legia Warszawa Aquacity Poprad Aquatica Pawłowice AZS UŁ PŁ Łódź MMKS Kędzierzyn Koźle G-8 Bielany Warszawa Jagiellonka Warszawa Żabianka Gdańsk | 14 VSO 11 05 07 14 14 10 | 26.81 26.79 26.71 26.56 26.63 26.78 26.81 26.81 |
Seria 19 z 25, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalczyk Dawid Jacuński Maciej Alencynowicz Maciej SO Golik Leonard Kurzeja Jakub Dwyer Vincent Mikoś Dawid Malarz Marcin SO | 02 02 02 02 02 02 02 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Orka Iława Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Legia Warszawa Trójka Łódź Unia Oświęcim | 11 13 06 06 06 14 05 06 | 27.25 27.19 26.99 26.83 26.95 27.01 27.21 27.27 |
Seria 20 z 25, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Schreiber Patrick SR Koczur Michał Swojnóg Igor SO Szynawa Wiktor Grzegrzólka Albert Tomaszowski Michał Rząsa Jacek SG Szczęsny Antoni | 02 01 03 02 03 03 03 01 | Victoria Racibórz Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Wodnik Siemianowice Śl. G-8 Bielany Warszawa Park Wodny Tarn. Góry Żabianka Gdańsk Legia Warszawa | 11 06 06 11 14 11 10 14 | 27.52 27.49 27.44 27.36 27.43 27.46 27.50 27.53 |
Seria 21 z 25, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dyrek Michał Paszko Mikołaj Rutkiewicz Jakub Lewicki Filip Urbanowski Jakub Zając Kamil Rybiński Filip Bator Kacper | 02 01 01 03 03 03 02 00 | STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Orka Iława SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa Solne Miasto Wieliczka Orka Iława AZS AGH Kraków | 06 06 13 06 14 06 13 06 | 27.85 27.80 27.64 27.55 27.60 27.64 27.82 27.97 |
Seria 22 z 25, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wanat Grzegorz Lewandowski Jakub SO Sienkiewicz Dawid Wojciechowski Kajetan Jędrzejkiewicz Jan Zalewski Ronald Krajewski Mateusz Pawłowski Eryk | 03 02 01 03 02 01 03 02 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Trójka Łódź GIM92 Ursynów Warszawa Śląsk Wrocław Orka Iława Wodnik Siemianowice Śl. | 06 06 01 05 14 01 13 11 | 28.43 28.30 28.11 28.07 28.10 28.22 28.31 28.50 |
Seria 23 z 25, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Badura Jonasz Talaga Maciej Nosarzewski Kornel Czajkowski Mateusz Hudzikowski Mateusz Wójcik Mateusz Jakubczyk Patryk Zieliński Maksymilian | 03 02 03 02 03 01 01 03 | Vega Dobrodzień Jasień Sucha Besk. Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków Jedność 32 Przyszowice Orka Lubań Orka Iława G-8 Bielany Warszawa | 07 06 14 06 11 01 13 14 | 28.90 28.75 28.58 28.52 28.57 28.68 28.88 29.08 |
Seria 24 z 25, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Horbaty Klaudiusz Jędrszczyk Kacper Słowiński Kamil Paszkowski Konstanty Para Mikołaj SO Miodoński Mateusz SO Jamróz Michał Fortuna Filip | 02 02 03 03 03 03 03 03 | GIM92 Ursynów Warszawa SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. GIM92 Ursynów Warszawa Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 14 06 11 14 06 06 06 06 | 30.39 30.20 29.57 29.11 29.56 29.69 30.21 30.44 |
Seria 25 z 25, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 7 | Grzymski Mateusz Połeć Jakub Szczutkowski Robert Płoskonka Jakub Maczyszyn Hubert Kubkowski Bartłomiej Piotrowicz Kamil | 98 02 98 03 03 95 00 | AZS AWF Wrocław STP Nowy Sącz AZS AWF Wrocław SMS Galicja Kraków Medyk Giżycko Kormoran Olsztyn Trójka Łódź | 01 06 01 06 13 13 05 | NT NT NT 31.33 32.75 NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21/10/2017 - 12:50 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 6, 12:50 |
2 3 4 5 6 | Kulik Wiktoria SOL Kozińska Anna Prus Florentyna Poppe Anna Węgrzynowska Aleksandra | 03 03 01 03 01 | Kormoran Olsztyn GIM92 Ursynów Warszawa Meduza Pajęczno Manta Kochłowice Ruda Śl. Śląsk Wrocław | 13 14 05 11 01 | NT 3:07.26 3:02.44 3:03.55 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21/10/2017 - 12:54 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 7, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koczur Michał Wróbel Igor SO Krajewski Patryk SG Sienkiewicz Dawid Zalewski Ronald Szynawa Wiktor Szydłowski Erwin SO Mikoś Dawid | 01 03 02 01 01 02 03 02 | Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Żabianka Gdańsk Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim Trójka Łódź | 06 06 10 01 01 11 06 05 | 2:42.10 2:39.14 2:38.61 2:38.07 2:38.54 2:38.76 2:41.23 2:43.07 |
Seria 7 z 7, 12:57 |
2 3 4 5 6 7 | Kubkowski Bartłomiej Słowiński Kamil Talaga Maciej Tomaszowski Michał Paszkowski Konstanty Jurczak Kacper SOL | 95 03 02 03 03 01 | Kormoran Olsztyn Manta Kochłowice Ruda Śl. Jasień Sucha Besk. Park Wodny Tarn. Góry GIM92 Ursynów Warszawa Kormoran Olsztyn | 13 11 06 11 14 13 | NT 2:55.80 2:54.65 2:54.88 3:14.33 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21/10/2017 - 13:02 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 11, 13:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Śmietana Karolina Żurawska Kaja Kowal Emilia SK Biernat Oliwia Tomasiak Agnieszka SO Tasak Aleksandra Ostrowska Kamila Misiorny Anna | 01 03 02 03 01 03 01 00 | SMS Galicja Kraków Olimpia Lublin Omega Olkusz Aquatica Pawłowice Salmo Żory SMS Galicja Kraków CSIR MOS Dąbrowa Grn. Trójka Łódź | 06 03 06 11 11 06 11 05 | 1:08.15 1:08.02 1:07.87 1:07.74 1:07.81 1:07.89 1:08.10 1:08.20 |
Seria 7 z 11, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiśniewska Oliwia Nocoń Dominika Kapcińska Maja SO Wett Oliwia SOL Karczmarzyk Anna SR Pyrlik Paulina SO Sienkiewicz Kaja Bałys Wiktoria SR | 01 02 02 01 02 99 02 02 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Victoria Racibórz Unia Oświęcim BUKS Warszawa Victoria Racibórz | 11 11 06 13 11 06 14 11 | 1:09.34 1:09.09 1:09.07 1:08.37 1:09.01 1:09.08 1:09.20 1:09.55 |
Seria 8 z 11, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bidnik Karolina Jankowska Klaudia Rajca Olivia Widurska Kinga Haławczak Marcelina Blachura Julia SO Piotrowska Wiktoria Szlęk Katarzyna | 02 98 02 02 02 02 03 02 | GIM92 Ursynów Warszawa GIM92 Ursynów Warszawa UKS 190 Łódź SMS Galicja Kraków MKP Szczecin Unia Oświęcim Żabianka Gdańsk Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 14 14 05 06 16 06 10 05 | 1:11.33 1:10.13 1:10.06 1:09.57 1:09.91 1:10.11 1:10.67 1:11.35 |
Seria 9 z 11, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szymczak Patrycja Topp Zofia Pluta Emilia Kasprowicz Marta SR Kaczanowska Maria SG Rygiel Oliwia SO Witek Aleksandra SG Chąciak Sandra | 02 03 02 03 01 02 03 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. G-8 Bielany Warszawa Aligator Gorzyce Victoria Racibórz Żabianka Gdańsk Junior Kluczbork Żabianka Gdańsk GIM92 Ursynów Warszawa | 11 14 11 11 10 07 10 14 | 1:13.99 1:12.92 1:12.48 1:12.21 1:12.44 1:12.83 1:13.22 1:14.04 |
Seria 10 z 11, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 7 | Wikieł Żaklina Gosławska Sylwia Dembowska Weronika Kozińska Anna Habowska Weronika Zbrojewska Zofia Kostiana Diana SO | 00 02 03 03 03 03 03 | Narew Ostrołęka Meduza Pajęczno CSIR MOS Dąbrowa Grn. GIM92 Ursynów Warszawa Jasień Sucha Besk. Trójka Łódź Unia Oświęcim | 14 05 11 14 06 05 06 | NT 1:19.41 1:17.66 1:14.16 1:15.65 1:18.36 1:27.64 |
Seria 11 z 11, 13:11 |
3 4 5 | Kawecka Anna Żukowska Paula Kawka Nina | 92 93 03 | AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice GIM92 Ursynów Warszawa | 06 11 14 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21/10/2017 - 13:13 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 16, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kałużyński Antoni Sawicki Oskar Topolski Dawid Nowotny Dawid Chmielewski Jakub SWR Major Daniel SO Łapot Radosław SR Mościcki Jakub SOL | 99 01 00 01 99 01 99 01 | Legia Warszawa Legia Warszawa Trójka Łódź G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław Unia Oświęcim MOS Katowice Kormoran Olsztyn | 14 14 05 14 01 06 11 13 | 58.23 58.12 58.02 57.86 57.96 58.05 58.21 58.35 |
Seria 7 z 16, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Porczyński Michał Sosna Tomasz SK Kałusowski Jan Ogrodnik Wojciech Ćwiek Wiktor Zhuravel Nazar SWR Marciów Jakub SWR Durajczyk Michał | 00 01 00 03 03 03 01 97 | Trójka Łódź SMS Galicja Kraków Trójka Łódź Park Wodny Tarn. Góry BUKS Warszawa Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław AZS AWF Warszawa | 05 06 05 11 14 01 01 14 | 58.92 58.79 58.51 58.48 58.49 58.68 58.90 59.00 |
Seria 8 z 16, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dąbrowski Patryk SWR Galicki Bartosz Rębacz Maciej Kwaśny Jakub SO Ferenc Filip SWR Grzybowski ARTUR SSz Jemielita Oskar Malec Mikołaj | 00 01 00 01 02 01 01 01 | Śląsk Wrocław BUKS Warszawa G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław MKP Szczecin Orka Ciechanów Trójka Łódź | 01 14 14 11 01 16 14 05 | 1:00.16 59.95 59.28 59.04 59.18 59.65 1:00.04 1:00.17 |
Seria 9 z 16, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadło Marcel Augustyn Jan Opolka Kacper SO Stefanowski Bartosz Greber Artur Woźniak Kamil Pajączkowski Olaf Rajca Wiktor | 01 02 00 03 01 00 01 02 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Nawa Skierniewice G-8 Bielany Warszawa Fregata Kolbuszowa Salmo Żory UKS 190 Łódź | 11 06 06 05 14 08 11 05 | 1:00.64 1:00.58 1:00.51 1:00.48 1:00.49 1:00.51 1:00.59 1:00.71 |
Seria 10 z 16, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czech Arkadiusz Jung Krzysztof SR Skabrat Jakub SR Zaremba Jakub Paszko Mikołaj Sieradzki Kamil Szałaśny Bartosz SO Sopko Samuel | 03 99 01 01 01 02 00 01 | Górnik Sosnowiec AZS AWF Katowice Victoria Racibórz G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim Aquacity Poprad | 11 11 11 14 06 11 06 VSO | 1:01.42 1:01.20 1:00.94 1:00.85 1:00.94 1:00.97 1:01.37 1:01.49 |
Seria 11 z 16, 13:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mazur Bartosz Raczyński Adrian Wituszyński Jakub SR Komorowski Jan Gąstał Jan Zdzieblo Piotr Moryl Wojciech SO Milczarczyk Piotr SWR | 02 02 02 01 03 02 02 01 | SMS Galicja Kraków Jagiellonka Warszawa Victoria Racibórz Trójka Łódź Warszawianka Wodny Park W-wa Salmo Żory MMKS Kędzierzyn Koźle Płetwal Polkowice | 06 14 11 05 14 11 07 01 | 1:02.04 1:01.85 1:01.81 1:01.57 1:01.61 1:01.81 1:02.01 1:02.08 |
Seria 12 z 16, 13:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jasionowski Mikołaj ZG Synowiec Mikołaj SK Bator Kacper Szablak Franciszek Greczanik Paweł SO Ciarczyński Janusz Porbacki Krystian SOL Krysiak Michał | 01 02 00 02 00 01 02 01 | TP Zielona Góra Omega Olkusz AZS AGH Kraków Legia Warszawa Unia Oświęcim Orka Iława Kormoran Olsztyn Trójka Łódź | 04 06 06 14 06 13 13 05 | 1:03.01 1:02.99 1:02.71 1:02.29 1:02.66 1:02.97 1:02.99 1:03.56 |
Seria 13 z 16, 13:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kolanowski Wiktor SK Kowalczyk Dawid Zalewski Sebastian SO Ścieżka Mikołaj Woronko Krzysztof SOL Marzec Milan SG Wójcik Paweł Zieliński Konrad | 99 02 03 03 02 03 01 03 | SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim CSIR MOS Dąbrowa Grn. Kormoran Olsztyn Żabianka Gdańsk SMS Galicja Kraków UKS 190 Łódź | 06 11 06 11 13 10 06 05 | 1:04.35 1:03.87 1:03.76 1:03.61 1:03.65 1:03.83 1:04.15 1:04.54 |
Seria 14 z 16, 13:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przybysz Mateusz Szczęsny Antoni Zając Kamil Nosarzewski Kornel Więckowski Jakub Dubiel Kornel SG Jamróz Michał Badura Jonasz | 03 01 03 03 03 01 03 03 | BUKS Warszawa Legia Warszawa Solne Miasto Wieliczka Warszawianka Wodny Park W-wa Jagiellonka Warszawa Żabianka Gdańsk Solne Miasto Wieliczka Vega Dobrodzień | 14 14 06 14 14 10 06 07 | 1:05.99 1:05.95 1:05.39 1:04.67 1:04.74 1:05.64 1:05.99 1:06.14 |
Seria 15 z 16, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wleciał Damian Zieliński Maksymilian Połeć Jakub Pająk Mikołaj Dyrek Michał Kaczmarski Kajetan SG Grzegrzólka Albert Jędrzejkiewicz Jan | 03 03 02 01 02 02 03 02 | Solne Miasto Wieliczka G-8 Bielany Warszawa STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz Żabianka Gdańsk G-8 Bielany Warszawa GIM92 Ursynów Warszawa | 06 14 06 06 06 10 14 14 | 1:09.79 1:08.00 1:06.48 1:06.20 1:06.33 1:06.77 1:09.71 1:11.07 |
Seria 16 z 16, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kawęcki Radosław Smoliński Paweł SR Ostrowski Karol Wójcik Mateusz Gąsiorowski Michał Kubkowski Bartłomiej Dominiak Kacper SWR Okupnik Jakub | 91 01 99 01 03 95 00 98 | AZS AWF Warszawa Junior Kluczbork MKP Szczecin Orka Lubań GIM92 Ursynów Warszawa Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław AZS AWF Wrocław | 14 07 16 01 14 13 01 01 | NT NT NT 1:12.24 1:13.73 NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/10/2017 - 13:32 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 8, 13:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Herbreder Gabriela Molenda Dominika SG Kawka Nina Chyra Julia Poznakowska Wiktoria SR Dembowska Weronika Kułakowska Monika Ostrowska Kamila | 03 03 03 03 03 03 03 01 | GIM92 Ursynów Warszawa Żabianka Gdańsk GIM92 Ursynów Warszawa Wodnik Siemianowice Śl. Victoria Racibórz CSIR MOS Dąbrowa Grn. Medyk Giżycko CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 14 10 14 11 11 11 13 11 | 32.15 31.99 31.94 31.87 31.91 31.97 32.05 32.50 |
Seria 7 z 8, 13:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Boczkowska Dominika Niepogodzińska Izabela Krawczyk Nikola SO Strzemińska Natalia Skorupa Monika Wróbel Martyna Wygnał Maja SR Obuchowicz Natasza | 01 03 03 03 99 03 03 03 | Nowodworski OSiR Nowy Dwór SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim CSIR MOS Dąbrowa Grn. Vega Dobrodzień MKS Piaseczno Victoria Racibórz Legia Warszawa | 14 06 06 11 07 14 11 14 | 33.33 32.97 32.95 32.52 32.87 32.96 33.12 33.51 |
Seria 8 z 8, 13:34 |
1 2 3 4 5 6 7 | Adamczyk Agata Bidnik Karolina Tomera Roksana SO Habowska Weronika Polasik Natalia Kozińska Anna Mijas Agata | 99 02 02 03 02 03 02 | Aligator Gorzyce GIM92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Medyk Giżycko GIM92 Ursynów Warszawa Orka Iława | 11 14 06 06 13 14 13 | NT 34.83 33.68 33.59 33.65 33.73 35.67 |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/10/2017 - 13:36 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 9, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pazik Wojciech SK Czerwiński Łukasz Żołądź Stanisław Michałowski Tomasz SO Porczyński Michał Guścin Eryk ZG Rybiński Filip Krzykała Emil SK | 01 01 03 02 00 01 02 01 | Wodnik-29 Katowice G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Trójka Łódź Shark Rudna Orka Iława Avia Świdnik | 11 14 14 06 05 02 13 03 | 28.91 28.79 28.68 28.42 28.42 28.74 28.80 29.02 |
Seria 7 z 9, 13:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rząsa Jacek SG Golik Leonard Marciów Jakub SWR Mazur Bartosz Fiedosiuk Rafał SO Cepuchowicz Jakub Wanat Grzegorz Kaczmarski Kajetan SG | 03 02 01 02 99 02 03 02 | Żabianka Gdańsk SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Orka Lubań SMS Galicja Kraków Żabianka Gdańsk | 10 06 01 06 06 01 06 10 | 29.81 29.73 29.34 29.05 29.07 29.66 29.79 29.92 |
Seria 8 z 9, 13:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żerański Przemysław Urbanowski Jakub Kurzeja Jakub Pająk Jakub Wleciał Damian Wojtasiak Michał Tokarski Adam SR Pawłowski Eryk | 99 03 02 02 03 03 01 02 | BUKS Warszawa G-8 Bielany Warszawa STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Warszawianka Wodny Park W-wa Victoria Racibórz Wodnik Siemianowice Śl. | 14 14 06 06 06 14 11 11 | 31.14 30.58 30.51 30.20 30.33 30.52 30.99 31.26 |
Seria 9 z 9, 13:39 |
2 3 4 5 6 7 | Wągrowski Marcel Brączek Kacper SO Gąsiorowski Michał Warzecha Wiktor Kubkowski Bartłomiej Maczyszyn Hubert | 99 03 03 03 95 03 | AZS Politechnika Łódzka Łodź Unia Oświęcim GIM92 Ursynów Warszawa Ikar Mielec Kormoran Olsztyn Medyk Giżycko | 05 06 14 08 13 13 | NT 32.24 31.45 32.03 NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/10/2017 - 13:41 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 5, 13:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Więzik Jan SO Sieprawski Roch SO Danikiewicz Dawid SO Kramarczyk Jakub SO Lamla Filip Lewandowski Jakub SO Nowak Jan Senkowski Kacper | 03 03 03 01 03 02 02 01 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jedność 32 Przyszowice Unia Oświęcim BOSiR Brzesko G-8 Bielany Warszawa | 06 06 06 06 11 06 06 14 | 17:19.57 17:14.21 16:58.70 16:44.35 16:51.08 17:08.29 17:18.13 17:22.88 |
Seria 5 z 5, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gawron Oskar Fortuna Filip Czajkowski Mateusz Płatek Maciej SO Wojciechowski Kajetan Hudzikowski Mateusz Płoskonka Jakub Jura Maciej | 99 03 02 02 03 03 03 96 | Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Trójka Łódź Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław | 01 06 06 06 05 11 06 01 | NT 19:19.16 17:58.68 17:25.33 17:39.38 18:24.90 19:30.71 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 1 przy 10:46 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |