Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I Oświęcim, 1 - 2/12/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Błaszczyk Kacper | 00 | SMSAL | 100505700078 | 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 2:44.24 58.58 2:07.96 4:43.84 | 5/11/2016 10/3/2017 17/12/2016 16/12/2016 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Cierpikowski Robert | 00 | SMSAL | 100505700129 | 100m grzbietowy (33) 100m klasyczny (35) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 1:05.64 NT NT 2:15.91 | 22/10/2016 15/12/2016 | Krakow (POL) Olsztyn (POL) |
||
Cukanow Michał | 99 | SMSAL | 100505700067 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 1:54.39 NT 1:58.33 NT | 4/11/2017 12/3/2017 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Kaźmierczak Kamil | 99 | SMSAL | 100505700082 | 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 50.37 23.76 23.42 52.41 | 16/12/2016 16/12/2016 11/3/2017 10/3/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Miksa Bartosz | 00 | SMSAL | 100505700079 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) | 27.34 59.39 2:09.96 | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Ożóg Paulina | 99 | SMSAL | 100505600126 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 28.37 32.50 | 18/12/2016 15/12/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Romanowska Patrycja | 00 | SMSAL | 100505600138 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 29.87 1:02.71 28.51 1:08.80 | 11/3/2017 12/3/2017 26/11/2017 14/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) Raciborz (POL) |
||
Skrzypek Jan | 01 | SMSAL | 100505700161 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) | 27.72 59.84 30.53 | 5/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Smul Błażej | 99 | SMSAL | 100505700128 | 1500m dowolny (37) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (29) | NT NT 25.22 2:02.36 | 11/3/2017 12/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Wróbel Julia | 01 | SMSAL | 100505600139 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 26.95 59.56 2:24.27 29.78 | 21/10/2017 4/11/2017 23/10/2016 4/11/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Krakow (POL) Lodz (POL) |
SMS Aleksandrów Ł. 1 SMS Aleksandrów Ł. 1 SMS Aleksandrów Ł. 1 | SMSAL SMSAL SMSAL | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:35.72 7:58.21 4:04.33 |
Cygan Julia | 04 | SMSBY | 100802100093 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 35.53 1:17.47 2:41.66 NT | 25/11/2017 28/10/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Torun (POL) Poznan (POL) |
||
Dembski Patryk SB | 99 | SMSBY | 100802700104 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 4:09.45 26.40 57.75 2:06.06 | 25/11/2017 11/3/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Dobecki Mikołaj SB | 00 | SMSBY | 100802700115 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 24.51 28.34 1:01.15 2:14.42 | 18/11/2017 5/11/2016 12/3/2017 10/3/2017 | Inowroclaw (POL) Inowroclaw (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Dobrindt Mikołaj | 03 | SMSBY | 100802700163 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 31.20 1:07.87 NT 4:40.33 | 3/3/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Lublin (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Dudek Aleksandra SB | 01 | SMSBY | 100802600154 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 26.09 56.39 29.89 29.07 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 26/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Poznan (POL) |
||
Gajdzińska Amelia | 02 | SMSBY | 100802600135 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) | 31.03 1:06.34 2:24.52 30.53 | 4/3/2017 5/3/2017 3/3/2017 17/2/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Groń Weronika | 03 | SMSBY | 100802600164 | 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 1:05.33 2:27.77 2:23.82 5:06.02 | 3/3/2017 10/12/2016 4/3/2017 25/11/2017 | Lublin (POL) Bydgoszcz (POL) Lublin (POL) Poznan (POL) |
||
Gus Julia SB | 99 | SMSBY | 100802600102 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (15) | 29.07 1:02.54 35.02 28.99 | 11/3/2017 8/4/2017 22/4/2017 19/11/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Bydgoszcz (POL) Inowroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Gąsowska Martyna SB | 01 | SMSBY | 100902600139 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) | 29.26 1:02.25 2:15.19 33.12 | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 20/11/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Poznan (POL) |
||
Holak Marta SB | 01 | SMSBY | 100802600152 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (11) | 31.11 1:07.45 2:28.50 5:18.47 | 26/11/2017 28/10/2017 25/11/2017 2/12/2016 | Poznan (POL) Torun (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kamińska Anna SB | 03 | SMSBY | 100802600173 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 34.43 1:15.90 2:41.84 | 25/11/2017 28/10/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Torun (POL) Poznan (POL) |
||
Kwasowski Mateusz | 01 | SMSBY | 100802700185 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 25.52 55.02 28.15 1:03.33 | 10/3/2017 11/3/2017 11/3/2017 28/10/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Torun (POL) |
||
Matuszewski Krzysztof | 04 | SMSBY | 100802700187 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (33) | 55.66 2:00.77 4:12.13 1:03.98 | 28/10/2017 7/10/2017 28/10/2017 7/10/2017 | Torun (POL) Poznan (POL) Torun (POL) Poznan (POL) |
||
Mikołajczak Błażej SB | 01 | SMSBY | 100802700148 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 200m zmienny (24) | 53.22 1:56.30 28.35 2:10.35 | 12/3/2017 8/4/2017 17/2/2017 18/3/2017 | Gliwice (POL) Bydgoszcz (POL) Poznan (POL) Raciborz (POL) |
||
Muszyński Jakub SB | 01 | SMSBY | 100802700177 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 1:58.02 4:08.12 16:20.89 | 26/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Oszutowski Adam | 02 | SMSBY | 100802700190 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 33.09 1:10.67 2:34.68 | 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Paradowska Kinga SB | 01 | SMSBY | 100802600145 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 4:22.58 NT 1:12.21 2:36.38 | 25/11/2017 18/3/2017 22/10/2016 | Poznan (POL) Raciborz (POL) Torun (POL) |
||
Rutkowska Wiktoria SB | 99 | SMSBY | 100802600113 | 400m dowolny (19) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 4:34.18 1:07.27 2:23.83 | 25/11/2017 10/3/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) |
||
Rydyńska Marianna SB | 04 | SMSBY | 100802600193 | 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) 200m zmienny (23) | 1:05.67 2:20.64 1:05.78 2:23.12 | 28/10/2017 26/11/2017 18/11/2017 25/11/2017 | Torun (POL) Poznan (POL) Inowroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Sobków Dominik | 02 | SMSBY | 100802700130 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 56.87 2:02.45 4:18.29 | 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Tomkowicz Wiktoria SB | 00 | SMSBY | 100802100068 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 26.77 58.08 2:08.22 29.62 | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Tylicki Mateusz SB | 01 | SMSBY | 100802700142 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 26.46 57.82 2:08.94 2:14.18 | 11/3/2017 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Walerian Oskar SB | 00 | SMSBY | 100802700156 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 28.28 1:01.32 2:17.00 | 25/11/2017 18/11/2017 26/11/2017 | Poznan (POL) Inowroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Wamka Mateusz SB | 01 | SMSBY | 100802700141 | 1500m dowolny (37) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 17:05.29 28.64 1:01.11 2:10.64 | 3/12/2016 17/2/2017 25/11/2017 17/2/2017 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Winiatowski Patryk SB | 99 | SMSBY | 100802700103 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 22.82 50.29 2:00.98 4:36.01 | 10/3/2017 16/12/2016 11/3/2017 25/11/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) |
||
Wiśniewski Jakub SB | 01 | SMSBY | 100802700186 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 30.69 1:07.47 2:29.71 | 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Wolska Karolina SB | 01 | SMSBY | 100802600140 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 1:01.22 4:32.85 2:20.48 2:25.60 | 21/1/2017 25/11/2017 17/2/2017 17/2/2017 | Rypin (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Włodarczyk Agnieszka SB | 01 | SMSBY | 100802600175 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 59.71 2:06.60 4:28.53 9:35.63 | 18/2/2017 26/11/2017 25/11/2017 12/3/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) |
SMS Bydgoszcz 1 SMS Bydgoszcz 1 SMS Bydgoszcz 1 SMS Bydgoszcz 1 SMS Bydgoszcz 1 SMS Bydgoszcz 1 SMS Bydgoszcz 1 | SMSBY SMSBY SMSBY SMSBY SMSBY SMSBY SMSBY | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:38.60 8:04.63 4:03.27 4:02.09 8:44.62 4:32.01 3:28.80 |
Bielawa Dominik | 02 | SMSGD | 102810700026 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 29.66 1:04.23 2:16.88 27.49 | 3/3/2017 5/3/2017 4/3/2017 26/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Gdansk (POL) |
||
Bylińska Agnieszka | 02 | SMSGD | 102510600103 | 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (11) | 2:53.69 1:07.27 2:26.65 5:18.17 | 15/10/2016 3/3/2017 19/11/2016 2/12/2016 | Gdansk (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Dubiel Kornel | 01 | SMSGD | 102510200016 | 400m dowolny (20) 200m grzbietowy (10) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 4:23.80 2:10.01 NT 4:55.98 | 26/3/2017 10/3/2017 2/12/2016 | Gdansk (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Hebel Maciej | 05 | SMSGD | 102510700066 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | NT 1:15.35 NT NT | 21/10/2017 | Sopot (POL) |
||
Hebel Natalia | 05 | SMSGD | 102510600067 | 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) | 2:26.37 30.78 2:51.65 2:30.67 | 16/6/2017 15/10/2017 11/12/2016 5/11/2017 | Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gizycko (POL) |
||
Jankowski Przemysław | 05 | SMSGD | 102510700068 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 31.14 34.03 1:12.95 2:33.31 | 7/5/2017 14/10/2017 7/5/2017 14/10/2017 | Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) |
||
Kaczanowska Maria | 01 | SMSGD | 102510600099 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) | 29.98 1:03.66 2:17.35 1:11.80 | 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 21/10/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krajewski Patryk | 02 | SMSGD | 102510700102 | 200m dowolny (8) 1500m dowolny (37) 50m klasyczny (4) 200m zmienny (24) | 2:12.76 NT 33.20 2:31.47 | 26/11/2017 3/3/2017 22/10/2017 | Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuropatwa Weronika | 01 | SMSGD | 102510600110 | 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 400m zmienny (11) | 4:37.95 30.19 1:03.52 NT | 16/12/2016 11/3/2017 12/3/2017 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Marzec Milan | 03 | SMSGD | 102510700199 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) | 26.77 58.40 4:28.00 1:03.83 | 21/10/2017 25/11/2017 18/11/2017 14/10/2017 | Oswiecim (POL) Poznan (POL) Koscierzyna (POL) Gdansk (POL) |
||
Migdał Maria | 01 | SMSGD | 102510600093 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 28.41 1:03.14 31.38 30.70 | 10/3/2017 3/12/2016 11/3/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Molenda Dominika | 03 | SMSGD | 102510600077 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 1:02.40 2:14.53 4:41.67 9:26.33 | 12/5/2017 14/10/2017 21/10/2017 21/10/2017 | Gdansk (POL) Gdansk (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piepiórka Martyna | 03 | SMSGD | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 200m zmienny (23) | 28.54 1:00.36 2:11.88 2:32.89 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
|||
Rząsa Jacek | 03 | SMSGD | 102510700081 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 1500m dowolny (37) 200m zmienny (24) | 1:01.95 2:14.14 18:16.88 2:27.99 | 16/10/2016 8/10/2016 3/12/2016 26/3/2017 | Gdansk (POL) Gdynia (POL) Olsztyn (POL) Gdansk (POL) |
||
Weckwert Iga | 04 | SMSGD | 102510600113 | 800m dowolny (36) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (23) | 11:10.15 NT NT 2:36.80 | 19/11/2016 18/6/2017 | Gdansk (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Witek Aleksandra | 03 | SMSGD | 102510600073 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 38.21 1:22.41 2:52.59 | 3/3/2017 3/12/2016 4/3/2017 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
||
Żurawski Marcel | 01 | SMSGD | 102510700228 | 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 1:05.23 2:20.81 NT 4:55.77 | 27/11/2016 11/3/2017 16/12/2016 | Wroclaw (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
SMS Gdańsk 1 SMS Gdańsk 1 SMS Gdańsk 1 SMS Gdańsk 1 SMS Gdańsk 1 SMS Gdańsk 1 SMS Gdańsk 1 | SMSGD SMSGD SMSGD SMSGD SMSGD SMSGD SMSGD | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:59.84 8:40.95 4:12.93 4:17.87 9:17.35 4:45.81 3:47.34 |
Bednarz Oliwia | 04 | SMSGO | 100104600487 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 39.27 1:24.07 3:00.27 NT | 26/4/2017 30/3/2017 18/6/2017 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Biskupski Kacper | 03 | SMSGO | 100104700293 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | NT 28.70 1:03.93 2:28.50 | 10/11/2017 28/10/2017 17/2/2017 | Koszalin (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Poznan (POL) |
||
Chyczewski Oliwer | 00 | SMSGO | 100104700262 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 25.06 26.46 1:00.84 2:12.10 | 27/10/2017 28/10/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Czepulanis Alicja | 02 | SMSGO | 100104600327 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 200m motylkowy (28) | 2:18.33 4:54.92 NT 2:44.87 | 3/3/2017 17/2/2017 3/12/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grzegolec Weronika | 02 | SMSGO | 100104600330 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 33.63 1:13.31 2:37.72 2:41.12 | 27/10/2017 17/12/2016 17/2/2017 17/2/2017 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Górski Jakub | 02 | SMSGO | 100104700349 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 33.18 1:10.10 2:34.16 29.84 | 2/12/2016 5/3/2017 4/3/2017 26/1/2017 | Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Szczecin (POL) |
||
Kostkiewicz Gabriela | 03 | SMSGO | 100104600436 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m klasyczny (21) | 33.58 1:11.65 2:38.12 NT | 27/10/2017 3/12/2016 26/1/2017 | Gorzow Wielkopolski (POL) Olsztyn (POL) Szczecin (POL) |
||
Kowalski Jakub | 02 | SMSGO | 100104700353 | 100m dowolny (31) 1500m dowolny (37) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 58.74 18:26.29 1:06.95 2:27.38 | 5/3/2017 3/12/2016 5/5/2017 17/2/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Anyksciai (LTU) Poznan (POL) |
||
Kowalski Rafał | 00 | SMSGO | 100704700006 | 50m klasyczny (4) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 31.78 1:00.26 2:10.45 2:11.26 | 17/2/2017 10/3/2017 18/2/2017 17/2/2017 | Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Kulczycki Patryk | 01 | SMSGO | 100104700271 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 54.69 1:59.06 4:10.19 16:34.00 | 28/10/2017 27/10/2017 11/3/2017 12/3/2017 | Gorzow Wielkopolski (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Malinowski Jakub | 03 | SMSGO | 100104700357 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (33) | 57.40 2:04.15 4:25.71 1:05.91 | 10/11/2017 27/10/2017 4/3/2017 28/10/2017 | Koszalin (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Lublin (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) |
||
Malinowski Paweł | 02 | SMSGO | 100104500479 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 100m klasyczny (35) 400m zmienny (12) | 26.83 4:31.57 1:11.22 NT | 27/10/2017 4/3/2017 6/5/2017 | Gorzow Wielkopolski (POL) Ostrowiec Sw (POL) Anyksciai (LTU) |
||
Marciniak Hanna | 04 | SMSGO | 100104600406 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 32.05 1:07.84 NT 1:29.88 | 24/5/2017 18/6/2017 30/3/2017 | Gorzow (POL) Gorzow Wlkp (POL) Szczecin (POL) |
||
Miciak Agata | 02 | SMSGO | 100104600338 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 200m motylkowy (28) | 2:05.59 4:29.40 9:21.46 NT | 3/3/2017 4/3/2017 5/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Olek Jakub | 01 | SMSGO | 100104700273 | 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 1:00.48 2:15.21 2:14.08 4:43.61 | 27/10/2017 3/12/2016 28/10/2017 10/3/2017 | Gorzow Wielkopolski (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wielkopolski (POL) Gliwice (POL) |
||
Papis Dominik | 02 | SMSGO | 100104700359 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 50m klasyczny (4) | 28.68 30.90 1:07.97 32.90 | 22/10/2016 3/12/2016 17/12/2016 3/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szczepanowski Jakub | 02 | SMSGO | 100104700362 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 29.61 1:03.38 2:22.30 4:53.74 | 18/11/2017 18/11/2017 10/11/2017 17/2/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Koszalin (POL) Poznan (POL) |
||
Szymanowski Jakub | 02 | SMSGO | 100104700363 | 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 1:04.49 2:15.41 1:01.56 2:15.90 | 6/5/2017 3/3/2017 5/5/2017 5/3/2017 | Anyksciai (LTU) Ostrowiec Sw (POL) Anyksciai (LTU) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Van Doorne Natalia | 02 | SMSGO | 100104600344 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 29.12 1:03.56 30.75 1:10.63 | 17/2/2017 3/12/2016 6/5/2017 2/12/2016 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Anyksciai (LTU) Olsztyn (POL) |
||
Wałcerz Mateusz | 00 | SMSGO | 100704700002 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) | 53.07 1:57.27 27.90 25.58 | 12/3/2017 13/10/2017 17/2/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Szczecin (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Łochinski Jan | 01 | SMSGO | 100104700272 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 30.31 1:05.51 2:27.07 27.54 | 28/10/2017 17/11/2017 10/11/2017 18/11/2017 | Gorzow Wielkopolski (POL) Wroclaw (POL) Koszalin (POL) Wroclaw (POL) |
SMS Gorzów Wlkp. 1 SMS Gorzów Wlkp. 1 SMS Gorzów Wlkp. 1 SMS Gorzów Wlkp. 1 SMS Gorzów Wlkp. 1 SMS Gorzów Wlkp. 1 SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMSGO SMSGO SMSGO SMSGO SMSGO SMSGO SMSGO | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:52.60 8:45.25 4:12.65 4:21.43 9:22.20 4:53.88 3:42.71 |
Adamski Jakub | 02 | SMSKR | 103606700268 | 100m dowolny (31) 50m klasyczny (4) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 57.68 33.80 1:03.15 NT | 11/11/2017 1/4/2017 10/11/2017 | Oswiecim (POL) Cieszyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Astashev Bogdan | 01 | SMSKR | 103606700218 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 24.36 53.53 26.70 2:13.97 | 21/10/2017 11/3/2017 11/3/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Augustyn Jan | 02 | SMSKR | 103606700064 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 27.54 1:00.58 2:17.24 | 11/11/2017 8/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Basa Szymon | 03 | SMSKR | 103606700093 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) | 28.81 1:02.28 2:12.83 | 3/3/2017 5/3/2017 3/3/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Basista Barbara | 04 | SMSKR | 103606600094 | 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 1:09.88 2:30.42 31.34 1:10.67 | 18/6/2017 17/6/2017 23/4/2017 17/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Bazyl Kamil | 00 | SMSKR | 100506700042 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 30.95 1:06.26 2:22.13 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Celiński Jakub SK | 02 | SMSKR | 102403700028 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 29.50 1:04.31 2:16.73 4:41.46 | 3/3/2017 5/3/2017 4/3/2017 3/12/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) |
||
Cholewa Karolina | 01 | SMSKR | 103606600063 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 34.16 1:13.38 2:35.81 | 10/3/2017 26/11/2016 16/12/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Czaja Barbara SK | 99 | SMSKR | 100211600175 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 200m zmienny (23) | 27.71 59.88 29.89 2:22.74 | 2/12/2016 12/3/2017 3/12/2016 11/3/2017 | Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Czaja Przemysław | 01 | SMSKR | 103306700035 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 24.05 52.83 25.66 58.02 | 10/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 10/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czajkowski Mateusz | 02 | SMSKR | 103606700066 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 400m dowolny (20) | 27.31 59.31 4:31.27 | 10/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dach Wiktoria | 03 | SMSKR | 103606600263 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 34.41 1:14.84 2:41.42 5:12.79 | 3/3/2017 5/3/2017 4/3/2017 3/3/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Dudzik Sebastian SK | 01 | SMSKR | 103606700080 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 200m klasyczny (22) | 27.76 1:00.13 2:12.83 2:28.11 | 11/3/2017 25/11/2017 26/11/2016 25/11/2017 | Gliwice (POL) Poznan (POL) Bochnia (POL) Poznan (POL) |
||
Durczyńska Katarzyna | 99 | SMSKR | 103606600258 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 33.94 1:12.87 2:37.06 29.00 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Fortuna Filip | 03 | SMSKR | 103606700108 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 200m grzbietowy (10) | 1:03.63 2:15.43 2:29.59 | 8/10/2017 21/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Golik Leonard | 02 | SMSKR | 103606700264 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 26.83 29.73 1:05.64 2:26.80 | 3/3/2017 4/3/2017 9/4/2017 8/4/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Goraj Marcin SK | 01 | SMSKR | 103606700085 | 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 26.09 24.64 53.12 2:00.78 | 16/12/2016 11/3/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMSKR | 103606600227 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 30.10 33.82 1:14.89 2:38.52 | 10/11/2017 23/4/2017 27/11/2016 17/12/2016 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | SMSKR | 103606700111 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 31.95 1:09.63 2:32.76 | 10/11/2017 8/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hojoł Agata | 01 | SMSKR | 103606600088 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 30.37 1:05.66 2:24.98 | 11/11/2017 10/3/2017 27/11/2016 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Horova Oksana | 02 | SMSKR | 103606600260 | 100m dowolny (30) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) | 59.50 34.23 1:16.14 | 8/10/2017 10/11/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Horwacik Joanna | 02 | SMSKR | 103606600267 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 1:02.10 2:14.51 5:01.62 | 11/11/2017 21/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jakimiak Jakub | 03 | SMSKR | 102403700026 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 24.24 53.08 1:56.17 4:10.57 | 3/3/2017 5/3/2017 3/3/2017 4/3/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Jodłowska Zuzanna | 03 | SMSKR | 103606600112 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (32) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | NT 1:14.97 2:29.14 5:18.97 | 17/12/2016 4/3/2017 3/3/2017 | Bochnia (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Jędrszczyk Kacper | 02 | SMSKR | 103606700226 | 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 2:34.56 31.11 2:26.71 5:02.79 | 4/3/2017 4/3/2017 11/2/2017 8/10/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kolanowski Wiktor | 99 | SMSKR | 103606700166 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 53.15 1:54.05 4:04.77 | 17/12/2016 10/3/2017 25/2/2017 | Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Trnava (SVK) |
||
Koryciński Kamil | 03 | SMSKR | 103606700228 | 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) | 1:00.08 31.11 | 5/3/2017 17/12/2016 | Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Kowal Emilia SK | 02 | SMSKR | 103606600285 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 26.87 58.88 2:09.37 29.15 | 10/11/2017 8/10/2017 21/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Upplands Vaesby (SWE) Oswiecim (POL) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Kozdęba Karolina | 03 | SMSKR | 103606600114 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) | 28.07 1:00.12 2:15.54 NT | 25/11/2017 5/3/2017 17/12/2016 | Poznan (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Kruszniewska Kinga | 99 | SMSKR | 103606600222 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 27.83 1:01.55 29.88 1:05.41 | 2/12/2016 3/12/2016 11/3/2017 2/12/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Krzykała Emil SK | 01 | SMSKR | 100303700126 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 23.68 51.91 1:50.77 3:59.07 | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Król Wiktoria | 02 | SMSKR | 103606600070 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 31.40 1:06.77 2:23.73 2:27.31 | 4/3/2017 23/9/2017 3/3/2017 4/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Upplands Vaesby (SWE) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMSKR | 103606600072 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 2:14.86 4:43.05 9:37.54 | 3/3/2017 26/11/2016 11/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kłaput Bartosz | 00 | SMSKR | 103606700158 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 1:56.84 4:09.42 16:31.92 | 2/12/2016 3/12/2016 3/12/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | SMSKR | 103606600261 | 200m dowolny (7) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 2:14.00 1:16.67 2:38.98 | 11/2/2017 11/11/2017 24/2/2017 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Lewicki Filip | 03 | SMSKR | 103606700116 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 2:03.00 4:16.61 16:33.77 | 3/3/2017 4/3/2017 5/3/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Majerski Jakub | 00 | SMSKR | 103606700160 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 25.04 55.47 25.27 54.67 | 11/3/2017 7/10/2017 7/10/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Mazur Bartosz | 02 | SMSKR | 103606700221 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) | 29.05 1:01.78 2:18.20 1:02.04 | 4/3/2017 11/11/2017 3/3/2017 3/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Miłek Marcelina | 02 | SMSKR | 103606600075 | 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 1:06.24 2:26.00 2:30.13 5:16.50 | 3/3/2017 5/3/2017 23/9/2017 23/9/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | SMSKR | 103606600229 | 100m dowolny (30) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 1:04.92 1:08.11 2:26.35 2:31.88 | 8/10/2017 5/3/2017 3/3/2017 4/3/2017 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Ochał Maja | 01 | SMSKR | 103606600098 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 35.91 1:17.64 2:54.28 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Oczkowska Daria | 03 | SMSKR | 103606600117 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 36.66 1:19.98 2:54.89 | 3/3/2017 5/3/2017 11/11/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pająk Jakub | 02 | SMSKR | 103606700213 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 55.87 2:01.24 4:11.74 | 11/11/2017 21/10/2017 4/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Paszko Mikołaj | 01 | SMSKR | 103606700216 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 27.40 1:00.94 2:16.41 2:19.38 | 11/3/2017 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Pazik Wojciech | 01 | SMSKR | 103311700064 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 28.01 59.79 2:14.19 | 11/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Peciak Katarzyna | 02 | SMSKR | 103606600265 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 26.92 58.69 28.60 1:05.16 | 3/3/2017 11/11/2017 23/10/2016 3/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Pogorzelska Laura | 01 | SMSKR | 103606600099 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 29.13 1:02.16 2:16.00 | 17/12/2016 12/3/2017 10/3/2017 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | SMSKR | 103606700119 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) | 30.10 1:03.84 2:18.83 | 21/10/2017 11/11/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rokita Aleksander | 99 | SMSKR | 101011700093 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 30.74 1:07.77 2:29.00 | 22/10/2016 12/3/2017 11/3/2017 | Krakow (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Ruciński Wiktor | 99 | SMSKR | 103806700041 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (16) | 31.31 1:09.53 27.92 | 10/11/2017 11/11/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | SMSKR | 103606700122 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 29.19 1:05.37 2:28.24 | 11/11/2017 8/10/2017 4/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Sosna Tomasz SK | 01 | SMSKR | 103606700223 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 27.42 58.79 2:09.56 | 21/10/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Sowa Łukasz | 03 | SMSKR | 103606700123 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 26.89 1:01.12 2:15.57 4:54.48 | 11/11/2017 10/11/2017 11/11/2017 21/4/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Synowiec Mikołaj | 02 | SMSKR | 103606700282 | 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 2:18.78 2:14.89 4:42.78 | 11/11/2016 4/3/2017 26/11/2016 | Mielec (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) |
||
Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMSKR | 103606700172 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m zmienny (24) | 28.49 1:01.82 2:07.81 | 10/3/2017 12/3/2017 25/2/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Trnava (SVK) |
||
Tasak Aleksandra | 03 | SMSKR | 103606600125 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) | 29.96 1:05.25 2:23.67 2:27.46 | 26/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 11/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) |
||
Twardowski Piotr | 01 | SMSKR | 103606700104 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 57.96 2:02.75 4:14.35 | 22/10/2017 2/12/2016 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | SMSKR | 103606700126 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 29.39 1:03.30 2:14.76 | 11/11/2017 5/3/2017 3/3/2017 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | SMSKR | 103606600214 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 28.18 1:02.97 30.16 1:09.57 | 3/3/2017 11/11/2017 4/3/2017 8/10/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Śmietana Karolina | 01 | SMSKR | 103606600103 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 100m motylkowy (5) | 4:35.62 NT 1:08.15 | 17/12/2016 10/3/2017 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) |
||
Świstuń Julia | 00 | SMSKR | 103606600233 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) | 26.60 58.21 2:09.88 30.90 | 24/2/2017 3/12/2016 2/12/2016 11/3/2017 | Krakow (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | SMSKR | 103606700129 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 26.73 29.51 1:03.15 2:16.24 | 10/11/2017 4/3/2017 5/3/2017 3/3/2017 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
SMS Kraków 1 SMS Kraków 1 SMS Kraków 1 SMS Kraków 1 SMS Kraków 1 SMS Kraków 1 SMS Kraków 1 | SMSKR SMSKR SMSKR SMSKR SMSKR SMSKR SMSKR | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:37.77 8:07.92 3:53.58 4:04.55 8:53.05 4:30.27 3:29.39 |
Adamczyk Julia SL | 99 | SMSLU | 103103600004 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 4:16.39 8:43.53 2:14.63 4:41.29 | 11/3/2017 3/12/2016 11/3/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Andrzejewska Kamila SL | 99 | SMSLU | 103103600026 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) | 2:00.69 4:16.35 30.16 2:18.00 | 18/12/2016 16/12/2016 19/11/2016 12/11/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) Zamosc (POL) |
||
Borkowski Kacper SL | 00 | SMSLU | 102711700152 | 100m dowolny (31) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 52.67 55.53 2:03.09 2:08.19 | 16/12/2016 7/10/2017 12/3/2017 4/11/2017 | Olsztyn (POL) Lublin (POL) Gorzow Wlkp (POL) Lodz (POL) |
||
Borsuk Łukasz SL | 01 | SMSLU | 100103700102 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | NT NT NT NT |
||||
Bryła Kamil SL | 99 | SMSLU | 103103700008 | 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 51.93 26.47 54.86 1:59.49 | 11/3/2017 25/11/2017 25/11/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Bujak Maria SL | 01 | SMSLU | 103103600036 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 35.71 1:16.20 2:38.71 | 18/2/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Kozienice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Chałat Stanisław SL | 99 | SMSLU | 101003200139 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 50m klasyczny (4) | 1:58.05 4:04.86 16:02.35 NT | 10/3/2017 11/3/2017 12/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Chodulski Jakub Sl | 00 | SMSLU | 101003700192 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 4:23.22 26.80 58.22 2:09.26 | 4/11/2017 18/12/2016 5/11/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Czarnecka Wiktoria SL | 99 | SMSLU | 101003100085 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 26.36 57.06 28.41 1:02.37 | 18/12/2016 15/12/2016 4/2/2017 18/12/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) Olsztyn (POL) |
||
Data Mariusz | 00 | SMSLU | 100508700321 | 100m dowolny (31) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 58.92 31.75 1:10.58 2:34.35 | 23/4/2017 23/4/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) Mielec (POL) Mielec (POL) |
||
Gancarz Karolina | 01 | SMSLU | 103103600045 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 27.44 59.90 30.78 28.75 | 19/11/2016 20/11/2016 8/4/2017 11/3/2017 | Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Gliwice (POL) |
||
Gondek Wiktoria | 01 | SMSLU | 100908600171 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 29.25 32.40 1:08.55 2:25.86 | 2/12/2016 11/3/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Grabek Filip SL | 99 | SMSLU | 103103700006 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (22) | 28.75 1:01.44 34.94 NT | 22/10/2016 3/12/2016 2/12/2016 | Krakow (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grąz Gabriela | 01 | SMSLU | 103103600044 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 100m grzbietowy (32) | 29.23 2:18.32 4:47.67 1:09.93 | 19/11/2016 4/11/2017 4/11/2017 18/3/2017 | Stalowa Wola (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Hałka Wiktoria SL | 01 | SMSLU | 101703600044 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 28.49 1:02.26 2:13.34 4:42.41 | 3/12/2016 4/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Lublin (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kwiatkowska Zofia | 01 | SMSLU | 100409600106 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) | 27.12 1:00.36 2:13.07 31.50 | 2/12/2016 3/12/2016 4/11/2017 12/11/2016 | Suwalki (POL) Suwalki (POL) Lodz (POL) Mlawa (POL) |
||
Małyska Bartosz SL | 99 | SMSLU | 101003200141 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 25.65 1:54.98 3:57.63 15:33.40 | 18/2/2017 10/3/2017 11/3/2017 16/12/2016 | Kozienice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Nowiczkow Jakub SL | 01 | SMSLU | 100409700109 | 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 4:21.21 27.00 59.02 2:08.78 | 18/2/2017 11/3/2017 21/10/2017 4/11/2017 | Kozienice (POL) Gliwice (POL) Bielsk Podlaski (POL) Lodz (POL) |
||
Oller Krzysztof SL | 00 | SMSLU | 100213700237 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 26.34 56.15 1:59.14 4:21.98 | 19/11/2016 2/12/2016 12/3/2017 10/3/2017 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Pacławski Jakub SL | 00 | SMSLU | 103108700001 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 26.89 58.44 2:08.88 2:14.01 | 18/12/2016 5/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Prochownik Olimpia | 99 | SMSLU | 103103600022 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 33.32 1:12.35 2:22.22 4:59.36 | 2/12/2016 17/12/2016 11/3/2017 18/12/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Rabiniak Zuzanna SL | 01 | SMSLU | 103014600070 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 26.63 58.00 2:05.33 NT | 5/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Redner Sandra SL | 99 | SMSLU | 103103600039 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 4:44.77 28.66 1:03.53 2:21.46 | 6/11/2016 11/3/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Róg Adrian SL | 01 | SMSLU | 100108700188 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 25.44 55.76 1:59.73 NT | 5/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Samuła Wiktoria SL | 99 | SMSLU | 103103600001 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 31.97 1:08.38 2:29.37 2:18.15 | 15/12/2016 18/12/2016 5/11/2017 4/11/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Smyłek Karolina SL | 00 | SMSLU | 101003100090 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 29.31 1:02.09 2:13.53 | 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Szczerba Adam | 02 | SMSLU | 103103700033 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | PK PK PK PK | 3/3/2017 5/3/2017 3/3/2017 4/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szopa Marta SL | 00 | SMSLU | 101808600031 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 2:11.59 33.09 1:11.91 2:38.83 | 18/12/2016 2/12/2016 12/3/2017 11/3/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Tomoń Martyna SL | 00 | SMSLU | 101003600214 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 1:03.46 2:12.32 4:35.00 9:25.81 | 11/11/2016 10/3/2017 11/3/2017 15/12/2016 | Mielec (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Walczysko Jakub SL | 00 | SMSLU | 102711700148 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 31.82 1:07.31 2:25.41 4:29.36 | 25/11/2016 15/12/2016 18/12/2016 10/3/2017 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Wawrzyńczak Alan SL | 99 | SMSLU | 101003200149 | 400m dowolny (20) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 4:03.11 2:08.86 2:12.70 4:29.91 | 15/12/2016 4/11/2017 4/2/2017 10/3/2017 | Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Wesołowska Agata | 01 | SMSLU | 100409600107 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 35.67 1:19.23 2:50.95 31.90 | 4/11/2017 4/11/2017 11/3/2017 11/3/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Wesołowski Jacek | 01 | SMSLU | 100409700108 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (16) | 26.18 34.17 1:15.15 27.97 | 21/10/2017 17/12/2016 15/12/2016 4/11/2017 | Bielsk Podlaski (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) |
||
Wójtowicz Julia SL | 00 | SMSLU | 101412600058 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 28.48 1:01.73 2:10.04 4:36.12 | 5/11/2017 4/11/2017 10/3/2017 11/3/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Łukaszczyk Mateusz SL | 00 | SMSLU | 100203700123 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 24.56 27.12 58.90 2:08.23 | 5/11/2017 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Łysakowska Julia | 01 | SMSLU | 103103600007 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 4:29.28 9:09.11 1:05.20 2:19.16 | 4/11/2017 12/3/2017 4/12/2016 3/12/2016 | Lodz (POL) Gliwice (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Łysakowska Julia SL | 01 | SMSLU | 103103600007 | ||||||
Żmuda Weronika | 00 | SMSLU | 103103600005 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (5) | 32.80 1:09.51 2:32.01 1:02.95 | 4/11/2017 4/11/2017 5/11/2017 10/3/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
SMS Lublin 1 SMS Lublin 1 SMS Lublin 1 SMS Lublin 1 SMS Lublin 1 SMS Lublin 1 SMS Lublin 1 | SMSLU SMSLU SMSLU SMSLU SMSLU SMSLU SMSLU | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:38.42 7:52.17 4:04.40 3:56.89 8:33.64 4:17.74 3:29.83 |
Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | SMSOL | 100213700356 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 55.57 1:58.02 4:06.60 15:50.86 | 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Chodyna Kinga SOL | 00 | SMSOL | 100213600235 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 28.29 1:01.69 29.05 1:05.84 | 2/12/2016 15/12/2016 11/12/2016 17/12/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Gardocka Julia SOL | 01 | SMSOL | 100513600028 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 34.23 1:17.01 2:50.67 2:30.28 | 10/3/2017 26/11/2017 25/11/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) |
||
Gładkojć Marta SOL | 02 | SMSOL | 100213600342 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) | 30.84 1:08.09 35.52 1:20.08 | 4/3/2017 24/11/2017 26/11/2016 19/11/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Elblag (POL) Poznan (POL) |
||
Jaszczuk Ewa SOL | 02 | SMSOL | 100213600343 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 200m motylkowy (28) | 2:08.48 4:23.10 8:56.18 2:21.32 | 3/3/2017 25/11/2017 26/11/2017 15/12/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Jurczak Kacper SOL | 01 | SMSOL | 100213700258 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 26.21 31.84 1:10.61 2:42.30 | 21/10/2017 25/11/2017 15/12/2016 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kalkowski Dawid SOL | 00 | SMSOL | 100213700442 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 53.27 1:54.19 3:59.44 15:54.28 | 25/11/2017 26/11/2017 11/3/2017 3/12/2016 | Poznan (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kapała Szymon SOL | 03 | SMSOL | 100213700320 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 33.00 1:05.61 2:25.35 5:02.77 | 11/12/2016 24/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | SMSOL | 100213700249 | 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 1:07.91 NT 2:05.81 4:21.45 | 26/11/2017 3/12/2016 2/12/2016 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kulik Wiktoria SOL | 03 | SMSOL | 100213100236 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 4:41.35 9:26.15 2:55.34 5:15.66 | 4/3/2017 24/11/2017 21/10/2017 21/10/2017 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kulpa Michał SOL | 01 | SMSOL | 102102700002 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 50m klasyczny (4) | 27.12 58.34 2:08.61 NT | 25/11/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Poznan (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Lipiński Szymon SOL | 01 | SMSOL | 100213700260 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 23.49 51.56 25.35 57.60 | 10/3/2017 16/12/2016 11/3/2017 15/12/2016 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Lisowska Wiktoria SOL | 00 | SMSOL | 100309600195 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 30.26 1:03.62 2:18.60 2:23.00 | 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Mościcki Jakub SOL | 01 | SMSOL | 100213600261 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 200m motylkowy (29) | 25.10 54.18 1:59.57 2:08.74 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 19/11/2016 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Niedziałek Michał SOL | 03 | SMSOL | 100213200224 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 57.75 2:03.82 4:15.04 16:39.13 | 25/11/2017 24/11/2017 25/11/2017 24/11/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Raczewska Emilia SOL | 02 | SMSOL | 100213600350 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 28.31 1:01.22 29.36 1:05.13 | 2/12/2016 4/3/2017 4/3/2017 3/3/2017 | Olsztyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Sadłowski Piotr SOL | 00 | SMSOL | 100213700445 | 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 1:51.92 24.61 54.34 2:05.34 | 10/3/2017 11/3/2017 10/3/2017 22/10/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wett Oliwia SOL | 01 | SMSOL | 100213600443 | 800m dowolny (36) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 9:23.25 2:18.74 2:22.83 4:54.97 | 19/2/2017 12/3/2017 11/3/2017 10/3/2017 | Kozienice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Woronko Kszysztof SOL | 02 | SMSOL | 100213700516 | 50m dowolny (2) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | NT NT NT NT |
||||
Zmierczak Natalia SOL | 03 | SMSOL | 100213100252 | 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 2:20.22 34.82 1:10.30 2:31.29 | 22/4/2017 3/12/2016 24/11/2017 25/11/2017 | Mlawa (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
SMS Olsztyn 1 SMS Olsztyn 1 SMS Olsztyn 1 SMS Olsztyn 1 SMS Olsztyn 1 SMS Olsztyn 1 SMS Olsztyn 1 | SMSOL SMSOL SMSOL SMSOL SMSOL SMSOL SMSOL | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:32.06 7:38.65 3:53.67 4:18.64 9:11.19 4:43.11 3:35.90 |
Auguścik Daniel SOc | 02 | SMSOST | 100612700202 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 26.54 57.58 2:04.26 4:26.74 | 18/11/2017 19/11/2017 18/11/2017 19/11/2017 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Banaczkowska Aleksandra SOc | 02 | SMSOST | 100612600193 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 34.27 1:13.10 2:35.22 5:02.46 | 25/11/2017 26/11/2017 4/3/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Borowski Kacper SOc | 03 | SMSOST | 100612700205 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 33.60 1:09.33 1:03.56 NT | 2/10/2016 5/3/2017 29/10/2017 | Mielec (POL) Lublin (POL) Sandomierz (POL) |
||
Boroń Paulina SOc | 02 | SMSOST | 100612600195 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 29.36 1:02.27 2:14.44 4:47.80 | 10/12/2016 5/3/2017 3/3/2017 4/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Błaszkiewicz Wiktoria SOc | 02 | SMSOST | 100612600194 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 27.68 1:02.05 29.22 1:06.62 | 3/3/2017 5/3/2017 4/3/2017 18/2/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Kozienice (POL) |
||
Czernik Natalia SOc | 03 | SMSOST | 100612600179 | 50m dowolny (1) 400m dowolny (19) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 31.37 5:04.40 1:16.25 2:49.05 | 18/3/2017 4/3/2017 18/11/2017 11/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) Kielce (POL) Mielec (POL) |
||
Falfus Julia SOc | 04 | SMSOST | 100612600128 | 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 4:58.37 34.11 1:12.38 2:32.63 | 25/3/2017 19/11/2017 19/11/2017 18/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Gromska Kinga SOc | 04 | SMSOST | 100612600180 | 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 1:28.85 2:59.09 1:14.32 2:48.89 | 11/12/2016 30/9/2017 18/11/2017 11/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) Mielec (POL) |
||
Haba Jakub SOc | 01 | SMSOST | 100612700167 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 25.93 31.72 1:04.89 2:20.50 | 30/9/2017 21/1/2017 30/9/2017 11/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) Mielec (POL) |
||
Kesler Marcin SOc | 02 | SMSOST | 100612700207 | 1500m dowolny (37) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | NT 34.10 2:38.51 5:08.52 | 29/10/2017 30/9/2017 3/3/2017 | Sandomierz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Klimas Michał SOc | 02 | SMSOST | 100612700212 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) | 30.82 1:07.67 2:23.96 2:19.45 | 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Kowalska Karolina SOc | 02 | SMSOST | 100612600196 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 38.37 1:23.94 2:58.27 | 1/4/2017 18/2/2017 30/9/2017 | Konskie (POL) Mielec (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kurasińska Oliwia SOc | 02 | SMSOST | 100612600200 | 800m dowolny (36) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 10:02.25 2:34.94 5:23.49 | 5/3/2017 19/11/2017 18/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Kępiński Paweł SOc | 02 | SMSOST | 100612700208 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 2:07.20 4:33.04 1:05.66 2:25.60 | 18/11/2017 4/3/2017 18/11/2017 11/12/2016 | Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Okręt Oliwier SOc | 03 | SMSOST | 100612700183 | 1500m dowolny (37) 200m grzbietowy (10) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (22) | NT 2:30.86 37.18 2:52.97 | 18/11/2017 29/10/2017 30/9/2017 | Kielce (POL) Sandomierz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Petrykowska Adrianna SOc | 05 | SMSOST | 100612600131 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 33.42 1:12.66 2:35.81 2:36.59 | 19/11/2017 30/9/2017 29/10/2017 26/11/2017 | Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) Sandomierz (POL) Staszow (POL) |
||
Przygoda Natalia SOc | 02 | SMSOST | 100612600199 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 29.27 1:03.20 2:15.85 32.25 | 30/9/2017 11/12/2016 18/11/2017 10/12/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Rogoziński Mateusz SOc | 99 | SMSOST | 100612700167 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 24.55 52.14 1:51.45 3:59.17 | 10/12/2016 16/12/2016 18/12/2016 15/12/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Stefański Patryk SOc | 03 | SMSOST | 100612700188 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 100m klasyczny (35) 200m zmienny (24) | 24.78 2:00.53 NT 2:13.75 | 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Szafrańska Julia SOc | 00 | SMSOST | 100612600145 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 58.48 2:03.73 4:19.98 8:53.41 | 12/3/2017 10/3/2017 16/12/2016 3/12/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Walczyk Dominik SOc | 03 | SMSOST | 100612700204 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 28.02 1:00.24 2:12.83 31.71 | 3/3/2017 19/11/2017 18/11/2017 4/3/2017 | Lublin (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Lublin (POL) |
||
Wilk Jakub SOc | 02 | SMSOST | 100612700210 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 400m zmienny (12) | 24.69 4:05.42 NT NT | 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Wykierski Jakub SOc | 02 | SMSOST | 100612700203 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 31.26 1:06.24 2:24.93 | 26/11/2016 18/3/2017 3/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Świątek Bartosz SOc | 02 | SMSOST | 100612700213 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) | NT NT NT NT |
SMS Ostrowiec Św. 1 SMS Ostrowiec Św. 1 SMS Ostrowiec Św. 1 SMS Ostrowiec Św. 1 SMS Ostrowiec Św. 1 SMS Ostrowiec Św. 1 | SMSOST SMSOST SMSOST SMSOST SMSOST SMSOST | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:46.00 4:18.93 4:12.25 9:01.46 4:37.28 3:37.55 |
Adamiec Dominika SO | 99 | SMSOS | 101006600223 | 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 31.16 28.61 1:02.09 2:15.55 | 11/11/2017 11/3/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Alencynowicz Maciej SO | 02 | SMSOS | 01006700277 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 24.67 28.04 59.85 2:13.10 NT | 21/10/2017 11/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bilińska Dominika SO | 00 | SMSOS | 101006600345 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 30.44 1:06.87 2:28.94 | 11/3/2017 12/3/2017 21/10/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Julia SO | 02 | SMSOS | 101006600265 | 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) | 1:08.44 2:25.36 32.13 2:30.25 | 11/11/2017 11/11/2017 4/3/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Oskar SO | 02 | SMSOS | 101006700266 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 200m motylkowy (29) | NT 4:30.50 1:05.91 2:22.84 2:15.38 | 4/2/2017 8/10/2017 1/4/2017 11/11/2017 | Debica (POL) Oswiecim (POL) Cieszyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Patryk SO | 99 | SMSOS | 101006600265 | 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 26.30 25.36 54.86 2:02.29 | 11/3/2017 4/11/2017 10/3/2017 11/11/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) |
||
Boba Arkadiusz SO | 04 | SMSOS | 100806700283 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 32.17 1:12.53 2:51.43 NT | 10/11/2017 11/11/2017 19/11/2016 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Brączek Kacper SO | 03 | SMSOS | 101006700299 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 29.96 1:04.43 2:21.89 2:47.41 | 11/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 8/10/2016 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Budzińska Paulina SO | 03 | SMSOS | 100207600213 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 36.06 1:17.76 2:43.08 2:35.63 | 10/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 22/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chowaniec Oliwia SO | 04 | SMSOS | 101006600327 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 200m zmienny (23) | 33.16 1:11.17 2:44.34 2:54.47 | 22/4/2017 5/11/2017 28/1/2017 8/10/2017 | Zabierzow (POL) Cieszyn (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ciastoń Sebastian SO | 99 | SMSOS | 101006700225 | 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 58.01 2:04.54 2:04.70 4:24.90 | 8/10/2017 21/10/2017 11/11/2017 10/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Cierpiał Wiktor SO | 04 | SMSOS | 100806700282 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 1:09.51 2:35.09 34.80 2:48.76 | 21/10/2017 18/3/2017 11/11/2017 8/10/2017 | Miedzna (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Cieśla Oskar SO | 01 | SMSOS | 100611700299 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 1:54.78 4:01.44 56.12 2:01.32 | 4/11/2017 22/10/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Danikiewicz Dawid SO | 03 | SMSOS | 101006700322 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 56.65 2:03.56 29.71 2:35.02 | 11/11/2017 21/10/2017 23/4/2017 27/11/2016 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Kozy (POL) |
||
Daszkiewicz Michał SO | 03 | SMSOS | 101006700290 | 100m dowolny (31) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) | 54.69 4:10.38 1:02.88 | 22/10/2017 22/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | SMSOS | 100806700284 | 200m dowolny (8) 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | NT 1:26.12 36.01 2:47.13 | 17/6/2017 21/10/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Miedzna (POL) Bochnia (POL) |
||
Drabczyk Krystian SO | 04 | SMSOS | 100806700207 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 1:11.22 2:34.09 2:58.95 | 8/10/2017 18/3/2017 18/6/2017 | Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) |
||
Drozd Tymoteusz SO | 99 | SMSOS | 101006200180 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 23.81 52.29 1:54.99 25.76 | 17/12/2016 22/10/2017 2/12/2016 11/11/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dubas Mateusz SO | 01 | SMSOS | 100611700300 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 29.08 1:02.47 2:14.31 4:26.40 | 18/11/2017 18/11/2017 25/11/2017 10/3/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) |
||
Dyduch Martyna SO | 04 | SMSOS | 101006600331 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 200m klasyczny (21) | 31.16 1:09.36 NT 3:26.48 | 10/11/2017 11/11/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wadowice (POL) |
||
Fiedosiuk Rafał SO | 99 | SMSOS | 101006700227 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 27.38 59.33 2:09.62 | 21/10/2017 11/11/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gabor Martyna SO | 02 | SMSOS | 102201600050 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) | 29.01 1:03.19 2:17.08 4:54.47 31.61 | 17/11/2017 18/11/2017 3/3/2017 4/3/2017 18/11/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Gałuszka Bruno SO | 02 | SMSOS | 01006700281 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) | 30.91 1:06.31 2:23.73 1:07.03 | 10/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Goleniec Kamil SO | 99 | SMSOS | 101006700228 | 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 52.56 25.60 56.46 2:02.99 | 8/10/2017 4/11/2017 21/10/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Juda Dominik SO | 04 | SMSOS | 101006700352 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 34.44 1:03.41 2:18.66 5:01.90 | 9/10/2016 26/11/2017 26/11/2017 11/11/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kapcińska Maja SO | 02 | SMSOS | 101006600280 | 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) | 1:09.07 2:26.87 2:32.78 | 3/3/2017 5/3/2017 4/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Karpiel Dominik SO | 01 | SMSOS | 102711700165 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 27.02 56.84 2:00.75 4:14.09 | 7/10/2017 11/11/2017 10/3/2017 3/2/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Kempa Anna | 01 | SMSOS | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 34.62 1:14.54 2:37.01 5:05.50 | 10/11/2017 21/10/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Kempa Mikołaj SO | 99 | SMSOS | S00207200116 | 400m dowolny (20) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 4:00.38 58.82 2:03.85 4:24.27 | 11/3/2017 8/10/2017 3/12/2016 16/12/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Klimek Marta SO | 03 | SMSOS | 101006600297 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 27.14 57.94 2:05.22 4:26.89 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 4/3/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) |
||
Kosińska Dominika SO | 01 | SMSOS | 100611600309 | 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 4:29.88 32.84 1:05.74 2:19.95 | 11/3/2017 9/11/2016 12/3/2017 11/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Wiktoria SO | 04 | SMSOS | 101006600338 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 2:24.20 35.80 1:19.32 2:59.98 | 8/4/2017 10/11/2017 1/4/2017 4/2/2017 | Czestochowa (POL) Oswiecim (POL) Olawa (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Kozieł Mikołaj SO | 02 | SMSOS | 101006700267 | 50m dowolny (2) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 23.77 56.19 2:03.48 2:15.74 | 3/3/2017 3/3/2017 5/3/2017 26/11/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) |
||
Kołodziej Katarzyna SO | 00 | SMSOS | 101006600213 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 26.64 27.53 1:00.62 2:16.27 | 21/10/2017 11/3/2017 10/3/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kołodziejczyk Eryk SO | 04 | SMSOS | 100806700295 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (16) | 43.38 1:31.12 NT | 4/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Krauze Alicja SO | 01 | SMSOS | 100310600046 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 1:00.39 2:09.02 4:28.58 9:10.54 | 4/12/2016 10/3/2017 26/3/2017 5/2/2017 | Gdansk (POL) Gliwice (POL) Gdansk (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Krawczyk Nikola SO | 03 | SMSOS | 101006600296 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) | 1:04.48 2:20.33 32.95 1:09.74 | 8/10/2017 17/12/2016 4/3/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krulikowski Maciej SO | 99 | SMSOS | 101006700232 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 1:51.46 29.50 1:03.48 2:14.66 | 10/3/2017 22/10/2017 15/12/2016 21/10/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krupa Mateusz SO | 03 | SMSOS | 101006700295 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 32.69 1:09.38 2:29.60 4:52.70 | 3/3/2017 8/10/2017 4/3/2017 3/3/2017 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Kumor Aleksandra SO | 03 | SMSOS | 101006600300 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 200m zmienny (23) | 31.71 2:24.17 2:41.79 | 21/10/2017 3/3/2017 4/3/2017 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Kuziów Martyna SO | 03 | SMSOS | 101006600321 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 200m motylkowy (28) | 2:13.71 4:41.29 2:31.03 | 21/10/2017 11/11/2017 22/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kwaśny Jakub SO | 01 | SMSOS | 100611700304 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 4:12.22 26.90 59.04 2:09.75 | 11/11/2017 11/11/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Lewandowska Natalia SO | 01 | SMSOS | 101006600253 | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m zmienny (23) | 31.05 33.84 1:13.96 2:20.62 | 3/12/2016 10/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lewandowski Jakub SO | 02 | SMSOS | 01006700282 | 400m dowolny (20) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 4:16.08 2:34.07 4:59.01 | 11/11/2017 27/11/2016 3/3/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Majewski Maksym SO | 04 | SMSOS | 101006700334 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 26.84 1:01.28 2:16.95 4:47.75 | 10/11/2017 11/11/2017 7/6/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Radlin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Major Daniel SO | 01 | SMSOS | 101006700254 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 4:22.75 26.37 58.05 2:08.69 | 26/11/2016 11/3/2017 10/3/2017 11/11/2017 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Malarz Marcin SO | 03 | SMSOS | 101006700323 | 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 2:04.87 29.40 2:21.16 2:23.96 | 21/10/2017 28/10/2017 22/10/2017 4/3/2017 | Oswiecim (POL) Bielsko Biala (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Mamcarz Mateusz SO | 04 | SMSOS | 104206700011 | 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 56.31 27.82 1:05.31 2:26.38 | 11/11/2017 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Marszałek Stanisław SO | 04 | SMSOS | 100806700286 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) | 34.03 1:08.38 NT | 13/5/2017 11/11/2017 | Nowy Sacz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Matyja Emilia SO | 04 | SMSOS | 100806600202 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) | NT 1:18.85 NT 42.60 | 18/6/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Mayerberg Kacper SO | 00 | SMSOS | 101006700216 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 100m motylkowy (6) 400m zmienny (12) | 4:09.24 16:00.62 57.35 4:33.11 | 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Mazur Dominik SO | 99 | SMSOS | 101006700236 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 57.49 2:01.91 4:20.65 | 4/11/2017 4/11/2017 11/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Michałowski Tomasz SO | 02 | SMSOS | 101006700288 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 28.42 1:01.65 2:12.85 2:14.14 | 4/3/2017 5/3/2017 3/3/2017 4/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Miernik Wiktoria SO | 04 | SMSOS | 100806600281 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 34.24 1:12.11 2:34.95 5:15.91 | 26/11/2016 8/10/2017 3/6/2017 11/11/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Milbrant Kacper SO | 01 | SMSOS | 100611700303 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (10) | 24.46 52.73 27.02 2:07.93 | 10/11/2017 11/11/2017 11/3/2017 25/11/2016 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Miodoński Mateusz SO | 03 | SMSOS | 101006700291 | 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 1:04.24 31.28 1:03.77 2:18.47 | 8/10/2017 11/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Moryl Wojciech SO | 02 | SMSOS | 100207700206 | 400m dowolny (20) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 4:23.48 2:13.87 27.74 1:00.33 2:12.05 | 4/3/2017 11/11/2017 21/10/2017 10/11/2017 11/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Muc Filip SO | 01 | SMSOS | 101006700344 | 100m dowolny (31) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 57.19 2:13.90 4:42.06 | 19/3/2017 11/3/2017 10/3/2017 | Raciborz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Nita Daria SO | 01 | SMSOS | 100306600104 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 27.43 59.21 2:07.12 4:26.31 | 10/11/2017 22/10/2017 23/10/2016 26/11/2016 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Nosal Milosz SO | 04 | SMSOS | 100806700205 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 37.31 1:20.77 2:55.56 | 10/11/2017 11/11/2017 3/6/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Kacper SO | 00 | SMSOS | 101006700319 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 29.45 1:03.64 2:19.71 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Nowak Zuzanna SO | 02 | SMSOS | 101006600289 | 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 29.57 2:28.14 2:25.01 5:00.63 | 11/11/2017 11/11/2017 4/3/2017 3/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Opolka Kacper SO | 00 | SMSOS | 101006700218 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 27.39 57.47 2:11.34 | 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Para Mikołaj SO | 03 | SMSOS | 104206700002 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 1:00.96 2:09.75 32.87 2:37.92 | 11/11/2017 21/10/2017 17/12/2016 4/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Pawłowska Julia SO | 02 | SMSOS | 101006600275 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (5) | 35.30 1:14.94 2:37.73 1:13.20 | 10/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pałka Aleksandra SO | 02 | SMSOS | 101006600284 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 36.48 1:20.38 2:48.83 | 10/11/2017 11/11/2017 4/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Piela Michał SO | 04 | SMSOS | 100806700297 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 30.07 1:02.99 2:25.25 2:33.22 | 3/6/2017 8/10/2017 18/3/2017 8/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pisarek Justyna SO | 00 | SMSOS | 101006600220 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 59.45 2:06.21 4:26.04 9:04.60 | 8/10/2017 2/12/2016 4/11/2017 4/11/2017 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Prochownik Martyna SO | 02 | SMSOS | 101006600273 | 400m dowolny (19) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 4:32.79 2:23.91 2:24.87 5:01.13 | 4/11/2017 4/11/2017 11/11/2017 5/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika SO | 03 | SMSOS | 101006600294 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) | 32.05 1:10.03 2:37.52 2:39.96 | 4/3/2017 10/11/2017 22/10/2017 17/12/2016 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Pyrlik Paulina SO | 99 | SMSOS | 101006600243 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 4:48.13 31.37 1:09.08 2:30.68 | 11/3/2017 11/3/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Płatek Maciej SO | 02 | SMSOS | 01006700278 | 400m dowolny (20) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 4:24.79 2:28.89 4:59.70 | 11/11/2017 17/12/2016 3/3/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Rygiel Oliwia SO | 02 | SMSOS | 100307100070 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) 400m zmienny (11) | 1:04.91 2:18.42 32.99 5:36.75 | 23/4/2017 13/5/2017 17/1/2017 8/10/2017 | Olesnica (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kietrz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ryszka Jakub SO | 04 | SMSOS | 100806700298 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | NT 1:16.16 NT 39.11 | 18/6/2017 11/11/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ryszka Kacper SO | 04 | SMSOS | 100806700289 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 35.52 1:14.94 2:58.11 40.44 | 13/5/2017 4/6/2017 27/11/2016 3/6/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | SMSOS | 101006600240 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 28.52 1:02.48 2:14.18 4:43.19 | 10/11/2017 11/11/2017 21/10/2017 17/12/2016 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Sadlik Martyna SO | 03 | SMSOS | 101006600293 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (5) | 38.34 1:18.40 2:45.74 1:11.11 | 3/3/2017 11/11/2017 11/11/2017 10/11/2017 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sieprawski Roch SO | 03 | SMSOS | 101006700292 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (33) | 59.24 2:06.07 4:22.63 1:15.73 | 11/11/2017 21/10/2017 22/10/2017 11/2/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Skarwecka Wiktoria SO | 02 | SMSOS | 101006600272 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 200m zmienny (23) | 1:03.42 2:17.31 4:45.38 2:34.28 | 4/3/2017 3/12/2016 11/11/2017 22/10/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Cieszyn (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Sordyl Mateusz SO | 99 | SMSOS | 103411700048 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 26.05 57.68 2:09.03 2:09.22 | 21/10/2017 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Stańczyk Jarema SO | 02 | SMSOS | 100207700207 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 2:09.78 32.32 1:09.02 2:28.84 | 10/12/2016 10/11/2017 11/11/2017 4/3/2017 | Opole (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Suchański Przemysław SO | 01 | SMSOS | 101006700342 | 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 59.45 2:06.38 2:11.50 4:32.73 | 11/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szarpak Marcin SO | 01 | SMSOS | 100611700302 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 200m grzbietowy (10) | 4:08.85 16:02.48 2:09.05 | 11/11/2017 11/11/2017 10/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Szałaśny Bartosz SO | 00 | SMSOS | 101006700219 | 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 27.72 2:15.09 2:17.71 4:53.20 | 11/11/2017 11/11/2017 11/3/2017 10/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Szczygieł David SO | 02 | SMSOS | 101006700283 | 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 30.16 2:12.92 2:17.16 4:44.51 | 4/3/2017 11/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szkurat Martyna SO | 03 | SMSOS | 104206600001 | 100m dowolny (30) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 59.92 4:49.07 29.44 1:06.47 | 11/11/2017 4/3/2017 11/11/2017 10/11/2017 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szuster Aleksandra SO | 00 | SMSOS | 101006600210 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) | 26.80 58.85 2:09.12 | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Szydłowski Erwin SO | 03 | SMSOS | 101006700303 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 400m zmienny (12) | 33.84 1:11.06 2:32.76 5:22.95 | 10/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 3/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Szynawa Oskar SO | 00 | SMSOS | 101006700305 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 30.88 1:07.00 2:20.03 | 10/11/2017 21/10/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Tomasiak Agnieszka SO | 01 | SMSOS | 101006600361 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) | 31.04 1:07.39 2:24.95 1:07.81 | 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 25/11/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Wilczek Renata SO | 04 | SMSOS | 104206600010 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) | 2:23.30 5:03.91 39.75 1:21.34 | 3/6/2017 11/11/2017 4/2/2017 11/11/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Debica (POL) Oswiecim (POL) |
||
Więzik Jan SO | 03 | SMSOS | 101006700304 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (33) 50m motylkowy (16) | 57.85 2:04.68 1:08.33 NT | 28/10/2017 21/10/2017 28/10/2017 | Bielsko Biala (POL) Oswiecim (POL) Bielsko Biala (POL) |
||
Wojaczek Paweł SO | 00 | SMSOS | 101006700264 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) | 25.06 55.97 28.37 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Wojtaszewska Paulina SO | 03 | SMSOS | 101006600336 | 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (11) | 1:04.85 2:21.22 5:14.62 | 19/3/2017 25/11/2017 8/10/2017 | Raciborz (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wróbel Igor SO | 03 | SMSOS | 101006700325 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m zmienny (24) | 32.83 1:10.49 2:28.87 | 10/11/2017 11/11/2017 22/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wróbel Zofia SO | 03 | SMSOS | 101006600298 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 200m zmienny (23) | 28.20 1:01.41 2:17.16 2:34.25 | 10/11/2017 11/11/2017 8/4/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Czestochowa (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wąsik Julia SO | 03 | SMSOS | 101006600302 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 200m zmienny (23) | 30.50 1:05.88 2:22.25 2:55.80 | 10/11/2017 5/3/2017 3/3/2017 17/12/2016 | Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Zalewski Sebastian SO | 03 | SMSOS | 101006700329 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (16) 200m motylkowy (29) | 2:03.49 4:32.59 29.23 2:18.19 | 3/3/2017 11/12/2016 11/11/2017 5/3/2017 | Lublin (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Zawisza Alina SO | 00 | SMSOS | 101006600221 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 31.43 1:05.95 2:19.99 2:20.36 | 17/12/2016 12/3/2017 2/12/2016 11/3/2017 | Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Zbrożek Radosław SO | 99 | SMSOS | S00606200021 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 25.26 55.00 2:01.37 2:17.44 | 10/11/2017 12/3/2017 21/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Amelia SO | 04 | SMSOS | 101006600335 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 200m zmienny (23) | 1:05.34 2:22.59 38.22 2:44.45 | 29/4/2017 4/6/2017 29/4/2017 8/10/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 | SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:35.25 7:35.95 3:56.90 4:01.09 8:42.75 4:26.15 3:26.70 |
Bielewicz Joanna SP | 00 | SMSPO | 100115600271 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | NT 30.30 1:07.78 2:34.09 | 4/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Bluge Angelika S P | 00 | SMSPO | 100515600204 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 34.62 1:16.48 2:44.02 31.46 | 10/3/2017 18/2/2017 11/3/2017 26/11/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) |
||
Błajet Oliwia SP | 00 | SMSPO | 100115600299 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 400m zmienny (11) | 2:13.49 4:38.28 9:28.30 NT | 5/11/2016 11/3/2017 5/11/2016 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Lodz (POL) |
||
Grzemski Kamil SP | 01 | SMSPO | 105315700005 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 400m zmienny (12) | 57.47 2:04.04 28.80 5:03.44 | 25/11/2017 26/11/2017 4/11/2017 11/4/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Rawicz (POL) |
||
Kozanecka Katarzyna SP | 01 | SMSPO | 100515600138 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 35.03 1:13.98 2:41.43 2:28.45 | 4/11/2017 7/10/2017 25/11/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Kromolicka Wiktoria SP | 00 | SMSPO | 100115600305 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) | 27.74 59.74 2:08.48 32.19 | 2/12/2016 12/3/2017 10/3/2017 3/12/2016 | Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kupracz Szymon S P | 01 | SMSPO | 100115700320 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 25.75 28.46 26.56 1:00.38 | 7/10/2017 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Musielak Wiktoria S P | 01 | SMSPO | 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 1:12.59 2:38.42 1:11.01 2:40.01 | 14/5/2017 10/3/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Ostrzeszow (POL) Gliwice (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
|||
Ratajczak Mateusz S P | 01 | SMSPO | 100515700149 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 57.49 2:01.48 4:14.18 18:20.63 | 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 20/11/2016 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Rogalka Joanna | 02 | SMSPO | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 32.08 1:09.70 2:29.08 2:48.44 | 29/4/2017 5/3/2017 3/3/2017 16/10/2016 | Kolobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
|||
Solarski Antoni | 01 | SMSPO | 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 1:06.15 2:22.94 2:13.78 4:35.85 | 12/3/2017 11/3/2017 4/11/2017 10/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) |
|||
Słojewski Adam | 01 | SMSPO | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | NT NT 26.89 58.78 | 3/12/2016 10/3/2017 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
|||
Urbaniak Sebastian S P | 01 | SMSPO | 100115700327 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 200m motylkowy (29) | 25.93 56.11 2:02.90 2:26.18 | 10/3/2017 25/11/2017 26/11/2017 4/11/2017 | Gliwice (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Wiatr Wojciech S P | 01 | SMSPO | 100115700329 | 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 1:57.90 27.56 58.18 2:09.22 | 2/12/2016 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Wielgus Kacper S P | 01 | SMSPO | 100515700203 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 4:32.34 NT 1:05.11 2:19.15 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Wnuk Jakub S P | 01 | SMSPO | 100515700150 | 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 1:03.38 2:21.01 1:03.47 2:18.02 | 19/3/2017 18/3/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Wytyk Marcel S P | 01 | SMSPO | 100115700331 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m klasyczny (4) 200m zmienny (24) | 25.26 55.65 32.55 2:30.17 | 5/11/2017 18/2/2017 25/11/2017 25/1/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Łukaszewicz Emilia S P | 01 | SMSPO | 100115600324 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) | 27.27 59.03 2:07.95 31.53 | 20/11/2016 12/3/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Gliwice (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
SMS Poznań 1 SMS Poznań 1 SMS Poznań 1 SMS Poznań 1 SMS Poznań 1 SMS Poznań 1 SMS Poznań 1 | SMSPO SMSPO SMSPO SMSPO SMSPO SMSPO SMSPO | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:47.18 8:27.31 4:12.57 4:10.54 9:06.85 4:43.87 3:37.69 |
Bachlaj Dorian SR | 99 | SMSRA | 104411200031 | 100m dowolny (31) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 400m zmienny (12) | NT 28.36 1:02.12 4:41.82 | 10/3/2017 12/3/2017 21/10/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chromik Szymon SR | 99 | SMSRA | 102711700144 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 25.59 55.01 1:57.09 4:12.04 | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Czyżak Arkadiusz SR | 99 | SMSRA | 104711700034 | 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 53.69 25.61 57.52 2:10.09 | 4/11/2017 11/3/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Dziedzic Dawid SR | 99 | SMSRA | 100411700213 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 23.73 1:01.35 25.03 2:01.15 | 21/10/2017 12/3/2017 21/10/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Iżycka Marta SR | 00 | SMSRA | 101711600262 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 2:14.17 4:42.65 1:07.64 2:22.34 | 21/10/2017 22/10/2017 2/12/2016 12/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Jałtuszewski Jakub SR | 00 | SMSRA | 101311700541 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 25.59 27.93 58.93 2:12.29 | 10/3/2017 11/3/2017 12/3/2017 14/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Raciborz (POL) |
||
Jung Krzysztof SR | 99 | SMSRA | 100611700235 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) | 28.71 1:02.97 2:16.12 1:01.04 | 10/3/2017 12/3/2017 18/12/2016 21/10/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Karczmarzyk Anna SR | 02 | SMSRA | 101311600608 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (11) | 30.62 1:08.66 2:44.45 5:39.07 | 21/10/2017 21/10/2017 5/3/2017 8/10/2016 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Raciborz (POL) |
||
Kocjan Victoria SR | 00 | SMSRA | 101311600535 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 33.26 1:11.28 2:33.42 5:09.62 | 15/12/2016 12/3/2017 11/3/2017 2/12/2016 | Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Krystyniak Mateusz SR | 00 | SMSRA | 104811700043 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 25.83 30.16 1:05.81 2:26.68 | 21/10/2017 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Lesik Jarosław SR | 02 | SMSRA | 101311700572 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 1500m dowolny (37) | 24.69 53.52 1:58.48 17:01.85 | 18/3/2017 5/3/2017 3/3/2017 3/12/2016 | Raciborz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Majewska Weronika SR | 01 | SMSRA | 104711600031 | 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 1:10.03 2:28.20 2:35.14 5:19.55 | 10/3/2017 12/3/2017 18/3/2017 10/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Maruszczyk Beata SR | 00 | SMSRA | 100411600234 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 32.52 1:10.75 2:31.79 2:25.55 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 22/10/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mencel Miłosz SR | 02 | SMSRA | 101311700610 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 400m zmienny (12) | 1:55.88 4:10.62 16:37.23 4:41.93 | 21/10/2017 22/10/2017 3/12/2016 7/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Raciborz (POL) |
||
Modrzejewska Magdalena SR | 02 | SMSRA | 101311600480 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 28.88 29.82 1:03.20 2:14.89 | 7/10/2017 4/3/2017 5/3/2017 18/3/2017 | Raciborz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Raciborz (POL) |
||
Mosek Oliwia SR | 03 | SMSRA | 101311600593 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 400m zmienny (11) | 34.49 1:14.75 2:42.54 NT | 3/3/2017 8/11/2017 13/5/2017 | Lublin (POL) Gliwice (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Smoliński Paweł SO | 01 | SMSRA | 100307700097 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 24.55 54.50 25.75 58.42 | 11/11/2017 12/3/2017 7/10/2017 21/10/2017 | Dobrodzien (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smętek Wiktoria SR | 01 | SMSRA | 100207600252 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 4:47.75 9:35.93 2:27.35 5:08.08 | 10/12/2016 21/10/2017 11/3/2017 7/10/2017 | Opole (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) |
||
Turko Daria SR | 99 | SMSRA | 100211600179 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 27.75 1:00.53 NT NT | 10/3/2017 12/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Wygnał Maja SR | 03 | SMSRA | 101311600507 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (9) | 1:02.64 2:12.89 4:43.26 2:25.83 | 22/10/2017 8/11/2017 4/3/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zając Mateusz SR | 02 | SMSRA | 101311700640 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 27.75 1:00.10 2:08.75 28.90 | 7/10/2017 2/9/2017 12/5/2017 21/12/2016 | Raciborz (POL) Werdohl (GER) Kedzierzyn-Kozle (POL) Raciborz (POL) |
||
Zarembik Katarzyna SR | 02 | SMSRA | 101311500539 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 59.51 2:07.58 4:30.36 9:30.76 | 25/11/2017 18/3/2017 4/3/2017 5/3/2017 | Poznan (POL) Raciborz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Łapot Radosław SR | 99 | SMSRA | 101111700124 | 400m dowolny (20) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 4:02.63 2:04.28 2:04.87 4:22.25 | 22/10/2017 12/3/2017 11/3/2017 10/3/2017 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Śliwa Maja SR | 01 | SMSRA | 101207600001 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) | 30.62 1:06.16 2:26.21 30.73 | 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 5/2/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
SMS Racibórz 1 SMS Racibórz 1 SMS Racibórz 1 SMS Racibórz 1 SMS Racibórz 1 SMS Racibórz 1 SMS Racibórz 1 | SMSRA SMSRA SMSRA SMSRA SMSRA SMSRA SMSRA | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:42.06 8:08.71 3:58.30 4:08.14 9:05.13 4:25.62 3:35.57 |
Aleksander Jakub | 02 | SMSSZ | 100116700738 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (16) 200m zmienny (24) | 25.11 34.13 27.44 2:15.53 | 25/11/2017 30/9/2016 4/3/2017 4/3/2017 | Poznan (POL) Szczecin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Baryła Julia | 00 | SMSSZ | 100116601031 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 400m zmienny (11) | 2:02.99 4:19.78 8:55.12 5:07.22 | 2/12/2016 16/12/2016 15/12/2016 25/11/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) |
||
Bugała Krzysztof | 01 | SMSSZ | 100116700718 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 400m zmienny (12) | 4:01.97 15:57.15 4:53.75 | 25/11/2017 25/11/2017 30/9/2016 | Poznan (POL) Poznan (POL) Szczecin (POL) |
||
Domański Gracjan | 00 | SMSSZ | 100116701128 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 23.73 50.78 1:49.55 25.58 | 25/11/2017 19/11/2016 10/3/2017 19/11/2016 | Poznan (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) |
||
Fryckowska Natalia | 99 | SMSSZ | 100116600902 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 25.07 55.36 27.60 1:06.28 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 5/11/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Lodz (POL) |
||
Garbarczyk Weronika | 03 | SMSSZ | 100116601039 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 27.77 1:00.15 2:09.99 4:38.51 | 8/12/2016 5/3/2017 3/3/2017 4/3/2017 | Szczecin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Gryz Dawid | 99 | SMSSZ | 100116700956 | 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 59.98 2:05.27 58.36 2:11.88 | 14/10/2017 2/12/2016 25/11/2017 3/12/2016 | Szczecin (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grzybowski Artur | 01 | SMSSZ | 100116701127 | 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 59.23 2:09.32 2:14.24 4:43.44 | 21/10/2017 25/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Oswiecim (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Górnicka Aleksandra | 02 | SMSSZ | 100116600720 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 29.94 1:04.14 2:19.46 2:30.74 | 4/3/2017 14/10/2017 13/10/2017 22/10/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Gębka Olaf | 00 | SMSSZ | 100116701032 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 23.41 51.40 25.16 57.53 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 5/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Haławczak Marcelina | 02 | SMSSZ | 100116600959 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 200m motylkowy (28) | 2:10.01 4:39.80 2:31.87 | 3/3/2017 4/11/2017 14/10/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Lodz (POL) Szczecin (POL) |
||
Kamiński Dawid | 01 | SMSSZ | 100116700725 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 2:04.34 4:17.38 2:24.18 5:06.66 | 4/11/2017 4/11/2017 8/12/2016 20/11/2016 | Lodz (POL) Lodz (POL) Szczecin (POL) Poznan (POL) |
||
Kiełczewski Amadeusz | 00 | SMSSZ | 100116701036 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 400m zmienny (12) | 1:52.54 3:55.68 15:15.27 4:31.90 | 19/11/2016 11/3/2017 20/11/2016 2/12/2016 | Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kisiel Gabriela | 00 | SMSSZ | 100116601037 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 34.38 1:14.28 2:38.71 2:36.97 | 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 3/12/2016 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) |
||
Korona Kacper | 03 | SMSSZ | 100116700704 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 27.10 58.65 2:10.18 2:15.98 | 4/3/2017 25/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Lublin (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Kryś Jarosław | 01 | SMSSZ | 100116700748 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 200m motylkowy (29) | NT NT NT NT |
||||
Kędzia Wiktor | 00 | SMSSZ | 100116700938 | 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 4:00.05 27.20 57.23 2:01.42 | 25/11/2017 11/3/2017 12/3/2017 26/11/2017 | Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) |
||
Margula Weronika | 00 | SMSSZ | 100116600942 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 200m grzbietowy (9) 400m zmienny (11) | 4:20.30 8:59.58 2:17.39 5:02.15 | 25/11/2017 4/11/2017 13/10/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Szczecin (POL) Poznan (POL) |
||
Marszałek Magdalena | 01 | SMSSZ | 100116600731 | 100m grzbietowy (32) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 1:10.08 31.82 1:08.16 2:26.30 | 1/10/2016 26/1/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Michalski Wojciech | 01 | SMSSZ | 102211700090 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 56.68 2:02.24 4:16.94 | 12/3/2017 4/11/2017 14/10/2017 | Gliwice (POL) Lodz (POL) Szczecin (POL) |
||
Modrzyński Hubert | 02 | SMSSZ | 100116700916 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) | 32.71 1:11.86 2:33.84 2:18.88 | 5/10/2017 6/10/2017 14/10/2017 5/10/2017 | Koszalin (POL) Koszalin (POL) Szczecin (POL) Koszalin (POL) |
||
Naleźnik Jakub | 01 | SMSSZ | 100116700732 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 27.92 59.41 2:10.77 | 14/10/2017 10/3/2017 12/3/2017 | Szczecin (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Prusik Kamila | 02 | SMSSZ | 100116600960 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 33.16 1:15.76 2:48.29 | 3/3/2017 5/3/2017 25/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Rogowska Katarzyna | 00 | SMSSZ | 100116601029 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 25.84 57.09 27.66 1:03.05 | 10/3/2017 25/11/2017 11/3/2017 25/11/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) |
||
Rój Jakub | 01 | SMSSZ | 100116700734 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 28.23 1:00.66 2:10.65 | 3/12/2016 19/11/2016 10/3/2017 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) |
||
Skowron Maja | 02 | SMSSZ | 100116600963 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 28.07 29.66 1:06.95 2:31.96 | 13/10/2017 26/1/2017 8/12/2016 8/12/2016 | Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) Szczecin (POL) |
||
Surdyk Patryk | 00 | SMSSZ | 100116700949 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) | 24.64 53.88 2:01.99 | 13/10/2017 25/11/2017 10/3/2017 | Szczecin (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Łanczkowski Dominik | 01 | SMSSZ | 100116700932 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 30.80 1:08.34 2:34.58 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Środa Dominika | 02 | SMSSZ | 100116600962 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 1:03.29 2:14.64 4:36.09 | 10/11/2017 3/3/2017 3/2/2017 | Koszalin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Szczecin (POL) |
SMS Szczecin 1 SMS Szczecin 1 SMS Szczecin 1 SMS Szczecin 1 SMS Szczecin 1 SMS Szczecin 1 SMS Szczecin 1 | SMSSZ SMSSZ SMSSZ SMSSZ SMSSZ SMSSZ SMSSZ | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:28.23 7:41.56 NT 3:55.94 8:42.29 4:26.69 3:21.37 |
Badzian Natalia | 03 | SMSWA | 109514600155 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (11) | 30.48 1:05.74 2:24.04 5:14.06 | 4/3/2017 25/11/2017 5/3/2017 3/3/2017 | Lublin (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Bednarczyk Aleksander | 00 | SMSWA | 100914700323 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 24.35 56.24 26.30 1:00.90 | 5/11/2017 22/10/2016 4/11/2017 22/10/2016 | Lodz (POL) Krakow (POL) Lodz (POL) Krakow (POL) |
||
Borowska Agnieszka | 00 | SMSWA | 100914600331 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 28.95 1:03.89 2:20.93 31.87 | 10/3/2017 3/12/2016 4/11/2017 23/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Krakow (POL) |
||
Borys Anna | 00 | SMSWA | 100914600328 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 31.11 1:06.94 2:20.32 | 5/11/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Buszka Kornelia SWwa | 03 | SMSWA | 109514600145 | 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 50m motylkowy (15) 200m motylkowy (28) | 1:05.62 2:23.83 33.72 2:46.31 | 25/11/2017 26/11/2017 13/10/2016 28/1/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Warsaw (POL) Ciechanow (POL) |
||
Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | SMSWA | 100914700311 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 28.93 1:03.03 2:20.51 26.14 | 10/3/2017 12/3/2017 3/12/2016 18/12/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Chełstowski Maciej | 02 | SMSWA | 109514700126 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 25.87 55.86 2:01.79 4:18.75 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Ciporska Katarzyna SWwa | 00 | SMSWA | 100914600330 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 1:03.87 2:17.13 4:47.41 | 4/11/2017 10/3/2017 11/3/2017 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Cynarska Natalia | 03 | SMSWA | 109514600153 | 100m grzbietowy (32) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 1:07.13 2:23.75 4:59.67 | 25/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Cynarska Weronika | 03 | SMSWA | 109514600154 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 4:26.49 9:06.04 2:29.62 4:59.36 | 25/11/2017 26/11/2017 10/12/2016 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) |
||
Czajka Marcel | 02 | SMSWA | 109514700123 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (35) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 25.87 1:11.34 2:25.73 5:20.79 | 25/11/2017 5/3/2017 4/3/2017 5/11/2016 | Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lodz (POL) |
||
Dejneżenko Daniel | 00 | SMSWA | 100914700325 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 25.31 56.54 2:08.45 | 11/3/2017 10/3/2017 4/11/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Lodz (POL) |
||
Dekoninck Laura SWwa | 02 | SMSWA | 109514600149 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 27.24 30.57 1:06.11 2:24.15 | 3/3/2017 4/3/2017 5/3/2017 3/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Dereziński Szymon SWwa | 01 | SMSWA | 100914700379 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 24.18 53.43 26.57 59.86 | 10/3/2017 4/11/2017 4/11/2017 10/3/2017 | Gliwice (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Dobosz Kalina | 02 | SMSWA | 109514600113 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 34.45 1:13.74 2:36.86 | 4/11/2017 4/11/2017 5/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Dąbrowska Wiktoria | 03 | SMSWA | 102214600207 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 26.94 58.35 2:06.25 4:30.09 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 4/3/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) |
||
Gregorczyk Jan | 02 | SMSWA | 109514700133 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) | 31.30 1:07.21 2:22.32 1:02.16 | 3/3/2017 5/3/2017 4/3/2017 25/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Jarosz Dawid | 99 | SMSWA | 100412700056 | 400m dowolny (20) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 4:02.54 NT 2:06.82 4:29.18 | 22/10/2016 11/3/2017 10/3/2017 | Krakow (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Jasiorska Aleksandra SWwa | 02 | SMSWA | 109514600137 | 50m dowolny (1) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 28.26 2:09.79 4:38.02 9:30.62 | 25/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Komosa Maciej | 99 | SMSWA | 100914700315 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 1:54.34 4:03.48 16:04.70 | 4/11/2017 4/11/2017 22/10/2016 | Lodz (POL) Lodz (POL) Krakow (POL) |
||
Kraszewski Daniel | 01 | SMSWA | 100914700378 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (16) | 31.22 1:10.92 30.25 | 4/11/2017 23/4/2017 22/4/2017 | Lodz (POL) Mlawa (POL) Mlawa (POL) |
||
Krutowicz Bartłomiej SWwa | 02 | SMSWA | 109514700139 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 24.82 26.25 58.77 2:10.32 | 25/11/2017 4/3/2017 3/3/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Miziak Adam | 01 | SMSWA | 100914700344 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 28.74 1:03.32 2:18.62 | 11/3/2017 5/11/2017 12/3/2017 | Gliwice (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Mozołowska Emilia | 02 | SMSWA | 109514600110 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 27.08 30.10 1:05.38 2:20.98 | 25/11/2017 5/11/2017 25/11/2017 3/3/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Pawełek Paweł | 99 | SMSWA | 100914700309 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 24.92 54.56 1:57.56 4:07.73 | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Pawłowski Maksymilian | 99 | SMSWA | 100914700306 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 24.80 54.15 1:58.09 NT | 25/11/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Piekut Zofia SWWa | 00 | SMSWA | 100914600333 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (15) | 34.63 1:16.82 34.60 | 10/3/2017 12/3/2017 26/11/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Warsaw (POL) |
||
Russek Agata | 03 | SMSWA | 109514600117 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (5) | 34.21 1:14.73 2:35.84 1:06.02 | 3/3/2017 4/11/2017 25/11/2017 3/3/2017 | Lublin (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) |
||
Smolarek Mikołaj | 01 | SMSWA | 100914700374 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 26.78 29.86 1:03.93 2:21.06 | 26/11/2016 11/3/2017 12/3/2017 4/2/2017 | Warsaw (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Szczeciński Robert | 00 | SMSWA | 100914700324 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 28.91 1:05.12 2:25.03 | 4/11/2017 4/11/2017 5/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | SMSWA | 100914600332 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 32.93 1:10.90 2:36.29 | 2/12/2016 4/11/2017 5/11/2017 | Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Wlazłowski Damian | 99 | SMSWA | 100914700313 | 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 51.57 26.77 57.26 2:04.07 | 4/11/2017 11/3/2017 12/3/2017 2/12/2016 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wlazłowski Kamil | 03 | SMSWA | 109514700141 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 27.45 1:00.80 2:14.74 | 26/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Wróbel Julia SWwa | 03 | SMSWA | 109514600122 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 27.38 59.25 29.05 1:03.78 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Zając Wiktoria | 02 | SMSWA | 109514600114 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 1:01.32 2:11.29 4:32.90 9:18.37 | 5/3/2017 9/5/2017 10/5/2017 9/5/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Zubik Jan SWwa | 03 | SMSWA | 109514700147 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 200m motylkowy (29) | 27.51 59.62 2:09.39 2:18.40 | 25/11/2017 28/10/2017 26/11/2017 28/1/2017 | Poznan (POL) Ostroleka (POL) Poznan (POL) Ciechanow (POL) |
||
Zubik Stanisław | 01 | SMSWA | 109514700132 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 53.74 1:55.65 4:10.34 16:59.14 | 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 12/3/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) |
SMS Warszawa 1 SMS Warszawa 1 SMS Warszawa 1 SMS Warszawa 1 SMS Warszawa 1 SMS Warszawa 1 SMS Warszawa 1 | SMSWA SMSWA SMSWA SMSWA SMSWA SMSWA SMSWA | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:37.00 7:57.17 3:59.75 4:15.42 9:18.43 4:34.30 3:34.50 |
Barusiński Kordian | 01 | SMSWAB | 105114700384 | 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 59.60 2:06.91 2:04.94 4:28.64 | 1/4/2017 11/12/2016 25/11/2017 10/3/2017 | Konskie (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) |
||
Butkiewicz Cezary | 00 | SMSWAB | 105114700232 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 24.55 51.01 24.99 54.24 | 18/2/2017 16/12/2016 11/3/2017 10/3/2017 | Kozienice (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Czerwiński Łukasz | 01 | SMSWAB | 105114700398 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 200m zmienny (24) | 28.79 1:01.47 2:14.67 2:20.49 | 11/3/2017 12/3/2017 26/11/2017 11/5/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Poznan (POL) Warsaw (POL) |
||
Gotowska Weronika | 00 | SMSWAB | 105114600239 | 200m grzbietowy (9) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 200m zmienny (23) | NT 1:02.38 2:14.15 2:17.23 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Greber Artur | 01 | SMSWAB | 105114700394 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 29.72 1:05.54 2:23.97 | 18/11/2017 17/11/2017 25/11/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Grzybowski Miłosz | 00 | SMSWAB | 102814700219 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 50m motylkowy (16) | 24.15 26.27 56.30 25.75 | 15/12/2016 16/12/2016 17/12/2016 21/10/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jemielita Oskar | 01 | SMSWAB | 101514700072 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 23.58 50.57 1:50.55 4:12.15 | 10/3/2017 25/11/2017 26/11/2017 18/2/2017 | Gliwice (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Kozienice (POL) |
||
Karnik Kacper | 01 | SMSWAB | 103014700082 | 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 1:04.62 2:19.68 2:04.92 4:43.87 | 12/3/2017 25/11/2017 11/3/2017 19/11/2016 | Gliwice (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) Kielce (POL) |
||
Klonowska Julia | 00 | SMSWAB | 105114600337 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (15) | 26.31 56.07 2:00.02 4:18.59 28.74 | 25/11/2017 12/3/2017 10/3/2017 3/12/2016 21/10/2017 | Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kotarski Jakub | 01 | SMSWAB | 105114700404 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 27.72 59.46 2:06.90 4:26.59 | 10/3/2017 12/3/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Mitrus Paweł | 00 | SMSWAB | 106414700102 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 24.25 53.32 24.85 56.99 | 2/12/2016 16/12/2016 11/3/2017 10/3/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Młynarczyk Karol | 00 | SMSWAB | 105114700230 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 23.39 24.93 53.91 1:58.05 | 20/11/2016 25/11/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Nowotny Dawid | 01 | SMSWAB | 105114700403 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 24.86 53.94 25.88 57.86 | 25/11/2017 22/10/2017 21/10/2017 19/3/2017 | Poznan (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) |
||
Piotrowski Kacper | 01 | SMSWAB | 105114700395 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (18) | 22.95 50.39 1:48.32 25.72 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 18/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) |
||
Piszczorowicz Bartosz | 99 | SMSWAB | 105114700327 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 47.94 1:45.24 24.48 53.36 | 16/12/2016 26/11/2017 21/10/2017 21/10/2017 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rytter Igor | 01 | SMSWAB | 105114700397 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 54.12 1:57.22 4:10.54 16:21.95 | 22/10/2017 21/10/2017 25/11/2017 12/3/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) |
||
Rębacz Maciej | 00 | SMSWAB | 105114700231 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 29.14 1:02.91 2:18.46 NT | 10/3/2017 21/10/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Skibczak Natalia | 00 | SMSWAB | 105114600246 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) | 58.45 2:06.40 4:27.92 33.51 | 4/11/2017 10/3/2017 11/3/2017 22/10/2016 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Krakow (POL) |
||
Sobiecki Jakub | 01 | SMSWAB | 105114700243 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (16) | 28.41 1:02.28 26.15 | 10/3/2017 18/11/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Wroclaw (POL) Gliwice (POL) |
||
Stokowski Kacper | 99 | SMSWAB | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 100m motylkowy (6) | 22.43 48.07 23.40 51.52 | 18/2/2017 17/12/2016 16/12/2016 2/12/2016 | Kozienice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
|||
Tyndzik Eleonora | 03 | SMSWAB | 105114600346 | 800m dowolny (36) 200m grzbietowy (9) 50m klasyczny (3) 200m zmienny (23) | 10:35.08 NT NT 2:56.73 | 9/5/2017 22/10/2016 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Tyndzik Maria | 03 | SMSWAB | 105114600345 | 800m dowolny (36) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 50m klasyczny (3) | 10:32.98 1:23.12 NT NT | 5/3/2017 22/10/2016 | Lublin (POL) Warsaw (POL) |
||
Wiszniewski Jakub | 01 | SMSWAB | 105114700238 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 28.41 59.69 2:07.46 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Woźniak Zofia | 01 | SMSWAB | 105114600407 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) | 26.37 57.19 28.03 1:02.37 | 10/3/2017 25/11/2017 11/3/2017 10/12/2016 | Gliwice (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Zaremba Jakub | 01 | SMSWAB | 105114700396 | 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 4:10.43 16:18.89 2:07.09 4:33.23 | 25/11/2017 12/3/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Gliwice (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
SMS Warszawa Bielany 1 SMS Warszawa Bielany 1 SMS Warszawa Bielany 1 SMS Warszawa Bielany 1 SMS Warszawa Bielany 1 SMS Warszawa Bielany 1 | SMSWAB SMSWAB SMSWAB SMSWAB SMSWAB SMSWAB | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:27.95 7:37.18 NT 4:06.06 8:57.44 NT |
Balicki Michał SWR | 00 | SMSWR | 103606700151 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 24.74 26.76 57.03 2:03.82 | 5/11/2017 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Bieroński Michał SWR | 99 | SMSWR | 100601200279 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 23.46 25.71 55.00 1:59.35 | 10/3/2017 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Brzozowska Marta SWR | 00 | SMSWR | 100101600969 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (17) | 26.93 58.74 2:08.55 NT | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Chmielewski Jakub SWR | 99 | SMSWR | 100601700351 | 100m grzbietowy (33) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 54.83 2:06.76 2:01.84 4:27.39 | 17/12/2016 18/2/2017 11/3/2017 18/2/2017 | Olsztyn (POL) Kozienice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Kozienice (POL) |
||
Cielecki Kuba SWR | 02 | SMSWR | 100601700320 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 200m motylkowy (29) | 25.73 1:59.60 4:10.56 2:12.51 | 3/3/2017 3/3/2017 4/3/2017 14/10/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Opole (POL) |
||
Dominiak Kacper SWR | 00 | SMSWR | 100601200239 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 1:55.80 4:02.76 16:06.62 | 4/11/2017 4/11/2017 12/3/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Doroba Michał SWR | 02 | SMSWR | 100601700312 | 200m klasyczny (22) 200m motylkowy (29) 400m zmienny (12) | 2:26.06 2:25.25 4:38.96 | 14/10/2017 14/10/2017 25/11/2017 | Opole (POL) Opole (POL) Poznan (POL) |
||
Dutkowiak Aleksandra | 03 | SMSWR | 100601600378 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 28.75 32.58 1:09.61 2:29.70 | 3/3/2017 17/11/2017 18/11/2017 3/3/2017 | Lublin (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Lublin (POL) |
||
Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | SMSWR | 100601200240 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 1:52.01 3:56.63 15:24.25 | 10/3/2017 11/3/2017 3/12/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Dąbrowski Patryk SWR | 00 | SMSWR | 100601200237 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 24.22 52.78 1:53.58 26.54 | 21/10/2017 12/3/2017 10/3/2017 11/3/2017 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Ferenc Filip SWR | 02 | SMSWR | 100601700314 | 100m dowolny (31) 100m grzbietowy (33) 100m motylkowy (6) 200m zmienny (24) | 54.93 1:04.40 59.18 2:12.97 | 4/11/2017 1/10/2016 3/3/2017 17/11/2017 | Lodz (POL) Opole (POL) Ostrowiec Sw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Filipek Jagoda SWR | 99 | SMSWR | 100601100135 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (11) | 29.92 1:03.90 2:19.16 5:08.20 | 19/2/2017 10/3/2017 3/12/2016 18/2/2017 | Kozienice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Kozienice (POL) |
||
Girul Radosław SWR | 01 | SMSWR | 100601200250 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 24.99 54.36 1:56.52 4:06.53 | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Hano Grzegorz SWR | 00 | SMSWR | 100601200243 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 25.37 54.00 1:54.20 3:59.05 | 10/3/2017 4/11/2017 21/10/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Hellak Emilia SWR | 03 | SMSWR | 100601600379 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) | 2:10.52 34.26 1:13.53 2:34.53 | 17/11/2017 4/11/2017 17/11/2017 25/11/2017 | Wroclaw (POL) Lodz (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Jackowski Tomasz SWR | 02 | SMSWR | 100601700319 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 54.81 1:53.13 3:59.89 | 10/12/2016 17/11/2017 22/10/2017 | Nowa Ruda (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jaworski Szymon SWR | 01 | SMSWR | 100601700505 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 200m zmienny (24) | 51.58 1:51.84 4:01.33 2:07.18 | 12/3/2017 26/11/2017 3/2/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Poznan (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Jochymek Oskar SWR | 01 | SMSWR | 100601700324 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 200m zmienny (24) | 25.21 55.09 1:59.68 2:18.01 | 10/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 4/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) |
||
Jóźków Cezary SWR | 01 | SMSWR | 100601700333 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) | 24.60 53.63 1:55.46 4:06.39 | 17/11/2017 11/3/2017 17/11/2017 11/3/2017 | Wroclaw (POL) Gliwice (POL) Wroclaw (POL) Gliwice (POL) |
||
Kamieniarz Weronika | 99 | SMSWR | 100601600456 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) | 29.12 1:04.36 2:20.24 | 11/3/2017 10/3/2017 10/12/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Kertyńska Nadia | 03 | SMSWR | 100601600452 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (21) | 1:01.25 2:13.02 35.71 2:48.50 | 18/11/2017 17/11/2017 18/11/2017 14/10/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Opole (POL) |
||
Kiszczak Jakub SWR | 00 | SMSWR | 100101700975 | 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 51.70 25.09 25.32 56.13 | 4/11/2017 11/3/2017 18/12/2016 5/11/2017 | Lodz (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) |
||
Kossakowska Dominika SWR | 01 | SMSWR | 100601600506 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 56.16 2:01.51 4:16.01 9:13.55 | 12/3/2017 10/3/2017 16/12/2016 26/11/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Kowol Tymoteusz | 01 | SMSWR | 102211700107 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 29.82 1:04.65 2:17.39 | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kuczak Adam SWR | 00 | SMSWR | 100304700266 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 400m zmienny (12) | 26.96 57.74 2:02.55 4:31.16 | 16/12/2016 12/3/2017 10/3/2017 16/12/2016 | Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Malinowska Zuzanna | 00 | SMSWR | 100601600348 | 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) 50m motylkowy (15) | 2:11.93 4:39.78 9:29.84 NT | 2/12/2016 11/3/2017 3/12/2016 | Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Marciów Jakub SWR | 01 | SMSWR | 100601700325 | 100m dowolny (31) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) | 54.26 29.27 26.54 58.90 | 18/11/2017 21/10/2017 18/11/2017 10/3/2017 | Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Gliwice (POL) |
||
Milczarczyk Piotr SWR | 01 | SMSWR | 100801700016 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) | 24.23 52.84 27.26 | 17/11/2017 12/3/2017 4/11/2017 | Wroclaw (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) |
||
Piskorz Aleksandra SWR | 01 | SMSWR | 100601600511 | 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 1:11.44 2:33.65 2:23.08 5:03.23 | 12/3/2017 11/3/2017 17/11/2017 10/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Wroclaw (POL) Gliwice (POL) |
||
Rzońca Patrycja SWR | 99 | SMSWR | 100601100215 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 25.91 57.36 2:06.85 31.55 | 10/3/2017 11/3/2017 19/11/2016 23/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) Krakow (POL) |
||
Sacha Kamil SWR | 01 | SMSWR | 100601700509 | 100m klasyczny (35) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 1:06.38 2:07.53 2:05.25 4:28.35 | 21/10/2017 4/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Sienkiewicz Dawid | 01 | SMSWR | 100601700310 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) | 25.98 56.57 32.85 1:12.13 | 17/11/2017 22/10/2017 4/11/2017 21/10/2017 | Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Traczyk Justyna SWR | 04 | SMSWR | 100601600512 | 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 200m zmienny (23) | 30.63 1:04.88 2:16.51 2:26.50 | 18/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 14/10/2017 | Wroclaw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Opole (POL) |
||
Zając-Więckowska Julia SWR | 01 | SMSWR | 100601600507 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 50m motylkowy (15) | 26.68 58.20 2:12.27 30.22 | 18/11/2017 18/11/2017 21/10/2017 21/10/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zhuravel Nazar SWR | 03 | SMSWR | 100601700450 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 50m motylkowy (16) | 29.63 1:05.22 2:25.89 26.36 | 18/11/2017 17/11/2017 5/11/2017 4/3/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
SMS Wrocław 1 SMS Wrocław 1 SMS Wrocław 1 SMS Wrocław 1 SMS Wrocław 1 SMS Wrocław 1 SMS Wrocław 1 | SMSWR SMSWR SMSWR SMSWR SMSWR SMSWR SMSWR | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:32.33 7:41.60 3:56.59 3:55.45 8:46.08 4:19.47 3:23.56 |
Beberok Filip | 00 | SMSZG | 100304700303 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (6) | 28.59 1:02.10 2:19.59 NT | 10/3/2017 12/3/2017 11/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Frąckiewicz Martyna | 03 | SMSZG | 100304600277 | 50m motylkowy (15) 100m motylkowy (5) 200m motylkowy (28) 400m zmienny (11) | 28.29 1:03.63 2:25.22 5:16.40 | 18/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 3/3/2017 | Wroclaw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) |
||
Gotszling Dawid | 01 | SMSZG | 101412700051 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 24.05 52.27 2:05.91 4:28.18 | 20/11/2016 25/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Guścin Eryk | 01 | SMSZG | 102201700052 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 25.32 28.04 58.89 2:09.02 | 25/11/2017 25/11/2017 22/10/2017 26/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) |
||
Jasionowski Mikołaj | 01 | SMSZG | 10304700402 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (16) | 24.97 54.85 2:01.58 26.82 | 20/11/2016 29/10/2016 10/3/2017 10/12/2016 | Poznan (POL) Ostroleka (POL) Gliwice (POL) Ostroleka (POL) |
||
Koluch Julia | 00 | SMSZG | 103614600080 | 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 4:30.43 28.19 1:00.47 2:10.47 | 22/10/2017 11/3/2017 12/3/2017 10/3/2017 | Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Kramer Aleksandra | 02 | SMSZG | 100304600261 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (23) | 32.21 1:10.17 2:31.32 2:25.45 | 3/3/2017 5/3/2017 4/3/2017 19/11/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Miciul Michał | 00 | SMSZG | 100304700217 | 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) 50m motylkowy (16) | 26.37 54.52 1:56.94 25.07 | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 11/3/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Oleszak Maja | 02 | SMSZG | 100304600222 | 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (15) | 1:07.79 2:28.88 35.95 33.26 | 5/3/2017 1/10/2017 3/3/2017 27/11/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Zielona Gora (POL) Ostrowiec Sw (POL) Swiebodzin (POL) |
||
Piotrowicz Maja | 02 | SMSZG | 101412600046 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (17) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 28.98 31.70 2:22.64 5:06.83 | 27/11/2016 20/11/2016 4/3/2017 25/11/2017 | Swiebodzin (POL) Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Woźny Wiktor | 01 | SMSZG | 102201700053 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 200m motylkowy (29) | 1:59.81 4:09.46 16:22.15 NT | 17/2/2017 17/2/2017 12/3/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) |
||
Łuczak Dominika | 02 | SMSZG | 100304600223 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) 800m dowolny (36) | 1:03.09 2:11.55 4:36.68 NT | 21/10/2016 17/11/2017 4/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Wroclaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
SMS Zielona Góra 1 SMS Zielona Góra 1 SMS Zielona Góra 1 SMS Zielona Góra 1 SMS Zielona Góra 1 SMS Zielona Góra 1 SMS Zielona Góra 1 | SMSZG SMSZG SMSZG SMSZG SMSZG SMSZG SMSZG | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) 8 x 50m dowolny (27) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Mieszane | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:38.60 8:08.26 3:59.95 4:07.25 9:02.03 4:22.98 3:32.81 |
Coleman Alan | 03 | SMSLO | 101105700099 | 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (10) | 4:27.72 30.78 1:05.04 2:18.12 | 4/11/2017 25/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Grzelczyk Natalia | 02 | SMSLO | 101105600223 | 400m dowolny (19) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (32) 200m grzbietowy (9) | 4:46.45 30.73 1:07.43 2:24.60 | 4/11/2017 20/11/2016 4/11/2017 3/3/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Guść Wiktoria | 04 | SMSLO | 101705600093 | 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 200m zmienny (23) 400m zmienny (11) | 57.82 2:06.09 2:20.42 4:57.43 | 18/6/2017 26/11/2017 18/6/2017 11/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jasiński Bartłomiej | 03 | SMSLO | 101105700219 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 27.49 33.62 1:13.69 NT | 25/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Jasiński Jakub | 03 | SMSLO | 101105700218 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 200m motylkowy (29) | 2:08.43 4:32.98 17:29.77 2:23.81 | 4/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Knyszyński Maciej | 02 | SMSLO | 101105700152 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 400m zmienny (12) | 2:02.52 4:11.15 16:26.70 4:46.87 | 4/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 3/3/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kłosiński Alan | 00 | SMSLO | 101105700089 | 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (24) 400m zmienny (12) | 1:03.82 2:16.70 2:08.37 4:24.88 | 12/3/2017 11/3/2017 25/11/2017 10/3/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Lik Kacper | 02 | SMSLO | 101105700154 | 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) 400m zmienny (12) | 2:02.57 4:10.93 16:31.28 4:56.27 | 26/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 23/10/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Malinowski Wojciech | 03 | SMSLO | 101105700151 | 100m dowolny (31) 200m dowolny (8) 400m dowolny (20) 1500m dowolny (37) | 58.11 2:02.39 4:11.93 16:27.84 | 25/11/2017 4/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Piękoś Natalia | 02 | SMSLO | 101105600155 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (30) 200m dowolny (7) 400m dowolny (19) | 28.97 1:02.92 2:09.70 4:28.67 | 5/11/2017 4/11/2017 3/3/2017 17/2/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Purtak Wiktor | 02 | SMSLO | 101105700156 | 100m dowolny (31) 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) | 54.64 27.35 58.49 2:08.17 | 25/11/2017 4/11/2017 25/11/2017 4/11/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Syska Kacper | 02 | SMSLO | 101105700153 | 50m motylkowy (16) 100m motylkowy (6) 200m motylkowy (29) 200m zmienny (24) | 27.58 59.18 2:08.57 2:25.91 | 4/3/2017 3/3/2017 5/3/2017 6/11/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lodz (POL) |
||
Szubska Oliwia | 03 | SMSLO | 101105600101 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (34) 200m klasyczny (21) 50m motylkowy (15) | 38.20 1:25.02 3:05.46 34.47 | 4/11/2017 4/11/2017 4/3/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) |
||
Wilanowski Mateusz | 03 | SMSLO | 101105700105 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (35) 200m klasyczny (22) | 2:16.83 34.30 1:17.56 2:42.93 | 26/11/2017 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
SMS Łódź 1 SMS Łódź 1 SMS Łódź 1 SMS Łódź 1 SMS Łódź 1 SMS Łódź 1 | SMSLO SMSLO SMSLO SMSLO SMSLO SMSLO | 4 x 100m dowolny (26) 4 x 200m dowolny (14) 4 x 100m zmienny (39) 4 x 100m dowolny (25) 4 x 200m dowolny (13) 4 x 100m zmienny (38) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet | 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi 18 lat i młodsi | 3:50.88 8:18.39 4:14.94 4:17.60 9:11.33 4:50.05 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |