Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I Oświęcim, 1 - 2/12/2017 |
2 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK II | 2/12/2017 - 8:30 |
Konkurencja 15 2/12/2017 - 8:30 | Kobiet, 50m motylkowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 8:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Romanowska Patrycja Frąckiewicz Martyna Rogowska Katarzyna Kołodziej Katarzyna SO Fryckowska Natalia Woźniak Zofia Czarnecka Wiktoria SL Peciak Katarzyna | 00 03 00 00 99 01 99 02 | SMS Aleksandrów Ł. SMS Zielona Góra SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Kraków | 05 04 16 06 16 13 03 06 | 28.51 28.29 27.66 27.53 27.60 28.03 28.41 28.60 |
Seria 2 z 8, 8:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wróbel Julia SWwa Gus Julia SB Klonowska Julia Adamiec Dominika SO Redner Sandra SL Gancarz Karolina Durczyńska Katarzyna Chodyna Kinga SOL | 03 99 00 99 99 01 99 00 | SMS Warszawa SMS Bydgoszcz SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Lublin SMS Kraków SMS Olsztyn | 14 02 13 06 03 03 06 13 | 29.05 28.99 28.74 28.61 28.66 28.75 29.00 29.05 |
Seria 3 z 8, 8:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Zuzanna SO Raczewska Emilia SOL Kowal Emilia SK Dudek Aleksandra SB Kamieniarz Weronika Błaszkiewicz Wiktoria SOc Szkurat Martyna SO Tomkowicz Wiktoria SB | 02 02 02 01 99 02 03 00 | SMS Oświęcim SMS Olsztyn SMS Kraków SMS Bydgoszcz SMS Wrocław SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz | 06 13 06 02 01 12 06 02 | 29.57 29.36 29.15 29.07 29.12 29.22 29.44 29.62 |
Seria 4 z 8, 8:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zając-Więckowska Julia SWR Tasak Aleksandra Czaja Barbara SK Wróbel Julia Kruszniewska Kinga Filipek Jagoda SWR Widurska Kinga Bielewicz Joanna SP | 01 03 99 01 99 99 02 00 | SMS Wrocław SMS Kraków SMS Kraków SMS Aleksandrów Ł. SMS Kraków SMS Wrocław SMS Kraków SMS Poznań | 01 06 06 05 06 01 06 15 | 30.22 29.96 29.89 29.78 29.88 29.92 30.16 30.30 |
Seria 5 z 8, 8:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Van Doorne Natalia Migdał Maria Gajdzińska Amelia Hojoł Agata Badzian Natalia Karczmarzyk Anna SR Śliwa Maja SR Hebel Natalia | 02 01 02 01 03 02 01 05 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Gdańsk SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Warszawa SMS Racibórz SMS Racibórz SMS Gdańsk | 04 10 02 06 14 11 11 10 | 30.75 30.70 30.53 30.37 30.48 30.62 30.73 30.78 |
Seria 6 z 8, 8:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marszałek Magdalena Rzońca Patrycja SWR Pyrlik Paulina SO Holak Marta SB Basista Barbara Bluge Angelika S P Gabor Martyna SO Borowska Agnieszka | 01 99 99 01 04 00 02 00 | SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Warszawa | 16 01 06 02 06 15 06 14 | 31.82 31.55 31.37 31.11 31.34 31.46 31.61 31.87 |
Seria 7 z 8, 8:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buszka Kornelia SWwa Rygiel Oliwia SO Blachura Julia SO Wesołowska Agata Ptaszyńska Weronika SO Przygoda Natalia SOc Oleszak Maja Szubska Oliwia | 03 02 02 01 03 02 02 03 | SMS Warszawa SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. SMS Zielona Góra SMS Łódź | 14 06 06 03 06 12 04 05 | 33.72 32.99 32.13 31.90 32.05 32.25 33.26 34.47 |
Seria 8 z 8, 8:38 |
3 4 5 | Marciniak Hanna Turko Daria SR Malinowska Zuzanna | 04 99 00 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Racibórz SMS Wrocław | 04 11 01 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2/12/2017 - 8:40 | Chłopców, 50m motylkowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 8:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dziedzic Dawid SR Mitrus Paweł Sadłowski Piotr SOL Kaźmierczak Kamil Piszczorowicz Bartosz Goraj Marcin SK Butkiewicz Cezary Miciul Michał | 99 00 00 99 99 01 00 00 | SMS Racibórz SMS Warszawa Bielany SMS Olsztyn SMS Aleksandrów Ł. SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Warszawa Bielany SMS Zielona Góra | 11 13 13 05 13 06 13 04 | 25.03 24.85 24.61 23.42 24.48 24.64 24.99 25.07 |
Seria 2 z 12, 8:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Blachura Patryk SO Kiszczak Jakub SWR Majerski Jakub Gębka Olaf Smul Błażej Dejneżenko Daniel Lipiński Szymon SOL Wałcerz Mateusz | 99 00 00 00 99 00 01 00 | SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Kraków SMS Szczecin SMS Aleksandrów Ł. SMS Warszawa SMS Olsztyn SMS Gorzów Wlkp. | 06 01 06 16 05 14 13 04 | 25.36 25.32 25.27 25.16 25.22 25.31 25.35 25.58 |
Seria 3 z 12, 8:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Drozd Tymoteusz SO Smoliński Paweł SR Czyżak Arkadiusz SR Domański Gracjan Goleniec Kamil SO Czaja Przemysław Grzybowski Miłosz Nowotny Dawid | 99 01 99 00 99 01 00 01 | SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Racibórz SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany | 06 11 11 16 06 06 13 13 | 25.76 25.75 25.61 25.58 25.60 25.66 25.75 25.88 |
Seria 4 z 12, 8:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zhuravel Nazar SWR Bednarczyk Aleksander Sobiecki Jakub Sordyl Mateusz SO Chałupczyński Bartosz SWwa Krutowicz Bartłomiej SWwa Oller Krzysztof SL Major Daniel SO | 03 00 01 99 99 02 00 01 | SMS Wrocław SMS Warszawa SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Warszawa SMS Warszawa SMS Lublin SMS Oświęcim | 01 14 13 06 14 14 03 06 | 26.36 26.30 26.15 26.05 26.14 26.25 26.34 26.37 |
Seria 5 z 12, 8:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dereziński Szymon SWwa Kupracz Szymon S P Dąbrowski Patryk SWR Dembski Patryk SB Chyczewski Oliwer Marciów Jakub SWR Borsuk Łukasz SL Astashev Bogdan | 01 01 00 99 00 01 01 01 | SMS Warszawa SMS Poznań SMS Wrocław SMS Bydgoszcz SMS Gorzów Wlkp. SMS Wrocław SMS Lublin SMS Kraków | 14 15 01 02 04 01 03 06 | 26.57 26.56 26.54 26.40 26.46 26.54 26.56 26.70 |
Seria 6 z 12, 8:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korona Kacper Pacławski Jakub SL Słojewski Adam Chodulski Jakub Sl Jasionowski Mikołaj Sowa Łukasz Kwaśny Jakub SO Milczarczyk Piotr SWR | 03 00 01 00 01 03 01 01 | SMS Szczecin SMS Lublin SMS Poznań SMS Lublin SMS Zielona Góra SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Wrocław | 16 03 15 03 04 06 06 01 | 27.10 26.89 26.89 26.80 26.82 26.89 26.90 27.26 |
Seria 7 z 12, 8:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Augustyn Jan Wlazłowski Kamil Sosna Tomasz SK Purtak Wiktor Paszko Mikołaj Aleksander Jakub Bielawa Dominik Łochinski Jan | 02 03 01 02 01 02 02 01 | SMS Kraków SMS Warszawa SMS Kraków SMS Łódź SMS Kraków SMS Szczecin SMS Gdańsk SMS Gorzów Wlkp. | 06 14 06 05 06 16 10 04 | 27.54 27.45 27.42 27.35 27.40 27.44 27.49 27.54 |
Seria 8 z 12, 8:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wesołowski Jacek Naleźnik Jakub Moryl Wojciech SO Syska Kacper Szałaśny Bartosz SO Mamcarz Mateusz SO Ruciński Wiktor Kwasowski Mateusz | 01 01 02 02 00 04 99 01 | SMS Lublin SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Łódź SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Bydgoszcz | 03 16 06 05 06 06 06 02 | 27.97 27.92 27.74 27.58 27.72 27.82 27.92 28.15 |
Seria 9 z 12, 8:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Danikiewicz Dawid SO Zalewski Sebastian SO Zając Mateusz SR Miziak Adam Grzemski Kamil SP Skrzypek Filip Malarz Marcin SO Górski Jakub | 03 03 02 01 01 03 03 02 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Warszawa SMS Poznań SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. | 06 06 11 14 15 06 06 04 | 29.71 29.23 28.90 28.74 28.80 29.19 29.40 29.84 |
Seria 10 z 12, 8:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Para Mikołaj SO Jędrszczyk Kacper Skrzypek Jan Szczygieł David SO Kraszewski Daniel Koryciński Kamil Walczyk Dominik SOc Kapała Szymon SOL | 03 02 01 02 01 03 03 03 | SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Aleksandrów Ł. SMS Oświęcim SMS Warszawa SMS Kraków SMS Ostrowiec Św. SMS Olsztyn | 06 06 05 06 14 06 12 13 | 32.87 31.11 30.53 30.16 30.25 31.11 31.71 33.00 |
Seria 11 z 12, 8:51 |
1 2 3 4 5 6 7 | Więzik Jan SO Boba Arkadiusz SO Ryszka Jakub SO Cierpiał Wiktor SO Daszkiewicz Mikołaj SO Ryszka Kacper SO Rębacz Maciej | 03 04 04 04 04 04 00 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany | 06 06 06 06 06 06 13 | NT NT 39.11 34.80 36.01 40.44 NT |
Seria 12 z 12, 8:53 |
3 4 5 | Alencynowicz Maciej SO Kołodziejczyk Eryk SO Hebel Maciej | 02 04 05 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Gdańsk | 06 06 10 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2/12/2017 - 8:54 | Kobiet, 50m grzbietowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 8:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dudek Aleksandra SB Modrzejewska Magdalena SR Pogorzelska Laura Koluch Julia Gus Julia SB Smyłek Karolina SL Romanowska Patrycja Górnicka Aleksandra | 01 02 01 00 99 00 00 02 | SMS Bydgoszcz SMS Racibórz SMS Kraków SMS Zielona Góra SMS Bydgoszcz SMS Lublin SMS Aleksandrów Ł. SMS Szczecin | 02 11 06 04 02 03 05 16 | 29.89 29.82 29.13 28.19 29.07 29.31 29.87 29.94 |
Seria 2 z 7, 8:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Śliwa Maja SR Bilińska Dominika SO Kuropatwa Weronika Kaczanowska Maria Mozołowska Emilia Lisowska Wiktoria SOL Dekoninck Laura SWwa Traczyk Justyna SWR | 01 00 01 01 02 00 02 04 | SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Gdańsk SMS Gdańsk SMS Warszawa SMS Olsztyn SMS Warszawa SMS Wrocław | 11 06 10 10 14 13 14 01 | 30.62 30.44 30.19 29.98 30.10 30.26 30.57 30.63 |
Seria 3 z 7, 8:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewandowska Natalia SO Gajdzińska Amelia Gładkojć Marta SOL Grzelczyk Natalia Gancarz Karolina Świstuń Julia Tomasiak Agnieszka SO Borys Anna | 01 02 02 02 01 00 01 00 | SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Olsztyn SMS Łódź SMS Lublin SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Warszawa | 06 02 13 05 03 06 06 14 | 31.05 31.03 30.84 30.73 30.78 30.90 31.04 31.11 |
Seria 4 z 7, 8:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piotrowicz Maja Kwiatkowska Zofia Król Wiktoria Adamiec Dominika SO Migdał Maria Zawisza Alina SO Łukaszewicz Emilia S P Rogalka Joanna | 02 01 02 99 01 00 01 02 | SMS Zielona Góra SMS Lublin SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Gdańsk SMS Oświęcim SMS Poznań SMS Poznań | 04 03 06 06 10 06 15 15 | 31.70 31.50 31.40 31.16 31.38 31.43 31.53 32.08 |
Seria 5 z 7, 8:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąsowska Martyna SB Kosińska Dominika SO Dutkowiak Aleksandra Kromolicka Wiktoria SP Gondek Wiktoria Skowron Maja Krawczyk Nikola SO Petrykowska Adrianna SOc | 01 01 03 00 01 02 03 05 | SMS Bydgoszcz SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Poznań SMS Lublin SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. | 02 06 01 15 03 16 06 12 | 33.12 32.84 32.58 32.19 32.40 32.59 32.95 33.42 |
Seria 6 z 7, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 7 | Matyja Emilia SO Falfus Julia SOc Grzegolec Weronika Skibczak Natalia Kostkiewicz Gabriela Gwiazdowska Wiktoria Zmierczak Natalia SOL | 04 04 02 00 03 03 03 | SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. SMS Gorzów Wlkp. SMS Warszawa Bielany SMS Gorzów Wlkp. SMS Kraków SMS Olsztyn | 06 12 04 13 04 06 13 | 42.60 34.11 33.63 33.51 33.58 33.82 34.82 |
Seria 7 z 7, 9:02 |
3 4 5 | Kozdęba Karolina Turko Daria SR Brzozowska Marta SWR | 03 99 00 | SMS Kraków SMS Racibórz SMS Wrocław | 06 11 01 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2/12/2017 - 9:04 | Chłopców, 50m grzbietowy | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bieroński Michał SWR Kiszczak Jakub SWR Młynarczyk Karol Stokowski Kacper Kaźmierczak Kamil Majerski Jakub Mościcki Jakub SOL Piotrowski Kacper | 99 00 00 99 99 00 01 01 | SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa Bielany SMS Aleksandrów Ł. SMS Kraków SMS Olsztyn SMS Warszawa Bielany | 01 01 13 13 05 06 13 13 | 25.71 25.09 24.93 23.40 23.76 25.04 25.10 25.72 |
Seria 2 z 8, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuczak Adam SWR Bryła Kamil SL Blachura Patryk SO Goraj Marcin SK Grzybowski Miłosz Miciul Michał Balicki Michał SWR Nowiczkow Jakub SL | 00 99 99 01 00 00 00 01 | SMS Wrocław SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Warszawa Bielany SMS Zielona Góra SMS Wrocław SMS Lublin | 01 03 06 06 13 04 01 03 | 26.96 26.47 26.30 26.09 26.27 26.37 26.76 27.00 |
Seria 3 z 8, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zubik Jan SWwa Fiedosiuk Rafał SO Łukaszczyk Mateusz SL Milbrant Kacper SO Kulpa Michał SOL Kędzia Wiktor Opolka Kacper SO Wiatr Wojciech S P | 03 99 00 01 01 00 00 01 | SMS Warszawa SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Olsztyn SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Poznań | 14 06 03 06 13 16 06 15 | 27.51 27.38 27.12 27.02 27.12 27.20 27.39 27.56 |
Seria 4 z 8, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Alencynowicz Maciej SO Pazik Wojciech Wałcerz Mateusz Zając Mateusz SR Dudzik Sebastian SK Jałtuszewski Jakub SR Guścin Eryk Rój Jakub | 02 01 00 02 01 00 01 01 | SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Gorzów Wlkp. SMS Racibórz SMS Kraków SMS Racibórz SMS Zielona Góra SMS Szczecin | 06 06 04 11 06 11 04 16 | 28.04 28.01 27.90 27.75 27.76 27.93 28.04 28.23 |
Seria 5 z 8, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kupracz Szymon S P Wiszniewski Jakub Mikołajczak Błażej SB Walerian Oskar SB Dobecki Mikołaj SB Wojaczek Paweł SO Michałowski Tomasz SO Wamka Mateusz SB | 01 01 01 00 00 00 02 01 | SMS Poznań SMS Warszawa Bielany SMS Bydgoszcz SMS Bydgoszcz SMS Bydgoszcz SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz | 15 13 02 02 02 06 06 02 | 28.46 28.41 28.35 28.28 28.34 28.37 28.42 28.64 |
Seria 6 z 8, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żukowski Kamil Marciów Jakub SWR Czerwiński Łukasz Biskupski Kacper Grabek Filip SL Mazur Bartosz Wanat Grzegorz Golik Leonard | 03 01 01 03 99 02 03 02 | SMS Kraków SMS Wrocław SMS Warszawa Bielany SMS Gorzów Wlkp. SMS Lublin SMS Kraków SMS Kraków SMS Kraków | 06 01 13 04 03 06 06 06 | 29.51 29.27 28.79 28.70 28.75 29.05 29.39 29.73 |
Seria 7 z 8, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Haba Jakub SOc Wykierski Jakub SOc Coleman Alan Smolarek Mikołaj Brączek Kacper SO Papis Dominik Miodoński Mateusz SO Borowski Kacper SOc | 01 02 03 01 03 02 03 03 | SMS Ostrowiec Św. SMS Ostrowiec Św. SMS Łódź SMS Warszawa SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. | 12 12 05 14 06 04 06 12 | 31.72 31.26 30.78 29.86 29.96 30.90 31.28 33.60 |
Seria 8 z 8, 9:12 |
3 4 5 | Jasiński Jakub Jankowski Przemysław Hebel Maciej | 03 05 05 | SMS Łódź SMS Gdańsk SMS Gdańsk | 05 10 10 | NT 34.03 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2/12/2017 - 9:13 | Kobiet, 400m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Paradowska Kinga SB Szafrańska Julia SOc Klonowska Julia Kossakowska Dominika SWR Andrzejewska Kamila SL Baryła Julia Margula Weronika Jaszczuk Ewa SOL | 01 00 00 01 99 00 00 02 | SMS Bydgoszcz SMS Ostrowiec Św. SMS Warszawa Bielany SMS Wrocław SMS Lublin SMS Szczecin SMS Szczecin SMS Olsztyn | 02 12 13 01 03 16 16 13 | 4:22.58 4:19.98 4:18.59 4:16.01 4:16.35 4:19.78 4:20.30 4:23.10 |
Seria 2 z 8, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krauze Alicja SO Skibczak Natalia Cynarska Weronika Pisarek Justyna SO Nita Daria SO Klimek Marta SO Włodarczyk Agnieszka SB Piękoś Natalia | 01 00 03 00 01 03 01 02 | SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Łódź | 06 13 14 06 06 06 02 05 | 4:28.58 4:27.92 4:26.49 4:26.04 4:26.31 4:26.89 4:28.53 4:28.67 |
Seria 3 z 8, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Prochownik Martyna SO Zarembik Katarzyna SR Kosińska Dominika SO Łysakowska Julia Miciak Agata Dąbrowska Wiktoria Koluch Julia Wolska Karolina SB | 02 02 01 01 02 03 00 01 | SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Gorzów Wlkp. SMS Warszawa SMS Zielona Góra SMS Bydgoszcz | 06 11 06 03 04 14 04 02 | 4:32.79 4:30.36 4:29.88 4:29.28 4:29.40 4:30.09 4:30.43 4:32.85 |
Seria 4 z 8, 9:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łuczak Dominika Środa Dominika Tomoń Martyna SL Zając Wiktoria Rutkowska Wiktoria SB Śmietana Karolina Wójtowicz Julia SL Kuropatwa Weronika | 02 02 00 02 99 01 00 01 | SMS Zielona Góra SMS Szczecin SMS Lublin SMS Warszawa SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Lublin SMS Gdańsk | 04 16 03 14 02 06 03 10 | 4:36.68 4:36.09 4:35.00 4:32.90 4:34.18 4:35.62 4:36.12 4:37.95 |
Seria 5 z 8, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kulik Wiktoria SOL Haławczak Marcelina Garbarczyk Weronika Jasiorska Aleksandra SWwa Błajet Oliwia SP Malinowska Zuzanna Kuziów Martyna SO Molenda Dominika | 03 02 03 02 00 00 03 03 | SMS Olsztyn SMS Szczecin SMS Szczecin SMS Warszawa SMS Poznań SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Gdańsk | 13 16 16 14 15 01 06 10 | 4:41.35 4:39.80 4:38.51 4:38.02 4:38.28 4:39.78 4:41.29 4:41.67 |
Seria 6 z 8, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skarwecka Wiktoria SO Wygnał Maja SR Kulisiewicz Adrianna Hałka Wiktoria SL Iżycka Marta SR Rzepczyńska Patrycja SO Redner Sandra SL Grzelczyk Natalia | 02 03 02 01 00 99 99 02 | SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Kraków SMS Lublin SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Łódź | 06 11 06 03 11 06 03 05 | 4:45.38 4:43.26 4:43.05 4:42.41 4:42.65 4:43.19 4:44.77 4:46.45 |
Seria 7 z 8, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gabor Martyna SO Pyrlik Paulina SO Smętek Wiktoria SR Ciporska Katarzyna SWwa Grąz Gabriela Boroń Paulina SOc Szkurat Martyna SO Czepulanis Alicja | 02 99 01 00 01 02 03 02 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Warszawa SMS Lublin SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. | 06 06 11 14 03 12 06 04 | 4:54.47 4:48.13 4:47.75 4:47.41 4:47.67 4:47.80 4:49.07 4:54.92 |
Seria 8 z 8, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 7 | Bielewicz Joanna SP Miernik Wiktoria SO Wilczek Renata SO Falfus Julia SOc Horwacik Joanna Czernik Natalia SOc Rabiniak Zuzanna SL | 00 04 04 04 02 03 01 | SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. SMS Kraków SMS Ostrowiec Św. SMS Lublin | 15 06 06 12 06 12 03 | NT 5:15.91 5:03.91 4:58.37 5:01.62 5:04.40 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2/12/2017 - 9:57 | Chłopców, 400m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kalkowski Dawid SOL Krzykała Emil SK Małyska Bartosz SL Kiełczewski Amadeusz Dutkowiak Wojciech SWR Hano Grzegorz SWR Rogoziński Mateusz SOc Jackowski Tomasz SWR | 00 01 99 00 00 00 99 02 | SMS Olsztyn SMS Kraków SMS Lublin SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Ostrowiec Św. SMS Wrocław | 13 06 03 16 01 01 12 01 | 3:59.44 3:59.07 3:57.63 3:55.68 3:56.63 3:59.05 3:59.17 3:59.89 |
Seria 2 z 11, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarosz Dawid Bugała Krzysztof Jaworski Szymon SWR Kędzia Wiktor Kempa Mikołaj SO Cieśla Oskar SO Szczerba Adam Łapot Radosław SR | 99 01 01 00 99 01 02 99 | SMS Warszawa SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Racibórz | 14 16 01 16 06 06 03 11 | PK | 4:02.54 4:01.97 4:01.33 4:00.05 4:00.38 4:01.44 4:02.13 4:02.63 |
Seria 3 z 11, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jóźków Cezary SWR Chałat Stanisław SL Komosa Maciej Dominiak Kacper SWR Wawrzyńczak Alan SL Kolanowski Wiktor Wilk Jakub SOc Girul Radosław SWR | 01 99 99 00 99 99 02 01 | SMS Wrocław SMS Lublin SMS Warszawa SMS Wrocław SMS Lublin SMS Kraków SMS Ostrowiec Św. SMS Wrocław | 01 03 14 01 03 06 12 01 | 4:06.39 4:04.86 4:03.48 4:02.76 4:03.11 4:04.77 4:05.42 4:06.53 |
Seria 4 z 11, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woźny Wiktor Mayerberg Kacper SO Muszyński Jakub SB Bruzdewicz Hubert SOL Pawełek Paweł Szarpak Marcin SO Kłaput Bartosz Kulczycki Patryk | 01 00 01 02 99 01 00 01 | SMS Zielona Góra SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Olsztyn SMS Warszawa SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Gorzów Wlkp. | 04 06 02 13 14 06 06 04 | 4:09.46 4:09.24 4:08.12 4:06.60 4:07.73 4:08.85 4:09.42 4:10.19 |
Seria 5 z 11, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mencel Miłosz SR Cielecki Kuba SWR Zaremba Jakub Zubik Stanisław Daszkiewicz Michał SO Rytter Igor Jakimiak Jakub Lik Kacper | 02 02 01 01 03 01 03 02 | SMS Racibórz SMS Wrocław SMS Warszawa Bielany SMS Warszawa SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Łódź | 11 01 13 14 06 13 06 05 | 4:10.62 4:10.56 4:10.43 4:10.34 4:10.38 4:10.54 4:10.57 4:10.93 |
Seria 6 z 11, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kwaśny Jakub SO Matuszewski Krzysztof Malinowski Wojciech Knyszyński Maciej Pająk Jakub Chromik Szymon SR Jemielita Oskar Karpiel Dominik SO | 01 04 03 02 02 99 01 01 | SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Łódź SMS Łódź SMS Kraków SMS Racibórz SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim | 06 02 05 05 06 11 13 06 | 4:12.22 4:12.13 4:11.93 4:11.15 4:11.74 4:12.04 4:12.15 4:14.09 |
Seria 7 z 11, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kamiński Dawid Lewicki Filip Niedziałek Michał SOL Ratajczak Mateusz S P Twardowski Piotr Lewandowski Jakub SO Michalski Wojciech Sobków Dominik | 01 03 03 01 01 02 01 02 | SMS Szczecin SMS Kraków SMS Olsztyn SMS Poznań SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Bydgoszcz | 16 06 13 15 06 06 16 02 | 4:17.38 4:16.61 4:15.04 4:14.18 4:14.35 4:16.08 4:16.94 4:18.29 |
Seria 8 z 11, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Moryl Wojciech SO Major Daniel SO Nowiczkow Jakub SL Chełstowski Maciej Mazur Dominik SO Sieprawski Roch SO Chodulski Jakub Sl Dubiel Kornel | 02 01 01 02 99 03 00 01 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Warszawa SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Gdańsk | 06 06 03 14 06 06 03 10 | 4:23.48 4:22.75 4:21.21 4:18.75 4:20.65 4:22.63 4:23.22 4:23.80 |
Seria 9 z 11, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marzec Milan Borsuk Łukasz SL Kotarski Jakub Płatek Maciej SO Malinowski Jakub Auguścik Daniel SOc Coleman Alan Blachura Oskar SO | 03 01 01 02 03 02 03 02 | SMS Gdańsk SMS Lublin SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. SMS Ostrowiec Św. SMS Łódź SMS Oświęcim | 10 03 13 06 04 12 05 06 | 4:28.00 4:27.37 4:26.59 4:24.79 4:25.71 4:26.74 4:27.72 4:30.50 |
Seria 10 z 11, 10:41 |
2 3 4 5 6 7 | Jasiński Jakub Wielgus Kacper S P Czajkowski Mateusz Malinowski Paweł Zalewski Sebastian SO Kępiński Paweł SOc | 03 01 02 02 03 02 | SMS Łódź SMS Poznań SMS Kraków SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. | 05 15 06 04 06 12 | 4:32.98 4:32.34 4:31.27 4:31.57 4:32.59 4:33.04 |
Seria 11 z 11, 10:46 |
3 4 5 | Cukanow Michał Juda Dominik SO Róg Adrian SL | 99 04 01 | SMS Aleksandrów Ł. SMS Oświęcim SMS Lublin | 05 06 03 | NT 5:01.90 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2/12/2017 - 10:52 | Kobiet, 200m klasyczny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hellak Emilia SWR Kocjan Victoria SR Maruszczyk Beata SR Samuła Wiktoria SL Kramer Aleksandra Żmuda Weronika Piskorz Aleksandra SWR Banaczkowska Aleksandra SOc | 03 00 00 99 02 00 01 02 | SMS Wrocław SMS Racibórz SMS Racibórz SMS Lublin SMS Zielona Góra SMS Lublin SMS Wrocław SMS Ostrowiec Św. | 01 11 11 03 04 03 01 12 | 2:34.53 2:33.42 2:31.79 2:29.37 2:31.32 2:32.01 2:33.65 2:35.22 |
Seria 2 z 6, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Durczyńska Katarzyna Dobosz Kalina Tomaszek Aleksandra SWwa Cholewa Karolina Russek Agata Paradowska Kinga SB Kempa Anna Pawłowska Julia SO | 99 02 00 01 03 01 01 02 | SMS Kraków SMS Warszawa SMS Warszawa SMS Kraków SMS Warszawa SMS Bydgoszcz SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 06 14 14 06 14 02 06 06 | 2:37.06 2:36.86 2:36.29 2:35.81 2:35.84 2:36.38 2:37.01 2:37.73 |
Seria 3 z 6, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cygan Julia Dach Wiktoria Szopa Marta SL Bujak Maria SL Kisiel Gabriela Leszczyńska Klaudia Julia Kozanecka Katarzyna SP Kamińska Anna SB | 04 03 00 01 00 99 01 03 | SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Lublin SMS Lublin SMS Szczecin SMS Kraków SMS Poznań SMS Bydgoszcz | 02 06 03 03 16 06 15 02 | 2:41.66 2:41.42 2:38.83 2:38.71 2:38.71 2:38.98 2:41.43 2:41.84 |
Seria 4 z 6, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pałka Aleksandra SO Prusik Kamila Bluge Angelika S P Mosek Oliwia SR Budzińska Paulina SO Sadlik Martyna SO Kertyńska Nadia Gardocka Julia SOL | 02 02 00 03 03 03 03 01 | SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Poznań SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Olsztyn | 06 16 15 11 06 06 01 13 | 2:48.83 2:48.29 2:44.02 2:42.54 2:43.08 2:45.74 2:48.50 2:50.67 |
Seria 5 z 6, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalska Karolina SOc Oczkowska Daria Bylińska Agnieszka Wesołowska Agata Witek Aleksandra Ochał Maja Kulik Wiktoria SOL Gromska Kinga SOc | 02 03 02 01 03 01 03 04 | SMS Ostrowiec Św. SMS Kraków SMS Gdańsk SMS Lublin SMS Gdańsk SMS Kraków SMS Olsztyn SMS Ostrowiec Św. | 12 06 10 03 10 06 13 12 | 2:58.27 2:54.89 2:53.69 2:50.95 2:52.59 2:54.28 2:55.34 2:59.09 |
Seria 6 z 6, 11:09 |
2 3 4 5 6 | Kostkiewicz Gabriela Szubska Oliwia Kowalska Wiktoria SO Bednarz Oliwia Dyduch Martyna SO | 03 03 04 04 04 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Łódź SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim | 04 05 06 04 06 | NT 3:05.46 2:59.98 3:00.27 3:26.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2/12/2017 - 11:14 | Chłopców, 200m klasyczny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowol Tymoteusz Celiński Jakub SK Jung Krzysztof SR Dubas Mateusz SO Krulikowski Maciej SO Kłosiński Alan Bielawa Dominik Rębacz Maciej | 01 02 99 01 99 00 02 00 | SMS Wrocław SMS Kraków SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Łódź SMS Gdańsk SMS Warszawa Bielany | 01 06 11 06 06 05 10 13 | 2:17.39 2:16.73 2:16.12 2:14.31 2:14.66 2:16.70 2:16.88 2:18.46 |
Seria 2 z 7, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczepanowski Jakub Żurawski Marcel Szynawa Oskar SO Beberok Filip Nowak Kacper SO Chałupczyński Bartosz SWwa Bazyl Kamil Gregorczyk Jan | 02 01 00 00 00 99 00 02 | SMS Gorzów Wlkp. SMS Gdańsk SMS Oświęcim SMS Zielona Góra SMS Oświęcim SMS Warszawa SMS Kraków SMS Warszawa | 04 10 06 04 06 14 06 14 | 2:22.30 2:20.81 2:20.03 2:19.59 2:19.71 2:20.51 2:22.13 2:22.32 |
Seria 3 z 7, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zhuravel Nazar SWR Szczeciński Robert Klimas Michał SOc Solarski Antoni Gałuszka Bruno SO Greber Artur Walczysko Jakub SL Doroba Michał SWR | 03 00 02 01 02 01 00 02 | SMS Wrocław SMS Warszawa SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Wrocław | 01 14 12 15 06 13 03 01 | 2:25.89 2:25.03 2:23.96 2:22.94 2:23.73 2:23.97 2:25.41 2:26.06 |
Seria 4 z 7, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiśniewski Jakub SB Rokita Aleksander Dudzik Sebastian SK Krystyniak Mateusz SR Łochinski Jan Stańczyk Jarema SO Krupa Mateusz SO Gwóźdź Kacper | 01 99 01 00 01 02 03 03 | SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Kraków SMS Racibórz SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Kraków | 02 06 06 11 04 06 06 06 | 2:29.71 2:29.00 2:28.11 2:26.68 2:27.07 2:28.84 2:29.60 2:32.76 |
Seria 5 z 7, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oszutowski Adam Jędrszczyk Kacper Górski Jakub Szydłowski Erwin SO Modrzyński Hubert Data Mariusz Łanczkowski Dominik Kesler Marcin SOc | 02 02 02 03 02 00 01 02 | SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Lublin SMS Szczecin SMS Ostrowiec Św. | 02 06 04 06 16 03 16 12 | 2:34.68 2:34.56 2:34.16 2:32.76 2:33.84 2:34.35 2:34.58 2:38.51 |
Seria 6 z 7, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grabek Filip SL Nosal Milosz SO Błaszczyk Kacper Jurczak Kacper SOL Wilanowski Mateusz Okręt Oliwier SOc Koziejko Bartłomiej SOL Jasiński Bartłomiej | 99 04 00 01 03 03 00 03 | SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Aleksandrów Ł. SMS Olsztyn SMS Łódź SMS Ostrowiec Św. SMS Olsztyn SMS Łódź | 03 06 05 13 05 12 13 05 | NT 2:55.56 2:44.24 2:42.30 2:42.93 2:52.97 NT NT |
Seria 7 z 7, 11:33 |
3 4 5 | Kryś Jarosław Dobrindt Mikołaj Świątek Bartosz SOc | 01 03 02 | SMS Szczecin SMS Bydgoszcz SMS Ostrowiec Św. | 16 02 12 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2/12/2017 - 11:37 | Kobiet, 200m zmienny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piotrowicz Maja Lewandowska Natalia SO Zawisza Alina SO Gotowska Weronika Samuła Wiktoria SL Guść Wiktoria Prochownik Olimpia Czaja Barbara SK | 02 01 00 00 99 04 99 99 | SMS Zielona Góra SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany SMS Lublin SMS Łódź SMS Lublin SMS Kraków | 04 06 06 13 03 05 03 06 | 2:22.64 2:20.62 2:20.36 2:17.23 2:18.15 2:20.42 2:22.22 2:22.74 |
Seria 2 z 7, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Groń Weronika Żmuda Weronika Piskorz Aleksandra SWR Wett Oliwia SOL Lisowska Wiktoria SOL Rydyńska Marianna SB Cynarska Natalia Prochownik Martyna SO | 03 00 01 01 00 04 03 02 | SMS Bydgoszcz SMS Lublin SMS Wrocław SMS Olsztyn SMS Olsztyn SMS Bydgoszcz SMS Warszawa SMS Oświęcim | 02 03 01 13 13 02 14 06 | 2:23.82 2:23.53 2:23.08 2:22.83 2:23.00 2:23.12 2:23.75 2:24.87 |
Seria 3 z 7, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smętek Wiktoria SR Traczyk Justyna SWR Maruszczyk Beata SR Nowak Zuzanna SO Kramer Aleksandra Wolska Karolina SB Król Wiktoria Tasak Aleksandra | 01 04 00 02 02 01 02 03 | SMS Racibórz SMS Wrocław SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Zielona Góra SMS Bydgoszcz SMS Kraków SMS Kraków | 11 01 11 06 04 02 06 06 | 2:27.35 2:26.50 2:25.55 2:25.01 2:25.45 2:25.60 2:27.31 2:27.46 |
Seria 4 z 7, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górnicka Aleksandra Gardocka Julia SOL Cynarska Weronika Kozanecka Katarzyna SP Jodłowska Zuzanna Miłek Marcelina Hebel Natalia Niepogodzińska Izabela | 02 01 03 01 03 02 05 03 | SMS Szczecin SMS Olsztyn SMS Warszawa SMS Poznań SMS Kraków SMS Kraków SMS Gdańsk SMS Kraków | 16 13 14 15 06 06 10 06 | 2:30.74 2:30.28 2:29.62 2:28.45 2:29.14 2:30.13 2:30.67 2:31.88 |
Seria 5 z 7, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Budzińska Paulina SO Kurasińska Oliwia SOc Wróbel Zofia SO Kapcińska Maja SO Piepiórka Martyna Skarwecka Wiktoria SO Majewska Weronika SR Petrykowska Adrianna SOc | 03 02 03 02 03 02 01 05 | SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Gdańsk SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Ostrowiec Św. | 06 12 06 06 10 06 11 12 | 2:35.63 2:34.94 2:34.25 2:32.78 2:32.89 2:34.28 2:35.14 2:36.59 |
Seria 6 z 7, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 7 | Rogalka Joanna Kumor Aleksandra SO Ptaszyńska Weronika SO Weckwert Iga Kisiel Gabriela Grzegolec Weronika Żak Amelia SO | 02 03 03 04 00 02 04 | SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Gdańsk SMS Szczecin SMS Gorzów Wlkp. SMS Oświęcim | 15 06 06 10 16 04 06 | 2:48.44 2:41.79 2:39.96 2:36.80 2:36.97 2:41.12 2:44.45 |
Seria 7 z 7, 11:56 |
3 4 5 | Tyndzik Eleonora Chowaniec Oliwia SO Wąsik Julia SO | 03 04 03 | SMS Warszawa Bielany SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 13 06 06 | 2:56.73 2:54.47 2:55.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2/12/2017 - 12:01 | Chłopców, 200m zmienny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łapot Radosław SR Piotrowski Kacper Chmielewski Jakub SWR Winiatowski Patryk SB Dziedzic Dawid SR Goleniec Kamil SO Ciastoń Sebastian SO Barusiński Kordian | 99 01 99 99 99 99 99 01 | SMS Racibórz SMS Warszawa Bielany SMS Wrocław SMS Bydgoszcz SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Warszawa Bielany | 11 13 01 02 11 06 06 13 | 2:04.87 2:03.55 2:01.84 2:00.98 2:01.15 2:02.99 2:04.70 2:04.94 |
Seria 2 z 9, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Borkowski Kacper SL Jaworski Szymon SWR Gotszling Dawid Sacha Kamil SWR Koziejko Bartłomiej SOL Jarosz Dawid Szczepaniak Paweł SK Kłosiński Alan | 00 01 01 01 00 99 99 00 | SMS Lublin SMS Wrocław SMS Zielona Góra SMS Wrocław SMS Olsztyn SMS Warszawa SMS Kraków SMS Łódź | 03 01 04 01 13 14 06 05 | 2:08.19 2:07.18 2:05.91 2:05.25 2:05.81 2:06.82 2:07.81 2:08.37 |
Seria 3 z 9, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wawrzyńczak Alan SL Suchański Przemysław SO Mikołajczak Błażej SB Dejneżenko Daniel Sordyl Mateusz SO Kowalski Rafał Gryz Dawid Ferenc Filip SWR | 99 01 01 00 99 00 99 02 | SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Bydgoszcz SMS Warszawa SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. SMS Szczecin SMS Wrocław | 03 06 02 14 06 04 16 01 | 2:12.70 2:11.50 2:10.35 2:08.45 2:09.22 2:11.26 2:11.88 2:12.97 |
Seria 4 z 9, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Michałowski Tomasz SO Pacławski Jakub SL Muc Filip SO Stefański Patryk SOc Solarski Antoni Astashev Bogdan Olek Jakub Grzybowski Artur | 02 00 01 03 01 01 01 01 | SMS Oświęcim SMS Lublin SMS Oświęcim SMS Ostrowiec Św. SMS Poznań SMS Kraków SMS Gorzów Wlkp. SMS Szczecin | 06 03 06 12 15 06 04 16 | 2:14.14 2:14.01 2:13.90 2:13.75 2:13.78 2:13.97 2:14.08 2:14.24 |
Seria 5 z 9, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zbrożek Radosław SO Korona Kacper Kozieł Mikołaj SO Synowiec Mikołaj Aleksander Jakub Cierpikowski Robert Szczygieł David SO Szałaśny Bartosz SO | 99 03 02 02 02 00 02 00 | SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Szczecin SMS Aleksandrów Ł. SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 06 16 06 06 16 05 06 06 | 2:17.44 2:15.98 2:15.74 2:14.89 2:15.53 2:15.91 2:17.16 2:17.71 |
Seria 6 z 9, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kamiński Dawid Czerwiński Łukasz Paszko Mikołaj Jochymek Oskar SWR Modrzyński Hubert Klimas Michał SOc Malarz Marcin SO Czajka Marcel | 01 01 01 01 02 02 03 02 | SMS Szczecin SMS Warszawa Bielany SMS Kraków SMS Wrocław SMS Szczecin SMS Ostrowiec Św. SMS Oświęcim SMS Warszawa | 16 13 06 01 16 12 06 14 | 2:24.18 2:20.49 2:19.38 2:18.01 2:18.88 2:19.45 2:23.96 2:25.73 |
Seria 7 z 9, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wróbel Igor SO Rząsa Jacek Jędrszczyk Kacper Syska Kacper Mamcarz Mateusz SO Kowalski Jakub Skrzypek Filip Wytyk Marcel S P | 03 03 02 02 04 02 03 01 | SMS Oświęcim SMS Gdańsk SMS Kraków SMS Łódź SMS Oświęcim SMS Gorzów Wlkp. SMS Kraków SMS Poznań | 06 10 06 05 06 04 06 15 | 2:28.87 2:27.99 2:26.71 2:25.91 2:26.38 2:27.38 2:28.24 2:30.17 |
Seria 8 z 9, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 7 | Cierpiał Wiktor SO Daszkiewicz Mikołaj SO Danikiewicz Dawid SO Krajewski Patryk Piela Michał SO Para Mikołaj SO Brączek Kacper SO | 04 04 03 02 04 03 03 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Gdańsk SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 06 06 06 10 06 06 06 | 2:48.76 2:47.13 2:35.02 2:31.47 2:33.22 2:37.92 2:47.41 |
Seria 9 z 9, 12:25 |
3 4 5 | Pawłowski Maksymilian Drabczyk Krystian SO Woronko Kszysztof SOL | 99 04 02 | SMS Warszawa SMS Oświęcim SMS Olsztyn | 14 06 13 | NT 2:58.95 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2/12/2017 - 12:29 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 12:29 |
1 | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 13 | 4:06.06 |
Klonowska Julia, Woźniak Zofia, Gotowska Weronika, Skibczak Natalia |
2 | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 02 | 4:02.09 |
3 | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 03 | 3:56.89 |
Czarnecka Wiktoria SL, Samuła Wiktoria SL, Andrzejewska Kamila SL |
4 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 3:55.45 |
5 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 3:55.94 |
6 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | 4:01.09 |
7 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 4:04.55 |
8 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | 4:07.25 |
Seria 2 z 2, 12:34 |
1 | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 13 | 4:18.64 |
2 | SMS Łódź 1 | SMS Łódź | 05 | 4:17.60 |
3 | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 12 | 4:12.25 |
4 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 4:08.14 |
5 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | 4:10.54 |
6 | SMS Warszawa 1 | SMS Warszawa | 14 | 4:15.42 |
7 | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 10 | 4:17.87 |
8 | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 04 | 4:21.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2/12/2017 - 12:39 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 18 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 3, 12:39 |
1 | SMS Warszawa 1 | SMS Warszawa | 14 | 3:37.00 |
2 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | 3:35.25 |
3 | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 13 | 3:32.06 |
4 | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 13 | 3:27.95 |
5 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 3:28.23 |
6 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 3:32.33 |
7 | SMS Aleksandrów Ł. 1 | SMS Aleksandrów Ł. | 05 | 3:35.72 |
8 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 3:37.77 |
Seria 2 z 3, 12:43 |
2 | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 12 | 3:46.00 |
3 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | 3:38.60 |
4 | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 03 | 3:38.42 |
Borkowski Kacper SL, Bryła Kamil SL, Grabek Filip SL, Walczysko Jakub SL |
5 | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 02 | 3:38.60 |
6 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 3:42.06 |
7 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | 3:47.18 |
Seria 3 z 3, 12:48 |
3 | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 10 | 3:59.84 |
4 | SMS Łódź 1 | SMS Łódź | 05 | 3:50.88 |
5 | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 04 | 3:52.60 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |