Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I Oświęcim, 1 - 2/12/2017 |
3 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK III | 2/12/2017 - 15:00 |
Konkurencja 27 2/12/2017 - 15:00 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 3:14.71 | 70,00 |
Gotowska Weronika Mitrus Paweł Skibczak Natalia Piotrowski Kacper | 00 00 00 01 | 27.79 23.40 26.26 21.94 | Woźniak Zofia Piszczorowicz Bartosz Klonowska Julia Stokowski Kacper | 01 99 00 99 | +0,22 +0,37 +0,02 | 25.84 21.89 26.01 21.58 |
2. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 3:18.42 | 66,00 |
Fryckowska Natalia Gębka Olaf Rogowska Katarzyna Domański Gracjan | 99 00 00 00 | +0,67 +0,41 +0,44 +0,25 | 25.73 22.87 26.16 22.53 | Margula Weronika Surdyk Patryk Baryła Julia Kiełczewski Amadeusz | 00 00 00 00 | +0,47 +0,24 +0,17 +0,55 | 26.82 23.85 26.75 23.71 |
3. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 3:18.86 | 64,00 |
Kossakowska Dominika SWR Kiszczak Jakub SWR Brzozowska Marta SWR Dąbrowski Patryk SWR | 01 00 00 00 | +0,57 +0,27 +0,34 +0,21 | 26.06 22.96 26.98 23.52 | Zając-Więckowska Julia SWR Bieroński Michał SWR Rzońca Patrycja SWR Zhuravel Nazar SWR | 01 99 99 03 | +0,49 +0,36 +0,41 | 26.17 23.40 25.99 23.78 |
4. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 3:20.04 | 62,00 |
Kołodziej Katarzyna SO Drozd Tymoteusz SO Szuster Aleksandra SO Milbrant Kacper SO | 00 99 00 01 | 26.11 23.20 27.26 23.36 | Klimek Marta SO Kozieł Mikołaj SO Lewandowska Natalia SO Blachura Patryk SO | 03 02 01 99 | 26.74 24.06 26.11 23.20 |
5. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 3:20.48 | 60,00 |
Peciak Katarzyna Krzykała Emil SK Kowal Emilia SK Jakimiak Jakub | 02 01 02 03 | +0,74 +0,23 +0,37 | 26.94 23.42 26.60 23.84 | Horova Oksana Czaja Przemysław Świstuń Julia Majerski Jakub | 02 01 00 00 | +0,48 +0,28 +0,28 +0,16 | 26.53 23.46 26.57 23.12 |
6. | SMS Warszawa 1 | SMS Warszawa | 3:23.67 | 58,00 |
Mozołowska Emilia Bednarczyk Aleksander Dekoninck Laura SWwa Chałupczyński Bartosz SWwa | 02 00 02 99 | +0,70 +0,50 +0,46 +0,27 | 27.03 23.84 27.77 24.27 | Wróbel Julia SWwa Dereziński Szymon SWwa Dąbrowska Wiktoria Dejneżenko Daniel | 03 01 03 00 | +0,15 +0,21 +0,21 +0,38 | 26.96 23.73 26.63 23.44 |
7. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 3:24.31 | 56,00 |
Dudek Aleksandra SB Winiatowski Patryk SB Gus Julia SB Kwasowski Mateusz | 01 99 99 01 | +0,75 +0,14 +0,26 +0,45 | 27.00 22.86 26.53 24.94 | Tomkowicz Wiktoria SB Dobecki Mikołaj SB Paradowska Kinga SB Mikołajczak Błażej SB | 00 00 01 01 | +0,55 +0,42 +0,27 | 27.08 24.33 27.11 24.46 |
8. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 3:24.32 | 54,00 |
Gancarz Karolina Bryła Kamil SL Czarnecka Wiktoria SL Łukaszczyk Mateusz SL | 01 99 99 00 | +0,74 +0,26 +0,39 +0,41 | 27.47 23.52 26.29 24.59 | Rabiniak Zuzanna SL Róg Adrian SL Kwiatkowska Zofia Nowiczkow Jakub SL | 01 01 01 01 | +0,38 +0,24 +0,33 +0,40 | 26.48 24.41 27.20 24.36 |
9. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 3:29.38 | 52,00 |
Raczewska Emilia SOL Sadłowski Piotr SOL Chodyna Kinga SOL Lipiński Szymon SOL | 02 00 00 01 | 29.42 23.34 28.39 23.91 | Kulik Wiktoria SOL Kulpa Michał SOL Lisowska Wiktoria SOL Mościcki Jakub SOL | 03 01 00 01 | 28.56 24.32 28.18 23.26 |
10. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 3:30.32 | 50,00 |
Oleszak Maja Woźny Wiktor Kramer Aleksandra Gotszling Dawid | 02 01 02 01 | +0,82 +0,11 +0,14 +0,31 | 28.66 25.21 26.90 24.21 | Piotrowicz Maja Beberok Filip Łuczak Dominika Jasionowski Mikołaj | 02 00 02 01 | +0,28 +0,35 +0,25 | 28.04 24.40 28.16 24.74 |
11. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 3:31.01 | 48,00 |
Zarembik Katarzyna SR Lesik Jarosław SR Modrzejewska Magdalena SR Smoliński Paweł SR | 02 02 02 01 | +0,83 +0,43 +0,54 +0,49 | 28.27 24.48 28.83 24.41 | Wygnał Maja SR Mencel Miłosz SR Maruszczyk Beata SR Dziedzic Dawid SR | 03 02 00 99 | +0,39 +0,45 | 27.39 25.10 28.65 23.88 |
12. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 3:33.62 | 46,00 |
Łukaszewicz Emilia S P Wytyk Marcel S P Kromolicka Wiktoria SP Wiatr Wojciech S P | 01 01 00 01 | +0,57 +0,39 +0,15 +0,16 | 28.00 24.87 28.34 24.69 | Kozanecka Katarzyna SP Kupracz Szymon S P Bielewicz Joanna SP Urbaniak Sebastian S P | 01 01 00 01 | +0,54 +0,17 +0,29 +0,23 | 28.15 25.06 28.95 25.56 |
13. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 3:34.80 | 44,00 |
Szafrańska Julia SOc Rogoziński Mateusz SOc Błaszkiewicz Wiktoria SOc Wilk Jakub SOc | 00 99 02 02 | +0,72 +0,28 | 28.22 24.98 28.02 25.66 | Banaczkowska Aleksandra SOc Stefański Patryk SOc Przygoda Natalia SOc Haba Jakub SOc | 02 03 02 01 | +1,20 +0,56 +0,67 | 28.73 24.26 29.36 25.57 |
14. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 3:38.77 | 42,00 |
Miciak Agata Szczepanowski Jakub Grzegolec Weronika Chyczewski Oliwer | 02 02 02 00 | +0,58 +0,59 +0,34 | 27.95 25.70 30.86 24.46 | Van Doorne Natalia Biskupski Kacper Czepulanis Alicja Wałcerz Mateusz | 02 03 02 00 | +0,37 +0,40 +0,33 | 30.82 25.89 29.13 23.96 |
15. | SMS Łódź | SMS Łódź | 3:40.09 | 40,00 |
Guść Wiktoria Purtak Wiktor Piękoś Natalia Knyszyński Maciej | 04 02 02 02 | +0,52 +0,35 +0,57 +0,33 | 27.16 24.47 29.22 26.51 | Grzelczyk Natalia Syska Kacper Szubska Oliwia Kłosiński Alan | 02 02 03 00 | +0,70 +0,12 | 29.30 27.15 31.28 25.00 |
16. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 3:40.29 | 38,00 |
Molenda Dominika Marzec Milan Hebel Natalia Krajewski Patryk | 03 03 05 02 | +0,83 +0,23 +0,44 +0,61 | 28.93 26.69 28.17 27.86 | Kaczanowska Maria Rząsa Jacek Piepiórka Martyna Bielawa Dominik | 01 03 03 02 | +0,39 +0,49 | 28.83 26.94 27.50 25.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2/12/2017 - 15:09 | Kobiet, 200m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:15.10 | 693 | 35,00 | 30.72 | 34.68 | 35.05 | 34.65 | |||
2. | Adamiec Dominika SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:15.41 | 689 | 33,00 | 31.06 | 34.63 | 35.13 | 34.59 | |||
3. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | SMS Lublin | 2:19.86 | 625 | 32,00 | 31.16 | 35.56 | 36.13 | 37.01 | |||
4. | Iżycka Marta SR | 00 | SMS Racibórz | 2:21.45 | 604 | 31,00 | 32.21 | 35.94 | 36.78 | 36.52 | |||
5. | Wojtaszewska Paulina SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:22.12 | 596 | - | 32.67 | 36.51 | 36.21 | 36.73 | |||
6. | Prochownik Martyna SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:22.16 | 595 | - | 31.79 | 36.03 | 37.17 | 37.17 | |||
7. | Gotowska Weronika | 00 | SMS Warszawa Bielany | 2:23.37 | 580 | 30,00 | 32.50 | 36.07 | 37.26 | 37.54 | |||
8. | Nowak Zuzanna SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:23.42 | 580 | - | 31.82 | 37.05 | 36.90 | 37.65 | |||
9. | Rutkowska Wiktoria SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 2:23.59 | 578 | 29,00 | 32.52 | 36.05 | 37.20 | 37.82 | |||
10. | Badzian Natalia | 03 | SMS Warszawa | 2:23.81 | 575 | 28,00 | 32.83 | 36.27 | 37.42 | 37.29 | |||
11. | Kamieniarz Weronika | 99 | SMS Wrocław | 2:23.88 | 574 | 27,00 | 32.16 | 37.03 | 37.57 | 37.12 | |||
12. | Redner Sandra SL | 99 | SMS Lublin | 2:24.12 | 571 | 26,00 | 32.46 | 36.75 | 37.01 | 37.90 | |||
13. | Groń Weronika | 03 | SMS Bydgoszcz | 2:25.14 | 559 | 25,00 | 32.60 | 37.21 | 37.71 | 37.62 | |||
14. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Kraków | 2:25.30 | 557 | 24,00 | 31.91 | 36.19 | 38.17 | 39.03 | |||
15. | Frąckiewicz Martyna | 03 | SMS Zielona Góra | 2:25.43 | 556 | 23,00 | 31.55 | 37.21 | 38.54 | 38.13 | |||
16. | Filipek Jagoda SWR | 99 | SMS Wrocław | 2:25.68 | 553 | 22,00 | 31.43 | 36.47 | 38.62 | 39.16 | |||
17. | Wett Oliwia SOL | 01 | SMS Olsztyn | 2:25.85 | 551 | 21,00 | 32.55 | 36.69 | 38.36 | 38.25 | |||
18. | Holak Marta SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:26.09 | 548 | - | 32.66 | 38.47 | 37.85 | 37.11 | |||
19. | Haławczak Marcelina | 02 | SMS Szczecin | 2:26.52 | 544 | 20,00 | 32.61 | 37.47 | 37.96 | 38.48 | |||
Hojoł Agata | 01 | SMS Kraków | 2:26.52 | 544 | 20,00 | 31.88 | 36.37 | 38.90 | 39.37 | ||||
21. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Kraków | 2:28.42 | 523 | - | 33.66 | 38.11 | 38.82 | 37.83 | |||
22. | Buszka Kornelia SWwa | 03 | SMS Warszawa | 2:28.72 | 520 | 18,00 | 32.40 | 38.85 | 39.98 | 37.49 | |||
23. | Miciak Agata | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:28.78 | 519 | 17,00 | 32.40 | 37.31 | 39.48 | 39.59 | |||
24. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | SMS Olsztyn | 2:29.19 | 515 | 16,00 | 33.94 | 37.59 | 38.76 | 38.90 | |||
25. | Blachura Julia SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:29.32 | 513 | - | 34.49 | 38.67 | 37.73 | 38.43 | |||
26. | Marszałek Magdalena | 01 | SMS Szczecin | 2:31.51 | 492 | 15,00 | 33.59 | 37.35 | 39.89 | 40.68 | |||
27. | Kapcińska Maja SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:31.73 | 489 | - | 33.50 | 38.05 | 39.37 | 40.81 | |||
28. | Majewska Weronika SR | 01 | SMS Racibórz | 2:32.65 | 481 | 14,00 | 33.81 | 38.60 | 39.95 | 40.29 | |||
29. | Pyrlik Paulina SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:32.90 | 478 | - | 32.75 | 38.79 | 40.40 | 40.96 | |||
30. | Bylińska Agnieszka | 02 | SMS Gdańsk | 2:33.00 | 477 | 13,00 | 32.87 | 37.49 | 40.16 | 42.48 | |||
31. | Kuziów Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:33.83 | 470 | - | 34.03 | 38.89 | 40.21 | 40.70 | |||
32. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:35.03 | 459 | - | 34.38 | 39.70 | 40.27 | 40.68 | |||
33. | Hebel Natalia | 05 | SMS Gdańsk | 2:35.65 | 453 | 12,00 | 34.19 | 40.92 | 41.37 | 39.17 | |||
34. | Skowron Maja | 02 | SMS Szczecin | 2:35.81 | 452 | - | 32.67 | 39.89 | 42.14 | 41.11 | |||
35. | Czepulanis Alicja | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:41.81 | 403 | 11,00 | 35.57 | 41.52 | 42.99 | 41.73 | |||
36. | Karczmarzyk Anna SR | 02 | SMS Racibórz | 2:43.22 | 393 | - | 33.98 | 41.77 | 44.38 | 43.09 | |||
37. | Musielak Wiktoria S P | 01 | SMS Poznań | 2:43.37 | 392 | 10,00 | 35.00 | 42.38 | 43.77 | 42.22 | |||
38. | Czernik Natalia SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 2:45.73 | 375 | 9,00 | 36.22 | 41.98 | 43.86 | 43.67 | |||
39. | Bielewicz Joanna SP | 00 | SMS Poznań | 2:46.65 | 369 | 8,00 | 34.62 | 41.11 | 45.00 | 45.92 | |||
40. | Gromska Kinga SOc | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 2:49.82 | 349 | 7,00 | 37.29 | 44.90 | 45.11 | 42.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2/12/2017 - 15:26 | Chłopców, 200m motylkowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Blachura Patryk SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:00.18 | 737 | 35,00 | 27.70 | 30.92 | 30.78 | 30.78 | ||||
2. | Cieśla Oskar SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:00.69 | 727 | 33,00 | 27.24 | 30.62 | 31.37 | 31.46 | ||||
3. | Oller Krzysztof SL | 00 | SMS Lublin | 2:00.94 | 723 | 32,00 | 27.68 | 30.49 | 31.24 | 31.53 | ||||
4. | Goraj Marcin SK | 01 | SMS Kraków | 2:01.45 | 714 | 31,00 | 27.28 | 31.27 | 31.83 | 31.07 | ||||
5. | Kempa Mikołaj SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:03.05 | 686 | - | 27.65 | 31.19 | 32.02 | 32.19 | ||||
6. | Mościcki Jakub SOL | 01 | SMS Olsztyn | 2:04.77 | 658 | 30,00 | 28.42 | 32.04 | 32.45 | 31.86 | ||||
7. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | SMS Wrocław | 2:05.16 | 652 | 29,00 | 28.05 | 31.46 | 32.36 | 33.29 | ||||
8. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:05.50 | 647 | - | 27.31 | 31.46 | 32.84 | 33.89 | ||||
9. | Kryś Jarosław | 01 | SMS Szczecin | 2:05.66 | 644 | 28,00 | 27.93 | 31.61 | 32.62 | 33.50 | ||||
10. | Major Daniel SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:06.57 | 630 | - | 27.75 | 32.01 | 33.21 | 33.60 | ||||
11. | Borkowski Kacper SL | 00 | SMS Lublin | 2:06.92 | 625 | 27,00 | 28.54 | 32.22 | 32.76 | 33.40 | ||||
12. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | SMS Olsztyn | 2:06.95 | 625 | 26,00 | 28.26 | 32.19 | 33.14 | 33.36 | ||||
13. | Grzybowski Artur | 01 | SMS Szczecin | 2:07.07 | 623 | 25,00 | 28.61 | 32.44 | 33.40 | 32.62 | ||||
14. | Sacha Kamil SWR | 01 | SMS Wrocław | 2:07.10 | 623 | 24,00 | 28.82 | 32.83 | 33.06 | 32.39 | ||||
15. | Zaremba Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 2:07.20 | 621 | 23,00 | 28.59 | 32.25 | 32.91 | 33.45 | ||||
16. | Sordyl Mateusz SO | 99 | SMS Oświęcim | 2:07.48 | 617 | - | 27.30 | 32.53 | 33.52 | 34.13 | ||||
17. | Kwaśny Jakub SO | 01 | SMS Oświęcim | 2:08.03 | 609 | - | 28.23 | 32.63 | 33.84 | 33.33 | ||||
18. | Purtak Wiktor | 02 | SMS Łódź | 2:08.27 | 606 | 22,00 | 29.35 | 32.45 | 32.69 | 33.78 | ||||
19. | Jarosz Dawid | 99 | SMS Warszawa | 2:08.56 | 602 | 21,00 | 28.37 | 32.85 | 33.39 | 33.95 | ||||
20. | Pacławski Jakub SL | 00 | SMS Lublin | 2:08.64 | 601 | - | 28.35 | 32.32 | 33.26 | 34.71 | ||||
21. | Krutowicz Bartłomiej SWwa | 02 | SMS Warszawa | 2:08.95 | 596 | 20,00 | 28.22 | 32.81 | 33.85 | 34.07 | ||||
22. | Łapot Radosław SR | 99 | SMS Racibórz | 2:09.05 | 595 | 19,00 | 28.61 | 32.60 | 33.95 | 33.89 | ||||
23. | Naleźnik Jakub | 01 | SMS Szczecin | 2:09.71 | 586 | - | 29.12 | 32.65 | 33.90 | 34.04 | ||||
24. | Chodulski Jakub Sl | 00 | SMS Lublin | 2:09.86 | 584 | - | 29.35 | 33.18 | 33.21 | 34.12 | ||||
25. | Dembski Patryk SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 2:09.95 | 583 | 18,00 | 28.49 | 32.65 | 33.85 | 34.96 | ||||
26. | Korona Kacper | 03 | SMS Szczecin | 2:10.01 | 582 | - | 29.11 | 33.04 | 33.92 | 33.94 | ||||
27. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | SMS Lublin | 2:10.19 | 579 | - | 29.15 | 33.15 | 33.55 | 34.34 | ||||
28. | Kowalski Rafał | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:10.20 | 579 | 17,00 | 29.90 | 33.24 | 33.40 | 33.66 | ||||
29. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Kraków | 2:11.19 | 566 | 16,00 | 29.05 | 32.96 | 34.62 | 34.56 | ||||
30. | Blachura Oskar SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:11.32 | 564 | - | 29.65 | 33.93 | 33.60 | 34.14 | ||||
31. | Szczygieł David SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:11.40 | 563 | - | 29.14 | 33.61 | 34.21 | 34.44 | ||||
Wamka Mateusz SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 2:11.40 | 563 | 15,00 | 29.67 | 33.07 | 34.08 | 34.58 | |||||
33. | Czyżak Arkadiusz SR | 99 | SMS Racibórz | 2:12.46 | 550 | 14,00 | 27.71 | 32.21 | 34.30 | 38.24 | ||||
34. | Moryl Wojciech SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:12.77 | 546 | - | 30.57 | 34.34 | 34.18 | 33.68 | ||||
35. | Chyczewski Oliwer | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:13.01 | 543 | 13,00 | 29.49 | 33.90 | 34.42 | 35.20 | ||||
36. | Syska Kacper | 02 | SMS Łódź | 2:13.08 | 542 | 12,00 | 29.77 | 34.28 | 34.92 | 34.11 | ||||
37. | Wlazłowski Kamil | 03 | SMS Warszawa | 2:13.15 | 541 | - | 29.24 | 33.98 | 34.88 | 35.05 | ||||
38. | Cielecki Kuba SWR | 02 | SMS Wrocław | 2:13.80 | 534 | - | 29.81 | 33.67 | 34.94 | 35.38 | ||||
39. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Kraków | 2:14.37 | 527 | - | 28.61 | 33.63 | 35.36 | 36.77 | ||||
40. | Augustyn Jan | 02 | SMS Kraków | 2:14.78 | 522 | - | 30.41 | 34.60 | 34.29 | 35.48 | ||||
41. | Zubik Jan SWwa | 03 | SMS Warszawa | 2:14.93 | 520 | - | 29.28 | 34.73 | 35.10 | 35.82 | ||||
42. | Błaszczyk Kacper | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 2:15.08 | 519 | 11,00 | 29.30 | 33.67 | 35.43 | 36.68 | ||||
43. | Zalewski Sebastian SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:15.15 | 518 | - | 30.57 | 34.24 | 34.84 | 35.50 | ||||
44. | Olek Jakub | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:15.52 | 514 | - | 29.38 | 33.77 | 35.48 | 36.89 | ||||
45. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | SMS Oświęcim | 2:15.93 | 509 | - | 29.84 | 35.16 | 35.85 | 35.08 | ||||
46. | Szymanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 2:16.27 | 505 | - | 30.40 | 33.85 | 35.45 | 36.57 | ||||
47. | Borsuk Łukasz SL | 01 | SMS Lublin | 2:16.28 | 505 | - | 29.36 | 35.13 | 35.92 | 35.87 | ||||
48. | Woźny Wiktor | 01 | SMS Zielona Góra | 2:18.06 | 486 | 10,00 | 30.09 | 35.04 | 36.80 | 36.13 | ||||
49. | Kępiński Paweł SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 2:18.67 | 479 | 9,00 | 31.45 | 34.73 | 35.72 | 36.77 | ||||
50. | Wnuk Jakub S P | 01 | SMS Poznań | 2:19.22 | 474 | 8,00 | 30.52 | 35.77 | 37.00 | 35.93 | ||||
51. | Lewandowski Jakub SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:19.41 | 472 | - | 31.04 | 35.84 | 36.79 | 35.74 | ||||
52. | Malarz Marcin SO | 03 | SMS Oświęcim | 2:19.61 | 470 | - | 30.02 | 34.36 | 36.45 | 38.78 | ||||
53. | Doroba Michał SWR | 02 | SMS Wrocław | 2:21.69 | 449 | - | 31.29 | 35.77 | 36.63 | 38.00 | ||||
54. | Płatek Maciej SO | 02 | SMS Oświęcim | 2:22.43 | 442 | - | 32.09 | 36.86 | 36.94 | 36.54 | ||||
55. | Żurawski Marcel | 01 | SMS Gdańsk | 2:22.88 | 438 | 7,00 | 31.36 | 36.79 | 37.70 | 37.03 | ||||
56. | Borowski Kacper SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 2:23.59 | 432 | 6,00 | 31.64 | 36.22 | 37.69 | 38.04 | ||||
57. | Jasiński Jakub | 03 | SMS Łódź | 2:23.83 | 429 | - | 32.13 | 36.53 | 37.63 | 37.54 | ||||
58. | Miziak Adam | 01 | SMS Warszawa | 2:24.16 | 427 | - | 30.83 | 37.52 | 38.14 | 37.67 | ||||
59. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Kraków | 2:25.54 | 415 | - | 31.50 | 36.36 | 38.91 | 38.77 | ||||
60. | Urbaniak Sebastian S P | 01 | SMS Poznań | 2:26.45 | 407 | 5,00 | 31.40 | 35.39 | 38.55 | 41.11 | ||||
61. | Kapała Szymon SOL | 03 | SMS Olsztyn | 2:27.01 | 402 | - | 32.67 | 37.73 | 38.56 | 38.05 | ||||
DYSKW. | Barusiński Kordian | 01 | SMS Warszawa Bielany | - | ||||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 15:40) | ||||||||||||||
DYSKW. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Kraków | - | ||||||||||
M1 - Głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15 m (Czas: 15:49) | ||||||||||||||
DYSKW. | Dubiel Kornel | 01 | SMS Gdańsk | - | ||||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 15:57) |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2/12/2017 - 15:53 | Kobiet, 100m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Kossakowska Dominika SWR | 01 | SMS Wrocław | 55.89 | 755 | 35,00 | 27.06 | 28.83 | |||
2. | Klonowska Julia | 00 | SMS Warszawa Bielany | 57.55 | 692 | 33,00 | 28.43 | 29.12 | |||
3. | Fryckowska Natalia | 99 | SMS Szczecin | 57.63 | 689 | 32,00 | 27.58 | 30.05 | |||
4. | Rogowska Katarzyna | 00 | SMS Szczecin | 57.85 | 681 | 31,00 | 27.91 | 29.94 | |||
5. | Skibczak Natalia | 00 | SMS Warszawa Bielany | 58.04 | 674 | 30,00 | 28.24 | 29.80 | |||
6. | Klimek Marta SO | 03 | SMS Oświęcim | 58.24 | 667 | 29,00 | 28.11 | 30.13 | |||
Czarnecka Wiktoria SL | 99 | SMS Lublin | 58.24 | 667 | 29,00 | 28.27 | 29.97 | ||||
8. | Szuster Aleksandra SO | 00 | SMS Oświęcim | 58.27 | 666 | 27,00 | 28.01 | 30.26 | |||
9. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | SMS Wrocław | 58.52 | 658 | 26,00 | 28.48 | 30.04 | |||
10. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Kraków | 58.64 | 654 | 25,00 | 28.51 | 30.13 | |||
11. | Kowal Emilia SK | 02 | SMS Kraków | 58.80 | 649 | 24,00 | 28.71 | 30.09 | |||
12. | Pisarek Justyna SO | 00 | SMS Oświęcim | 58.81 | 648 | - | 28.64 | 30.17 | |||
13. | Zając-Więckowska Julia SWR | 01 | SMS Wrocław | 58.86 | 647 | - | 28.53 | 30.33 | |||
14. | Nita Daria SO | 01 | SMS Oświęcim | 59.00 | 642 | - | 28.30 | 30.70 | |||
Guść Wiktoria | 04 | SMS Łódź | 59.00 | 642 | 23,00 | 28.32 | 30.68 | ||||
16. | Woźniak Zofia | 01 | SMS Warszawa Bielany | 59.02 | 641 | - | 28.17 | 30.85 | |||
17. | Dąbrowska Wiktoria | 03 | SMS Warszawa | 59.08 | 639 | 22,00 | 28.77 | 30.31 | |||
18. | Horova Oksana | 02 | SMS Kraków | 59.13 | 638 | - | 28.40 | 30.73 | |||
19. | Rabiniak Zuzanna SL | 01 | SMS Lublin | 59.19 | 636 | 21,00 | 28.51 | 30.68 | |||
20. | Tomkowicz Wiktoria SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 59.31 | 632 | 20,00 | 29.12 | 30.19 | |||
21. | Brzozowska Marta SWR | 00 | SMS Wrocław | 59.75 | 618 | - | 28.98 | 30.77 | |||
22. | Świstuń Julia | 00 | SMS Kraków | 59.83 | 616 | - | 28.30 | 31.53 | |||
23. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Kraków | 1:00.03 | 609 | - | 28.99 | 31.04 | |||
24. | Dudek Aleksandra SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:00.31 | 601 | 19,00 | 28.98 | 31.33 | |||
25. | Włodarczyk Agnieszka SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:00.33 | 600 | - | 29.38 | 30.95 | |||
26. | Wygnał Maja SR | 03 | SMS Racibórz | 1:00.41 | 598 | 18,00 | 29.25 | 31.16 | |||
27. | Piepiórka Martyna | 03 | SMS Gdańsk | 1:00.44 | 597 | 17,00 | 29.77 | 30.67 | |||
28. | Szafrańska Julia SOc | 00 | SMS Ostrowiec Św. | 1:00.51 | 595 | 16,00 | 29.33 | 31.18 | |||
29. | Zarembik Katarzyna SR | 02 | SMS Racibórz | 1:00.53 | 594 | 15,00 | 29.40 | 31.13 | |||
30. | Szkurat Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:00.60 | 592 | - | 29.18 | 31.42 | |||
31. | Kertyńska Nadia | 03 | SMS Wrocław | 1:00.75 | 588 | - | 29.50 | 31.25 | |||
32. | Gancarz Karolina | 01 | SMS Lublin | 1:00.79 | 587 | - | 29.09 | 31.70 | |||
33. | Wróbel Julia SWwa | 03 | SMS Warszawa | 1:00.81 | 586 | 14,00 | 28.99 | 31.82 | |||
34. | Krauze Alicja SO | 01 | SMS Oświęcim | 1:00.84 | 585 | - | 30.10 | 30.74 | |||
35. | Wróbel Julia | 01 | SMS Aleksandrów Ł. | 1:00.98 | 581 | 13,00 | 28.59 | 32.39 | |||
36. | Garbarczyk Weronika | 03 | SMS Szczecin | 1:01.14 | 577 | - | 29.24 | 31.90 | |||
37. | Zając Wiktoria | 02 | SMS Warszawa | 1:01.17 | 576 | - | 28.97 | 32.20 | |||
38. | Czaja Barbara SK | 99 | SMS Kraków | 1:01.34 | 571 | - | 29.01 | 32.33 | |||
39. | Turko Daria SR | 99 | SMS Racibórz | 1:01.36 | 571 | - | 29.70 | 31.66 | |||
40. | Wójtowicz Julia SL | 00 | SMS Lublin | 1:01.44 | 568 | - | 29.43 | 32.01 | |||
41. | Widurska Kinga | 02 | SMS Kraków | 1:01.49 | 567 | - | 29.21 | 32.28 | |||
42. | Kruszniewska Kinga | 99 | SMS Kraków | 1:01.65 | 563 | - | 28.98 | 32.67 | |||
43. | Wolska Karolina SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:01.82 | 558 | - | 29.64 | 32.18 | |||
44. | Kwiatkowska Zofia | 01 | SMS Lublin | 1:01.83 | 558 | - | 29.83 | 32.00 | |||
45. | Wróbel Zofia SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:01.84 | 557 | - | 29.47 | 32.37 | |||
Kromolicka Wiktoria SP | 00 | SMS Poznań | 1:01.84 | 557 | 12,00 | 29.82 | 32.02 | ||||
47. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | SMS Oświęcim | 1:01.86 | 557 | - | 29.42 | 32.44 | |||
48. | Łuczak Dominika | 02 | SMS Zielona Góra | 1:02.37 | 543 | 11,00 | 30.11 | 32.26 | |||
49. | Hałka Wiktoria SL | 01 | SMS Lublin | 1:02.52 | 539 | - | 29.71 | 32.81 | |||
50. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Kraków | 1:02.53 | 539 | - | 29.42 | 33.11 | |||
51. | Przygoda Natalia SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:02.79 | 533 | 10,00 | 30.40 | 32.39 | |||
52. | Łukaszewicz Emilia S P | 01 | SMS Poznań | 1:02.88 | 530 | 9,00 | 29.70 | 33.18 | |||
53. | Piękoś Natalia | 02 | SMS Łódź | 1:02.89 | 530 | 8,00 | 30.06 | 32.83 | |||
54. | Gąsowska Martyna SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:02.96 | 528 | - | 30.50 | 32.46 | |||
55. | Tomoń Martyna SL | 00 | SMS Lublin | 1:03.09 | 525 | - | 30.70 | 32.39 | |||
56. | Środa Dominika | 02 | SMS Szczecin | 1:03.26 | 521 | - | 30.70 | 32.56 | |||
57. | Błaszkiewicz Wiktoria SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:03.37 | 518 | - | 30.15 | 33.22 | |||
58. | Raczewska Emilia SOL | 02 | SMS Olsztyn | 1:03.52 | 514 | 7,00 | 30.49 | 33.03 | |||
59. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:03.56 | 513 | - | 30.52 | 33.04 | |||
60. | Chodyna Kinga SOL | 00 | SMS Olsztyn | 1:03.59 | 513 | 6,00 | 30.54 | 33.05 | |||
61. | Molenda Dominika | 03 | SMS Gdańsk | 1:03.64 | 511 | 5,00 | 30.31 | 33.33 | |||
62. | Rygiel Oliwia SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:03.66 | 511 | - | 30.60 | 33.06 | |||
63. | Krawczyk Nikola SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:03.76 | 509 | - | 30.16 | 33.60 | |||
64. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Kraków | 1:03.82 | 507 | - | 30.37 | 33.45 | |||
65. | Borowska Agnieszka | 00 | SMS Warszawa | 1:03.86 | 506 | - | 30.16 | 33.70 | |||
66. | Boroń Paulina SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:04.04 | 502 | - | 31.09 | 32.95 | |||
67. | Gabor Martyna SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:04.57 | 490 | - | 30.73 | 33.84 | |||
68. | Ciporska Katarzyna SWwa | 00 | SMS Warszawa | 1:04.62 | 488 | - | 30.95 | 33.67 | |||
69. | Żak Amelia SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:05.03 | 479 | - | 31.03 | 34.00 | |||
70. | Wąsik Julia SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:06.31 | 452 | - | 32.02 | 34.29 | |||
71. | Van Doorne Natalia | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:07.58 | 427 | 4,00 | 31.94 | 35.64 | |||
72. | Miernik Wiktoria SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:07.77 | 423 | - | 32.92 | 34.85 | |||
73. | Dyduch Martyna SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:08.49 | 410 | - | 33.08 | 35.41 | |||
74. | Marciniak Hanna | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:09.17 | 398 | 3,00 | 33.38 | 35.79 | |||
75. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:11.40 | 362 | - | 34.17 | 37.23 | |||
76. | Matyja Emilia SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:14.11 | 324 | - | 35.36 | 38.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2/12/2017 - 16:11 | Chłopców, 100m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Stokowski Kacper | 99 | SMS Warszawa Bielany | 48.35 | 802 | 35,00 | 23.31 | 25.04 | ||||
2. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | SMS Warszawa Bielany | 48.50 | 795 | 33,00 | 23.63 | 24.87 | ||||
3. | Domański Gracjan | 00 | SMS Szczecin | 50.64 | 698 | 32,00 | 24.32 | 26.32 | ||||
4. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | SMS Wrocław | 50.81 | 691 | 31,00 | 24.44 | 26.37 | ||||
5. | Jemielita Oskar | 01 | SMS Warszawa Bielany | 51.13 | 679 | - | 24.64 | 26.49 | ||||
6. | Jaworski Szymon SWR | 01 | SMS Wrocław | 51.15 | 678 | 30,00 | 24.63 | 26.52 | ||||
7. | Kaźmierczak Kamil | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 51.28 | 673 | 29,00 | 24.50 | 26.78 | ||||
8. | Winiatowski Patryk SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 51.29 | 672 | 28,00 | 24.59 | 26.70 | ||||
9. | Bryła Kamil SL | 99 | SMS Lublin | 51.35 | 670 | 27,00 | 24.93 | 26.42 | ||||
10. | Butkiewicz Cezary | 00 | SMS Warszawa Bielany | 51.94 | 647 | - | 24.65 | 27.29 | ||||
11. | Milbrant Kacper SO | 01 | SMS Oświęcim | 52.23 | 636 | 26,00 | 25.24 | 26.99 | ||||
12. | Goleniec Kamil SO | 99 | SMS Oświęcim | 52.35 | 632 | 25,00 | 25.41 | 26.94 | ||||
13. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | SMS Oświęcim | 52.75 | 618 | - | 25.64 | 27.11 | ||||
14. | Lesik Jarosław SR | 02 | SMS Racibórz | 52.96 | 611 | 24,00 | 25.34 | 27.62 | ||||
15. | Jóźków Cezary SWR | 01 | SMS Wrocław | 52.98 | 610 | - | 25.59 | 27.39 | ||||
16. | Milczarczyk Piotr SWR | 01 | SMS Wrocław | 53.01 | 609 | - | 25.45 | 27.56 | ||||
17. | Jakimiak Jakub | 03 | SMS Kraków | 53.06 | 607 | 23,00 | 25.23 | 27.83 | ||||
18. | Nowotny Dawid | 01 | SMS Warszawa Bielany | 53.08 | 606 | - | 25.15 | 27.93 | ||||
19. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | SMS Wrocław | 53.11 | 605 | - | 25.29 | 27.82 | ||||
20. | Wałcerz Mateusz | 00 | SMS Gorzów Wlkp. | 53.13 | 605 | 22,00 | 25.58 | 27.55 | ||||
21. | Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Kraków | 53.16 | 604 | 21,00 | 25.19 | 27.97 | ||||
22. | Czaja Przemysław | 01 | SMS Kraków | 53.23 | 601 | - | 25.52 | 27.71 | ||||
Mitrus Paweł | 00 | SMS Warszawa Bielany | 53.23 | 601 | - | 25.44 | 27.79 | |||||
24. | Rytter Igor | 01 | SMS Warszawa Bielany | 53.32 | 598 | - | 26.03 | 27.29 | ||||
25. | Gotszling Dawid | 01 | SMS Zielona Góra | 53.36 | 597 | 20,00 | 25.44 | 27.92 | ||||
26. | Borkowski Kacper SL | 00 | SMS Lublin | 53.51 | 592 | 19,00 | 25.46 | 28.05 | ||||
27. | Czyżak Arkadiusz SR | 99 | SMS Racibórz | 53.53 | 591 | 18,00 | 25.86 | 27.67 | ||||
28. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Kraków | 53.63 | 588 | - | 25.66 | 27.97 | ||||
29. | Smoliński Paweł SR | 01 | SMS Racibórz | 53.65 | 587 | - | 25.73 | 27.92 | ||||
30. | Zubik Stanisław | 01 | SMS Warszawa | 53.67 | 587 | 17,00 | 26.08 | 27.59 | ||||
31. | Dereziński Szymon SWwa | 01 | SMS Warszawa | 53.68 | 586 | 16,00 | 25.46 | 28.22 | ||||
32. | Mikołajczak Błażej SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 53.77 | 583 | 15,00 | 25.66 | 28.11 | ||||
33. | Krzykała Emil SK | 01 | SMS Kraków | 53.78 | 583 | - | 25.79 | 27.99 | ||||
34. | Marciów Jakub SWR | 01 | SMS Wrocław | 53.81 | 582 | - | 25.72 | 28.09 | ||||
35. | Hano Grzegorz SWR | 00 | SMS Wrocław | 53.94 | 578 | - | 26.17 | 27.77 | ||||
36. | Bednarczyk Aleksander | 00 | SMS Warszawa | 53.98 | 577 | - | 25.32 | 28.66 | ||||
37. | Jackowski Tomasz SWR | 02 | SMS Wrocław | 54.00 | 576 | - | 25.85 | 28.15 | ||||
38. | Rogoziński Mateusz SOc | 99 | SMS Ostrowiec Św. | 54.23 | 569 | 14,00 | 26.08 | 28.15 | ||||
Girul Radosław SWR | 01 | SMS Wrocław | 54.23 | 569 | - | 26.34 | 27.89 | |||||
Jochymek Oskar SWR | 01 | SMS Wrocław | 54.23 | 569 | - | 25.82 | 28.41 | |||||
41. | Róg Adrian SL | 01 | SMS Lublin | 54.59 | 557 | - | 26.24 | 28.35 | ||||
42. | Purtak Wiktor | 02 | SMS Łódź | 54.90 | 548 | 13,00 | 26.50 | 28.40 | ||||
43. | Surdyk Patryk | 00 | SMS Szczecin | 55.04 | 544 | 12,00 | 25.84 | 29.20 | ||||
44. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | SMS Oświęcim | 55.07 | 543 | - | 26.80 | 28.27 | ||||
45. | Pawłowski Maksymilian | 99 | SMS Warszawa | 55.10 | 542 | - | 26.64 | 28.46 | ||||
Lipiński Szymon SOL | 01 | SMS Olsztyn | 55.10 | 542 | 11,00 | 25.67 | 29.43 | |||||
47. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Oświęcim | 55.19 | 539 | - | 26.60 | 28.59 | ||||
48. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | SMS Oświęcim | 55.30 | 536 | - | 26.49 | 28.81 | ||||
49. | Muc Filip SO | 01 | SMS Oświęcim | 55.35 | 535 | - | 26.65 | 28.70 | ||||
Kulczycki Patryk | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 55.35 | 535 | 10,00 | 26.62 | 28.73 | |||||
51. | Kwasowski Mateusz | 01 | SMS Bydgoszcz | 55.37 | 534 | - | 26.77 | 28.60 | ||||
52. | Wytyk Marcel S P | 01 | SMS Poznań | 55.43 | 532 | 9,00 | 26.38 | 29.05 | ||||
53. | Matuszewski Krzysztof | 04 | SMS Bydgoszcz | 55.44 | 532 | - | 27.06 | 28.38 | ||||
Kalkowski Dawid SOL | 00 | SMS Olsztyn | 55.44 | 532 | 8,00 | 26.79 | 28.65 | |||||
55. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | SMS Olsztyn | 55.59 | 528 | - | 27.14 | 28.45 | ||||
56. | Chromik Szymon SR | 99 | SMS Racibórz | 55.60 | 528 | - | 26.52 | 29.08 | ||||
57. | Karpiel Dominik SO | 01 | SMS Oświęcim | 55.70 | 525 | - | 26.81 | 28.89 | ||||
58. | Ferenc Filip SWR | 02 | SMS Wrocław | 55.73 | 524 | - | 26.68 | 29.05 | ||||
59. | Jasionowski Mikołaj | 01 | SMS Zielona Góra | 55.81 | 522 | 7,00 | 26.93 | 28.88 | ||||
60. | Chełstowski Maciej | 02 | SMS Warszawa | 55.84 | 521 | - | 26.49 | 29.35 | ||||
61. | Pawełek Paweł | 99 | SMS Warszawa | 55.86 | 520 | - | 26.38 | 29.48 | ||||
62. | Mazur Dominik SO | 99 | SMS Oświęcim | 56.27 | 509 | - | 27.01 | 29.26 | ||||
63. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Kraków | 56.34 | 507 | - | 27.38 | 28.96 | ||||
64. | Michalski Wojciech | 01 | SMS Szczecin | 56.39 | 506 | - | 27.27 | 29.12 | ||||
65. | Sobków Dominik | 02 | SMS Bydgoszcz | 56.44 | 504 | - | 27.10 | 29.34 | ||||
66. | Auguścik Daniel SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 56.87 | 493 | 6,00 | 27.48 | 29.39 | ||||
67. | Ratajczak Mateusz S P | 01 | SMS Poznań | 57.06 | 488 | 5,00 | 28.12 | 28.94 | ||||
68. | Więzik Jan SO | 03 | SMS Oświęcim | 57.14 | 486 | - | 27.56 | 29.58 | ||||
69. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | SMS Oświęcim | 57.16 | 485 | - | 27.31 | 29.85 | ||||
Sienkiewicz Dawid | 01 | SMS Wrocław | 57.16 | 485 | - | 27.33 | 29.83 | |||||
71. | Malinowski Wojciech | 03 | SMS Łódź | 57.43 | 479 | 4,00 | 28.15 | 29.28 | ||||
72. | Kotarski Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 57.46 | 478 | - | 28.11 | 29.35 | ||||
73. | Sieprawski Roch SO | 03 | SMS Oświęcim | 57.49 | 477 | - | 27.60 | 29.89 | ||||
74. | Grzemski Kamil SP | 01 | SMS Poznań | 57.62 | 474 | - | 27.26 | 30.36 | ||||
75. | Wojaczek Paweł SO | 00 | SMS Oświęcim | 57.77 | 470 | - | 26.88 | 30.89 | ||||
76. | Niedziałek Michał SOL | 03 | SMS Olsztyn | 57.87 | 468 | - | 28.06 | 29.81 | ||||
77. | Malinowski Jakub | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 57.89 | 467 | - | 27.95 | 29.94 | ||||
78. | Kowalski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 58.76 | 447 | - | 28.45 | 30.31 | ||||
79. | Miksa Bartosz | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 58.97 | 442 | 3,00 | 28.31 | 30.66 | ||||
80. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Kraków | 59.26 | 436 | - | 29.04 | 30.22 | ||||
81. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Kraków | 59.29 | 435 | - | 28.11 | 31.18 | ||||
82. | Marzec Milan | 03 | SMS Gdańsk | 59.34 | 434 | 2,00 | 28.11 | 31.23 | ||||
83. | Rząsa Jacek | 03 | SMS Gdańsk | 59.42 | 432 | 1,00 | 28.41 | 31.01 | ||||
84. | Walczyk Dominik SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 59.65 | 427 | - | 28.79 | 30.86 | ||||
85. | Miodoński Mateusz SO | 03 | SMS Oświęcim | 59.74 | 425 | - | 28.53 | 31.21 | ||||
86. | Urbaniak Sebastian S P | 01 | SMS Poznań | 59.95 | 421 | - | 28.33 | 31.62 | ||||
87. | Para Mikołaj SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:00.13 | 417 | - | 29.28 | 30.85 | ||||
88. | Fortuna Filip | 03 | SMS Kraków | 1:00.37 | 412 | - | 29.02 | 31.35 | ||||
89. | Data Mariusz | 00 | SMS Lublin | 1:01.06 | 398 | - | 28.64 | 32.42 | ||||
90. | Piela Michał SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:01.32 | 393 | - | 29.64 | 31.68 | ||||
91. | Basa Szymon | 03 | SMS Kraków | 1:01.77 | 385 | - | 28.98 | 32.79 | ||||
92. | Skrzypek Jan | 01 | SMS Aleksandrów Ł. | 1:01.96 | 381 | - | 29.20 | 32.76 | ||||
93. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Kraków | 1:03.16 | 360 | - | 30.04 | 33.12 | ||||
94. | Marszałek Stanisław SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:04.99 | 330 | - | 31.07 | 33.92 | ||||
95. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:06.80 | 304 | - | 31.89 | 34.91 | ||||
96. | Drabczyk Krystian SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:10.97 | 253 | - | 34.30 | 36.67 | ||||
97. | Boba Arkadiusz SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:11.01 | 253 | - | 33.90 | 37.11 | ||||
98. | Ryszka Jakub SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:14.93 | 215 | - | 35.22 | 39.71 | ||||
99. | Ryszka Kacper SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:15.61 | 209 | - | 35.83 | 39.78 | ||||
DYSKW. | Gębka Olaf | 00 | SMS Szczecin | - | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 16:16) | ||||||||||||
DYSKW. | Juda Dominik SO | 04 | SMS Oświęcim | - | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 16:33) |
PK | Szczerba Adam | 02 | SMS Lublin | 53.71 | 585 | - | 25.84 | 27.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2/12/2017 - 16:32 | Kobiet, 100m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Koluch Julia | 00 | SMS Zielona Góra | 1:01.47 | 717 | 35,00 | 30.17 | 31.30 | |||
2. | Smyłek Karolina SL | 00 | SMS Lublin | 1:02.44 | 684 | 33,00 | 30.38 | 32.06 | |||
3. | Gus Julia SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 1:03.09 | 663 | 32,00 | 31.13 | 31.96 | |||
4. | Traczyk Justyna SWR | 04 | SMS Wrocław | 1:03.15 | 661 | 31,00 | 31.00 | 32.15 | |||
5. | Górnicka Aleksandra | 02 | SMS Szczecin | 1:04.71 | 615 | 30,00 | 31.38 | 33.33 | |||
6. | Kaczanowska Maria | 01 | SMS Gdańsk | 1:05.55 | 591 | 29,00 | 32.02 | 33.53 | |||
7. | Śliwa Maja SR | 01 | SMS Racibórz | 1:05.58 | 590 | 28,00 | 31.80 | 33.78 | |||
8. | Kosińska Dominika SO | 01 | SMS Oświęcim | 1:05.66 | 588 | 27,00 | 31.97 | 33.69 | |||
9. | Romanowska Patrycja | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 1:05.85 | 583 | 26,00 | 31.88 | 33.97 | |||
10. | Rydyńska Marianna SB | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:05.86 | 583 | 25,00 | 31.97 | 33.89 | |||
11. | Łysakowska Julia | 01 | SMS Lublin | 1:06.02 | 579 | 24,00 | 32.56 | 33.46 | |||
12. | Zawisza Alina SO | 00 | SMS Oświęcim | 1:06.18 | 574 | 23,00 | 32.18 | 34.00 | |||
13. | Modrzejewska Magdalena SR | 02 | SMS Racibórz | 1:06.23 | 573 | 22,00 | 31.66 | 34.57 | |||
14. | Dekoninck Laura SWwa | 02 | SMS Warszawa | 1:06.26 | 572 | 21,00 | 31.99 | 34.27 | |||
15. | Król Wiktoria | 02 | SMS Kraków | 1:06.30 | 571 | 20,00 | 32.32 | 33.98 | |||
16. | Lisowska Wiktoria SOL | 00 | SMS Olsztyn | 1:06.36 | 570 | 19,00 | 32.31 | 34.05 | |||
17. | Buszka Kornelia SWwa | 03 | SMS Warszawa | 1:06.43 | 568 | 18,00 | 32.24 | 34.19 | |||
18. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | SMS Oświęcim | 1:06.61 | 563 | - | 31.89 | 34.72 | |||
19. | Gładkojć Marta SOL | 02 | SMS Olsztyn | 1:06.69 | 561 | 17,00 | 32.98 | 33.71 | |||
20. | Borys Anna | 00 | SMS Warszawa | 1:06.79 | 559 | - | 32.49 | 34.30 | |||
21. | Bilińska Dominika SO | 00 | SMS Oświęcim | 1:06.86 | 557 | - | 31.92 | 34.94 | |||
22. | Mozołowska Emilia | 02 | SMS Warszawa | 1:06.99 | 554 | - | 32.63 | 34.36 | |||
23. | Gajdzińska Amelia | 02 | SMS Bydgoszcz | 1:07.05 | 552 | - | 32.75 | 34.30 | |||
24. | Kuropatwa Weronika | 01 | SMS Gdańsk | 1:07.64 | 538 | 16,00 | 32.66 | 34.98 | |||
25. | Oleszak Maja | 02 | SMS Zielona Góra | 1:07.89 | 532 | 15,00 | 33.19 | 34.70 | |||
26. | Cynarska Natalia | 03 | SMS Warszawa | 1:08.18 | 525 | - | 33.17 | 35.01 | |||
27. | Gondek Wiktoria | 01 | SMS Lublin | 1:08.44 | 519 | - | 33.25 | 35.19 | |||
28. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | SMS Wrocław | 1:08.80 | 511 | 14,00 | 33.16 | 35.64 | |||
29. | Grzelczyk Natalia | 02 | SMS Łódź | 1:08.87 | 510 | 13,00 | 33.15 | 35.72 | |||
30. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Kraków | 1:09.09 | 505 | 12,00 | 33.28 | 35.81 | |||
31. | Blachura Julia SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:09.30 | 500 | - | 33.91 | 35.39 | |||
32. | Grąz Gabriela | 01 | SMS Lublin | 1:10.15 | 482 | - | 33.98 | 36.17 | |||
33. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Kraków | 1:10.66 | 472 | - | 34.25 | 36.41 | |||
34. | Marszałek Magdalena | 01 | SMS Szczecin | 1:10.72 | 471 | 11,00 | 34.80 | 35.92 | |||
35. | Rogalka Joanna | 02 | SMS Poznań | 1:11.35 | 458 | 10,00 | 35.26 | 36.09 | |||
36. | Basista Barbara | 04 | SMS Kraków | 1:11.55 | 454 | - | 34.42 | 37.13 | |||
37. | Zmierczak Natalia SOL | 03 | SMS Olsztyn | 1:11.85 | 449 | - | 35.00 | 36.85 | |||
38. | Krawczyk Nikola SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:12.21 | 442 | - | 35.09 | 37.12 | |||
39. | Falfus Julia SOc | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 1:12.37 | 439 | 9,00 | 35.63 | 36.74 | |||
40. | Petrykowska Adrianna SOc | 05 | SMS Ostrowiec Św. | 1:12.50 | 437 | 8,00 | 35.62 | 36.88 | |||
41. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Kraków | 1:12.94 | 429 | - | 34.49 | 38.45 | |||
42. | Kostkiewicz Gabriela | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:13.57 | 418 | 7,00 | 35.57 | 38.00 | |||
43. | Musielak Wiktoria S P | 01 | SMS Poznań | 1:14.46 | 403 | 6,00 | 36.15 | 38.31 | |||
Grzegolec Weronika | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:14.46 | 403 | 6,00 | 36.48 | 37.98 | ||||
45. | Tyndzik Maria | 03 | SMS Warszawa Bielany | 1:19.27 | 334 | 4,00 | 38.64 | 40.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2/12/2017 - 16:44 | Chłopców, 100m grzbietowy | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Mościcki Jakub SOL | 01 | SMS Olsztyn | 54.72 | 714 | 35,00 | 26.75 | 27.97 | |||
2. | Miciul Michał | 00 | SMS Zielona Góra | 54.93 | 706 | 33,00 | 27.30 | 27.63 | |||
Młynarczyk Karol | 00 | SMS Warszawa Bielany | 54.93 | 706 | 33,00 | 26.90 | 28.03 | ||||
4. | Bryła Kamil SL | 99 | SMS Lublin | 55.01 | 703 | 31,00 | 27.22 | 27.79 | |||
5. | Majerski Jakub | 00 | SMS Kraków | 56.17 | 660 | 30,00 | 27.50 | 28.67 | |||
6. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | SMS Wrocław | 56.44 | 651 | 29,00 | 27.26 | 29.18 | |||
7. | Balicki Michał SWR | 00 | SMS Wrocław | 56.70 | 642 | 28,00 | 27.64 | 29.06 | |||
8. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | SMS Oświęcim | 56.87 | 636 | 27,00 | 27.97 | 28.90 | |||
9. | Kędzia Wiktor | 00 | SMS Szczecin | 57.75 | 607 | 26,00 | 28.48 | 29.27 | |||
10. | Kulpa Michał SOL | 01 | SMS Olsztyn | 57.78 | 606 | 25,00 | 28.00 | 29.78 | |||
11. | Opolka Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 57.88 | 603 | 24,00 | 28.36 | 29.52 | |||
12. | Bieroński Michał SWR | 99 | SMS Wrocław | 57.90 | 603 | - | 28.21 | 29.69 | |||
13. | Grzybowski Miłosz | 00 | SMS Warszawa Bielany | 58.01 | 599 | 23,00 | 27.52 | 30.49 | |||
14. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | SMS Oświęcim | 58.15 | 595 | - | 28.02 | 30.13 | |||
15. | Suchański Przemysław SO | 01 | SMS Oświęcim | 58.66 | 580 | - | 28.63 | 30.03 | |||
16. | Nowiczkow Jakub SL | 01 | SMS Lublin | 58.74 | 577 | 22,00 | 28.89 | 29.85 | |||
17. | Wiatr Wojciech S P | 01 | SMS Poznań | 58.80 | 575 | 21,00 | 28.63 | 30.17 | |||
18. | Zając Mateusz SR | 02 | SMS Racibórz | 59.07 | 568 | 20,00 | 28.44 | 30.63 | |||
19. | Gryz Dawid | 99 | SMS Szczecin | 59.20 | 564 | 19,00 | 28.41 | 30.79 | |||
20. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | SMS Oświęcim | 59.30 | 561 | - | 28.79 | 30.51 | |||
21. | Wiszniewski Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 59.59 | 553 | - | 28.75 | 30.84 | |||
22. | Rój Jakub | 01 | SMS Szczecin | 59.61 | 552 | - | 28.65 | 30.96 | |||
23. | Łukaszczyk Mateusz SL | 00 | SMS Lublin | 59.83 | 546 | - | 28.82 | 31.01 | |||
24. | Pazik Wojciech | 01 | SMS Kraków | 59.97 | 542 | 18,00 | 28.48 | 31.49 | |||
25. | Kuczak Adam SWR | 00 | SMS Wrocław | 59.99 | 542 | - | 29.15 | 30.84 | |||
26. | Wamka Mateusz SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:00.23 | 535 | 17,00 | 29.70 | 30.53 | |||
27. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Kraków | 1:00.25 | 535 | - | 29.28 | 30.97 | |||
28. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Kraków | 1:00.26 | 535 | - | 28.82 | 31.44 | |||
29. | Walerian Oskar SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 1:00.39 | 531 | 16,00 | 29.24 | 31.15 | |||
30. | Jałtuszewski Jakub SR | 00 | SMS Racibórz | 1:00.53 | 527 | 15,00 | 29.17 | 31.36 | |||
31. | Zubik Jan SWwa | 03 | SMS Warszawa | 1:00.56 | 527 | 14,00 | 28.60 | 31.96 | |||
32. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Kraków | 1:00.87 | 519 | - | 29.40 | 31.47 | |||
33. | Ferenc Filip SWR | 02 | SMS Wrocław | 1:01.18 | 511 | - | 30.16 | 31.02 | |||
34. | Guścin Eryk | 01 | SMS Zielona Góra | 1:01.33 | 507 | 13,00 | 29.72 | 31.61 | |||
35. | Czerwiński Łukasz | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:01.41 | 505 | - | 29.30 | 32.11 | |||
36. | Michałowski Tomasz SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:01.46 | 504 | - | 29.64 | 31.82 | |||
37. | Dobecki Mikołaj SB | 00 | SMS Bydgoszcz | 1:02.07 | 489 | - | 30.33 | 31.74 | |||
38. | Cierpikowski Robert | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 1:02.24 | 485 | 12,00 | 30.10 | 32.14 | |||
39. | Brączek Kacper SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:02.84 | 471 | - | 30.24 | 32.60 | |||
40. | Matuszewski Krzysztof | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:02.93 | 469 | - | 30.52 | 32.41 | |||
41. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Kraków | 1:02.94 | 469 | - | 30.55 | 32.39 | |||
42. | Coleman Alan | 03 | SMS Łódź | 1:03.12 | 465 | 11,00 | 30.83 | 32.29 | |||
43. | Blachura Oskar SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:03.34 | 460 | - | 31.44 | 31.90 | |||
44. | Biskupski Kacper | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:03.59 | 455 | 10,00 | 30.40 | 33.19 | |||
45. | Wnuk Jakub S P | 01 | SMS Poznań | 1:04.48 | 436 | 9,00 | 31.42 | 33.06 | |||
46. | Szymanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:04.55 | 435 | 8,00 | 31.30 | 33.25 | |||
47. | Smolarek Mikołaj | 01 | SMS Warszawa | 1:04.78 | 430 | 7,00 | 30.93 | 33.85 | |||
48. | Wielgus Kacper S P | 01 | SMS Poznań | 1:04.91 | 428 | - | 31.99 | 32.92 | |||
49. | Grabek Filip SL | 99 | SMS Lublin | 1:05.21 | 422 | - | 30.92 | 34.29 | |||
50. | Miodoński Mateusz SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:05.51 | 416 | - | 31.92 | 33.59 | |||
51. | Malinowski Jakub | 03 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:06.10 | 405 | - | 32.47 | 33.63 | |||
52. | Więzik Jan SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:06.94 | 390 | - | 32.54 | 34.40 | |||
53. | Golik Leonard | 02 | SMS Kraków | 1:07.06 | 388 | - | 31.56 | 35.50 | |||
54. | Haba Jakub SOc | 01 | SMS Ostrowiec Św. | 1:08.08 | 371 | 6,00 | 33.02 | 35.06 | |||
55. | Sieprawski Roch SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:08.15 | 369 | - | 33.81 | 34.34 | |||
56. | Wykierski Jakub SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:09.38 | 350 | 5,00 | 33.33 | 36.05 | |||
57. | Borowski Kacper SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 1:09.99 | 341 | - | 34.42 | 35.57 | |||
58. | Jankowski Przemysław | 05 | SMS Gdańsk | 1:10.40 | 335 | 4,00 | 34.62 | 35.78 | |||
59. | Hebel Maciej | 05 | SMS Gdańsk | 1:13.37 | 296 | 3,00 | 35.85 | 37.52 | |||
60. | Lik Kacper | 02 | SMS Łódź | 1:14.17 | 286 | 2,00 | 36.72 | 37.45 | |||
61. | Papis Dominik | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:17.14 | 255 | - | 36.36 | 40.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2/12/2017 - 16:58 | Kobiet, 100m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Żmuda Weronika | 00 | SMS Lublin | 1:08.39 | 758 | 35,00 | 32.08 | 36.31 | ||||
2. | Samuła Wiktoria SL | 99 | SMS Lublin | 1:09.28 | 729 | 33,00 | 32.30 | 36.98 | ||||
3. | Kramer Aleksandra | 02 | SMS Zielona Góra | 1:10.13 | 703 | 32,00 | 33.34 | 36.79 | ||||
4. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | SMS Warszawa | 1:10.60 | 689 | 31,00 | 33.05 | 37.55 | ||||
5. | Paradowska Kinga SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:10.87 | 681 | 30,00 | 33.65 | 37.22 | ||||
6. | Kocjan Victoria SR | 00 | SMS Racibórz | 1:12.29 | 641 | 29,00 | 33.80 | 38.49 | ||||
7. | Banaczkowska Aleksandra SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:12.66 | 632 | 28,00 | 34.58 | 38.08 | ||||
8. | Prochownik Olimpia | 99 | SMS Lublin | 1:12.78 | 629 | - | 33.78 | 39.00 | ||||
9. | Hellak Emilia SWR | 03 | SMS Wrocław | 1:13.22 | 617 | 27,00 | 34.87 | 38.35 | ||||
10. | Lewandowska Natalia SO | 01 | SMS Oświęcim | 1:13.27 | 616 | 26,00 | 34.32 | 38.95 | ||||
11. | Szopa Marta SL | 00 | SMS Lublin | 1:13.32 | 615 | - | 34.29 | 39.03 | ||||
12. | Maruszczyk Beata SR | 00 | SMS Racibórz | 1:13.86 | 601 | 25,00 | 34.35 | 39.51 | ||||
13. | Durczyńska Katarzyna | 99 | SMS Kraków | 1:14.07 | 596 | 24,00 | 34.38 | 39.69 | ||||
14. | Piskorz Aleksandra SWR | 01 | SMS Wrocław | 1:14.38 | 589 | 23,00 | 34.50 | 39.88 | ||||
15. | Kisiel Gabriela | 00 | SMS Szczecin | 1:14.44 | 587 | 22,00 | 35.01 | 39.43 | ||||
16. | Kempa Anna | 01 | SMS Oświęcim | 1:14.71 | 581 | 21,00 | 35.47 | 39.24 | ||||
17. | Pawłowska Julia SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:14.92 | 576 | - | 35.78 | 39.14 | ||||
18. | Mosek Oliwia SR | 03 | SMS Racibórz | 1:14.99 | 575 | - | 34.47 | 40.52 | ||||
19. | Russek Agata | 03 | SMS Warszawa | 1:15.55 | 562 | 20,00 | 35.21 | 40.34 | ||||
20. | Bluge Angelika S P | 00 | SMS Poznań | 1:16.03 | 551 | 19,00 | 35.17 | 40.86 | ||||
21. | Kamińska Anna SB | 03 | SMS Bydgoszcz | 1:16.44 | 542 | 18,00 | 35.75 | 40.69 | ||||
22. | Kozanecka Katarzyna SP | 01 | SMS Poznań | 1:16.53 | 541 | 17,00 | 35.78 | 40.75 | ||||
23. | Budzińska Paulina SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:16.55 | 540 | - | 36.48 | 40.07 | ||||
24. | Cygan Julia | 04 | SMS Bydgoszcz | 1:16.57 | 540 | - | 36.27 | 40.30 | ||||
25. | Prusik Kamila | 02 | SMS Szczecin | 1:16.73 | 536 | 16,00 | 36.11 | 40.62 | ||||
26. | Dobosz Kalina | 02 | SMS Warszawa | 1:17.01 | 530 | - | 35.77 | 41.24 | ||||
27. | Bujak Maria SL | 01 | SMS Lublin | 1:17.18 | 527 | - | 36.57 | 40.61 | ||||
28. | Sadlik Martyna SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:17.21 | 526 | - | 37.11 | 40.10 | ||||
29. | Horova Oksana | 02 | SMS Kraków | 1:18.33 | 504 | 15,00 | 35.54 | 42.79 | ||||
30. | Weckwert Iga | 04 | SMS Gdańsk | 1:18.93 | 493 | 14,00 | 37.56 | 41.37 | ||||
31. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:19.14 | 489 | - | 36.19 | 42.95 | ||||
32. | Wilczek Renata SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:19.15 | 489 | - | 37.37 | 41.78 | ||||
33. | Wesołowska Agata | 01 | SMS Lublin | 1:19.16 | 488 | - | 36.40 | 42.76 | ||||
34. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Kraków | 1:19.34 | 485 | - | 37.19 | 42.15 | ||||
35. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Kraków | 1:19.35 | 485 | - | 36.34 | 43.01 | ||||
36. | Gładkojć Marta SOL | 02 | SMS Olsztyn | 1:19.62 | 480 | 13,00 | 37.81 | 41.81 | ||||
37. | Pałka Aleksandra SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:20.29 | 468 | - | 37.36 | 42.93 | ||||
38. | Kowalska Karolina SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:21.79 | 443 | 12,00 | 39.43 | 42.36 | ||||
39. | Ochał Maja | 01 | SMS Kraków | 1:22.98 | 424 | - | 38.78 | 44.20 | ||||
40. | Szubska Oliwia | 03 | SMS Łódź | 1:23.00 | 424 | 11,00 | 38.90 | 44.10 | ||||
41. | Witek Aleksandra | 03 | SMS Gdańsk | 1:24.19 | 406 | 10,00 | 39.37 | 44.82 | ||||
42. | Bednarz Oliwia | 04 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:25.38 | 389 | 9,00 | 39.99 | 45.39 | ||||
43. | Gromska Kinga SOc | 04 | SMS Ostrowiec Św. | 1:26.21 | 378 | - | 41.00 | 45.21 | ||||
DYSKW. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | SMS Kraków | - | ||||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 17:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 2/12/2017 - 17:10 | Chłopców, 100m klasyczny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. | 50m | 100m |
1. | Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMS Kraków | 1:02.07 | 719 | 35,00 | 29.02 | 33.05 | |||
2. | Rębacz Maciej | 00 | SMS Warszawa Bielany | 1:02.39 | 708 | 33,00 | 29.23 | 33.16 | |||
3. | Krulikowski Maciej SO | 99 | SMS Oświęcim | 1:02.69 | 698 | 32,00 | 29.54 | 33.15 | |||
4. | Dubas Mateusz SO | 01 | SMS Oświęcim | 1:03.03 | 686 | 31,00 | 29.96 | 33.07 | |||
5. | Nowak Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 1:03.05 | 686 | - | 29.62 | 33.43 | |||
6. | Dziedzic Dawid SR | 99 | SMS Racibórz | 1:03.07 | 685 | 30,00 | 29.59 | 33.48 | |||
7. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | SMS Warszawa | 1:03.29 | 678 | 29,00 | 29.48 | 33.81 | |||
8. | Beberok Filip | 00 | SMS Zielona Góra | 1:03.82 | 661 | 28,00 | 29.06 | 34.76 | |||
9. | Szczepanowski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:03.85 | 660 | 27,00 | 29.96 | 33.89 | |||
10. | Zhuravel Nazar SWR | 03 | SMS Wrocław | 1:04.48 | 641 | 26,00 | 29.96 | 34.52 | |||
11. | Kłosiński Alan | 00 | SMS Łódź | 1:04.59 | 638 | 25,00 | 30.86 | 33.73 | |||
12. | Jung Krzysztof SR | 99 | SMS Racibórz | 1:04.87 | 629 | 24,00 | 30.31 | 34.56 | |||
13. | Gałuszka Bruno SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:05.05 | 624 | - | 30.98 | 34.07 | |||
14. | Greber Artur | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:05.08 | 623 | 23,00 | 30.78 | 34.30 | |||
15. | Szczeciński Robert | 00 | SMS Warszawa | 1:05.23 | 619 | 22,00 | 29.60 | 35.63 | |||
16. | Sacha Kamil SWR | 01 | SMS Wrocław | 1:05.26 | 618 | 21,00 | 31.02 | 34.24 | |||
17. | Kowol Tymoteusz | 01 | SMS Wrocław | 1:05.42 | 614 | - | 30.46 | 34.96 | |||
18. | Szynawa Oskar SO | 00 | SMS Oświęcim | 1:05.73 | 605 | - | 30.90 | 34.83 | |||
19. | Celiński Jakub SK | 02 | SMS Kraków | 1:05.99 | 598 | 20,00 | 30.01 | 35.98 | |||
20. | Bachlaj Dorian SR | 99 | SMS Racibórz | 1:06.04 | 597 | - | 30.49 | 35.55 | |||
21. | Krystyniak Mateusz SR | 00 | SMS Racibórz | 1:06.56 | 583 | - | 30.79 | 35.77 | |||
22. | Solarski Antoni | 01 | SMS Poznań | 1:06.69 | 579 | 19,00 | 31.54 | 35.15 | |||
23. | Gregorczyk Jan | 02 | SMS Warszawa | 1:06.72 | 579 | - | 31.57 | 35.15 | |||
24. | Wiśniewski Jakub SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 1:06.86 | 575 | 18,00 | 31.05 | 35.81 | |||
25. | Klimas Michał SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:07.20 | 566 | 17,00 | 31.42 | 35.78 | |||
26. | Sobiecki Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 1:07.31 | 563 | - | 28.94 | 38.37 | |||
27. | Bazyl Kamil | 00 | SMS Kraków | 1:07.34 | 563 | - | 31.45 | 35.89 | |||
28. | Dobrindt Mikołaj | 03 | SMS Bydgoszcz | 1:07.38 | 562 | 16,00 | 31.27 | 36.11 | |||
29. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | SMS Olsztyn | 1:07.58 | 557 | 15,00 | 32.13 | 35.45 | |||
30. | Krupa Mateusz SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:07.64 | 555 | - | 31.99 | 35.65 | |||
31. | Łochinski Jan | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:07.74 | 553 | 14,00 | 31.27 | 36.47 | |||
32. | Bielawa Dominik | 02 | SMS Gdańsk | 1:07.89 | 549 | 13,00 | 31.63 | 36.26 | |||
33. | Data Mariusz | 00 | SMS Lublin | 1:07.94 | 548 | 12,00 | 31.29 | 36.65 | |||
34. | Kraszewski Daniel | 01 | SMS Warszawa | 1:07.98 | 547 | - | 31.64 | 36.34 | |||
35. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Kraków | 1:08.01 | 546 | - | 31.71 | 36.30 | |||
36. | Łanczkowski Dominik | 01 | SMS Szczecin | 1:08.21 | 541 | 11,00 | 31.12 | 37.09 | |||
37. | Rokita Aleksander | 99 | SMS Kraków | 1:08.44 | 536 | - | 31.14 | 37.30 | |||
38. | Żurawski Marcel | 01 | SMS Gdańsk | 1:08.47 | 535 | 10,00 | 31.38 | 37.09 | |||
39. | Ruciński Wiktor | 99 | SMS Kraków | 1:08.61 | 532 | - | 31.50 | 37.11 | |||
40. | Stefański Patryk SOc | 03 | SMS Ostrowiec Św. | 1:08.69 | 530 | 9,00 | 32.45 | 36.24 | |||
41. | Kryś Jarosław | 01 | SMS Szczecin | 1:08.98 | 523 | 8,00 | 32.67 | 36.31 | |||
42. | Walczysko Jakub SL | 00 | SMS Lublin | 1:09.10 | 521 | 7,00 | 32.10 | 37.00 | |||
Stańczyk Jarema SO | 02 | SMS Oświęcim | 1:09.10 | 521 | - | 32.63 | 36.47 | ||||
44. | Wróbel Igor SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:09.62 | 509 | - | 33.06 | 36.56 | |||
45. | Oszutowski Adam | 02 | SMS Bydgoszcz | 1:09.87 | 504 | - | 33.00 | 36.87 | |||
46. | Modrzyński Hubert | 02 | SMS Szczecin | 1:09.88 | 503 | - | 32.43 | 37.45 | |||
47. | Górski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:09.99 | 501 | - | 33.00 | 36.99 | |||
48. | Sienkiewicz Dawid | 01 | SMS Wrocław | 1:10.08 | 499 | - | 32.81 | 37.27 | |||
49. | Szydłowski Erwin SO | 03 | SMS Oświęcim | 1:11.82 | 464 | - | 33.95 | 37.87 | |||
50. | Jurczak Kacper SOL | 01 | SMS Olsztyn | 1:11.90 | 462 | 6,00 | 32.96 | 38.94 | |||
51. | Czajka Marcel | 02 | SMS Warszawa | 1:12.02 | 460 | - | 33.45 | 38.57 | |||
52. | Jasiński Bartłomiej | 03 | SMS Łódź | 1:13.72 | 429 | 5,00 | 34.14 | 39.58 | |||
53. | Cierpikowski Robert | 00 | SMS Aleksandrów Ł. | 1:14.13 | 422 | 4,00 | 34.15 | 39.98 | |||
54. | Wesołowski Jacek | 01 | SMS Lublin | 1:14.70 | 412 | - | 34.23 | 40.47 | |||
55. | Świątek Bartosz SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 1:14.72 | 412 | - | 34.93 | 39.79 | |||
56. | Malinowski Paweł | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 1:15.68 | 396 | - | 35.09 | 40.59 | |||
57. | Wilanowski Mateusz | 03 | SMS Łódź | 1:16.18 | 388 | - | 36.24 | 39.94 | |||
58. | Nosal Milosz SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:19.92 | 336 | - | 37.60 | 42.32 | |||
59. | Słojewski Adam | 01 | SMS Poznań | 1:21.94 | 312 | 3,00 | 37.41 | 44.53 | |||
60. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:27.27 | 258 | - | 41.47 | 45.80 | |||
61. | Kołodziejczyk Eryk SO | 04 | SMS Oświęcim | 1:31.49 | 224 | - | 41.89 | 49.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 2/12/2017 - 17:26 | Kobiet, 800m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | SMS Lublin | 8:52.53 | 729 | 35,00 |
100m: 200m: | 1:04.78 2:12.06 | 1:04.78 1:07.28 | 300m: 400m: | 3:19.29 4:26.32 | 1:07.23 1:07.03 | 500m: 600m: | 5:33.10 6:40.44 | 1:06.78 1:07.34 | 700m: 800m: | 7:47.14 8:52.53 | 1:06.70 1:05.39 |
2. | Margula Weronika | 00 | SMS Szczecin | 8:52.63 | 728 | 33,00 |
100m: 200m: | 1:05.03 2:11.77 | 1:05.03 1:06.74 | 300m: 400m: | 3:19.02 4:26.44 | 1:07.25 1:07.42 | 500m: 600m: | 5:34.07 6:41.13 | 1:07.63 1:07.06 | 700m: 800m: | 7:47.55 8:52.63 | 1:06.42 1:05.08 |
3. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | SMS Olsztyn | 8:57.46 | 709 | 32,00 |
100m: 200m: | 1:04.28 2:11.35 | 1:04.28 1:07.07 | 300m: 400m: | 3:19.31 4:27.61 | 1:07.96 1:08.30 | 500m: 600m: | 5:35.45 6:43.47 | 1:07.84 1:08.02 | 700m: 800m: | 7:51.01 8:57.46 | 1:07.54 1:06.45 |
4. | Baryła Julia | 00 | SMS Szczecin | 8:58.35 | 705 | 31,00 |
100m: 200m: | 1:04.77 2:11.39 | 1:04.77 1:06.62 | 300m: 400m: | 3:18.57 4:26.21 | 1:07.18 1:07.64 | 500m: 600m: | 5:34.34 6:42.53 | 1:08.13 1:08.19 | 700m: 800m: | 7:51.17 8:58.35 | 1:08.64 1:07.18 |
5. | Pisarek Justyna SO | 00 | SMS Oświęcim | 8:58.95 | 703 | 30,00 |
100m: 200m: | 1:04.97 2:12.42 | 1:04.97 1:07.45 | 300m: 400m: | 3:20.28 4:28.30 | 1:07.86 1:08.02 | 500m: 600m: | 5:36.47 6:44.48 | 1:08.17 1:08.01 | 700m: 800m: | 7:52.59 8:58.95 | 1:08.11 1:06.36 |
6. | Paradowska Kinga SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 9:00.18 | 698 | 29,00 |
100m: 200m: | 1:06.09 2:14.87 | 1:06.09 1:08.78 | 300m: 400m: | 3:23.80 4:32.78 | 1:08.93 1:08.98 | 500m: 600m: | 5:40.48 6:47.50 | 1:07.70 1:07.02 | 700m: 800m: | 7:54.62 9:00.18 | 1:07.12 1:05.56 |
7. | Cynarska Weronika | 03 | SMS Warszawa | 9:02.45 | 690 | 28,00 |
100m: 200m: | 1:05.87 2:14.17 | 1:05.87 1:08.30 | 300m: 400m: | 3:22.26 4:30.32 | 1:08.09 1:08.06 | 500m: 600m: | 5:38.61 6:46.88 | 1:08.29 1:08.27 | 700m: 800m: | 7:55.32 9:02.45 | 1:08.44 1:07.13 |
8. | Kossakowska Dominika SWR | 01 | SMS Wrocław | 9:03.17 | 687 | 27,00 |
100m: 200m: | 1:05.03 2:13.99 | 1:05.03 1:08.96 | 300m: 400m: | 3:22.58 4:31.83 | 1:08.59 1:09.25 | 500m: 600m: | 5:40.80 6:50.58 | 1:08.97 1:09.78 | 700m: 800m: | 7:58.44 9:03.17 | 1:07.86 1:04.73 |
9. | Krauze Alicja SO | 01 | SMS Oświęcim | 9:03.27 | 686 | 26,00 |
100m: 200m: | 1:05.52 2:14.82 | 1:05.52 1:09.30 | 300m: 400m: | 3:23.77 4:33.03 | 1:08.95 1:09.26 | 500m: 600m: | 5:41.45 6:49.61 | 1:08.42 1:08.16 | 700m: 800m: | 7:57.86 9:03.27 | 1:08.25 1:05.41 |
10. | Szafrańska Julia SOc | 00 | SMS Ostrowiec Św. | 9:06.80 | 673 | 25,00 |
100m: 200m: | 1:05.16 2:13.38 | 1:05.16 1:08.22 | 300m: 400m: | 3:22.43 4:31.93 | 1:09.05 1:09.50 | 500m: 600m: | 5:41.25 6:50.39 | 1:09.32 1:09.14 | 700m: 800m: | 7:59.28 9:06.80 | 1:08.89 1:07.52 |
11. | Włodarczyk Agnieszka SB | 01 | SMS Bydgoszcz | 9:11.38 | 657 | 24,00 |
100m: 200m: | 1:05.92 2:15.02 | 1:05.92 1:09.10 | 300m: 400m: | 3:23.93 4:32.71 | 1:08.91 1:08.78 | 500m: 600m: | 5:42.80 6:53.55 | 1:10.09 1:10.75 | 700m: 800m: | 8:04.33 9:11.38 | 1:10.78 1:07.05 |
12. | Miciak Agata | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 9:18.09 | 633 | 23,00 |
100m: 200m: | 1:06.16 2:15.93 | 1:06.16 1:09.77 | 300m: 400m: | 3:26.38 4:37.37 | 1:10.45 1:10.99 | 500m: 600m: | 5:48.21 6:59.07 | 1:10.84 1:10.86 | 700m: 800m: | 8:09.61 9:18.09 | 1:10.54 1:08.48 |
13. | Łysakowska Julia | 01 | SMS Lublin | 9:18.14 | 633 | 22,00 |
100m: 200m: | 1:06.06 2:15.29 | 1:06.06 1:09.23 | 300m: 400m: | 3:26.04 4:36.82 | 1:10.75 1:10.78 | 500m: 600m: | 5:47.28 6:57.97 | 1:10.46 1:10.69 | 700m: 800m: | 8:08.86 9:18.14 | 1:10.89 1:09.28 |
14. | Zarembik Katarzyna SR | 02 | SMS Racibórz | 9:25.34 | 609 | 21,00 |
100m: 200m: | 1:06.56 2:17.59 | 1:06.56 1:11.03 | 300m: 400m: | 3:29.78 4:42.77 | 1:12.19 1:12.99 | 500m: 600m: | 5:54.82 7:05.72 | 1:12.05 1:10.90 | 700m: 800m: | 8:16.43 9:25.34 | 1:10.71 1:08.91 |
15. | Kulik Wiktoria SOL | 03 | SMS Olsztyn | 9:28.30 | 600 | 20,00 |
100m: 200m: | 1:08.11 2:19.74 | 1:08.11 1:11.63 | 300m: 400m: | 3:31.81 4:43.56 | 1:12.07 1:11.75 | 500m: 600m: | 5:54.79 7:06.20 | 1:11.23 1:11.41 | 700m: 800m: | 8:17.43 9:28.30 | 1:11.23 1:10.87 |
16. | Jasiorska Aleksandra SWwa | 02 | SMS Warszawa | 9:31.15 | 591 | 19,00 |
100m: 200m: | 1:05.61 2:15.94 | 1:05.61 1:10.33 | 300m: 400m: | 3:27.67 4:40.55 | 1:11.73 1:12.88 | 500m: 600m: | 5:53.27 7:06.27 | 1:12.72 1:13.00 | 700m: 800m: | 8:19.66 9:31.15 | 1:13.39 1:11.49 |
17. | Łuczak Dominika | 02 | SMS Zielona Góra | 9:32.12 | 588 | 18,00 |
100m: 200m: | 1:07.96 2:20.38 | 1:07.96 1:12.42 | 300m: 400m: | 3:33.02 4:45.62 | 1:12.64 1:12.60 | 500m: 600m: | 5:57.85 7:10.73 | 1:12.23 1:12.88 | 700m: 800m: | 8:23.63 9:32.12 | 1:12.90 1:08.49 |
18. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Kraków | 9:33.87 | 582 | 17,00 |
100m: 200m: | 1:07.42 2:19.10 | 1:07.42 1:11.68 | 300m: 400m: | 3:31.77 4:45.11 | 1:12.67 1:13.34 | 500m: 600m: | 5:57.19 7:09.99 | 1:12.08 1:12.80 | 700m: 800m: | 8:23.00 9:33.87 | 1:13.01 1:10.87 |
19. | Molenda Dominika | 03 | SMS Gdańsk | 9:34.70 | 580 | 16,00 |
100m: 200m: | 1:07.41 2:19.31 | 1:07.41 1:11.90 | 300m: 400m: | 3:31.70 4:44.10 | 1:12.39 1:12.40 | 500m: 600m: | 5:57.02 7:10.21 | 1:12.92 1:13.19 | 700m: 800m: | 8:23.64 9:34.70 | 1:13.43 1:11.06 |
20. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Kraków | 9:35.56 | 577 | 15,00 |
100m: 200m: | 1:07.43 2:19.74 | 1:07.43 1:12.31 | 300m: 400m: | 3:32.65 4:46.34 | 1:12.91 1:13.69 | 500m: 600m: | 6:00.02 7:14.31 | 1:13.68 1:14.29 | 700m: 800m: | 8:28.07 9:35.56 | 1:13.76 1:07.49 |
21. | Błajet Oliwia SP | 00 | SMS Poznań | 9:37.26 | 572 | 14,00 |
100m: 200m: | 1:08.41 2:20.30 | 1:08.41 1:11.89 | 300m: 400m: | 3:32.11 4:43.81 | 1:11.81 1:11.70 | 500m: 600m: | 5:56.03 7:08.98 | 1:12.22 1:12.95 | 700m: 800m: | 8:23.51 9:37.26 | 1:14.53 1:13.75 |
22. | Smętek Wiktoria SR | 01 | SMS Racibórz | 9:40.88 | 561 | 13,00 |
100m: 200m: | 1:09.58 2:23.47 | 1:09.58 1:13.89 | 300m: 400m: | 3:37.23 4:50.99 | 1:13.76 1:13.76 | 500m: 600m: | 6:03.41 7:16.24 | 1:12.42 1:12.83 | 700m: 800m: | 8:29.08 9:40.88 | 1:12.84 1:11.80 |
23. | Malinowska Zuzanna | 00 | SMS Wrocław | 9:43.99 | 552 | 12,00 |
100m: 200m: | 1:09.27 2:23.40 | 1:09.27 1:14.13 | 300m: 400m: | 3:36.99 4:50.75 | 1:13.59 1:13.76 | 500m: 600m: | 6:04.53 7:18.70 | 1:13.78 1:14.17 | 700m: 800m: | 8:31.90 9:43.99 | 1:13.20 1:12.09 |
24. | Kurasińska Oliwia SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 9:52.33 | 529 | 11,00 |
100m: 200m: | 1:10.50 2:24.13 | 1:10.50 1:13.63 | 300m: 400m: | 3:38.09 4:52.31 | 1:13.96 1:14.22 | 500m: 600m: | 6:06.54 7:21.63 | 1:14.23 1:15.09 | 700m: 800m: | 8:37.27 9:52.33 | 1:15.64 1:15.06 |
25. | Czepulanis Alicja | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 9:59.26 | 511 | 10,00 |
100m: 200m: | 1:09.62 2:25.35 | 1:09.62 1:15.73 | 300m: 400m: | 3:41.89 4:58.23 | 1:16.54 1:16.34 | 500m: 600m: | 6:14.68 7:31.92 | 1:16.45 1:17.24 | 700m: 800m: | 8:47.66 9:59.26 | 1:15.74 1:11.60 |
26. | Weckwert Iga | 04 | SMS Gdańsk | 9:59.72 | 510 | 9,00 |
100m: 200m: | 1:10.92 2:26.89 | 1:10.92 1:15.97 | 300m: 400m: | 3:44.02 5:01.15 | 1:17.13 1:17.13 | 500m: 600m: | 6:16.26 7:32.13 | 1:15.11 1:15.87 | 700m: 800m: | 8:47.22 9:59.72 | 1:15.09 1:12.50 |
27. | Tyndzik Maria | 03 | SMS Warszawa Bielany | 10:35.47 | 429 | 8,00 |
100m: 200m: | 1:11.94 2:29.88 | 1:11.94 1:17.94 | 300m: 400m: | 3:49.79 5:10.44 | 1:19.91 1:20.65 | 500m: 600m: | 6:32.07 7:54.34 | 1:21.63 1:22.27 | 700m: 800m: | 9:16.85 10:35.47 | 1:22.51 1:18.62 |
28. | Tyndzik Eleonora | 03 | SMS Warszawa Bielany | 10:42.09 | 416 | 7,00 |
100m: 200m: | 1:14.17 2:36.13 | 1:14.17 1:21.96 | 300m: 400m: | 3:57.18 5:19.21 | 1:21.05 1:22.03 | 500m: 600m: | 6:41.35 8:03.01 | 1:22.14 1:21.66 | 700m: 800m: | 9:24.78 10:42.09 | 1:21.77 1:17.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 2/12/2017 - 18:09 | Chłopców, 1500m dowolny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | SMS Wrocław | 15:13.14 | 801 | 35,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 57.60 1:58.75 2:59.98 4:01.09 | 57.60 1:01.15 1:01.23 1:01.11 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:02.36 6:03.64 7:05.04 8:06.17 | 1:01.27 1:01.28 1:01.40 1:01.13 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:07.78 10:09.07 11:10.47 12:11.74 | 1:01.61 1:01.29 1:01.40 1:01.27 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:13.04 14:13.93 15:13.14 | 1:01.30 1:00.89 59.21 |
2. | Kiełczewski Amadeusz | 00 | SMS Szczecin | 15:42.87 | 727 | 33,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 57.00 1:58.71 3:00.85 4:03.64 | 57.00 1:01.71 1:02.14 1:02.79 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:07.00 6:10.41 7:13.73 8:17.43 | 1:03.36 1:03.41 1:03.32 1:03.70 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:21.02 10:24.59 11:28.48 12:32.16 | 1:03.59 1:03.57 1:03.89 1:03.68 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:36.15 14:40.02 15:42.87 | 1:03.99 1:03.87 1:02.85 |
3. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | SMS Olsztyn | 15:49.50 | 712 | 32,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.35 2:02.61 3:05.95 4:09.41 | 59.35 1:03.26 1:03.34 1:03.46 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:12.84 6:16.10 7:19.78 8:23.23 | 1:03.43 1:03.26 1:03.68 1:03.45 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:27.09 10:30.42 11:33.66 12:37.73 | 1:03.86 1:03.33 1:03.24 1:04.07 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:41.62 14:46.06 15:49.50 | 1:03.89 1:04.44 1:03.44 |
4. | Dominiak Kacper SWR | 00 | SMS Wrocław | 15:49.69 | 712 | 31,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.02 2:03.62 3:07.63 4:11.45 | 1:00.02 1:03.60 1:04.01 1:03.82 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:15.13 6:18.97 7:22.43 8:26.14 | 1:03.68 1:03.84 1:03.46 1:03.71 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:29.75 10:33.20 11:37.45 12:41.07 | 1:03.61 1:03.45 1:04.25 1:03.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:44.60 14:48.53 15:49.69 | 1:03.53 1:03.93 1:01.16 |
5. | Małyska Bartosz SL | 99 | SMS Lublin | 15:55.20 | 699 | 30,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.47 2:02.06 3:04.44 4:07.14 | 59.47 1:02.59 1:02.38 1:02.70 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.40 6:13.82 7:17.34 8:20.48 | 1:03.26 1:03.42 1:03.52 1:03.14 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.54 10:29.35 11:34.51 12:39.87 | 1:04.06 1:04.81 1:05.16 1:05.36 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:45.54 14:50.22 15:55.20 | 1:05.67 1:04.68 1:04.98 |
6. | Szarpak Marcin SO | 01 | SMS Oświęcim | 15:55.72 | 698 | 29,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.62 2:03.75 3:07.54 4:12.18 | 59.62 1:04.13 1:03.79 1:04.64 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:16.58 6:20.25 7:24.54 8:28.07 | 1:04.40 1:03.67 1:04.29 1:03.53 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:32.40 10:36.08 11:40.72 12:44.49 | 1:04.33 1:03.68 1:04.64 1:03.77 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:48.86 14:52.92 15:55.72 | 1:04.37 1:04.06 1:02.80 |
7. | Chałat Stanisław SL | 99 | SMS Lublin | 16:03.15 | 682 | 28,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.08 2:05.21 3:09.39 4:14.14 | 1:01.08 1:04.13 1:04.18 1:04.75 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:18.76 6:23.42 7:28.41 8:33.20 | 1:04.62 1:04.66 1:04.99 1:04.79 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:38.10 10:42.78 11:47.11 12:51.80 | 1:04.90 1:04.68 1:04.33 1:04.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:56.78 15:01.42 16:03.15 | 1:04.98 1:04.64 1:01.73 |
8. | Mayerberg Kacper SO | 00 | SMS Oświęcim | 16:05.20 | 678 | 27,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.54 2:04.65 3:08.31 4:12.63 | 1:00.54 1:04.11 1:03.66 1:04.32 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:17.20 6:21.89 7:26.37 8:31.27 | 1:04.57 1:04.69 1:04.48 1:04.90 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:36.38 10:40.97 11:46.13 12:51.34 | 1:05.11 1:04.59 1:05.16 1:05.21 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:56.94 15:02.46 16:05.20 | 1:05.60 1:05.52 1:02.74 |
9. | Bugała Krzysztof | 01 | SMS Szczecin | 16:06.27 | 676 | 26,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.58 2:03.78 3:07.38 4:11.59 | 1:00.58 1:03.20 1:03.60 1:04.21 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:16.48 6:21.16 7:26.35 8:31.94 | 1:04.89 1:04.68 1:05.19 1:05.59 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:37.73 10:43.18 11:48.03 12:52.81 | 1:05.79 1:05.45 1:04.85 1:04.78 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:58.17 15:03.24 16:06.27 | 1:05.36 1:05.07 1:03.03 |
10. | Rytter Igor | 01 | SMS Warszawa Bielany | 16:18.45 | 651 | 25,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.26 2:03.88 3:08.72 4:14.32 | 1:00.26 1:03.62 1:04.84 1:05.60 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.84 6:25.66 7:31.81 8:38.03 | 1:05.52 1:05.82 1:06.15 1:06.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:44.25 10:50.46 11:56.57 13:03.27 | 1:06.22 1:06.21 1:06.11 1:06.70 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:09.87 15:16.10 16:18.45 | 1:06.60 1:06.23 1:02.35 |
11. | Zaremba Jakub | 01 | SMS Warszawa Bielany | 16:18.48 | 651 | 24,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.47 2:05.81 3:11.07 4:16.29 | 1:01.47 1:04.34 1:05.26 1:05.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.80 6:27.57 7:33.83 8:40.20 | 1:05.51 1:05.77 1:06.26 1:06.37 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:46.29 10:52.51 11:57.36 13:03.07 | 1:06.09 1:06.22 1:04.85 1:05.71 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:09.54 15:15.43 16:18.48 | 1:06.47 1:05.89 1:03.05 |
12. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | SMS Olsztyn | 16:18.87 | 650 | 23,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.30 2:05.29 3:10.00 4:14.41 | 1:00.30 1:04.99 1:04.71 1:04.41 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.46 6:25.54 7:31.12 8:37.18 | 1:05.05 1:06.08 1:05.58 1:06.06 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:43.17 10:50.14 11:56.93 13:03.00 | 1:05.99 1:06.97 1:06.79 1:06.07 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:09.42 15:15.52 16:18.87 | 1:06.42 1:06.10 1:03.35 |
13. | Mencel Miłosz SR | 02 | SMS Racibórz | 16:19.29 | 649 | 22,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.24 2:07.12 3:12.85 4:18.68 | 1:01.24 1:05.88 1:05.73 1:05.83 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:23.77 6:29.21 7:34.71 8:41.08 | 1:05.09 1:05.44 1:05.50 1:06.37 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.46 10:53.53 11:59.70 13:05.57 | 1:06.38 1:06.07 1:06.17 1:05.87 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:11.32 15:16.48 16:19.29 | 1:05.75 1:05.16 1:02.81 |
14. | Komosa Maciej | 99 | SMS Warszawa | 16:20.37 | 647 | 21,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.59 2:05.96 3:11.34 4:16.59 | 1:01.59 1:04.37 1:05.38 1:05.25 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.13 6:28.18 7:34.39 8:40.42 | 1:05.54 1:06.05 1:06.21 1:06.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:46.43 10:52.52 11:57.92 13:03.71 | 1:06.01 1:06.09 1:05.40 1:05.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:10.16 15:16.66 16:20.37 | 1:06.45 1:06.50 1:03.71 |
15. | Smul Błażej | 99 | SMS Aleksandrów Ł. | 16:20.52 | 647 | 20,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.78 2:06.98 3:12.82 4:19.07 | 1:01.78 1:05.20 1:05.84 1:06.25 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:24.99 6:31.35 7:37.83 8:44.01 | 1:05.92 1:06.36 1:06.48 1:06.18 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:50.13 10:57.00 12:03.04 13:08.36 | 1:06.12 1:06.87 1:06.04 1:05.32 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:13.91 15:19.15 16:20.52 | 1:05.55 1:05.24 1:01.37 |
16. | Wilk Jakub SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 16:21.24 | 645 | 19,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.39 2:08.07 3:13.31 4:18.94 | 1:02.39 1:05.68 1:05.24 1:05.63 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.12 6:31.19 7:37.44 8:43.61 | 1:06.18 1:06.07 1:06.25 1:06.17 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:49.75 10:56.65 12:02.22 13:07.88 | 1:06.14 1:06.90 1:05.57 1:05.66 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:13.24 15:18.74 16:21.24 | 1:05.36 1:05.50 1:02.50 |
17. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Kraków | 16:21.79 | 644 | 18,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.61 2:07.98 3:14.58 4:21.44 | 1:01.61 1:06.37 1:06.60 1:06.86 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.68 6:30.91 7:36.64 8:42.11 | 1:04.24 1:05.23 1:05.73 1:05.47 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.76 10:53.43 11:59.37 13:05.84 | 1:05.65 1:05.67 1:05.94 1:06.47 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:12.54 15:19.42 16:21.79 | 1:06.70 1:06.88 1:02.37 |
18. | Malinowski Wojciech | 03 | SMS Łódź | 16:22.30 | 643 | 17,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.34 2:07.98 3:14.22 4:20.04 | 1:02.34 1:05.64 1:06.24 1:05.82 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.86 6:31.38 7:37.14 8:42.79 | 1:05.82 1:05.52 1:05.76 1:05.65 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:48.87 10:55.21 12:02.15 13:08.33 | 1:06.08 1:06.34 1:06.94 1:06.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:14.47 15:20.39 16:22.30 | 1:06.14 1:05.92 1:01.91 |
19. | Kulczycki Patryk | 01 | SMS Gorzów Wlkp. | 16:28.55 | 631 | 16,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.58 2:07.38 3:13.91 4:20.07 | 1:01.58 1:05.80 1:06.53 1:06.16 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.59 6:33.65 7:40.59 8:47.62 | 1:06.52 1:07.06 1:06.94 1:07.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:54.53 11:01.81 12:08.12 13:14.41 | 1:06.91 1:07.28 1:06.31 1:06.29 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:20.67 15:25.92 16:28.55 | 1:06.26 1:05.25 1:02.63 |
20. | Lesik Jarosław SR | 02 | SMS Racibórz | 16:29.16 | 630 | 15,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.93 2:06.73 3:12.96 4:18.94 | 1:00.93 1:05.80 1:06.23 1:05.98 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.34 6:32.17 7:39.40 8:46.42 | 1:06.40 1:06.83 1:07.23 1:07.02 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:53.63 11:00.36 12:07.16 13:13.81 | 1:07.21 1:06.73 1:06.80 1:06.65 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:20.49 15:26.16 16:29.16 | 1:06.68 1:05.67 1:03.00 |
21. | Woźny Wiktor | 01 | SMS Zielona Góra | 16:36.92 | 615 | 14,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.73 2:05.71 3:11.42 4:18.08 | 1:00.73 1:04.98 1:05.71 1:06.66 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.54 6:32.59 7:39.94 8:47.11 | 1:07.46 1:07.05 1:07.35 1:07.17 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:55.02 11:03.79 12:11.57 13:19.02 | 1:07.91 1:08.77 1:07.78 1:07.45 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:25.76 15:32.74 16:36.92 | 1:06.74 1:06.98 1:04.18 |
22. | Knyszyński Maciej | 02 | SMS Łódź | 16:40.43 | 609 | 13,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.42 2:08.30 3:14.29 4:20.35 | 1:02.42 1:05.88 1:05.99 1:06.06 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.95 6:34.05 7:41.79 8:49.19 | 1:06.60 1:07.10 1:07.74 1:07.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.74 11:03.99 12:11.45 13:19.16 | 1:07.55 1:07.25 1:07.46 1:07.71 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:27.15 15:34.46 16:40.43 | 1:07.99 1:07.31 1:05.97 |
23. | Dembski Patryk SB | 99 | SMS Bydgoszcz | 16:42.59 | 605 | 12,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.80 2:05.49 3:11.15 4:17.91 | 1:00.80 1:04.69 1:05.66 1:06.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:24.51 6:31.35 7:39.06 8:47.22 | 1:06.60 1:06.84 1:07.71 1:08.16 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.03 11:03.73 12:11.25 13:19.93 | 1:08.81 1:07.70 1:07.52 1:08.68 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:28.70 15:37.92 16:42.59 | 1:08.77 1:09.22 1:04.67 |
24. | Zubik Stanisław | 01 | SMS Warszawa | 16:42.64 | 605 | 11,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.53 2:06.10 3:11.31 4:17.71 | 1:01.53 1:04.57 1:05.21 1:06.40 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:23.69 6:30.64 7:38.69 8:47.24 | 1:05.98 1:06.95 1:08.05 1:08.55 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:55.18 11:03.84 12:12.34 13:20.65 | 1:07.94 1:08.66 1:08.50 1:08.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:30.06 15:38.46 16:42.64 | 1:09.41 1:08.40 1:04.18 |
25. | Lewicki Filip | 03 | SMS Kraków | 16:43.26 | 604 | 10,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.06 2:06.69 3:13.05 4:19.85 | 1:01.06 1:05.63 1:06.36 1:06.80 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.39 6:33.28 7:40.46 8:47.55 | 1:06.54 1:06.89 1:07.18 1:07.09 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:55.24 11:02.33 12:10.19 13:18.87 | 1:07.69 1:07.09 1:07.86 1:08.68 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:28.20 15:36.93 16:43.26 | 1:09.33 1:08.73 1:06.33 |
26. | Ratajczak Mateusz S P | 01 | SMS Poznań | 16:48.35 | 594 | 9,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.06 2:10.57 3:18.28 4:25.94 | 1:03.06 1:07.51 1:07.71 1:07.66 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:33.76 6:41.52 7:49.07 8:56.65 | 1:07.82 1:07.76 1:07.55 1:07.58 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:04.37 11:12.01 12:20.06 13:27.95 | 1:07.72 1:07.64 1:08.05 1:07.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:35.55 15:42.81 16:48.35 | 1:07.60 1:07.26 1:05.54 |
27. | Kesler Marcin SOc | 02 | SMS Ostrowiec Św. | 17:24.08 | 535 | 8,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.89 2:17.08 3:26.65 4:36.74 | 1:08.89 1:08.19 1:09.57 1:10.09 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:47.02 6:56.28 8:06.49 9:16.11 | 1:10.28 1:09.26 1:10.21 1:09.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:26.25 11:36.03 12:46.53 13:57.44 | 1:10.14 1:09.78 1:10.50 1:10.91 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:06.94 16:17.14 17:24.08 | 1:09.50 1:10.20 1:06.94 |
28. | Kowalski Jakub | 02 | SMS Gorzów Wlkp. | 17:37.85 | 515 | 7,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.07 2:19.04 3:31.16 4:43.44 | 1:07.07 1:11.97 1:12.12 1:12.28 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:55.86 7:07.35 8:18.18 9:28.72 | 1:12.42 1:11.49 1:10.83 1:10.54 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:39.09 11:48.61 12:58.94 14:08.87 | 1:10.37 1:09.52 1:10.33 1:09.93 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:19.00 16:28.65 17:37.85 | 1:10.13 1:09.65 1:09.20 |
29. | Wielgus Kacper S P | 01 | SMS Poznań | 17:51.59 | 495 | 6,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.67 2:20.10 3:31.65 4:43.54 | 1:08.67 1:11.43 1:11.55 1:11.89 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.56 7:06.34 8:18.65 9:30.43 | 1:11.02 1:11.78 1:12.31 1:11.78 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:42.16 11:53.45 13:05.37 14:17.21 | 1:11.73 1:11.29 1:11.92 1:11.84 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:29.62 16:41.87 17:51.59 | 1:12.41 1:12.25 1:09.72 |
30. | Rząsa Jacek | 03 | SMS Gdańsk | 18:11.94 | 468 | 5,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.78 2:18.75 3:31.23 4:44.12 | 1:06.78 1:11.97 1:12.48 1:12.89 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:56.82 7:10.26 8:23.74 9:37.35 | 1:12.70 1:13.44 1:13.48 1:13.61 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:51.21 12:04.80 13:18.97 14:33.15 | 1:13.86 1:13.59 1:14.17 1:14.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:46.83 17:00.02 18:11.94 | 1:13.68 1:13.19 1:11.92 |
31. | Krajewski Patryk | 02 | SMS Gdańsk | 18:37.61 | 436 | 4,00 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.56 2:17.64 3:31.19 4:45.22 | 1:05.56 1:12.08 1:13.55 1:14.03 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:00.87 7:16.75 8:32.62 9:49.26 | 1:15.65 1:15.88 1:15.87 1:16.64 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:05.61 12:21.09 13:37.02 14:53.26 | 1:16.35 1:15.48 1:15.93 1:16.24 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:08.99 17:23.59 18:37.61 | 1:15.73 1:14.60 1:14.02 |
NIE UK. | Muszyński Jakub SB | 01 | SMS Bydgoszcz | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 2/12/2017 - 19:21 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 4:08.14 | 747 | 70,00 |
Smyłek Karolina SL Żmuda Weronika | +0,37 | 29.76 31.81 | 1:01.33 1:08.57 | Czarnecka Wiktoria SL Rabiniak Zuzanna SL | +0,49 +0,45 | 28.13 26.75 | 1:01.11 57.13 |
2. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 4:13.37 | 702 | 66,00 |
Koluch Julia Kramer Aleksandra | 29.29 32.63 | 1:00.68 1:09.69 | Frąckiewicz Martyna Piotrowicz Maja | +0,29 | 29.33 28.05 | 1:03.59 59.41 |
3. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 4:16.28 | 678 | 64,00 |
Traczyk Justyna SWR Hellak Emilia SWR | +0,43 | 30.95 33.66 | 1:03.59 1:11.97 | Kossakowska Dominika SWR Rzońca Patrycja SWR | +0,37 +0,37 | 28.95 27.61 | 1:02.53 58.19 |
4. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:17.18 | 671 | 62,00 |
Kosińska Dominika SO Lewandowska Natalia SO | +0,28 | 31.90 33.44 | 1:05.51 1:12.87 | Kołodziej Katarzyna SO Klimek Marta SO | +0,25 +0,38 | 27.90 27.74 | 1:00.72 58.08 |
5. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 4:17.80 | 666 | 60,00 |
Gus Julia SB Paradowska Kinga SB | 30.67 33.48 | 1:03.53 1:11.28 | Rydyńska Marianna SB Tomkowicz Wiktoria SB | +0,40 +0,31 | 29.49 28.31 | 1:03.84 59.15 |
6. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 4:21.15 | 641 | 58,00 |
Górnicka Aleksandra Kisiel Gabriela | +0,48 | 31.73 34.64 | 1:04.62 1:14.68 | Rogowska Katarzyna Fryckowska Natalia | +0,43 +0,28 | 29.35 26.93 | 1:03.77 58.08 |
7. | SMS Warszawa 1 | SMS Warszawa | 4:22.93 | 628 | 56,00 |
Dekoninck Laura SWwa Tomaszek Aleksandra SWwa | 32.57 32.77 | 1:07.32 1:10.89 | Wróbel Julia SWwa Mozołowska Emilia | +0,04 +0,46 | 29.24 27.82 | 1:05.11 59.61 |
8. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 4:23.49 | 624 | 54,00 |
Śliwa Maja SR Kocjan Victoria SR | +0,63 | 31.71 33.88 | 1:05.76 1:11.80 | Iżycka Marta SR Wygnał Maja SR | +0,15 +0,54 | 30.83 28.12 | 1:06.63 59.30 |
9. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 4:23.96 | 620 | 52,00 |
Skibczak Natalia Gotowska Weronika | 32.59 35.24 | 1:07.75 1:15.79 | Woźniak Zofia Klonowska Julia | +0,34 +0,36 | 28.68 27.83 | 1:02.42 58.00 |
10. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 4:24.25 | 618 | 50,00 |
Król Wiktoria Durczyńska Katarzyna | +0,26 | 32.02 33.95 | 1:06.35 1:14.05 | Peciak Katarzyna Kowal Emilia SK | +0,46 +0,47 | 29.08 28.00 | 1:04.97 58.88 |
11. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | 4:32.59 | 563 | 48,00 |
Kaczanowska Maria Weckwert Iga | 32.18 37.27 | 1:06.43 1:18.93 | Bylińska Agnieszka Piepiórka Martyna | +0,52 | 31.59 28.56 | 1:07.84 59.39 |
12. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 4:33.67 | 557 | 46,00 |
Szafrańska Julia SOc Banaczkowska Aleksandra SOc | 32.89 34.73 | 1:07.16 1:13.62 | Błaszkiewicz Wiktoria SOc Przygoda Natalia SOc | +0,26 +0,44 | 31.41 30.01 | 1:09.85 1:03.04 |
13. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 4:36.57 | 539 | 44,00 |
Lisowska Wiktoria SOL Gładkojć Marta SOL | 00 02 | 31.73 37.54 | 1:05.70 1:20.83 | Raczewska Emilia SOL Jaszczuk Ewa SOL | 02 02 | 30.95 30.08 | 1:07.08 1:02.96 |
14. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 4:41.26 | 513 | 42,00 |
Łukaszewicz Emilia S P Kozanecka Katarzyna SP | 01 01 | 33.56 36.13 | 1:11.16 1:17.50 | Bielewicz Joanna SP Kromolicka Wiktoria SP | 00 00 | 32.23 29.45 | 1:10.06 1:02.54 |
15. | SMS Łódź 1 | SMS Łódź | 4:44.25 | 497 | 40,00 |
Grzelczyk Natalia Szubska Oliwia | 33.27 39.39 | 1:09.30 1:23.12 | Guść Wiktoria Piękoś Natalia | +0,35 +0,54 | 30.80 30.46 | 1:08.31 1:03.52 |
16. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 4:52.18 | 457 | 38,00 |
Kostkiewicz Gabriela Bednarz Oliwia | 35.42 40.00 | 1:12.75 1:25.91 | Miciak Agata Czepulanis Alicja | +0,35 | 31.55 30.76 | 1:09.60 1:03.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 2/12/2017 - 19:32 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 18 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. | Druż. |
1. | SMS Warszawa Bielany 1 | SMS Warszawa Bielany | 3:42.49 | 717 | 70,00 |
Młynarczyk Karol Sobiecki Jakub | 00 01 | Piszczorowicz Bartosz Jemielita Oskar | 99 01 |
2. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 3:44.21 | 700 | 66,00 |
Ciastoń Sebastian SO Krulikowski Maciej SO | 28.05 28.82 | 56.94 1:01.89 | Blachura Patryk SO Milbrant Kacper SO | +0,42 +0,44 | 25.20 24.48 | 54.12 51.26 |
3. | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 3:44.44 | 698 | 64,00 |
Majerski Jakub Szczepaniak Paweł SK | +0,36 | 27.24 29.00 | 56.54 1:03.17 | Goraj Marcin SK Krzykała Emil SK | -0,03 +0,33 | 24.66 24.39 | 53.44 51.29 |
4. | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 3:45.68 | 687 | 62,00 |
Chmielewski Jakub SWR Zhuravel Nazar SWR | 99 03 | 27.19 29.76 | 55.76 1:04.30 | Kiszczak Jakub SWR Jaworski Szymon SWR | 00 01 | 25.40 23.78 | 55.49 50.13 |
5. | SMS Aleksandrów Ł. 1 | SMS Aleksandrów Ł. | 3:48.25 | 664 | 60,00 |
Kaźmierczak Kamil Błaszczyk Kacper | +0,21 | 26.26 32.11 | 53.46 1:08.89 | Smul Błażej Cukanow Michał | +0,51 +0,04 | 25.90 23.34 | 56.02 49.88 |
6. | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 3:51.07 | 640 | 58,00 |
Kędzia Wiktor Łanczkowski Dominik | 00 01 | 27.90 | 57.53 | Gębka Olaf Domański Gracjan | 00 00 |
7. | SMS Lublin 1 | SMS Lublin | 3:52.69 | 627 | 56,00 |
Bryła Kamil SL Data Mariusz | +0,35 | 26.90 31.25 | 55.64 1:07.88 | Oller Krzysztof SL Borkowski Kacper SL | +0,05 +0,48 | 25.84 25.00 | 55.76 53.41 |
8. | SMS Warszawa 1 | SMS Warszawa | 3:53.41 | 621 | 54,00 |
Zubik Jan SWwa Chałupczyński Bartosz SWwa | +0,26 | 28.69 29.55 | 1:00.11 1:04.01 | Krutowicz Bartłomiej SWwa Dejneżenko Daniel | +0,09 +0,50 | 26.33 24.51 | 57.95 51.34 |
9. | SMS Olsztyn 1 | SMS Olsztyn | 3:53.49 | 620 | 52,00 |
Mościcki Jakub SOL Koziejko Bartłomiej SOL | +0,35 | 27.99 31.88 | 57.27 1:07.53 | Sadłowski Piotr SOL Kulpa Michał SOL | +0,55 +0,53 | 25.98 24.94 | 55.41 53.28 |
10. | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 3:54.06 | 616 | 50,00 |
Zając Mateusz SR Dziedzic Dawid SR | +0,55 | 28.38 29.29 | 59.24 1:03.65 | Czyżak Arkadiusz SR Smoliński Paweł SR | +0,56 +0,58 | 26.12 25.57 | 57.57 53.60 |
11. | SMS Bydgoszcz 1 | SMS Bydgoszcz | 3:54.89 | 609 | 48,00 |
Wamka Mateusz SB Wiśniewski Jakub SB | +0,43 | 29.50 30.77 | 1:00.07 1:07.08 | Winiatowski Patryk SB Mikołajczak Błażej SB | 0.00 +0,12 | 25.08 24.82 | 54.91 52.83 |
12. | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 3:57.97 | 586 | 46,00 |
Gotszling Dawid Beberok Filip | +0,40 | 28.63 29.53 | 59.24 1:06.22 | Miciul Michał Jasionowski Mikołaj | +0,36 +0,32 | 26.61 25.70 | 57.40 55.11 |
13. | SMS Gorzów Wlkp. 1 | SMS Gorzów Wlkp. | 3:59.25 | 576 | 44,00 |
Biskupski Kacper Szczepanowski Jakub | +0,37 | 29.36 30.27 | 1:02.91 1:04.94 | Chyczewski Oliwer Wałcerz Mateusz | +0,49 +0,38 | 26.68 25.33 | 58.86 52.54 |
14. | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 3:59.62 | 574 | 42,00 |
Wiatr Wojciech S P Solarski Antoni | 01 01 | 28.72 31.05 | 58.88 1:06.71 | Kupracz Szymon S P Wytyk Marcel S P | 01 01 | 26.73 26.21 | 58.91 55.12 |
15. | SMS Łódź 1 | SMS Łódź | 4:05.46 | 534 | 40,00 |
Coleman Alan Kłosiński Alan | +0,34 | 30.97 30.39 | 1:04.46 1:05.67 | Syska Kacper Purtak Wiktor | 28.27 25.77 | 1:01.09 54.24 |
16. | SMS Ostrowiec Św. 1 | SMS Ostrowiec Św. | 4:07.48 | 521 | 38,00 |
Stefański Patryk SOc Klimas Michał SOc | 03 02 | 31.81 | 1:04.38 | Rogoziński Mateusz SOc Wilk Jakub SOc | 99 02 |
DYSKW. | SMS Gdańsk 1 | SMS Gdańsk | - | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 19:39) |
Dubiel Kornel, Żurawski Marcel, Bielawa Dominik, Marzec Milan |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |