Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora – Swim Test - Arena Proszówki, 11/3/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Adamczuk Agata | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 38.93 32.56 | |||||
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Baranowska Maria | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.60 26.89 |
|||||
Bartosik Zuzanna | 08 | ISCHE | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Bielecka Laila | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Bielecka Otylia | 06 | 04506 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Bielecki Dymitr | 05 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Bocheński Kajetan | 07 | ISCHE | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Bodzoń Mia | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 36.53 30.56 |
|||||
Bujak Maksymilian | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.25 27.86 |
|||||
Cebula Monika | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Chowaniec-Sieniawski Szymon | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 38.43 33.13 |
|||||
Chrząszcz Aleksandra | 14 | 04506 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Chrząszcz Dominika | 12 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Chrząszcz Matylda | 09 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (5) | NT NT |
|||||
Ciupka Artur | 09 | 04506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Curzytek Hanna | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 51.54 1:04.00 |
|||||
Czerski Kamil | 04 | ISCHE | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Dakowicz Lena | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 18.42 20.64 |
|||||
Daniec Jakub | 96 | H2KRA | 50m dowolny (9) | NT | |||||
Daniec Karol | 92 | H2KRA | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | NT NT |
|||||
Dudziak Maja | 08 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Dygulska Julia | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 38.36 42.48 |
|||||
Dzięgiel Bartosz | 09 | H2KRA | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Dzięgiel Szymon | 09 | H2KRA | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Długopolski Ignacy | 08 | ISCHE | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Fengler Adam | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.52 21.25 |
|||||
Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.47 30.00 |
|||||
Gawęda Joanna | 99 | H2KRA | 50m dowolny (8) | NT | |||||
Gawęda Maciej | 92 | H2KRA | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | NT NT |
|||||
Goc Jan | 07 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Golonek Amelia | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Gościńska Gabriela | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (5) | 18.70 NT |
|||||
Gruca Julia | 05 | ISCHE | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Gruca Szymon | 03 | ISCHE | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Grzesiak Oliwia | 08 | H2KRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Grzesik Zuzanna | 02 | 04506 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Grzywacz Gabriela | 09 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Gubała Eryk | 09 | 04506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Górak Łukasz | 06 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Górowski Piotr | 06 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Głogowski Kuba | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 1:04.67 1:06.37 |
|||||
Jastrzębski Kamil | 04 | H2KRA | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | NT NT |
|||||
Jurkowska Anna | 04 | ISCHE | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kafara Konrad | 06 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kafara Łukasz | 03 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | NT NT |
|||||
Kaim Jan | 04 | H2KRA | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kalarus Dawid | 10 | 04506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kalarus Gabriela | 07 | 04506 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Kapałka Mateusz | 10 | H2KRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kapera Maksymilian | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 47.24 52.86 |
|||||
Koczur Adam | 09 | 04506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Korbiel Aleksandra | 08 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (5) | NT NT |
|||||
Kosakowski Wojciech | 08 | ISCHE | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kot Krzysztof | 03 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kotynia Juliusz | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 39.30 29.34 |
|||||
Kowalska Lena | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.73 28.85 |
|||||
Kros Karolina | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 46.07 51.80 |
|||||
Król Piotr | 06 | ISCHE | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kubis Gabriela | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (5) | 24.02 NT |
|||||
Kulig Lucja | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.83 24.17 |
|||||
Kumela Jerzy | 07 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kuryłek Nikola | 08 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (5) | NT NT |
|||||
Kusy Miłosz | 06 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kusz Franciszek | 09 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.80 22.34 |
|||||
Kłyś Lena | 09 | 03606 | 25m grzbietowy (3) 25m motylkowy (5) | 22.66 NT |
|||||
Lew Milena | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Lichowska-Augier Zoe | 10 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Liffredo Alice | 08 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Linke Tomasz | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.01 22.65 |
|||||
Liszka Julian | 10 | H2KRA | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Maciuszek Bartosz | 07 | H2KRA | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Maciuszek Katarzyna | 08 | H2KRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Magura-Witkowski Adam | 08 | 04506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Majchrzak Patrycja | 05 | ISCHE | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Majerski Paweł | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 43.17 45.14 |
|||||
Majewska Olga | 04 | ISCHE | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Makarewicz Jagoda | 10 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Martys Dominik | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.61 30.84 |
|||||
Mazur Mikołaj | 05 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Mietelska Kamila | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mietelska Natalia | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 39.29 32.55 |
|||||
Miętus Patrycija | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Morawska Laura | 03 | 04506 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Mucha Weronika | 08 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.15 23.73 |
|||||
Mężyk Anastazja | 07 | ISCHE | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Młynarczyk Maciek | 07 | ISCHE | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Nogieć Barbara | 08 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.72 24.03 |
|||||
Nogieć Michalina | 08 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.46 24.58 |
|||||
Nosal Tomek | 09 | ISCHE | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Nowacka Emilia | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.30 24.30 |
|||||
Nowak Kornel | 03 | ISCHE | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Nowak Oskar | 09 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.44 28.15 |
|||||
Ociepka Hubert | 05 | ISCHE | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Patro Maciej | 06 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Patro Michał | 09 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.79 26.78 |
|||||
Pietrzyk Antoni | 07 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Pietrzyk Maja | 09 | 04506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Pitala Arkadiusz | 09 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.34 37.52 |
|||||
Preis Zuzanna | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.85 29.03 |
|||||
Proc Wiktor | 05 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Przybojewski Nikodem | 04 | H2KRA | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Płoskonka Szymon | 09 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.05 28.39 |
|||||
Rachwał Olga | 10 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 31.06 31.31 |
|||||
Rachwał Patryk | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m motylkowy (6) | 21.47 NT |
|||||
Respekta Alicja | 08 | ISCHE | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Rosół Bartosz | 07 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Rosół Martyna | 09 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Ryszka Maja | 10 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Sakłak Michał | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 34.17 27.10 |
|||||
Seruga Jan | 07 | 01906 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Siwior Filip | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 48.25 31.17 |
|||||
Skrzypek Ada | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.28 21.92 |
|||||
Skrzypek Milena | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.51 24.57 |
|||||
Sobota Angelina | 04 | 04506 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Sobotkowski Nikodem | 10 | H2KRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Stawiarska Tatiana | 07 | ISCHE | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Sternalski Kacper | 07 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Strugała Igor | 08 | H2KRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Swałdek Adrian | 10 | 04506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Szewczyk Maria | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.54 26.52 |
|||||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m motylkowy (6) | 18.27 NT |
|||||
Szymczak Karolina | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 41.36 31.35 |
|||||
Słaboń Stanisław | 09 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.26 25.52 |
|||||
Tatarczyński Edmund | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 40.01 50.31 |
|||||
Toboła Antoni | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.60 26.27 |
|||||
Tracz Kaja | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.90 25.51 |
|||||
Turmińska Gabriela | 08 | H2KRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Turmiński Patryk | 08 | H2KRA | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Uryga Kacper | 09 | ISCHE | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Wajda Artur | 09 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.91 23.37 |
|||||
Werner Izabela | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 34.45 37.44 |
|||||
Wiech Oliwier | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.00 26.43 |
|||||
Wolfinger Aleksander | 06 | 04506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Wróbel Martyna | 05 | ISCHE | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Węgrzyn-Wiśniowski Gabriel | 09 | H2KRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Zięba Bartek | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 37.89 48.23 |
|||||
Zięba Jacek | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 1:01.90 1:03.69 |
|||||
Łądka Gabriel | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.06 27.76 |
|||||
Ślusarczyk Jan | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 37.77 35.25 |
|||||
Śmiałek Laura | 08 | 04506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
SP 75 nr1 | 03606 | 4 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
SP 75 nr2 | 03606 | 4 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
SP 75 nr3 | 03606 | 4 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
H2O Kraków 1 | H2KRA | 4 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Maciuszek Katarzyna | 08 | Grzesiak Oliwia Strugała Igor | 08 08 |
Swim Test Kraków 2 | 04506 | 4 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Swałdek Adrian Pietrzyk Maja | 10 09 | Śmiałek Laura Dudziak Maja | 08 08 |
Swim Test Kraków 1 | 04506 | 4 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Chrząszcz Matylda Korbiel Aleksandra | 09 08 | Kuryłek Nikola Magura-Witkowski Adam | 08 08 |
Swim Test Kraków 3 | 04506 | 4 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Dudziak Maja Grzywacz Gabriela | 08 09 | Gubała Eryk Liffredo Alice | 09 08 |
Iskry Chełmiec 1 | ISCHE | 4 x 25m dowolny (7) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Nosal Tomek Długopolski Ignacy | 09 08 | Respekta Alicja Uryga Kacper | 08 09 |
H2O Kraków 2 | H2KRA | 4 x 50m dowolny (14) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Gawęda Maciej Daniec Karol | 92 92 | Gawęda Joanna Daniec Jakub | 99 96 |
Swim Test Kraków 4 | 04506 | 4 x 50m dowolny (14) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Kafara Konrad Kusy Miłosz | 06 06 | Mazur Mikołaj Proc Wiktor | 05 05 |
Swim Test Kraków 5 | 04506 | 4 x 50m dowolny (14) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Kafara Łukasz Morawska Laura | 03 03 | Kot Krzysztof Bielecki Dymitr | 03 05 |
Swim Test Kraków 6 | 04506 | 4 x 50m dowolny (14) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Rosół Bartosz Górowski Piotr | 07 06 | Pietrzyk Antoni Grzesik Zuzanna | 07 02 |
Iskry Chełmiec 2 | ISCHE | 4 x 50m dowolny (14) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Nowak Kornel Jurkowska Anna | 03 04 | Wróbel Martyna Majewska Olga | 05 04 |
Iskry Chełmiec 3 | ISCHE | 4 x 50m dowolny (14) | Mieszane | 11 lat i starsi | NT |
Król Piotr Majchrzak Patrycja | 06 05 | Mężyk Anastazja Gruca Szymon | 07 03 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |