VII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha Herby, 7/4/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m klasyczny (24) | 37.15 1:18.47 1:32.21 | 16/12/2017 25/3/2018 4/2/2018 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Szczerba Patrycja | 07 | 01506 | 101506600031 | 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:30.64 38.88 1:22.69 | 24/3/2018 10/3/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 39.96 1:22.76 | 23/12/2017 4/2/2018 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
Czaja Franciszek | 08 | 06311 | 106311700021 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 49.68 NT 53.83 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Drobotko Mark | 10 | 06311 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 30.00 |
|||||
Gościniak Sonia | 10 | 06311 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 29.00 29.00 |
|||||
Gradoń Maja | 10 | 06311 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.07 25.06 31.26 | 21/10/2017 10/12/2017 16/12/2017 | Wola Knurów Pawłowice |
|||
Gradoń Zuzanna | 08 | 06311 | 106311600018 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 43.80 1:48.22 57.26 | 17/3/2018 14/10/2017 18/3/2018 | Kielce (POL) Dobrodzien (POL) Kielce (POL) |
||
Klińska Amelia | 10 | 06311 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.42 31.32 | 4/11/2017 22/4/2017 | Łazy Wola |
|||
Kupczak Olga | 08 | 06311 | 106311600016 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | 41.74 49.39 51.39 | 17/3/2018 18/3/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Marciniak Amadeusz | 09 | 06311 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
|||||
Moroziuk Maja | 10 | 06311 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 29.00 29.00 |
|||||
Mróz Dominik | 08 | 06311 | 106311700015 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 42.18 1:36.38 50.18 | 17/3/2018 18/3/2018 18/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Nowak Liliana | 11 | 06311 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.00 27.00 |
|||||
Przesłańska Zuzanna | 09 | 06311 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | NT NT |
|||||
Przygocka Zuzanna | 10 | 06311 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.00 27.00 |
|||||
Shybitava Marya | 06 | 06311 | 106311600008 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 40.42 1:29.32 1:27.84 | 18/3/2018 18/3/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Wieczorek Kacper | 08 | 06311 | 106311700017 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 37.90 45.53 49.50 | 17/3/2018 18/3/2018 18/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Włodara Aleksandra | 07 | 06311 | 106311600012 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 40.77 56.11 1:54.53 | 17/3/2018 21/10/2017 18/3/2018 | Kielce (POL) Miedzna (POL) Kielce (POL) |
Jakubczyk Natalia | 08 | 02711 | 102711600314 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 33.96 38.76 1:27.27 | 9/3/2018 9/3/2018 16/2/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
Badura Oliwia | 07 | 00407 | 100407600107 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:24.88 44.42 1:31.56 | 9/1/2018 14/10/2017 10/2/2018 | Strzelce Opolskie (POL) Dobrodzien (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bylak Dawid | 08 | 00407 | 100407700127 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 41.95 1:45.88 55.41 | 10/2/2018 6/12/2017 10/2/2018 | Wieliczka (POL) Olesno (POL) Wieliczka (POL) |
||
Fablewski Emilia | 07 | 00407 | 100407600126 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | NT 2:06.63 NT | 27/10/2017 | Kluczbork (POL) |
||
Hyla Denis | 07 | 00407 | 100407700125 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 47.94 1:34.18 2:08.48 | 27/10/2017 10/2/2018 14/10/2017 | Kluczbork (POL) Wieliczka (POL) Dobrodzien (POL) |
||
Jainta Sara | 07 | 00407 | 100407600100 | 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 39.76 35.98 1:20.00 | 6/12/2017 9/1/2018 10/2/2018 | Olesno (POL) Strzelce Opolskie (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kaczmarczyk Mieszko | 09 | 00407 | 100407700128 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT 1:01.91 | 14/10/2017 | Dobrodzien (POL) |
||
Kowalska Olga | 08 | 00407 | 100407600130 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | 1:00.28 2:13.32 NT | 6/12/2017 9/1/2018 | Olesno (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
||
Olczyk Natalia | 10 | 00407 | 100407600129 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 24.62 27.33 NT |
||||
Solich Martyna | 08 | 00407 | 100407600099 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:33.52 49.50 1:39.06 | 6/12/2017 10/2/2018 14/10/2017 | Olesno (POL) Wieliczka (POL) Dobrodzien (POL) |
||
Turoń Oskar | 08 | 00407 | 100407600131 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 51.05 54.73 1:53.27 | 27/10/2017 14/10/2017 9/1/2018 | Kluczbork (POL) Dobrodzien (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
Banasik Bianka | 09 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT | |||||
Bauer Bartłomiej | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) | NT NT NT |
|||||
Blukacz Anna | 09 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 54.66 NT NT | 18/11/2017 | Paniowki (POL) | |||
Blukacz Krzysztof | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 34.77 36.77 38.77 |
|||||
Błaszczykiewicz Cyprian | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | NT 48.30 1:42.88 | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Chalińska Amelia | 06 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 47.67 59.67 2:13.43 | 14/5/2017 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Chaliński Mikołaj | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Choła Natalia | 09 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Cichoń Karolina | 11 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 28.11 30.12 36.12 |
|||||
Cichoń Wiktor | 09 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 46.29 53.96 NT | 26/11/2017 26/11/2017 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Czapliński Kajetan | 07 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 45.14 55.58 NT | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Czapliński Mikołaj | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 37.00 47.36 1:46.69 | 14/5/2017 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Czornik Oliwier | 05 | 05611 | 200m dowolny (8) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | NT NT 1:40.63 | 26/11/2017 | Kozy (POL) |
|||
Domagała Krystian | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 47.89 1:01.90 NT | 26/11/2017 18/11/2017 | Kozy (POL) Paniowki (POL) |
|||
Edelman Kacper | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Florczyk Jakub | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) | NT NT NT |
|||||
Florczyk Szymon | 09 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 48.00 NT NT | 18/11/2017 | Paniowki (POL) | |||
Giza Wiktor | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 34.33 36.33 38.76 |
|||||
Gruszczyński Wiktor | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Grzegorzek Dobrawa | 10 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 24.21 26.11 28.88 |
|||||
Grzegorzek Magdalena | 07 | 05611 | 105611600021 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 44.27 1:34.78 1:42.14 | 26/11/2017 18/11/2017 18/11/2017 | Kozy (POL) Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
||
Gworys Zofia | 06 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Głąb Vanessa | 09 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Jędrysiak Łukasz | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kabziński Karol | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 34.56 36.54 38.98 |
|||||
Kasprzyk Kacper | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kielan Emilia | 08 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Kierlik Piotr | 09 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kmieć Maciej | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 19.88 24.11 25.68 |
|||||
Kmieć Patrycja | 05 | 05611 | 105611600013 | 200m dowolny (7) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT 41.19 1:29.37 | 18/11/2017 25/2/2017 | Paniowki (POL) Wieliczka (POL) |
||
Konieczny Dominik | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kopera Kacper | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | NT NT NT |
|||||
Kotkowski Igor | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kowalczyk Emil | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | NT NT NT |
|||||
Kubat Dawid | 08 | 05611 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | NT NT NT |
|||||
Kubicki Jakub | 09 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kulej Magdalena | 09 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Lis Weronika | 07 | 05611 | 105611600025 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 36.62 1:27.13 51.03 | 24/11/2017 18/11/2017 24/11/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Paniowki (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Lizurej Kacper | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | NT NT NT |
|||||
Lizurej Milena | 09 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Lutak Ewa | 08 | 05611 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | 47.36 1:49.62 59.96 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Macherzyńska Nikola | 06 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT NT NT |
|||||
Majewski Maksymilian | 09 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Mazik Antonina | 10 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 18.98 20.71 22.69 |
|||||
Mazik Franciszek | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 19.76 22.24 24.11 |
|||||
Mika Michał | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 37.74 43.42 1:58.12 | 14/5/2017 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Mięsowska Emilia | 07 | 05611 | 105611600024 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | NT NT NT |
||||
Mięsowski Jakub | 06 | 05611 | 105611700022 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m klasyczny (25) | 1:26.23 NT 1:56.01 | 30/9/2017 8/4/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Czestochowa (POL) |
||
Mońka Antonia | 09 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Nazarkiewicz Igor | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 55.33 NT NT | 26/11/2017 | Kozy (POL) | |||
Noga Dominika | 07 | 05611 | 105611600018 | 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 1:23.09 1:34.20 1:29.99 | 16/2/2018 10/3/2018 26/11/2017 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Kozy (POL) |
||
Osadnik Emilia | 10 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 22.67 25.00 28.77 |
|||||
Otwinowska Katarzyna | 09 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Paciepnik Kacper | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 36.26 43.90 1:44.22 | 18/11/2017 26/11/2017 14/5/2017 | Paniowki (POL) Kozy (POL) Herby (POL) |
|||
Paciepnik Wiktor | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | NT NT NT |
|||||
Parkitny Marcin | 09 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Piotrowska Roksana | 05 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT 51.55 59.09 | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Plaminiak Antoni | 05 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 37.81 NT 55.51 | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Radzioch Konrad | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (27) | 41.87 49.84 NT | 18/11/2017 26/11/2017 | Paniowki (POL) Kozy (POL) |
|||
Roszak Szymon | 06 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 43.21 NT NT | 14/5/2017 | Herby (POL) | |||
Rykała Marzena | 06 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Smyła Zuzanna | 07 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Stępień Martyna | 05 | 05611 | 105611600014 | 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | NT NT NT |
||||
Stępień Mikołaj | 07 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | NT NT NT |
|||||
Suleja Radosław | 11 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 40.31 40.67 44.56 |
|||||
Syguda Maja | 09 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT 58.83 NT | 26/11/2017 | Kozy (POL) |
|||
Telęga Anna | 08 | 05611 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | NT 48.83 NT | 26/11/2017 | Kozy (POL) |
|||
Toporek Alicja | 11 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 32.22 42.11 47.65 |
|||||
Wacowski Maksymilian | 10 | 05611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 24.12 26.11 28.13 |
|||||
Werk Adam | 07 | 05611 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | NT NT NT |
|||||
Widuła Zuzanna | 06 | 05611 | 105611600020 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 39.93 50.03 2:00.74 | 14/5/2017 18/11/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Paniowki (POL) Herby (POL) |
||
Wróbel Maciej | 08 | 05611 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 55.22 NT NT | 8/4/2017 | Czestochowa (POL) | |||
Wydmuch Michalina | 05 | 05611 | 105611600001 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 38.94 45.43 1:35.61 | 8/4/2017 14/5/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Herby (POL) Czestochowa (POL) |
||
Wójcik Kalina | 10 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Włoszek Maciej | 06 | 05611 | 105611700023 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 35.48 1:22.58 47.88 | 18/11/2017 14/5/2017 26/11/2017 | Paniowki (POL) Herby (POL) Kozy (POL) |
||
Zasada Ewa | 08 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Zasada Lena | 10 | 05611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 27.00 28.11 30.33 |
|||||
Zbrońska Emilia | 06 | 05611 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 44.21 NT 2:03.43 | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Świerzy Piotr | 05 | 05611 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 1:32.50 46.55 NT | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Żak Igor | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 43.04 NT 54.17 | 18/11/2017 18/11/2017 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Żurawski Maciej | 08 | 05611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
Delfin Kłobuck 1 | 05611 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:38.66 |
Noga Dominika Kmieć Patrycja | 07 05 | Paciepnik Kacper Radzioch Konrad | 06 08 |
Czogała Grzegorz | 07 | 06911 | 106911700085 | 50m klasyczny (12) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (27) | 42.28 NT 1:18.71 | 16/10/2017 10/3/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kubieniec Oskar | 07 | 06911 | 106911700138 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | 33.07 40.17 40.79 | 24/11/2017 24/11/2017 5/2/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) |
Banasiak Emilia | 07 | 05111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT | |||||
Czerniawski Jakub | 05 | 05111 | 105111700071 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 32.41 1:09.92 1:23.57 | 17/2/2018 18/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Domżalska Nadia | 07 | 05111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 48.59 53.22 1:02.47 | 9/6/2017 1/6/2017 31/5/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
|||
Dziurski Przemysław | 06 | 05111 | 105111700094 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 38.14 1:17.24 1:24.12 | 18/2/2018 16/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Gęgotek Adrian | 05 | 05111 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Gęgotek Sonia | 09 | 05111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Klaszczyk Filip | 08 | 05111 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Konig Szymon | 06 | 05111 | 105111700103 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 39.59 46.53 54.13 | 2/12/2017 2/12/2017 21/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) Gliwice (POL) |
||
Krupa Bruno | 05 | 05111 | 105111700106 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 35.49 39.37 49.05 | 2/12/2017 18/2/2018 16/2/2018 | Wola (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Kudłaciok Jakub | 07 | 05111 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Maniura Jessica | 09 | 05111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Marchwiński Stanisław | 06 | 05111 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 47.42 48.49 1:48.46 | 14/6/2017 16/2/2018 17/2/2018 | Radlin (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Nantka Przemysław | 08 | 05111 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 41.39 44.51 NT | 17/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Pietroniec Konrad | 10 | 05111 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT 30.14 30.72 |
|||||
Pękala Marta | 07 | 05111 | 105111600120 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 37.03 51.57 1:44.11 | 14/5/2017 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
||
Rogozińska Magdalena | 07 | 05111 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT 51.12 NT | 16/2/2018 | Katowice (POL) |
|||
Stromczyński Kajetan | 09 | 05111 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Wacławek Laura | 05 | 05111 | 105111600068 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 37.40 47.84 NT | 28/4/2017 28/4/2017 | Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Zawada Julia | 07 | 05111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | 44.91 54.35 50.67 | 24/11/2017 24/11/2017 24/11/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Pasierb Adam | 10 | 00306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.90 24.70 |
Dusza Maciej | 07 | 03611 | 103611700352 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 100m motylkowy (10) | 1:24.01 1:27.13 1:41.39 | 18/2/2018 16/2/2018 17/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Dusza Michalina | 08 | 03611 | 103611600393 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | NT 52.51 1:43.07 | 20/11/2017 18/2/2018 | Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Katarzyński Jakub | 08 | 03611 | 103611700360 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 1:42.11 53.90 NT | 7/10/2017 20/11/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) |
||
Kempa Kinga | 05 | 03611 | 103611600229 | 50m dowolny (14) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 28.48 1:06.27 1:08.53 | 23/12/2017 24/3/2018 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Pawlowice (POL) |
||
Korolczuk Hanna | 06 | 03611 | 103611600298 | 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 39.87 39.09 1:28.00 | 26/11/2017 16/2/2018 17/2/2018 | Kozy (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Kraska Mateusz | 07 | 03611 | 103611700371 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:22.22 41.81 1:41.81 | 18/2/2018 16/2/2018 17/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Miłoszewska Imga | 07 | 03611 | 103611600344 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (24) | NT NT NT |
||||
Pilecka Zuzanna | 06 | 03611 | 103611600304 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 30.29 1:10.04 37.40 | 13/12/2017 18/11/2017 13/12/2017 | Gliwice (POL) Paniowki (POL) Gliwice (POL) |
||
Piszczek Kamila | 05 | 03611 | 103611600267 | 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (16) | 1:12.90 2:41.31 1:20.76 | 18/2/2018 17/2/2018 17/12/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Pawlowice (POL) |
||
Porwik Kacper | 06 | 03611 | 103611700305 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:14.82 41.59 1:30.57 | 18/2/2018 16/2/2018 17/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Purchałka Amelia | 06 | 03611 | 103611600324 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 32.93 1:13.52 43.95 | 17/2/2018 18/2/2018 18/11/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Paniowki (POL) |
||
Smiczek Julia | 05 | 03611 | 103611600359 | 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 2:22.49 31.91 1:10.22 | 17/2/2018 18/2/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Szczembara Kinga | 06 | 03611 | 103611600364 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 41.47 1:31.53 37.72 | 16/2/2018 17/2/2018 17/3/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Warwas Grzgorz | 06 | 03611 | 103611700315 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | NT NT NT |
||||
Wiernicka Julia | 07 | 03611 | 103611600348 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (9) | 1:18.70 1:24.07 1:30.48 | 18/2/2018 16/2/2018 17/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
Gawlik Michał | 07 | 04611 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 36.09 NT 1:39.59 NT | 17/2/2018 17/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Goj Katarzyna | 08 | 04611 | 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 43.45 41.79 NT | 20/11/2017 16/2/2018 | Gliwice (POL) Katowice (POL) |
|||
Grochowski Kacper | 08 | 04611 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 41.14 NT NT | 14/5/2017 | Herby (POL) | |||
Kowalska Patrycja | 08 | 04611 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 35.19 40.34 45.77 | 17/2/2018 9/12/2017 20/11/2017 | Katowice (POL) Warsaw (POL) Gliwice (POL) |
|||
Machno Anna | 07 | 04611 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 36.29 1:22.65 1:20.99 | 10/3/2018 24/11/2017 10/3/2018 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
|||
Myga Emilia | 06 | 04611 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Pietrakowski Aleksander | 09 | 04611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 45.82 NT 53.02 | 26/11/2017 26/11/2017 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Szczygieł Maja | 08 | 04611 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) | 56.04 1:01.08 NT | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Urbaniak Paweł | 05 | 04611 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | NT 1:44.77 NT | 5/3/2017 | Myslenice (POL) |
|||
Widawski Jakub | 09 | 04611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 43.35 NT NT | 17/3/2018 | Kielce (POL) | |||
Więcek Adam | 09 | 04611 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 49.80 NT 58.50 | 17/2/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
Victoria Zawiercie 1 | 04611 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Grochowski Kacper Machno Anna | 08 07 | Urbaniak Paweł Myga Emilia | 05 06 |
Kucharski Bartłomiej | 05 | 02601 | 102601700080 | 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 2:44.50 37.01 1:22.35 | 14/10/2017 9/2/2018 21/10/2017 | Opole (POL) Osiecznica (POL) Legnica (POL) |
||
Kulas Anna | 07 | 02601 | 102601600104 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | 35.79 40.93 42.54 | 10/2/2018 9/2/2018 9/2/2018 | Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) |
||
Matuszewska Maja | 07 | 02601 | 102601600114 | 50m dowolny (14) 100m klasyczny (24) 100m motylkowy (9) | NT 1:43.76 NT | 17/3/2018 | Luban (POL) |
||
Sarowski Bartosz | 07 | 02601 | 102601700105 | 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 43.16 38.40 1:32.74 | 16/12/2017 16/3/2018 25/2/2018 | Swidnica (POL) Luban (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Szymkowicz Filip | 07 | 02601 | 102601700107 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) | 41.21 1:27.66 51.51 | 16/3/2018 25/2/2018 16/12/2017 | Luban (POL) Zielona Gora (POL) Swidnica (POL) |
||
Wiesiołek Oliwia | 05 | 02601 | 102601600091 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) | 36.31 1:18.73 2:54.82 | 8/12/2017 9/2/2018 25/2/2018 | Nowa Ruda (POL) Osiecznica (POL) Zielona Gora (POL) |
Bidziński Alan | 06 | 04115 | 104115700040 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m motylkowy (10) | 37.00 1:19.44 1:22.05 | 28/10/2017 10/3/2018 25/2/2018 | Torun (POL) Choszczno (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Borkiewicz Klaudia | 06 | 04115 | 104115600034 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 31.06 34.93 1:17.00 | 25/2/2018 16/12/2017 25/2/2018 | Zielona Gora (POL) Ciechanow (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Duras Maksym | 07 | 04115 | 104115700072 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 34.35 1:20.18 NT | 10/3/2018 20/1/2018 | Choszczno (POL) Mogilno (POL) |
||
Gorzeń Jakub | 06 | 04115 | 104115700033 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 45.93 1:41.01 1:29.15 | 11/11/2017 10/3/2018 25/2/2018 | Sochaczew (POL) Choszczno (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Grabowski Borys | 08 | 04115 | 104115700071 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 48.59 44.90 1:41.29 | 10/3/2018 10/3/2018 16/12/2017 | Choszczno (POL) Choszczno (POL) Ciechanow (POL) |
||
Janiak Julia | 08 | 04115 | 104115600087 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 42.86 1:01.07 2:31.45 | 10/3/2018 10/3/2018 16/12/2017 | Choszczno (POL) Choszczno (POL) Gniezno (POL) |
||
Janiak Oliwia | 06 | 04115 | 104115600068 | 100m dowolny (20) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 1:22.21 1:37.30 1:37.66 | 10/3/2018 10/3/2018 16/12/2017 | Choszczno (POL) Choszczno (POL) Gniezno (POL) |
||
Janiak Wiktoria | 10 | 04115 | 104115600126 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.12 28.17 |
||||
Kierejewski Igor | 06 | 04115 | 104115700031 | 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:17.23 39.11 1:27.25 | 7/10/2017 11/11/2017 7/10/2017 | Poznan (POL) Sochaczew (POL) Poznan (POL) |
||
Krakowska Kalina | 06 | 04115 | 104115600054 | 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 39.22 1:23.02 1:26.26 | 7/1/2018 10/3/2018 25/2/2018 | Mlawa (POL) Choszczno (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Kuszyński Adam | 07 | 04115 | 104115700042 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 30.80 1:08.22 43.95 | 25/2/2018 20/1/2018 16/12/2017 | Zielona Gora (POL) Mogilno (POL) Ciechanow (POL) |
||
Wesołek Dominika | 05 | 04115 | 104115600046 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 31.44 41.41 1:21.37 | 20/1/2018 16/12/2017 7/1/2018 | Mogilno (POL) Ciechanow (POL) Mlawa (POL) |
Iskra Konin 1 | 04115 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:26.00 |
Borkiewicz Klaudia Wesołek Dominika | 06 05 | Kuszyński Adam Grabowski Borys | 07 08 |
Kołodziej Mikołaj | 06 | 02401 | 102401700058 | 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 41.70 41.41 1:24.90 | 16/12/2017 9/12/2017 25/2/2018 | Swidnica (POL) Nowa Ruda (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Orłowska Karolina | 08 | 02401 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 44.57 53.50 1:58.03 | 16/12/2017 10/2/2018 22/4/2017 | Swidnica (POL) Osiecznica (POL) Olesnica (POL) |
|||
Zdanowicz Paweł | 05 | 02401 | 102401700017 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 1:07.37 34.98 1:14.11 | 9/2/2018 10/2/2018 10/2/2018 | Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) |
Cichowicz Radosław | 10 | 01105 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.10 23.90 | |||||
Cichowicz Rafał | 08 | 01105 | 101105700226 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (27) | 37.87 44.28 NT | 24/3/2018 24/3/2018 | Inowroclaw (POL) Inowroclaw (POL) |
Basaez Claudio | 05 | 01011 | 101011700099 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m motylkowy (10) | 34.07 1:12.33 1:19.71 | 18/2/2018 15/12/2017 28/10/2017 | Katowice (POL) Raciborz (POL) Rybnik (POL) |
||
Dolnicki Igor | 07 | 01011 | 101011700145 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 45.82 1:38.65 1:44.57 | 24/11/2017 16/2/2018 24/11/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Ferenc Mateusz | 07 | 01011 | 101011700144 | 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (19) | 1:31.61 1:48.67 1:02.28 | 18/11/2017 10/3/2018 16/2/2018 | Paniowki (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Filozof Adam | 05 | 01011 | 101011700096 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m zmienny (27) | 1:07.79 2:26.48 1:16.54 | 18/2/2018 9/3/2018 16/12/2017 | Katowice (POL) Radlin (POL) Pawlowice (POL) |
||
Gola Filip | 08 | 01011 | 101011700148 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 42.53 1:37.21 1:51.11 | 17/2/2018 18/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Karbowska Natalia | 05 | 01011 | 101011600081 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (16) | 31.25 2:32.92 1:18.55 | 25/11/2017 9/3/2018 24/3/2018 | Tychy (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) |
||
Kasińska Martyna | 06 | 01011 | 101011600101 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:17.84 40.09 1:18.19 | 15/11/2017 13/12/2017 13/12/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kosiński Kacper | 07 | 01011 | 101011700141 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 1:36.75 52.35 1:43.16 | 24/11/2017 24/11/2017 18/2/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) |
||
Kołodziej Tomasz | 08 | 01011 | 101011700149 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 1:23.26 40.10 1:31.27 | 18/2/2018 16/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Loch Borys | 08 | 01011 | 101011700153 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 1:34.04 55.43 1:46.02 | 7/10/2017 18/11/2017 7/10/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Paniowki (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Machura Szymon | 05 | 01011 | 101011700159 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) | 1:22.30 1:38.67 51.05 | 24/3/2018 24/3/2018 16/2/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Nikiel Natalia | 06 | 01011 | 101011600098 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (9) | 39.26 1:26.17 1:42.67 | 18/2/2018 13/12/2017 28/10/2017 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Rybnik (POL) |
||
Nowak Victoria | 05 | 01011 | 101011600158 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 1:17.44 1:34.17 1:33.13 | 24/3/2018 16/2/2018 18/2/2018 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Paczula Matylda | 07 | 01011 | 101011600146 | 50m dowolny (14) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 36.13 1:33.93 1:32.89 | 17/2/2018 16/2/2018 10/3/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Paczula Wiktor | 06 | 01011 | 101011700108 | 100m dowolny (21) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (27) | 1:03.53 1:12.06 1:11.12 | 13/12/2017 13/12/2017 18/2/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Pawlica Mateusz | 05 | 01011 | 101011700087 | 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (17) 50m motylkowy (19) | 2:34.47 1:21.00 38.78 | 9/3/2018 24/3/2018 16/2/2018 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Piesak Natalia | 06 | 01011 | 101011600115 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:22.60 51.37 1:32.13 | 15/11/2017 7/10/2017 17/3/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Tarnowskie Gory (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Polaczek Wiktoria | 06 | 01011 | 101011600107 | 50m dowolny (14) 100m klasyczny (24) 100m motylkowy (9) | 32.05 1:25.37 1:23.73 | 7/10/2017 17/2/2018 17/2/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Proszowski Paweł | 07 | 01011 | 101011700140 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m motylkowy (10) | 36.54 1:16.81 1:14.92 | 10/3/2018 6/11/2017 17/2/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Socha Emilia | 05 | 01011 | 101011600080 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) | 1:12.47 43.34 40.88 | 24/3/2018 30/9/2017 16/2/2018 | Gliwice (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Katowice (POL) |
Park Wodny Tarn. Góry 1 | 01011 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:23.00 |
Park Wodny Tarn. Góry 2 | 01011 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:27.50 |
Park Wodny Tarn. Góry 3 | 01011 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:40.20 |
Arabasz Kacper | 05 | 04501 | 104501700015 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 29.89 1:06.45 32.67 | 8/12/2017 17/3/2018 17/3/2018 | Nowa Ruda (POL) Luban (POL) Luban (POL) |
||
Czarny Grzegorz | 07 | 04501 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 48.21 1:58.92 1:07.21 | 21/10/2017 23/4/2017 21/10/2017 | Legnica (POL) Olesnica (POL) Legnica (POL) |
|||
Flaga Aleksandra | 05 | 04501 | 104501600011 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 31.77 33.80 1:20.26 | 8/12/2017 17/3/2018 1/4/2017 | Nowa Ruda (POL) Luban (POL) Olawa (POL) |
||
Frąckowiak Kaja | 06 | 04501 | 104501600034 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | 32.75 1:16.46 37.75 | 16/3/2018 9/12/2017 16/3/2018 | Luban (POL) Nowa Ruda (POL) Luban (POL) |
||
Frąckowiak Nina | 05 | 04501 | 104501600010 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | 31.18 34.72 33.52 | 8/12/2017 9/12/2017 17/3/2018 | Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) Luban (POL) |
||
Krochmal Roxana | 06 | 04501 | 104501600031 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:18.17 45.07 1:34.70 | 21/10/2017 28/10/2017 21/10/2017 | Legnica (POL) Rybnik (POL) Legnica (POL) |
||
Maciocha Kacper | 07 | 04501 | 104501700028 | 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (27) | 47.46 1:48.76 1:40.54 | 28/10/2017 28/10/2017 26/11/2017 | Rybnik (POL) Rybnik (POL) Kozy (POL) |
||
Makodoński Bartosz | 05 | 04501 | 104501700023 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m klasyczny (25) | 39.28 1:26.30 1:43.23 | 1/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Olawa (POL) Swiebodzice (POL) Swiebodzice (POL) |
||
Makodoński Oliwier | 08 | 04501 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 45.77 NT 54.86 | 26/11/2017 21/10/2017 | Kozy (POL) Legnica (POL) |
|||
Piebiak Nicola | 08 | 04501 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) | 39.07 NT 1:43.12 | 26/11/2017 23/4/2017 | Kozy (POL) Olesnica (POL) |
|||
Smoliński Szymon | 06 | 04501 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) | 41.08 1:39.18 2:03.26 | 26/11/2017 21/10/2017 21/10/2017 | Kozy (POL) Legnica (POL) Legnica (POL) |
|||
Urban Laura | 05 | 04501 | 104501600001 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 42.03 1:30.33 42.33 | 8/12/2017 17/3/2018 26/11/2017 | Nowa Ruda (POL) Luban (POL) Kozy (POL) |
||
Wołodko Oskar | 05 | 04501 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (19) | 44.19 1:34.20 41.53 | 8/4/2017 9/12/2017 9/12/2017 | Swiebodzice (POL) Nowa Ruda (POL) Nowa Ruda (POL) |
|||
Wołodko Wiktor | 07 | 04501 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 41.38 52.65 1:55.86 | 26/11/2017 26/11/2017 22/4/2017 | Kozy (POL) Kozy (POL) Olesnica (POL) |
|||
Zając Wiktoria | 05 | 04501 | 104501600017 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) | 34.76 41.66 38.01 | 9/12/2017 28/10/2017 21/10/2017 | Nowa Ruda (POL) Rybnik (POL) Legnica (POL) |
||
Ziobrowska Ada | 07 | 04501 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 49.61 1:06.55 NT | 1/4/2017 1/4/2017 | Olawa (POL) Olawa (POL) |
Tarasewicz Marcel | 04 | 00213 |
Berbelski Mikołaj | 09 | 01905 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT | |||||
Gawlikowska Olga | 05 | 01905 | 101905600121 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | 34.50 1:15.82 42.12 | 17/2/2018 16/12/2017 17/2/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Swidnica (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Gawlikowski Jakub | 10 | 01905 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 50.99 54.67 1:09.35 |
|||||
Jarzyńska Gabriela | 05 | 01905 | 101905600067 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (16) | 32.91 2:41.21 1:20.69 | 1/3/2018 8/4/2017 14/5/2017 | Lodz (POL) Czestochowa (POL) Herby (POL) |
||
Makówka Jakub | 06 | 01905 | 101905700109 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 35.91 1:39.08 1:37.03 | 1/3/2018 27/5/2017 18/2/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Pawłowska Wiktoria | 06 | 01905 | 101905600108 | 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 1:38.41 41.12 1:31.26 | 18/2/2018 17/2/2018 10/3/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Warsaw (POL) |
||
Sukiennik Anna | 10 | 01905 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 25.76 34.26 42.89 |
Klajmon Karolina | 10 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 20.35 23.72 27.83 | |||||
Klajmon Wojciech | 07 | 04811 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 46.99 NT 55.76 | 28/10/2017 28/10/2017 | Bielsko Biala (POL) Bielsko Biala (POL) |
Brycht Aleksander | 06 | ORHER | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | 41.49 49.84 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Derka Magdalena | 07 | ORHER | 50m dowolny (14) | 45.58 | 14/5/2017 | Herby (POL) | |||
Habrajska Iga | 05 | ORHER | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | 42.28 47.10 | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Kempa Hanna | 08 | ORHER | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Krysiak Zuzanna | 07 | ORHER | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 47.35 52.56 | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
|||
Przydacz Bartłomiej | 06 | ORHER | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Wacławek Sonia | 05 | ORHER | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Wieczorek Maria | 09 | ORHER | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Zawada Oliwia | 05 | ORHER | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | 45.71 55.13 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
Czerná Andrea | 07 | PKBOH | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 32.23 1:10.69 1:22.86 | 11/3/2018 18/2/2018 10/3/2018 | Spittal/Drau (AUT) Opava (CZE) Spittal/Drau (AUT) |
|||
Grűner Marcel | 05 | PKBOH | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | NT NT NT |
|||||
Hübscher Samuel | 07 | PKBOH | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 100m motylkowy (10) | 1:09.98 1:16.85 NT | 18/2/2018 11/3/2018 | Opava (CZE) Spittal/Drau (AUT) |
|||
Kalvarová Julie | 08 | PKBOH | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | 46.42 54.59 57.64 | 3/6/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Havirov (CZE) Havirov (CZE) Havirov (CZE) |
|||
Kohanová Anička | 07 | PKBOH | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT NT NT |
|||||
Šelongová Marcela | 06 | PKBOH | 50m klasyczny (11) | NT |
Bismor Dawid | 09 | 03811 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 48.00 51.62 1:00.76 | 18/11/2017 18/11/2017 18/11/2017 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Czerkies Aleksandra | 05 | 03811 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 37.13 47.37 1:36.82 | 18/11/2017 18/11/2017 9/3/2018 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) Radlin (POL) |
|||
Kabała Hanna | 07 | 03811 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Krystek Karolina | 07 | 03811 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | NT 1:35.13 1:34.81 | 24/11/2017 24/11/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
|||
Masoń Alicja | 08 | 03811 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 42.71 55.53 NT | 18/11/2017 20/11/2017 | Paniowki (POL) Gliwice (POL) |
|||
Nahibowicz Patrycja | 06 | 03811 | 103811600064 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 35.08 44.14 1:33.51 | 18/11/2017 13/12/2017 13/12/2017 | Paniowki (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Paciukanis Julia | 08 | 03811 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 54.22 NT 1:05.75 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Pietrykowska Justyna | 05 | 03811 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 35.99 1:18.75 40.40 | 18/11/2017 8/4/2017 9/3/2018 | Paniowki (POL) Czestochowa (POL) Radlin (POL) |
|||
Poręba Małgorzata | 07 | 03811 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:27.43 47.35 1:40.87 | 14/5/2017 24/11/2017 24/11/2017 | Herby (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
|||
Poźniak Igor | 07 | 03811 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (27) | 45.66 55.64 NT | 14/5/2017 8/4/2017 | Herby (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Rozumek Dominika | 09 | 03811 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 46.65 NT 1:10.20 | 18/11/2017 18/11/2017 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
|||
Rębilas Julia | 05 | 03811 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (26) | NT NT NT |
|||||
Sobieraj Michał | 06 | 03811 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 34.24 1:15.88 44.40 | 18/11/2017 18/11/2017 8/4/2017 | Paniowki (POL) Paniowki (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Sontag Zofia | 06 | 03811 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 34.27 42.06 1:37.54 | 13/12/2017 13/12/2017 13/12/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
|||
Sopel Zofia | 06 | 03811 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 36.45 1:23.38 NT | 22/4/2017 22/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) |
|||
Stolarski Michał | 08 | 03811 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (27) | 39.23 44.76 NT | 9/3/2018 9/3/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
|||
Szopniewski Rafał | 05 | 03811 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 39.02 1:23.26 1:53.12 | 22/4/2017 17/11/2017 22/4/2017 | Wola (POL) Radlin (POL) Wola (POL) |
|||
Szwarczyńska Magdalena | 08 | 03811 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | NT 48.78 NT | 20/11/2017 | Gliwice (POL) |
|||
Tałajkowska Amelia | 10 | 03811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 18.00 22.00 35.00 |
|||||
Urbański Szymon | 06 | 03811 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | NT NT NT |
TKKF Szczygłowice Knurów 1 | 03811 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:40.00 |
TKKF Szczygłowice Knurów 2 | 03811 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:50.00 |
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT | |||||
Bajda Karol | 06 | 01906 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Bogacki Jakub | 08 | 01906 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kocot William | 07 | 01906 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kurtyka Hubert | 05 | 01906 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Pilch Hubert | 07 | 01906 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Przybyła Jakub | 05 | 01906 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 37.58 44.28 NT | 3/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Seruga Jan | 07 | 01906 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 200m dowolny (7) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 2:48.01 38.78 1:23.06 | 22/4/2017 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Chrobak Bartek | 06 | 00906 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m motylkowy (10) | 36.52 1:21.41 NT | 16/12/2017 17/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Chrobak Tomasz | 08 | 00906 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 50.43 49.90 1:37.45 | 17/12/2017 16/12/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | 41.57 1:31.88 48.16 | 17/12/2017 3/12/2017 17/12/2017 | Zabierzow (POL) Miechow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Dawiec Teodor | 07 | 00906 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) | 1:32.24 NT 55.93 | 4/11/2017 22/4/2017 | Tarnow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Dawiec Tymoteusz | 08 | 00906 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 38.99 54.45 47.21 | 16/12/2017 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Krawczyk Emilia | 07 | 00906 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 40.21 47.93 NT | 22/4/2017 14/10/2017 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
|||
Laskowski Maciej | 06 | 00906 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:15.29 43.88 1:34.18 | 17/12/2017 17/12/2017 3/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) |
|||
Nizankowski Michał | 07 | 00906 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 36.04 50.54 46.59 | 16/12/2017 17/12/2017 23/4/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:28.36 49.65 1:53.71 | 4/11/2017 17/12/2017 4/2/2018 | Tarnow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Zahuta Julia | 06 | 00906 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:44.45 48.63 1:51.22 | 18/2/2017 17/12/2017 4/11/2017 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Zając Maciej | 07 | 00906 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 37.28 43.33 50.29 | 3/12/2017 17/12/2017 17/12/2017 | Miechow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 200m dowolny (8) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | NT NT 1:19.18 | 16/12/2017 | Zabierzow (POL) |
Karmelita Christian | 05 | 01101 | 101101700050 | 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 2:54.69 NT 1:31.31 | 8/12/2017 10/2/2018 | Nowa Ruda (POL) Osiecznica (POL) |
||
Karmelita Isabell | 09 | 01101 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Kobuszyński Jakub | 06 | 01101 | 101101700049 | 100m grzbietowy (17) 100m klasyczny (25) 100m motylkowy (10) | 1:27.38 1:44.71 NT | 10/2/2018 14/10/2017 | Osiecznica (POL) Opole (POL) |
||
Kurowska Nikola | 05 | 01101 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) | 37.57 1:20.76 NT | 10/2/2018 9/2/2018 | Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) |
|||
Kłak Monika | 06 | 01101 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:29.83 44.34 1:42.45 | 21/10/2017 10/2/2018 21/10/2017 | Legnica (POL) Osiecznica (POL) Legnica (POL) |
|||
Laszczak Aleksandra | 07 | 01101 | 101101600053 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 39.15 1:29.93 1:32.56 | 9/2/2018 30/9/2017 21/10/2017 | Osiecznica (POL) Brzeg Dolny (POL) Legnica (POL) |
||
Wierzbicki Igor | 05 | 01101 | 101101700043 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 1:07.35 1:14.77 1:18.68 | 9/2/2018 10/2/2018 14/10/2017 | Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) Opole (POL) |
||
Wilgosz Maria | 05 | 01101 | 101101600032 | 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (16) 100m klasyczny (24) | 2:38.77 1:09.77 1:25.68 | 22/4/2017 30/9/2017 9/2/2018 | Olesnica (POL) Brzeg Dolny (POL) Osiecznica (POL) |
||
Wilgosz Szczepan | 08 | 01101 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | 40.06 44.09 NT | 10/2/2018 9/2/2018 | Osiecznica (POL) Osiecznica (POL) |
Manta Jelcz-Laskowice 1 | 01101 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:38.00 |
Laszczak Aleksandra Wilgosz Maria | 07 05 | Kobuszyński Jakub Wilgosz Szczepan | 06 08 |
Mańka Lena | 07 | 01605 | 101605600197 | 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:37.58 44.82 1:30.22 | 1/3/2018 1/4/2017 26/2/2018 | Lodz (POL) Poznan (POL) Konstantynow Lodzki (POL) |
||
Pacewicz Wiktor | 06 | 01605 | 101605700183 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 31.19 34.13 1:20.07 | 17/3/2018 17/3/2018 9/12/2017 | Kielce (POL) Kielce (POL) Warsaw (POL) |
Chmiel Jakub | 10 | 01211 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 24.50 26.00 31.10 | |||||
Czakon Maja | 09 | 01211 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Dawidowicz Przemysław | 07 | 01211 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Gorgosz Małgorzata | 07 | 01211 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | NT NT NT |
|||||
Gorgosz Łukasz | 06 | 01211 | 101211700170 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 29.02 1:05.93 1:15.44 | 3/3/2018 17/3/2018 3/3/2018 | Cieszyn (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Cieszyn (POL) |
||
Guzdek Anna | 07 | 01211 | 101211600162 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 38.38 44.95 1:46.07 | 17/12/2017 16/12/2017 16/12/2017 | Pawlowice (POL) Pawlowice (POL) Pawlowice (POL) |
||
Głowala Bartłomiej | 06 | 01211 | 101211700131 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 34.17 1:14.64 50.37 | 13/12/2017 13/12/2017 16/12/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Pawlowice (POL) |
||
Głowala Szymon | 05 | 01211 | 101211700118 | 200m dowolny (8) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 2:46.37 38.15 1:26.44 | 16/12/2017 9/3/2018 9/3/2018 | Pawlowice (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Kałuża Mateusz | 06 | 01211 | 101211700138 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 38.76 1:25.12 1:24.59 | 13/12/2017 13/12/2017 17/3/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Krzowska Hanna | 09 | 01211 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Lipus Bartosz | 06 | 01211 | 101211700137 | 50m dowolny (15) 100m motylkowy (10) 100m zmienny (27) | 31.64 1:28.74 1:21.23 | 17/12/2017 20/10/2017 17/3/2018 | Pawlowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Milanowski Michał | 08 | 01211 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m zmienny (27) | NT NT NT |
|||||
Olencka Weronika | 08 | 01211 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Rak Jakub | 08 | 01211 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Rak Jan | 06 | 01211 | 101211700149 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 36.02 1:24.64 NT | 17/12/2017 13/12/2017 | Pawlowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Świętoniowska Julia | 07 | 01211 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
Aquatica Pawłowice 1 | 01211 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Lipus Bartosz Guzdek Anna | 06 07 | Głowala Szymon Olencka Weronika | 05 08 |
Bigdowska Hanna | 05 | 04011 | 104011600033 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 34.24 NT 1:27.98 | 14/5/2017 8/4/2017 | Herby (POL) Czestochowa (POL) |
||
Ciekot Zuzanna | 07 | 04011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Drej Cezary | 07 | 04011 | 104011700062 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 40.43 1:29.14 NT | 14/5/2017 8/4/2017 | Herby (POL) Czestochowa (POL) |
||
Kicińska Katarzyna | 05 | 04011 | 104011600047 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | NT 3:27.39 NT | 14/12/2017 | Raciborz (POL) |
||
Kotasińska Julia | 08 | 04011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Kreduszyńska Alicja | 06 | 04011 | 104011600053 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 39.95 51.35 1:54.83 | 14/5/2017 8/4/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Czestochowa (POL) Herby (POL) |
||
Kreduszyński Patryk | 08 | 04011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kromołowska Iga | 05 | 04011 | 104011600025 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 32.63 42.71 1:23.26 | 8/4/2017 4/2/2017 14/5/2017 | Czestochowa (POL) Katowice (POL) Herby (POL) |
||
Mazia Zuzanna | 08 | 04011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Młynarczyk Jadwiga | 07 | 04011 | 104011600064 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 46.47 NT NT | 14/5/2017 | Herby (POL) | ||
Pakosz Maksymilian | 09 | 04011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 41.12 46.68 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Porada Martyna | 07 | 04011 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Raźniak Maja | 05 | 04011 | 104011600034 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (26) | 32.63 40.57 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Stacherczak Oliwia | 07 | 04011 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Stolarski Jakub | 06 | 04011 | 104011700058 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m klasyczny (25) | NT NT NT |
||||
Tadko Wiktoria | 05 | 04011 | 104011600039 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m motylkowy (9) | 42.36 1:26.42 NT | 14/5/2017 14/12/2017 | Herby (POL) Raciborz (POL) |
||
Wójtowicz Stanisław | 07 | 04011 | 104011700063 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 35.67 1:23.22 NT | 14/5/2017 14/5/2017 | Herby (POL) Herby (POL) |
||
Zębik Izabela | 05 | 04011 | 104011600052 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 40.45 1:27.28 1:28.12 | 8/4/2017 14/5/2017 14/5/2017 | Czestochowa (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
||
Ślęzak Adrianna | 05 | 04011 | 104011600046 | 50m dowolny (14) 100m zmienny (26) | NT NT |
Atut Częstochowa 1 | 04011 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Stolarski Jakub Kotasińska Julia | 06 08 | Tadko Wiktoria Wójtowicz Stanisław | 05 07 |
Atut Częstochowa 2 | 04011 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Ciekot Zuzanna | 07 | Kreduszyńska Alicja Drej Cezary | 06 07 |
Andryszczak Piotr | 06 | 04111 | 104111700042 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m klasyczny (25) | 47.02 1:43.29 1:55.57 | 14/5/2017 13/12/2017 25/2/2017 | Herby (POL) Gliwice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bojczuk Łucja | 06 | 04111 | 104111600050 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 41.04 50.65 53.34 | 13/12/2017 21/10/2017 13/12/2017 | Gliwice (POL) Miedzna (POL) Gliwice (POL) |
||
Całus Kacper | 07 | 04111 | 104111700053 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:26.36 43.61 1:44.81 | 24/11/2017 21/10/2017 10/2/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Miedzna (POL) Wieliczka (POL) |
||
Erdman Kaja | 08 | 04111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Filejska Emilia | 09 | 04111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) | NT NT |
|||||
Gomolec Maja | 09 | 04111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Janic Zuzanna | 08 | 04111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Juchnik Pola | 05 | 04111 | 104111600029 | 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 43.46 41.07 1:34.11 | 8/4/2017 2/6/2017 14/5/2017 | Czestochowa (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Herby (POL) |
||
Kujawska Julia | 07 | 04111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Langier Milena | 06 | 04111 | 104111600040 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 48.91 1:47.99 NT | 21/10/2017 18/11/2017 | Miedzna (POL) Kielce (POL) |
||
Marcjanek Wiktoria | 07 | 04111 | 104111600047 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:21.95 41.29 1:30.65 | 24/11/2017 9/6/2017 24/11/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Matwin Julia | 05 | 04111 | 104111600028 | 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 39.81 36.95 1:22.33 | 21/10/2017 19/11/2017 14/12/2017 | Miedzna (POL) Kielce (POL) Raciborz (POL) |
||
Mulewicz Bartosz | 07 | 04111 | 104111700054 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 39.97 1:32.18 50.42 | 24/11/2017 10/2/2018 24/11/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Wieliczka (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Mączka Paulina | 05 | 04111 | 104111600038 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 42.49 1:28.37 1:23.28 | 14/10/2017 10/2/2018 14/12/2017 | Dobrodzien (POL) Wieliczka (POL) Raciborz (POL) |
||
Resel Lilia | 08 | 04111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Rozpondek Antonina | 08 | 04111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Sokołowski Jakub | 08 | 04111 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Szwed Kasper | 07 | 04111 | 104111700049 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 50m motylkowy (19) | 48.15 1:48.60 52.89 | 14/5/2017 24/11/2017 24/11/2017 | Herby (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Ułamek Natalia | 08 | 04111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Włodarczyk Miłosz | 07 | 04111 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | NT NT NT |
Delfinek Częstochowa 1 | 04111 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Sokołowski Jakub Langier Milena | 08 06 | Matwin Julia Całus Kacper | 05 07 |
Berendt Ksawery | 09 | 06711 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 38.58 43.19 NT | 17/3/2018 18/2/2018 | Kielce (POL) Katowice (POL) |
|||
Czapińska Zuzanna | 05 | 06711 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 38.15 47.35 1:44.20 | 17/2/2018 16/2/2018 17/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Czapiński Filip | 07 | 06711 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 50m motylkowy (19) | 42.84 1:33.93 43.81 | 18/2/2018 16/2/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Gawlik Stanisław | 09 | 06711 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
|||||
Greń Martyna | 07 | 06711 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:19.53 38.98 1:27.41 | 18/2/2018 18/2/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Karcz Maja | 10 | 06711 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 27.11 28.20 |
|||||
Markocka Hanna | 07 | 06711 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 32.85 1:13.39 37.86 | 17/2/2018 18/2/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Massalski Mateusz | 07 | 06711 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 38.07 48.30 1:46.09 | 17/2/2018 18/3/2018 18/3/2018 | Katowice (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Minta Michał | 06 | 06711 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | 37.00 43.79 46.54 | 17/2/2018 18/2/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Nowak Dominik | 08 | 06711 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 47.74 NT 52.63 | 4/2/2017 5/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Okońska Nadia | 06 | 06711 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | 36.58 1:22.46 46.47 | 17/2/2018 18/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Pichit Patryk | 10 | 06711 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 24.15 27.01 29.10 |
|||||
Pinczak Mateusz | 08 | 06711 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 1:33.71 49.03 40.82 | 5/2/2017 18/3/2018 17/3/2018 | Katowice (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Stachowicz Maja | 08 | 06711 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) | 38.26 1:23.70 1:33.43 | 17/2/2018 18/3/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Kielce (POL) Katowice (POL) |
|||
Surma Marcel | 09 | 06711 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Słota Wojciech | 08 | 06711 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) | 35.95 1:18.78 1:28.39 | 17/2/2018 18/2/2018 17/3/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Kielce (POL) |
|||
Łaskawiec Emilia | 10 | 06711 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 26.60 28.02 29.30 |
Dragon Będzin 1 | 06711 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:38.10 |
Aleksandrowicz Hanna | 06 | 01416 | 101416600023 | 100m dowolny (20) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 1:09.79 1:17.40 1:23.76 | 10/3/2018 10/3/2018 19/5/2017 | Choszczno (POL) Choszczno (POL) Koszalin (POL) |
||
Burzyński Oskar | 06 | 01416 | 101416700024 | 100m dowolny (21) 100m klasyczny (25) 100m motylkowy (10) | 1:03.89 1:21.95 1:08.87 | 10/3/2018 10/3/2018 10/3/2018 | Choszczno (POL) Choszczno (POL) Choszczno (POL) |
||
Kozikowska Katarzyna | 05 | 01416 | 101416600015 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:23.10 42.51 1:33.86 | 10/3/2018 24/2/2018 10/3/2018 | Choszczno (POL) Gryfino (POL) Choszczno (POL) |
||
Mężykowska Antonina | 06 | 01416 | 101416600022 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:28.26 43.45 1:33.28 | 10/3/2018 24/2/2018 10/3/2018 | Choszczno (POL) Gryfino (POL) Choszczno (POL) |
||
Parol Olga | 05 | 01416 | 101416600013 | 100m dowolny (20) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 1:01.09 1:06.45 1:12.14 | 10/3/2018 8/2/2018 20/10/2017 | Choszczno (POL) Koszalin (POL) Szczecin (POL) |
||
Włodarczyk Igor | 05 | 01416 | 101416700014 | 50m dowolny (15) 100m klasyczny (25) 50m motylkowy (19) | 35.22 1:37.13 38.70 | 24/5/2017 10/3/2018 25/11/2017 | Gorzow (POL) Choszczno (POL) Gryfino (POL) |
Kosobudzki Cezary | 05 | 05114 | 105114700166 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m zmienny (27) | 1:01.56 2:13.92 1:10.18 | 10/3/2018 17/2/2018 18/2/2018 | Warsaw (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
Bioły Jakub | 05 | 00807 | 100807700012 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) | 1:19.17 1:31.24 | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Buła Natalia | 07 | 00807 | 100807600032 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) | 41.36 1:37.34 | 27/10/2017 6/12/2017 | Kluczbork (POL) Olesno (POL) |
||
Chrzęstek Agata | 09 | 00807 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Czernek Jakub | 06 | 00807 | 100807700042 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) | 34.59 43.72 | 9/12/2017 9/12/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Gajda Zofia | 05 | 00807 | 100807600029 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) | 33.65 1:17.94 | 9/12/2017 23/4/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Olesnica (POL) |
||
Gernand Hanna | 10 | 00807 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.16 25.03 |
|||||
Gernend Emilia | 06 | 00807 | 100807600028 1008076 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) | 35.51 40.85 | 27/10/2017 9/1/2018 | Kluczbork (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
||
Hąbek Antoni | 07 | 00807 | 100807700037 | 100m dowolny (21) 100m motylkowy (10) | 1:40.08 2:26.31 | 6/12/2017 4/2/2017 | Olesno (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Janicki Marek | 05 | 00807 | 100807700011 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) | 35.16 1:17.45 | 14/5/2017 8/4/2017 | Herby (POL) Czestochowa (POL) |
||
Pyka Fabian | 07 | 00807 | 100807700033 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) | 1:55.65 1:52.63 | 6/12/2017 14/5/2017 | Olesno (POL) Herby (POL) |
||
Pyka Marta | 09 | 00807 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | 56.44 NT | 8/4/2017 | Czestochowa (POL) | |||
Seidel Dominik | 07 | 00807 | 100807700034 Mężczyz | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | NT 46.71 | 8/4/2017 | Czestochowa (POL) |
||
Statuch Paweł | 07 | 00807 | 100807700035 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) | 43.16 NT | 27/10/2017 | Kluczbork (POL) | ||
Trzeciak Oliwia | 07 | 00807 | 100807600040 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | 41.41 52.09 | 27/10/2017 14/5/2017 | Kluczbork (POL) Herby (POL) |
||
Wystalska Marta | 05 | 00807 | 100807600013 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 38.76 1:29.95 | 9/12/2017 8/4/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Czestochowa (POL) |
||
Zabłocki Miłosz | 08 | 00807 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) | NT 1:37.51 | 6/12/2017 | Olesno (POL) |
|||
Zalewska Martyna | 06 | 00807 | 100807600030 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) | 39.28 1:33.27 | 27/10/2017 6/12/2017 | Kluczbork (POL) Olesno (POL) |
||
Zaremba Zuzanna | 07 | 00807 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Zielonka Julia | 08 | 00807 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 1:52.03 NT | 6/12/2017 | Olesno (POL) |
Wlodarczyk Marcel | 08 | 03211 | 103211700072 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m zmienny (27) | 34.11 45.90 1:25.47 | 9/3/2018 16/2/2018 18/2/2018 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
Bocheńska Zofia | 08 | 05411 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 51.67 44.59 NT | 16/2/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Błaszczyk Olaf | 09 | 05411 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Dąbrowska Maja | 08 | 05411 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Długokęcka Justyna | 05 | 05411 | 105411600012 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 50m motylkowy (18) | 34.95 1:15.56 32.60 | 18/2/2018 16/2/2018 14/12/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Raciborz (POL) |
||
Góral Michalina | 08 | 05411 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 47.12 41.38 1:35.27 | 10/2/2018 16/2/2018 18/2/2018 | Wieliczka (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Kopeć Szymon | 09 | 05411 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Kostańczyk Kaja | 09 | 05411 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 39.62 42.99 NT | 17/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Krzyżaniak Zofia | 07 | 05411 | 105411600015 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (26) | 39.69 44.40 NT | 14/5/2017 8/4/2017 | Herby (POL) Czestochowa (POL) |
||
Królak Martyna | 08 | 05411 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Mroncz Filip | 09 | 05411 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Mroncz Wiktor | 09 | 05411 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Ociepa Norbert | 09 | 05411 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT |
|||||
Pasich Hubert | 07 | 05411 | 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (19) | 44.38 NT NT | 18/2/2018 | Katowice (POL) | |||
Pasich Marcel | 07 | 05411 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | 36.56 42.26 NT | 17/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
|||
Przybyła Gabriela | 05 | 05411 | 105411600011 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | NT 32.34 1:12.73 | 14/12/2017 10/2/2018 | Raciborz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pucek Wiktoria | 06 | 05411 | 105411600013 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:19.80 36.70 1:27.67 | 13/12/2017 16/2/2018 3/3/2018 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Cieszyn (POL) |
||
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 105411700017 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 40.42 1:26.04 1:19.01 | 18/3/2018 10/3/2018 10/3/2018 | Kielce (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Wieczorek Diana | 07 | 05411 | 105411600018 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 37.78 51.43 1:35.86 | 17/2/2018 14/5/2017 18/2/2018 | Katowice (POL) Herby (POL) Katowice (POL) |
||
Łukasik Oliwier | 06 | 05411 | 105411700014 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m motylkowy (10) | 33.97 1:14.08 1:11.93 | 18/2/2018 16/2/2018 10/3/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Warsaw (POL) |
||
Łukasik Zuzanna | 08 | 05411 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 1:26.18 1:33.71 NT | 18/2/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
Jedynka Łazy 1 | 05411 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:20.34 |
Hołówka Patrycja | 06 | 00307 | 100307600104 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) | 35.72 1:24.99 | 27/10/2017 6/12/2017 | Kluczbork (POL) Olesno (POL) |
||
Jantos Krystian | 07 | 00307 | 100307700109 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) | 40.88 1:36.66 | 27/10/2017 6/12/2017 | Kluczbork (POL) Olesno (POL) |
||
Jaśkiewicz Bartłomiej | 07 | 00307 | 100307700105 | 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 41.85 1:35.11 | 9/1/2018 22/4/2017 | Strzelce Opolskie (POL) Olesnica (POL) |
||
Lesik Monika | 06 | 00307 | 100307600108 | 100m dowolny (20) 100m klasyczny (24) | 1:20.56 1:37.22 | 3/6/2017 3/6/2017 | Strzelce Opolskie (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
||
Piechowski Jakub | 05 | 00307 | 100307700095 | 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 1:06.36 1:16.90 | 18/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Rygiel Nina | 07 | 00307 | 100307600111 | 50m dowolny (14) 100m zmienny (26) | 38.73 1:41.08 | 27/10/2017 3/6/2017 | Kluczbork (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
||
Wilk Nikola | 05 | 00307 | 100307600079 | 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 1:10.87 1:24.04 | 24/3/2018 18/2/2018 | Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Wnuk Denis | 06 | 00307 | 100307700106 | 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 39.18 1:35.97 | 9/1/2018 22/4/2017 | Strzelce Opolskie (POL) Olesnica (POL) |
||
Wnuk Jessika | 08 | 00307 | 100307600112 | 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 44.35 1:42.05 | 9/1/2018 14/10/2017 | Strzelce Opolskie (POL) Dobrodzien (POL) |
Badura Natalia | 06 | 04711 | 104711600063 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:16.59 38.29 1:23.19 | 17/3/2018 18/2/2018 16/2/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Dorosińska Paulina | 06 | 04711 | 104711600125 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 1:17.63 35.80 1:26.60 | 18/2/2018 17/3/2018 17/2/2018 | Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) |
||
Grychtoł Maciej | 07 | 04711 | 104711700097 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 1:16.06 40.86 1:28.51 | 18/2/2018 10/3/2018 16/2/2018 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Kobylska Magdalena | 06 | 04711 | 104711600105 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 1:10.54 35.56 1:24.06 | 18/2/2018 22/12/2017 13/12/2017 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Krząkała Wojciech | 06 | 04711 | 104711700104 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 1:17.75 41.35 1:30.20 | 18/2/2018 18/2/2018 13/12/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Malik Dawid | 06 | 04711 | 104711700062 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 29.18 1:05.12 31.94 | 17/2/2018 22/12/2017 16/2/2018 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Niewiadomska Maja | 08 | 04711 | 104711600122 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | NT 47.77 NT | 16/2/2018 | Katowice (POL) |
||
Nowakowska-Baranowska Wiktoria | 06 | 04711 | 104711600065 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | NT 45.58 1:37.42 | 13/12/2017 20/10/2017 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Nowara Kinga | 07 | 04711 | 104711600108 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:23.46 37.14 1:24.41 | 18/11/2017 10/3/2018 16/2/2018 | Paniowki (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Pawlaczyk Jakub | 06 | 04711 | 104711700091 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 1:10.08 37.42 1:19.62 | 17/3/2018 22/12/2017 17/3/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Pawlik Adam | 06 | 04711 | 104711700089 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:13.92 34.82 1:20.41 | 28/10/2017 17/3/2018 13/12/2017 | Rybnik (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Poppe Marta | 07 | 04711 | 104711600085 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 40.71 1:29.38 1:19.97 | 16/2/2018 10/3/2018 10/3/2018 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Płonka Oliwia | 06 | 04711 | 104711600102 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 45.80 1:35.99 1:29.95 | 13/12/2017 13/12/2017 17/3/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Skudlik Michalina | 07 | 04711 | 104711600086 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 1:15.42 38.14 1:29.68 | 18/2/2018 16/2/2018 17/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Staciwa Jakub | 05 | 04711 | 104711700081 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 50m grzbietowy (23) | 1:08.62 2:26.73 36.68 | 12/12/2017 9/3/2018 12/12/2017 | Katowice (POL) Radlin (POL) Katowice (POL) |
||
Staciwa Kamil | 05 | 04711 | 104711700080 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:02.04 31.87 1:09.47 | 15/12/2017 9/3/2018 23/3/2018 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) |
||
Szykowska Maja | 07 | 04711 | 104711600087 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 100m zmienny (26) | 45.76 1:38.74 1:30.84 | 16/2/2018 10/3/2018 10/3/2018 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Walkiewicz Zuzanna | 08 | 04711 | 104711600116 | 100m grzbietowy (16) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | NT 41.56 1:33.64 | 16/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Zdebel Konrad | 06 | 04711 | 104711700061 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:12.78 41.17 1:29.02 | 13/12/2017 13/12/2017 13/12/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Łuczka Natalia | 08 | 04711 | 104711600126 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:29.11 43.72 1:41.46 | 18/2/2018 16/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
Manta Kochłowice Ruda Śl. 1 | 04711 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:23.00 |
Niewiadomska Maja Poppe Marta | 08 07 | Staciwa Kamil Malik Dawid | 05 06 |
Manta Kochłowice Ruda Śl. 2 | 04711 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:27.00 |
Staciwa Jakub Walkiewicz Zuzanna | 05 08 | Skudlik Michalina Pawlaczyk Jakub | 07 06 |
Bilski Mateusz | 09 | 02715 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (12) | NT NT NT | |||||
Idzikowski Filip | 10 | 02715 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 22.34 23.45 30.56 |
|||||
Kłokowska Amelia | 09 | 02715 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
|||||
Szewczyk Amelia | 09 | 02715 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:32.29 45.15 1:35.83 | 17/3/2018 18/3/2018 4/2/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 31.14 33.78 1:19.14 | 17/3/2018 17/3/2018 18/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Fryc Nadia | 08 | 03306 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | NT 49.98 1:37.07 | 18/3/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 33.07 35.04 1:19.51 | 4/11/2017 17/3/2018 18/3/2018 | Tarnow (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:28.06 41.98 1:33.75 | 3/12/2017 18/3/2018 4/2/2018 | Miechow (POL) Kielce (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Halkiewicz Maciej | 08 | 03306 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) | 42.98 1:38.40 52.79 | 18/3/2018 17/3/2018 18/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 50m motylkowy (18) | 34.54 1:13.25 34.21 | 18/3/2018 10/2/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Wieliczka (POL) Kielce (POL) |
||
Jarosz Hanna | 10 | 03306 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 19.26 22.81 NT |
|||||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:08.04 37.44 1:18.90 | 23/12/2017 17/12/2017 10/2/2018 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kaszuba Magda | 08 | 03306 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 50m motylkowy (18) | 44.07 1:35.49 47.44 | 18/3/2018 17/3/2018 27/5/2017 | Kielce (POL) Kielce (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 35.97 1:23.41 1:20.64 | 28/10/2017 17/12/2017 3/12/2017 | Rybnik (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) |
||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 2:33.22 1:18.17 1:20.53 | 21/1/2017 19/11/2017 16/12/2017 | Kielce (POL) Kielce (POL) Zabierzow (POL) |
||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 30.42 1:08.25 35.20 | 17/3/2018 18/3/2018 18/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 40.47 1:27.66 1:25.14 | 17/12/2017 16/12/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Płonka Bartosz | 06 | 03306 | 103306700050 | 100m grzbietowy (17) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 1:25.56 40.66 1:28.24 | 19/11/2017 17/12/2017 10/2/2018 | Kielce (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:08.47 33.03 1:12.93 | 10/2/2018 16/12/2017 10/3/2018 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Wadowice (POL) |
||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) | 31.29 1:09.55 36.46 | 17/3/2018 10/2/2018 18/3/2018 | Kielce (POL) Wieliczka (POL) Kielce (POL) |
||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:22.21 41.88 1:25.32 | 3/12/2017 18/3/2018 4/2/2018 | Miechow (POL) Kielce (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 50m motylkowy (19) | 1:13.72 1:24.36 36.64 | 4/6/2017 17/3/2018 11/6/2017 | Bochnia (POL) Kielce (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 40.25 1:22.06 40.64 | 27/5/2017 18/3/2018 17/3/2018 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:30.00 |
Giec Kacper Jarosz Helena | 07 06 | Soborski Igor Fryc Nadia | 05 08 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:33.00 |
Janik Julia Borkowska Dominika | 06 07 | Kluczewski Jakub Wójcikowski Patryk | 05 08 |
Borowska Agata | 10 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.09 23.70 27.60 | |||||
Borowska Natalia | 10 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 22.62 25.50 27.75 |
|||||
Borowska Oliwia | 06 | 04411 | 104411600084 | 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 36.72 1:38.10 1:24.89 | 17/3/2018 14/6/2017 13/12/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) |
||
Filapek Wiktoria | 05 | 04411 | 104411600092 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 46.25 48.76 1:39.37 | 21/10/2017 5/11/2017 3/3/2018 | Miedzna (POL) Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) |
||
Gach Magdalena | 05 | 04411 | 104411600075 | 50m grzbietowy (22) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | NT 1:16.27 1:20.03 | 2/6/2017 28/1/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Krakow (POL) |
||
Górecka Maja | 08 | 04411 | 50m dowolny (14) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 34.52 1:26.47 1:26.51 | 17/2/2018 16/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
Drzewiecka Karolina | 08 | 06011 | 106011600017 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 35.84 1:25.25 1:39.47 | 9/3/2018 8/4/2017 14/10/2017 | Gliwice (POL) Czestochowa (POL) Dobrodzien (POL) |
||
Fryst Antonina | 08 | 06011 | 106011600021 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
||||
Gibaszek Bartosz | 07 | 06011 | 106011700016 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 43.40 1:35.38 49.99 | 8/4/2017 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Gibaszek Igor | 10 | 06011 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 28.18 NT 34.11 |
|||||
Kawa Stanisław | 08 | 06011 | 50m klasyczny (12) | NT | |||||
Korn Maciej | 06 | 06011 | 106011700014 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 1:28.71 1:39.97 NT | 8/4/2017 8/4/2017 | Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Kościelny Piotr | 07 | 06011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | 46.90 57.13 | 14/5/2017 8/4/2017 | Herby (POL) Czestochowa (POL) |
|||
Majewska Emilia | 10 | 06011 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 22.07 25.28 29.04 |
|||||
Mermer Weronika | 10 | 06011 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.56 27.10 36.31 |
|||||
Owczarek Łukasz | 08 | 06011 | 106011700023 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m klasyczny (12) | 44.50 NT 55.26 | 9/3/2018 8/4/2017 | Gliwice (POL) Czestochowa (POL) |
||
Pałasz Kacper | 07 | 06011 | 106011700018 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) | 41.08 49.91 NT | 22/4/2017 14/5/2017 | Wola (POL) Herby (POL) |
||
Pietrzak Dominik | 08 | 06011 | 106011700013 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 32.92 1:25.42 1:41.82 | 10/2/2018 8/4/2017 8/4/2017 | Wieliczka (POL) Czestochowa (POL) Czestochowa (POL) |
||
Puszczyk Aleksandra | 11 | 06011 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 38.16 45.19 |
|||||
Siejak Joachim | 05 | 06011 | 106011700003 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m motylkowy (10) | 1:07.52 34.57 1:19.09 | 28/10/2017 28/10/2017 14/10/2017 | Bielsko Biala (POL) Bielsko Biala (POL) Dobrodzien (POL) |
||
Szkop Pola | 06 | 06011 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) | 39.93 1:35.27 51.94 | 5/3/2017 8/4/2017 5/3/2017 | Myslenice (POL) Czestochowa (POL) Myslenice (POL) |
|||
Trąbczyńska Julia | 07 | 06011 | 106011600020 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 46.96 1:54.77 1:50.22 | 28/10/2017 8/4/2017 14/10/2017 | Bielsko Biala (POL) Czestochowa (POL) Dobrodzien (POL) |
||
Zyngier Igor | 09 | 06011 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
Ber Julia | 07 | 01305 | 101305600220 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 33.22 1:12.84 35.32 | 1/3/2018 10/3/2018 10/3/2018 | Lodz (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Bujnowicz Klaudia | 07 | 01305 | 101305600223 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 39.66 43.57 1:38.39 | 27/5/2017 27/5/2017 26/2/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Konstantynow Lodzki (POL) |
||
Ciszyk Hanna | 08 | 01305 | 101305600263 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 1:48.04 59.76 NT | 26/2/2018 28/10/2017 | Konstantynow Lodzki (POL) Ostroleka (POL) |
||
Figiel Filip | 07 | 01305 | 101305700224 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 1:20.94 46.30 1:33.30 | 26/2/2018 27/5/2017 26/2/2018 | Konstantynow Lodzki (POL) Lodz (POL) Konstantynow Lodzki (POL) |
||
Gruszczyński Jan | 06 | 01305 | 101305600217 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) | 37.50 1:22.77 46.70 | 1/3/2018 10/3/2018 17/2/2018 | Lodz (POL) Warsaw (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Głogowska Natalia | 08 | 01305 | 101305600260 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:01.41 NT NT | 28/10/2017 | Ostroleka (POL) | ||
Kaczmarek Aleksandra | 05 | 01305 | 101305600166 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 200m dowolny (7) | 34.46 1:14.67 2:43.12 | 1/3/2018 26/2/2018 17/2/2018 | Lodz (POL) Konstantynow Lodzki (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Kaczmarek Amelia | 07 | 01305 | 101305600219 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 45.99 1:32.18 37.76 | 23/10/2017 10/3/2018 10/3/2018 | Lodz (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Klekowska Natalia | 08 | 01305 | 101305600270 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) | NT 1:36.72 1:40.28 | 26/2/2018 26/2/2018 | Konstantynow Lodzki (POL) Konstantynow Lodzki (POL) |
||
Kowalczyk Zofia | 09 | 01305 | 101305600272 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
||||
Kuchcińska Matylada | 09 | 01305 | 101305600265 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 51.52 NT NT | 26/2/2018 | Konstantynow Lodzki (POL) | ||
Kudaj Antonina | 08 | 01305 | 101305600266 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT |
||||
Misztal Patryk | 06 | 01305 | 101305700191 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | NT 40.58 1:25.49 | 23/10/2017 26/2/2018 | Lodz (POL) Konstantynow Lodzki (POL) |
||
Naji Kamila | 08 | 01305 | 101305600269 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:33.67 44.58 1:46.89 | 7/1/2018 11/11/2017 18/6/2017 | Mlawa (POL) Torun (POL) Mlawa (POL) |
||
Nuszczyński Oskar | 07 | 01305 | 101305700222 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 100m zmienny (27) | 33.97 1:12.14 1:21.93 | 14/5/2017 10/3/2018 9/12/2017 | Herby (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Rucińska Wiktoria | 06 | 01305 | 101305600206 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:21.73 40.75 1:26.46 | 10/3/2018 17/2/2018 1/3/2018 | Warsaw (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) |
||
Sulak Antonina | 06 | 01305 | 101305600208 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) | 32.21 1:08.99 1:16.40 | 17/2/2018 10/3/2018 26/2/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Warsaw (POL) Konstantynow Lodzki (POL) |
||
Workert Stanisław | 05 | 01305 | 101305700175 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) | 31.47 1:07.71 NT | 17/2/2018 9/12/2017 | Rawa Mazowiecka (POL) Warsaw (POL) |
||
Łysakowska Karina | 06 | 01305 | 101305600215 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m zmienny (26) | 29.90 1:04.20 1:13.92 | 17/2/2018 10/3/2018 10/3/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
Piątka Konstantynów Ł. 1 | 01305 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:30.00 |
Piątka Konstantynów Ł. 2 | 01305 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:45.00 |
Piątka Konstantynów Ł. 3 | 01305 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Adamska Wiktoria | 09 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | NT NT NT | |||||
Cebula Karol | 07 | 04306 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 37.07 41.34 NT | 28/10/2017 28/10/2017 | Bielsko Biala (POL) Bielsko Biala (POL) |
|||
Czarny Radosław | 08 | 04306 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 50m motylkowy (19) | 47.43 NT NT | 28/10/2017 | Bielsko Biala (POL) | |||
Gabriela Jałowiecka | 08 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 44.56 44.95 NT | 14/5/2017 28/10/2017 | Herby (POL) Bielsko Biala (POL) |
|||
Gorlich Łucja | 06 | 04306 | 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) 50m motylkowy (18) | 42.50 1:30.08 38.23 | 26/11/2017 4/11/2017 26/11/2017 | Kozy (POL) Tarnow (POL) Kozy (POL) |
|||
Hajdo Michał | 08 | 04306 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (23) | NT NT |
|||||
Izabela Wąsowicz | 08 | 04306 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 46.07 NT NT | 28/10/2017 | Bielsko Biala (POL) | |||
Jeż Oliwia | 05 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 36.92 40.65 NT | 23/9/2017 28/10/2017 | Sandomierz (POL) Bielsko Biala (POL) |
|||
Marciniak Aleksandra | 07 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (18) | 34.49 43.59 41.23 | 28/10/2017 4/11/2017 7/10/2017 | Bielsko Biala (POL) Tarnow (POL) Poznan (POL) |
|||
Misztal Olaf | 10 | 04306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 19.50 21.00 24.66 |
|||||
Misztal Oliwier | 05 | 04306 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 39.18 1:23.72 1:19.19 | 17/12/2017 16/12/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Olszewski Maciej | 07 | 04306 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) 100m zmienny (27) | 40.64 1:33.62 1:33.54 | 4/11/2017 14/5/2017 4/11/2017 | Tarnow (POL) Herby (POL) Tarnow (POL) |
|||
Podolecki Jakub | 05 | 04306 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) | 33.10 1:11.51 37.51 | 23/9/2017 26/11/2017 26/11/2017 | Sandomierz (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Stanek Igor | 09 | 04306 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Tarasek Igor | 10 | 04306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 19.50 21.00 NT |
|||||
Waszczuk Klara | 06 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 36.40 41.21 1:28.38 | 14/5/2017 28/10/2017 28/10/2017 | Herby (POL) Bielsko Biala (POL) Bielsko Biala (POL) |
|||
Łącka Natalia | 05 | 04306 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | NT 41.72 NT | 28/10/2017 | Bielsko Biala (POL) |
PRO-SWIM 1 | 04306 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | 2:18.50 |
Olszewski Maciej Izabela Wąsowicz | 07 08 | Podolecki Jakub Waszczuk Klara | 05 06 |
PRO-SWIM 2 | 04306 | 4 x 50m zmienny (13) | Mieszane | 10 - 13 lat | NT |
Czarny Radosław Gorlich Łucja | 08 06 | Misztal Oliwier Marciniak Aleksandra | 05 07 |
Bałoz Laura | 09 | 02811 | 102811600134 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (11) | 40.62 53.29 56.18 | 3/3/2018 18/11/2017 18/11/2017 | Cieszyn (POL) Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
||
Lepszy Bayaraa Julia | 07 | 02811 | 102811600132 | 50m dowolny (14) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (26) | 45.11 NT 1:44.26 | 17/2/2018 18/2/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Pergół Igor | 08 | 02811 | 102811700071 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | NT 39.90 NT | 16/2/2018 | Katowice (POL) |
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 103606700269 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 38.40 1:23.82 43.47 | 3/6/2017 10/2/2018 4/2/2018 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Suchan Jakub | 06 | 03606 | 103606700269 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) | 33.06 NT 1:29.39 | 3/12/2017 4/2/2018 | Miechow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 18.15 21.52 NT |
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 100m dowolny (21) 200m dowolny (8) 100m grzbietowy (17) | 1:00.90 2:09.92 1:07.88 | 4/2/2018 23/12/2017 23/12/2017 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Kawala Szymon | 08 | 00706 | 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (19) 100m zmienny (27) | 41.27 41.62 1:38.29 | 18/11/2017 27/5/2017 9/4/2017 | Paniowki (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600041 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 100m zmienny (26) | 1:01.38 1:06.50 1:09.92 | 18/2/2018 23/12/2017 27/5/2017 | Katowice (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Rajca Lena | 08 | 00706 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) | 37.15 1:24.56 NT | 10/2/2018 14/10/2017 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
|||
Zabawa Emilia | 07 | 00706 | 100706600050 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 50m motylkowy (18) | 40.81 1:28.10 37.77 | 10/3/2018 10/2/2018 24/3/2018 | Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m zmienny (26) | 1:00.13 29.36 1:06.06 | 18/2/2018 1/10/2017 18/2/2018 | Katowice (POL) Berlin (GER) Katowice (POL) |
Batóg Dominika | 05 | 04601 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) | 30.27 1:04.45 34.74 | 10/2/2018 17/3/2018 9/2/2018 | Osiecznica (POL) Luban (POL) Osiecznica (POL) |
|||
Sobaszek Anna | 06 | 04601 | 100m dowolny (20) 50m motylkowy (18) 100m motylkowy (9) | 1:09.70 33.69 1:20.45 | 9/2/2018 16/3/2018 23/12/2017 | Osiecznica (POL) Luban (POL) Oswiecim (POL) |
Chmielniak Michał | 05 | 03411 | 103411700090 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | 39.66 1:18.98 1:12.87 | 28/4/2017 23/3/2018 9/3/2018 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Grzybek Zofia | 05 | 03411 | 103411600076 | 200m dowolny (7) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (9) | 2:49.32 1:33.23 NT | 14/12/2017 26/11/2017 | Raciborz (POL) Kozy (POL) |
||
Męcner Jakub | 05 | 03411 | 103411700086 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (8) 50m motylkowy (19) | 31.20 2:27.32 34.90 | 23/3/2017 9/3/2018 14/12/2017 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Polakowski Bartłomiej | 05 | 03411 | 103411700120 | 50m klasyczny (12) 100m klasyczny (25) 100m zmienny (27) | NT 1:34.07 1:28.91 | 23/3/2018 9/3/2018 | Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Więcek Weronika | 05 | 03411 | 103411600075 | 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) 100m klasyczny (24) | 1:16.03 37.53 1:22.29 | 24/3/2018 5/11/2017 23/3/2018 | Gliwice (POL) Cieszyn (POL) Gliwice (POL) |
Chylińska Matylda | 08 | 01711 | 101711600449 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (11) 100m zmienny (26) | 36.69 49.75 1:39.44 | 9/3/2018 16/2/2018 18/2/2018 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
Bryś Julia | 07 | 03011 | 103011600149 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:34.49 43.63 1:39.62 | 14/5/2017 10/3/2018 24/11/2017 | Herby (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Długosz Zuzanna | 06 | 03011 | 103011600131 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | 1:07.88 34.04 1:14.43 | 18/11/2017 18/2/2018 16/2/2018 | Paniowki (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Farafontow Hanna | 08 | 03011 | 103011600174 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | NT NT 58.81 | 20/11/2017 | Gliwice (POL) |
||
Grzegorczyk Anna | 06 | 03011 | 103011600121 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) 100m motylkowy (9) | 40.07 1:25.90 1:35.27 | 14/6/2017 31/5/2017 14/6/2017 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
||
Marciniak Maja | 08 | 03011 | 103011600166 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | NT NT 55.29 | 20/11/2017 | Gliwice (POL) |
||
Pikulińska Maria | 06 | 03011 | 103011600126 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | 1:20.14 1:28.55 NT | 18/11/2017 13/12/2017 | Paniowki (POL) Gliwice (POL) |
||
Rączkowska Maja | 07 | 03011 | 103011600162 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | 1:32.72 1:50.88 54.00 | 16/10/2017 24/11/2017 16/10/2017 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Stachura Natalia | 07 | 03011 | 103011600163 | 100m dowolny (20) 50m klasyczny (11) 100m motylkowy (9) | 1:28.78 50.57 NT | 16/10/2017 16/10/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szostek Jakub | 06 | 03011 | 103011700129 | 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (17) 100m motylkowy (10) | 1:18.97 1:28.62 1:40.85 | 13/12/2017 31/5/2017 20/10/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Tabiś-Hubka Zofia | 08 | 03011 | 103011600176 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) | 46.91 NT NT | 14/5/2017 | Herby (POL) | ||
Walerzak Karolina | 06 | 03011 | 103011600130 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (18) | 34.56 40.27 38.15 | 18/11/2017 13/12/2017 18/11/2017 | Paniowki (POL) Gliwice (POL) Paniowki (POL) |
||
Wawrosz Nadia | 08 | 03011 | 103011600171 | 100m dowolny (20) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (16) | NT 45.11 NT | 20/11/2017 | Gliwice (POL) |
||
Wielgus Igor | 07 | 03011 | 103011700164 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 1:30.30 40.36 1:31.40 | 16/10/2017 10/3/2018 24/11/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Zlotos Antonina | 08 | 03011 | 103011600177 | 100m dowolny (20) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (11) | NT NT 55.64 | 20/11/2017 | Gliwice (POL) |
||
Łępski Jakub | 06 | 03011 | 103011700140 | 100m dowolny (21) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (17) | 1:20.97 44.85 1:36.52 | 13/12/2017 14/6/2017 13/12/2017 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |