IX Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina, 14/4/2018 |
2 - IX Pływackie Mistrzostwa Skawiny - Szkółki i Kluby bez licencji PZP | 14/4/2018 - 11:00 |
Konkurencja 7 14/4/2018 - 11:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 31.26 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/4/2018 - 11:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 21.58 | 119 | |||
2. | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 22.41 | 106 | |||
3. | Dutka- Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 24.92 | 77 | |||
4. | Manista Gabriela | 11 | Optima Skawina | 26.78 | 62 | |||
5. | Winiarz Gabriela | 11 | Optima Skawina | 31.42 | 38 | |||
6. | Skop Blanka | 11 | Optima Skawina | 31.73 | 37 | |||
7. | Fiema Martyna | 11 | Optima Skawina | 35.50 | 26 | |||
8. | Filipczyk Milena | 11 | Optima Skawina | 39.61 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/4/2018 - 11:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | Swim Test Kraków | 19.86 | 152 | |||
2. | Baranowska Maria | 10 | Swim Test Kraków | 22.96 | 98 | |||
3. | Kosek Karolina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.07 | 97 | |||
4. | Stanek Lena | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.21 | 95 | |||
5. | Świderski Antonina | 10 | Wisła Kraków | 23.61 | 91 | |||
6. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 23.69 | 90 | |||
7. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 24.48 | 81 | |||
8. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.93 | 77 | |||
9. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 25.33 | 73 | |||
10. | Drews Matylda | 10 | Gladiator Krynica | 25.53 | 71 | |||
11. | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Kraków | 27.45 | 57 | |||
12. | Dębowska Amelia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 28.07 | 54 | |||
13. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 28.80 | 50 | |||
14. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 29.36 | 47 | |||
15. | Wywiał Lena | 10 | Jordan Kraków | 29.56 | 46 | |||
16. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 30.11 | 43 | |||
17. | Piecuch Julia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 30.87 | 40 | |||
18. | Więch Emilia | 10 | Jordan Kraków | 31.06 | 39 | |||
19. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 31.24 | 39 | |||
20. | Bogacka Zofia | 10 | Wisła Kraków | 31.35 | 38 | |||
21. | Wójcik Joanna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 31.66 | 37 | |||
22. | Szajna Maja | 10 | Optima Skawina | 31.77 | 37 | |||
23. | Kondaszewska Amelia | 10 | Optima Skawina | 31.90 | 36 | |||
24. | Kozioł Alicja | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 33.17 | 32 | |||
25. | Morek Magdalena | 10 | Jordan Kraków | 33.93 | 30 | |||
26. | Madej Julia | 10 | Optima Skawina | 37.18 | 23 | |||
27. | Stawiarz Julia | 10 | Optima Skawina | 39.51 | 19 | |||
28. | Krzemińska Anna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 45.76 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/4/2018 - 11:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 17.96 | 206 | |||
2. | Ślęczek Zuzanna | 09 | Huragan Sosnowiec | 18.50 | 189 | |||
3. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 18.71 | 182 | |||
4. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.88 | 177 | |||
5. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 19.00 | 174 | |||
6. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.15 | 170 | |||
7. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 19.82 | 153 | |||
8. | Knapik Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.07 | 148 | |||
9. | Wojtunik Oliwia | 09 | Speed Jasło | 20.16 | 146 | |||
10. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.63 | 136 | |||
11. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.71 | 134 | |||
12. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 20.83 | 132 | |||
13. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.84 | 132 | |||
14. | Płonka Aleksandra | 09 | CKiS Skawina | 20.94 | 130 | |||
15. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.97 | 129 | |||
16. | Pietrzyk Maja | 09 | Swim Test Kraków | 21.30 | 123 | |||
17. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.38 | 122 | |||
18. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 21.39 | 122 | |||
19. | Pac Agnieszka | 09 | Orka Proszówki | 21.46 | 121 | |||
20. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.47 | 121 | |||
21. | Lutomska Klara | 09 | Swim Academy Kraków | 21.59 | 119 | |||
22. | Grzywacz Gabriela | 09 | Swim Test Kraków | 22.34 | 107 | |||
23. | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.67 | 102 | |||
24. | Zawada Zuzanna | 09 | Optima Skawina | 22.81 | 100 | |||
25. | Giebułtowska Natalia | 09 | Speed Jasło | 22.82 | 100 | |||
26. | Wiendlocha Zuzanna | 09 | Wisła Kraków | 23.42 | 93 | |||
27. | Renduda Antonina | 09 | Wisła Kraków | 23.46 | 92 | |||
28. | Jarecka Kamila | 09 | Speed Jasło | 24.55 | 80 | |||
29. | Winiarz Aldona | 09 | Optima Skawina | 25.05 | 76 | |||
30. | Karolina Mroczka | 09 | Speed Jasło | 25.97 | 68 | |||
31. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.00 | 68 | |||
32. | Motal Amelia | 09 | Optima Skawina | 29.71 | 45 | |||
33. | Matiaszek Paulina | 09 | Gladiator Krynica | 33.06 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/4/2018 - 11:17 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skoczek Jan | 12 | Pływak Bochnia | 35.20 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/4/2018 - 11:17 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 23.58 | 58 | |||
2. | Kapela Krzysztof | 11 | Optima Skawina | 28.26 | 33 | |||
3. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 34.33 | 18 | |||
4. | Grochowski Julian | 11 | Victoria Zawiercie | 45.19 | 8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/4/2018 - 11:17 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 17.89 | 132 | |||
2. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 18.57 | 118 | |||
3. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 19.41 | 104 | |||
4. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 19.76 | 98 | |||
5. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 20.35 | 90 | |||
6. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 20.43 | 89 | |||
7. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 20.96 | 82 | |||
8. | Swałdek Adrian | 10 | Swim Test Kraków | 21.95 | 71 | |||
9. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 22.77 | 64 | |||
10. | Makuch Paweł | 10 | Gladiator Krynica | 22.93 | 63 | |||
11. | Stachyra Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 23.33 | 59 | |||
12. | Horbal Ignacy | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.69 | 57 | |||
13. | Mirek Szymon | 10 | Swim Academy Kraków | 24.38 | 52 | |||
14. | Walanus Krzysztof | 10 | Wisła Kraków | 24.50 | 51 | |||
15. | Sawicki Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.55 | 51 | |||
16. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 25.21 | 47 | |||
17. | Dubel Adrian | 10 | Gladiator Krynica | 25.77 | 44 | |||
18. | Lewandowski Filip | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 25.86 | 44 | |||
19. | Pasek Kamil | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 26.26 | 42 | |||
20. | Potęga Kacper | 10 | Orka Proszówki | 26.64 | 40 | |||
21. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 26.88 | 39 | |||
22. | Rodak Jakub | 10 | Orka Proszówki | 27.34 | 37 | |||
23. | Kofin Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.87 | 35 | |||
24. | Kisielewski Mateusz | 10 | Optima Skawina | 27.89 | 35 | |||
25. | Sobek Michał | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.94 | 34 | |||
26. | Dorociak Franciszek | 10 | Swim Academy Kraków | 28.12 | 34 | |||
27. | Kowalski Franciszek | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 28.59 | 32 | |||
28. | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 28.83 | 31 | |||
29. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 28.90 | 31 | |||
30. | Głuch Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 29.22 | 30 | |||
31. | Lembas Hugo | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 30.02 | 28 | |||
32. | Kopta Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 30.08 | 27 | |||
33. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 30.50 | 26 | |||
34. | Pięta Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 31.78 | 23 | |||
35. | Jędras Michał | 10 | Jordan Kraków | 32.04 | 23 | |||
36. | Jania Filip | 10 | Jordan Kraków | 33.85 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/4/2018 - 11:17 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 17.94 | 131 | |||
2. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 18.58 | 118 | |||
3. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 19.05 | 110 | |||
4. | Stanek Igor | 09 | Pro-Swim Kraków | 19.70 | 99 | |||
5. | Kowalczyk Antoni | 09 | Kmita Zabierzów | 19.94 | 95 | |||
6. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 19.97 | 95 | |||
7. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.08 | 93 | |||
8. | Kusiński Zenon | 09 | Wisła Kraków | 20.63 | 86 | |||
9. | Drechny Nikodem | 09 | Optima Skawina | 20.64 | 86 | |||
10. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 20.72 | 85 | |||
11. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.04 | 81 | |||
12. | Siemieniec Mikołaj | 09 | Aligator Kraków | 21.31 | 78 | |||
13. | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.49 | 76 | |||
14. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 21.73 | 74 | |||
15. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 21.88 | 72 | |||
16. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 22.25 | 69 | |||
17. | Janowski Bolesław | 09 | Wisła Kraków | 22.54 | 66 | |||
18. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 22.65 | 65 | |||
19. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 23.14 | 61 | |||
20. | Mrozicki Alex | 09 | Wisła Kraków | 23.75 | 56 | |||
21. | Ciupka Artur | 09 | Swim Test Kraków | 23.83 | 56 | |||
22. | Frankowicz Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 23.87 | 55 | |||
23. | Juryś Alex | 09 | Speed Jasło | 24.66 | 50 | |||
24. | Sagan Tomasz | 09 | Wisła Kraków | 25.82 | 44 | |||
25. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 26.73 | 39 | |||
26. | Zając Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 27.79 | 35 | |||
27. | Dwernicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 29.51 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14/4/2018 - 11:32 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 38.56 | 30 | |||
2. | Kubicka Karolina | 12 | Orka Proszówki | 39.01 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14/4/2018 - 11:32 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dutka- Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 26.71 | 92 | |||
2. | Manista Gabriela | 11 | Optima Skawina | 29.17 | 71 | |||
3. | Winiarz Gabriela | 11 | Optima Skawina | 31.51 | 56 | |||
4. | Filipczyk Milena | 11 | Optima Skawina | 34.90 | 41 | |||
5. | Fiema Martyna | 11 | Optima Skawina | 35.28 | 40 | |||
6. | Skop Blanka | 11 | Optima Skawina | 36.22 | 37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14/4/2018 - 11:32 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowacka Emilia | 10 | Swim Test Kraków | 22.13 | 162 | |||
2. | Świderski Antonina | 10 | Wisła Kraków | 23.21 | 140 | |||
3. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 23.43 | 137 | |||
4. | Kosek Karolina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.75 | 131 | |||
5. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 25.65 | 104 | |||
6. | Ryszka Maja | 10 | Swim Test Kraków | 25.70 | 103 | |||
7. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 25.79 | 102 | |||
8. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 26.01 | 100 | |||
9. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 26.57 | 93 | |||
10. | Wierzbicka Lena | 10 | Swim Academy Kraków | 27.00 | 89 | |||
11. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.30 | 86 | |||
12. | Krupnik Tatiana | 10 | Optima Skawina | 27.50 | 84 | |||
13. | Stanek Lena | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.91 | 81 | |||
14. | Murzyn Olga | 10 | Wisła Kraków | 28.05 | 79 | |||
15. | Morek Magdalena | 10 | Jordan Kraków | 28.17 | 78 | |||
16. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 28.49 | 76 | |||
17. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 28.54 | 75 | |||
18. | Bogacka Zofia | 10 | Wisła Kraków | 28.87 | 73 | |||
19. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 28.91 | 72 | |||
20. | Wywiał Lena | 10 | Jordan Kraków | 29.07 | 71 | |||
21. | Drews Matylda | 10 | Gladiator Krynica | 29.64 | 67 | |||
22. | Wójcik Joanna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 29.99 | 65 | |||
23. | Więch Emilia | 10 | Jordan Kraków | 30.08 | 64 | |||
24. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 30.33 | 63 | |||
25. | Dębowska Amelia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 30.85 | 60 | |||
26. | Madej Julia | 10 | Optima Skawina | 31.86 | 54 | |||
27. | Stawiarz Julia | 10 | Optima Skawina | 32.24 | 52 | |||
28. | Kozioł Alicja | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 32.43 | 51 | |||
29. | Piecuch Julia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 33.40 | 47 | |||
30. | Kościelniak Hanna | 10 | Wisła Kraków | 33.75 | 45 | |||
31. | Szajna Maja | 10 | Optima Skawina | 34.60 | 42 | |||
32. | Kondaszewska Amelia | 10 | Optima Skawina | 36.91 | 35 | |||
33. | Twardzik Julia | 10 | Aligator Kraków | 37.12 | 34 | |||
34. | Przybyło Emilia | 10 | Optima Skawina | 39.04 | 29 | |||
35. | Krzemińska Anna | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 39.23 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14/4/2018 - 11:32 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.22 | 213 | |||
2. | Ślęczek Zuzanna | 09 | Huragan Sosnowiec | 20.41 | 207 | |||
3. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 21.66 | 173 | |||
4. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 21.97 | 166 | |||
5. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.19 | 161 | |||
6. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 22.62 | 152 | |||
7. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 22.88 | 147 | |||
8. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 23.10 | 143 | |||
9. | Grzywacz Gabriela | 09 | Swim Test Kraków | 23.20 | 141 | |||
10. | Pietrzyk Maja | 09 | Swim Test Kraków | 23.37 | 138 | |||
11. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 24.28 | 123 | |||
Lutomska Klara | 09 | Swim Academy Kraków | 24.28 | 123 | ||||
13. | Winiarz Aldona | 09 | Optima Skawina | 24.93 | 113 | |||
14. | Knapik Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.19 | 110 | |||
15. | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.31 | 108 | |||
16. | Idziak Helena | 09 | Swim Academy Kraków | 27.32 | 86 | |||
17. | Marciniak Małgorzata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.99 | 80 | |||
18. | Matiaszek Paulina | 09 | Gladiator Krynica | 29.20 | 70 | |||
19. | Giebułtowska Natalia | 09 | Speed Jasło | 30.16 | 64 | |||
20. | Hanusiak Matylda | 09 | Swim Academy Kraków | 30.73 | 60 | |||
21. | Motal Amelia | 09 | Optima Skawina | 31.80 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14/4/2018 - 11:47 | Chłopców, 25m grzbietowy | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skoczek Jan | 12 | Pływak Bochnia | 36.54 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14/4/2018 - 11:47 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 26.19 | 61 | |||
2. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 31.43 | 35 | |||
3. | Kapela Krzysztof | 11 | Optima Skawina | 31.90 | 34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14/4/2018 - 11:47 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 22.10 | 103 | |||
2. | Misztal Olaf | 10 | Pro-Swim Kraków | 22.27 | 100 | |||
3. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.08 | 79 | |||
4. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 24.32 | 77 | |||
5. | Walanus Krzysztof | 10 | Wisła Kraków | 24.80 | 72 | |||
6. | Stachyra Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 25.13 | 70 | |||
7. | Swałdek Adrian | 10 | Swim Test Kraków | 25.19 | 69 | |||
8. | Dubel Adrian | 10 | Gladiator Krynica | 25.31 | 68 | |||
9. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 26.43 | 60 | |||
10. | Chmielek Adam | 10 | Wisła Kraków | 26.67 | 58 | |||
11. | Pięta Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 26.89 | 57 | |||
12. | Borys Bartłomiej | 10 | Wisła Kraków | 26.99 | 56 | |||
13. | Makuch Paweł | 10 | Gladiator Krynica | 27.15 | 55 | |||
14. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.44 | 53 | |||
15. | Lewandowski Filip | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.70 | 52 | |||
16. | Sobek Michał | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.94 | 50 | |||
17. | Pasek Kamil | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.98 | 50 | |||
18. | Horbal Ignacy | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 28.04 | 50 | |||
19. | Fojtik Allan | 10 | Wisła Kraków | 28.22 | 49 | |||
20. | Dorociak Franciszek | 10 | Swim Academy Kraków | 28.24 | 49 | |||
21. | Kofin Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 28.26 | 49 | |||
22. | Łach Adam | 10 | Wisła Kraków | 28.41 | 48 | |||
23. | Rodak Jakub | 10 | Orka Proszówki | 28.65 | 47 | |||
24. | Grzybowski Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 28.84 | 46 | |||
25. | Cieniek Kacper | 10 | Wisła Kraków | 28.91 | 46 | |||
26. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 29.23 | 44 | |||
27. | Potęga Kacper | 10 | Orka Proszówki | 29.79 | 42 | |||
28. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 30.28 | 40 | |||
29. | Kopta Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 30.45 | 39 | |||
30. | Głuch Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 30.48 | 39 | |||
31. | Jania Filip | 10 | Jordan Kraków | 30.55 | 38 | |||
32. | Mirek Szymon | 10 | Swim Academy Kraków | 30.60 | 38 | |||
33. | Kowalski Franciszek | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 30.86 | 37 | |||
34. | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 31.07 | 37 | |||
35. | Lembas Hugo | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 31.32 | 36 | |||
36. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 31.43 | 35 | |||
37. | Kisielewski Mateusz | 10 | Optima Skawina | 31.62 | 35 | |||
38. | Sidor Michał | 10 | Aligator Kraków | 31.82 | 34 | |||
39. | Sawicki Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 31.86 | 34 | |||
40. | Jędras Michał | 10 | Jordan Kraków | 32.25 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14/4/2018 - 11:47 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowalczyk Antoni | 09 | Kmita Zabierzów | 21.54 | 111 | |||
2. | Sekunda Miłosz | 09 | Wisła Kraków | 21.83 | 106 | |||
3. | Kusiński Zenon | 09 | Wisła Kraków | 22.14 | 102 | |||
4. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 22.18 | 101 | |||
5. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 22.19 | 101 | |||
6. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 22.49 | 97 | |||
7. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 22.50 | 97 | |||
8. | Kot Adam | 09 | Wisła Kraków | 22.80 | 93 | |||
9. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.84 | 93 | |||
10. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.99 | 91 | |||
11. | Mrozicki Alex | 09 | Wisła Kraków | 24.13 | 79 | |||
12. | Frankowicz Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 24.79 | 72 | |||
13. | Sagan Tomasz | 09 | Wisła Kraków | 25.02 | 70 | |||
14. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 26.11 | 62 | |||
15. | Ciupka Artur | 09 | Swim Test Kraków | 26.28 | 61 | |||
16. | Dwernicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 27.11 | 55 | |||
17. | Siemieniec Mikołaj | 09 | Aligator Kraków | 28.04 | 50 | |||
18. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 29.12 | 45 | |||
19. | Zając Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 30.98 | 37 | |||
20. | Juryś Alex | 09 | Speed Jasło | 31.40 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/4/2018 - 12:03 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 28.25 | 104 | |||
2. | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 30.10 | 86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/4/2018 - 12:03 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 30.58 | 82 | |||
2. | Krupnik Tatiana | 10 | Optima Skawina | 32.87 | 66 | |||
3. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 33.22 | 64 | |||
4. | Baranowska Maria | 10 | Swim Test Kraków | 33.57 | 62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/4/2018 - 12:03 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.73 | 156 | |||
2. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 24.81 | 154 | |||
3. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 24.82 | 154 | |||
4. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 25.15 | 148 | |||
5. | Małecka Karolina | 09 | Wisła Kraków | 25.25 | 146 | |||
6. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 25.37 | 144 | |||
7. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.66 | 139 | |||
8. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.22 | 131 | |||
9. | Płonka Aleksandra | 09 | CKiS Skawina | 26.27 | 130 | |||
10. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 26.54 | 126 | |||
11. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.61 | 125 | |||
12. | Zawada Zuzanna | 09 | Optima Skawina | 26.71 | 124 | |||
13. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.92 | 121 | |||
14. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 27.20 | 117 | |||
15. | Wiendlocha Zuzanna | 09 | Wisła Kraków | 27.66 | 111 | |||
16. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.69 | 111 | |||
17. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.96 | 108 | |||
18. | Renduda Antonina | 09 | Wisła Kraków | 28.86 | 98 | |||
19. | Marciniak Małgorzata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.13 | 95 | |||
20. | Pac Agnieszka | 09 | Orka Proszówki | 29.22 | 94 | |||
21. | Jarecka Kamila | 09 | Speed Jasło | 30.19 | 85 | |||
22. | Wojtunik Oliwia | 09 | Speed Jasło | 31.12 | 78 | |||
23. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 33.18 | 64 | |||
24. | Karolina Mroczka | 09 | Speed Jasło | 33.58 | 62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/4/2018 - 12:11 | Chłopców, 25m klasyczny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grochowski Julian | 11 | Victoria Zawiercie | 43.65 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/4/2018 - 12:11 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misztal Olaf | 10 | Pro-Swim Kraków | 24.23 | 110 | |||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 26.14 | 87 | |||
3. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 26.61 | 83 | |||
4. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 26.99 | 79 | |||
5. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 29.66 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/4/2018 - 12:11 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 22.86 | 131 | |||
2. | Stanek Igor | 09 | Pro-Swim Kraków | 23.98 | 113 | |||
3. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.00 | 113 | |||
4. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 25.63 | 93 | |||
5. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 26.61 | 83 | |||
6. | Kot Adam | 09 | Wisła Kraków | 26.84 | 81 | |||
7. | Janowski Bolesław | 09 | Wisła Kraków | 27.38 | 76 | |||
8. | Świeży Szymon | 09 | Wisła Kraków | 27.39 | 76 | |||
9. | Czekaj Franciszek | 09 | Wisła Kraków | 27.52 | 75 | |||
10. | Gulba Jakub | 09 | Wisła Kraków | 28.72 | 66 | |||
11. | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.93 | 64 | |||
12. | Drechny Nikodem | 09 | Optima Skawina | 29.33 | 62 | |||
13. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 30.45 | 55 | |||
14. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 31.88 | 48 | |||
15. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 32.25 | 46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/4/2018 - 12:17 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 18.34 | 227 | |||
2. | Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 18.44 | 223 | |||
3. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.89 | 178 | |||
4. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 20.97 | 151 | |||
5. | Kuryłek Nikola | 08 | Swim Test Kraków | 21.06 | 150 | |||
Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 21.06 | 150 | ||||
7. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 21.86 | 134 | |||
8. | Dudziak Maja | 08 | Swim Test Kraków | 25.21 | 87 | |||
9. | Zagórska Katarzyna | 08 | Orka Proszówki | 26.07 | 79 | |||
10. | Śmiałek Laura | 08 | Swim Test Kraków | 27.18 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/4/2018 - 12:17 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 19.94 | 176 | |||
2. | Opyrchal Łucja | 07 | Optima Skawina | 26.92 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/4/2018 - 12:17 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gorlich Łucja | 06 | Pro-Swim Kraków | 17.14 | 278 | |||
2. | Waga Monika | 06 | Pro-Swim Kraków | 18.99 | 204 | |||
3. | Cichy Julia | 06 | Aquarius Myślenice | 20.41 | 164 | |||
4. | Bielecka Otylia | 06 | Swim Test Kraków | 21.18 | 147 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/4/2018 - 12:17 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jeż Oliwia | 05 | Pro-Swim Kraków | 17.75 | 250 | |||
2. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 18.32 | 227 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/4/2018 - 12:17 | Kobiet, 25m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żurkowska Weronika | 04 | Pro-Swim Kraków | 15.60 | 369 | |||
2. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 16.53 | 310 | |||
3. | Łukasiewicz Katarzyna | 03 | Pro-Swim Kraków | 16.80 | 295 | |||
4. | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | 18.21 | 232 | |||
5. | Jarecka Anna | 03 | Speed Jasło | 19.06 | 202 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/4/2018 - 12:22 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 19.10 | 139 | |||
2. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 19.16 | 137 | |||
3. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 19.38 | 133 | |||
4. | Li-Woźniak Dawid | 08 | Swim Academy Kraków | 20.83 | 107 | |||
5. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 21.33 | 99 | |||
6. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 21.66 | 95 | |||
7. | Hajdo Michał | 08 | Pro-Swim Kraków | 23.68 | 73 | |||
8. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 23.99 | 70 | |||
9. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 24.03 | 69 | |||
10. | Knapek Szymon | 08 | Wisła Kraków | 25.65 | 57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/4/2018 - 12:22 | Chłopców, 25m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olszewski Maciej | 07 | Pro-Swim Kraków | 17.64 | 176 | |||
2. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 18.65 | 149 | |||
3. | Pietrzyk Antoni | 07 | Swim Test Kraków | 22.17 | 89 | |||
4. | Gałka Antoni | 07 | Aligator Kraków | 22.37 | 86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/4/2018 - 12:22 | Chłopców, 25m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kafara Konrad | 06 | Swim Test Kraków | 16.75 | 206 | |||
2. | Kusy Miłosz | 06 | Swim Test Kraków | 19.23 | 136 | |||
3. | Patro Maciej | 06 | Swim Test Kraków | 34.46 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/4/2018 - 12:22 | Chłopców, 25m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 15.41 | 265 | |||
2. | Bielecki Dymitr | 05 | Swim Test Kraków | 18.26 | 159 | |||
3. | Drezno Dominik | 05 | Swim Test Kraków | 18.92 | 143 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/4/2018 - 12:22 | Mężczyzn, 25m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kraj Michał | 01 | Swim Test Kraków | 14.86 | 295 | |||
2. | Malinowski Karol | 03 | Pro-Swim Kraków | 15.11 | 281 | |||
3. | Stepek Przemysław | 02 | Speed Jasło | 15.65 | 253 | |||
4. | Dzierwa Maciej | 04 | Pro-Swim Kraków | 17.18 | 191 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 14/4/2018 - 12:29 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto 2 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.84 | 171 |
Korpak Maja Żak Zoya | 09 09 | 39.47 | Łukasik Blanka Łuczak Agata | 09 09 | 38.37 |
2. | Swim Test Kraków 1 | Swim Test Kraków | 1:22.32 | 144 |
Chrząszcz Matylda Grzywacz Gabriela | 09 09 | 40.79 | Nowacka Emilia Pietrzyk Maja | 10 09 | 41.53 |
3. | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 1:23.35 | 139 |
Krzyszkowska Amelia Laskowska Wanda | 09 09 | 39.62 | Ciernia Jagoda Kotula Kaja | 09 09 | 43.73 |
4. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 1:26.16 | 126 |
Hus Olivia Renduda Antonina | 09 09 | 44.99 | Małecka Karolina Wiendlocha Zuzanna | 09 09 | 41.17 |
5. | Solne Miasto 3 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.33 | 125 |
Jantas Aleksandra Góra Natalia | 09 09 | 43.40 | Palmi Julia Śliwa Antonina | 09 09 | 42.93 |
6. | Speed Jasło 3 | Speed Jasło | 1:36.50 | 89 |
Jarecka Kamila Wojtunik Oliwia | 09 09 | 45.37 | Giebułtowska Natalia Karolina Mroczka | 09 09 | 51.13 |
7. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 1:39.38 | 82 |
Gos Maja Kielar Julia | 10 10 | 49.63 | Siwek Lilianna Czarnecka Lena | 10 10 | 49.75 |
8. | SOLNE MIASTO WIELICZKA 2010 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.72 | 79 |
Kuna Alina Stanek Lena | 10 10 | 50.73 | Dębowska Amelia Kosek Karolina | 10 10 | 49.99 |
9. | Wisła Kraków 4 | Wisła Kraków | 1:48.07 | 64 |
Napierała Matylda Świderski Antonina | 09 10 | 46.69 | Bogacka Zofia Murzyn Olga | 10 10 | 1:01.38 |
10. | Swim Academy Kraków 1 | Swim Academy Kraków | 1:53.71 | 54 |
Lutomska Klara Idziak Helena | 09 09 | 50.99 | Wierzbicka Lena Hanusiak Matylda | 10 09 | 1:02.72 |
11. | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 1:58.47 | 48 |
Bętkowska Emilia Dutka- Wołoch Nicola | 11 11 | 1:07.94 | Filipczyk Milena Tabor Kaja | 11 10 | 50.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 14/4/2018 - 12:35 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto 1 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.31 | 104 |
Rozumek Jan Klimkowski Adam | 09 09 | 40.56 | Surówka Krzysztof Wrześniak Oskar | 09 09 | 38.75 |
2. | Wisła Kraków 6 | Wisła Kraków | 1:22.10 | 94 |
Kusiński Zenon Kwiecień Ignacy | 09 09 | 40.01 | Popiołek Jan Dudek Antoni | 09 09 | 42.09 |
3. | Wisła Kraków 5 | Wisła Kraków | 1:25.58 | 83 |
Światłoń Bartosz Stachyra Tomasz | 09 10 | 46.72 | Targiel Tomasz Bańdo Wojciech | 10 10 | 38.86 |
4. | SOLNE MIASTO WIELICZKA 2010 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.33 | 66 |
Osak Kacper Sawicki Maciej | 10 10 | 46.65 | Horbal Ignacy Permus Maciej | 10 10 | 45.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2018 - 12:38 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 38.69 | 216 | |||
2. | Woźny Liliana | 08 | Wisła Kraków | 39.11 | 209 | |||
3. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 39.71 | 200 | |||
4. | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 40.72 | 185 | |||
5. | Kuryłek Nikola | 08 | Swim Test Kraków | 40.88 | 183 | |||
6. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 42.19 | 167 | |||
7. | Frączek Katarzyna | 08 | Wisła Kraków | 43.69 | 150 | |||
8. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 43.84 | 148 | |||
9. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 44.51 | 142 | |||
10. | Dudziak Maja | 08 | Swim Test Kraków | 46.29 | 126 | |||
11. | Raputa Gabriela | 08 | CKiS Skawina | 46.32 | 126 | |||
12. | Adamus Amelia | 08 | Jordan Kraków | 46.40 | 125 | |||
13. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa-Swim | 46.64 | 123 | |||
14. | Śmiałek Laura | 08 | Swim Test Kraków | 47.18 | 119 | |||
15. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 47.23 | 119 | |||
16. | Szczygieł Maja | 08 | Victoria Zawiercie | 47.67 | 115 | |||
17. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 47.75 | 115 | |||
18. | Chwastowicz Emilia | 08 | Wisła Kraków | 48.45 | 110 | |||
19. | Kłos Amelia | 08 | CKiS Skawina | 49.22 | 105 | |||
20. | Kopieć Jagoda | 08 | Optima Skawina | 50.52 | 97 | |||
21. | Dubel Maja | 08 | Gladiator Krynica | 52.04 | 89 | |||
22. | Moneta Aleksandra | 08 | Orka Proszówki | 57.18 | 67 | |||
23. | Jurczyk Julia | 08 | Optima Skawina | 57.62 | 65 | |||
24. | Skop Wiktoria | 08 | Optima Skawina | 1:00.85 | 55 | |||
25. | Szczepańska Paula | 08 | Gladiator Krynica | 1:21.03 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2018 - 12:38 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 34.47 | 306 | |||
2. | Zawadzka Wiktoria | 07 | Speed Jasło | 38.10 | 226 | |||
3. | Manista Kornelia | 07 | Optima Skawina | 40.22 | 192 | |||
4. | Stoch Małgorzata | 07 | Aquarius Myślenice | 40.91 | 183 | |||
5. | Kasowicz Zuzanna | 07 | Speed Jasło | 41.71 | 172 | |||
6. | Kolasa Oliwia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 42.09 | 168 | |||
7. | Pętlak Zuzanna | 07 | Speed Jasło | 42.93 | 158 | |||
8. | Opyrchal Łucja | 07 | Optima Skawina | 47.17 | 119 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2018 - 12:38 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 34.65 | 301 | |||
2. | Waga Monika | 06 | Pro-Swim Kraków | 36.30 | 262 | |||
3. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 36.87 | 250 | |||
4. | Cichy Julia | 06 | Aquarius Myślenice | 39.30 | 206 | |||
5. | Grzegorzewska Olga | 06 | Swim Academy Kraków | 41.66 | 173 | |||
6. | Makuch Wiktoria | 06 | Gladiator Krynica | 43.17 | 156 | |||
7. | Bielecka Otylia | 06 | Swim Test Kraków | 43.29 | 154 | |||
8. | Proficz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 46.81 | 122 | |||
9. | Żmuda Julia | 06 | Optima Skawina | 48.36 | 110 | |||
10. | Świątkowska Wiktoria | 06 | Gladiator Krynica | 57.09 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2018 - 12:38 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 34.01 | 319 | |||
2. | Jeż Oliwia | 05 | Pro-Swim Kraków | 36.20 | 264 | |||
3. | Piotrowicz Weronika | 05 | Gladiator Krynica | 45.90 | 129 | |||
4. | Szmigiel Aleksandra | 05 | Speed Jasło | 48.04 | 113 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2018 - 12:38 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żurkowska Weronika | 04 | Pro-Swim Kraków | 29.70 | 479 | |||
2. | Łukasiewicz Katarzyna | 03 | Pro-Swim Kraków | 31.76 | 391 | |||
3. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 32.28 | 373 | |||
4. | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | 35.76 | 274 | |||
5. | Jarecka Anna | 03 | Speed Jasło | 36.41 | 260 | |||
6. | Sobota Angelina | 04 | Swim Test Kraków | 37.92 | 230 | |||
7. | Jurkowska Marysia | 01 | Gladiator Krynica | 42.06 | 168 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2018 - 12:54 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 36.50 | 171 | |||
2. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 37.50 | 157 | |||
3. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 38.21 | 149 | |||
4. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 38.71 | 143 | |||
5. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 38.73 | 143 | |||
6. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 39.13 | 138 | |||
7. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 40.12 | 128 | |||
8. | Li-Woźniak Dawid | 08 | Swim Academy Kraków | 40.65 | 123 | |||
9. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 40.76 | 122 | |||
10. | Nowak Szymon | 08 | CKiS Skawina | 41.02 | 120 | |||
11. | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 43.28 | 102 | |||
12. | Kondaszewski Antoni | 08 | Optima Skawina | 44.95 | 91 | |||
13. | Knapek Szymon | 08 | Wisła Kraków | 45.42 | 88 | |||
14. | Hajdo Michał | 08 | Pro-Swim Kraków | 45.67 | 87 | |||
15. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 45.78 | 86 | |||
16. | Rzepka Jakub | 08 | Wisła Kraków | 46.03 | 85 | |||
17. | Łożyński Dariusz | 08 | Wisła Kraków | 46.56 | 82 | |||
18. | Rodak Emanuel | 08 | Orka Proszówki | 50.09 | 66 | |||
19. | Pyrc Jędrzej | 08 | Limanowa-Swim | 52.44 | 57 | |||
20. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 52.84 | 56 | |||
21. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 55.29 | 49 | |||
22. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 59.77 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2018 - 12:54 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 34.76 | 198 | |||
2. | Cebula Karol | 07 | Pro-Swim Kraków | 37.21 | 161 | |||
3. | Pietrzyk Antoni | 07 | Swim Test Kraków | 39.54 | 134 | |||
4. | Nowocień Tymoteusz | 07 | Optima Skawina | 41.29 | 118 | |||
5. | Ślazyk Oliwier | 07 | Gladiator Krynica | 45.03 | 91 | |||
6. | Droździewicz Konrad | 07 | Optima Skawina | 52.83 | 56 | |||
7. | Laurosiewicz Dawid | 07 | Gladiator Krynica | 59.44 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2018 - 12:54 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kafara Konrad | 06 | Swim Test Kraków | 33.11 | 229 | |||
2. | Juszczuk Antoni | 06 | Swim Test Kraków | 33.46 | 221 | |||
3. | Kusy Miłosz | 06 | Swim Test Kraków | 35.82 | 180 | |||
4. | Zięba Filip | 06 | Optima Skawina | 36.25 | 174 | |||
5. | Garstecki Piotr | 06 | Optima Skawina | 37.58 | 156 | |||
6. | Matiaszewski Hubert | 06 | Speed Jasło | 40.74 | 122 | |||
7. | Kopieć Jan | 06 | Optima Skawina | 40.87 | 121 | |||
8. | Zawada Wojciech | 06 | Optima Skawina | 41.04 | 120 | |||
9. | Mrzygłód Tymon | 06 | Swim Test Kraków | 43.28 | 102 | |||
10. | Szczepanik Dawid | 06 | Speed Jasło | 43.35 | 102 | |||
11. | Knapik Mikołaj | 06 | Optima Skawina | 46.68 | 81 | |||
12. | Patro Maciej | 06 | Swim Test Kraków | 47.32 | 78 | |||
13. | Mrzygłód Kacper | 06 | Swim Test Kraków | 49.81 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2018 - 12:54 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 30.68 | 287 | |||
2. | Lesiak Nikodem | 05 | CKiS Skawina | 31.71 | 260 | |||
3. | Miska Antoni | 05 | Aquarius Myślenice | 33.12 | 228 | |||
4. | Kierzkowski Eryk | 05 | CKiS Skawina | 36.65 | 168 | |||
5. | Bielecki Dymitr | 05 | Swim Test Kraków | 36.76 | 167 | |||
6. | Mroczka Jakub | 05 | Speed Jasło | 38.73 | 143 | |||
7. | Drezno Dominik | 05 | Swim Test Kraków | 39.28 | 137 | |||
8. | Drechny Maciej | 05 | Optima Skawina | 40.56 | 124 | |||
9. | Jendro Dominik | 05 | Speed Jasło | 44.97 | 91 | |||
10. | Sarata Patryk | 05 | Gladiator Krynica | 49.23 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2018 - 12:54 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowski Alan | 00 | Speed Jasło | 27.03 | 421 | |||
2. | Kot Krzysztof | 03 | Swim Test Kraków | 27.57 | 396 | |||
3. | Szumiec Dominik | 02 | Speed Jasło | 29.31 | 330 | |||
4. | Ostrogórski Filip | 03 | CKiS Skawina | 29.54 | 322 | |||
5. | Stepek Przemysław | 02 | Speed Jasło | 29.90 | 311 | |||
6. | Gałka Jan | 01 | Aligator Kraków | 29.96 | 309 | |||
7. | Kraj Michał | 01 | Swim Test Kraków | 30.10 | 304 | |||
8. | Kafara Łukasz | 03 | Swim Test Kraków | 30.28 | 299 | |||
9. | Tęczyński Jakub | 02 | Aligator Kraków | 31.65 | 262 | |||
10. | Tęczyński Szymon | 02 | Aligator Kraków | 31.78 | 259 | |||
11. | Jarecki Piotr | 03 | Speed Jasło | 31.96 | 254 | |||
12. | Dzierwa Maciej | 04 | Pro-Swim Kraków | 32.21 | 248 | |||
13. | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Proszówki | 32.44 | 243 | |||
14. | Potempa Michał | 04 | Speed Jasło | 34.77 | 197 | |||
15. | Kargol Tadeusz | CKiS Skawina | 35.84 | 180 | ||||
16. | Krześniak Maksymilian | 04 | Aligator Kraków | 40.93 | 121 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2018 - 13:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałowiecka Gabriela | 08 | Pro-Swim Kraków | 43.29 | 208 | |||
2. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa-Swim | 47.05 | 162 | |||
3. | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 47.13 | 161 | |||
4. | Bednarz Zofia | 08 | CKiS Skawina | 48.08 | 152 | |||
5. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 50.47 | 131 | |||
6. | Adamus Amelia | 08 | Jordan Kraków | 51.61 | 123 | |||
7. | Chwastowicz Emilia | 08 | Wisła Kraków | 53.21 | 112 | |||
8. | Błażusiak Ewa | 08 | Swim Academy Kraków | 55.71 | 97 | |||
9. | Nagwizda Zosia | 08 | Swim Academy Kraków | 56.04 | 96 | |||
10. | Urmańska Amelia | 08 | Wisła Kraków | 57.09 | 90 | |||
11. | Szostak Wiktoria | 08 | Swim Academy Kraków | 57.37 | 89 | |||
12. | Dubel Maja | 08 | Gladiator Krynica | 58.69 | 83 | |||
13. | Skop Wiktoria | 08 | Optima Skawina | 59.68 | 79 | |||
14. | Sączek Klaudia | 08 | Optima Skawina | 1:00.10 | 77 | |||
15. | Migdał Luiza | 08 | Swim Academy Kraków | 1:03.64 | 65 | |||
16. | Szafrańska Martyna | 08 | Swim Academy Kraków | 1:04.89 | 61 | |||
17. | Szczepańska Paula | 08 | Gladiator Krynica | 1:07.39 | 55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2018 - 13:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lelek Marianna | 07 | CKiS Skawina | 46.01 | 173 | |||
2. | Manista Kornelia | 07 | Optima Skawina | 46.33 | 170 | |||
3. | Kasowicz Zuzanna | 07 | Speed Jasło | 50.98 | 127 | |||
4. | Zawadzka Wiktoria | 07 | Speed Jasło | 52.23 | 118 | |||
5. | Pętlak Zuzanna | 07 | Speed Jasło | 53.44 | 110 | |||
6. | Ponurski Gabriela | 07 | Swim Academy Kraków | 1:00.36 | 76 | |||
7. | Von Ahn Teresa | 07 | Swim Academy Kraków | 1:01.26 | 73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2018 - 13:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 40.58 | 253 | |||
2. | Grzegorzewska Olga | 06 | Swim Academy Kraków | 44.90 | 186 | |||
3. | Żmuda Julia | 06 | Optima Skawina | 49.94 | 135 | |||
4. | Makuch Wiktoria | 06 | Gladiator Krynica | 50.75 | 129 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2018 - 13:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 41.97 | 228 | |||
2. | Klimas Marcelina | 05 | CKiS Skawina | 44.90 | 186 | |||
3. | Badura Emilia | 05 | Optima Skawina | 55.36 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2018 - 13:14 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Oprządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 37.24 | 327 | |||
2. | Sobota Angelina | 04 | Swim Test Kraków | 46.56 | 167 | |||
3. | Jurkowska Marysia | 01 | Gladiator Krynica | 1:05.67 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2018 - 13:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czarny Radosław | 08 | Pro-Swim Kraków | 41.40 | 154 | |||
2. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 42.17 | 146 | |||
3. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 42.35 | 144 | |||
4. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 43.31 | 135 | |||
5. | Heiza Ignacy | 08 | Wisła Kraków | 48.19 | 98 | |||
6. | Warunek Antoni | 08 | Wisła Kraków | 50.82 | 83 | |||
7. | Bednarczyk Bartek | 08 | Aligator Kraków | 1:01.25 | 47 | |||
8. | Szczupacki Mateusz | 08 | Aligator Kraków | 1:01.45 | 47 | |||
9. | Walewski Kacper | 08 | Wisła Kraków | 1:02.60 | 44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2018 - 13:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olszewski Maciej | 07 | Pro-Swim Kraków | 39.32 | 180 | |||
2. | Cebula Karol | 07 | Pro-Swim Kraków | 41.73 | 150 | |||
3. | Nowocień Tymoteusz | 07 | Optima Skawina | 49.80 | 88 | |||
4. | Pokorski Jakub | 07 | Swim Academy Kraków | 50.60 | 84 | |||
5. | Bała Oskar | 07 | Swim Academy Kraków | 53.41 | 72 | |||
6. | Ślazyk Oliwier | 07 | Gladiator Krynica | 57.61 | 57 | |||
7. | Droździewicz Konrad | 07 | Optima Skawina | 1:02.48 | 44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2018 - 13:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Garstecki Piotr | 06 | Optima Skawina | 45.24 | 118 | |||
2. | Zięba Filip | 06 | Optima Skawina | 46.75 | 107 | |||
3. | Kopieć Jan | 06 | Optima Skawina | 51.38 | 80 | |||
4. | Knapik Mikołaj | 06 | Optima Skawina | 52.52 | 75 | |||
5. | Mrzygłód Kacper | 06 | Swim Test Kraków | 53.18 | 72 | |||
6. | Zawada Wojciech | 06 | Optima Skawina | 53.84 | 70 | |||
7. | Mrzygłód Tymon | 06 | Swim Test Kraków | 54.81 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2018 - 13:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 35.28 | 249 | |||
2. | Mroczka Jakub | 05 | Speed Jasło | 49.54 | 90 | |||
3. | Jendro Dominik | 05 | Speed Jasło | 56.74 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2018 - 13:26 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malinowski Karol | 03 | Pro-Swim Kraków | 34.42 | 269 | |||
2. | Gałka Jan | 01 | Aligator Kraków | 35.54 | 244 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2018 - 13:37 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wąsowicz Izabela | 08 | Pro-Swim Kraków | 43.97 | 276 | |||
2. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 46.78 | 229 | |||
3. | Goj Katarzyna | 08 | Victoria Zawiercie | 46.84 | 228 | |||
4. | Raputa Gabriela | 08 | CKiS Skawina | 50.55 | 181 | |||
5. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 52.75 | 160 | |||
6. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 52.85 | 159 | |||
7. | Szczygieł Maja | 08 | Victoria Zawiercie | 54.96 | 141 | |||
8. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 56.16 | 132 | |||
9. | Frączek Katarzyna | 08 | Wisła Kraków | 56.99 | 126 | |||
10. | Bednarz Zofia | 08 | CKiS Skawina | 59.05 | 114 | |||
11. | Zagórska Katarzyna | 08 | Orka Proszówki | 1:00.63 | 105 | |||
12. | Kłos Amelia | 08 | CKiS Skawina | 1:04.13 | 89 | |||
13. | Jurczyk Julia | 08 | Optima Skawina | 1:05.39 | 84 | |||
14. | Moneta Aleksandra | 08 | Orka Proszówki | 1:05.53 | 83 | |||
15. | Kopieć Jagoda | 08 | Optima Skawina | 1:08.55 | 72 | |||
16. | Urmańska Amelia | 08 | Wisła Kraków | 1:09.95 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2018 - 13:37 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 42.43 | 307 | |||
2. | Stoch Małgorzata | 07 | Aquarius Myślenice | 47.31 | 221 | |||
3. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 53.03 | 157 | |||
4. | Kolasa Oliwia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 53.26 | 155 | |||
5. | Lelek Marianna | 07 | CKiS Skawina | 55.98 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2018 - 13:37 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gorlich Łucja | 06 | Pro-Swim Kraków | 41.62 | 325 | |||
2. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 51.63 | 170 | |||
3. | Świątkowska Wiktoria | 06 | Gladiator Krynica | 56.96 | 127 | |||
4. | Proficz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 59.34 | 112 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2018 - 13:37 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Badura Emilia | 05 | Optima Skawina | 57.23 | 125 | |||
2. | Szmigiel Aleksandra | 05 | Speed Jasło | 1:18.41 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2018 - 13:37 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Byrgiel Amelia | 03 | CKiS Skawina | 44.69 | 263 | |||
2. | Oprządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 44.89 | 259 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2018 - 13:46 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 45.27 | 173 | |||
2. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 46.02 | 165 | |||
3. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 48.92 | 137 | |||
4. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 49.54 | 132 | |||
5. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 50.46 | 125 | |||
6. | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 52.54 | 110 | |||
7. | Kondaszewski Antoni | 08 | Optima Skawina | 54.40 | 99 | |||
8. | Rzepka Jakub | 08 | Wisła Kraków | 54.56 | 99 | |||
9. | Pyrc Jędrzej | 08 | Limanowa-Swim | 58.07 | 82 | |||
10. | Rodak Emanuel | 08 | Orka Proszówki | 1:01.37 | 69 | |||
11. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 1:02.65 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2018 - 13:46 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Laurosiewicz Dawid | 07 | Gladiator Krynica | 1:10.85 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2018 - 13:46 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Padjas Miłosz | 06 | Salwator Kraków | 41.26 | 229 | |||
2. | Juszczuk Antoni | 06 | Swim Test Kraków | 47.73 | 148 | |||
3. | Szczepanik Dawid | 06 | Speed Jasło | 1:01.66 | 68 | |||
4. | Matiaszewski Hubert | 06 | Speed Jasło | 1:08.48 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2018 - 13:46 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 39.10 | 269 | |||
2. | Miska Antoni | 05 | Aquarius Myślenice | 42.11 | 215 | |||
3. | Drechny Maciej | 05 | Optima Skawina | 51.66 | 116 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2018 - 13:46 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szumiec Dominik | 02 | Speed Jasło | 36.47 | 331 | |||
2. | Kafara Łukasz | 03 | Swim Test Kraków | 38.72 | 277 | |||
3. | Kot Krzysztof | 03 | Swim Test Kraków | 39.79 | 255 | |||
4. | Jarecki Piotr | 03 | Speed Jasło | 41.08 | 232 | |||
5. | Potempa Michał | 04 | Speed Jasło | 44.73 | 179 | |||
6. | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Proszówki | 45.78 | 167 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 14/4/2018 - 13:55 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Speed Jasło 2 | Speed Jasło | 2:20.62 | 300 |
Ciborowska Roksana Oprządek Magdalena | 03 03 | 32.83 34.72 | Jarecka Anna Furmanek Karolina | 03 06 | 35.68 37.39 |
2. | Pro-Swim Kraków 4 | Pro-Swim Kraków | 2:24.43 | 277 |
Gorlich Łucja Marciniak Aleksandra | 06 07 | 37.38 34.91 | Waga Monika Łącka Natalia | 06 05 | 35.11 37.03 |
3. | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 2:58.32 | 147 |
Manista Kornelia Kołaczyk Antonina | 07 08 | 42.15 43.36 | Opyrchal Łucja Kisielewska Joanna | 07 07 | 48.99 43.82 |
4. | Wisła Kraków | Wisła Kraków | 3:12.89 | 116 |
Woźny Liliana Chwastowicz Emilia | 08 08 | 40.59 49.91 | Frączek Katarzyna Urmańska Amelia | 08 08 | 46.97 55.42 |
5. | Swim Academy Kraków 2 | Swim Academy Kraków | 3:25.86 | 95 |
Grzegorzewska Olga Von Ahn Teresa | 06 07 | 42.74 53.25 | Błażusiak Ewa Ponurski Gabriela | 08 07 | 58.65 51.22 |
DYSKW. | Pro-Swim Kraków 3 | Pro-Swim Kraków | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 14:47) |
Żurkowska Weronika, Łukasiewicz Katarzyna, Waszczuk Klara, Jeż Oliwia |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 14/4/2018 - 14:04 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Speed Jasło 1 | Speed Jasło | 1:57.56 | 346 |
Ciborowski Alan Stepek Przemysław | 00 02 | 26.99 29.86 | Szumiec Dominik Jarecki Piotr | 02 03 | 29.28 31.43 |
2. | Swim Test Kraków 1 | Swim Test Kraków | 2:02.76 | 304 |
Juszczuk Antoni Kafara Łukasz | 06 03 | 33.70 30.85 | Kraj Michał Kot Krzysztof | 01 03 | 30.23 27.98 |
3. | Pro-Swim Kraków 1 | Pro-Swim Kraków | 2:07.28 | 273 |
Malinowski Karol Dzierwa Maciej | 03 04 | 31.37 32.13 | Podolecki Jakub Misztal Oliwier | 05 05 | 31.40 32.38 |
4. | Pro-Swim Kraków 2 | Pro-Swim Kraków | 2:37.07 | 145 |
Cebula Karol Czarny Radosław | 07 08 | 37.78 38.85 | Olszewski Maciej Hajdo Michał | 07 08 | 35.29 45.15 |
5. | Optima Skawina 3 | Optima Skawina | 2:39.57 | 138 |
Maliszewski Szymon Drechny Maciej | 08 05 | 40.35 41.93 | Zięba Filip Garstecki Piotr | 06 06 | 37.64 39.65 |
6. | Aligator Kraków 1 | Aligator Kraków | 2:51.59 | 111 |
Krześniak Maksymilian Gałka Jan | 04 01 | 44.96 1:05.66 | Tęczyński Jakub Tęczyński Szymon | 02 02 | 28.30 32.67 |
7. | Wisła Kraków | Wisła Kraków | 3:08.14 | 84 |
Heiza Ignacy Rzepka Jakub | 08 08 | 42.20 2.09 | Knapek Szymon Warunek Antoni | 08 08 | 1:34.33 49.52 |
8. | Optima Skawina 4 | Optima Skawina | 3:12.56 | 78 |
Zawada Wojciech Kondaszewski Antoni | 06 08 | 42.26 47.73 | Urban Kacper Kopieć Jan | 08 06 | 1:00.59 41.98 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |