XIII Zawody o Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 20 - 22/4/2018 |
3 - XIII Puchar Rycerza Kmity FINAŁY | 21/4/2018 - 16:00 |
Konkurencja 12 21/4/2018 - 16:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Prasał Aleksandra | 09 | Korona Swim Kielce | 16.12 | 285 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 17.02 | 242 | |||
3. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 17.17 | 236 | |||
4. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 17.49 | 223 | |||
5. | Karczewska Oliwia | 09 | Korona Swim Kielce | 18.69 | 183 | |||
6. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 19.31 | 166 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21/4/2018 - 16:03 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kwiecień Ignacy | 09 | Wisła Kraków | 17.49 | 142 | |||
2. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 17.61 | 139 | |||
3. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 18.41 | 121 | |||
4. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 20.05 | 94 | |||
5. | Kowalczyk Antoni | 09 | Kmita Zabierzów | 20.39 | 89 | |||
6. | Pieniądz Patryk | 09 | Kmita Zabierzów | 22.81 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/4/2018 - 16:07 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.33 | 614 | |||
2. | Amerek Daria | 02 | MKS MOS Katowice | 28.37 | 549 | |||
3. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 28.66 | 533 | |||
4. | Nowak Jagoda | 02 | MKS MOS Katowice | 30.35 | 448 | |||
5. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 33.23 | 342 | |||
6. | Pandzich Zuzanna | 02 | MKS MOS Katowice | 34.16 | 314 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/4/2018 - 16:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.42 | 546 | |||
2. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 29.10 | 509 | |||
3. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 29.59 | 484 | |||
4. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 29.80 | 474 | |||
5. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.92 | 468 | |||
6. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 30.22 | 454 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/4/2018 - 16:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cierpiałowska Paulina | 05 | MAL WOPR Malbork | 27.42 | 608 | |||
2. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 27.67 | 592 | |||
3. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 28.42 | 546 | |||
4. | Kulik Julia | 05 | GOS Raszyn | 28.54 | 539 | |||
5. | Gil Beata | 05 | Korona Swim Kielce | 30.10 | 460 | |||
6. | Duban Aleksandra | 05 | GOS Raszyn | 30.82 | 428 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/4/2018 - 16:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.75 | 357 | |||
2. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 33.14 | 344 | |||
3. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 33.84 | 323 | |||
4. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.89 | 322 | |||
5. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 33.92 | 321 | |||
6. | Bernaś Aleksandra | 07 | MKS MOS Katowice | 35.85 | 272 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21/4/2018 - 16:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczor Damian | 95 | Kmita Zabierzów | 24.64 | 555 | |||
2. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 25.26 | 515 | |||
3. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 25.67 | 491 | |||
4. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 26.32 | 456 | |||
5. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 26.38 | 452 | |||
6. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 26.79 | 432 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21/4/2018 - 16:16 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 24.90 | 538 | |||
2. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 25.59 | 496 | |||
3. | Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 25.91 | 478 | |||
4. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.31 | 456 | |||
5. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 26.55 | 444 | |||
6. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 27.06 | 419 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21/4/2018 - 16:16 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 27.08 | 418 | |||
2. | Płoszka Kacper | 05 | Nautilus Brzeziny | 27.53 | 398 | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 27.85 | 384 | |||
4. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 27.91 | 382 | |||
5. | Kobus Bartosz | 05 | AZS UŁ PŁ Łódź | 28.45 | 361 | |||
6. | Kaczmarek Michał | 05 | Jedynka Łódź | 28.52 | 358 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21/4/2018 - 16:16 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 32.36 | 245 | |||
2. | Proszowski Paweł | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 32.49 | 242 | |||
3. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 32.67 | 238 | |||
4. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 32.98 | 231 | |||
5. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 33.15 | 228 | |||
6. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 34.92 | 195 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21/4/2018 - 16:26 | Kobiet, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Okaj Martyna | 02 | MKS MOS Katowice | 1:06.77 | 611 | 30.77 | 36.00 | |||
2. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.28 | 571 | 32.58 | 35.70 | |||
3. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:11.22 | 503 | 32.69 | 38.53 | |||
4. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 1:12.54 | 476 | 33.38 | 39.16 | |||
5. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:13.59 | 456 | 33.71 | 39.88 | |||
6. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.82 | 434 | 35.05 | 39.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21/4/2018 - 16:26 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.27 | 547 | 31.79 | 37.48 | |||
2. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.09 | 506 | 34.10 | 36.99 | |||
3. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko-Biała | 1:12.43 | 478 | 33.02 | 39.41 | |||
4. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:12.68 | 474 | 33.03 | 39.65 | |||
5. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 1:12.83 | 471 | 33.01 | 39.82 | |||
6. | Standsberry Liliane | 03 | GOS Raszyn | 1:12.89 | 469 | 33.08 | 39.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21/4/2018 - 16:26 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:06.61 | 615 | 31.01 | 35.60 | |||
2. | Cierpiałowska Paulina | 05 | MAL WOPR Malbork | 1:06.62 | 615 | 30.78 | 35.84 | |||
3. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:08.19 | 573 | 31.97 | 36.22 | |||
4. | Grzebieluch Maja | 05 | Delfin Łódź | 1:14.15 | 446 | 34.25 | 39.90 | |||
5. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:14.40 | 441 | 33.90 | 40.50 | |||
6. | Kowalczyk Katarzyna | 05 | UKS 149 Łódź | 1:15.16 | 428 | 35.62 | 39.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 21/4/2018 - 16:36 | Mężczyzn, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:01.81 | 538 | 27.84 | 33.97 | |||
2. | Doliński Radosław | 02 | Neptun Sokolow Podl. | 1:02.90 | 511 | 29.18 | 33.72 | |||
3. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:04.16 | 481 | 29.61 | 34.55 | |||
4. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:04.35 | 477 | 29.98 | 34.37 | |||
5. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:05.60 | 450 | 29.64 | 35.96 | |||
6. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 1:07.23 | 418 | 31.16 | 36.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 21/4/2018 - 16:36 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.01 | 508 | 28.99 | 34.02 | |||
2. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:03.25 | 502 | 29.35 | 33.90 | |||
3. | Paszek Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 1:06.06 | 441 | 29.71 | 36.35 | |||
4. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:07.05 | 422 | 31.10 | 35.95 | |||
5. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.28 | 382 | 31.72 | 37.56 | |||
6. | Serewiś Bartosz | 04 | Neptun Sokolow Podl. | 1:09.41 | 380 | 32.58 | 36.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 21/4/2018 - 16:36 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stanisławski Szymon | 05 | Jedynka Łódź | 1:05.95 | 443 | 32.49 | 33.46 | |||
2. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:05.98 | 443 | 29.87 | 36.11 | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:07.56 | 412 | 31.34 | 36.22 | |||
4. | Błaut Maciej | 05 | Korona Swim Kielce | 1:08.53 | 395 | 31.58 | 36.95 | |||
5. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 1:10.98 | 355 | 34.06 | 36.92 | |||
6. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:11.79 | 343 | 32.61 | 39.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 21/4/2018 - 16:45 | Kobiet, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:24.06 | 566 | 33.81 | 36.44 | 37.33 | 36.48 | |||
2. | Amerek Daria | 02 | MKS MOS Katowice | 2:29.15 | 510 | 35.31 | 37.80 | 38.18 | 37.86 | |||
3. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:34.42 | 460 | 36.81 | 38.80 | 39.93 | 38.88 | |||
4. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 2:35.47 | 451 | 36.38 | 39.11 | 40.23 | 39.75 | |||
5. | Pandzich Zuzanna | 02 | MKS MOS Katowice | 2:47.47 | 360 | 38.02 | 42.07 | 43.54 | 43.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 21/4/2018 - 16:45 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:25.97 | 544 | 34.88 | 37.82 | 37.38 | 35.89 | |||
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:31.60 | 486 | 34.50 | 39.13 | 40.34 | 37.63 | |||
3. | Morciszek Weronika | 04 | Sikret Gliwice | 2:33.79 | 465 | 36.37 | 39.19 | 40.27 | 37.96 | |||
4. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:35.22 | 453 | 36.86 | 38.88 | 39.78 | 39.70 | |||
5. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:42.49 | 395 | 37.81 | 40.92 | 42.09 | 41.67 | |||
6. | Nowak Laura | 04 | Glosator Kraków | 2:48.11 | 356 | 38.14 | 42.05 | 44.19 | 43.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 21/4/2018 - 16:45 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Karbownik Małgorzata | 05 | Jedynka Łódź | 2:20.94 | 605 | 33.39 | 36.22 | 35.73 | 35.60 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:20.96 | 605 | 33.15 | 35.54 | 37.11 | 35.16 | |||
3. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:21.55 | 597 | 33.56 | 35.55 | 36.55 | 35.89 | |||
4. | Kempa Kinga | 05 | Piątka Chorzów | 2:29.66 | 505 | 34.63 | 38.78 | 39.39 | 36.86 | |||
5. | Grzebieluch Maja | 05 | Delfin Łódź | 2:34.78 | 457 | 36.42 | 39.21 | 40.27 | 38.88 | |||
6. | Urbańska Patrycja | 05 | Jedynka Łódź | 2:34.82 | 456 | 36.44 | 39.33 | 38.86 | 40.19 | |||
7. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:35.58 | 450 | 36.90 | 39.45 | 39.91 | 39.32 | |||
8. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:36.12 | 445 | 37.09 | 39.17 | 40.54 | 39.32 | |||
9. | Marcinkowska Maja | 05 | UKS 149 Łódź | 2:38.79 | 423 | 37.75 | 40.21 | 41.25 | 39.58 | |||
10. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:40.53 | 409 | 38.14 | 40.85 | 41.14 | 40.40 | |||
11. | Michalska Julia | 05 | Korona Swim Kielce | 2:48.61 | 353 | 38.29 | 43.16 | 44.17 | 42.99 | |||
12. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 2:49.69 | 346 | 39.40 | 43.21 | 43.99 | 43.09 | |||
13. | Nikiel Natalia | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:50.23 | 343 | 38.92 | 43.47 | 45.31 | 42.53 | |||
14. | Krauze Paulina | 05 | NKP Bielsko-Biała | 2:53.59 | 324 | 39.58 | 44.29 | 45.54 | 44.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 21/4/2018 - 16:59 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:13.26 | 498 | 31.86 | 33.78 | 34.45 | 33.17 | |||
2. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 2:19.97 | 429 | 33.06 | 35.56 | 36.46 | 34.89 | |||
3. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:27.04 | 370 | 32.99 | 36.85 | 38.35 | 38.85 | |||
4. | Karakula Michał | 02 | Neptun Sokolow Podl. | 2:41.59 | 279 | 37.81 | 41.45 | 42.91 | 39.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 21/4/2018 - 16:59 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:15.43 | 474 | 31.47 | 34.73 | 35.18 | 34.05 | |||
2. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:18.35 | 445 | 31.13 | 33.77 | 35.75 | 37.70 | |||
3. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 2:18.76 | 441 | 31.99 | 35.80 | 36.62 | 34.35 | |||
4. | Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:19.31 | 435 | 32.24 | 35.05 | 36.40 | 35.62 | |||
5. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:20.38 | 426 | 32.74 | 35.66 | 36.13 | 35.85 | |||
6. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:26.16 | 377 | 34.34 | 38.14 | 38.12 | 35.56 | |||
7. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 2:31.05 | 341 | 34.94 | 37.97 | 39.06 | 39.08 | |||
8. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:37.80 | 299 | 36.84 | 40.18 | 41.13 | 39.65 | |||
9. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 2:55.68 | 217 | 41.22 | 45.10 | 46.16 | 43.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 21/4/2018 - 16:59 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Błaut Maciej | 05 | Korona Swim Kielce | 2:28.93 | 356 | 34.92 | 36.82 | 37.03 | 40.16 | |||
2. | Kaczmarek Michał | 05 | Jedynka Łódź | 2:29.45 | 353 | 35.38 | 37.89 | 38.50 | 37.68 | |||
3. | Rudzki Jakub | 05 | Jedynka Łódź | 2:41.83 | 278 | 37.15 | 41.23 | 43.33 | 40.12 | |||
4. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:42.74 | 273 | 38.85 | 41.60 | 41.90 | 40.39 | |||
5. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:00.99 | 198 | 42.88 | 46.48 | 47.17 | 44.46 | |||
6. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:15.08 | 158 | 47.19 | 48.84 | 49.14 | 49.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 21/4/2018 - 17:13 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 21.93 | 224 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 21.94 | 223 | |||
3. | Prasał Aleksandra | 09 | Korona Swim Kielce | 22.90 | 196 | |||
4. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 24.69 | 157 | |||
5. | Hus Olivia | 09 | Wisła Kraków | 24.70 | 156 | |||
6. | Klimowicz Teresa | 09 | Wisła Kraków | 25.38 | 144 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 21/4/2018 - 17:16 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 23.34 | 123 | |||
2. | Dudek Antoni | 09 | Wisła Kraków | 24.98 | 100 | |||
3. | Popiołek Jan | 09 | Wisła Kraków | 25.61 | 93 | |||
4. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 26.43 | 84 | |||
5. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 26.92 | 80 | |||
6. | Kowalczyk Antoni | 09 | Kmita Zabierzów | 29.97 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 21/4/2018 - 17:20 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Okaj Martyna | 02 | MKS MOS Katowice | 34.68 | 563 | |||
2. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 35.58 | 521 | |||
3. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 35.95 | 505 | |||
4. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 36.30 | 491 | |||
5. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 38.41 | 414 | |||
6. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 38.71 | 404 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 21/4/2018 - 17:20 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.00 | 503 | |||
2. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 36.32 | 490 | |||
3. | Gągałka Marta | 03 | MKS MOS Katowice | 36.64 | 477 | |||
4. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 36.88 | 468 | |||
5. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 38.15 | 423 | |||
6. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko-Biała | 38.22 | 420 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 21/4/2018 - 17:20 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 34.79 | 557 | |||
2. | Kowalczyk Katarzyna | 05 | UKS 149 Łódź | 37.11 | 459 | |||
3. | Polaczek Wiktoria | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 38.16 | 422 | |||
4. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 38.19 | 421 | |||
5. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 38.48 | 412 | |||
6. | Kowal Magdalena | 05 | MUKS Wodnik Łask | 38.71 | 404 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 21/4/2018 - 17:20 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 40.30 | 358 | |||
2. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 40.85 | 344 | |||
3. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 40.98 | 341 | |||
4. | Bernaś Aleksandra | 07 | MKS MOS Katowice | 43.51 | 285 | |||
5. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 46.48 | 233 | |||
6. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 46.52 | 233 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 21/4/2018 - 17:30 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczor Damian | 95 | Kmita Zabierzów | 31.07 | 536 | |||
2. | Doliński Radosław | 02 | Neptun Sokolow Podl. | 31.95 | 493 | |||
3. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 32.25 | 479 | |||
4. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 32.94 | 450 | |||
5. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 33.14 | 442 | |||
6. | Chojnacki Wiktor | 02 | Narwal Międzyrzec Podl. | 33.48 | 428 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 21/4/2018 - 17:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 32.51 | 468 | |||
2. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.53 | 467 | |||
3. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.79 | 417 | |||
4. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko-Biała | 34.12 | 405 | |||
5. | Serewiś Bartosz | 04 | Neptun Sokolow Podl. | 34.83 | 380 | |||
6. | Słowiński Kamil | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.48 | 360 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 21/4/2018 - 17:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stanisławski Szymon | 05 | Jedynka Łódź | 32.70 | 460 | |||
2. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 35.22 | 368 | |||
3. | Kobus Bartosz | 05 | AZS UŁ PŁ Łódź | 35.23 | 368 | |||
4. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 36.22 | 338 | |||
5. | Błoński Patryk | 05 | Neptun Sokolow Podl. | 37.63 | 302 | |||
6. | Kwaśniak Damian | 05 | MKS MOS Katowice | 37.64 | 301 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 21/4/2018 - 17:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 39.68 | 257 | |||
2. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 40.16 | 248 | |||
3. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.68 | 193 | |||
4. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 44.62 | 181 | |||
5. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 45.88 | 166 | |||
Proszowski Paweł | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 45.88 | 166 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 21/4/2018 - 17:40 | Kobiet, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko-Biała | 2:17.47 | 523 | 32.19 | 34.72 | 35.81 | 34.75 | |||
2. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:18.51 | 511 | 32.36 | 34.94 | 35.90 | 35.31 | |||
3. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 2:24.02 | 455 | 32.46 | 36.37 | 37.63 | 37.56 | |||
4. | Nowak Jagoda | 02 | MKS MOS Katowice | 2:25.71 | 439 | 34.26 | 36.88 | 38.33 | 36.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 21/4/2018 - 17:40 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:11.73 | 594 | 30.92 | 33.14 | 34.11 | 33.56 | |||
2. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:18.31 | 513 | 32.78 | 34.93 | 35.44 | 35.16 | |||
3. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:18.61 | 510 | 32.21 | 35.19 | 36.08 | 35.13 | |||
4. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 2:19.09 | 505 | 31.53 | 35.17 | 36.33 | 36.06 | |||
5. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:20.76 | 487 | 32.12 | 35.72 | 36.83 | 36.09 | |||
6. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:21.54 | 479 | 33.37 | 37.03 | 36.58 | 34.56 | |||
7. | Żelazko Emilia | 03 | MKS MOS Katowice | 2:25.70 | 439 | 32.50 | 36.34 | 38.59 | 38.27 | |||
8. | Duban Karolina | 04 | GOS Raszyn | 2:28.40 | 415 | 33.89 | 38.32 | 38.99 | 37.20 | |||
9. | Nowak Laura | 04 | Glosator Kraków | 2:35.56 | 361 | 34.99 | 39.93 | 40.98 | 39.66 | |||
10. | Andrzejewska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 2:37.30 | 349 | 36.29 | 40.59 | 41.78 | 38.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 21/4/2018 - 17:40 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Cierpiałowska Paulina | 05 | MAL WOPR Malbork | 2:10.43 | 612 | 30.40 | 33.25 | 34.18 | 32.60 | |||
2. | Kulik Julia | 05 | GOS Raszyn | 2:15.55 | 545 | 32.09 | 35.09 | 34.40 | 33.97 | |||
3. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:15.56 | 545 | 31.51 | 34.61 | 35.07 | 34.37 | |||
4. | Marcinkowska Maja | 05 | UKS 149 Łódź | 2:17.12 | 527 | 32.73 | 34.96 | 35.13 | 34.30 | |||
5. | Kossowska Julita | 05 | UKS 190 Łódź | 2:17.95 | 517 | 32.36 | 35.53 | 36.06 | 34.00 | |||
6. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:20.50 | 490 | 33.61 | 36.33 | 35.80 | 34.76 | |||
7. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:25.81 | 438 | 34.46 | 37.44 | 38.30 | 35.61 | |||
8. | Duban Aleksandra | 05 | GOS Raszyn | 2:26.65 | 431 | 34.70 | 37.48 | 37.74 | 36.73 | |||
9. | Gil Beata | 05 | Korona Swim Kielce | 2:27.07 | 427 | 34.63 | 37.41 | 37.67 | 37.36 | |||
10. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 2:33.53 | 375 | 35.68 | 39.35 | 39.79 | 38.71 | |||
11. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:38.00 | 344 | 36.53 | 40.27 | 41.05 | 40.15 | |||
12. | Nikiel Natalia | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:42.81 | 315 | 37.82 | 42.42 | 43.31 | 39.26 | |||
13. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 2:50.18 | 275 | 36.84 | 43.37 | 45.90 | 44.07 | |||
14. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:56.73 | 246 | 39.48 | 45.00 | 46.93 | 45.32 | |||
15. | Zahuta Julia | 06 | Kmita Zabierzów | 3:09.76 | 198 | 43.76 | 50.15 | 51.58 | 44.27 | |||
16. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 3:12.76 | 189 | 43.98 | 50.36 | 51.49 | 46.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 21/4/2018 - 17:53 | Mężczyzn, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:56.13 | 626 | 27.69 | 29.71 | 29.52 | 29.21 | |||
2. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:01.56 | 546 | 28.05 | 30.62 | 32.03 | 30.86 | |||
3. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 2:02.31 | 536 | 28.53 | 32.00 | 31.83 | 29.95 | |||
4. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 2:06.67 | 482 | 29.24 | 32.26 | 33.02 | 32.15 | |||
5. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 2:07.41 | 474 | 28.07 | 32.19 | 33.87 | 33.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 21/4/2018 - 17:53 | Chłopców, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.47 | 534 | 28.82 | 31.90 | 31.83 | 29.92 | |||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:03.73 | 518 | 28.67 | 31.66 | 32.52 | 30.88 | |||
3. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:04.78 | 505 | 29.28 | 32.04 | 32.64 | 30.82 | |||
4. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.94 | 491 | 29.60 | 32.05 | 32.37 | 31.92 | |||
5. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:06.01 | 490 | 29.36 | 32.07 | 32.68 | 31.90 | |||
6. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:10.25 | 444 | 29.40 | 33.84 | 34.84 | 32.17 | |||
7. | Paszek Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 2:11.19 | 434 | 31.05 | 33.58 | 33.41 | 33.15 | |||
8. | Rozmyslowski Filip | 04 | GOS Raszyn | 2:11.20 | 434 | 30.55 | 33.21 | 34.32 | 33.12 | |||
9. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:12.81 | 418 | 30.22 | 33.74 | 35.06 | 33.79 | |||
10. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:14.10 | 406 | 30.07 | 33.89 | 35.59 | 34.55 | |||
11. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:17.97 | 373 | 30.71 | 34.78 | 36.67 | 35.81 | |||
12. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 2:22.18 | 341 | 31.98 | 34.96 | 37.13 | 38.11 | |||
13. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:23.96 | 328 | 31.93 | 36.16 | 38.88 | 36.99 | |||
14. | Rybak Maciej | 04 | Korona Kraków | 2:27.48 | 305 | 33.96 | 37.76 | 38.82 | 36.94 | |||
15. | Kapitan Kacper | 04 | Piątka Chorzów | 2:28.27 | 301 | 35.06 | 38.45 | 38.04 | 36.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 21/4/2018 - 17:53 | Chłopców, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Płoszka Kacper | 05 | Nautilus Brzeziny | 2:08.94 | 457 | 29.66 | 32.86 | 34.28 | 32.14 | |||
2. | Stanisławski Szymon | 05 | Jedynka Łódź | 2:09.44 | 452 | 30.97 | 33.53 | 33.01 | 31.93 | |||
3. | Kaczmarek Michał | 05 | Jedynka Łódź | 2:13.41 | 413 | 30.52 | 33.76 | 35.18 | 33.95 | |||
4. | Arent Artur | 05 | Jedynka Łódź | 2:14.26 | 405 | 30.49 | 33.80 | 34.67 | 35.30 | |||
5. | Kucharski Paweł | 05 | NKP Bielsko-Biała | 2:16.50 | 385 | 31.64 | 34.97 | 35.77 | 34.12 | |||
6. | Mochnal Kacper | 05 | UKS 149 Łódź | 2:18.17 | 371 | 31.72 | 35.08 | 36.01 | 35.36 | |||
7. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 2:19.75 | 359 | 31.62 | 35.23 | 36.77 | 36.13 | |||
8. | Banasiaak Michał | 05 | Jedynka Łódź | 2:25.28 | 319 | 31.81 | 37.57 | 37.54 | 38.36 | |||
9. | Rudzki Jakub | 05 | Jedynka Łódź | 2:26.32 | 313 | 32.60 | 37.41 | 38.88 | 37.43 | |||
10. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:28.21 | 301 | 35.97 | 38.09 | 38.16 | 35.99 | |||
11. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:30.72 | 286 | 34.06 | 38.85 | 39.78 | 38.03 | |||
12. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:32.83 | 274 | 35.79 | 39.23 | 40.01 | 37.80 | |||
13. | Skrzypek Oskar | 05 | Piątka Chorzów | 2:34.19 | 267 | 36.16 | 39.26 | 40.08 | 38.69 | |||
14. | Juszczuk Antoni | 06 | Glosator Kraków | 2:35.52 | 260 | 34.43 | 40.10 | 41.22 | 39.77 | |||
15. | Gorczyński Szymon | 05 | MKS MOS Katowice | 2:37.17 | 252 | 35.26 | 40.29 | 41.53 | 40.09 | |||
16. | Herbut Oskar | 06 | Glosator Kraków | 2:43.65 | 223 | 38.08 | 42.85 | 43.06 | 39.66 | |||
17. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:53.69 | 187 | 39.30 | 45.74 | 45.47 | 43.18 | |||
18. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 2:56.38 | 178 | 38.64 | 45.86 | 47.19 | 44.69 | |||
19. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.00 | 165 | 42.46 | 46.48 | 46.81 | 45.25 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |