Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ, 29/4/2018 |
1 - Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Edycja I | 29/4/2018 - 9:40 |
Konkurencja 1 29/4/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:40 |
2 3 4 | Cielusiak Aleksandra Barnaś Kinga Burkat Maja | 09 11 12 | Zawodnik niezrzeszony SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Judasz Zosia Węgrzyniak Klara Walczewska Alicja Walkosz Emilia Smoleń Kalina Świerczek Oliwia | 11 10 10 09 10 11 | SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Nur z Gór Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 37.39 32.90 34.20 40.00 NT |
Seria 3 z 6, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 | Iskrzycka Karolina Walczak Anna Puźniak Maja Drab Oliwia Kurzeja Małgorzata Tomaniewska Zuzanna | 10 10 10 11 13 09 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 31.44 30.68 28.00 28.00 31.26 31.45 |
Seria 4 z 6, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsior Iga Węgrzyn Aleksandra Leśnik Milena Kierońska Maryla Kamińska Zofia Leśniakiewicz Julia | 10 10 11 11 10 10 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 07 06 06 | 25.63 24.95 23.11 24.23 25.57 26.00 |
Seria 5 z 6, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 | Mleczko Anna Darowska Zofia Święchowicz Maja Palmi Julia Brońska Anna Kliś Hanna | 09 09 10 09 11 11 | Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 22.00 21.00 20.00 20.61 21.16 22.02 |
Seria 6 z 6, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 | Kuźma Katarzyna Pęczek Karolina Kurzeja Karolina Polak Iga Garbacz Martyna Nowacka Emilia | 10 09 09 09 09 10 | STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | 19.76 19.00 16.92 18.00 19.38 19.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 29/4/2018 - 9:48 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:48 |
2 3 4 5 | Wiatrowski Szymon Pawluśkiewicz Jakub Kolasa Jakub Bryniarski Piotr | 10 09 09 09 | SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 | Judasz Maciek Michór Oskar Węgrzyn Borys Cielusiak Szymon Bonar Konrad Krauszowski Antoni | 09 11 11 11 13 09 | SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Nur z Gór Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 56.00 NT NT NT |
Seria 3 z 7, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Iskrzycki Paweł Molek Maciej Gut Filip Świdrak Oliwier Molek Mikołaj Kamiński Jan | 09 10 09 12 10 11 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Nur z Gór Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 36.64 35.00 34.28 34.64 36.00 40.00 |
Seria 4 z 7, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 | Piętka Adam Furtak Miłosz Pastwa Jeremi Leśnicki Franciszek Gut Hubert Parszywka Bartosz | 10 09 10 10 09 10 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 33.35 31.56 31.00 31.44 32.09 34.00 |
Seria 5 z 7, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | Madyda Mateusz Bielawa Andrzej Kronenberger Franciszek Pieprzak Jakub Suchecki Tymek Magiera Daniel | 09 09 10 10 10 09 | Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 28.90 27.00 25.22 26.00 28.00 29.48 |
Seria 6 z 7, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 | Łacek Kamil Obrzud Łukasz Staszel Mikołaj Dyląg Maciej Sopata Marcel Bodziony Filip | 11 10 09 09 09 10 | Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.32 21.00 21.00 23.90 24.73 |
Seria 7 z 7, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 | Smoleń Arkadiusz Tokarski Szymon Maciak Adam Szymacha Aleksy Świdrak Kacper Ślimak Stanisław | 09 10 10 10 09 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 20.00 18.27 17.83 18.15 18.88 20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 29/4/2018 - 9:59 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:59 |
2 3 4 | Barnaś Kinga Cielusiak Aleksandra Judasz Zosia | 11 09 11 | SP Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 10:00 |
2 3 4 5 | Burkat Maja Cwalina Sabina Walczewska Alicja Świerczek Oliwia | 12 12 10 11 | SP Delfin Nowy Targ Nur z Gór Nowy Targ STP Nowy Sącz SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT 50.00 NT NT |
Seria 3 z 7, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 | Smoleń Kalina Bryniarska Amelia Tomaniewska Zuzanna Walkosz Emilia Kurzeja Małgorzata Pachowicz Marcelina | 10 09 09 09 13 10 | Nur z Gór Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 38.00 32.06 34.10 38.56 50.00 |
Seria 4 z 7, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 | Walczak Anna Kubicz Malwina Kamińska Zofia Iskrzycka Karolina Drab Oliwia Węgrzyniak Klara | 10 10 10 10 11 10 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 30.67 30.00 27.77 29.00 30.00 31.07 |
Seria 5 z 7, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kierońska Maryla Węgrzyn Aleksandra Leśniakiewicz Julia Palmi Julia Leśnik Milena Puźniak Maja | 11 10 10 09 11 10 | BOSiR Brzesko Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 07 06 06 06 06 06 | 26.79 25.40 25.00 25.15 25.73 27.00 |
Seria 6 z 7, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 | Kliś Hanna Brońska Anna Garbacz Martyna Mleczko Anna Gąsior Iga Darowska Zofia | 11 11 09 09 10 09 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 24.95 24.16 23.00 24.00 24.63 25.00 |
Seria 7 z 7, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Nowacka Emilia Święchowicz Maja Kurzeja Karolina Polak Iga Pęczek Karolina Kuźma Katarzyna | 10 10 09 09 09 10 | Zawodnik niezrzeszony Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 22.13 21.00 19.94 20.00 22.00 22.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 29/4/2018 - 10:09 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:09 |
2 3 4 5 | Furtak Miłosz Bryniarski Piotr Krauszowski Antoni Cielusiak Szymon | 09 09 09 11 | STP Nowy Sącz SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Kolasa Jakub Wiatrowski Szymon Szczepaniec Wiktor Kamiński Jan Judasz Maciek Bonar Konrad | 09 10 09 11 09 13 | SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Nur z Gór Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 40.00 45.00 NT NT |
Seria 3 z 8, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Świdrak Oliwier Walicki Bartłomiej Molek Mikołaj Habura Hubert Kronenberger Franciszek Dobrzyński Wiktor | 12 10 10 10 10 10 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 39.62 36.00 35.00 35.00 36.30 40.00 |
Seria 4 z 8, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Molek Maciej Węglarczyk Patryk Madeja Filip Parzygnat Wojciech Parszywka Bartosz Kosmal Igor | 10 10 10 10 10 09 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 34.00 33.00 32.00 32.00 33.00 34.23 |
Seria 5 z 8, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Iskrzycki Paweł Suchecki Tymek Bielawa Andrzej Gut Filip Piętka Adam Tarłowski Szymon | 09 10 09 09 10 09 | Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 31.64 30.00 30.00 30.00 30.13 31.80 |
Seria 6 z 8, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Bodziony Filip Madyda Mateusz Pastwa Jeremi Gut Hubert Obrzud Łukasz Pieprzak Jakub | 10 09 10 09 10 10 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 28.59 28.29 28.00 28.23 28.48 29.00 |
Seria 7 z 8, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Łacek Kamil Leśnicki Franciszek Smoleń Arkadiusz Świdrak Kacper Sopata Marcel Magiera Daniel | 11 10 09 09 09 09 | Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.90 23.00 25.03 26.90 27.96 |
Seria 8 z 8, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Staszel Mikołaj Szymacha Aleksy Ślimak Stanisław Tokarski Szymon Maciak Adam Dyląg Maciej | 09 10 09 10 10 09 | Płetwal Zakopane Zawodnik niezrzeszony Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 23.00 21.41 20.00 21.33 22.43 23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 29/4/2018 - 10:21 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 10:21 |
2 | STP Młodsi 2 | STP Nowy Sącz | 06 | NT |
3 | Delfin Nowy Targ 4 | Delfin Nowy Targ | 06 | 1:50.00 |
Węgrzyniak Klara, Iskrzycka Karolina, Gut Filip, Madyda Mateusz |
4 | Delfin Nowy Targ 5 | Delfin Nowy Targ | 06 | 1:55.00 |
Kubicz Malwina, Walkosz Emilia, Pastwa Jeremi, Madeja Filip |
Seria 2 z 2, 10:24 |
1 | Delfin Nowy Targ 3 | Delfin Nowy Targ | 06 | 1:45.00 |
Leśniakiewicz Julia, Puźniak Maja, Gut Hubert, Magiera Daniel |
2 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 1:25.00 |
Darowska Zofia, Garbacz Martyna, Tokarski Szymon, Smoleń Arkadiusz |
3 | STP Młodsi 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 1:16.00 |
4 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | 1:24.00 |
Dyląg Maciej, Ślimak Stanisław, Pęczek Karolina, Polak Iga |
5 | Delfin Nowy Targ 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | 1:40.00 |
Węgrzyn Aleksandra, Gąsior Iga, Leśnicki Franciszek, Pieprzak Jakub |
10:27 | Dekoracje - Rozgrzewka |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 29/4/2018 - 10:57 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:57 |
2 3 4 | Batkiewicz Julia Strycharz Julia Kosek Karolina | 07 07 06 | SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Pilch Nadia Kuryłek Nikola Pawluśkiewicz Patrycja Omieszczuk Brygida Strama Anna Gorlicka Amelia | 07 08 08 06 06 08 | Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Strama Paulina Różyczka Anna Mroczka Alicja Piekarczyk Alicja Michór Kinga Kozłowska Amelia | 08 06 08 07 06 06 | SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | Mrożek Oliwia Regiec Anna Ruchała Weronika Majerska Martyna Plewa Martyna Kuc Karolina | 07 07 08 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 57.55 49.45 46.45 48.60 50.56 58.60 |
Seria 5 z 6, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Gabriela Budnik Małgorzata Wielkiewicz Anastazja Węgrzyn Hanna Mucha Julia Tokarska Justyna | 06 07 06 07 07 08 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 38.55 36.93 35.99 36.25 36.98 42.55 |
Seria 6 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Liszka Amelia Piętka Zuzanna Miłek Alicja Mucha Lena Basta Julia Gromala Julia | 06 07 06 06 06 07 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 34.55 33.92 29.29 30.16 34.20 35.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 29/4/2018 - 11:07 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:07 |
1 2 3 4 5 | Smoleń Kamil Żaczek Piotr Lizoń Paweł Janik Nikodem Tolala Mikołaj | 07 07 06 08 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Piekarczyk Karol Rogowiec Andrzej Hajduk Jacek Chowaniec Krystian Puławski Salomon Bobak Adam | 06 07 07 06 06 08 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Gal Konrad Walczak Szymon Karpiel Mateusz Rumin Sebastian Kamiński Franek Kuwik Wojciech | 07 08 07 07 08 08 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Nur z Gór Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 46.27 43.24 40.36 43.13 45.00 50.34 |
Seria 4 z 5, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Gniadek Piotr Mółka Mateusz Miczołek Maksymilian Szyszka Bartłomiej Madyda Michal Wydra Patryk | 08 07 07 06 06 08 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 39.55 36.57 35.40 36.55 36.98 40.00 |
Seria 5 z 5, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Gołdyn Michał Watycha Aleksander Pastwa Amadeusz Kieroński Marcel Ruchała Adrian Leśniak Franciszek | 06 07 06 07 08 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 07 06 06 | 34.25 33.15 32.88 32.98 33.96 34.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 29/4/2018 - 11:15 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:15 |
1 2 3 4 5 | Mroczka Alicja Kuryłek Nikola Gorlicka Amelia Strama Paulina Kosek Karolina | 08 08 08 08 06 | Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Majerska Martyna Regiec Anna Ruchała Weronika Mrożek Oliwia Kuc Karolina Przygodzka Julia | 07 07 08 07 07 04 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 56.57 52.45 48.64 49.65 56.03 NT |
Seria 3 z 4, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Budnik Małgorzata Węgrzyn Hanna Walczak Amelia Liszka Amelia Mucha Julia Sikora Gabriela | 07 07 05 06 07 06 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 43.50 42.55 39.26 39.96 42.90 45.86 |
Seria 4 z 4, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Mroczka Zuzanna Basta Julia Sopata Sandra Mucha Lena Piętka Zuzanna Trojanowska Julia | 05 06 04 06 07 06 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 38.99 38.39 35.23 37.94 38.76 39.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 29/4/2018 - 11:22 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:22 |
1 2 3 4 5 | Madyda Michal Janik Nikodem Rogowiec Andrzej Bobak Adam Piekarczyk Karol | 06 08 07 08 06 | Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Hajduk Jacek Kamiński Franek Zagata Jakub Rumin Sebastian Kuwik Wojciech Lizoń Paweł | 07 08 08 07 08 06 | STP Nowy Sącz Nur z Gór Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 55.00 51.45 51.49 56.76 NT |
Seria 3 z 4, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 | Karpiel Mateusz Kieroński Marcel Ruchała Adrian Leśniak Franciszek Gniadek Piotr Buczulski Aleks | 07 07 08 07 08 08 | Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane | 06 07 06 06 06 06 | 43.94 40.26 38.47 39.29 43.55 47.00 |
Seria 4 z 4, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Słaby Adrian Limanowski Piotr Kurzeja Jakub Sadowy Piotr Mółka Bartosz Dudka Filip | 05 03 02 04 05 00 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | 38.23 35.55 29.35 33.89 36.40 38.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 29/4/2018 - 11:29 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:29 |
2 3 4 | Kolasa Aleksandra Przygodzka Julia Omieszczuk Brygida | 04 04 06 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Piekarczyk Alicja Batkiewicz Julia Pilch Nadia Michór Kinga Strama Anna Krupa Wiktoria | 07 07 07 06 06 04 | Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Jagoda Plewa Martyna Tokarska Justyna Wolska Wiktoria Strycharz Julia Różyczka Anna | 08 07 08 04 07 06 | Nur z Gór Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.00 51.45 46.55 46.89 58.48 NT |
Seria 4 z 4, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Gromala Julia Hajduk Alicja Sopata Sandra Miłek Alicja Trojanowska Julia Wielkiewicz Anastazja | 07 04 04 06 06 06 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 45.66 41.99 35.52 41.87 44.87 45.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 29/4/2018 - 11:38 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:38 |
2 3 4 | Puławski Salomon Smoleń Kamil Żaczek Piotr | 06 07 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:41 |
1 2 3 4 5 | Tolala Mikołaj Chowaniec Krystian Sójka Filip Molek Jakub Gołdyn Mateusz | 07 06 04 02 04 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Kamiński Franek Buczulski Aleks Gal Konrad Zagata Jakub Walczak Szymon Stołowski Szczepan | 08 08 07 08 08 08 | Nur z Gór Nowy Targ Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Nur z Gór Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:05.00 1:00.00 53.85 56.45 1:00.68 2:10.00 |
Seria 4 z 5, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarski Szymon Szyszka Bartłomiej Słaby Adrian Mółka Mateusz Miczołek Maksymilian Wydra Patryk | 10 06 05 07 07 08 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 50.59 46.85 46.02 46.23 47.13 53.00 |
Seria 5 z 5, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Dzielski Karol Watycha Aleksander Gal Grzegorz Dudka Filip Pastwa Amadeusz Gołdyn Michał | 04 07 03 00 06 06 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 45.55 40.16 37.55 39.17 44.55 45.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 29/4/2018 - 11:50 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Starczowska Anna Mroczka Zuzanna Szkudlarek Karolina Hajduk Alicja Wolska Wiktoria Krupa Wiktoria | 04 05 96 04 04 04 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz SP Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:36.35 1:05.35 1:16.57 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 29/4/2018 - 11:53 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:53 |
2 3 4 | Gniadek Adam Kapuśniak Dominik Sójka Filip | 04 05 04 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 11:55 |
2 3 4 5 | Gołdyn Mateusz Gal Grzegorz Limanowski Piotr Molek Jakub | 04 03 03 02 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SP Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | 1:12.00 1:08.95 1:09.25 NT |
Seria 3 z 3, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Tworek Wiktor Maciuszek Jakub Mordarski Filip Tomaniewski Filip Kalata Michał Sadowy Piotr | 05 03 05 04 02 04 | Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:06.00 1:05.23 56.81 1:03.93 1:05.66 1:06.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 29/4/2018 - 11:59 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:59 |
1 2 3 4 5 | Starczowska Anna Węgrzyn Hanna Szkudlarek Karolina Liszka Amelia Walczak Amelia | 04 07 96 06 05 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 | NT 1:30.63 1:20.05 1:29.85 1:38.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 29/4/2018 - 12:02 | Mężczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | Gniadek Adam Dzielski Karol Mółka Bartosz Tworek Wiktor Bizub Oskar Szymeczko Igor | 04 04 05 05 04 04 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:23.72 1:25.00 NT NT |
Seria 2 z 2, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Tomaniewski Filip Kalata Michał Kurzeja Jakub Mordarski Filip Maciuszek Jakub Watycha Aleksander | 04 02 02 05 03 07 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.22 1:09.55 1:04.35 1:05.98 1:10.11 1:22.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 29/4/2018 - 12:07 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 12:07 |
2 | Delfin 3 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Sikora Gabriela, Kolasa Aleksandra, Szymeczko Igor, Gołdyn Mateusz |
3 | Delfin 5 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Limanowski Piotr, Miłek Alicja, Dzielski Karol, Pilch Nadia |
4 | Delfin 6 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Przygodzka Julia, Strycharz Julia, Bizub Oskar, Gniadek Piotr |
Seria 2 z 2, 12:10 |
1 | Delfin 4 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Gołdyn Michał, Tokarska Justyna, Szyszka Bartłomiej, Wielkiewicz Anastazja |
2 | Delfin 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:20.12 |
Mroczka Alicja, Kalata Michał, Gal Grzegorz, Starczowska Anna |
3 | STP Starsi 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:05.00 |
4 | STP Starsi 2 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:20.00 |
5 | Delfin 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:28.26 |
Węgrzyn Hanna, Watycha Aleksander, Liszka Amelia, Pastwa Amadeusz |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |