Ogólnopolskie Zawody Pływackie z okazji X-lecia UKS Jasień Sucha Besk. Sucha Beskidzka, 19/5/2018 |
1 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie z okazji X-lecia UKS Jasien Sucha Besk. I | 19/5/2018 - 9:00 |
Konkurencja 1 19/5/2018 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 22.33 | 107 | |||
2. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 23.96 | 87 | |||
3. | Świderski Antonina | 10 | Wisła Kraków | 24.36 | 82 | |||
4. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 24.50 | 81 | |||
5. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 25.49 | 72 | |||
6. | Murzyn Olga | 10 | Wisła Kraków | 25.60 | 71 | |||
7. | Bogacka Zofia | 10 | Wisła Kraków | 27.89 | 55 | |||
8. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 30.35 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 19/5/2018 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 19.43 | 163 | |||
2. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.72 | 156 | |||
3. | Ordowska Milena | 09 | Glosator Kraków | 20.79 | 133 | |||
4. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 20.93 | 130 | |||
5. | Szeląg Joanna | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 21.67 | 117 | |||
6. | Waligóra Aleksandra | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 21.89 | 114 | |||
7. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 21.90 | 114 | |||
8. | Podgórska Gabriela | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 22.09 | 111 | |||
9. | Miętkiewicz Kaja | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 22.21 | 109 | |||
10. | Rak Hanna | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 23.54 | 91 | |||
11. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 23.84 | 88 | |||
12. | Tomczak Patrycja | 09 | Jordan Kraków | 24.95 | 77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 19/5/2018 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 15.34 | 331 | |||
2. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 17.61 | 219 | |||
3. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 18.11 | 201 | |||
4. | Kuraś Maja | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 19.06 | 172 | |||
5. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa-Swim | 20.10 | 147 | |||
6. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 20.66 | 135 | |||
7. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 20.91 | 131 | |||
8. | Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | 22.97 | 98 | |||
9. | Wajdzik Zofia | 08 | Jasień Sucha Besk. | 24.72 | 79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/5/2018 - 9:09 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 18.13 | 127 | |||
2. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 18.81 | 114 | |||
3. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 19.60 | 101 | |||
4. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 20.53 | 87 | |||
5. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 22.33 | 68 | |||
6. | Walanus Krzysztof | 10 | Wisła Kraków | 24.07 | 54 | |||
7. | Baścik Igor | 10 | Wisła Kraków | 24.61 | 51 | |||
8. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 25.89 | 43 | |||
9. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 26.68 | 40 | |||
10. | Sarna Bartłomiej | 10 | Jasień Sucha Besk. | 26.87 | 39 | |||
11. | Chmielek Adam | 10 | Wisła Kraków | 28.22 | 33 | |||
12. | Cieniek Kacper | 10 | Wisła Kraków | 28.75 | 32 | |||
13. | Grzybowski Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 29.08 | 30 | |||
14. | Łach Adam | 10 | Wisła Kraków | 29.24 | 30 | |||
15. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 30.52 | 26 | |||
16. | Borys Bartłomiej | 10 | Wisła Kraków | 30.90 | 25 | |||
17. | Rawiński Jan | 10 | Wisła Kraków | 32.28 | 22 | |||
18. | Martowicz Aleks | 10 | Wisła Kraków | 32.51 | 22 | |||
19. | Zajda Dawid | 10 | Jasień Sucha Besk. | 33.08 | 21 | |||
20. | Dunayeu Wiktor | 11 | Wisła Kraków | 35.63 | 16 | |||
21. | Strzelecki Maks | 11 | Jasień Sucha Besk. | 38.06 | 13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/5/2018 - 9:09 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 17.40 | 144 | |||
2. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 20.38 | 89 | |||
3. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 20.41 | 89 | |||
4. | Kozioł Krystian | 09 | Jasień Sucha Besk. | 21.29 | 78 | |||
5. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 22.29 | 68 | |||
6. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 22.40 | 67 | |||
7. | Frankowicz Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 22.72 | 64 | |||
8. | Sagan Tomasz | 09 | Wisła Kraków | 23.40 | 59 | |||
9. | Mrozicki Alex | 09 | Wisła Kraków | 25.38 | 46 | |||
10. | Babiak Jan | 09 | Glosator Kraków | 25.69 | 44 | |||
11. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 26.16 | 42 | |||
12. | Dwernicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 26.33 | 41 | |||
13. | Gawor Przemysław | 09 | Wisła Kraków | 30.05 | 28 | |||
14. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 30.99 | 25 | |||
15. | Buff Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 42.19 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/5/2018 - 9:09 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 16.99 | 155 | |||
2. | Kalisz Benedykt | 08 | Glosator Kraków | 18.24 | 125 | |||
3. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 18.54 | 119 | |||
4. | Świętek Krzysztof | 08 | Jasień Sucha Besk. | 18.95 | 111 | |||
5. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 19.01 | 110 | |||
6. | Hajdo Michał | 08 | Pro-Swim Kraków | 19.14 | 108 | |||
7. | Mrówka Mikołaj | 08 | Glosator Kraków | 20.94 | 82 | |||
8. | Krzyścin Natan | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 21.20 | 79 | |||
9. | Niechwiej Julian | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 21.82 | 73 | |||
10. | Piotrowski Aleksander | 08 | Jordan Kraków | 28.73 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/5/2018 - 9:24 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Świderski Antonina | 10 | Wisła Kraków | 23.09 | 143 | |||
2. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 23.42 | 137 | |||
3. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 25.83 | 102 | |||
4. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 27.20 | 87 | |||
5. | Murzyn Olga | 10 | Wisła Kraków | 27.43 | 85 | |||
6. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 27.60 | 83 | |||
7. | Piątek Hanna | 10 | Jasień Sucha Besk. | 28.01 | 80 | |||
8. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 28.23 | 78 | |||
9. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 28.64 | 75 | |||
10. | Bogacka Zofia | 10 | Wisła Kraków | 29.10 | 71 | |||
11. | Kościelniak Hanna | 10 | Wisła Kraków | 36.62 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/5/2018 - 9:24 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 21.00 | 190 | |||
2. | Szeląg Joanna | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 22.13 | 162 | |||
3. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 22.73 | 150 | |||
4. | Strzelecka Patrycja | 09 | Jasień Sucha Besk. | 22.74 | 149 | |||
5. | Ordowska Milena | 09 | Glosator Kraków | 23.98 | 127 | |||
6. | Podgórska Gabriela | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 24.34 | 122 | |||
7. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 24.42 | 121 | |||
8. | Waligóra Aleksandra | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 24.48 | 120 | |||
9. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 24.50 | 119 | |||
10. | Pająk Zofia | 09 | Jasień Sucha Besk. | 25.48 | 106 | |||
11. | Rak Hanna | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 25.75 | 103 | |||
12. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 26.97 | 89 | |||
13. | Tomczak Patrycja | 09 | Jordan Kraków | 27.86 | 81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/5/2018 - 9:24 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa-Swim | 21.56 | 175 | |||
2. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 21.74 | 171 | |||
3. | Kuraś Maja | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 22.76 | 149 | |||
4. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 23.15 | 142 | |||
5. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 23.77 | 131 | |||
6. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 24.04 | 126 | |||
7. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 24.50 | 119 | |||
8. | Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | 26.09 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/5/2018 - 9:35 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | Pro-Swim Kraków | 20.83 | 123 | |||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 21.26 | 115 | |||
3. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 24.09 | 79 | |||
4. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 25.84 | 64 | |||
5. | Fojtik Allan | 10 | Wisła Kraków | 25.92 | 63 | |||
6. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 26.15 | 62 | |||
7. | Chmielek Adam | 10 | Wisła Kraków | 26.46 | 60 | |||
8. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nwoy Targ | 26.74 | 58 | |||
9. | Baścik Igor | 10 | Wisła Kraków | 26.86 | 57 | |||
10. | Martowicz Maksymilian | 10 | Wisła Kraków | 27.16 | 55 | |||
11. | Walanus Krzysztof | 10 | Wisła Kraków | 27.61 | 52 | |||
12. | Grzybowski Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 28.03 | 50 | |||
13. | Borys Bartłomiej | 10 | Wisła Kraków | 28.14 | 49 | |||
14. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 28.42 | 48 | |||
15. | Martowicz Aleks | 10 | Wisła Kraków | 28.78 | 46 | |||
16. | Rawiński Jan | 10 | Wisła Kraków | 29.09 | 45 | |||
17. | Cieniek Kacper | 10 | Wisła Kraków | 30.06 | 40 | |||
18. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 30.34 | 39 | |||
19. | Dunayeu Wiktor | 11 | Wisła Kraków | 31.01 | 37 | |||
20. | Łach Adam | 10 | Wisła Kraków | 31.17 | 36 | |||
21. | Witek Jeremiasz | 10 | Wisła Kraków | 32.14 | 33 | |||
22. | Strzelecki Maks | 11 | Jasień Sucha Besk. | 39.19 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/5/2018 - 9:35 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 21.66 | 109 | |||
2. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 22.61 | 96 | |||
3. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 23.24 | 88 | |||
4. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 23.69 | 83 | |||
5. | Mrozicki Alex | 09 | Wisła Kraków | 24.16 | 78 | |||
6. | Światłoń Bartosz | 09 | Wisła Kraków | 25.07 | 70 | |||
7. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 25.65 | 65 | |||
8. | Sagan Tomasz | 09 | Wisła Kraków | 25.90 | 64 | |||
9. | Kaszuba Igor | 09 | Wisła Kraków | 25.99 | 63 | |||
10. | Frankowicz Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 26.40 | 60 | |||
11. | Dwernicki Artur | 09 | Wisła Kraków | 26.54 | 59 | |||
12. | Babiak Jan | 09 | Glosator Kraków | 27.47 | 53 | |||
13. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 28.48 | 48 | |||
14. | Gawor Przemysław | 09 | Wisła Kraków | 28.74 | 46 | |||
15. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 31.55 | 35 | |||
16. | Buff Mateusz | 09 | Wisła Kraków | 37.32 | 21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/5/2018 - 9:35 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Panczykowski Wiktor | 08 | Gilus Gilowice | 19.86 | 141 | |||
2. | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 20.16 | 135 | |||
3. | Kalisz Benedykt | 08 | Glosator Kraków | 23.29 | 88 | |||
4. | Niechwiej Julian | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 23.31 | 87 | |||
5. | Świętek Krzysztof | 08 | Jasień Sucha Besk. | 23.32 | 87 | |||
6. | Krzyścin Natan | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 23.86 | 81 | |||
7. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 23.97 | 80 | |||
8. | Mrówka Mikołaj | 08 | Glosator Kraków | 24.79 | 72 | |||
9. | Piotrowski Aleksander | 08 | Jordan Kraków | 24.85 | 72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19/5/2018 - 9:49 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piątek Hanna | 10 | Jasień Sucha Besk. | 31.04 | 79 | |||
2. | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 32.41 | 69 | |||
3. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 33.85 | 60 | |||
4. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 34.30 | 58 | |||
5. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 34.34 | 58 | |||
6. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 34.64 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19/5/2018 - 9:49 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.72 | 138 | |||
2. | Miętkiewicz Kaja | 09 | UKS SP 8 Chrzanów | 26.31 | 129 | |||
3. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 26.61 | 125 | |||
4. | Strzelecka Patrycja | 09 | Jasień Sucha Besk. | 28.40 | 103 | |||
5. | Pająk Zofia | 09 | Jasień Sucha Besk. | 28.42 | 102 | |||
6. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 32.65 | 67 | |||
7. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 35.74 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19/5/2018 - 9:49 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 24.77 | 155 | |||
2. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 25.29 | 146 | |||
3. | Wajdzik Zofia | 08 | Jasień Sucha Besk. | 33.17 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19/5/2018 - 9:55 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 26.13 | 87 | |||
2. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 26.63 | 83 | |||
3. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 27.47 | 75 | |||
4. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nwoy Targ | 30.43 | 55 | |||
5. | Sarna Bartłomiej | 10 | Jasień Sucha Besk. | 30.70 | 54 | |||
6. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 32.27 | 46 | |||
7. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 35.50 | 35 | |||
8. | Zajda Dawid | 10 | Jasień Sucha Besk. | 36.04 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19/5/2018 - 9:55 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 27.81 | 72 | |||
2. | Kozioł Krystian | 09 | Jasień Sucha Besk. | 28.28 | 69 | |||
3. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 29.99 | 58 | |||
4. | Gąsior Karol | 09 | Wisła Kraków | 31.23 | 51 | |||
5. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 33.96 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19/5/2018 - 9:55 | Chłopców, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 20.95 | 170 |
PK | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 40.93 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 19/5/2018 - 10:01 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 16.79 | 296 | |||
2. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 20.61 | 160 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 19/5/2018 - 10:03 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 20.38 | 114 | |||
2. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 20.50 | 112 | |||
3. | Panczykowski Wiktor | 08 | Gilus Gilowice | 21.88 | 92 | |||
4. | Hajdo Michał | 08 | Pro-Swim Kraków | 24.81 | 63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 19/5/2018 - 10:05 | Wszystkie, 6 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MKS Jordan Kraków M | Jordan Kraków | 1:57.27 |
Kurianowicz Wiktor Kaczmarczyk Jakub Kozioł Julia | 10 09 08 | 41.42 35.88 | Kaczmarczyk Hanna Żak Bartosz Frączek Adam | 08 08 09 | 39.97 |
2. | Jasień Sucha Besk. | Jasień Sucha Besk. | 2:03.33 |
Gracjasz Wiktoria Strzelecka Patrycja Sarna Bartłomiej | 08 09 10 | 35.78 47.93 | Wrona Maria Wajdzik Zofia Kozioł Krystian | 08 08 09 | 39.62 |
3. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:13.98 |
Napierała Matylda Targiel Tomasz Światłoń Bartosz | 09 10 09 | 44.17 27.52 | Walanus Krzysztof Świderski Antonina Bańdo Wojciech | 10 10 10 | 1:02.29 |
4. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 2:33.03 |
Bogacka Zofia Baścik Igor Kaszuba Igor | 10 10 09 | 55.10 26.11 | Sagan Tomasz Chmielek Adam Mrozicki Alex | 09 10 09 | 1:11.82 |
5. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 2:38.86 |
Murzyn Olga Borys Bartłomiej Fojtik Allan | 10 10 10 | 53.10 53.03 | Frankowicz Mateusz Dwernicki Artur Gąsior Karol | 09 09 09 | 52.73 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |