Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ, 29/4 - 27/5/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Sesja nr 2 - Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Edycja II |
Rok ur. |
Cholewa Jakub | 09 | AARNT | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | NT NT | |||||
Domin Maksymilian | 07 | AARNT | 50m dowolny (25) | NT | |||||
Harbut Maksymilian | 10 | AARNT | 25m grzbietowy (20) | NT | |||||
Jakub Boblak | 10 | AARNT | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | NT NT |
|||||
Julia Rybska | 09 | AARNT | 25m grzbietowy (19) | NT | |||||
Kalata Paweł | 09 | AARNT | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | NT NT |
|||||
Kalata Wiktoria | 08 | AARNT | 50m grzbietowy (26) | NT | |||||
Magdalena Antolak | 06 | AARNT | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Sopiarz Łukasz | 10 | AARNT | 25m grzbietowy (20) | NT | |||||
Szewczyk Amelia | 10 | AARNT | 25m grzbietowy (19) | NT | |||||
Wilczek Anna | 11 | AARNT | 25m grzbietowy (19) | NT | |||||
Wilczek Milena | 12 | AARNT | 25m grzbietowy (19) | NT | |||||
Zapała Sonia | 05 | AARNT | 200m dowolny (32) | NT |
Kierońska Maryla | 11 | 01506 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 21.44 26.79 | |||||
Kieroński Marcel | 07 | 01506 | 101506700029 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (29) | 32.98 39.12 | 21/4/2018 22/4/2018 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
Filas Damian | 11 | DSNT | 25m dowolny (18) | 40.00 | |||||
Filas Natalia | 09 | DSNT | 25m dowolny (17) | 35.00 | |||||
Gacek Antoni | 11 | DSNT | 25m dowolny (18) | 1:00.00 | |||||
Kowalczyk Bartłomiej | 11 | DSNT | 25m dowolny (18) | 40.10 | |||||
Studentowicz Emilia | 08 | DSNT | 50m grzbietowy (26) | 1:00.00 | |||||
Studentowicz Rita | 11 | DSNT | 25m dowolny (17) | 40.00 |
Chudy Karol | 06 | 03206 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | 38.00 42.00 | |||||
Duchnik Konrad | 09 | 03206 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 18.00 22.00 |
|||||
Dudka Filip | 00 | 03206 | 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (29) | 37.20 31.56 | 29/4/2018 16/10/2016 | Nowy Targ (POL) Myslenice (POL) |
|||
Golonka Konrad | 07 | 03206 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | 36.00 47.00 |
|||||
Król Maja | 08 | 03206 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (30) | 55.00 53.00 |
|||||
Król Marek | 10 | 03206 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 21.00 21.00 |
|||||
Kulma Leon | 09 | 03206 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 21.00 21.00 |
|||||
Myszka Roksana | 08 | 03206 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | 43.00 45.00 |
|||||
Postrożny Patryk | 06 | 03206 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (29) | 39.00 NT |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (28) | 32.00 38.00 |
Będkowska Emilia | 11 | OPSKA | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 19.50 22.00 | |||||
Kutermak Szymon | 10 | OPSKA | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 17.90 19.50 |
Bielewicz Oskar | 04 | 04606 | 200m dowolny (33) 50m motylkowy (29) | NT 34.00 | |||||
Imiołek Michał | 06 | 04606 | 104606700001 | 50m klasyczny (31) 50m motylkowy (29) | 43.00 43.00 |
||||
Jawień Lena | 07 | 04606 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | 46.00 54.00 |
|||||
Paruch Maciej | 10 | 04606 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 23.00 26.00 |
|||||
Włodarczyk Mikołaj | 11 | 04606 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 34.33 31.43 |
|||||
Zapiór Grzegorz | 10 | 04606 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 29.00 30.00 |
Bielawa Andrzej | 09 | 04206 | 25m dowolny (18) 25m klasyczny (22) | 25.00 33.00 | |||||
Bobak Adam | 08 | 04206 | |||||||
Buczulski Aleks | 08 | 04206 | |||||||
Drab Oliwia | 11 | 04206 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 25.00 28.00 |
|||||
Dyląg Maciej | 09 | 04206 | |||||||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 21.00 23.00 |
|||||
Polak Iga | 09 | 04206 | |||||||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 18.00 20.00 |
|||||
Staszel Mikołaj | 09 | 04206 | |||||||
Suchecki Tymek | 10 | 04206 | |||||||
Suchecki Tymoteusz | 10 | 04206 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 25.00 28.00 |
|||||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (29) | 1:37.00 37.00 |
|||||
Wydra Patryk | 08 | 04206 | |||||||
Łacek Kamil | 11 | 04206 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 24.00 27.00 |
|||||
Ślimak Stanisław | 09 | 04206 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 19.00 20.00 |
|||||
Święchowicz Maja | 10 | 04206 |
Basta Julia | 06 | 01406 | 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (28) | 38.39 35.20 | |||||
Bodziony Filip | 10 | 01406 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 24.73 28.59 |
|||||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 20.90 23.83 |
|||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | 36.93 43.55 |
|||||
Dyrek Michał | 02 | 01406 | 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (29) | 29.97 27.21 |
|||||
Furtak Miłosz | 09 | 01406 | |||||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | |||||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (28) | 1:37.53 38.04 |
|||||
Hajduk Jacek | 07 | 01406 | |||||||
Jakubowska Kaja | 08 | 01406 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | 40.65 59.52 |
|||||
Janik Nikodem | 08 | 01406 | |||||||
Kamińska Zofia | 10 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 23.88 26.89 |
|||||
Kliś Hanna | 11 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 22.02 24.95 |
|||||
Kliś Szymon | 10 | 01406 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 22.84 24.32 |
|||||
Kronenberger Franciszek | 10 | 01406 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 25.22 30.24 |
|||||
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 200m dowolny (33) 50m grzbietowy (27) | 2:11.56 29.35 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 16.92 19.94 |
|||||
Kurzeja Małgorzata | 13 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 31.26 38.56 |
|||||
Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 29.26 28.25 |
|||||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 19.71 22.47 |
|||||
Lachor Zuzanna | 09 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 24.28 25.43 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | |||||||
Leśnik Igor | 05 | 01406 | 200m dowolny (33) 50m grzbietowy (27) | NT 42.91 |
|||||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 21.27 24.54 |
|||||
Maciak Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 17.83 21.45 |
|||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 200m dowolny (33) 50m motylkowy (29) | 2:21.33 31.22 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (29) | 35.40 38.17 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 200m dowolny (33) 50m motylkowy (29) | 2:07.03 28.07 |
|||||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (28) | 35.77 39.41 |
|||||
Mucha Lena | 06 | 01406 | |||||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 200m dowolny (33) 50m grzbietowy (27) | 2:39.21 35.47 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | 37.37 46.23 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (29) | 33.20 36.08 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (27) 100m klasyczny (35) | 35.21 1:24.00 |
|||||
Obrzud Łukasz | 10 | 01406 | |||||||
Ogórek Dawid | 03 | 01406 | 200m dowolny (33) 50m grzbietowy (27) | 2:48.73 39.00 |
|||||
Piętka Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 28.74 28.50 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | 33.92 38.76 |
|||||
Połeć Jakub | 02 | 01406 | 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (29) | 1:18.94 28.86 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | |||||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | 46.45 NT |
|||||
Rumin Sebastian | 07 | 01406 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | 43.13 51.49 |
|||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (29) | 31.89 32.53 |
|||||
Sopata Marcel | 09 | 01406 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 22.91 26.90 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (26) 100m klasyczny (34) | 34.44 1:20.72 |
|||||
Słaby Adrian | 05 | 01406 | |||||||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (29) | 1:13.58 27.84 |
|||||
Tomaniewska Zuzanna | 09 | 01406 | |||||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | |||||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 50m klasyczny (30) 50m motylkowy (28) | 39.70 33.94 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 200m dowolny (32) 50m grzbietowy (26) | 3:15.45 38.77 |
|||||
Walczak Anna | 10 | 01406 | |||||||
Walczak Szymon | 08 | 01406 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | 43.24 54.85 |
|||||
Walczewska Alicja | 10 | 01406 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 31.35 31.46 |
|||||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 18.88 24.92 |
|||||
Świdrak Oliwier | 12 | 01406 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 28.93 32.89 |
STP Młodsi 1 | 01406 | 4 x 25m dowolny (23) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:19.21 |
STP Młodsi 2 | 01406 | 4 x 25m dowolny (23) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:33.31 |
STP Młodsi 3 | 01406 | 4 x 25m dowolny (23) | Mieszane | 9 lat i młodsi | NT |
STP 1 | 01406 | 4 x 50m dowolny (36) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
STP 2 | 01406 | 4 x 50m dowolny (36) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
STP 3 | 01406 | 4 x 50m dowolny (36) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Cwalina Sabina | 12 | NZGNT | 25m grzbietowy (19) | 46.00 | |||||
Kamiński Franciszek | 08 | NZGNT | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | 43.00 1:02.00 |
|||||
Kamiński Franek | 08 | NZGNT | |||||||
Kamiński Jan | 11 | NZGNT | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 26.00 26.00 |
|||||
Smoleń Kalina | 10 | NZGNT | |||||||
Stołowski Szczepan | 08 | NZGNT | |||||||
Węgrzyn Borys | 11 | NZGNT | 25m dowolny (18) | 40.00 | |||||
Węgrzyn Jagoda | 08 | NZGNT |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | B 43.29 47.13 | 4/11/2017 17/12/2017 | Tarnow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Depczyński Jakub | 08 | 03706 | 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (31) | NT NT |
|||||
Figiel Emilia | 06 | 03706 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | NT NT |
|||||
Jarosz Jakub | 08 | 03706 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | NT NT |
|||||
Staniszewski Kacper | 07 | 03706 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | NT NT |
|||||
Sławiński Patryk | 07 | 03706 | 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (31) | NT NT |
|||||
Targosz Kacper | 07 | 03706 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | NT NT |
|||||
Wójcik Gerard | 08 | 03706 | 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (31) | 56.50 NT | 8/4/2018 | Nowy Sacz (POL) | |||
Wójcik Hubert | 06 | 03706 | 103706700112 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (29) | 37.59 42.85 | 5/5/2018 5/5/2018 | Olkusz (POL) Olkusz (POL) |
||
Ślęzak Emilia | 08 | 03706 | 103706600115 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | 37.79 47.07 | 8/4/2018 14/10/2017 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Środula Remigiusz | 08 | 03706 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | NT NT |
|||||
Żak Filip | 06 | 03706 | 103706700111 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | NT 46.26 | 5/5/2018 | Olkusz (POL) |
Siemacha Krakow | 03706 | 4 x 50m dowolny (36) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Palmi Julia | 09 | 03506 | 25m dowolny (17) 25m klasyczny (21) | 20.61 25.72 | 19/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) |
Barnaś Kinga | 11 | DELNT | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | NT 30.08 | 29/4/2018 | Nowy Targ (POL) |
|||
Batkiewicz Julia | 07 | DELNT | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Bonar Konrad | 13 | DELNT | |||||||
Bryniarski Piotr | 09 | DELNT | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | NT NT |
|||||
Burkat Maja | 12 | DELNT | |||||||
Gorlicka Amelia | 08 | DELNT | |||||||
Judasz Maciek | 09 | DELNT | |||||||
Judasz Zosia | 11 | DELNT | |||||||
Kolasa Jakub | 09 | DELNT | |||||||
Kozłowska Amelia | 06 | DELNT | |||||||
Krauszowski Antoni | 09 | DELNT | |||||||
Krupa Wiktoria | 04 | DELNT | |||||||
Lipkowska Amelia | 07 | DELNT | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Michór Oskar | 11 | DELNT | 25m dowolny (18) | NT | |||||
Mirek Anna | 08 | DELNT | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Molek Jakub | 02 | DELNT | |||||||
Pawluśkiewicz Jakub | 09 | DELNT | |||||||
Pawluśkiewicz Patrycja | 08 | DELNT | |||||||
Siaśkiewicz Ula | 10 | DELNT | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | NT NT |
|||||
Strama Anna | 06 | DELNT | |||||||
Strama Paulina | 08 | DELNT | |||||||
Wiatrowski Szymon | 10 | DELNT | |||||||
Wolska Wiktoria | 04 | DELNT | 100m klasyczny (34) 50m motylkowy (28) | NT NT |
|||||
Zaremba Jan | 09 | DELNT | 25m dowolny (18) 25m klasyczny (22) | NT NT |
|||||
Świerczek Oliwia | 11 | DELNT | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | NT NT |
Delfin | DELNT | 4 x 25m dowolny (23) | Mieszane | 9 lat i młodsi | NT |
Świerczek Oliwia Barnaś Kinga | 11 11 | Bryniarski Piotr Zaremba Jan | 09 09 |
Alicja Wojtusiak | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) | 40.00 | |||||
Bizub Oskar | 04 | 04106 | 50m motylkowy (29) | NT | |||||
Bryniarska Amelia | 09 | 04106 | |||||||
Chowaniec Krystian | 06 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | NT NT |
|||||
Darowska Zofia | 09 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m klasyczny (21) | 20.50 26.00 |
|||||
Dobrzyński Wiktor | 10 | 04106 | 25m grzbietowy (20) | 38.00 | |||||
Dzielski Karol | 04 | 04106 | |||||||
Dębicka Zuzanna | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 32.00 32.00 |
|||||
Gal Grzegorz | 03 | 04106 | 50m motylkowy (29) | NT | |||||
Gal Konrad | 07 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | 40.25 49.85 | 8/5/2018 16/4/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Garbacz Martyna | 09 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m klasyczny (21) | 19.38 24.99 |
|||||
Gniadek Adam | 04 | 04106 | |||||||
Gniadek Piotr | 08 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | 38.25 44.55 | 13/3/2018 21/3/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gołdyn Mateusz | 04 | 04106 | 200m dowolny (33) 100m klasyczny (35) | NT NT |
|||||
Gołdyn Michał | 06 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | 34.15 48.99 | 7/3/2018 16/4/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gut Filip | 09 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 32.00 29.00 |
|||||
Gut Hubert | 09 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 29.00 28.00 |
|||||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 22.45 23.99 |
|||||
Habura Hubert | 10 | 04106 | |||||||
Iskrzycka Karolina | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 30.00 31.00 |
|||||
Iskrzycki Paweł | 09 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 36.00 31.00 |
|||||
Kalata Michał | 02 | 04106 | 50m motylkowy (29) | NT | |||||
Kapuśniak Dominik | 05 | 04106 | |||||||
Karpiel Mateusz | 07 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | 38.55 43.26 | 7/2/2018 10/4/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Kolasa Aleksandra | 04 | 04106 | 100m klasyczny (34) | NT | |||||
Kosek Karolina | 06 | 04106 | |||||||
Kosmal Igor | 09 | 04106 | 25m grzbietowy (20) | 32.00 | |||||
Kołodziej Igor | 09 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 35.00 35.00 |
|||||
Kubicz Malwina | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 30.00 28.00 |
|||||
Kuc Karolina | 07 | 04106 | |||||||
Kuwik Wojciech | 08 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | 1:02.47 47.20 | (POL) (POL) |
||||
Leśniakiewicz Julia | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 24.00 25.00 |
|||||
Leśnicki Franciszek | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 30.00 26.00 |
|||||
Limanowski Piotr | 03 | 04106 | 50m grzbietowy (27) | NT | |||||
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m motylkowy (28) | 33.54 38.55 | 29/4/2018 12/2/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Lizoń Paweł | 06 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | NT NT |
|||||
Madeja Filip | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 30.00 31.00 |
|||||
Madyda Mateusz | 09 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 28.90 28.29 |
|||||
Madyda Michal | 06 | 04106 | |||||||
Madyda Michał | 06 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | 36.55 NT | 10/4/2018 | Nowy Targ (POL) | |||
Magiera Daniel | 09 | 04106 | |||||||
Majerska Martyna | 07 | 04106 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (30) | 43.35 1:30.32 | (POL) (POL) |
||||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | 35.22 47.55 | 16/4/2018 9/5/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Michór Kinga | 06 | 04106 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Miłek Alicja | 06 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Molek Maciej | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 32.00 30.00 |
|||||
Molek Mikołaj | 10 | 04106 | |||||||
Molek Mikołaj | 09 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 33.00 30.00 |
|||||
Mroczka Alicja | 08 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | NT NT |
|||||
Mroczka Zuzanna | 05 | 04106 | 200m dowolny (32) 50m grzbietowy (26) | NT 38.55 | 11/4/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Mrożek Oliwia | 07 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | 52.24 51.37 | (POL) (POL) |
||||
Nawrocka Nadia | 10 | 04106 | 25m grzbietowy (19) | 37.00 | |||||
Omieszczuk Brygida | 06 | 04106 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Pachowicz Marcelina | 10 | 04106 | 25m grzbietowy (19) | 40.00 | |||||
Palarz Michał | 09 | 04106 | 25m grzbietowy (20) | 40.00 | |||||
Parszywka Bartosz | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 32.00 32.00 |
|||||
Parzygnat Wojciech | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 34.00 32.00 |
|||||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | 32.11 45.55 | 19/5/2018 4/4/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Pastwa Jeremi | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 29.00 26.00 |
|||||
Piekarczyk Ala | 07 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | NT NT |
|||||
Piekarczyk Alicja | 07 | 04106 | |||||||
Piekarczyk Karol | 06 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | NT NT |
|||||
Pieprzak Jakub | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 26.00 29.00 |
|||||
Pilch Nadia | 07 | 04106 | |||||||
Piszczek Joanna | 09 | 04106 | 25m grzbietowy (19) | 25.00 | |||||
Plewa Martyna | 07 | 04106 | |||||||
Przygodzka Julia | 04 | 04106 | |||||||
Przygodzka Julia | 04 | 04106 | 50m grzbietowy (27) | NT | |||||
Puławski Salomon | 06 | 04106 | |||||||
Puźniak Maja | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 28.00 27.00 |
|||||
Regiec Anna | 07 | 04106 | |||||||
Rogowiec Andrzej | 07 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | NT NT |
|||||
Różyczka Anna | 06 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Sikora Gabriela | 06 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | 28.96 43.55 | 13/3/2018 22/3/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Smoleń Arkadiusz | 09 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 21.08 26.00 |
|||||
Smoleń Kamil | 07 | 04106 | |||||||
Starczowska Anna | 04 | 04106 | |||||||
Strycharz Julia | 07 | 04106 | |||||||
Studentowicz Dawid | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 26.00 29.00 |
|||||
Sularz Kamil | 04 | 04106 | 50m grzbietowy (27) | 40.34 | (POL) | ||||
Sułkowska Martyna | 04 | 04106 | 50m grzbietowy (26) 100m klasyczny (34) | NT NT |
|||||
Szczepaniec Wiktor | 09 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 40.00 40.00 |
|||||
Szymeczko Igor | 04 | 04106 | 50m motylkowy (29) | NT | |||||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | 35.22 NT | 10/4/2018 | Nowy Targ (POL) | |||
Sójka Filip | 04 | 04106 | 100m klasyczny (35) | NT | |||||
Tarłowski Szymon | 09 | 04106 | 25m grzbietowy (20) | 31.80 | |||||
Tochimiuk Tamara | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 33.00 30.00 |
|||||
Tokarska Justyna | 08 | 04106 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (30) | NT 46.25 | 20/3/2018 | Nowy Targ (POL) |
|||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 18.08 21.00 |
|||||
Tolala Mikołaj | 07 | 04106 | |||||||
Walicki Bartłomiej | 10 | 04106 | |||||||
Walkosz Emilia | 09 | 04106 | |||||||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | 32.55 40.55 | 10/4/2018 22/4/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Wielgus Kacper | 08 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m klasyczny (31) | NT NT |
|||||
Wielkiewicz Anastazja | 06 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | 34.47 45.95 | 29/4/2018 29/4/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Wiertelak Lena | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 28.00 28.00 |
|||||
Wojtyczka Aleksandra | 06 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Wątor Oliwia | 07 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | 45.57 1:34.00 | 8/5/2018 8/5/2018 | (POL) (POL) |
|||
Węglarczyk Patryk | 10 | 04106 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 35.00 33.00 |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 23.50 24.99 |
|||||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | |||||||
Węgrzyniak Klara | 10 | 04106 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 33.00 31.00 |
|||||
Zagata Jakub | 08 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | NT NT |
|||||
Zagata Magdalena | 06 | 04106 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | 38.88 NT | 4/4/2018 | Nowy Targ (POL) | |||
Żaczek Piotr | 07 | 04106 | 50m dowolny (25) 50m grzbietowy (27) | NT NT |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 25m dowolny (23) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:20.00 |
Garbacz Martyna Darowska Zofia | 09 09 | Smoleń Arkadiusz Tokarski Szymon | 09 10 |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 25m dowolny (23) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:30.00 |
Węgrzyn Aleksandra Gąsior Iga | 10 10 | Studentowicz Dawid Leśnicki Franciszek | 10 10 |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 25m dowolny (23) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:30.00 |
Leśniakiewicz Julia Puźniak Maja | 10 10 | Pieprzak Jakub Pastwa Jeremi | 10 10 |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 25m dowolny (23) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:38.00 |
Iskrzycka Karolina Węgrzyniak Klara | 10 10 | Madyda Mateusz Gut Hubert | 09 09 |
Delfin 2 | 04106 | 4 x 50m dowolny (36) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:30.48 |
Mroczka Zuzanna Watycha Aleksander | 05 07 | Liszka Amelia Pastwa Amadeusz | 06 06 |
Delfin 1 | 04106 | 4 x 50m dowolny (36) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:35.25 |
Przygodzka Julia Sułkowska Martyna | 04 04 | Gal Grzegorz Kalata Michał | 03 02 |
Delfin 3 | 04106 | 4 x 50m dowolny (36) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:38.21 |
Sikora Gabriela Kolasa Aleksandra | 06 04 | Szymeczko Igor Gołdyn Mateusz | 04 04 |
Delfin 4 | 04106 | 4 x 50m dowolny (36) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Gołdyn Michał Tokarska Justyna | 06 08 | Szyszka Bartłomiej Wielkiewicz Anastazja | 06 06 |
Delfin 5 | 04106 | 4 x 50m dowolny (36) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Limanowski Piotr Miłek Alicja | 03 06 | Bizub Oskar Zagata Magdalena | 04 06 |
Nowacka Emilia | 10 | 03606 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | 19.86 22.13 | |||||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | 17.46 20.92 |
Cielusiak Aleksandra | 09 | 00006 | |||||||
Cielusiak Szymon | 11 | 00006 | |||||||
Gluza Wiktoria | 06 | 00006 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Gombarczyk Denis | 92 | 00006 | 100m klasyczny (35) 50m motylkowy (29) | NT NT |
|||||
Janiczak Olga | 07 | 00006 | 50m dowolny (24) 50m grzbietowy (26) | NT NT |
|||||
Jałocha Kacper | 06 | 00006 | 50m klasyczny (31) 50m motylkowy (29) | NT NT |
|||||
Jałocha Tomasz | 08 | 00006 | 50m dowolny (25) 50m motylkowy (29) | NT NT |
|||||
Kuryłek Nikola | 08 | 00006 | 50m dowolny (24) 50m klasyczny (30) | NT NT |
|||||
Szkudlarek Karolina | 96 | 00006 | 200m dowolny (32) 50m grzbietowy (26) | 2:30.00 35.11 |
|||||
Sójka Patryk | 09 | 00006 | 25m dowolny (18) 25m klasyczny (22) | NT NT |
|||||
Wilczak Franciszek | 10 | 00006 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | NT NT |
|||||
Wilczak Karolina | 10 | 00006 | 25m dowolny (17) 25m grzbietowy (19) | NT NT |
|||||
Wilczak Piotr | 05 | 00006 | 50m grzbietowy (27) 100m klasyczny (35) | NT NT |
|||||
Wilczak Wojciech | 11 | 00006 | 25m dowolny (18) 25m grzbietowy (20) | NT NT |
|||||
Wojdyła Olga | 05 | 00006 | 50m grzbietowy (26) 100m klasyczny (34) | NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |