Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ, 29/4 - 27/5/2018 |
2 - Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Edycja II | 27/5/2018 - 9:40 |
Konkurencja 17 27/5/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 21.25 | ||||
2. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 22.01 | ||||
3. | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 22.46 | ||||
4. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 22.56 | ||||
5. | Będkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 22.72 | ||||
6. | Drab Oliwia | 11 | Płetwal Zakopane | 23.34 | ||||
7. | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | STP Nowy Sącz | 28.15 | ||||
8. | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 28.72 | ||||
9. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 31.12 | ||||
10. | Studentowicz Rita | 11 | DelfiSport Nowy Targ | 35.87 | ||||
11. | Świerczek Oliwia | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 36.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 27/5/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 18.92 | ||||
2. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 19.36 | ||||
3. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 22.76 | ||||
4. | Wilczak Karolina | 10 | Artswim Naprawa | 22.88 | ||||
5. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.07 | ||||
6. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.43 | ||||
7. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.47 | ||||
8. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.17 | ||||
9. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 25.70 | ||||
10. | Tochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 27.00 | ||||
11. | Walczewska Alicja | 10 | STP Nowy Sącz | 30.52 | ||||
12. | Iskrzycka Karolina | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.54 | ||||
13. | Dębicka Zuzanna | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.15 | ||||
14. | Węgrzyniak Klara | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.38 | ||||
15. | Siaśkiewicz Ula | 10 | SP Delfin Nowy Targ | 31.53 | ||||
16. | Kubicz Malwina | 10 | Delfin Nowy Targ | 33.38 | ||||
17. | Alicja Wojtusiak | 10 | Delfin Nowy Targ | 52.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 27/5/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 17.16 | ||||
2. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 18.35 | ||||
3. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 19.56 | ||||
4. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.93 | ||||
5. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 21.62 | ||||
6. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 22.10 | ||||
7. | Lachor Zuzanna | 09 | STP Nowy Sącz | 23.59 | ||||
8. | Filas Natalia | 09 | DelfiSport Nowy Targ | 27.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27/5/2018 - 9:48 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 21.71 | ||||
2. | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 24.46 | ||||
3. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 32.61 | ||||
4. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 33.83 | ||||
5. | Michór Oskar | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 34.47 | ||||
6. | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 34.88 | ||||
7. | Kowalczyk Bartłomiej | 11 | DelfiSport Nowy Targ | 39.21 | ||||
8. | Wilczak Wojciech | 11 | Artswim Naprawa | 39.31 | ||||
9. | Gacek Antoni | 11 | DelfiSport Nowy Targ | 47.96 | ||||
10. | Filas Damian | 11 | DelfiSport Nowy Targ | 48.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27/5/2018 - 9:48 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 17.69 | ||||
2. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 18.20 | ||||
3. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 18.42 | ||||
4. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 18.58 | ||||
5. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 18.79 | ||||
6. | Pieprzak Jakub | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.18 | ||||
7. | Paruch Maciej | 10 | Orka Proszówki | 22.05 | ||||
8. | Studentowicz Dawid | 10 | Delfin Nowy Targ | 22.21 | ||||
9. | Suchecki Tymoteusz | 10 | Płetwal Zakopane | 22.87 | ||||
10. | Jakub Boblak | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 22.95 | ||||
11. | Wilczak Franciszek | 10 | Artswim Naprawa | 23.03 | ||||
12. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 23.69 | ||||
13. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 24.25 | ||||
14. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.69 | ||||
15. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 26.07 | ||||
16. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 26.76 | ||||
17. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.10 | ||||
18. | Madeja Filip | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.72 | ||||
19. | Molek Mikołaj | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.75 | ||||
20. | Molek Maciej | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.34 | ||||
21. | Parszywka Bartosz | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.51 | ||||
22. | Parzygnat Wojciech | 10 | Delfin Nowy Targ | 32.08 | ||||
23. | Węglarczyk Patryk | 10 | Delfin Nowy Targ | 32.26 | ||||
24. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 43.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27/5/2018 - 9:48 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 17.72 | ||||
2. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 20.10 | ||||
3. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 20.53 | ||||
4. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 20.67 | ||||
5. | Zaremba Jan | 09 | SP Delfin Nowy Targ | 23.66 | ||||
6. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 23.69 | ||||
7. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 23.70 | ||||
8. | Cholewa Jakub | 09 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 24.16 | ||||
9. | Bryniarski Piotr | 09 | SP Delfin Nowy Targ | 24.90 | ||||
10. | Sójka Patryk | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 25.14 | ||||
11. | Madyda Mateusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 26.07 | ||||
12. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 26.95 | ||||
13. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 28.18 | ||||
14. | Kołodziej Igor | 09 | Delfin Nowy Targ | 30.61 | ||||
15. | Iskrzycki Paweł | 09 | Delfin Nowy Targ | 31.82 | ||||
16. | Szczepaniec Wiktor | 09 | Delfin Nowy Targ | 34.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27/5/2018 - 10:01 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 23.55 | ||||
2. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 24.14 | ||||
3. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 24.83 | ||||
4. | Będkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 24.94 | ||||
5. | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 26.55 | ||||
6. | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 27.09 | ||||
7. | Drab Oliwia | 11 | Płetwal Zakopane | 28.40 | ||||
8. | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | STP Nowy Sącz | 32.52 | ||||
9. | Wilczek Anna | 11 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 32.82 | ||||
10. | Wilczek Milena | 12 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 33.09 | ||||
11. | Świerczek Oliwia | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 33.68 | ||||
12. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 38.11 | ||||
13. | Cwalina Sabina | 12 | Nur z Gór Nowy Targ | 42.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27/5/2018 - 10:01 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 21.47 | ||||
2. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 22.93 | ||||
3. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.72 | ||||
4. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.89 | ||||
5. | Szewczyk Amelia | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 25.97 | ||||
6. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.02 | ||||
7. | Wilczak Karolina | 10 | Artswim Naprawa | 26.37 | ||||
8. | Tochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.57 | ||||
9. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 26.67 | ||||
10. | Walczewska Alicja | 10 | STP Nowy Sącz | 26.99 | ||||
11. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 27.73 | ||||
12. | Dębicka Zuzanna | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.58 | ||||
13. | Siaśkiewicz Ula | 10 | SP Delfin Nowy Targ | 28.83 | ||||
14. | Iskrzycka Karolina | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.24 | ||||
15. | Wiertelak Lena | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.02 | ||||
16. | Kubicz Malwina | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.64 | ||||
17. | Ruchała Wiktoria | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.84 | ||||
18. | Węgrzyniak Klara | 10 | Delfin Nowy Targ | 33.00 | ||||
19. | Nawrocka Nadia | 10 | Delfin Nowy Targ | 35.36 | ||||
20. | Pachowicz Marcelina | 10 | Delfin Nowy Targ | 38.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27/5/2018 - 10:01 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 20.13 | ||||
2. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 23.07 | ||||
3. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 25.76 | ||||
4. | Lachor Zuzanna | 09 | STP Nowy Sącz | 30.19 | ||||
5. | Piszczek Joanna | 09 | Delfin Nowy Targ | 31.83 | ||||
6. | Julia Rybska | 09 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 35.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27/5/2018 - 10:12 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 23.74 | ||||
2. | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 25.04 | ||||
3. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 33.13 | ||||
4. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 34.93 | ||||
5. | Wilczak Wojciech | 11 | Artswim Naprawa | 37.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27/5/2018 - 10:12 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 20.69 | ||||
2. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 21.12 | ||||
3. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 21.36 | ||||
4. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 22.54 | ||||
Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 22.54 | |||||
6. | Paruch Maciej | 10 | Orka Proszówki | 23.51 | ||||
7. | Pieprzak Jakub | 10 | Delfin Nowy Targ | 24.70 | ||||
8. | Jakub Boblak | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 25.21 | ||||
9. | Wilczak Franciszek | 10 | Artswim Naprawa | 26.15 | ||||
10. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 26.24 | ||||
11. | Harbut Maksymilian | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 26.30 | ||||
12. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 26.32 | ||||
13. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 26.67 | ||||
14. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.97 | ||||
15. | Suchecki Tymoteusz | 10 | Płetwal Zakopane | 27.20 | ||||
16. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 27.60 | ||||
17. | Studentowicz Dawid | 10 | Delfin Nowy Targ | 28.56 | ||||
18. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 29.31 | ||||
19. | Parzygnat Wojciech | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.98 | ||||
20. | Madeja Filip | 10 | Delfin Nowy Targ | 30.44 | ||||
21. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 30.88 | ||||
22. | Parszywka Bartosz | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.56 | ||||
23. | Molek Maciej | 10 | Delfin Nowy Targ | 33.90 | ||||
24. | Węglarczyk Patryk | 10 | Delfin Nowy Targ | 36.70 | ||||
25. | Sopiarz Łukasz | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 37.48 | ||||
26. | Molek Mikołaj | 10 | Delfin Nowy Targ | 40.31 | ||||
27. | Dobrzyński Wiktor | 10 | Delfin Nowy Targ | 42.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27/5/2018 - 10:12 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 21.80 | ||||
2. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 22.61 | ||||
3. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 23.14 | ||||
4. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 24.62 | ||||
5. | Cholewa Jakub | 09 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 26.44 | ||||
6. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 26.59 | ||||
7. | Bryniarski Piotr | 09 | SP Delfin Nowy Targ | 27.28 | ||||
8. | Kołodziej Igor | 09 | Delfin Nowy Targ | 28.85 | ||||
9. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 28.96 | ||||
10. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 29.45 | ||||
11. | Iskrzycki Paweł | 09 | Delfin Nowy Targ | 29.50 | ||||
12. | Kosmal Igor | 09 | Delfin Nowy Targ | 29.59 | ||||
13. | Madyda Mateusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 30.07 | ||||
14. | Tarłowski Szymon | 09 | Delfin Nowy Targ | 31.31 | ||||
15. | Szczepaniec Wiktor | 09 | Delfin Nowy Targ | 31.87 | ||||
16. | Palarz Michał | 09 | Delfin Nowy Targ | 33.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 27/5/2018 - 10:24 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 24.37 | ||||
2. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.43 | ||||
3. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 26.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 27/5/2018 - 10:26 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 28.72 | ||||
2. | Zaremba Jan | 09 | SP Delfin Nowy Targ | 31.05 | ||||
3. | Sójka Patryk | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 53.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/5/2018 - 10:27 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP Młodsi 1 | STP Nowy Sącz | 1:18.24 |
Kurzeja Karolina Świdrak Kacper | 09 09 | 48.61 | Kuźma Katarzyna Maciak Adam | 10 10 | 29.63 |
2. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 1:23.94 |
Garbacz Martyna Darowska Zofia | 09 09 | 44.13 | Smoleń Arkadiusz Tokarski Szymon | 09 10 | 39.81 |
3. | STP Młodsi 2 | STP Nowy Sącz | 1:30.63 |
Leśnik Milena Sopata Marcel | 11 09 | 43.31 | Kliś Szymon Brońska Anna | 10 11 | 47.32 |
4. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 1:39.35 |
Węgrzyn Aleksandra Gąsior Iga | 10 10 | 49.59 | Studentowicz Dawid Leśnicki Franciszek | 10 10 | 49.76 |
5. | STP Młodsi 3 | STP Nowy Sącz | 1:42.10 |
Kliś Hanna Kronenberger Franciszek | 11 10 | 56.26 | Bodziony Filip Kamińska Zofia | 10 10 | 45.84 |
6. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 1:46.50 |
Leśniakiewicz Julia Puźniak Maja | 10 10 | 52.78 | Pieprzak Jakub Pastwa Jeremi | 10 10 | 53.72 |
7. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 1:59.32 |
Iskrzycka Karolina Węgrzyniak Klara | 10 10 | 1:00.13 | Madyda Mateusz Gut Hubert | 09 09 | 59.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/5/2018 - 11:03 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 36.77 | 4,8 | |||
2. | Kuryłek Nikola | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 38.68 | ||||
3. | Jakubowska Kaja | 08 | STP Nowy Sącz | 40.88 | ||||
4. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 41.99 | ||||
5. | Mirek Anna | 08 | SP Delfin Nowy Targ | 46.15 | ||||
6. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa-Swim | 46.58 | ||||
7. | Mroczka Alicja | 08 | Delfin Nowy Targ | 46.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/5/2018 - 11:03 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 33.66 | 7,0 | |||
2. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 36.36 | ||||
3. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 36.67 | ||||
4. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 40.77 | ||||
5. | Jawień Lena | 07 | Orka Proszówki | 42.46 | ||||
6. | Lipkowska Amelia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | 45.17 | ||||
7. | Batkiewicz Julia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | 45.86 | ||||
8. | Piekarczyk Ala | 07 | Delfin Nowy Targ | 47.16 | ||||
9. | Mrożek Oliwia | 07 | Delfin Nowy Targ | 49.82 | ||||
10. | Wątor Oliwia | 07 | Delfin Nowy Targ | 54.69 | ||||
11. | Janiczak Olga | 07 | Artswim Naprawa | 55.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/5/2018 - 11:03 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 33.08 | 5,4 | |||
2. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 33.68 | 4,0 | |||
3. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 34.36 | 2,4 | |||
4. | Wojtyczka Aleksandra | 06 | Delfin Nowy Targ | 37.01 | ||||
5. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 37.41 | ||||
6. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 38.58 | ||||
7. | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | 39.79 | ||||
8. | Miłek Alicja | 06 | Delfin Nowy Targ | 42.56 | ||||
9. | Magdalena Antolak | 06 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 43.44 | ||||
10. | Różyczka Anna | 06 | Delfin Nowy Targ | 47.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/5/2018 - 11:11 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gniadek Piotr | 08 | Delfin Nowy Targ | 37.65 | 1,7 | |||
2. | Jałocha Tomasz | 08 | Artswim Naprawa | 43.03 | ||||
3. | Kamiński Franciszek | 08 | Nur z Gór Nowy Targ | 44.60 | ||||
4. | Zagata Jakub | 08 | Delfin Nowy Targ | 44.67 | ||||
5. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 46.74 | ||||
6. | Środula Remigiusz | 08 | Siemacha Kraków | 47.05 | ||||
7. | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 48.35 | ||||
8. | Kuwik Wojciech | 08 | Delfin Nowy Targ | 51.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/5/2018 - 11:11 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 32.41 | 9,4 | |||
2. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 33.51 | 6,8 | |||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 34.53 | 4,4 | |||
4. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 36.69 | ||||
5. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 36.91 | ||||
6. | Golonka Konrad | 07 | Limanowa-Swim | 37.30 | ||||
7. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 38.25 | ||||
8. | Rogowiec Andrzej | 07 | Delfin Nowy Targ | 39.08 | ||||
9. | Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 41.32 | ||||
10. | Targosz Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 41.78 | ||||
11. | Rumin Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 43.74 | ||||
12. | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 51.41 | ||||
13. | Żaczek Piotr | 07 | Delfin Nowy Targ | 52.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/5/2018 - 11:11 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 32.21 | 4,8 | |||
2. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 32.33 | 4,5 | |||
3. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 33.68 | 1,1 | |||
4. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 33.94 | ||||
5. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 34.00 | ||||
6. | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 35.63 | ||||
7. | Chudy Karol | 06 | Limanowa-Swim | 38.42 | ||||
8. | Lizoń Paweł | 06 | Delfin Nowy Targ | 39.26 | ||||
9. | Postrożny Patryk | 06 | Limanowa-Swim | 40.63 | ||||
10. | Piekarczyk Karol | 06 | Delfin Nowy Targ | 45.47 | ||||
11. | Chowaniec Krystian | 06 | Delfin Nowy Targ | 48.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/5/2018 - 11:21 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 44.73 | 1,1 | |||
2. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 45.17 | ||||
3. | Myszka Roksana | 08 | Limanowa-Swim | 46.06 | ||||
4. | Mroczka Alicja | 08 | Delfin Nowy Targ | 53.81 | ||||
5. | Studentowicz Emilia | 08 | DelfiSport Nowy Targ | 55.09 | ||||
6. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 55.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/5/2018 - 11:21 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 39.21 | 5,5 | ||||
2. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 43.15 | |||||
3. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 49.62 | |||||
4. | Majerska Martyna | 07 | Delfin Nowy Targ | 52.25 | |||||
5. | Piekarczyk Ala | 07 | Delfin Nowy Targ | 52.81 | |||||
6. | Janiczak Olga | 07 | Artswim Naprawa | 58.18 | |||||
DYSKW. | Mrożek Oliwia | 07 | Delfin Nowy Targ | ||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 11:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/5/2018 - 11:21 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 35.87 | 9,3 | |||
2. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 46.02 | ||||
3. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 46.37 | ||||
4. | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | 47.61 | ||||
5. | Omieszczuk Brygida | 06 | Delfin Nowy Targ | 50.35 | ||||
6. | Michór Kinga | 06 | Delfin Nowy Targ | 52.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/5/2018 - 11:21 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 39.27 | ||||
2. | Mroczka Zuzanna | 05 | Delfin Nowy Targ | 39.61 | ||||
3. | Wojdyła Olga | 05 | Artswim Naprawa | 50.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/5/2018 - 11:21 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 35.44 | 5,8 | |||
2. | Sułkowska Martyna | 04 | Delfin Nowy Targ | 43.21 | ||||
3. | Przygodzka Julia | 04 | Delfin Nowy Targ | 43.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/5/2018 - 11:21 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szkudlarek Karolina | 96 | Zawodnik niezrzeszony | 34.01 | 4,6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/5/2018 - 11:30 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zagata Jakub | 08 | Delfin Nowy Targ | 47.48 | ||||
2. | Gniadek Piotr | 08 | Delfin Nowy Targ | 47.83 | ||||
3. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 54.84 | ||||
4. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 55.15 | ||||
5. | Depczyński Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 1:00.41 | ||||
6. | Kuwik Wojciech | 08 | Delfin Nowy Targ | 1:01.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/5/2018 - 11:30 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.35 | ||||
2. | Targosz Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 50.60 | ||||
3. | Rumin Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 52.14 | ||||
4. | Sławiński Patryk | 07 | Siemacha Kraków | 55.68 | ||||
5. | Żaczek Piotr | 07 | Delfin Nowy Targ | 56.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/5/2018 - 11:30 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chudy Karol | 06 | Limanowa-Swim | 45.45 | ||||
2. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 47.05 | ||||
3. | Lizoń Paweł | 06 | Delfin Nowy Targ | 48.41 | ||||
4. | Piekarczyk Karol | 06 | Delfin Nowy Targ | 52.64 | ||||
5. | Chowaniec Krystian | 06 | Delfin Nowy Targ | 54.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/5/2018 - 11:30 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 35.02 | 4,1 | |||
2. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 35.29 | 3,5 | |||
3. | Leśnik Igor | 05 | STP Nowy Sącz | 42.70 | ||||
4. | Wilczak Piotr | 05 | Artswim Naprawa | 49.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/5/2018 - 11:30 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 32.15 | 8,4 | |||
2. | Limanowski Piotr | 03 | Delfin Nowy Targ | 37.80 | ||||
3. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 38.86 | ||||
4. | Sularz Kamil | 04 | Delfin Nowy Targ | 43.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/5/2018 - 11:30 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 29.45 | 11,3 | |||
2. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 31.30 | 6,7 | |||
3. | Dudka Filip | 00 | Limanowa-Swim | 37.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/5/2018 - 11:39 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 41.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/5/2018 - 11:39 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 33.63 | 9,4 | |||
2. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 34.14 | 8,2 | |||
3. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 36.77 | 2,3 | |||
4. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 39.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/5/2018 - 11:39 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 37.38 | ||||
2. | Wolska Wiktoria | 04 | SP Delfin Nowy Targ | 43.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/5/2018 - 11:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jałocha Tomasz | 08 | Artswim Naprawa | 53.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/5/2018 - 11:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 37.86 | 3,0 | |||
2. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 41.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/5/2018 - 11:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 36.40 | |||||
2. | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 40.83 | |||||
3. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 41.83 | |||||
4. | Postrożny Patryk | 06 | Limanowa-Swim | 55.53 | |||||
DYSKW. | Jałocha Kacper | 06 | Artswim Naprawa | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:05) |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/5/2018 - 11:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 28.36 | 15,4 | |||
2. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 35.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/5/2018 - 11:42 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gal Grzegorz | 03 | Delfin Nowy Targ | 31.43 | 2,2 | |||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 31.60 | 4,3 | |||
3. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 32.19 | ||||
4. | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Proszówki | 34.35 | ||||
5. | Bizub Oskar | 04 | Delfin Nowy Targ | 35.97 | ||||
6. | Szymeczko Igor | 04 | Delfin Nowy Targ | 37.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/5/2018 - 11:42 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 28.16 | 9,8 | |||
2. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 28.50 | 8,9 | |||
3. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 29.30 | 6,7 | |||
4. | Kalata Michał | 02 | Delfin Nowy Targ | 30.12 | 4,6 | |||
5. | Dudka Filip | 00 | Limanowa-Swim | 34.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/5/2018 - 11:49 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 45.49 | 6,7 | ||||
2. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 52.98 | |||||
3. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 54.89 | |||||
4. | Jakubowska Kaja | 08 | STP Nowy Sącz | 57.59 | |||||
5. | Kuryłek Nikola | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 58.02 | |||||
DYSKW. | Mirek Anna | 08 | SP Delfin Nowy Targ | ||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/5/2018 - 11:49 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jawień Lena | 07 | Orka Proszówki | 51.90 | |||||
2. | Majerska Martyna | 07 | Delfin Nowy Targ | 59.52 | |||||
3. | Lipkowska Amelia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | 1:00.75 | |||||
DYSKW. | Batkiewicz Julia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | ||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||
DYSKW. | Wątor Oliwia | 07 | Delfin Nowy Targ | ||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/5/2018 - 11:49 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 40.13 | 8,4 | |||
2. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 44.52 | ||||
3. | Miłek Alicja | 06 | Delfin Nowy Targ | 45.38 | ||||
4. | Wojtyczka Aleksandra | 06 | Delfin Nowy Targ | 48.48 | ||||
5. | Magdalena Antolak | 06 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 52.34 | ||||
6. | Różyczka Anna | 06 | Delfin Nowy Targ | 57.20 | ||||
7. | Omieszczuk Brygida | 06 | Delfin Nowy Targ | 58.25 | ||||
8. | Michór Kinga | 06 | Delfin Nowy Targ | 59.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/5/2018 - 11:58 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 46.36 | 6,4 | ||||
2. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 55.74 | |||||
3. | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 57.70 | |||||
4. | Depczyński Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 1:01.11 | |||||
5. | Kamiński Franciszek | 08 | Nur z Gór Nowy Targ | 1:01.60 | |||||
DYSKW. | Środula Remigiusz | 08 | Siemacha Kraków | ||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:23) |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/5/2018 - 11:58 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 40.59 | 11,2 | |||
2. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 46.66 | ||||
3. | Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 48.62 | ||||
4. | Golonka Konrad | 07 | Limanowa-Swim | 49.29 | ||||
5. | Rogowiec Andrzej | 07 | Delfin Nowy Targ | 51.17 | ||||
6. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 57.11 | ||||
7. | Sławiński Patryk | 07 | Siemacha Kraków | 57.74 | ||||
8. | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 57.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/5/2018 - 11:58 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 43.44 | ||||
2. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 43.50 | ||||
3. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 44.38 | ||||
4. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 45.38 | ||||
5. | Jałocha Kacper | 06 | Artswim Naprawa | 51.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/5/2018 - 12:06 | Dziewcząt, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 2:55.30 | 39.76 | 44.08 | 46.71 | 44.75 | ||||
2. | Mroczka Zuzanna | 05 | Delfin Nowy Targ | 3:13.59 | 40.51 | 49.54 | 52.46 | 51.08 | ||||
3. | Zapała Sonia | 05 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | 3:34.95 | 45.97 | 54.35 | 58.38 | 56.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/5/2018 - 12:06 | Kobiet, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Szkudlarek Karolina | 96 | Zawodnik niezrzeszony | 2:21.85 | 4,3 | 32.69 | 36.35 | 36.69 | 36.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/5/2018 - 12:10 | Chłopców, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 2:05.13 | 16,2 | 30.33 | 32.53 | 31.98 | 30.29 | |||
2. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 2:38.10 | 34.58 | 41.34 | 41.71 | 40.47 | ||||
3. | Leśnik Igor | 05 | STP Nowy Sącz | 3:02.91 | 41.58 | 47.16 | 48.13 | 46.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/5/2018 - 12:10 | Chłopców, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 2:26.08 | 33.84 | 37.29 | 38.02 | 36.93 | ||||
2. | Gołdyn Mateusz | 04 | Delfin Nowy Targ | 2:34.46 | 32.98 | 39.18 | 41.77 | 40.53 | ||||
3. | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Proszówki | 2:46.10 | 34.66 | 41.90 | 46.91 | 42.63 | ||||
4. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 2:53.55 | 37.56 | 44.23 | 46.43 | 45.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/5/2018 - 12:10 | Mężczyzn, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 2:04.37 | 10,9 | 29.05 | 31.97 | 32.79 | 30.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/5/2018 - 12:18 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wojdyła Olga | 05 | Artswim Naprawa | 1:46.36 | 49.88 | 56.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/5/2018 - 12:18 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 1:23.83 | 7,0 | 38.80 | 45.03 | |||
2. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 1:29.13 | 2,1 | 41.90 | 47.23 | |||
3. | Wolska Wiktoria | 04 | SP Delfin Nowy Targ | 1:39.87 | 45.76 | 54.11 | ||||
4. | Kolasa Aleksandra | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:46.49 | 48.31 | 58.18 | ||||
5. | Sułkowska Martyna | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:51.11 | 49.54 | 1:01.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 27/5/2018 - 12:20 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:25.16 | 3,8 | 40.68 | 44.48 | |||
2. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:37.26 | 45.64 | 51.62 | ||||
3. | Wilczak Piotr | 05 | Artswim Naprawa | 1:55.79 | 55.17 | 1:00.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 27/5/2018 - 12:20 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gołdyn Mateusz | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:29.19 | 41.43 | 47.76 | ||||
2. | Sójka Filip | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:43.30 | 47.50 | 55.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 27/5/2018 - 12:20 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:15.45 | 6,6 | 34.97 | 40.48 | |||
2. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:16.05 | 5,9 | 35.55 | 40.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 27/5/2018 - 12:26 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 1 | STP Nowy Sącz | 1:53.72 |
Mordarski Filip Trojanowska Julia | 05 06 | 27.16 30.46 | Basta Julia Kurzeja Jakub | 06 02 | 30.92 25.18 |
2. | STP 2 | STP Nowy Sącz | 1:57.93 |
Dyrek Michał Sopata Sandra | 02 04 | 27.33 30.72 | Piętka Zuzanna Połeć Jakub | 07 02 | 33.05 26.83 |
3. | STP 3 | STP Nowy Sącz | 2:07.29 |
Tarasek Szymon Hajduk Alicja | 02 04 | 28.02 33.75 | Mucha Julia Sadowy Piotr | 07 04 | 36.37 29.15 |
4. | Delfin 1 | Delfin Nowy Targ | 2:16.16 |
Przygodzka Julia Sułkowska Martyna | 04 04 | 40.86 40.14 | Gal Grzegorz Kalata Michał | 03 02 | 28.36 26.80 |
5. | Delfin 2 | Delfin Nowy Targ | 2:16.85 |
Mroczka Zuzanna Watycha Aleksander | 05 07 | 36.01 32.50 | Liszka Amelia Pastwa Amadeusz | 06 06 | 34.48 33.86 |
6. | Delfin 3 | Delfin Nowy Targ | 2:23.15 |
Sikora Gabriela Kolasa Aleksandra | 06 04 | 38.89 40.63 | Szymeczko Igor Gołdyn Mateusz | 04 04 | 32.72 30.91 |
7. | Delfin 5 | Delfin Nowy Targ | 2:23.83 |
Limanowski Piotr Miłek Alicja | 03 06 | 29.52 42.17 | Bizub Oskar Zagata Magdalena | 04 06 |
8. | Delfin 4 | Delfin Nowy Targ | 2:28.33 |
Gołdyn Michał Tokarska Justyna | 06 08 | 35.80 41.30 | Szyszka Bartłomiej Wielkiewicz Anastazja | 06 06 | 35.78 35.45 |
9. | Siemacha Krakow | Siemacha Kraków | 2:39.91 |
Wójcik Hubert Figiel Emilia | 06 06 | 36.44 42.47 | Targosz Kacper Ślęzak Emilia | 07 08 | 44.07 36.93 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |