Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ, 29/4 - 27/5/2018 |
2 - Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Edycja II | 27/5/2018 - 9:40 |
Konkurencja 17 27/5/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 16.92 | |||
2 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | 18.00 | |||
3 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.38 | |||
4 | Będkowska Emilia | 11 | KS Optima Skawina | 19.50 | |||
5 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 19.71 | |||
6 | Nowacka Emilia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 19.86 | |||
7 | Darowska Zofia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 20.50 | |||
8 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.61 | |||
9 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 20.90 | |||
10 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | 21.00 | |||
11 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 21.27 | |||
12 | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 21.44 | |||
13 | Kliś Hanna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 22.02 | |||
14 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.45 | |||
15 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.50 | |||
16 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 23.88 | |||
17 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.00 | |||
18 | Lachor Zuzanna | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 24.28 | |||
19 | Drab Oliwia | 11 | KS Płetwal Zakopane | 25.00 | |||
20 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
21 | Wiertelak Lena | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
22 | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 29.26 | |||
23 | Iskrzycka Karolina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
24 | Kubicz Malwina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
25 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 31.26 | |||
26 | Walczewska Alicja | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 31.35 | |||
27 | Dębicka Zuzanna | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
28 | Węgrzyniak Klara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.00 | |||
29 | Tochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.00 | |||
30 | Filas Natalia | 09 | DelfiSport Nowy Targ | 35.00 | |||
31 | Studentowicz Rita | 11 | DelfiSport Nowy Targ | 40.00 | |||
32 | Alicja Wojtusiak | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
33 | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Świerczek Oliwia | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Siaśkiewicz Ula | 10 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Wilczak Karolina | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 27/5/2018 - 9:48 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szymacha Aleksy | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 17.46 | |||
2 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 17.83 | |||
3 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 17.90 | |||
4 | Duchnik Konrad | 09 | KS Limanowa-Swim | 18.00 | |||
5 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 18.08 | |||
6 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 18.88 | |||
7 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | 19.00 | |||
8 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 21.00 | |||
9 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | 21.00 | |||
10 | Smoleń Arkadiusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.08 | |||
11 | Kliś Szymon | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 22.84 | |||
12 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 22.91 | |||
13 | Paruch Maciej | 10 | KS Orka Proszówki | 23.00 | |||
14 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 24.00 | |||
15 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.73 | |||
16 | Bielawa Andrzej | 09 | KS Płetwal Zakopane | 25.00 | |||
17 | Suchecki Tymoteusz | 10 | KS Płetwal Zakopane | 25.00 | |||
18 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 25.22 | |||
19 | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 26.00 | |||
20 | Pieprzak Jakub | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
21 | Studentowicz Dawid | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
22 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 28.74 | |||
23 | Madyda Mateusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.90 | |||
24 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 28.93 | |||
25 | Gut Hubert | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.00 | |||
26 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.00 | |||
27 | Zapiór Grzegorz | 10 | KS Orka Proszówki | 29.00 | |||
28 | Leśnicki Franciszek | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
29 | Madeja Filip | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
30 | Gut Filip | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
31 | Molek Maciej | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
32 | Parszywka Bartosz | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
33 | Molek Mikołaj | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.00 | |||
34 | Parzygnat Wojciech | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.00 | |||
35 | Włodarczyk Mikołaj | 11 | KS Orka Proszówki | 34.33 | |||
36 | Węglarczyk Patryk | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.00 | |||
37 | Kołodziej Igor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.00 | |||
38 | Iskrzycki Paweł | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.00 | |||
39 | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 40.00 | |||
40 | Filas Damian | 11 | DelfiSport Nowy Targ | 40.00 | |||
41 | Szczepaniec Wiktor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
42 | Kowalczyk Bartłomiej | 11 | DelfiSport Nowy Targ | 40.10 | |||
43 | Gacek Antoni | 11 | DelfiSport Nowy Targ | 1:00.00 | |||
44 | Jakub Boblak | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
45 | Kalata Paweł | 09 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
46 | Cholewa Jakub | 09 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
47 | Zaremba Jan | 09 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Bryniarski Piotr | 09 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Michór Oskar | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
50 | Wilczak Wojciech | 11 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
51 | Wilczak Franciszek | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
52 | Sójka Patryk | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 27/5/2018 - 10:01 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 19.94 | |||
2 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | 20.00 | |||
3 | Będkowska Emilia | 11 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
4 | Nowacka Emilia | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 22.13 | |||
5 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 22.47 | |||
6 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | 23.00 | |||
7 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 23.83 | |||
8 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.99 | |||
9 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 24.54 | |||
10 | Kliś Hanna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 24.95 | |||
11 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.99 | |||
12 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.00 | |||
13 | Piszczek Joanna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.00 | |||
14 | Lachor Zuzanna | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 25.43 | |||
15 | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 26.79 | |||
16 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 26.89 | |||
17 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
18 | Kubicz Malwina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
19 | Wiertelak Lena | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
20 | Drab Oliwia | 11 | KS Płetwal Zakopane | 28.00 | |||
21 | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 28.25 | |||
22 | Tochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
23 | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 30.08 | |||
24 | Iskrzycka Karolina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.00 | |||
25 | Węgrzyniak Klara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.00 | |||
26 | Walczewska Alicja | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 31.46 | |||
27 | Dębicka Zuzanna | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
28 | Nawrocka Nadia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.00 | |||
29 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 38.56 | |||
30 | Pachowicz Marcelina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
31 | Cwalina Sabina | 12 | Nur z Gór Nowy Targ | 46.00 | |||
32 | Szewczyk Amelia | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
33 | Wilczek Milena | 12 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
34 | Wilczek Anna | 11 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
35 | Julia Rybska | 09 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
36 | Świerczek Oliwia | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
37 | Siaśkiewicz Ula | 10 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Wilczak Karolina | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 27/5/2018 - 10:12 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 19.50 | |||
2 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | 20.00 | |||
3 | Szymacha Aleksy | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 20.92 | |||
4 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 21.00 | |||
5 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | 21.00 | |||
6 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.00 | |||
7 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 21.45 | |||
8 | Duchnik Konrad | 09 | KS Limanowa-Swim | 22.00 | |||
9 | Kliś Szymon | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.32 | |||
10 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 24.92 | |||
11 | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 26.00 | |||
12 | Smoleń Arkadiusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
13 | Leśnicki Franciszek | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
14 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
15 | Paruch Maciej | 10 | KS Orka Proszówki | 26.00 | |||
16 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 26.90 | |||
17 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 27.00 | |||
18 | Gut Hubert | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
19 | Suchecki Tymoteusz | 10 | KS Płetwal Zakopane | 28.00 | |||
20 | Madyda Mateusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.29 | |||
21 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 28.50 | |||
22 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 28.59 | |||
23 | Gut Filip | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.00 | |||
24 | Pieprzak Jakub | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.00 | |||
25 | Studentowicz Dawid | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.00 | |||
26 | Molek Maciej | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
27 | Molek Mikołaj | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
28 | Zapiór Grzegorz | 10 | KS Orka Proszówki | 30.00 | |||
29 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 30.24 | |||
30 | Iskrzycki Paweł | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.00 | |||
31 | Madeja Filip | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.00 | |||
32 | Włodarczyk Mikołaj | 11 | KS Orka Proszówki | 31.43 | |||
33 | Tarłowski Szymon | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.80 | |||
34 | Kosmal Igor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
35 | Parszywka Bartosz | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
36 | Parzygnat Wojciech | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
37 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 32.89 | |||
38 | Węglarczyk Patryk | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.00 | |||
39 | Kołodziej Igor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.00 | |||
40 | Dobrzyński Wiktor | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.00 | |||
41 | Szczepaniec Wiktor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
42 | Palarz Michał | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
43 | Jakub Boblak | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
44 | Kalata Paweł | 09 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
45 | Cholewa Jakub | 09 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
46 | Sopiarz Łukasz | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
47 | Harbut Maksymilian | 10 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
48 | Bryniarski Piotr | 09 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Wilczak Wojciech | 11 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
50 | Wilczak Franciszek | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 27/5/2018 - 10:24 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.99 | |||
2 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.72 | |||
3 | Darowska Zofia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 27/5/2018 - 10:26 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Bielawa Andrzej | 09 | KS Płetwal Zakopane | 33.00 | |||
2 | Zaremba Jan | 09 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
3 | Sójka Patryk | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 27/5/2018 - 10:27 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | STP Młodsi 1 | MKS STP Nowy Sącz | 1:19.21 | ||||
2 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:20.00 | ||||
3 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:30.00 | ||||
4 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:30.00 | ||||
5 | STP Młodsi 2 | MKS STP Nowy Sącz | 1:33.31 | ||||
6 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:38.00 | ||||
7 | Delfin | SP Delfin Nowy Targ | NT | ||||
8 | STP Młodsi 3 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 27/5/2018 - 11:03 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sikora Gabriela | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.96 | |||
2 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa-Swim | 32.00 | |||
3 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.54 | |||
4 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 33.92 | |||
5 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.47 | |||
6 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 35.77 | |||
7 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 36.93 | |||
8 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 37.79 | |||
9 | Zagata Magdalena | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.88 | |||
10 | Jakubowska Kaja | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 40.65 | |||
11 | Myszka Roksana | 08 | KS Limanowa-Swim | 43.00 | |||
12 | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 43.29 | |||
13 | Wątor Oliwia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.57 | |||
14 | Jawień Lena | 07 | KS Orka Proszówki | 46.00 | |||
15 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 46.45 | |||
16 | Mrożek Oliwia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 52.24 | |||
17 | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | NT | |||
18 | Magdalena Antolak | 06 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
19 | Batkiewicz Julia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
20 | Lipkowska Amelia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
21 | Mirek Anna | 08 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
22 | Piekarczyk Ala | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Miłek Alicja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Różyczka Anna | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Wojtyczka Aleksandra | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Mroczka Alicja | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Janiczak Olga | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
28 | Gluza Wiktoria | 06 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
29 | Kuryłek Nikola | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 27/5/2018 - 11:11 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.11 | |||
2 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.55 | |||
3 | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 32.98 | |||
4 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 33.20 | |||
5 | Gołdyn Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.15 | |||
6 | Szyszka Bartłomiej | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.22 | |||
7 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.22 | |||
8 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 35.40 | |||
9 | Golonka Konrad | 07 | KS Limanowa-Swim | 36.00 | |||
10 | Madyda Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.55 | |||
11 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 37.37 | |||
12 | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 37.59 | |||
13 | Chudy Karol | 06 | KS Limanowa-Swim | 38.00 | |||
14 | Gniadek Piotr | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.25 | |||
15 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.55 | |||
16 | Postrożny Patryk | 06 | KS Limanowa-Swim | 39.00 | |||
17 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.25 | |||
18 | Kamiński Franciszek | 08 | Nur z Gór Nowy Targ | 43.00 | |||
19 | Rumin Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 43.13 | |||
20 | Walczak Szymon | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 43.24 | |||
21 | Kuwik Wojciech | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:02.47 | |||
22 | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
23 | Targosz Kacper | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
24 | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
25 | Środula Remigiusz | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
26 | Żak Filip | 06 | Siemacha Kraków | NT | |||
27 | Domin Maksymilian | 07 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
28 | Żaczek Piotr | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
29 | Chowaniec Krystian | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
30 | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
31 | Lizoń Paweł | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
32 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
33 | Wielgus Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Zagata Jakub | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Jałocha Tomasz | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 27/5/2018 - 11:21 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 34.44 | |||
2 | Szkudlarek Karolina | 96 | Zawodnik niezrzeszony | 35.11 | |||
3 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 38.39 | |||
4 | Mroczka Zuzanna | 05 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.55 | |||
5 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 38.76 | |||
6 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 38.77 | |||
7 | Majerska Martyna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.35 | |||
8 | Sikora Gabriela | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.55 | |||
9 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 43.55 | |||
10 | Myszka Roksana | 08 | KS Limanowa-Swim | 45.00 | |||
11 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 47.07 | |||
12 | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 47.13 | |||
13 | Mrożek Oliwia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 51.37 | |||
14 | Król Maja | 08 | KS Limanowa-Swim | 55.00 | |||
15 | Studentowicz Emilia | 08 | DelfiSport Nowy Targ | 1:00.00 | |||
16 | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | NT | |||
17 | Kalata Wiktoria | 08 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
18 | Omieszczuk Brygida | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
19 | Piekarczyk Ala | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
20 | Michór Kinga | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
21 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
22 | Mroczka Alicja | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Zagata Magdalena | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Sułkowska Martyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Janiczak Olga | 07 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
26 | Wojdyła Olga | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 27/5/2018 - 11:30 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 29.35 | |||
2 | Dyrek Michał | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 29.97 | |||
3 | Sadowy Piotr | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 31.89 | |||
4 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 35.21 | |||
5 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 35.47 | |||
6 | Dudka Filip | 00 | KS Limanowa-Swim | 37.20 | |||
7 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 39.00 | |||
8 | Sularz Kamil | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.34 | |||
9 | Chudy Karol | 06 | KS Limanowa-Swim | 42.00 | |||
10 | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 42.91 | |||
11 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.26 | |||
12 | Gniadek Piotr | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 44.55 | |||
13 | Kuwik Wojciech | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.20 | |||
14 | Rumin Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 51.49 | |||
15 | Walczak Szymon | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 54.85 | |||
16 | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 56.50 | |||
17 | Targosz Kacper | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
18 | Depczyński Jakub | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
19 | Sławiński Patryk | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
20 | Żaczek Piotr | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
21 | Chowaniec Krystian | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
22 | Madyda Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Lizoń Paweł | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Przygodzka Julia | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Limanowski Piotr | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Zagata Jakub | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
28 | Wilczak Piotr | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 27/5/2018 - 11:39 | Kobiet, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 33.94 | |||
2 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 35.20 | |||
3 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa-Swim | 38.00 | |||
4 | Hajduk Alicja | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 38.04 | |||
5 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.55 | |||
6 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 39.41 | |||
7 | Wolska Wiktoria | 04 | SP Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 27/5/2018 - 11:42 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Dyrek Michał | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 27.21 | |||
2 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 27.84 | |||
3 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 28.07 | |||
4 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 28.86 | |||
5 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 31.22 | |||
6 | Dudka Filip | 00 | KS Limanowa-Swim | 31.56 | |||
7 | Sadowy Piotr | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 32.53 | |||
8 | Bielewicz Oskar | 04 | KS Orka Proszówki | 34.00 | |||
9 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 36.08 | |||
10 | Tworek Wiktor | 05 | KS Płetwal Zakopane | 37.00 | |||
11 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 38.17 | |||
12 | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 39.12 | |||
13 | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 42.85 | |||
14 | Imiołek Michał | 06 | KS Orka Proszówki | 43.00 | |||
15 | Postrożny Patryk | 06 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
16 | Bizub Oskar | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
17 | Szymeczko Igor | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
18 | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
19 | Kalata Michał | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
20 | Jałocha Kacper | 06 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
21 | Jałocha Tomasz | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
22 | Gombarczyk Denis | 92 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 27/5/2018 - 11:49 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 39.70 | |||
2 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.95 | |||
3 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 46.25 | |||
4 | Król Maja | 08 | KS Limanowa-Swim | 53.00 | |||
5 | Jawień Lena | 07 | KS Orka Proszówki | 54.00 | |||
6 | Jakubowska Kaja | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 59.52 | |||
7 | Majerska Martyna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:30.32 | |||
8 | Wątor Oliwia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:34.00 | |||
9 | Magdalena Antolak | 06 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
10 | Batkiewicz Julia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
11 | Lipkowska Amelia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
12 | Mirek Anna | 08 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
13 | Omieszczuk Brygida | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
14 | Michór Kinga | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
15 | Miłek Alicja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
16 | Różyczka Anna | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
17 | Wojtyczka Aleksandra | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
18 | Gluza Wiktoria | 06 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
19 | Kuryłek Nikola | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
20 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 27/5/2018 - 11:58 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.55 | |||
2 | Imiołek Michał | 06 | KS Orka Proszówki | 43.00 | |||
3 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.55 | |||
4 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 46.23 | |||
5 | Żak Filip | 06 | Siemacha Kraków | 46.26 | |||
6 | Golonka Konrad | 07 | KS Limanowa-Swim | 47.00 | |||
7 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.55 | |||
8 | Gołdyn Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 48.99 | |||
9 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 49.85 | |||
10 | Kamiński Franciszek | 08 | Nur z Gór Nowy Targ | 1:02.00 | |||
11 | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
12 | Depczyński Jakub | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
13 | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
14 | Środula Remigiusz | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
15 | Sławiński Patryk | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
16 | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
17 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
18 | Szyszka Bartłomiej | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
19 | Wielgus Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
20 | Jałocha Kacper | 06 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 27/5/2018 - 12:06 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szkudlarek Karolina | 96 | Zawodnik niezrzeszony | 2:30.00 | |||
2 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 3:15.45 | |||
3 | Zapała Sonia | 05 | Ak. Aktywności Ruch. N. Targ | NT | |||
4 | Mroczka Zuzanna | 05 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 27/5/2018 - 12:10 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 2:07.03 | |||
2 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 2:11.56 | |||
3 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 2:21.33 | |||
4 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 2:39.21 | |||
5 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 2:48.73 | |||
6 | Bielewicz Oskar | 04 | KS Orka Proszówki | NT | |||
7 | Gołdyn Mateusz | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
8 | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 27/5/2018 - 12:18 | Kobiet, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 1:20.72 | |||
2 | Hajduk Alicja | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 1:37.53 | |||
3 | Wolska Wiktoria | 04 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
4 | Kolasa Aleksandra | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
5 | Sułkowska Martyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
6 | Wojdyła Olga | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 27/5/2018 - 12:20 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:13.58 | |||
2 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:18.94 | |||
3 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:24.00 | |||
4 | Tworek Wiktor | 05 | KS Płetwal Zakopane | 1:37.00 | |||
5 | Sójka Filip | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
6 | Gołdyn Mateusz | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
7 | Wilczak Piotr | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
8 | Gombarczyk Denis | 92 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 27/5/2018 - 12:26 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Delfin 2 | UKS Delfin Nowy Targ | 2:30.48 | ||||
2 | Delfin 1 | UKS Delfin Nowy Targ | 2:35.25 | ||||
3 | Delfin 3 | UKS Delfin Nowy Targ | 2:38.21 | ||||
4 | Siemacha Krakow | Siemacha Kraków | NT | ||||
5 | Delfin 4 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
6 | Delfin 5 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
7 | STP 1 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
8 | STP 2 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
9 | STP 3 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |