Zawody Pływackie Początek Wakacji Nowy Targ, 1/7/2018 |
1 - Zawody Pływackie Początek Wakacji | 1/7/2018 - 8:05 |
Konkurencja 1 1/7/2018 | Dziewcząt, 25m z przyborem | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopiarz Aleksandra | 12 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Bednarz Natalia | 13 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Gondek Eliza | 12 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
4 | Morawa Eliza | 12 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
5 | Wilczek Milena | 12 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 1/7/2018 | Chłopców, 25m z przyborem | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 1/7/2018 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Gondek Eliza | 12 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Morawa Eliza | 12 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Wilczek Milena | 12 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
4 | Giełczyńska Natalia | 12 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 1/7/2018 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 1/7/2018 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 - 8 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Górnisiewicz Malwina | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Siaśkiewicz Urszula | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Bednarz Justyna | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
4 | Szewczyk Amelia | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
5 | Wilczek Anna | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
6 | Bryja Marysia | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
7 | Puźniak Maja | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
8 | Leśniakiewicz Julia | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
9 | Czernik Anna | 11 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
10 | Świerczek Oliwia | 11 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 1/7/2018 | Chłopców, 25m dowolny | 7 - 8 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopiarz Łukasz | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Boblak Jakub | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Pastwa Jeremi | 10 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
4 | Markowicz Jakub | 11 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
5 | Pach Franciszek | 11 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
6 | Węgrzyn Borys | 11 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
7 | Kamiński Jan | 11 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 1/7/2018 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 - 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Węgrzyn Jagoda | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Kalata Wiktoria | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Garlicka Gabrysia | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
4 | Pytlik Martyna | 09 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 1/7/2018 | Chłopców, 25m dowolny | 9 - 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Suski Daniel | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Pawlik Maksymilian | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Stołowski Szczepan | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
4 | Kamiński Franciszek | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
5 | Waluś Jakub | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
6 | Kalata Paweł | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
7 | Sopiarz Oskar | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
8 | Krauszowski Antoni | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
9 | Kołodziej Jgor | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
10 | Zaremba Jan | 09 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 1/7/2018 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 - 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Węgrzyn Jagoda | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Kalata Wiktoria | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Kurnito Anna | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
4 | Garlicka Gabrysia | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
5 | Pytlik Martyna | 09 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 1/7/2018 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 - 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Suski Daniel | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Sobolewski Jan | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Pawlik Maksymilian | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
4 | Stołowski Szczepan | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
5 | Kamiński Franciszek | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
6 | Waluś Jakub | 08 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
7 | Kalata Paweł | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
8 | Sopiarz Oskar | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
9 | Krauszowski Antoni | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
10 | Kołodziej Jgor | 09 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
11 | Zaremba Jan | 09 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 1/7/2018 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Głodek Zuzanna | 07 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Lipkowska Amelia | 07 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Batkiewicz Julia | 07 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 1/7/2018 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 1/7/2018 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Maczek Aleksandra | 06 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Garlicka Aleksandra | 06 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
3 | Peksa Karolina | 07 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
4 | Głodek Zuzanna | 07 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
5 | Lipkowska Amelia | 07 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
6 | Batkiewicz Julia | 07 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 1/7/2018 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kalata Jakub | 06 | Miasto Nowy Targ | NT | |||
2 | Stefaniak Dawid | 07 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 1/7/2018 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 14 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 1/7/2018 | Chłopców, 50m dowolny | 13 - 14 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 1/7/2018 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 - 14 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Niemiec Emilia | 05 | Miasto Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 1/7/2018 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 - 14 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |