Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ, 29/4 - 30/9/2018 |
3 - Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Edycja III | 30/9/2018 - 9:40 |
Konkurencja 37 30/9/2018 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 16.92 | |||
2 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 18.63 | |||
3 | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.97 | |||
4 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.00 | |||
5 | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.27 | |||
6 | Nowacka Emilia | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 19.36 | |||
7 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 19.62 | |||
8 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.72 | |||
9 | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.91 | |||
10 | Darowska Zofia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 20.00 | |||
11 | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.14 | |||
12 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 20.77 | |||
13 | Kierońska Maryla | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 21.44 | |||
14 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.50 | |||
15 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 21.92 | |||
16 | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.97 | |||
17 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.00 | |||
18 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.50 | |||
19 | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.62 | |||
20 | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.95 | |||
21 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.00 | |||
22 | Trochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.50 | |||
23 | Wiertelak Lena | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.50 | |||
24 | Lachor Zuzanna | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 23.59 | |||
25 | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.90 | |||
26 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 28.10 | |||
27 | Para Gabriela | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
28 | Węgrzyniak Klara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
29 | Walczewska Alicja | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 30.52 | |||
30 | Kubicz Malwina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
31 | Walkosz Emilia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.00 | |||
32 | Wojtusiak Alicja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
33 | Świerczek Oliwia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.30 | |||
34 | Tolala Lena | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 50.67 | |||
35 | Judasz Zofia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 54.45 | |||
36 | Drab Oliwia | 11 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
37 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
38 | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Wilczak Karolina | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
40 | Jaromin Maja | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 30/9/2018 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szymacha Aleksy | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 17.46 | |||
2 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 18.30 | |||
3 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 18.30 | |||
4 | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.67 | |||
5 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 18.88 | |||
6 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.80 | |||
7 | Smoleń Arkadiusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 20.00 | |||
8 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 20.67 | |||
9 | Pieprzak Jakub | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.00 | |||
10 | Studentowicz Dawid | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.00 | |||
11 | Cholewa Jakub | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.55 | |||
12 | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.88 | |||
13 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 23.36 | |||
14 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 23.98 | |||
15 | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 25.00 | |||
16 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 25.22 | |||
17 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
18 | Madyda Mateusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
19 | Leśnicki Franciszek | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
20 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 28.74 | |||
21 | Gut Filip | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
22 | Gut Hubert | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
23 | Kosmal Igor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
24 | Magiera Daniel | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
25 | Parszywka Bartosz | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
26 | Molek Mikołaj | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.00 | |||
27 | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 32.00 | |||
28 | Madeja Filip | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
29 | Węglarczyk Patryk | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
30 | Habura Hubert | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.00 | |||
31 | Molek Maciej | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.00 | |||
32 | Szczepaniec Wiktor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.00 | |||
33 | Tarłowski Szymon | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.00 | |||
34 | Michór Oskar | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.20 | |||
35 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
36 | Staszel Mikołaj | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
37 | Dyląg Maciej | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
38 | Boroń Adam | 10 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Krauszowski Antoni | 09 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
40 | Zemelferd Patryk | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
41 | Zaręba Jan | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
42 | Głuc Oskar | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
43 | Głuc Kacper | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
44 | Rakoczy Nikodem | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Judasz Maciej | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
46 | Suchecki Tymoteusz | 10 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
47 | Pawlikowski Piotr | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
48 | Bryniarski Piotr | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Wilczak Wojciech | 11 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
50 | Wilczak Franciszek | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 30/9/2018 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 21.23 | |||
2 | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.48 | |||
3 | Nowacka Emilia | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 22.13 | |||
4 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 22.28 | |||
5 | Puźniak Maja | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.00 | |||
6 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 23.47 | |||
7 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 23.55 | |||
8 | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.74 | |||
9 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.95 | |||
10 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.00 | |||
11 | Barnaś Kinga | 11 | SP Delfin Nowy Targ | 24.55 | |||
12 | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.82 | |||
13 | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.17 | |||
14 | Lachor Zuzanna | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 25.43 | |||
15 | Leśniakiewicz Julia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.00 | |||
16 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 26.38 | |||
17 | Kierońska Maryla | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 26.79 | |||
18 | Walczewska Alicja | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 26.99 | |||
19 | Trochimiuk Tamara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
20 | Wiertelak Lena | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
21 | Para Gabriela | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
22 | Węgrzyniak Klara | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
23 | Kubicz Malwina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.00 | |||
24 | Nawrocka Nadia | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.00 | |||
25 | Cwalina Sabina | 12 | Nur z Gór Nowy Targ | 35.00 | |||
26 | Walkosz Emilia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.00 | |||
27 | Pachowicz Marcelina | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.00 | |||
28 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 37.31 | |||
29 | Bryniarska Amelia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
30 | Piszczek Joanna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
31 | Świerczek Oliwia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.20 | |||
32 | Tolala Lena | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 48.40 | |||
33 | Judasz Zofia | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 52.34 | |||
34 | Drab Oliwia | 11 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
35 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
36 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
37 | Morawa Eliza | 12 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Dudłak Barbara | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Wilczak Karolina | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 30/9/2018 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szymacha Aleksy | 10 | UKS SMS Galicja Kraków | 20.92 | |||
2 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.00 | |||
3 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 22.28 | |||
4 | Smoleń Arkadiusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.00 | |||
5 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.48 | |||
6 | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.97 | |||
7 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 24.62 | |||
8 | Kamiński Jan | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 25.00 | |||
9 | Pieprzak Jakub | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.00 | |||
10 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 25.87 | |||
11 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 26.59 | |||
12 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 26.67 | |||
13 | Pastwa Jeremi | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
14 | Leśnicki Franciszek | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.00 | |||
15 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 27.37 | |||
16 | Gut Hubert | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
17 | Madyda Mateusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
18 | Magiera Daniel | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
19 | Studentowicz Dawid | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.00 | |||
20 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 28.50 | |||
21 | Habura Hubert | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.00 | |||
22 | Parszywka Bartosz | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.00 | |||
23 | Gut Filip | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
24 | Kosmal Igor | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.00 | |||
25 | Madeja Filip | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
26 | Molek Maciej | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.00 | |||
27 | Węglarczyk Patryk | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 33.00 | |||
28 | Parzygnat Wojciech | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.00 | |||
29 | Palarz Michał | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.00 | |||
30 | Tarłowski Szymon | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.00 | |||
31 | Molek Mikołaj | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.00 | |||
32 | Węgrzyn Borys | 11 | Nur z Gór Nowy Targ | 40.00 | |||
33 | Stożek Oskar | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.00 | |||
34 | Michór Oskar | 11 | UKS Delfin Nowy Targ | 44.25 | |||
35 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
36 | Bielawa Andrzej | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
37 | Staszel Mikołaj | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
38 | Dyląg Maciej | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
39 | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
40 | Boroń Adam | 10 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
41 | Krauszowski Antoni | 09 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
42 | Garbacz Maksym | 12 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
43 | Bizub Aleksander | 09 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
44 | Watycha Maksymilian | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Zemelferd Patryk | 11 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
46 | Zaręba Jan | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
47 | Głuc Oskar | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Głuc Kacper | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Rakoczy Nikodem | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
50 | Judasz Maciej | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
51 | Suchecki Tymoteusz | 10 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
52 | Pawlikowski Piotr | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
53 | Bryniarski Piotr | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
54 | Cholewa Jakub | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
55 | Stefaniak Maksymilian | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
56 | Wilczak Wojciech | 11 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
57 | Wilczak Franciszek | 10 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 30/9/2018 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.00 | |||
2 | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.80 | |||
3 | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.80 | |||
4 | Darowska Zofia | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.00 | |||
5 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.72 | |||
6 | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.14 | |||
7 | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 31.10 | |||
8 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
9 | Dudłak Barbara | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
10 | Jaromin Maja | 09 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 30/9/2018 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.59 | |||
2 | Bielawa Andrzej | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
3 | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 30/9/2018 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.00 | ||||
2 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:30.00 | ||||
3 | Płetwal Zakopane 1 | KS Płetwal Zakopane | NT | ||||
4 | STP M1 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
5 | STP M2 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
6 | STP M3 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
7 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
8 | Delfin Nowy Targ 1 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 44 30/9/2018 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 40.91 | |||
2 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.22 | |||
3 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.25 | |||
4 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 47.80 | |||
5 | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 49.88 | |||
6 | Mucha Lena | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 51.79 | |||
7 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 54.10 | |||
8 | Gołaszewska Lena | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 55.10 | |||
9 | Plewa Martyna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 59.80 | |||
10 | Wolska Maja | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:50.65 | |||
11 | Koczwara Iga | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
12 | Batkiewicz Julia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
13 | Lipkowska Amelia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
14 | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
15 | Mroczka Alicja | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
16 | Pilch Nadia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
17 | Wojtyczka Aleksandra | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
18 | Michór Kinga | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 45 30/9/2018 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.88 | |||
2 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 41.55 | |||
3 | Gołdyn Michał | 06 | SP Delfin Nowy Targ | 44.55 | |||
4 | Szyszka Bartłomiej | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.25 | |||
5 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 45.27 | |||
6 | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 45.37 | |||
7 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 46.23 | |||
8 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 47.13 | |||
9 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 48.25 | |||
10 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 48.99 | |||
11 | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 49.13 | |||
12 | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 49.76 | |||
13 | Wydra Patryk | 08 | KS Płetwal Zakopane | 54.76 | |||
14 | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 55.00 | |||
15 | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 55.00 | |||
16 | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 55.00 | |||
17 | Knapczyk Bartek | 07 | KS Płetwal Zakopane | 55.68 | |||
18 | Kamiński Franciszek | 08 | Nur z Gór Nowy Targ | 58.00 | |||
19 | Buczulski Aleks | 08 | KS Płetwal Zakopane | 1:04.40 | |||
20 | Stołowski Szczepan | 08 | Nur z Gór Nowy Targ | 1:20.00 | |||
21 | Dąbrowski Olivier | 08 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
22 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Zagata Jakub | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Wielgus Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Żaczek Piotr | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Tolala Mikołaj | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Kraj Kacper | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
28 | Gniadek Piotr | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
29 | Jałocha Tomasz | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
30 | Jałocha Kacper | 06 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 46 30/9/2018 | Kobiet, 100m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Janik Anna | 05 | KS Płetwal Zakopane | 1:14.82 | |||
2 | Szkudlarek Karolina | 96 | Zawodnik niezrzeszony | 1:15.99 | |||
3 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 1:18.55 | |||
4 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 1:19.41 | |||
5 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:21.19 | |||
6 | Połeć Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:24.34 | |||
7 | Brzoza Lena | 06 | KS Płetwal Zakopane | 1:24.53 | |||
8 | Ryba Monika | 05 | KS Płetwal Zakopane | 1:25.24 | |||
9 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:31.19 | |||
10 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:31.22 | |||
11 | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.01 | |||
12 | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:41.32 | |||
13 | Jakubowska Kaja | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 1:41.33 | |||
14 | Starczowska Anna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:50.35 | |||
15 | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | NT | |||
16 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
17 | Sikora Gabriela | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
18 | Zagata Magdalena | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
19 | Mroczka Zuzanna | 05 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
20 | Mroczka Alicja | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
21 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
22 | Kraj Jagoda | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Gluza Wiktoria | 06 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
24 | Żbik Maria | 08 | SP Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 47 30/9/2018 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Michałowski Tomasz | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:01.46 | |||
2 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:03.22 | |||
3 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 1:04.16 | |||
4 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:05.22 | |||
5 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:17.27 | |||
6 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 1:21.73 | |||
7 | Łacek Patryk | 07 | KS Płetwal Zakopane | 1:21.83 | |||
8 | Urban Mateusz | 07 | KS Płetwal Zakopane | 1:22.04 | |||
9 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:26.81 | |||
10 | Kieroński Marcel | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 1:27.82 | |||
11 | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:34.18 | |||
12 | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 1:35.00 | |||
13 | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:35.76 | |||
14 | Mleczko Jakub | 06 | KS Płetwal Zakopane | 1:35.88 | |||
15 | Socha Filip | 06 | KS Płetwal Zakopane | 1:38.23 | |||
16 | Batkiewicz Jan | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:50.45 | |||
17 | Tomecki Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:52.85 | |||
18 | Buczulski Aleks | 08 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
19 | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
20 | Targosz Kacper | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
21 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
22 | Limanowski Piotr | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Madyda Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
25 | Zagata Jakub | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Gniadek Piotr | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
28 | Wilczak Piotr | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
29 | Żbik Wojciech | 08 | SP Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 48 30/9/2018 | Kobiet, 100m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 1:03.51 | |||
2 | Szkudlarek Karolina | 96 | Zawodnik niezrzeszony | 1:03.98 | |||
3 | Brzoza Lena | 06 | KS Płetwal Zakopane | 1:04.82 | |||
4 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 1:05.11 | |||
5 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 1:05.44 | |||
6 | Mucha Lena | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 1:06.24 | |||
7 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 1:07.98 | |||
8 | Janik Anna | 05 | KS Płetwal Zakopane | 1:08.56 | |||
9 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:12.33 | |||
10 | Chryc Aleksandra | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 1:13.78 | |||
11 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:16.55 | |||
12 | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:17.55 | |||
13 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:19.88 | |||
14 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:20.60 | |||
15 | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.77 | |||
16 | Jakubowska Kaja | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 1:28.11 | |||
17 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 1:28.44 | |||
18 | Starczowska Anna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:30.70 | |||
19 | Gołaszewska Lena | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:31.22 | |||
20 | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.67 | |||
21 | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | 1:35.80 | |||
22 | Plewa Martyna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:48.90 | |||
23 | Wolska Maja | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:58.50 | |||
24 | Koczwara Iga | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
25 | Batkiewicz Julia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
26 | Lipkowska Amelia | 07 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
27 | Wojtczak Anna | 04 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
28 | Sikora Gabriela | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
29 | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
30 | Zagata Magdalena | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
31 | Mroczka Zuzanna | 05 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
32 | Pilch Nadia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
33 | Wojtyczka Aleksandra | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Kraj Jagoda | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Wolska Wiktoria | 04 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Gluza Wiktoria | 06 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
37 | Wojdyła Olga | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
38 | Piotrowska Karolina | 03 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
39 | Michór Kinga | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 49 30/9/2018 | Mężczyzn, 100m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 57.68 | |||
2 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 1:01.22 | |||
3 | Dyrek Michał | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:01.59 | |||
4 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:05.11 | |||
5 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:08.42 | |||
6 | Tworek Wiktor | 05 | KS Płetwal Zakopane | 1:09.29 | |||
7 | Dudka Filip | 00 | KS Limanowa-Swim | 1:09.67 | |||
8 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 1:11.11 | |||
9 | Kieroński Marcel | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 1:13.93 | |||
10 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 1:14.34 | |||
11 | Łacek Patryk | 07 | KS Płetwal Zakopane | 1:14.37 | |||
12 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:14.48 | |||
13 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:14.55 | |||
14 | Urban Mateusz | 07 | KS Płetwal Zakopane | 1:15.53 | |||
15 | Gołdyn Michał | 06 | SP Delfin Nowy Targ | 1:16.98 | |||
16 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:18.29 | |||
17 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:18.99 | |||
18 | Szyszka Bartłomiej | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:19.55 | |||
19 | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 1:19.75 | |||
20 | Madyda Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:21.11 | |||
21 | Mleczko Jakub | 06 | KS Płetwal Zakopane | 1:21.71 | |||
22 | Socha Filip | 06 | KS Płetwal Zakopane | 1:22.35 | |||
23 | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:22.66 | |||
24 | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:22.70 | |||
25 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 1:24.00 | |||
26 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:28.88 | |||
27 | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.63 | |||
28 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:30.11 | |||
29 | Knapczyk Bartek | 07 | KS Płetwal Zakopane | 1:32.93 | |||
30 | Tomecki Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:39.16 | |||
31 | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:43.07 | |||
32 | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:43.21 | |||
33 | Kamiński Franciszek | 08 | Nur z Gór Nowy Targ | 1:45.00 | |||
34 | Batkiewicz Jan | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:45.35 | |||
35 | Wydra Patryk | 08 | KS Płetwal Zakopane | 1:56.29 | |||
36 | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
37 | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
38 | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
39 | Targosz Kacper | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
40 | Dąbrowski Olivier | 08 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
41 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
42 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
43 | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
44 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Wielgus Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
46 | Żaczek Piotr | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
47 | Tolala Mikołaj | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Kraj Kacper | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Gniadek Adam | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
50 | Kwiatkowski Mikołaj | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
51 | Gołdyn Mateusz | 04 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
52 | Florek Zdzisław | 58 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
53 | Wilczak Piotr | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
54 | Jałocha Tomasz | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
55 | Jałocha Kacper | 06 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 50 30/9/2018 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szkudlarek Karolina | 96 | Zawodnik niezrzeszony | 2:19.00 | |||
2 | Ryba Monika | 05 | KS Płetwal Zakopane | 2:35.24 | |||
3 | Bukowska Aleksandra | 05 | KS Płetwal Zakopane | 2:38.55 | |||
4 | Połeć Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 2:49.64 | |||
5 | Urban Wiktoria | 04 | KS Płetwal Zakopane | 3:01.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 51 30/9/2018 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Michałowski Tomasz | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 2:00.39 | |||
2 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 2:02.19 | |||
3 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 2:12.21 | |||
4 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 2:19.00 | |||
5 | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 2:35.10 | |||
6 | Limanowski Piotr | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 2:38.15 | |||
7 | Bizub Oskar | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 2:42.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 52 30/9/2018 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 33.85 | |||
2 | Bukowska Aleksandra | 05 | KS Płetwal Zakopane | 36.80 | |||
3 | Urban Wiktoria | 04 | KS Płetwal Zakopane | 38.43 | |||
4 | Chryc Aleksandra | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 39.60 | |||
5 | Wolska Wiktoria | 04 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
6 | Wojdyła Olga | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 53 30/9/2018 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Dyrek Michał | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 27.21 | |||
2 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 27.84 | |||
3 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 28.07 | |||
4 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 28.20 | |||
5 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 28.66 | |||
6 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 31.11 | |||
7 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 33.66 | |||
8 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 35.10 | |||
9 | Tworek Wiktor | 05 | KS Płetwal Zakopane | 36.14 | |||
10 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 40.41 | |||
11 | Bizub Oskar | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
12 | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
13 | Gniadek Adam | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
14 | Gołdyn Mateusz | 04 | SP Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 54 30/9/2018 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | Delfin 1 | UKS Delfin Nowy Targ | 2:21.55 | ||||
2 | Delfin 2 | UKS Delfin Nowy Targ | 2:25.88 | ||||
3 | Delfin 3 | UKS Delfin Nowy Targ | 2:38.99 | ||||
4 | Płetwal Zakopane 2 | KS Płetwal Zakopane | NT | ||||
5 | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | NT | ||||
6 | STP 1 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
7 | STP 2 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
8 | STP 3 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
9 | STP 4 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
10 | Delfin | SP Delfin Nowy Targ | NT | ||||
11 | Delfin 4 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
12 | Delfin 5 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
13 | Aquarius Myślenice | MSP Aquarius Myślenice | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |