Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu Nowy Targ, 29/4 - 11/11/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Sesja nr 4 - Zawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu FINAŁ 2018 |
Rok ur. |
Antolak Magdalena | 06 | AARNT | |||||||
Boblak Jakub | 10 | AARNT | |||||||
Domin Maksymilian | 07 | AARNT | |||||||
Harbut Maksymilian | 10 | AARNT | |||||||
Kalata Paweł | 09 | AARNT | |||||||
Kalata Wiktoria | 08 | AARNT | |||||||
Rybska Julia | 09 | AARNT | |||||||
Sopiarz Łukasz | 10 | AARNT | |||||||
Szewczyk Amelia | 10 | AARNT | |||||||
Wilczek Anna | 11 | AARNT | |||||||
Wilczek Milena | 12 | AARNT | |||||||
Zapała Sonia | 05 | AARNT |
Gluza Wiktoria | 06 | ARNAP | |||||||
Janiczak Olga | 07 | ARNAP | |||||||
Jaromin Maja | 09 | ARNAP | 25m dowolny (55) 25m klasyczny (59) | NT NT |
|||||
Jałocha Kacper | 06 | ARNAP | 50m klasyczny (67) 50m motylkowy (69) | NT NT |
|||||
Jałocha Tomasz | 08 | ARNAP | 50m klasyczny (67) 50m motylkowy (69) | NT NT |
|||||
Wilczak Franciszek | 10 | ARNAP | |||||||
Wilczak Karolina | 10 | ARNAP | |||||||
Wilczak Piotr | 05 | ARNAP | |||||||
Wilczak Wojciech | 11 | ARNAP | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Wojdyła Olga | 05 | ARNAP | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
Guzik Maciej | 02 | 00606 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:02.34 35.67 | |||||
Guzik Maja | 06 | 00606 | 100606600052 | 50m klasyczny (66) | 36.34 |
Filas Damian | 11 | DSNT | |||||||
Filas Natalia | 09 | DSNT | |||||||
Gacek Antoni | 11 | DSNT | |||||||
Kowalczyk Bartłomiej | 11 | DSNT | |||||||
Studentowicz Emilia | 08 | DSNT | |||||||
Studentowicz Rita | 11 | DSNT |
Chudy Karol | 06 | 03206 | |||||||
Duchnik Konrad | 09 | 03206 | |||||||
Dudka Filip | 00 | 03206 | |||||||
Golonka Konrad | 07 | 03206 | |||||||
Król Maja | 08 | 03206 | |||||||
Król Marek | 10 | 03206 | |||||||
Kulma Leon | 09 | 03206 | |||||||
Myszka Roksana | 08 | 03206 | |||||||
Postrożny Patryk | 06 | 03206 | |||||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | 1:11.11 38.00 |
Będkowska Emilia | 11 | OPSKA | |||||||
Kutermak Szymon | 10 | OPSKA |
Bielewicz Oskar | 04 | 04606 | |||||||
Imiołek Michał | 06 | 04606 | 104606700001 | ||||||
Jawień Lena | 07 | 04606 | |||||||
Paruch Maciej | 10 | 04606 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 20.86 23.40 |
|||||
Pilch Katarzyna | 09 | 04606 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 25.00 24.00 |
|||||
Włodarczyk Mikołaj | 11 | 04606 | |||||||
Zapiór Grzegorz | 10 | 04606 |
Bielawa Andrzej | 09 | 04206 | 25m grzbietowy (58) 25m klasyczny (60) | NT NT | |||||
Bobak Adam | 08 | 04206 | |||||||
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 100m dowolny (64) 50m motylkowy (68) | 1:03.00 31.00 |
|||||
Buczulski Aleks | 08 | 04206 | 100m dowolny (65) 50m grzbietowy (63) | NT NT |
|||||
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 50m klasyczny (66) 200m zmienny (70) | 37.68 2:46.62 | 23/12/2017 3/6/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
|||
Drab Oliwia | 11 | 04206 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | NT NT |
|||||
Dyląg Maciej | 09 | 04206 | 25m dowolny (56) 25m klasyczny (60) | NT NT |
|||||
Galica Grzegorz | 07 | 04206 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT NT |
|||||
Janik Anna | 05 | 04206 | 100m dowolny (64) 200m zmienny (70) | 1:08.00 2:54.99 | 3/6/2018 18/11/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:13.95 43.04 | 3/6/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | NT NT |
|||||
Mleczko Jakub | 06 | 04206 | 100m dowolny (65) 50m grzbietowy (63) | 1:21.71 47.00 | 3/6/2018 26/5/2018 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Pawlikowski Piotr | 09 | 04206 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Polak Iga | 09 | 04206 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | NT NT |
|||||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | NT NT |
|||||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | 1:11.42 41.08 | 10/2/2018 3/6/2018 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
|||
Socha Filip | 06 | 04206 | 100m dowolny (65) 50m grzbietowy (63) | 1:22.35 48.69 | 3/6/2018 26/5/2018 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Staszel Mikołaj | 09 | 04206 | 25m dowolny (56) 25m klasyczny (60) | NT NT |
|||||
Suchecki Tymoteusz | 10 | 04206 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 100m dowolny (65) 100m motylkowy (73) | 1:09.29 1:29.36 | 3/6/2018 5/5/2018 | Bochnia (POL) Olkusz (POL) |
|||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 100m dowolny (65) 50m grzbietowy (63) | 1:15.53 38.32 | 10/6/2018 3/6/2018 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
|||
Urban Wiktoria | 04 | 04206 | 100m dowolny (64) 100m motylkowy (72) | 1:16.19 1:27.06 | 5/5/2018 5/5/2018 | Olkusz (POL) Olkusz (POL) |
|||
Wydra Patryk | 08 | 04206 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:56.29 54.76 | 4/2/2017 5/5/2018 | Debica (POL) Olkusz (POL) |
|||
Łacek Kamil | 11 | 04206 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 23.98 25.87 | 21/4/2018 21/4/2018 | Staszow (POL) Staszow (POL) |
|||
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 100m dowolny (65) 50m grzbietowy (63) | 1:14.37 38.04 | 5/5/2018 3/6/2018 | Olkusz (POL) Bochnia (POL) |
|||
Ślimak Stanisław | 09 | 04206 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Święchowicz Maja | 10 | 04206 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 20.06 23.87 | 5/5/2018 5/5/2018 | Olkusz (POL) Olkusz (POL) |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 25m dowolny (61) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 2:40.00 |
Dyląg Maciej Polak Iga | 09 09 | Pęczek Karolina Ślimak Stanisław | 09 09 |
Basta Julia | 06 | 01406 | 50m grzbietowy (62) 50m motylkowy (68) | 36.07 32.68 | |||||
Bodziony Filip | 10 | 01406 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 22.47 27.37 |
|||||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 18.48 23.35 |
|||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 100m dowolny (64) 50m grzbietowy (62) | 1:20.60 42.43 | 10/3/2018 14/10/2018 | ||||
Dyrek Michał | 02 | 01406 | |||||||
Furtak Miłosz | 09 | 01406 | |||||||
Gołaszewska Lena | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | NT 48.98 | 18/10/2018 | ||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | |||||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | |||||||
Hajduk Jacek | 07 | 01406 | |||||||
Jakubowska Kaja | 08 | 01406 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | 49.14 55.02 |
|||||
Janik Nikodem | 08 | 01406 | |||||||
Kamińska Zofia | 10 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 20.37 26.38 |
|||||
Kliś Hanna | 11 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 21.16 24.20 |
|||||
Kliś Szymon | 10 | 01406 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 22.84 24.32 |
|||||
Kronenberger Franciszek | 10 | 01406 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 22.33 26.67 |
|||||
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 100m dowolny (65) 200m zmienny (71) | 57.68 2:18.11 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m klasyczny (59) | 16.36 21.56 | 20/10/2018 20/10/2018 | ||||
Kurzeja Małgorzata | 13 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 28.10 34.22 |
|||||
Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 25.47 27.42 |
|||||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 18.12 21.23 |
|||||
Lachor Zuzanna | 09 | 01406 | |||||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | |||||||
Leśnik Igor | 05 | 01406 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:22.55 56.64 |
|||||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 19.37 22.82 |
|||||
Maciak Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 18.30 21.88 |
|||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 100m dowolny (65) 100m motylkowy (73) | 1:02.11 1:08.76 |
|||||
Michałowski Tomasz | 02 | 01406 | UKPUniaOświęcim | ||||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (63) 50m motylkowy (69) | 40.01 37.08 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 100m motylkowy (73) 200m zmienny (71) | 1:00.20 2:17.48 |
|||||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | 38.74 44.30 |
|||||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 100m dowolny (64) 50m motylkowy (68) | 1:06.24 34.70 |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 100m dowolny (65) 100m motylkowy (73) | 1:08.09 1:16.11 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | |||||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 100m dowolny (65) 50m motylkowy (69) | 1:09.10 34.65 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 50m klasyczny (67) 200m zmienny (71) | 38.56 2:43.01 | 21/4/2018 3/6/2018 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Obrzud Łukasz | 10 | 01406 | |||||||
Ogórek Dawid | 03 | 01406 | |||||||
Owca Julia | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | NT 53.71 |
|||||
Piętka Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 24.13 27.33 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 100m dowolny (64) 50m grzbietowy (62) | 1:12.33 38.05 |
|||||
Połeć Jakub | 02 | 01406 | 50m klasyczny (67) 100m motylkowy (73) | 35.15 1:03.87 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 100m motylkowy (72) 200m zmienny (70) | 1:24.69 2:52.63 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | |||||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | 43.47 50.87 |
|||||
Rumin Sebastian | 07 | 01406 | |||||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 100m dowolny (65) 100m motylkowy (73) | 1:06.67 1:12.72 |
|||||
Sopata Marcel | 09 | 01406 | 25m dowolny (56) 25m klasyczny (60) | 19.59 26.47 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | 1:08.65 35.52 |
|||||
Szewczyk Dominika | 11 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 27.48 32.38 |
|||||
Słaby Adrian | 05 | 01406 | |||||||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | |||||||
Tomaniewska Zuzanna | 09 | 01406 | |||||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 100m dowolny (65) 200m zmienny (71) | 1:01.20 2:37.12 |
|||||
Tomecki Sebastian | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (63) 50m klasyczny (67) | 50.25 53.12 |
|||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | 1:07.98 40.91 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | |||||||
Walczak Anna | 10 | 01406 | |||||||
Walczak Szymon | 08 | 01406 | |||||||
Walczewska Alicja | 10 | 01406 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 26.26 26.26 |
|||||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 18.34 21.92 |
|||||
Świdrak Marcel | 12 | 01406 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 34.09 NT |
|||||
Świdrak Oliwier | 12 | 01406 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 25.57 32.89 |
STP Młodsi 1 | 01406 | 4 x 25m dowolny (61) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:18.24 |
STP Młodsi 2 | 01406 | 4 x 25m dowolny (61) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:30.63 |
STP Młodsi 3 | 01406 | 4 x 25m dowolny (61) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:42.10 |
STP 1 | 01406 | 10 x 50m dowolny (74) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
STP 2 | 01406 | 10 x 50m dowolny (74) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
STP 3 | 01406 | 10 x 50m dowolny (74) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
STP 7 | 01406 | 10 x 50m dowolny (74) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Marczak Martyna | 05 | 00608 | 100608600058 | 100m motylkowy (72) 200m zmienny (70) | NT NT | ||||
Marczak Radosław | 09 | 00608 | 100608700083 | 25m grzbietowy (58) 25m klasyczny (60) | NT NT |
||||
Pilecka Maja | 05 | 00608 | 100608600062 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
Biela Inga | 03 | 00506 | |||||||
Chryc Aleksandra | 05 | 00506 | |||||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | |||||||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:22.11 45.27 |
Cwalina Sabina | 12 | NZGNT | |||||||
Kamiński Franciszek | 08 | NZGNT | 50m klasyczny (67) 50m motylkowy (69) | 59.00 59.00 |
|||||
Kamiński Jan | 11 | NZGNT | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 24.00 26.00 |
|||||
Smoleń Kalina | 10 | NZGNT | |||||||
Stefaniak Maksymilian | 10 | NZGNT | 25m dowolny (56) | 31.10 | |||||
Stołowski Szczepan | 08 | NZGNT | |||||||
Węgrzyn Borys | 11 | NZGNT | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 29.00 33.00 |
|||||
Węgrzyn Jagoda | 08 | NZGNT | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | 59.00 59.00 |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | ||||||
Depczyński Jakub | 08 | 03706 | 50m klasyczny (67) | 55.00 | |||||
Figiel Emilia | 06 | 03706 | 100m dowolny (64) 50m grzbietowy (62) 50m motylkowy (68) | 1:30.00 45.00 NT |
|||||
Jarosz Jakub | 08 | 03706 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:50.00 55.00 |
|||||
Kniaziewicz Maja | 08 | 03706 | 100m dowolny (64) 50m grzbietowy (62) | 1:33.00 45.00 |
|||||
Koczwara Iga | 08 | 03706 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | 1:45.00 50.00 |
|||||
Kukułka Aleksander | 08 | 03706 | 100m dowolny (65) 50m grzbietowy (63) | 1:33.00 45.00 |
|||||
Miodek Jagoda | 08 | 03706 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | 50.00 NT |
|||||
Nieciąg Aleksandra | 07 | 03706 | 50m klasyczny (66) | NT | |||||
Staniszewski Kacper | 07 | 03706 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:50.00 53.00 |
|||||
Sławiński Patryk | 07 | 03706 | 50m grzbietowy (63) 50m klasyczny (67) | 57.00 58.00 |
|||||
Targosz Kacper | 07 | 03706 | |||||||
Wójcik Gerard | 08 | 03706 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT 51.00 |
|||||
Wójcik Hubert | 06 | 03706 | 103706700112 | 100m dowolny (65) 50m grzbietowy (63) 50m motylkowy (69) | 1:15.00 42.00 40.00 |
||||
Ślęzak Emilia | 08 | 03706 | 103706600115 | ||||||
Środula Remigiusz | 08 | 03706 | |||||||
Żak Filip | 06 | 03706 | 103706700111 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) 50m motylkowy (69) | 1:26.00 44.00 41.81 |
Brońka Anna | 08 | 03506 | |||||||
Całka Piotr | 08 | 03506 | |||||||
Ciupka Artur | 09 | 03506 | |||||||
Dyda Artur | 08 | 03506 | |||||||
Góra Natalia | 09 | 03506 | |||||||
Gąsiorek Alicja | 09 | 03506 | |||||||
Jantas Aleksandra | 09 | 03506 | |||||||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | |||||||
Klimkowski Adam | 09 | 03506 | |||||||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | |||||||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 25m dowolny (55) 25m klasyczny (59) | 19.12 24.73 |
|||||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | |||||||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | |||||||
Wrześniak Oskar | 09 | 03506 | |||||||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | |||||||
Łukasik Blanka | 09 | 03506 | |||||||
Śliwa Antonina | 09 | 03506 | |||||||
Żak Zoya | 09 | 03506 | |||||||
Żmijewska Nina | 09 | 03506 |
Barnaś Kinga | 11 | DELNT | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 28.85 25.40 | 30/9/2018 30/9/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Batkiewicz Julia | 07 | DELNT | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Bizub Aleksander | 09 | DELNT | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Bonar Konrad | 13 | DELNT | |||||||
Boroń Adam | 10 | DELNT | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Burkat Maja | 12 | DELNT | |||||||
Dąbrowski Olivier | 08 | DELNT | |||||||
Garbacz Maksym | 12 | DELNT | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Gniadek Piotr | 08 | DELNT | 50m grzbietowy (63) 50m klasyczny (67) | 44.55 NT |
|||||
Gorlicka Amelia | 08 | DELNT | |||||||
Gołdyn Mateusz | 04 | DELNT | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:07.11 40.25 | 30/9/2018 10/10/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gołdyn Michał | 06 | DELNT | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:15.24 45.56 | 3/10/2018 16/10/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Grzybacz Tosia | 07 | DELNT | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Janos Mateusz | 12 | DELNT | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Kolasa Jakub | 09 | DELNT | |||||||
Kozłowska Amelia | 06 | DELNT | |||||||
Krauszowski Antoni | 09 | DELNT | 25m dowolny (56) 25m klasyczny (60) | NT NT |
|||||
Krupa Wiktoria | 04 | DELNT | |||||||
Lipkowska Amelia | 07 | DELNT | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Mirek Anna | 08 | DELNT | |||||||
Molek Jakub | 02 | DELNT | |||||||
Morawa Eliza | 12 | DELNT | |||||||
Pawluśkiewicz Jakub | 09 | DELNT | |||||||
Pawluśkiewicz Patrycja | 08 | DELNT | |||||||
Siaśkiewicz Ula | 10 | DELNT | |||||||
Strama Anna | 06 | DELNT | |||||||
Strama Paulina | 08 | DELNT | |||||||
Watycha Maksymilian | 11 | DELNT | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Wiatrowski Szymon | 10 | DELNT | |||||||
Wierzbiak Radosław | 08 | DELNT | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT NT |
|||||
Wojtczak Anna | 04 | DELNT | |||||||
Wolska Wiktoria | 04 | DELNT | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Zaremba Jan | 09 | DELNT | 25m dowolny (56) 25m klasyczny (60) | NT NT |
|||||
Zemelferd Patryk | 11 | DELNT | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 22.80 NT | 9/10/2018 | Nowy Targ (POL) | |||
Żbik Maria | 08 | DELNT | 50m grzbietowy (62) | NT | |||||
Żbik Wojciech | 08 | DELNT | 50m grzbietowy (63) | NT |
Delfin | DELNT | 10 x 50m dowolny (74) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Gołdyn Michał Batkiewicz Julia | 06 07 | Wolska Wiktoria Gołdyn Mateusz | 04 04 |
Wiekiera Julia | 06 | 151KRA | 100m dowolny (64) 50m grzbietowy (62) | 1:17.62 40.81 | 22/9/2018 7/10/2018 | Gorzyce (POL) Myślenice (POL) |
Batkiewicz Jan | 04 | 04106 | 50m klasyczny (67) | NT | |||||
Bizub Oskar | 04 | 04106 | 100m dowolny (65) 200m zmienny (71) | NT NT |
|||||
Bryniarska Amelia | 09 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | NT NT |
|||||
Bryniarski Piotr | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Cholewa Jakub | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Chowaniec Krystian | 06 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT NT |
|||||
Darowska Zofia | 09 | 04106 | |||||||
Dobrzyński Wiktor | 10 | 04106 | |||||||
Dudłak Barbara | 09 | 04106 | 25m klasyczny (59) | NT | |||||
Dzielski Karol | 04 | 04106 | |||||||
Dębicka Zuzanna | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 35.00 30.00 |
|||||
Gal Grzegorz | 03 | 04106 | 100m dowolny (65) 200m zmienny (71) | 1:05.55 NT | 10/10/2018 | Nowy Targ (POL) | |||
Gal Konrad | 07 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT NT |
|||||
Garbacz Martyna | 09 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m klasyczny (59) | 18.50 24.00 |
|||||
Gniadek Adam | 04 | 04106 | |||||||
Gut Filip | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 21.00 24.00 |
|||||
Gut Hubert | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m klasyczny (60) | 24.00 30.00 |
|||||
Górecki Kacper | 06 | 04106 | 100m dowolny (65) | NT | |||||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 19.10 22.00 |
|||||
Głuc Kacper | 09 | 04106 | |||||||
Głuc Oskar | 09 | 04106 | |||||||
Habura Hubert | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 24.00 26.00 |
|||||
Iskrzycka Karolina | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 28.00 28.00 |
|||||
Iskrzycki Paweł | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 30.00 30.00 |
|||||
Judasz Maciej | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Judasz Zofia | 11 | 04106 | |||||||
Kalata Michał | 02 | 04106 | |||||||
Kapuściak Dominik | 05 | 04106 | 100m dowolny (65) | 1:40.26 | |||||
Kapuściak Patryk | 12 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 45.00 43.50 | 30/10/2018 30/10/2018 | (POL) (POL) |
|||
Karpiel Mateusz | 07 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m grzbietowy (63) | NT 44.55 | 10/10/2018 | Nowy Targ (POL) |
|||
Kolasa Aleksandra | 04 | 04106 | |||||||
Komperda Dawid | 07 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT NT |
|||||
Kosek Karolina | 06 | 04106 | |||||||
Kosmal Igor | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 30.00 30.00 |
|||||
Kołodziej Igor | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Kościelniak Emilia | 08 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Kraj Jagoda | 08 | 04106 | |||||||
Kraj Kacper | 06 | 04106 | |||||||
Kubicz Malwina | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 28.00 28.00 |
|||||
Kuc Karolina | 07 | 04106 | |||||||
Kuwik Wojciech | 08 | 04106 | |||||||
Kwiatkowski Mikołaj | 08 | 04106 | |||||||
Leśniakiewicz Julia | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 21.50 25.00 |
|||||
Leśnicki Franciszek | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 24.00 24.00 |
|||||
Limanowski Piotr | 03 | 04106 | 100m dowolny (65) 200m zmienny (71) | 1:07.85 NT | 19/9/2018 | Nowy Targ (POL) | |||
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m motylkowy (68) | 38.89 36.89 | 10/10/2018 19/9/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Lizoń Paweł | 06 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT NT |
|||||
Madeja Filip | 10 | 04106 | 25m grzbietowy (58) | NT | |||||
Madyda Mateusz | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Madyda Michał | 06 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m motylkowy (69) | 1:14.58 NT | 25/10/2018 | Nowy Targ (POL) | |||
Magiera Daniel | 09 | 04106 | |||||||
Majerska Martyna | 07 | 04106 | |||||||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | |||||||
Michór Kinga | 06 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Michór Oskar | 11 | 04106 | |||||||
Miłek Alicja | 06 | 04106 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Molek Maciej | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Molek Mikołaj | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Mroczka Alicja | 08 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Mroczka Zuzanna | 05 | 04106 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Mrożek Oliwia | 07 | 04106 | 50m grzbietowy (62) | 47.50 | |||||
Nawrocka Nadia | 10 | 04106 | 25m grzbietowy (57) | NT | |||||
Omieszczuk Brygida | 06 | 04106 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Pachowicz Marcelina | 10 | 04106 | 25m grzbietowy (57) | NT | |||||
Palarz Michał | 09 | 04106 | |||||||
Para Gabriela | 09 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | NT NT |
|||||
Para Kacper | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Parszywka Bartosz | 10 | 04106 | |||||||
Parzygnat Wojciech | 10 | 04106 | 25m grzbietowy (58) | NT | |||||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 50m klasyczny (67) 50m motylkowy (69) | 41.88 NT | 4/10/2018 | Nowy Targ (POL) | |||
Pastwa Jeremi | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Piekarczyk Alicja | 07 | 04106 | |||||||
Piekarczyk Karol | 06 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m grzbietowy (63) | NT NT |
|||||
Pieprzak Jakub | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 20.50 NT |
|||||
Pilch Nadia | 07 | 04106 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Piszczek Joanna | 09 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | NT NT |
|||||
Plewa Martyna | 07 | 04106 | 50m klasyczny (66) | 45.70 | |||||
Przygodzka Julia | 04 | 04106 | |||||||
Pstrąg Paweł | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Puławski Salomon | 06 | 04106 | |||||||
Puźniak Maja | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 21.00 23.00 |
|||||
Rakoczy Nikodem | 09 | 04106 | |||||||
Regiec Anna | 07 | 04106 | |||||||
Rogowiec Andrzej | 07 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT NT |
|||||
Ruchała Wiktoria | 10 | 04106 | |||||||
Różyczka Anna | 06 | 04106 | |||||||
Sikora Gabriela | 06 | 04106 | 100m dowolny (64) 50m grzbietowy (62) | NT NT |
|||||
Smoleń Arkadiusz | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 19.50 23.00 |
|||||
Smoleń Kamil | 07 | 04106 | |||||||
Starczowska Anna | 04 | 04106 | 100m dowolny (64) | 1:34.50 | |||||
Stożek Oskar | 10 | 04106 | |||||||
Strycharz Julia | 07 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Studentowicz Dawid | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 21.00 28.00 |
|||||
Sularz Kamil | 04 | 04106 | |||||||
Sułkowska Martyna | 04 | 04106 | |||||||
Szczepaniec Wiktor | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m klasyczny (60) | NT NT |
|||||
Szymeczko Igor | 04 | 04106 | |||||||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | 1:14.56 44.25 | 18/10/2018 11/9/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Sójka Filip | 04 | 04106 | 50m klasyczny (67) | 52.00 | |||||
Sójka Patryk | 09 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m klasyczny (60) | NT NT |
|||||
Tarłowski Szymon | 09 | 04106 | |||||||
Tochimiuk Tamara | 10 | 04106 | |||||||
Tokarska Justyna | 08 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | NT 44.85 | 14/8/2018 | Nowy Targ (POL) |
|||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 16.59 21.50 |
|||||
Tolala Lena | 11 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 36.56 43.20 |
|||||
Tolala Mikołaj | 07 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT NT |
|||||
Trochimiuk Tamara | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 22.00 26.00 |
|||||
Walicki Bartłomiej | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Walkosz Emilia | 09 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | NT NT |
|||||
Warzecha Alan | 11 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 34.50 39.40 | 31/10/2018 31/10/2018 | (POL) (POL) |
|||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 50m klasyczny (67) 50m motylkowy (69) | 40.88 38.98 | 3/10/2018 4/9/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Wielgus Kacper | 07 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m motylkowy (69) | NT NT |
|||||
Wielkiewicz Anastazja | 06 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | 39.80 44.01 | 30/10/2018 2/10/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Wiertelak Lena | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 23.50 NT |
|||||
Wojtusiak Alicja | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) | NT | |||||
Wojtyczka Aleksandra | 06 | 04106 | 100m dowolny (64) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Wolska Maja | 08 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | 46.70 56.40 |
|||||
Wątor Oliwia | 07 | 04106 | |||||||
Węglarczyk Patryk | 10 | 04106 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | NT NT |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 20.60 23.50 |
|||||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m motylkowy (68) | 38.25 39.01 | 15/10/2018 18/9/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Węgrzyniak Klara | 10 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 28.00 NT |
|||||
Zagata Jakub | 08 | 04106 | 50m grzbietowy (63) 50m klasyczny (67) | 45.50 49.45 |
|||||
Zagata Magdalena | 06 | 04106 | 50m grzbietowy (62) 50m klasyczny (66) | NT NT |
|||||
Zaręba Jan | 09 | 04106 | |||||||
Świerczek Oliwia | 11 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 43.20 42.40 |
|||||
Żaczek Piotr | 07 | 04106 | 100m dowolny (65) 50m klasyczny (67) | NT NT |
|||||
Żelazko Nadia | 09 | 04106 | 25m dowolny (55) 25m klasyczny (59) | NT NT |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 25m dowolny (61) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 1:25.00 |
Tokarski Szymon Gąsior Iga | 10 10 | Garbacz Martyna Smoleń Arkadiusz | 09 09 |
Delfin Nowy Targ 2 | 04106 | 4 x 25m dowolny (61) | Mieszane | 9 lat i młodsi | NT |
Gut Filip Pieprzak Jakub | 09 10 | Węgrzyn Aleksandra Darowska Zofia | 10 09 |
Delfin Nowy Targ 3 | 04106 | 4 x 25m dowolny (61) | Mieszane | 9 lat i młodsi | NT |
Studentowicz Dawid Leśnicki Franciszek | 10 10 | Puźniak Maja Leśnicki Franciszek | 10 10 |
Delfin 1 | 04106 | 10 x 50m dowolny (74) | Mieszane | 10 lat i starsi | 1:32.00 |
Pastwa Amadeusz Węgrzyn Hanna | 06 07 | Liszka Amelia Watycha Aleksander | 06 07 |
Delfin 2 | 04106 | 10 x 50m dowolny (74) | Mieszane | 10 lat i starsi | 1:35.55 |
Mroczka Zuzanna Szyszka Bartłomiej | 05 06 | Wielkiewicz Anastazja Madyda Michał | 06 06 |
Delfin 3 | 04106 | 10 x 50m dowolny (74) | Mieszane | 10 lat i starsi | 1:39.85 |
Limanowski Piotr Sikora Gabriela | 03 06 | Zagata Magdalena Gal Grzegorz | 06 03 |
Delfin 4 | 04106 | 10 x 50m dowolny (74) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Karpiel Mateusz Strycharz Julia | 07 07 | Wojtyczka Aleksandra Bizub Oskar | 06 04 |
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 100m dowolny (64) 50m motylkowy (68) | 1:17.00 39.00 |
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 25m dowolny (56) 25m grzbietowy (58) | 16.91 20.92 |
Cielusiak Aleksandra | 09 | 00006 | |||||||
Cielusiak Szymon | 11 | 00006 | |||||||
Florek Zdzisław | 58 | 00006 | |||||||
Gombarczyk Denis | 92 | 00006 | |||||||
Kierońska Maryla | 11 | 00006 | |||||||
Kieroński Marcel | 07 | 00006 | 101506700029 | ||||||
Kuryłek Nikola | 08 | 00006 | |||||||
Nowacka Emilia | 10 | 00006 | 25m dowolny (55) 25m grzbietowy (57) | 19.23 21.53 | 7/10/2018 30/9/2018 | Proszówki Nowy Targ |
|||
Piotrowska Karolina | 03 | 00006 | |||||||
Szkudlarek Karolina | 96 | 00006 | 100m dowolny (64) 200m zmienny (70) | 1:04.00 2:40.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |