Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja Zaierzów, 14/12/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Skoczek Jan | 12 | H2BOC | 25m dowolny (4) | NT |
Adamska Wiktoria | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 18.00 21.00 | |||||
Barnak Emilia | 08 | 00906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Biernacki Mikołaj | 08 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Bryła Dawid | 08 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Dąbrowska Alicja | 08 | 00906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Garlicki Tymoteusz | 09 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 28.00 28.00 |
|||||
Grela Amelia | 03 | 00906 | 100m dowolny (9) 50m motylkowy (13) | 1:16.00 42.00 |
|||||
Górny Arkadiusz | 08 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Jaros Kacper | 08 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Kasperek Tomasz | 08 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Kowalczyk Antoni | 09 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 18.00 21.00 |
|||||
Kołodziej Wiktor | 08 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Kruk Julia | 03 | 00906 | 100m dowolny (9) 50m motylkowy (13) | 1:15.00 41.00 |
|||||
Madej Olga | 08 | 00906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | 40.00 43.00 |
|||||
Miller Gabriela | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 26.00 28.00 |
|||||
Mucha Zuzanna | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 28.00 30.00 |
|||||
Nosal Dawid | 09 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 23.00 24.00 |
|||||
Olszewski Igor | 10 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 24.00 27.00 |
|||||
Pajerska Wiktoria | 02 | 00906 | 100m dowolny (9) 50m motylkowy (13) | 1:17.00 44.00 |
|||||
Pieniądz Patryk | 09 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 19.00 23.00 |
|||||
Ponikiewicz Maja | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 23.00 25.00 |
|||||
Radwanek Amelia | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 33.00 34.00 |
|||||
Setera Maciej | 08 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Skraba Dominika | 08 | 00906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Skraba Marcin | 09 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 23.00 25.00 |
|||||
Staniszewski Filip | 09 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Urbanik Kinga | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 25.00 27.00 |
|||||
Wawro Zuzanna | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 19.00 25.00 |
|||||
Wientzek Szymon | 09 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 24.00 28.00 |
|||||
Wolak Maja | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Wolny Julian | 08 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Wrona Franciszek | 08 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Wójtowicz Zuzanna | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 30.00 28.00 |
Rodzina Czerwiec Rodzina Rosiek I Rodzina Rosiek II Rodzina Ziółko Rodzina Dawiec Rodzina Wawro Rodzina Zając | 00906 00906 00906 00906 00906 00906 00906 | 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna | NT NT NT NT NT NT NT |
Ciernia Jagoda | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 18.00 22.00 | |||||
Czech Ignacy | 08 | OPSKA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | 50.00 54.00 |
|||||
Durek Wiktor | 09 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 24.00 26.00 |
|||||
Dutka-Wołoch Nicola | 11 | OPSKA | 25m dowolny (3) | 19.00 | |||||
Kisielewska Joanna | 07 | OPSKA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | 39.00 44.00 |
|||||
Kondaszewska Amelia | 10 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 24.00 28.00 |
|||||
Kondaszewski Alex | 13 | OPSKA | 25m dowolny (4) | 38.00 | |||||
Krzyszkowska Amelia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 19.00 22.00 |
|||||
Kutermak Szymon | 10 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 17.00 22.00 |
|||||
Kułach Joanna | 08 | OPSKA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | 44.00 56.00 |
|||||
Kułach Przemysław | 07 | OPSKA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | 46.00 58.00 |
|||||
Laskowska Wanda | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 18.00 21.00 |
|||||
Płonka Aleksandra | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 19.33 24.11 |
|||||
Zemła Antoni | 07 | OPSKA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | 40.00 48.00 |
Rodzina Płonka Optima Skawina 2 | OPSKA OPSKA | 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) | Mieszane Mieszane | Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna | NT NT |
Banaś Filip | 07 | NEKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT | |||||
Bartosik Marcin | 02 | NEKRA | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (14) | 1:20.00 30.00 |
|||||
Dratwa Błażej | 08 | NEKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Jarosz Maciej | 02 | NEKRA | 50m motylkowy (14) | 30.01 | |||||
Majewska Wiktoria | 02 | NEKRA | 100m dowolny (9) 50m motylkowy (13) | NT NT |
|||||
Sosnowski Tymon | 02 | NEKRA | 100m dowolny (10) | 1:20.00 | |||||
Wygoda Karol | 08 | NEKRA | 50m grzbietowy (12) | NT |
Kuczara Jan | 10 | OSZAB | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT | |||||
Molik Hanna | 10 | OSZAB | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Molik Tomasz | 13 | OSZAB | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Wnęk Idalia | 06 | OSZAB | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Świba Kacper | 09 | OSZAB | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
Bistroń Andrzej | 03 | RAZAB | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (14) | 1:24.00 45.00 | |||||
Bistroń Hanna | 11 | RAZAB | 25m dowolny (3) | NT | |||||
Brózda Anna | 10 | RAZAB | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Cywicki Jan | 06 | RAZAB | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Flaga Mikołaj | 10 | RAZAB | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Gaudyn Franciszek | 10 | RAZAB | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Kursa Weronika | 08 | RAZAB | 50m dowolny (7) | NT | |||||
Macura Stefan | 08 | RAZAB | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | 40.00 44.00 |
|||||
Majcherczyk Remigiusz | 07 | RAZAB | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | 40.00 45.00 |
|||||
Niżnik Mateusz | 07 | RAZAB | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | 40.00 46.00 |
|||||
Rastabiga Julia | 06 | RAZAB | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Rogóż Jan | 05 | RAZAB | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (14) | 38.00 43.00 |
|||||
Romański Karol | 10 | RAZAB | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Seweryn Bartek | 05 | RAZAB | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (14) | 1:22.00 43.00 |
|||||
Smółka Tomasz | 06 | RAZAB | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Więcek Szymon | 09 | RAZAB | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Łądka Oktawian | 11 | RAZAB | 25m dowolny (4) | NT |
Rodzina Niżnik Rodzina Bystroń Rodzina Rastabiga | RAZAB RAZAB RAZAB | 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) | Mieszane Mieszane Mieszane | Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna | NT NT NT |
Ciupka Artur | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 21.59 22.47 | |||||
Dębowska Amelia | 10 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Góra Natalia | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 21.31 22.14 |
|||||
Głuch Jakub | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Horbal Ignacy | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Jantas Aleksandra | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 20.36 24.34 |
|||||
Klimkowski Adam | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 19.59 24.26 |
|||||
Kopta Jakub | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Korpak Maja | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 19.58 20.94 |
|||||
Kozioł Alicja | 10 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Kuna Alina | 10 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Lembas Hugo | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Olearczyk Krzysztof | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Osak Kacper | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 19.33 23.74 |
|||||
Permus Maciej | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Piecuch Julia | 10 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 18.58 22.28 |
|||||
Sobek Michał | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Stanek Lena | 10 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Wrześniak Oskar | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 17.20 21.61 |
|||||
Łuczak Agata | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 17.72 21.13 |
|||||
Łupińska Barbara | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 19.84 22.64 |
|||||
Śliwa Antonina | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 19.78 23.78 |
|||||
Żak Zoya | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 17.27 21.37 |
Solna Miasto Wieliczka 1 Solna Miasto Wieliczka 3 Solna Miasto Wieliczka 2 | 03506 03506 03506 | 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) | Mieszane Mieszane Mieszane | Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna | NT NT NT |
Rodzina Osak | SWKRA | 2 x 50m dowolny (15) | Mieszane | Sztafeta Rodzinna | NT |
Drews Matylda | 10 | GLBIN | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 25.53 27.06 | |||||
Dubel Adrian | 10 | GLBIN | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 25.77 25.31 |
|||||
Faron Arek | 11 | GLBIN | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Kieras Dawid | 10 | GLBIN | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Klimek Tomasz | 10 | GLBIN | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Latoń Bartosz | 11 | GLBIN | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Lisak Błażej | 09 | GLBIN | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Makuch Masym | 07 | GLBIN | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | 42.27 58.88 |
|||||
Makuch Paweł | 10 | GLBIN | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 22.93 27.15 |
|||||
Makuch Wiktoria | 06 | GLBIN | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | 38.96 50.75 |
|||||
Matiaszek Jakub | 11 | GLBIN | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Matiaszek Paulina | 09 | GLBIN | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 33.06 27.94 |
|||||
Stelmach Kacper | 10 | GLBIN | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Łaś Hania | 09 | GLBIN | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Świątkowska Wiktoria | 06 | GLBIN | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | 57.09 1:03.24 |
Hajdo Michał | 07 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (12) | 43.50 48.50 | |||||
Jeż Oliwia | 05 | 03406 | 100m dowolny (9) 50m motylkowy (13) | 1:23.50 40.20 |
|||||
Łącka Natalia | 05 | 03406 | 100m dowolny (9) 50m motylkowy (13) | 1:26.50 41.59 |
Kowalczyk Antoni | 11 | 00006 | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Kowalczyk Mikołaj | 13 | 00006 | 25m dowolny (4) | NT | |||||
Kubis Gabriela | 08 | 00006 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | 48.00 48.00 |
|||||
Siastał Patrycja | 08 | 00006 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Zawalska Anna | 02 | 00006 | 100m dowolny (9) | NT | |||||
Łukowicz Olaf | 10 | 00006 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Łulkasik Greta | 12 | 00006 | 25m dowolny (3) | NT |
Rodzina Kubis Rodzina Łukowicz | 00006 00006 | 2 x 50m dowolny (15) 2 x 50m dowolny (15) | Mieszane Mieszane | Sztafeta Rodzinna Sztafeta Rodzinna | NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |