Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja | Krótki basen (25m) |
Zaierzów (POL) | 14/12/2018 |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Statystyka medalowa | Progresja zawodników (szczegóły) | |
Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) | |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 7 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 7 | Lista startowa | Wyniki | ||
25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 13 + | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 13 + | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | 13 + | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 13 + | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
15. | Wszystkie | 2 x 50m dowolny | Serie na czas | 17:23 | Sztafeta Rodzinna | Lista startowa | Wyniki |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Statystyka medalowa | Progresja zawodników (szczegóły) | |
Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) | |
1 - Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja - 14/12/2018 - 16:00 | |||||||
1. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 16:00 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 16:10 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
3. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 16:19 | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
4. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 16:21 | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
5. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Serie na czas | 16:25 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
6. | Chłopców | 25m grzbietowy | Serie na czas | 16:35 | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki |
7. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | 16:44 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
8. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | 16:49 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
9. | Kobiet | 100m dowolny | Serie na czas | 16:57 | 13 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
10. | Mężczyzn | 100m dowolny | Serie na czas | 17:02 | 13 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
11. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | 17:05 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
12. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | 17:10 | 10 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
13. | Kobiet | 50m motylkowy | Serie na czas | 17:18 | 13 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
14. | Mężczyzn | 50m motylkowy | Serie na czas | 17:21 | 13 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
15. | Wszystkie | 2 x 50m dowolny | Serie na czas | 17:23 | Sztafeta Rodzinna | Lista startowa | Wyniki |