Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja Zaierzów, 14/12/2018 |
1 - Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja | 14/12/2018 - 16:00 |
Konkurencja 1 14/12/2018 - 16:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:00 |
2 3 4 | Dębowska Amelia Kozioł Alicja Piecuch Julia | 10 10 10 | Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:02 |
1 2 3 4 5 6 | Brózda Anna Molik Hanna Wolak Maja Kuna Alina Stanek Lena Łaś Hania | 10 10 09 10 10 09 | Rak Swimsport Zabierzów OSR Zabierzów Kmita Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Gladiator Binczarowa | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 | Radwanek Amelia Mucha Zuzanna Drews Matylda Miller Gabriela Wójtowicz Zuzanna Matiaszek Paulina | 09 09 10 09 09 09 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Gladiator Binczarowa Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Gladiator Binczarowa | 06 06 06 06 06 06 | 33.00 28.00 25.53 26.00 30.00 33.06 |
Seria 4 z 6, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kondaszewska Amelia Góra Natalia Jantas Aleksandra Kubis Gabriela Ponikiewicz Maja Urbanik Kinga | 10 09 09 10 09 09 | Optima Skawina Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Zawodnik Niezrzeszony Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 21.31 20.36 20.51 23.00 25.00 |
Seria 5 z 6, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 | Śliwa Antonina Palmi Julia Krzyszkowska Amelia Płonka Aleksandra Korpak Maja Łupińska Barbara | 09 09 09 09 09 09 | Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Optima Skawina Optima Skawina Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 19.78 19.33 19.00 19.33 19.58 19.84 |
Seria 6 z 6, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 | Laskowska Wanda Adamska Wiktoria Żak Zoya Łuczak Agata Ciernia Jagoda Wawro Zuzanna | 09 09 09 09 09 09 | Optima Skawina Kmita Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Optima Skawina Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 18.00 18.00 17.27 17.72 18.00 19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14/12/2018 - 16:10 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:10 |
1 2 3 4 5 | Olearczyk Krzysztof Głuch Jakub Flaga Mikołaj Osak Kacper Permus Maciej | 10 10 10 10 10 | Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Rak Swimsport Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 | Horbal Ignacy Łukowicz Olaf Kopta Jakub Więcek Szymon Świba Kacper Kieras Dawid | 10 10 10 09 09 10 | Solna Miasto Wieliczka Zawodnik Niezrzeszony Solna Miasto Wieliczka Rak Swimsport Zabierzów OSR Zabierzów Gladiator Binczarowa | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 16:13 |
1 2 3 4 5 6 | Klimek Tomasz Gaudyn Franciszek Lembas Hugo Staniszewski Filip Romański Karol Kuczara Jan | 10 10 10 09 10 10 | Gladiator Binczarowa Rak Swimsport Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów OSR Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 | Lisak Błażej Garlicki Tymoteusz Wientzek Szymon Dubel Adrian Stelmach Kacper Sobek Michał | 09 09 09 10 10 10 | Gladiator Binczarowa Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Gladiator Binczarowa Gladiator Binczarowa Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT 28.00 24.00 25.77 NT NT |
Seria 5 z 6, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 | Olszewski Igor Nosal Dawid Ciupka Artur Makuch Paweł Skraba Marcin Durek Wiktor | 10 09 09 10 09 09 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Gladiator Binczarowa Kmita Zabierzów Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.00 21.59 22.93 23.00 24.00 |
Seria 6 z 6, 16:17 |
1 2 3 4 5 6 | Pieniądz Patryk Kowalczyk Antoni Kutermak Szymon Wrześniak Oskar Rozumek Jan Klimkowski Adam | 09 09 10 09 09 09 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Optima Skawina Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 19.00 18.00 17.00 17.20 18.58 19.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14/12/2018 - 16:19 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 16:19 |
2 3 4 | Łulkasik Greta Dutka-Wołoch Nicola Bistroń Hanna | 12 11 11 | Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Rak Swimsport Zabierzów | 06 06 06 | NT 19.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14/12/2018 - 16:21 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 16:21 |
2 3 4 | Skoczek Jan Kowalczyk Mikołaj Matiaszek Jakub | 12 13 11 | H2O Bochnia Zawodnik Niezrzeszony Gladiator Binczarowa | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 16:23 |
1 2 3 4 5 6 | Faron Arek Latoń Bartosz Kondaszewski Alex Łądka Oktawian Molik Tomasz Kowalczyk Antoni | 11 11 13 11 13 11 | Gladiator Binczarowa Gladiator Binczarowa Optima Skawina Rak Swimsport Zabierzów OSR Zabierzów Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 38.00 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14/12/2018 - 16:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:25 |
2 3 4 | Kuna Alina Kozioł Alicja Piecuch Julia | 10 10 10 | Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 | Łaś Hania Molik Hanna Wolak Maja Dębowska Amelia Stanek Lena Brózda Anna | 09 10 09 10 10 10 | Gladiator Binczarowa OSR Zabierzów Kmita Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Rak Swimsport Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 16:28 |
1 2 3 4 5 6 | Mucha Zuzanna Miller Gabriela Matiaszek Paulina Kondaszewska Amelia Wójtowicz Zuzanna Radwanek Amelia | 09 09 09 10 09 09 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Gladiator Binczarowa Optima Skawina Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 28.00 27.94 28.00 28.00 34.00 |
Seria 4 z 6, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Urbanik Kinga Wawro Zuzanna Płonka Aleksandra Jantas Aleksandra Ponikiewicz Maja Drews Matylda | 09 09 09 09 09 10 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Optima Skawina Solna Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Gladiator Binczarowa | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 25.00 24.11 24.34 25.00 27.06 |
Seria 5 z 6, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 | Palmi Julia Kubis Gabriela Krzyszkowska Amelia Góra Natalia Łupińska Barbara Śliwa Antonina | 09 10 09 09 09 09 | Solna Miasto Wieliczka Zawodnik Niezrzeszony Optima Skawina Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 23.74 22.49 22.00 22.14 22.64 23.78 |
Seria 6 z 6, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Zoya Laskowska Wanda Korpak Maja Adamska Wiktoria Łuczak Agata Ciernia Jagoda | 09 09 09 09 09 09 | Solna Miasto Wieliczka Optima Skawina Solna Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 21.37 21.00 20.94 21.00 21.13 22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14/12/2018 - 16:35 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:35 |
1 2 3 4 5 | Kopta Jakub Łukowicz Olaf Głuch Jakub Kuczara Jan Osak Kacper | 10 10 10 10 10 | Solna Miasto Wieliczka Zawodnik Niezrzeszony Solna Miasto Wieliczka OSR Zabierzów Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 | Flaga Mikołaj Stelmach Kacper Staniszewski Filip Kieras Dawid Lembas Hugo Lisak Błażej | 10 10 09 10 10 09 | Rak Swimsport Zabierzów Gladiator Binczarowa Kmita Zabierzów Gladiator Binczarowa Solna Miasto Wieliczka Gladiator Binczarowa | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 | Horbal Ignacy Więcek Szymon Klimek Tomasz Romański Karol Olearczyk Krzysztof Permus Maciej | 10 09 10 10 10 10 | Solna Miasto Wieliczka Rak Swimsport Zabierzów Gladiator Binczarowa Rak Swimsport Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 16:39 |
1 2 3 4 5 6 | Świba Kacper Garlicki Tymoteusz Makuch Paweł Wientzek Szymon Gaudyn Franciszek Sobek Michał | 09 09 10 09 10 10 | OSR Zabierzów Kmita Zabierzów Gladiator Binczarowa Kmita Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT 28.00 27.15 28.00 NT NT |
Seria 5 z 6, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 | Durek Wiktor Skraba Marcin Nosal Dawid Klimkowski Adam Dubel Adrian Olszewski Igor | 09 09 09 09 10 10 | Optima Skawina Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Gladiator Binczarowa Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 26.00 25.00 24.00 24.26 25.31 27.00 |
Seria 6 z 6, 16:42 |
1 2 3 4 5 6 | Ciupka Artur Kutermak Szymon Kowalczyk Antoni Wrześniak Oskar Rozumek Jan Pieniądz Patryk | 09 10 09 09 09 09 | Solna Miasto Wieliczka Optima Skawina Kmita Zabierzów Solna Miasto Wieliczka Solna Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 22.47 22.00 21.00 21.61 22.28 23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/12/2018 - 16:44 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 16:44 |
1 2 3 4 5 6 | Kursa Weronika Skraba Dominika Barnak Emilia Dąbrowska Alicja Siastał Patrycja Rastabiga Julia | 08 08 08 08 08 06 | Rak Swimsport Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Zawodnik Niezrzeszony Rak Swimsport Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 16:46 |
1 2 3 4 5 6 | Świątkowska Wiktoria Madej Olga Makuch Wiktoria Kisielewska Joanna Kułach Joanna Wnęk Idalia | 06 08 06 07 08 06 | Gladiator Binczarowa Kmita Zabierzów Gladiator Binczarowa Optima Skawina Optima Skawina OSR Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 57.09 40.00 38.96 39.00 44.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/12/2018 - 16:49 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:49 |
2 3 4 | Kasperek Tomasz Wrona Franciszek Wolny Julian | 08 08 08 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 16:51 |
1 2 3 4 5 6 | Dratwa Błażej Bryła Dawid Setera Maciej Banaś Filip Kołodziej Wiktor Smółka Tomasz | 08 08 08 07 08 06 | Nemo Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Nemo Kraków Kmita Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 16:53 |
1 2 3 4 5 6 | Biernacki Mikołaj Górny Arkadiusz Kułach Przemysław Czech Ignacy Cywicki Jan Jaros Kacper | 08 08 07 08 06 08 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Optima Skawina Optima Skawina Rak Swimsport Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 46.00 50.00 NT NT |
Seria 4 z 4, 16:54 |
1 2 3 4 5 6 | Makuch Masym Majcherczyk Remigiusz Zemła Antoni Macura Stefan Niżnik Mateusz Hajdo Michał | 07 07 07 08 07 07 | Gladiator Binczarowa Rak Swimsport Zabierzów Optima Skawina Rak Swimsport Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.27 40.00 40.00 40.00 40.00 43.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14/12/2018 - 16:57 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 16:57 |
2 3 4 | Majewska Wiktoria Łącka Natalia Zawalska Anna | 02 05 02 | Nemo Kraków Salwator Kraków Zawodnik Niezrzeszony | 06 06 06 | NT 1:26.50 NT |
Seria 2 z 2, 16:59 |
2 3 4 5 | Pajerska Wiktoria Kruk Julia Grela Amelia Jeż Oliwia | 02 03 03 05 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Salwator Kraków | 06 06 06 06 | 1:17.00 1:15.00 1:16.00 1:23.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14/12/2018 - 17:02 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 17:02 |
1 2 3 4 5 | Bistroń Andrzej Sosnowski Tymon Rogóż Jan Bartosik Marcin Seweryn Bartek | 03 02 05 02 05 | Rak Swimsport Zabierzów Nemo Kraków Rak Swimsport Zabierzów Nemo Kraków Rak Swimsport Zabierzów | 06 06 06 06 06 | 1:24.00 1:20.00 38.00 1:20.00 1:22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/12/2018 - 17:05 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 17:05 |
1 2 3 4 5 | Rastabiga Julia Siastał Patrycja Skraba Dominika Wnęk Idalia Barnak Emilia | 06 08 08 06 08 | Rak Swimsport Zabierzów Zawodnik Niezrzeszony Kmita Zabierzów OSR Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 17:07 |
1 2 3 4 5 6 | Świątkowska Wiktoria Makuch Wiktoria Madej Olga Kisielewska Joanna Kułach Joanna Dąbrowska Alicja | 06 06 08 07 08 08 | Gladiator Binczarowa Gladiator Binczarowa Kmita Zabierzów Optima Skawina Optima Skawina Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 1:03.24 50.75 43.00 44.00 56.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/12/2018 - 17:10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:10 |
2 3 4 5 | Setera Maciej Biernacki Mikołaj Cywicki Jan Bryła Dawid | 08 08 06 08 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 17:12 |
1 2 3 4 5 6 | Wrona Franciszek Banaś Filip Kołodziej Wiktor Jaros Kacper Smółka Tomasz Górny Arkadiusz | 08 07 08 08 06 08 | Kmita Zabierzów Nemo Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 17:14 |
1 2 3 4 5 6 | Dratwa Błażej Wolny Julian Kułach Przemysław Makuch Masym Kasperek Tomasz Wygoda Karol | 08 08 07 07 08 08 | Nemo Kraków Kmita Zabierzów Optima Skawina Gladiator Binczarowa Kmita Zabierzów Nemo Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 58.00 58.88 NT NT |
Seria 4 z 4, 17:16 |
1 2 3 4 5 6 | Hajdo Michał Niżnik Mateusz Macura Stefan Majcherczyk Remigiusz Zemła Antoni Czech Ignacy | 07 07 08 07 07 08 | Salwator Kraków Rak Swimsport Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 48.50 46.00 44.00 45.00 48.00 54.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/12/2018 - 17:18 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 17:18 |
1 2 3 4 5 6 | Pajerska Wiktoria Łącka Natalia Jeż Oliwia Kruk Julia Grela Amelia Majewska Wiktoria | 02 05 05 03 03 02 | Kmita Zabierzów Salwator Kraków Salwator Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Nemo Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.00 41.59 40.20 41.00 42.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/12/2018 - 17:21 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 17:21 |
1 2 3 4 5 | Bistroń Andrzej Seweryn Bartek Bartosik Marcin Jarosz Maciej Rogóż Jan | 03 05 02 02 05 | Rak Swimsport Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów Nemo Kraków Nemo Kraków Rak Swimsport Zabierzów | 06 06 06 06 06 | 45.00 43.00 30.00 30.01 43.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 14/12/2018 - 17:23 | 2 x 50m dowolny | Sztafeta Rodzinna Lista startowa |
Seria 1 z 3, 17:23 |
1 2 3 4 5 6 | Rodzina Dawiec Optima Skawina 2 Rodzina Rosiek I Rodzina Rosiek II Rodzina Płonka Rodzina Zając | Kmita Zabierzów Optima Skawina Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Optima Skawina Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 17:24 |
1 2 3 4 5 6 | Rodzina Bystroń Rodzina Osak Rodzina Kubis Rodzina Czerwiec Rodzina Niżnik Solna Miasto Wieliczka 2 | Rak Swimsport Zabierzów Sport Wise Kraków Zawodnik Niezrzeszony Kmita Zabierzów Rak Swimsport Zabierzów Solna Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 | Solna Miasto Wieliczka 3 Rodzina Wawro Rodzina Ziółko Rodzina Łukowicz Solna Miasto Wieliczka 1 Rodzina Rastabiga | Solna Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Zawodnik Niezrzeszony Solna Miasto Wieliczka Rak Swimsport Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |