Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja Zaierzów, 14/12/2018 |
1 - Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja | 14/12/2018 - 16:00 |
Konkurencja 1 14/12/2018 - 16:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kubis Gabriela | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | 19.42 | 156 | |||
2. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 20.82 | 126 | |||
3. | Stanek Lena | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 21.98 | 107 | |||
4. | Molik Hanna | 10 | OSR Zabierzów | 22.02 | 107 | |||
5. | Drews Matylda | 10 | Gladiator Krynica | 22.98 | 94 | |||
6. | Piecuch Julia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 25.19 | 71 | |||
7. | Dębowska Amelia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 25.41 | 69 | |||
8. | Kozioł Alicja | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 26.64 | 60 | |||
9. | Brózda Anna | 10 | Rak Swimsport Zabierzów | 27.11 | 57 | |||
10. | Kondaszewska Amelia | 10 | Optima Skawina | 28.95 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 14/12/2018 - 16:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 17.25 | 222 | |||
2. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 17.47 | 214 | |||
3. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 17.55 | 211 | |||
4. | Adamska Wiktoria | 09 | Kmita Zabierzów | 17.97 | 197 | |||
5. | Chrząszcz Matylda | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | 18.20 | 189 | |||
6. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 18.73 | 174 | |||
7. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.81 | 171 | |||
8. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 18.98 | 167 | |||
9. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 19.23 | 160 | |||
10. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.46 | 155 | |||
11. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.49 | 154 | |||
12. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 19.61 | 151 | |||
13. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.74 | 148 | |||
14. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.89 | 145 | |||
15. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.73 | 128 | |||
16. | Ponikiewicz Maja | 09 | Kmita Zabierzów | 22.94 | 94 | |||
17. | Miller Gabriela | 09 | Kmita Zabierzów | 24.11 | 81 | |||
18. | Wolak Maja | 09 | Kmita Zabierzów | 25.88 | 66 | |||
19. | Matiaszek Paulina | 09 | Gladiator Krynica | 26.57 | 61 | |||
20. | Mucha Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 28.23 | 50 | |||
21. | Radwanek Amelia | 09 | Kmita Zabierzów | 29.87 | 42 | |||
22. | Łaś Hania | 09 | Gladiator Krynica | 31.53 | 36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14/12/2018 - 16:10 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 17.20 | 149 | |||
2. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 17.50 | 142 | |||
3. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 17.79 | 135 | |||
4. | Makuch Paweł | 10 | Gladiator Krynica | 21.92 | 72 | |||
5. | Głuch Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 22.23 | 69 | |||
6. | Lembas Hugo | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 22.31 | 68 | |||
7. | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.55 | 58 | |||
8. | Dubel Adrian | 10 | Gladiator Krynica | 23.58 | 58 | |||
9. | Olszewski Igor | 10 | Kmita Zabierzów | 23.86 | 56 | |||
10. | Romański Karol | 10 | Rak Swimsport Zabierzów | 24.15 | 54 | |||
11. | Horbal Ignacy | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.36 | 52 | |||
12. | Sobek Michał | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 25.87 | 43 | |||
13. | Kopta Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.48 | 36 | |||
14. | Flaga Mikołaj | 10 | Rak Swimsport Zabierzów | 29.44 | 29 | |||
15. | Kuczara Piotr | 10 | OSR Zabierzów | 29.71 | 29 | |||
16. | Gaudyn Franciszek | 10 | Rak Swimsport Zabierzów | 30.32 | 27 | |||
17. | Kieras Dawid | 10 | Gladiator Krynica | 35.06 | 17 | |||
18. | Klimek Tomasz | 10 | Gladiator Krynica | 35.65 | 16 | |||
19. | Stelmach Kacper | 10 | Gladiator Krynica | 48.08 | 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14/12/2018 - 16:10 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 17.74 | 136 | |||
2. | Kowalczyk Antoni | 09 | Kmita Zabierzów | 18.73 | 115 | |||
3. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.02 | 110 | |||
4. | Nosal Dawid | 09 | Kmita Zabierzów | 19.93 | 96 | |||
5. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.46 | 88 | |||
6. | Skraba Marcin | 09 | Kmita Zabierzów | 21.36 | 78 | |||
7. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 23.66 | 57 | |||
8. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.89 | 55 | |||
9. | Staniewski Filip | 09 | Kmita Zabierzów | 25.22 | 47 | |||
10. | Więcek Szymon | 09 | Rak Swimsport Zabierzów | 26.20 | 42 | |||
11. | Wientzek Szymon | 09 | Kmita Zabierzów | 27.21 | 37 | |||
12. | Garlicki Tymoteusz | 09 | Kmita Zabierzów | 30.31 | 27 | |||
13. | Lisak Błażej | 09 | Gladiator Krynica | 32.17 | 22 | |||
14. | Świba Kacper | 09 | OSR Zabierzów | 34.69 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14/12/2018 - 16:19 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dutka-Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 19.26 | 160 | |||
2. | Bistroń Hanna | 11 | Rak Swimsport Zabierzów | 33.18 | 31 | |||
3. | Łulkasik Greta | 12 | Zawodnik Niezrzeszony | 33.85 | 29 | |||
4. | Chrząszcz Aleksandra | 14 | Zawodnik Niezrzeszony | 36.36 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14/12/2018 - 16:21 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Latoń Bartosz | 11 | Gladiator Krynica | 30.39 | 27 | |||
2. | Skoczek Jan | 12 | H2O Bochnia | 30.88 | 25 | |||
3. | Matiaszek Jakub | 11 | Gladiator Krynica | 33.00 | 21 | |||
4. | Łądka Oktawian | 11 | Rak Swimsport Zabierzów | 36.97 | 15 | |||
5. | Faron Arek | 11 | Gladiator Krynica | 41.87 | 10 | |||
6. | Kondaszewski Alex | 13 | Optima Skawina | 45.94 | 7 | |||
7. | Kowalczyk Antoni | 11 | Zawodnik Niezrzeszony | 1:00.28 | 3 | |||
8. | Kowalczyk Mikołaj | 13 | Zawodnik Niezrzeszony | 1:12.50 | 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14/12/2018 - 16:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kubis Gabriela | 10 | Zawodnik Niezrzeszony | 23.24 | 140 | |||
2. | Stanek Lena | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.73 | 116 | |||
3. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.81 | 115 | |||
4. | Drews Matylda | 10 | Gladiator Krynica | 25.46 | 106 | |||
5. | Piecuch Julia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.51 | 84 | |||
6. | Kozioł Alicja | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 27.85 | 81 | |||
7. | Dębowska Amelia | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 28.02 | 80 | |||
8. | Molik Hanna | 10 | OSR Zabierzów | 28.38 | 77 | |||
9. | Kondaszewska Amelia | 10 | Optima Skawina | 29.49 | 68 | |||
10. | Brózda Anna | 10 | Rak Swimsport Zabierzów | 31.76 | 55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14/12/2018 - 16:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 20.68 | 199 | |||
2. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 21.10 | 187 | |||
3. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.55 | 176 | |||
4. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.70 | 172 | |||
5. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.80 | 170 | |||
6. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.86 | 168 | |||
7. | Adamska Wiktoria | 09 | Kmita Zabierzów | 21.87 | 168 | |||
8. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 22.76 | 149 | |||
9. | Chrząszcz Matylda | 09 | Zawodnik Niezrzeszony | 22.84 | 147 | |||
10. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.12 | 142 | |||
11. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 24.01 | 127 | |||
12. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.27 | 123 | |||
13. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.60 | 118 | |||
14. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.88 | 114 | |||
15. | Matiaszek Paulina | 09 | Gladiator Krynica | 27.08 | 88 | |||
16. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 27.21 | 87 | |||
17. | Wolak Maja | 09 | Kmita Zabierzów | 27.85 | 81 | |||
18. | Miller Gabriela | 09 | Kmita Zabierzów | 29.15 | 71 | |||
19. | Mucha Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 29.40 | 69 | |||
20. | Ponikiewicz Maja | 09 | Kmita Zabierzów | 31.10 | 58 | |||
21. | Łaś Hania | 09 | Gladiator Krynica | 32.17 | 52 | |||
22. | Radwanek Amelia | 09 | Kmita Zabierzów | 39.07 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14/12/2018 - 16:35 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 20.60 | 127 | |||
2. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 21.70 | 108 | |||
3. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 21.89 | 106 | |||
4. | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.18 | 78 | |||
5. | Horbal Ignacy | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.76 | 73 | |||
6. | Dubel Adrian | 10 | Gladiator Krynica | 25.10 | 70 | |||
7. | Lembas Hugo | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 25.20 | 69 | |||
8. | Głuch Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 25.57 | 66 | |||
9. | Makuch Paweł | 10 | Gladiator Krynica | 26.09 | 62 | |||
10. | Sobek Michał | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 26.15 | 62 | |||
11. | Flaga Mikołaj | 10 | Rak Swimsport Zabierzów | 28.26 | 49 | |||
12. | Kopta Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 28.53 | 47 | |||
13. | Romański Karol | 10 | Rak Swimsport Zabierzów | 28.79 | 46 | |||
14. | Olszewski Igor | 10 | Kmita Zabierzów | 29.47 | 43 | |||
15. | Gaudyn Franciszek | 10 | Rak Swimsport Zabierzów | 31.14 | 36 | |||
16. | Klimek Tomasz | 10 | Gladiator Krynica | 35.25 | 25 | |||
17. | Kuczara Piotr | 10 | OSR Zabierzów | 35.97 | 23 | |||
18. | Kieras Dawid | 10 | Gladiator Krynica | 36.34 | 23 | |||
19. | Stelmach Kacper | 10 | Gladiator Krynica | 38.55 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14/12/2018 - 16:35 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowalczyk Antoni | 09 | Kmita Zabierzów | 21.76 | 107 | |||
2. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.62 | 96 | |||
3. | Nosal Dawid | 09 | Kmita Zabierzów | 23.05 | 90 | |||
4. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.07 | 90 | |||
5. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.41 | 86 | |||
6. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.86 | 81 | |||
7. | Skraba Marcin | 09 | Kmita Zabierzów | 25.45 | 67 | |||
8. | Staniewski Filip | 09 | Kmita Zabierzów | 27.00 | 56 | |||
9. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 28.81 | 46 | |||
10. | Wientzek Szymon | 09 | Kmita Zabierzów | 28.91 | 46 | |||
11. | Garlicki Tymoteusz | 09 | Kmita Zabierzów | 29.61 | 42 | |||
12. | Więcek Szymon | 09 | Rak Swimsport Zabierzów | 29.65 | 42 | |||
13. | Świba Kacper | 09 | OSR Zabierzów | 31.27 | 36 | |||
14. | Lisak Błażej | 09 | Gladiator Krynica | 32.38 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/12/2018 - 16:44 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Olga | 08 | Kmita Zabierzów | 43.00 | 151 | |||
2. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 44.22 | 139 | |||
3. | Siastała Patrycja | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | 54.77 | 73 | |||
4. | Skraba Dominika | 08 | Kmita Zabierzów | 54.85 | 73 | |||
5. | Barnak Emilia | 08 | Kmita Zabierzów | 55.23 | 71 | |||
6. | Kursa Weronika | 08 | Rak Swimsport Zabierzów | 55.57 | 70 | |||
7. | Dąbrowska Alicja | 08 | Kmita Zabierzów | 57.13 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/12/2018 - 16:44 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 42.66 | 155 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/12/2018 - 16:44 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Makuch Wiktoria | 06 | Gladiator Krynica | 39.03 | 202 | |||
2. | Rastabiga Julia | 06 | Rak Swimsport Zabierzów | 39.39 | 197 | |||
3. | Świątkowska Wiktoria | 06 | Gladiator Krynica | 50.69 | 92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/12/2018 - 16:49 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hajdo Michał | 08 | Salwator Kraków | 41.63 | 115 | |||
2. | Dratwa Błażej | 08 | Nemo Kraków | 49.15 | 70 | |||
3. | Bryła Dawid | 08 | Kmita Zabierzów | 49.72 | 67 | |||
4. | Kasperek Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 50.37 | 65 | |||
5. | Setera Maciej | 08 | Kmita Zabierzów | 58.08 | 42 | |||
6. | Wolny Julian | 08 | Kmita Zabierzów | 1:08.38 | 26 | |||
7. | Wrona Franciszek | 08 | Kmita Zabierzów | 1:12.18 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/12/2018 - 16:49 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Majcherczyk Remigiusz | 07 | Rak Swimsport Zabierzów | 38.99 | 140 | |||
2. | Zemła Antoni | 07 | Optima Skawina | 39.73 | 132 | |||
3. | Niżnik Mateusz | 07 | Rak Swimsport Zabierzów | 40.28 | 127 | |||
4. | Makuch Masym | 07 | Gladiator Krynica | 43.14 | 103 | |||
5. | Kułach Przemysław | 07 | Optima Skawina | 45.17 | 90 | |||
6. | Leśniak Jakub | 07 | OSR Zabierzów | 47.70 | 76 | |||
7. | Ziółko Borys | 07 | Rak Swimsport Zabierzów | 57.09 | 44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/12/2018 - 16:49 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cywicki Jan | 06 | Rak Swimsport Zabierzów | 38.35 | 147 | |||
2. | Smółka Tomasz | 06 | Rak Swimsport Zabierzów | 1:03.68 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14/12/2018 - 16:57 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 1:11.57 | 346 | 34.73 | 36.84 | |||
2. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 1:13.36 | 321 | 34.73 | 38.63 | |||
3. | Kruk Julia | 03 | Kmita Zabierzów | 1:15.03 | 300 | 35.49 | 39.54 | |||
4. | Jeż Oliwia | 05 | Salwator Kraków | 1:19.17 | 255 | 36.95 | 42.22 | |||
5. | Łącka Natalia | 05 | Salwator Kraków | 1:23.10 | 221 | 37.26 | 45.84 | |||
6. | Zawalska Anna | 02 | Zawodnik Niezrzeszony | 1:47.66 | 101 | 49.14 | 58.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14/12/2018 - 17:02 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bartosik Marcin | 02 | Nemo Kraków | 1:11.66 | 246 | 32.61 | 39.05 | |||
2. | Sosnowski Tymon | 02 | Nemo Kraków | 1:15.20 | 213 | 35.67 | 39.53 | |||
3. | Bistroń Andrzej | 03 | Rak Swimsport Zabierzów | 1:15.64 | 209 | 35.41 | 40.23 | |||
4. | Rogóż Jan | 06 | Rak Swimsport Zabierzów | 1:19.35 | 181 | 36.12 | 43.23 | |||
5. | Seweryn Bartek | 05 | Rak Swimsport Zabierzów | 1:27.23 | 136 | 38.25 | 48.98 | |||
6. | Nocula Damian | 04 | Nemo Kraków | 1:44.57 | 79 | 43.59 | 1:00.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/12/2018 - 17:05 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 49.50 | 139 | |||
2. | Madej Olga | 08 | Kmita Zabierzów | 49.62 | 138 | |||
3. | Skraba Dominika | 08 | Kmita Zabierzów | 55.27 | 100 | |||
4. | Siastała Patrycja | 08 | Zawodnik Niezrzeszony | 1:01.43 | 72 | |||
5. | Barnak Emilia | 08 | Kmita Zabierzów | 1:01.90 | 71 | |||
6. | Dąbrowska Alicja | 08 | Kmita Zabierzów | 1:03.28 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/12/2018 - 17:05 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 45.12 | 184 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/12/2018 - 17:05 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rastabiga Julia | 06 | Rak Swimsport Zabierzów | 44.61 | 190 | |||
2. | Makuch Wiktoria | 06 | Gladiator Krynica | 49.89 | 136 | |||
3. | Świątkowska Wiktoria | 06 | Gladiator Krynica | 58.78 | 83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/12/2018 - 17:10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hajdo Michał | 08 | Salwator Kraków | 47.35 | 103 | |||
2. | Wygoda Karol | 08 | Nemo Kraków | 53.37 | 72 | |||
3. | Kasperek Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 53.43 | 71 | |||
4. | Dratwa Błażej | 08 | Nemo Kraków | 54.80 | 66 | |||
5. | Bryła Dawid | 08 | Kmita Zabierzów | 57.22 | 58 | |||
6. | Setera Maciej | 08 | Kmita Zabierzów | 59.61 | 51 | |||
7. | Jaros Kacper | 08 | Kmita Zabierzów | 1:04.59 | 40 | |||
8. | Wolny Julian | 08 | Kmita Zabierzów | 1:06.41 | 37 | |||
9. | Wrona Franciszek | 08 | Kmita Zabierzów | 1:13.71 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/12/2018 - 17:10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Majcherczyk Remigiusz | 07 | Rak Swimsport Zabierzów | 48.21 | 97 | |||
2. | Niżnik Mateusz | 07 | Rak Swimsport Zabierzów | 49.50 | 90 | |||
3. | Makuch Masym | 07 | Gladiator Krynica | 50.77 | 83 | |||
4. | Leśniak Jakub | 07 | OSR Zabierzów | 51.34 | 81 | |||
5. | Zemła Antoni | 07 | Optima Skawina | 52.65 | 75 | |||
6. | Kułach Przemysław | 07 | Optima Skawina | 56.61 | 60 | |||
7. | Ziółko Borys | 07 | Rak Swimsport Zabierzów | 1:00.06 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/12/2018 - 17:10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cywicki Jan | 06 | Rak Swimsport Zabierzów | 47.45 | 102 | |||
2. | Smółka Tomasz | 06 | Rak Swimsport Zabierzów | 1:07.50 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/12/2018 - 17:18 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 37.51 | 274 | |||
2. | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 38.28 | 258 | |||
3. | Kruk Julia | 03 | Kmita Zabierzów | 38.75 | 249 | |||
4. | Jeż Oliwia | 05 | Salwator Kraków | 39.86 | 228 | |||
5. | Łącka Natalia | 05 | Salwator Kraków | 40.05 | 225 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/12/2018 - 17:21 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bartosik Marcin | 02 | Nemo Kraków | 36.57 | 211 | |||
2. | Jarosz Maciej | 02 | Nemo Kraków | 36.97 | 205 | |||
3. | Bistroń Andrzej | 03 | Rak Swimsport Zabierzów | 44.01 | 121 | |||
4. | Seweryn Bartek | 05 | Rak Swimsport Zabierzów | 44.92 | 114 |
PK | Rogóż Jan | 06 | Rak Swimsport Zabierzów | 43.14 | 129 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 14/12/2018 - 17:23 | Wszystkie, 2 x 50m dowolny | Sztafeta Rodzinna Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Rodzina Ziółko | Kmita Zabierzów | 1:01.49 | |||||
2. | Rodzina Czerwiec | Kmita Zabierzów | 1:03.16 | |||||
3. | Rodzina Pajerski | Kmita Zabierzów | 1:05.19 | |||||
4. | Rodzina Wawro | Kmita Zabierzów | 1:07.44 | |||||
5. | Rodzina Zając | Kmita Zabierzów | 1:11.84 | |||||
6. | Rodzina Kubis | Zawodnik Niezrzeszony | 1:14.90 | |||||
7. | Rodzina Osak | Sport Wise Kraków | 1:18.17 | |||||
8. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.98 | |||||
9. | Rodzina Niżnik | Rak Swimsport Zabierzów | 1:21.29 | |||||
10. | Rodzina Rastabiga | Rak Swimsport Zabierzów | 1:21.56 | |||||
11. | Rodzina Płonka | Optima Skawina | 1:23.71 | |||||
12. | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.33 | |||||
13. | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 1:29.33 | |||||
14. | Rodzina Rosiek I | Kmita Zabierzów | 1:53.71 | |||||
15. | Rodzina Rosiek II | Kmita Zabierzów | 1:59.51 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |