Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Myślenic Myślenice, 11/3/2018 |
1 - Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Myślenic | 11/3/2018 - 9:05 |
Konkurencja 1 11/3/2018 - 9:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kostańczyk Kaja | 09 | UKS Jedynka Łazy | 17.09 | |||
2 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 17.26 | |||
3 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 17.64 | |||
4 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 18.00 | |||
5 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 18.11 | |||
6 | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.85 | |||
7 | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.97 | |||
8 | Matysik Alicja | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 19.23 | |||
9 | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.27 | |||
10 | Adamska Wiktoria | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 20.10 | |||
11 | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.12 | |||
12 | Jarosz Hanna | 10 | UKS Omega Olkusz | 20.26 | |||
13 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 20.41 | |||
14 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.67 | |||
15 | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.70 | |||
16 | Bętkowska Emilia | 11 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
17 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
18 | Wyrwiak Julia | 09 | MKS Jordan Kraków | 21.10 | |||
19 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 21.16 | |||
20 | Korycińska Kaja | 09 | MKS Jordan Kraków | 21.80 | |||
21 | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.97 | |||
22 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
23 | Kliś Hanna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 22.02 | |||
24 | Piecuch Klaudia | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 22.28 | |||
25 | Jewiarz Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 22.32 | |||
26 | Kowal Patrycja | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 22.57 | |||
27 | Borowska Natalia | 10 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 22.62 | |||
28 | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.62 | |||
29 | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.07 | |||
30 | Borowska Agata | 10 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 23.09 | |||
31 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 23.09 | |||
32 | Małecka Karolina | 09 | TS Wisła Kraków | 23.21 | |||
33 | Wiendlocha Zuzanna | 09 | TS Wisła Kraków | 23.96 | |||
34 | Dudka- Wołoch Nicila | 11 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
35 | Tabor Kaja | 10 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
36 | Lachor Zuzanna | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 24.28 | |||
37 | Klimowicz Teresa | 09 | TS Wisła Kraków | 24.54 | |||
38 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.63 | |||
39 | Napierała Matylda | 09 | TS Wisła Kraków | 24.86 | |||
40 | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.90 | |||
41 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.49 | |||
42 | Manista Gabriela | 11 | KS Optima Skawina | 26.00 | |||
43 | Knutsen Stefania | 09 | KS Victoria Zawiercie | 26.50 | |||
44 | Kosmal Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.71 | |||
45 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 27.03 | |||
46 | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 27.45 | |||
47 | Hus Olivia | 09 | TS Wisła Kraków | 27.65 | |||
48 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.79 | |||
49 | Halberda Milena | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 27.94 | |||
50 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.17 | |||
51 | Terlikowska Liwia | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
52 | Baran Aleksandra | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
53 | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 30.21 | |||
54 | Walczak Anna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 30.68 | |||
55 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | 31.19 | |||
56 | Renduda Antonina | 09 | TS Wisła Kraków | 32.21 | |||
57 | Zarzycka Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 32.35 | |||
58 | Koszykowska Karolina | 09 | MKS Jordan Kraków | 32.50 | |||
59 | Więch Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | 32.82 | |||
60 | Jeziorska Wiktoria | 10 | MKS Jordan Kraków | 33.47 | |||
61 | Stefańska Agata | 11 | UKS PS Salwator Kraków | 33.90 | |||
62 | Wywiał Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 37.36 | |||
63 | Szostak Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 37.50 | |||
64 | Wajdzik Zuzanna | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
65 | Sacha Paulina | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
66 | Tokarska Natalia | 09 | KS Optima Skawina | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/3/2018 - 9:21 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Błaszczyk Olaf | 09 | UKS Jedynka Łazy | 17.68 | |||
2 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 17.83 | |||
3 | Piecuch Mateusz | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 17.88 | |||
4 | Duchnik Konrad | 09 | KS Limanowa Swim | 18.00 | |||
5 | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.20 | |||
6 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 18.88 | |||
7 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 19.00 | |||
8 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.19 | |||
9 | Ociepa Norbert | 09 | UKS Jedynka Łazy | 19.28 | |||
10 | Tarasek Igor | 10 | UKS Pro-Swim Kraków | 19.50 | |||
11 | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.86 | |||
12 | Kaczmarczyk Jakub | 09 | MKS Jordan Kraków | 19.97 | |||
13 | Bańdo Wojciech | 10 | TS Wisła Kraków | 19.98 | |||
14 | Misztal Olaf | 10 | UKS Pro-Swim Kraków | 20.00 | |||
15 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 20.00 | |||
16 | Mroncz Filip | 09 | UKS Jedynka Łazy | 20.23 | |||
17 | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 20.29 | |||
18 | Kopeć Szymon | 09 | UKS Jedynka Łazy | 20.45 | |||
19 | Kusiński Zenon | 09 | TS Wisła Kraków | 20.49 | |||
20 | Stanek Igor | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 20.50 | |||
21 | Frączek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 20.65 | |||
22 | Mroncz Wiktor | 09 | UKS Jedynka Łazy | 20.68 | |||
23 | Kuźnicki Michał | 09 | MKS Jordan Kraków | 20.79 | |||
24 | Przewoźnik Hubert | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 20.99 | |||
25 | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.56 | |||
26 | Sowula Adrian | 09 | MKS Jordan Kraków | 21.65 | |||
27 | Pietrakowski Aleksander | 09 | KS Victoria Zawiercie | 21.85 | |||
28 | Król Marek | 10 | KS Limanowa Swim | 22.00 | |||
29 | Dudek Antoni | 09 | TS Wisła Kraków | 22.12 | |||
30 | Targiel Tomasz | 10 | TS Wisła Kraków | 22.18 | |||
31 | Kwiecień Ignacy | 09 | TS Wisła Kraków | 22.32 | |||
32 | Kot Adam | 09 | TS Wisła Kraków | 22.43 | |||
33 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa Swim | 23.00 | |||
34 | Światłoń Bartosz | 09 | TS Wisła Kraków | 23.06 | |||
35 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | 23.15 | |||
36 | Nowak Jakub | 09 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 23.30 | |||
37 | Popiołek Jan | 09 | TS Wisła Kraków | 23.31 | |||
38 | Obrzud Łukasz | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 23.32 | |||
39 | Kaszuba Igor | 09 | TS Wisła Kraków | 23.89 | |||
40 | Baklarz Bartłomiej | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
41 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
42 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 24.26 | |||
43 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 24.31 | |||
44 | Kesselman Kyle | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.50 | |||
45 | Świeży Szymon | 09 | TS Wisła Kraków | 24.66 | |||
46 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.73 | |||
47 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 25.22 | |||
48 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.79 | |||
49 | Czekaj Franciszek | 09 | TS Wisła Kraków | 25.92 | |||
50 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.70 | |||
51 | Dwrenicki Artur | 09 | TS Wisła Kraków | 26.76 | |||
52 | Janiga Filip | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.70 | |||
53 | Madej Józef | 10 | SMS SwimArt Myślenice | 28.00 | |||
54 | Szlusarczyk Antoni | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 28.12 | |||
55 | Sarna Bartłomiej | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | 29.00 | |||
56 | Sadowski Oskar | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.67 | |||
57 | Gąsior Karol | 09 | TS Wisła Kraków | 30.12 | |||
58 | Kącki Grzegorz | 10 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 30.60 | |||
59 | Dacka Mateusz | 09 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 31.20 | |||
60 | Zawisza Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 31.50 | |||
61 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | 32.44 | |||
62 | Bigos Patryk | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 32.56 | |||
63 | Nieścioruk Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 33.62 | |||
64 | Bielecki Patryk | 09 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
65 | Kostańczyk Olgierd | 12 | UKS Jedynka Łazy | 34.31 | |||
66 | Jędras Michał | 10 | MKS Jordan Kraków | 34.82 | |||
67 | Navozenko Michal | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 35.01 | |||
68 | Chudzio Mateusz | 09 | TS Wisła Kraków | 35.21 | |||
69 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 35.67 | |||
70 | Grochowski Julek | 11 | KS Victoria Zawiercie | 36.00 | |||
71 | Jania Filip | 10 | MKS Jordan Kraków | 41.99 | |||
72 | Putek Dawid | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
73 | Zachwieja Tomasz | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/3/2018 - 9:40 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 20.27 | |||
2 | Kostańczyk Kaja | 09 | UKS Jedynka Łazy | 20.69 | |||
3 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 20.76 | |||
4 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 21.12 | |||
5 | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.34 | |||
6 | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.76 | |||
7 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
8 | Matysik Alicja | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 22.22 | |||
9 | Kowal Patrycja | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 22.57 | |||
10 | Jarosz Hanna | 10 | UKS Omega Olkusz | 22.81 | |||
11 | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.85 | |||
12 | Adamska Wiktoria | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 22.95 | |||
13 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 22.99 | |||
14 | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.30 | |||
15 | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.42 | |||
16 | Borowska Agata | 10 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 23.50 | |||
17 | Wyrwiak Julia | 09 | MKS Jordan Kraków | 23.50 | |||
18 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
19 | Korycińska Kaja | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
20 | Bętkowska Emilia | 11 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
21 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
22 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
23 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.15 | |||
24 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 24.30 | |||
25 | Małecka Karolina | 09 | TS Wisła Kraków | 24.52 | |||
26 | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.79 | |||
27 | Kliś Hanna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 24.95 | |||
28 | Piecuch Klaudia | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 25.14 | |||
29 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.15 | |||
30 | Lachor Zuzanna | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 25.43 | |||
31 | Borowska Natalia | 10 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 25.50 | |||
32 | Jewiarz Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.78 | |||
33 | Napierała Matylda | 09 | TS Wisła Kraków | 25.91 | |||
34 | Wiendlocha Zuzanna | 09 | TS Wisła Kraków | 26.08 | |||
35 | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 26.40 | |||
36 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.56 | |||
37 | Klimowicz Teresa | 09 | TS Wisła Kraków | 26.76 | |||
38 | Więch Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.25 | |||
39 | Halberda Milena | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 27.40 | |||
40 | Kosmal Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.46 | |||
41 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.48 | |||
42 | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.54 | |||
43 | Kuśmierkiewicz Emilia | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 28.25 | |||
44 | Zarzycka Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.45 | |||
45 | Hus Olivia | 09 | TS Wisła Kraków | 28.76 | |||
46 | Koszykowska Karolina | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.00 | |||
47 | Dudka- Wołoch Nicila | 11 | KS Optima Skawina | 29.00 | |||
48 | Tabor Kaja | 10 | KS Optima Skawina | 29.00 | |||
49 | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.04 | |||
50 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | 29.44 | |||
51 | Terlikowska Liwia | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
52 | Baran Aleksandra | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
53 | Manista Gabriela | 11 | KS Optima Skawina | 30.00 | |||
54 | Jeziorska Wiktoria | 10 | MKS Jordan Kraków | 30.48 | |||
55 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 30.92 | |||
56 | Walczak Anna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 31.00 | |||
57 | Kierońska Maryla | 11 | BOSiR Brzesko | 31.41 | |||
58 | Knutsen Stefania | 09 | KS Victoria Zawiercie | 31.50 | |||
59 | Szostak Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 33.78 | |||
60 | Wywiał Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 33.94 | |||
61 | Stefańska Agata | 11 | UKS PS Salwator Kraków | 34.30 | |||
62 | Renduda Antonina | 09 | TS Wisła Kraków | 34.32 | |||
63 | Wajdzik Zuzanna | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
64 | Sacha Paulina | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
65 | Tokarska Natalia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
66 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/3/2018 - 9:57 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ociepa Norbert | 09 | UKS Jedynka Łazy | 20.35 | |||
2 | Król Marek | 10 | KS Limanowa Swim | 21.00 | |||
3 | Tarasek Igor | 10 | UKS Pro-Swim Kraków | 22.00 | |||
4 | Duchnik Konrad | 09 | KS Limanowa Swim | 22.00 | |||
5 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
6 | Błaszczyk Olaf | 09 | UKS Jedynka Łazy | 22.34 | |||
7 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 22.43 | |||
8 | Kuźnicki Michał | 09 | MKS Jordan Kraków | 22.87 | |||
9 | Frączek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 22.95 | |||
10 | Misztal Olaf | 10 | UKS Pro-Swim Kraków | 23.00 | |||
11 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa Swim | 23.00 | |||
12 | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.01 | |||
13 | Piecuch Mateusz | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 23.23 | |||
14 | Dudek Antoni | 09 | TS Wisła Kraków | 23.32 | |||
15 | Nowak Jakub | 09 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 23.40 | |||
16 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.46 | |||
17 | Kaczmarczyk Jakub | 09 | MKS Jordan Kraków | 23.63 | |||
18 | Mroncz Filip | 09 | UKS Jedynka Łazy | 23.75 | |||
19 | Mroncz Wiktor | 09 | UKS Jedynka Łazy | 23.75 | |||
20 | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.97 | |||
21 | Stanek Igor | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 24.00 | |||
22 | Pietrakowski Aleksander | 09 | KS Victoria Zawiercie | 24.02 | |||
23 | Kopeć Szymon | 09 | UKS Jedynka Łazy | 24.09 | |||
24 | Bańdo Wojciech | 10 | TS Wisła Kraków | 24.15 | |||
25 | Kot Adam | 09 | TS Wisła Kraków | 24.30 | |||
26 | Popiołek Jan | 09 | TS Wisła Kraków | 24.32 | |||
27 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.35 | |||
28 | Kwiecień Ignacy | 09 | TS Wisła Kraków | 24.43 | |||
29 | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.50 | |||
30 | Świeży Szymon | 09 | TS Wisła Kraków | 24.56 | |||
31 | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.64 | |||
32 | Kaszuba Igor | 09 | TS Wisła Kraków | 24.92 | |||
33 | Kesselman Kyle | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
34 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 25.00 | |||
35 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 25.03 | |||
36 | Sowula Adrian | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.69 | |||
37 | Targiel Tomasz | 10 | TS Wisła Kraków | 25.71 | |||
38 | Światłoń Bartosz | 09 | TS Wisła Kraków | 25.92 | |||
39 | Baklarz Bartłomiej | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
40 | Przewoźnik Hubert | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 26.13 | |||
41 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.50 | |||
42 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 26.90 | |||
43 | Dwrenicki Artur | 09 | TS Wisła Kraków | 26.91 | |||
44 | Madej Józef | 10 | SMS SwimArt Myślenice | 27.00 | |||
45 | Bigos Patryk | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 27.42 | |||
46 | Nieścioruk Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.99 | |||
47 | Janiga Filip | 09 | MKS Jordan Kraków | 28.00 | |||
48 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 28.00 | |||
49 | Czekaj Franciszek | 09 | TS Wisła Kraków | 28.09 | |||
50 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 28.32 | |||
51 | Obrzud Łukasz | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 28.48 | |||
52 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 28.59 | |||
53 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.90 | |||
54 | Szlusarczyk Antoni | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 29.03 | |||
55 | Kącki Grzegorz | 10 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 29.50 | |||
56 | Sadowski Oskar | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.50 | |||
57 | Chudzio Mateusz | 09 | TS Wisła Kraków | 29.87 | |||
58 | Navozenko Michal | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 30.09 | |||
59 | Gąsior Karol | 09 | TS Wisła Kraków | 31.05 | |||
60 | Kostańczyk Olgierd | 12 | UKS Jedynka Łazy | 31.19 | |||
61 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | 31.95 | |||
62 | Sarna Bartłomiej | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | 32.00 | |||
63 | Zawisza Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
64 | Dacka Mateusz | 09 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 32.10 | |||
65 | Jędras Michał | 10 | MKS Jordan Kraków | 32.68 | |||
66 | Jania Filip | 10 | MKS Jordan Kraków | 34.51 | |||
67 | Bielecki Patryk | 09 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
68 | Bielecki Patryk | 09 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
69 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 36.30 | |||
70 | Putek Dawid | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 38.79 | |||
71 | Zachwieja Tomasz | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
72 | Grochowski Julek | 11 | KS Victoria Zawiercie | NT | |||
73 | Kusiński Zenon | 09 | TS Wisła Kraków | NT | |||
74 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/3/2018 - 10:16 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | STP 1 | MKS STP Nowy Sącz | 1:15.00 | ||||
2 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | 1:25.00 | ||||
3 | Jordan Kraków 2 | MKS Jordan Kraków | 1:28.00 | ||||
4 | Delfiny | Solne Miasto Wieliczka | 1:28.00 | ||||
5 | Jordan Kraków 3 | MKS Jordan Kraków | 1:30.00 | ||||
6 | Rekiny | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.00 | ||||
7 | Ondraszek Bielsko B. 1 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 1:50.20 | ||||
8 | Nika Sport Team Kraków 1 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | ||||
9 | Wisła Kraków 1 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
10 | Wisła Kraków 2 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
11 | Wisła Kraków 3 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
12 | Optima Skawina 1 | KS Optima Skawina | NT | ||||
13 | STP 2 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/3/2018 - 10:55 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 32.40 | |||
2 | Machno Anna | 07 | KS Victoria Zawiercie | 32.50 | |||
3 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa Swim | 32.90 | |||
4 | Waszczuk Klara | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 34.20 | |||
5 | Łazarz Milena | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 34.25 | |||
6 | Marciniak Aleksandra | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 34.50 | |||
7 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 34.96 | |||
8 | Gracjasz Wiktoria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 35.00 | |||
9 | Łucja Gorlich | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 36.00 | |||
10 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 36.93 | |||
11 | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 37.15 | |||
12 | Wąsowicz Izabela | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 38.00 | |||
13 | Gil Malwina | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 38.10 | |||
14 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 38.49 | |||
15 | Bajorek Hanna | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 38.50 | |||
16 | Cichy Julia | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 38.85 | |||
17 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 39.00 | |||
18 | Góral Michalina | 08 | UKS Jedynka Łazy | 39.44 | |||
19 | Krzyżaniak Zofia | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 39.49 | |||
20 | Kuder Aleksandra | 06 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 39.80 | |||
21 | Jałowiecka Gabriela | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 40.00 | |||
22 | Niechajewicz Martyna | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 40.00 | |||
23 | Stoch Małgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 40.00 | |||
24 | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 40.30 | |||
25 | Kozioł Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 41.25 | |||
26 | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 41.73 | |||
27 | Dąbrowska Maja | 08 | UKS Jedynka Łazy | 42.12 | |||
28 | Mamot Maria | 07 | MKS Jordan Kraków | 42.15 | |||
29 | Szostak Natasza | 08 | MKS Jordan Kraków | 42.22 | |||
30 | Lachor Wiktoria | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 42.38 | |||
31 | Kornelia Manista | 07 | KS Optima Skawina | 43.00 | |||
32 | Kołaczyk Antonina | 08 | KS Optima Skawina | 43.00 | |||
33 | Jakubowska Kaja | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 43.11 | |||
34 | Opyrchał Łucja | 07 | KS Optima Skawina | 44.00 | |||
35 | Sawińska Antonina | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 44.50 | |||
36 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 45.79 | |||
37 | Pucek Patrycja | 08 | UKS Jedynka Łazy | 45.89 | |||
38 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 46.55 | |||
39 | Wrona Maria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 48.00 | |||
40 | Kowaliczek Wiktoria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 48.00 | |||
41 | Król Maja | 08 | KS Limanowa Swim | 48.00 | |||
42 | Myszka Roksana | 08 | KS Limanowa Swim | 48.00 | |||
43 | Przybysz Greta | 07 | MKS Jordan Kraków | 48.34 | |||
44 | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 48.59 | |||
45 | Przybyła Maria | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 50.22 | |||
46 | Sokołowska Lena | 08 | MKS Jordan Kraków | 52.30 | |||
47 | Mykicka Wiktoria | 07 | MKS Jordan Kraków | 52.73 | |||
48 | Szczygieł Maja | 08 | KS Victoria Zawiercie | 52.90 | |||
49 | Zawalska Weronika | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 52.90 | |||
50 | Błoch Joanna | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 53.15 | |||
51 | Bębenek Natalia | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 53.60 | |||
52 | Gola Natalia | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 58.50 | |||
53 | Łapa Kamila | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 1:00.00 | |||
54 | Wrzos Zuzanna | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 1:04.03 | |||
55 | Mroczek Martyna | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 1:04.96 | |||
56 | Iskierka Katarzyna | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 1:06.30 | |||
57 | Wajdzik Zofia | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
58 | Chwastowicz Emilia | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
59 | Woźny Lilliana | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
60 | Janicka Karolina | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
61 | Bobak Oliwia | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
62 | Grubarek Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
63 | Król Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
64 | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | NT | |||
65 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/3/2018 - 11:15 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wdowiak Dominik | 07 | UKS Jedynka Łazy | 32.46 | |||
2 | Aksamit Wiktor | 06 | KS Limanowa Swim | 33.00 | |||
3 | Twardowski Kamil | 06 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 33.26 | |||
4 | Sarnat Szymon | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 33.65 | |||
5 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 34.11 | |||
6 | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 34.50 | |||
7 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 34.72 | |||
8 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 35.10 | |||
9 | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 35.20 | |||
10 | Proszek Jan | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 35.53 | |||
11 | Pasich Marcel | 07 | UKS Jedynka Łazy | 36.56 | |||
12 | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 37.28 | |||
13 | Chabasiewicz Jakub | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 37.30 | |||
14 | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 37.44 | |||
15 | Płaczek Mateusz | 07 | TS Wisła Kraków | 37.68 | |||
16 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 37.73 | |||
17 | Grochowski kacper | 08 | KS Victoria Zawiercie | 37.90 | |||
18 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | 37.95 | |||
19 | Olszewski Maciej | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 38.00 | |||
20 | Golonka Konrad | 07 | KS Limanowa Swim | 38.00 | |||
21 | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 38.50 | |||
22 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 38.70 | |||
23 | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 38.75 | |||
24 | Czarny Radosław | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 39.00 | |||
25 | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.00 | |||
26 | Parzoch Krzysztof | 07 | UKS Jedynka Łazy | 39.89 | |||
27 | Zawierucha Gabriel | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 40.00 | |||
28 | Maliszewski Szymon | 08 | KS Optima Skawina | 41.00 | |||
29 | Rumin Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 43.14 | |||
30 | Walczak Szymon | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 43.24 | |||
31 | Paluch Igor | 07 | MKS Jordan Kraków | 43.77 | |||
32 | Stefański Juliusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 44.29 | |||
33 | Grzanka Patryk | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 44.48 | |||
34 | Żak Bartosz | 08 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
35 | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 45.57 | |||
36 | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 45.61 | |||
37 | Hajdo Michał | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 46.00 | |||
38 | Klimowicz Jan | 07 | TS Wisła Kraków | 48.47 | |||
39 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 48.86 | |||
40 | Warunek Antoni | 08 | TS Wisła Kraków | 50.56 | |||
41 | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 53.83 | |||
42 | Nowakowski Igor | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 53.99 | |||
43 | Sarna Mateusz | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 55.00 | |||
44 | Targoński Adam | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 56.76 | |||
45 | Mańka Bartosz | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 58.81 | |||
46 | Halberda Mateusz | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
47 | Kaczanowski Kacper | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
48 | Pitala Edward | 06 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
49 | Łożyński Dariusz | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
50 | Walewski Kacper | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
51 | Heiza Ignacy | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
52 | Grigorian Kyle | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
53 | Piotrowski Aleksander | 08 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/3/2018 - 11:31 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Habowska Weronika | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 32.59 | |||
2 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 34.84 | |||
3 | Żurkowska Weronika | 04 | UKS Pro-Swim Kraków | 36.00 | |||
4 | Madej Faustyna | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 36.37 | |||
5 | Sułkowska Zuzanna | 03 | KS Limanowa Swim | 37.00 | |||
6 | Aksamit Gabriela | 04 | KS Limanowa Swim | 37.00 | |||
7 | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 37.11 | |||
8 | Szuba-Łata Daria | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 37.19 | |||
9 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 37.80 | |||
10 | Wrona Ewa | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 38.14 | |||
11 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 38.76 | |||
12 | Kopp Oliwia | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 38.85 | |||
13 | Piątek Zofia | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
14 | Parchańska Julia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
15 | Borowska Oliwia | 06 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 39.00 | |||
16 | Vasilendiuc Emilia | 04 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
17 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 39.26 | |||
18 | Litwa Justyna | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 39.70 | |||
19 | Waszczuk Klara | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 40.50 | |||
20 | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 40.77 | |||
21 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 41.26 | |||
22 | Łanda Zofia | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 41.85 | |||
23 | Urbańczyk Iga | 03 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
24 | Kuder Aleksandra | 06 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 42.25 | |||
25 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 42.66 | |||
26 | Świętek Ilona | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 43.00 | |||
27 | Pilecka Maja | 05 | MOSiR Wodnik Krosno | 43.25 | |||
28 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 43.55 | |||
29 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 43.69 | |||
30 | Jałowiecka Gabriela | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 44.00 | |||
31 | Gil Malwina | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 44.60 | |||
32 | Bajorek Hanna | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 44.80 | |||
33 | Łącka Natalia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 44.80 | |||
34 | Biela Jagoda | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 44.80 | |||
35 | Jeż Oliwia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 45.00 | |||
36 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 45.00 | |||
37 | Cichy Julia | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 45.31 | |||
38 | Florkiewicz Kalina | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 45.77 | |||
39 | Krzyżaniak Zofia | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 45.85 | |||
40 | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 46.46 | |||
41 | Kornelia Manista | 07 | KS Optima Skawina | 47.00 | |||
42 | Szostak Natasza | 08 | MKS Jordan Kraków | 47.00 | |||
43 | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 47.45 | |||
44 | Opyrchał Łucja | 07 | KS Optima Skawina | 48.00 | |||
45 | Mamot Maria | 07 | MKS Jordan Kraków | 48.80 | |||
46 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 48.80 | |||
47 | Kołaczyk Antonina | 08 | KS Optima Skawina | 49.00 | |||
48 | Kozioł Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 49.33 | |||
49 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 49.94 | |||
50 | Wrona Maria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 50.00 | |||
51 | Jakubowska Kaja | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 50.64 | |||
52 | Myszka Roksana | 08 | KS Limanowa Swim | 51.00 | |||
53 | Kowaliczek Wiktoria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 52.00 | |||
54 | Adamus Amelia | 08 | MKS Jordan Kraków | 53.00 | |||
55 | Przybyła Maria | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 53.39 | |||
56 | Sokołowska Lena | 08 | MKS Jordan Kraków | 54.48 | |||
57 | Błoch Joanna | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 55.69 | |||
58 | Gola Natalia | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 56.53 | |||
59 | Mykicka Wiktoria | 07 | MKS Jordan Kraków | 58.00 | |||
60 | Łapa Kamila | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 1:00.00 | |||
61 | Mroczek Martyna | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 1:02.57 | |||
62 | Iskierka Katarzyna | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 1:05.20 | |||
63 | Wrzos Zuzanna | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 1:05.20 | |||
64 | Wajdzik Zofia | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
65 | Chwastowicz Emilia | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
66 | Woźny Lilliana | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
67 | Janicka Karolina | 08 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
68 | Bobak Oliwia | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
69 | Król Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
70 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
71 | Pawlik Iza | 03 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/3/2018 - 11:53 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 29.35 | |||
2 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 29.97 | |||
3 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 30.89 | |||
4 | Litwa Tomasz | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 32.89 | |||
5 | Sadowy Piotr | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 33.89 | |||
6 | Staszowski Jakub | 04 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
7 | Ślęczka Nataniel | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 34.04 | |||
8 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 34.11 | |||
9 | Misztal Oliwier | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 36.00 | |||
10 | Tobiasz Maciej | 02 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
11 | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.11 | |||
12 | Aksamit Wiktor | 06 | KS Limanowa Swim | 38.00 | |||
13 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 38.21 | |||
14 | Słaby Adrian | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 38.23 | |||
15 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 38.47 | |||
16 | Sarnat Szymon | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 39.28 | |||
17 | Opaliński Alan | 05 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 39.41 | |||
18 | Twardowski Kamil | 06 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 39.45 | |||
19 | Olszewski Maciej | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 40.20 | |||
20 | Grochowski kacper | 08 | KS Victoria Zawiercie | 41.00 | |||
21 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 41.06 | |||
22 | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 41.73 | |||
23 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 42.10 | |||
24 | Proszek Jan | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 42.14 | |||
25 | Pasich Marcel | 07 | UKS Jedynka Łazy | 42.26 | |||
26 | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 42.31 | |||
27 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 42.70 | |||
28 | Podmokły Jakub | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 42.95 | |||
29 | Parzoch Krzysztof | 07 | UKS Jedynka Łazy | 43.45 | |||
30 | Czarny Radosław | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 44.00 | |||
31 | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 44.00 | |||
32 | Płaczek Mateusz | 07 | TS Wisła Kraków | 44.19 | |||
33 | Pasich Hubert | 07 | UKS Jedynka Łazy | 44.38 | |||
34 | Zawierucha Gabriel | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 45.00 | |||
35 | Maliszewski Szymon | 08 | KS Optima Skawina | 46.00 | |||
36 | Jakubas Michał | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 46.29 | |||
37 | Paluch Igor | 07 | MKS Jordan Kraków | 46.32 | |||
38 | Stefański Juliusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 48.10 | |||
39 | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 49.74 | |||
40 | Hajdo Michał | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 50.00 | |||
41 | Nosal Mateusz | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 50.00 | |||
42 | Żak Bartosz | 08 | MKS Jordan Kraków | 50.00 | |||
43 | Rumin Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 51.49 | |||
44 | Matuszek Filip | 07 | UKS Victoria Kozy | 52.16 | |||
45 | Klimowicz Jan | 07 | TS Wisła Kraków | 53.84 | |||
46 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 54.15 | |||
47 | Walczak Szymon | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 54.85 | |||
48 | Mańka Bartosz | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 58.81 | |||
49 | Sarna Mateusz | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 59.00 | |||
50 | Nowakowski Igor | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 59.08 | |||
51 | Targoński Adam | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 1:00.52 | |||
52 | Kaczanowski Kacper | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
53 | Pyrc Jędrzej | 08 | KS Limanowa Swim | NT | |||
54 | Łożyński Dariusz | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
55 | Walewski Kacper | 08 | TS Wisła Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/3/2018 - 12:11 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Koczur Michał | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 30.89 | |||
2 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 35.52 | |||
3 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 36.03 | |||
4 | Panek Nikola | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 36.15 | |||
5 | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 36.92 | |||
6 | Kopp Oliwia | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 37.78 | |||
7 | Dzik Wiktoria | 04 | KS Limanowa Swim | 38.00 | |||
8 | Copija Daria | 04 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
9 | Aksamit Gabriela | 04 | KS Limanowa Swim | 39.00 | |||
10 | Dziendziel Eliza | 04 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 39.84 | |||
11 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa Swim | 40.00 | |||
12 | Niechajewicz Martyna | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 40.00 | |||
13 | Wrona Ewa | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 40.52 | |||
14 | Łucja Gorlich | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 41.50 | |||
15 | Biedroń Wiktoria | 05 | KS Limanowa Swim | 42.00 | |||
16 | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 42.50 | |||
17 | Marciniak Aleksandra | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 43.00 | |||
18 | Chaba Maria | 02 | UKS Jedynka Łazy | 43.09 | |||
19 | Marczak Martyna | 05 | MOSiR Wodnik Krosno | 43.85 | |||
20 | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 43.88 | |||
21 | Parchańska Julia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 44.00 | |||
22 | Twaróg Anna | 03 | KS Limanowa Swim | 44.00 | |||
23 | Nieciuńska Aleksandra | 04 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
24 | Wąsowicz Izabela | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 44.60 | |||
25 | Pawlik Iza | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 44.99 | |||
26 | Stoch Małgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 45.00 | |||
27 | Vasilendiuc Emilia | 04 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
28 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 45.66 | |||
29 | Florkiewicz Kalina | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 46.82 | |||
30 | Góral Michalina | 08 | UKS Jedynka Łazy | 47.12 | |||
31 | Wieczorek Diana | 07 | UKS Jedynka Łazy | 47.99 | |||
32 | Litwa Justyna | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 48.01 | |||
33 | Całka Alicja | 07 | TS Wisła Kraków | 48.30 | |||
34 | Sawińska Antonina | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 48.50 | |||
35 | Łanda Zofia | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 48.59 | |||
36 | Filapek Wiktoria | 05 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 48.75 | |||
37 | Goj Katarzyna | 08 | KS Victoria Zawiercie | 48.80 | |||
38 | Łazarz Milena | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 49.00 | |||
39 | Gracjasz Wiktoria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 49.00 | |||
40 | Dąbrowska Maja | 08 | UKS Jedynka Łazy | 49.34 | |||
41 | Bocheńska Zofia | 08 | UKS Jedynka Łazy | 51.67 | |||
42 | Pucek Patrycja | 08 | UKS Jedynka Łazy | 53.67 | |||
43 | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 55.37 | |||
44 | Lachor Wiktoria | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 55.60 | |||
45 | Przybysz Greta | 07 | MKS Jordan Kraków | 56.71 | |||
46 | Zawalska Weronika | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 57.76 | |||
47 | Szczygieł Maja | 08 | KS Victoria Zawiercie | 58.00 | |||
48 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 58.40 | |||
49 | Król Maja | 08 | KS Limanowa Swim | 59.00 | |||
50 | Bębenek Natalia | 08 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 1:06.74 | |||
51 | Adamus Amelia | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
52 | Grubarek Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
53 | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | NT | |||
54 | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
55 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/3/2018 - 12:30 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sowa Karol | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 32.15 | |||
2 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 33.15 | |||
3 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 34.14 | |||
4 | Dyrek Michał | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 34.65 | |||
5 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 37.11 | |||
6 | Misztal Oliwier | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 38.00 | |||
7 | Dudka Filip | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 38.17 | |||
8 | Wdowiak Dominik | 07 | UKS Jedynka Łazy | 40.03 | |||
9 | Sadowy Piotr | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 40.93 | |||
10 | Twaróg Jacek | 05 | KS Limanowa Swim | 42.00 | |||
11 | Miska Antoni | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 43.79 | |||
12 | Chabasiewicz Jakub | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 45.01 | |||
13 | Litwa Tomasz | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 45.20 | |||
14 | Golonka Konrad | 07 | KS Limanowa Swim | 46.00 | |||
15 | Sowa Bartłomiej | 04 | KS Limanowa Swim | 46.00 | |||
16 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 46.78 | |||
17 | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 47.18 | |||
18 | Podmokły Jakub | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 47.50 | |||
19 | Pasich Hubert | 07 | UKS Jedynka Łazy | 47.89 | |||
20 | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 48.00 | |||
21 | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 50.18 | |||
22 | Strojek Mikołaj | 08 | UKS Victoria Kozy | 51.62 | |||
23 | Matuszek Filip | 07 | UKS Victoria Kozy | 52.79 | |||
24 | Halberda Mateusz | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 53.57 | |||
25 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | 54.09 | |||
26 | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 55.00 | |||
27 | Jakubas Michał | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 55.53 | |||
28 | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 56.64 | |||
29 | Grzanka Patryk | 07 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 58.21 | |||
30 | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 59.00 | |||
31 | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:00.00 | |||
32 | Pyrc Jędrzej | 08 | KS Limanowa Swim | NT | |||
33 | Pitala Edward | 06 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
34 | Warunek Antoni | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
35 | Heiza Ignacy | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
36 | Grigorian Kyle | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
37 | Piotrowski Aleksander | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
38 | Słaby Adrian | 05 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/3/2018 - 12:44 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Madej Faustyna | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 1:03.83 | |||
2 | Habowska Weronika | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 1:05.00 | |||
3 | Przybyła Gabriela | 05 | UKS Jedynka Łazy | 1:05.36 | |||
4 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 1:05.81 | |||
5 | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:07.43 | |||
6 | Żurkowska Weronika | 04 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:08.00 | |||
7 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 1:08.00 | |||
8 | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:08.90 | |||
9 | Szuba-Łata Daria | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 1:09.00 | |||
10 | Dzik Wiktoria | 04 | KS Limanowa Swim | 1:10.00 | |||
11 | Dziendziel Eliza | 04 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 1:11.91 | |||
12 | Biedroń Wiktoria | 05 | KS Limanowa Swim | 1:15.00 | |||
13 | Marczak Martyna | 05 | MOSiR Wodnik Krosno | 1:16.44 | |||
14 | Urbańczyk Iga | 03 | MKS Jordan Kraków | 1:17.00 | |||
15 | Nieciuńska Aleksandra | 04 | MKS Jordan Kraków | 1:17.00 | |||
16 | Twaróg Anna | 03 | KS Limanowa Swim | 1:18.00 | |||
17 | Piątek Zofia | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 1:19.00 | |||
18 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 1:19.17 | |||
19 | Copija Daria | 04 | UKS Jasień Sucha Besk. | 1:20.00 | |||
20 | Sułkowska Zuzanna | 03 | KS Limanowa Swim | 1:20.00 | |||
21 | Biela Jagoda | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 1:20.00 | |||
22 | Pilecka Maja | 05 | MOSiR Wodnik Krosno | 1:21.48 | |||
23 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:22.20 | |||
24 | Jeż Oliwia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:24.00 | |||
25 | Chaba Maria | 02 | UKS Jedynka Łazy | 1:25.67 | |||
26 | Łącka Natalia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:26.50 | |||
27 | Świętek Ilona | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/3/2018 - 12:55 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 57.68 | |||
2 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 57.87 | |||
3 | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 58.34 | |||
4 | Sowa Karol | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 1:00.00 | |||
5 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:01.05 | |||
6 | Dyrek Michał | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:01.59 | |||
7 | Staszowski Jakub | 04 | MKS Jordan Kraków | 1:02.00 | |||
8 | Tobiasz Maciej | 02 | MKS Jordan Kraków | 1:02.00 | |||
9 | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:03.11 | |||
10 | Błaszczyk Filip | 02 | UKS Jedynka Łazy | 1:03.24 | |||
11 | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:03.70 | |||
12 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 1:03.93 | |||
13 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 1:05.13 | |||
14 | Podolecki Jakub | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:09.00 | |||
15 | Ślęczka Nataniel | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 1:09.17 | |||
16 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 1:11.09 | |||
17 | Droński Wojciech | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 1:14.31 | |||
18 | Opaliński Alan | 05 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 1:16.52 | |||
19 | Sowa Bartłomiej | 04 | KS Limanowa Swim | 1:17.00 | |||
20 | Twaróg Jacek | 05 | KS Limanowa Swim | 1:20.00 | |||
21 | Miska Antoni | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 1:21.00 | |||
22 | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:22.66 | |||
23 | Dudka Filip | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 1:24.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/3/2018 - 13:05 | Kobiet, 100m zmienny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Koczur Michał | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 1:08.15 | |||
2 | Panek Nikola | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 1:12.55 | |||
3 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 1:12.97 | |||
4 | Przybyła Gabriela | 05 | UKS Jedynka Łazy | 1:13.02 | |||
5 | Madej Faustyna | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 1:14.36 | |||
6 | Kopp Oliwia | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 1:14.40 | |||
7 | Borowska Oliwia | 06 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 1:16.52 | |||
8 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 1:18.31 | |||
9 | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:20.32 | |||
10 | Szuba-Łata Daria | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 1:20.71 | |||
11 | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:20.94 | |||
12 | Machno Anna | 07 | KS Victoria Zawiercie | 1:22.02 | |||
13 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:29.52 | |||
14 | Całka Alicja | 07 | TS Wisła Kraków | 1:29.80 | |||
15 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:30.74 | |||
16 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 1:34.67 | |||
17 | Wieczorek Diana | 07 | UKS Jedynka Łazy | 1:34.71 | |||
18 | Goj Katarzyna | 08 | KS Victoria Zawiercie | 1:37.00 | |||
19 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:38.99 | |||
20 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:39.81 | |||
21 | Bocheńska Zofia | 08 | UKS Jedynka Łazy | 1:40.78 | |||
22 | Filapek Wiktoria | 05 | UKS Ondraszek Bielsko B. | 1:41.07 | |||
23 | Lachor Wiktoria | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:41.08 | |||
24 | Woźny Lilliana | 08 | TS Wisła Kraków | NT | |||
25 | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
26 | Pawlik Iza | 03 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/3/2018 - 13:17 | Mężczyzn, 100m zmienny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 1:03.72 | |||
2 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:04.80 | |||
3 | Dyrek Michał | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:05.22 | |||
4 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:06.88 | |||
5 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 1:07.67 | |||
6 | Błaszczyk Filip | 02 | UKS Jedynka Łazy | 1:09.23 | |||
7 | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:11.03 | |||
8 | Sadowy Piotr | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 1:12.44 | |||
9 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 1:14.82 | |||
10 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 1:15.22 | |||
11 | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:17.13 | |||
12 | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:18.33 | |||
13 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 1:20.20 | |||
14 | Podolecki Jakub | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 1:24.00 | |||
15 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:30.49 | |||
16 | Droński Wojciech | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 1:33.17 | |||
17 | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:35.00 | |||
18 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 1:40.00 | |||
19 | Strojek Mikołaj | 08 | UKS Victoria Kozy | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/3/2018 - 13:27 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | STP 1 Starsi | MKS STP Nowy Sącz | 2:04.00 | ||||
2 | Jedynka Łazy 1 | UKS Jedynka Łazy | 2:35.78 | ||||
3 | Szk.Podst. nr 1 Łazy 1 | Szk.Podst. nr 1 Łazy | 3:33.23 | ||||
4 | Pro-Swim Kraków 1 | UKS Pro-Swim Kraków | NT | ||||
5 | Pro-Swim Kraków 2 | UKS Pro-Swim Kraków | NT | ||||
6 | Pro-Swim Kraków 3 | UKS Pro-Swim Kraków | NT | ||||
7 | Wisła Kraków 4 | TS Wisła Kraków | NT | ||||
8 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
9 | MKS Jordan Kraków IV | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
10 | STP 2 Starsi | MKS STP Nowy Sącz | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |