VII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 7/10/2018 |
1 - VII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 7/10/2018 - 10:35 |
Konkurencja 1 7/10/2018 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:35 |
1 2 3 4 5 | Pęczek Karolina Styczeń Małgorzata Święchowicz Maja Polak Iga Gubala Justyna | 09 11 10 09 09 | Płetwal Zakopane Jordan Kraków Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Fala Niepołomice | 06 06 06 06 07 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 9, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Witas Lena Sacha Paulina Matyasik Łucja Stasiowska Małgorzata Sieprawska Natalia Drab Oliwia | 10 10 11 09 09 11 | Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Emilia Więch Emilia Stasiak Emma Walczewska Alicja Szewczyk Dominika Cygan Agata | 11 10 11 10 11 13 | Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 37.50 31.06 30.00 30.52 36.68 1:00.00 |
Seria 4 z 9, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | Wywiał Lena Boboń Amelia Kurzeja Małgorzata Kosmal Maja Stagraczyńska Martyna Baran Aleksandra | 10 10 13 10 09 11 | Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 29.56 28.80 28.10 28.43 29.00 30.00 |
Seria 5 z 9, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Stefańska Agata Halberda Milena Kielar Julia Żmijewska Nina Kowal Patrycja Cierniak Aleksandra | 11 11 10 09 09 10 | Salwator Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.40 25.15 23.91 24.90 25.20 27.96 |
Seria 6 z 9, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Serafin Matylda Łuczyńska Nikola Litewka Gabriela Manista Gabriela Jantas Aleskandra Gos Maja | 10 09 09 11 09 10 | Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 23.33 22.50 22.50 22.50 22.95 23.35 |
Seria 7 z 9, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 | Ordowska Milena Góra Natalia Kamińska Zofia Utila Morin Piecuch Klaudia Kierońska Maryla | 09 09 10 09 11 11 | Glosator Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Salwator Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.30 21.56 20.37 20.50 22.00 22.41 |
Seria 8 z 9, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Płonka Aleksandra Palmi Julia Kubicka Gabriela Leśnik Milena Dutka - Wołoch Nicola Brońska Anna | 09 09 09 11 11 11 | CKiS Skawina Solne Miasto Wieliczka Glosator Kraków STP Nowy Sącz Optima Skawina STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 20.20 19.72 19.31 19.62 20.00 20.30 |
Seria 9 z 9, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Zoya Łukasik Blanka Ciernia Jagoda Kostańczyk Kaja Bętkowska Emilia Kuźma Katarzyna | 09 09 09 09 11 10 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Jedynka Łazy Optima Skawina STP Nowy Sącz | 06 06 06 11 06 06 | 18.15 17.93 17.00 17.09 18.00 18.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/10/2018 - 10:51 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 10:51 |
2 3 4 | Giejdasz Jakub Żuchowski Kacper Kita Eryk | 09 09 09 | Fala Niepołomice Fala Niepołomice Jordan Kraków | 07 07 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Ślimak Stanisław Zajda Dawid Babiak Jan Tynor Julian Zięba Maksymilian Rusek Michał | 09 10 09 09 09 11 | Płetwal Zakopane Jasień Sucha Besk. Glosator Kraków Fala Niepołomice Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 07 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Krzysztof Gacek Artur Karolczyk Szymon Martemianow Michał Kociołek Leon Suchecki Tymoteusz | 09 09 10 10 09 10 | Jasień Sucha Besk. Fala Niepołomice Fala Niepołomice Fala Niepołomice Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane | 06 07 07 07 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 10, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | Cygan Krzysztof Rymarczyk Antoni Włodarczyk Mikołaj Zachwieja Tomasz Świdrak Marcel Łacek Kamil | 11 09 11 10 12 11 | Aquarius Myślenice Jordan Kraków Orka Proszówki Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 NT 33.00 33.05 47.13 NT |
Seria 5 z 10, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | Jędras Michał Bigos Patryk Nieścioruk Jakub Navozenko Michal Kostańczyk Olgierd Zawisza Mateusz | 10 11 10 10 12 09 | Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Jedynka Łazy Jordan Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 30.90 30.17 28.90 29.85 30.45 31.00 |
Seria 6 z 10, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Ochal Antoni Zapiór Grzegorz Janiga Filip Piętka Adam Sarna Bartłomiej Świdrak Oliwier | 10 10 09 10 10 12 | Jordan Kraków Orka Proszówki Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 28.49 27.00 25.00 25.69 28.00 28.66 |
Seria 7 z 10, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | Piotrowski Mateusz Bodziony Filip Kronenberger Franciszek Psica Bartosz Bierowiec Stanisław Łopata Michał | 10 10 10 10 09 10 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 22.96 22.33 22.61 23.25 25.00 |
Seria 8 z 10, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Kesselman Kyle Misztal Olaf Sopata Marcel Paruch Maciej Czech Tymon Śmiałkowski Stanisław | 09 10 09 10 10 10 | Jordan Kraków Glosator Kraków STP Nowy Sącz Orka Proszówki Salwator Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 22.00 21.04 20.19 21.00 21.20 22.01 |
Seria 9 z 10, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Rozumek Jan Kaczmarczyk Jakub Tykhonov Anton Osak Kacper Kuźnicki Michał Kurianowicz Wiktor | 09 09 09 10 09 10 | Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Sokół Myślenice Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 19.60 19.20 19.00 19.04 19.30 19.92 |
Seria 10 z 10, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Tarasek Igor Kutermak Szymon Piecuch Mateusz Ociepa Norbert Maciak Adam Świdrak Kacper | 10 10 09 09 10 09 | Salwator Kraków Optima Skawina Jordan Kraków Jedynka Łazy STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 11 06 06 | 18.30 17.50 17.08 17.15 17.71 18.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/10/2018 - 11:09 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:09 |
2 3 4 | Mleczko Anna Styczeń Małgorzata Święchowicz Maja | 09 11 10 | Płetwal Zakopane Jordan Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:11 |
1 2 3 4 5 | Sacha Paulina Piątek Hanna Matyasik Łucja Polak Iga Drab Oliwia | 10 10 11 09 11 | Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Witas Lena Gubala Justyna Szewczyk Dominika Stasiowska Małgorzata Pęczek Karolina Sieprawska Natalia | 10 09 11 09 09 09 | Nika Sport Team Kraków Fala Niepołomice STP Nowy Sącz Jordan Kraków Płetwal Zakopane Optima Skawina | 06 07 06 06 06 06 | NT NT 44.44 NT NT NT |
Seria 4 z 8, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Jeziorska Wiktoria Baran Aleksandra Stasiak Emma Stagraczyńska Martyna Więch Emilia Szostak Emilia | 10 11 11 09 10 11 | Jordan Kraków Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.33 30.00 30.00 30.00 30.08 31.36 |
Seria 5 z 8, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 | Wywiał Lena Stefańska Agata Walczewska Alicja Gorczyca Klaudia Boboń Amelia Halberda Milena | 10 11 10 10 10 11 | Jordan Kraków Salwator Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 29.07 28.90 26.99 28.49 28.91 29.19 |
Seria 6 z 8, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Siwek Lilianna Manista Gabriela Litewka Gabriela Łuczyńska Nikola Koszykowska Karolina Kierońska Maryla | 10 11 09 09 09 11 | Jordan Kraków Optima Skawina Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 25.65 25.00 24.50 24.50 25.50 26.55 |
Seria 7 z 8, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Piecuch Klaudia Góra Natalia Brońska Anna Leśnik Milena Ordowska Milena Utila Morin | 11 09 11 11 09 09 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Glosator Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.75 23.47 23.55 23.88 24.30 |
Seria 8 z 8, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Dutka - Wołoch Nicola Krzyszkowska Amelia Kostańczyk Kaja Bętkowska Emilia Kubicka Gabriela Kowal Patrycja | 11 09 09 11 09 09 | Optima Skawina Optima Skawina Jedynka Łazy Optima Skawina Glosator Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 11 06 06 06 | 22.00 20.00 19.78 20.00 21.36 22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/10/2018 - 11:23 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:23 |
2 3 4 | Bielawa Andrzej Baran Krzysztof Suchecki Tymoteusz | 09 09 10 | Płetwal Zakopane Jasień Sucha Besk. Płetwal Zakopane | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:25 |
1 2 3 4 5 | Tynor Julian Karolczyk Szymon Łacek Kamil Gacek Artur Rusek Michał | 09 10 11 09 11 | Fala Niepołomice Fala Niepołomice Płetwal Zakopane Fala Niepołomice Jordan Kraków | 07 07 06 07 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Giejdasz Jakub Ślimak Stanisław Kociołek Leon Rymarczyk Antoni Kita Eryk Martemianow Michał | 09 09 09 09 09 10 | Fala Niepołomice Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice | 07 06 06 06 06 07 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 | Staszel Mikołaj Babiak Jan Bielecki Patryk Zięba Maksymilian Żuchowski Kacper Cygan Krzysztof | 09 09 09 09 09 11 | Płetwal Zakopane Glosator Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 07 06 | NT NT 35.00 NT NT 40.00 |
Seria 5 z 8, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Zawisza Mateusz Zapiór Grzegorz Jędras Michał Zięba Kamil Zachwieja Tomasz Włodarczyk Mikołaj | 09 10 10 10 10 11 | Jordan Kraków Orka Proszówki Jordan Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 32.00 30.00 28.63 29.68 31.28 33.00 |
Seria 6 z 8, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 | Sadowski Oskar Nieścioruk Jakub Bierowiec Stanisław Bigos Patryk Kronenberger Franciszek Navozenko Michal | 09 10 09 11 10 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.43 25.00 25.04 26.67 28.09 |
Seria 7 z 8, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Czech Tymon Paruch Maciej Maciak Adam Kesselman Kyle Lasota Tomasz Psica Bartosz | 10 10 10 09 09 10 | Salwator Kraków Orka Proszówki STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.60 24.00 22.28 24.00 24.30 24.62 |
Seria 8 z 8, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Tarasek Igor Kaczmarczyk Jakub Ociepa Norbert Frączek Adam Tykhonov Anton Świdrak Kacper | 10 09 09 09 09 09 | Salwator Kraków Jordan Kraków Jedynka Łazy Jordan Kraków Sokół Myślenice STP Nowy Sącz | 06 06 11 06 06 06 | 22.01 19.80 19.32 19.50 20.00 22.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7/10/2018 - 11:37 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:37 |
2 3 4 | Mleczko Anna Jeziorska Wiktoria Siwek Lilianna | 09 10 10 | Płetwal Zakopane Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 | Piątek Hanna Gos Maja Kosmal Maja Gorczyca Klaudia Kielar Julia Cierniak Aleksandra | 10 10 10 10 10 10 | Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 36.34 NT NT NT |
Seria 3 z 4, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 | Serafin Matylda Koszykowska Karolina Palmi Julia Kamińska Zofia Jantas Aleskandra Żmijewska Nina | 10 09 09 10 09 09 | Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 29.17 29.00 25.72 27.64 29.14 33.00 |
Seria 4 z 4, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 | Kuźma Katarzyna Ciernia Jagoda Krzyszkowska Amelia Łukasik Blanka Żak Zoya Płonka Aleksandra | 10 09 09 09 09 09 | STP Nowy Sącz Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 24.88 24.00 23.00 23.60 24.48 25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7/10/2018 - 11:44 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Zięba Kamil Kurianowicz Wiktor Sopata Marcel Zajda Dawid Bielawa Andrzej Ochal Antoni | 10 10 09 10 09 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. Płetwal Zakopane Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Staszel Mikołaj Bodziony Filip Sarna Bartłomiej Sadowski Oskar Bielecki Patryk Piętka Adam | 09 10 10 09 09 10 | Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT 33.54 32.00 32.00 40.00 NT |
Seria 3 z 4, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Łopata Michał Kuźnicki Michał Frączek Adam Janiga Filip Piotrowski Mateusz Lasota Tomasz | 10 09 09 09 10 09 | Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 27.00 26.00 27.00 27.80 29.00 |
Seria 4 z 4, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kutermak Szymon Osak Kacper Piecuch Mateusz Misztal Olaf Śmiałkowski Stanisław Rozumek Jan | 10 10 09 10 10 09 | Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Glosator Kraków Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 24.13 22.96 24.08 24.90 25.50 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |