VII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 7/10/2018 |
1 - VII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 7/10/2018 - 10:35 |
Konkurencja 1 7/10/2018 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kostańczyk Kaja | 09 | Jedynka Łazy | 17.25 | 222 | |||
2. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 17.46 | 215 | |||
3. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.28 | 187 | |||
4. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.40 | 183 | |||
5. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 18.72 | 174 | |||
6. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 18.94 | 168 | |||
7. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 19.66 | 150 | |||
8. | Płonka Aleksandra | 09 | CKiS Skawina | 19.87 | 145 | |||
9. | Ordowska Milena | 09 | Glosator Kraków | 20.15 | 139 | |||
10. | Utila Morin | 09 | Salwator Kraków | 20.40 | 134 | |||
11. | Jantas Aleskandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.47 | 133 | |||
12. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.54 | 132 | |||
13. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 20.72 | 128 | |||
14. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 21.81 | 110 | |||
15. | Kowal Patrycja | 09 | Aquarius Myślenice | 21.88 | 109 | |||
16. | Gubala Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 22.81 | 96 | |||
17. | Sieprawska Natalia | 09 | Optima Skawina | 23.25 | 91 | |||
18. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.46 | 78 | |||
19. | Stagraczyńska Martyna | 09 | Aquarius Myślenice | 30.13 | 41 | |||
20. | Stasiowska Małgorzata | 09 | Jordan Kraków | 30.84 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 7/10/2018 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 18.99 | 167 | |||
2. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 19.93 | 144 | |||
3. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 22.03 | 107 | |||
4. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 22.35 | 102 | |||
5. | Serafin Matylda | 10 | Nika Sport Team Kraków | 22.72 | 97 | |||
Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 22.72 | 97 | ||||
7. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 22.81 | 96 | |||
8. | Więch Emilia | 10 | Jordan Kraków | 23.10 | 92 | |||
Cierniak Aleksandra | 10 | Jordan Kraków | 23.10 | 92 | ||||
10. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 23.40 | 89 | |||
11. | Wywiał Lena | 10 | Jordan Kraków | 26.03 | 64 | |||
12. | Witas Lena | 10 | Nika Sport Team Kraków | 26.59 | 60 | |||
13. | Walczewska Alicja | 10 | STP Nowy Sącz | 27.44 | 55 | |||
14. | Sacha Paulina | 10 | Nika Sport Team Kraków | 27.50 | 55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 7/10/2018 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 19.37 | 157 | |||
2. | Piecuch Klaudia | 11 | Jordan Kraków | 19.41 | 156 | |||
3. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 19.99 | 143 | |||
4. | Dutka - Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 20.63 | 130 | |||
5. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 20.87 | 125 | |||
6. | Kierońska Maryla | 11 | Nika Sport Team Kraków | 21.39 | 116 | |||
7. | Drab Oliwia | 11 | Płetwal Zakopane | 22.05 | 106 | |||
8. | Halberda Milena | 11 | Nika Sport Team Kraków | 22.78 | 96 | |||
9. | Stefańska Agata | 11 | Salwator Kraków | 24.66 | 76 | |||
10. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 24.97 | 73 | |||
11. | Manista Gabriela | 11 | Optima Skawina | 26.44 | 61 | |||
12. | Szewczyk Dominika | 11 | STP Nowy Sącz | 27.63 | 54 | |||
13. | Szostak Emilia | 11 | Jordan Kraków | 27.65 | 54 | |||
14. | Styczeń Małgorzata | 11 | Jordan Kraków | 28.84 | 47 | |||
15. | Stasiak Emma | 11 | Aquarius Myślenice | 32.63 | 32 | |||
16. | Baran Aleksandra | 11 | Aquarius Myślenice | 37.10 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 7/10/2018 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 30.75 | 39 | |||
2. | Cygan Agata | 13 | Aquarius Myślenice | 1:12.23 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/10/2018 - 10:51 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 16.31 | 175 | |||
2. | Ociepa Norbert | 09 | Jedynka Łazy | 16.78 | 161 | |||
3. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 16.94 | 156 | |||
4. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 18.18 | 126 | |||
5. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 18.25 | 125 | |||
6. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.00 | 110 | |||
7. | Tykhonov Anton | 09 | Sokół Myślenice | 19.25 | 106 | |||
8. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 19.38 | 104 | |||
9. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 19.41 | 104 | |||
10. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 19.75 | 98 | |||
11. | Gacek Artur | 09 | Fala Niepołomice | 23.28 | 60 | |||
12. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 23.34 | 59 | |||
13. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 23.46 | 58 | |||
14. | Tynor Julian | 09 | Fala Niepołomice | 23.68 | 57 | |||
15. | Baran Krzysztof | 09 | Jasień Sucha Besk. | 24.00 | 55 | |||
16. | Zięba Maksymilian | 09 | Jordan Kraków | 24.03 | 54 | |||
17. | Giejdasz Jakub | 09 | Fala Niepołomice | 24.21 | 53 | |||
18. | Bierowiec Stanisław | 09 | Jordan Kraków | 24.72 | 50 | |||
19. | Kociołek Leon | 09 | Nika Sport Team Kraków | 24.81 | 49 | |||
20. | Babiak Jan | 09 | Glosator Kraków | 26.19 | 42 | |||
21. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 29.97 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/10/2018 - 10:51 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 17.60 | 139 | |||
2. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 17.88 | 133 | |||
3. | Tarasek Igor | 10 | Salwator Kraków | 18.07 | 128 | |||
4. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 18.25 | 125 | |||
5. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 18.97 | 111 | |||
6. | Zajda Dawid | 10 | Jasień Sucha Besk. | 20.09 | 93 | |||
7. | Misztal Olaf | 10 | Glosator Kraków | 20.18 | 92 | SC 1 | ||
8. | Czech Tymon | 10 | Salwator Kraków | 20.18 | 92 | SC 2 | ||
9. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 20.28 | 91 | |||
10. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 20.95 | 82 | |||
11. | Suchecki Tymoteusz | 10 | Płetwal Zakopane | 21.60 | 75 | |||
12. | Paruch Maciej | 10 | Orka Proszówki | 21.68 | 74 | |||
13. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 22.10 | 70 | |||
14. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 22.47 | 67 | |||
15. | Karolczyk Szymon | 10 | Fala Niepołomice | 22.87 | 63 | |||
16. | Śmiałkowski Stanisław | 10 | Salwator Kraków | 23.09 | 61 | |||
17. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 23.19 | 61 | |||
18. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 24.13 | 54 | |||
19. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 24.72 | 50 | |||
20. | Sarna Bartłomiej | 10 | Jasień Sucha Besk. | 24.85 | 49 | |||
21. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 25.57 | 45 | |||
22. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 25.75 | 44 | |||
23. | Navozenko Michal | 10 | Nika Sport Team Kraków | 28.15 | 34 | |||
24. | Jędras Michał | 10 | Jordan Kraków | 29.37 | 30 | |||
25. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 32.14 | 22 | |||
26. | Zachwieja Tomasz | 10 | Nika Sport Team Kraków | 34.07 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/10/2018 - 10:51 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 22.09 | 70 | |||
2. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 23.13 | 61 | |||
3. | Bigos Patryk | 11 | Nika Sport Team Kraków | 24.94 | 49 | |||
4. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 30.13 | 27 | |||
5. | Cygan Krzysztof | 11 | Aquarius Myślenice | 41.09 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/10/2018 - 10:51 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 27.38 | 37 | |||
2. | Kostańczyk Olgierd | 12 | Jedynka Łazy | 28.09 | 34 | |||
3. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 37.22 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/10/2018 - 11:09 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kostańczyk Kaja | 09 | Jedynka Łazy | 19.25 | 247 | |||
2. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 19.50 | 237 | |||
3. | Gubala Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 22.15 | 162 | |||
4. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 22.53 | 154 | |||
5. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 22.59 | 152 | |||
6. | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.84 | 147 | |||
7. | Kowal Patrycja | 09 | Aquarius Myślenice | 22.90 | 146 | |||
8. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 23.65 | 133 | |||
9. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 23.91 | 128 | |||
10. | Ordowska Milena | 09 | Glosator Kraków | 24.47 | 120 | |||
11. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 24.60 | 118 | |||
12. | Sieprawska Natalia | 09 | Optima Skawina | 24.89 | 114 | |||
13. | Utila Morin | 09 | Salwator Kraków | 25.55 | 105 | |||
14. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 26.09 | 99 | |||
15. | Stasiowska Małgorzata | 09 | Jordan Kraków | 31.28 | 57 | |||
16. | Stagraczyńska Martyna | 09 | Aquarius Myślenice | 36.91 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/10/2018 - 11:09 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 23.35 | 138 | |||
2. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 23.97 | 127 | |||
3. | Więch Emilia | 10 | Jordan Kraków | 25.28 | 109 | |||
4. | Piątek Hanna | 10 | Jasień Sucha Besk. | 25.69 | 103 | |||
5. | Walczewska Alicja | 10 | STP Nowy Sącz | 26.63 | 93 | |||
6. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 26.69 | 92 | |||
7. | Wywiał Lena | 10 | Jordan Kraków | 27.15 | 88 | |||
8. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 27.28 | 86 | |||
9. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 27.56 | 84 | |||
10. | Sacha Paulina | 10 | Nika Sport Team Kraków | 27.97 | 80 | |||
11. | Witas Lena | 10 | Nika Sport Team Kraków | 28.69 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/10/2018 - 11:09 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Klaudia | 11 | Jordan Kraków | 22.19 | 161 | |||
2. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 22.82 | 148 | |||
3. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 23.66 | 133 | |||
4. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 24.47 | 120 | |||
5. | Dutka - Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 25.43 | 107 | |||
6. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 26.75 | 92 | |||
7. | Kierońska Maryla | 11 | Nika Sport Team Kraków | 26.79 | 91 | |||
8. | Drab Oliwia | 11 | Płetwal Zakopane | 27.28 | 86 | |||
9. | Halberda Milena | 11 | Nika Sport Team Kraków | 27.63 | 83 | |||
10. | Manista Gabriela | 11 | Optima Skawina | 28.00 | 80 | |||
11. | Stefańska Agata | 11 | Salwator Kraków | 28.81 | 73 | |||
12. | Styczeń Małgorzata | 11 | Jordan Kraków | 32.10 | 53 | |||
13. | Szewczyk Dominika | 11 | STP Nowy Sącz | 32.69 | 50 | |||
14. | Szostak Emilia | 11 | Jordan Kraków | 32.70 | 50 | |||
15. | Baran Aleksandra | 11 | Aquarius Myślenice | 34.00 | 44 | |||
16. | Stasiak Emma | 11 | Aquarius Myślenice | 36.84 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/10/2018 - 11:23 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ociepa Norbert | 09 | Jedynka Łazy | 19.25 | 155 | |||
2. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 20.25 | 133 | |||
3. | Tykhonov Anton | 09 | Sokół Myślenice | 21.37 | 113 | |||
4. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 21.40 | 113 | |||
5. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 21.69 | 108 | |||
6. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 22.37 | 99 | |||
7. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 22.91 | 92 | |||
8. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 23.78 | 82 | |||
9. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 24.00 | 80 | |||
10. | Tynor Julian | 09 | Fala Niepołomice | 25.28 | 68 | |||
11. | Bierowiec Stanisław | 09 | Jordan Kraków | 25.44 | 67 | |||
12. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 25.54 | 66 | |||
13. | Baran Krzysztof | 09 | Jasień Sucha Besk. | 25.78 | 64 | |||
14. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 26.09 | 62 | |||
15. | Gacek Artur | 09 | Fala Niepołomice | 26.15 | 62 | |||
16. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 26.88 | 57 | |||
17. | Giejdasz Jakub | 09 | Fala Niepołomice | 27.15 | 55 | |||
18. | Babiak Jan | 09 | Glosator Kraków | 28.35 | 48 | |||
19. | Kociołek Leon | 09 | Nika Sport Team Kraków | 28.65 | 47 | |||
20. | Bielecki Patryk | 09 | Jordan Kraków | 29.06 | 45 | |||
21. | Zięba Maksymilian | 09 | Jordan Kraków | 30.16 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/10/2018 - 11:23 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | Salwator Kraków | 20.94 | 121 | |||
2. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 22.25 | 100 | |||
3. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 22.75 | 94 | |||
4. | Paruch Maciej | 10 | Orka Proszówki | 23.40 | 86 | |||
5. | Karolczyk Szymon | 10 | Fala Niepołomice | 23.78 | 82 | |||
6. | Nieścioruk Jakub | 10 | Jordan Kraków | 25.00 | 71 | |||
7. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 25.72 | 65 | |||
8. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 25.88 | 64 | |||
9. | Czech Tymon | 10 | Salwator Kraków | 26.84 | 57 | |||
10. | Suchecki Tymoteusz | 10 | Płetwal Zakopane | 26.88 | 57 | |||
11. | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Proszówki | 27.43 | 53 | |||
12. | Kronenberger Franciszek | 10 | STP Nowy Sącz | 27.47 | 53 | |||
13. | Jędras Michał | 10 | Jordan Kraków | 27.96 | 50 | |||
14. | Zachwieja Tomasz | 10 | Nika Sport Team Kraków | 27.97 | 50 | |||
15. | Navozenko Michal | 10 | Nika Sport Team Kraków | 29.86 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/10/2018 - 11:23 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bigos Patryk | 11 | Nika Sport Team Kraków | 24.19 | 78 | |||
2. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 24.41 | 76 | |||
3. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 24.94 | 71 | |||
4. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | Orka Proszówki | 30.29 | 40 | |||
5. | Cygan Krzysztof | 11 | Aquarius Myślenice | 41.79 | 15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7/10/2018 - 11:37 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 22.43 | 209 | |||
2. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.81 | 199 | |||
3. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.47 | 161 | |||
4. | Krzyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 24.60 | 158 | |||
5. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.81 | 154 | |||
6. | Płonka Aleksandra | 09 | CKiS Skawina | 26.09 | 133 | |||
7. | Jantas Aleskandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.19 | 131 | |||
8. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 28.60 | 101 | |||
9. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 30.74 | 81 | |||
10. | Koszykowska Karolina | 09 | Jordan Kraków | 31.28 | 77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7/10/2018 - 11:37 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 21.65 | 232 | |||
2. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 26.00 | 134 | |||
3. | Serafin Matylda | 10 | Nika Sport Team Kraków | 26.58 | 125 | |||
4. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 29.78 | 89 | |||
5. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 30.25 | 85 | |||
6. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 30.38 | 84 | |||
7. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 30.81 | 80 | |||
8. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 31.22 | 77 | |||
9. | Piątek Hanna | 10 | Jasień Sucha Besk. | 31.63 | 74 | |||
10. | Cierniak Aleksandra | 10 | Jordan Kraków | 31.87 | 73 | |||
11. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 32.50 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7/10/2018 - 11:44 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 22.53 | 137 | |||
2. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 24.75 | 103 | |||
3. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 26.47 | 84 | |||
4. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 26.94 | 80 | |||
5. | Staszel Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 27.97 | 71 | |||
6. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 28.09 | 70 | |||
7. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.18 | 70 | |||
8. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 29.56 | 60 | |||
9. | Sadowski Oskar | 09 | Jordan Kraków | 34.29 | 38 | |||
10. | Bielecki Patryk | 09 | Jordan Kraków | 36.88 | 31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7/10/2018 - 11:44 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misztal Olaf | 10 | Glosator Kraków | 23.41 | 122 | |||
2. | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.47 | 107 | |||
3. | Zajda Dawid | 10 | Jasień Sucha Besk. | 26.57 | 83 | |||
4. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 26.60 | 83 | |||
5. | Śmiałkowski Stanisław | 10 | Salwator Kraków | 27.16 | 78 | |||
6. | Sarna Bartłomiej | 10 | Jasień Sucha Besk. | 27.85 | 72 | |||
7. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 27.87 | 72 | |||
8. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 28.46 | 68 | |||
9. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 30.57 | 54 | |||
10. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 30.88 | 53 | |||
11. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 31.81 | 48 | |||
12. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 34.07 | 39 | |||
13. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 34.41 | 38 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |