VII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 7/10/2018 |
1 - VII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 7/10/2018 - 10:35 |
Konkurencja 1 7/10/2018 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | 17.00 | |||
2 | Kostańczyk Kaja | 09 | UKS Jedynka Łazy | 17.09 | |||
3 | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 17.93 | |||
4 | Bętkowska Emilia | 11 | KS Optima Skawina | 18.00 | |||
5 | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 18.15 | |||
6 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 18.63 | |||
7 | Kubicka Gabriela | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | 19.31 | |||
8 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 19.62 | |||
9 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.72 | |||
10 | Dutka - Wołoch Nicola | 11 | KS Optima Skawina | 20.00 | |||
11 | Płonka Aleksandra | 09 | CKiS Skawina | 20.20 | |||
12 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 20.30 | |||
13 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 20.37 | |||
14 | Utila Morin | 09 | UKS PS Salwator Kraków | 20.50 | |||
15 | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 21.56 | |||
16 | Piecuch Klaudia | 11 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
17 | Ordowska Milena | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | 22.30 | |||
18 | Kierońska Maryla | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 22.41 | |||
19 | Manista Gabriela | 11 | KS Optima Skawina | 22.50 | |||
20 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 22.50 | |||
21 | Łuczyńska Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 22.50 | |||
22 | Jantas Aleskandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.95 | |||
23 | Serafin Matylda | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 23.33 | |||
24 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 23.35 | |||
25 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | 23.91 | |||
26 | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.90 | |||
27 | Halberda Milena | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 25.15 | |||
28 | Kowal Patrycja | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 25.20 | |||
29 | Stefańska Agata | 11 | UKS PS Salwator Kraków | 25.40 | |||
30 | Cierniak Aleksandra | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.96 | |||
31 | Kurzeja Małgorzata | 13 | MKS STP Nowy Sącz | 28.10 | |||
32 | Kosmal Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.43 | |||
33 | Boboń Amelia | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.80 | |||
34 | Stagraczyńska Martyna | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 29.00 | |||
35 | Wywiał Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 29.56 | |||
36 | Baran Aleksandra | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
37 | Stasiak Emma | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
38 | Walczewska Alicja | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 30.52 | |||
39 | Więch Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | 31.06 | |||
40 | Szewczyk Dominika | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 36.68 | |||
41 | Szostak Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 37.50 | |||
42 | Cygan Agata | 13 | MSP Aquarius Myślenice | 1:00.00 | |||
43 | Sacha Paulina | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
44 | Witas Lena | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
45 | Styczeń Małgorzata | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
46 | Matyasik Łucja | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
47 | Sieprawska Natalia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
48 | Stasiowska Małgorzata | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
49 | Gubala Justyna | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
50 | Drab Oliwia | 11 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
51 | Święchowicz Maja | 10 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
52 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
53 | Polak Iga | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/10/2018 - 10:51 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Piecuch Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 17.08 | |||
2 | Ociepa Norbert | 09 | UKS Jedynka Łazy | 17.15 | |||
3 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 17.50 | |||
4 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 17.71 | |||
5 | Tarasek Igor | 10 | UKS PS Salwator Kraków | 18.30 | |||
6 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 18.76 | |||
7 | Tykhonov Anton | 09 | TG.Sokół Myślenice | 19.00 | |||
8 | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 19.04 | |||
9 | Kaczmarczyk Jakub | 09 | MKS Jordan Kraków | 19.20 | |||
10 | Kuźnicki Michał | 09 | MKS Jordan Kraków | 19.30 | |||
11 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.60 | |||
12 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | 19.92 | |||
13 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 20.19 | |||
14 | Paruch Maciej | 10 | KS Orka Proszówki | 21.00 | |||
15 | Misztal Olaf | 10 | SSKSiT Glosator Kraków | 21.04 | |||
16 | Czech Tymon | 10 | UKS PS Salwator Kraków | 21.20 | |||
17 | Kesselman Kyle | 09 | MKS Jordan Kraków | 22.00 | |||
18 | Śmiałkowski Stanisław | 10 | UKS PS Salwator Kraków | 22.01 | |||
19 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 22.33 | |||
20 | Psica Bartosz | 10 | MKS Jordan Kraków | 22.61 | |||
21 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 22.96 | |||
22 | Bierowiec Stanisław | 09 | MKS Jordan Kraków | 23.25 | |||
23 | Janiga Filip | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
24 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
25 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 25.00 | |||
26 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 25.69 | |||
27 | Zapiór Grzegorz | 10 | KS Orka Proszówki | 27.00 | |||
28 | Sarna Bartłomiej | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | 28.00 | |||
29 | Ochal Antoni | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.49 | |||
30 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 28.66 | |||
31 | Nieścioruk Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.90 | |||
32 | Navozenko Michal | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 29.85 | |||
33 | Bigos Patryk | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 30.17 | |||
34 | Kostańczyk Olgierd | 12 | UKS Jedynka Łazy | 30.45 | |||
35 | Jędras Michał | 10 | MKS Jordan Kraków | 30.90 | |||
36 | Zawisza Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
37 | Włodarczyk Mikołaj | 11 | KS Orka Proszówki | 33.00 | |||
38 | Zachwieja Tomasz | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 33.05 | |||
39 | Cygan Krzysztof | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 40.00 | |||
40 | Świdrak Marcel | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 47.13 | |||
41 | Kociołek Leon | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
42 | Babiak Jan | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
43 | Rusek Michał | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
44 | Kita Eryk | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
45 | Rymarczyk Antoni | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
46 | Zięba Maksymilian | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
47 | Gacek Artur | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
48 | Giejdasz Jakub | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
49 | Karolczyk Szymon | 10 | Fala Niepołomice | NT | |||
50 | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | NT | |||
51 | Tynor Julian | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
52 | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
53 | Baran Krzysztof | 09 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
54 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
55 | Suchecki Tymoteusz | 10 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
56 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
57 | Zajda Dawid | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/10/2018 - 11:09 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kostańczyk Kaja | 09 | UKS Jedynka Łazy | 19.78 | |||
2 | Bętkowska Emilia | 11 | KS Optima Skawina | 20.00 | |||
3 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 20.00 | |||
4 | Kubicka Gabriela | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | 21.36 | |||
5 | Dutka - Wołoch Nicola | 11 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
6 | Kowal Patrycja | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 22.00 | |||
7 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 23.47 | |||
8 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 23.55 | |||
9 | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.75 | |||
10 | Ordowska Milena | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | 23.88 | |||
11 | Piecuch Klaudia | 11 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
12 | Utila Morin | 09 | UKS PS Salwator Kraków | 24.30 | |||
13 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.50 | |||
14 | Łuczyńska Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.50 | |||
15 | Manista Gabriela | 11 | KS Optima Skawina | 25.00 | |||
16 | Koszykowska Karolina | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.50 | |||
17 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | 25.65 | |||
18 | Kierońska Maryla | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 26.55 | |||
19 | Walczewska Alicja | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 26.99 | |||
20 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.49 | |||
21 | Stefańska Agata | 11 | UKS PS Salwator Kraków | 28.90 | |||
22 | Boboń Amelia | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.91 | |||
23 | Wywiał Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | 29.07 | |||
24 | Halberda Milena | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 29.19 | |||
25 | Baran Aleksandra | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
26 | Stagraczyńska Martyna | 09 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
27 | Stasiak Emma | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
28 | Więch Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | 30.08 | |||
29 | Jeziorska Wiktoria | 10 | MKS Jordan Kraków | 30.33 | |||
30 | Szostak Emilia | 11 | MKS Jordan Kraków | 31.36 | |||
31 | Szewczyk Dominika | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 44.44 | |||
32 | Sacha Paulina | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
33 | Witas Lena | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
34 | Styczeń Małgorzata | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
35 | Matyasik Łucja | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
36 | Sieprawska Natalia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
37 | Stasiowska Małgorzata | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
38 | Gubala Justyna | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
39 | Piątek Hanna | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
40 | Drab Oliwia | 11 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
41 | Święchowicz Maja | 10 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
42 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
43 | Polak Iga | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
44 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/10/2018 - 11:23 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ociepa Norbert | 09 | UKS Jedynka Łazy | 19.32 | |||
2 | Frączek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 19.50 | |||
3 | Kaczmarczyk Jakub | 09 | MKS Jordan Kraków | 19.80 | |||
4 | Tykhonov Anton | 09 | TG.Sokół Myślenice | 20.00 | |||
5 | Tarasek Igor | 10 | UKS PS Salwator Kraków | 22.01 | |||
6 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 22.08 | |||
7 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 22.28 | |||
8 | Kesselman Kyle | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
9 | Paruch Maciej | 10 | KS Orka Proszówki | 24.00 | |||
10 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.30 | |||
11 | Czech Tymon | 10 | UKS PS Salwator Kraków | 24.60 | |||
12 | Psica Bartosz | 10 | MKS Jordan Kraków | 24.62 | |||
13 | Bierowiec Stanisław | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
14 | Bigos Patryk | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | 25.04 | |||
15 | Nieścioruk Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 26.43 | |||
16 | Kronenberger Franciszek | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 26.67 | |||
17 | Sadowski Oskar | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.00 | |||
18 | Navozenko Michal | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 28.09 | |||
19 | Jędras Michał | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.63 | |||
20 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | 29.68 | |||
21 | Zapiór Grzegorz | 10 | KS Orka Proszówki | 30.00 | |||
22 | Zachwieja Tomasz | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 31.28 | |||
23 | Zawisza Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
24 | Włodarczyk Mikołaj | 11 | KS Orka Proszówki | 33.00 | |||
25 | Bielecki Patryk | 09 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
26 | Cygan Krzysztof | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 40.00 | |||
27 | Kociołek Leon | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
28 | Babiak Jan | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
29 | Rusek Michał | 11 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
30 | Kita Eryk | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
31 | Rymarczyk Antoni | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
32 | Zięba Maksymilian | 09 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
33 | Gacek Artur | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
34 | Giejdasz Jakub | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
35 | Karolczyk Szymon | 10 | Fala Niepołomice | NT | |||
36 | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | NT | |||
37 | Tynor Julian | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
38 | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | NT | |||
39 | Baran Krzysztof | 09 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
40 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
41 | Suchecki Tymoteusz | 10 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
42 | Bielawa Andrzej | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
43 | Staszel Mikołaj | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
44 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7/10/2018 - 11:37 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
2 | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.60 | |||
3 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
4 | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.48 | |||
5 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.88 | |||
6 | Płonka Aleksandra | 09 | CKiS Skawina | 25.00 | |||
7 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.72 | |||
8 | Kamińska Zofia | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 27.64 | |||
9 | Koszykowska Karolina | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.00 | |||
10 | Jantas Aleskandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.14 | |||
11 | Serafin Matylda | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 29.17 | |||
12 | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 33.00 | |||
13 | Kosmal Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | 36.34 | |||
14 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
15 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
16 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
17 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
18 | Jeziorska Wiktoria | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
19 | Cierniak Aleksandra | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
20 | Piątek Hanna | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
21 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7/10/2018 - 11:44 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Piecuch Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 22.96 | |||
2 | Misztal Olaf | 10 | SSKSiT Glosator Kraków | 24.08 | |||
3 | Osak Kacper | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.13 | |||
4 | Śmiałkowski Stanisław | 10 | UKS PS Salwator Kraków | 24.90 | |||
5 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 25.00 | |||
6 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.50 | |||
7 | Frączek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
8 | Janiga Filip | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.00 | |||
9 | Kuźnicki Michał | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.00 | |||
10 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | 27.80 | |||
11 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 28.00 | |||
12 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.00 | |||
13 | Sadowski Oskar | 09 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
14 | Sarna Bartłomiej | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | 32.00 | |||
15 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 33.54 | |||
16 | Bielecki Patryk | 09 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
17 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
18 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
19 | Ochal Antoni | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
20 | Piętka Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
21 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
22 | Bielawa Andrzej | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
23 | Staszel Mikołaj | 09 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
24 | Zajda Dawid | 10 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT |
<< TOP >> |
2 - VII Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin II | 7/10/2018 - 12:30 |
Konkurencja 7 7/10/2018 - 12:30 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Panek Nikola | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 29.00 | |||
2 | Habowska Weronika | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 29.00 | |||
3 | Szkudlarek Karolina | 96 | Zawodnik Niezrzeszony | 29.10 | |||
4 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 29.59 | |||
5 | Mędrysa Martyna | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 29.86 | |||
6 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
7 | Łazarz Milena | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 31.00 | |||
8 | Chryc Aleksandra | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 32.60 | |||
9 | Guzik Maja | 06 | Międzynarodowa Szkoła Kraków | 32.91 | |||
10 | Łęgowska Pola | 03 | MKS Jordan Kraków | 33.00 | |||
11 | Gracjasz Wiktoria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 33.00 | |||
12 | Porębska Maja | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | 33.46 | |||
13 | Lichoń Zuzanna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 33.80 | |||
14 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 33.80 | |||
15 | Urbańczyk Iga | 03 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
16 | Sowa Barbara | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | 34.00 | |||
17 | Świętek Ilona | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 34.00 | |||
18 | Nowak Laura | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 34.40 | |||
19 | Nieciuńska Aleksandra | 04 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
20 | Piątek Zofia | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 35.00 | |||
21 | Wiekiera Julia | 06 | Zawodnik Niezrzeszony | 36.23 | |||
22 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 37.00 | |||
23 | Dyduch Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 37.48 | |||
24 | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | 38.00 | |||
25 | Cichy Julia | 06 | TG.Sokół Myślenice | 38.50 | |||
26 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 39.04 | |||
27 | Kozioł Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 39.15 | |||
28 | Gajczak Małgorzata | 06 | PUKS Karol Wadowice | 39.40 | |||
29 | Kniaziewicz Maja | 08 | Siemacha Kraków | 40.00 | |||
30 | Stoch Małgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 40.00 | |||
31 | Sawińska Antonina | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 40.80 | |||
32 | Szostak Natasza | 08 | MKS Jordan Kraków | 42.24 | |||
33 | Wrona Maria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 43.00 | |||
34 | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 43.29 | |||
35 | Teluk Amelia | 08 | PUKS Karol Wadowice | 43.50 | |||
36 | Przybysz Greta | 07 | MKS Jordan Kraków | 43.64 | |||
37 | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 44.40 | |||
38 | Król Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 44.77 | |||
39 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 45.59 | |||
40 | Koczwara Anna | 08 | Siemacha Kraków | 45.78 | |||
41 | Janicka Karolina | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 46.00 | |||
42 | Zagórska Katarzyna | 08 | KS Orka Proszówki | 46.33 | |||
43 | Ryś Amelia | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 47.00 | |||
44 | Bobak Oliwia | 08 | MKS Jordan Kraków | 47.22 | |||
45 | Sokołowska Lena | 08 | MKS Jordan Kraków | 47.44 | |||
46 | Łapa Kamila | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 50.00 | |||
47 | Jankiewicz Pola | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
48 | Piwowarczyk Antonina | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
49 | Nylecka Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
50 | Koczwara Iga | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
51 | Dzierwa Zuzanna | 08 | Fala Niepołomice | NT | |||
52 | Głuszek Julia | 06 | Fala Niepołomice | NT | |||
53 | Karolczyk Natalia | 05 | Fala Niepołomice | NT | |||
54 | Nitsch Karolina | 04 | Fala Niepołomice | NT | |||
55 | Malinowska Zuzanna | 06 | Międzynarodowa Szkoła Kraków | NT | |||
56 | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | NT | |||
57 | Zajda Amelia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
58 | Drobny Magdakena | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 7/10/2018 - 12:46 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Talaga Maciej | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 26.00 | |||
2 | Jurzak Michał | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 26.00 | |||
3 | Pająk Mikołaj | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 26.00 | |||
4 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 26.52 | |||
5 | Sowa Karol | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 27.00 | |||
6 | Guzik Maciej | Międzynarodowa Szkoła Kraków | 28.30 | ||||
7 | Staszowski Jakub | 04 | MKS Jordan Kraków | 29.00 | |||
8 | Strózik Mikołaj | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 29.21 | |||
9 | Bajgrowicz Paweł | 04 | MKS Jordan Kraków | 30.00 | |||
10 | Kosiba Szymon | 05 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
11 | Tokarz Dawid | 04 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
12 | Mazur Maksymilian | 04 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
13 | Musiałek Piotr | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 33.15 | |||
14 | Herbut Oskar | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | 33.46 | |||
15 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 34.50 | |||
16 | Tykhonov Danylo | 04 | TG.Sokół Myślenice | 35.00 | |||
17 | Tynor Kacper | Fala Niepołomice | 35.72 | ||||
18 | Pochopień Paweł | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | 36.00 | |||
19 | Gugała Oliwier | 06 | Zawodnik Niezrzeszony | 36.49 | |||
20 | Misztal Oliwer | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 36.50 | |||
21 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 37.26 | |||
22 | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 37.50 | |||
23 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | 37.66 | |||
24 | Kowalski Wojciech | 07 | PUKS Karol Wadowice | 38.20 | |||
25 | Paluch Igor | 07 | MKS Jordan Kraków | 38.36 | |||
26 | Targosz Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 39.00 | |||
27 | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 39.00 | |||
28 | Zając Mateusz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 40.00 | |||
29 | Kubas Kacper | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | 41.00 | |||
30 | Rybski Mikołaj | 07 | PUKS Karol Wadowice | 41.28 | |||
31 | Strzyżewski Patryk | 07 | MKS Jordan Kraków | 41.95 | |||
32 | Babraj Mikołaj | 08 | TS Pływak Bochnia | 43.00 | |||
33 | Żak Bartosz | 08 | MKS Jordan Kraków | 43.38 | |||
34 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 43.90 | |||
35 | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 47.00 | |||
36 | Grigorian Kyle | 08 | MKS Jordan Kraków | 47.98 | |||
37 | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 49.00 | |||
38 | Cyrek Kamil | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 49.80 | |||
39 | Kalisz Benedykt | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
40 | Mrówka Mikołaj | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
41 | Pluciński Igor | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
42 | Depczyński Jakub | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
43 | Bednarski Miłosz | 07 | Fala Niepołomice | NT | |||
44 | Duda Grzegorz | 06 | Fala Niepołomice | NT | |||
45 | Górski Jan | 05 | Fala Niepołomice | NT | |||
46 | Karpęcki Przemysław | 04 | Fala Niepołomice | NT | |||
47 | Kopeć Krzysztof | 07 | Fala Niepołomice | NT | |||
48 | Kułynycz Dariusz | 06 | Fala Niepołomice | NT | |||
49 | Mrózek Maksymilian | 02 | Fala Niepołomice | NT | |||
50 | Smagór Paweł | 06 | Fala Niepołomice | NT | |||
51 | Wójtowicz Franciszek | 08 | Fala Niepołomice | NT | |||
52 | Wiśniewski Gabriel | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
53 | Piotrowski Aleksander | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
54 | Sarna Mateusz | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
55 | Wydra Patryk | 08 | KS Płetwal Zakopane | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 7/10/2018 - 13:02 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Habowska Weronika | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 32.00 | |||
2 | Szkudlarek Karolina | 96 | Zawodnik Niezrzeszony | 33.90 | |||
3 | Nowak Laura | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 36.25 | |||
4 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
5 | Sowa Barbara | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
6 | Wrona Ewa | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
7 | Piątek Zofia | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
8 | Łazarz Milena | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
9 | Parchańska Julia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
10 | Gracjasz Wiktoria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
11 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 39.57 | |||
12 | Urbańczyk Iga | 03 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
13 | Łęgowska Pola | 03 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
14 | Gajczak Małgorzata | 06 | PUKS Karol Wadowice | 40.09 | |||
15 | Goj Katarzyna | 08 | KS Victoria Zawiercie | 40.56 | |||
16 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 41.00 | |||
17 | Chryc Aleksandra | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 42.34 | |||
18 | Wiekiera Julia | 06 | Zawodnik Niezrzeszony | 43.91 | |||
19 | Kozioł Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 44.77 | |||
20 | Figiel Emilia | 06 | Siemacha Kraków | 45.00 | |||
21 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 45.78 | |||
22 | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 46.00 | |||
23 | Wrona Maria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 46.00 | |||
24 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 46.18 | |||
25 | Kniaziewicz Maja | 08 | Siemacha Kraków | 47.00 | |||
26 | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 47.13 | |||
27 | Król Julia | 08 | MKS Jordan Kraków | 48.58 | |||
28 | Łapa Kamila | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 50.00 | |||
29 | Ryś Amelia | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 50.00 | |||
30 | Bobak Oliwia | 08 | MKS Jordan Kraków | 52.88 | |||
31 | Sokołowska Lena | 08 | MKS Jordan Kraków | 54.48 | |||
32 | Jankiewicz Pola | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
33 | Piwowarczyk Antonina | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
34 | Miodek Jagoda | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
35 | Nylecka Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
36 | Dzierwa Zuzanna | 08 | Fala Niepołomice | NT | |||
37 | Malinowska Zuzanna | 06 | Międzynarodowa Szkoła Kraków | NT | |||
38 | Drobny Magdakena | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 7/10/2018 - 13:14 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jurzak Michał | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 33.00 | |||
2 | Staszowski Jakub | 04 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
3 | Mazur Maksymilian | 04 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
4 | Tykhonov Danylo | 04 | TG.Sokół Myślenice | 39.00 | |||
5 | Herbut Oskar | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | 39.89 | |||
6 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 40.00 | |||
7 | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 42.16 | |||
8 | Rybski Mikołaj | 07 | PUKS Karol Wadowice | 42.44 | |||
9 | Paluch Igor | 07 | MKS Jordan Kraków | 44.02 | |||
10 | Kukułka Aleksander | 08 | Siemacha Kraków | 45.00 | |||
11 | Pochopień Paweł | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | 45.00 | |||
12 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 48.06 | |||
13 | Targosz Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 50.00 | |||
14 | Strzyżewski Patryk | 07 | MKS Jordan Kraków | 50.40 | |||
15 | Żak Bartosz | 08 | MKS Jordan Kraków | 51.46 | |||
16 | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 53.00 | |||
17 | Kalisz Benedykt | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
18 | Mrówka Mikołaj | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
19 | Małota Jan | 07 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
20 | Pluciński Igor | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
21 | Sławiński Patryk | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
22 | Tynor Kacper | Fala Niepołomice | NT | ||||
23 | Bednarski Miłosz | 07 | Fala Niepołomice | NT | |||
24 | Karpęcki Przemysław | 04 | Fala Niepołomice | NT | |||
25 | Kopeć Krzysztof | 07 | Fala Niepołomice | NT | |||
26 | Kułynycz Dariusz | 06 | Fala Niepołomice | NT | |||
27 | Mrózek Maksymilian | 02 | Fala Niepołomice | NT | |||
28 | Smagór Paweł | 06 | Fala Niepołomice | NT | |||
29 | Wójtowicz Franciszek | 08 | Fala Niepołomice | NT | |||
30 | Wiśniewski Gabriel | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
31 | Piotrowski Aleksander | 08 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
32 | Buczulski Aleksander | 08 | KS Płetwal Zakopane | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 7/10/2018 - 13:25 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 36.03 | |||
2 | Panek Nikola | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 37.00 | |||
3 | Mędrysa Martyna | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 38.19 | |||
4 | Guzik Maja | 06 | Międzynarodowa Szkoła Kraków | 38.24 | |||
5 | Wrona Ewa | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 40.00 | |||
6 | Nieciuńska Aleksandra | 04 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
7 | Dyduch Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 42.50 | |||
8 | Świętek Ilona | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 43.00 | |||
9 | Porębska Maja | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | 43.45 | |||
10 | Parchańska Julia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 44.00 | |||
11 | Stoch Małgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 45.00 | |||
12 | Teluk Amelia | 08 | PUKS Karol Wadowice | 45.20 | |||
13 | Goj Katarzyna | 08 | KS Victoria Zawiercie | 45.58 | |||
14 | Lichoń Zuzanna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 46.53 | |||
15 | Sawińska Antonina | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 47.70 | |||
16 | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 48.00 | |||
17 | Przybysz Greta | 07 | MKS Jordan Kraków | 49.76 | |||
18 | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 50.00 | |||
19 | Janicka Karolina | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 50.00 | |||
20 | Szostak Natasza | 08 | MKS Jordan Kraków | 51.98 | |||
21 | Koczwara Anna | 08 | Siemacha Kraków | 52.87 | |||
22 | Koczwara Iga | 08 | Siemacha Kraków | 53.55 | |||
23 | Cichy Julia | 06 | TG.Sokół Myślenice | 54.00 | |||
24 | Zagórska Katarzyna | 08 | KS Orka Proszówki | 59.00 | |||
25 | Miodek Jagoda | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
26 | Głuszek Julia | 06 | Fala Niepołomice | NT | |||
27 | Karolczyk Natalia | 05 | Fala Niepołomice | NT | |||
28 | Nitsch Karolina | 04 | Fala Niepołomice | NT | |||
29 | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | NT | |||
30 | Zajda Amelia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 7/10/2018 - 13:34 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 32.25 | |||
2 | Sowa Karol | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 33.00 | |||
3 | Talaga Maciej | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 33.00 | |||
4 | Pająk Mikołaj | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 33.00 | |||
5 | Strózik Mikołaj | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 36.54 | |||
6 | Guzik Maciej | Międzynarodowa Szkoła Kraków | 37.00 | ||||
7 | Tokarz Dawid | 04 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
8 | Misztal Oliwer | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 38.39 | |||
9 | Musiałek Piotr | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 39.87 | |||
10 | Bajgrowicz Paweł | 04 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
11 | Kowalski Wojciech | 07 | PUKS Karol Wadowice | 41.30 | |||
12 | Kosiba Szymon | 05 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
13 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 45.27 | |||
14 | Babraj Mikołaj | 08 | TS Pływak Bochnia | 48.00 | |||
15 | Kubas Kacper | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | 51.00 | |||
16 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | 51.79 | |||
17 | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 53.14 | |||
18 | Staniszewski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 53.50 | |||
19 | Jarosz Jakub | 08 | Siemacha Kraków | 55.00 | |||
20 | Zając Mateusz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 55.00 | |||
21 | Grigorian Kyle | 08 | MKS Jordan Kraków | 55.20 | |||
22 | Cyrek Kamil | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 1:00.00 | |||
23 | Małota Jan | 07 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
24 | Depczyński Jakub | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
25 | Sławiński Patryk | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
26 | Tynor Kacper | Fala Niepołomice | NT | ||||
27 | Duda Grzegorz | 06 | Fala Niepołomice | NT | |||
28 | Górski Jan | 05 | Fala Niepołomice | NT | |||
29 | Sarna Mateusz | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
30 | Wydra Patryk | 08 | KS Płetwal Zakopane | NT | |||
31 | Buczulski Aleksander | 08 | KS Płetwal Zakopane | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 7/10/2018 - 13:45 | Mieszane, 10 x 25m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
1 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
2 | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | NT | ||||
3 | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | NT | ||||
4 | Jasień Sucha Besk. 1 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | ||||
5 | Jasień Sucha Besk. 2 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |