Sobota Pływacka Runda IV 2017/2018 Nowy Targ, 4/2/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:14.24 10:05.76 3:17.40 | ||||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:03.70 9:54.47 30.83 |
||||
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 400m dowolny (16) 100m klasyczny (8) | 6:00.00 1:41.33 |
||||
Kieroński Marcel | 07 | 01506 | 101506700029 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (17) 50m motylkowy (3) | 1:17.90 6:10.00 42.64 |
||||
Kusion Judyta | 06 | 01506 | 101506600011 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 10:38.38 2:58.28 |
||||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 200m zmienny (14) | 1:02.22 2:43.00 2:31.25 |
||||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:09.96 11:03.16 2:42.92 |
||||
Szczerba Patrycja | 07 | 01506 | 101506600031 | 400m dowolny (16) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 6:00.00 1:34.54 40.70 |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:25.89 1:23.56 | ||||
Guzik Maja | 06 | 00606 | 100606600052 | 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:29.56 1:26.43 |
||||
Kutermak Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600049 | 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) | 3:06.54 1:36.76 |
||||
Marcinkiewicz Alicja | 06 | 00606 | 100606600050 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:25.65 1:45.65 |
||||
Marczak Grzegorz | 05 | 00606 | 100606700044 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:10.54 37.65 |
||||
Mróż Wiktoria | 06 | 00606 | 100606600054 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) | 1:19.76 NT |
||||
Płonka Martyna | 06 | 00606 | 100606600051 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:19.56 1:36.56 |
||||
Sobota Roch | 05 | 00606 | 100606700043 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:14.58 1:38.76 |
Basta Jakub | 06 | 00306 | 100306700207 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:21.18 43.52 1:37.82 | ||||
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) | 1:33.96 NT |
||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m zmienny (13) | 1:26.57 3:26.03 1:39.02 |
||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 1:05.18 31.64 32.38 |
||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 1:15.91 3:02.41 1:33.71 |
||||
Kubic Agata | 07 | 00306 | 100306600197 | 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 47.81 48.37 1:35.04 |
||||
Leśniak Albert | 06 | 00306 | 100306700208 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) | 1:23.89 NT |
||||
Mokrzycka Wiktoria | 06 | 00306 | 100306600206 | 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | NT 1:48.38 1:38.30 |
||||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:15.44 3:00.90 42.62 |
||||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 100306700196 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:36.79 1:43.57 1:40.20 |
||||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | 1:33.23 3:15.98 1:44.15 |
KORONA I | 00306 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:15.90 |
Kamzol Flawia Kiełboń Bartosz | 07 06 | Basta Jakub Leśniak Albert | 06 06 |
KORONA Ii | 00306 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | NT |
Haluch Konrad Mokrzycka Wiktoria | 06 06 | Podkowa Oskar Basta Nina | 06 06 |
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 103206700052 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:17.92 39.74 | ||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 103206600049 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:16.74 1:35.49 1:30.07 |
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 1:04.82 NT 32.30 | 23/12/2017 7/10/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:07.73 1:23.70 38.99 | 23/12/2017 23/12/2017 11/6/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Janik Anna | 05 | 04206 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:09.27 11:00.10 2:46.40 | 23/12/2017 18/11/2017 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT NT 42.91 | 3/12/2017 | Miechow (POL) |
|||
Mleczko Jakub | 06 | 04206 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:26.35 NT 58.44 | 17/12/2017 7/10/2017 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) | 1:13.09 10:54.90 1:32.02 | 23/12/2017 18/11/2017 3/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Miechow (POL) |
|||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:10.40 12:05.28 37.88 | 17/12/2017 18/11/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (17) 50m grzbietowy (7) | NT NT 39.04 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (17) 50m motylkowy (3) | 1:17.20 6:19.65 45.23 | 14/10/2017 4/2/2017 7/10/2017 | Krakow (POL) Debica (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 2:10.00 |
Brzoza Lena Tworek Wiktor | 06 05 | Janik Anna Bukowska Aleksandra | 05 05 |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 2:10.00 |
Brzoza Lena Tworek Wiktor | 06 05 | Janik Anna Bukowska Aleksandra | 05 05 |
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) | 1:12.00 2:56.00 | ||||
Mamot Maria | 07 | 00106 | 100106600426 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) | NT 52.00 |
||||
Mykicka Wiktoria | 07 | 00106 | 100106600424 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) | NT NT |
||||
Nowicki Łukasz | 07 | 00106 | 100106700422 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | NT 53.00 |
||||
Paluch Igor | 07 | 00106 | 100106700421 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | 1:40.00 46.32 |
||||
Pięta Maciej | 07 | 00106 | 100106700420 | 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | 50.00 NT |
||||
Strzyżewski Patryk | 07 | 00106 | 100106700413 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | NT 50.88 |
MKS Jordan IV - 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | NT |
Nowicki Łukasz Mamot Maria | 07 07 | Strzyżewski Patryk Paluch Igor | 07 07 |
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) | NT 45.23 | |||||
Lachor Wiktoria | 07 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | NT 46.39 45.83 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 1:20.79 41.35 40.59 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 42.59 39.79 1:29.03 |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 101406600098 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | NT 39.84 2:51.34 |
||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (15) | 57.92 29.54 2:29.21 |
||||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:12.75 37.19 1:34.88 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) | NT NT |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 2:54.44 36.53 1:26.07 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 101406700070 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (15) | 1:27.20 36.11 2:48.05 |
||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m zmienny (12) | 1:14.39 38.83 1:30.81 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 101406600072 | 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) 200m zmienny (14) | 2:58.15 1:32.57 2:58.85 |
||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | NT 3:03.81 1:25.12 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
Cichy Julia | 06 | 00506 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | NT NT NT | |||||
Madej Justyna | 05 | 00506 | 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | NT NT |
|||||
Proszek Jan | 06 | 00506 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:18.02 46.64 1:32.33 |
|||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:35.66 43.07 |
Radek Wiktoria | 05 | 02211 | 102211600110 | 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 2:40.22 1:19.37 33.66 2:42.18 |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) | NT 47.13 | 17/12/2017 | Zabierzow (POL) |
||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:05.43 10:30.41 33.70 | 3/12/2017 18/11/2017 7/10/2017 | Miechow (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Karol Mietełka | 06 | 03706 | 103706700109 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT NT NT |
||||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:16.58 11:10.16 36.73 | 4/6/2017 18/11/2017 7/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 103706600093 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 1:11.91 NT 40.43 | 17/12/2017 7/10/2017 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 12:47.01 1:40.31 46.20 | 18/11/2017 16/12/2017 7/10/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 1:19.09 12:17.61 41.38 | 4/6/2017 18/11/2017 7/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 103706600098 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m zmienny (12) | 1:26.29 46.07 1:36.21 | 14/10/2017 17/12/2017 16/12/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 1:16.16 NT 42.70 | 24/6/2017 7/10/2017 | Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | NT 1:36.94 39.77 | 3/12/2017 7/10/2017 | Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 103706700091 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 10:29.69 1:38.04 35.04 | 17/12/2017 7/10/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
Siemacha Kraków 1 | 03706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | 2:05.11 |
Siemacha Kraków 1 | 03706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | 2:18.40 |
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:23.83 1:41.89 1:30.65 | 14/10/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Krakow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:12.06 NT 35.39 | 23/12/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 103506600061 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m zmienny (12) | NT 48.95 1:50.29 | 27/5/2017 3/12/2017 | Wieliczka (POL) Miechow (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:07.78 NT 2:41.52 | 23/12/2017 14/10/2017 | Oswiecim (POL) Opole (POL) |
||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (17) 50m grzbietowy (7) | 1:31.27 NT 42.76 | 14/10/2017 25/2/2017 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:29.70 1:46.69 1:36.30 | 14/10/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Krakow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Kosek Patryk | 06 | 03506 | 103506700047 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | NT 1:34.78 1:22.59 | 23/12/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:25.65 1:56.49 1:37.80 | 14/10/2017 11/12/2016 7/10/2017 | Krakow (POL) Debica (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:45.00 46.19 1:36.81 | 13/5/2017 7/10/2017 7/10/2017 | Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:03.85 NT 2:25.26 | 23/12/2017 16/12/2017 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (17) 50m grzbietowy (7) | 1:27.31 NT 45.42 | 4/11/2017 7/10/2017 | Tarnow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:12.87 NT 2:57.67 | 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT 1:53.69 41.63 | 11/12/2016 16/12/2017 | Debica (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) | 1:32.56 NT 43.09 | 14/10/2017 17/12/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | NT 47.58 1:45.73 | 16/12/2017 4/11/2017 | Zabierzow (POL) Tarnow (POL) |
|||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | NT 3:00.42 38.77 | 16/12/2017 11/3/2017 | Zabierzow (POL) Wadowice (POL) |
||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) | 1:29.46 NT 46.49 | 4/11/2017 17/12/2017 | Tarnow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | 1:42.63 47.47 2:08.77 | 14/10/2017 17/12/2017 3/12/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) |
|||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 103506700053 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | NT 1:42.71 1:31.79 | 3/12/2017 3/12/2017 | Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:27.21 47.29 1:36.60 | 14/10/2017 16/12/2017 16/12/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) | 1:16.84 3:03.39 | |||||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 6:30.00 1:39.00 1:40.00 |
|||||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 6:00.00 1:39.00 40.00 |
|||||
Zając Maciej | 07 | 00906 | 400m dowolny (17) 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (13) | 6:00.00 43.33 1:36.03 | 17/12/2017 18/11/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (15) | 1:07.41 NT 2:50.02 |
Gal Konrad | 07 | 04106 | 104106700021 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT NT | ||||
Gniadek Piotr | 08 | 04106 | 104106700027 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
||||
Gołdyn Michał | 06 | 04106 | 104106700024 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT 1:38.81 | 16/12/2017 | Zabierzów (POL) |
||
Karpiel Mateusz | 07 | 04106 | 104106700006 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | NT 43.94 NT | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 104106600005 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:18.01 41.10 1:27.60 | 16/12/2017 11/6/2017 3/12/2017 | Zabierzów (POL) Nowy Targ (POL) Miechów (POL) |
||
Madyda Michał | 06 | 04106 | 104106700023 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 104106700026 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Michór Kinga | 06 | 04106 | 104106600014 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | NT 2:17.74 | 11/6/2017 | Nowy Targ (POL) |
||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 104106700009 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) | 1:19.52 NT 1:37.24 | 24/6/2017 16/12/2017 | Nowy Targ (POL) Zabierzów (POL) |
||
Pilch Nadia | 07 | 04106 | 104106600025 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) | NT NT |
||||
Rogowiec Andrzej | 07 | 04106 | 104106700007 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Sikora Gabriela | 06 | 04106 | 104106600017 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) | 1:29.52 NT | 17/12/2017 | Zabierzów (POL) | ||
Strycharz Julia | 07 | 04106 | 104106600015 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | NT NT |
||||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 104106700018 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:25.32 1:42.96 | 17/12/2017 3/12/2017 | Zabierzów (POL) Miechów (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:26.61 1:38.02 41.86 | 4/11/2017 3/12/2017 16/12/2017 | Tarnów (POL) Miechów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Wielkiewicz Anastazja | 06 | 04106 | 104106600013 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:30.14 1:48.78 | 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Wołczek Malwina | 07 | 04106 | 104106600020 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | NT NT |
||||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 104106600003 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) | NT NT 42.37 | 17/12/2017 | Zabierzów (POL) |
||
Zagata Magdalena | 06 | 04106 | 104106600004 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (12) | 1:30.90 1:42.01 | 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
Delfin 11 | 04106 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | NT |
Mastalski Kacper Wołczek Malwina | 08 07 | Węgrzyn Hanna Watycha Aleksander | 07 07 |
Delfin 12 | 04106 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | NT |
Liszka Amelia Wielkiewicz Anastazja | 06 06 | Gołdyn Michał Pastwa Amadeusz | 06 06 |
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 102706600074 | 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) | NT 41.00 |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (16) 100m klasyczny (8) | 1:26.84 NT 1:36.05 | ||||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:13.02 NT 35.52 |
||||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT 1:12.88 35.49 |
||||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | NT 3:19.14 1:34.91 |
||||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | NT 2:45.11 34.30 |
||||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) | NT 2:45.95 1:19.84 |
||||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | NT 1:32.99 35.97 |
||||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) | 1:12.80 NT 2:59.77 |
||||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT 1:27.66 38.38 |
||||
Płonka Bartosz | 06 | 03306 | 103306700050 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:28.60 46.27 1:27.34 |
||||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 1:11.86 NT 40.51 |
||||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | NT 1:30.29 1:27.00 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:06.12 |
Janik Julia Mędrek Krzysztof | 06 06 | Choma Maksym Jarosz Helena | 06 06 |
Omega Olkusz 3 | 03306 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 2:07.20 |
Grzebinoga Franciszek | 06 |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 2:12.01 |
Kaszuba Maja Waśko Faustyna | 06 06 | Tomsia Oliwia Giec Kacper | 06 07 |
Gach Magdalena SO | 05 | 04411 | 104411600075 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:07.77 NT | 8/12/2016 | Gliwice (POL) |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:25.63 1:43.06 43.29 | 24/6/2017 24/6/2017 13/5/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 38.67 NT 1:26.18 | 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | 03606 | 103606700235 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | NT 42.62 1:51.52 | 4/6/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Miechów (POL) |
||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) | 1:22.48 3:27.05 | 9/4/2017 13/5/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 1:28.10 3:10.21 NT | 29/4/2017 16/12/2017 | Kraków (POL) Zabierzów (POL) |
||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 103606700238 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:39.91 NT NT | 29/4/2017 | Kraków (POL) | ||
Bugajska Marcelina | 07 | 03606 | 103606600239 | 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 46.58 NT 1:43.69 | 17/12/2017 16/12/2017 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:12.99 41.42 1:24.79 | 17/12/2017 3/12/2017 3/12/2017 | Zabierzów (POL) Miechów (POL) Miechów (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 47.61 50.61 1:43.84 | 17/12/2017 16/12/2017 16/12/2017 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Czyż Adam | 06 | 03606 | 103606700286 | 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | NT 34.20 1:19.16 | 16/12/2017 14/10/2017 | Zabierzów (POL) Kraków (POL) |
||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 37.99 NT 42.35 | 16/12/2017 3/12/2017 | Zabierzów (POL) Miechów (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) | 3:18.09 1:47.58 | 3/6/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Miechów (POL) |
||
Filipiak Julia | 06 | 03606 | 103606600289 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:16.58 39.53 1:27.34 | 14/10/2017 16/12/2017 16/12/2017 | Kraków (POL) Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:46.92 47.85 1:32.86 | 16/12/2017 16/12/2017 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:03.00 2:37.32 34.74 | 17/12/2017 24/6/2017 23/4/2017 | Zabierzów (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzów (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:07.54 11:00.78 2:44.23 | 14/10/2017 18/11/2017 3/6/2017 | Kraków (POL) Oświęcim (POL) Bochnia (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) | 1:15.54 2:52.16 | 4/6/2017 16/12/2017 | Bochnia (POL) Zabierzów (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:14.82 41.00 | 14/10/2017 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Ilnicka Amelia | 06 | 03606 | 103606600291 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) | 1:16.65 3:11.52 | 14/10/2017 3/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:24.34 51.96 1:38.38 | 14/10/2017 3/12/2017 4/11/2017 | Kraków (POL) Miechów (POL) Tarnów (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 103606600270 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:28.25 43.85 1:44.71 | 4/6/2017 4/11/2017 28/1/2017 | Bochnia (POL) Tarnów (POL) Kraków (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03606 | 103606600276 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:33.09 34.03 2:48.95 | 3/12/2017 27/5/2017 14/10/2017 | Miechów (POL) Wieliczka (POL) Kraków (POL) |
||
Koczur Maciej | 07 | 03606 | 103606700244 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:23.58 NT 43.10 | 4/11/2017 16/12/2017 | Tarnów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:22.54 43.93 1:31.98 | 4/6/2017 16/12/2017 3/12/2017 | Bochnia (POL) Zabierzów (POL) Miechów (POL) |
||
Król Karolina | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 44.60 1:51.71 50.08 | 17/12/2017 3/12/2017 16/12/2017 | Zabierzów (POL) Miechów (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Mroczek Joanna | 06 | 03606 | 103606600266 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:40.18 NT 1:33.41 | 4/11/2017 3/12/2017 | Tarnów (POL) Miechów (POL) |
||
Nocoń Milena | 07 | 03606 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | NT NT 1:51.58 | 3/12/2017 | Miechów (POL) |
|||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:16.88 1:42.54 39.94 | 14/10/2017 16/12/2017 3/12/2017 | Kraków (POL) Zabierzów (POL) Miechów (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) | NT 1:45.39 | 4/11/2017 | Tarnów (POL) |
||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03606 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT 1:43.46 38.53 | 3/12/2017 16/12/2017 | Miechów (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Pilas Zuzanna | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 45.83 NT 1:56.17 | 4/11/2017 10/6/2017 | Tarnów (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03606 | 103606600277 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:24.59 38.27 2:46.88 | 3/12/2017 27/5/2017 17/12/2017 | Miechów (POL) Wieliczka (POL) Zabierzów (POL) |
||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) | 1:10.93 NT | 14/10/2017 | Kraków (POL) | ||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:13.50 1:39.58 | 14/10/2017 13/5/2017 | Kraków (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 3:26.13 1:42.15 1:35.33 | 13/5/2017 16/12/2017 4/11/2017 | Nowy Sącz (POL) Zabierzów (POL) Tarnów (POL) |
||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (13) | 1:27.66 1:38.81 | 14/10/2017 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 45.27 1:38.40 46.35 | 17/12/2017 3/12/2017 16/12/2017 | Zabierzów (POL) Miechów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Smurzyńska Julia | 06 | 03606 | 103606600273 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:24.98 33.09 1:17.56 | 16/12/2017 3/12/2017 16/12/2017 | Zabierzów (POL) Miechów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 2:43.45 1:29.51 33.20 | 24/6/2017 3/12/2017 3/6/2017 | Nowy Targ (POL) Miechów (POL) Bochnia (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 200m zmienny (15) | 1:22.32 1:36.30 3:11.44 | 14/10/2017 3/12/2017 29/4/2017 | Kraków (POL) Miechów (POL) Kraków (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 39.50 NT 41.97 | 4/11/2017 16/12/2017 | Tarnów (POL) Zabierzów (POL) |
|||
Suchan Jakub | 06 | 03606 | 103606700269 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:17.26 1:36.44 1:21.02 | 14/10/2017 4/11/2017 16/12/2017 | Kraków (POL) Tarnów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03606 | 103606600278 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 200m zmienny (14) | 1:11.79 2:45.89 2:53.54 | 27/5/2017 16/12/2017 18/11/2017 | Wieliczka (POL) Zabierzów (POL) Oświęcim (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 1:10.95 2:47.13 1:25.27 | 3/12/2017 25/3/2017 3/12/2017 | Miechów (POL) Zakopane (POL) Miechów (POL) |
||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:39.01 NT 58.75 | 4/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | 1:28.96 NT 1:45.48 | 14/10/2017 16/12/2017 | Kraków (POL) Zabierzów (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 103606700271 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 1:25.06 3:23.03 1:59.51 | 17/12/2017 13/5/2017 18/2/2017 | Zabierzów (POL) Nowy Sącz (POL) Bochnia (POL) |
||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 103606600180 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 200m zmienny (14) | 1:13.37 1:27.15 2:50.34 | 27/5/2017 3/6/2017 18/11/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oświęcim (POL) |
||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 50m motylkowy (3) 200m zmienny (15) | 35.60 3:08.16 | 16/12/2017 29/4/2017 | Zabierzów (POL) Kraków (POL) |
SMS Galicja Kraków 99 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:07.96 |
Rydzewski Szczepan Smurzyńska Julia | 06 06 | Caba Stanisław Czyż Adam | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 99 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 2:10.00 |
SMS Galicja Kraków 99 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | 2:13.00 |
SMS Galicja Kraków 99 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:16.80 |
Nogieć Leon Filipiak Julia | 06 06 | Hańderek Mateusz Suchan Jakub | 06 06 |
Galicja Kraków 2007 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | NT |
Galicja Kralków 2007 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | NT |
Augustyńska Zuzanna | 07 | 03806 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 2:03.35 57.53 NT | |||||
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | 103806600043 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:14.65 37.49 |
||||
Bogacz Bartosz | 07 | 03806 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (17) 50m motylkowy (3) | NT NT 42.59 |
|||||
Hajdo Anna | 07 | 03806 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | NT 56.41 48.29 |
|||||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) | 1:05.42 NT 2:39.70 |
||||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT 1:34.02 39.22 |
||||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:10.75 34.35 |
||||
Kołton Aleksandra | 07 | 03806 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 1:43.80 NT 56.93 |
|||||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 103806700049 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:59.03 1:40.65 |
||||
Mika Miłosz | 06 | 03806 | 103806700056 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:59.79 1:45.15 |
||||
Patrzałek Justyna | 06 | 03806 | 103806600048 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:17.74 38.91 |
||||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 103806700046 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) | 1:17.66 NT |
||||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 103806700044 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) | 1:15.99 3:02.79 |
||||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (15) | 1:01.13 2:26.06 2:39.40 |
||||
Woźny Maja | 07 | 03806 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | NT NT 56.29 |
|||||
Zabawa Klaudia | 07 | 03806 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | NT 55.21 55.31 |
|||||
Święs Anna | 06 | 03806 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:26.19 50.30 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:10.10 |
Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:23.20 |
Sokół Mościce Tarnów 3 | 03806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:55.60 |
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:00.48 28.98 2:25.78 |
Balon Adrianna | 05 | 00806 | 100806600254 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:26.59 38.00 | ||||
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:32.18 42.66 | 23/12/2017 3/12/2017 | Oswiecim (POL) Miechow (POL) |
||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:20.63 36.87 | 11/6/2017 16/12/2017 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Głogowska Dobromiła SO | 05 | 00806 | 100806600253 | 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 43.19 2:59.53 | 7/10/2017 17/12/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:33.22 44.04 | 16/12/2017 11/6/2017 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 11:00.00 35.71 |
||||
Karolus Olga | 05 | 00806 | 100806600258 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:36.06 41.50 |
||||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | NT 49.05 | 10/12/2016 | Krakow (POL) |
||
Konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 100806700359 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:27.83 1:52.58 | 4/11/2017 17/6/2017 | Tarnow (POL) Andrychow (POL) |
||
Kos Maciej | 07 | 00806 | 100806700360 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:21.65 38.78 | 17/6/2017 7/10/2017 | Andrychow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 39.00 2:59.66 |
||||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) | NT 1:28.48 | 16/12/2017 | Zabierzow (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 34.18 2:49.33 |
||||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) | NT 1:37.83 | 4/11/2017 | Tarnow (POL) |
||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | NT 2:47.38 | 16/12/2017 | Zabierzow (POL) |
||
Mordarski Szymon SO | 05 | 00806 | 100806700271 | 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | NT 40.74 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:18.00 40.00 |
||||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) | NT NT |
||||
Pawłowski Jan SO | 05 | 00806 | 100806700370 | 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | NT 39.98 | 7/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław SO | 05 | 00806 | 100806700252 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) | 1:12.41 NT | 23/12/2017 | Oswiecim (POL) | ||
Starzycki Borys | 05 | 00806 | 100806700302 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:36.04 45.00 |
||||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:27.64 44.92 | 9/4/2017 18/2/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) | NT 1:35.07 | 16/12/2017 | Zabierzow (POL) |
||
Ćwiękała Hanna | 05 | 00806 | 100806600255 | 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 12:05.00 41.00 |
||||
Żarnowiec Michał | 07 | 00806 | 100806700368 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:47.41 1:42.02 | 23/12/2017 9/4/2017 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Ósemka Oświęcim 3 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | 2:08.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:08.48 |
Machulak Kamil Juda Aleksandra | 06 06 | Miodońska Wiktoria Czerwik Krzysztof | 06 06 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | 2:10.00 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | 2:18.00 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:20.93 |
Telesiewicz Martyna Wilczak Szymon | 06 06 | Jarosz Zuzanna Merta Miłosz | 06 06 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |