Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 – 13 lat RUNDA I Kraków, 24 - 25/3/2018 |
2 - MDM Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Dzień II | 25/3/2018 - 9:35 |
Konkurencja 111 25/3/2018 - 9:35 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:35 |
1 2 3 4 5 | Żemojtel Lena Bugajska Marcelina Rogala Oliwia Pałys Antonina Marszałek Emilia | 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 | Zabawa Dominika Cicha Zofia Mykicka Wiktoria Kołton Aleksandra Walachnia Wiktoria Augustyńska Zuzanna | 07 07 07 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:41.63 1:44.49 NT NT |
Seria 3 z 5, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Kozińska Felicja Woźny Maja Gicala Natalia Hajdo Anna Dulak Emilia Zabawa Klaudia | 07 07 07 07 07 07 | Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów BOSiR Brzesko Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:38.97 1:34.48 1:29.90 1:31.90 1:34.77 1:40.61 |
Seria 4 z 5, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Król Karolina Orzechowska Blanka Węgrzyn Hanna Zawiślan Julia Rumińska Wiktoria Basista Karolina | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.87 1:24.44 1:21.85 1:22.40 1:25.72 1:27.49 |
Seria 5 z 5, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Sowa Barbara Baranowska Hanna Kamzol Flawia Piętka Zuzanna Szczerba Patrycja Budnik Małgorzata | 07 07 07 07 07 07 | Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Korona Kraków STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.61 1:14.88 1:03.79 1:14.39 1:16.79 1:20.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 112 25/3/2018 - 9:47 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:47 |
2 3 4 | Machinko Maciej Nowicki Łukasz Ciapuła Michał | 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT 1:46.92 NT |
Seria 2 z 4, 9:49 |
2 3 4 5 | Paluch Igor Roman Jakub Zbrożek Adam Kowalik Norbert | 07 07 07 07 | Jordan Kraków Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | 1:32.71 1:29.47 1:31.59 1:35.19 |
Seria 3 z 4, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | Sakłak Szymon Bogacz Bartosz Żmijewski Borys Koczur Maciej Gąsiorek Wiktor Urbański Jakub | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.38 1:23.62 1:22.27 1:23.58 1:25.25 1:27.48 |
Seria 4 z 4, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | Urban Mateusz Kieroński Marcel Łacek Patryk Leśniak Franciszek Kos Maciej Konieczny Miłosz | 07 07 07 07 07 07 | Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.39 1:17.90 1:15.77 1:16.56 1:18.05 1:19.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/3/2018 - 9:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:56 |
2 3 4 | Głogowska Dobromiła Zagata Magdalena Wiekiera Julia | 05 06 06 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Korona Kraków | 06 06 06 | NT 1:30.90 1:37.27 |
Seria 2 z 8, 9:58 |
1 2 3 4 5 | Parchańska Julia Madej Zofia Mroczek Joanna Jankowiak Oliwia Klęczar Natalia | 06 06 06 06 06 | Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 1:30.30 1:28.35 1:23.68 1:23.82 1:28.87 |
Seria 3 z 8, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | Szczurek Julia Basta Nina Kaleta Oliwia Kostiuczuk Lidia Świętek Ilona Piątek Zofia | 05 06 06 06 05 05 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.09 1:22.51 1:19.19 1:19.80 1:22.95 1:23.44 |
Seria 4 z 8, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Pituła Julia Telesiewicz Martyna Ilnicka Amelia Osiecka Emilia Iwaniuk Julia Liszka Amelia | 05 06 06 05 06 06 | Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.97 1:16.28 1:15.05 1:15.68 1:16.63 1:18.01 |
Seria 5 z 8, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Łazarz Milena Waśko Faustyna Jakubik Julia Miodońska Wiktoria Filipiak Julia Biedrzycka Natalia | 06 06 05 06 06 06 | Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.93 1:13.32 1:12.05 1:12.84 1:13.54 1:14.65 |
Seria 6 z 8, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Permus Aleksandra Kołodziejczyk Agata Tomsia Oliwia Tchórzewska Sabina Mayerberg Anna Trojanowska Julia | 06 05 06 05 05 06 | Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:11.20 1:10.76 1:09.55 1:10.09 1:10.87 1:11.63 |
Seria 7 z 8, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Dadej Julia Janik Julia Guzik Karolina Gach Magdalena SO Janik Anna Mucha Lena | 05 06 05 05 05 06 | BOSiR Brzesko Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ondraszek Bielsko B. Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz | 06 06 06 11 06 06 | 1:09.43 1:08.06 1:07.54 1:07.77 1:09.27 1:09.45 |
Seria 8 z 8, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Gorczyca Gabriela Brzoza Lena Ziober Wiktoria Miłek Alicja Kania Kamila Kercel Emilia | 06 06 05 06 05 05 | Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane UKS SP 8 Chrzanów Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:06.80 1:04.82 1:00.13 1:03.30 1:06.51 1:07.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/3/2018 - 10:12 | Chłopców, 100m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 10:12 |
2 3 4 | Imiołek Michał Wójcik Hubert Wójcik Maciej | 06 06 06 | Orka Proszówki Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 10:15 |
1 2 3 4 5 | Olszowski Mikołaj Mika Miłosz Mleczko Jakub Sobiechowski Igor Wojda Jakub | 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 1:33.29 1:26.35 1:32.54 1:39.01 |
Seria 3 z 11, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Blacha Igor Haluch Konrad Szyszka Bartłomiej Borowski Dominik Kordjak Dawid Skołuba Kuba | 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.94 1:25.36 1:23.60 1:24.91 1:25.47 1:26.32 |
Seria 4 z 11, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Mietełka Karol Starzycki Borys Basta Jakub Laskowski Bogdan Zaremba Igor Leśniak Albert | 06 05 06 05 05 06 | Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.65 1:21.89 1:21.18 1:21.48 1:22.64 1:23.34 |
Seria 5 z 11, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Zawojski Bartosz Gołdyn Michał Pastwa Amadeusz Skibka Kacper Merta Miłosz Maniawski Tomasz | 06 06 06 06 06 06 | Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.15 1:17.32 1:16.96 1:17.06 1:17.35 1:20.54 |
Seria 6 z 11, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Popiela Jakub Świeży Paweł Pater Adam Nowak Piotr Stanek Jakub Woźnicki Dominik | 05 05 05 06 05 06 | Siemacha Kraków Wisła Kraków Korona Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:16.16 1:15.68 1:15.44 1:15.54 1:15.85 1:16.25 |
Seria 7 z 11, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Stawarz Natanael Iheanacho Alexander Konieczny Mateusz Wioska-Kaganiec Wiktor Grzebinoga Franciszek Kosek Patryk | 06 05 05 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.84 1:14.34 1:12.98 1:13.72 1:14.49 1:15.28 |
Seria 8 z 11, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Dadej Jakub Nogieć Leon Ptaszyński Stanisław SO Kozioł Przemysław Czerwik Krzysztof Różycki Ignacy | 05 06 05 05 06 05 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:12.86 1:12.21 1:11.67 1:11.93 1:12.39 1:12.98 |
Seria 9 z 11, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | Korman Filip Choma Maksym Tworek Wiktor Caba Stanisław Marczak Grzegorz Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 05 06 05 06 | Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków CKiS Skawina Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:10.75 1:10.61 1:10.40 1:10.48 1:10.74 1:11.41 |
Seria 10 z 11, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | Ślęczka Nataniel Knapik Michał Dybowski Antoni Mędrek Krzysztof Wojtacha Karol Cholewa Wojciech | 05 05 05 06 05 06 | Nika Sport Team Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:09.17 1:08.76 1:06.49 1:08.25 1:08.97 1:09.60 |
Seria 11 z 11, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Pawłowski Jan Gościński Jakub Mordarski Filip Szczerba Igor Jarząb Tymoteusz Szczepanik Kacper | 05 05 05 05 06 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:05.59 1:03.00 57.92 1:00.90 1:05.42 1:06.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 113 25/3/2018 - 10:35 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:35 |
1 2 3 4 5 | Nocoń Milena Urbaniec Zofia Pilas Zuzanna Cała Anastazja Jarzyna Klaudia | 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 1:05.73 54.43 51.67 52.29 59.65 |
Seria 2 z 2, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Basista Karolina Cholewa Hanna Skrzypek Jagoda Gicala Natalia Mucha Julia Zabawa Klaudia | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 48.75 45.78 40.25 43.88 47.80 50.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 114 25/3/2018 - 10:39 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:39 |
2 3 4 | Mółka Matuesz Stanisz Mikołaj Kieroński Marcel | 07 07 07 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 | 52.20 49.01 51.02 |
Seria 2 z 3, 10:40 |
2 3 4 5 | Konopczyński Szymon Żarnowiec Michał Glijer Maksym Konieczny Miłosz | 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 | 48.32 47.32 47.44 48.69 |
Seria 3 z 3, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | Nowakowski Oliwier Knapczyk Bartosz Watycha Aleksander Przystał Antonio Idzik Arkadiusz Kuna Jakub | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 46.91 45.68 40.94 44.85 45.95 47.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/3/2018 - 10:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:44 |
2 3 4 5 | Wojda Natalia Iwaniuk Julia Mokrzycka Wiktoria Wiekiera Julia | 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 | NT 3:45.20 NT NT |
Seria 2 z 4, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Bandura Kinga Basta Julia Płonka Martyna Kryza Maja Siwior Maja Małysza Julia | 05 06 06 05 06 05 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz CKiS Skawina Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:31.80 3:26.57 3:23.01 3:25.16 3:28.49 3:41.97 |
Seria 3 z 4, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Zuzanna Balon Adrianna Rapkiewicz Natalia Kaszuba Maja Skalska Zofia Węgrzyn Aleksandra | 06 05 05 06 05 06 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Wisła Kraków Limamowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 3:13.58 3:07.28 3:04.83 3:06.92 3:09.87 3:15.66 |
Seria 4 z 4, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 | Smurzyńska Julia Bętkowska Zuzanna Marek Amelia Jarosz Helena Juda Aleksandra Wrona Ewa | 06 06 05 06 06 06 | SMS Galicja Kraków CKiS Skawina BOSiR Brzesko Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 2:58.36 2:53.13 2:43.25 2:48.38 2:55.10 2:59.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/3/2018 - 11:01 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Mika Miłosz Węgrzyn Arkadiusz Wojtal Paweł Podkowa Oskar Wilczak Szymon Dybowski Antoni | 06 06 06 06 06 05 | Sokół Mościce Tarnów Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:46.69 3:47.18 NT NT |
Seria 2 z 5, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Gołdyn Michał Imiołek Michał Hańderek Mateusz Szyszka Bartłomiej Bednarski Kacper Pastwa Amadeusz | 06 06 06 06 06 06 | Delfin Nowy Targ Orka Proszówki SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 3:36.23 3:33.44 3:23.24 3:29.74 3:33.67 3:42.97 |
Seria 3 z 5, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Starzycki Borys Knapik Michał Stanek Jakub Grzebinoga Franciszek Mółka Bartosz Kiełboń Bartosz | 05 05 05 06 05 06 | Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz STP Nowy Sącz Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:17.31 3:16.68 3:14.56 3:15.93 3:16.69 3:17.51 |
Seria 4 z 5, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Płonka Bartosz Bernacik Dawid Suchan Jakub Radziszewski Andrzej Czyż Adam Nosowicz Mikołaj | 06 06 06 05 06 06 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 3:09.70 3:07.84 3:05.39 3:05.66 3:09.60 3:10.64 |
Seria 5 z 5, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Wojciech Gibuła Patryk Kamiński Bartosz Mordarski Szymon Tetlak Maciej Machulak Kamil | 05 05 05 05 05 06 | STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:02.78 2:58.15 2:54.46 2:56.61 3:01.31 3:04.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 115 25/3/2018 - 11:21 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:21 |
1 2 3 4 5 | Jarzyna Klaudia Rogala Oliwia Zabawa Dominika Kołton Aleksandra Mykicka Wiktoria | 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 57.88 54.55 55.21 NT |
Seria 2 z 3, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Kozińska Felicja Marszałek Emilia Budnik Małgorzata Orzechowska Blanka Dulak Emilia Woźny Maja | 07 07 07 07 07 07 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 48.11 47.45 43.55 43.92 47.75 51.90 |
Seria 3 z 3, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Zabawa Emilia Stanek Magdalena Kamzol Flawia Piętka Zuzanna Sowa Barbara Zawiślan Julia | 07 07 07 07 07 07 | UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Korona Kraków STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 40.81 39.32 31.64 38.76 40.72 43.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 116 25/3/2018 - 11:27 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:27 |
2 3 4 | Nowicki Łukasz Paluch Igor Kowalik Norbert | 07 07 07 | Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | 51.54 46.32 46.52 |
Seria 2 z 3, 11:28 |
1 2 3 4 5 | Zbrożek Adam Gąsiorek Wiktor Żmijewski Borys Sakłak Szymon Konopczyński Szymon | 07 07 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 45.68 42.76 42.40 42.54 44.82 |
Seria 3 z 3, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Sotkowski Kacper Leśniak Franciszek Dakowicz Marcin Urban Mateusz Łacek Patryk Miczołek Maksymilian | 07 07 07 07 07 07 | Siemacha Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 40.88 39.29 37.99 39.04 40.08 41.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/3/2018 - 11:31 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:31 |
1 2 3 4 5 | Basta Julia Zagata Magdalena Nowak Aleksandra Świętek Ilona Mroczek Joanna | 06 06 06 05 06 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 1:42.12 1:35.47 1:36.35 1:57.27 |
Seria 2 z 7, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Bandura Kinga Jankowiak Oliwia Wojda Natalia Basta Nina Siwior Maja Madej Zofia | 05 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.67 1:34.19 1:31.92 1:33.08 1:34.61 1:34.71 |
Seria 3 z 7, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Dziekanowska Martyna Mróz Wiktoria Osiecka Emilia Łata Weronika Kostiuczuk Lidia Kaleta Oliwia | 06 06 05 06 06 06 | SMS Galicja Kraków CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.04 1:29.96 1:28.82 1:29.42 1:29.97 1:30.92 |
Seria 4 z 7, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Liszka Amelia Kutermak Zuzanna Piątek Zofia Telesiewicz Martyna Szczurek Julia Ilnicka Amelia | 06 06 05 06 05 06 | Delfin Nowy Targ CKiS Skawina Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.21 1:27.74 1:26.81 1:27.47 1:27.76 1:28.28 |
Seria 5 z 7, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 | Klęczar Natalia Kryza Maja Włosik Wiktoria Waśko Faustyna Skalska Zofia Parchańska Julia | 06 05 05 06 05 06 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Omega Olkusz Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.48 1:24.39 1:21.33 1:22.21 1:25.19 1:25.91 |
Seria 6 z 7, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziejczyk Agata Permus Aleksandra Głogowska Dobromiła Tchórzewska Sabina Cicha Aleksandra Tomsia Oliwia | 05 06 05 05 05 06 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.79 1:19.84 1:18.96 1:19.07 1:20.26 1:21.30 |
Seria 7 z 7, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Miodońska Wiktoria Smoleń Patrycja Miłek Alicja Janik Julia Janik Anna Guzik Karolina | 06 05 06 06 05 05 | Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.54 1:13.35 1:07.49 1:13.25 1:17.08 1:17.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/3/2018 - 11:47 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Różycki Ignacy Wójcik Hubert Olszowski Mikołaj Zawojski Bartosz Skibka Kacper Mietełka Karol | 05 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Sokół Mościce Tarnów Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Borowski Dominik Kordjak Dawid Nosowicz Mikołaj Mleczko Jakub Sobiechowski Igor Skołuba Kuba | 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.80 1:40.25 1:38.65 1:38.92 1:42.68 1:46.22 |
Seria 3 z 8, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 | Iheanacho Alexander Sikora Olgierd Maniawski Tomasz Śliwa Leon Leśniak Albert Wojda Jakub | 05 05 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.42 1:34.13 1:29.77 1:30.48 1:34.35 1:38.13 |
Seria 4 z 8, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | Caba Stanisław Tworek Wiktor Wójcik Maciej Blacha Igor Żak Michał Merta Miłosz | 06 05 06 06 05 06 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.67 1:26.86 1:26.08 1:26.11 1:29.54 1:29.72 |
Seria 5 z 8, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Wioska-Kaganiec Wiktor Zaremba Robert Świeży Paweł Pater Adam Stawarz Natanael Kiełboń Bartosz | 06 05 05 05 06 06 | Omega Olkusz CKiS Skawina Wisła Kraków Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:24.36 1:23.93 1:22.56 1:23.61 1:24.32 1:24.56 |
Seria 6 z 8, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 | Bigaj Gabriel Hańderek Mateusz Szczepanik Kacper Konieczny Mateusz Nowak Piotr Kozioł Przemysław | 05 06 05 05 06 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.94 1:21.39 1:19.96 1:20.83 1:21.73 1:22.25 |
Seria 7 z 8, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Mędrek Krzysztof Mółka Bartosz Pawłowski Jan Nogieć Leon Woźnicki Dominik Dadej Jakub | 06 05 05 06 06 05 | Omega Olkusz STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.06 1:19.03 1:18.22 1:18.91 1:19.04 1:19.38 |
Seria 8 z 8, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Jarząb Tymoteusz Gibuła Patryk Szczerba Igor Ślęczka Nataniel Tetlak Maciej Oczkowicz Mikołaj | 06 05 05 05 05 06 | Sokół Mościce Tarnów BOSiR Brzesko Sokół Mościce Tarnów Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:16.84 1:14.69 1:07.88 1:10.46 1:16.59 1:18.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 117 25/3/2018 - 12:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:05 |
2 3 4 | Augustyńska Zuzanna Żemojtel Lena Hajdo Anna | 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 | NT 1:53.02 1:56.19 |
Seria 2 z 4, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | Cała Anastazja Pilas Zuzanna Bugajska Marcelina Cicha Zofia Urbaniec Zofia Nocoń Milena | 07 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:48.43 1:45.08 1:43.69 1:43.84 1:45.73 1:51.58 |
Seria 3 z 4, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Zabawa Emilia Walachnia Wiktoria Król Karolina Rumińska Wiktoria Pałys Antonina Mucha Julia | 07 07 07 07 07 07 | UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:40.89 1:38.04 1:36.25 1:36.29 1:39.77 1:41.85 |
Seria 4 z 4, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Hanna Cholewa Hanna Baranowska Hanna Szczerba Patrycja Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda | 07 07 07 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.90 1:30.65 1:24.49 1:28.69 1:31.62 1:34.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 118 25/3/2018 - 12:15 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:15 |
2 3 4 | Machinko Maciej Urbański Jakub Mółka Matuesz | 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 | 1:52.69 1:40.80 1:46.25 |
Seria 2 z 4, 12:18 |
1 2 3 4 5 | Roman Jakub Bogacz Bartosz Kuna Jakub Stanisz Mikołaj Żarnowiec Michał | 07 07 07 07 07 | Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 1:40.05 1:39.29 1:37.80 1:39.24 1:39.86 |
Seria 3 z 4, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Sotkowski Kacper Idzik Arkadiusz Knapczyk Bartosz Glijer Maksym Koczur Maciej Ciapuła Michał | 07 07 07 07 07 07 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.55 1:33.67 1:32.12 1:32.86 1:34.09 1:34.77 |
Seria 4 z 4, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 | Dakowicz Marcin Nowakowski Oliwier Watycha Aleksander Kos Maciej Miczołek Maksymilian Przystał Antonio | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.06 1:27.74 1:25.96 1:27.45 1:29.03 1:30.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/3/2018 - 12:25 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:25 |
2 3 4 5 | Mokrzycka Wiktoria Nowak Aleksandra Łata Weronika Biedrzycka Natalia | 06 06 06 06 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 | 3:31.90 3:22.06 3:29.39 NT |
Seria 2 z 6, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 | Mucha Lena Małysza Julia Łazarz Milena Włosik Wiktoria Węgrzyn Aleksandra Dziekanowska Martyna | 06 05 06 05 06 06 | STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Jasień Sucha Besk. Siemacha Kraków Limamowa-Swim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:16.37 3:10.86 3:07.79 3:09.80 3:15.03 3:18.02 |
Seria 3 z 6, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 | Pituła Julia Balon Adrianna Jakubik Julia Jarosz Zuzanna Wrona Ewa Filipiak Julia | 05 05 05 06 06 06 | Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:06.50 3:00.81 2:58.51 3:00.74 3:00.90 3:07.30 |
Seria 4 z 6, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 | Juda Aleksandra Kercel Emilia Brzoza Lena Cicha Aleksandra Trojanowska Julia Kaszuba Maja | 06 05 06 05 06 06 | Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 2:52.34 2:50.15 2:48.13 2:48.75 2:51.62 2:54.97 |
Seria 5 z 6, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 | Bętkowska Zuzanna Mayerberg Anna Smurzyńska Julia Rapkiewicz Natalia Gach Magdalena SO Dadej Julia | 06 05 06 05 05 05 | CKiS Skawina Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ondraszek Bielsko B. BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 11 06 | 2:47.53 2:46.59 2:45.70 2:46.34 2:47.17 2:47.89 |
Seria 6 z 6, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 | Kania Kamila Jarosz Helena Ziober Wiktoria Marek Amelia Gorczyca Gabriela Smoleń Patrycja | 05 06 05 05 06 05 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz UKS SP 8 Chrzanów BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 2:44.02 2:37.46 2:24.59 2:31.25 2:42.79 2:45.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/3/2018 - 12:48 | Chłopców, 200m zmienny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:48 |
2 3 4 | Podkowa Oskar Basta Jakub Haluch Konrad | 06 06 06 | Korona Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 | 3:41.64 3:22.22 3:26.13 |
Seria 2 z 6, 12:52 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtal Paweł Śliwa Leon Sikora Olgierd Zaremba Igor Popiela Jakub Laskowski Bogdan | 06 06 05 05 05 05 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Wisła Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:16.64 3:14.75 3:14.38 3:14.63 3:15.63 3:17.77 |
Seria 3 z 6, 12:56 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarski Kacper Płonka Bartosz Wilczak Szymon Bigaj Gabriel Bernacik Dawid Węgrzyn Arkadiusz | 06 06 06 05 06 06 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:07.14 2:58.59 2:58.24 2:58.35 2:58.76 3:10.08 |
Seria 4 z 6, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Choma Maksym Machulak Kamil Mordarski Szymon Ptaszyński Stanisław SO Oczkowicz Mikołaj Kosek Patryk | 06 06 05 05 06 06 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:57.01 2:55.91 2:51.81 2:55.08 2:56.55 2:57.44 |
Seria 5 z 6, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 | Korman Filip Suchan Jakub Radziszewski Andrzej Czyż Adam Jurkiewicz Mikołaj Żak Michał | 06 06 05 06 06 05 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:50.28 2:48.19 2:46.88 2:46.98 2:49.26 2:51.71 |
Seria 6 z 6, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Wojciech Kamiński Bartosz Mordarski Filip Gościński Jakub Nowak Wojciech Wojtacha Karol | 06 05 05 05 05 05 | Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:45.46 2:41.26 2:19.61 2:27.81 2:44.47 2:46.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 119 25/3/2018 - 13:11 | 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 13:11 |
2 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
3 | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 3:03.50 |
4 | MKS Jordan Kraków 11 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 13:15 |
1 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:58.29 |
Pałys Antonina, Król Karolina, Cicha Zofia, Sakłak Szymon |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:46.82 |
Basista Karolina, Glijer Maksym, Koczur Maciej, Stanek Magdalena |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:30.89 |
Dakowicz Marcin, Skrzypek Jagoda, Nowakowski Oliwier, Baranowska Hanna |
4 | STP 11 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:39.00 |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:50.00 |
Przystał Antonio, Żmijewski Borys, Cholewa Hanna, Zawiślan Julia |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 25/3/2018 - 13:19 | 4 x 50m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 13:19 |
2 | Korona I | Korona Kraków | 06 | NT |
Łata Weronika, Kiełboń Bartosz, Basta Jakub, Basta Nina |
3 | Korona II | Korona Kraków | 06 | NT |
Leśniak Albert, Podkowa Oskar, Mokrzycka Wiktoria, Haluch Konrad |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Miodońska Wiktoria, Juda Aleksandra, Woźnicki Dominik, Machulak Kamil |
Seria 2 z 3, 13:22 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Telesiewicz Martyna, Bernacik Dawid, Jarosz Zuzanna, Czerwik Krzysztof |
2 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:40.78 |
Blacha Igor, Bednarski Kacper, Filipiak Julia, Iwaniuk Julia |
3 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:27.30 |
4 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:29.54 |
Caba Stanisław, Suchan Jakub, Nogieć Leon, Ilnicka Amelia |
5 | SIEMACHA Kraków 2006 (1) | Siemacha Kraków | 06 | NT |
Seria 3 z 3, 13:26 |
1 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:22.65 |
Hańderek Mateusz, Smurzyńska Julia, Czyż Adam |
2 | 2006 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:16.99 |
3 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:04.12 |
Tomsia Oliwia, Mędrek Krzysztof, Choma Maksym, Jarosz Helena |
4 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | 2:08.14 |
Kaszuba Maja, Grzebinoga Franciszek, Waśko Faustyna, Janik Julia |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:19.04 |
Janik Julia, Jarosz Helena, Choma Maksym, Mędrek Krzysztof |
6 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | 2:24.12 |
Janik Julia, Nosowicz Mikołaj, Wioska-Kaganiec Wiktor, Kaszuba Maja |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 25/3/2018 - 13:29 | 4 x 50m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 13:29 |
2 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:14.50 |
Różycki Ignacy, Rapkiewicz Natalia, Stanek Jakub, Iheanacho Alexander |
3 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:12.36 |
Żak Michał, Cicha Aleksandra, Tchórzewska Sabina, Tetlak Maciej |
4 | SIEMACHA Kraków 2005 (2) | Siemacha Kraków | 06 | 2:13.00 |
5 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:18.00 |
Balon Adrianna, Kryza Maja, Szczurek Julia |
Seria 2 z 2, 13:32 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:06.00 |
Pawłowski Jan, Ptaszyński Stanisław SO, Jakubik Julia, Mayerberg Anna |
2 | SIEMACHA Kraków 2005 (1) | Siemacha Kraków | 06 | 2:03.18 |
3 | STP 13 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:00.01 |
4 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | 2:01.00 |
Gibuła Patryk, Dadej Julia, Smoleń Patrycja, Marek Amelia |
5 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:05.43 |
Gościński Jakub, Kania Kamila, Guzik Karolina, Dybowski Antoni |
6 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:12.00 |
Mordarski Szymon, Osiecka Emilia, Bigaj Gabriel, Głogowska Dobromiła |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |