Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 – 13 lat RUNDA I Kraków, 24 - 25/3/2018 |
1 - MDM Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Dzień I | 24/3/2018 - 9:35 |
Konkurencja 101 24/3/2018 - 9:35 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.51 | 274 | |||
2. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 37.60 | 272 | |||
3. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.77 | 268 | |||
4. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 39.41 | 236 | |||
5. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 39.60 | 233 | |||
6. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 39.88 | 228 | |||
7. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 44.81 | 161 | |||
8. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 46.56 | 143 | |||
9. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 47.09 | 138 | |||
10. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 48.73 | 125 | |||
11. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 49.93 | 116 | |||
12. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 50.01 | 115 | |||
13. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | 50.23 | 114 | |||
14. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 52.31 | 101 | |||
15. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 52.65 | 99 | |||
16. | Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 53.85 | 92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 102 24/3/2018 - 9:40 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 37.13 | 202 | ||||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.48 | 196 | ||||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 38.82 | 177 | ||||
4. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 39.69 | 165 | ||||
5. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 41.30 | 147 | ||||
6. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.31 | 146 | ||||
7. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 41.62 | 143 | ||||
8. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 43.14 | 129 | ||||
9. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.58 | 125 | ||||
10. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 44.58 | 116 | ||||
11. | Rzucidło Marek | 07 | Siemacha Kraków | 44.97 | 113 | ||||
12. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 46.87 | 100 | ||||
13. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 47.16 | 98 | ||||
14. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 47.92 | 94 | ||||
DYSKW. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 9:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 24/3/2018 - 9:45 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:05.47 | 580 | 30.61 | 34.86 | |||
2. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:07.91 | 520 | 31.01 | 36.90 | |||
3. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.83 | 439 | 33.21 | 38.62 | |||
4. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:13.13 | 416 | 33.48 | 39.65 | |||
5. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:16.14 | 368 | 36.58 | 39.56 | |||
6. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:16.74 | 360 | 35.27 | 41.47 | |||
7. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 1:16.79 | 359 | 35.71 | 41.08 | |||
8. | Gach Magdalena SO | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 1:16.82 | 359 | 36.51 | 40.31 | |||
9. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:17.03 | 356 | 34.55 | 42.48 | |||
10. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:17.88 | 344 | 36.15 | 41.73 | |||
11. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:21.03 | 306 | 37.49 | 43.54 | |||
12. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:27.95 | 239 | 40.00 | 47.95 | |||
13. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:30.69 | 218 | 41.53 | 49.16 | |||
14. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 1:32.13 | 208 | 38.84 | 53.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 24/3/2018 - 9:45 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.12 | 452 | 32.15 | 38.97 | ||||
2. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:13.61 | 408 | 33.24 | 40.37 | ||||
3. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:14.40 | 395 | 34.84 | 39.56 | ||||
4. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:14.62 | 391 | 33.70 | 40.92 | ||||
5. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 1:14.98 | 386 | 34.47 | 40.51 | ||||
6. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 1:19.96 | 318 | 37.07 | 42.89 | ||||
7. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:20.99 | 306 | 35.75 | 45.24 | ||||
8. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:24.05 | 274 | 38.55 | 45.50 | ||||
9. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:26.10 | 255 | 37.76 | 48.34 | ||||
10. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.82 | 248 | 39.54 | 47.28 | ||||
11. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:27.36 | 244 | 38.72 | 48.64 | ||||
12. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:30.92 | 216 | 40.66 | 50.26 | ||||
13. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:31.29 | 214 | 41.06 | 50.23 | ||||
14. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:36.07 | 183 | 43.91 | 52.16 | ||||
15. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:39.73 | 164 | 44.09 | 55.64 | ||||
16. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 1:49.26 | 124 | 50.10 | 59.16 | ||||
DYSKW. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | ||||||||
M5 - Pływak nie przeniósł ramion do przodu nad lustrem wody. (Czas: 9:47) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 24/3/2018 - 9:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:01.74 | 472 | 28.75 | 32.99 | |||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:07.07 | 368 | 30.96 | 36.11 | |||
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:07.12 | 367 | 30.59 | 36.53 | |||
4. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 1:18.09 | 233 | 35.16 | 42.93 | |||
5. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.92 | 217 | 36.35 | 43.57 | |||
6. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:20.04 | 216 | 36.55 | 43.49 | |||
7. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:21.23 | 207 | 36.76 | 44.47 | |||
8. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:21.24 | 207 | 37.84 | 43.40 | |||
9. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:23.68 | 189 | 38.72 | 44.96 | |||
10. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:25.14 | 180 | 38.65 | 46.49 | |||
11. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:30.41 | 150 | 38.83 | 51.58 | |||
12. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 1:30.75 | 148 | 42.23 | 48.52 | |||
13. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 1:35.64 | 127 | 39.72 | 55.92 | |||
14. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:43.19 | 101 | 46.35 | 56.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 24/3/2018 - 9:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:12.68 | 289 | 33.60 | 39.08 | |||
2. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.31 | 270 | 34.37 | 39.94 | |||
3. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:15.51 | 258 | 35.16 | 40.35 | |||
4. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 1:17.26 | 241 | 36.16 | 41.10 | |||
5. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:18.52 | 229 | 35.81 | 42.71 | |||
6. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.55 | 220 | 35.01 | 44.54 | |||
7. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:19.68 | 219 | 36.85 | 42.83 | |||
8. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:20.11 | 216 | 36.81 | 43.30 | |||
9. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.06 | 187 | 38.03 | 46.03 | |||
10. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:26.15 | 173 | 38.30 | 47.85 | |||
11. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 1:26.33 | 172 | 39.56 | 46.77 | |||
12. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:27.28 | 167 | 40.97 | 46.31 | |||
13. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:29.85 | 153 | 40.25 | 49.60 | |||
14. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:31.21 | 146 | 40.57 | 50.64 | |||
15. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 1:31.78 | 143 | 40.55 | 51.23 | |||
16. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha Kraków | 1:38.68 | 115 | 44.64 | 54.04 | |||
17. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 1:52.79 | 77 | 49.53 | 1:03.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 103 24/3/2018 - 10:12 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 1:30.64 | 325 | 43.23 | 47.41 | |||
2. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:31.34 | 318 | 42.13 | 49.21 | |||
3. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.55 | 261 | 45.82 | 51.73 | |||
4. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:45.26 | 207 | 48.79 | 56.47 | |||
5. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:46.29 | 201 | 49.66 | 56.63 | |||
6. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:48.14 | 191 | 50.83 | 57.31 | |||
7. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:48.38 | 190 | 50.54 | 57.84 | |||
8. | Rumińska Wiktoria | 07 | Siemacha Kraków | 1:49.93 | 182 | 50.41 | 59.52 | |||
9. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:54.06 | 163 | 54.67 | 59.39 | |||
10. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:55.25 | 158 | 54.53 | 1:00.72 | |||
11. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:57.66 | 148 | 55.57 | 1:02.09 | |||
12. | Jarzyna Klaudia | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:01.03 | 136 | 54.88 | 1:06.15 | |||
13. | Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:06.28 | 120 | 58.25 | 1:08.03 | |||
14. | Rogala Oliwia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:10.00 | 110 | 59.91 | 1:10.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 104 24/3/2018 - 10:21 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:32.53 | 217 | 42.84 | 49.69 | ||||
2. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.20 | 187 | 45.25 | 51.95 | ||||
3. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 1:40.20 | 170 | 47.88 | 52.32 | ||||
4. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:41.62 | 163 | 46.81 | 54.81 | ||||
5. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:44.72 | 149 | 49.72 | 55.00 | ||||
6. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:44.92 | 148 | 47.94 | 56.98 | ||||
7. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:46.95 | 140 | 49.59 | 57.36 | ||||
8. | Kolec Kamil | 07 | Siemacha Kraków | 1:53.36 | 118 | 52.53 | 1:00.83 | ||||
9. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:53.68 | 117 | 53.24 | 1:00.44 | ||||
DYSKW. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:18) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 24/3/2018 - 10:26 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:15.21 | 570 | 35.57 | 39.64 | ||||
Rekord Okręgu 13 lat | |||||||||||
2. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:24.58 | 400 | 39.98 | 44.60 | ||||
3. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:25.23 | 391 | 39.14 | 46.09 | ||||
4. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 1:28.67 | 347 | 41.53 | 47.14 | ||||
5. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 1:30.15 | 330 | 42.01 | 48.14 | ||||
6. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:31.62 | 315 | 43.74 | 47.88 | ||||
7. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:32.40 | 307 | 43.65 | 48.75 | ||||
8. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:34.71 | 285 | 44.62 | 50.09 | ||||
9. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:39.17 | 248 | 46.83 | 52.34 | ||||
10. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:41.91 | 229 | 47.44 | 54.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 24/3/2018 - 10:26 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:18.39 | 503 | 36.90 | 41.49 | |||
2. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:20.51 | 464 | 38.10 | 42.41 | |||
3. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:22.18 | 436 | 38.82 | 43.36 | |||
4. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:23.94 | 410 | 39.94 | 44.00 | |||
5. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:26.30 | 377 | 40.75 | 45.55 | |||
6. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 1:26.73 | 371 | 40.70 | 46.03 | |||
7. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.74 | 371 | 41.15 | 45.59 | |||
8. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limamowa-Swim | 1:29.33 | 340 | 43.01 | 46.32 | |||
9. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 1:30.31 | 329 | 42.40 | 47.91 | |||
10. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:32.74 | 304 | 43.21 | 49.53 | |||
11. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:33.09 | 300 | 44.94 | 48.15 | |||
12. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 1:33.35 | 298 | 42.74 | 50.61 | |||
13. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:34.91 | 283 | 44.11 | 50.80 | |||
14. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:35.26 | 280 | 45.20 | 50.06 | |||
15. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.77 | 251 | 47.54 | 51.23 | |||
16. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:39.59 | 245 | 46.48 | 53.11 | |||
17. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:39.95 | 242 | 47.43 | 52.52 | |||
18. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:41.92 | 229 | 48.13 | 53.79 | |||
19. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:42.43 | 225 | 49.75 | 52.68 | |||
20. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 1:42.44 | 225 | 49.20 | 53.24 | |||
21. | Basta Nina | 06 | Korona Kraków | 1:42.46 | 225 | 46.49 | 55.97 | |||
22. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:42.49 | 225 | 49.61 | 52.88 | |||
23. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 1:49.10 | 186 | 52.40 | 56.70 | |||
24. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 1:49.49 | 184 | 50.95 | 58.54 | |||
25. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:57.94 | 147 | 53.16 | 1:04.78 | |||
26. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:58.09 | 147 | 55.69 | 1:02.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 24/3/2018 - 10:41 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:14.98 | 407 | 34.59 | 40.39 | |||
2. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 1:18.11 | 360 | 35.94 | 42.17 | |||
3. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:21.64 | 316 | 38.88 | 42.76 | |||
4. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:24.00 | 290 | 39.58 | 44.42 | |||
5. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:24.60 | 284 | 39.34 | 45.26 | |||
6. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 1:27.61 | 255 | 40.94 | 46.67 | |||
7. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:27.86 | 253 | 41.55 | 46.31 | |||
8. | Pawłowski Jan | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.41 | 248 | 40.87 | 47.54 | |||
9. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:29.64 | 238 | 43.24 | 46.40 | |||
10. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:30.13 | 234 | 42.10 | 48.03 | |||
11. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:31.92 | 221 | 43.57 | 48.35 | |||
12. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:32.14 | 219 | 43.98 | 48.16 | |||
13. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 1:32.65 | 216 | 44.54 | 48.11 | |||
14. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:34.97 | 200 | 44.40 | 50.57 | |||
15. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:35.54 | 197 | 45.52 | 50.02 | |||
16. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:35.86 | 195 | 46.21 | 49.65 | |||
17. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 1:35.97 | 194 | 44.51 | 51.46 | |||
18. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 1:40.47 | 169 | 46.83 | 53.64 | |||
19. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:50.13 | 128 | 51.86 | 58.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 24/3/2018 - 10:41 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.22 | 268 | 40.61 | 45.61 | ||||
2. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 1:26.51 | 265 | 41.20 | 45.31 | ||||
3. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:26.56 | 265 | 41.05 | 45.51 | ||||
4. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:27.90 | 253 | 40.94 | 46.96 | ||||
5. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:28.71 | 246 | 42.08 | 46.63 | ||||
6. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:29.74 | 237 | 42.07 | 47.67 | ||||
7. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:30.98 | 228 | 43.66 | 47.32 | ||||
8. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 1:31.19 | 226 | 43.55 | 47.64 | ||||
9. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:32.13 | 219 | 42.95 | 49.18 | ||||
10. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 1:33.33 | 211 | 45.07 | 48.26 | ||||
11. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.99 | 207 | 44.32 | 49.67 | ||||
12. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:35.68 | 196 | 44.20 | 51.48 | ||||
13. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 1:37.37 | 186 | 46.09 | 51.28 | ||||
14. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:37.68 | 184 | 46.13 | 51.55 | ||||
15. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:39.61 | 174 | 46.37 | 53.24 | ||||
16. | Mietełka Karol | 06 | Siemacha Kraków | 1:40.66 | 168 | 46.49 | 54.17 | ||||
17. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:41.79 | 163 | 47.57 | 54.22 | ||||
18. | Borowski Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:42.22 | 161 | 48.65 | 53.57 | ||||
19. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:42.61 | 159 | 49.24 | 53.37 | ||||
20. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 1:42.98 | 157 | 49.01 | 53.97 | ||||
21. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:44.37 | 151 | 49.89 | 54.48 | ||||
22. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 1:45.08 | 148 | 49.77 | 55.31 | ||||
23. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:45.51 | 146 | 50.81 | 54.70 | ||||
24. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:47.43 | 138 | 51.27 | 56.16 | ||||
25. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:49.91 | 129 | 51.89 | 58.02 | ||||
26. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:50.19 | 128 | 52.69 | 57.50 | ||||
27. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:56.27 | 109 | 54.77 | 1:01.50 | ||||
DYSKW. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 10:40) |
<< TOP >> |
Konkurencja 105 24/3/2018 - 11:03 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 1:11.65 | 453 | 35.47 | 36.18 | ||||
2. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:22.82 | 293 | 39.74 | 43.08 | ||||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:23.32 | 288 | 40.48 | 42.84 | ||||
4. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 1:27.31 | 250 | 43.99 | 43.32 | ||||
5. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:28.18 | 243 | 42.50 | 45.68 | ||||
6. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:28.50 | 240 | 43.56 | 44.94 | ||||
7. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:30.34 | 226 | 44.08 | 46.26 | ||||
8. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:31.19 | 219 | 43.94 | 47.25 | ||||
9. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:31.97 | 214 | 45.90 | 46.07 | ||||
10. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:32.70 | 209 | 45.39 | 47.31 | ||||
11. | Rumińska Wiktoria | 07 | Siemacha Kraków | 1:35.61 | 190 | 47.15 | 48.46 | ||||
12. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:35.67 | 190 | 44.98 | 50.69 | ||||
13. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 1:35.93 | 188 | 46.43 | 49.50 | ||||
14. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.43 | 180 | 48.29 | 49.14 | ||||
15. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:39.05 | 171 | 48.17 | 50.88 | ||||
16. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 1:39.60 | 168 | 49.07 | 50.53 | ||||
17. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.77 | 162 | 49.37 | 51.40 | ||||
18. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:42.19 | 156 | ||||||
19. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:44.57 | 145 | 49.26 | 55.31 | ||||
20. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 1:54.82 | 110 | 56.67 | 58.15 | ||||
21. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:55.54 | 108 | 56.77 | 58.77 | ||||
22. | Rogala Oliwia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:03.29 | 88 | 1:00.02 | 1:03.27 | ||||
DYSKW. | Walachnia Wiktoria | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:04) | |||||||||||
DYSKW. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 11:02) |
<< TOP >> |
Konkurencja 106 24/3/2018 - 11:14 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:19.08 | 236 | 37.71 | 41.37 | ||||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:21.06 | 219 | 39.91 | 41.15 | ||||
3. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 1:23.77 | 199 | 41.27 | 42.50 | ||||
4. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:24.65 | 193 | 42.21 | 42.44 | ||||
5. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:25.30 | 188 | 41.84 | 43.46 | ||||
6. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 1:27.26 | 176 | 43.08 | 44.18 | ||||
7. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:27.30 | 175 | 42.07 | 45.23 | ||||
8. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:27.33 | 175 | 43.15 | 44.18 | ||||
9. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 1:28.33 | 169 | 41.65 | 46.68 | ||||
10. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:29.82 | 161 | 43.27 | 46.55 | ||||
11. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.85 | 156 | 44.09 | 46.76 | ||||
12. | Rzucidło Marek | 07 | Siemacha Kraków | 1:31.01 | 155 | 44.03 | 46.98 | ||||
13. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.32 | 144 | 45.04 | 48.28 | ||||
14. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:34.68 | 137 | 46.88 | 47.80 | ||||
15. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:41.12 | 113 | 49.70 | 51.42 | ||||
16. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 1:43.13 | 106 | ||||||
17. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:44.04 | 103 | 51.34 | 52.70 | ||||
18. | Strzyżewski Patryk | 07 | Jordan Kraków | 1:48.80 | 90 | 51.65 | 57.15 | ||||
19. | Kolec Kamil | 07 | Siemacha Kraków | 1:49.26 | 89 | 52.91 | 56.35 | ||||
DYSKW. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | ||||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie). (Czas: 11:13) | |||||||||||
DYSKW. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | ||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 11:16) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 24/3/2018 - 11:24 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:35.45 | 451 | 37.77 | 39.34 | 39.83 | 38.51 | ||||
2. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:41.03 | 405 | 38.88 | 39.32 | 41.22 | 41.61 | ||||
3. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:41.47 | 402 | 38.33 | 40.89 | 41.91 | 40.34 | ||||
4. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:45.51 | 373 | 38.19 | 42.14 | 43.91 | 41.27 | ||||
5. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:46.15 | 369 | 39.03 | 41.30 | 43.63 | 42.19 | ||||
6. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 2:52.98 | 327 | 40.63 | 44.14 | 44.65 | 43.56 | ||||
7. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:54.17 | 320 | 41.59 | 44.17 | 44.49 | 43.92 | ||||
8. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 2:56.21 | 309 | 40.90 | 44.57 | 45.74 | 45.00 | ||||
9. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:57.16 | 304 | 41.88 | 45.34 | 45.99 | 43.95 | ||||
10. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:57.97 | 300 | 41.48 | 45.77 | 46.43 | 44.29 | ||||
11. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 3:00.32 | 289 | 41.99 | 46.66 | 47.31 | 44.36 | ||||
12. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 3:04.21 | 271 | 45.58 | 46.81 | 48.04 | 43.78 | ||||
13. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:07.73 | 256 | 43.09 | 47.78 | 48.95 | 47.91 | ||||
14. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 3:20.43 | 210 | 47.32 | 51.13 | 52.22 | 49.76 | ||||
DYSKW. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 11:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 24/3/2018 - 11:24 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:22.54 | 585 | 33.96 | 35.46 | 36.71 | 36.41 | ||||
Rekord Okręgu 12 lat | |||||||||||||
2. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:40.22 | 412 | 37.54 | 40.97 | 41.75 | 39.96 | ||||
3. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 2:42.66 | 393 | 37.96 | 41.76 | 42.15 | 40.79 | ||||
4. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:44.27 | 382 | 38.42 | 41.38 | 42.95 | 41.52 | ||||
5. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 2:49.51 | 347 | 39.95 | 43.52 | 43.58 | 42.46 | ||||
6. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 2:50.23 | 343 | 40.86 | 44.48 | 43.63 | 41.26 | ||||
7. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 2:57.13 | 304 | 43.87 | 46.21 | 44.56 | 42.49 | ||||
8. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:57.35 | 303 | 41.22 | 45.04 | 45.71 | 45.38 | ||||
9. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:57.87 | 301 | 42.56 | 45.32 | 46.04 | 43.95 | ||||
10. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 3:00.82 | 286 | 44.02 | 46.86 | 46.11 | 43.83 | ||||
11. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:01.26 | 284 | 42.77 | 46.75 | 47.27 | 44.47 | ||||
12. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:03.45 | 274 | 42.63 | 46.69 | 48.34 | 45.79 | ||||
13. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 3:04.14 | 271 | 43.93 | 47.28 | 48.73 | 44.20 | ||||
14. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:05.95 | 263 | 43.50 | 47.92 | 48.29 | 46.24 | ||||
15. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 3:08.56 | 252 | 45.52 | 47.69 | 48.08 | 47.27 | ||||
16. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:09.44 | 249 | 43.39 | 48.94 | 49.83 | 47.28 | ||||
17. | Mróz Wiktoria | 06 | CKiS Skawina | 3:10.19 | 246 | 42.93 | 49.01 | 50.89 | 47.36 | ||||
18. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:13.33 | 234 | 45.18 | 49.40 | 50.03 | 48.72 | ||||
19. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:14.85 | 229 | 47.76 | 51.12 | 50.03 | 45.94 | ||||
20. | Basta Nina | 06 | Korona Kraków | 3:16.01 | 225 | 45.77 | 50.00 | 51.18 | 49.06 | ||||
21. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:17.29 | 220 | 44.80 | 51.68 | 50.92 | 49.89 | ||||
22. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:35.21 | 170 | 51.26 | 56.54 | 55.01 | 52.40 | ||||
DYSKW. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | ||||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 11:37) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 24/3/2018 - 11:52 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:25.03 | 386 | 33.71 | 36.96 | 37.84 | 36.52 | |||
2. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:32.45 | 332 | 36.51 | 38.63 | 39.25 | 38.06 | |||
3. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:34.43 | 320 | 36.73 | 39.37 | 39.94 | 38.39 | |||
4. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 2:42.10 | 276 | 37.95 | 41.58 | 42.27 | 40.30 | |||
5. | Pawłowski Jan | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:44.91 | 262 | 39.12 | 41.20 | 41.78 | 42.81 | |||
6. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 2:44.99 | 262 | 40.04 | 41.82 | 42.56 | 40.57 | |||
7. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 2:47.31 | 251 | 40.23 | 43.56 | 42.72 | 40.80 | |||
8. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 2:48.56 | 246 | 38.45 | 43.38 | 45.12 | 41.61 | |||
9. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:49.19 | 243 | 40.83 | 43.71 | 43.28 | 41.37 | |||
10. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 2:51.73 | 232 | 40.91 | 44.41 | 44.02 | 42.39 | |||
11. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:52.09 | 231 | 42.20 | 43.18 | 44.29 | 42.42 | |||
12. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:53.23 | 226 | 43.44 | 45.17 | 43.80 | 40.82 | |||
13. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 2:54.86 | 220 | 41.27 | 45.25 | 45.52 | 42.82 | |||
14. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:55.16 | 219 | 42.88 | 44.29 | 44.75 | 43.24 | |||
15. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 2:56.57 | 214 | 40.52 | 45.55 | 46.46 | 44.04 | |||
16. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 3:08.82 | 175 | 45.36 | 47.93 | 49.05 | 46.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 24/3/2018 - 11:52 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:42.34 | 275 | 38.06 | 42.34 | 42.31 | 39.63 | |||
2. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 2:43.27 | 270 | 38.71 | 41.70 | 42.55 | 40.31 | |||
3. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:48.75 | 245 | 41.09 | 43.35 | 43.40 | 40.91 | |||
4. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:49.05 | 243 | 39.24 | 44.23 | 44.45 | 41.13 | |||
5. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 2:51.98 | 231 | 42.18 | 43.70 | 44.15 | 41.95 | |||
6. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 2:52.97 | 227 | 40.20 | 44.50 | 45.66 | 42.61 | |||
7. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 2:53.48 | 225 | 42.19 | 44.18 | 44.78 | 42.33 | |||
8. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 2:53.84 | 224 | 41.29 | 43.86 | 45.80 | 42.89 | |||
9. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 2:55.44 | 218 | 42.18 | 44.68 | 45.14 | 43.44 | |||
10. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:58.04 | 208 | 42.48 | 46.31 | 45.53 | 43.72 | |||
11. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 2:59.54 | 203 | 42.11 | 45.05 | 47.90 | 44.48 | |||
12. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:59.81 | 202 | 42.10 | 46.16 | 46.73 | 44.82 | |||
13. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:03.10 | 191 | 42.85 | 46.45 | 47.37 | 46.43 | |||
14. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:11.57 | 167 | 42.48 | 48.06 | 50.99 | 50.04 | |||
15. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 3:11.65 | 167 | 44.70 | 49.40 | 50.31 | 47.24 | |||
16. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha Kraków | 3:13.72 | 162 | 45.31 | 49.68 | 49.88 | 48.85 | |||
17. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 3:14.98 | 158 | 46.37 | 51.27 | 51.32 | 46.02 | |||
18. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:16.84 | 154 | 44.91 | 50.37 | 51.87 | 49.69 | |||
19. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:17.81 | 152 | 47.89 | 49.82 | 49.75 | 50.35 | |||
20. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 3:18.74 | 150 | 48.20 | 50.77 | 50.81 | 48.96 | |||
21. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 3:19.71 | 147 | 47.42 | 51.48 | 51.08 | 49.73 | |||
22. | Borowski Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:20.44 | 146 | 46.76 | 52.41 | 51.53 | 49.74 | |||
23. | Mietełka Karol | 06 | Siemacha Kraków | 3:22.10 | 142 | 45.58 | 52.33 | 52.72 | 51.47 | |||
24. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:24.69 | 137 | 45.05 | 54.29 | 54.01 | 51.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 107 24/3/2018 - 12:20 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 2:21.28 | 482 | 33.83 | 37.14 | 35.73 | 34.58 | ||||
2. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 2:35.24 | 363 | 36.11 | 39.75 | 40.60 | 38.78 | ||||
3. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:37.80 | 345 | 36.49 | 41.04 | 41.85 | 38.42 | ||||
4. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 2:40.68 | 327 | 36.96 | 41.74 | 42.28 | 39.70 | ||||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 2:43.35 | 311 | 36.66 | 41.40 | 43.01 | 42.28 | ||||
6. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 2:53.57 | 259 | 39.12 | 44.84 | 46.41 | 43.20 | ||||
7. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 2:57.11 | 244 | 39.24 | 45.04 | 47.34 | 45.49 | ||||
8. | Walachnia Wiktoria | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:57.91 | 241 | 40.87 | 46.20 | 47.54 | 43.30 | ||||
9. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 3:00.70 | 230 | 42.20 | 48.38 | 47.94 | 42.18 | ||||
10. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 3:02.29 | 224 | 41.31 | 47.38 | 48.75 | 44.85 | ||||
11. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.28 | 220 | 41.43 | 46.27 | 49.23 | 46.35 | ||||
12. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 3:08.88 | 201 | 43.59 | 48.34 | 49.04 | 47.91 | ||||
13. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:12.10 | 191 | 43.73 | 50.00 | 51.69 | 46.68 | ||||
14. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:15.00 | 183 | 43.59 | 50.91 | 51.71 | 48.79 | ||||
15. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:17.17 | 177 | 42.90 | 51.25 | 53.12 | 49.90 | ||||
16. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 3:17.51 | 176 | 44.15 | 51.88 | 54.43 | 47.05 | ||||
17. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:19.76 | 170 | 45.36 | 52.37 | 52.88 | 49.15 | ||||
18. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:24.21 | 159 | 45.05 | 52.20 | 54.93 | 52.03 | ||||
19. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 3:27.51 | 152 | 46.08 | 54.62 | 54.28 | 52.53 | ||||
20. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:40.67 | 126 | 47.06 | 1:00.36 | 57.38 | 55.87 | ||||
DYSKW. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 12:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 108 24/3/2018 - 12:37 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 2:39.24 | 243 | 36.21 | 41.78 | 42.89 | 38.36 | |||
2. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 2:39.67 | 241 | 37.47 | 41.56 | 41.79 | 38.85 | |||
3. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:40.92 | 235 | 36.96 | 42.41 | 41.69 | 39.86 | |||
4. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 2:46.36 | 213 | 39.74 | 42.53 | 44.08 | 40.01 | |||
5. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 2:48.42 | 205 | 37.03 | 43.36 | 42.88 | 45.15 | |||
6. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 2:53.91 | 186 | 38.16 | 44.69 | 46.58 | 44.48 | |||
7. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 2:56.11 | 179 | 40.68 | 45.56 | 46.48 | 43.39 | |||
8. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:57.14 | 176 | 41.58 | 45.44 | 46.29 | 43.83 | |||
9. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 2:57.66 | 174 | 40.50 | 46.33 | 47.03 | 43.80 | |||
10. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 2:58.80 | 171 | 41.66 | 46.14 | 47.66 | 43.34 | |||
11. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:00.76 | 166 | 41.42 | 47.41 | 47.85 | 44.08 | |||
12. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:01.19 | 164 | 42.55 | 46.72 | 47.73 | 44.19 | |||
13. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.60 | 158 | 42.88 | 48.51 | 47.07 | 45.14 | |||
14. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:07.82 | 148 | 40.61 | 49.03 | 49.65 | 48.53 | |||
15. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:08.60 | 146 | 41.14 | 49.17 | 50.78 | 47.51 | |||
16. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 3:12.33 | 137 | 44.51 | 49.94 | 51.27 | 46.61 | |||
17. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:22.22 | 118 | 45.71 | 52.97 | 54.98 | 48.56 | |||
18. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:25.81 | 112 | 46.12 | 54.50 | 55.78 | 49.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 24/3/2018 - 12:48 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 4:34.80 | 621 |
50m: 100m: | 30.12 1:03.68 | 30.12 33.56 | 150m: 200m: | 1:38.90 2:14.16 | 35.22 35.26 | 250m: 300m: | 2:49.84 3:25.33 | 35.68 35.49 | 350m: 400m: | 4:00.91 4:34.80 | 35.58 33.89 |
2. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 4:52.58 | 514 |
50m: 100m: | 34.15 1:10.68 | 34.15 36.53 | 150m: 200m: | 1:47.75 2:24.53 | 37.07 36.78 | 250m: 300m: | 3:01.52 3:38.99 | 36.99 37.47 | 350m: 400m: | 4:16.38 4:52.58 | 37.39 36.20 |
3. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:59.02 | 482 |
50m: 100m: | 33.70 1:11.58 | 33.70 37.88 | 150m: 200m: | 1:50.29 2:28.80 | 38.71 38.51 | 250m: 300m: | 3:07.21 3:45.50 | 38.41 38.29 | 350m: 400m: | 4:23.48 4:59.02 | 37.98 35.54 |
4. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:59.31 | 481 |
50m: 100m: | 33.47 1:10.76 | 33.47 37.29 | 150m: 200m: | 1:48.58 2:26.90 | 37.82 38.32 | 250m: 300m: | 3:05.30 3:44.53 | 38.40 39.23 | 350m: 400m: | 4:23.07 4:59.31 | 38.54 36.24 |
5. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:59.98 | 477 |
50m: 100m: | 32.70 1:08.67 | 32.70 35.97 | 150m: 200m: | 1:46.13 2:24.49 | 37.46 38.36 | 250m: 300m: | 3:03.36 3:42.74 | 38.87 39.38 | 350m: 400m: | 4:22.03 4:59.98 | 39.29 37.95 |
6. | Gach Magdalena SO | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 5:08.72 | 438 |
50m: 100m: | 35.01 1:13.50 | 35.01 38.49 | 150m: 200m: | 1:52.91 2:32.46 | 39.41 39.55 | 250m: 300m: | 3:11.88 3:51.68 | 39.42 39.80 | 350m: 400m: | 4:30.91 5:08.72 | 39.23 37.81 |
7. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:09.74 | 434 |
50m: 100m: | 34.06 1:12.47 | 34.06 38.41 | 150m: 200m: | 1:51.56 2:31.56 | 39.09 40.00 | 250m: 300m: | 3:11.78 3:52.19 | 40.22 40.41 | 350m: 400m: | 4:32.37 5:09.74 | 40.18 37.37 |
8. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:16.45 | 407 |
50m: 100m: | 35.14 1:14.86 | 35.14 39.72 | 150m: 200m: | 1:55.78 2:37.00 | 40.92 41.22 | 250m: 300m: | 3:17.61 3:58.46 | 40.61 40.85 | 350m: 400m: | 4:39.07 5:16.45 | 40.61 37.38 |
9. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:20.60 | 391 |
50m: 100m: | 36.74 1:16.55 | 36.74 39.81 | 150m: 200m: | 1:56.73 2:36.89 | 40.18 40.16 | 250m: 300m: | 3:17.87 3:58.57 | 40.98 40.70 | 350m: 400m: | 4:39.60 5:20.60 | 41.03 41.00 |
10. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 5:21.13 | 389 |
50m: 100m: | 36.03 1:16.37 | 36.03 40.34 | 150m: 200m: | 1:57.65 2:38.96 | 41.28 41.31 | 250m: 300m: | 3:20.03 4:00.62 | 41.07 40.59 | 350m: 400m: | 4:41.99 5:21.13 | 41.37 39.14 |
11. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:33.67 | 347 |
50m: 100m: | 37.42 1:18.90 | 37.42 41.48 | 150m: 200m: | 2:01.26 2:44.40 | 42.36 43.14 | 250m: 300m: | 3:26.83 4:10.26 | 42.43 43.43 | 350m: 400m: | 4:54.22 5:33.67 | 43.96 39.45 |
12. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:39.68 | 329 |
50m: 100m: | 37.43 1:19.49 | 37.43 42.06 | 150m: 200m: | 2:02.60 2:46.42 | 43.11 43.82 | 250m: 300m: | 3:30.39 4:14.34 | 43.97 43.95 | 350m: 400m: | 4:57.79 5:39.68 | 43.45 41.89 |
13. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 5:46.87 | 309 |
50m: 100m: | 36.64 1:18.88 | 36.64 42.24 | 150m: 200m: | 2:02.21 2:46.75 | 43.33 44.54 | 250m: 300m: | 3:32.24 4:17.78 | 45.49 45.54 | 350m: 400m: | 5:03.19 5:46.87 | 45.41 43.68 |
14. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 6:02.94 | 269 |
50m: 100m: | 38.80 1:22.73 | 38.80 43.93 | 150m: 200m: | 2:10.37 2:58.08 | 47.64 47.71 | 250m: 300m: | 3:44.60 4:31.80 | 46.52 47.20 | 350m: 400m: | 5:18.48 6:02.94 | 46.68 44.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 24/3/2018 - 12:48 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 4:43.75 | 564 |
50m: 100m: | 31.69 1:06.58 | 31.69 34.89 | 150m: 200m: | 1:42.26 2:18.89 | 35.68 36.63 | 250m: 300m: | 2:54.87 3:31.84 | 35.98 36.97 | 350m: 400m: | 4:08.28 4:43.75 | 36.44 35.47 |
2. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 4:58.60 | 484 |
50m: 100m: | 32.78 1:09.93 | 32.78 37.15 | 150m: 200m: | 1:47.89 2:26.30 | 37.96 38.41 | 250m: 300m: | 3:04.85 3:43.97 | 38.55 39.12 | 350m: 400m: | 4:22.01 4:58.60 | 38.04 36.59 |
3. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 4:58.69 | 484 |
50m: 100m: | 32.76 1:09.85 | 32.76 37.09 | 150m: 200m: | 1:47.75 2:26.51 | 37.90 38.76 | 250m: 300m: | 3:05.11 3:44.09 | 38.60 38.98 | 350m: 400m: | 4:22.29 4:58.69 | 38.20 36.40 |
4. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 5:00.70 | 474 |
50m: 100m: | 33.03 1:09.97 | 33.03 36.94 | 150m: 200m: | 1:48.43 2:26.96 | 38.46 38.53 | 250m: 300m: | 3:05.66 3:44.62 | 38.70 38.96 | 350m: 400m: | 4:23.38 5:00.70 | 38.76 37.32 |
5. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:10.01 | 432 |
50m: 100m: | 34.44 1:13.63 | 34.44 39.19 | 150m: 200m: | 1:53.07 2:32.76 | 39.44 39.69 | 250m: 300m: | 3:12.71 3:52.93 | 39.95 40.22 | 350m: 400m: | 4:33.26 5:10.01 | 40.33 36.75 |
6. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 5:11.89 | 425 |
50m: 100m: | 33.69 1:13.00 | 33.69 39.31 | 150m: 200m: | 1:53.28 2:33.70 | 40.28 40.42 | 250m: 300m: | 3:14.70 3:55.39 | 41.00 40.69 | 350m: 400m: | 4:35.35 5:11.89 | 39.96 36.54 |
7. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 5:18.77 | 398 |
50m: 100m: | 35.88 1:15.24 | 35.88 39.36 | 150m: 200m: | 1:55.97 2:37.28 | 40.73 41.31 | 250m: 300m: | 3:18.12 3:59.14 | 40.84 41.02 | 350m: 400m: | 4:40.37 5:18.77 | 41.23 38.40 |
8. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 5:19.55 | 395 |
50m: 100m: | 36.53 1:16.68 | 36.53 40.15 | 150m: 200m: | 1:57.53 2:38.55 | 40.85 41.02 | 250m: 300m: | 3:19.35 4:00.47 | 40.80 41.12 | 350m: 400m: | 4:40.60 5:19.55 | 40.13 38.95 |
9. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 5:28.90 | 362 |
50m: 100m: | 36.17 1:17.69 | 36.17 41.52 | 150m: 200m: | 1:59.25 2:41.77 | 41.56 42.52 | 250m: 300m: | 3:24.14 4:06.85 | 42.37 42.71 | 350m: 400m: | 4:49.19 5:28.90 | 42.34 39.71 |
10. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:31.08 | 355 |
50m: 100m: | 36.98 1:18.76 | 36.98 41.78 | 150m: 200m: | 2:01.70 2:43.85 | 42.94 42.15 | 250m: 300m: | 3:27.25 4:10.09 | 43.40 42.84 | 350m: 400m: | 4:51.65 5:31.08 | 41.56 39.43 |
11. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:32.68 | 350 |
50m: 100m: | 36.69 1:18.10 | 36.69 41.41 | 150m: 200m: | 2:00.58 2:43.08 | 42.48 42.50 | 250m: 300m: | 3:26.20 4:09.34 | 43.12 43.14 | 350m: 400m: | 4:52.15 5:32.68 | 42.81 40.53 |
12. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limamowa-Swim | 5:34.81 | 343 |
50m: 100m: | 37.60 1:18.89 | 37.60 41.29 | 150m: 200m: | 2:00.56 2:43.33 | 41.67 42.77 | 250m: 300m: | 3:25.74 4:08.46 | 42.41 42.72 | 350m: 400m: | 4:54.12 5:34.81 | 45.66 40.69 |
13. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:37.89 | 334 |
50m: 100m: | 36.86 1:19.17 | 36.86 42.31 | 150m: 200m: | 2:01.54 2:45.00 | 42.37 43.46 | 250m: 300m: | 3:29.45 4:13.12 | 44.45 43.67 | 350m: 400m: | 4:56.88 5:37.89 | 43.76 41.01 |
14. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:38.75 | 331 |
50m: 100m: | 37.83 1:19.13 | 37.83 41.30 | 150m: 200m: | 2:02.30 2:44.96 | 43.17 42.66 | 250m: 300m: | 3:29.10 4:13.55 | 44.14 44.45 | 350m: 400m: | 4:57.48 5:38.75 | 43.93 41.27 |
15. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 5:45.46 | 312 |
50m: 100m: | 38.22 1:21.38 | 38.22 43.16 | 150m: 200m: | 2:06.70 2:50.73 | 45.32 44.03 | 250m: 300m: | 3:35.25 4:20.55 | 44.52 45.30 | 350m: 400m: | 5:03.99 5:45.46 | 43.44 41.47 |
16. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:49.57 | 301 |
50m: 100m: | 38.87 1:23.02 | 38.87 44.15 | 150m: 200m: | 2:07.39 2:51.96 | 44.37 44.57 | 250m: 300m: | 3:36.95 4:22.02 | 44.99 45.07 | 350m: 400m: | 5:06.11 5:49.57 | 44.09 43.46 |
17. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 6:14.27 | 246 |
50m: 100m: | 41.28 1:28.84 | 41.28 47.56 | 150m: 200m: | 2:17.06 3:04.85 | 48.22 47.79 | 250m: 300m: | 3:53.48 4:41.41 | 48.63 47.93 | 350m: 400m: | 5:30.00 6:14.27 | 48.59 44.27 |
18. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 6:19.44 | 236 |
50m: 100m: | 41.61 1:29.53 | 41.61 47.92 | 150m: 200m: | 2:17.31 3:05.66 | 47.78 48.35 | 250m: 300m: | 3:54.63 4:43.97 | 48.97 49.34 | 350m: 400m: | 5:32.66 6:19.44 | 48.69 46.78 |
19. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 6:25.05 | 225 |
50m: 100m: | 43.33 1:31.97 | 43.33 48.64 | 150m: 200m: | 2:21.43 3:10.72 | 49.46 49.29 | 250m: 300m: | 4:00.60 4:50.50 | 49.88 49.90 | 350m: 400m: | 5:39.93 6:25.05 | 49.43 45.12 |
20. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 6:25.13 | 225 |
50m: 100m: | 38.84 1:24.52 | 38.84 45.68 | 150m: 200m: | 2:14.18 3:04.87 | 49.66 50.69 | 250m: 300m: | 3:55.36 4:45.94 | 50.49 50.58 | 350m: 400m: | 5:37.31 6:25.13 | 51.37 47.82 |
21. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 6:28.52 | 219 |
50m: 100m: | 42.61 1:31.11 | 42.61 48.50 | 150m: 200m: | 2:20.47 3:11.12 | 49.36 50.65 | 250m: 300m: | 4:01.23 4:51.37 | 50.11 50.14 | 350m: 400m: | 5:41.41 6:28.52 | 50.04 47.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 24/3/2018 - 13:28 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 4:23.73 | 521 |
50m: 100m: | 30.68 1:03.81 | 30.68 33.13 | 150m: 200m: | 1:37.25 2:11.50 | 33.44 34.25 | 250m: 300m: | 2:44.99 3:18.72 | 33.49 33.73 | 350m: 400m: | 3:52.10 4:23.73 | 33.38 31.63 |
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 4:35.95 | 455 |
50m: 100m: | 31.48 1:06.21 | 31.48 34.73 | 150m: 200m: | 1:41.45 2:16.94 | 35.24 35.49 | 250m: 300m: | 2:52.59 3:27.71 | 35.65 35.12 | 350m: 400m: | 4:02.45 4:35.95 | 34.74 33.50 |
3. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 4:57.83 | 361 |
50m: 100m: | 34.29 1:11.92 | 34.29 37.63 | 150m: 200m: | 1:51.02 2:28.78 | 39.10 37.76 | 250m: 300m: | 3:06.83 3:44.90 | 38.05 38.07 | 350m: 400m: | 4:21.87 4:57.83 | 36.97 35.96 |
4. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 4:58.64 | 359 |
50m: 100m: | 33.26 1:11.38 | 33.26 38.12 | 150m: 200m: | 1:50.61 2:29.57 | 39.23 38.96 | 250m: 300m: | 3:07.74 3:45.69 | 38.17 37.95 | 350m: 400m: | 4:23.67 4:58.64 | 37.98 34.97 |
5. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 4:59.72 | 355 |
50m: 100m: | 34.47 1:11.75 | 34.47 37.28 | 150m: 200m: | 1:50.22 2:28.80 | 38.47 38.58 | 250m: 300m: | 3:07.32 3:45.47 | 38.52 38.15 | 350m: 400m: | 4:23.91 4:59.72 | 38.44 35.81 |
6. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:00.94 | 350 |
50m: 100m: | 34.06 1:12.55 | 34.06 38.49 | 150m: 200m: | 1:51.22 2:29.77 | 38.67 38.55 | 250m: 300m: | 3:08.13 3:46.98 | 38.36 38.85 | 350m: 400m: | 4:24.66 5:00.94 | 37.68 36.28 |
7. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:06.53 | 331 |
50m: 100m: | 35.12 1:13.63 | 35.12 38.51 | 150m: 200m: | 1:52.91 2:31.85 | 39.28 38.94 | 250m: 300m: | 3:10.83 3:50.15 | 38.98 39.32 | 350m: 400m: | 4:28.91 5:06.53 | 38.76 37.62 |
8. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:13.51 | 310 |
50m: 100m: | 35.14 1:14.95 | 35.14 39.81 | 150m: 200m: | 1:56.06 2:36.93 | 41.11 40.87 | 250m: 300m: | 3:16.92 3:56.12 | 39.99 39.20 | 350m: 400m: | 4:32.75 5:13.51 | 36.63 40.76 |
9. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 5:29.05 | 268 |
50m: 100m: | 36.89 1:18.39 | 36.89 41.50 | 150m: 200m: | 2:00.47 2:43.38 | 42.08 42.91 | 250m: 300m: | 3:25.91 4:08.13 | 42.53 42.22 | 350m: 400m: | 4:50.19 5:29.05 | 42.06 38.86 |
10. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 5:30.74 | 264 |
50m: 100m: | 37.32 1:19.97 | 37.32 42.65 | 150m: 200m: | 2:02.40 2:44.79 | 42.43 42.39 | 250m: 300m: | 3:27.63 4:10.60 | 42.84 42.97 | 350m: 400m: | 4:51.30 5:30.74 | 40.70 39.44 |
11. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 5:36.72 | 250 |
50m: 100m: | 33.62 1:13.25 | 33.62 39.63 | 150m: 200m: | 1:55.20 2:38.51 | 41.95 43.31 | 250m: 300m: | 3:22.70 4:06.80 | 44.19 44.10 | 350m: 400m: | 4:51.96 5:36.72 | 45.16 44.76 |
12. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 5:44.84 | 233 |
50m: 100m: | 38.61 1:23.79 | 38.61 45.18 | 150m: 200m: | 2:08.17 2:53.83 | 44.38 45.66 | 250m: 300m: | 3:37.75 4:22.65 | 43.92 44.90 | 350m: 400m: | 5:05.53 5:44.84 | 42.88 39.31 |
13. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:49.66 | 223 |
50m: 100m: | 37.94 1:21.89 | 37.94 43.95 | 150m: 200m: | 2:07.06 2:51.57 | 45.17 44.51 | 250m: 300m: | 3:37.12 4:21.98 | 45.55 44.86 | 350m: 400m: | 5:06.84 5:49.66 | 44.86 42.82 |
14. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 6:04.97 | 196 |
50m: 100m: | 41.21 1:28.20 | 41.21 46.99 | 150m: 200m: | 2:15.33 3:02.57 | 47.13 47.24 | 250m: 300m: | 3:50.47 4:37.21 | 47.90 46.74 | 350m: 400m: | 5:22.79 6:04.97 | 45.58 42.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 24/3/2018 - 13:28 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 4:45.24 | 412 |
50m: 100m: | 31.39 1:07.54 | 31.39 36.15 | 150m: 200m: | 1:44.30 2:21.36 | 36.76 37.06 | 250m: 300m: | 2:58.25 3:35.19 | 36.89 36.94 | 350m: 400m: | 4:10.83 4:45.24 | 35.64 34.41 |
2. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:02.40 | 345 |
50m: 100m: | 33.01 1:11.16 | 33.01 38.15 | 150m: 200m: | 1:50.26 2:29.25 | 39.10 38.99 | 250m: 300m: | 3:08.36 3:47.38 | 39.11 39.02 | 350m: 400m: | 4:25.97 5:02.40 | 38.59 36.43 |
3. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:09.20 | 323 |
50m: 100m: | 35.44 1:15.36 | 35.44 39.92 | 150m: 200m: | 1:55.92 2:34.99 | 40.56 39.07 | 250m: 300m: | 3:14.92 3:54.62 | 39.93 39.70 | 350m: 400m: | 4:32.39 5:09.20 | 37.77 36.81 |
4. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:09.44 | 322 |
50m: 100m: | 36.24 1:16.35 | 36.24 40.11 | 150m: 200m: | 1:56.27 2:36.49 | 39.92 40.22 | 250m: 300m: | 3:16.57 3:55.42 | 40.08 38.85 | 350m: 400m: | 4:34.12 5:09.44 | 38.70 35.32 |
5. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:10.17 | 320 |
50m: 100m: | 33.94 1:12.28 | 33.94 38.34 | 150m: 200m: | 1:51.57 2:31.26 | 39.29 39.69 | 250m: 300m: | 3:11.33 3:51.74 | 40.07 40.41 | 350m: 400m: | 4:31.91 5:10.17 | 40.17 38.26 |
6. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 5:12.86 | 312 |
50m: 100m: | 35.83 1:14.92 | 35.83 39.09 | 150m: 200m: | 1:54.35 2:34.00 | 39.43 39.65 | 250m: 300m: | 3:13.96 3:54.24 | 39.96 40.28 | 350m: 400m: | 4:34.27 5:12.86 | 40.03 38.59 |
7. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:13.95 | 309 |
50m: 100m: | 35.54 1:15.25 | 35.54 39.71 | 150m: 200m: | 1:55.24 2:35.88 | 39.99 40.64 | 250m: 300m: | 3:16.46 3:56.61 | 40.58 40.15 | 350m: 400m: | 4:36.26 5:13.95 | 39.65 37.69 |
8. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 5:19.46 | 293 |
50m: 100m: | 36.49 1:16.44 | 36.49 39.95 | 150m: 200m: | 1:57.63 2:39.27 | 41.19 41.64 | 250m: 300m: | 3:20.40 4:01.31 | 41.13 40.91 | 350m: 400m: | 4:41.11 5:19.46 | 39.80 38.35 |
9. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:21.72 | 287 |
50m: 100m: | 36.97 1:18.26 | 36.97 41.29 | 150m: 200m: | 1:59.42 2:40.52 | 41.16 41.10 | 250m: 300m: | 3:21.78 4:02.58 | 41.26 40.80 | 350m: 400m: | 4:43.07 5:21.72 | 40.49 38.65 |
10. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:22.93 | 283 |
50m: 100m: | 36.63 1:16.79 | 36.63 40.16 | 150m: 200m: | 1:57.62 2:39.99 | 40.83 42.37 | 250m: 300m: | 3:21.80 4:02.66 | 41.81 40.86 | 350m: 400m: | 4:43.96 5:22.93 | 41.30 38.97 |
11. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:32.40 | 260 |
50m: 100m: | 37.40 1:18.73 | 37.40 41.33 | 150m: 200m: | 2:01.08 2:43.43 | 42.35 42.35 | 250m: 300m: | 3:26.54 4:08.97 | 43.11 42.43 | 350m: 400m: | 4:52.37 5:32.40 | 43.40 40.03 |
12. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 5:34.81 | 254 |
50m: 100m: | 35.48 1:15.60 | 35.48 40.12 | 150m: 200m: | 1:58.04 2:41.50 | 42.44 43.46 | 250m: 300m: | 3:25.01 4:08.44 | 43.51 43.43 | 350m: 400m: | 4:52.95 5:34.81 | 44.51 41.86 |
13. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:42.66 | 237 |
50m: 100m: | 38.29 1:21.25 | 38.29 42.96 | 150m: 200m: | 2:06.64 2:50.76 | 45.39 44.12 | 250m: 300m: | 3:34.90 4:17.98 | 44.14 43.08 | 350m: 400m: | 5:01.62 5:42.66 | 43.64 41.04 |
14. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 5:43.46 | 236 |
50m: 100m: | 37.11 1:20.67 | 37.11 43.56 | 150m: 200m: | 2:07.09 2:52.42 | 46.42 45.33 | 250m: 300m: | 3:37.13 4:22.44 | 44.71 45.31 | 350m: 400m: | 5:06.21 5:43.46 | 43.77 37.25 |
15. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 5:45.33 | 232 |
50m: 100m: | 36.79 1:19.35 | 36.79 42.56 | 150m: 200m: | 2:03.72 2:47.04 | 44.37 43.32 | 250m: 300m: | 3:31.78 4:16.49 | 44.74 44.71 | 350m: 400m: | 5:01.65 5:45.33 | 45.16 43.68 |
16. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 5:47.20 | 228 |
50m: 100m: | 39.63 1:23.28 | 39.63 43.65 | 150m: 200m: | 2:08.27 2:53.33 | 44.99 45.06 | 250m: 300m: | 3:38.93 4:22.90 | 45.60 43.97 | 350m: 400m: | 5:06.71 5:47.20 | 43.81 40.49 |
17. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 5:48.67 | 225 |
50m: 100m: | 39.02 1:22.56 | 39.02 43.54 | 150m: 200m: | 2:06.85 2:51.49 | 44.29 44.64 | 250m: 300m: | 3:36.49 4:21.42 | 45.00 44.93 | 350m: 400m: | 5:07.18 5:48.67 | 45.76 41.49 |
18. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:53.85 | 215 |
50m: 100m: | 37.99 1:22.03 | 37.99 44.04 | 150m: 200m: | 2:07.46 2:53.60 | 45.43 46.14 | 250m: 300m: | 3:39.15 4:24.41 | 45.55 45.26 | 350m: 400m: | 5:09.98 5:53.85 | 45.57 43.87 |
19. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 5:54.21 | 215 |
50m: 100m: | 41.26 1:26.63 | 41.26 45.37 | 150m: 200m: | 2:11.86 2:56.58 | 45.23 44.72 | 250m: 300m: | 3:41.28 4:26.56 | 44.70 45.28 | 350m: 400m: | 5:10.77 5:54.21 | 44.21 43.44 |
20. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 5:54.68 | 214 |
50m: 100m: | 39.44 1:24.66 | 39.44 45.22 | 150m: 200m: | 2:11.06 2:57.44 | 46.40 46.38 | 250m: 300m: | 3:43.82 4:28.71 | 46.38 44.89 | 350m: 400m: | 5:13.71 5:54.68 | 45.00 40.97 |
21. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:55.09 | 213 |
50m: 100m: | 38.48 1:22.78 | 38.48 44.30 | 150m: 200m: | 2:07.58 2:53.49 | 44.80 45.91 | 250m: 300m: | 3:40.14 4:24.99 | 46.65 44.85 | 350m: 400m: | 5:09.86 5:55.09 | 44.87 45.23 |
22. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 5:59.19 | 206 |
50m: 100m: | 41.40 1:27.41 | 41.40 46.01 | 150m: 200m: | 2:14.08 2:59.58 | 46.67 45.50 | 250m: 300m: | 3:44.51 4:27.21 | 44.93 42.70 | 350m: 400m: | 5:14.33 5:59.19 | 47.12 44.86 |
23. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 6:02.35 | 200 |
50m: 100m: | 41.42 1:27.13 | 41.42 45.71 | 150m: 200m: | 2:12.73 2:59.91 | 45.60 47.18 | 250m: 300m: | 3:46.78 4:32.72 | 46.87 45.94 | 350m: 400m: | 5:18.59 6:02.35 | 45.87 43.76 |
24. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 6:04.09 | 198 |
50m: 100m: | 40.29 1:26.64 | 40.29 46.35 | 150m: 200m: | 2:14.68 3:03.12 | 48.04 48.44 | 250m: 300m: | 3:50.91 4:37.14 | 47.79 46.23 | 350m: 400m: | 5:24.00 6:04.09 | 46.86 40.09 |
25. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 6:05.87 | 195 |
50m: 100m: | 39.88 1:26.65 | 39.88 46.77 | 150m: 200m: | 2:14.45 3:01.34 | 47.80 46.89 | 250m: 300m: | 3:48.56 4:35.31 | 47.22 46.75 | 350m: 400m: | 5:21.65 6:05.87 | 46.34 44.22 |
26. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 6:06.34 | 194 |
50m: 100m: | 39.79 1:26.25 | 39.79 46.46 | 150m: 200m: | 2:14.06 3:01.78 | 47.81 47.72 | 250m: 300m: | 3:48.81 4:37.14 | 47.03 48.33 | 350m: 400m: | 5:24.75 6:06.34 | 47.61 41.59 |
27. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 6:08.12 | 191 |
50m: 100m: | 42.10 1:28.67 | 42.10 46.57 | 150m: 200m: | 2:16.04 3:03.01 | 47.37 46.97 | 250m: 300m: | 3:49.80 4:36.80 | 46.79 47.00 | 350m: 400m: | 5:22.79 6:08.12 | 45.99 45.33 |
28. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 6:25.01 | 167 |
50m: 100m: | 43.63 1:30.45 | 43.63 46.82 | 150m: 200m: | 2:20.44 3:11.25 | 49.99 50.81 | 250m: 300m: | 4:02.05 4:53.10 | 50.80 51.05 | 350m: 400m: | 5:43.03 6:25.01 | 49.93 41.98 |
29. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 6:27.09 | 164 |
50m: 100m: | 43.59 1:33.78 | 43.59 50.19 | 150m: 200m: | 2:24.83 3:15.36 | 51.05 50.53 | 250m: 300m: | 4:05.29 4:54.20 | 49.93 48.91 | 350m: 400m: | 5:42.34 6:27.09 | 48.14 44.75 |
30. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 6:35.87 | 154 |
50m: 100m: | 42.85 1:33.45 | 42.85 50.60 | 150m: 200m: | 2:24.08 3:15.34 | 50.63 51.26 | 250m: 300m: | 4:07.88 4:59.59 | 52.54 51.71 | 350m: 400m: | 5:50.94 6:35.87 | 51.35 44.93 |
31. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 6:40.13 | 149 |
50m: 100m: | 42.21 1:32.51 | 42.21 50.30 | 150m: 200m: | 2:23.53 3:15.66 | 51.02 52.13 | 250m: 300m: | 4:06.78 4:58.84 | 51.12 52.06 | 350m: 400m: | 5:49.98 6:40.13 | 51.14 50.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 109 24/3/2018 - 14:21 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:15.54 | 279 |
Nowakowski Oliwier Baranowska Hanna | 07 07 | 33.77 32.70 | Koczur Maciej Dakowicz Marcin | 07 07 | 34.63 34.44 |
2. | STP 11 | STP Nowy Sącz | 2:21.55 | 244 |
Miczołek Maksymilian Budnik Małgorzata | 07 07 | 36.31 37.17 | Leśniak Franciszek Piętka Zuzanna | 07 07 | 34.30 33.77 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:23.72 | 234 |
Kos Maciej Konopczyński Szymon | 07 07 | 34.33 36.97 | Walachnia Wiktoria Żarnowiec Michał | 07 07 | 35.26 37.16 |
4. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:24.08 | 232 |
Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda | 07 07 | 34.46 35.91 | Basista Karolina Sakłak Szymon | 07 07 | 36.13 37.58 |
5. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:26.43 | 221 |
Żmijewski Borys Zawiślan Julia | 07 07 | 37.04 37.49 | Cholewa Hanna Gąsiorek Wiktor | 07 07 | 36.35 35.55 |
6. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:34.68 | 187 |
Idzik Arkadiusz Kuna Jakub | 07 07 | 36.51 39.54 | Zbrożek Adam Kowalik Norbert | 07 07 | 38.79 39.84 |
7. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:37.20 | 178 |
Król Karolina Bugajska Marcelina | 07 07 | 40.44 39.34 | Glijer Maksym Pałys Antonina | 07 07 | 38.22 39.20 |
8. | Sokół Mościce Tarnów 3 | Sokół Mościce Tarnów | 2:38.33 | 175 |
Bogacz Bartosz Woźny Maja | 07 07 | 36.37 40.59 | Zabawa Klaudia Hajdo Anna | 07 07 | 42.37 39.00 |
9. | MKS Jordan Kraków 11 | Jordan Kraków | 2:50.70 | 139 |
Paluch Igor Strzyżewski Patryk | 07 07 | 43.80 50.08 | Stanisz Mikołaj Urbański Jakub | 07 07 | 38.58 38.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 24/3/2018 - 14:29 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz | Omega Olkusz | 2:01.81 | 384 |
Tomsia Oliwia Mędrek Krzysztof | 06 06 | 30.87 30.04 | Choma Maksym Jarosz Helena | 06 06 | 30.67 30.23 |
2. | 2006 | Solne Miasto Wieliczka | 2:03.94 | 364 |
Gorczyca Gabriela Permus Aleksandra | 06 06 | 30.52 32.90 | Cholewa Wojciech Miłek Alicja | 06 06 | 32.42 28.10 |
3. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:05.19 | 354 |
Jarząb Tymoteusz Korman Filip | 06 06 | 29.55 31.55 | Biedrzycka Natalia Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 | 32.79 31.30 |
4. | STP Nowy Sącz | STP Nowy Sącz | 2:05.49 | 351 |
Trojanowska Julia Nowak Piotr | 06 06 | 31.46 32.09 | Basta Julia Mucha Lena | 06 06 | 31.61 30.33 |
5. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:07.22 | 337 |
Ilnicka Amelia Caba Stanisław | 06 06 | 33.89 31.66 | Smurzyńska Julia Czyż Adam | 06 06 | 32.12 29.55 |
6. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:07.77 | 333 |
Machulak Kamil Czerwik Krzysztof | 06 06 | 32.93 31.59 | Juda Aleksandra Miodońska Wiktoria | 06 06 | 31.59 31.66 |
7. | Omega Olkusz | Omega Olkusz | 2:09.28 | 321 |
Kaszuba Maja Grzebinoga Franciszek | 06 06 | 31.94 33.44 | Waśko Faustyna Janik Julia | 06 06 | 32.74 31.16 |
8. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:11.97 | 302 |
Telesiewicz Martyna Woźnicki Dominik | 06 06 | 31.65 32.91 | Wilczak Szymon Jarosz Zuzanna | 06 06 | 34.53 32.88 |
9. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:12.88 | 296 |
Nogieć Leon Filipiak Julia | 06 06 | 33.27 34.42 | Hańderek Mateusz Suchan Jakub | 06 06 | 33.49 31.70 |
10. | Korona I | Korona Kraków | 2:18.68 | 260 |
Basta Jakub Basta Nina | 06 06 | 34.40 36.00 | Leśniak Albert Kiełboń Bartosz | 06 06 | 35.63 32.65 |
11. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:19.14 | 257 |
Bednarski Kacper Iwaniuk Julia | 06 06 | 33.79 34.76 | Mroczek Joanna Siwior Maja | 06 06 | 34.75 35.84 |
12. | Korona II | Korona Kraków | 2:30.84 | 202 |
Mokrzycka Wiktoria Łata Weronika | 06 06 | 37.97 39.62 | Podkowa Oskar Haluch Konrad | 06 06 | 38.61 34.64 |
DYSKW. | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 14:28) |
Skibka Kacper, Mika Miłosz, Maniawski Tomasz, Sobiechowski Igor |
PK | SIEMACHA Kraków 2006 (1) | Siemacha Kraków | 2:23.63 | 234 |
Kaleta Oliwia Rzucidło Marek | 06 07 | 34.53 35.46 | Kopta Piotr Mietełka Karol | 06 06 | 38.32 35.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 24/3/2018 - 14:36 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:10.30 | 414 |
Smoleń Patrycja Marek Amelia | 05 05 | 34.83 33.72 | Gibuła Patryk Dadej Julia | 05 05 | 30.02 31.73 |
2. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:12.20 | 397 |
Tetlak Maciej Gościński Jakub | 05 05 | 35.39 34.11 | Kania Kamila Guzik Karolina | 05 05 | 31.89 30.81 |
3. | SIEMACHA Kraków 2005 (1) | Siemacha Kraków | 2:18.93 | 342 |
Szczepanik Kacper Kamiński Bartosz | 05 05 | 34.34 35.01 | Knapik Michał Pituła Julia | 05 05 | 35.46 34.12 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:21.55 | 323 |
Głogowska Dobromiła Mordarski Szymon | 05 05 | 38.47 39.25 | Mayerberg Anna Pawłowski Jan | 05 05 | 33.27 30.56 |
5. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:24.54 | 303 |
Tchórzewska Sabina Dybowski Antoni | 05 05 | 37.40 42.40 | Żak Michał Cicha Aleksandra | 05 05 | 34.00 30.74 |
6. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:24.63 | 303 |
Iheanacho Alexander Rapkiewicz Natalia | 05 05 | 37.79 39.53 | Stanek Jakub Różycki Ignacy | 05 05 | 35.95 31.36 |
7. | SIEMACHA Kraków 2005 (2) | Siemacha Kraków | 2:25.43 | 298 |
Włosik Wiktoria Popiela Jakub | 05 05 | 37.82 44.58 | Kercel Emilia Kołodziejczyk Agata | 05 05 | 32.51 30.52 |
8. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:28.39 | 280 |
Bigaj Gabriel Balon Adrianna | 05 05 | 38.15 40.49 | Ptaszyński Stanisław SO Jakubik Julia | 05 05 | 37.66 32.09 |
9. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:32.55 | 258 |
Kryza Maja Starzycki Borys | 05 05 | 39.68 43.10 | Szczurek Julia Osiecka Emilia | 05 05 | 36.81 32.96 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |