Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 – 13 lat RUNDA I Kraków, 24 - 25/3/2018 |
2 - MDM Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Dzień II | 25/3/2018 - 9:35 |
Konkurencja 111 25/3/2018 - 9:35 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 1:04.08 | 501 | 31.18 | 32.90 | |||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:10.94 | 369 | 34.02 | 36.92 | |||
3. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 1:11.11 | 366 | 34.44 | 36.67 | |||
4. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:14.87 | 314 | 35.57 | 39.30 | |||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:16.45 | 295 | 35.94 | 40.51 | |||
6. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 1:18.47 | 273 | 38.35 | 40.12 | |||
7. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:20.14 | 256 | 38.49 | 41.65 | |||
8. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:20.82 | 249 | 37.98 | 42.84 | |||
9. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:21.36 | 245 | 37.64 | 43.72 | |||
10. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 1:22.86 | 231 | 40.35 | 42.51 | |||
11. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.16 | 229 | 37.77 | 45.39 | |||
12. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:24.36 | 219 | 40.60 | 43.76 | |||
13. | Rumińska Wiktoria | 07 | Siemacha Kraków | 1:24.58 | 218 | 38.61 | 45.97 | |||
14. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:27.45 | 197 | 40.74 | 46.71 | |||
15. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:29.20 | 185 | 42.21 | 46.99 | |||
16. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:30.66 | 177 | 42.70 | 47.96 | |||
17. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:31.15 | 174 | 43.36 | 47.79 | |||
18. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 1:32.03 | 169 | 43.95 | 48.08 | |||
19. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:32.35 | 167 | 43.98 | 48.37 | |||
20. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:33.14 | 163 | 44.31 | 48.83 | |||
21. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 1:35.82 | 149 | 45.88 | 49.94 | |||
22. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:36.40 | 147 | 46.29 | 50.11 | |||
23. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.64 | 146 | 44.70 | 51.94 | |||
24. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:39.17 | 135 | 46.54 | 52.63 | |||
25. | Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:40.07 | 131 | 45.51 | 54.56 | |||
26. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:40.12 | 131 | 46.80 | 53.32 | |||
27. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:41.55 | 125 | 46.78 | 54.77 | |||
28. | Rogala Oliwia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:49.82 | 99 | 50.40 | 59.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 112 25/3/2018 - 9:47 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 1:14.45 | 219 | 35.88 | 38.57 | |||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:14.53 | 219 | 36.10 | 38.43 | |||
3. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 1:14.71 | 217 | 36.19 | 38.52 | |||
4. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 1:14.97 | 215 | 35.71 | 39.26 | |||
5. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:16.15 | 205 | 36.70 | 39.45 | |||
6. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:17.04 | 198 | 36.87 | 40.17 | |||
7. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 1:18.18 | 189 | 36.43 | 41.75 | |||
8. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.45 | 174 | 37.91 | 42.54 | |||
9. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 1:20.74 | 172 | 39.25 | 41.49 | |||
10. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:21.45 | 167 | 39.63 | 41.82 | |||
11. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.46 | 167 | 39.57 | 41.89 | |||
12. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:23.41 | 156 | 39.36 | 44.05 | |||
13. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 1:26.20 | 141 | 40.83 | 45.37 | |||
14. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:28.20 | 132 | 40.99 | 47.21 | |||
15. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.99 | 120 | 43.18 | 47.81 | |||
16. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.07 | 120 | 41.73 | 49.34 | |||
17. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:35.41 | 104 | 44.06 | 51.35 | |||
18. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 1:39.42 | 92 | 45.44 | 53.98 | |||
NIE UK. | Nowicki Łukasz | 07 | Jordan Kraków |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/3/2018 - 9:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:00.84 | 585 | 29.11 | 31.73 | |||
2. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:05.11 | 478 | 31.01 | 34.10 | |||
3. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:06.00 | 458 | 31.97 | 34.03 | |||
4. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:07.25 | 433 | 32.62 | 34.63 | |||
5. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 1:07.31 | 432 | 31.76 | 35.55 | |||
6. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:08.06 | 418 | 32.53 | 35.53 | |||
7. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:08.79 | 405 | 33.15 | 35.64 | |||
8. | Gach Magdalena SO | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 1:08.92 | 403 | 32.80 | 36.12 | |||
9. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:09.78 | 388 | 33.25 | 36.53 | |||
10. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:10.18 | 381 | 33.31 | 36.87 | |||
11. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:11.08 | 367 | 34.18 | 36.90 | |||
12. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 1:12.24 | 350 | 34.16 | 38.08 | |||
13. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:12.57 | 345 | 34.82 | 37.75 | |||
14. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:13.90 | 326 | 35.50 | 38.40 | |||
15. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:21.12 | 247 | 38.18 | 42.94 | |||
16. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:21.24 | 246 | 38.34 | 42.90 | |||
17. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:25.12 | 213 | 38.93 | 46.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/3/2018 - 9:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:02.65 | 536 | 29.66 | 32.99 | ||||
2. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 1:05.22 | 475 | 31.21 | 34.01 | ||||
3. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 1:06.24 | 453 | 32.00 | 34.24 | ||||
4. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.59 | 446 | 31.77 | 34.82 | ||||
5. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 1:06.69 | 444 | 32.04 | 34.65 | ||||
6. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:07.98 | 420 | 32.56 | 35.42 | ||||
7. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:08.89 | 403 | 32.80 | 36.09 | ||||
8. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:09.34 | 395 | 33.04 | 36.30 | ||||
9. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:10.55 | 375 | 33.19 | 37.36 | ||||
10. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:11.14 | 366 | 34.13 | 37.01 | ||||
11. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.63 | 359 | 33.74 | 37.89 | ||||
12. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 1:11.75 | 357 | 33.52 | 38.23 | ||||
13. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:13.13 | 337 | 34.75 | 38.38 | ||||
14. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:14.10 | 324 | 35.41 | 38.69 | ||||
15. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:14.37 | 320 | 34.92 | 39.45 | ||||
16. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:15.22 | 310 | 35.86 | 39.36 | ||||
17. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:16.58 | 293 | 36.67 | 39.91 | ||||
18. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 1:16.97 | 289 | 36.64 | 40.33 | ||||
19. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.01 | 277 | 37.10 | 40.91 | ||||
20. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:20.77 | 250 | 37.70 | 43.07 | ||||
21. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:20.96 | 248 | 38.25 | 42.71 | ||||
22. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:23.40 | 227 | 38.64 | 44.76 | ||||
23. | Basta Nina | 06 | Korona Kraków | 1:24.07 | 222 | 38.00 | 46.07 | ||||
24. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.40 | 219 | 40.38 | 44.02 | ||||
25. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 1:25.00 | 214 | 39.89 | 45.11 | ||||
DYSKW. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/3/2018 - 10:12 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 56.81 | 495 | 27.14 | 29.67 | ||||
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 59.76 | 425 | 28.68 | 31.08 | ||||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:00.54 | 409 | 28.88 | 31.66 | ||||
4. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:04.35 | 340 | 30.10 | 34.25 | ||||
5. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:05.07 | 329 | 32.39 | 32.68 | ||||
6. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 1:05.92 | 316 | 31.95 | 33.97 | ||||
7. | Pawłowski Jan | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:07.67 | 292 | 31.61 | 36.06 | ||||
8. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 1:08.45 | 282 | 32.73 | 35.72 | ||||
9. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:10.07 | 263 | 33.41 | 36.66 | ||||
10. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:10.41 | 260 | 33.12 | 37.29 | ||||
11. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:10.62 | 257 | 32.38 | 38.24 | ||||
12. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:11.22 | 251 | 34.20 | 37.02 | ||||
13. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:12.39 | 239 | 35.66 | 36.73 | ||||
14. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:12.67 | 236 | 33.87 | 38.80 | ||||
15. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 1:13.19 | 231 | 34.42 | 38.77 | ||||
16. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 1:13.36 | 229 | 35.09 | 38.27 | ||||
17. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:13.40 | 229 | 34.73 | 38.67 | ||||
18. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:14.19 | 222 | 33.78 | 40.41 | ||||
19. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 1:18.35 | 188 | 36.56 | 41.79 | ||||
20. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:18.46 | 187 | 37.45 | 41.01 | ||||
21. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 1:19.35 | 181 | 37.62 | 41.73 | ||||
22. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:22.75 | 160 | 38.53 | 44.22 | ||||
DYSKW. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/3/2018 - 10:12 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:03.08 | 361 | 29.75 | 33.33 | |||
2. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:06.97 | 302 | 32.70 | 34.27 | |||
3. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:07.72 | 292 | 32.77 | 34.95 | |||
4. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:08.08 | 287 | 32.52 | 35.56 | |||
5. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:08.52 | 282 | 33.03 | 35.49 | |||
6. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:08.77 | 279 | 34.20 | 34.57 | |||
7. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 1:08.96 | 276 | 32.76 | 36.20 | |||
8. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 1:10.23 | 262 | 33.90 | 36.33 | |||
9. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:10.55 | 258 | 33.80 | 36.75 | |||
10. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.14 | 241 | 34.90 | 37.24 | |||
11. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:12.33 | 239 | 34.63 | 37.70 | |||
12. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 1:12.48 | 238 | 34.78 | 37.70 | |||
13. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:13.08 | 232 | 34.88 | 38.20 | |||
14. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:13.78 | 225 | 35.50 | 38.28 | |||
15. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:14.02 | 223 | 35.27 | 38.75 | |||
16. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:14.34 | 220 | 35.15 | 39.19 | |||
17. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:14.95 | 215 | 35.27 | 39.68 | |||
18. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.66 | 209 | 36.19 | 39.47 | |||
19. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 1:16.60 | 201 | 35.40 | 41.20 | |||
20. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 1:17.28 | 196 | 36.88 | 40.40 | |||
21. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:17.97 | 191 | 36.99 | 40.98 | |||
22. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:18.24 | 189 | 36.11 | 42.13 | |||
23. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 1:18.73 | 185 | 37.42 | 41.31 | |||
24. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.87 | 178 | 37.59 | 42.28 | |||
25. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.16 | 176 | 37.65 | 42.51 | |||
26. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:21.06 | 170 | 38.65 | 42.41 | |||
27. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:21.85 | 165 | 38.17 | 43.68 | |||
28. | Mietełka Karol | 06 | Siemacha Kraków | 1:22.20 | 163 | 38.55 | 43.65 | |||
29. | Borowski Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:22.27 | 162 | 38.82 | 43.45 | |||
30. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:22.47 | 161 | 39.67 | 42.80 | |||
31. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:22.53 | 161 | 38.10 | 44.43 | |||
32. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.00 | 153 | 39.51 | 44.49 | |||
33. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:24.30 | 151 | 40.00 | 44.30 | |||
34. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.53 | 150 | 40.38 | 44.15 | |||
35. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:26.25 | 141 | 40.68 | 45.57 | |||
36. | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 1:27.16 | 137 | 40.46 | 46.70 | |||
37. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.58 | 126 | 41.40 | 48.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 113 25/3/2018 - 10:35 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.42 | 330 | |||
2. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 42.01 | 316 | |||
3. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 45.10 | 256 | |||
4. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 48.48 | 206 | |||
5. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 48.70 | 203 | |||
6. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 51.04 | 176 | |||
7. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 51.69 | 170 | |||
8. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 52.90 | 158 | |||
9. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 53.59 | 152 | |||
10. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 54.96 | 141 | |||
11. | Jarzyna Klaudia | 07 | Ósemka Oświęcim | 56.95 | 127 |
<< TOP >> |
Konkurencja 114 25/3/2018 - 10:39 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 40.95 | 234 | |||
2. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.83 | 191 | |||
3. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 44.61 | 181 | |||
4. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 44.89 | 177 | |||
5. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 45.36 | 172 | |||
6. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 46.23 | 162 | |||
7. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 46.65 | 158 | |||
8. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 47.11 | 153 | |||
9. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 47.16 | 153 | |||
10. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 48.68 | 139 | |||
11. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 49.52 | 132 | |||
12. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 51.84 | 115 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/3/2018 - 10:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:43.45 | 558 | 36.83 | 41.64 | 42.81 | 42.17 | |||
2. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:00.94 | 411 | 39.88 | 46.00 | 47.63 | 47.43 | |||
3. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:03.93 | 391 | 41.07 | 47.17 | 48.02 | 47.67 | |||
4. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 3:10.47 | 352 | 42.11 | 48.59 | 49.35 | 50.42 | |||
5. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:18.13 | 313 | 45.37 | 50.94 | 51.31 | 50.51 | |||
6. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:30.93 | 259 | 48.80 | 54.72 | 53.29 | 54.12 | |||
7. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 3:39.29 | 231 | 49.76 | 56.06 | 57.14 | 56.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/3/2018 - 10:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 2:45.60 | 536 | 37.24 | 41.94 | 43.36 | 43.06 | |||
2. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:56.51 | 443 | 39.75 | 43.95 | 46.24 | 46.57 | |||
3. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:59.20 | 423 | 39.58 | 45.24 | 46.67 | 47.71 | |||
4. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 3:00.91 | 411 | 39.77 | 43.14 | 44.27 | 53.73 | |||
5. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 3:02.02 | 404 | 40.73 | 46.37 | 47.83 | 47.09 | |||
6. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 3:05.92 | 379 | 41.47 | 46.75 | 48.44 | 49.26 | |||
7. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:08.13 | 365 | 42.95 | 47.94 | 49.41 | 47.83 | |||
8. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limamowa-Swim | 3:09.65 | 357 | 43.84 | 49.28 | 49.80 | 46.73 | |||
9. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 3:17.87 | 314 | 45.20 | 51.38 | 51.97 | 49.32 | |||
10. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 3:23.95 | 287 | 44.33 | 52.25 | 54.07 | 53.30 | |||
11. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:37.07 | 238 | 48.10 | 55.48 | 56.58 | 56.91 | |||
12. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 3:38.02 | 235 | 50.95 | 56.57 | 57.07 | 53.43 | |||
13. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:40.83 | 226 | 48.83 | 55.11 | 59.17 | 57.72 | |||
14. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 3:55.69 | 186 | 53.58 | 1:01.74 | 1:01.76 | 58.61 | |||
15. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 4:11.80 | 152 | 57.96 | 1:04.22 | 1:05.71 | 1:03.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/3/2018 - 11:01 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 2:51.27 | 347 | 38.10 | 44.47 | 45.31 | 43.39 | |||
2. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:54.95 | 326 | 39.84 | 44.71 | 45.19 | 45.21 | |||
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:56.39 | 318 | 39.20 | 45.57 | 45.84 | 45.78 | |||
4. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 3:01.68 | 291 | 40.84 | 47.15 | 46.73 | 46.96 | |||
5. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:02.05 | 289 | 41.48 | 46.04 | 47.95 | 46.58 | |||
6. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 3:02.39 | 287 | 40.71 | 47.16 | 47.97 | 46.55 | |||
7. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:10.87 | 251 | 45.02 | 49.60 | 48.67 | 47.58 | |||
8. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:11.78 | 247 | 44.77 | 49.48 | 49.95 | 47.58 | |||
9. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 3:14.12 | 238 | 45.09 | 49.92 | 50.41 | 48.70 | |||
10. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 3:14.45 | 237 | 43.65 | 49.81 | 50.32 | 50.67 | |||
11. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:14.91 | 235 | 44.06 | 50.63 | 51.03 | 49.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/3/2018 - 11:01 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:02.35 | 288 | 41.90 | 46.92 | 47.27 | 46.26 | |||
2. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:03.11 | 284 | 42.28 | 47.51 | 47.29 | 46.03 | |||
3. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 3:05.65 | 273 | 42.38 | 47.04 | 48.39 | 47.84 | |||
4. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:09.95 | 254 | 42.61 | 47.71 | 48.17 | 51.46 | |||
5. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:11.27 | 249 | 43.07 | 49.28 | 50.69 | 48.23 | |||
6. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 3:14.25 | 238 | 44.03 | 49.46 | 50.22 | 50.54 | |||
7. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:14.61 | 237 | 45.58 | 49.57 | 49.31 | 50.15 | |||
8. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 3:20.18 | 217 | 45.62 | 51.73 | 51.96 | 50.87 | |||
9. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:21.11 | 214 | 45.33 | 52.25 | 52.31 | 51.22 | |||
10. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 3:21.88 | 212 | 46.94 | 52.23 | 52.60 | 50.11 | |||
11. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:22.60 | 210 | 45.79 | 53.44 | 52.89 | 50.48 | |||
12. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:27.08 | 196 | 45.50 | 55.38 | 55.05 | 51.15 | |||
13. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 3:29.43 | 190 | 46.82 | 54.69 | 54.51 | 53.41 | |||
14. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:30.23 | 188 | 47.69 | 54.38 | 55.69 | 52.47 | |||
15. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 3:34.20 | 177 | 49.05 | 55.47 | 55.52 | 54.16 | |||
16. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:36.52 | 172 | 51.11 | 55.39 | 57.03 | 52.99 | |||
17. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:41.30 | 161 | 50.23 | 56.25 | 57.21 | 57.61 | |||
18. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 3:42.39 | 158 | 49.06 | 58.38 | 58.16 | 56.79 | |||
19. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:50.29 | 143 | 54.19 | 59.13 | 58.43 | 58.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 115 25/3/2018 - 11:21 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 31.91 | 520 | ||||
2. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 36.92 | 336 | ||||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 39.48 | 274 | ||||
4. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 40.93 | 246 | ||||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 41.25 | 240 | ||||
6. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.41 | 206 | ||||
7. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 44.42 | 192 | ||||
8. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 44.79 | 188 | ||||
9. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 46.62 | 166 | ||||
10. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 47.43 | 158 | ||||
11. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 48.86 | 145 | ||||
12. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 50.16 | 134 | ||||
13. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 51.82 | 121 | ||||
14. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 53.64 | 109 | ||||
15. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 55.11 | 101 | ||||
16. | Rogala Oliwia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 59.23 | 81 | ||||
DYSKW. | Jarzyna Klaudia | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 11:20) |
<< TOP >> |
Konkurencja 116 25/3/2018 - 11:27 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.26 | 212 | ||||
2. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 39.09 | 183 | ||||
3. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 39.46 | 178 | ||||
4. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 40.13 | 169 | ||||
5. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 40.16 | 169 | ||||
6. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 40.64 | 163 | ||||
7. | Sotkowski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 40.72 | 162 | ||||
8. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 42.16 | 146 | ||||
9. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.99 | 128 | ||||
10. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 44.77 | 122 | ||||
11. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 45.00 | 120 | ||||
12. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 46.57 | 108 | ||||
13. | Nowicki Łukasz | 07 | Jordan Kraków | 52.39 | 76 | ||||
DYSKW. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:23) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/3/2018 - 11:31 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:13.88 | 413 | 35.45 | 38.43 | |||
2. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:14.03 | 410 | 36.09 | 37.94 | |||
3. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:14.34 | 405 | 36.52 | 37.82 | |||
4. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:17.15 | 362 | 37.52 | 39.63 | |||
5. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:17.75 | 354 | 37.98 | 39.77 | |||
6. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:18.69 | 342 | 38.24 | 40.45 | |||
7. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 1:19.62 | 330 | 39.51 | 40.11 | |||
8. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 1:20.17 | 323 | 39.44 | 40.73 | |||
9. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 1:21.01 | 313 | 39.91 | 41.10 | |||
10. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:22.38 | 298 | 39.88 | 42.50 | |||
11. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:22.94 | 292 | 40.94 | 42.00 | |||
12. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:23.35 | 287 | 41.25 | 42.10 | |||
13. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:26.47 | 257 | |||||
14. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:28.21 | 242 | 43.06 | 45.15 | |||
15. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:34.67 | 196 | 45.66 | 49.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/3/2018 - 11:31 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.99 | 579 | 32.18 | 33.81 | ||||
Rekord Okręgu 12 lat | |||||||||||
2. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:14.70 | 399 | 36.60 | 38.10 | ||||
3. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.59 | 385 | 36.37 | 39.22 | ||||
4. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:16.63 | 370 | 37.31 | 39.32 | ||||
5. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 1:20.63 | 317 | 39.54 | 41.09 | ||||
6. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:22.47 | 297 | 40.27 | 42.20 | ||||
7. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:23.82 | 282 | 41.37 | 42.45 | ||||
8. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 1:24.07 | 280 | 40.70 | 43.37 | ||||
9. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:24.60 | 275 | 41.02 | 43.58 | ||||
10. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:24.92 | 272 | 40.98 | 43.94 | ||||
11. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 1:25.27 | 268 | 41.99 | 43.28 | ||||
12. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:25.46 | 266 | 41.93 | 43.53 | ||||
13. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.23 | 259 | 41.50 | 44.73 | ||||
14. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:26.36 | 258 | 42.58 | 43.78 | ||||
15. | Mróz Wiktoria | 06 | CKiS Skawina | 1:26.62 | 256 | 42.46 | 44.16 | ||||
16. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 1:28.12 | 243 | 43.79 | 44.33 | ||||
17. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:28.20 | 242 | 43.63 | 44.57 | ||||
18. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:28.86 | 237 | 43.54 | 45.32 | ||||
19. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:29.23 | 234 | 43.42 | 45.81 | ||||
20. | Basta Nina | 06 | Korona Kraków | 1:31.65 | 216 | 44.43 | 47.22 | ||||
21. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.91 | 214 | 45.27 | 46.64 | ||||
22. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.52 | 210 | 45.05 | 47.47 | ||||
23. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.68 | 209 | 45.65 | 47.03 | ||||
24. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:37.44 | 180 | 46.57 | 50.87 | ||||
25. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:41.52 | 159 | 48.51 | 53.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/3/2018 - 11:47 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:06.59 | 396 | 32.39 | 34.20 | |||
2. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:09.40 | 350 | 32.38 | 37.02 | |||
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:12.33 | 309 | 35.38 | 36.95 | |||
4. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 1:13.32 | 297 | 35.48 | 37.84 | |||
5. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:13.57 | 294 | 35.64 | 37.93 | |||
6. | Pawłowski Jan | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:17.39 | 252 | 37.14 | 40.25 | |||
7. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:19.49 | 233 | 38.17 | 41.32 | |||
8. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:19.86 | 229 | 40.31 | 39.55 | |||
9. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:19.90 | 229 | 39.27 | 40.63 | |||
10. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:20.89 | 221 | 38.76 | 42.13 | |||
11. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:21.08 | 219 | 39.72 | 41.36 | |||
12. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:21.20 | 218 | 40.38 | 40.82 | |||
13. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:22.19 | 210 | 39.85 | 42.34 | |||
14. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 1:22.27 | 210 | 39.34 | 42.93 | |||
15. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:22.31 | 209 | 41.44 | 40.87 | |||
16. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:22.48 | 208 | 40.35 | 42.13 | |||
17. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:24.38 | 194 | 40.27 | 44.11 | |||
18. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 1:24.97 | 190 | 41.71 | 43.26 | |||
19. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 1:31.41 | 153 | 45.19 | 46.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/3/2018 - 11:47 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:14.13 | 287 | 35.96 | 38.17 | ||||
2. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:16.54 | 261 | 37.31 | 39.23 | ||||
3. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:16.94 | 257 | 36.68 | 40.26 | ||||
4. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:18.90 | 238 | 38.28 | 40.62 | ||||
5. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.32 | 234 | 38.63 | 40.69 | ||||
6. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:21.09 | 219 | 39.38 | 41.71 | ||||
7. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 1:23.05 | 204 | 39.77 | 43.28 | ||||
8. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:23.44 | 201 | 41.22 | 42.22 | ||||
9. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 1:23.56 | 200 | 41.29 | 42.27 | ||||
10. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:24.76 | 192 | 41.50 | 43.26 | ||||
11. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.59 | 180 | 42.20 | 44.39 | ||||
12. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:27.23 | 176 | 42.97 | 44.26 | ||||
13. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:28.73 | 167 | 42.83 | 45.90 | ||||
14. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:29.25 | 164 | 43.23 | 46.02 | ||||
15. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.28 | 159 | 44.64 | 45.64 | ||||
16. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:30.30 | 158 | 43.57 | 46.73 | ||||
17. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:32.17 | 149 | 45.43 | 46.74 | ||||
18. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:32.58 | 147 | 43.35 | 49.23 | ||||
19. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:33.85 | 141 | 46.62 | 47.23 | ||||
20. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:34.79 | 137 | 45.83 | 48.96 | ||||
21. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:35.69 | 133 | 47.00 | 48.69 | ||||
22. | Borowski Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:36.15 | 131 | 46.42 | 49.73 | ||||
23. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:36.29 | 131 | 45.43 | 50.86 | ||||
24. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:36.77 | 129 | 47.59 | 49.18 | ||||
25. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:38.09 | 124 | 47.94 | 50.15 | ||||
26. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:40.95 | 113 | 48.39 | 52.56 | ||||
27. | Wójcik Hubert | 06 | Siemacha Kraków | 1:42.67 | 108 | 50.96 | 51.71 | ||||
DYSKW. | Mietełka Karol | 06 | Siemacha Kraków | ||||||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. (Czas: 11:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 117 25/3/2018 - 12:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:21.89 | 331 | 38.45 | 43.44 | ||||
2. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 1:22.69 | 321 | 39.10 | 43.59 | ||||
3. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:24.54 | 301 | 38.46 | 46.08 | ||||
4. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:28.88 | 259 | 40.57 | 48.31 | ||||
5. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.60 | 244 | 43.67 | 46.93 | ||||
6. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:30.90 | 242 | 41.39 | 49.51 | ||||
7. | Walachnia Wiktoria | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:31.98 | 233 | 42.62 | 49.36 | ||||
8. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:32.08 | 233 | 41.35 | 50.73 | ||||
9. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:32.22 | 232 | 43.05 | 49.17 | ||||
10. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:35.82 | 206 | 45.71 | 50.11 | ||||
11. | Rumińska Wiktoria | 07 | Siemacha Kraków | 1:36.37 | 203 | 44.67 | 51.70 | ||||
12. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:37.13 | 198 | 46.21 | 50.92 | ||||
13. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:40.08 | 181 | 47.06 | 53.02 | ||||
14. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:40.14 | 181 | 47.94 | 52.20 | ||||
15. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:42.48 | 169 | 48.64 | 53.84 | ||||
16. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:43.49 | 164 | 48.85 | 54.64 | ||||
17. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:44.89 | 157 | 51.69 | 53.20 | ||||
18. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:46.39 | 151 | 48.83 | 57.56 | ||||
19. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:49.73 | 137 | 50.85 | 58.88 | ||||
20. | Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:54.00 | 122 | 56.33 | 57.67 | ||||
DYSKW. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 118 25/3/2018 - 12:15 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:22.33 | 228 | 39.86 | 42.47 | |||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:23.54 | 218 | 39.90 | 43.64 | |||
3. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:23.59 | 217 | 37.70 | 45.89 | |||
4. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:26.60 | 195 | 38.92 | 47.68 | |||
5. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 1:27.76 | 188 | 39.99 | 47.77 | |||
6. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:28.25 | 185 | 39.88 | 48.37 | |||
7. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:29.02 | 180 | 42.00 | 47.02 | |||
8. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.60 | 171 | 44.08 | 46.52 | |||
Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.60 | 171 | 42.90 | 47.70 | ||||
10. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:31.52 | 166 | 44.34 | 47.18 | |||
11. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 1:32.57 | 160 | 45.69 | 46.88 | |||
12. | Sotkowski Kacper | 07 | Siemacha Kraków | 1:33.53 | 155 | 42.21 | 51.32 | |||
13. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 1:33.76 | 154 | 43.87 | 49.89 | |||
14. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:34.74 | 149 | 45.44 | 49.30 | |||
15. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:35.14 | 147 | 46.15 | 48.99 | |||
16. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 1:35.25 | 147 | 44.82 | 50.43 | |||
17. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:35.53 | 145 | 48.96 | 46.57 | |||
18. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 1:36.59 | 141 | 47.27 | 49.32 | |||
19. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:37.68 | 136 | 46.75 | 50.93 | |||
20. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:47.70 | 101 | 52.85 | 54.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/3/2018 - 12:25 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:25.52 | 587 | 30.57 | 37.02 | 43.15 | 34.78 | |||
2. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:32.39 | 511 | 33.13 | 40.08 | 42.99 | 36.19 | |||
3. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:42.01 | 425 | 34.21 | 43.01 | 48.26 | 36.53 | |||
4. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:42.54 | 421 | 36.35 | 42.48 | 47.22 | 36.49 | |||
5. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:44.02 | 410 | 33.50 | 42.44 | 51.69 | 36.39 | |||
6. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:45.10 | 402 | 34.99 | 41.16 | 50.50 | 38.45 | |||
7. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:45.48 | 399 | 36.51 | 44.22 | 45.61 | 39.14 | |||
8. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:45.56 | 398 | 35.90 | 40.89 | 51.22 | 37.55 | |||
9. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:47.80 | 383 | 37.49 | 44.41 | 48.39 | 37.51 | |||
10. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 2:47.86 | 382 | 35.34 | 44.64 | 48.80 | 39.08 | |||
11. | Gach Magdalena SO | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 2:47.88 | 382 | 35.39 | 43.52 | 50.07 | 38.90 | |||
12. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:54.32 | 341 | 39.35 | 44.70 | 48.52 | 41.75 | |||
13. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 3:04.35 | 288 | 41.38 | 48.76 | 51.07 | 43.14 | |||
14. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 3:06.59 | 278 | 39.98 | 47.34 | 55.83 | 43.44 | |||
15. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 3:08.87 | 268 | 41.65 | 48.09 | 55.75 | 43.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/3/2018 - 12:25 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 2:34.86 | 487 | 33.89 | 40.81 | 43.59 | 36.57 | |||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:40.19 | 440 | 32.92 | 41.00 | 49.63 | 36.64 | |||
3. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:40.28 | 439 | 35.05 | 40.68 | 45.81 | 38.74 | |||
4. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:42.00 | 425 | 33.99 | 42.03 | 47.39 | 38.59 | |||
5. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 2:44.88 | 403 | 37.26 | 42.96 | 45.81 | 38.85 | |||
6. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 2:45.75 | 397 | 35.68 | 43.94 | 50.24 | 35.89 | |||
7. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 2:49.40 | 372 | 37.07 | 43.92 | 49.93 | 38.48 | |||
8. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 2:51.34 | 359 | 37.87 | 45.04 | 49.22 | 39.21 | |||
9. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limamowa-Swim | 2:57.02 | 326 | 43.23 | 46.96 | 48.72 | 38.11 | |||
10. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:57.37 | 324 | 37.60 | 45.49 | 53.65 | 40.63 | |||
11. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 2:57.74 | 322 | 36.03 | 47.08 | 54.15 | 40.48 | |||
12. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:57.75 | 322 | 40.48 | 46.31 | 52.16 | 38.80 | |||
13. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:58.40 | 318 | 41.44 | 47.24 | 47.81 | 41.91 | |||
14. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:02.08 | 299 | 39.96 | 45.25 | 53.04 | 43.83 | |||
15. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:03.25 | 294 | 38.93 | 44.93 | 57.22 | 42.17 | |||
16. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:07.31 | 275 | 43.45 | 47.11 | 54.20 | 42.55 | |||
17. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:15.91 | 240 | 44.23 | 48.89 | 55.79 | 47.00 | |||
18. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 3:18.84 | 230 | 47.23 | 50.99 | 54.78 | 45.84 | |||
19. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 3:19.21 | 228 | 48.55 | 50.59 | 57.12 | 42.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/3/2018 - 12:48 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 2:18.74 | 493 | 29.80 | 36.64 | 40.30 | 32.00 | ||||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:27.71 | 408 | 31.45 | 37.01 | 44.17 | 35.08 | ||||
3. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 2:34.97 | 354 | 34.47 | 39.55 | 45.54 | 35.41 | ||||
4. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 2:43.73 | 300 | 35.97 | 42.16 | 48.03 | 37.57 | ||||
5. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:45.71 | 289 | 38.82 | 44.00 | 45.92 | 36.97 | ||||
6. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:48.71 | 274 | 38.18 | 43.56 | 50.28 | 36.69 | ||||
7. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 2:49.83 | 268 | 39.52 | 44.01 | 47.24 | 39.06 | ||||
8. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:59.51 | 227 | 37.75 | 44.92 | 57.60 | 39.24 | ||||
9. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 3:09.75 | 192 | 39.44 | 49.33 | 54.88 | 46.10 | ||||
10. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 3:11.67 | 187 | 43.72 | 49.36 | 57.48 | 41.11 | ||||
11. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 3:16.49 | 173 | 49.11 | 47.72 | 55.42 | 44.24 | ||||
12. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:23.87 | 155 | 47.76 | 52.30 | 1:00.08 | 43.73 | ||||
DYSKW. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:06) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/3/2018 - 12:48 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:44.40 | 296 | 35.90 | 42.19 | 48.40 | 37.91 | ||||
2. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:45.64 | 289 | 36.62 | 44.44 | 48.54 | 36.04 | ||||
3. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:46.56 | 285 | 36.57 | 44.63 | 47.42 | 37.94 | ||||
4. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:46.81 | 283 | 34.94 | 42.92 | 51.03 | 37.92 | ||||
5. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:47.57 | 280 | 39.00 | 44.81 | 47.07 | 36.69 | ||||
6. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:48.43 | 275 | 38.58 | 43.85 | 47.88 | 38.12 | ||||
7. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 2:54.01 | 250 | 41.26 | 42.83 | 51.66 | 38.26 | ||||
8. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:55.90 | 242 | 38.72 | 47.31 | 49.85 | 40.02 | ||||
9. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:59.75 | 226 | 39.86 | 46.84 | 52.10 | 40.95 | ||||
10. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 2:59.76 | 226 | 39.42 | 46.93 | 53.78 | 39.63 | ||||
11. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:00.57 | 223 | 39.78 | 50.10 | 48.97 | 41.72 | ||||
12. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:03.90 | 211 | 39.14 | 50.13 | 53.05 | 41.58 | ||||
13. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:07.86 | 198 | 41.45 | 47.63 | 56.34 | 42.44 | ||||
14. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 3:10.07 | 191 | 40.69 | 48.44 | 58.22 | 42.72 | ||||
15. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 3:11.29 | 188 | 40.80 | 51.59 | 55.53 | 43.37 | ||||
16. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:11.99 | 186 | 45.62 | 49.25 | 53.81 | 43.31 | ||||
17. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 3:15.74 | 175 | 47.71 | 47.58 | 59.70 | 40.75 | ||||
18. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 3:34.76 | 133 | 51.30 | 56.22 | 58.46 | 48.78 | ||||
DYSKW. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | ||||||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie). (Czas: 13:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 119 25/3/2018 - 13:11 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:28.91 | 277 |
Dakowicz Marcin Skrzypek Jagoda | 07 07 | 37.57 41.12 | Nowakowski Oliwier Baranowska Hanna | 07 07 | 37.67 32.55 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:42.22 | 214 |
Żmijewski Borys Cholewa Hanna | 07 07 | 42.67 44.13 | Przystał Antonio Gąsiorek Wiktor | 07 07 | 41.04 34.38 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:42.58 | 213 |
Pałys Antonina Glijer Maksym | 07 07 | 41.44 46.38 | Koczur Maciej Stanek Magdalena | 07 07 | 41.12 33.64 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:43.05 | 211 |
Walachnia Wiktoria Żarnowiec Michał | 07 07 | 40.99 46.63 | Kos Maciej Konopczyński Szymon | 07 07 | 37.90 37.53 |
5. | STP 11 | STP Nowy Sącz | 2:44.59 | 205 |
Piętka Zuzanna Mucha Julia | 07 07 | 39.63 47.55 | Leśniak Franciszek Miczołek Maksymilian | 07 07 | 41.67 35.74 |
6. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:57.16 | 165 |
Basista Karolina Król Karolina | 07 07 | 40.01 52.88 | Cicha Zofia Sakłak Szymon | 07 07 | 45.02 39.25 |
7. | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 3:02.82 | 150 |
Hajdo Anna Zabawa Klaudia | 07 07 | 47.65 51.00 | Bogacz Bartosz Woźny Maja | 07 07 | 44.26 39.91 |
8. | MKS Jordan Kraków 11 | Jordan Kraków | 3:12.29 | 129 |
Nowicki Łukasz Paluch Igor | 07 07 | 51.52 53.87 | Stanisz Mikołaj Urbański Jakub | 07 07 | 48.95 37.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 25/3/2018 - 13:19 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:12.99 | 390 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | 34.54 36.51 | Choma Maksym Mędrek Krzysztof | 06 06 | 32.76 29.18 |
2. | 2006 | Solne Miasto Wieliczka | 2:17.69 | 351 |
Miłek Alicja Kosek Patryk | 06 06 | 31.53 42.49 | Gorczyca Gabriela Cholewa Wojciech | 06 06 | 32.05 31.62 |
3. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:20.10 | 333 |
Hańderek Mateusz Suchan Jakub | 06 06 | 36.36 40.46 | Smurzyńska Julia Czyż Adam | 06 06 | 32.94 30.34 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:20.52 | 330 |
Miodońska Wiktoria Juda Aleksandra | 06 06 | 36.01 38.58 | Woźnicki Dominik Machulak Kamil | 06 06 | 34.90 31.03 |
5. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:20.99 | 327 |
Jarząb Tymoteusz Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 | 34.44 40.57 | Korman Filip Biedrzycka Natalia | 06 06 | 33.76 32.22 |
6. | STP Nowy Sącz | STP Nowy Sącz | 2:21.20 | 325 |
Nowak Piotr Trojanowska Julia | 06 06 | 37.36 39.68 | Basta Julia Mucha Lena | 06 06 | 34.04 30.12 |
7. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:30.27 | 270 |
Telesiewicz Martyna Bernacik Dawid | 06 06 | 38.42 42.46 | Jarosz Zuzanna Czerwik Krzysztof | 06 06 | 38.53 30.86 |
8. | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 2:32.34 | 259 |
Waśko Faustyna Nosowicz Mikołaj | 06 06 | 40.57 43.55 | Wioska-Kaganiec Wiktor Kaszuba Maja | 06 06 | 36.59 31.63 |
9. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:32.97 | 256 |
Ilnicka Amelia Bednarski Kacper | 06 06 | 40.05 44.43 | Nogieć Leon Caba Stanisław | 06 06 | 36.60 31.89 |
10. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:40.12 | 223 |
Blacha Igor Mroczek Joanna | 06 06 | 40.93 44.14 | Filipiak Julia Iwaniuk Julia | 06 06 | 41.18 33.87 |
11. | Korona I | Korona Kraków | 2:40.49 | 221 |
Łata Weronika Kiełboń Bartosz | 06 06 | 40.29 44.40 | Basta Jakub Haluch Konrad | 06 06 | 40.65 35.15 |
12. | Korona II | Korona Kraków | 2:53.33 | 176 |
Leśniak Albert Podkowa Oskar | 06 06 | 42.85 47.67 | Mokrzycka Wiktoria Basta Nina | 06 06 | 47.03 35.78 |
PK | SIEMACHA Kraków 2006 (1) | Siemacha Kraków | 2:43.37 | 210 |
Sikora Olgierd Małysza Julia | 05 05 | 43.13 46.81 | Mietełka Karol Kaleta Oliwia | 06 06 | 39.64 33.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 25/3/2018 - 13:29 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 1:58.21 | 420 |
Gibuła Patryk Dadej Julia | 05 05 | 28.52 31.69 | Smoleń Patrycja Marek Amelia | 05 05 | 30.29 27.71 |
2. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 1:59.47 | 407 |
Dybowski Antoni Guzik Karolina | 05 05 | 30.53 31.18 | Kania Kamila Gościński Jakub | 05 05 | 30.28 27.48 |
3. | SIEMACHA Kraków 2005 (1) | Siemacha Kraków | 2:00.07 | 401 |
Kamiński Bartosz Szczepanik Kacper | 05 05 | 28.92 30.36 | Włosik Wiktoria Kercel Emilia | 05 05 | 31.14 29.65 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:05.51 | 351 |
Pawłowski Jan Ptaszyński Stanisław SO | 05 05 | 30.14 32.44 | Jakubik Julia Mayerberg Anna | 05 05 | 32.33 30.60 |
5. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:05.80 | 348 |
Żak Michał Cicha Aleksandra | 05 05 | 31.89 31.57 | Tchórzewska Sabina Tetlak Maciej | 05 05 | 32.70 29.64 |
6. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:09.64 | 318 |
Różycki Ignacy Rapkiewicz Natalia | 05 05 | 31.20 34.12 | Stanek Jakub Iheanacho Alexander | 05 05 | 32.31 32.01 |
7. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:11.49 | 305 |
Mordarski Szymon Osiecka Emilia | 05 05 | 31.55 32.71 | Bigaj Gabriel Głogowska Dobromiła | 05 05 | 34.22 33.01 |
8. | SIEMACHA Kraków 2005 (2) | Siemacha Kraków | 2:16.82 | 271 |
Knapik Michał Kołodziejczyk Agata | 05 05 | 31.36 32.55 | Popiela Jakub Pituła Julia | 05 05 | 34.77 38.14 |
9. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:19.53 | 255 |
Balon Adrianna Starzycki Borys | 05 05 | 34.49 36.95 | Kryza Maja Szczurek Julia | 05 05 | 34.91 33.18 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |