Małopolska Liga Dzieci Nowy Sącz, 8/4/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 101506600030 | 100m klasyczny (12) 100m zmienny (18) | 1:32.21 1:27.33 | ||||
Kierońska Maryla | 11 | 01506 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | 1:00.00 1:15.00 |
|||||
Kieroński Marcel | 07 | 01506 | 101506700029 | 100m dowolny (17) 50m motylkowy (5) | 1:14.45 39.69 |
||||
Szczerba Patrycja | 07 | 01506 | 101506600031 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 1:11.11 38.88 |
Pyrcioch Mikołaj | 07 | FAGOR | 100m dowolny (17) 50m motylkowy (5) | 1:35.50 43.00 | 24/3/2018 24/3/2018 | Gorlice (POL) Gorlice (POL) |
Golc Tomasz | 08 | 00306 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (11) | NT 1:00.86 | |||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (4) 100m zmienny (18) | 1:11.35 31.64 1:12.86 |
||||
Kozanecka Maja | 08 | 00306 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | 58.75 1:11.42 |
|||||
Kubic Agata | 07 | 00306 | 100306600197 | 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (4) 100m zmienny (18) | NT 48.29 1:33.58 |
||||
Mazanek Szymon | 08 | 00306 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 48.86 NT |
|||||
Mrozik Paulina | 08 | 00306 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | NT NT |
|||||
Pasierb Adam | 10 | 00306 | 50m dowolny (15) 25m motylkowy (3) | NT NT |
|||||
Pelczar Aleksandra | 07 | 00306 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (4) | 1:52.67 NT NT |
|||||
Szymański Paweł | 08 | 00306 | 50m dowolny (15) 100m zmienny (19) | 42.87 NT |
|||||
Tucharz Mikołaj | 08 | 00306 | 25m motylkowy (3) 100m zmienny (19) | NT NT |
|||||
Żelazny Lena | 08 | 00306 | 50m grzbietowy (6) 50m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | 54.87 NT NT |
KORONA | 00306 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 3:06.79 |
Szymański Paweł Golc Tomasz | 08 08 | Tucharz Mikołaj Mazanek Szymon | 08 08 |
Frączek Adam | 09 | 00106 | 100106700443 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (19) | 52.00 2:10.00 | ||||
Grubarek Julia | 07 | 00106 | 100106600436 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | NT NT |
||||
Kaczmarczyk Hanna | 08 | 00106 | 100106600432 | 50m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | 48.23 23.00 |
||||
Korycińska Kaja | 09 | 00106 | 100106600437 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (6) | 53.00 55.00 |
||||
Kozioł Julia | 08 | 00106 | 100106600430 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 40.50 22.00 |
||||
Kuźnicki Michał | 09 | 00106 | 100106700441 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 52.00 NT |
||||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 100106600450 | 50m grzbietowy (6) 100m zmienny (18) | 58.00 2:15.00 |
||||
Nieciuńska Julia | 07 | 00106 | 100106600423 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:40.00 2:00.00 |
||||
Nowicki Łukasz | 07 | 00106 | 100106700422 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (9) | 1:46.92 2:02.01 |
||||
Paluch Igor | 07 | 00106 | 100106700421 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (9) | 1:32.71 1:41.30 |
||||
Przybysz Greta | 07 | 00106 | 100106600418 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:45.00 2:00.00 |
||||
Strzyżewski Patryk | 07 | 00106 | 100106700413 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (9) | 1:45.00 1:48.00 |
||||
Szostak Natasza | 08 | 00106 | 100106600412 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (6) | 43.00 52.00 |
||||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 100106700411 | 100m dowolny (17) 50m motylkowy (5) | 1:26.22 47.76 |
||||
Łuczyńska Nikola | 09 | 00106 | 100106600457 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 51.00 26.50 |
||||
Żak Bartosz | 08 | 00106 | 100106700409 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 47.23 52.00 |
MKS Jordan Kraków 4 -1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 11 lat | NT |
Kozioł Julia | 08 | Paluch Igor Urbański Jakub | 07 07 |
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 1:20.60 44.54 | |||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 100m klasyczny (12) 100m zmienny (18) | NT 1:30.74 |
|||||
Jakubowska Kaja | 08 | 01406 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 43.11 NT |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 50m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | 50.00 17.82 |
|||||
Lachor Wiktoria | 07 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 1:31.79 45.83 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 100m dowolny (17) 50m motylkowy (5) | 1:14.97 40.31 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 100m dowolny (17) 50m motylkowy (5) | 1:20.46 38.82 |
|||||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 50m motylkowy (4) 100m zmienny (18) | 39.41 1:32.08 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 100m dowolny (17) 100m klasyczny (13) | 1:24.46 1:40.20 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 1:14.39 1:23.32 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 50m dowolny (15) 25m motylkowy (3) 100m zmienny (19) | 34.72 17.32 1:29.15 |
|||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 50m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) 100m zmienny (18) | 48.65 28.85 NT |
|||||
Rumin Sebastian | 07 | 01406 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Walczak Szymon | 08 | 01406 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 43.24 NT |
STP 11 lat | 01406 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 11 lat | 2:21.55 |
STP 10 lat | 01406 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 2:46.00 |
STP 10 lat | 01406 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 2:46.00 |
Szyboeski Grzegorz | 08 | 00506 | 50m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 46.78 1:35.32 |
Baran Jagoda | 07 | 03706 | 103706600099 | 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (18) | NT 1:52.21 | 18/11/2017 | Oswiecim (POL) |
||
Kniaziewicz Maja | 08 | 03706 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Kolec Kamil | 07 | 03706 | 103706700113 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (9) | NT 1:49.26 | 24/3/2018 | Krakow (POL) |
||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 103706600098 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 1:22.86 1:35.93 | 25/3/2018 24/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Sotkowski Kacper | 07 | 03706 | 103706700101 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (9) | 1:32.02 NT | 14/10/2017 | Krakow (POL) | ||
Wójcik Gerard | 08 | 03706 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Ślęzak Emilia | 08 | 03706 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | NT NT |
2007 | 03706 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 11 lat | NT |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 100m zmienny (18) | NT | |||||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 37.44 47.18 |
|||||
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 100m klasyczny (12) 100m zmienny (18) | 1:37.55 1:30.60 | 24/3/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 103506600061 | 100m grzbietowy (8) 100m klasyczny (12) | 1:40.77 NT | 24/3/2018 | Krakow (POL) | ||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 50m grzbietowy (7) | 42.31 | |||||
Gałuszka Magdalena | 08 | 03506 | 50m klasyczny (10) 100m zmienny (18) | 53.74 NT |
|||||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (9) | 1:20.45 1:33.32 | 25/3/2018 24/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 100m klasyczny (13) 100m zmienny (19) | 1:41.60 1:30.60 | 4/2/2018 25/3/2018 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
|||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 50m grzbietowy (6) | 46.46 | |||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 50m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 50.18 NT |
|||||
Kolasa Natalia | 08 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | 42.18 51.32 |
|||||
Kolasa Oliwia | 07 | 03506 | 100m grzbietowy (8) 100m klasyczny (12) | 1:38.58 1:58.86 |
|||||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 50m dowolny (15) 100m zmienny (19) | 34.50 NT | 10/2/2018 | Wieliczka (POL) | |||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 50m motylkowy (5) 100m zmienny (19) | 46.08 1:40.40 | 10/3/2018 16/12/2017 | Wadowice (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Kryza Jagoda | 08 | 03506 | 50m klasyczny (10) | NT | |||||
Kukułka Aleksander | 08 | 03506 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 42.71 47.82 |
|||||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 100m klasyczny (13) 100m zmienny (19) | 1:43.19 1:34.74 | 4/2/2018 25/3/2018 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
|||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (9) | 1:27.31 1:34.96 | 4/11/2017 10/2/2018 | Tarnow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | 52.48 59.49 |
|||||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 1:45.72 47.09 | 14/10/2017 24/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 1:22.40 1:37.43 | 10/2/2018 24/3/2018 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
rekiny z Wieliczki | 03506 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 11 lat | 2:30.00 |
Kuna Jakub Zawiślan Julia | 07 07 | Kot Kacper | 08 |
Solne Miasto Wieliczka 2 | 03506 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 2:35.00 |
Kapusta Eryk Dyda Artur | 08 08 | Jarmołowska Helena Brońka Anna | 08 08 |
torpedy z Wieliczki | 03506 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:42.22 |
Gąsiorek Wiktor Idzik Arkadiusz | 07 07 | Cholewa Hanna | 07 |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 03506 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Dyda Artur Całka Piotr | 08 08 | Brońka Anna Jarmołowska Helena | 08 08 |
Darowska Zosia | 09 | 04106 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | NT NT | |||||
Gal Konrad | 07 | 04106 | 104106700021 | 100m dowolny (17) 100m klasyczny (13) | NT 1:49.75 | 4/2/2018 | Nowy Targ (POL) |
||
Garbacz Martyna | 09 | 04106 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | NT NT |
|||||
Gniadek Piotr | 08 | 04106 | 104106700027 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 39.85 47.11 | 12/2/2018 4/2/2018 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Karpiel Mateusz | 07 | 04106 | 104106700006 | 100m grzbietowy (9) 100m zmienny (19) | NT NT |
||||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 104106700026 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 35.30 47.44 | 10/2/2018 4/3/2018 | Wieliczka (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Tokarska Justyna | 08 | 04106 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | 41.58 48.89 | 4/3/2018 4/3/2018 | Nowy Sącz (POL) Nowy Sącz (POL) |
|||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT 49.88 | 29/3/2018 | Nowy Targ (POL) |
|||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | 100m klasyczny (13) 100m zmienny (19) | 1:31.81 1:22.33 | 10/2/2018 25/3/2018 | Wieliczka (POL) Kraków (POL) |
||
Wielgus Kacper | 08 | 04106 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 104106600003 | 100m dowolny (16) 100m zmienny (18) | 1:21.36 1:32.22 | 25/3/2018 25/3/2018 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Zagata Jakub | 08 | 04106 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
Fryc Nadia | 08 | 03306 | 50m klasyczny (10) 100m zmienny (18) | 49.98 1:37.07 | 18/3/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Halkiewicz Maciej | 08 | 03306 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 35.83 52.79 | 17/3/2018 18/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Kaszuba Magda | 08 | 03306 | 50m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | 44.07 NT | 18/3/2018 | Kielce (POL) | |||
Kowalczyk Bartek | 08 | 03306 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (11) | 46.83 NT 53.42 | 10/2/2018 18/3/2018 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) |
|||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | 43.99 54.35 | 10/2/2018 18/3/2018 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) |
|||
Młodzik Maksymilian | 08 | 03306 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 46.06 49.38 | 10/2/2018 18/3/2018 | Wieliczka (POL) Kielce (POL) |
|||
Niestój Igor | 08 | 03306 | 50m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 49.81 1:36.71 | 18/3/2018 17/3/2018 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
|||
Syguliński Dawid | 07 | 03306 | 100m dowolny (17) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (19) | 1:27.07 NT NT | 18/3/2018 | Kielce (POL) | |||
Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | 03306 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 40.57 20.25 | 17/3/2018 10/2/2018 | Kielce (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 50m grzbietowy (7) 25m motylkowy (3) | 43.24 20.69 | 18/3/2018 25/2/2017 | Kielce (POL) Wieliczka (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Mączka Klaudia Młodzik Maksymilian | 08 08 | Wioska-Kaganiec Wiktoria Niestój Igor | 09 08 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Kaszuba Magda Fryc Nadia | 08 08 | Wójcikowski Patryk Halkiewicz Maciej | 08 08 |
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 100m dowolny (16) 100m zmienny (18) | 1:10.94 1:21.89 | ||||
Basista Karolina | 07 | 03606 | 103606700235 | 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (4) | NT 39.60 |
||||
Bednarski Mateusz | 08 | 03606 | 50m grzbietowy (7) 25m motylkowy (3) | 59.02 NT | 10/2/2018 | Wieliczka (POL) | |||
Blacha Maja | 08 | 03606 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 47.18 NT | 28/1/2017 | Krakow (POL) | |||
Bugajska Marcelina | 07 | 03606 | 103606600239 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:31.15 1:46.24 |
||||
Bujak Maksymilian | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 1:23.74 1:18.43 |
|||||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 1:33.14 47.01 | 25/3/2018 10/3/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) |
|||
Dakowicz Lena | 09 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | NT NT |
|||||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (9) | 1:24.10 1:19.08 |
||||
Dygulska Weronika | 08 | 03606 | 50m grzbietowy (6) 100m zmienny (18) | 49.60 NT | 14/10/2017 | Krakow (POL) | |||
Fengler Adam | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 46.99 50.05 |
|||||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 100m dowolny (17) 100m klasyczny (13) | 1:31.54 1:47.35 | 4/2/2018 3/12/2017 | Nowy Targ (POL) Miechow (POL) |
|||
Gościńska Gabriela | 09 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | NT NT |
|||||
Kleszcz Eryk | 08 | 03606 | 50m klasyczny (11) 25m motylkowy (3) | 57.19 NT | 14/10/2017 | Krakow (POL) | |||
Koczur Maciej | 07 | 03606 | 103606700244 | 100m dowolny (17) 50m motylkowy (5) | 1:17.04 41.31 |
||||
Kowalska Lena | 09 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Król Karolina | 07 | 03606 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:24.36 1:51.53 | 25/3/2018 4/2/2018 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Kulig Lucja | 09 | 03606 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | NT NT |
|||||
Kusz Franciszek | 09 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Kłyś Lena | 09 | 03606 | 50m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | NT 27.05 |
|||||
Linke Tomasz | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Machinko Maciej | 07 | 03606 | 100m grzbietowy (9) 100m klasyczny (13) | 1:44.04 1:53.68 | 24/3/2018 24/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Malecka Inka | 08 | 03606 | 50m dowolny (14) 100m zmienny (18) | 46.01 NT | 10/2/2018 | Wieliczka (POL) | |||
Nocoń Milena | 07 | 03606 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | NT 56.19 | 10/3/2018 | Wadowice (POL) |
|||
Nogieć Barbara | 08 | 03606 | 50m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | 1:08.80 NT |
|||||
Nogieć Michalina | 08 | 03606 | 50m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | 1:08.80 NT | 10/2/2018 | Wieliczka (POL) | |||
Nowak Oskar | 09 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03606 | 50m motylkowy (5) 100m zmienny (19) | 37.48 1:23.59 | 24/3/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Pałys Antonina | 07 | 03606 | 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (18) | 1:30.34 1:39.77 | 24/3/2018 16/12/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Pilas Zuzanna | 07 | 03606 | 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (18) | 1:35.67 1:42.48 | 24/3/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Pitala Arkadiusz | 09 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Plutecki Jakub | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT 53.18 | 14/10/2017 | Krakow (POL) |
|||
Preis Zuzanna | 09 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | NT NT |
|||||
Płoskonka Szymon | 09 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Rachwał Patryk | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 25m motylkowy (3) | 42.56 23.21 |
|||||
Rolnicki Maksymilian | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 100m zmienny (19) | 35.64 NT | 10/2/2018 | Wieliczka (POL) | |||
Rębiasz Aleksandra | 08 | 03606 | 50m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | 1:08.09 NT | 14/10/2017 | Krakow (POL) | |||
Sakłak Szymon | 07 | 03606 | 100m grzbietowy (9) 100m zmienny (19) | 1:29.82 1:39.32 | 24/3/2018 16/12/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Skrzypek Ada | 09 | 03606 | 50m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | NT 22.62 |
|||||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:26.44 1:31.34 |
||||
Skrzypek Milena | 09 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | NT NT |
|||||
Spórna Jan | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 25m motylkowy (3) | 39.50 NT | 10/2/2018 | Wieliczka (POL) | |||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (4) | 1:22.82 38.62 | 24/3/2018 4/2/2018 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Stawowski Marcin | 08 | 03606 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (19) | 44.53 NT | 14/10/2017 | Krakow (POL) | |||
Szewczyk Maria | 09 | 03606 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Sądel Oliwia | 08 | 03606 | 50m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | 59.63 NT | 14/10/2017 | Krakow (POL) | |||
Tasak Piotr | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 47.30 56.62 | 10/2/2018 14/10/2017 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
|||
Wajda Artur | 09 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Wiech Oliwier | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Łądka Gabriel | 08 | 03606 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Żemojtel Lena | 07 | 03606 | 100m grzbietowy (8) 100m klasyczny (12) | 1:52.02 NT | 3/12/2017 | Miechow (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 11 lat | 2:27.21 |
Stanek Magdalena Koczur Maciej | 07 07 | Basista Karolina Sakłak Szymon | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 10 lat i młodsi | 2:46.30 |
Rolnicki Maksymilian Sądel Oliwia | 08 08 | Spórna Jan Malecka Inka | 08 08 |
UKS SMS Galicja | 03606 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:29.35 |
Dakowicz Marcin Skrzypek Jagoda | 07 07 | Nowakowski Oliwier Baranowska Hanna | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:55.98 |
Glijer Maksym Machinko Maciej | 07 07 | Pałys Antonina Król Karolina | 07 07 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Stawowski Marcin Blacha Maja | 08 08 | Plutecki Jakub Dygulska Weronika | 08 08 |
UKS SMS Galicja | 03606 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Bogacz Bartosz | 07 | 03806 | 103806700058 | 100m dowolny (17) 50m motylkowy (5) | 1:21.45 42.47 | ||||
Florka Małgorzata | 08 | 03806 | 103806600059 | 50m grzbietowy (6) 50m klasyczny (10) | 57.65 1:01.33 |
||||
Hajdo Anna | 07 | 03806 | 103806600060 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 1:30.66 NT |
||||
Kołton Aleksandra | 07 | 03806 | 103806600061 | 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (4) | 1:55.54 49.93 |
||||
Rogala Oliwia | 07 | 03806 | 103806600062 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 1:49.82 2:03.29 |
||||
Woźny Maja | 07 | 03806 | 103806600063 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 1:29.20 46.56 |
||||
Zabawa Dominika | 07 | 03806 | 103806600065 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 1:39.17 NT |
||||
Zabawa Klaudia | 07 | 03806 | 103806600064 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 1:35.25 NT |
Antos Alicja | 07 | 00806 | 100806600351 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 1:53.31 NT | 4/11/2017 | Tarnow (POL) | ||
Cała Anastazja | 07 | 00806 | 100806600353 | 100m dowolny (16) 100m zmienny (18) | 1:34.51 1:44.89 | 4/11/2017 25/3/2018 | Tarnow (POL) Krakow (POL) |
||
Chodzyńska Julia | 08 | 00806 | 100806600372 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 51.80 30.00 |
||||
Ciapuła Michał | 07 | 00806 | 100806700254 | 50m motylkowy (5) 100m zmienny (19) | 48.00 1:31.52 | 7/10/2017 25/3/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Ciupek Dominik | 08 | 00806 | 100806700373 | 50m dowolny (15) 25m motylkowy (3) | 55.16 28.80 |
||||
Duc Benjamin | 09 | 00806 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (11) | 54.00 47.50 |
|||||
Frączek Zofia | 08 | 00806 | 100806600374 | 25m motylkowy (2) 100m zmienny (18) | 28.30 NT |
||||
Jakubiec Anna | 08 | 00806 | 100806600377 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (10) | 46.50 54.43 |
||||
Jarosz Mateusz | 08 | 00806 | 100806700378 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 48.60 1:00.00 |
||||
Jarzyna Klaudia | 07 | 00806 | 100806600358 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | NT NT |
||||
Jurkowski Igor | 08 | 00806 | 100806700393 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 47.20 50.00 |
||||
Kiszczak Olga | 09 | 00806 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 49.80 24.50 |
|||||
Konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 100806700359 | 100m dowolny (17) 100m klasyczny (13) | 1:25.83 1:44.72 | 4/2/2018 24/3/2018 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Kos Maciej | 07 | 00806 | 100806700360 | 50m motylkowy (5) 100m zmienny (19) | 37.13 1:23.54 | 24/3/2018 25/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kryza Filip | 09 | 00806 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 47.50 57.80 |
|||||
Marcinkowski Szymon | 08 | 00806 | 100806700375 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 56.01 59.50 |
||||
Marszałek Emilia | 07 | 00806 | 100806600363 | 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (18) | 1:42.19 1:48.13 | 24/3/2018 16/12/2017 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Michalik Wiktoria | 09 | 00806 | 50m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | 59.90 33.50 |
|||||
Pawela Lena | 08 | 00806 | 100806600390 | 50m grzbietowy (6) 50m klasyczny (10) | 56.10 1:01.30 |
||||
Piwowarczyk Karol | 08 | 00806 | 100806700383 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 58.80 1:05.00 |
||||
Sadek Kacper | 08 | 00806 | 100806700384 | 50m dowolny (15) 25m motylkowy (3) | 42.84 25.50 |
||||
Skałacki Igor | 08 | 00806 | 100806700400 | 25m motylkowy (3) 100m zmienny (19) | 25.20 NT |
||||
Strąk Krystian | 08 | 00806 | 100806700384 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 39.97 46.00 |
||||
Szlachcic Jan | 08 | 00806 | 100806700391 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 50.00 51.70 |
||||
Słomska Wiktoria | 08 | 00806 | 100806600395 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 46.70 27.20 |
||||
Tkaczyk Kajetan | 09 | 00806 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 1:00.10 1:01.50 |
|||||
Treszczyński Dominik | 08 | 00806 | 100806700387 | 50m dowolny (15) 25m motylkowy (3) | 55.86 30.00 |
||||
Uchańska Oliwia | 08 | 00806 | 100806600379 | 25m motylkowy (2) 100m zmienny (18) | NT NT |
||||
Walachnia Wiktoria | 07 | 00806 | 1008066003565 | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | NT 1:36.55 | 3/12/2017 | Miechow (POL) |
||
Wieczorek Michalina | 09 | 00806 | 50m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 48.10 23.70 |
|||||
Wołpiuk Michał | 08 | 00806 | 100806700389 | 50m dowolny (15) 25m motylkowy (3) | 49.50 22.20 |
||||
Żak Katarzyna | 09 | 00806 | 50m grzbietowy (6) 50m klasyczny (10) | 53.10 53.70 |
|||||
Żarnowiec Michał | 07 | 00806 | 100806700368 | 100m dowolny (17) 100m klasyczny (13) | NT 1:41.62 | 24/3/2018 | Krakow (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Sadek Kacper Jakubiec Anna | 08 08 | Uchańska Oliwia Strąk Krystian | 08 08 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 11 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (20) | Mieszane | 10 lat i młodsi | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 11 lat | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |