Mistrzostwa Młodzików Województwa Małopolskiego - Memoriał J. Kota Bochnia, 2 - 3/6/2018 |
3 - Mistrzostwa Młodzików Woj. Małopolskiego - Memoriał J. Kota BLOK III | 3/6/2018 - 10:05 |
Konkurencja 3 3/6/2018 - 10:05 | Kobiet, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/6/2018 - 10:10 | Mężczyzn, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 3/6/2018 - 10:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 10:14 |
2 3 4 | Koczwara Anna Marcinkiewicz Alicja Łakoma Maria | 08 06 08 | Siemacha Kraków CKiS Skawina Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 14, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Pieniążek Sara Sokołowska Lena Bobak Oliwia Kowaliczek Wiktoria Król Julia Fryc Nadia | 08 08 08 08 08 08 | Siemacha Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | NT 54.48 53.58 54.34 NT NT |
Seria 3 z 14, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Florka Małgorzata Kozioł Julia Woźny Maja Malecka Inka Mykicka Wiktoria Hajdo Anna | 08 08 07 08 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 51.32 49.33 48.86 48.89 49.52 53.36 |
Seria 4 z 14, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Wrona Maria Przybysz Greta Kaczmarczyk Hanna Waga Karolina Grubarek Julia Mamot Maria | 08 07 08 06 07 07 | Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.66 47.87 47.86 47.87 47.97 48.80 |
Seria 5 z 14, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Jarmołowska Helena Brońka Anna Baran Jagoda Kozińska Felicja Waga Dominika Urbaniec Zofia | 08 08 07 07 06 07 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 47.56 47.45 47.13 47.43 47.53 47.64 |
Seria 6 z 14, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | Blacha Maja Bugajska Marcelina Sądel Oliwia Dulak Emilia Nieciuńska Julia Ślęzak Emilia | 08 07 08 07 07 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 46.85 45.88 44.57 45.80 46.18 47.07 |
Seria 7 z 14, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | Orzechowska Blanka Budnik Małgorzata Rumińska Wiktoria Świętek Ilona Kuryłek Nikola Skrzypek Jagoda | 07 07 07 05 08 07 | Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Jasień Sucha Besk. Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.92 43.55 43.09 43.50 43.70 43.98 |
Seria 8 z 14, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Aleksandra Siwior Maja Zawiślan Julia Dygulska Weronika Pasternak Klaudia Ćwiękała Hanna | 08 06 07 08 06 05 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 42.62 42.31 41.51 42.05 42.55 42.82 |
Seria 9 z 14, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Małysza Julia Orzechowska Wiktoria Całka Alicja Basista Karolina Wojda Natalia Polarz Lena | 05 05 07 07 06 06 | Siemacha Kraków Siemacha Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 06 | 41.00 40.87 40.49 40.65 40.93 41.11 |
Seria 10 z 14, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Czerwiec Karolina Gil Malwina Filipiak Julia Gracjasz Wiktoria Skoczek Małgorzata Osiecka Emilia | 07 08 06 08 07 05 | Kmita Zabierzów Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Pływak Bochnia Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 40.28 40.20 39.42 39.97 40.23 40.43 |
Seria 11 z 14, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Telesiewicz Martyna Kryza Maja Piętka Zuzanna Kutermak Zuzanna Szczurek Julia Mróz Wiktoria | 06 05 07 06 05 06 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz CKiS Skawina Ósemka Oświęcim CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 39.13 38.97 38.76 38.80 39.13 39.38 |
Seria 12 z 14, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | Waśko Faustyna Bartuś Maria Tchórzewska Sabina Skalska Zofia Piątek Zofia Litwa Justyna | 06 05 05 05 05 08 | Omega Olkusz Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.63 38.06 37.40 37.92 38.35 38.64 |
Seria 13 z 14, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziejczyk Agata Stanek Magdalena Czaja Zuzanna Głogowska Dobromiła SO Basta Julia Baranowska Hanna | 05 07 08 05 06 07 | Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.26 36.92 36.27 36.64 37.07 37.37 |
Seria 14 z 14, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 | Janik Anna Smoleń Patrycja Poznańska Justyna Janik Julia Permus Aleksandra Miodońska Wiktoria | 05 05 05 06 06 06 | Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 35.79 34.44 30.41 34.14 34.67 35.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 3/6/2018 - 10:36 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 10:36 |
2 3 4 5 | Dylowicz Nikodem Buczulski Aleks Olszowski Mikołaj Wielgus Kacper | 07 08 06 07 | Orka Proszowki Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Bartek Żak Bartosz Nowicki Łukasz Kleszcz Eryk Zarzycki Sebastian Wydra Patryk | 08 08 07 08 07 08 | Omega Olkusz Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 54.85 53.69 51.40 52.91 54.15 59.90 |
Seria 3 z 13, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Strzyżewski Patryk Młodzik Maksymilian Czaja Kamil Tucharz Mikołaj Przybyłko Tomasz Tasak Piotr | 07 08 08 08 07 08 | Jordan Kraków Omega Olkusz Alfa Bukowno Korona Kraków Orka Proszowki SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 50.40 49.10 48.69 48.85 49.42 50.45 |
Seria 4 z 13, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 | Syguliński Dawid Kapusta Eryk Roman Jakub Wójcik Hubert Niestój Igor Chrobak Tomasz | 07 08 07 06 08 08 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków Siemacha Kraków Omega Olkusz Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 47.12 46.51 46.11 46.49 47.09 48.08 |
Seria 5 z 13, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | Zagata Jakub Szybowski Grzegorz Paluch Igor Szymański Paweł Wojda Jakub Borowski Dominik | 08 08 07 08 06 06 | Delfin Nowy Targ Aquarius Myślenice Jordan Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.92 45.67 45.00 45.12 45.71 46.05 |
Seria 6 z 13, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniak Albert Imiołek Michał Rzucidło Marek Plutecki Jakub Myszkowski Igor Dawiec Tymoteusz | 06 06 07 08 07 08 | Korona Kraków Orka Proszowki Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 44.67 44.55 44.21 44.36 44.58 44.72 |
Seria 7 z 13, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Dawiec Teodor Kot Kacper Halkiewicz Maciej Wójcikowski Patryk Mółka Mateusz Zbrożek Adam | 07 08 08 08 07 07 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Omega Olkusz STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 43.77 43.35 42.98 43.24 43.76 43.99 |
Seria 8 z 13, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | Spórna Jan Koczur Maciej Dyda Artur Wojtal Paweł Maniawski Tomasz Sawiński Wojciech | 08 07 08 06 06 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.39 41.93 40.96 41.35 41.95 42.90 |
Seria 9 z 13, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Stawowski Marcin Różycki Ignacy Stawarz Natanael Kieroński Marcel Gąsiorek Wiktor Sotkowski Kacper | 08 05 06 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.37 40.17 39.78 39.86 40.20 40.72 |
Seria 10 z 13, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Rolnicki Maksymilian Aksamit Wiktor Urban Mateusz Ruchała Adrian Wójcik Maciej Blacha Igor | 08 06 07 08 06 06 | SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.41 38.98 38.78 38.80 39.22 39.69 |
Seria 11 z 13, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Piotr Zaremba Robert Dakowicz Marcin Bigaj Gabriel SO Pajerski Jakub Łacek Patryk | 06 05 07 05 05 07 | STP Nowy Sącz CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 38.68 38.14 37.03 37.91 38.36 38.78 |
Seria 12 z 13, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | Rydzewski Szczepan Kluczewski Jakub Hańderek Mateusz Oczkowicz Mikołaj Konieczny Mateusz Sowa Bartłomiej | 06 05 06 06 05 05 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.64 35.99 35.29 35.47 36.39 36.76 |
Seria 13 z 13, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Tetlak Maciej Litwa Tomasz Szczerba Igor Ślęczka Nataniel Mędrek Krzysztof Mółka Bartosz | 05 06 05 05 06 05 | SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Sokół Mościce Tarnów Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 35.28 33.69 31.31 31.37 35.20 35.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 3/6/2018 - 10:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 | Nocoń Milena Augustyńska Zuzanna Zabawa Dominika Pilas Zuzanna Kołton Aleksandra Grubarek Julia | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.50 1:40.07 1:37.88 1:38.40 1:41.55 NT |
Seria 2 z 11, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Jagoda Dulak Emilia Mykicka Wiktoria Zabawa Klaudia Mamot Maria Kozińska Felicja | 07 07 07 07 07 07 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.08 1:34.77 1:32.03 1:32.11 1:34.83 1:35.82 |
Seria 3 z 11, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Bugajska Marcelina Wojda Natalia Płonka Martyna Pałys Antonina Krawczyk Emilia Cicha Zofia | 07 06 06 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.15 1:28.96 1:25.60 1:27.45 1:30.45 1:31.91 |
Seria 4 z 11, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 | Król Karolina Jankowiak Oliwia Wiekiera Julia Zawiślan Julia Mucha Julia Rumińska Wiktoria | 07 06 06 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:24.36 1:23.25 1:21.96 1:22.40 1:24.33 1:24.58 |
Seria 5 z 11, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Hanna Merkel Ewa Budnik Małgorzata Mroczek Joanna Świętek Ilona Orzechowska Blanka | 07 06 07 06 05 07 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.34 1:21.04 1:20.60 1:20.60 1:21.24 1:21.62 |
Seria 6 z 11, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Wrona Ewa Walachnia Wiktoria Wojciechowska Maria Kostiuczuk Lidia Piątek Zofia Zabawa Emilia | 06 07 06 06 05 07 | Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.19 1:20.07 1:19.62 1:19.80 1:20.11 1:20.32 |
Seria 7 z 11, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Pancerz Oliwia Pituła Julia Węgrzyn Aleksandra Patrzałek Justyna Liszka Amelia Wielkiewicz Anastazja | 06 05 06 06 06 06 | UKS SP 8 Chrzanów Siemacha Kraków Limanowa-Swim Sokół Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.07 1:17.97 1:16.62 1:17.74 1:18.01 1:19.30 |
Seria 8 z 11, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | Piętka Zuzanna Łazarz Milena Osiecka Emilia Filipiak Julia Bartuś Maria Sowa Barbara | 07 06 05 06 05 07 | STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.39 1:13.13 1:12.57 1:12.71 1:13.19 1:16.45 |
Seria 9 z 11, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Szczerba Patrycja Kołodziejczyk Agata Banaszkiewicz Julia Telesiewicz Martyna Baranowska Hanna Biedrzycka Natalia | 07 05 06 06 07 06 | BOSiR Brzesko Siemacha Kraków Alfa Bukowno Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:11.11 1:10.76 1:09.94 1:10.55 1:10.94 1:11.14 |
Seria 10 z 11, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kercel Emilia Tomsia Oliwia Kania Kamila Gorczyca Gabriela Dadej Julia Jakubik Julia SO | 05 06 05 06 05 05 | Siemacha Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:07.51 1:06.43 1:05.11 1:05.41 1:07.25 1:08.79 |
Seria 11 z 11, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Brzoza Lena Miłek Alicja Ziober Wiktoria Poznańska Justyna Kamzol Flawia Guzik Karolina | 06 06 05 05 07 05 | Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:04.82 1:02.02 59.21 59.80 1:03.17 1:05.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 3/6/2018 - 11:19 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 11:19 |
2 3 4 | Przybyła Jakub Rzucidło Marek Mordarski Szymon SO | 05 07 05 | Pływak Bochnia Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 15, 11:22 |
2 3 4 5 | Wójcik Hubert Płaczek Mateusz Kasprzycki Adam Zarzycki Sebastian | 06 07 07 07 | Siemacha Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Nowicki Łukasz Kubas Kacper Machinko Maciej Wadas Filip Stanisz Mikołaj Strzyżewski Patryk | 07 07 07 06 07 07 | Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:41.82 1:38.52 1:35.41 1:38.35 1:38.83 1:44.65 |
Seria 4 z 15, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Norbert Olszewski Eryk Myszkowski Igor Sakłak Szymon Zbrożek Adam Paluch Igor | 07 07 07 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.07 1:28.36 1:27.31 1:27.38 1:30.99 1:32.71 |
Seria 5 z 15, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Urbański Jakub Podkowa Oskar Wojda Jakub Kordjak Dawid Kuna Jakub Syguliński Dawid | 07 06 06 06 07 07 | Jordan Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.08 1:25.54 1:24.53 1:25.47 1:25.65 1:27.07 |
Seria 6 z 15, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Olszowski Mikołaj Nizankowski Michał Socha Filip Ciapuła Michał Sotkowski Kacper Mleczko Jakub | 06 07 06 07 07 06 | SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:24.00 1:23.64 1:22.86 1:23.41 1:24.00 1:24.30 |
Seria 7 z 15, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Żmijewski Borys Leśniak Albert Maniawski Tomasz Knapczyk Bartosz Bogacz Bartosz Borowski Dominik | 07 06 06 07 07 06 | Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.46 1:21.06 1:20.54 1:20.74 1:21.45 1:22.27 |
Seria 8 z 15, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Chrobak Bartek Roman Jakub Wawro Jakub Sikora Olgierd Sobiechowski Igor Gąsiorek Wiktor | 06 07 07 05 06 07 | Kmita Zabierzów Siemacha Kraków Kmita Zabierzów Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.18 1:19.87 1:19.43 1:19.74 1:20.16 1:20.45 |
Seria 9 z 15, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Starzycki Borys Dakowicz Marcin Szyszka Bartłomiej Gdula Radosław Madyda Michał Zaremba Igor | 05 07 06 06 06 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Alfa Bukowno Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.46 1:18.32 1:17.78 1:17.93 1:18.41 1:19.35 |
Seria 10 z 15, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Nowakowski Oliwier Balcerzyk Michał Łacek Patryk Leśniak Franciszek Basta Jakub Popiela Jakub | 07 06 07 07 06 05 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Korona Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.86 1:15.50 1:14.37 1:14.70 1:15.73 1:16.16 |
Seria 11 z 15, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 | Wioska-Kaganiec Wiktor Stawarz Natanael Konieczny Mateusz Roch Sobota Sarnat Szymon Kieroński Marcel | 06 06 05 05 06 07 | Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów Nika Sport Team Kraków CKiS Skawina Nika Sport Team Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.57 1:13.08 1:12.98 1:13.02 1:13.47 1:14.03 |
Seria 12 z 15, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Ptaszyński Stanisław Stanek Jakub Marczak Grzegorz Rydzewski Szczepan Giec Kacper Iheanacho Alexander | 05 05 05 06 07 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:11.67 1:11.22 1:10.41 1:10.73 1:11.61 1:12.39 |
Seria 13 z 15, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Kosiba Szymon Choma Maksym Knapik Michał Tetlak Maciej Tworek Wiktor Różycki Ignacy | 05 06 05 05 05 05 | Jordan Kraków Omega Olkusz Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:09.37 1:09.26 1:08.45 1:09.11 1:09.31 1:10.07 |
Seria 14 z 15, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Mędrek Krzysztof Jurkiewicz Mikołaj Dybowski Antoni Szczepanik Kacper Caba Stanisław Czerwik Krzysztof | 06 06 05 05 06 06 | Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:08.02 1:06.97 1:05.07 1:05.92 1:07.66 1:08.08 |
Seria 15 z 15, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Jarząb Tymoteusz Litwa Tomasz Gościński Jakub Gibuła Patryk Ziółko Wiktor Ślęczka Nataniel | 06 06 05 05 05 05 | Sokół Mościce Tarnów Salwator Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Kmita Zabierzów Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:03.08 1:02.45 1:00.49 1:01.74 1:03.05 1:03.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 3/6/2018 - 11:52 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 11:52 |
2 3 4 | Wiekiera Julia Pieniążek Sara Sokołowska Lena | 06 08 08 | Korona Kraków Siemacha Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 11:54 |
2 3 4 5 | Król Julia Kostiuczuk Lidia Bobak Oliwia Łakoma Maria | 08 06 08 08 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Hanna Malecka Inka Hajdo Anna Florka Małgorzata Kowaliczek Wiktoria Kozioł Julia | 08 08 07 08 08 08 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:05.92 54.35 54.92 NT NT |
Seria 4 z 12, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Wrona Maria Woźny Maja Kolasa Natalia Koczwara Anna Ilnicka Amelia Nieciuńska Julia | 08 07 08 08 06 07 | Jasień Sucha Besk. Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 53.56 53.25 51.32 52.95 53.29 53.92 |
Seria 5 z 12, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 | Gałuszka Magdalena Gracjasz Wiktoria Król Karolina Zabawa Klaudia Przybysz Greta Blacha Maja | 08 08 07 07 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 51.05 50.60 50.45 50.53 50.79 51.11 |
Seria 6 z 12, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Dygulska Weronika Kowalik Aleksandra Marcinkiewicz Alicja Mokrzycka Wiktoria Salamon Julia Waga Dominika | 08 08 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków CKiS Skawina Korona Kraków Siemacha Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 50.23 49.66 49.18 49.51 49.68 50.28 |
Seria 7 z 12, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | Fryc Nadia Czerwiec Karolina Zahuta Julia Karolus Olga Basista Karolina Sądel Oliwia | 08 07 06 05 07 08 | Omega Olkusz Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.74 48.16 47.64 47.66 48.70 48.93 |
Seria 8 z 12, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 | Małysza Julia Marciniak Justyna Całka Alicja Kutermak Zuzanna Ślęzak Emilia Siwior Maja | 05 05 07 06 08 06 | Siemacha Kraków Siemacha Kraków Wisła Kraków CKiS Skawina Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.45 46.45 45.99 46.16 47.13 47.53 |
Seria 9 z 12, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Czaja Zuzanna Tokarska Justyna Litwa Justyna Pituła Julia Waga Karolina Pancerz Oliwia | 08 08 08 05 06 06 | Korona Kraków Delfin Nowy Targ Salwator Kraków Siemacha Kraków Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | 44.79 44.65 44.17 44.59 44.78 44.88 |
Seria 10 z 12, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 | Płonka Martyna Ryba Monika Gicala Natalia Trojanowska Julia Mroczek Joanna Węgrzyn Aleksandra | 06 05 07 06 06 06 | CKiS Skawina Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 44.14 41.27 40.54 40.91 43.79 44.16 |
Seria 11 z 12, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | Skrzypek Jagoda Polarz Lena Bętkowska Zuzanna Balon Adrianna Kaszuba Maja Wrona Ewa | 07 06 06 05 06 06 | SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 40.25 39.52 38.27 39.49 39.66 40.47 |
Seria 12 z 12, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Smurzyńska Julia Radek Wiktoria Marek Amelia Jarosz Helena Guzik Maja Bukowska Aleksandra | 06 05 05 06 06 05 | SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice BOSiR Brzesko Omega Olkusz CKiS Skawina Płetwal Zakopane | 06 11 06 06 06 06 | 37.48 37.18 34.17 35.92 37.34 37.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 3/6/2018 - 12:12 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 | Przybyłko Tomasz Gościński Jakub Dylowicz Nikodem Tucharz Mikołaj Żak Bartosz Kosiba Szymon | 07 05 07 08 08 05 | Orka Proszowki SMS Galicja Kraków Orka Proszowki Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcikowski Patryk Tasak Piotr Kwaśny Bartosz Wydra Patryk Młodzik Maksymilian Buczulski Aleks | 08 08 08 08 08 08 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Omega Olkusz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 57.34 56.62 54.75 54.76 57.26 1:04.40 |
Seria 3 z 12, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Plutecki Jakub Kleszcz Eryk Stawowski Marcin Urbański Jakub Kowalczyk Bartek Spórna Jan | 08 08 08 07 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 53.61 52.06 51.58 51.79 52.13 54.11 |
Seria 4 z 12, 12:17 |
1 2 3 4 5 6 | Sawiński Wojciech Machinko Maciej Chrobak Tomasz Kot Kacper Kubas Kacper Dawiec Tymoteusz | 08 07 08 08 07 08 | Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 51.28 50.66 50.43 50.44 51.23 51.43 |
Seria 5 z 12, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 | Wojda Jakub Kowalski Mieszko Czaja Kamil Olszewski Eryk Słomski Mikołaj Kapusta Eryk | 06 08 08 07 08 08 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Alfa Bukowno Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 50.08 49.69 49.64 49.65 49.76 50.18 |
Seria 6 z 12, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Niestój Igor Konopczyński Szymon Halkiewicz Maciej Kasprzycki Adam Ruchała Adrian Stanisz Mikołaj | 08 07 08 07 08 07 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Wisła Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.63 48.32 47.93 48.15 48.53 49.01 |
Seria 7 z 12, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 | Glijer Maksym Aksamit Wiktor Mastalski Kacper Kuna Jakub Całka Piotr Rolnicki Maksymilian | 07 06 08 07 08 08 | SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.11 46.78 46.35 46.65 47.08 47.36 |
Seria 8 z 12, 12:23 |
1 2 3 4 5 6 | Podkowa Oskar Szybowski Grzegorz Chabasiewicz Jakub Starzycki Borys Sarnat Szymon Mółka Mateusz | 06 08 07 05 06 07 | Korona Kraków Aquarius Myślenice Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 46.02 45.27 44.96 45.03 45.78 46.23 |
Seria 9 z 12, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Idzik Arkadiusz Dybowski Antoni Balcerzyk Michał Przystał Antonio Knapczyk Bartosz Żarnowiec Michał | 07 05 06 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 44.61 43.95 43.52 43.68 44.07 44.89 |
Seria 10 z 12, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 | Bernacik Dawid Kosek Patryk Stanek Jakub Marczak Grzegorz Mółka Bartosz Gdula Radosław | 06 06 05 05 05 06 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków CKiS Skawina STP Nowy Sącz Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 06 | 42.73 42.38 41.69 41.89 42.39 42.96 |
Seria 11 z 12, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 | Czyż Adam Grzebinoga Franciszek Nosowicz Mikołaj Płonka Bartosz Radziszewski Andrzej Pastwa Amadeusz | 06 06 06 06 05 06 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz Omega Olkusz Wisła Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 41.62 40.85 40.47 40.66 41.48 41.65 |
Seria 12 z 12, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 | Machulak Kamil Nowak Wojciech Kamiński Bartosz Misztal Oliwier Watycha Aleksander Suchan Jakub | 06 05 05 05 07 06 | Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Pro-Swim Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.62 38.56 36.07 38.39 39.40 39.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 3/6/2018 - 12:31 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:31 |
2 3 4 | Skoczek Małgorzata Sowa Barbara Pałys Antonina | 07 07 07 | Pływak Bochnia Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:33 |
2 3 4 5 | Mucha Julia Wojciechowska Maria Karolus Olga Urbaniec Zofia | 07 06 05 07 | STP Nowy Sącz Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 12:36 |
1 2 3 4 5 6 | Jarzyna Jagna Waśko Faustyna Zabawa Emilia Jarosz Zuzanna Merkel Ewa Orzechowska Wiktoria | 06 06 07 06 06 05 | Wisła Kraków Omega Olkusz UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:37.75 1:29.24 1:26.66 1:26.82 1:32.54 1:38.09 |
Seria 4 z 5, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 | Banaszkiewicz Julia Kercel Emilia Kamzol Flawia Cicha Aleksandra Trojanowska Julia Biedrzycka Natalia | 06 05 07 05 06 06 | Alfa Bukowno Siemacha Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.61 1:18.63 1:15.14 1:16.74 1:20.99 1:23.98 |
Seria 5 z 5, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Janik Julia Mayerberg Anna Marek Amelia Gorczyca Gabriela Brzoza Lena Juda Aleksandra | 06 05 05 06 06 06 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.40 1:11.51 1:05.73 1:08.88 1:13.18 1:14.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 3/6/2018 - 12:43 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:43 |
2 3 4 | Leśniak Franciszek Ciapuła Michał Urban Mateusz | 07 07 07 | STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:46 |
1 2 3 4 5 | Nowakowski Oliwier Kos Maciej Kowalik Norbert Bogacz Bartosz Popiela Jakub | 07 07 07 07 05 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 1:55.71 NT NT |
Seria 3 z 5, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 | Miczołek Maksymilian Wioska-Kaganiec Wiktor Caba Stanisław Węgrzyn Arkadiusz Wawro Jakub Blacha Igor | 07 06 06 06 07 06 | STP Nowy Sącz Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.38 1:28.93 1:26.15 1:28.18 1:30.98 1:39.14 |
Seria 4 z 5, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 | Bigaj Gabriel SO Giec Kacper Choma Maksym Woźnicki Dominik Nogieć Leon Nowak Piotr | 05 07 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.23 1:19.41 1:17.26 1:17.30 1:20.11 1:24.57 |
Seria 5 z 5, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 | Kluczewski Jakub Soborski Igor Gibuła Patryk Litwa Tomasz Cholewa Wojciech Korman Filip | 05 05 05 06 06 06 | Omega Olkusz Omega Olkusz BOSiR Brzesko Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.49 1:12.52 1:05.92 1:08.39 1:14.31 1:15.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 3/6/2018 - 12:55 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:55 |
1 2 3 4 5 | Cicha Zofia Węgrzyn Hanna Stanek Magdalena Madej Zofia Walachnia Wiktoria | 07 07 07 06 07 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT 3:17.78 3:19.45 NT |
Seria 2 z 4, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 | Basta Julia Permus Aleksandra Gicala Natalia Szczerba Patrycja Cholewa Hanna Marciniak Justyna | 06 06 07 07 07 05 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:13.72 3:02.61 2:59.64 3:02.42 3:12.30 3:14.86 |
Seria 3 z 4, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 | Skalska Zofia Bukowska Aleksandra Smoleń Patrycja Rapkiewicz Natalia Kaszuba Maja Głogowska Dobromiła SO | 05 05 05 05 06 05 | Wisła Kraków Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:53.33 2:48.35 2:45.10 2:45.48 2:51.34 2:59.48 |
Seria 4 z 4, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 | Juda Aleksandra Mayerberg Anna Jarosz Helena Radek Wiktoria Smurzyńska Julia Bętkowska Zuzanna | 06 05 06 05 06 06 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 11 06 06 | 2:42.00 2:39.25 2:34.86 2:35.90 2:40.28 2:44.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 3/6/2018 - 13:11 | Chłopców, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 13:11 |
1 2 3 4 5 6 | Glijer Maksym Wadas Filip Kordjak Dawid Sobiechowski Igor Sakłak Szymon Żmijewski Borys | 07 06 06 06 07 07 | SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:40.04 3:35.86 3:40.03 NT NT |
Seria 2 z 5, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 | Zaremba Igor Węgrzyn Arkadiusz Przystał Antonio Basta Jakub Kiełboń Bartosz Żarnowiec Michał | 05 06 07 06 06 07 | Wisła Kraków Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:14.63 3:10.08 3:08.53 3:10.07 3:12.28 3:31.32 |
Seria 3 z 5, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Maciej Płonka Bartosz Misztal Oliwier Kosek Patryk Bernacik Dawid Nosowicz Mikołaj | 06 06 05 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 3:03.62 2:58.59 2:53.75 2:57.44 2:58.76 3:04.61 |
Seria 4 z 5, 13:24 |
1 2 3 4 5 6 | Soborski Igor Suchan Jakub Machulak Kamil Radziszewski Andrzej Knapik Michał Ziółko Wiktor | 05 06 06 05 05 05 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Siemacha Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 2:48.99 2:48.19 2:46.56 2:46.88 2:48.68 2:50.92 |
Seria 5 z 5, 13:27 |
1 2 3 4 5 6 | Korman Filip Nowak Wojciech Mordarski Filip Kamiński Bartosz Cholewa Wojciech Mordarski Szymon SO | 06 05 05 05 06 05 | Sokół Mościce Tarnów STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:45.64 2:43.73 2:18.74 2:34.97 2:45.46 2:45.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 3/6/2018 - 13:31 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:31 |
1 2 3 4 5 | Kryza Maja Jakubik Julia SO Tomsia Oliwia Połeć Julia Ćwiękała Hanna | 05 05 06 05 05 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 12:01.36 11:46.85 11:29.99 11:39.55 11:56.08 |
Seria 2 z 2, 13:44 |
1 2 3 4 5 6 | Miodońska Wiktoria Ziober Wiktoria Dadej Julia Miłek Alicja Ryba Monika Cicha Aleksandra | 06 05 05 06 05 05 | Ósemka Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 10:58.61 9:54.97 9:45.97 9:52.02 10:54.90 11:00.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 3/6/2018 - 13:56 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:56 |
2 3 4 | Oczkowicz Mikołaj Chrobak Bartek Hańderek Mateusz | 06 06 06 | Wisła Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 14:09 |
1 2 3 4 5 6 | Socha Filip Grzebinoga Franciszek Merta Miłosz Ptaszyński Stanisław Czyż Adam Mleczko Jakub | 06 06 06 05 06 06 | Płetwal Zakopane Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | NT 11:53.06 11:27.12 11:30.90 NT NT |
Seria 3 z 3, 14:22 |
1 2 3 4 5 6 | Jurkiewicz Mikołaj Szczepanik Kacper Szczerba Igor Jarząb Tymoteusz Pajerski Jakub Wilczak Szymon | 06 05 05 06 05 06 | Sokół Mościce Tarnów Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 10:41.43 10:22.89 9:33.12 10:04.91 10:31.82 11:11.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 3/6/2018 - 14:34 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 14:34 |
2 | Jordan Kraków 5 | Jordan Kraków | 06 | NT |
3 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 4:53.02 |
Janik Julia, Waśko Faustyna, Kaszuba Maja, Jarosz Helena |
4 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:55.00 |
Seria 2 z 2, 14:40 |
2 | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:40.00 |
3 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | 4:27.00 |
Marek Amelia, Szczerba Patrycja, Smoleń Patrycja, Dadej Julia |
4 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | 4:36.00 |
Janik Anna, Brzoza Lena, Bukowska Aleksandra, Ryba Monika |
5 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:42.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 3/6/2018 - 14:46 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 14:46 |
2 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
3 | Płetwal Zakopane 2 | Płetwal Zakopane | 06 | 5:25.00 |
Łacek Patryk, Knapczyk Bartosz, Urban Mateusz, Wydra Patryk |
4 | MKS Jordan Kraków 2007 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Paluch Igor, Strzyżewski Patryk, Stanisz Mikołaj, Urbański Jakub |
Seria 2 z 2, 14:52 |
1 | STP 11 | STP Nowy Sącz | 06 | 5:10.00 |
2 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:47.00 |
3 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 4:33.50 |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:45.00 |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 5:01.20 |
Mędrek Krzysztof, Nosowicz Mikołaj, Wioska-Kaganiec Wiktor, Choma Maksym |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |