Mistrzostwa Młodzików Województwa Małopolskiego - Memoriał J. Kota Bochnia, 2 - 3/6/2018 |
2 - Mistrzostwa Młodzików Woj. Małopolskiego - Memoriał J. Kota BLOK II | 2/6/2018 - 16:00 |
Konkurencja 13 2/6/2018 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 27.81 | 583 | |||
2. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 29.64 | 482 | |||
3. | Kania Kamila | 05 | SMS Galicja Kraków | 30.11 | 459 | |||
4. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 30.34 | 449 | |||
5. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 30.56 | 439 | |||
6. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 32.65 | 360 | |||
7. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 32.66 | 360 | |||
8. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 32.98 | 349 | |||
9. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 33.13 | 345 | |||
10. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 33.29 | 340 | |||
11. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 35.56 | 279 | |||
Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 35.56 | 279 | ||||
13. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 35.81 | 273 | |||
14. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 36.24 | 263 | |||
15. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 36.71 | 253 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2/6/2018 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 29.61 | 483 | |||
2. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 30.60 | 438 | |||
3. | Pancerz Oliwia | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.76 | 431 | |||
4. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 31.89 | 387 | |||
5. | Guzik Maja | 06 | CKiS Skawina | 32.05 | 381 | |||
6. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 32.32 | 371 | |||
7. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 32.87 | 353 | |||
8. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 33.00 | 349 | |||
9. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Alfa Bukowno | 33.28 | 340 | |||
10. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 33.52 | 333 | |||
11. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 33.60 | 330 | |||
12. | Wojciechowska Maria | 06 | Salwator Kraków | 33.74 | 326 | |||
13. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 33.86 | 323 | |||
14. | Jarzyna Jagna | 06 | Wisła Kraków | 33.97 | 320 | |||
15. | Mróz Wiktoria | 06 | CKiS Skawina | 34.46 | 306 | |||
16. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 34.64 | 301 | |||
17. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 34.66 | 301 | |||
18. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 35.21 | 287 | |||
19. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 35.23 | 287 | |||
20. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 35.99 | 269 | |||
21. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 36.23 | 263 | |||
22. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 36.47 | 258 | |||
23. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 37.49 | 238 | |||
24. | Zahuta Julia | 06 | Kmita Zabierzów | 38.16 | 225 | |||
25. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 38.20 | 225 | |||
Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 38.20 | 225 | ||||
27. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | CKiS Skawina | 38.33 | 222 | |||
28. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 38.80 | 214 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2/6/2018 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 32.83 | 354 | ||||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.19 | 343 | ||||
3. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.25 | 341 | ||||
4. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 33.82 | 324 | ||||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 35.30 | 285 | ||||
6. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 35.33 | 284 | ||||
7. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 35.58 | 278 | ||||
8. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 35.67 | 276 | ||||
9. | Skoczek Małgorzata | 07 | Pływak Bochnia | 36.45 | 259 | ||||
10. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 37.14 | 245 | ||||
11. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 37.26 | 242 | ||||
12. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 38.53 | 219 | ||||
13. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 39.18 | 208 | ||||
14. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 39.25 | 207 | ||||
15. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 40.00 | 196 | ||||
16. | Kołton Aleksandra | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 40.12 | 194 | ||||
17. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 40.71 | 186 | ||||
18. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 40.74 | 185 | ||||
19. | Mamot Maria | 07 | Jordan Kraków | 40.93 | 183 | ||||
20. | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzów | 40.97 | 182 | ||||
21. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 41.12 | 180 | ||||
22. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 41.45 | 176 | ||||
23. | Augustyńska Zuzanna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 42.73 | 160 | ||||
24. | Zabawa Dominika | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 42.88 | 159 | ||||
25. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 43.07 | 157 | ||||
26. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 43.39 | 153 | ||||
27. | Grubarek Julia | 07 | Jordan Kraków | 43.46 | 152 | ||||
28. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.60 | 151 | ||||
29. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 45.16 | 136 | ||||
30. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 45.90 | 129 | ||||
31. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 46.21 | 127 | ||||
32. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 47.39 | 117 | ||||
DYSKW. | Zamojska Emilia | 07 | Siemacha Kraków | ||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 16:20) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2/6/2018 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czaja Zuzanna | 08 | Korona Kraków | 32.47 | 366 | ||||
2. | Gracjasz Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 33.89 | 322 | ||||
3. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 36.87 | 250 | ||||
4. | Kuryłek Nikola | 08 | Nika Sport Team Kraków | 37.07 | 246 | ||||
5. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 38.75 | 215 | ||||
6. | Tokarska Justyna | 08 | Delfin Nowy Targ | 38.79 | 215 | ||||
7. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 39.11 | 209 | ||||
8. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 40.05 | 195 | ||||
9. | Blacha Maja | 08 | SMS Galicja Kraków | 40.07 | 195 | ||||
10. | Kozioł Julia | 08 | Jordan Kraków | 40.08 | 194 | ||||
11. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 41.97 | 169 | ||||
12. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 42.21 | 166 | ||||
13. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 43.18 | 155 | ||||
14. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 43.28 | 154 | ||||
15. | Łakoma Maria | 08 | Sokół Mościce Tarnów | 43.66 | 150 | ||||
16. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 44.49 | 142 | ||||
17. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 45.84 | 130 | ||||
18. | Król Julia | 08 | Jordan Kraków | 45.89 | 129 | ||||
19. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 50.58 | 97 | ||||
20. | Kowaliczek Wiktoria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 50.71 | 96 | ||||
21. | Sokołowska Lena | 08 | Jordan Kraków | 52.28 | 87 | ||||
DYSKW. | Florka Małgorzata | 08 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2/6/2018 - 16:24 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 26.37 | 453 | |||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 27.85 | 384 | |||
3. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 28.00 | 378 | |||
4. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 28.36 | 364 | |||
5. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 28.45 | 361 | |||
6. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 30.07 | 305 | |||
7. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 30.37 | 296 | |||
8. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 30.56 | 291 | |||
9. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 30.66 | 288 | |||
10. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 30.68 | 287 | |||
11. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 30.73 | 286 | |||
12. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 30.86 | 282 | |||
13. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 30.94 | 280 | |||
14. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.04 | 278 | |||
15. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.65 | 262 | |||
16. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.75 | 259 | |||
17. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.80 | 258 | |||
18. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 31.95 | 254 | |||
19. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 32.68 | 238 | |||
20. | Roch Sobota | 05 | CKiS Skawina | 32.75 | 236 | |||
21. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 33.02 | 230 | |||
22. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 35.60 | 184 | |||
23. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 35.89 | 179 | |||
24. | Przybyła Jakub | 05 | Pływak Bochnia | 36.54 | 170 | |||
25. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 37.08 | 163 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2/6/2018 - 16:24 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 27.44 | 402 | |||
2. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 29.14 | 336 | |||
3. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 29.27 | 331 | |||
4. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 30.17 | 302 | |||
5. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 30.61 | 289 | |||
6. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 30.64 | 289 | |||
7. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 31.49 | 266 | |||
8. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.09 | 251 | |||
9. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.20 | 249 | |||
10. | Wadas Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 32.27 | 247 | |||
11. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 32.78 | 236 | |||
12. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 32.82 | 235 | |||
13. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 33.25 | 226 | |||
14. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 33.34 | 224 | |||
15. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 33.70 | 217 | |||
16. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 33.75 | 216 | |||
17. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 34.21 | 207 | |||
18. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 34.30 | 206 | |||
19. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 34.36 | 205 | |||
20. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 34.96 | 194 | |||
21. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 35.00 | 193 | |||
22. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 35.35 | 188 | |||
23. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 35.55 | 185 | |||
24. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 35.61 | 184 | |||
25. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 35.64 | 183 | |||
26. | Borowski Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 35.67 | 183 | |||
27. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 35.69 | 182 | |||
28. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 36.60 | 169 | |||
29. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 36.65 | 168 | |||
30. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 36.66 | 168 | |||
31. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 38.48 | 145 | |||
32. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 38.62 | 144 | |||
33. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 38.90 | 141 | |||
34. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 39.10 | 139 | |||
35. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 39.44 | 135 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2/6/2018 - 16:24 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 31.68 | 261 | |||
2. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 32.19 | 249 | |||
3. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 32.98 | 231 | |||
4. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 33.13 | 228 | |||
5. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.27 | 225 | |||
6. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.55 | 220 | |||
7. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 33.82 | 214 | |||
8. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 34.30 | 206 | |||
9. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 35.57 | 184 | |||
10. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 35.72 | 182 | |||
11. | Nizankowski Michał | 07 | Kmita Zabierzów | 35.75 | 182 | |||
12. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 36.26 | 174 | |||
13. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 36.53 | 170 | |||
14. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 36.56 | 170 | |||
15. | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Proszowki | 36.57 | 170 | |||
16. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 36.76 | 167 | |||
17. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 36.83 | 166 | |||
18. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 37.77 | 154 | |||
19. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 37.86 | 153 | |||
20. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 37.98 | 151 | |||
21. | Machinko Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 38.07 | 150 | |||
22. | Wielgus Kacper | 07 | Delfin Nowy Targ | 38.22 | 148 | |||
23. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 38.32 | 147 | |||
24. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 38.73 | 143 | |||
25. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.33 | 136 | |||
26. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.54 | 134 | |||
27. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 39.64 | 133 | |||
28. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 40.15 | 128 | |||
29. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 40.40 | 126 | |||
30. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 40.63 | 123 | |||
31. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 43.90 | 98 | |||
32. | Dylowicz Nikodem | 07 | Orka Proszowki | 44.98 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2/6/2018 - 16:24 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 34.36 | 205 | |||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 34.49 | 202 | |||
3. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 34.73 | 198 | |||
4. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 34.77 | 197 | |||
5. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 34.88 | 195 | |||
6. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 35.64 | 183 | |||
7. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 35.91 | 179 | |||
8. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 37.26 | 160 | |||
9. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 37.28 | 160 | |||
10. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 38.26 | 148 | |||
11. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 38.36 | 147 | |||
12. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 38.51 | 145 | |||
13. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 38.99 | 140 | |||
14. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 39.07 | 139 | |||
15. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 39.12 | 138 | |||
16. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 39.50 | 134 | |||
17. | Szymański Paweł | 08 | Korona Kraków | 39.62 | 133 | |||
18. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 39.94 | 130 | |||
19. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 40.03 | 129 | |||
20. | Czaja Kamil | 08 | Alfa Bukowno | 40.20 | 128 | |||
21. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 40.42 | 125 | |||
22. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 41.46 | 116 | |||
23. | Kowalczyk Bartek | 08 | Omega Olkusz | 42.47 | 108 | |||
24. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 43.38 | 101 | |||
25. | Młodzik Maksymilian | 08 | Omega Olkusz | 44.12 | 96 | |||
26. | Zagata Jakub | 08 | Delfin Nowy Targ | 44.79 | 92 | |||
27. | Kleszcz Eryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 44.92 | 91 | |||
28. | Tasak Piotr | 08 | SMS Galicja Kraków | 48.87 | 71 | |||
29. | Buczulski Aleks | 08 | Płetwal Zakopane | 50.32 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2/6/2018 - 16:54 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:40.24 | 592 | 36.67 | 41.22 | 40.78 | 41.57 | |||
Rekord Okręgu Małopolskiego 13 lat | ||||||||||||
2. | Radek Wiktoria | 05 | Gilus Gilowice | 2:45.96 | 533 | 37.86 | 42.31 | 43.15 | 42.64 | |||
3. | Rapkiewicz Natalia | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:58.35 | 429 | 40.58 | 46.29 | 46.47 | 45.01 | |||
4. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 3:02.79 | 399 | 41.96 | 47.08 | 46.69 | 47.06 | |||
5. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:07.15 | 371 | 42.05 | 47.42 | 49.14 | 48.54 | |||
6. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 3:12.62 | 340 | 44.41 | 50.01 | 50.14 | 48.06 | |||
7. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 3:14.49 | 331 | 44.45 | 49.82 | 50.06 | 50.16 | |||
8. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:18.61 | 311 | 44.59 | 50.39 | 51.64 | 51.99 | |||
9. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 3:18.81 | 310 | 43.66 | 50.52 | 52.58 | 52.05 | |||
10. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 3:28.22 | 269 | 48.45 | 52.51 | 53.79 | 53.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2/6/2018 - 16:54 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 2:45.94 | 533 | 36.96 | 41.79 | 43.27 | 43.92 | ||
2. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:49.80 | 497 | 39.01 | 44.31 | 43.05 | 43.43 | ||
3. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 2:50.49 | 491 | 39.20 | 43.40 | 44.14 | 43.75 | ||
4. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:55.10 | 453 | 38.99 | 44.15 | 45.59 | 46.37 | ||
5. | Polarz Lena | 06 | Alfa Bukowno | 3:02.03 | 404 | 41.26 | 47.54 | 46.76 | 46.47 | ||
6. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 3:02.32 | 402 | 41.93 | 46.03 | 47.36 | 47.00 | ||
7. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 3:03.13 | 396 | 42.11 | 47.78 | 46.81 | 46.43 | ||
8. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 3:09.28 | 359 | 43.21 | 48.85 | 49.32 | 47.90 | ||
9. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 3:11.37 | 347 | 43.84 | 50.07 | 48.77 | 48.69 | ||
10. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 3:12.47 | 341 | 43.54 | 49.79 | 50.10 | 49.04 | ||
11. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:15.52 | 326 | 45.18 | 50.00 | 50.12 | 50.22 | ||
12. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:29.09 | 266 | 46.26 | 54.64 | 55.93 | 52.26 | ||
13. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:33.37 | 250 | 47.62 | 54.92 | 55.45 | 55.38 | ||
14. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:33.57 | 250 | 47.69 | 54.63 | 55.52 | 55.73 | ||
15. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 3:35.61 | 243 | 50.47 | 56.19 | 56.35 | 52.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2/6/2018 - 16:54 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 3:07.68 | 368 | 43.47 | 49.01 | 48.33 | 46.87 | ||
2. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 3:09.06 | 360 | 43.07 | 48.91 | 48.66 | 48.42 | ||
3. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:18.46 | 311 | 43.57 | 50.51 | 51.75 | 52.63 | ||
4. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 3:30.61 | 260 | 48.06 | 54.25 | 54.95 | 53.35 | ||
5. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 3:47.54 | 206 | 51.60 | 57.60 | 1:00.15 | 58.19 | ||
6. | Zabawa Klaudia | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 3:52.31 | 194 | 52.27 | 59.35 | 1:00.93 | 59.76 | ||
7. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 4:02.30 | 171 | 56.22 | 1:01.49 | 1:02.11 | 1:02.48 | ||
8. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 4:16.77 | 143 | 56.76 | 1:07.01 | 1:06.93 | 1:06.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2/6/2018 - 17:19 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 2:53.67 | 333 | 39.25 | 45.97 | 46.07 | 42.38 | ||
2. | Mordarski Szymon SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:57.73 | 311 | 41.68 | 46.07 | 45.24 | 44.74 | ||
3. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 3:00.27 | 298 | 41.33 | 46.27 | 46.51 | 46.16 | ||
4. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 3:03.65 | 282 | 41.49 | 48.59 | 47.39 | 46.18 | ||
5. | Radziszewski Andrzej | 05 | Wisła Kraków | 3:06.18 | 270 | 42.03 | 48.65 | 48.41 | 47.09 | ||
6. | Starzycki Borys | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:12.36 | 245 | 43.43 | 48.62 | 50.41 | 49.90 | ||
7. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 3:20.31 | 217 | 46.24 | 52.33 | 51.76 | 49.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2/6/2018 - 17:19 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:55.91 | 320 | 40.13 | 45.55 | 45.50 | 44.73 | ||
2. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:03.08 | 284 | 42.03 | 47.59 | 47.52 | 45.94 | ||
3. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:09.84 | 255 | 43.55 | 48.17 | 49.52 | 48.60 | ||
4. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:10.20 | 253 | 41.79 | 49.27 | 50.62 | 48.52 | ||
5. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 3:17.68 | 226 | 46.34 | 50.70 | 51.14 | 49.50 | ||
6. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 3:18.99 | 221 | 43.27 | 50.46 | 52.39 | 52.87 | ||
7. | Gdula Radosław | 06 | Alfa Bukowno | 3:20.13 | 217 | 45.11 | 51.84 | 52.30 | 50.88 | ||
8. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 3:22.48 | 210 | 46.32 | 52.98 | 52.99 | 50.19 | ||
9. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:23.42 | 207 | 48.05 | 53.79 | 53.36 | 48.22 | ||
10. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszowki | 3:26.25 | 199 | 46.36 | 52.91 | 53.24 | 53.74 | ||
11. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:30.09 | 188 | 46.42 | 54.96 | 56.11 | 52.60 | ||
12. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:31.11 | 185 | 46.58 | 53.82 | 55.88 | 54.83 | ||
13. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 3:32.37 | 182 | 48.60 | 55.01 | 55.41 | 53.35 | ||
14. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:40.48 | 163 | 50.62 | 56.01 | 57.42 | 56.43 | ||
NIE UK. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2/6/2018 - 17:19 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 3:15.76 | 232 | 42.20 | 50.92 | 52.43 | 50.21 | |||
2. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:18.39 | 223 | 45.29 | 51.29 | 50.94 | 50.87 | |||
3. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:29.23 | 190 | 47.30 | 54.72 | 54.51 | 52.70 | |||
4. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 3:30.88 | 186 | 48.86 | 56.05 | 55.22 | 50.75 | |||
5. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:31.02 | 185 | 49.77 | 54.40 | 54.59 | 52.26 | |||
6. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 3:32.58 | 181 | 49.81 | 55.62 | 54.76 | 52.39 | |||
7. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 3:32.81 | 181 | 50.43 | 55.37 | 55.27 | 51.74 | |||
8. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:33.40 | 179 | 48.94 | 55.93 | 54.85 | 53.68 | |||
9. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 3:34.81 | 176 | 50.35 | 55.67 | 55.73 | 53.06 | |||
10. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:45.05 | 153 | 51.23 | 57.28 | 59.05 | 57.49 | |||
11. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 4:09.40 | 112 | 56.03 | 1:04.02 | 1:04.39 | 1:04.96 | |||
DYSKW. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | |||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 17:27) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2/6/2018 - 17:45 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:19.83 | 619 | 33.20 | 35.51 | 36.29 | 34.83 | |||
2. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:36.15 | 445 | 37.43 | 39.65 | 40.14 | 38.93 | |||
3. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:36.74 | 440 | 37.16 | 39.64 | 40.80 | 39.14 | |||
4. | Tchórzewska Sabina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:36.93 | 438 | 37.53 | 39.57 | 40.06 | 39.77 | |||
5. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:37.71 | 432 | 37.92 | 39.25 | 41.02 | 39.52 | |||
6. | Radek Wiktoria | 05 | Gilus Gilowice | 2:38.15 | 428 | 37.64 | 39.93 | 40.99 | 39.59 | |||
7. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:40.06 | 413 | 37.83 | 40.40 | 41.87 | 39.96 | |||
8. | Głogowska Dobromiła SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:46.71 | 365 | 39.94 | 41.50 | 42.65 | 42.62 | |||
9. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 2:50.05 | 344 | 39.61 | 43.34 | 44.18 | 42.92 | |||
10. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:51.12 | 338 | 40.57 | 42.89 | 44.62 | 43.04 | |||
11. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:53.71 | 323 | 41.25 | 43.93 | 45.45 | 43.08 | |||
12. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 2:59.00 | 295 | 42.27 | 43.30 | |||||
13. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:59.79 | 291 | 41.98 | ||||||
14. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:07.72 | 256 | 44.46 | 47.84 | 48.19 | 47.23 | |||
15. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 3:11.12 | 242 | 45.54 | 48.72 | 49.79 | 47.07 | |||
16. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 3:14.35 | 230 | 46.03 | 48.16 | |||||
DYSKW. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | |||||||||
O4 - Pływak stanął na dnie w stylu motylkowym, grzbietowym lub klasycznym. (Czas: 18:16) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2/6/2018 - 17:45 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:22.70 | 583 | 33.80 | 35.85 | 36.87 | 36.18 | ||
2. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:40.03 | 413 | 37.58 | 41.02 | 42.08 | 39.35 | ||
3. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 2:41.82 | 400 | 37.63 | 40.38 | 42.24 | 41.57 | ||
4. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:44.15 | 383 | 39.47 | 41.68 | 42.21 | 40.79 | ||
5. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:50.73 | 340 | 41.20 | 43.70 | 44.00 | 41.83 | ||
6. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 2:51.48 | 336 | 41.41 | 44.33 | 44.23 | 41.51 | ||
7. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:56.44 | 308 | 41.56 | 45.30 | 45.35 | 44.23 | ||
8. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 2:56.48 | 308 | 41.16 | 45.04 | 45.41 | 44.87 | ||
9. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:00.95 | 286 | 43.83 | 46.11 | 46.62 | 44.39 | ||
10. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 3:01.56 | 283 | 42.88 | 46.81 | 47.57 | 44.30 | ||
11. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:05.29 | 266 | 44.05 | 48.43 | 48.66 | 44.15 | ||
12. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:15.04 | 228 | 46.96 | 49.83 | 49.99 | 48.26 | ||
13. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:17.47 | 220 | 47.45 | 50.34 | 52.18 | 47.50 | ||
14. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:24.90 | 197 | 50.91 | 51.66 | 51.81 | 50.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2/6/2018 - 17:45 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 2:51.90 | 333 | 41.96 | 44.34 | 43.82 | 41.78 | ||
2. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:01.34 | 284 | 43.60 | 47.62 | 46.56 | 43.56 | ||
3. | Skoczek Małgorzata | 07 | Pływak Bochnia | 3:05.90 | 263 | 42.84 | 47.27 | 48.16 | 47.63 | ||
4. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 3:09.19 | 250 | 44.71 | 48.37 | 49.29 | 46.82 | ||
5. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:09.95 | 247 | 46.72 | 48.67 | 48.67 | 45.89 | ||
6. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:10.67 | 244 | 47.21 | 49.93 | 49.07 | 44.46 | ||
7. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:15.84 | 225 | 46.46 | 49.85 | 50.47 | 49.06 | ||
8. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 3:15.89 | 225 | 47.97 | 48.77 | 50.20 | 48.95 | ||
9. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 3:17.56 | 219 | 46.87 | 51.34 | 52.25 | 47.10 | ||
10. | Walachnia Wiktoria | 07 | Ósemka Oświęcim | 3:18.00 | 218 | 47.31 | 50.53 | 52.74 | 47.42 | ||
11. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:26.02 | 193 | 47.20 | 54.36 | 52.92 | 51.54 | ||
12. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 3:29.32 | 184 | 50.67 | 53.06 | 54.36 | 51.23 | ||
13. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 3:50.70 | 138 | 53.71 | 1:00.06 | 59.86 | 57.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2/6/2018 - 18:16 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:22.14 | 410 | 33.82 | 36.37 | 36.33 | 35.62 | ||
2. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 2:31.78 | 337 | 35.74 | 38.66 | 39.43 | 37.95 | ||
3. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 2:36.56 | 307 | 36.99 | 40.49 | 40.76 | 38.32 | ||
4. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 2:40.54 | 284 | 37.83 | 41.68 | 41.48 | 39.55 | ||
5. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 2:43.79 | 268 | 38.16 | 41.93 | 42.97 | 40.73 | ||
6. | Bigaj Gabriel SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:45.22 | 261 | 39.68 | 42.54 | 42.88 | 40.12 | ||
7. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 2:49.07 | 243 | 40.16 | 42.79 | 44.06 | 42.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2/6/2018 - 18:16 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:39.52 | 290 | 38.04 | 41.22 | 41.56 | 38.70 | ||
2. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 2:39.57 | 290 | 37.87 | 41.29 | 40.91 | 39.50 | ||
3. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:41.72 | 278 | 38.61 | 41.31 | 41.99 | 39.81 | ||
4. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:41.76 | 278 | 38.72 | 39.97 | ||||
5. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:44.08 | 266 | 37.79 | 42.72 | 42.95 | 40.62 | ||
6. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 2:48.87 | 244 | 38.90 | 42.18 | 44.31 | 43.48 | ||
7. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 2:51.91 | 231 | 42.92 | 43.96 | 43.75 | 41.28 | ||
8. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 2:52.44 | 229 | 41.63 | 44.37 | 44.29 | 42.15 | ||
9. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:56.00 | 216 | 41.71 | 44.99 | 45.48 | 43.82 | ||
10. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 2:58.25 | 208 | 41.48 | 45.88 | 46.90 | 43.99 | ||
11. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 3:19.14 | 149 | 47.09 | 50.87 | 51.43 | 49.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2/6/2018 - 18:16 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:48.35 | 247 | 39.86 | 44.16 | 44.09 | 40.24 | |||
2. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 2:52.99 | 227 | 41.79 | 44.49 | 44.80 | 41.91 | |||
3. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 2:58.21 | 208 | 1:28.57 | 43.92 | |||||
4. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:59.99 | 202 | 44.16 | 46.12 | 45.36 | 44.35 | |||
5. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 3:02.40 | 194 | 43.30 | 48.23 | 47.43 | 43.44 | |||
6. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 3:02.46 | 194 | 42.82 | 46.79 | 47.77 | 45.08 | |||
7. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:14.31 | 160 | 46.55 | 48.98 | 50.28 | 48.50 | |||
8. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 3:29.69 | 127 | 48.75 | 52.60 | 55.86 | 52.48 | |||
9. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 3:30.94 | 125 | 52.61 | 55.03 | 52.19 | 51.11 | |||
DYSKW. | Syguliński Dawid | 07 | Omega Olkusz | |||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 18:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2/6/2018 - 18:36 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 4:34.17 | 625 |
50m: 100m: | 30.57 1:04.29 | 30.57 33.72 | 150m: 200m: | 1:38.95 2:13.58 | 34.66 34.63 | 250m: 300m: | 2:49.13 3:24.82 | 35.55 35.69 | 350m: 400m: | 4:00.84 4:34.17 | 36.02 33.33 |
2. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 4:46.62 | 547 |
50m: 100m: | 33.67 1:09.85 | 33.67 36.18 | 150m: 200m: | 1:46.33 2:22.70 | 36.48 36.37 | 250m: 300m: | 2:59.05 3:35.38 | 36.35 36.33 | 350m: 400m: | 4:11.32 4:46.62 | 35.94 35.30 |
3. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:05.09 | 454 |
50m: 100m: | 35.07 1:13.04 | 35.07 37.97 | 150m: 200m: | 1:52.34 2:31.31 | 39.30 38.97 | 250m: 300m: | 3:10.51 3:48.89 | 39.20 38.38 | 350m: 400m: | 4:28.10 5:05.09 | 39.21 36.99 |
4. | Jakubik Julia SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:08.10 | 441 |
50m: 100m: | 35.57 1:14.77 | 35.57 39.20 | 150m: 200m: | 1:54.12 2:32.89 | 39.35 38.77 | 250m: 300m: | 3:12.99 3:51.14 | 40.10 38.15 | 350m: 400m: | 4:30.74 5:08.10 | 39.60 37.36 |
5. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 5:18.11 | 400 |
50m: 100m: | 35.67 1:15.50 | 35.67 39.83 | 150m: 200m: | 1:56.73 2:37.57 | 41.23 40.84 | 250m: 300m: | 3:18.04 3:58.90 | 40.47 40.86 | 350m: 400m: | 4:39.68 5:18.11 | 40.78 38.43 |
6. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 5:22.21 | 385 |
50m: 100m: | 36.04 1:15.38 | 36.04 39.34 | 150m: 200m: | 1:55.84 2:37.41 | 40.46 41.57 | 250m: 300m: | 3:18.88 4:00.33 | 41.47 41.45 | 350m: 400m: | 4:42.02 5:22.21 | 41.69 40.19 |
7. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 5:32.58 | 350 |
50m: 100m: | 35.68 1:15.83 | 35.68 40.15 | 150m: 200m: | 1:57.95 2:40.42 | 42.12 42.47 | 250m: 300m: | 3:24.08 4:07.88 | 43.66 43.80 | 350m: 400m: | 4:51.29 5:32.58 | 43.41 41.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2/6/2018 - 18:36 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 4:44.13 | 562 |
50m: 100m: | 32.07 1:07.25 | 32.07 35.18 | 150m: 200m: | 1:43.08 2:19.66 | 35.83 36.58 | 250m: 300m: | 2:55.90 3:32.13 | 36.24 36.23 | 350m: 400m: | 4:08.82 4:44.13 | 36.69 35.31 |
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 4:47.21 | 544 |
50m: 100m: | 32.89 1:09.56 | 32.89 36.67 | 150m: 200m: | 1:46.75 2:22.99 | 37.19 36.24 | 250m: 300m: | 2:59.26 3:35.57 | 36.27 36.31 | 350m: 400m: | 4:12.01 4:47.21 | 36.44 35.20 |
3. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 5:07.59 | 443 |
50m: 100m: | 33.33 1:11.04 | 33.33 37.71 | 150m: 200m: | 1:50.67 2:30.77 | 39.63 40.10 | 250m: 300m: | 3:11.00 3:50.86 | 40.23 39.86 | 350m: 400m: | 4:30.60 5:07.59 | 39.74 36.99 |
4. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:15.85 | 409 |
50m: 100m: | 34.71 1:13.24 | 34.71 38.53 | 150m: 200m: | 1:53.60 2:34.56 | 40.36 40.96 | 250m: 300m: | 3:15.45 3:56.67 | 40.89 41.22 | 350m: 400m: | 4:37.13 5:15.85 | 40.46 38.72 |
5. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 5:17.33 | 403 |
50m: 100m: | 34.85 1:14.20 | 34.85 39.35 | 150m: 200m: | 1:54.97 2:35.97 | 40.77 41.00 | 250m: 300m: | 3:16.80 3:57.72 | 40.83 40.92 | 350m: 400m: | 4:38.11 5:17.33 | 40.39 39.22 |
6. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:34.07 | 345 |
50m: 100m: | 37.04 1:18.74 | 37.04 41.70 | 150m: 200m: | 2:00.89 2:42.77 | 42.15 41.88 | 250m: 300m: | 3:25.36 4:08.40 | 42.59 43.04 | 350m: 400m: | 4:51.63 5:34.07 | 43.23 42.44 |
7. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:44.61 | 315 |
50m: 100m: | 39.54 1:23.39 | 39.54 43.85 | 150m: 200m: | 2:07.53 2:52.53 | 44.14 45.00 | 250m: 300m: | 3:37.29 4:21.81 | 44.76 44.52 | 350m: 400m: | 5:06.47 5:44.61 | 44.66 38.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2/6/2018 - 18:55 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 4:21.06 | 537 |
50m: 100m: | 29.71 1:02.42 | 29.71 32.71 | 150m: 200m: | 1:35.73 2:08.96 | 33.31 33.23 | 250m: 300m: | 2:41.96 3:15.34 | 33.00 33.38 | 350m: 400m: | 3:48.97 4:21.06 | 33.63 32.09 |
2. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 4:31.56 | 477 |
50m: 100m: | 31.17 1:04.60 | 31.17 33.43 | 150m: 200m: | 1:38.81 2:13.47 | 34.21 34.66 | 250m: 300m: | 2:48.07 3:22.93 | 34.60 34.86 | 350m: 400m: | 3:57.79 4:31.56 | 34.86 33.77 |
3. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 4:55.68 | 369 |
50m: 100m: | 34.11 1:10.61 | 34.11 36.50 | 150m: 200m: | 1:47.95 2:25.67 | 37.34 37.72 | 250m: 300m: | 3:03.56 3:41.74 | 37.89 38.18 | 350m: 400m: | 4:19.54 4:55.68 | 37.80 36.14 |
4. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 4:59.58 | 355 |
50m: 100m: | 33.39 1:10.36 | 33.39 36.97 | 150m: 200m: | 1:48.06 2:26.28 | 37.70 38.22 | 250m: 300m: | 3:05.00 3:44.14 | 38.72 39.14 | 350m: 400m: | 4:23.13 4:59.58 | 38.99 36.45 |
5. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 5:11.94 | 315 |
50m: 100m: | 35.34 1:13.99 | 35.34 38.65 | 150m: 200m: | 1:53.74 2:33.65 | 39.75 39.91 | 250m: 300m: | 3:12.95 3:53.13 | 39.30 40.18 | 350m: 400m: | 4:33.29 5:11.94 | 40.16 38.65 |
6. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 5:20.76 | 289 |
50m: 100m: | 34.70 1:14.43 | 34.70 39.73 | 150m: 200m: | 1:55.16 2:36.12 | 40.73 40.96 | 250m: 300m: | 3:17.99 4:00.27 | 41.87 42.28 | 350m: 400m: | 4:41.17 5:20.76 | 40.90 39.59 |
7. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 5:39.62 | 244 |
50m: 100m: | 35.17 1:17.10 | 35.17 41.93 | 150m: 200m: | 1:59.59 2:42.51 | 42.49 42.92 | 250m: 300m: | 3:26.75 4:11.83 | 44.24 45.08 | 350m: 400m: | 4:56.46 5:39.62 | 44.63 43.16 |
8. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 5:50.61 | 221 |
50m: 100m: | 36.96 1:19.72 | 36.96 42.76 | 150m: 200m: | 2:03.76 2:48.60 | 44.04 44.84 | 250m: 300m: | 3:35.10 4:21.82 | 46.50 46.72 | 350m: 400m: | 5:07.04 5:50.61 | 45.22 43.57 |
9. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 5:51.27 | 220 |
50m: 100m: | 39.20 1:23.51 | 39.20 44.31 | 150m: 200m: | 2:07.16 2:52.11 | 43.65 44.95 | 250m: 300m: | 3:35.56 4:20.16 | 43.45 44.60 | 350m: 400m: | 5:04.86 5:51.27 | 44.70 46.41 |
10. | Zaremba Igor | 05 | Wisła Kraków | 5:51.37 | 220 |
50m: 100m: | 40.06 1:25.29 | 40.06 45.23 | 150m: 200m: | 2:10.65 2:56.39 | 45.36 45.74 | 250m: 300m: | 3:41.16 4:26.86 | 44.77 45.70 | 350m: 400m: | 5:10.55 5:51.37 | 43.69 40.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2/6/2018 - 18:55 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 4:39.43 | 438 |
50m: 100m: | 30.98 1:05.94 | 30.98 34.96 | 150m: 200m: | 1:41.95 2:18.17 | 36.01 36.22 | 250m: 300m: | 2:53.96 3:29.66 | 35.79 35.70 | 350m: 400m: | 4:05.11 4:39.43 | 35.45 34.32 |
2. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:00.81 | 351 |
50m: 100m: | 32.51 1:10.24 | 32.51 37.73 | 150m: 200m: | 1:48.14 2:26.70 | 37.90 38.56 | 250m: 300m: | 3:05.62 3:44.64 | 38.92 39.02 | 350m: 400m: | 4:23.41 5:00.81 | 38.77 37.40 |
3. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:06.46 | 332 |
50m: 100m: | 34.15 1:12.77 | 34.15 38.62 | 150m: 200m: | 1:52.76 2:31.49 | 39.99 38.73 | 250m: 300m: | 3:10.76 3:50.60 | 39.27 39.84 | 350m: 400m: | 4:29.05 5:06.46 | 38.45 37.41 |
4. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:15.07 | 305 |
50m: 100m: | 36.74 1:17.45 | 36.74 40.71 | 150m: 200m: | 1:57.17 2:36.92 | 39.72 39.75 | 250m: 300m: | 3:17.30 3:57.01 | 40.38 39.71 | 350m: 400m: | 4:35.42 5:15.07 | 38.41 39.65 |
5. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 5:18.15 | 296 |
50m: 100m: | 34.22 1:11.91 | 34.22 37.69 | 150m: 200m: | 1:50.54 2:30.77 | 38.63 40.23 | 250m: 300m: | 3:11.58 3:53.33 | 40.81 41.75 | 350m: 400m: | 4:35.85 5:18.15 | 42.52 42.30 |
6. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 5:21.81 | 286 |
50m: 100m: | 37.48 1:18.79 | 37.48 41.31 | 150m: 200m: | 1:59.08 2:39.98 | 40.29 40.90 | 250m: 300m: | 3:20.97 4:01.64 | 40.99 40.67 | 350m: 400m: | 4:42.45 5:21.81 | 40.81 39.36 |
7. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:22.20 | 285 |
50m: 100m: | 37.31 1:18.16 | 37.31 40.85 | 150m: 200m: | 1:58.65 2:38.95 | 40.49 40.30 | 250m: 300m: | 3:19.73 4:01.43 | 40.78 41.70 | 350m: 400m: | 4:42.65 5:22.20 | 41.22 39.55 |
8. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:23.75 | 281 |
50m: 100m: | 36.40 1:17.75 | 36.40 41.35 | 150m: 200m: | 1:58.86 2:40.37 | 41.11 41.51 | 250m: 300m: | 3:22.69 4:04.45 | 42.32 41.76 | 350m: 400m: | 4:45.16 5:23.75 | 40.71 38.59 |
9. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 5:26.23 | 275 |
50m: 100m: | 37.31 1:17.51 | 37.31 40.20 | 150m: 200m: | 1:59.57 2:40.45 | 42.06 40.88 | 250m: 300m: | 3:22.32 4:03.82 | 41.87 41.50 | 350m: 400m: | 4:45.34 5:26.23 | 41.52 40.89 |
10. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:44.48 | 233 |
50m: 100m: | 38.19 1:22.19 | 38.19 44.00 | 150m: 200m: | 2:05.84 2:49.84 | 43.65 44.00 | 250m: 300m: | 3:34.23 4:18.95 | 44.39 44.72 | 350m: 400m: | 5:02.93 5:44.48 | 43.98 41.55 |
11. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 5:46.12 | 230 |
50m: 100m: | 38.53 1:21.82 | 38.53 43.29 | 150m: 200m: | 2:06.58 2:50.28 | 44.76 43.70 | 250m: 300m: | 3:35.54 4:20.90 | 45.26 45.36 | 350m: 400m: | 5:05.97 5:46.12 | 45.07 40.15 |
12. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 5:50.85 | 221 |
50m: 100m: | 40.87 1:25.21 | 40.87 44.34 | 150m: 200m: | 2:09.75 2:54.05 | 44.54 44.30 | 250m: 300m: | 3:39.04 4:24.46 | 44.99 45.42 | 350m: 400m: | 5:08.73 5:50.85 | 44.27 42.12 |
13. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:51.42 | 220 |
50m: 100m: | 39.55 1:24.11 | 39.55 44.56 | 150m: 200m: | 2:09.44 2:54.66 | 45.33 45.22 | 250m: 300m: | 3:40.18 4:24.24 | 45.52 44.06 | 350m: 400m: | 5:09.77 5:51.42 | 45.53 41.65 |
14. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 5:51.44 | 220 |
50m: 100m: | 38.75 1:24.28 | 38.75 45.53 | 150m: 200m: | 2:10.57 2:56.64 | 46.29 46.07 | 250m: 300m: | 3:42.53 4:27.61 | 45.89 45.08 | 350m: 400m: | 5:11.92 5:51.44 | 44.31 39.52 |
15. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:55.11 | 213 |
50m: 100m: | 39.99 1:26.50 | 39.99 46.51 | 150m: 200m: | 2:11.47 2:56.22 | 44.97 44.75 | 250m: 300m: | 3:41.30 4:25.76 | 45.08 44.46 | 350m: 400m: | 5:11.52 5:55.11 | 45.76 43.59 |
16. | Wadas Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 5:57.51 | 209 |
50m: 100m: | 38.11 1:21.94 | 38.11 43.83 | 150m: 200m: | 2:07.04 2:53.51 | 45.10 46.47 | 250m: 300m: | 3:39.90 4:26.98 | 46.39 47.08 | 350m: 400m: | 5:11.91 5:57.51 | 44.93 45.60 |
17. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszowki | 6:06.70 | 193 |
50m: 100m: | 39.99 1:26.04 | 39.99 46.05 | 150m: 200m: | 2:13.26 | 47.22 | 250m: 300m: | 3:47.49 4:35.24 | 47.75 | 350m: 400m: | 5:22.99 6:06.70 | 47.75 43.71 |
18. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 6:13.79 | 183 |
50m: 100m: | 39.45 1:26.55 | 39.45 47.10 | 150m: 200m: | 2:14.85 3:03.11 | 48.30 48.26 | 250m: 300m: | 3:53.28 4:41.53 | 50.17 48.25 | 350m: 400m: | 5:28.18 6:13.79 | 46.65 45.61 |
19. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 6:16.65 | 178 |
50m: 100m: | 41.41 1:30.18 | 41.41 48.77 | 150m: 200m: | 2:18.38 3:06.97 | 48.20 48.59 | 250m: 300m: | 3:55.32 4:41.97 | 48.35 46.65 | 350m: 400m: | 5:30.61 6:16.65 | 48.64 46.04 |
20. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 6:17.22 | 178 |
50m: 100m: | 43.20 1:30.95 | 43.20 47.75 | 150m: 200m: | 2:19.45 3:07.53 | 48.50 48.08 | 250m: 300m: | 3:56.13 4:44.67 | 48.60 48.54 | 350m: 400m: | 5:32.27 6:17.22 | 47.60 44.95 |
PK | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 4:52.56 | 381 |
50m: 100m: | 32.28 1:08.54 | 32.28 36.26 | 150m: 200m: | 1:45.76 2:22.87 | 37.22 37.11 | 250m: 300m: | 3:00.42 3:38.03 | 37.55 37.61 | 350m: 400m: | 4:16.21 4:52.56 | 38.18 36.35 |
PK | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 5:39.89 | 243 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 4:15.78 | 350m: 400m: | 4:58.08 5:39.89 | 42.30 41.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2/6/2018 - 19:36 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:13.97 | 458 |
Smoleń Patrycja Gicala Natalia | 05 07 | +0,82 | 33.90 40.01 | Marek Amelia Dadej Julia | 05 05 | 29.71 30.35 |
2. | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 2:18.21 | 417 |
Janik Anna Bukowska Aleksandra | 05 05 | +0,59 +0,39 | 34.01 39.07 | Brzoza Lena Ryba Monika | 06 05 | +0,46 +0,60 | 32.15 32.98 |
3. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:24.28 | 366 |
Głogowska Dobromiła SO Balon Adrianna | 05 05 | +0,73 +0,79 | 36.97 40.84 | Mayerberg Anna Jakubik Julia SO | 05 05 | +0,58 +0,55 | 33.05 33.42 |
4. | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | 2:31.01 | 319 |
Kołodziejczyk Agata Marciniak Justyna | 05 05 | +0,88 +0,56 | 38.11 45.66 | Kercel Emilia Orzechowska Wiktoria | 05 05 | +0,49 +0,50 | 32.65 34.59 |
5. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:34.61 | 297 |
Kryza Maja Karolus Olga | 05 05 | +0,77 | 39.19 44.46 | Szczurek Julia Osiecka Emilia | 05 05 | 37.12 33.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2/6/2018 - 19:36 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:18.74 | 412 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | +0,68 +0,63 | 34.19 37.82 | Kaszuba Maja Waśko Faustyna | 06 06 | +0,54 +0,56 | 34.38 32.35 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:22.07 | 384 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | +0,76 +0,57 | 36.05 42.02 | Juda Aleksandra Telesiewicz Martyna | 06 06 | +0,36 +0,45 | 32.93 31.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2/6/2018 - 19:36 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 2:50.50 | 222 |
Dulak Emilia Cholewa Hanna | 07 07 | +0,85 +0,30 | 47.01 44.32 | Urbaniec Zofia Zawiślan Julia | 07 07 | +0,30 +0,52 | 43.57 35.60 |
2. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 3:06.88 | 168 |
Woźny Maja Zabawa Klaudia | 07 07 | +0,77 +0,60 | 48.39 49.94 | Kołton Aleksandra Hajdo Anna | 07 07 | +0,55 +0,68 | 47.83 40.72 |
3. | Jordan Kraków | Jordan Kraków | 3:11.70 | 156 |
Mykicka Wiktoria Przybysz Greta | 07 07 | +0,83 +0,72 | 48.46 51.66 | Mamot Maria Kozińska Felicja | 07 07 | +0,55 +0,74 | 46.59 44.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2/6/2018 - 19:36 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 3:09.73 | 161 |
Jarmołowska Helena Gałuszka Magdalena | 08 08 | +0,91 +0,55 | 47.89 | Brońka Anna Kolasa Natalia | 08 08 | +0,74 | 43.39 |
2. | MKS Jordan Kraków 2008 | Jordan Kraków | 3:26.06 | 125 |
Kaczmarczyk Hanna Bobak Oliwia | 08 08 | +0,84 +0,69 | 48.60 1:03.44 | Kozioł Julia Król Julia | 08 08 | +0,84 +0,51 | 47.41 46.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2/6/2018 - 19:44 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 13 | STP Nowy Sącz | 2:13.11 | 314 |
Mółka Bartosz Nowak Wojciech | 05 05 | +0,68 | 35.36 38.19 | Mordarski Filip Nowak Piotr | 05 06 | 27.52 32.04 |
2. | Siemacha Kraków 1 | Siemacha Kraków | 2:19.68 | 272 |
Szczepanik Kacper Kamiński Bartosz | 05 05 | +0,75 +0,33 | 34.48 35.45 | Knapik Michał Sikora Olgierd | 05 05 | +0,30 +0,34 | 34.96 34.79 |
3. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:28.74 | 225 |
Bigaj Gabriel SO Mordarski Szymon SO | 05 05 | +0,62 +0,59 | 38.55 39.52 | Ptaszyński Stanisław Merta Miłosz | 05 06 | +0,44 +0,49 | 36.56 34.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2/6/2018 - 19:44 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:22.40 | 256 |
Jarząb Tymoteusz Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 | +0,72 +0,72 | 34.61 40.72 | Korman Filip Wadas Filip | 06 06 | +0,58 +0,93 | 34.70 32.37 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:24.60 | 245 |
Woźnicki Dominik Bernacik Dawid | 06 06 | +0,62 +0,48 | 36.41 42.32 | Czerwik Krzysztof Machulak Kamil | 06 06 | +0,73 +0,41 | 35.27 30.60 |
3. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:26.28 | 236 |
Mędrek Krzysztof Płonka Bartosz | 06 06 | +0,80 | 36.93 43.51 | Wioska-Kaganiec Wiktor Choma Maksym | 06 06 | 36.13 29.71 |
4. | Delfin 1 | Delfin Nowy Targ | 2:55.97 | 136 |
Zagata Jakub Madyda Michał | 08 06 | +0,69 | 55.98 43.08 | Szyszka Bartłomiej Pastwa Amadeusz | 06 06 | 43.28 33.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2/6/2018 - 19:44 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 11 | STP Nowy Sącz | 2:38.56 | 185 |
Ruchała Adrian Mółka Mateusz | 08 07 | +0,68 +0,67 | 41.16 45.40 | Miczołek Maksymilian Leśniak Franciszek | 07 07 | +0,37 +0,76 | 38.38 33.62 |
2. | Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 2:43.47 | 169 |
Konopczyński Szymon Żarnowiec Michał | 07 07 | +0,69 | Kos Maciej Ciapuła Michał | 07 07 | +0,55 +0,32 | 37.72 35.70 |
3. | Płetwal Zakopane 2 | Płetwal Zakopane | 2:43.56 | 169 |
Wydra Patryk Łacek Patryk | 08 07 | +0,77 +0,53 | 39.08 43.88 | Knapczyk Bartosz Urban Mateusz | 07 07 | +0,53 +0,38 | 40.43 40.17 |
4. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 2:44.56 | 166 |
Gąsiorek Wiktor Przystał Antonio | 07 07 | +0,55 +0,31 | 41.85 44.28 | Kot Kacper Idzik Arkadiusz | 08 07 | +0,81 +0,85 | 41.12 37.31 |
5. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:50.80 | 148 |
Zając Maciej Dawiec Teodor | 07 07 | +0,73 +0,18 | 44.91 49.19 | Wawro Jakub Nizankowski Michał | 07 07 | +0,62 +0,43 | 40.30 36.40 |
6. | MKS Jordan Kraków 2007 | Jordan Kraków | 3:10.17 | 107 |
Paluch Igor Zarzycki Sebastian | 07 07 | +0,74 +0,51 | 46.00 59.59 | Urbański Jakub Stanisz Mikołaj | 07 07 | +0,67 +0,53 | 46.81 37.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2/6/2018 - 19:44 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 3:00.30 | 126 |
Słomski Mikołaj Całka Piotr | 08 08 | +0,75 | Dyda Artur Kowalski Mieszko | 08 08 | +0,71 +0,61 | 45.46 39.73 |
2. | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 3:01.69 | 123 |
Młodzik Maksymilian Niestój Igor | 08 08 | +0,75 | 51.77 50.94 | Wójcikowski Patryk Halkiewicz Maciej | 08 08 | +0,63 +0,64 | 43.11 35.87 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |