Drużynowy Wielobój Dzieci 10 - 11 lat Nowy Targ, 10/6/2018 |
1 - Drużynowy Wielobój Dzieci 10 - 11 lat BLOK I | 10/6/2018 - 10:00 |
Konkurencja 1 10/6/2018 - 10:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:00 |
2 3 4 5 | Mamot Maria Walecka Maria Bajorek Hanna Marszałek Emilia | 07 07 07 07 | Jordan Kraków Wisła Kraków Salwator Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 | Augustyńska Zuzanna Zabawa Dominika Kubic Agata Kołton Aleksandra Hajdo Anna Cała Anastazja | 07 07 07 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 48.94 48.43 46.59 46.76 48.73 50.01 |
Seria 3 z 4, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Woźny Maja Cicha Zofia Całka Alicja Pałys Antonina Węgrzyn Hanna Nocoń Milena | 07 07 07 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.11 43.16 40.29 40.89 43.69 46.13 |
Seria 4 z 4, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Zabawa Emilia Marciniak Aleksandra Kamzol Flawia Baranowska Hanna Buła Maya Stanek Magdalena | 07 07 07 07 07 07 | UKS SP 8 Chrzanów Pro-Swim Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.61 37.39 31.06 37.00 37.61 37.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 10/6/2018 - 10:07 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:07 |
2 3 4 5 | Szyszka Bartłomiej Karpiel Mateusz Wielgus Kacper Klimowicz Jan | 06 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Paluch Igor Kasprzycki Adam Żarnowiec Michał Urbański Jakub Chabasiewicz Jakub Machinko Maciej | 07 07 07 07 07 07 | Jordan Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 53.75 48.55 47.16 47.35 51.00 59.32 |
Seria 3 z 4, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Pastwa Amadeusz Płaczek Mateusz Bogacz Bartosz Ciapuła Michał Glijer Maksym Sakłak Szymon | 06 07 07 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.20 43.85 41.32 42.74 43.87 45.01 |
Seria 4 z 4, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Knapczyk Bartosz Nowakowski Oliwier Giec Kacper Kos Maciej Watycha Aleksander Koczur Maciej | 07 07 07 07 07 07 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.63 36.61 33.67 36.09 38.61 41.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 10/6/2018 - 10:13 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:13 |
2 3 4 | Frączek Katarzyna Mielech Magdalena Pęczek Karolina | 08 08 09 | Wisła Kraków Wisła Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Uchańska Oliwia Andreew Maja Mleczko Anna Chwastowicz Emilia Frączek Zofia Urmańska Amelia | 08 08 09 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Płetwal Zakopane Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 50.96 NT NT NT |
Seria 3 z 6, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Sokołowska Lena Nogieć Michalina Kowaliczek Wiktoria Bobak Oliwia Wąsowicz Izabela Florka Małgorzata | 08 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Pro-Swim Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 49.04 47.57 46.66 47.55 48.33 50.14 |
Seria 4 z 6, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Król Julia Szostak Natasza Malecka Inka Kaczmarczyk Hanna Łakoma Maria Nogieć Barbara | 08 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.89 43.35 42.47 43.28 43.66 46.32 |
Seria 5 z 6, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Woźny Liliana Blacha Maja Kozioł Julia Sądel Oliwia Jakubiec Anna Wrona Maria | 08 08 08 08 08 08 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 40.88 40.07 39.15 39.50 40.14 42.21 |
Seria 6 z 6, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Dygulska Weronika Justyna Litwa Czaja Zuzanna Gracjasz Wiktoria Sawińska Antonina Tokarska Justyna | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Korona Kraków Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 38.75 34.71 32.47 33.89 37.08 38.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 10/6/2018 - 10:23 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:23 |
2 3 4 5 | Walewski Kacper Rzepka Jakub Sadek Kacper Warunek Antoni | 08 08 08 08 | Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Knapek Szymon Lorenc Mikołaj Golc Tomasz Marcinkowski Szymon Hałatek Patryk Łożyński Dariusz | 08 08 08 08 08 08 | Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 50.14 52.79 NT NT |
Seria 3 z 6, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarski Mateusz Szlachcic Jan Żak Bartosz Kleszcz Eryk Tasak Piotr Wołpiuk Michał | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 48.15 46.50 43.38 44.65 46.88 48.67 |
Seria 4 z 6, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Ciupek Dominik Zagata Jakub Heiza Ignacy Fengler Adam Jurkowski Igor Tokarski Szymon | 08 08 08 08 08 10 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 43.04 42.67 41.22 41.75 42.85 43.30 |
Seria 5 z 6, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | Wydra Patryk Plutecki Jakub Sawiński Wojciech Rachwał Patryk Szymański Paweł Tucharz Mikołaj | 08 08 08 08 08 08 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.56 39.12 38.45 39.09 39.62 41.02 |
Seria 6 z 6, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | Szybowski Grzegorz Rolnicki Maksymilian Mastalski Kacper Stawowski Marcin Kawala Szymon Spórna Jan | 08 08 08 08 08 08 | Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.26 35.63 34.73 34.88 36.84 38.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 10/6/2018 - 10:33 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:33 |
2 3 4 5 | Anastazja Wielkiewicz Walecka Maria Bajorek Hanna Skrzypek Jagoda | 06 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Bugajska Marcelina Hajdo Anna Zabawa Dominika Przybysz Greta Woźny Maja Kubic Agata | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:51.02 NT NT NT |
Seria 3 z 5, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 | Grubarek Julia Zabawa Klaudia Mykicka Wiktoria Mamot Maria Jarzyna Klaudia Antos Alicja | 07 07 07 07 07 07 | Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:49.15 1:44.49 1:43.91 1:44.48 1:46.31 1:50.66 |
Seria 4 z 5, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 | Zagata Magdalena Kozińska Felicja Pilas Zuzanna Cicha Zofia Nieciuńska Julia Marszałek Emilia | 06 07 07 07 07 07 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:41.52 1:39.60 1:32.02 1:39.05 1:41.38 1:42.19 |
Seria 5 z 5, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Basista Karolina Walachnia Wiktoria Kamzol Flawia Stanek Magdalena Pałys Antonina Król Karolina | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.00 1:30.11 1:09.47 1:19.96 1:30.34 1:31.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 10/6/2018 - 10:46 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:46 |
2 3 4 5 | Konopczyński Szymon Gołdyn Michał Kasprzycki Adam Pięta Maciej | 07 06 07 07 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Klimowicz Jan Machinko Maciej Karpiel Mateusz Paluch Igor Madyda Michał Zarzycki Sebastian | 07 07 07 07 06 07 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.53 1:39.09 1:34.43 1:36.02 1:39.60 1:43.13 |
Seria 3 z 3, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Sakłak Szymon Urban Mateusz Dakowicz Marcin Łacek Patryk Kieroński Marcel Płaczek Mateusz | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.31 1:22.04 1:18.04 1:21.83 1:27.82 1:31.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 10/6/2018 - 10:53 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:53 |
2 3 4 | Woźny Liliana Pęczek Karolina Mielech Magdalena | 08 09 08 | Wisła Kraków Płetwal Zakopane Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Frączek Zofia Frączek Katarzyna Urmańska Amelia Uchańska Oliwia Sokołowska Lena Andreew Maja | 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Natasza Bobak Oliwia Kowaliczek Wiktoria Kaczmarczyk Hanna Król Julia Chwastowicz Emilia | 08 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:04.63 1:01.93 1:02.16 1:08.37 NT |
Seria 4 z 6, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | Nogieć Barbara Malecka Inka Florka Małgorzata Łakoma Maria Nogieć Michalina Mleczko Anna | 08 08 08 08 08 09 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:01.13 55.62 54.92 55.20 58.25 1:01.33 |
Seria 5 z 6, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Kozioł Julia Sawińska Antonina Blacha Maja Dygulska Weronika Jakubiec Anna Wrona Maria | 08 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 50.79 49.82 49.35 49.73 50.53 53.56 |
Seria 6 z 6, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 | Gracjasz Wiktoria Justyna Litwa Czaja Zuzanna Wąsowicz Izabela Tokarska Justyna Sądel Oliwia | 08 08 08 08 08 08 | Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków Korona Kraków Pro-Swim Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.11 43.90 42.63 43.67 44.50 48.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 10/6/2018 - 11:05 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:05 |
2 3 4 | Lorenc Mikołaj Heiza Ignacy Hałatek Patryk | 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Rzepka Jakub Marcinkowski Szymon Warunek Antoni Łożyński Dariusz Szlachcic Jan Knapek Szymon | 08 08 08 08 08 08 | Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Tucharz Mikołaj Ciupek Dominik Żak Bartosz Rachwał Patryk Wołpiuk Michał Fengler Adam | 08 08 08 08 08 08 | Korona Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Sadek Kacper Szymański Paweł Golc Tomasz Bednarski Mateusz Zagata Jakub Jurkowski Igor | 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:10.43 57.78 1:01.11 NT NT |
Seria 5 z 6, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Wydra Patryk Spórna Jan Tokarski Szymon Sawiński Wojciech Plutecki Jakub Tasak Piotr | 08 08 10 08 08 08 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Salwator Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 54.76 52.13 50.99 51.17 52.14 56.62 |
Seria 6 z 6, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Stawowski Marcin Mastalski Kacper Rolnicki Maksymilian Szybowski Grzegorz Kawala Szymon Kleszcz Eryk | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 49.36 46.35 45.17 45.27 48.24 50.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 10/6/2018 - 11:16 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:16 |
2 3 4 | Augustyńska Zuzanna Marciniak Aleksandra Antos Alicja | 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Pro-Swim Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:21 |
1 2 3 4 5 | Mykicka Wiktoria Anastazja Wielkiewicz Grubarek Julia Całka Alicja Kołton Aleksandra | 07 06 07 07 07 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Wisła Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Jarzyna Klaudia Kozińska Felicja Buła Maya Przybysz Greta Nieciuńska Julia Bajorek Hanna | 07 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Salwator Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Nocoń Milena Cała Anastazja Pilas Zuzanna Bugajska Marcelina Zabawa Klaudia Zabawa Emilia | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | 3:39.41 3:21.40 3:13.05 3:15.00 3:27.51 NT |
Seria 5 z 5, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Król Karolina Basista Karolina Baranowska Hanna Węgrzyn Hanna Walachnia Wiktoria Skrzypek Jagoda | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:02.33 2:54.74 2:37.80 2:51.76 2:57.82 3:03.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 10/6/2018 - 11:38 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:38 |
1 2 3 4 5 | Chabasiewicz Jakub Gołdyn Michał Pędziwiatr Igor Zarzycki Sebastian Szyszka Bartłomiej | 07 06 07 07 06 | Salwator Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 | Żarnowiec Michał Pastwa Amadeusz Ciapuła Michał Konopczyński Szymon Urbański Jakub Pięta Maciej | 07 06 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:20.86 3:07.02 3:00.76 3:01.19 3:12.33 NT |
Seria 3 z 4, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Knapczyk Bartosz Bogacz Bartosz Kos Maciej Koczur Maciej Watycha Aleksander Glijer Maksym | 07 07 07 07 07 07 | Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:58.80 2:50.02 2:46.33 2:48.49 2:53.77 2:59.56 |
Seria 4 z 4, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Dakowicz Marcin Kieroński Marcel Giec Kacper Łacek Patryk Nowakowski Oliwier Urban Mateusz | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Omega Olkusz Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 2:40.92 2:39.24 2:36.96 2:37.57 2:39.78 2:41.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 10/6/2018 - 11:54 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 11:54 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Marszałek Emilia, Cała Anastazja, Walachnia Wiktoria, Cała Anastazja |
2 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 3:04.20 |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:32.66 |
Stanek Magdalena, Skrzypek Jagoda, Pałys Antonina, Baranowska Hanna |
4 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:54.62 |
Basista Karolina, Król Karolina, Cicha Zofia, Pilas Zuzanna |
5 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Bajorek Hanna, Buła Maya, Justyna Litwa, Sawińska Antonina |
6 | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Kozińska Felicja, Przybysz Greta, Mamot Maria, Mykicka Wiktoria |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 10/6/2018 - 11:58 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 11:58 |
2 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:43.47 |
Konopczyński Szymon, Żarnowiec Michał, Kos Maciej, Ciapuła Michał |
3 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | 2:25.00 |
Knapczyk Bartosz, Urban Mateusz, Wydra Patryk, Łacek Patryk |
4 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:38.47 |
Dakowicz Marcin, Glijer Maksym, Nowakowski Oliwier, Sakłak Szymon |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Zarzycki Sebastian, Urbański Jakub, Paluch Igor |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |