Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 15 - 16/6/2018 |
2 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu BLOK II | 16/6/2018 - 10:05 |
Konkurencja 15 16/6/2018 - 10:05 | Kobiet, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 28.73 | 614 | |||
2. | Peciak Katarzyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.23 | 583 | |||
3. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 29.36 | 576 | |||
4. | Kowal Emilia SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.38 | 574 | |||
5. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 29.55 | 565 | |||
6. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.99 | 540 | |||
7. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 30.01 | 539 | |||
8. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 30.03 | 538 | |||
9. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.12 | 533 | |||
10. | Horova Oksana | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.95 | 491 | |||
11. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.18 | 480 | |||
12. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 32.03 | 443 | |||
13. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 32.30 | 432 | |||
14. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 32.56 | 422 | |||
15. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 32.92 | 408 | |||
16. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.01 | 370 | |||
17. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 35.21 | 334 | |||
18. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 37.70 | 272 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16/6/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 30.31 | 523 | |||
2. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 30.39 | 519 | |||
3. | Szkurat Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 30.69 | 504 | |||
4. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 31.31 | 475 | |||
5. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.35 | 473 | |||
6. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.15 | 438 | |||
7. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 32.23 | 435 | |||
8. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.90 | 409 | |||
9. | Jeleń Katarzyna | 04 | Alfa Bukowno | 32.94 | 407 | |||
10. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.98 | 406 | |||
11. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.14 | 400 | |||
12. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 33.17 | 399 | |||
13. | Miernik Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 33.21 | 398 | |||
14. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Alfa Bukowno | 33.54 | 386 | |||
Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 33.54 | 386 | ||||
16. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 33.65 | 382 | |||
17. | Kicińska Anna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 33.69 | 381 | |||
18. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 33.93 | 373 | |||
19. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 34.10 | 367 | |||
20. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 34.38 | 358 | |||
21. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 34.42 | 357 | |||
22. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 34.93 | 342 | |||
23. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 34.98 | 340 | |||
24. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 35.22 | 333 | |||
25. | Kowalska Julia SO | 04 | Unia Oświęcim | 35.42 | 328 | |||
26. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 35.47 | 326 | |||
27. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.64 | 322 | |||
28. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 35.68 | 320 | |||
29. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.81 | 317 | |||
30. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 35.97 | 313 | |||
31. | Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | Victoria Kozy | 36.61 | 297 | |||
32. | Andrzejewska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 37.64 | 273 | |||
33. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-Swim | 39.85 | 230 |
PK | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 34.80 | 345 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16/6/2018 - 10:15 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bałabuch Krystian | 95 | BOSiR Brzesko | 25.48 | 682 | |||
2. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 25.67 | 667 | |||
3. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 25.70 | 664 | |||
4. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 25.75 | 660 | |||
5. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.80 | 657 | |||
6. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 25.92 | 648 | |||
7. | Krzykała Emil SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.18 | 628 | |||
8. | Cieśla Oskar SO | 01 | AZS AWF Katowice | 26.42 | 611 | |||
9. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 26.47 | 608 | |||
10. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 26.57 | 601 | |||
11. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 27.12 | 565 | |||
12. | Synowiec Mikołaj | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.15 | 563 | |||
13. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 27.18 | 562 | |||
14. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.69 | 531 | |||
15. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 27.93 | 517 | |||
16. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 27.99 | 514 | |||
17. | Szarpak Marcin SO | 01 | AZS AWF Katowice | 28.11 | 508 | |||
18. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 28.23 | 501 | |||
19. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.28 | 498 | |||
20. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 28.50 | 487 | |||
21. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 28.68 | 478 | |||
22. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 28.91 | 467 | |||
23. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 29.19 | 453 | |||
24. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 29.71 | 430 | |||
25. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.15 | 411 | |||
26. | Patrzałek Michał | 01 | Sokół Mościce Tarnów | 36.00 | 241 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16/6/2018 - 10:15 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 27.23 | 558 | ||||
2. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 27.36 | 550 | ||||
3. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 27.65 | 533 | ||||
4. | Wrabec Szymon | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 28.12 | 507 | ||||
5. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 28.24 | 501 | ||||
6. | Kuś Aleksander | 04 | Alfa Bukowno | 28.29 | 498 | ||||
7. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 28.45 | 490 | ||||
8. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.10 | 457 | ||||
9. | Malarz Marcin SO | 03 | Unia Oświęcim | 29.25 | 450 | ||||
10. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.26 | 450 | ||||
11. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 29.33 | 447 | ||||
12. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.51 | 439 | ||||
13. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 29.78 | 427 | ||||
14. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.18 | 410 | ||||
15. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 30.25 | 407 | ||||
16. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.42 | 400 | ||||
17. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.48 | 398 | ||||
18. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.70 | 390 | ||||
19. | Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 30.73 | 388 | ||||
20. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.03 | 377 | ||||
21. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.07 | 376 | ||||
22. | Krawczyk Dominik | 04 | Alfa Bukowno | 31.35 | 366 | ||||
23. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 31.78 | 351 | ||||
24. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.85 | 349 | ||||
25. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 31.86 | 348 | ||||
26. | Nosal Milosz SO | 04 | Unia Oświęcim | 31.88 | 348 | ||||
27. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 32.26 | 336 | ||||
28. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.78 | 320 | ||||
29. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 32.86 | 318 | ||||
30. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.02 | 313 | ||||
31. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Unia Oświęcim | 33.51 | 299 | ||||
32. | Skowron Jakub | 03 | Alfa Bukowno | 33.62 | 296 | ||||
33. | Drabczyk Krystian SO | 04 | Unia Oświęcim | 33.93 | 288 | ||||
34. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Unia Oświęcim | 34.20 | 282 | ||||
35. | Boba Arkadiusz SO | 04 | Unia Oświęcim | 34.81 | 267 | ||||
36. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.86 | 266 | ||||
Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 34.86 | 266 | |||||
38. | Rybak Maciej | 04 | Korona Kraków | 35.74 | 247 | ||||
39. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | Unia Oświęcim | 35.81 | 245 | ||||
40. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 36.09 | 240 | ||||
41. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 37.19 | 219 | ||||
DYSKW. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:10) |
PK | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 34.40 | 277 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16/6/2018 - 10:28 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.01 | 664 | |||
2. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.76 | 618 | |||
3. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 31.79 | 616 | |||
4. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 32.35 | 585 | |||
5. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 33.41 | 531 | |||
6. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 33.60 | 522 | |||
7. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 40.23 | 304 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16/6/2018 - 10:28 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.31 | 645 | |||
2. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 33.55 | 524 | |||
3. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.87 | 509 | |||
4. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk. | 33.98 | 505 | |||
5. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.35 | 488 | |||
6. | Bajorek Maria | 04 | Salwator Kraków | 34.43 | 485 | |||
7. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.75 | 472 | |||
8. | Kicińska Anna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 34.93 | 464 | |||
9. | Jeleń Katarzyna | 04 | Alfa Bukowno | 36.12 | 420 | |||
10. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.35 | 412 | |||
11. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.36 | 412 | |||
12. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha Kraków | 38.17 | 356 | |||
13. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 38.48 | 347 | |||
14. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Alfa Bukowno | 38.92 | 336 | |||
15. | Andrzejewska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 39.05 | 332 | |||
16. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 41.96 | 268 | |||
17. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-Swim | 42.29 | 261 | |||
18. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 43.58 | 239 |
PK | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.03 | 390 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16/6/2018 - 10:34 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 26.24 | 768 | |||
2. | Milbrant Kacper SO | 01 | AZS AWF Katowice | 28.78 | 582 | |||
3. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.81 | 580 | |||
4. | Suchański Przemysław SO | 01 | Unia Oświęcim | 29.00 | 569 | |||
5. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.27 | 554 | |||
6. | Pazik Wojciech | 01 | SMS Kraków | 29.62 | 534 | |||
7. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.70 | 530 | |||
8. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 30.12 | 508 | |||
9. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.44 | 492 | |||
10. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 30.96 | 468 | |||
11. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 34.25 | 345 | |||
12. | Patrzałek Michał | 01 | Sokół Mościce Tarnów | 41.90 | 188 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16/6/2018 - 10:34 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Alfa Bukowno | 29.13 | 562 | |||
2. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 29.68 | 531 | |||
3. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.83 | 523 | |||
4. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.33 | 451 | |||
5. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.37 | 450 | |||
6. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 31.42 | 447 | |||
7. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.11 | 419 | |||
8. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 32.29 | 412 | |||
9. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 32.97 | 387 | |||
10. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.19 | 347 | |||
11. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 34.35 | 342 | |||
12. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 34.47 | 339 | |||
13. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.55 | 336 | |||
14. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 37.83 | 256 | |||
15. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.98 | 234 | |||
16. | Skowron Jakub | 03 | Alfa Bukowno | 39.56 | 224 | |||
17. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 40.27 | 212 | |||
18. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 40.87 | 203 | |||
19. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 41.42 | 195 | |||
20. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha Kraków | 42.04 | 186 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 16/6/2018 - 10:42 | Kobiet, 400m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Nita Daria SO | 01 | Korona Kraków | 4:34.96 | 636 | 1:06.31 | 1:10.27 | 1:10.01 | 1:08.37 |
50m: 100m: | 31.48 1:06.31 | 31.48 34.83 | 150m: 200m: | 1:41.44 2:16.58 | 35.13 35.14 | 250m: 300m: | 2:51.31 3:26.59 | 34.73 35.28 | 350m: 400m: | 4:00.82 4:34.96 | 34.23 34.14 |
2. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:39.82 | 603 | 1:06.77 | 1:10.94 | 1:11.49 | 1:10.62 |
50m: 100m: | 31.83 1:06.77 | 31.83 34.94 | 150m: 200m: | 1:42.04 2:17.71 | 35.27 35.67 | 250m: 300m: | 2:53.24 3:29.20 | 35.53 35.96 | 350m: 400m: | 4:04.76 4:39.82 | 35.56 35.06 |
3. | Kosińska Dominika SO | 01 | AZS AWF Katowice | 4:43.18 | 582 | 1:08.06 | 1:11.54 | 1:12.71 | 1:10.87 |
50m: 100m: | 32.76 1:08.06 | 32.76 35.30 | 150m: 200m: | 1:43.39 2:19.60 | 35.33 36.21 | 250m: 300m: | 2:55.95 3:32.31 | 36.35 36.36 | 350m: 400m: | 4:08.17 4:43.18 | 35.86 35.01 |
4. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:48.23 | 552 | 1:10.31 | 1:13.70 | 1:14.14 | 1:10.08 |
50m: 100m: | 33.44 1:10.31 | 33.44 36.87 | 150m: 200m: | 1:47.32 2:24.01 | 37.01 36.69 | 250m: 300m: | 3:01.55 3:38.15 | 37.54 36.60 | 350m: 400m: | 4:14.59 4:48.23 | 36.44 33.64 |
5. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:48.84 | 548 | 1:07.86 | 1:12.16 | 1:14.69 | 1:14.13 |
50m: 100m: | 32.47 1:07.86 | 32.47 35.39 | 150m: 200m: | 1:43.45 2:20.02 | 35.59 36.57 | 250m: 300m: | 2:57.18 3:34.71 | 37.16 37.53 | 350m: 400m: | 4:12.04 4:48.84 | 37.33 36.80 |
6. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 4:50.76 | 537 | 1:08.76 | 1:13.90 | 1:14.82 | 1:13.28 |
50m: 100m: | 33.06 1:08.76 | 33.06 35.70 | 150m: 200m: | 1:45.32 2:22.66 | 36.56 37.34 | 250m: 300m: | 2:59.88 3:37.48 | 37.22 37.60 | 350m: 400m: | 4:14.95 4:50.76 | 37.47 35.81 |
7. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:59.85 | 490 | 1:11.22 | 1:16.79 | 1:16.69 | 1:15.15 |
50m: 100m: | 34.12 1:11.22 | 34.12 37.10 | 150m: 200m: | 1:49.16 2:28.01 | 37.94 38.85 | 250m: 300m: | 3:06.13 3:44.70 | 38.12 38.57 | 350m: 400m: | 4:22.92 4:59.85 | 38.22 36.93 |
8. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 5:20.74 | 400 | 1:16.26 | 1:21.36 | 1:23.53 | 1:19.59 |
50m: 100m: | 36.41 1:16.26 | 36.41 39.85 | 150m: 200m: | 1:56.73 2:37.62 | 40.47 40.89 | 250m: 300m: | 3:19.04 4:01.15 | 41.42 42.11 | 350m: 400m: | 4:42.88 5:20.74 | 41.73 37.86 |
9. | Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 5:27.06 | 377 | 1:15.69 | 1:22.85 | 1:24.43 | 1:24.09 |
50m: 100m: | 36.18 1:15.69 | 36.18 39.51 | 150m: 200m: | 1:57.14 2:38.54 | 41.45 41.40 | 250m: 300m: | 3:21.38 4:02.97 | 42.84 41.59 | 350m: 400m: | 4:46.01 5:27.06 | 43.04 41.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 16/6/2018 - 10:42 | Dziewcząt, 400m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Kuziów Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:47.53 | 556 | 1:09.63 | 1:13.92 | 1:13.23 | 1:10.75 |
50m: 100m: | 33.76 1:09.63 | 33.76 35.87 | 150m: 200m: | 1:46.39 2:23.55 | 36.76 37.16 | 250m: 300m: | 3:00.64 3:36.78 | 37.09 36.14 | 350m: 400m: | 4:13.17 4:47.53 | 36.39 34.36 |
2. | Miernik Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:50.14 | 541 | 1:09.11 | 1:14.42 | 1:15.04 | 1:11.57 |
50m: 100m: | 32.88 1:09.11 | 32.88 36.23 | 150m: 200m: | 1:46.40 2:23.53 | 37.29 37.13 | 250m: 300m: | 3:01.05 3:38.57 | 37.52 37.52 | 350m: 400m: | 4:14.63 4:50.14 | 36.06 35.51 |
3. | Szkurat Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:51.39 | 534 | 1:10.50 | 1:14.53 | 1:13.98 | 1:12.38 |
50m: 100m: | 33.51 1:10.50 | 33.51 36.99 | 150m: 200m: | 1:47.98 2:25.03 | 37.48 37.05 | 250m: 300m: | 3:01.85 3:39.01 | 36.82 37.16 | 350m: 400m: | 4:15.72 4:51.39 | 36.71 35.67 |
4. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:55.07 | 514 | 1:12.71 | 1:15.43 | 1:14.54 | 1:12.39 |
50m: 100m: | 34.61 1:12.71 | 34.61 38.10 | 150m: 200m: | 1:50.98 2:28.14 | 38.27 37.16 | 250m: 300m: | 3:05.66 3:42.68 | 37.52 37.02 | 350m: 400m: | 4:19.28 4:55.07 | 36.60 35.79 |
5. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:56.13 | 509 | 1:09.92 | 1:14.79 | 1:15.78 | 1:15.64 |
50m: 100m: | 33.51 1:09.92 | 33.51 36.41 | 150m: 200m: | 1:47.47 2:24.71 | 37.55 37.24 | 250m: 300m: | 3:02.68 3:40.49 | 37.97 37.81 | 350m: 400m: | 4:18.80 4:56.13 | 38.31 37.33 |
Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:56.13 | 509 | 1:11.09 | 1:15.99 | 1:16.21 | 1:12.84 |
50m: 100m: | 33.84 1:11.09 | 33.84 37.25 | 150m: 200m: | 1:48.97 2:27.08 | 37.88 38.11 | 250m: 300m: | 3:04.94 3:43.29 | 37.86 38.35 | 350m: 400m: | 4:20.99 4:56.13 | 37.70 35.14 |
7. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:56.43 | 507 | 1:11.66 | 1:16.31 | 1:16.15 | 1:12.31 |
50m: 100m: | 33.97 1:11.66 | 33.97 37.69 | 150m: 200m: | 1:49.71 2:27.97 | 38.05 38.26 | 250m: 300m: | 3:05.98 3:44.12 | 38.01 38.14 | 350m: 400m: | 4:21.31 4:56.43 | 37.19 35.12 |
8. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:03.68 | 472 | 1:12.40 | 1:17.03 | 1:17.70 | 1:16.55 |
50m: 100m: | 34.09 1:12.40 | 34.09 38.31 | 150m: 200m: | 1:50.89 2:29.43 | 38.49 38.54 | 250m: 300m: | 3:08.01 3:47.13 | 38.58 39.12 | 350m: 400m: | 4:25.42 5:03.68 | 38.29 38.26 |
9. | Dyduch Martyna SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:08.73 | 449 | 1:13.20 | 1:19.68 | 1:19.27 | 1:16.58 |
50m: 100m: | 34.39 1:13.20 | 34.39 38.81 | 150m: 200m: | 1:52.98 2:32.88 | 39.78 39.90 | 250m: 300m: | 3:12.50 3:52.15 | 39.62 39.65 | 350m: 400m: | 4:31.43 5:08.73 | 39.28 37.30 |
10. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:10.38 | 442 | 1:14.37 | 1:19.20 | 1:18.98 | 1:17.83 |
50m: 100m: | 35.52 1:14.37 | 35.52 38.85 | 150m: 200m: | 1:54.13 2:33.57 | 39.76 39.44 | 250m: 300m: | 3:13.47 3:52.55 | 39.90 39.08 | 350m: 400m: | 4:32.15 5:10.38 | 39.60 38.23 |
11. | Chowaniec Oliwia SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:20.72 | 400 | 1:16.69 | 1:23.30 | 1:22.12 | 1:18.61 |
50m: 100m: | 36.37 1:16.69 | 36.37 40.32 | 150m: 200m: | 1:58.54 2:39.99 | 41.85 41.45 | 250m: 300m: | 3:21.95 4:02.11 | 41.96 40.16 | 350m: 400m: | 4:42.52 5:20.72 | 40.41 38.20 |
12. | Kowalska Julia SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:20.83 | 400 | 1:16.80 | 1:22.22 | 1:22.05 | 1:19.76 |
50m: 100m: | 36.56 1:16.80 | 36.56 40.24 | 150m: 200m: | 1:58.76 2:39.02 | 41.96 40.26 | 250m: 300m: | 3:20.60 4:01.07 | 41.58 40.47 | 350m: 400m: | 4:43.30 5:20.83 | 42.23 37.53 |
13. | Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | Victoria Kozy | 5:23.38 | 390 | 1:16.72 | 1:24.54 | 1:23.87 | 1:18.25 |
50m: 100m: | 36.07 1:16.72 | 36.07 40.65 | 150m: 200m: | 1:59.14 2:41.26 | 42.42 42.12 | 250m: 300m: | 3:23.74 4:05.13 | 42.48 41.39 | 350m: 400m: | 4:46.04 5:23.38 | 40.91 37.34 |
14. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 5:23.53 | 390 | 1:16.69 | 1:25.12 | 1:24.04 | 1:17.68 |
50m: 100m: | 36.16 1:16.69 | 36.16 40.53 | 150m: 200m: | 1:59.38 2:41.81 | 42.69 42.43 | 250m: 300m: | 3:23.88 4:05.85 | 42.07 41.97 | 350m: 400m: | 4:47.09 5:23.53 | 41.24 36.44 |
15. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:41.74 | 331 | 1:17.74 | 1:27.17 | 1:28.64 | 1:28.19 |
50m: 100m: | 36.30 1:17.74 | 36.30 41.44 | 150m: 200m: | 2:00.93 2:44.91 | 43.19 43.98 | 250m: 300m: | 3:28.89 4:13.55 | 43.98 44.66 | 350m: 400m: | 4:58.52 5:41.74 | 44.97 43.22 |
PK | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:01.39 | 482 | 1:13.84 | 1:18.02 | 1:16.94 | 1:12.59 |
50m: 100m: | 35.22 1:13.84 | 35.22 38.62 | 150m: 200m: | 1:53.05 2:31.86 | 39.21 38.81 | 250m: 300m: | 3:10.23 3:48.80 | 38.37 38.57 | 350m: 400m: | 4:25.22 5:01.39 | 36.42 36.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 16/6/2018 - 11:06 | Mężczyzn, 400m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Krzykała Emil SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:15.18 | 641 | 1:03.41 | 1:07.62 | 1:03.13 | 1:01.02 |
50m: 100m: | 29.83 1:03.41 | 29.83 33.58 | 150m: 200m: | 1:37.13 2:11.03 | 33.72 33.90 | 250m: 300m: | 2:42.50 3:14.16 | 31.47 31.66 | 350m: 400m: | 3:45.14 4:15.18 | 30.98 30.04 |
2. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:20.55 | 602 | 1:02.37 | 1:06.41 | 1:06.46 | 1:05.31 |
50m: 100m: | 29.62 1:02.37 | 29.62 32.75 | 150m: 200m: | 1:35.78 2:08.78 | 33.41 33.00 | 250m: 300m: | 2:41.97 3:15.24 | 33.19 33.27 | 350m: 400m: | 3:47.29 4:20.55 | 32.05 33.26 |
3. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:22.26 | 590 | 1:02.29 | 1:07.16 | 1:06.93 | 1:05.88 |
50m: 100m: | 29.63 1:02.29 | 29.63 32.66 | 150m: 200m: | 1:35.71 2:09.45 | 33.42 33.74 | 250m: 300m: | 2:43.01 3:16.38 | 33.56 33.37 | 350m: 400m: | 3:50.04 4:22.26 | 33.66 32.22 |
4. | Nowak Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:25.20 | 571 | 1:02.12 | 1:06.81 | 1:07.86 | 1:08.41 |
50m: 100m: | 29.72 1:02.12 | 29.72 32.40 | 150m: 200m: | 1:35.47 2:08.93 | 33.35 33.46 | 250m: 300m: | 2:42.72 3:16.79 | 33.79 34.07 | 350m: 400m: | 3:51.29 4:25.20 | 34.50 33.91 |
5. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:27.09 | 559 | 1:03.01 | 1:08.51 | 1:08.31 | 1:07.26 |
50m: 100m: | 29.66 1:03.01 | 29.66 33.35 | 150m: 200m: | 1:37.59 2:11.52 | 34.58 33.93 | 250m: 300m: | 2:45.48 3:19.83 | 33.96 34.35 | 350m: 400m: | 3:54.21 4:27.09 | 34.38 32.88 |
6. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:27.52 | 556 | 1:03.56 | 1:08.36 | 1:08.23 | 1:07.37 |
50m: 100m: | 30.37 1:03.56 | 30.37 33.19 | 150m: 200m: | 1:37.84 2:11.92 | 34.28 34.08 | 250m: 300m: | 2:46.15 3:20.15 | 34.23 34.00 | 350m: 400m: | 3:54.32 4:27.52 | 34.17 33.20 |
7. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 4:36.52 | 504 | 1:05.17 | 1:10.63 | 1:11.12 | 1:09.60 |
50m: 100m: | 30.85 1:05.17 | 30.85 34.32 | 150m: 200m: | 1:40.58 2:15.80 | 35.41 35.22 | 250m: 300m: | 2:51.29 3:26.92 | 35.49 35.63 | 350m: 400m: | 4:02.85 4:36.52 | 35.93 33.67 |
8. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:38.18 | 495 | 1:04.69 | 1:10.93 | 1:12.09 | 1:10.47 |
50m: 100m: | 30.39 1:04.69 | 30.39 34.30 | 150m: 200m: | 1:39.95 2:15.62 | 35.26 35.67 | 250m: 300m: | 2:51.51 3:27.71 | 35.89 36.20 | 350m: 400m: | 4:04.26 4:38.18 | 36.55 33.92 |
9. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 4:41.72 | 476 | 1:05.21 | 1:11.09 | 1:12.82 | 1:12.60 |
50m: 100m: | 30.73 1:05.21 | 30.73 34.48 | 150m: 200m: | 1:40.64 2:16.30 | 35.43 35.66 | 250m: 300m: | 2:52.31 3:29.12 | 36.01 36.81 | 350m: 400m: | 4:05.85 4:41.72 | 36.73 35.87 |
10. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:01.19 | 390 | 1:06.09 | 1:15.39 | 1:20.18 | 1:19.53 |
50m: 100m: | 30.66 1:06.09 | 30.66 35.43 | 150m: 200m: | 1:43.09 2:21.48 | 37.00 38.39 | 250m: 300m: | 3:01.25 3:41.66 | 39.77 40.41 | 350m: 400m: | 4:22.37 5:01.19 | 40.71 38.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 16/6/2018 - 11:06 | Chłopców, 400m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:16.29 | 633 | 1:02.53 | 1:06.35 | 1:04.95 | 1:02.46 |
50m: 100m: | 29.77 1:02.53 | 29.77 32.76 | 150m: 200m: | 1:35.83 2:08.88 | 33.30 33.05 | 250m: 300m: | 2:41.39 3:13.83 | 32.51 32.44 | 350m: 400m: | 3:45.56 4:16.29 | 31.73 30.73 |
2. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:23.23 | 584 | 1:03.20 | 1:07.15 | 1:07.99 | 1:04.89 |
50m: 100m: | 29.88 1:03.20 | 29.88 33.32 | 150m: 200m: | 1:36.66 2:10.35 | 33.46 33.69 | 250m: 300m: | 2:44.45 3:18.34 | 34.10 33.89 | 350m: 400m: | 3:52.34 4:23.23 | 34.00 30.89 |
3. | Zalewski Sebastian SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:24.06 | 578 | 1:03.14 | 1:06.56 | 1:07.40 | 1:06.96 |
50m: 100m: | 30.19 1:03.14 | 30.19 32.95 | 150m: 200m: | 1:36.38 2:09.70 | 33.24 33.32 | 250m: 300m: | 2:43.41 3:17.10 | 33.71 33.69 | 350m: 400m: | 3:51.12 4:24.06 | 34.02 32.94 |
4. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:25.83 | 567 | 1:04.36 | 1:07.90 | 1:06.36 | 1:07.21 |
50m: 100m: | 30.93 1:04.36 | 30.93 33.43 | 150m: 200m: | 1:38.18 2:12.26 | 33.82 34.08 | 250m: 300m: | 2:45.19 3:18.62 | 32.93 33.43 | 350m: 400m: | 3:52.46 4:25.83 | 33.84 33.37 |
5. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:26.37 | 563 | 1:03.18 | 1:07.75 | 1:08.79 | 1:06.65 |
50m: 100m: | 29.89 1:03.18 | 29.89 33.29 | 150m: 200m: | 1:36.96 2:10.93 | 33.78 33.97 | 250m: 300m: | 2:45.33 3:19.72 | 34.40 34.39 | 350m: 400m: | 3:53.41 4:26.37 | 33.69 32.96 |
6. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:26.45 | 563 | 1:03.43 | 1:08.78 | 1:08.38 | 1:05.86 |
50m: 100m: | 29.50 1:03.43 | 29.50 33.93 | 150m: 200m: | 1:37.36 2:12.21 | 33.93 34.85 | 250m: 300m: | 2:45.45 3:20.59 | 33.24 35.14 | 350m: 400m: | 3:53.83 4:26.45 | 33.24 32.62 |
7. | Swojnóg Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:28.32 | 551 | 1:03.45 | 1:07.91 | 1:08.66 | 1:08.30 |
50m: 100m: | 30.05 1:03.45 | 30.05 33.40 | 150m: 200m: | 1:37.32 2:11.36 | 33.87 34.04 | 250m: 300m: | 2:45.43 3:20.02 | 34.07 34.59 | 350m: 400m: | 3:54.39 4:28.32 | 34.37 33.93 |
8. | Majewski Maksym SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:32.08 | 529 | 1:04.78 | 1:09.63 | 1:10.89 | 1:06.78 |
50m: 100m: | 30.32 1:04.78 | 30.32 34.46 | 150m: 200m: | 1:39.39 2:14.41 | 34.61 35.02 | 250m: 300m: | 2:50.12 3:25.30 | 35.71 35.18 | 350m: 400m: | 3:59.23 4:32.08 | 33.93 32.85 |
9. | Piela Michał SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:35.08 | 512 | 1:06.46 | 1:10.65 | 1:10.67 | 1:07.30 |
50m: 100m: | 31.55 1:06.46 | 31.55 34.91 | 150m: 200m: | 1:41.61 2:17.11 | 35.15 35.50 | 250m: 300m: | 2:52.47 3:27.78 | 35.36 35.31 | 350m: 400m: | 4:02.51 4:35.08 | 34.73 32.57 |
10. | Wrabec Szymon | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 4:36.01 | 506 | 1:03.55 | 1:10.95 | 1:11.04 | 1:10.47 |
50m: 100m: | 29.75 1:03.55 | 29.75 33.80 | 150m: 200m: | 1:38.91 2:14.50 | 35.36 35.59 | 250m: 300m: | 2:50.14 3:25.54 | 35.64 35.40 | 350m: 400m: | 4:01.27 4:36.01 | 35.73 34.74 |
11. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:36.13 | 506 | 1:05.09 | 1:11.12 | 1:10.70 | 1:09.22 |
50m: 100m: | 30.95 1:05.09 | 30.95 34.14 | 150m: 200m: | 1:40.58 2:16.21 | 35.49 35.63 | 250m: 300m: | 2:51.86 3:26.91 | 35.65 35.05 | 350m: 400m: | 4:01.95 4:36.13 | 35.04 34.18 |
12. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:36.46 | 504 | 1:04.40 | 1:10.89 | 1:12.05 | 1:09.12 |
50m: 100m: | 30.80 1:04.40 | 30.80 33.60 | 150m: 200m: | 1:39.66 2:15.29 | 35.26 35.63 | 250m: 300m: | 2:51.20 3:27.34 | 35.91 36.14 | 350m: 400m: | 4:02.56 4:36.46 | 35.22 33.90 |
13. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:36.47 | 504 | 1:07.63 | 1:11.03 | 1:11.11 | 1:06.70 |
50m: 100m: | 31.67 1:07.63 | 31.67 35.96 | 150m: 200m: | 1:43.54 2:18.66 | 35.91 35.12 | 250m: 300m: | 2:54.12 3:29.77 | 35.46 35.65 | 350m: 400m: | 4:03.32 4:36.47 | 33.55 33.15 |
14. | Para Mikołaj SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:37.75 | 497 | 1:05.68 | 1:10.03 | 1:10.77 | 1:11.27 |
50m: 100m: | 30.85 1:05.68 | 30.85 34.83 | 150m: 200m: | 1:40.34 2:15.71 | 34.66 35.37 | 250m: 300m: | 2:50.88 3:26.48 | 35.17 35.60 | 350m: 400m: | 4:01.81 4:37.75 | 35.33 35.94 |
15. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 4:41.00 | 480 | 1:07.24 | 1:12.43 | 1:12.49 | 1:08.84 |
50m: 100m: | 31.70 1:07.24 | 31.70 35.54 | 150m: 200m: | 1:43.52 2:19.67 | 36.28 36.15 | 250m: 300m: | 2:56.06 3:32.16 | 36.39 36.10 | 350m: 400m: | 4:07.74 4:41.00 | 35.58 33.26 |
16. | Juda Dominik SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:41.47 | 477 | 1:08.14 | 1:12.52 | 1:12.31 | 1:08.50 |
50m: 100m: | 32.47 1:08.14 | 32.47 35.67 | 150m: 200m: | 1:44.54 2:20.66 | 36.40 36.12 | 250m: 300m: | 2:56.78 3:32.97 | 36.12 36.19 | 350m: 400m: | 4:08.91 4:41.47 | 35.94 32.56 |
17. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:43.27 | 468 | 1:07.45 | 1:12.87 | 1:12.56 | 1:10.39 |
50m: 100m: | 31.78 1:07.45 | 31.78 35.67 | 150m: 200m: | 1:43.79 2:20.32 | 36.34 36.53 | 250m: 300m: | 2:56.71 3:32.88 | 36.39 36.17 | 350m: 400m: | 4:08.97 4:43.27 | 36.09 34.30 |
18. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:45.35 | 458 | 1:07.17 | 1:12.99 | 1:13.38 | 1:11.81 |
50m: 100m: | 31.70 1:07.17 | 31.70 35.47 | 150m: 200m: | 1:43.86 2:20.16 | 36.69 36.30 | 250m: 300m: | 2:56.79 3:33.54 | 36.63 36.75 | 350m: 400m: | 4:10.49 4:45.35 | 36.95 34.86 |
19. | Drabczyk Krystian SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:50.36 | 435 | 1:10.07 | 1:13.96 | 1:14.56 | 1:11.77 |
50m: 100m: | 33.65 1:10.07 | 33.65 36.42 | 150m: 200m: | 1:46.85 2:24.03 | 36.78 37.18 | 250m: 300m: | 3:01.36 3:38.59 | 37.33 37.23 | 350m: 400m: | 4:15.59 4:50.36 | 37.00 34.77 |
20. | Roman Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:51.49 | 430 | 1:07.78 | 1:14.06 | 1:15.19 | 1:14.46 |
50m: 100m: | 31.65 1:07.78 | 31.65 36.13 | 150m: 200m: | 1:44.61 2:21.84 | 36.83 37.23 | 250m: 300m: | 2:59.03 3:37.03 | 37.19 38.00 | 350m: 400m: | 4:15.28 4:51.49 | 38.25 36.21 |
21. | Marszałek Stanisław SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:56.59 | 408 | 1:10.16 | 1:18.11 | 1:16.14 | 1:12.18 |
50m: 100m: | 33.22 1:10.16 | 33.22 36.94 | 150m: 200m: | 1:49.00 2:28.27 | 38.84 39.27 | 250m: 300m: | 3:06.89 3:44.41 | 38.62 37.52 | 350m: 400m: | 4:22.27 4:56.59 | 37.86 34.32 |
22. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 4:56.80 | 407 | 1:10.13 | 1:16.59 | 1:16.62 | 1:13.46 |
50m: 100m: | 32.80 1:10.13 | 32.80 37.33 | 150m: 200m: | 1:48.81 2:26.72 | 38.68 37.91 | 250m: 300m: | 3:05.36 3:43.34 | 38.64 37.98 | 350m: 400m: | 4:21.57 4:56.80 | 38.23 35.23 |
23. | Ryszka Kacper SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:57.28 | 405 | 1:11.75 | 1:17.10 | 1:15.67 | 1:12.76 |
50m: 100m: | 34.05 1:11.75 | 34.05 37.70 | 150m: 200m: | 1:50.17 2:28.85 | 38.42 38.68 | 250m: 300m: | 3:06.57 3:44.52 | 37.72 37.95 | 350m: 400m: | 4:22.00 4:57.28 | 37.48 35.28 |
24. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:57.90 | 403 | 1:09.97 | 1:16.07 | 1:18.44 | 1:13.42 |
50m: 100m: | 33.09 1:09.97 | 33.09 36.88 | 150m: 200m: | 1:47.85 2:26.04 | 37.88 38.19 | 250m: 300m: | 3:05.47 3:44.48 | 39.43 39.01 | 350m: 400m: | 4:21.70 4:57.90 | 37.22 36.20 |
25. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:58.68 | 400 | 1:10.76 | 1:18.32 | 1:16.31 | 1:13.29 |
50m: 100m: | 33.84 1:10.76 | 33.84 36.92 | 150m: 200m: | 1:49.67 2:29.08 | 38.91 39.41 | 250m: 300m: | 3:07.70 3:45.39 | 38.62 37.69 | 350m: 400m: | 4:23.91 4:58.68 | 38.52 34.77 |
26. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 4:59.63 | 396 | 1:10.57 | 1:15.76 | 1:18.13 | 1:15.17 |
50m: 100m: | 33.33 1:10.57 | 33.33 37.24 | 150m: 200m: | 1:48.24 2:26.33 | 37.67 38.09 | 250m: 300m: | 3:05.60 3:44.46 | 39.27 38.86 | 350m: 400m: | 4:23.54 4:59.63 | 39.08 36.09 |
27. | Cierpiał Wiktor SO | 04 | Unia Oświęcim | 4:59.65 | 396 | 1:10.78 | 1:16.66 | 1:16.83 | 1:15.38 |
50m: 100m: | 33.63 1:10.78 | 33.63 37.15 | 150m: 200m: | 1:48.95 2:27.44 | 38.17 38.49 | 250m: 300m: | 3:05.60 3:44.27 | 38.16 38.67 | 350m: 400m: | 4:22.61 4:59.65 | 38.34 37.04 |
28. | Krawczyk Dominik | 04 | Alfa Bukowno | 5:04.42 | 377 | 1:12.25 | 1:20.70 | 1:16.79 | 1:14.68 |
50m: 100m: | 33.56 1:12.25 | 33.56 38.69 | 150m: 200m: | 1:52.56 2:32.95 | 40.31 40.39 | 250m: 300m: | 3:11.83 3:49.74 | 38.88 37.91 | 350m: 400m: | 4:29.46 5:04.42 | 39.72 34.96 |
29. | Boba Arkadiusz SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:06.99 | 368 | 1:14.63 | 1:19.02 | 1:18.55 | 1:14.79 |
50m: 100m: | 35.03 1:14.63 | 35.03 39.60 | 150m: 200m: | 1:54.86 2:33.65 | 40.23 38.79 | 250m: 300m: | 3:13.08 3:52.20 | 39.43 39.12 | 350m: 400m: | 4:30.25 5:06.99 | 38.05 36.74 |
30. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:13.59 | 345 | 1:13.27 | 1:20.04 | 1:20.80 | 1:19.48 |
50m: 100m: | 34.50 1:13.27 | 34.50 38.77 | 150m: 200m: | 1:53.36 2:33.31 | 40.09 39.95 | 250m: 300m: | 3:13.84 3:54.11 | 40.53 40.27 | 350m: 400m: | 4:33.97 5:13.59 | 39.86 39.62 |
31. | Kołodziejczyk Eryk SO | 04 | Unia Oświęcim | 5:17.50 | 333 | 1:16.00 | 1:21.62 | 1:21.68 | 1:18.20 |
50m: 100m: | 36.15 1:16.00 | 36.15 39.85 | 150m: 200m: | 1:56.33 2:37.62 | 40.33 41.29 | 250m: 300m: | 3:18.48 3:59.30 | 40.86 40.82 | 350m: 400m: | 4:39.86 5:17.50 | 40.56 37.64 |
32. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 5:21.95 | 319 | 1:14.86 | 1:23.13 | 1:23.05 | 1:20.91 |
50m: 100m: | 34.60 1:14.86 | 34.60 40.26 | 150m: 200m: | 1:56.69 2:37.99 | 41.83 41.30 | 250m: 300m: | 3:19.18 4:01.04 | 41.19 41.86 | 350m: 400m: | 4:42.41 5:21.95 | 41.37 39.54 |
33. | Rybak Maciej | 04 | Korona Kraków | 5:25.38 | 309 | 1:16.80 | 1:23.63 | 1:24.19 | 1:20.76 |
50m: 100m: | 36.36 1:16.80 | 36.36 40.44 | 150m: 200m: | 1:59.01 2:40.43 | 42.21 41.42 | 250m: 300m: | 3:22.57 4:04.62 | 42.14 42.05 | 350m: 400m: | 4:45.80 5:25.38 | 41.18 39.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16/6/2018 - 11:41 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:41.91 | 634 | 1:18.37 | 1:23.54 | ||||
2. | Motyl Sara | 03 | AZS PŁ Łódź | 2:44.22 | 607 | 1:19.51 | 1:24.71 | ||||
3. | Wilczek Renata SO | 04 | Płetwal Zakopane | 2:49.73 | 550 | 1:21.44 | 1:28.29 | ||||
4. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:50.48 | 543 | 1:22.71 | 1:27.77 | ||||
5. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:51.91 | 529 | 1:22.79 | 1:29.12 | ||||
6. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:52.47 | 524 | 1:24.14 | 1:28.33 | ||||
7. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:55.02 | 502 | 1:24.30 | 1:30.72 | ||||
8. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 2:56.34 | 490 | 1:24.17 | 1:32.17 | ||||
9. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:57.13 | 484 | 1:25.29 | 1:31.84 | ||||
10. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:00.04 | 461 | 1:26.54 | 1:33.50 | ||||
11. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:05.28 | 423 | 1:29.52 | 1:35.76 | ||||
12. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:05.32 | 422 | 1:28.39 | 1:36.93 | ||||
13. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha Kraków | 3:07.58 | 407 | 1:30.68 | 1:36.90 | ||||
14. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:09.39 | 396 | 1:31.79 | 1:37.60 | ||||
15. | Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 3:19.47 | 339 | 1:35.72 | 1:43.75 | ||||
16. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 3:36.73 | 264 | 1:43.43 | 1:53.30 | ||||
DYSKW. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16/6/2018 - 11:41 | Kobiet, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:41.91 | 634 | 1:18.37 | 1:23.54 | ||||
2. | Kłusek Maria | 02 | Shark Rudna | 2:56.34 | 490 | 1:24.17 | 1:32.17 | ||||
3. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:00.04 | 461 | 1:26.54 | 1:33.50 | ||||
4. | Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 3:19.47 | 339 | 1:35.72 | 1:43.75 | ||||
DYSKW. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16/6/2018 - 11:41 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Motyl Sara | 03 | AZS PŁ Łódź | 2:44.22 | 607 | 1:19.51 | 1:24.71 | |||
2. | Wilczek Renata SO | 04 | Płetwal Zakopane | 2:49.73 | 550 | 1:21.44 | 1:28.29 | |||
3. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:50.48 | 543 | 1:22.71 | 1:27.77 | |||
4. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:51.91 | 529 | 1:22.79 | 1:29.12 | |||
5. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:52.47 | 524 | 1:24.14 | 1:28.33 | |||
6. | Panek Nikola | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:55.02 | 502 | 1:24.30 | 1:30.72 | |||
7. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:57.13 | 484 | 1:25.29 | 1:31.84 | |||
8. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:05.28 | 423 | 1:29.52 | 1:35.76 | |||
9. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:05.32 | 422 | 1:28.39 | 1:36.93 | |||
10. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha Kraków | 3:07.58 | 407 | 1:30.68 | 1:36.90 | |||
11. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:09.39 | 396 | 1:31.79 | 1:37.60 | |||
12. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 3:36.73 | 264 | 1:43.43 | 1:53.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16/6/2018 - 11:53 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 2:26.35 | 648 | 1:09.86 | 1:16.49 | |||
2. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:29.04 | 613 | 1:11.48 | 1:17.56 | |||
3. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 2:34.13 | 555 | 1:14.02 | 1:20.11 | |||
4. | Nosal Milosz SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:36.64 | 528 | 1:15.75 | 1:20.89 | |||
5. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.29 | 502 | 1:16.72 | 1:22.57 | |||
6. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:39.77 | 498 | 1:17.34 | 1:22.43 | |||
7. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:49.75 | 415 | 1:20.95 | 1:28.80 | |||
8. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:50.24 | 411 | 1:22.40 | 1:27.84 | |||
9. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 2:52.31 | 397 | 1:23.92 | 1:28.39 | |||
10. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:57.76 | 361 | 1:24.89 | 1:32.87 | |||
11. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:04.28 | 324 | 1:28.12 | 1:36.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16/6/2018 - 11:53 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 2:26.35 | 648 | 1:09.86 | 1:16.49 | |||
2. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:29.04 | 613 | 1:11.48 | 1:17.56 | |||
3. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 2:34.13 | 555 | 1:14.02 | 1:20.11 | |||
4. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 2:52.31 | 397 | 1:23.92 | 1:28.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16/6/2018 - 11:53 | Chłopców, 200m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Nosal Milosz SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:36.64 | 528 | 1:15.75 | 1:20.89 | |||
2. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.29 | 502 | 1:16.72 | 1:22.57 | |||
3. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:39.77 | 498 | 1:17.34 | 1:22.43 | |||
4. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:49.75 | 415 | 1:20.95 | 1:28.80 | |||
5. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:50.24 | 411 | 1:22.40 | 1:27.84 | |||
6. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:57.76 | 361 | 1:24.89 | 1:32.87 | |||
7. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:04.28 | 324 | 1:28.12 | 1:36.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 16/6/2018 - 12:01 | Kobiet, 200m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Kowal Emilia SK | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:26.55 | 637 | 1:10.32 | 1:16.23 | |||
2. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 2:28.13 | 617 | 1:09.60 | 1:18.53 | |||
3. | Rygiel Oliwia SO | 02 | Junior Kluczbork | 2:33.36 | 556 | 1:11.27 | 1:22.09 | |||
4. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:33.67 | 552 | 1:12.25 | 1:21.42 | |||
5. | Tomasiak Agnieszka SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:35.66 | 531 | 1:10.03 | 1:25.63 | |||
6. | Horwacik Joanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:38.08 | 507 | 1:14.13 | 1:23.95 | |||
7. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:40.15 | 488 | 1:13.48 | 1:26.67 | |||
8. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 2:43.44 | 459 | 1:14.75 | 1:28.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 16/6/2018 - 12:01 | Dziewcząt, 200m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:28.54 | 612 | 1:09.77 | 1:18.77 | |||
2. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 2:29.69 | 598 | 1:10.58 | 1:19.11 | |||
3. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:37.72 | 511 | 1:13.23 | 1:24.49 | |||
4. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:38.87 | 500 | 1:18.02 | 1:20.85 | |||
5. | Dach Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.49 | 494 | 1:15.10 | 1:24.39 | |||
6. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:41.03 | 480 | 1:16.93 | 1:24.10 | |||
7. | Rutka Emilia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:42.66 | 466 | 1:16.16 | 1:26.50 | |||
8. | Żak Amelia SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:42.76 | 465 | 1:17.30 | 1:25.46 | |||
9. | Kowalska Wiktoria SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:44.79 | 448 | 1:20.54 | 1:24.25 | |||
10. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:48.30 | 420 | 1:20.00 | 1:28.30 | |||
11. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:48.38 | 420 | 1:19.88 | 1:28.50 | |||
12. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:49.58 | 411 | 1:19.37 | 1:30.21 | |||
13. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 2:50.24 | 406 | 1:19.60 | 1:30.64 | |||
14. | Kicińska Anna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:50.48 | 404 | 1:18.79 | 1:31.69 | |||
15. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:51.15 | 400 | 1:21.16 | 1:29.99 | |||
16. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 2:57.77 | 357 | 1:24.02 | 1:33.75 |
PK | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:48.75 | 417 | 1:19.22 | 1:29.53 | |||
PK | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 2:58.76 | 351 | 1:22.48 | 1:36.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 16/6/2018 - 12:16 | Mężczyzn, 200m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Suchański Przemysław SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:11.81 | 646 | 1:01.72 | 1:10.09 | ||||
2. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:14.25 | 612 | 1:03.64 | 1:10.61 | ||||
3. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:16.91 | 577 | 1:03.69 | 1:13.22 | ||||
4. | Muc Filip SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:21.44 | 523 | 1:07.35 | 1:14.09 | ||||
5. | Kwaśny Jakub SO | 01 | AZS AWF Katowice | 2:22.76 | 509 | 1:05.27 | 1:17.49 | ||||
6. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 2:25.23 | 483 | 1:08.23 | 1:17.00 | ||||
7. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:25.83 | 477 | 1:07.58 | 1:18.25 | ||||
8. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:30.21 | 437 | 1:10.69 | 1:19.52 | ||||
9. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 2:30.72 | 432 | 1:13.18 | 1:17.54 | ||||
DYSKW. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 12:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 16/6/2018 - 12:16 | Chłopców, 200m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.61 | 568 | 1:06.84 | 1:10.77 | |||
2. | Mamcarz Mateusz SO | 04 | Płetwal Zakopane | 2:22.92 | 507 | 1:07.99 | 1:14.93 | |||
3. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 2:25.00 | 485 | 1:07.78 | 1:17.22 | |||
4. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.02 | 485 | 1:09.54 | 1:15.48 | |||
5. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:25.42 | 481 | 1:10.71 | 1:14.71 | |||
6. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:27.15 | 464 | 1:09.77 | 1:17.38 | |||
7. | Wróbel Igor SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:27.82 | 458 | 1:10.91 | 1:16.91 | |||
8. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.53 | 443 | 1:09.45 | 1:20.08 | |||
9. | Knapp Jakub | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:36.39 | 387 | 1:14.33 | 1:22.06 | |||
10. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:38.39 | 372 | 1:15.00 | 1:23.39 | |||
11. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:39.92 | 362 | 1:14.36 | 1:25.56 | |||
12. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:40.02 | 361 | 1:14.44 | 1:25.58 | |||
13. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:40.76 | 356 | 1:14.30 | 1:26.46 | |||
14. | Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | Unia Oświęcim | 2:41.09 | 354 | 1:19.37 | 1:21.72 | |||
15. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 2:59.35 | 256 | 1:26.81 | 1:32.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 16/6/2018 - 12:30 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:02.86 | 652 |
Widurska Kinga Peciak Katarzyna | +0,35 | 29.92 28.03 | 1:02.85 58.72 | Kowal Emilia Horova Oksana | +0,34 | 29.43 28.21 | 1:00.76 1:00.53 |
2. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:13.60 | 573 |
Horwacik Joanna Kumorek Kamila | 30.31 31.03 | 1:03.24 1:05.15 | Miłek Marcelina Król Wiktoria | +0,09 +0,33 | 30.55 29.15 | 1:03.76 1:01.45 |
3. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 4:20.79 | 527 |
Pogorzelska Laura Serafin Magdalena | +0,59 +0,25 | 30.62 30.23 | 1:05.68 1:03.51 | Śmietana Karolina Hojoł Agata | +0,32 +0,26 | 30.80 32.34 | 1:05.47 1:06.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 16/6/2018 - 12:30 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Oświęcim 2 | SMS Oświęcim | 4:20.29 | 530 |
Szkurat Martyna SO Budzińska Paulina SO | 03 03 | 30.10 32.28 | 1:01.98 1:06.43 | Ptaszyńska Weronika SO Krawczyk Nikola SO | 03 03 | 31.78 31.06 | 1:06.40 1:05.48 |
2. | SMS Oświęcim 3 | SMS Oświęcim | 4:21.77 | 521 |
Wilczek Renata SO Miernik Wiktoria SO | 04 04 | 31.01 31.33 | 1:04.06 1:05.54 | Dyduch Martyna SO Kowalska Wiktoria SO | 04 04 | 31.63 31.12 | 1:06.62 1:05.55 |
3. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 4:22.75 | 515 |
Tasak Aleksandra Niepogodzińska Izabela | 03 03 | 31.73 32.40 | 1:06.81 1:08.94 | Gwiazdowska Wiktoria Kozdęba Karolina | 03 03 | 30.84 28.91 | 1:05.38 1:01.62 |
4. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:24.20 | 506 |
Kuziów Martyna SO Wąsik Julia SO | 03 03 | 30.84 32.68 | 1:04.12 1:07.99 | Sadlik Martyna SO Wróbel Zofia SO | 03 03 | 32.80 30.75 | 1:08.43 1:03.66 |
5. | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 4:28.25 | 484 |
Plucińska Klaudia Rutka Emilia | +0,64 | 33.20 31.34 | 1:09.25 1:06.34 | Basista Barbara Piotrowicz Martyna | 31.76 30.51 | 1:06.90 1:05.76 |
6. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:42.47 | 414 |
Chowaniec Oliwia SO Żak Amelia SO | +0,59 +0,46 | 33.17 32.48 | 1:09.53 1:09.57 | Kowalska Julia SO Hrapkowicz Klaudia SO | +0,09 | 32.78 35.07 | 1:10.45 1:12.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 16/6/2018 - 12:40 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 3:36.98 | 652 |
Litwa Krzysztof Naumenko Artem | +0,72 +0,45 | 27.22 25.88 | 54.22 54.18 | Suzin Marcin Ungeheuer Mateusz | +0,36 +0,12 | 26.66 24.78 | 56.19 52.39 |
2. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 3:43.96 | 593 |
Krzykała Emil SK Astashev Bogdan | +0,59 +0,49 | 26.43 26.59 | 54.17 55.08 | Twardowski Piotr Dudzik Sebastian SK | +0,12 +0,15 | 27.89 26.29 | 58.68 56.03 |
3. | SMS Galicja Kraków 16 | SMS Galicja Kraków | 3:50.71 | 543 |
Augustyn Jan Mazur Bartosz | +0,69 | 27.55 29.33 | 57.23 1:00.36 | Synowiec Mikołaj Pająk Jakub | +0,26 +0,25 | 26.12 27.71 | 54.86 58.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 16/6/2018 - 12:40 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Unia Oświęcim 5 | Unia Oświęcim | 3:54.30 | 518 |
Danikiewicz Dawid SO Para Mikołaj SO | +0,59 +0,27 | 28.43 28.19 | 59.25 59.70 | Krupa Mateusz SO Malarz Marcin SO | +0,29 | 27.55 27.28 | 57.17 58.18 |
2. | Unia Oświęcim 4 | Unia Oświęcim | 3:56.60 | 503 |
Więzik Jan SO Sieprawski Roch SO | +0,74 | 28.55 28.84 | 58.37 1:00.11 | Swojnóg Igor SO Zalewski Sebastian SO | +0,26 | 28.51 27.53 | 1:00.08 58.04 |
3. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:01.78 | 471 |
Majewski Maksym SO Piela Michał SO | +0,66 | 29.79 28.75 | 1:02.08 59.66 | Nosal Milosz SO Mamcarz Mateusz SO | 30.42 26.70 | 1:03.35 56.69 |
4. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:03.52 | 461 |
Stanek Kacper Knapp Jakub | +0,67 +0,35 | 28.70 30.07 | 59.62 1:02.23 | Krystyński Aleksander Luberda Wiktor | +0,38 | 28.41 29.22 | 1:00.39 1:01.28 |
5. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 4:12.26 | 415 |
Płoskonka Jakub Basa Szymon | +0,11 | 31.00 28.86 | 1:05.20 1:01.71 | Gwóźdź Kacper Dybowski Jan | 29.29 29.56 | 1:02.49 1:02.86 |
6. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:16.94 | 393 |
Bryg Bartosz Dziedzic Mikołaj | +0,73 +0,38 | 30.46 29.88 | 1:03.57 1:02.77 | Roman Dawid Zaczyński Filip | +0,50 +0,36 | 29.68 30.77 | 1:02.32 1:08.28 |
7. | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 4:22.65 | 368 |
Cierpiał Wiktor SO Marszałek Stanisław SO | 04 04 | 33.05 31.08 | 1:07.48 1:04.62 | Drabczyk Krystian SO Juda Dominik SO | 04 04 | 33.47 30.01 | 1:08.29 1:02.26 |
8. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 4:32.27 | 330 |
Bajgrowicz Paweł Mazur Maksymilian | 32.41 33.38 | 1:07.95 1:10.65 | Pieróg Adam Staszowski Jakub | +0,89 +0,52 | 33.29 30.30 | 1:09.70 1:03.97 |
9. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 4:33.49 | 326 |
Daszkiewicz Mikołaj SO Boba Arkadiusz SO | 32.93 32.85 | 1:07.00 1:08.38 | Kołodziejczyk Eryk SO Ryszka Kacper SO | +0,53 | 33.19 32.76 | 1:09.60 1:08.51 |
DYSKW. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 12:32) |
Żukowski Kamil, Sowa Łukasz, Wanat Grzegorz, Lewicki Filip |
DYSKW. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 12:32) |
Koryciński Kamil, Sikora Kacper, Skrzypek Filip, Fortuna Filip |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |