MDM Młodzików II Puchar Prezesa MOZP Piekary, 16 - 17/6/2018 |
2 - MDM Młodzików II Puchar Prezesa MOZP II | 17/6/2018 - 10:05 |
Konkurencja 10 17/6/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:02.73 | 534 | 29.45 | 33.28 | ||||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.38 | 472 | 31.65 | 33.73 | ||||
3. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:05.44 | 470 | 31.61 | 33.83 | ||||
4. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:08.59 | 408 | 32.02 | 36.57 | ||||
5. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:08.91 | 403 | 32.44 | 36.47 | ||||
6. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:09.15 | 399 | 33.10 | 36.05 | ||||
7. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:10.64 | 374 | 32.92 | 37.72 | ||||
8. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:11.82 | 356 | 34.68 | 37.14 | ||||
9. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:12.18 | 350 | 34.35 | 37.83 | ||||
10. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:13.57 | 331 | 35.44 | 38.13 | ||||
11. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:16.81 | 291 | 36.98 | 39.83 | ||||
12. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 1:18.44 | 273 | 36.47 | 41.97 | ||||
13. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:18.69 | 270 | 37.38 | 41.31 | ||||
14. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.09 | 266 | 36.73 | 42.36 | ||||
15. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:19.31 | 264 | 37.45 | 41.86 | ||||
16. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:20.29 | 254 | 37.78 | 42.51 | ||||
17. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 1:21.43 | 244 | 38.96 | 42.47 | ||||
18. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:22.15 | 238 | 39.39 | 42.76 | ||||
19. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:22.48 | 235 | 39.75 | 42.73 | ||||
20. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:23.89 | 223 | 39.12 | 44.77 | ||||
21. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.62 | 217 | 39.95 | 44.67 | ||||
DYSKW. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/6/2018 - 10:14 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:04.69 | 335 | 30.39 | 34.30 | |||
2. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:06.25 | 312 | 31.60 | 34.65 | |||
3. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:06.60 | 307 | 32.10 | 34.50 | |||
4. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:07.10 | 300 | 32.58 | 34.52 | |||
5. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:07.31 | 297 | 32.42 | 34.89 | |||
6. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:07.46 | 295 | 32.21 | 35.25 | |||
7. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.94 | 289 | 32.31 | 35.63 | |||
8. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:08.84 | 278 | 33.19 | 35.65 | |||
9. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:09.94 | 265 | 33.87 | 36.07 | |||
10. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:12.62 | 236 | 34.25 | 38.37 | |||
11. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:12.85 | 234 | 34.53 | 38.32 | |||
12. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 1:14.09 | 223 | 35.34 | 38.75 | |||
13. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:15.48 | 211 | 36.38 | 39.10 | |||
14. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:15.53 | 210 | 35.46 | 40.07 | |||
15. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 1:16.16 | 205 | 36.11 | 40.05 | |||
16. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 1:17.16 | 197 | 35.91 | 41.25 | |||
17. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:17.66 | 193 | 35.01 | 42.65 | |||
18. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:18.85 | 185 | 37.95 | 40.90 | |||
19. | Borowski Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:18.95 | 184 | 37.14 | 41.81 | |||
20. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:19.21 | 182 | 37.93 | 41.28 | |||
21. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.09 | 176 | 37.82 | 42.27 | |||
22. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:20.51 | 173 | 37.85 | 42.66 | |||
23. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.54 | 150 | 39.51 | 45.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 118 17/6/2018 - 10:23 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 1:12.33 | 348 | 34.25 | 38.08 | |||
2. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:17.51 | 283 | 36.00 | 41.51 | |||
3. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:18.28 | 275 | 36.05 | 42.23 | |||
4. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:20.77 | 250 | 37.50 | 43.27 | |||
5. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:24.27 | 220 | 40.08 | 44.19 | |||
6. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:25.88 | 208 | 39.88 | 46.00 | |||
7. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 1:30.88 | 175 | 42.67 | 48.21 | |||
8. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 1:32.87 | 164 | 44.89 | 47.98 | |||
9. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 1:34.91 | 154 | 44.58 | 50.33 | |||
10. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:40.86 | 128 | 48.98 | 51.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 119 17/6/2018 - 10:28 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:18.25 | 189 | 37.26 | 40.99 | |||
2. | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Proszówki | 1:22.16 | 163 | 38.07 | 44.09 | |||
3. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 1:27.82 | 134 | 39.35 | 48.47 | |||
4. | Dylowicz Nikodem | 07 | Orka Proszówki | 1:41.17 | 87 | 45.04 | 56.13 | |||
5. | Pięta Maciej | 07 | Jordan Kraków | 1:41.50 | 86 | 47.18 | 54.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/6/2018 - 10:32 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:50.92 | 488 | 38.85 | 43.41 | ||||||
2. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:55.29 | 452 | 39.85 | 44.70 | ||||||
3. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:59.34 | 422 | 41.10 | 45.12 | 46.31 | 46.81 | ||||
4. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:10.07 | 354 | 42.67 | 48.57 | ||||||
5. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 3:12.15 | 343 | 44.03 | 49.70 | ||||||
6. | Mroczek Joanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:28.39 | 269 | 45.88 | 54.28 | ||||||
7. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 3:30.00 | 263 | 47.70 | 53.40 | ||||||
8. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:30.91 | 259 | 47.22 | 53.66 | 55.32 | 54.71 | ||||
9. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 3:33.59 | 250 | 49.96 | 55.04 | ||||||
10. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:36.77 | 239 | 46.93 | 59.74 | 55.79 | 54.31 | ||||
DYSKW. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 10:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 17/6/2018 - 10:41 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:57.15 | 314 | 39.68 | 45.62 | ||||||
2. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:04.60 | 277 | 40.05 | 46.68 | 48.70 | 49.17 | ||||
3. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:06.99 | 267 | 41.57 | 48.74 | ||||||
4. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:07.75 | 263 | 42.96 | 47.91 | ||||||
5. | Balcerzyk Michał | 06 | Wisła Kraków | 3:17.83 | 225 | 45.02 | 51.20 | ||||||
6. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:21.32 | 214 | 45.57 | 52.29 | ||||||
7. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 3:22.17 | 211 | 45.48 | 52.11 | ||||||
8. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:24.25 | 205 | 46.68 | 53.20 | 54.41 | 49.96 | ||||
9. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:26.83 | 197 | 45.97 | 53.84 | ||||||
10. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 3:28.97 | 191 | 48.79 | 54.18 | ||||||
11. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:31.83 | 183 | 46.58 | 54.63 | 55.89 | 54.73 | ||||
12. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:37.92 | 168 | 49.34 | 56.40 | 55.65 | 56.53 | ||||
DYSKW. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 10:49) | |||||||||||||
DYSKW. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 10:49) | |||||||||||||
DYSKW. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||||
K4 - Pływak wykonał cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (z wyjątkiem ostatniego cyklu przed nawrotem lub zakończeniem wyścigu). (Czas: 10:40) |
<< TOP >> |
Konkurencja 120 17/6/2018 - 10:54 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mykicka Wiktoria | 07 | Jordan Kraków | 50.27 | 184 |
<< TOP >> |
Konkurencja 121 17/6/2018 - 10:57 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 40.40 | 244 | |||
2. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 46.95 | 155 | |||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 48.65 | 139 | |||
4. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 51.34 | 118 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 17/6/2018 - 10:59 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.35 | 545 | 32.87 | 34.48 | |||
2. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.30 | 375 | 36.71 | 39.59 | |||
3. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:18.57 | 343 | 38.16 | 40.41 | |||
4. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 1:19.96 | 325 | 39.40 | 40.56 | |||
5. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 1:21.37 | 309 | 40.05 | 41.32 | |||
6. | Ilnicka Amelia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:22.29 | 299 | 40.03 | 42.26 | |||
7. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:25.07 | 270 | 41.79 | 43.28 | |||
8. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:25.12 | 270 | 41.75 | 43.37 | |||
9. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:25.67 | 265 | 42.80 | 42.87 | |||
10. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:26.14 | 260 | 42.52 | 43.62 | |||
11. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:27.62 | 247 | 42.50 | 45.12 | |||
12. | Wiekiera Julia | 06 | Korona Kraków | 1:28.96 | 236 | 43.87 | 45.09 | |||
13. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:30.89 | 221 | 44.63 | 46.26 | |||
14. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.18 | 212 | 46.04 | 46.14 | |||
15. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.70 | 209 | 45.18 | 47.52 | |||
16. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:35.76 | 189 | 46.82 | 48.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 17/6/2018 - 11:06 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:13.03 | 300 | 35.53 | 37.50 | ||||
2. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:14.14 | 287 | 36.83 | 37.31 | ||||
3. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 1:15.44 | 272 | 37.42 | 38.02 | ||||
4. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:15.48 | 272 | 37.38 | 38.10 | ||||
5. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:15.60 | 270 | 36.03 | 39.57 | ||||
6. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:16.59 | 260 | 37.31 | 39.28 | ||||
7. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:20.70 | 222 | 39.47 | 41.23 | ||||
8. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.04 | 204 | 40.37 | 42.67 | ||||
9. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 1:23.22 | 203 | 40.39 | 42.83 | ||||
10. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:24.48 | 194 | 41.92 | 42.56 | ||||
11. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 1:25.48 | 187 | 42.12 | 43.36 | ||||
12. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:25.60 | 186 | 41.80 | 43.80 | ||||
13. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:26.08 | 183 | 41.83 | 44.25 | ||||
14. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:27.42 | 175 | 43.26 | 44.16 | ||||
15. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:27.64 | 173 | 42.25 | 45.39 | ||||
16. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:30.82 | 156 | 44.21 | 46.61 | ||||
17. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:30.95 | 155 | 45.80 | 45.15 | ||||
18. | Borowski Dominik | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:33.12 | 144 | 44.99 | 48.13 | ||||
19. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:35.77 | 133 | 47.35 | 48.42 | ||||
20. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.81 | 125 | 47.32 | 50.49 | ||||
DYSKW. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:02) |
<< TOP >> |
Konkurencja 122 17/6/2018 - 11:16 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 38.05 | 307 | |||
2. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 42.05 | 227 | |||
3. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 45.84 | 175 |
<< TOP >> |
Konkurencja 123 17/6/2018 - 11:18 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Proszówki | 43.35 | 134 | |||
2. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 44.51 | 124 | |||
3. | Pięta Maciej | 07 | Jordan Kraków | 48.88 | 93 | |||
4. | Dylowicz Nikodem | 07 | Orka Proszówki | 55.58 | 63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 17/6/2018 - 11:21 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:37.37 | 464 | 34.35 | 42.19 | |||||
2. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:37.68 | 461 | 34.42 | 40.69 | |||||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:39.22 | 448 | 32.99 | 40.00 | 50.03 | 36.20 | |||
4. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 2:49.70 | 370 | 37.44 | 44.47 | |||||
5. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:50.55 | 364 | 35.65 | 45.93 | |||||
6. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:54.75 | 339 | 41.07 | 47.42 | 46.34 | 39.92 | |||
7. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:55.01 | 337 | 37.88 | 44.01 | 53.22 | 39.90 | |||
8. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:56.07 | 331 | 40.00 | 46.36 | |||||
9. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 3:01.18 | 304 | 41.24 | 46.96 | 54.43 | 38.55 | |||
10. | Filipiak Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:03.17 | 294 | 39.04 | 44.80 | 58.34 | 40.99 | |||
11. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:05.02 | 285 | 42.37 | 46.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 17/6/2018 - 11:29 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Czyż Adam | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:42.07 | 309 | 34.53 | 40.48 | 48.92 | 38.14 | ||||
2. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:42.34 | 307 | 37.03 | 42.42 | ||||||
3. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:44.80 | 294 | 37.36 | 42.66 | ||||||
4. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:45.72 | 289 | 35.19 | 44.40 | 48.96 | 37.17 | ||||
5. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:47.99 | 277 | 35.89 | 44.17 | ||||||
6. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:52.46 | 256 | 39.03 | 44.18 | 50.47 | 38.78 | ||||
7. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:52.80 | 255 | 38.46 | 42.57 | 52.30 | 39.47 | ||||
8. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:56.99 | 237 | 39.96 | 44.33 | ||||||
9. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:59.01 | 229 | 40.85 | 48.84 | 48.60 | 40.72 | ||||
10. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:00.43 | 224 | 37.70 | 50.27 | 52.67 | 39.79 | ||||
11. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.75 | 219 | 41.09 | 46.48 | ||||||
12. | Gołdyn Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:18.21 | 169 | 43.75 | 49.98 | 58.31 | 46.17 | ||||
DYSKW. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | Z3 | |||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 11:28) |
<< TOP >> |
Konkurencja 124 17/6/2018 - 11:41 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:27.63 | 270 | 39.23 | 48.40 | |||
2. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:28.39 | 263 | 41.54 | 46.85 | |||
3. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 1:34.14 | 218 | 43.75 | 50.39 | |||
4. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 1:34.22 | 217 | 43.89 | 50.33 | |||
5. | Woźny Maja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:38.02 | 193 | 46.48 | 51.54 | |||
6. | Hajdo Anna | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:43.35 | 164 | 49.22 | 54.13 | |||
7. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 1:43.72 | 163 | 52.24 | 51.48 | |||
8. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:44.69 | 158 | 49.67 | 55.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 125 17/6/2018 - 11:47 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:24.58 | 210 | 40.94 | 43.64 | |||
2. | Bogacz Bartosz | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:29.86 | 175 | 42.75 | 47.11 | |||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 1:30.08 | 174 | 41.83 | 48.25 | |||
4. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 1:32.85 | 158 | 45.07 | 47.78 | |||
5. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:43.42 | 115 | 48.88 | 54.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 17/6/2018 - 11:50 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SOLNE 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:00.83 | 393 |
Gorczyca Gabriela Cholewa Wojciech | 06 06 | 30.06 31.67 | Permus Aleksandra Miłek Alicja | 06 06 | 30.58 28.52 |
2. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:03.56 | 368 |
Jarząb Tymoteusz Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 | 30.11 31.14 | Korman Filip Biedrzycka Natalia | 06 06 | 31.02 31.29 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:04.31 | 361 |
Caba Stanisław Suchan Jakub | 06 06 | 31.81 31.89 | Smurzyńska Julia Czyż Adam | 06 06 | 30.82 29.79 |
4. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:09.37 | 320 |
Machulak Kamil Woźnicki Dominik | 06 06 | 30.09 32.62 | Pasternak Klaudia Czerwik Krzysztof | 06 06 | 35.84 30.82 |
5. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:10.19 | 379 |
Juda Aleksandra Miodońska Wiktoria | 06 06 | 31.60 31.96 | Jarosz Zuzanna Telesiewicz Martyna | 06 06 | 33.88 32.75 |
6. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:10.87 | 309 |
Hańderek Mateusz Ilnicka Amelia | 06 06 | 32.15 33.82 | Nogieć Leon Rydzewski Szczepan | 06 06 | 33.25 31.65 |
7. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 2:17.04 | 269 |
Węgrzyn Hanna Wielkiewicz Anastazja | 07 06 | 35.89 35.79 | Pastwa Amadeusz Gołdyn Michał | 06 06 | 31.89 33.47 |
8. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:19.30 | 257 |
Wiekiera Julia Leśniak Albert | 06 06 | 34.77 35.15 | Łata Weronika Basta Jakub | 06 06 | 35.82 33.56 |
9. | Jasień 2006 | Jasień Sucha Besk. | 2:19.60 | 307 |
Wrona Ewa Parchańska Julia | 06 06 | 33.80 36.33 | Łazarz Milena Sowa Barbara | 06 07 | 33.23 36.24 |
10. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:20.12 | 304 |
Filipiak Julia Kostiuczuk Lidia | 06 06 | 34.60 34.97 | Mroczek Joanna Siwior Maja | 06 06 | 35.24 35.31 |
11. | SOLNE 2 | Solne Miasto Wieliczka | 2:22.36 | 240 |
Wójcik Maciej Kordjak Dawid | 06 06 | 34.14 37.59 | Madej Zofia Kosek Patryk | 06 06 | 38.48 32.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 126 17/6/2018 - 11:57 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 2:21.80 | 243 |
Budnik Małgorzata Miczołek Maksymilian | 07 07 | 36.20 36.31 | Mółka Mateusz Piętka Zuzanna | 07 07 | 33.18 36.11 |
2. | MKS Jordan Kraków 2007 | Jordan Kraków | 2:46.04 | 151 |
Kozińska Felicja Mykicka Wiktoria | 07 07 | 43.31 40.21 | Paluch Igor Przybysz Greta | 07 07 | 39.40 43.12 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |