GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej Oświęcim, 13/10/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Buczkowski Kamil | 96 | 01606 | 101606700029 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 50.46 1:02.35 1:08.40 55.60 4:51.31 | 20/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 19/12/2017 8/10/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Iżycka Marta | 00 | 01606 | 101606600057 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.75 NT NT 1:05.54 5:22.90 | 9/12/2017 21/12/2017 7/10/2017 | Gliwice (POL) Lodz (POL) Raciborz (POL) |
||
Lechowicz Filip | 97 | 01606 | 101606700047 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | NT NT NT NT NT |
||||
Litwa Krzysztof | 96 | 01606 | 101606700028 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 53.76 1:01.72 1:08.49 1:00.10 NT | 3/2/2018 3/2/2018 3/2/2018 3/2/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Naumenko Artem | 96 | 01606 | 101606700056 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 54.92 1:03.66 1:08.52 55.69 NT | 3/2/2018 3/2/2018 3/2/2018 19/12/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lodz (POL) |
||
Pisarczyk Amelia | 98 | 01606 | 101606600058 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 58.09 NT NT 1:03.20 5:28.32 | 19/12/2017 8/12/2017 7/10/2017 | Lodz (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) |
||
Rokita Aleksander | 99 | 01606 | 101606700059 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | NT NT 1:07.80 NT NT | 11/11/2017 | Oswiecim (POL) |
||
Sirignano Luigia | 96 | 01606 | 101606600032 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 56.57 1:12.87 1:18.07 1:05.31 5:27.14 | 19/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 25/11/2017 8/10/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) |
||
Solak Łukasz | 99 | 01606 | 101606700060 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 50.36 NT 1:01.94 57.80 4:43.33 | 20/12/2017 24/2/2018 17/11/2017 21/10/2017 | Lodz (POL) Kozienice (POL) Plock (POL) Oswiecim (POL) |
||
Suzin Marcin | 93 | 01606 | 101606700038 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 51.46 1:00.44 59.97 57.29 NT | 11/11/2017 3/2/2018 20/12/2017 3/2/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Lodz (POL) Bochnia (POL) |
||
Tombarkiewicz Józef | 97 | 01606 | 101606700051 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | NT NT NT NT NT |
||||
Ungeheuer Mateusz | 96 | 01606 | 101606700041 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 51.61 52.87 NT 55.05 NT | 22/10/2017 20/12/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Uryga Paulina | 95 | 01606 | 101606600033 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 59.49 1:06.70 1:10.59 1:07.45 5:01.95 | 8/10/2017 8/10/2017 21/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wysoczyński Mateusz | 93 | 01606 | 101606700036 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 48.45 56.54 1:08.32 51.95 4:23.48 | 21/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 20/12/2017 8/10/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
Cieśla Oskar SO | 01 | 00611 | 100611700299 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 53.03 1:04.01 1:13.21 56.07 4:38.13 | 20/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 1/12/2017 8/10/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dubas Mateusz SO | 01 | 00611 | 100611700300 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 53.00 59.62 1:02.47 58.11 4:21.12 | 21/12/2017 8/10/2017 18/11/2017 8/10/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Kosińska Dominika SO | 01 | 00611 | 100611600309 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:02.59 1:05.51 1:23.96 1:06.89 5:16.70 | 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 17/2/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kossakowska Dominika SO | 01 | 00611 | 100611600325 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 55.48 1:05.00 1:18.00 1:01.33 5:00.00 | 20/12/2017 16/2/2018 8/12/2017 | Lodz (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kwaśny Jakub SO | 01 | 00611 | 100611700304 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 54.01 1:04.96 1:18.61 57.46 4:54.70 | 20/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 1/12/2017 8/10/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Milbrant Kacper SO | 01 | 00611 | 100611700303 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 51.61 57.17 1:18.05 59.95 4:37.13 | 20/12/2017 21/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szarpak Marcin SO | 01 | 00611 | 100611700302 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.44 1:00.41 1:16.42 59.87 4:53.14 | 7/10/2017 23/12/2017 8/10/2017 8/12/2017 21/10/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
Bałabuch Krystian | 95 | 01506 | 101506700032 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 49.68 NT 1:02.49 NT 4:30.69 | 21/12/2017 26/11/2017 21/10/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) |
||
Brach Oliwia | 04 | 01506 | 101506600016 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:07.18 1:23.59 1:34.42 1:26.79 NT | 22/4/2018 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:06.18 1:28.08 1:35.80 1:14.29 2:42.02 | 10/6/2018 7/10/2017 7/10/2017 7/4/2018 10/6/2018 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) |
||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:00.32 1:10.21 1:33.94 1:05.92 2:30.96 | 3/6/2018 2/6/2018 7/10/2017 7/4/2018 10/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) |
||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:12.53 1:17.04 1:28.41 1:28.17 NT | 5/5/2018 3/2/2018 8/10/2017 24/6/2017 | Olkusz (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:02.22 1:13.91 1:14.65 1:05.73 2:26.65 | 23/12/2017 7/10/2017 2/6/2018 22/4/2018 10/6/2018 | Oswiecim (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Mikulska Oliwia | 04 | 01506 | 101506600024 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:15.42 1:29.43 1:21.97 1:22.61 NT | 8/10/2017 8/10/2017 7/4/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Stalowa Wola (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:06.39 1:13.13 1:31.95 1:14.66 2:38.95 | 10/6/2018 2/6/2018 10/2/2018 10/3/2018 3/6/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojdak Wojciech | 96 | 01506 | 101506700028 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 51.23 1:02.33 NT 57.09 4:15.08 | 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 2/8/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Moscow (RUS) |
Czech Arkadiusz | 03 | 02111 | 10211100090 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.32 NT NT 59.71 NT | 18/2/2018 8/12/2017 | Katowice (POL) Gliwice (POL) |
Andrzejewska Zuzanna | 03 | 00306 | 100306600210 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:08.67 1:23.05 NT NT NT | 6/10/2018 3/2/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Bochnia (POL) |
||
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.46 1:08.74 1:25.28 1:10.66 5:21.02 | 11/11/2017 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:10.85 1:21.92 1:30.76 NT NT | 14/10/2017 3/2/2018 3/2/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nita Daria SO | 01 | 00306 | 100306600104 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 59.00 1:09.05 1:22.26 1:10.33 5:16.60 | 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:13.36 1:23.61 1:42.26 NT 3:07.54 | 25/3/2018 3/12/2017 3/12/2017 10/3/2018 | Krakow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) Wadowice (POL) |
||
Rybak Maciej | 04 | 00306 | 100306700209 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:09.99 NT NT NT NT | 14/10/2017 | Krakow (POL) | ||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:11.12 1:19.26 1:34.97 1:18.33 NT | 14/10/2017 18/6/2017 8/10/2017 17/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.97 1:22.61 1:27.36 1:14.42 2:46.68 | 17/12/2017 3/12/2017 16/12/2017 3/12/2017 18/11/2017 | Zabierzow (POL) Miechow (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:07.12 1:15.24 1:23.09 1:16.06 NT | 18/6/2017 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Mamcarz Mateusz SO | 04 | 04206 | 104206700011 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.19 1:09.53 1:14.32 1:00.55 5:05.07 | 15/4/2018 8/10/2017 3/2/2018 15/4/2018 11/11/2017 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wilczek Renata SO | 04 | 04206 | 104206600010 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.18 1:16.98 1:19.15 1:16.78 NT | 15/4/2018 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 101406700056 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.68 1:03.22 1:16.48 NT NT | 23/12/2017 11/11/2017 3/2/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 56.70 1:05.45 1:21.08 1:01.66 2:17.48 | 10/6/2018 10/3/2018 7/10/2017 9/6/2018 10/6/2018 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 101406700070 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | NT 1:19.29 1:24.00 NT 2:43.01 | 7/10/2017 24/3/2018 3/6/2018 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 101406700096 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.25 1:12.20 1:14.43 1:05.34 5:20.20 | 8/10/2017 8/10/2017 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 101406700074 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:03.93 1:15.38 1:23.89 1:18.22 5:35.68 | 14/10/2017 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 11/11/2017 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Budzińska Paulina SO | 03 | 00207 | 100207600213 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.41 1:19.21 1:16.55 1:14.69 5:30.28 | 11/11/2017 8/10/2017 2/12/2017 13/2/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Kietrz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kempa Anna SO | 01 | 00207 | 100207600205 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.32 1:12.69 1:13.76 1:10.80 5:05.50 | 8/10/2017 8/10/2017 21/12/2017 8/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stańczyk Jarema SO | 02 | 00207 | 100207700207 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.22 1:10.93 1:08.03 1:10.54 4:53.19 | 8/10/2017 8/10/2017 23/12/2017 8/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Bazyl Kamil | 00 | 00506 | 100506700042 | 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | 1:07.17 1:03.46 | 23/12/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.51 1:18.24 1:18.28 1:17.83 5:42.61 | 22/4/2018 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.20 1:04.16 1:16.60 1:07.61 5:14.64 | 19/5/2018 23/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Fuks Aleksandra SO | 03 | 02211 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.60 1:14.33 1:20.62 1:11.02 5:23.37 | 7/10/2017 21/4/2018 7/10/2017 8/11/2017 22/12/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Wola (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) |
|||
Kwiatkowski Mikołaj | 04 | 02211 | 102211700080 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (2) | 1:11.22 1:19.72 NT | 28/10/2017 28/10/2017 | Bielsko Biala (POL) Bielsko Biala (POL) |
||
Radek Wiktoria | 05 | 02211 | 102211600110 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:09.52 1:18.31 1:18.46 1:19.06 2:35.90 | 21/10/2017 30/9/2017 25/5/2018 5/5/2018 25/5/2018 | Miedzna (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Olkusz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Siuta Sandra | 05 | 02211 | 102211600101 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.24 1:17.50 1:34.84 NT NT | 15/12/2017 17/11/2017 2/6/2017 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Strządała Jakub | 04 | 02211 | 102211700078 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.60 NT NT 1:11.84 NT | 19/5/2018 19/5/2018 | Pawlowice (POL) Pawlowice (POL) |
Dudzik Sebastian SK | 01 | SMSKR | 103606700080 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | 56.82 1:00.13 1:06.73 1:02.58 | 8/10/2017 25/11/2017 21/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Horova Oksana | 02 | SMSKR | 103606600260 | 100m dowolny (7) 100m klasyczny (5) | 58.95 1:15.87 | 15/4/2018 14/4/2018 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Kłaput Bartosz | 00 | SMSKR | 103606700158 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (2) | 55.22 NT 1:05.98 | 11/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miłek Marcelina | 02 | SMSKR | 103606600075 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.82 1:12.34 1:18.93 1:07.06 5:13.15 | 8/10/2017 8/10/2017 3/2/2018 10/11/2017 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pazik Wojciech | 01 | SMSKR | 103311700064 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.87 59.79 NT 1:02.39 NT | 22/10/2017 11/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Serafin Magdalena | 01 | SMSKR | 103606600101 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:00.27 NT 1:21.39 NT 5:14.63 | 8/10/2017 21/10/2017 21/10/2017 | Upplands Vaesby (SWE) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sosna Tomasz SK | 01 | SMSKR | 103606700223 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.37 NT 59.06 NT | 7/10/2017 21/10/2017 | Upplands Vaesby (SWE) Oswiecim (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | SMSKR | 103606600214 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:01.49 1:09.89 1:30.52 1:08.63 5:37.43 | 2/12/2017 11/11/2017 8/10/2017 1/12/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Śmietana Karolina | 01 | SMSKR | 103606600103 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:02.92 1:16.35 1:25.76 1:07.58 5:36.13 | 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 1/12/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Misztal Oliwer | 05 | 02906 | 102906700027 | 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) | 1:20.06 1:23.72 | 10/2/2018 16/12/2017 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Musiałek Piotr | 04 | 02906 | 102906700021 | 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) | NT 1:29.22 | 3/2/2018 | Kielce (POL) |
||
Mędrysa Martyna | 05 | 02906 | 102906600018 | 100m dowolny (7) 100m klasyczny (5) 200m zmienny (9) | 1:07.12 1:23.16 2:44.77 | 3/12/2017 3/2/2018 3/2/2018 | Debica (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 02906 | 102906600025 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) | 1:19.67 NT | 3/6/2017 | Bochnia (POL) | ||
Strózik Mikołaj | 04 | 02906 | 102906700014 | 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) | NT 1:20.71 | 18/11/2017 | Kielce (POL) |
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:04.79 1:14.54 1:18.11 1:14.36 2:34.97 | 4/2/2018 23/12/2017 24/3/2018 9/6/2018 25/3/2018 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.45 1:17.60 1:29.16 1:22.54 2:46.75 | 25/3/2018 10/6/2018 9/6/2018 10/3/2018 3/6/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706700039 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:14.26 1:24.48 1:39.86 1:24.42 NT | 11/11/2017 3/2/2018 8/10/2017 10/11/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:17.20 1:30.16 1:35.82 1:33.21 3:07.54 | 10/6/2018 23/12/2017 9/6/2018 9/6/2018 3/6/2018 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:17.15 1:30.43 1:45.31 1:30.64 3:05.91 | 10/6/2018 7/10/2017 16/12/2017 9/6/2018 10/6/2018 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:15.64 1:27.96 1:52.75 1:28.05 3:11.67 | 3/6/2018 10/6/2018 23/12/2017 9/6/2018 25/3/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 103706600102 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | NT NT NT NT NT |
||||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 103706700091 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.63 1:13.32 1:33.11 1:18.09 2:49.60 | 3/6/2018 25/3/2018 4/2/2018 24/3/2018 18/11/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) | 1:11.20 1:19.92 | 3/6/2018 7/4/2018 | Bochnia (POL) Herby (POL) |
|||
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 100906700067 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) | 1:07.92 1:18.22 | 22/4/2018 2/6/2018 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Płusa Maksymilian | 04 | 00906 | 100906700067 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) | 1:07.37 1:18.41 | 22/4/2018 3/2/2018 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
Smolorz Dawid SO | 02 | 01411 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.17 NT 1:11.17 1:04.85 5:11.08 | 18/2/2018 17/2/2018 8/4/2018 23/12/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Zabrze (POL) Oswiecim (POL) |
Alencynowicz Maciej SO | 02 | 01006 | 01006700277 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.53 58.14 1:18.16 1:01.86 5:05.27 | 11/11/2017 23/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Julia SO | 02 | 01006 | 101006600265 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.67 1:08.44 1:25.36 1:09.09 5:27.46 | 8/10/2017 11/11/2017 8/10/2017 23/12/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blachura Oskar SO | 02 | 01006 | 101006700266 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.03 1:03.34 1:10.10 59.77 4:34.83 | 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 23/12/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Boba Arkadiusz SO | 04 | 01006 | 101006700354 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:08.93 1:32.41 1:40.62 1:29.79 NT | 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Brączek Kacper SO | 03 | 01006 | 101006700299 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.22 1:02.84 1:27.53 1:18.76 5:49.54 | 3/2/2018 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chowaniec Oliwia SO | 04 | 01006 | 101006600327 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:11.17 1:21.18 1:32.00 1:21.55 NT | 5/11/2017 16/2/2018 17/2/2018 3/2/2018 | Cieszyn (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Danikiewicz Dawid SO | 03 | 01006 | 101006700322 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.65 1:15.45 1:26.20 1:05.13 4:52.77 | 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Michał SO | 03 | 01006 | 101006700290 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 54.69 1:06.93 1:17.96 59.04 5:03.47 | 22/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 1/12/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | 01006 | 101006700359 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:08.94 1:24.72 1:26.12 1:22.27 5:49.18 | 4/6/2017 8/10/2017 17/6/2017 17/6/2017 23/12/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Drabczyk Krystian SO | 04 | 01006 | 101006700348 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:10.97 1:29.56 1:36.06 1:24.34 NT | 2/12/2017 8/10/2017 17/6/2017 3/2/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Drażyk Natalia SO | 02 | 01006 | 101006600387 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | NT NT 1:19.51 1:08.37 NT | 14/4/2018 8/12/2017 | Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Dyduch Martyna SO | 04 | 01006 | 101006600331 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:07.63 1:30.27 1:27.88 1:30.75 NT | 15/4/2018 8/10/2017 11/11/2017 8/10/2017 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gach Magdalena SO | 05 | 01006 | 101006600389 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:08.92 1:15.09 1:31.19 1:15.23 2:47.17 | 25/3/2018 10/6/2018 4/2/2018 9/6/2018 18/11/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gałuszka Bruno SO | 02 | 01006 | 01006700281 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.47 1:07.33 1:05.05 1:03.45 4:58.91 | 8/10/2017 8/10/2017 2/12/2017 1/12/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | 01006 | 101006600384 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:12.17 1:22.30 1:29.47 1:38.18 NT | 2/12/2017 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Juda Dominik SO | 04 | 01006 | 101006700352 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.24 1:24.90 1:29.51 1:08.69 NT | 15/4/2018 8/10/2017 8/10/2017 15/4/2018 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) |
||
Kapcińska Maja SO | 02 | 01006 | 101006600280 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.30 1:10.67 1:28.59 1:09.42 5:29.32 | 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kijek Wiktor SO | 02 | 01006 | 101006700385 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.55 NT NT NT NT | 18/2/2018 | Katowice (POL) | ||
Klimek Marta SO | 03 | 01006 | 101006600297 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 56.76 1:10.41 1:22.95 1:08.73 5:21.07 | 23/12/2017 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Julia SO | 04 | 01006 | 101006600374 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:09.16 1:21.89 NT 1:19.76 6:09.63 | 18/2/2018 23/12/2017 18/11/2017 23/12/2017 | Katowice (POL) Oswiecim (POL) Paniowki (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kołodziejczyk Eryk SO | 04 | 01006 | 101006700350 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:14.60 NT 1:29.09 NT NT | 4/6/2017 23/12/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kramarczyk Jakub SO | 01 | 01006 | 101006700276 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.25 1:12.38 1:25.58 1:08.22 NT | 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krawczyk Nikola SO | 03 | 01006 | 101006600296 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.76 1:09.74 1:31.56 1:11.39 5:38.34 | 2/12/2017 11/11/2017 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krupa Mateusz SO | 03 | 01006 | 101006700295 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.17 1:05.10 1:06.89 1:02.28 4:48.31 | 22/9/2018 8/10/2017 23/12/2017 3/2/2018 1/12/2017 | Gorzyce (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kumor Aleksandra SO | 03 | 01006 | 101006600300 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:07.80 1:22.48 1:28.89 1:16.51 5:54.28 | 23/12/2017 8/10/2017 11/11/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kusion Weronika SO | 02 | 01006 | 101006600326 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.72 1:16.15 1:08.83 5:50.00 | 8/10/2017 8/10/2017 10/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuziów Martyna SO | 03 | 01006 | 101006600321 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.69 1:14.97 1:26.82 1:07.94 5:26.94 | 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lewandowska Natalia SO | 01 | 01006 | 103111100071 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 59.84 1:09.92 1:13.27 1:07.06 5:11.99 | 11/11/2017 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Majewski Maksym SO | 04 | 01006 | 101006700334 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.29 1:13.91 1:26.22 1:08.17 NT | 15/4/2018 8/10/2017 8/10/2017 15/4/2018 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) |
||
Major Daniel SO | 01 | 01006 | 101006700254 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.42 1:05.26 1:13.19 57.69 4:50.59 | 23/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 1/12/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Malarz Marcin SO | 03 | 01006 | 101006700323 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.21 1:08.99 1:19.07 1:01.98 5:13.01 | 9/12/2017 3/2/2018 8/10/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mayerberg Kacper SO | 00 | 01006 | 101006700216 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.95 1:03.04 1:13.54 57.34 4:33.40 | 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 1/12/2017 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Michalczyk Andrzej SO | 00 | 01006 | 101006200188 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | NT NT NT NT NT |
||||
Michałowski Tomasz SO | 02 | 01006 | 101006700288 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.44 1:01.46 1:11.94 1:01.29 4:51.96 | 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miernik Wiktoria SO | 04 | 01006 | 101006600353 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:06.97 1:16.89 1:37.67 1:24.16 NT | 23/12/2017 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miodoński Mateusz SO | 03 | 01006 | 101006700291 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.74 1:03.77 1:27.60 1:20.09 5:30.26 | 2/12/2017 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Kacper SO | 00 | 01006 | 101006700319 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 54.91 1:04.53 1:03.05 1:00.57 4:47.87 | 11/11/2017 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Zuzanna SO | 02 | 01006 | 101006600289 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.66 1:09.97 1:19.17 1:04.77 5:02.11 | 8/10/2017 8/10/2017 3/2/2018 23/12/2017 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Opolka Kacper SO | 00 | 01006 | 101006700218 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.13 57.88 NT 1:00.02 4:57.65 | 8/10/2017 2/12/2017 21/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Para Mikołaj SO | 03 | 01006 | 101006700373 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.51 1:11.85 NT 1:16.36 5:39.99 | 23/12/2017 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pawłowska Julia SO | 02 | 01006 | 101006600275 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.16 1:18.34 1:14.74 1:13.20 5:14.96 | 8/10/2017 8/10/2017 23/12/2017 8/10/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piela Michał SO | 04 | 01006 | 101006700351 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.32 1:05.39 1:24.02 1:05.02 5:09.59 | 2/12/2017 15/4/2018 8/10/2017 15/4/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pisarek Justyna SO | 00 | 01006 | 101006600220 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 58.81 1:11.37 1:17.72 1:02.63 5:05.93 | 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika SO | 03 | 01006 | 101006600294 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:09.40 1:23.75 1:25.01 1:10.03 5:37.79 | 8/10/2017 8/10/2017 3/2/2018 10/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płatek Maciej SO | 02 | 01006 | 01006700278 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.04 1:09.54 1:18.45 1:05.25 4:55.96 | 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 23/12/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ryszka Kacper SO | 04 | 01006 | 101006700358 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:14.94 1:33.47 1:44.31 1:24.15 NT | 4/6/2017 8/10/2017 8/10/2017 3/2/2018 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Sadlik Martyna SO | 03 | 01006 | 101006600293 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:10.95 1:28.74 1:17.21 1:11.11 5:42.87 | 8/10/2017 8/10/2017 2/12/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sieprawski Roch SO | 03 | 01006 | 101006700292 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.49 1:08.15 1:31.38 1:10.03 5:14.37 | 2/12/2017 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skarwecka Wiktoria SO | 02 | 01006 | 101006600272 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:02.41 NT 1:18.59 NT NT | 23/12/2017 3/2/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Suchański Przemysław SO | 01 | 01006 | 101011700065 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.47 58.66 1:12.04 1:03.38 4:30.59 | 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Swojnóg Igor SO | 03 | 01006 | 101006700328 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.25 1:15.95 1:29.15 1:05.55 5:00.79 | 23/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 20/4/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szczygieł David SO | 02 | 01006 | 101006700283 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.81 1:05.98 1:13.44 1:03.22 4:42.23 | 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szkurat Martyna SO | 03 | 01006 | 101006600372 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 59.92 1:17.41 1:26.27 1:04.97 5:35.46 | 11/11/2017 3/2/2018 8/10/2017 1/12/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szydłowski Erwin SO | 03 | 01006 | 101006700303 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:07.20 1:22.25 1:11.06 1:06.65 4:58.01 | 8/10/2017 8/10/2017 11/11/2017 3/2/2018 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szynawa Oskar SO | 00 | 01006 | 101006700305 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.55 1:07.69 1:05.73 1:05.17 4:50.02 | 11/11/2017 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tomasiak Agnieszka SO | 01 | 01006 | 101006600361 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.24 1:06.49 1:23.30 1:08.25 5:21.19 | 8/10/2017 19/12/2017 8/10/2017 1/12/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Więzik Jan SO | 03 | 01006 | 101006700304 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.14 1:06.94 1:29.18 1:03.53 5:04.08 | 2/12/2017 2/12/2017 8/10/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wąsik Julia SO | 03 | 01006 | 101006600302 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:06.31 1:21.49 1:35.55 1:26.73 6:12.03 | 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 01006 | 101006700376 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.04 1:11.75 1:18.38 1:05.39 5:17.36 | 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zalewski Sebastian SO | 03 | 01006 | 101006700329 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.45 1:13.20 1:26.02 1:03.33 5:07.10 | 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Amelia SO | 04 | 01006 | 101006600335 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.03 1:16.22 1:22.23 1:17.01 NT | 2/12/2017 3/2/2018 11/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Jeleń Katarzyna | 04 | 04406 | 104406600006 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.89 1:11.99 NT NT NT | 6/10/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
Krupa Jakub | 07 | 04311 | 104311700076 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) | 1:11.06 1:16.78 | 15/6/2018 15/6/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Rygiel Oliwia SO | 02 | 00307 | 100307100070 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.47 1:10.42 1:26.54 1:10.52 5:26.07 | 10/12/2017 22/4/2018 8/10/2017 3/2/2018 1/12/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Olesnica (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
Buła Bianka | 05 | 03406 | 103406600006 | 100m klasyczny (5) 200m zmienny (9) | 1:15.69 2:39.23 | 7/4/2018 8/4/2018 | Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Dzierwa Maciej | 04 | 03406 | 103406700020 | 100m dowolny (8) 100m klasyczny (6) | 1:11.38 NT | 19/5/2018 | Sucha Beskidzka (POL) |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:25.63 1:27.26 1:38.41 1:28.00 3:17.93 | 24/6/2017 10/6/2018 9/6/2018 9/6/2018 24/6/2017 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 03606 | 103606700093 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:07.92 1:22.64 1:19.99 1:20.26 5:49.15 | 23/12/2017 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Basa Szymon | 03 | 03606 | 103606700093 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.11 1:11.11 1:25.69 NT NT | 23/12/2017 3/2/2018 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606700131 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.49 1:11.67 1:13.07 1:14.65 5:30.00 | 15/4/2018 23/12/2017 14/4/2018 8/10/2017 11/11/2017 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:08.92 1:13.74 NT 1:14.53 2:42.95 | 10/3/2018 10/6/2018 9/6/2018 10/6/2018 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Dach Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600263 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:10.33 1:16.94 1:18.58 1:12.49 5:22.52 | 8/10/2017 3/2/2018 11/11/2017 8/10/2017 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:04.53 1:29.55 1:29.73 1:40.31 2:50.19 | 3/6/2018 3/6/2017 9/6/2018 3/12/2017 10/6/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Krakow (POL) |
||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.39 1:16.67 1:10.88 1:06.06 5:45.77 | 23/9/2017 8/10/2017 8/10/2017 24/9/2017 8/10/2017 | Upplands Vaesby (SWE) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Upplands Vaesby (SWE) Oswiecim (POL) |
||
Fortuna Filip | 03 | 03606 | 103606700108 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.37 1:11.32 1:26.97 1:13.92 5:28.42 | 2/12/2017 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 103606700262 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:05.04 1:17.31 1:37.69 1:28.12 NT | 3/2/2018 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Golik Leonard | 02 | 03606 | 103606700264 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | 1:00.06 1:06.22 1:32.37 1:10.05 | 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:00.49 NT 1:14.98 1:07.06 2:27.71 | 22/4/2018 24/3/2018 9/6/2018 25/3/2018 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:05.04 1:14.01 NT NT 2:47.73 | 15/4/2018 15/4/2018 14/10/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Krakow (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600227 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.95 1:12.94 1:27.38 1:16.46 5:43.65 | 22/4/2018 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.52 1:17.96 1:08.01 1:12.43 5:36.07 | 8/10/2017 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hojoł Agata | 01 | 03606 | 103606600088 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:09.14 1:12.89 1:30.94 1:06.95 5:50.36 | 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:09.30 1:19.24 1:47.66 1:23.23 2:57.90 | 3/6/2018 2/6/2018 24/6/2017 9/6/2018 10/3/2018 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:08.31 1:10.66 1:26.79 1:19.37 5:23.28 | 3/2/2018 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 1/12/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kalko Anastasija | 03 | 03606 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | NT NT NT NT NT |
|||||
Kania Kamila | 05 | 03606 | 103606600276 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:04.11 NT 1:33.09 1:11.83 2:38.56 | 10/6/2018 3/12/2017 24/3/2018 10/6/2018 | Krakow (POL) Miechow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Knapp Jakub | 04 | 03606 | 103606700913 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.65 1:16.04 NT 1:08.54 NT | 3/2/2018 8/10/2017 3/2/2018 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Koryciński Kamil | 03 | 03606 | 103606700228 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.26 1:10.37 1:26.17 1:10.72 5:29.00 | 2/12/2017 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:00.03 1:08.57 1:29.88 1:17.80 5:36.35 | 2/12/2017 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03606 | 103606700280 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.76 1:14.68 1:22.54 1:08.21 NT | 22/4/2018 8/10/2017 17/6/2017 15/4/2018 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Kulisiewicz Adrianna | 02 | 03606 | 103606600072 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:06.55 1:14.21 1:20.58 1:21.01 5:30.24 | 8/10/2017 3/2/2018 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606700113 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:04.99 1:15.10 1:33.88 1:24.01 NT | 18/6/2017 18/6/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606600139 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:15.06 1:20.59 1:24.82 1:30.16 NT | 8/10/2017 3/2/2018 3/2/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lewicki Filip | 03 | 03606 | 103606700116 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.77 1:08.91 1:13.90 1:05.56 4:48.68 | 23/12/2017 8/10/2017 3/2/2018 3/2/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606700140 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.67 1:05.20 1:32.61 1:15.24 NT | 22/4/2018 15/4/2018 8/10/2017 8/10/2017 | Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03606 | 103606600229 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.82 1:09.03 1:25.82 1:12.36 5:36.87 | 2/12/2017 11/11/2017 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Oczkowska Daria | 03 | 03606 | 103606600117 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.59 1:19.68 1:19.34 1:21.83 5:59.49 | 3/2/2018 8/10/2017 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 03606 | 103606600286 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:10.40 1:20.55 1:20.04 1:23.87 NT | 18/6/2017 8/10/2017 14/4/2018 8/10/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606600141 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:02.39 1:05.59 1:32.97 1:18.20 NT | 15/4/2018 15/4/2018 8/10/2017 8/10/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700119 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.97 1:18.23 1:27.07 1:15.59 5:37.71 | 23/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 10/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03606 | 103606600277 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | NT 1:25.41 1:23.25 1:13.95 2:40.34 | 3/12/2017 9/6/2018 9/6/2018 10/6/2018 | Miechow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03606 | 103606700281 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:03.24 1:13.71 1:30.22 1:13.55 NT | 3/2/2018 8/10/2017 8/10/2017 17/6/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Rutka Emilia | 04 | 03606 | 103606600287 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:08.29 1:14.62 1:30.67 1:18.30 NT | 8/10/2017 11/11/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:09.96 1:21.20 1:34.97 NT 3:03.04 | 3/6/2018 25/3/2018 24/3/2018 18/11/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sikora Kacper | 03 | 03606 | 103606700121 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.90 1:10.67 1:21.33 1:13.85 5:23.23 | 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606700143 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:09.00 1:16.76 1:19.74 1:23.73 NT | 14/10/2017 3/6/2017 3/2/2018 8/10/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 03606 | 103606700122 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.75 1:15.28 NT 1:03.16 5:18.40 | 8/10/2017 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:07.01 1:13.80 1:25.73 1:15.33 2:39.85 | 14/10/2017 10/6/2018 9/6/2018 24/6/2017 18/11/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sowa Łukasz | 03 | 03606 | 103606700123 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 58.80 1:08.13 1:15.22 1:00.51 4:52.44 | 8/10/2017 8/10/2017 23/9/2017 3/2/2018 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Upplands Vaesby (SWE) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:09.02 NT 1:28.63 1:15.91 2:45.42 | 3/6/2018 9/6/2018 9/6/2018 10/6/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606700145 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.40 1:06.38 1:20.13 1:04.46 NT | 15/4/2018 11/11/2017 8/10/2017 15/4/2018 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) |
||
Tasak Aleksandra | 03 | 03606 | 103606600125 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | NT 1:07.81 1:18.75 1:04.82 5:09.49 | 15/4/2018 3/2/2018 21/12/2017 22/12/2017 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03606 | 103606600278 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:09.46 1:15.75 1:31.62 NT 2:50.27 | 22/4/2018 2/6/2018 24/3/2018 4/2/2018 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.23 1:11.24 1:24.43 1:33.10 2:46.00 | 3/6/2018 10/6/2018 4/2/2018 3/12/2017 10/3/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Miechow (POL) Wadowice (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | 03606 | 103606700126 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 58.84 1:00.87 1:29.24 1:10.70 NT | 23/9/2017 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Upplands Vaesby (SWE) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606700150 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:04.50 1:13.65 1:15.95 1:24.26 NT | 11/11/2017 8/10/2017 3/2/2018 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:15.64 1:19.86 1:35.60 1:20.04 2:51.71 | 14/10/2017 25/3/2018 16/12/2017 24/3/2018 10/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 03606 | 103606700129 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.90 1:02.94 1:23.94 1:09.22 5:20.68 | 22/4/2018 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Jurkiewicz Dawid | 02 | 03806 | 103806700017 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.80 1:01.23 1:17.34 1:01.91 NT | 23/12/2017 23/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Olszak Hanna | 05 | 03806 | 103806600040 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:17.93 1:28.24 1:47.39 NT 3:37.68 | 14/10/2017 4/11/2017 3/12/2017 7/10/2017 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Miechow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 59.38 1:05.79 1:33.98 1:08.51 2:31.37 | 10/6/2018 10/6/2018 7/10/2017 10/3/2018 4/2/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) Nowy Targ (POL) |
Chrobak Martyna | 04 | 03411 | 103411100056 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:12.45 1:22.59 1:26.88 1:34.35 NT | 11/11/2017 26/11/2017 26/11/2017 8/10/2017 | Oswiecim (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jopek Karolina | 03 | 03411 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:17.35 NT 1:39.86 NT NT | 21/10/2017 28/10/2017 | Miedzna (POL) Bielsko Biala (POL) |
|||
Kierczak Anna | 04 | 03411 | 103411600066 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) | 1:04.85 NT 1:26.12 | 7/4/2018 2/12/2017 | Cieszyn (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Koczur Kornelia | 04 | 03411 | 103411600068 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (1) | 1:09.49 1:13.57 1:26.17 | 11/6/2017 26/11/2017 7/6/2017 | Goczalkowice-Zdroj (POL) Kozy (POL) Radlin (POL) |
||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 103411600067 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (1) | 1:11.34 1:19.23 1:21.91 | 28/10/2017 11/11/2017 7/6/2017 | Bielsko Biala (POL) Oswiecim (POL) Radlin (POL) |
||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:00.73 1:09.16 1:24.20 1:11.01 5:37.92 | 29/9/2018 8/4/2018 8/10/2017 8/10/2017 11/11/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Cieszyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Polak Bartosz | 03 | 03411 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | NT NT NT NT |
|||||
Polakowski Bartłomiej | 05 | 03411 | 103411700120 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:20.13 1:30.55 1:33.71 NT NT | 15/12/2017 11/4/2018 7/4/2018 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Herby (POL) |
||
Ring Jakub | 04 | 03411 | 103411700079 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | 1:02.61 1:11.97 1:26.76 1:21.46 | 26/11/2017 2/12/2017 8/10/2017 8/10/2017 | Kozy (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Więcek Weronika | 05 | 03411 | 103411600075 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:07.36 1:15.13 1:22.09 NT 2:47.74 | 26/5/2018 26/5/2018 21/4/2018 14/12/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Wola (POL) Raciborz (POL) |
||
Ziemba Jakub | 05 | 03411 | 103411700112 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:09.90 1:28.85 1:32.97 NT NT | 15/12/2017 26/11/2017 23/3/2018 | Raciborz (POL) Kozy (POL) Gliwice (POL) |
Bartosiewicz Remigiusz SO | 02 | 01711 | 101711700329 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.21 1:00.77 1:14.09 1:04.47 NT | 18/2/2018 9/12/2017 29/9/2018 17/2/2018 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Katowice (POL) |
||
Sieradzki Kamil SO | 02 | 01711 | 101711700343 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 52.78 NT 1:13.73 57.91 4:55.35 | 23/12/2017 29/9/2018 29/9/2018 8/12/2017 | Oswiecim (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) |
||
Szynawa Wiktor SO | 02 | 01711 | 101711700345 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.81 NT 1:08.18 NT NT | 30/9/2017 9/12/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) |
Balon Adrianna | 05 | 00806 | 100806600254 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.04 1:31.98 1:25.23 NT 2:54.32 | 3/6/2018 7/10/2017 24/3/2018 25/3/2018 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Bigaj Gabriel SO | 05 | 00806 | 100806700278 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | NT 1:19.90 1:50.56 1:18.64 2:56.50 | 25/3/2018 7/10/2017 3/6/2018 10/6/2018 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Głogowska Dobromiła SO | 05 | 00806 | 100806600253 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:10.18 1:18.12 1:43.68 NT 2:57.94 | 25/3/2018 2/6/2018 7/10/2017 3/6/2018 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Jakubik Julia SO | 05 | 00806 | 100806600250 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:08.79 1:24.55 1:38.78 1:21.03 2:43.63 | 25/3/2018 7/10/2017 7/10/2017 24/3/2018 10/6/2018 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kochanowicz Karol | 05 | 00806 | 100806700403 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | NT NT NT NT NT |
||||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | NT 1:19.13 1:29.77 NT 2:58.31 | 2/6/2018 9/6/2018 10/3/2018 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Lubińska Alicja | 05 | 00806 | 100806600402 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:08.84 1:11.53 1:18.86 NT 2:36.28 | 7/4/2018 26/5/2018 7/4/2018 25/5/2018 | Cieszyn (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Cieszyn (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:06.67 NT 1:30.13 1:11.51 2:39.25 | 15/4/2018 19/5/2018 15/4/2018 14/4/2018 | Raciborz (POL) Sucha Beskidzka (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Mordarski Szymon SO | 05 | 00806 | 100806700271 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:06.68 1:37.58 1:21.64 NT 2:41.84 | 3/6/2018 7/10/2017 24/3/2018 3/6/2018 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.12 1:23.35 NT NT 3:07.73 | 10/6/2018 25/3/2018 10/3/2018 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław SO | 05 | 00806 | 100806700252 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.64 1:30.26 1:42.23 1:19.81 2:45.76 | 10/6/2018 7/10/2017 7/10/2017 9/6/2018 10/6/2018 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Smoręda Weronika | 05 | 00806 | 100806600405 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | NT NT NT NT NT |
||||
Starzycki Borys | 05 | 00806 | 100806700302 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:16.76 NT 1:29.82 NT 3:36.13 | 3/6/2018 9/6/2018 18/11/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.93 1:20.25 1:41.58 1:24.07 3:14.76 | 10/6/2018 2/6/2018 7/10/2017 9/6/2018 18/11/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |