GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej Oświęcim, 13/10/2018 |
2 - GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej BLOK II | 13/10/2018 - 15:30 |
Konkurencja 7 13/10/2018 - 15:30 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nita Daria SO Pisarek Justyna SO Klimek Marta SO Kossakowska Dominika SO Sirignano Luigia Pisarczyk Amelia Horova Oksana Uryga Paulina | 01 00 03 01 96 98 02 95 | Korona Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków SMS Kraków AZS AGH Kraków | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 59.00 58.81 56.76 55.48 56.57 58.09 58.95 59.49 |
Seria 2 z 13, 15:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marek Amelia Malarz Maja Kozdęba Karolina Lewandowska Natalia SO Szkurat Martyna SO Serafin Magdalena Widurska Kinga Piotrowicz Martyna | 05 04 03 01 03 01 02 04 | BOSiR Brzesko Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Kraków SMS Kraków SMS Galicja Kraków | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 1:02.22 1:00.73 1:00.03 59.84 59.92 1:00.27 1:01.49 1:02.39 |
Seria 3 z 13, 15:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biela Inga Tomasiak Agnieszka SO Śmietana Karolina Skarwecka Wiktoria SO Kosińska Dominika SO Wilczek Renata SO Rygiel Oliwia SO Nowak Zuzanna SO | 03 01 01 02 01 04 02 02 | Aquarius Myślenice Unia Oświęcim SMS Kraków Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Płetwal Zakopane Junior Kluczbork Unia Oświęcim | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 1:03.51 1:03.24 1:02.92 1:02.41 1:02.59 1:03.18 1:03.47 1:03.66 |
Seria 4 z 13, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kempa Anna SO Jeleń Katarzyna Miłek Marcelina Iżycka Marta Krawczyk Nikola SO Niepogodzińska Izabela Kania Kamila Budzińska Paulina SO | 01 04 02 00 03 03 05 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle Alfa Bukowno SMS Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle | 07 06 06 06 06 06 06 07 | 1:04.32 1:03.89 1:03.82 1:03.75 1:03.76 1:03.82 1:04.11 1:04.41 |
Seria 5 z 13, 15:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Guzik Karolina Gwiazdowska Wiktoria Kuziów Martyna SO Fuks Aleksandra SO Blachura Julia SO Kierczak Anna Żak Amelia SO Pawłowska Julia SO | 05 03 03 03 02 04 04 02 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Gilus Gilowice Unia Oświęcim Victoria Kozy Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 11 06 06 | 1:05.04 1:04.95 1:04.69 1:04.60 1:04.67 1:04.85 1:05.03 1:05.16 |
Seria 6 z 13, 15:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kulisiewicz Adrianna Wąsik Julia SO Kusion Weronika SO Kapcińska Maja SO Oczkowska Daria Dadej Julia Smoleń Patrycja Mayerberg Anna | 02 03 02 02 03 05 05 05 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:06.55 1:06.31 1:05.72 1:05.30 1:05.59 1:06.18 1:06.39 1:06.67 |
Seria 7 z 13, 15:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kumor Aleksandra SO Więcek Weronika Mędrysa Martyna Miernik Wiktoria SO Żelazny Kinga Brach Oliwia Dyduch Martyna SO Rutka Emilia | 03 05 05 04 04 04 04 04 | Unia Oświęcim Victoria Kozy Glosator Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków BOSiR Brzesko Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 1:07.80 1:07.36 1:07.12 1:06.97 1:07.12 1:07.18 1:07.63 1:08.29 |
Seria 8 z 13, 15:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hojoł Agata Gach Magdalena SO Jakubik Julia SO Jodłowska Zuzanna Andrzejewska Zuzanna Lubińska Alicja Cicha Aleksandra Kowalska Julia SO | 01 05 05 03 03 05 05 04 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:09.14 1:08.92 1:08.79 1:08.31 1:08.67 1:08.84 1:08.92 1:09.16 |
Seria 9 z 13, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panek Nikola Głogowska Dobromiła SO Koczur Kornelia Ptaszyńska Weronika SO Tchórzewska Sabina Radek Wiktoria Dach Wiktoria Sadlik Martyna SO | 04 05 04 03 05 05 03 03 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Victoria Kozy Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 11 06 06 11 06 06 | 1:10.40 1:10.18 1:09.49 1:09.40 1:09.46 1:09.52 1:10.33 1:10.95 |
Seria 10 z 13, 15:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Osiecka Emilia Koczur Nikola Bartuś Maria Trzeciecka Agnieszka Chowaniec Oliwia SO Siuta Sandra Balon Adrianna Hrapkowicz Klaudia SO | 05 04 05 04 04 05 05 04 | Ósemka Oświęcim Victoria Kozy Kmita Zabierzów Korona Kraków Unia Oświęcim Gilus Gilowice Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim | 06 11 06 06 06 11 06 06 | 1:12.12 1:11.34 1:11.20 1:11.12 1:11.17 1:11.24 1:12.04 1:12.17 |
Seria 11 z 13, 15:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marciniak Justyna Mikulska Oliwia Szczurek Julia Chrobak Martyna Gicala Patrycja Larysz Wiktoria Małysza Julia Jopek Karolina | 05 04 05 04 04 04 05 03 | Siemacha Kraków BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Victoria Kozy BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Victoria Kozy | 06 06 06 11 06 06 06 11 | 1:17.20 1:15.42 1:12.93 1:12.45 1:12.53 1:15.06 1:17.15 1:17.35 |
Seria 12 z 13, 15:51 |
2 3 4 5 6 7 | Smoręda Weronika Kalko Anastasija Olszak Hanna Bandura Kinga Tasak Aleksandra Rapkiewicz Natalia | 05 03 05 05 03 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół Moście Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:17.93 1:25.63 NT NT |
Seria 13 z 13, 15:53 |
3 4 5 | Kryza Maja Skorupa Weronika Drażyk Natalia SO | 05 03 02 | Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13/10/2018 - 15:56 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 15:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ungeheuer Mateusz Wojdak Wojciech Solak Łukasz Wysoczyński Mateusz Bałabuch Krystian Buczkowski Kamil Suzin Marcin Milbrant Kacper SO | 96 96 99 93 95 96 93 01 | AZS AGH Kraków BOSiR Brzesko AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków BOSiR Brzesko AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice | 06 06 06 06 06 06 06 11 | 51.61 51.23 50.36 48.45 49.68 50.46 51.46 51.61 |
Seria 2 z 17, 15:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Kacper SO Kwaśny Jakub SO Cieśla Oskar SO Sieradzki Kamil SO Dubas Mateusz SO Litwa Krzysztof Daszkiewicz Michał SO Naumenko Artem | 00 01 01 02 01 96 03 96 | Unia Oświęcim AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Wodnik Siemianowice Śl. AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków | 06 11 11 11 11 06 06 06 | 54.91 54.01 53.03 52.78 53.00 53.76 54.69 54.92 |
Seria 3 z 17, 15:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jurkiewicz Dawid Alencynowicz Maciej SO Czech Arkadiusz Mamcarz Mateusz SO Kłaput Bartosz Michałowski Tomasz SO Kijek Wiktor SO Pazik Wojciech | 02 02 03 04 00 02 02 01 | Sokół Moście Tarnów Unia Oświęcim Górnik Sosnowiec Płetwal Zakopane SMS Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Kraków | 06 06 11 06 06 06 06 06 | 55.80 55.53 55.32 55.19 55.22 55.44 55.55 55.87 |
Seria 4 z 17, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szynawa Oskar SO Szarpak Marcin SO Sosna Tomasz SK Krupa Mateusz SO Malarz Marcin SO Major Daniel SO Suchański Przemysław SO Danikiewicz Dawid SO | 00 01 01 03 03 01 01 03 | Unia Oświęcim AZS AWF Katowice SMS Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 56.55 56.44 56.37 56.17 56.21 56.42 56.47 56.65 |
Seria 5 z 17, 16:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Więzik Jan SO Blachura Oskar SO Żukowski Kamil Mordarski Filip Dudzik Sebastian SK Mayerberg Kacper SO Opolka Kacper SO Smolorz Dawid SO | 03 02 03 05 01 00 00 02 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim UKP Ruda Śląska | 06 06 06 06 06 06 06 11 | 57.14 57.03 56.90 56.70 56.82 56.95 57.13 57.17 |
Seria 6 z 17, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kurzeja Jakub Gałuszka Bruno SO Kramarczyk Jakub SO Piechota Edgar Bartosiewicz Remigiusz SO Stanek Kacper Sieprawski Roch SO Lewicki Filip | 02 02 01 03 02 04 03 03 | STP Nowy Sącz Unia Oświęcim Unia Oświęcim Aquarius Myślenice Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 57.68 57.47 57.25 57.20 57.21 57.40 57.49 57.77 |
Seria 7 z 17, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczerba Igor Koryciński Kamil Zając Kamil Sowa Łukasz Wanat Grzegorz Swojnóg Igor SO Majewski Maksym SO Zalewski Sebastian SO | 05 03 03 03 03 03 04 03 | Sokół Moście Tarnów SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 59.38 59.26 59.04 58.80 58.84 59.25 59.29 59.45 |
Seria 8 z 17, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brączek Kacper SO Szczygieł David SO Miodoński Mateusz SO Para Mikołaj SO Luberda Wiktor Krystyński Aleksander Golik Leonard Juda Dominik SO | 03 02 03 03 04 04 02 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:00.22 59.81 59.74 59.51 59.67 59.76 1:00.06 1:00.24 |
Seria 9 z 17, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Płatek Maciej SO Gościński Jakub Hanf Szymon Gibuła Patryk Fortuna Filip Bryg Bartosz Knapp Jakub Basa Szymon | 02 05 03 05 03 04 04 03 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:01.04 1:00.49 1:00.46 1:00.32 1:00.37 1:00.49 1:00.65 1:01.11 |
Seria 10 z 17, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tarasek Szymon Szynawa Wiktor SO Gwóźdź Kacper Stańczyk Jarema SO Piela Michał SO Strządała Jakub Płoskonka Jakub Dybowski Jan | 02 02 03 02 04 04 03 03 | STP Nowy Sącz Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 11 06 07 06 11 06 06 | 1:02.25 1:01.81 1:01.52 1:01.22 1:01.32 1:01.60 1:01.97 1:02.39 |
Seria 11 z 17, 16:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dybowski Antoni Tomaniewski Filip Sikora Kacper Ring Jakub Skrzypek Filip Roman Dawid Zaczyński Filip Kamiński Bartosz | 05 04 03 04 03 04 04 05 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Victoria Kozy SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 1:04.53 1:03.93 1:02.90 1:02.61 1:02.75 1:03.24 1:04.50 1:04.79 |
Seria 12 z 17, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szydłowski Erwin SO Mordarski Szymon SO Tetlak Maciej Kłaput Maciej Generowicz Marek Szczepanik Kacper Sowa Bartłomiej Płusa Maksymilian | 03 05 05 04 04 05 05 04 | Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:07.20 1:06.68 1:05.23 1:04.99 1:05.04 1:05.63 1:07.01 1:07.37 |
Seria 13 z 17, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojtacha Karol Boba Arkadiusz SO Knapik Michał Bartłomowicz Tomasz Pajerski Jakub Ptaszyński Stanisław SO Daszkiewicz Mikołaj SO Skimina Kacper | 05 04 05 03 05 05 04 04 | Korona Kraków Unia Oświęcim Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:08.97 1:08.93 1:08.45 1:07.92 1:07.92 1:08.64 1:08.94 1:09.00 |
Seria 14 z 17, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Drabczyk Krystian SO Rybak Maciej Ziemba Jakub Stanek Jakub Iheanacho Alexander Różycki Ignacy Kędracki Mikołaj Krupa Jakub | 04 04 05 05 05 05 04 07 | Unia Oświęcim Korona Kraków Victoria Kozy SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Aligator Gorzyce | 06 06 11 06 06 06 06 11 | 1:10.97 1:09.99 1:09.90 1:09.02 1:09.30 1:09.96 1:10.85 1:11.06 |
Seria 15 z 17, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sikora Olgierd Kołodziejczyk Eryk SO Pater Adam Kwiatkowski Mikołaj Dzierwa Maciej Kędra Kamil Ryszka Kacper SO Żak Michał | 05 04 05 04 04 04 04 05 | Siemacha Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków Gilus Gilowice Salwator Kraków Siemacha Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 1:15.64 1:14.60 1:13.36 1:11.22 1:11.38 1:14.26 1:14.94 1:15.64 |
Seria 16 z 17, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 7 | Rokita Aleksander Bigaj Gabriel SO Nowak Wojciech Starzycki Borys Polakowski Bartłomiej Tombarkiewicz Józef Polak Bartosz | 99 05 05 05 05 97 03 | AZS AGH Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Victoria Kozy AZS AGH Kraków Victoria Kozy | 06 06 06 06 11 06 11 | NT NT NT 1:16.76 1:20.13 NT NT |
Seria 17 z 17, 16:24 |
3 4 5 | Lechowicz Filip Kochanowicz Karol Michalczyk Andrzej SO | 97 05 00 | AZS AGH Kraków Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13/10/2018 - 16:27 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mayerberg Anna Smoleń Patrycja Lubińska Alicja Marek Amelia Radek Wiktoria Kania Kamila Buła Bianka Rapkiewicz Natalia | 05 05 05 05 05 05 05 05 | Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 2:39.25 2:38.95 2:36.28 2:26.65 2:35.90 2:38.56 2:39.23 2:40.34 |
Seria 2 z 4, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Więcek Weronika Gach Magdalena SO Jakubik Julia SO Dadej Julia Cicha Aleksandra Mędrysa Martyna Guzik Karolina Tchórzewska Sabina | 05 05 05 05 05 05 05 05 | Victoria Kozy Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Glosator Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 11 06 06 06 06 06 06 06 | 2:47.74 2:47.17 2:43.63 2:42.02 2:42.95 2:44.77 2:47.73 2:50.27 |
Seria 3 z 4, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczurek Julia Marciniak Justyna Kryza Maja Balon Adrianna Głogowska Dobromiła SO Małysza Julia Osiecka Emilia Bandura Kinga | 05 05 05 05 05 05 05 05 | Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:14.76 3:07.54 2:58.31 2:54.32 2:57.94 3:05.91 3:07.73 3:17.93 |
Seria 4 z 4, 16:38 |
3 4 5 | Siuta Sandra Olszak Hanna Smoręda Weronika | 05 05 05 | Gilus Gilowice Sokół Moście Tarnów Ósemka Oświęcim | 11 06 06 | NT 3:37.68 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13/10/2018 - 16:43 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mordarski Szymon SO Kamiński Bartosz Gibuła Patryk Mordarski Filip Gościński Jakub Szczerba Igor Sowa Bartłomiej Nowak Wojciech | 05 05 05 05 05 05 05 05 | Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Sokół Moście Tarnów SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:41.84 2:34.97 2:30.96 2:17.48 2:27.71 2:31.37 2:39.85 2:43.01 |
Seria 2 z 4, 16:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dybowski Antoni Knapik Michał Tetlak Maciej Stanek Jakub Ptaszyński Stanisław SO Wojtacha Karol Szczepanik Kacper Żak Michał | 05 05 05 05 05 05 05 05 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:50.19 2:46.75 2:46.00 2:45.42 2:45.76 2:46.68 2:49.60 2:51.71 |
Seria 3 z 4, 16:50 |
2 3 4 5 6 7 | Sikora Olgierd Różycki Ignacy Bigaj Gabriel SO Iheanacho Alexander Pater Adam Starzycki Borys | 05 05 05 05 05 05 | Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:11.67 3:03.04 2:56.50 2:57.90 3:07.54 3:36.13 |
Seria 4 z 4, 16:54 |
3 4 5 | Kochanowicz Karol Polakowski Bartłomiej Ziemba Jakub | 05 05 05 | Ósemka Oświęcim Victoria Kozy Victoria Kozy | 06 11 11 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13/10/2018 - 16:59 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 16:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewandowska Natalia SO Pisarek Justyna SO Nowak Zuzanna SO Kossakowska Dominika SO Uryga Paulina Kempa Anna SO Tasak Aleksandra Miłek Marcelina | 01 00 02 01 95 01 03 02 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Galicja Kraków SMS Kraków | 06 06 06 11 06 07 06 06 | 5:11.99 5:05.93 5:02.11 5:00.00 5:01.95 5:05.50 5:09.49 5:13.15 |
Seria 2 z 9, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dach Wiktoria Klimek Marta SO Nita Daria SO Serafin Magdalena Pawłowska Julia SO Kosińska Dominika SO Tomasiak Agnieszka SO Iżycka Marta | 03 03 01 01 02 01 01 00 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Kraków Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim AZS AGH Kraków | 06 06 06 06 06 11 06 06 | 5:22.52 5:21.07 5:16.60 5:14.63 5:14.96 5:16.70 5:21.19 5:22.90 |
Seria 3 z 9, 17:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pisarczyk Amelia Sirignano Luigia Rygiel Oliwia SO Jodłowska Zuzanna Fuks Aleksandra SO Kuziów Martyna SO Blachura Julia SO Kapcińska Maja SO | 98 96 02 03 03 03 02 02 | AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Junior Kluczbork SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 5:28.32 5:27.14 5:26.07 5:23.28 5:23.37 5:26.94 5:27.46 5:29.32 |
Seria 4 z 9, 17:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Widurska Kinga Kozdęba Karolina Szkurat Martyna SO Kulisiewicz Adrianna Budzińska Paulina SO Śmietana Karolina Niepogodzińska Izabela Ptaszyńska Weronika SO | 02 03 03 02 03 01 03 03 | SMS Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 07 06 06 06 | 5:37.43 5:36.35 5:35.46 5:30.24 5:30.28 5:36.13 5:36.87 5:37.79 |
Seria 5 z 9, 17:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hojoł Agata Gwiazdowska Wiktoria Biela Inga Malarz Maja Krawczyk Nikola SO Sadlik Martyna SO Kusion Weronika SO Kumor Aleksandra SO | 01 03 03 04 03 03 02 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Victoria Kozy Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 5:50.36 5:43.65 5:42.61 5:37.92 5:38.34 5:42.87 5:50.00 5:54.28 |
Seria 6 z 9, 17:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panek Nikola Żelazny Kinga Wąsik Julia SO Oczkowska Daria Kowalska Julia SO Andrzejewska Zuzanna Rutka Emilia Trzeciecka Agnieszka | 04 04 03 03 04 03 04 04 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 6:12.03 5:59.49 6:09.63 NT NT NT |
Seria 7 z 9, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skorupa Weronika Drażyk Natalia SO Jeleń Katarzyna Chrobak Martyna Wilczek Renata SO Żak Amelia SO Hrapkowicz Klaudia SO Skarwecka Wiktoria SO | 03 02 04 04 04 04 04 02 | Siemacha Kraków Unia Oświęcim Alfa Bukowno Victoria Kozy Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 9, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 7 | Mikulska Oliwia Gicala Patrycja Miernik Wiktoria SO Dyduch Martyna SO Jopek Karolina Brach Oliwia Larysz Wiktoria | 04 04 04 04 03 04 04 | BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Unia Oświęcim Victoria Kozy BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 11 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 9, 17:52 |
3 4 5 | Piotrowicz Martyna Kalko Anastasija Chowaniec Oliwia SO | 04 03 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13/10/2018 - 17:59 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 17:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Blachura Oskar SO Bałabuch Krystian Wysoczyński Mateusz Wojdak Wojciech Dubas Mateusz SO Suchański Przemysław SO Mayerberg Kacper SO Milbrant Kacper SO | 02 95 93 96 01 01 00 01 | Unia Oświęcim BOSiR Brzesko AZS AGH Kraków BOSiR Brzesko AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice | 06 06 06 06 11 06 06 11 | 4:34.83 4:30.69 4:23.48 4:15.08 4:21.12 4:30.59 4:33.40 4:37.13 |
Seria 2 z 12, 18:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szynawa Oskar SO Krupa Mateusz SO Solak Łukasz Cieśla Oskar SO Szczygieł David SO Nowak Kacper SO Lewicki Filip Major Daniel SO | 00 03 99 01 02 00 03 01 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 4:50.02 4:48.31 4:43.33 4:38.13 4:42.23 4:47.87 4:48.68 4:50.59 |
Seria 3 z 12, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kwaśny Jakub SO Szarpak Marcin SO Sowa Łukasz Buczkowski Kamil Michałowski Tomasz SO Danikiewicz Dawid SO Stańczyk Jarema SO Sieradzki Kamil SO | 01 01 03 96 02 03 02 02 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Wodnik Siemianowice Śl. | 11 11 06 06 06 06 07 11 | 4:54.70 4:53.14 4:52.44 4:51.31 4:51.96 4:52.77 4:53.19 4:55.35 |
Seria 4 z 12, 18:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Więzik Jan SO Swojnóg Igor SO Szydłowski Erwin SO Płatek Maciej SO Opolka Kacper SO Gałuszka Bruno SO Daszkiewicz Michał SO Mamcarz Mateusz SO | 03 03 03 02 00 02 03 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:04.08 5:00.79 4:58.01 4:55.96 4:57.65 4:58.91 5:03.47 5:05.07 |
Seria 5 z 12, 18:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piechota Edgar Malarz Marcin SO Piela Michał SO Alencynowicz Maciej SO Zalewski Sebastian SO Smolorz Dawid SO Sieprawski Roch SO Zając Kamil | 03 03 04 02 03 02 03 03 | Aquarius Myślenice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim UKP Ruda Śląska Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 11 06 06 | 5:14.64 5:13.01 5:09.59 5:05.27 5:07.10 5:11.08 5:14.37 5:17.36 |
Seria 6 z 12, 18:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koryciński Kamil Sikora Kacper Żukowski Kamil Skrzypek Filip Tarasek Szymon Hanf Szymon Fortuna Filip Bryg Bartosz | 03 03 03 03 02 03 03 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:29.00 5:23.23 5:20.68 5:18.40 5:20.20 5:21.02 5:28.42 5:30.00 |
Seria 7 z 12, 18:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bartłomowicz Tomasz Para Mikołaj SO Gwóźdź Kacper Miodoński Mateusz SO Tomaniewski Filip Płoskonka Jakub Dybowski Jan Daszkiewicz Mikołaj SO | 03 03 03 03 04 03 03 04 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:49.15 5:39.99 5:36.07 5:30.26 5:35.68 5:37.71 5:45.77 5:49.18 |
Seria 8 z 12, 18:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skimina Kacper Stanek Kacper Kramarczyk Jakub SO Brączek Kacper SO Juda Dominik SO Kędra Kamil Jurkiewicz Dawid Czech Arkadiusz | 04 04 01 03 04 04 02 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Siemacha Kraków Sokół Moście Tarnów Górnik Sosnowiec | 06 06 06 06 06 06 06 11 | NT NT NT 5:49.54 NT NT NT NT |
Seria 9 z 12, 18:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Generowicz Marek Michalczyk Andrzej SO Ungeheuer Mateusz Litwa Krzysztof Bartosiewicz Remigiusz SO Szynawa Wiktor SO Kijek Wiktor SO Naumenko Artem | 04 00 96 96 02 02 02 96 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim AZS AGH Kraków | 06 06 06 06 11 11 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 12, 18:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ryszka Kacper SO Rokita Aleksander Boba Arkadiusz SO Basa Szymon Suzin Marcin Kłaput Maciej Kołodziejczyk Eryk SO Majewski Maksym SO | 04 99 04 03 93 04 04 04 | Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 12, 19:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Roman Dawid Wanat Grzegorz Krystyński Aleksander Luberda Wiktor Rybak Maciej Knapp Jakub Zaczyński Filip Drabczyk Krystian SO | 04 03 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 12 z 12, 19:07 |
1 2 3 4 5 6 7 | Sosna Tomasz SK Strządała Jakub Kędracki Mikołaj Kurzeja Jakub Tombarkiewicz Józef Lechowicz Filip Pazik Wojciech | 01 04 04 02 97 97 01 | SMS Kraków Gilus Gilowice Korona Kraków STP Nowy Sącz AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków SMS Kraków | 06 11 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |