Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 23 - 24/11/2018 |
2 - Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego II | 24/11/2018 - 9:00 |
Konkurencja 16 24/11/2018 - 9:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 9:00 |
3 4 5 | Skorupa Weronika Poznańska Justyna Kozdęba Karolina | 03 05 03 | Siemacha Kraków UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 9:01 |
1 2 3 4 5 6 7 | Rosiek Malwina Marciniak Justyna Bącler Natalia Kucypera Iga Mikrut Nina Bandura Kinga Madej Justyna | 04 05 05 04 04 05 05 | Limanowa-Swim Siemacha Kraków Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław NKP Bielsko-Biała SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 01 01 11 06 06 | NT 44.51 40.29 39.20 39.35 42.08 48.78 |
Seria 3 z 9, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świętek Ilona Larysz Wiktoria Chryc Aleksandra Andrzejewska Zuzanna Bukowska Aleksandra Budzeniusz Pola Jakubik Julia SO Małysza Julia | 05 04 05 03 05 04 05 05 | Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Korona Kraków Płetwal Zakopane Korona Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 38.26 37.54 37.21 36.80 36.80 37.45 38.05 38.98 |
Seria 4 z 9, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczurek Julia Górak Paula Pawłowska Weronika Pytka Katarzyna Chowaniec Oliwia SO Brach Oliwia Kowalska Julia SO Aksamit Gabriela | 05 05 03 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim NKP Bielsko-Biała Pływak Bochnia NKP Bielsko-Biała Unia Oświęcim BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Limanowa-Swim | 06 11 06 11 05 06 05 06 | 36.69 36.39 36.21 35.52 36.09 36.37 36.47 36.79 |
Seria 5 z 9, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jodłowska Zuzanna Cicha Aleksandra Kania Kamila Krauze Paulina Sklińska Maria Gach Magdalena SO Dzik Wiktoria Kostecka Paulina | 03 05 05 05 05 05 04 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Limanowa-Swim Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 11 01 05 06 06 | 35.41 35.06 34.38 34.34 34.36 34.82 35.15 35.47 |
Seria 6 z 9, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biela Inga Żelazny Kinga Miernik Wiktoria SO Mayerberg Anna Oczkowska Daria Mikosza Aleksandra Cyganek Nina Żurkowska Weronika | 03 04 04 05 03 04 05 04 | Aquarius Myślenice Korona Kraków Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Salwator Kraków Salwator Kraków | 06 06 05 06 06 01 06 06 | 33.85 33.54 33.21 32.48 32.64 33.39 33.71 34.21 |
Seria 7 z 9, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panek Nikola Gwiazdowska Wiktoria Buła Bianka Kowalska Wiktoria SO Banaszkiewicz Oliwia Marczyńska Eliza Kusion Weronika SO Kapcińska Maja SO | 03 03 05 04 04 05 02 02 | Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Unia Oświęcim Alfa Bukowno Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 05 06 01 05 05 | 32.35 32.28 31.98 31.85 31.85 32.06 32.33 32.37 |
Seria 8 z 9, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trzeciecka Agnieszka Drażyk Natalia SO Tomasiak Agnieszka SO Godlewska Zofia Sobuń Julia Kosiec Małgorzata Adamczyk Wiktoria Jeleń Katarzyna | 04 02 01 04 04 03 00 04 | Korona Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Salwator Kraków Victoria Kozy NKP Bielsko-Biała Shark Rudna Alfa Bukowno | 06 05 05 06 11 11 01 06 | 31.52 31.04 30.60 30.27 30.55 30.72 31.38 31.84 |
Seria 9 z 9, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Widurska Kinga Famulok Zuzanna Nowak Zuzanna SO Kościelniak Aleksandra Marek Amelia Ziober Wiktoria Możdżan Milena Gajdowska Agnieszka | 02 03 02 02 05 05 03 95 | SMS Kraków Aquatica Pawłowice Unia Oświęcim Shark Rudna BOSiR Brzesko UKS SP 8 Chrzanów Shark Rudna Shark Rudna | 06 11 05 01 06 06 01 01 | 29.65 29.48 29.15 28.63 29.12 29.36 29.57 30.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 24/11/2018 - 9:12 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 9:12 |
2 3 4 5 6 | Skimina Kacper Dzierwa Maciej Generowicz Marek Stefanowski Maciej Pater Adam | 04 04 04 04 05 | SMS Galicja Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 41.70 37.70 39.80 42.64 |
Seria 2 z 10, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Boba Arkadiusz SO Ptaszyński Stanisław SO Karcz Filip Bigaj Gabriel SO Knapik Michał Tworek Wiktor Ziółko Wiktor Pilch Emil | 04 05 04 05 05 05 05 04 | Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim Pływak Bochnia Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Płetwal Zakopane Kmita Zabierzów Pływak Bochnia | 05 06 06 06 06 06 06 06 | 37.08 36.79 35.97 34.72 35.73 36.14 36.79 37.41 |
Seria 3 z 10, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fałkowski Wiktor Skowron Jakub Rybak Maciej Dybowski Antoni Dębicki Maciej Podolecki Jakub Wojtacha Karol Konieczny Mateusz | 04 03 04 05 04 05 05 05 | Śląsk Wrocław Alfa Bukowno Korona Kraków SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Salwator Kraków Korona Kraków UKS Nika Sport Team Kraków | 01 06 06 06 01 06 06 06 | 34.40 34.11 33.39 33.26 33.31 33.64 34.21 34.42 |
Seria 4 z 10, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sawicki Michał Nosal Milosz SO Cierpiał Wiktor SO Majewski Maksym SO Juda Dominik SO Tomaniewski Filip Kucharski Paweł Roman Dawid | 04 04 04 04 04 04 05 04 | Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim STP Nowy Sącz NKP Bielsko-Biała SMS Galicja Kraków | 01 05 05 05 05 06 11 06 | 32.27 31.88 31.73 31.59 31.72 31.83 31.99 32.34 |
Seria 5 z 10, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staciwa Kamil SO Krawczyk Dominik Soborski Igor Padarz Dawid Golik Leonard Lisik Kacper Bartłomowicz Tomasz Talaga Maciej | 05 04 05 04 02 03 03 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Omega Olkusz Omega Olkusz Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Shark Rudna SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 11 06 06 01 06 01 06 06 | 31.42 31.23 31.08 30.76 31.00 31.13 31.24 31.46 |
Seria 6 z 10, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żukowski Kamil Smok Mateusz Leśniak Piotr Stanek Kacper Wanat Grzegorz Gibuła Patryk Gwóźdź Kacper Zaremba Adam | 03 05 03 04 03 05 03 05 | SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec Pływak Bochnia SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław | 06 11 06 06 06 06 06 01 | 30.18 30.04 29.83 29.62 29.83 29.87 30.17 30.36 |
Seria 7 z 10, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sowa Karol Krzysztyński Jan Gościński Jakub Klekowski Wiktor Malarz Marcin SO Samojło Jakub Ryś Szymon Zając Kamil | 02 02 05 04 03 02 00 03 | Jasień Sucha Besk. SMS Kraków SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Alfa Bukowno Wisła Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 01 05 06 06 05 | 29.45 29.37 29.20 28.28 28.59 29.32 29.40 29.59 |
Seria 8 z 10, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Knapp Jakub Nowak Kacper SO Szczygieł David SO Kłaput Bartosz Soborski Jakub Szajnicki Szymon Pająk Mikołaj Kubsik Stanisław | 04 00 02 00 02 00 01 03 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Shark Rudna Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków | 06 05 05 06 06 01 06 06 | 28.26 28.20 27.96 27.92 27.94 28.11 28.23 28.27 |
Seria 9 z 10, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuś Aleksander Czech Arkadiusz Mazur Bartosz Mamcarz Mateusz SO Kwaśny Jakub SO Sosna Tomasz SK Woźny Wiktor Mordarski Filip | 04 03 02 04 01 01 01 05 | Alfa Bukowno Górnik Sosnowiec SMS Kraków Płetwal Zakopane AZS AWF Katowice SMS Kraków Shark Rudna STP Nowy Sącz | 06 11 06 06 11 06 01 06 | 27.61 27.50 27.28 26.59 26.60 27.42 27.52 27.65 |
Seria 10 z 10, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Major Daniel SO Astashev Bogdan Sordyl Mateusz Czaja Przemysław Michalczyk Andrzej SO Sieradzki Kamil SO Adamczak Jakub Guścin Eryk | 01 01 99 01 00 02 01 01 | Unia Oświęcim SMS Kraków AZS AWF Katowice Alfa Bukowno Unia Oświęcim Unia Oświęcim Shark Rudna Shark Rudna | 05 06 11 06 05 05 01 01 | 26.46 26.26 25.76 25.47 25.58 26.06 26.32 26.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 24/11/2018 - 9:24 | Kobiet, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nita Daria SO Chryc Aleksandra Walecka Maja Madej Justyna Świętek Ilona Rosiek Malwina Dzik Wiktoria Radek Wiktoria | 01 05 05 05 05 04 04 05 | Korona Kraków Aquarius Myślenice Wisła Kraków Aquarius Myślenice Jasień Sucha Besk. Limanowa-Swim Limanowa-Swim Gilus Gilowice | 06 06 06 06 06 06 06 11 | NT NT 42.71 39.57 42.11 43.13 NT NT |
Seria 2 z 6, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Aksamit Gabriela Budzeniusz Pola Szczurek Julia Guzik Karolina Andrzejewska Zuzanna Bartuś Maria Piątek Zofia Bandura Kinga | 04 04 05 05 03 05 05 05 | Limanowa-Swim Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Kmita Zabierzów Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 38.71 37.69 37.44 36.83 37.17 37.64 38.35 39.39 |
Seria 3 z 6, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skalska Zofia Hojoł Agata Sopata Sandra Schab Zuzanna Żurkowska Weronika Tchórzewska Sabina Krauze Paulina Głogowska Dobromiła SO | 05 01 04 03 04 05 05 05 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Wisła Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 11 06 | 36.36 35.99 35.65 35.55 35.63 35.80 36.22 36.64 |
Seria 4 z 6, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mikosza Aleksandra Cicha Aleksandra Janik Anna Rutka Emilia Smoleń Patrycja Blachura Julia SO Trzeciecka Agnieszka Błyskuń Amelia | 04 05 05 04 05 02 04 04 | Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Korona Kraków Omega Olkusz | 01 06 06 06 06 05 06 06 | 35.21 34.87 34.01 33.79 33.90 34.57 35.20 35.48 |
Seria 5 z 6, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Godlewska Zofia Marczyńska Eliza Kosiec Małgorzata Gąsior Oliwia Niepogodzińska Izabela Bajorek Maria Lubińska Oliwia Mirowska Zuzanna | 04 05 03 03 03 04 04 02 | Salwator Kraków Śląsk Wrocław NKP Bielsko-Biała Shark Rudna SMS Galicja Kraków Salwator Kraków NKP Bielsko-Biała Wisła Kraków | 06 01 11 01 06 06 11 06 | 33.68 33.62 33.30 32.59 32.66 33.43 33.62 33.68 |
Seria 6 z 6, 9:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobuń Julia Tasak Aleksandra Lewandowska Natalia SO Poznańska Justyna Biernat Oliwia Kosińska Dominika SO Adamczyk Wiktoria Habowska Weronika | 04 03 01 05 03 01 00 03 | Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów Aquatica Pawłowice AZS AWF Katowice Shark Rudna Jasień Sucha Besk. | 11 06 05 06 11 11 01 06 | 32.10 31.99 31.02 30.41 30.82 31.24 32.08 32.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 24/11/2018 - 9:32 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:32 |
2 3 4 5 6 7 | Sieradzki Kamil SO Jakubas Michał Zaremba Igor Sikora Olgierd Mrozek Maksymilian Sieprawski Roch SO | 02 05 05 05 02 03 | Unia Oświęcim UKS Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków Siemacha Kraków Fala Niepołomice Unia Oświęcim | 05 06 06 06 06 05 | NT 44.75 42.06 43.63 NT NT |
Seria 2 z 7, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pilch Emil Pater Adam Ziółko Wiktor Stanek Jakub Skowron Jakub Tworek Wiktor Knapik Michał Konieczny Liwiusz | 04 05 05 05 03 05 05 05 | Pływak Bochnia Korona Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno Płetwal Zakopane Siemacha Kraków NKP Bielsko-Biała | 06 06 06 06 06 06 06 11 | 39.19 38.63 37.96 36.38 37.78 38.24 38.86 39.23 |
Seria 3 z 7, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kluczewski Jakub Kłaput Maciej Stefanowski Maciej Szczepanik Kacper Staciwa Jakub SO Iheanacho Alexander Świeży Paweł Konieczny Mateusz | 05 04 04 05 05 05 05 05 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Siemacha Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Wisła Kraków UKS Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 34.95 34.71 34.52 34.32 34.39 34.62 34.71 35.72 |
Seria 4 z 7, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Samojło Jakub Jurzak Michał Zaczyński Filip Wykręt Marcin Krawczyk Dominik Haspert Bartłomiej Tetlak Maciej Płusa Maksymilian | 02 02 04 04 04 04 05 04 | Alfa Bukowno Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Omega Olkusz Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 11 06 11 06 06 | 33.85 32.24 31.68 31.56 31.65 31.76 32.52 34.25 |
Seria 5 z 7, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klekowski Wiktor Szczerba Igor Piechota Edgar Golik Leonard Sowa Łukasz Skliński Wiktor Ryś Tymon Smok Mateusz | 04 05 03 02 03 04 02 05 | Śląsk Wrocław Sokół Mościce Tarnów Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Wisła Kraków Górnik Sosnowiec | 01 06 06 06 06 01 06 11 | 31.06 30.50 29.97 29.82 29.93 30.06 30.86 31.24 |
Seria 6 z 7, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ślęczka Nataniel Szarpak Marcin SO Suchański Przemysław SO Staszak Wiktor Mazur Bartosz Michałowski Tomasz SO Kurzeja Jakub Luberda Wiktor | 05 01 01 04 02 02 02 04 | UKS Nika Sport Team Kraków AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Śląsk Wrocław SMS Kraków Unia Oświęcim STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 11 05 01 06 05 06 06 | 29.46 28.92 28.24 28.09 28.19 28.63 29.35 29.71 |
Seria 7 z 7, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Guścin Eryk Opolka Kacper SO Kuś Aleksander Milbrant Kacper SO Alencynowicz Maciej SO Sordyl Mateusz Czaja Przemysław Bartosiewicz Remigiusz SO | 01 00 04 01 02 99 01 02 | Shark Rudna Unia Oświęcim Alfa Bukowno AZS AWF Katowice Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Alfa Bukowno Unia Oświęcim | 01 05 06 11 05 11 06 05 | 27.97 27.90 27.63 26.44 26.94 27.72 27.96 28.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 24/11/2018 - 9:41 | Kobiet, 400m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:41 |
3 4 5 | Lala Nadia Włosik Wiktoria Skorupa Weronika | 04 05 03 | Salmo Żory Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 11 06 06 | NT 6:12.61 NT |
Seria 2 z 7, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 7 | Marciniak Justyna Ćwiękała Hanna Nita Wiktoria Kryza Maja Osiecka Emilia Kołodziejczyk Agata Orzechowska Wiktoria | 05 05 04 05 05 05 05 | Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | 5:59.67 5:51.39 5:44.80 5:31.70 5:31.73 5:47.67 5:52.56 |
Seria 3 z 7, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cyganek Nina Bartuś Maria Kercel Emilia Ryba Monika Janik Anna Kucypera Iga Lala Patrycja Mleko Karolina | 05 05 05 05 05 04 04 04 | Salwator Kraków Kmita Zabierzów Siemacha Kraków Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Śląsk Wrocław Salmo Żory Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 01 11 06 | 5:26.61 5:25.47 5:22.83 5:18.11 5:20.05 5:23.04 5:26.20 5:27.50 |
Seria 4 z 7, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bącler Natalia Mikrut Nina Tchórzewska Sabina Żelazny Kinga Oczkowska Daria Madej Maja Pytka Katarzyna Kostecka Paulina | 05 04 05 04 03 03 04 04 | Śląsk Wrocław NKP Bielsko-Biała SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Pływak Bochnia NKP Bielsko-Biała Sokół Mościce Tarnów | 01 11 06 06 06 06 11 06 | 5:15.17 5:04.20 5:03.38 5:01.47 5:01.59 5:03.61 5:14.07 5:16.57 |
Seria 5 z 7, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Guzik Karolina Widurska Kinga Jakubik Julia SO Goj Aleksandra Żak Amelia SO Kumor Aleksandra SO Ptaszyńska Weronika SO Brach Oliwia | 05 02 05 05 04 03 03 04 | SMS Galicja Kraków SMS Kraków Ósemka Oświęcim Górnik Sosnowiec Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim BOSiR Brzesko | 06 06 06 11 05 05 05 06 | 4:56.78 4:53.88 4:52.56 4:45.68 4:47.17 4:53.62 4:54.86 4:58.35 |
Seria 6 z 7, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krawczyk Nikola SO Kulisiewicz Adrianna Kuziów Martyna SO Serafin Magdalena Szkurat Martyna SO Nocoń Dominika SO Miernik Wiktoria SO Dadej Julia | 03 02 03 01 03 02 04 05 | Unia Oświęcim SMS Kraków Unia Oświęcim SMS Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim BOSiR Brzesko | 05 06 05 06 05 05 05 06 | 4:42.50 4:40.44 4:39.87 4:39.26 4:39.55 4:40.34 4:42.09 4:44.45 |
Seria 7 z 7, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szuster Aleksandra Kościelniak Aleksandra Skarwecka Wiktoria SO Nita Daria SO Lewandowska Natalia SO Kusion Weronika SO Fuks Aleksandra SO Śmietana Karolina | 00 02 02 01 01 02 03 01 | SMS Kraków Shark Rudna Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Gilus Gilowice SMS Kraków | 06 01 05 06 05 05 11 06 | 4:36.25 4:35.10 4:34.48 4:18.52 4:31.85 4:34.69 4:35.54 4:36.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 24/11/2018 - 10:24 | Mężczyzn, 400m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pater Adam Wojtacha Karol Tynor Jan Kłaput Maciej Ryszka Kacper SO Sawicki Michał Płusa Maksymilian Kochanowicz Karol | 05 05 04 04 04 04 04 05 | Korona Kraków Korona Kraków Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 05 01 06 06 | 5:44.84 5:25.30 5:12.03 5:01.69 5:04.98 5:24.82 5:27.65 NT |
Seria 2 z 6, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pajerski Jakub Pawłowski Jan SO Jarczewski Franciszek Szydłowski Erwin SO Kucharski Paweł Ptaszyński Stanisław SO Knapik Michał Staciwa Jakub SO | 05 05 05 03 05 05 05 05 | Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim UKS 190 Łódź Unia Oświęcim NKP Bielsko-Biała Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 06 05 05 11 06 06 11 | 4:59.58 4:58.04 4:54.49 4:50.23 4:52.35 4:56.43 4:58.73 5:00.26 |
Seria 3 z 6, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tetlak Maciej Krystyński Aleksander Generowicz Marek Piela Michał SO Drabczyk Krystian SO Brączek Kacper SO Szczepanik Kacper Maciąg Wojciech | 05 04 04 04 04 03 05 02 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Siemacha Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 05 05 05 06 06 | 4:46.44 4:42.28 4:39.43 4:38.42 4:38.71 4:41.51 4:42.96 4:49.08 |
Seria 4 z 6, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cierpiał Wiktor SO Koryciński Kamil Sobiechowski Filip Majewski Maksym SO Juda Dominik SO Hanf Szymon Lisik Kacper Roman Dawid | 04 03 04 04 04 03 03 04 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Shark Rudna Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków Shark Rudna SMS Galicja Kraków | 05 06 01 05 05 06 01 06 | 4:35.55 4:31.60 4:24.58 4:23.39 4:23.63 4:25.70 4:35.04 4:35.61 |
Seria 5 z 6, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Para Mikołaj SO Mordarski Filip Płatek Maciej SO Blachura Oskar SO Kramarczyk Jakub SO Swojnóg Igor SO Stanek Kacper Zalewski Sebastian SO | 03 05 02 02 01 03 04 03 | Unia Oświęcim STP Nowy Sącz Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 05 06 05 05 05 05 06 05 | 4:20.21 4:19.37 4:16.48 4:13.21 4:15.56 4:18.13 4:19.74 4:22.38 |
Seria 6 z 6, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewicki Filip Sieradzki Kamil SO Szarpak Marcin SO Stec Kacper Cieśla Oskar SO Butkiewicz Władysław Danikiewicz Dawid SO Twardowski Piotr | 03 02 01 99 01 00 03 01 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 05 11 11 11 11 05 06 | 4:12.49 4:04.13 3:59.92 3:56.77 3:59.34 4:02.88 4:08.44 4:13.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 24/11/2018 - 10:57 | Kobiet, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:57 |
3 4 5 | Smoręda Weronika Walecka Maja Lubińska Oliwia | 05 05 04 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków NKP Bielsko-Biała | 06 06 11 | NT 3:31.76 NT |
Seria 2 z 4, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górak Paula Ryba Monika Balon Adrianna Goczling Katarzyna Lala Patrycja Kryza Maja Gałka Katarzyna Krauze Paulina | 05 05 05 04 04 05 04 05 | NKP Bielsko-Biała Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Śląsk Wrocław Salmo Żory Ósemka Oświęcim Alfa Bukowno NKP Bielsko-Biała | 11 06 06 01 11 06 06 11 | 3:21.10 3:12.62 3:03.93 2:58.50 3:01.60 3:10.52 3:18.94 3:24.15 |
Seria 3 z 4, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panek Nikola Biela Inga Beruś Marta SO Błyskuń Amelia Panek Nikola Klimek Marta SO Rapkiewicz Natalia Bukowska Aleksandra | 03 03 02 04 04 03 05 05 | Jasień Sucha Besk. Aquarius Myślenice AZS AWF Katowice Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 11 06 06 05 06 06 | 2:55.83 2:53.47 2:49.25 2:48.78 2:48.92 2:52.71 2:55.58 2:57.00 |
Seria 4 z 4, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buła Bianka Budzińska Paulina SO Lubińska Alicja Kempa Anna SO Pawłowska Julia SO Sadlik Martyna SO Radek Wiktoria Wilczek Renata SO | 05 03 05 01 02 03 05 04 | Salwator Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle Ósemka Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim Unia Oświęcim Gilus Gilowice Płetwal Zakopane | 06 07 06 07 05 05 11 06 | 2:46.13 2:42.95 2:42.17 2:34.67 2:37.73 2:42.86 2:45.96 2:46.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 24/11/2018 - 11:12 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:12 |
3 4 5 6 | Koryciński Kamil Sowa Łukasz Żukowski Kamil Dzierwa Maciej | 03 03 03 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Płoskonka Jakub Kołodziejczyk Eryk SO Starzycki Borys Radziszewski Andrzej Basa Szymon Iheanacho Alexander Skrzypek Filip Łokaj Michał | 03 04 05 05 03 05 03 04 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Shark Rudna | 06 05 06 06 06 06 06 01 | NT 3:14.25 3:12.36 3:01.20 3:09.69 3:13.83 NT NT |
Seria 3 z 5, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rusin Hubert Zaczyński Filip Lewicki Filip Dębicki Maciej Talaga Maciej Skimina Kacper Mordarski Szymon SO Nowak Wojciech | 05 04 03 04 02 04 05 05 | Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz | 01 06 06 01 06 06 06 06 | 2:54.76 2:50.39 2:48.86 2:47.50 2:47.56 2:50.04 2:54.15 3:00.27 |
Seria 4 z 5, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bartłomowicz Tomasz Staszak Wiktor Nosal Milosz SO Bryg Bartosz Smolorz Dawid SO Suchański Przemysław SO Gościński Jakub Sowa Karol | 03 04 04 04 02 01 05 02 | SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków UKP Ruda Śląska Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 01 05 06 11 05 06 06 | 2:46.19 2:41.37 2:34.49 2:31.64 2:32.47 2:34.62 2:44.03 2:46.95 |
Seria 5 z 5, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wykręt Marcin Bazyl Kamil Gałuszka Bruno SO Szynawa Oskar SO Adamczak Jakub Szynawa Wiktor SO Stańczyk Jarema SO Blachura Oskar SO | 04 00 02 00 01 02 02 02 | NKP Bielsko-Biała Aquarius Myślenice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Shark Rudna Wodnik Siemianowice Śl. MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim | 11 06 05 05 01 11 07 05 | 2:28.85 2:25.33 2:21.92 2:19.76 2:20.60 2:24.29 2:27.47 2:29.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 24/11/2018 - 11:31 | Kobiet, 200m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:31 |
3 4 5 | Kosińska Dominika SO Orzechowska Wiktoria Górak Paula | 01 05 05 | AZS AWF Katowice Siemacha Kraków NKP Bielsko-Biała | 11 06 11 | NT 3:12.09 NT |
Seria 2 z 8, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 7 | Włosik Wiktoria Małysza Julia Kołodziejczyk Agata Pawłowska Weronika Sklińska Maria Hrapkowicz Klaudia SO Piątek Zofia | 05 05 05 03 05 04 05 | Siemacha Kraków Siemacha Kraków Siemacha Kraków Pływak Bochnia Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 01 05 06 | 3:10.70 3:05.91 3:02.51 2:54.23 2:59.68 3:04.56 3:07.53 |
Seria 3 z 8, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skalska Zofia Mleko Karolina Larysz Wiktoria Głogowska Dobromiła SO Kercel Emilia Dyduch Martyna SO Madej Maja Kowalska Julia SO | 05 04 04 05 05 04 03 04 | Wisła Kraków Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Unia Oświęcim Pływak Bochnia Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 05 06 05 | 2:52.09 2:51.27 2:50.52 2:49.36 2:50.15 2:50.74 2:52.06 2:53.71 |
Seria 4 z 8, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gach Magdalena SO Panek Nikola Wąsik Julia SO Kozdęba Karolina Chowaniec Oliwia SO Mikrut Nina Schab Zuzanna Jeleń Katarzyna | 05 04 03 03 04 04 03 04 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim NKP Bielsko-Biała Wisła Kraków Alfa Bukowno | 05 06 05 06 05 11 06 06 | 2:47.17 2:46.60 2:46.00 2:43.98 2:45.18 2:46.15 2:47.11 2:49.12 |
Seria 5 z 8, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Basista Barbara Kalko Anastasiya Mayerberg Anna Kania Kamila Smoleń Patrycja Rapkiewicz Natalia Basista Barbara Habowska Weronika | 04 03 05 05 05 05 04 03 | SMS Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:40.95 2:40.13 2:39.25 2:38.56 2:38.95 2:39.31 2:40.95 2:43.83 |
Seria 6 z 8, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mirowska Zuzanna Hojoł Agata Blachura Julia SO Jodłowska Zuzanna Kosiec Małgorzata Kowalska Wiktoria SO Fuks Aleksandra SO Rutka Emilia | 02 01 02 03 03 04 03 04 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Unia Oświęcim Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków | 06 06 05 06 11 05 11 06 | 2:38.10 2:35.56 2:33.86 2:33.15 2:33.54 2:35.27 2:36.71 2:38.26 |
Seria 7 z 8, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lubińska Alicja Lala Nadia Nocoń Dominika SO Miłek Marcelina Rygiel Oliwia SO Niepogodzińska Izabela Drażyk Natalia SO Kapcińska Maja SO | 05 04 02 02 02 03 02 02 | Ósemka Oświęcim Salmo Żory Unia Oświęcim SMS Kraków Junior Kluczbork SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 11 05 06 07 06 05 05 | 2:32.47 2:30.92 2:29.49 2:28.76 2:29.11 2:30.14 2:32.07 2:33.14 |
Seria 8 z 8, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąsior Oliwia Marek Amelia Ziober Wiktoria Famulok Zuzanna Nowak Zuzanna SO Możdżan Milena Skarwecka Wiktoria SO Biernat Oliwia | 03 05 05 03 02 03 02 03 | Shark Rudna BOSiR Brzesko UKS SP 8 Chrzanów Aquatica Pawłowice Unia Oświęcim Shark Rudna Unia Oświęcim Aquatica Pawłowice | 01 06 06 11 05 01 05 11 | 2:27.55 2:26.65 2:24.59 2:22.29 2:24.28 2:24.91 2:27.50 2:27.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 24/11/2018 - 11:59 | Mężczyzn, 200m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:59 |
3 4 5 | Świeży Paweł Jurzak Michał Haspert Bartłomiej | 05 02 04 | Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. Aquatica Pawłowice | 06 06 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 7 | Dybowski Jan Miodoński Mateusz SO Konieczny Liwiusz Zaremba Igor Karcz Filip Gwóźdź Kacper Cieśla Oskar SO | 03 03 05 05 04 03 01 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim NKP Bielsko-Biała Wisła Kraków Pływak Bochnia SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice | 06 05 11 06 06 06 11 | NT NT NT 3:12.19 NT NT NT |
Seria 3 z 8, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Starzycki Borys Bigaj Gabriel SO Kluczewski Jakub Pawłowski Jan SO Luberda Wiktor Rybak Maciej Boba Arkadiusz SO Sikora Olgierd | 05 05 05 05 04 04 04 05 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 05 06 | 3:03.19 2:56.50 2:47.28 2:46.13 2:46.64 2:50.96 2:56.99 3:07.02 |
Seria 4 z 8, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojtacha Karol Stanek Jakub Knapp Jakub Staciwa Kamil SO Tomaniewski Filip Fortuna Filip Kucharski Paweł Radziszewski Andrzej | 05 05 04 05 04 03 05 05 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Wisła Kraków | 06 06 06 11 06 06 11 06 | 2:44.01 2:41.67 2:37.19 2:35.89 2:37.12 2:37.58 2:42.05 2:45.06 |
Seria 5 z 8, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Daszkiewicz Mikołaj SO Ryś Tymon Pająk Mikołaj Wróbel Igor SO Bryg Bartosz Gibuła Patryk Łokaj Michał Leśniak Piotr | 04 02 01 03 04 05 04 03 | Unia Oświęcim Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Shark Rudna Pływak Bochnia | 05 06 06 05 06 06 01 06 | 2:33.61 2:31.49 2:30.72 2:25.64 2:26.10 2:30.96 2:33.05 2:34.49 |
Seria 6 z 8, 12:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Maciąg Wojciech Zaremba Adam Zając Kamil Szczerba Igor Padarz Dawid Krystyński Aleksander Kubsik Stanisław Czech Arkadiusz | 02 05 03 05 04 04 03 03 | Wisła Kraków Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Górnik Sosnowiec | 06 01 05 06 01 06 06 11 | 2:25.45 2:25.32 2:24.32 2:21.62 2:23.89 2:24.81 2:25.37 2:25.62 |
Seria 7 z 8, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Soborski Jakub Skrzypek Filip Wykręt Marcin Bartosiewicz Remigiusz SO Malarz Marcin SO Piela Michał SO Krzysztyński Jan Piechota Edgar | 02 03 04 02 03 04 02 03 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 11 05 05 05 06 06 | 2:20.40 2:18.85 2:18.37 2:17.14 2:17.49 2:18.75 2:20.22 2:20.58 |
Seria 8 z 8, 12:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczygieł David SO Astashev Bogdan Mamcarz Mateusz SO Goleniec Kamil Daszkiewicz Michał SO Mayerberg Kacper SO Michałowski Tomasz SO Kijek Wiktor SO | 02 01 04 99 03 00 02 02 | Unia Oświęcim SMS Kraków Płetwal Zakopane AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 05 06 06 11 05 05 05 05 | 2:14.87 2:13.45 2:12.99 2:02.89 2:12.96 2:13.33 2:14.71 2:14.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 24/11/2018 - 12:26 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 12:26 |
2 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | NT |
3 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
5 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
6 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 12:32 |
1 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:10.33 |
Kalko Anastasiya, Niepogodzińska Izabela, Tasak Aleksandra, Kozdęba Karolina |
3 | 2002 UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 05 | 4:04.50 |
4 | Shark Rudna 1 | Shark Rudna | 01 | 3:55.00 |
Kita Katarzyna, Gajdowska Agnieszka, Możdżan Milena, Kościelniak Aleksandra |
5 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:59.68 |
6 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:10.33 |
Kalko Anastasiya, Niepogodzińska Izabela, Tasak Aleksandra, Kozdęba Karolina |
7 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 4:26.32 |
Basista Barbara, Panek Nikola, Rutka Emilia |
8 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 24/11/2018 - 12:37 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 3, 12:37 |
3 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
4 | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
5 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
6 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | NT |
Kubsik Stanisław, Ryś Tymon, Maciąg Wojciech |
Seria 2 z 3, 12:42 |
1 | SMS Oświęcim 7 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
2 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
3 | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
4 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:03.39 |
Bryg Bartosz, Roman Dawid, Kłaput Maciej, Generowicz Marek |
5 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
6 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
7 | Jasień | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
Jurzak Michał, Talaga Maciej, Sowa Karol, Pająk Mikołaj |
8 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
Seria 3 z 3, 12:46 |
1 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:52.31 |
Żukowski Kamil, Sowa Łukasz, Lewicki Filip, Wanat Grzegorz |
2 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | 3:50.21 |
3 | 2002 UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 05 | 3:44.00 |
4 | Shark Rudna 1 | Shark Rudna | 01 | 3:38.00 |
Adamczak Jakub, Woźny Wiktor, Guścin Eryk, Szajnicki Szymon |
5 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:40.50 |
6 | 2002 SMS OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 05 | 3:45.00 |
7 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:50.71 |
Krystyński Aleksander, Luberda Wiktor, Knapp Jakub, Stanek Kacper |
8 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:52.31 |
Żukowski Kamil, Sowa Łukasz, Lewicki Filip, Wanat Grzegorz |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |