Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 23 - 24/11/2018 |
3 - Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego III | 24/11/2018 - 15:30 |
Konkurencja 28 24/11/2018 - 15:30 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 3, 15:30 |
2 | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
3 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
4 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
5 | SMS Oświęcim 7 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
6 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | NT |
7 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Godlewska Zofia, Dzierwa Maciej, Żurkowska Weronika, Podolecki Jakub |
Seria 2 z 3, 15:33 |
1 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
2 | Śląsk Wrocław 2 | Śląsk Wrocław | 01 | 1:55.34 |
3 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:53.66 |
Gwiazdowska Wiktoria, Skrzypek Filip, Lewicki Filip |
4 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:53.04 |
Sowa Łukasz, Kalko Anastasiya, Koryciński Kamil |
5 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:53.04 |
Sowa Łukasz, Kalko Anastasiya, Koryciński Kamil |
6 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:53.66 |
Gwiazdowska Wiktoria, Skrzypek Filip, Lewicki Filip |
7 | NKP Bielsko-Biała 1 | NKP Bielsko-Biała | 11 | 1:57.91 |
Pytka Katarzyna, Lubińska Oliwia, Wykręt Marcin, Kucharski Paweł |
8 | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
Seria 3 z 3, 15:35 |
1 | Shark Rudna 3 | Shark Rudna | 01 | 1:50.00 |
Gąsior Oliwia, Adamczyk Wiktoria, Lisik Kacper, Łokaj Michał |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:49.28 |
Wanat Grzegorz, Kozdęba Karolina, Tasak Aleksandra, Żukowski Kamil |
3 | Shark Rudna 2 | Shark Rudna | 01 | 1:46.00 |
Kościelniak Aleksandra, Możdżan Milena, Guścin Eryk, Woźny Wiktor |
4 | Shark Rudna 1 | Shark Rudna | 01 | 1:42.50 |
Gajdowska Agnieszka, Kita Katarzyna, Szajnicki Szymon, Adamczak Jakub |
5 | SMS Oświęcim 8 | SMS Oświęcim | 06 | 1:44.00 |
Sieradzki Kamil SO, Milbrant Kacper SO, Nocoń Dominika SO, Kusion Weronika SO |
6 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:46.89 |
7 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:49.28 |
Wanat Grzegorz, Kozdęba Karolina, Tasak Aleksandra, Żukowski Kamil |
8 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | 1:51.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 24/11/2018 - 15:38 | Kobiet, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 15:38 |
2 3 4 5 6 | Orzechowska Wiktoria Kercel Emilia Gach Magdalena SO Skarwecka Wiktoria SO Głogowska Dobromiła SO | 05 05 05 02 05 | Siemacha Kraków Siemacha Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 05 05 06 | NT NT 2:49.80 NT NT |
Seria 2 z 3, 15:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalska Julia SO Marek Amelia Mirowska Zuzanna Kuziów Martyna SO Lala Nadia Wąsik Julia SO Dadej Julia Mayerberg Anna | 04 05 02 03 04 03 05 05 | Unia Oświęcim BOSiR Brzesko Wisła Kraków Unia Oświęcim Salmo Żory Unia Oświęcim BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim | 05 06 06 05 11 05 06 06 | 2:48.24 2:42.31 2:36.99 2:31.03 2:35.50 2:38.05 2:44.87 2:49.21 |
Seria 3 z 3, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Blachura Julia SO Drażyk Natalia SO Szkurat Martyna SO Nowak Zuzanna SO Kusion Weronika SO Famulok Zuzanna Kapcińska Maja SO Rygiel Oliwia SO | 02 02 03 02 02 03 02 02 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Aquatica Pawłowice Unia Oświęcim Junior Kluczbork | 05 05 05 05 05 11 05 07 | 2:29.32 2:25.41 2:24.00 2:19.27 2:21.58 2:24.03 2:29.09 2:30.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 24/11/2018 - 15:49 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:49 |
3 4 5 6 | Soborski Igor Tomaniewski Filip Mordarski Filip Knapp Jakub | 05 04 05 04 | Omega Olkusz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT 2:49.65 NT NT |
Seria 2 z 4, 15:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tynor Jan Drabczyk Krystian SO Zaremba Adam Juda Dominik SO Kubsik Stanisław Gibuła Patryk Padarz Dawid Fałkowski Wiktor | 04 04 05 04 03 05 04 04 | Fala Niepołomice Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Wisła Kraków BOSiR Brzesko Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław | 06 05 01 05 06 06 01 01 | 2:43.33 2:31.67 2:30.86 2:25.06 2:28.01 2:31.02 2:39.01 2:47.52 |
Seria 3 z 4, 15:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zając Kamil Maciąg Wojciech Malarz Marcin SO Blachura Oskar SO Moryl Wojciech Swojnóg Igor SO Płatek Maciej SO Soborski Jakub | 03 02 03 02 02 03 02 02 | Unia Oświęcim Wisła Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim Unia Oświęcim Omega Olkusz | 05 06 05 05 07 05 05 06 | 2:24.17 2:16.51 2:15.47 2:11.32 2:12.05 2:16.40 2:16.85 2:24.60 |
Seria 4 z 4, 15:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczygieł David SO Kwaśny Jakub SO Major Daniel SO Stec Kacper Mayerberg Kacper SO Sieradzki Kamil SO Zalewski Sebastian SO Sosna Tomasz SK | 02 01 01 99 00 02 03 01 | Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Kraków | 05 11 05 11 05 05 05 06 | 2:10.25 2:08.03 2:05.73 2:02.72 2:04.39 2:06.87 2:10.13 2:10.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 24/11/2018 - 16:02 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 16:02 |
3 4 5 | Rosiek Malwina Walecka Maja Marciniak Justyna | 04 05 05 | Limanowa-Swim Wisła Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 | 1:20.38 1:16.80 1:17.20 |
Seria 2 z 9, 16:04 |
2 3 4 5 6 7 | Włosik Wiktoria Bącler Natalia Chryc Aleksandra Bańkowska Patrycja Świętek Ilona Madej Justyna | 05 05 05 03 05 05 | Siemacha Kraków Śląsk Wrocław Aquarius Myślenice Orlik Przeworsk Jasień Sucha Besk. Aquarius Myślenice | 06 01 06 08 06 06 | 1:15.95 1:13.07 1:11.99 1:12.62 1:14.95 1:16.04 |
Seria 3 z 9, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Osiecka Emilia Pytka Katarzyna Górak Paula Goczling Katarzyna Lala Patrycja Kołodziejczyk Agata Bartuś Maria Nita Wiktoria | 05 04 05 04 04 05 05 04 | Ósemka Oświęcim NKP Bielsko-Biała NKP Bielsko-Biała Śląsk Wrocław Salmo Żory Siemacha Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków | 06 11 11 01 11 06 06 06 | 1:11.62 1:10.91 1:10.67 1:09.20 1:09.96 1:10.76 1:11.07 1:11.74 |
Seria 4 z 9, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cicha Aleksandra Kostecka Paulina Kumor Aleksandra SO Basista Barbara Basista Barbara Andrzejewska Zuzanna Janik Anna Budzeniusz Pola | 05 04 03 04 04 03 05 04 | SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Kraków Korona Kraków Płetwal Zakopane Korona Kraków | 06 06 05 06 06 06 06 06 | 1:08.92 1:07.88 1:07.80 1:07.65 1:07.65 1:07.83 1:08.56 1:09.07 |
Seria 5 z 9, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Banaszkiewicz Oliwia Cyganek Nina Żelazny Kinga Kercel Emilia Mikrut Nina Madej Maja Radek Wiktoria Bukowska Aleksandra | 04 05 04 05 04 03 05 05 | Alfa Bukowno Salwator Kraków Korona Kraków Siemacha Kraków NKP Bielsko-Biała Pływak Bochnia Gilus Gilowice Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 11 06 11 06 | 1:07.56 1:07.27 1:07.10 1:06.63 1:06.87 1:07.21 1:07.29 1:07.57 |
Seria 6 z 9, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skorupa Weronika Wąsik Julia SO Hrapkowicz Klaudia SO Gwiazdowska Wiktoria Guzik Karolina Lubińska Oliwia Ptaszyńska Weronika SO Żurkowska Weronika | 03 03 04 03 05 04 03 04 | Siemacha Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Unia Oświęcim Salwator Kraków | 06 05 05 06 06 11 05 06 | 1:06.53 1:06.31 1:05.79 1:04.95 1:05.04 1:06.10 1:06.53 1:06.55 |
Seria 7 z 9, 16:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żak Amelia SO Kosiec Małgorzata Miłek Marcelina Kania Kamila Krawczyk Nikola SO Jeleń Katarzyna Brach Oliwia Dyduch Martyna SO | 04 03 02 05 03 04 04 04 | Unia Oświęcim NKP Bielsko-Biała SMS Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Alfa Bukowno BOSiR Brzesko Unia Oświęcim | 05 11 06 06 05 06 06 05 | 1:04.43 1:03.84 1:03.82 1:03.33 1:03.76 1:03.83 1:04.22 1:04.63 |
Seria 8 z 9, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kempa Anna SO Tomasiak Agnieszka SO Sobuń Julia Kuziów Martyna SO Kalko Anastasiya Nocoń Dominika SO Lala Nadia Godlewska Zofia | 01 01 04 03 03 02 04 04 | MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim Victoria Kozy Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Salmo Żory Salwator Kraków | 07 05 11 05 06 05 11 06 | 1:03.22 1:02.94 1:01.94 1:01.89 1:01.92 1:02.24 1:03.13 1:03.27 |
Seria 9 z 9, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kozdęba Karolina Poznańska Justyna Gajdowska Agnieszka Kita Katarzyna Lewandowska Natalia SO Ziober Wiktoria Szkurat Martyna SO Serafin Magdalena | 03 05 95 95 01 05 03 01 | SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów Shark Rudna Shark Rudna Unia Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów Unia Oświęcim SMS Kraków | 06 06 01 01 05 06 05 06 | 1:00.03 59.80 58.82 58.21 58.42 59.21 59.92 1:00.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 24/11/2018 - 16:18 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 16:18 |
3 4 5 | Mrozek Maksymilian Sikora Olgierd Starzycki Borys | 02 05 05 | Fala Niepołomice Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT 1:15.64 1:16.76 |
Seria 2 z 10, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Konieczny Mateusz Sawicki Michał Tworek Wiktor Knapik Michał Karcz Filip Konieczny Liwiusz Pilch Emil Kochanowicz Karol | 05 04 05 05 04 05 04 05 | UKS Nika Sport Team Kraków Śląsk Wrocław Płetwal Zakopane Siemacha Kraków Pływak Bochnia NKP Bielsko-Biała Pływak Bochnia Ósemka Oświęcim | 06 01 06 06 06 11 06 06 | 1:10.89 1:09.89 1:09.29 1:08.37 1:09.24 1:09.50 1:10.71 1:15.34 |
Seria 3 z 10, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świeży Paweł Iheanacho Alexander Ryszka Kacper SO Mordarski Szymon SO Kołodziejczyk Eryk SO Ptaszyński Stanisław SO Pajerski Jakub Podolecki Jakub | 05 05 04 05 04 05 05 05 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów Salwator Kraków | 06 06 05 06 05 06 06 06 | 1:08.04 1:07.67 1:07.55 1:06.08 1:07.34 1:07.59 1:07.92 1:08.18 |
Seria 4 z 10, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rusin Hubert Płusa Maksymilian Zaczyński Filip Ziółko Wiktor Daszkiewicz Mikołaj SO Boba Arkadiusz SO Wojtacha Karol Stefanowski Maciej | 05 04 04 05 04 04 05 04 | Śląsk Wrocław Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków Kmita Zabierzów | 01 06 06 06 05 05 06 06 | 1:05.20 1:04.90 1:04.05 1:03.05 1:03.84 1:04.39 1:04.95 1:05.69 |
Seria 5 z 10, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kłaput Maciej Dybowski Antoni Kucharski Paweł Staciwa Kamil SO Generowicz Marek Krawczyk Dominik Dybowski Jan Skowron Jakub | 04 05 05 05 04 04 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno | 06 06 11 11 06 06 06 06 | 1:01.89 1:01.20 1:01.01 1:00.92 1:00.96 1:01.20 1:01.23 1:02.64 |
Seria 6 z 10, 16:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szydłowski Erwin SO Gościński Jakub Wykręt Marcin Lisik Kacper Talaga Maciej Hanf Szymon Haspert Bartłomiej Roman Dawid | 03 05 04 03 02 03 04 04 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Shark Rudna Jasień Sucha Besk. Korona Kraków Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków | 05 06 11 01 06 06 11 06 | 59.69 59.24 59.06 58.53 58.75 59.07 59.44 1:00.43 |
Seria 7 z 10, 16:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mazur Bartosz Swojnóg Igor SO Samojło Jakub Jurzak Michał Leśniak Piotr Miodoński Mateusz SO Golik Leonard Klekowski Wiktor | 02 03 02 02 03 03 02 04 | SMS Kraków Unia Oświęcim Alfa Bukowno Jasień Sucha Besk. Pływak Bochnia Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław | 06 05 06 06 06 05 06 01 | 58.42 58.32 58.05 57.88 57.98 58.26 58.32 58.47 |
Seria 8 z 10, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zalewski Sebastian SO Sieprawski Roch SO Para Mikołaj SO Piechota Edgar Kramarczyk Jakub SO Krystyński Aleksander Kurzeja Jakub Guścin Eryk | 03 03 03 03 01 04 02 01 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Aquarius Myślenice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Shark Rudna | 05 05 05 06 05 06 06 01 | 57.69 57.49 57.46 57.20 57.25 57.47 57.68 57.71 |
Seria 9 z 10, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szajnicki Szymon Woźny Wiktor Pająk Mikołaj Mamcarz Mateusz SO Daszkiewicz Michał SO Kłaput Bartosz Stanek Kacper Danikiewicz Dawid SO | 00 01 01 04 03 00 04 03 | Shark Rudna Shark Rudna Jasień Sucha Besk. Płetwal Zakopane Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 01 01 06 06 05 06 06 05 | 56.18 55.40 55.11 53.50 54.69 55.22 55.66 56.65 |
Seria 10 z 10, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Astashev Bogdan Goleniec Kamil Milbrant Kacper SO Brzostowski Axel Sieradzki Kamil SO Butkiewicz Władysław Czaja Przemysław Cieśla Oskar SO | 01 99 01 96 02 00 01 01 | SMS Kraków AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Alfa Bukowno AZS AWF Katowice | 06 11 11 11 05 11 06 11 | 52.60 52.35 51.61 51.12 51.53 51.79 52.57 53.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 24/11/2018 - 16:36 | Kobiet, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Orzechowska Wiktoria Świętek Ilona Piątek Zofia Bartuś Maria Włosik Wiktoria Ćwiękała Hanna Małysza Julia Schab Zuzanna | 05 05 05 05 05 05 05 03 | Siemacha Kraków Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. Kmita Zabierzów Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:28.41 1:26.48 1:23.79 1:19.92 1:21.33 1:26.27 1:26.72 NT |
Seria 2 z 5, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pytka Katarzyna Krauze Paulina Budzeniusz Pola Głogowska Dobromiła SO Tchórzewska Sabina Skalska Zofia Szczurek Julia Kołodziejczyk Agata | 04 05 04 05 05 05 05 05 | NKP Bielsko-Biała NKP Bielsko-Biała Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków | 11 11 06 06 06 06 06 06 | 1:18.76 1:17.68 1:17.26 1:15.28 1:15.75 1:17.27 1:18.60 1:19.81 |
Seria 3 z 5, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Guzik Karolina Hojoł Agata Mirowska Zuzanna Lubińska Oliwia Możdżan Milena Smoleń Patrycja Godlewska Zofia Janik Anna | 05 01 02 04 03 05 04 05 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków NKP Bielsko-Biała Shark Rudna BOSiR Brzesko Salwator Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 11 01 06 06 06 | 1:14.00 1:12.89 1:12.33 1:11.70 1:12.30 1:12.88 1:13.50 1:14.82 |
Seria 4 z 5, 16:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marczyńska Eliza Lubińska Alicja Krawczyk Nikola SO Niepogodzińska Izabela Gąsior Oliwia Rutka Emilia Habowska Weronika Bajorek Maria | 05 05 03 03 03 04 03 04 | Śląsk Wrocław Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Shark Rudna SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków | 01 06 05 06 01 06 06 06 | 1:10.39 1:10.01 1:09.74 1:09.03 1:09.46 1:09.96 1:10.13 1:11.11 |
Seria 5 z 5, 16:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewandowska Natalia SO Biernat Oliwia Nita Daria SO Kościelniak Aleksandra Poznańska Justyna Tasak Aleksandra Sobuń Julia Adamczyk Wiktoria | 01 03 01 02 05 03 04 00 | Unia Oświęcim Aquatica Pawłowice Korona Kraków Shark Rudna UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Victoria Kozy Shark Rudna | 05 11 06 01 06 06 11 01 | 1:08.64 1:07.74 1:07.27 1:03.87 1:04.32 1:07.37 1:07.99 1:09.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 24/11/2018 - 16:46 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:46 |
2 3 4 5 6 7 | Jakubas Michał Bigaj Gabriel SO Świeży Paweł Konieczny Mateusz Konieczny Liwiusz Zaremba Igor | 05 05 05 05 05 05 | UKS Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków UKS Nika Sport Team Kraków NKP Bielsko-Biała Wisła Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 1:33.87 1:19.90 1:17.13 1:18.31 1:27.58 NT |
Seria 2 z 5, 16:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kluczewski Jakub Staciwa Jakub SO Sowa Bartłomiej Krawczyk Dominik Szczepanik Kacper Jarczewski Franciszek Kłaput Maciej Rybak Maciej | 05 05 05 04 05 05 04 04 | Omega Olkusz Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Siemacha Kraków UKS 190 Łódź SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 11 06 06 06 05 06 06 | 1:13.34 1:12.66 1:12.23 1:09.52 1:10.64 1:12.52 1:13.09 1:17.02 |
Seria 3 z 5, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jurzak Michał Łokaj Michał Golik Leonard Luberda Wiktor Szczerba Igor Skliński Wiktor Para Mikołaj SO Fortuna Filip | 02 04 02 04 05 04 03 03 | Jasień Sucha Besk. Shark Rudna SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Śląsk Wrocław Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 01 06 06 06 01 05 06 | 1:08.93 1:05.87 1:05.19 1:04.12 1:05.02 1:05.79 1:06.00 1:08.98 |
Seria 4 z 5, 16:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ślęczka Nataniel Miodoński Mateusz SO Żukowski Kamil Staszak Wiktor Michałowski Tomasz SO Kuś Aleksander Koryciński Kamil Piela Michał SO | 05 03 03 04 02 04 03 04 | UKS Nika Sport Team Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 05 06 01 05 06 06 05 | 1:03.53 1:02.41 1:01.39 1:00.89 1:00.91 1:02.41 1:03.37 1:03.68 |
Seria 5 z 5, 16:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wanat Grzegorz Bartosiewicz Remigiusz SO Alencynowicz Maciej SO Milbrant Kacper SO Opolka Kacper SO Guścin Eryk Brączek Kacper SO Szarpak Marcin SO | 03 02 02 01 00 01 03 01 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Shark Rudna Unia Oświęcim AZS AWF Katowice | 06 05 05 11 05 01 05 11 | 1:00.09 59.23 58.14 57.17 57.88 58.55 59.98 1:00.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 24/11/2018 - 16:56 | Kobiet, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:56 |
3 4 5 | Bandura Kinga Marciniak Justyna Smoręda Weronika | 05 05 05 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | 1:36.84 1:35.82 1:36.46 |
Seria 2 z 5, 16:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kryza Maja Ryba Monika Aksamit Gabriela Larysz Wiktoria Dzik Wiktoria Skorupa Weronika Pawłowska Weronika Walecka Maja | 05 05 04 04 04 03 03 05 | Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim Siemacha Kraków Pływak Bochnia Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:29.61 1:28.04 1:26.30 1:24.82 1:26.16 1:27.36 1:28.54 1:35.65 |
Seria 3 z 5, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mikrut Nina Bukowska Aleksandra Goczling Katarzyna Rapkiewicz Natalia Żak Amelia SO Balon Adrianna Gałka Katarzyna Lala Patrycja | 04 05 04 05 04 05 04 04 | NKP Bielsko-Biała Płetwal Zakopane Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Ósemka Oświęcim Alfa Bukowno Salmo Żory | 11 06 01 06 05 06 06 11 | 1:23.98 1:23.70 1:22.39 1:20.83 1:22.23 1:23.48 1:23.72 1:24.20 |
Seria 4 z 5, 17:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panek Nikola Błyskuń Amelia Radek Wiktoria Biela Inga Wilczek Renata SO Miłek Marcelina Panek Nikola Sopata Sandra | 04 04 05 03 04 02 03 04 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Gilus Gilowice Aquarius Myślenice Płetwal Zakopane SMS Kraków Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz | 06 06 11 06 06 06 06 06 | 1:20.04 1:18.93 1:18.46 1:18.28 1:18.43 1:18.93 1:19.45 1:20.72 |
Seria 5 z 5, 17:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Beruś Marta SO Lubińska Alicja Buła Bianka Pawłowska Julia SO Biernat Oliwia Budzińska Paulina SO Sadlik Martyna SO Oczkowska Daria | 02 05 05 02 03 03 03 03 | AZS AWF Katowice Ósemka Oświęcim Salwator Kraków Unia Oświęcim Aquatica Pawłowice MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 11 06 06 05 11 07 05 06 | 1:17.23 1:16.38 1:15.69 1:14.74 1:15.21 1:15.92 1:17.21 1:17.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 24/11/2018 - 17:07 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:07 |
2 3 4 5 6 7 | Starzycki Borys Radziszewski Andrzej Stanek Jakub Pawłowski Jan SO Knapik Michał Sikora Olgierd | 05 05 05 05 05 05 | Ósemka Oświęcim Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.82 1:26.88 1:26.27 1:26.40 1:28.58 1:45.53 |
Seria 2 z 5, 17:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dzierwa Maciej Basa Szymon Mordarski Szymon SO Daszkiewicz Mikołaj SO Gibuła Patryk Płoskonka Jakub Nowak Wojciech Kołodziejczyk Eryk SO | 04 03 05 04 05 03 05 04 | Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Unia Oświęcim | 06 06 06 05 06 06 06 05 | 1:25.59 1:22.21 1:20.69 1:19.66 1:19.69 1:21.31 1:23.38 1:26.15 |
Seria 3 z 5, 17:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Droński Wojciech Łokaj Michał Talaga Maciej Pająk Mikołaj Lisik Kacper Skimina Kacper Rusin Hubert Skrzypek Filip | 05 04 02 01 03 04 05 03 | Jasień Sucha Besk. Shark Rudna Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. Shark Rudna SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków | 06 01 06 06 01 06 01 06 | 1:18.64 1:16.47 1:15.99 1:15.44 1:15.96 1:16.11 1:17.81 1:18.68 |
Seria 4 z 5, 17:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gościński Jakub Nosal Milosz SO Smolorz Dawid SO Wykręt Marcin Wróbel Igor SO Bryg Bartosz Sowa Karol Zaczyński Filip | 05 04 02 04 03 04 02 04 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim UKP Ruda Śląska NKP Bielsko-Biała Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków | 06 05 11 11 05 06 06 06 | 1:13.72 1:11.98 1:09.53 1:08.96 1:08.98 1:10.08 1:12.90 1:14.09 |
Seria 5 z 5, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stańczyk Jarema SO Bazyl Kamil Gałuszka Bruno SO Nowak Kacper SO Adamczak Jakub Szynawa Oskar SO Szynawa Wiktor SO Szydłowski Erwin SO | 02 00 02 00 01 00 02 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle Aquarius Myślenice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Shark Rudna Unia Oświęcim Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim | 07 06 05 05 01 05 11 05 | 1:08.03 1:07.17 1:05.05 1:03.05 1:03.41 1:05.06 1:07.34 1:08.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 24/11/2018 - 17:17 | Kobiet, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 17:17 |
3 4 5 | Cyganek Nina Chryc Aleksandra Widurska Kinga | 05 05 02 | Salwator Kraków Aquarius Myślenice SMS Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smoręda Weronika Bańkowska Patrycja Piątek Zofia Aksamit Gabriela Ćwiękała Hanna Madej Justyna Kalko Anastasiya Rosiek Malwina | 05 03 05 04 05 05 03 04 | Ósemka Oświęcim Orlik Przeworsk Jasień Sucha Besk. Limanowa-Swim Ósemka Oświęcim Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim | 06 08 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:30.19 1:25.76 1:26.28 1:34.54 NT NT |
Seria 3 z 8, 17:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Balon Adrianna Górak Paula Krauze Paulina Kostecka Paulina Pawłowska Weronika Andrzejewska Zuzanna Banaszkiewicz Oliwia Bandura Kinga | 05 05 05 04 03 03 04 05 | Ósemka Oświęcim NKP Bielsko-Biała NKP Bielsko-Biała Sokół Mościce Tarnów Pływak Bochnia Korona Kraków Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków | 06 11 11 06 06 06 06 06 | 1:23.62 1:21.77 1:21.12 1:19.98 1:20.66 1:21.68 1:22.11 1:25.64 |
Seria 4 z 8, 17:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sklińska Maria Smoleń Patrycja Sadlik Martyna SO Kumor Aleksandra SO Żurkowska Weronika Larysz Wiktoria Skalska Zofia Pytka Katarzyna | 05 05 03 03 04 04 05 04 | Śląsk Wrocław BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Unia Oświęcim Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków NKP Bielsko-Biała | 01 06 05 05 06 06 06 11 | 1:19.40 1:17.80 1:17.10 1:16.69 1:16.71 1:17.45 1:18.96 1:19.61 |
Seria 5 z 8, 17:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panek Nikola Cicha Aleksandra Panek Nikola Mayerberg Anna Jodłowska Zuzanna Kania Kamila Rapkiewicz Natalia Mikosza Aleksandra | 04 05 03 05 03 05 05 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław | 06 06 06 06 06 06 06 01 | 1:16.34 1:15.64 1:15.52 1:15.06 1:15.24 1:15.55 1:15.71 1:16.46 |
Seria 6 z 8, 17:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Basista Barbara Habowska Weronika Jeleń Katarzyna Gwiazdowska Wiktoria Lubińska Oliwia Dyduch Martyna SO Basista Barbara Marczyńska Eliza | 04 03 04 03 04 04 04 05 | SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała Unia Oświęcim SMS Kraków Śląsk Wrocław | 06 06 06 06 11 05 06 01 | 1:14.65 1:14.42 1:12.81 1:12.68 1:12.75 1:13.73 1:14.65 1:14.70 |
Seria 7 z 8, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biela Inga Adamczyk Wiktoria Niepogodzińska Izabela Lala Nadia Wilczek Renata SO Buła Bianka Kowalska Wiktoria SO Rutka Emilia | 03 00 03 04 04 05 04 04 | Aquarius Myślenice Shark Rudna SMS Galicja Kraków Salmo Żory Płetwal Zakopane Salwator Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 01 06 11 06 06 05 06 | 1:12.33 1:11.66 1:11.25 1:10.59 1:10.79 1:11.42 1:12.08 1:12.34 |
Seria 8 z 8, 17:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nocoń Dominika SO Tasak Aleksandra Marek Amelia Famulok Zuzanna Ziober Wiktoria Nowak Zuzanna SO Gąsior Oliwia Kosiec Małgorzata | 02 03 05 03 05 02 03 03 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Aquatica Pawłowice UKS SP 8 Chrzanów Unia Oświęcim Shark Rudna NKP Bielsko-Biała | 05 06 06 11 06 05 01 11 | 1:09.84 1:08.40 1:08.19 1:05.41 1:05.71 1:08.31 1:08.58 1:10.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 24/11/2018 - 17:34 | Mężczyzn, 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 17:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koryciński Kamil Sowa Karol Płoskonka Jakub Dzierwa Maciej Brączek Kacper SO Gwóźdź Kacper Butkiewicz Władysław Świeży Paweł | 03 02 03 04 03 03 00 05 | SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice Wisła Kraków | 06 06 06 06 05 06 11 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 17:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczerba Igor Jakubas Michał Zaremba Igor Karcz Filip Podolecki Jakub Pilch Emil Skowron Jakub Kochanowicz Karol | 05 05 05 04 05 04 03 05 | Sokół Mościce Tarnów UKS Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków Pływak Bochnia Salwator Kraków Pływak Bochnia Alfa Bukowno Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT 1:55.62 1:25.80 1:21.35 1:24.38 1:30.58 NT NT |
Seria 3 z 8, 17:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Konieczny Liwiusz Sowa Bartłomiej Nowak Wojciech Radziszewski Andrzej Fałkowski Wiktor Dybowski Antoni Kluczewski Jakub Droński Wojciech | 05 05 05 05 04 05 05 05 | NKP Bielsko-Biała SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Wisła Kraków Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Jasień Sucha Besk. | 11 06 06 06 01 06 06 06 | 1:20.24 1:17.65 1:16.83 1:16.74 1:16.76 1:17.24 1:17.66 1:20.57 |
Seria 4 z 8, 17:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tomaniewski Filip Sawicki Michał Bartłomowicz Tomasz Smok Mateusz Skliński Wiktor Kucharski Paweł Jarczewski Franciszek Stanek Jakub | 04 04 03 05 04 05 05 05 | STP Nowy Sącz Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec Śląsk Wrocław NKP Bielsko-Biała UKS 190 Łódź SMS Galicja Kraków | 06 01 06 11 01 11 05 06 | 1:15.22 1:14.39 1:13.82 1:12.34 1:12.43 1:14.28 1:14.59 1:15.56 |
Seria 5 z 8, 17:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wanat Grzegorz Knapp Jakub Zaremba Adam Haspert Bartłomiej Ślęczka Nataniel Luberda Wiktor Skimina Kacper Dębicki Maciej | 03 04 05 04 05 04 04 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Aquatica Pawłowice UKS Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław | 06 06 01 11 06 06 06 01 | 1:11.70 1:08.64 1:08.55 1:07.96 1:08.15 1:08.63 1:11.48 1:12.12 |
Seria 6 z 8, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leśniak Piotr Wróbel Igor SO Bryg Bartosz Skrzypek Filip Krystyński Aleksander Kuś Aleksander Gościński Jakub Samojło Jakub | 03 03 04 03 04 04 05 02 | Pływak Bochnia Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno | 06 05 06 06 06 06 06 06 | 1:07.23 1:06.88 1:05.86 1:05.51 1:05.85 1:05.97 1:07.00 1:07.76 |
Seria 7 z 8, 17:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żukowski Kamil Staszak Wiktor Kurzeja Jakub Mordarski Filip Klekowski Wiktor Danikiewicz Dawid SO Soborski Jakub Padarz Dawid | 03 04 02 05 04 03 02 04 | SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Omega Olkusz Śląsk Wrocław | 06 01 06 06 01 05 06 01 | 1:04.87 1:04.70 1:04.35 1:04.07 1:04.14 1:04.40 1:04.73 1:05.34 |
Seria 8 z 8, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Michałowski Tomasz SO Kijek Wiktor SO Czaja Przemysław Goleniec Kamil Adamczak Jakub Sowa Łukasz Bazyl Kamil Piechota Edgar | 02 02 01 99 01 03 00 03 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Alfa Bukowno AZS AWF Katowice Shark Rudna SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 05 05 06 11 01 06 06 06 | 1:03.11 1:02.54 1:00.29 57.06 59.15 1:01.61 1:03.01 1:03.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 24/11/2018 - 17:50 | Kobiet, 800m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:50 |
2 3 4 5 6 | Szuster Aleksandra Małysza Julia Kucypera Iga Osiecka Emilia Chowaniec Oliwia SO | 00 05 04 05 04 | SMS Kraków Siemacha Kraków Śląsk Wrocław Ósemka Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 01 06 05 | NT 12:17.61 11:17.39 12:10.33 NT |
Seria 2 z 4, 18:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hrapkowicz Klaudia SO Brach Oliwia Mleko Karolina Cicha Aleksandra Jakubik Julia SO Tchórzewska Sabina Ryba Monika Kryza Maja | 04 04 04 05 05 05 05 05 | Unia Oświęcim BOSiR Brzesko Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 05 06 06 06 06 06 06 06 | 10:54.13 10:47.39 10:41.12 10:22.97 10:28.52 10:44.93 10:48.31 11:13.15 |
Seria 3 z 4, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ptaszyńska Weronika SO Goj Aleksandra Dadej Julia Miernik Wiktoria SO Fuks Aleksandra SO Serafin Magdalena Kościelniak Aleksandra Madej Maja | 03 05 05 04 03 01 02 03 | Unia Oświęcim Górnik Sosnowiec BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Gilus Gilowice SMS Kraków Shark Rudna Pływak Bochnia | 05 11 06 05 11 06 01 06 | 10:00.50 9:54.41 9:45.97 9:38.69 9:41.60 9:48.16 9:59.68 10:18.58 |
Seria 4 z 4, 18:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Śmietana Karolina Klimek Marta SO Możdżan Milena Nita Daria SO Kosińska Dominika SO Kulisiewicz Adrianna Skarwecka Wiktoria SO Kusion Weronika SO | 01 03 03 01 01 02 02 02 | SMS Kraków Unia Oświęcim Shark Rudna Korona Kraków AZS AWF Katowice SMS Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 05 01 06 11 06 05 05 | 9:35.56 9:35.21 9:19.35 8:52.04 9:14.07 9:33.87 9:35.37 9:37.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 24/11/2018 - 18:37 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:37 |
3 4 5 | Ziółko Wiktor Pajerski Jakub Tetlak Maciej | 05 05 05 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 18:58 |
2 3 4 5 6 7 | Stefanowski Maciej Tynor Jan Cierpiał Wiktor SO Roman Dawid Generowicz Marek Szczepanik Kacper | 04 04 04 04 04 05 | Kmita Zabierzów Fala Niepołomice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 05 06 06 06 | 20:48.71 19:29.21 18:59.88 19:03.83 19:49.63 NT |
Seria 3 z 4, 19:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stanek Kacper Wykręt Marcin Krzysztyński Jan Hanf Szymon Majewski Maksym SO Basa Szymon Drabczyk Krystian SO Fortuna Filip | 04 04 02 03 04 03 04 03 | SMS Galicja Kraków NKP Bielsko-Biała SMS Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 11 06 06 05 06 05 06 | 18:18.54 18:02.56 17:47.05 17:23.36 17:38.12 17:57.98 18:18.44 18:34.46 |
Seria 4 z 4, 19:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czech Arkadiusz Lewicki Filip Płatek Maciej SO Szarpak Marcin SO Mayerberg Kacper SO Kramarczyk Jakub SO Sobiechowski Filip Twardowski Piotr | 03 03 02 01 00 01 04 01 | Górnik Sosnowiec SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Shark Rudna SMS Galicja Kraków | 11 06 05 11 05 05 01 06 | 17:20.44 16:43.26 16:39.39 15:55.72 16:00.50 16:39.67 17:16.01 17:21.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 24/11/2018 - 19:57 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 19:57 |
3 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
4 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | NT |
5 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
Seria 2 z 2, 20:03 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
2 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 4:43.67 |
Rutka Emilia, Panek Nikola, Basista Barbara |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:33.22 |
Niepogodzińska Izabela, Oczkowska Daria, Tasak Aleksandra, Kozdęba Karolina |
4 | Shark Rudna 1 | Shark Rudna | 01 | 4:30.00 |
Kościelniak Aleksandra, Możdżan Milena, Gąsior Oliwia, Kita Katarzyna |
5 | 2002 UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 05 | 4:30.00 |
6 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:33.22 |
Niepogodzińska Izabela, Oczkowska Daria, Tasak Aleksandra, Kozdęba Karolina |
7 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 24/11/2018 - 20:08 | Mężczyzn, 4 x 100m zmienny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 20:08 |
2 | SMS Oświęcim 7 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
3 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | NT |
4 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
5 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
6 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 05 | NT |
7 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 20:13 |
1 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:16.24 |
Żukowski Kamil, Dybowski Jan, Skrzypek Filip, Koryciński Kamil |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:07.16 |
Wanat Grzegorz, Gwóźdź Kacper, Sowa Łukasz, Lewicki Filip |
3 | 2002 SMS OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 05 | 4:03.80 |
4 | Shark Rudna 1 | Shark Rudna | 01 | 3:51.27 |
Guścin Eryk, Adamczak Jakub, Woźny Wiktor, Szajnicki Szymon |
5 | 2002 UKP UNIA OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 05 | 4:03.00 |
6 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:07.16 |
Wanat Grzegorz, Gwóźdź Kacper, Sowa Łukasz, Lewicki Filip |
7 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:13.54 |
Luberda Wiktor, Bryg Bartosz, Knapp Jakub, Stanek Kacper |
8 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:16.24 |
Żukowski Kamil, Dybowski Jan, Skrzypek Filip, Koryciński Kamil |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |