Sobota Pływacka Sprawdzian Wytrzymałości Oświęcim, 25/11/2018 |
1 - Sobota Pływacka Sprawdzian Wytrzymałości I | 25/11/2018 - 10:15 |
Konkurencja 1 25/11/2018 - 10:15 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 7 | Pawela Lena Chmiel Zuzanna Mrozik Paulina Nogieć Michalina Kryza Jagoda Zagórska Katarzyna Czuba Julia | 08 08 08 08 08 08 07 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Orka Proszówki Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 11 06 | NT NT NT 1:59.28 1:59.29 NT NT |
Seria 2 z 4, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Frączek Zofia Dudziak Maja Nogieć Barbara Malecka Inka Gałuszka Magdalena Antos Alicja Mączka Klaudia Chodzyńska Julia | 08 08 08 08 08 07 08 08 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:57.48 1:52.62 1:51.66 1:45.64 1:48.66 1:52.28 1:53.31 1:58.56 |
Seria 3 z 4, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kolasa Natalia Uchańska Oliwia Michalik Karolina Kuczera Agata Blacha Maja Jakubiec Anna Jarmołowska Helena Rębiasz Aleksandra | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Aqua Team Mikołów Aqua Team Mikołów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 11 11 06 06 06 06 | 1:45.21 1:42.05 1:37.75 1:36.28 1:37.12 1:39.89 1:44.62 1:45.45 |
Seria 4 z 4, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dygulska Weronika Fryc Nadia Ślęzak Emilia Litwa Justyna Wąsowicz Izabel Jałowiecka Gabriela Sądel Oliwia Brońka Anna | 08 08 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Siemacha Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:35.44 1:34.55 1:30.49 1:22.89 1:25.84 1:32.03 1:34.62 1:35.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/11/2018 - 10:25 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:25 |
3 4 5 | Strąk Krystian Treszczyński Dominik Linke Tomasz | 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 7 | Marcinkowski Szymon Piwowarczyk Karol Franiak Paweł Całka Piotr Skałacki Igor Fangler Adam Borowski Mikołaj | 08 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tobiasz Jakub Mika Aleksander Gimbiej Oleg Wołpiuk Michał Wieleba Michał Szymański Mikołaj Pędziwiatr Igor Gawęda Maciej | 08 08 08 08 08 08 07 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 1:56.67 2:02.39 NT NT NT |
Seria 4 z 6, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jurkowski Igor Bednarski Mateusz Ciupek Dominik Rachwał Patryk Młodzik Maksymilian Tasak Piotr Kowalczyk Bartek Słomski Mikołaj | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:49.65 1:48.67 1:48.52 1:43.62 1:46.36 1:48.57 1:48.96 1:50.06 |
Seria 5 z 6, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kleszcz Eryk Kowalski Mieszko Tucharz Mikołaj Plutecki Jakub Niestój Igor Kapusta Eryk Szlachcic Jan Szymański Paweł | 08 08 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:41.65 1:41.05 1:39.53 1:35.33 1:35.61 1:40.91 1:41.34 1:43.51 |
Seria 6 z 6, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wójcikowski Patryk Dyda Artur Rolnicki Maksymilian Halkiewicz Maciej Stawowski Marcin Kot Kacper Sadek Kacper Spórna Jan | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:33.91 1:32.00 1:28.91 1:21.99 1:28.03 1:29.89 1:32.20 1:35.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/11/2018 - 10:41 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:41 |
2 3 4 5 6 7 | Jarzyna Klaudia Budnik Małgorzata Bugajska Marcelina Michalska Martyna Pilas Zuzanna Cała Anastazja | 07 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Aqua Team Mikołów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 9, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skrzypek Jagoda Polowiec Nikola Cicha Zofia Dulak Emilia Kubic Agata Urbaniec Zofia Całka Alicja Skoczek Małgorzata | 07 07 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kolasa Oliwia Buła Maya Wielkiewicz Anastazja Jankowiak Oliwia Wojda Natalia Baran Jagoda Piętka Zuzanna Rumińska Wiktoria | 07 07 06 06 06 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:29.50 3:27.49 3:29.18 NT NT NT |
Seria 4 z 9, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Orzechowska Blanka Król Karolina Merkel Ewa Mokrzycka Wiktoria Basista Karolina Dziemiańczyk Justyna Borkowska Dominika Pinczura Olivia | 07 07 06 06 07 07 07 06 | Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Aqua Team Mikołów Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 11 06 06 | 3:25.99 3:22.45 3:17.24 3:16.57 3:16.57 3:18.12 3:24.12 3:26.69 |
Seria 5 z 9, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Węgrzyn Hanna Mroczek Joanna Siwior Maja Łata Weronika Wiekiera Julia Nowak Aleksandra Pałys Antonina Pasternak Klaudia | 07 06 06 06 06 06 07 06 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:14.27 3:13.04 3:11.59 3:09.56 3:10.60 3:12.83 3:13.13 3:15.75 |
Seria 6 z 9, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojciechowska Maria Klęczar Natalia Ilnicka Amelia Stanek Magdalena Filipiak Julia Dziekanowska Martyna Cholewa Hanna Liszka Amelia | 06 06 06 07 06 06 07 06 | Salwator Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:08.13 3:05.23 3:03.47 3:02.66 3:03.17 3:05.02 3:07.13 3:08.59 |
Seria 7 z 9, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Baranowska Hanna Jarosz Zuzanna Sojka Oliwia Waśko Faustyna Tomsia Oliwia Telesiewicz Martyna Malinowska Zuzanna Marciniak Aleksandra | 07 06 06 06 06 06 06 07 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Aqua Team Mikołów Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Korona Kraków Salwator Kraków | 06 06 11 06 06 06 06 06 | 2:57.91 2:56.07 2:54.79 2:54.02 2:54.77 2:55.01 2:57.30 3:00.45 |
Seria 8 z 9, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gicala Natalia Purchałka Amelia Janik Julia Basta Julia Miodońska Wiktoria Trojanowska Julia Permus Aleksandra Kusion Judyta | 07 06 06 06 06 06 06 06 | BOSiR Brzesko Piątka Chorzów Omega Olkusz STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 2:51.21 2:49.96 2:47.49 2:46.37 2:46.79 2:49.40 2:50.91 2:53.03 |
Seria 9 z 9, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brzoza Lena Gorczyca Gabriela Smurzyńska Julia Miłek Alicja Jarosz Helena Juda Aleksandra Kamzol Flawia Kaszuba Maja | 06 06 06 06 06 06 07 06 | Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Korona Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:42.99 2:37.69 2:35.94 2:30.46 2:32.46 2:37.37 2:42.23 2:44.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/11/2018 - 11:16 | Chłopców, 200m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 11:16 |
3 4 5 | Kołodziej Jan Sotkowski Kacper Roman Jakub | 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 7 | Olszewski Maciej Machinko Maciej Cebula Karol Gąsiorek Wiktor Myszkowski Igor Chabasiewicz Jakub Masters George | 07 07 07 07 07 07 07 | Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Balcerzyk Michał Gal Konrad Bocheński Szymon Wójcik Hubert Leśniak Franciszek Syguliński Dawid Konopczyński Szymon Knapczyk Bartosz | 06 07 07 06 07 07 07 07 | Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Korona Kraków Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Porwik Kacper Przybyłko Tomasz Mleczko Jakub Kopta Piotr Szyszka Bartłomiej Żak Filip Wielgus Kacper Miczołek Maksymilian | 06 07 06 06 06 06 07 07 | Piątka Chorzów Orka Proszówki Płetwal Zakopane Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 11 11 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:42.24 3:29.36 3:39.12 NT NT NT |
Seria 5 z 11, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Socha Filip Wojda Jakub Żmijewski Borys Ciapuła Michał Żarnowiec Michał Czuba Adrian Idzik Arkadiusz Podkowa Oskar | 06 06 07 07 07 06 07 06 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:25.82 3:21.51 3:18.23 3:15.77 3:17.69 3:18.61 3:23.65 3:28.72 |
Seria 6 z 11, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bogacz Bartosz Bogdziun Maciej Blacha Igor Madyda Michał Judka Mateusz Glijer Maksym Urban Mateusz Kordjak Dawid | 07 06 06 06 06 07 07 06 | Sokół Mościce Tarnów Aqua Team Mikołów SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Korona Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 3:14.51 3:14.00 3:13.15 3:12.37 3:13.00 3:13.44 3:14.01 3:15.50 |
Seria 7 z 11, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leśniak Albert Sakłak Szymon Węgrzyn Arkadiusz Czerwik Krzysztof Przystał Antonio Pastwa Amadeusz Łacek Patryk Śliwa Leon | 06 07 06 06 07 06 07 06 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:11.96 3:10.63 3:10.08 3:07.98 3:08.53 3:10.40 3:11.35 3:11.99 |
Seria 8 z 11, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Watycha Aleksander Basta Jakub Grzebinoga Franciszek Stawarz Natanael Kos Maciej Nowakowski Oliwier Imiołek Michał Wojtal Paweł | 07 06 06 06 07 07 06 06 | Delfin Nowy Targ Korona Kraków Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Orka Proszówki SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 11 06 | 3:07.75 3:05.46 3:03.28 3:03.16 3:03.18 3:04.42 3:07.37 3:07.86 |
Seria 9 z 11, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nosowicz Mikołaj Wójcik Maciej Mędrek Krzysztof Bernacik Dawid Bednarski Kacper Kiełboń Bartosz Merta Miłosz Dakowicz Marcin | 06 06 06 06 06 06 06 07 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:00.05 2:56.99 2:55.79 2:54.40 2:54.77 2:56.39 2:57.16 3:02.40 |
Seria 10 z 11, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hańderek Mateusz Wilczak Szymon Wdowiak Dominik Giec Kacper Juszczuk Antoni Caba Stanisław Nowak Piotr Oczkowicz Mikołaj | 06 06 07 07 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jedynka Łazy Omega Olkusz Korona Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:53.14 2:52.46 2:49.76 2:48.40 2:49.43 2:52.36 2:52.73 2:54.01 |
Seria 11 z 11, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korman Filip Cholewa Wojciech Jurkiewicz Mikołaj Litwa Tomasz Machulak Kamil Suchan Jakub Rydzewski Szczepan Choma Maksym | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów Salwator Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:45.64 2:42.42 2:41.32 2:32.68 2:39.74 2:41.35 2:42.95 2:48.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 25/11/2018 - 12:01 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 7 | Jałowiecka Gabriela Gałuszka Magdalena Chodzyńska Julia Jarmołowska Helena Dudziak Maja Kryza Jagoda Blacha Maja | 08 08 08 08 08 08 08 | Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sądel Oliwia Uchańska Oliwia Chmiel Zuzanna Pawela Lena Litwa Justyna Malecka Inka Mrozik Paulina Wąsowicz Izabel | 08 08 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nogieć Michalina Mączka Klaudia Kolasa Natalia Dygulska Weronika Czuba Julia Zagórska Katarzyna Ślęzak Emilia Nogieć Barbara | 08 08 08 08 07 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Orka Proszówki Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 11 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rębiasz Aleksandra Jakubiec Anna Michalik Karolina Fryc Nadia Kuczera Agata Antos Alicja Brońka Anna Frączek Zofia | 08 08 08 08 08 07 08 08 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Aqua Team Mikołów Omega Olkusz Aqua Team Mikołów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 11 06 11 06 06 06 | NT NT 3:24.49 3:08.94 3:10.50 3:29.96 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/11/2018 - 12:17 | Chłopców, 200m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:17 |
3 4 5 | Plutecki Jakub Mika Aleksander Rolnicki Maksymilian | 08 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 7 | Słomski Mikołaj Spórna Jan Tasak Piotr Młodzik Maksymilian Kapusta Eryk Treszczyński Dominik Wieleba Michał | 08 08 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadek Kacper Ciupek Dominik Skałacki Igor Szymański Paweł Strąk Krystian Piwowarczyk Karol Fangler Adam Jurkowski Igor | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rachwał Patryk Franiak Paweł Szlachcic Jan Tucharz Mikołaj Dyda Artur Gawęda Maciej Kowalski Mieszko Wołpiuk Michał | 08 08 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalczyk Bartek Bednarski Mateusz Halkiewicz Maciej Gimbiej Oleg Stawowski Marcin Kot Kacper Całka Piotr Linke Tomasz | 08 08 08 08 08 08 08 08 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Borowski Mikołaj Niestój Igor Kleszcz Eryk Wójcikowski Patryk Pędziwiatr Igor Marcinkowski Szymon Szymański Mikołaj Tobiasz Jakub | 08 08 08 08 07 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 3:06.98 3:17.34 NT NT NT |
<< TOP >> |
2 - Sobota Pływacka Sprawdzian Wytrzymałości II | 25/11/2018 - 15:05 |
Konkurencja 7 25/11/2018 - 15:05 | Dziewcząt, 400m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:05 |
2 3 4 5 6 7 | Skoczek Małgorzata Urbaniec Zofia Całka Alicja Dulak Emilia Dziemiańczyk Justyna Jarzyna Klaudia | 07 07 07 07 07 07 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Aqua Team Mikołów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 11 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 15:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cicha Zofia Kolasa Oliwia Marciniak Aleksandra Cholewa Hanna Piętka Zuzanna Król Karolina Pilas Zuzanna Baranowska Hanna | 07 07 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 15:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buła Maya Cała Anastazja Kubic Agata Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda Basista Karolina Bugajska Marcelina Polowiec Nikola | 07 07 07 07 07 07 07 07 | Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 15:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pałys Antonina Rumińska Wiktoria Węgrzyn Hanna Kamzol Flawia Gicala Natalia Budnik Małgorzata Borkowska Dominika Michalska Martyna | 07 07 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Korona Kraków BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Omega Olkusz Aqua Team Mikołów | 06 06 06 06 06 06 06 11 | NT 6:33.30 6:11.66 5:08.17 5:55.79 6:13.76 6:41.63 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25/11/2018 - 15:35 | Chłopców, 400m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:35 |
3 4 5 | Syguliński Dawid Konopczyński Szymon Kołodziej Jan | 07 07 07 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 15:42 |
2 3 4 5 6 7 | Glijer Maksym Nowakowski Oliwier Idzik Arkadiusz Wdowiak Dominik Żmijewski Borys Watycha Aleksander | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jedynka Łazy Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 15:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chabasiewicz Jakub Cebula Karol Olszewski Maciej Masters George Kos Maciej Wielgus Kacper Dakowicz Marcin Bocheński Szymon | 07 07 07 07 07 07 07 07 | Salwator Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 15:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sakłak Szymon Przybyłko Tomasz Miczołek Maksymilian Machinko Maciej Leśniak Franciszek Żarnowiec Michał Gal Konrad Ciapuła Michał | 07 07 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Orka Proszówki STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 11 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąsiorek Wiktor Bogacz Bartosz Urban Mateusz Giec Kacper Łacek Patryk Przystał Antonio Knapczyk Bartosz Myszkowski Igor | 07 07 07 07 07 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów Płetwal Zakopane Omega Olkusz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 6:29.77 6:22.59 6:04.96 5:36.60 5:54.97 6:09.98 6:22.79 6:37.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/11/2018 - 16:12 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:12 |
2 3 4 5 6 7 | Liszka Amelia Nowak Aleksandra Jankowiak Oliwia Wojciechowska Maria Telesiewicz Martyna Jarosz Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siwior Maja Merkel Ewa Wojda Natalia Dziekanowska Martyna Pinczura Olivia Mroczek Joanna Wiekiera Julia Mokrzycka Wiktoria | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ilnicka Amelia Basta Julia Malinowska Zuzanna Waśko Faustyna Smurzyńska Julia Łata Weronika Filipiak Julia Wielkiewicz Anastazja | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Korona Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 12:44.21 NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 16:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Permus Aleksandra Sojka Oliwia Trojanowska Julia Purchałka Amelia Janik Julia Kaszuba Maja Klęczar Natalia Pasternak Klaudia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Aqua Team Mikołów STP Nowy Sącz Piątka Chorzów Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 11 06 11 06 06 06 06 | 12:11.76 11:52.98 11:42.14 11:21.61 11:37.90 11:49.65 11:56.68 12:36.93 |
Seria 5 z 5, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miodońska Wiktoria Tomsia Oliwia Brzoza Lena Miłek Alicja Gorczyca Gabriela Kusion Judyta Jarosz Helena Juda Aleksandra | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 10:45.02 10:35.03 10:25.51 9:41.56 10:10.59 10:34.82 10:39.48 10:57.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/11/2018 - 17:17 | Chłopców, 800m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:17 |
3 4 5 | Imiołek Michał Wojda Jakub Szyszka Bartłomiej | 06 06 06 | Orka Proszówki SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 11 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 17:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Judka Mateusz Bernacik Dawid Balcerzyk Michał Leśniak Albert Kordjak Dawid Czerwik Krzysztof Wojtal Paweł Korman Filip | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Korona Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 17:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stawarz Natanael Podkowa Oskar Nowak Piotr Litwa Tomasz Caba Stanisław Juszczuk Antoni Kiełboń Bartosz Czuba Adrian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Korona Kraków STP Nowy Sącz Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 17:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Machulak Kamil Madyda Michał Bogdziun Maciej Bednarski Kacper Suchan Jakub Basta Jakub Blacha Igor Rydzewski Szczepan | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Aqua Team Mikołów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 11 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6, 18:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pastwa Amadeusz Wójcik Maciej Mleczko Jakub Nosowicz Mikołaj Choma Maksym Mędrek Krzysztof Śliwa Leon Socha Filip | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Omega Olkusz Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 12:50.46 12:13.03 12:06.78 11:53.18 11:57.96 12:11.07 12:22.42 12:53.20 |
Seria 6 z 6, 18:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hańderek Mateusz Cholewa Wojciech Wilczak Szymon Jurkiewicz Mikołaj Porwik Kacper Oczkowicz Mikołaj Merta Miłosz Grzebinoga Franciszek | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Piątka Chorzów Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 11:24.64 11:09.63 10:51.06 10:17.56 10:39.34 10:55.30 11:21.29 11:53.06 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |