Nr 7. Dziewcząt, 400m dowolny 11 lat Nr 8. Chłopców, 400m dowolny 11 lat |
Nr 9. Dziewcząt, 800m dowolny 12 lat Nr 10. Chłopców, 800m dowolny 12 lat |
Sobota Pływacka Sprawdzian Wytrzymałości Oświęcim, 25/11/2018 |
2 - Sobota Pływacka Sprawdzian Wytrzymałości II | 25/11/2018 - 15:05 |
Konkurencja 7 25/11/2018 - 15:05 | Dziewcząt, 400m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:05 |
2 3 4 5 6 7 | Skoczek Małgorzata Urbaniec Zofia Całka Alicja Dulak Emilia Dziemiańczyk Justyna Jarzyna Klaudia | 07 07 07 07 07 07 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Aqua Team Mikołów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 11 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 15:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cicha Zofia Kolasa Oliwia Marciniak Aleksandra Cholewa Hanna Piętka Zuzanna Król Karolina Pilas Zuzanna Baranowska Hanna | 07 07 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 15:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buła Maya Cała Anastazja Kubic Agata Stanek Magdalena Skrzypek Jagoda Basista Karolina Bugajska Marcelina Polowiec Nikola | 07 07 07 07 07 07 07 07 | Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 15:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pałys Antonina Rumińska Wiktoria Węgrzyn Hanna Kamzol Flawia Gicala Natalia Budnik Małgorzata Borkowska Dominika Michalska Martyna | 07 07 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Delfin Nowy Targ Korona Kraków BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Omega Olkusz Aqua Team Mikołów | 06 06 06 06 06 06 06 11 | NT 6:33.30 6:11.66 5:08.17 5:55.79 6:13.76 6:41.63 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25/11/2018 - 15:35 | Chłopców, 400m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:35 |
3 4 5 | Syguliński Dawid Konopczyński Szymon Kołodziej Jan | 07 07 07 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 15:42 |
2 3 4 5 6 7 | Glijer Maksym Nowakowski Oliwier Idzik Arkadiusz Wdowiak Dominik Żmijewski Borys Watycha Aleksander | 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jedynka Łazy Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 15:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chabasiewicz Jakub Cebula Karol Olszewski Maciej Masters George Kos Maciej Wielgus Kacper Dakowicz Marcin Bocheński Szymon | 07 07 07 07 07 07 07 07 | Salwator Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 15:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sakłak Szymon Przybyłko Tomasz Miczołek Maksymilian Machinko Maciej Leśniak Franciszek Żarnowiec Michał Gal Konrad Ciapuła Michał | 07 07 07 07 07 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Orka Proszówki STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 11 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąsiorek Wiktor Bogacz Bartosz Urban Mateusz Giec Kacper Łacek Patryk Przystał Antonio Knapczyk Bartosz Myszkowski Igor | 07 07 07 07 07 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów Płetwal Zakopane Omega Olkusz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 6:29.77 6:22.59 6:04.96 5:36.60 5:54.97 6:09.98 6:22.79 6:37.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/11/2018 - 16:12 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:12 |
2 3 4 5 6 7 | Liszka Amelia Nowak Aleksandra Jankowiak Oliwia Wojciechowska Maria Telesiewicz Martyna Jarosz Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siwior Maja Merkel Ewa Wojda Natalia Dziekanowska Martyna Pinczura Olivia Mroczek Joanna Wiekiera Julia Mokrzycka Wiktoria | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ilnicka Amelia Basta Julia Malinowska Zuzanna Waśko Faustyna Smurzyńska Julia Łata Weronika Filipiak Julia Wielkiewicz Anastazja | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Korona Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 12:44.21 NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 16:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Permus Aleksandra Sojka Oliwia Trojanowska Julia Purchałka Amelia Janik Julia Kaszuba Maja Klęczar Natalia Pasternak Klaudia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Aqua Team Mikołów STP Nowy Sącz Piątka Chorzów Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 11 06 11 06 06 06 06 | 12:11.76 11:52.98 11:42.14 11:21.61 11:37.90 11:49.65 11:56.68 12:36.93 |
Seria 5 z 5, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miodońska Wiktoria Tomsia Oliwia Brzoza Lena Miłek Alicja Gorczyca Gabriela Kusion Judyta Jarosz Helena Juda Aleksandra | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 10:45.02 10:35.03 10:25.51 9:41.56 10:10.59 10:34.82 10:39.48 10:57.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/11/2018 - 17:17 | Chłopców, 800m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:17 |
3 4 5 | Imiołek Michał Wojda Jakub Szyszka Bartłomiej | 06 06 06 | Orka Proszówki SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 11 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 17:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Judka Mateusz Bernacik Dawid Balcerzyk Michał Leśniak Albert Kordjak Dawid Czerwik Krzysztof Wojtal Paweł Korman Filip | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Korona Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 17:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stawarz Natanael Podkowa Oskar Nowak Piotr Litwa Tomasz Caba Stanisław Juszczuk Antoni Kiełboń Bartosz Czuba Adrian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Korona Kraków STP Nowy Sącz Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6, 17:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Machulak Kamil Madyda Michał Bogdziun Maciej Bednarski Kacper Suchan Jakub Basta Jakub Blacha Igor Rydzewski Szczepan | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Aqua Team Mikołów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 11 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6, 18:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pastwa Amadeusz Wójcik Maciej Mleczko Jakub Nosowicz Mikołaj Choma Maksym Mędrek Krzysztof Śliwa Leon Socha Filip | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Omega Olkusz Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 12:50.46 12:13.03 12:06.78 11:53.18 11:57.96 12:11.07 12:22.42 12:53.20 |
Seria 6 z 6, 18:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hańderek Mateusz Cholewa Wojciech Wilczak Szymon Jurkiewicz Mikołaj Porwik Kacper Oczkowicz Mikołaj Merta Miłosz Grzebinoga Franciszek | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Piątka Chorzów Wisła Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 11 06 06 06 | 11:24.64 11:09.63 10:51.06 10:17.56 10:39.34 10:55.30 11:21.29 11:53.06 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |