Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Zabierzów, 15 - 16/12/2018 |
1 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego I | 15/12/2018 - 10:05 |
Konkurencja 1 15/12/2018 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 10:05 |
2 3 4 5 | Waszczuk Klara Sawińska Antonina Starzec Karolina Kniaziewicz Maja | 06 08 08 08 | Salwator Kraków Salwator Kraków Sokół Mościce Tarnów Siemacha Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 12, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Woźny Liliana Kowaliczek Wiktoria Jakubiec Anna Mączka Klaudia Mielech Magdalena Madej Olga | 08 08 08 08 08 08 | Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Wisła Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT 58.27 53.04 57.46 59.17 NT |
Seria 3 z 12, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Malecka Inka Kaczmarczyk Hanna Nawara Oliwia Blacha Maja Uchańska Oliwia Ruchała Weronika | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 52.65 51.13 49.60 49.62 52.28 52.66 |
Seria 4 z 12, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Rębiasz Aleksandra Fryc Nadia Kozioł Julia Dygulska Weronika Wrona Maria Augustyńska Zuzanna | 08 08 08 08 08 07 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 47.84 46.82 45.20 45.69 47.24 48.94 |
Seria 5 z 12, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Jałowiecka Gabriela Urbaniec Zofia Bajorek Hanna Brońka Anna Madej Zofia Sądel Oliwia | 08 07 07 08 06 08 | Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.25 43.44 42.92 43.25 43.92 44.47 |
Seria 6 z 12, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Kubic Agata Wąsowicz Izabela Nowak Aleksandra Łakoma Maria Jankowiak Oliwia Wiekiera Julia | 07 08 06 08 06 06 | Korona Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.72 41.01 40.11 40.77 41.70 41.76 |
Seria 7 z 12, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Woźny Maja Wielkiewicz Anastazja Litwa Justyna Filipiak Julia Merkel Ewa Mroczek Joanna | 07 06 08 06 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.62 38.89 38.28 38.45 39.23 40.11 |
Seria 8 z 12, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Buła Maya Gil Malwina Kuryłek Nikola Marciniak Aleksandra Skoczek Małgorzata Sowa Barbara | 07 08 08 07 07 07 | Salwator Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Salwator Kraków BOSiR Brzesko Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 37.61 37.05 36.70 36.73 37.15 38.20 |
Seria 9 z 12, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Gorlich Łucja Telesiewicz Martyna Polarz Lena Mucha Julia Zabawa Emilia Skrzypek Jagoda | 06 06 06 07 07 07 | Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Alfa Bukowno STP Nowy Sącz UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.49 36.13 35.75 36.02 36.21 36.62 |
Seria 10 z 12, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Czaja Zuzanna Gracjasz Wiktoria Basista Karolina Malinowska Zuzanna Banaszkiewicz Julia Wojciechowska Maria | 08 08 07 06 06 06 | Korona Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Korona Kraków Alfa Bukowno Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.57 35.43 35.09 35.39 35.47 35.73 |
Seria 11 z 12, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Gicala Natalia Kaszuba Maja Basta Julia Trojanowska Julia Mucha Lena Biedrzycka Natalia | 07 06 06 06 06 06 | BOSiR Brzesko Omega Olkusz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 34.61 33.23 32.68 32.91 34.20 35.00 |
Seria 12 z 12, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Juda Aleksandra Jarosz Helena Brzoza Lena Gorczyca Gabriela Pancerz Oliwia Janik Julia | 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 32.39 31.99 31.41 31.62 32.26 32.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/12/2018 - 10:22 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 10:22 |
2 3 4 | Warunek Antoni Heiza Ignacy Jurkowski Igor | 08 08 08 | Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 14, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Strąk Krystian Tarasek Igor Czaja Kamil Skałacki Igor Koper Maciej Szlachcic Jan | 08 10 08 08 06 08 | Ósemka Oświęcim Salwator Kraków Alfa Bukowno Ósemka Oświęcim Salwator Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 14, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kutera Jakub Kapusta Eryk Bednarski Mateusz Kleszcz Eryk Tasak Piotr Rachwał Patryk | 06 08 08 08 08 08 | Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 53.60 52.48 53.42 54.69 NT |
Seria 4 z 14, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Młodzik Maksymilian Chrobak Tomasz Chabasiewicz Jakub Spórna Jan Kowalczyk Bartek Tucharz Mikołaj | 08 08 07 08 08 08 | Omega Olkusz Kmita Zabierzów Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 50.38 48.52 45.18 46.97 48.87 51.71 |
Seria 5 z 14, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Przybyłko Tomasz Czarny Radosław Stanisz Mikołaj Syguliński Dawid Niestój Igor Sadek Kacper | 07 08 07 07 08 08 | Orka Proszówki Salwator Kraków Jordan Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 44.23 43.90 43.25 43.87 43.97 44.94 |
Seria 6 z 14, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wielgus Kacper Urbański Jakub Sanowski Patryk Stawowski Marcin Sawiński Wojciech Dawiec Tymoteusz | 07 07 07 08 08 08 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 42.95 42.36 42.00 42.06 42.73 43.03 |
Seria 7 z 14, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Maciej Pyrcioch Mikołaj Płaczek Mateusz Idzik Arkadiusz Skibka Kacper Paluch Igor | 07 07 07 07 06 07 | Kmita Zabierzów Salwator Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.95 41.89 40.79 41.35 41.90 41.97 |
Seria 8 z 14, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Hubert Rolnicki Maksymilian Roman Jakub Kot Kacper Plutecki Jakub Judka Mateusz | 06 08 07 08 08 06 | Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.42 40.35 40.14 40.19 40.42 40.62 |
Seria 9 z 14, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 | Ciapuła Michał Wadas Filip Knapczyk Bartosz Wojtal Paweł Wójcikowski Patryk Imiołek Michał | 07 06 07 06 08 06 | Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 39.68 39.63 39.20 39.42 39.66 39.69 |
Seria 10 z 14, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kordjak Dawid Bartłomiej Szyszka Kawala Szymon Węgrzyn Arkadiusz Kieroński Marcel Wawro Jakub | 06 06 08 06 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ UKS SP 8 Chrzanów Siemacha Kraków Nika Sport Team Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 38.81 38.06 37.66 37.89 38.49 38.82 |
Seria 11 z 14, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 | Basta Jakub Bogacz Bartosz Miczołek Maksymilian Olszewski Maciej Kosek Patryk Konieczny Miłosz | 06 07 07 07 06 07 | Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów STP Nowy Sącz Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.14 37.07 36.21 36.55 37.13 37.47 |
Seria 12 z 14, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarski Kacper Olszowski Mikołaj Masters George Juszczuk Antoni Wioska-Kaganiec Wiktor Halkiewicz Maciej | 06 06 07 06 06 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 35.54 35.11 35.01 35.05 35.32 35.94 |
Seria 13 z 14, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Piotr Nowakowski Oliwier Korman Filip Woźnicki Dominik Kos Maciej Leśniak Franciszek | 06 07 06 06 07 07 | STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 34.65 34.51 33.83 33.97 34.57 34.86 |
Seria 14 z 14, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Czyż Adam Mędrek Krzysztof Litwa Tomasz Choma Maksym Cholewa Wojciech Giec Kacper | 06 06 06 06 06 07 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Salwator Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 33.64 32.85 28.80 30.83 33.23 33.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15/12/2018 - 10:41 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:41 |
1 2 3 4 5 | Wojciechowska Maria Jarzyna Klaudia Cicha Zofia Marszałek Emilia Figiel Emilia | 06 07 07 07 06 | Salwator Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 3:27.86 3:19.76 3:24.21 NT |
Seria 2 z 6, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Rumińska Wiktoria Orzechowska Blanka Pasternak Klaudia Pałys Antonina Cała Anastazja Hajdo Anna | 07 07 06 07 07 07 | Siemacha Kraków Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 3:04.62 3:00.70 2:54.65 3:00.68 3:02.63 3:05.22 |
Seria 3 z 6, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Zabawa Emilia Król Karolina Cholewa Hanna Zawiślan Julia Marciniak Aleksandra Budnik Małgorzata | 07 07 07 07 07 07 | UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 2:50.89 2:49.75 2:45.84 2:46.36 2:50.57 2:52.18 |
Seria 4 z 6, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Woźny Maja Biedrzycka Natalia Węgrzyn Hanna Ilnicka Amelia Całka Alicja Stanek Magdalena | 07 06 07 06 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:44.41 2:42.99 2:42.28 2:42.57 2:43.34 2:44.68 |
Seria 5 z 6, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 | Miodońska Wiktoria Szczerba Patrycja Kusion Judyta Piętka Zuzanna Permus Aleksandra Waśko Faustyna | 06 07 06 07 06 06 | Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 2:35.77 2:35.24 2:33.53 2:35.14 2:35.73 2:37.49 |
Seria 6 z 6, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | Tomsia Oliwia Gorczyca Gabriela Miłek Alicja Brzoza Lena Łazarz Milena Mucha Lena | 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 2:27.28 2:24.15 2:14.22 2:21.56 2:24.90 2:32.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15/12/2018 - 11:03 | Chłopców, 200m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:03 |
2 3 4 5 | Pochopień Paweł Pyrcioch Mikołaj Wójcik Maciej Bocheński Szymon | 07 07 06 07 | Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Korzeniowski Eryk Wawro Jakub Żmijewski Borys Myszkowski Igor Kołodziej Jan Klimowicz Jan | 07 07 07 07 07 07 | Wisła Kraków Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:11.56 3:03.30 2:57.14 3:02.59 3:08.52 NT |
Seria 3 z 8, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Mika Miłosz Chrobak Bartek Skibka Kacper Sanowski Patryk Płaczek Mateusz Ciapuła Michał | 06 06 06 07 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Kmita Zabierzów Sokół Mościce Tarnów Wisła Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:55.48 2:55.04 2:51.62 2:54.64 2:55.05 2:56.89 |
Seria 4 z 8, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Maniawski Tomasz Sobiechowski Igor Cebula Karol Blacha Igor Gąsiorek Wiktor Socha Filip | 06 06 07 06 07 06 | Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 2:50.89 2:49.06 2:47.36 2:48.89 2:49.13 2:51.42 |
Seria 5 z 8, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Wioska-Kaganiec Wiktor Madyda Michał Bogacz Bartosz Wadas Filip Miczołek Maksymilian Kiełboń Bartosz | 06 06 07 06 07 06 | Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów STP Nowy Sącz Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:44.82 2:43.63 2:41.92 2:42.59 2:44.74 2:45.61 |
Seria 6 z 8, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Mleczko Jakub Caba Stanisław Sarnat Szymon Kieroński Marcel Oczkowicz Mikołaj Dakowicz Marcin | 06 06 06 07 06 07 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:39.82 2:39.50 2:38.54 2:39.08 2:39.63 2:40.92 |
Seria 7 z 8, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Urban Mateusz Stawarz Natanael Giec Kacper Nowak Piotr Juszczuk Antoni Łacek Patryk | 07 06 07 06 06 07 | Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz STP Nowy Sącz Korona Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 2:35.59 2:35.11 2:33.91 2:34.51 2:35.52 2:37.18 |
Seria 8 z 8, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Wojciech Mędrek Krzysztof Litwa Tomasz Jurkiewicz Mikołaj Czerwik Krzysztof Machulak Kamil | 06 06 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Salwator Kraków Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:28.21 2:27.88 2:19.75 2:23.27 2:27.91 2:31.18 |
11:31 | Dekoracja Nr 1. Dziewcząt, 50m motylkowy |
11:34 | Dekoracja Nr 2. Chłopców, 50m motylkowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15/12/2018 - 11:37 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:37 |
2 3 4 | Czerwiec Karolina Szymacha Magdalena Waga Monika | 07 06 06 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:40 |
1 2 3 4 5 | Walecka Maria Nieciuńska Julia Przybysz Greta Pilas Zuzanna Urbaniec Zofia | 07 07 07 07 07 | Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | 2:02.63 1:51.76 1:43.15 1:49.78 1:52.57 |
Seria 3 z 6, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 | Łanda Zofia Mokrzycka Wiktoria Madej Zofia Kostiuczuk Lidia Król Karolina Zabawa Klaudia | 06 06 06 06 07 07 | Nika Sport Team Kraków Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:40.42 1:39.15 1:38.77 1:38.88 1:39.31 1:43.04 |
Seria 4 z 6, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Maja Gorlich Łucja Borkowska Dominika Skrzypek Jagoda Mucha Julia Wąsik Martyna | 06 06 07 07 07 06 | SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.80 1:30.08 1:27.35 1:28.15 1:34.78 1:36.38 |
Seria 5 z 6, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Zuzanna Polarz Lena Kaszuba Maja Wrona Ewa Gicala Natalia Węgrzyn Aleksandra | 06 06 06 06 07 06 | Ósemka Oświęcim Alfa Bukowno Omega Olkusz Jasień Sucha Besk. BOSiR Brzesko Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.74 1:24.01 1:23.63 1:23.78 1:26.52 1:26.85 |
Seria 6 z 6, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 | Guzik Maja Buła Maya Jarosz Helena Bętkowska Zuzanna Smurzyńska Julia Trojanowska Julia | 06 07 06 06 06 06 | CKiS Skawina Salwator Kraków Omega Olkusz CKiS Skawina SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.00 1:19.68 1:16.82 1:18.56 1:19.74 1:23.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15/12/2018 - 11:51 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:51 |
2 3 4 | Padjas Miłosz Staniszewski Kacper Zając Maciej | 06 07 07 | Salwator Kraków Siemacha Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | Klimowicz Jan Kolec Kamil Machinko Maciej Kaczanowski Kacper Olszewski Eryk Galica Grzegorz | 07 07 07 06 07 07 | Wisła Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Kmita Zabierzów Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:54.75 1:53.36 1:42.78 1:46.29 1:53.71 1:58.00 |
Seria 3 z 6, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Stawarz Natanael Idzik Arkadiusz Knapczyk Bartosz Glijer Maksym Imiołek Michał Podkowa Oskar | 06 07 07 07 06 06 | Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Orka Proszówki Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.61 1:36.34 1:35.64 1:35.88 1:36.37 1:42.32 |
Seria 4 z 6, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarski Kacper Balcerzyk Michał Kiełboń Bartosz Kosek Patryk Chabasiewicz Jakub Żarnowiec Michał | 06 06 06 06 07 07 | SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.48 1:33.46 1:33.22 1:33.36 1:33.76 1:35.47 |
Seria 5 z 6, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Przystał Antonio Grzebinoga Franciszek Nosowicz Mikołaj Bernacik Dawid Wilczak Szymon Bartłomiej Szyszka | 07 06 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.15 1:29.03 1:27.55 1:27.89 1:30.23 1:31.28 |
Seria 6 z 6, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Pastwa Amadeusz Jurkiewicz Mikołaj Machulak Kamil Suchan Jakub Płonka Bartosz Watycha Aleksander | 06 06 06 06 06 07 | Delfin Nowy Targ Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.84 1:25.64 1:20.91 1:24.68 1:26.51 1:27.21 |
12:06 | Dekoracja Nr 3. Dziewcząt, 200m dowolny |
12:09 | Dekoracja Nr 4. Chłopców, 200m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15/12/2018 - 12:12 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:12 |
1 2 3 4 5 | Mamot Maria Kozińska Felicja Hajdo Anna Przybysz Greta Marszałek Emilia | 07 07 07 07 07 | Jordan Kraków Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 1:44.46 1:39.60 1:36.45 1:38.60 1:42.19 |
Seria 2 z 6, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 | Kubic Agata Zawiślan Julia Pasternak Klaudia Bugajska Marcelina Bajorek Hanna Nieciuńska Julia | 07 07 06 07 07 07 | Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.66 1:32.26 1:30.89 1:31.76 1:34.26 1:34.93 |
Seria 3 z 6, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Aleksandra Dziekanowska Martyna Wojda Natalia Mokrzycka Wiktoria Pałys Antonina Czerwiec Karolina | 06 06 06 06 07 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.62 1:26.14 1:24.52 1:26.06 1:27.29 1:27.65 |
Seria 4 z 6, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 | Kutermak Zuzanna Ilnicka Amelia Łata Weronika Piętka Zuzanna Łanda Zofia Sowa Barbara | 06 06 06 07 06 07 | CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Korona Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.29 1:22.29 1:21.02 1:21.14 1:22.88 1:24.09 |
Seria 5 z 6, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Skoczek Małgorzata Malinowska Zuzanna Stanek Magdalena Basta Julia Baranowska Hanna Waśko Faustyna | 07 06 07 06 07 06 | BOSiR Brzesko Korona Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.79 1:19.42 1:18.03 1:18.55 1:19.46 1:20.06 |
Seria 6 z 6, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 | Permus Aleksandra Gorczyca Gabriela Miłek Alicja Janik Julia Miodońska Wiktoria Tomsia Oliwia | 06 06 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.30 1:13.41 1:04.90 1:10.83 1:14.86 1:16.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15/12/2018 - 12:24 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:24 |
2 3 4 | Kutera Jakub Bocheński Szymon Koper Maciej | 06 07 06 | Salwator Kraków Korona Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 | NT 1:40.16 NT |
Seria 2 z 6, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 | Strzyżewski Patryk Zarzycki Sebastian Sobiechowski Igor Balcerzyk Michał Socha Filip Dawiec Teodor | 07 07 06 06 06 07 | Jordan Kraków Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Wisła Kraków Płetwal Zakopane Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.24 1:34.67 1:33.01 1:33.75 1:35.44 1:38.24 |
Seria 3 z 6, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 | Myszkowski Igor Żmijewski Borys Czuba Adrian Maniawski Tomasz Wojda Jakub Leśniak Albert | 07 07 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.49 1:29.60 1:29.09 1:29.25 1:30.76 1:32.17 |
Seria 4 z 6, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsiorek Wiktor Glijer Maksym Cebula Karol Masters George Merta Miłosz Judka Mateusz | 07 07 07 07 06 06 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.36 1:23.96 1:23.23 1:23.26 1:24.49 1:27.27 |
Seria 5 z 6, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Maciej Olszewski Maciej Caba Stanisław Nowakowski Oliwier Łacek Patryk Urban Mateusz | 06 07 06 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.92 1:21.09 1:18.07 1:18.18 1:21.19 1:22.04 |
Seria 6 z 6, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Juszczuk Antoni Woźnicki Dominik Choma Maksym Oczkowicz Mikołaj Hańderek Mateusz Dakowicz Marcin | 06 06 06 06 06 07 | Korona Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Wisła Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.07 1:15.48 1:10.30 1:14.80 1:15.60 1:18.04 |
12:37 | Dekoracja Nr 5. Dziewcząt, 100m klasyczny |
12:40 | Dekoracja Nr 6. Chłopców, 100m klasyczny |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15/12/2018 - 12:43 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 12:43 |
2 3 4 | Kuśnierczyk Natasza Mucha Weronika Malinowska Zuzanna | 08 08 06 | Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 17, 12:46 |
2 3 4 5 | Waszczuk Klara Kowaliczek Wiktoria Kniaziewicz Maja Kalisz Oliwia | 06 08 08 08 | Salwator Kraków Jasień Sucha Besk. Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 17, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 | Kozińska Felicja Mielech Magdalena Starzec Karolina Chmiel Zuzanna Król Julia Walecka Maria | 07 08 08 08 08 07 | Jordan Kraków Wisła Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:04.45 1:56.21 1:54.71 1:55.70 2:01.13 NT |
Seria 4 z 17, 12:52 |
1 2 3 4 5 6 | Bobak Oliwia Kryza Jagoda Dudziak Maja Zagórska Katarzyna Mączka Klaudia Szostak Natasza | 08 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Orka Proszówki Omega Olkusz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:52.93 1:50.03 1:48.11 1:48.32 1:51.26 1:54.26 |
Seria 5 z 17, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 | Gałuszka Magdalena Augustyńska Zuzanna Ruchała Weronika Nawara Oliwia Pieniążek Sara Florka Małgorzata | 08 07 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów STP Nowy Sącz Alfa Bukowno Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:46.80 1:45.22 1:43.67 1:45.20 1:45.79 1:47.68 |
Seria 6 z 17, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 | Kolasa Natalia Rębiasz Aleksandra Sawińska Antonina Uchańska Oliwia Woźny Liliana Łakoma Maria | 08 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:43.12 1:41.46 1:40.24 1:40.56 1:42.86 1:43.49 |
Seria 7 z 17, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 | Wrona Maria Mamot Maria Kaczmarczyk Hanna Bugajska Marcelina Urbaniec Zofia Jarmołowska Helena | 08 07 08 07 07 08 | Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:39.88 1:37.59 1:36.53 1:37.29 1:39.03 1:40.00 |
Seria 8 z 17, 13:01 |
1 2 3 4 5 6 | Rumińska Wiktoria Jakubiec Anna Zabawa Klaudia Wąsik Martyna Kozioł Julia Malecka Inka | 07 08 07 06 08 08 | Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.29 1:35.69 1:34.71 1:35.13 1:36.01 1:36.46 |
Seria 9 z 17, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 | Brońka Anna Cicha Zofia Dygulska Weronika Dziekanowska Martyna Jankowiak Oliwia Sądel Oliwia | 08 07 08 06 06 08 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.53 1:33.84 1:33.19 1:33.28 1:34.37 1:34.62 |
Seria 10 z 17, 13:06 |
1 2 3 4 5 6 | Pilas Zuzanna Szymacha Magdalena Kowalik Aleksandra Budnik Małgorzata Blacha Maja Fryc Nadia | 07 06 08 07 08 08 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.07 1:31.48 1:29.82 1:31.17 1:32.34 1:33.14 |
Seria 11 z 17, 13:08 |
1 2 3 4 5 6 | Jałowiecka Gabriela Gil Malwina Kuryłek Nikola Orzechowska Blanka Kostiuczuk Lidia Wojda Natalia | 08 08 08 07 06 06 | Salwator Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.48 1:29.14 1:28.75 1:28.79 1:29.25 1:29.75 |
Seria 12 z 17, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wielkiewicz Anastazja Merkel Ewa Wojciechowska Maria Borkowska Dominika Mroczek Joanna Madej Zofia | 06 06 06 07 06 06 | Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Salwator Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.79 1:26.48 1:26.21 1:26.35 1:26.56 1:27.96 |
Seria 13 z 17, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Maja Węgrzyn Hanna Całka Alicja Filipiak Julia Tokarska Justyna Cholewa Hanna | 06 07 07 06 08 07 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.80 1:25.27 1:25.13 1:25.16 1:25.79 1:26.18 |
Seria 14 z 17, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Wiekiera Julia Litwa Justyna Skrzypek Jagoda Gorlich Łucja Basista Karolina Gracjasz Wiktoria | 06 08 07 06 07 08 | Korona Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.79 1:22.87 1:22.55 1:22.64 1:23.17 1:24.82 |
Seria 15 z 17, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 | Banaszkiewicz Julia Marciniak Aleksandra Jarosz Zuzanna Węgrzyn Aleksandra Telesiewicz Martyna Wąsowicz Izabela | 06 07 06 06 06 08 | Alfa Bukowno Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Limanowa-Swim Ósemka Oświęcim Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.14 1:20.79 1:20.02 1:20.20 1:21.84 1:22.53 |
Seria 16 z 17, 13:19 |
1 2 3 4 5 6 | Czaja Zuzanna Guzik Maja Buła Maya Szczerba Patrycja Gicala Natalia Wrona Ewa | 08 06 07 07 07 06 | Korona Kraków CKiS Skawina Salwator Kraków BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.09 1:18.29 1:16.78 1:18.02 1:18.90 1:19.88 |
Seria 17 z 17, 13:21 |
1 2 3 4 5 6 | Brzoza Lena Smurzyńska Julia Miłek Alicja Jarosz Helena Kaszuba Maja Juda Aleksandra | 06 06 06 06 06 06 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.65 1:11.67 1:09.49 1:10.44 1:14.67 1:15.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15/12/2018 - 13:23 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 13:23 |
1 2 3 4 5 6 | Babraj Mikołaj Tarasek Igor Olszowski Mikołaj Kutera Jakub Pochopień Paweł Madyda Michał | 08 10 06 06 07 06 | Pływak Bochnia Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 17, 13:26 |
1 2 3 4 5 6 | Mika Aleksander Padjas Miłosz Łądka Gabriel Stefański Juliusz Wójcik Gerard Pyrcioch Mikołaj | 08 06 08 08 08 07 | SMS Galicja Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Siemacha Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 17, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 | Borowski Mikołaj Wieleba Michał Warunek Antoni Sadok Tymon Linke Tomasz Franiak Paweł | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:00.69 1:57.14 1:55.88 1:56.66 1:57.30 2:05.26 |
Seria 4 z 17, 13:31 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarski Mateusz Kolec Kamil Zarzycki Sebastian Fangler Adam Tasak Piotr Heiza Ignacy | 08 07 07 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:48.67 1:45.87 1:44.94 1:45.56 1:47.90 1:53.13 |
Seria 5 z 17, 13:34 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Bartek Krząścik Maciej Jurkowski Igor Myszkowski Igor Młodzik Maksymilian Żak Bartosz | 08 08 08 07 08 08 | Omega Olkusz Siemacha Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:43.36 1:42.02 1:41.01 1:41.54 1:42.66 1:43.59 |
Seria 6 z 17, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 | Czaja Kamil Wielgus Kacper Szlachcic Jan Strzyżewski Patryk Kleszcz Eryk Kapusta Eryk | 08 07 08 07 08 08 | Alfa Bukowno Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:40.75 1:39.61 1:38.76 1:39.38 1:39.65 1:40.91 |
Seria 7 z 17, 13:38 |
1 2 3 4 5 6 | Słomski Mikołaj Mika Miłosz Machinko Maciej Czarny Radosław Kowalski Mieszko Syguliński Dawid | 08 06 07 08 08 07 | Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:37.86 1:37.50 1:37.21 1:37.25 1:37.76 1:38.29 |
Seria 8 z 17, 13:41 |
1 2 3 4 5 6 | Chrobak Tomasz Szybowski Grzegorz Dawiec Tymoteusz Sawiński Wojciech Tucharz Mikołaj Skałacki Igor | 08 08 08 08 08 08 | Kmita Zabierzów Aquarius Myślenice Kmita Zabierzów Salwator Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.81 1:35.99 1:35.69 1:35.91 1:36.18 1:36.98 |
Seria 9 z 17, 13:43 |
1 2 3 4 5 6 | Żmijewski Borys Całka Piotr Rachwał Patryk Konieczny Miłosz Niestój Igor Przybyłko Tomasz | 07 08 08 07 08 07 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.44 1:34.89 1:33.56 1:33.93 1:35.37 1:35.47 |
Seria 10 z 17, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 | Plutecki Jakub Mastalski Kacper Wójcikowski Patryk Spórna Jan Urbański Jakub Dyda Artur | 08 08 08 08 07 08 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.93 1:31.70 1:31.39 1:31.67 1:31.89 1:32.00 |
Seria 11 z 17, 13:47 |
1 2 3 4 5 6 | Roman Jakub Idzik Arkadiusz Wojda Jakub Kot Kacper Sadek Kacper Podkowa Oskar | 07 07 06 08 08 06 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.58 1:30.21 1:29.30 1:29.89 1:30.38 1:31.00 |
Seria 12 z 17, 13:50 |
1 2 3 4 5 6 | Strąk Krystian Chabasiewicz Jakub Żarnowiec Michał Węgrzyn Arkadiusz Paluch Igor Stanisz Mikołaj | 08 07 07 06 07 07 | Ósemka Oświęcim Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.32 1:27.09 1:26.97 1:27.07 1:27.77 1:28.99 |
Seria 13 z 17, 13:52 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniak Albert Kordjak Dawid Stawowski Marcin Kawala Szymon Blacha Igor Przystał Antonio | 06 06 08 08 06 07 | Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.43 1:26.25 1:25.76 1:25.85 1:26.28 1:26.78 |
Seria 14 z 17, 13:54 |
1 2 3 4 5 6 | Rolnicki Maksymilian Pastwa Amadeusz Masters George Leśniak Franciszek Wojtal Paweł Knapczyk Bartosz | 08 06 07 07 06 07 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Korona Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.36 1:25.09 1:24.31 1:24.46 1:25.31 1:25.66 |
Seria 15 z 17, 13:56 |
1 2 3 4 5 6 | Płonka Bartosz Watycha Aleksander Sarnat Szymon Halkiewicz Maciej Kos Maciej Basta Jakub | 06 07 06 08 07 06 | Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.86 1:22.33 1:21.23 1:21.99 1:22.73 1:23.03 |
Seria 16 z 17, 13:58 |
1 2 3 4 5 6 | Grzebinoga Franciszek Hańderek Mateusz Suchan Jakub Giec Kacper Wilczak Szymon Nosowicz Mikołaj | 06 06 06 07 06 06 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.63 1:19.89 1:17.55 1:17.66 1:20.42 1:20.90 |
Seria 17 z 17, 14:00 |
1 2 3 4 5 6 | Czyż Adam Mędrek Krzysztof Litwa Tomasz Choma Maksym Korman Filip Cholewa Wojciech | 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Salwator Kraków Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.33 1:13.00 1:09.04 1:12.59 1:15.19 1:15.95 |
14:02 | Dekoracja Nr 7. Dziewcząt, 100m grzbietowy |
14:05 | Dekoracja Nr 8. Chłopców, 100m grzbietowy |
14:08 | Dekoracja Nr 9. Dziewcząt, 100m zmienny |
14:11 | Dekoracja Nr 10. Chłopców, 100m zmienny |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15/12/2018 - 14:14 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 14:14 |
1 | Jasień | Jasień Sucha Besk. | 06 | NT |
2 | Nika Team 1 | Nika Sport Team Kraków | 06 | NT |
3 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:59.80 |
Brońka Anna, Kryza Jagoda, Jarmołowska Helena, Kolasa Natalia |
4 | KORONA | Korona Kraków | 06 | NT |
Czaja Zuzanna, Wiekiera Julia, Łata Weronika |
5 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Seria 2 z 3, 14:18 |
1 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:39.00 |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:36.93 |
Dygulska Weronika, Blacha Maja, Sądel Oliwia |
3 | Salwator Kraków 3 | Salwator Kraków | 06 | 2:21.90 |
Litwa Justyna, Sawińska Antonina, Jałowiecka Gabriela, Wąsowicz Izabela |
4 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:33.10 |
5 | MKS Jordan Kraków 2008 | Jordan Kraków | 06 | 2:38.43 |
Szostak Natasza, Król Julia, Kozioł Julia, Kaczmarczyk Hanna |
6 | MKS Jordan Kraków 2007 | Jordan Kraków | 06 | 2:42.28 |
Kozińska Felicja, Nieciuńska Julia, Przybysz Greta, Mamot Maria |
Seria 3 z 3, 14:21 |
1 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | 2:17.80 |
Marciniak Aleksandra, Sitarczyk Emilia, Bajorek Hanna, Buła Maya |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:10.26 |
Smurzyńska Julia, Ilnicka Amelia, Filipiak Julia, Siwior Maja |
3 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:04.34 |
Janik Julia, Tomsia Oliwia, Kaszuba Maja, Jarosz Helena |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:06.26 |
Miodońska Wiktoria, Jarosz Zuzanna, Juda Aleksandra, Telesiewicz Martyna |
5 | UKS SMS Galicja Kraków 2007 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:14.48 |
Stanek Magdalena, Baranowska Hanna, Całka Alicja, Basista Karolina |
6 | Salwator Kraków 2 | Salwator Kraków | 06 | 2:18.38 |
Wojciechowska Maria, Gorlich Łucja, Waszczuk Klara, Waga Monika |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15/12/2018 - 14:24 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 4, 14:24 |
2 | Wieliczka | Solne Miasto Wieliczka | 06 | NT |
Przystał Antonio, Kot Kacper, Gąsiorek Wiktor |
3 | Salwator Kraków 2 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Koper Maciej, Padjas Miłosz, Koper Maciej, Litwa Tomasz |
4 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Seria 2 z 4, 14:28 |
2 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | 2:32.54 |
Płaczek Mateusz, Klimowicz Jan, Sanowski Patryk, Korzeniowski Eryk |
3 | UKS SMS Galicja Kraków 2008 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:23.12 |
Rolnicki Maksymilian, Stawowski Marcin, Plutecki Jakub, Spórna Jan |
4 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | 2:32.24 |
Niestój Igor, Kowalczyk Bartek, Wójcikowski Patryk, Halkiewicz Maciej |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:51.00 |
Dyda Artur, Słomski Mikołaj, Kowalski Mieszko, Całka Piotr |
Seria 3 z 4, 14:31 |
1 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | 2:20.00 |
2 | UKS SMS Galicja Kraków 2007 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:19.11 |
Nowakowski Oliwier, Dakowicz Marcin, Glijer Maksym |
3 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | 2:16.00 |
Łacek Patryk, Urban Mateusz, Galica Grzegorz, Knapczyk Bartosz |
4 | KORONA II | Korona Kraków | 06 | 2:18.32 |
Basta Jakub, Masters George, Podkowa Oskar, Bocheński Szymon |
5 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | 2:19.43 |
Chabasiewicz Jakub, Cebula Karol, Olszewski Maciej, Pyrcioch Mikołaj |
6 | MKS Jordan Kraków 2007 | Jordan Kraków | 06 | 2:21.24 |
Stanisz Mikołaj, Strzyżewski Patryk, Paluch Igor, Urbański Jakub |
Seria 4 z 4, 14:34 |
1 | KORONA I | Korona Kraków | 06 | 2:07.80 |
Juszczuk Antoni, Judka Mateusz, Leśniak Albert, Kiełboń Bartosz |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:03.00 |
Caba Stanisław, Suchan Jakub, Czyż Adam |
3 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:02.00 |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:02.76 |
Machulak Kamil, Czerwik Krzysztof, Merta Miłosz, Woźnicki Dominik |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:05.11 |
Giec Kacper, Wioska-Kaganiec Wiktor, Mędrek Krzysztof, Choma Maksym |
6 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:11.33 |
Bednarski Kacper, Olszowski Mikołaj, Hańderek Mateusz, Wojtal Paweł |
2 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego II | 15/12/2018 - 15:54 |
15:54 | Dekoracja Nr 11. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny |
15:57 | Dekoracja Nr 12. Chłopców, 4 x 50m dowolny |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |