Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Zabierzów, 15 - 16/12/2018 |
2 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego II | 15/12/2018 - 15:54 |
15:54 | Dekoracja Nr 11. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny |
15:57 | Dekoracja Nr 12. Chłopców, 4 x 50m dowolny |
Konkurencja 13 15/12/2018 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 21, 16:00 |
2 3 4 | Raputa Gabriela Kołaczyk Antonina Manista Kornelia | 08 08 07 | CKiS Skawina CKiS Skawina CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 21, 16:01 |
1 2 3 4 5 6 | Kłos Amelia Nylecka Emilia Chmiel Zuzanna Kniaziewicz Maja Figiel Emilia Waga Monika | 08 08 08 08 06 06 | CKiS Skawina Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Siemacha Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 46.72 48.00 NT NT |
Seria 3 z 21, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 | Bobak Oliwia Kowaliczek Wiktoria Kryza Jagoda Gałuszka Magdalena Dudziak Maja Mucha Weronika | 08 08 08 08 08 08 | Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.84 45.17 44.46 44.47 45.43 46.66 |
Seria 4 z 21, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 | Uchańska Oliwia Madej Olga Zagórska Katarzyna Król Julia Mączka Klaudia Mielech Magdalena | 08 08 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów Orka Proszówki Jordan Kraków Omega Olkusz Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.79 43.71 42.83 43.49 43.71 44.44 |
Seria 5 z 21, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 | Pieniążek Sara Kolasa Natalia Nieciuńska Julia Rębiasz Aleksandra Szostak Natasza Kozińska Felicja | 08 08 07 08 08 07 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.47 42.18 41.96 42.12 42.24 42.79 |
Seria 6 z 21, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 | Ruchała Weronika Koczwara Iga Augustyńska Zuzanna Zabawa Klaudia Kuśnierczyk Natasza Kalisz Oliwia | 08 08 07 07 08 08 | STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Alfa Bukowno Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 41.19 40.95 40.91 40.92 41.02 41.75 |
Seria 7 z 21, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 | Przybysz Greta Florka Małgorzata Jarmołowska Helena Łakoma Maria Malecka Inka Jarzyna Klaudia | 07 08 08 08 08 07 | Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 40.43 39.70 39.47 39.50 39.98 40.62 |
Seria 8 z 21, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wrona Maria Hajdo Anna Starzec Karolina Mamot Maria Pałys Antonina Fryc Nadia | 08 07 08 07 07 08 | Jasień Sucha Besk. Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 38.80 38.62 38.41 38.60 38.65 38.97 |
Seria 9 z 21, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubiec Anna Brońka Anna Blacha Maja Pilas Zuzanna Kubic Agata Dygulska Weronika | 08 08 08 07 07 08 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.82 37.67 37.47 37.59 37.80 37.87 |
Seria 10 z 21, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 | Kozioł Julia Sawińska Antonina Woźny Liliana Rumińska Wiktoria Cicha Zofia Madej Zofia | 08 08 08 07 07 06 | Jordan Kraków Salwator Kraków Wisła Kraków Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 37.28 37.08 36.94 37.07 37.12 37.45 |
Seria 11 z 21, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 | Cała Anastazja Bugajska Marcelina Nawara Oliwia Jankowiak Oliwia Sądel Oliwia Kaczmarczyk Hanna | 07 07 08 06 08 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.84 36.72 36.38 36.47 36.81 36.93 |
Seria 12 z 21, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Budnik Małgorzata Jałowiecka Gabriela Kowalik Aleksandra Mokrzycka Wiktoria Bajorek Hanna Król Karolina | 07 08 08 06 07 07 | STP Nowy Sącz Salwator Kraków Nika Sport Team Kraków Korona Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.09 35.96 35.83 35.92 36.03 36.32 |
Seria 13 z 21, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 | Sitarczyk Emilia Nowak Aleksandra Basista Karolina Łanda Zofia Tokarska Justyna Łata Weronika | 07 06 07 06 08 06 | Salwator Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.72 35.53 35.11 35.26 35.56 35.73 |
Seria 14 z 21, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 | Mucha Julia Wielkiewicz Anastazja Wąsowicz Izabela Kostiuczuk Lidia Woźny Maja Wojda Natalia | 07 06 08 06 07 06 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.70 34.66 34.32 34.64 34.69 34.88 |
Seria 15 z 21, 16:19 |
1 2 3 4 5 6 | Waszczuk Klara Zawiślan Julia Siwior Maja Merkel Ewa Basta Julia Kuryłek Nikola | 06 07 06 06 06 08 | Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.30 34.13 34.04 34.12 34.20 34.31 |
Seria 16 z 21, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Hanna Sowa Barbara Filipiak Julia Kusion Judyta Całka Alicja Gil Malwina | 07 07 06 06 07 08 | Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.04 33.84 33.79 33.79 33.93 34.04 |
Seria 17 z 21, 16:21 |
1 2 3 4 5 6 | Orzechowska Blanka Marciniak Aleksandra Wojciechowska Maria Wiekiera Julia Litwa Justyna Zabawa Emilia | 07 07 06 06 08 07 | Siemacha Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków Korona Kraków Salwator Kraków UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | 33.67 33.36 33.22 33.35 33.55 33.71 |
Seria 18 z 21, 16:23 |
1 2 3 4 5 6 | Biedrzycka Natalia Banaszkiewicz Julia Gracjasz Wiktoria Waśko Faustyna Szczerba Patrycja Piętka Zuzanna | 06 06 08 06 07 07 | Sokół Mościce Tarnów Alfa Bukowno Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 32.88 32.46 32.32 32.44 32.65 33.11 |
Seria 19 z 21, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 | Polarz Lena Telesiewicz Martyna Łazarz Milena Guzik Maja Baranowska Hanna Mucha Lena | 06 06 06 06 07 06 | Alfa Bukowno Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. CKiS Skawina SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 31.94 31.89 31.72 31.83 31.91 32.16 |
Seria 20 z 21, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Miodońska Wiktoria Stanek Magdalena Permus Aleksandra Tomsia Oliwia Czaja Zuzanna Ilnicka Amelia | 06 07 06 06 08 06 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.57 31.25 30.49 30.60 31.27 31.59 |
Seria 21 z 21, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 | Brzoza Lena Pancerz Oliwia Miłek Alicja Jarosz Helena Gorczyca Gabriela Janik Julia | 06 06 06 06 06 06 | Płetwal Zakopane UKS SP 8 Chrzanów Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 29.61 29.43 28.08 29.33 29.53 30.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 15/12/2018 - 16:27 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23, 16:27 |
2 3 4 | Maliszewski Szymon Skałacki Igor Kondaszewski Antoni | 08 08 08 | CKiS Skawina Ósemka Oświęcim CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 23, 16:29 |
1 2 3 4 5 6 | Galica Grzegorz Staniszewski Kacper Franiak Paweł Gołdyn Szymon Koper Maciej Kutera Jakub | 07 07 08 07 06 06 | Płetwal Zakopane Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Salwator Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 53.90 NT NT NT |
Seria 3 z 23, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 | Wieleba Michał Warunek Antoni Bednarski Mateusz Szlachcic Jan Łądka Gabriel Wójcik Gerard | 08 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 51.38 44.46 43.61 43.67 49.11 53.27 |
Seria 4 z 23, 16:32 |
1 2 3 4 5 6 | Borowski Mikołaj Kleszcz Eryk Sadok Tymon Mika Aleksander Tasak Piotr Linke Tomasz | 08 08 08 08 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.08 42.70 42.08 42.40 42.96 43.45 |
Seria 5 z 23, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 | Zarzycki Sebastian Młodzik Maksymilian Stefański Juliusz Kowalski Mieszko Klimowicz Jan Żak Bartosz | 07 08 08 08 07 08 | Jordan Kraków Omega Olkusz Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.25 40.56 40.29 40.42 41.17 41.32 |
Seria 6 z 23, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Bartek Halberda Mateusz Słomski Mikołaj Kaczanowski Kacper Heiza Ignacy Fangler Adam | 08 08 08 06 08 08 | Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.14 39.90 39.21 39.56 39.96 40.28 |
Seria 7 z 23, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 | Babraj Mikołaj Czarny Radosław Kołodziej Jan Strzyżewski Patryk Kapusta Eryk Tarasek Igor | 08 08 07 07 08 10 | Pływak Bochnia Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.75 38.56 38.43 38.44 38.75 38.85 |
Seria 8 z 23, 16:37 |
1 2 3 4 5 6 | Chrobak Tomasz Rachwał Patryk Chabasiewicz Jakub Spórna Jan Żmijewski Borys Syguliński Dawid | 08 08 07 08 07 07 | Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 38.20 37.78 37.77 37.77 37.91 38.34 |
Seria 9 z 23, 16:39 |
1 2 3 4 5 6 | Dawiec Tymoteusz Bocheński Szymon Wójcikowski Patryk Niestój Igor Sadek Kacper Czaja Kamil | 08 07 08 08 08 08 | Kmita Zabierzów Korona Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 06 | 37.51 37.43 37.31 37.42 37.49 37.69 |
Seria 10 z 23, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Całka Piotr Pankowski Dawid Mika Miłosz Olszewski Eryk Tucharz Mikołaj Dawiec Teodor | 08 06 06 07 08 07 | Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina Sokół Mościce Tarnów Kmita Zabierzów Korona Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 37.04 36.93 36.91 36.92 37.03 37.26 |
Seria 11 z 23, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 | Glijer Maksym Socha Filip Bogacz Bartosz Zając Maciej Wielgus Kacper Sawiński Wojciech | 07 06 07 07 07 08 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów Kmita Zabierzów Delfin Nowy Targ Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.79 36.61 36.26 36.26 36.72 36.89 |
Seria 12 z 23, 16:43 |
1 2 3 4 5 6 | Wojda Jakub Cebula Karol Mleczko Jakub Szybowski Grzegorz Strąk Krystian Jurkowski Igor | 06 07 06 08 08 08 | SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Płetwal Zakopane Aquarius Myślenice Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 36.11 35.82 35.66 35.75 36.02 36.25 |
Seria 13 z 23, 16:44 |
1 2 3 4 5 6 | Podkowa Oskar Pochopień Paweł Węgrzyn Arkadiusz Maniawski Tomasz Plutecki Jakub Dyda Artur | 06 07 06 06 08 08 | Korona Kraków Jasień Sucha Besk. Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 35.63 35.47 35.35 35.40 35.50 35.64 |
Seria 14 z 23, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Machinko Maciej Kordjak Dawid Wojtal Paweł Stanisz Mikołaj Paluch Igor Chrobak Bartek | 07 06 06 07 07 06 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 35.11 35.08 34.80 34.83 35.09 35.28 |
Seria 15 z 23, 16:46 |
1 2 3 4 5 6 | Miczołek Maksymilian Przybyłko Tomasz Konieczny Miłosz Wawro Jakub Dakowicz Marcin Mastalski Kacper | 07 07 07 07 07 08 | STP Nowy Sącz Orka Proszówki Nika Sport Team Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 34.69 34.60 34.49 34.58 34.67 34.73 |
Seria 16 z 23, 16:48 |
1 2 3 4 5 6 | Sobiechowski Igor Olszewski Maciej Balcerzyk Michał Blacha Igor Kot Kacper Urbański Jakub | 06 07 06 06 08 07 | Sokół Mościce Tarnów Salwator Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.37 34.29 34.21 34.23 34.36 34.38 |
Seria 17 z 23, 16:49 |
1 2 3 4 5 6 | Stawarz Natanael Urban Mateusz Bednarski Kacper Wójcik Maciej Stawowski Marcin Imiołek Michał | 06 07 06 06 08 06 | Sokół Mościce Tarnów Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Orka Proszówki | 06 06 06 06 06 06 | 33.84 33.63 33.44 33.46 33.82 34.17 |
Seria 18 z 23, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Hubert Rolnicki Maksymilian Bartłomiej Szyszka Pyrcioch Mikołaj Basta Jakub Czuba Adrian | 06 08 06 07 06 06 | Siemacha Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Salwator Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 33.27 33.18 33.01 33.05 33.25 33.42 |
Seria 19 z 23, 16:51 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsiorek Wiktor Leśniak Franciszek Knapczyk Bartosz Skibka Kacper Nosowicz Mikołaj Leśniak Albert | 07 07 07 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.92 32.70 32.57 32.66 32.87 32.98 |
Seria 20 z 23, 16:53 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Piotr Madyda Michał Kiełboń Bartosz Halkiewicz Maciej Kosek Patryk Kieroński Marcel | 06 06 06 08 06 07 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Korona Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.34 32.22 32.08 32.18 32.28 32.49 |
Seria 21 z 23, 16:54 |
1 2 3 4 5 6 | Wadas Filip Giec Kacper Pastwa Amadeusz Wioska-Kaganiec Wiktor Watycha Aleksander Sarnat Szymon | 06 07 06 06 07 06 | Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.68 31.61 31.56 31.61 31.66 31.85 |
Seria 22 z 23, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Judka Mateusz Caba Stanisław Nowakowski Oliwier Cholewa Wojciech Olszowski Mikołaj Korman Filip | 06 06 07 06 06 06 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 31.37 30.99 30.72 30.97 31.00 31.50 |
Seria 23 z 23, 16:56 |
1 2 3 4 5 6 | Juszczuk Antoni Choma Maksym Litwa Tomasz Mędrek Krzysztof Czyż Adam Czerwik Krzysztof | 06 06 06 06 06 06 | Korona Kraków Omega Olkusz Salwator Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 30.29 28.60 27.44 28.56 30.17 30.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 15/12/2018 - 16:57 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:57 |
2 3 4 | Gorlich Łucja Waga Monika Walecka Maria | 06 06 07 | Salwator Kraków Salwator Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 17:02 |
2 3 4 5 | Salamon Julia Zabawa Klaudia Przybysz Greta Augustyńska Zuzanna | 06 07 07 07 | Siemacha Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 | NT 3:52.31 NT NT |
Seria 3 z 5, 17:07 |
1 2 3 4 5 6 | Dziekanowska Martyna Wąsik Martyna Mroczek Joanna Borkowska Dominika Wielkiewicz Anastazja Kubic Agata | 06 06 06 07 06 07 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:38.94 3:27.45 3:26.06 3:26.73 3:33.57 3:47.54 |
Seria 4 z 5, 17:11 |
1 2 3 4 5 6 | Kutermak Zuzanna Buła Maya Jarosz Zuzanna Węgrzyn Aleksandra Gicala Natalia Trojanowska Julia | 06 07 06 06 07 06 | CKiS Skawina Salwator Kraków Ósemka Oświęcim Limanowa-Swim BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 3:11.37 3:07.28 3:04.00 3:07.03 3:07.68 3:12.15 |
Seria 5 z 5, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kaszuba Maja Juda Aleksandra Jarosz Helena Bętkowska Zuzanna Wrona Ewa Polarz Lena | 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Omega Olkusz CKiS Skawina Jasień Sucha Besk. Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 06 | 3:01.07 2:49.05 2:43.21 2:47.86 2:59.34 3:02.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 15/12/2018 - 17:19 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:19 |
1 2 3 4 5 6 | Machinko Maciej Padjas Miłosz Sanowski Patryk Kordjak Dawid Korzeniowski Eryk Sarnat Szymon | 07 06 07 06 07 06 | SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 17:23 |
1 2 3 4 5 6 | Klimowicz Jan Leśniak Albert Glijer Maksym Węgrzyn Arkadiusz Olszewski Eryk Stanisz Mikołaj | 07 06 07 06 07 07 | Wisła Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:34.55 3:31.02 3:32.37 4:09.40 NT |
Seria 3 z 5, 17:28 |
1 2 3 4 5 6 | Kosek Patryk Żarnowiec Michał Imiołek Michał Pastwa Amadeusz Chabasiewicz Jakub Knapczyk Bartosz | 06 07 06 06 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Orka Proszówki Delfin Nowy Targ Salwator Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 3:30.70 3:29.23 3:22.17 3:23.42 3:30.17 3:30.88 |
Seria 4 z 5, 17:32 |
1 2 3 4 5 6 | Przystał Antonio Watycha Aleksander Wilczak Szymon Nosowicz Mikołaj Balcerzyk Michał Bartłomiej Szyszka | 07 07 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Wisła Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 3:18.39 3:15.76 3:10.60 3:10.64 3:17.83 3:19.62 |
Seria 5 z 5, 17:36 |
1 2 3 4 5 6 | Kiełboń Bartosz Jurkiewicz Mikołaj Machulak Kamil Bernacik Dawid Płonka Bartosz Grzebinoga Franciszek | 06 06 06 06 06 06 | Korona Kraków Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 3:09.05 2:58.80 2:49.46 2:55.89 3:04.68 3:09.74 |
17:40 | Dekoracja Nr 13. Dziewcząt, 50m dowolny |
17:43 | Dekoracja Nr 14. Chłopców, 50m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 15/12/2018 - 17:46 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:46 |
2 3 4 | Banaszkiewicz Julia Całka Alicja Rumińska Wiktoria | 06 07 07 | Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 17:51 |
2 3 4 5 | Mamot Maria Cicha Zofia Nieciuńska Julia Marszałek Emilia | 07 07 07 07 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Mucha Julia Pałys Antonina Skoczek Małgorzata Czerwiec Karolina Budnik Małgorzata Kozińska Felicja | 07 07 07 07 07 07 | STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:15.89 3:10.67 3:05.90 3:09.19 3:13.76 3:29.32 |
Seria 4 z 5, 17:59 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Hanna Dziekanowska Martyna Basta Julia Sowa Barbara Stanek Magdalena Nowak Aleksandra | 07 06 06 07 07 06 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:02.12 3:00.95 2:51.48 2:58.33 3:01.34 3:02.64 |
Seria 5 z 5, 18:03 |
1 2 3 4 5 6 | Wrona Ewa Janik Julia Miłek Alicja Smurzyńska Julia Permus Aleksandra Waśko Faustyna | 06 06 06 06 06 06 | Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 2:45.65 2:34.51 2:17.97 2:29.69 2:39.59 2:50.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 15/12/2018 - 18:06 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 18:06 |
2 3 4 5 | Płaczek Mateusz Zarzycki Sebastian Paluch Igor Czuba Adrian | 07 07 07 06 | Wisła Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 | Olszewski Maciej Syguliński Dawid Miczołek Maksymilian Dawiec Teodor Strzyżewski Patryk Cebula Karol | 07 07 07 07 07 07 | Salwator Kraków Omega Olkusz STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów Jordan Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:02.40 3:29.69 NT NT |
Seria 3 z 5, 18:14 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniak Franciszek Wioska-Kaganiec Wiktor Urban Mateusz Nowak Piotr Łacek Patryk Basta Jakub | 07 06 07 06 07 06 | STP Nowy Sącz Omega Olkusz Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:56.96 2:52.76 2:52.16 2:52.44 2:52.99 3:01.75 |
Seria 4 z 5, 18:18 |
1 2 3 4 5 6 | Merta Miłosz Kiełboń Bartosz Hańderek Mateusz Mędrek Krzysztof Dakowicz Marcin Olszowski Mikołaj | 06 06 06 06 07 06 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:50.56 2:46.29 2:42.67 2:44.85 2:48.35 2:51.66 |
Seria 5 z 5, 18:22 |
1 2 3 4 5 6 | Litwa Tomasz Suchan Jakub Choma Maksym Juszczuk Antoni Oczkowicz Mikołaj Woźnicki Dominik | 06 06 06 06 06 06 | Salwator Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Korona Kraków Wisła Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:40.21 2:39.12 2:35.27 2:36.66 2:39.57 2:41.76 |
18:25 | Dekoracja Nr 15. Dziewcząt, 200m klasyczny |
18:28 | Dekoracja Nr 16. Chłopców, 200m klasyczny |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 15/12/2018 - 18:31 | Dziewcząt, 400m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 18:31 |
2 3 4 | Pilas Zuzanna Hajdo Anna Woźny Maja | 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 18:39 |
2 3 4 5 | Orzechowska Blanka Zawiślan Julia Waszczuk Klara Figiel Emilia | 07 07 06 06 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Siemacha Kraków | 06 06 06 06 | NT 6:52.22 NT NT |
Seria 3 z 6, 18:46 |
1 2 3 4 5 6 | Cała Anastazja Łata Weronika Król Karolina Wojciechowska Maria Wiekiera Julia Mokrzycka Wiktoria | 07 06 07 06 06 06 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 6:14.91 6:08.34 5:57.56 6:00.74 6:09.57 6:17.05 |
Seria 4 z 6, 18:53 |
1 2 3 4 5 6 | Pasternak Klaudia Marciniak Aleksandra Węgrzyn Hanna Szczerba Patrycja Baranowska Hanna Cholewa Hanna | 06 07 07 07 07 07 | Ósemka Oświęcim Salwator Kraków Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 5:51.35 5:49.21 5:43.24 5:47.23 5:49.60 5:53.07 |
Seria 5 z 6, 19:00 |
1 2 3 4 5 6 | Buła Maya Kaszuba Maja Miodońska Wiktoria Biedrzycka Natalia Piętka Zuzanna Filipiak Julia | 07 06 06 06 07 06 | Salwator Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:29.71 5:23.99 5:10.01 5:10.18 5:24.28 5:31.90 |
Seria 6 z 6, 19:06 |
1 2 3 4 5 6 | Kusion Judyta Juda Aleksandra Miłek Alicja Gorczyca Gabriela Łazarz Milena Tomsia Oliwia | 06 06 06 06 06 06 | BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 5:01.39 4:58.35 4:42.84 4:47.21 5:00.74 5:04.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 15/12/2018 - 19:12 | Chłopców, 400m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 19:12 |
2 3 4 | Sanowski Patryk Wójcik Hubert Korzeniowski Eryk | 07 06 07 | Wisła Kraków Siemacha Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 19:19 |
1 2 3 4 5 | Pochopień Paweł Wawro Jakub Gąsiorek Wiktor Chrobak Bartek Płaczek Mateusz | 07 07 07 06 07 | Jasień Sucha Besk. Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 6:13.29 6:03.24 6:12.47 NT |
Seria 3 z 6, 19:26 |
1 2 3 4 5 6 | Socha Filip Sobiechowski Igor Mleczko Jakub Ciapuła Michał Skibka Kacper Mika Miłosz | 06 06 06 07 06 06 | Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 5:56.63 5:51.42 5:48.98 5:50.18 5:53.85 5:56.96 |
Seria 4 z 6, 19:32 |
1 2 3 4 5 6 | Przystał Antonio Kieroński Marcel Bogacz Bartosz Grzebinoga Franciszek Maniawski Tomasz Nowakowski Oliwier | 07 07 07 06 06 07 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Sokół Mościce Tarnów Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:45.32 5:39.89 5:36.47 5:36.93 5:44.48 5:47.51 |
Seria 5 z 6, 19:39 |
1 2 3 4 5 6 | Dakowicz Marcin Stawarz Natanael Juszczuk Antoni Łacek Patryk Kos Maciej Wójcik Maciej | 07 06 06 07 07 06 | SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Korona Kraków Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 5:30.03 5:23.75 5:19.65 5:23.58 5:27.77 5:35.34 |
Seria 6 z 6, 19:45 |
1 2 3 4 5 6 | Giec Kacper Oczkowicz Mikołaj Jurkiewicz Mikołaj Korman Filip Czerwik Krzysztof Cholewa Wojciech | 07 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Wisła Kraków Sokół Mościce Tarnów Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 5:11.03 5:09.67 4:54.53 5:02.04 5:10.09 5:12.86 |
19:51 | Dekoracja Nr 17. Dziewcząt, 200m grzbietowy |
19:54 | Dekoracja Nr 18. Chłopców, 200m grzbietowy |
19:57 | Dekoracja Nr 19. Dziewcząt, 400m dowolny |
20:00 | Dekoracja Nr 20. Chłopców, 400m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 15/12/2018 - 20:03 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 20:03 |
1 | Nika Team 1 | Nika Sport Team Kraków | 06 | NT |
2 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 3:01.19 |
3 | MKS Jordan Kraków 2008 | Jordan Kraków | 06 | 2:58.84 |
Król Julia, Szostak Natasza, Kozioł Julia, Kaczmarczyk Hanna |
4 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 3:00.52 |
Jarmołowska Helena, Gałuszka Magdalena, Kolasa Natalia, Dudziak Maja |
5 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Seria 2 z 3, 20:07 |
1 | UKS SMS Galicja Kraków 2008 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:52.69 |
Malecka Inka, Blacha Maja, Dygulska Weronika, Sądel Oliwia |
2 | UKS SMS Galicja Kraków 2007 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:36.13 |
Basista Karolina, Król Karolina, Pałys Antonina, Bugajska Marcelina |
3 | Salwator Kraków 2 | Salwator Kraków | 06 | 2:32.28 |
Waszczuk Klara, Gorlich Łucja, Wojciechowska Maria, Waga Monika |
4 | Salwator Kraków 3 | Salwator Kraków | 06 | 2:35.80 |
Litwa Justyna, Sawińska Antonina, Jałowiecka Gabriela, Wąsowicz Izabela |
5 | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:44.80 |
6 | MKS Jordan Kraków 2007 | Jordan Kraków | 06 | 2:53.65 |
Kozińska Felicja, Przybysz Greta, Mamot Maria, Nieciuńska Julia |
Seria 3 z 3, 20:10 |
1 | UKS SMS Galicja Kraków 2007 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:26.63 |
Baranowska Hanna, Skrzypek Jagoda, Stanek Magdalena, Całka Alicja |
2 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:19.42 |
Miodońska Wiktoria, Jarosz Zuzanna, Juda Aleksandra, Telesiewicz Martyna |
3 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:13.07 |
Janik Julia, Jarosz Helena, Kaszuba Maja, Tomsia Oliwia |
4 | STP W 12 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:13.21 |
Piętka Zuzanna, Trojanowska Julia, Mucha Lena, Basta Julia |
5 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:25.00 |
Filipiak Julia, Siwior Maja, Smurzyńska Julia, Ilnicka Amelia |
6 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | 2:28.07 |
Bajorek Hanna, Buła Maya, Marciniak Aleksandra, Sitarczyk Emilia |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 15/12/2018 - 20:13 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 20:13 |
1 | Delfin 12 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Madyda Michał, Watycha Aleksander, Bartłomiej Szyszka, Pastwa Amadeusz |
2 | Salwator Kraków 2 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Kutera Jakub, Padjas Miłosz, Litwa Tomasz, Koper Maciej |
3 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:49.74 |
Dyda Artur, Kowalski Mieszko, Całka Piotr, Słomski Mikołaj |
4 | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 06 | 3:01.59 |
Płaczek Mateusz, Klimowicz Jan, Sanowski Patryk, Korzeniowski Eryk |
5 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Seria 2 z 3, 20:17 |
1 | UKS SMS Galicja Kraków 2008 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:46.94 |
Stawowski Marcin, Spórna Jan, Rolnicki Maksymilian, Plutecki Jakub |
2 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | 2:35.00 |
3 | UKS SMS Galicja Kraków 2007 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:33.74 |
Dakowicz Marcin, Glijer Maksym, Nowakowski Oliwier |
4 | SMS Galicja Kraków 6 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:33.89 |
Hańderek Mateusz, Wojtal Paweł, Bednarski Kacper, Olszowski Mikołaj |
5 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | 2:45.87 |
Wójcikowski Patryk, Niestój Igor, Halkiewicz Maciej, Kowalczyk Bartek |
6 | MKS Jordan Kraków 2007 | Jordan Kraków | 06 | 2:47.92 |
Strzyżewski Patryk, Stanisz Mikołaj, Paluch Igor, Urbański Jakub |
Seria 3 z 3, 20:20 |
1 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | 2:28.00 |
Łacek Patryk, Knapczyk Bartosz, Urban Mateusz, Galica Grzegorz |
2 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:21.09 |
Suchan Jakub, Czyż Adam, Caba Stanisław |
3 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:15.37 |
Giec Kacper, Nosowicz Mikołaj, Choma Maksym, Mędrek Krzysztof |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:16.46 |
Woźnicki Dominik, Machulak Kamil, Czerwik Krzysztof, Merta Miłosz |
5 | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 06 | 2:22.60 |
6 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | 2:30.65 |
Cebula Karol, Chabasiewicz Jakub, Olszewski Maciej, Pyrcioch Mikołaj |
3 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego III | 16/12/2018 - 9:54 |
9:54 | Dekoracja Nr 21. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny |
9:57 | Dekoracja Nr 22. Chłopców, 4 x 50m zmienny |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |