Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 27 - 28/10/2018 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Beruś Marta | 02 | 00611 | 100611600327 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) | 36.24 1:17.80 2:55.22 | 14/3/2018 8/11/2017 6/10/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Brzostowski Axel | 96 | 00611 | 100611700271 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) | 51.12 1:53.16 | 20/12/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Butkiewicz Władysław | 00 | 00611 | 100611700336 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m motylkowy (31) | 24.37 52.82 1:55.95 58.28 | 10/11/2017 11/11/2017 21/10/2017 10/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ciastoń Sebastian | 99 | 00611 | 100611700331 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 1:54.43 3:57.38 1:03.90 2:15.97 2:02.21 4:18.85 | 21/10/2017 23/12/2017 4/11/2017 22/12/2017 19/12/2017 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Cieśla Oskar | 01 | 00611 | 100611700299 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 1:54.20 3:59.34 56.07 2:00.69 | 1/12/2017 3/2/2018 1/12/2017 2/12/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dubas Mateusz | 01 | 00611 | 100611700300 | 200m dowolny (2) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 1:55.12 1:02.47 2:14.00 NT 2:05.68 4:21.12 | 22/12/2017 18/11/2017 22/12/2017 25/11/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Dziedzic Dawid | 99 | 00611 | 100611700335 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 29.01 1:02.35 55.75 55.71 2:10.18 | 21/12/2017 19/12/2017 8/12/2017 21/12/2017 2/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Goleniec Kamil | 99 | 00611 | 100611700332 | 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 1:03.43 57.06 2:02.89 4:32.64 | 11/11/2017 23/12/2017 19/12/2017 20/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Jung Krzysztof | 99 | 00611 | 100611700235 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) | 29.11 1:03.29 2:17.14 1:00.56 | 21/12/2017 19/12/2017 22/12/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kosińska Dominika | 01 | 00611 | 100611600309 | 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) 400m zmienny (24) | 4:32.55 9:14.07 2:18.66 5:01.85 | 11/11/2017 19/12/2017 1/12/2017 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kossakowska Dominika | 01 | 00611 | 100611600325 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 100m motylkowy (30) | 26.35 55.48 1:59.89 4:21.88 1:01.33 | 8/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 2/12/2017 8/12/2017 | Gliwice (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Krulikowski Maciej | 99 | 00611 | 100611700330 | 400m dowolny (23) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 4:04.73 29.50 1:01.08 2:11.87 | 4/11/2017 22/10/2017 19/12/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kwaśny Jakub | 01 | 00611 | 100611700304 | 200m dowolny (2) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 1:58.32 57.38 2:08.03 | 22/12/2017 13/10/2018 2/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Milbrant Kacper | 01 | 00611 | 100611700303 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 200m zmienny (21) | 51.61 1:52.70 26.44 2:06.95 | 20/12/2017 22/12/2017 2/12/2017 23/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Patryk | 95 | 00611 | 100611700231 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) | 27.55 1:00.57 NT | 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Peda Paulina | 98 | 00611 | 100611600257 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (9) | 56.94 1:00.68 27.39 NT | 4/11/2017 20/12/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Poprawa Michał | 94 | 00611 | 100611700258 | 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 23.26 50.49 1:54.21 53.14 1:55.20 | 22/12/2017 20/12/2017 21/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Przybyła Kacper | 98 | 00611 | 100611700323 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 23.92 51.44 24.92 55.34 | 19/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Romanowski Kamil | 97 | 00611 | 100611700291 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) | 28.12 1:01.55 2:13.51 58.35 | 21/12/2017 19/12/2017 22/12/2017 18/2/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Katowice (POL) |
||
Sawicki Bartosz | 00 | 00611 | 100611700290 | 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (10) | 56.34 25.10 2:04.70 NT | 10/3/2018 22/12/2017 21/12/2017 | Lublin (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Sordyl Mateusz | 99 | 00611 | 100611700329 | 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (10) | 25.76 56.84 2:07.48 1:00.05 | 22/12/2017 1/12/2017 2/12/2017 23/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stec Kacper | 99 | 00611 | 100611700334 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 24.23 1:52.29 3:56.77 55.38 2:02.72 | 23/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Szarpak Marcin | 01 | 00611 | 100611700302 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 200m grzbietowy (8) 400m zmienny (25) | 1:56.96 4:03.91 2:07.94 4:34.67 | 23/12/2017 8/12/2017 1/12/2017 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żukowska Paula | 93 | 00611 | 100611600319 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 57.40 2:00.66 4:07.67 1:02.24 2:13.42 4:36.11 | 25/11/2017 24/2/2018 20/12/2017 19/10/2018 19/12/2017 22/12/2017 | Poznan (POL) Kozienice (POL) Lodz (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Ciężkowski Dominik | 96 | 00114 | 100114700092 | 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 53.50 24.26 54.15 1:58.35 | 4/11/2017 22/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Dopart Marcelina | 03 | 00114 | 100114600105 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) | 27.75 34.61 1:14.85 2:49.06 1:08.24 | 7/4/2018 7/4/2018 8/4/2018 11/3/2018 9/12/2017 | Jelenia Gora (POL) Jelenia Gora (POL) Jelenia Gora (POL) Lublin (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Drozd Tymoteusz | 99 | 00114 | 100114700112 | 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 51.91 25.11 55.82 NT | 21/12/2017 23/12/2017 23/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Durajczyk Michał | 97 | 00114 | 100114700094 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) | 24.66 53.44 1:57.19 4:05.72 | 19/12/2017 20/12/2017 26/11/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Górecka Weronika | 00 | 00114 | 100114600099 | 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (5) | 28.56 1:00.30 2:10.15 28.17 | 21/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 26/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) |
||
Hallmann Weronika | 00 | 00114 | 100114600098 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) | 30.33 1:07.29 2:26.26 1:04.89 | 19/12/2017 22/12/2017 20/12/2017 21/10/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Herasimowicz Zuzanna | 02 | 00114 | 100114600111 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) | 28.01 29.61 1:02.04 2:13.54 | 25/11/2017 25/11/2017 19/12/2017 22/12/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Jura Maciej | 96 | 00114 | 100114700109 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 53.09 1:51.06 3:54.55 15:27.75 | 25/11/2017 22/12/2017 19/12/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) |
||
Kawęcki Radosław | 91 | 00114 | 100114700071 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 22.87 50.88 23.61 49.97 1:48.20 | 21/10/2017 25/2/2018 2/8/2017 7/8/2017 6/8/2017 | Oswiecim (POL) Kozienice (POL) Moscow (RUS) Berlin (GER) Berlin (GER) |
||
Kusto Robert | 98 | 00114 | 100114700097 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 200m zmienny (21) | 28.38 1:00.04 2:08.95 2:04.31 | 21/12/2017 19/12/2017 25/11/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Nowak Maja | 03 | 00114 | 100114600106 | 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 400m zmienny (24) | 4:34.03 9:23.15 1:05.33 2:20.63 4:59.98 | 19/11/2017 15/7/2018 16/12/2017 18/11/2017 17/12/2017 | Kielce (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Kielce (POL) Olsztyn (POL) |
||
Obajtek Aleksandra | 03 | 00114 | 100114600108 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 34.27 1:14.33 2:43.42 1:08.01 2:27.88 | 28/4/2018 28/4/2018 8/7/2017 19/10/2018 20/10/2018 | Swiebodzice (POL) Swiebodzice (POL) Olsztyn (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Roguski Bartłomiej | 93 | 00114 | 100114700091 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 27.53 58.56 2:06.25 | 21/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Wardzińska Martyna | 98 | 00114 | 100114600100 | 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 400m zmienny (24) | 4:24.51 9:10.12 5:13.22 | 20/12/2017 19/12/2017 21/10/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
Bałabuch Krystian | 95 | 01506 | 101506700032 | 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 54.54 1:58.16 4:26.59 | 21/12/2017 19/12/2017 13/10/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Jan | 02 | 01506 | 101506700017 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 26.28 57.14 2:04.50 4:23.93 17:23.39 | 30/9/2018 6/10/2018 7/4/2018 11/11/2017 20/4/2018 | Zamosc (POL) Lublin (POL) Stalowa Wola (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wojdak Wojciech | 96 | 01506 | 101506700028 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 1:45.82 3:41.26 14:30.57 | 2/8/2017 3/8/2017 6/8/2017 | Moscow (RUS) Moscow (RUS) Berlin (GER) |
Nowodworski Dawid | 97 | 02711 | 102711700137 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m motylkowy (31) | 23.77 26.00 57.16 | 19/12/2017 20/12/2017 8/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Pogoń Milena | 03 | 02711 | 102711600177 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) | 2:10.42 4:33.59 9:22.91 | 17/2/2018 8/12/2017 19/12/2017 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) |
Gawron Paula | 04 | 01808 | 101808600029 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m grzbietowy (32) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 27.86 1:00.53 2:14.64 31.03 29.81 1:07.71 2:28.61 5:25.30 | 29/9/2018 13/10/2018 24/2/2018 29/9/2018 29/9/2018 13/10/2018 8/4/2018 18/11/2017 | Mielec (POL) Ropczyce (POL) Mielec (POL) Mielec (POL) Mielec (POL) Ropczyce (POL) Stalowa Wola (POL) Kielce (POL) |
||
Piejko Dorota | 03 | 01808 | 101808600045 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) | 29.24 1:03.64 2:15.92 30.92 1:08.14 2:38.58 | 17/2/2018 24/2/2018 17/2/2018 21/4/2018 17/2/2018 3/12/2017 | Katowice (POL) Mielec (POL) Katowice (POL) Tarnobrzeg (POL) Katowice (POL) Debica (POL) |
||
Szopa Marta | 00 | 01808 | 101808600031 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (20) | 33.28 1:12.70 2:42.90 30.45 1:08.28 2:28.71 | 4/11/2017 4/11/2017 2/12/2017 16/6/2018 7/10/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) |
Gumiński Igor | 02 | 00510 | 100510700299 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m zmienny (21) | 28.58 59.81 2:07.90 27.46 1:01.79 2:17.08 | 23/3/2018 21/4/2018 19/12/2017 22/12/2017 2/12/2017 29/9/2018 | Gdansk (POL) Gdansk (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Gdansk (POL) Gdynia (POL) |
Rosińska Karolina | 02 | 00302 | 100302600034 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (9) | 28.03 31.40 1:07.85 36.81 32.35 1:08.93 | 24/3/2018 21/4/2018 29/9/2018 13/7/2018 21/4/2018 14/10/2018 | Inowroclaw (POL) Mlawa (POL) Gdynia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Mlawa (POL) Gdansk (POL) |
Zientarska Karolina | 02 | 03714 | 103714600068 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 34.76 1:15.01 2:41.49 1:10.12 2:31.03 | 16/12/2017 17/12/2017 16/12/2017 17/12/2017 16/3/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Pruszkow (POL) |
Chmielewski Krzysztof | 04 | 05614 | 105614700061 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 200m grzbietowy (8) 200m motylkowy (17) 400m zmienny (25) | 1:56.96 4:05.83 15:42.76 2:14.54 2:05.29 4:38.46 | 29/9/2018 25/2/2018 7/6/2018 1/6/2018 29/9/2018 8/6/2018 | Poznan (POL) Kozienice (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Poznan (POL) Warsaw (POL) |
||
Chmielewski Michał | 04 | 05614 | 105614700062 | 200m dowolny (2) 1500m dowolny (34) 200m grzbietowy (8) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 2:00.58 16:23.83 2:11.86 2:11.97 2:17.88 4:50.01 | 24/2/2018 10/12/2017 16/3/2018 16/3/2018 7/6/2018 16/3/2018 | Kozienice (POL) Lublin (POL) Pruszkow (POL) Pruszkow (POL) Warsaw (POL) Pruszkow (POL) |
||
Rodkiewicz Radosław | 03 | 05614 | 105614700069 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 200m grzbietowy (8) | 25.85 55.89 1:57.23 4:13.10 16:52.42 2:15.07 | 24/2/2018 29/9/2018 29/9/2018 8/6/2018 7/6/2018 29/9/2018 | Kozienice (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Poznan (POL) |
Piekaruś Dawid | 02 | 00303 | 100303700129 | 50m dowolny (27) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 27.49 31.73 1:09.79 2:31.56 1:05.34 2:23.49 | 18/11/2017 4/11/2017 10/12/2017 9/12/2017 22/4/2018 26/5/2018 | Kielce (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Zamosc (POL) Lodz (POL) |
Róg Adrian | 01 | 00108 | 100108700188 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 53.06 1:56.18 4:06.69 17:21.30 28.18 1:00.85 | 20/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 24/6/2018 4/11/2017 6/10/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Debica (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
Boboryk Wojciech | 02 | 01910 | 101910700149 | 200m dowolny (2) 100m klasyczny (4) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 2:02.65 1:09.53 2:13.64 2:12.52 4:41.27 | 26/11/2017 29/9/2018 21/4/2018 9/12/2017 9/12/2017 | Poznan (POL) Gdynia (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) |
||
Błański Piotr | 01 | 01910 | 101910700084 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 50m motylkowy (6) | 24.71 26.26 55.91 2:01.76 25.45 | 21/1/2018 25/11/2017 16/12/2017 17/12/2017 17/12/2017 | Gdansk (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Leszega Szymon | 01 | 01910 | 101910700089 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m grzbietowy (19) | 23.60 50.02 1:50.86 NT | 16/12/2017 25/11/2017 26/11/2017 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Urbański Michał | 01 | 01910 | 101910700087 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) | 25.49 54.09 1:54.43 4:00.22 | 13/10/2018 21/4/2018 26/11/2017 25/11/2017 | Gdansk (POL) Gdansk (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
Rożenek Patryk | 02 | 00211 | 100211700185 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 56.53 2:04.84 26.59 56.67 2:06.27 | 8/12/2017 8/11/2017 20/12/2017 15/4/2018 14/4/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
Bociek Wiktoria | 04 | 02111 | 102111600082 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 400m zmienny (24) | 2:08.64 4:25.69 9:16.67 5:14.03 | 8/11/2017 16/2/2018 2/12/2017 23/12/2017 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czech Arkadiusz | 03 | 02111 | 102111700090 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 25.70 1:58.08 58.91 2:10.05 | 14/3/2018 8/12/2017 13/10/2018 14/3/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Grzegorzyca Paweł | 03 | 02111 | 102111700105 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) | 26.34 58.74 | 6/10/2018 15/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) |
||
Zaborowicz Julia | 01 | 02111 | 102111600079 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) | 2:01.42 4:18.03 1:02.50 2:17.62 | 22/12/2017 20/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Andrzejwska Zuzanna | 03 | 00306 | 100306600210 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) | 1:08.67 1:20.81 37.44 | 6/10/2018 13/10/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Oswiecim (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 200m dowolny (2) 1500m dowolny (34) 50m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (8) 50m motylkowy (6) | 2:20.70 17:42.60 31.69 2:26.16 30.53 | 7/7/2017 15/7/2018 24/3/2018 21/4/2018 11/11/2017 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nita Daria | 01 | 00306 | 100306600104 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) | 27.12 2:07.70 4:23.28 9:12.90 | 1/12/2017 1/12/2017 2/12/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) | 31.38 37.32 34.00 1:19.01 NT | 10/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) 400m zmienny (24) | 1:18.72 NT 1:13.42 5:23.46 | 13/10/2018 11/11/2017 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Banaczkowska Aleksandra | 02 | 00612 | 100612600193 | 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 2:31.75 34.14 1:11.91 2:32.25 2:22.47 4:59.01 | 4/2/2018 1/12/2017 10/12/2017 9/12/2017 9/12/2017 3/12/2017 | Kielce (POL) Oswiecim (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Wilczewska Aleksandra | 02 | 01403 | 101403600065 | 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) 200m klasyczny (28) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 4:31.14 9:10.18 2:20.70 2:43.73 2:22.90 4:53.29 | 22/10/2017 26/11/2017 3/12/2017 23/6/2018 25/11/2017 22/12/2017 | Oswiecim (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 104206700011 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 25.73 2:00.32 NT 27.18 1:04.60 2:17.16 | 23/12/2017 14/4/2018 2/12/2017 23/12/2017 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) |
||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 104206600010 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 50m klasyczny (14) 200m klasyczny (28) | 2:16.09 4:48.17 10:09.75 37.20 2:49.48 | 23/12/2017 3/2/2018 11/11/2017 1/12/2017 15/4/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) |
Bator Kacper | 00 | 01606 | 101606700053 | 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 57.64 28.08 1:00.80 2:12.59 | 20/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Buczkowski Kamil | 96 | 01606 | 101606700029 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 23.27 50.46 1:52.18 25.48 55.60 | 19/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Iżycka Marta | 00 | 01606 | 101606600057 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) | 2:12.44 4:32.83 31.65 1:05.54 2:20.46 | 1/12/2017 8/12/2017 8/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Lechowicz Filip | 97 | 01606 | 101606700047 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | NT 54.94 NT NT NT NT | 13/10/2018 | Oswiecim (POL) |
||
Litwa Krzysztof | 96 | 01606 | 101606700028 | 50m dowolny (27) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 24.26 29.43 1:07.74 58.96 56.54 2:02.04 | 24/5/2018 10/11/2017 13/10/2018 13/10/2018 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Naumenko Artem | 96 | 01606 | 101606700056 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 24.13 54.92 24.96 55.69 57.81 | 24/5/2018 3/2/2018 22/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Bochnia (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Pisarczyk Amelia | 98 | 01606 | 101606600058 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) | 26.63 58.09 28.44 1:03.20 NT | 22/12/2017 19/12/2017 8/12/2017 8/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Rokita Aleksander | 99 | 01606 | 101606700059 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 30.45 1:07.80 2:28.94 27.93 1:07.59 | 1/12/2017 11/11/2017 2/12/2017 21/10/2017 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sirignano Luigia | 96 | 01606 | 101606600032 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) | 25.95 56.57 28.72 1:05.31 1:05.41 | 22/12/2017 19/12/2017 20/12/2017 25/11/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Sobczyk Maciej | 95 | 01606 | 101606700035 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 55.08 1:53.95 NT 2:10.77 4:21.07 | 3/2/2018 22/12/2017 11/11/2017 20/12/2017 | Bochnia (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Solak Łukasz | 99 | 01606 | 101606700060 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) | 23.29 50.36 29.04 1:01.94 2:18.92 57.26 | 19/12/2017 20/12/2017 25/2/2018 24/2/2018 24/2/2018 21/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Kozienice (POL) Kozienice (POL) Kozienice (POL) Lodz (POL) |
||
Suzin Marcin | 93 | 01606 | 101606700038 | 100m dowolny (13) 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 51.46 59.97 NT 2:10.78 | 11/11/2017 20/12/2017 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tombarkiewicz Józef | 97 | 01606 | 101606700051 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 50m motylkowy (6) | 24.34 54.06 NT 32.29 1:10.69 25.70 | 15/6/2018 13/10/2018 15/6/2018 13/10/2018 16/6/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ungeheuer Mateusz | 96 | 01606 | 101606700041 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (10) | 23.29 51.61 24.12 52.87 25.10 57.77 | 21/10/2017 22/10/2017 20/12/2017 20/12/2017 26/11/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) |
||
Uryga Paulina | 95 | 01606 | 101606600033 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 31.82 1:10.59 2:32.94 1:04.85 2:20.28 | 19/12/2017 21/10/2017 20/12/2017 21/10/2017 22/10/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wysoczyński Mateusz | 93 | 01606 | 101606700036 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 22.81 48.45 1:45.40 3:44.34 24.87 51.95 | 25/11/2017 21/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 21/10/2017 20/12/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
Dzwonnik Zuzanna | 00 | 03805 | 103805600015 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 27.46 58.88 28.31 1:03.11 1:01.72 2:14.12 | 25/11/2017 4/11/2017 21/10/2017 21/10/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Tychy (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Lassek Bartłomiej | 94 | 03805 | 103805700014 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 21.77 48.12 NT 24.46 54.31 53.80 | 19/12/2017 20/12/2017 21/10/2017 5/11/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Motyl Sara | 03 | 03805 | 103805600002 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) | 34.35 1:14.30 2:41.21 | 19/12/2017 21/12/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Wodyński Bartosz | 02 | 03805 | 103805700003 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) | 25.54 55.46 1:58.61 4:12.71 | 19/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Wróbel Julia | 01 | 03805 | 103805600031 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) | 26.95 59.56 29.71 | 21/10/2017 4/11/2017 20/12/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Wągrowski Marcel | 99 | 03805 | 103805700008 | 200m dowolny (2) 50m klasyczny (15) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 1:50.47 29.55 55.92 1:59.35 4:10.76 | 21/10/2017 4/11/2017 4/11/2017 15/12/2017 25/11/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Copenhagen (DEN) Poznan (POL) |
||
Zrobek Natalia | 99 | 03805 | 103805600001 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) | 27.22 59.26 30.13 1:06.63 | 22/12/2017 19/12/2017 20/12/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Andrzejewska Kamila | 99 | 03103 | 103103600026 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) | 58.60 2:01.18 4:15.73 28.67 1:02.49 2:14.94 | 4/11/2017 22/12/2017 20/12/2017 9/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Borkowski Kacper | 00 | 03103 | 103103700027 | 50m dowolny (27) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (10) | 24.09 4:15.92 25.33 55.53 2:02.23 NT | 5/11/2017 17/2/2018 9/12/2017 7/10/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) |
||
Bryła Kamil | 99 | 03103 | 103103700008 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 23.84 1:53.14 4:26.96 25.77 54.00 1:57.49 | 9/12/2017 1/12/2017 17/2/2018 19/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Chałat Stanisław | 99 | 03103 | 103103700056 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 26.50 56.75 1:56.42 4:02.59 15:47.74 | 9/12/2017 6/10/2018 22/12/2017 19/12/2017 20/12/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Chomiczewski Michał | 02 | 03103 | 103103700065 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 26.32 56.11 2:12.23 NT 28.51 1:05.35 | 21/4/2018 6/10/2018 2/12/2017 21/4/2018 6/10/2018 | Tarnobrzeg (POL) Lublin (POL) Debica (POL) Tarnobrzeg (POL) Lublin (POL) |
||
Czerniak Konrad | 98 | 03103 | 103103700041 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 50m motylkowy (6) | 24.48 52.48 1:51.23 3:57.64 NT 27.87 | 19/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Jaworski Norbert | 98 | 03103 | 103103700043 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 100m klasyczny (4) | 24.97 53.25 2:02.37 4:04.78 NT 1:04.75 | 9/12/2017 20/12/2017 12/11/2017 27/1/2018 27/1/2018 | Lublin (POL) Lodz (POL) Zamosc (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Kadrow Konrad | 97 | 03103 | 103103700020 | 200m dowolny (2) 1500m dowolny (34) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) | 1:58.15 NT 29.30 1:01.88 2:13.63 26.52 | 4/11/2017 21/12/2017 19/12/2017 22/12/2017 9/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Kempa Mikołaj | 99 | 03103 | 103103700057 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 200m grzbietowy (8) 200m klasyczny (29) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 1:55.11 4:01.72 NT NT 2:08.61 4:23.80 | 22/12/2017 2/12/2017 4/11/2017 1/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Klich Kacper | 94 | 03103 | 103103700066 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 24.18 51.36 1:50.16 3:46.93 NT NT | 17/2/2018 18/2/2018 22/12/2017 19/12/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kotwica Bartosz | 01 | 03103 | 103103700037 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (10) | 23.94 52.18 26.68 57.14 26.25 NT | 19/12/2017 20/12/2017 20/12/2017 21/12/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kołodziej Katarzyna | 00 | 03103 | 103103600058 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) | 25.74 57.30 2:04.22 4:23.13 27.72 1:00.38 | 1/12/2017 8/10/2017 21/10/2017 11/11/2017 2/12/2017 22/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Kwiatkowska Zofia | 01 | 03103 | 103103600049 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) | 27.36 1:00.25 2:10.96 4:41.10 29.55 1:06.05 | 22/12/2017 19/12/2017 22/12/2017 14/4/2018 9/12/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) |
||
Mazurkiewicz Barbara | 01 | 03103 | 103103600061 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (22) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) | 57.97 NT NT 27.78 1:01.20 1:03.64 | 25/11/2017 21/10/2017 22/12/2017 20/12/2017 | Poznan (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Nowiczkow Jakub | 01 | 03103 | 103103700048 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 100m motylkowy (31) | 1:55.81 4:11.09 26.93 57.52 2:08.19 1:00.06 | 22/12/2017 27/1/2018 20/12/2017 6/10/2018 19/12/2017 6/10/2018 | Lodz (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Osiniak Ewa | 00 | 03103 | 103103600016 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 27.75 59.11 2:07.24 2:42.45 1:04.98 2:19.75 | 27/1/2018 6/10/2018 19/7/2017 28/4/2018 4/11/2017 4/11/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Opole (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Piotrowicz Maja | 02 | 03103 | 103103600069 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) | 28.34 2:14.06 NT 32.01 1:06.25 2:23.58 | 1/12/2017 1/10/2017 25/11/2017 30/9/2018 22/12/2017 | Oswiecim (POL) Zielona Gora (POL) Poznan (POL) Zamosc (POL) Lodz (POL) |
||
Prochownik Martyna | 02 | 03103 | 103103600067 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (22) 100m grzbietowy (18) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (30) 400m zmienny (24) | 1:00.97 4:32.79 1:08.68 1:18.62 1:05.46 5:00.00 | 8/10/2017 4/11/2017 11/11/2017 8/10/2017 10/11/2017 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rabiniak Zuzanna | 01 | 03103 | 103103600046 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) | 26.06 57.18 2:05.19 4:25.73 34.12 1:15.45 | 22/12/2017 19/12/2017 20/12/2017 20/12/2017 9/12/2017 27/1/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Samuła Wiktoria | 99 | 03103 | 103103600001 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 32.08 1:08.58 2:29.37 1:06.10 2:18.15 | 19/12/2017 21/12/2017 5/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Stolarski Marcin | 96 | 03103 | 103103700062 | 200m dowolny (2) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m motylkowy (31) 200m zmienny (21) | NT 27.36 58.48 2:13.14 58.02 2:06.08 | 21/12/2017 20/12/2017 5/11/2017 6/10/2018 25/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) Poznan (POL) |
||
Suchecka Katarzyna | 99 | 03103 | 103103600060 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 100m motylkowy (30) | 1:00.69 2:13.30 29.79 1:04.74 2:22.61 1:10.66 | 4/11/2017 24/2/2018 21/12/2017 4/11/2017 24/2/2018 6/10/2018 | Lodz (POL) Kozienice (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Kozienice (POL) Lublin (POL) |
||
Szczerba Adam | 02 | 03103 | 103103700033 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 200m grzbietowy (8) 100m motylkowy (31) | 24.36 53.27 1:52.97 4:01.04 NT 59.85 | 19/12/2017 6/10/2018 22/12/2017 19/12/2017 6/10/2018 | Lodz (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Walczysko Jakub | 00 | 03103 | 103103700042 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 200m grzbietowy (8) 200m klasyczny (29) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 2:06.87 4:11.21 2:13.37 2:28.35 2:06.41 4:24.88 | 29/4/2018 4/11/2017 4/11/2017 2/12/2017 19/12/2017 20/12/2017 | Opole (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Łysakowska Julia | 01 | 03103 | 103103600007 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 400m zmienny (24) | 2:05.99 4:24.17 9:18.14 30.67 1:04.88 5:19.37 | 9/12/2017 9/12/2017 2/12/2017 21/12/2017 22/12/2017 7/10/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Żmuda Weronika | 00 | 03103 | 103103600005 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 31.64 1:08.39 2:27.11 1:02.98 NT 2:21.49 | 1/12/2017 2/12/2017 20/12/2017 6/10/2018 2/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) Oswiecim (POL) |
Bocian Roksana | 04 | 04911 | 104911600060 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) | 1:01.88 2:09.75 4:31.65 1:07.02 2:28.70 | 29/9/2018 29/9/2018 16/2/2018 29/9/2018 29/9/2018 | Opole (POL) Opole (POL) Katowice (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Kalkan Jakub | 04 | 04911 | 104911700028 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 55.68 2:00.43 4:11.85 16:23.02 | 23/12/2017 1/12/2017 23/12/2017 20/4/2018 | Oswiecim (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Lamla Filip | 03 | 04911 | 104911700031 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 55.06 1:58.55 4:09.24 16:30.02 | 9/12/2017 17/2/2018 16/2/2018 21/10/2017 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
Cerlich Maksymilian | 00 | 00508 | 100508700238 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 29.11 1:03.03 56.70 2:01.57 | 21/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Cerlich Oliwia | 02 | 00508 | 100508600239 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 1:00.14 2:07.57 1:08.52 2:21.75 | 11/11/2017 11/11/2017 11/11/2017 19/12/2017 | Mielec (POL) Mielec (POL) Mielec (POL) Lodz (POL) |
Maciuszek Wiktoria | 04 | 00101 | 100101601216 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (9) | 26.95 30.06 1:04.97 28.54 1:07.57 | 19/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Sztandera Dominika | 97 | 00101 | 100101600994 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) | 25.15 29.82 1:05.12 2:24.92 1:02.06 | 25/11/2017 13/12/2017 22/12/2017 20/12/2017 24/2/2018 | Poznan (POL) Copenhagen (DEN) Lodz (POL) Lodz (POL) Kozienice (POL) |
||
Tchórz Alicja | 92 | 00101 | 100101600995 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 25.20 26.09 57.55 2:06.92 1:00.13 2:08.13 | 4/10/2018 16/12/2017 14/12/2017 21/10/2017 2/8/2017 3/8/2017 | Budapest (HUN) Copenhagen (DEN) Copenhagen (DEN) Saint-Dizier (FRA) Moscow (RUS) Moscow (RUS) |
Kułakowska Monika | 03 | 00713 | 100713600069 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (9) | 28.12 31.32 35.06 30.30 1:08.66 | 21/10/2017 7/4/2018 22/10/2017 18/11/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Gizycko (POL) Oswiecim (POL) Mlawa (POL) Olsztyn (POL) |
Karbowska Agata | 03 | 01011 | 101011600071 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) | 32.37 1:12.58 NT 1:19.20 37.22 NT | 6/10/2018 6/10/2018 15/10/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Kowolik Alex | 04 | 01011 | 101011700084 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 200m grzbietowy (8) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 2:07.90 4:23.78 17:52.14 2:27.91 2:29.37 NT | 17/2/2018 16/2/2018 2/12/2017 29/4/2018 22/10/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Opole (POL) Tychy (POL) |
||
Ochman Mateusz | 04 | 01011 | 101011700086 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) | 26.75 59.25 2:21.95 32.69 1:08.50 30.80 | 6/10/2018 15/10/2018 25/11/2017 6/10/2018 15/10/2018 6/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Tychy (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Ogrodnik Wojciech | 03 | 01011 | 101011700092 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 24.69 2:04.18 4:17.31 26.01 57.75 2:14.53 | 19/12/2017 22/12/2017 16/2/2018 6/10/2018 17/2/2018 22/10/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Katowice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Plewka Przemysław | 04 | 01011 | 101011700100 | 200m dowolny (2) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 200m motylkowy (17) 400m zmienny (25) | 2:14.95 35.11 1:13.13 2:37.77 2:25.92 5:28.12 | 17/2/2018 6/10/2018 6/10/2018 15/10/2018 6/10/2018 24/3/2018 | Katowice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Dresden (GER) |
||
Rokita Hanna | 03 | 01011 | 101011600094 | 200m dowolny (1) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 2:21.10 34.12 1:13.38 2:40.75 2:31.18 5:18.25 | 21/10/2017 14/3/2018 17/2/2018 8/12/2017 22/10/2017 22/12/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Sczogiel Alicja | 03 | 01011 | 101011600203 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) | 29.23 2:24.06 NT 31.35 1:07.02 2:30.49 | 6/10/2018 17/2/2018 6/10/2018 15/10/2018 8/12/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Skalski Konrad | 04 | 01011 | 101011700088 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 50m motylkowy (6) | 27.94 1:00.09 2:12.27 4:41.64 18:37.13 31.41 | 6/10/2018 6/10/2018 17/2/2018 16/2/2018 8/6/2018 15/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Tomaszowski Michał | 03 | 01011 | 101011700068 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 400m zmienny (25) | 2:02.84 4:20.69 18:13.60 1:02.22 2:16.51 4:53.84 | 17/2/2018 8/12/2017 9/7/2017 6/10/2018 19/12/2017 8/12/2017 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Tarnowskie Gory (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Wojtkowiak Alicja | 03 | 01011 | 101011600073 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 32.58 1:11.06 2:37.25 1:06.75 1:05.19 2:22.62 | 7/10/2017 21/12/2017 25/11/2017 21/12/2017 6/10/2018 19/12/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Tarnowskie Gory (POL) Lodz (POL) |
||
Żegleń Miłosz | 04 | 01011 | 101011700091 | 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 2:10.69 30.34 1:04.01 2:21.07 2:27.13 5:23.95 | 17/2/2018 6/10/2018 6/10/2018 1/12/2017 1/12/2017 1/12/2017 | Katowice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Bart Patrycja | 97 | 00811 | 100811600172 | 200m dowolny (1) 50m motylkowy (5) | 2:08.54 30.50 | 25/5/2018 15/10/2018 | Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Janecki Mateusz | 01 | 00811 | 100811700155 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) | 2:01.38 4:16.26 1:05.62 28.58 | 8/12/2017 8/12/2017 16/2/2018 16/2/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
Bubak Dawid | 02 | 01311 | 101311700558 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) | 30.42 1:06.70 2:25.34 1:01.67 | 14/3/2018 14/4/2018 8/12/2017 19/10/2018 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) Wroclaw (POL) |
||
Drajewicz Jakub | 02 | 01311 | 101311700545 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 33.04 1:11.47 2:34.99 | 14/3/2018 9/12/2017 15/4/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) |
||
Kasprowicz Marta | 03 | 01311 | 101311600495 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 31.39 1:07.87 2:32.03 1:11.52 2:28.18 | 7/10/2018 15/4/2018 14/3/2018 21/10/2017 14/4/2018 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) |
||
Kocjan Victoria | 00 | 01311 | 101311600535 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 50m motylkowy (5) | 33.05 1:10.76 2:32.48 30.55 | 19/12/2017 21/12/2017 20/12/2017 2/9/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Werdohl (GER) |
||
Krystyniak Mateusz | 00 | 01311 | 101311700672 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) | 25.83 57.78 29.93 1:04.65 1:01.32 | 21/10/2017 26/11/2017 21/12/2017 19/12/2017 15/10/2018 | Oswiecim (POL) Kozy (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Lesik Jarosław | 02 | 01311 | 101311700572 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) | 24.28 52.68 1:55.70 | 29/9/2018 18/2/2018 1/12/2017 | Opole (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Maruszczyk Beata | 00 | 01311 | 101311600670 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) | 32.73 1:11.36 2:33.82 | 7/10/2018 21/12/2017 15/10/2018 | Raciborz (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Modrzejewska Magdalena | 02 | 01311 | 101311600480 | 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (5) | 29.88 1:03.41 2:16.69 NT | 20/10/2018 15/4/2018 14/4/2018 | Wroclaw (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Mosek Oliwia | 03 | 01311 | 101311600593 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) | 33.87 1:14.55 2:39.41 | 1/12/2017 9/12/2017 8/12/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Mrzygłód Michał | 02 | 01311 | 101311700671 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 25.48 56.03 27.38 1:00.61 | 17/2/2018 18/2/2018 8/12/2017 19/12/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) |
||
Poznakowska Wiktoria | 03 | 01311 | 101311600500 | 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) | 31.46 1:08.88 32.99 | 7/10/2018 22/10/2017 6/10/2017 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Schreiber Patrick | 02 | 01311 | 101311700641 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 26.93 59.86 2:08.15 1:10.00 2:24.79 | 7/10/2018 9/12/2017 8/12/2017 15/4/2018 15/7/2018 | Raciborz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wituszyński Jakub | 02 | 01311 | 101311700600 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (6) | 24.66 28.81 30.88 25.77 | 14/4/2018 18/2/2018 14/3/2018 21/10/2017 | Raciborz (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wygnał Maja | 03 | 01311 | 101311600507 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) | 27.80 59.92 1:06.06 2:21.45 | 7/10/2018 2/12/2017 9/12/2017 16/12/2017 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Zlin (CZE) |
||
Zając Mateusz | 02 | 01311 | 101311700640 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 100m motylkowy (31) | 26.64 56.79 2:04.68 1:00.41 | 7/10/2018 15/10/2018 14/4/2018 15/4/2018 | Raciborz (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Zarembik Katarzyna | 02 | 01311 | 101311500539 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 100m motylkowy (30) | 28.03 59.51 2:08.42 1:06.74 | 14/4/2018 25/11/2017 14/4/2018 16/12/2017 | Raciborz (POL) Poznan (POL) Raciborz (POL) Zlin (CZE) |
||
Zięba Natalia | 02 | 01311 | 101311600613 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 36.31 1:20.29 2:54.30 1:12.54 1:12.81 2:38.47 | 14/3/2018 14/4/2018 15/4/2018 8/11/2017 14/3/2018 14/4/2018 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) |
||
Zwadło Piotr | 02 | 01311 | 101311700481 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 400m zmienny (25) | 56.27 2:00.29 1:02.68 2:22.14 5:04.81 | 22/12/2017 8/12/2017 17/2/2018 9/12/2017 7/10/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) |
Szymkowiak Aleksandra | 02 | 04501 | 104501600045 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 50m motylkowy (5) | 36.69 1:25.76 NT | 22/10/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Balcerak Jakub | 00 | 00905 | 100905700233 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 23.24 50.20 1:53.98 24.85 53.29 1:56.57 | 19/10/2018 20/10/2018 21/10/2017 20/10/2018 19/10/2018 19/12/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) |
||
Bliźniewski Franciszek | 02 | 00905 | 100905700401 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) | 26.77 57.50 27.74 58.35 26.78 | 5/10/2017 4/11/2017 20/12/2017 21/12/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Fajkowski Piotr | 01 | 00905 | 100905700285 | 200m dowolny (2) 1500m dowolny (34) 200m grzbietowy (8) 200m klasyczny (29) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (21) | 1:58.36 16:19.08 2:14.33 NT NT 2:09.66 | 17/2/2018 18/2/2018 19/12/2017 20/10/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kałusowski Gracjan | 04 | 00905 | 100905700240 | 50m dowolny (27) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 28.15 34.90 1:15.61 1:08.74 2:28.62 5:49.02 | 24/5/2018 20/10/2018 20/10/2018 20/10/2018 17/2/2018 23/10/2017 | Lodz (POL) Radom (POL) Radom (POL) Radom (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) |
||
Komorowski Jan | 01 | 00905 | 100905700217 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m zmienny (10) | 24.47 52.07 1:53.01 3:59.46 58.71 | 19/12/2017 20/10/2018 19/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 | Lodz (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kowalczyk Gabriela | 04 | 00905 | 100905600241 | 400m dowolny (22) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) | 4:46.75 34.94 1:15.02 2:49.53 1:17.73 1:14.02 | 20/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 17/2/2018 11/3/2018 16/12/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lublin (POL) Ciechanow (POL) |
||
Krysiak Kacper | 04 | 00905 | 100905700242 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 100m zmienny (10) | 30.22 1:07.62 2:19.38 4:38.78 18:38.60 1:19.13 | 20/10/2018 26/2/2018 17/2/2018 20/10/2018 18/2/2018 18/11/2017 | Radom (POL) Konstantynow Lodzki (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Radom (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Wroclaw (POL) |
||
Malec Mikołaj | 01 | 00905 | 100905700367 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 400m zmienny (25) | 1:58.42 4:07.59 26.23 55.88 1:58.72 4:34.35 | 4/11/2017 17/2/2018 20/10/2018 21/12/2017 19/12/2017 23/10/2017 | Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Mikoś Dawid | 02 | 00905 | 100905700311 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 50m motylkowy (6) | 25.96 55.30 2:00.67 4:18.63 NT NT | 19/12/2017 20/12/2017 26/11/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Milczarczyk Oliwier | 04 | 00905 | 100905700246 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 29.50 1:08.51 2:26.51 38.83 1:24.84 2:56.47 | 20/10/2018 18/11/2017 16/12/2017 20/10/2018 17/11/2017 30/6/2018 | Radom (POL) Wroclaw (POL) Ciechanow (POL) Radom (POL) Wroclaw (POL) Olsztyn (POL) |
||
Misiorny Julia | 04 | 00905 | 100905600400 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (5) | NT 32.97 1:14.91 NT 35.43 | 5/10/2017 7/10/2018 5/10/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Olczak Kacper | 04 | 00905 | 100905700250 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m grzbietowy (33) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 55.11 2:00.08 4:15.96 NT 1:02.97 1:03.87 | 20/10/2018 19/10/2018 20/10/2018 26/2/2018 19/10/2018 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Konstantynow Lodzki (POL) Wroclaw (POL) |
||
Piotrowicz Kamil | 00 | 00905 | 100905700368 | 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) | 53.90 28.24 1:01.45 2:19.50 59.42 | 20/12/2017 20/10/2018 20/10/2018 22/12/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Walas Jan | 04 | 00905 | 100905700373 | 100m grzbietowy (19) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) | 1:17.81 38.20 1:22.82 2:58.83 NT | 26/2/2018 17/2/2018 18/2/2018 17/2/2018 | Konstantynow Lodzki (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Wojciechowski Kajetan | 03 | 00905 | 100905700272 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 50m klasyczny (15) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 2:00.44 4:12.46 16:35.73 NT 1:09.53 1:06.86 | 26/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 5/11/2017 19/10/2018 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Wroclaw (POL) |
||
Zajączkowska Ewa | 04 | 00905 | 100905600372 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 200m motylkowy (16) | 30.48 NT 33.14 1:11.69 2:31.62 2:45.17 | 17/2/2018 20/10/2018 19/10/2018 17/2/2018 28/4/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Opole (POL) |
||
Zbrojewska Zofia | 03 | 00905 | 100905600282 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m motylkowy (5) | 27.69 1:00.47 2:12.51 4:49.17 31.59 | 22/12/2017 19/12/2017 4/11/2017 22/10/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Łysoniewski Oskar | 04 | 00905 | 100905700244 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 30.14 1:04.57 2:13.84 31.62 1:10.42 2:31.32 | 17/12/2017 9/12/2017 20/10/2018 20/10/2018 26/2/2018 17/2/2018 | Ciechanow (POL) Warsaw (POL) Radom (POL) Radom (POL) Konstantynow Lodzki (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
Budzińska Paulina | 03 | 00207 | 100207600213 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 200m zmienny (20) | 36.06 1:16.55 2:43.08 2:35.63 | 10/11/2017 2/12/2017 11/11/2017 22/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kempa Anna | 01 | 00207 | 100207600205 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 200m zmienny (20) | 34.30 1:13.76 2:34.67 2:23.37 | 1/12/2017 21/12/2017 20/12/2017 19/12/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Moryl Wojciech | 02 | 00207 | 100207700206 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 25.83 57.16 2:03.29 1:01.52 27.52 1:00.06 | 29/9/2018 23/12/2017 29/9/2018 23/12/2017 9/12/2017 1/12/2017 | Opole (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) Oswiecim (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stańczyk Jarema | 02 | 00207 | 100207700207 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 31.94 1:08.03 2:27.47 NT 2:20.78 | 1/12/2017 23/12/2017 2/12/2017 22/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Jemielita Oskar | 01 | 01514 | 101514700072 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 50.57 1:50.55 25.48 57.59 | 25/11/2017 26/11/2017 26/11/2017 19/10/2018 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) |
||
Krzywnicki Adrian | 01 | 01514 | 101514700077 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 52.54 NT 24.92 54.80 2:00.87 | 17/2/2018 22/12/2017 19/12/2017 25/11/2017 | Ciechanow (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) |
Bazyl Kamil | 00 | 00506 | 100506700042 | 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) | 1:07.17 1:03.62 | 23/12/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 100m klasyczny (3) 100m zmienny (9) | 1:18.28 1:12.97 | 3/2/2018 11/11/2017 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) | 1:12.69 1:03.72 | 13/10/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Mielke Dawid | 02 | 01511 | 101511700078 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) | NT NT | ||||
Niedziołka Julia | 04 | 01511 | 101511600048 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) | 36.24 1:19.30 | 7/4/2018 7/4/2018 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) |
||
Paulíny Zuzana | 04 | 01511 | 101511600069 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) | 1:05.08 2:25.02 | 18/2/2018 7/4/2018 | Katowice (POL) Cieszyn (POL) |
||
Płoskonka Natalia | 04 | 01511 | 101511600079 | 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) | 1:17.31 2:44.01 | 8/4/2018 7/4/2018 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) |
Bruzdewicz Hubert | 02 | 00213 | 100213700356 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 200m motylkowy (17) | 1:58.00 4:00.73 15:50.86 2:15.65 | 1/12/2017 19/12/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Jaszczuk Ewa | 02 | 00213 | 100213600343 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 100m motylkowy (30) | 2:08.41 4:23.10 8:56.18 1:07.79 | 1/12/2017 25/11/2017 26/11/2017 30/9/2017 | Oswiecim (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Gdynia (POL) |
||
Jurczak Kacper | 01 | 00213 | 100213700258 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 25.90 1:59.72 31.81 28.28 1:01.12 1:04.23 | 1/12/2017 26/11/2017 1/12/2017 21/7/2018 16/12/2017 17/12/2017 | Oswiecim (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Mościcki Jakub | 01 | 00213 | 100213600261 | 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 1:51.18 24.76 53.87 1:58.03 | 22/12/2017 20/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Oller Krzysztof | 00 | 00213 | 100213700237 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 400m zmienny (25) | 1:53.85 4:04.89 26.43 55.87 1:58.86 4:20.71 | 22/12/2017 4/11/2017 27/1/2018 19/12/2017 21/12/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Sadłowski Piotr | 00 | 00213 | 100213700445 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (10) | 23.51 50.57 1:51.76 24.74 53.06 2:05.34 1:00.33 | 19/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 22/12/2017 20/12/2017 22/10/2017 26/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) |
||
Sobolewski Dawid | 02 | 00213 | 100213700444 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 25.11 54.83 29.64 NT | 16/12/2017 17/12/2017 15/7/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lublin (POL) |
||
Woronko Krzysztof | 02 | 00213 | 100213700516 | 400m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) 400m zmienny (25) | 4:21.98 1:04.33 2:13.71 1:01.32 1:05.18 4:43.77 | 25/11/2017 25/11/2017 17/12/2017 1/12/2017 17/12/2017 1/12/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
Abd El Razek Jakub | 02 | 03914 | 103914700103 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) | 25.52 55.49 28.57 1:01.04 29.05 | 25/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 21/12/2017 2/6/2018 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Warsaw (POL) |
||
Białecki Jan | 02 | 03914 | 103914700138 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) | 24.75 53.65 1:58.41 26.49 | 19/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Chojnowski Tomasz | 02 | 03914 | 103914700141 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 25.76 56.57 27.52 1:00.41 | 19/12/2017 25/11/2017 22/12/2017 15/4/2018 | Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Radom (POL) |
||
Górska Julia | 00 | 03914 | 103914600118 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) | 28.26 58.47 2:07.80 4:38.26 | 21/10/2017 19/12/2017 22/12/2017 20/12/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Gąstał Jan | 03 | 03914 | 103914700100 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 25.03 53.44 1:57.14 NT 59.68 1:00.77 | 7/6/2018 20/12/2017 22/12/2017 25/11/2017 21/12/2017 | Warsaw (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) |
||
Jędrzejewski Albert | 02 | 03914 | 103914700125 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) | 25.95 57.37 2:05.67 30.16 1:05.64 | 25/11/2017 8/6/2018 26/11/2017 25/11/2017 25/11/2017 | Poznan (POL) Warsaw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Kałużyński Antoni | 99 | 03914 | 103914700133 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 49.36 1:47.03 3:46.43 15:25.75 | 20/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 24/5/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kurdelski Filip | 04 | 03914 | 103914700139 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 29.14 1:03.22 2:20.58 31.22 1:11.30 | 29/6/2018 1/7/2018 22/6/2018 30/6/2018 12/5/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Milewska Maja | 03 | 03914 | 103914600142 | 100m dowolny (12) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) | NT NT NT NT |
||||
Rowiński Aleksander | 01 | 03914 | 103914700079 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) | 26.47 57.62 2:05.41 4:28.35 | 7/6/2018 4/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Warsaw (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Rowiński Dominik | 03 | 03914 | 103914700115 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (6) | 27.53 1:02.67 35.02 30.30 | 7/6/2018 4/11/2017 7/6/2018 26/11/2017 | Warsaw (POL) Lodz (POL) Warsaw (POL) Poznan (POL) |
||
Volodin Hryhorii | 99 | 03914 | 103914700121 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 30.76 1:07.50 2:27.30 NT 2:21.66 | 19/7/2017 27/5/2018 26/5/2018 10/3/2018 | Warsaw (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
Fuks Aleksandra | 03 | 02211 | 102211600087 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) | 30.08 2:14.55 4:38.37 9:42.55 | 30/9/2017 8/12/2017 20/12/2017 21/12/2017 | Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Janiczuk Patryk | 02 | 00403 | 100403700102 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 25.03 53.89 1:59.09 4:27.15 26.82 1:00.50 | 3/12/2017 3/12/2017 30/9/2018 27/1/2018 21/4/2018 6/10/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Zamosc (POL) Lublin (POL) Zamosc (POL) Lublin (POL) |
||
Półtorak Patryk | 02 | 00403 | 100403700103 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) | 25.72 30.85 32.25 1:10.01 2:35.62 28.09 | 9/12/2017 8/4/2018 30/9/2018 10/12/2017 9/12/2017 9/12/2017 | Lublin (POL) Krasnik (POL) Zamosc (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
Pacławski Jakub | 00 | 03108 | 103108700001 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (21) | 27.97 2:05.74 26.61 57.54 2:05.08 2:12.69 | 14/10/2017 1/10/2017 22/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 2/12/2017 | Rzeszow (POL) Miedzyrzec Podlaski (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
Kała Mikołaj | 00 | 06911 | 106911700143 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 30.24 1:05.45 2:21.17 | 21/12/2017 19/12/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Gmiter Barbara | 04 | 01412 | 101412600102 | 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) | 1:03.58 30.38 1:07.40 | 29/10/2017 17/12/2017 16/12/2017 | Sandomierz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
Koronkiewicz Antoni | 04 | 09814 | 109814700012 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 2:08.92 4:36.08 1:11.10 2:32.29 2:22.79 5:11.58 | 14/11/2017 17/12/2017 9/12/2017 17/12/2017 16/3/2018 11/3/2018 | Warsaw (POL) Ciechanow (POL) Warsaw (POL) Ciechanow (POL) Pruszkow (POL) Lublin (POL) |
||
Oszczak Norbert | 04 | 09814 | 109814700022 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 28.48 59.11 2:15.23 4:38.05 29.77 1:10.58 | 10/10/2017 16/3/2018 14/11/2017 17/12/2017 16/3/2018 10/10/2017 | Warsaw (POL) Pruszkow (POL) Warsaw (POL) Ciechanow (POL) Pruszkow (POL) Warsaw (POL) |
||
Smoliński Jakub | 00 | 09814 | 109814700003 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 22.91 49.90 1:54.27 24.36 55.04 | 19/12/2017 20/12/2017 4/11/2017 22/12/2017 21/10/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tłomak Andrzej | 01 | 09814 | 109814700005 | 50m dowolny (27) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | NT 27.02 59.08 2:17.29 | 16/3/2018 26/5/2018 16/3/2018 | Pruszkow (POL) Lodz (POL) Pruszkow (POL) |
Ciarczyński Janusz | 01 | 01513 | 101513700017 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 24.76 53.69 2:00.99 25.85 1:00.74 | 19/12/2017 20/12/2017 24/11/2017 22/12/2017 29/9/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Gdynia (POL) |
||
Dzik Pola | 04 | 01513 | 101513600015 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 100m zmienny (9) | 29.97 32.87 NT | 24/11/2017 18/11/2017 | Olsztyn (POL) Mlawa (POL) |
||
Goryński Dawid | 00 | 01513 | 101513700026 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) | 28.83 NT 2:17.35 | 13/10/2018 13/10/2018 | Gdansk (POL) Gdansk (POL) |
||
Jakubczyk Patryk | 01 | 01513 | 101513700019 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) | 27.19 58.74 2:10.52 | 19/12/2017 20/12/2017 24/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Jonowski Michał | 04 | 01513 | 101513700016 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 30.19 33.25 34.54 1:13.84 NT | 18/11/2017 29/3/2018 18/11/2017 22/4/2018 | Mlawa (POL) Elblag (POL) Mlawa (POL) Mlawa (POL) |
||
Kowalski Maciej | 04 | 01513 | 101513700025 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) | 2:23.61 5:00.03 33.60 | 9/12/2017 17/12/2017 29/3/2018 | Gdansk (POL) Olsztyn (POL) Elblag (POL) |
||
Krajewski Mateusz | 03 | 01513 | 101513700018 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 200m zmienny (21) | 26.92 58.72 31.50 2:41.53 | 19/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 17/2/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Ciechanow (POL) |
||
Kukiełka Liliana | 02 | 01513 | 101513600001 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) | 28.21 1:01.96 30.11 | 22/12/2017 19/12/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Musiński Mikołaj | 02 | 01513 | 101513700009 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) | 26.33 58.11 27.79 | 24/11/2017 20/12/2017 25/11/2017 | Olsztyn (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Rutkiewicz Jakub | 01 | 01513 | 101513700014 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 27.07 58.90 30.01 1:09.77 | 19/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 17/2/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Ciechanow (POL) |
||
Rybiński Filip | 02 | 01513 | 101513700005 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 27.58 59.79 2:13.95 | 21/4/2018 17/2/2018 13/10/2018 | Mlawa (POL) Ciechanow (POL) Gdansk (POL) |
Kaźmierczak Kamil | 99 | 00505 | 100505700082 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) | 23.44 52.04 23.51 | 20/12/2017 25/11/2017 26/11/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
Grzecza Michał | 04 | 00710 | 100710700243 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 56.14 2:03.07 4:19.71 NT 27.90 1:01.45 2:15.54 | 29/9/2018 13/10/2018 20/10/2018 14/10/2018 29/9/2018 18/11/2017 | Gdynia (POL) Gdansk (POL) Sopot (POL) Gdansk (POL) Gdynia (POL) Koscierzyna (POL) |
||
Rutkowska Agnieszka | 01 | 00710 | 100710600126 | 200m dowolny (1) 200m klasyczny (28) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 2:06.70 2:29.25 NT 1:06.85 2:20.10 4:55.52 | 9/12/2017 20/12/2017 10/12/2017 25/11/2017 24/2/2018 | Gdansk (POL) Lodz (POL) Gdansk (POL) Poznan (POL) Kozienice (POL) |
Beberok Filip | 00 | 00304 | 100304700303 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 25.48 56.43 28.08 1:01.36 2:21.89 | 25/2/2018 22/10/2017 21/12/2017 19/12/2017 22/12/2017 | Zielona Gora (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Jasionowski Mikołaj | 01 | 00304 | 100304700402 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) | 25.05 54.83 2:02.62 | 15/12/2017 15/12/2017 26/11/2017 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Poznan (POL) |
||
Miciul Michał | 00 | 00304 | 100304700217 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 100m motylkowy (31) | 26.30 53.25 1:53.83 55.20 | 2/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Oleszak Maja | 02 | 00304 | 100304600257 | 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) | 32.96 1:07.89 2:25.03 35.06 1:17.96 | 15/4/2018 2/12/2017 15/12/2017 1/12/2017 2/6/2018 | Swiebodzin (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) Lublin (POL) |
||
Sienkiewicz Aleksander | 03 | 00304 | 100304700431 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 28.78 1:01.90 2:16.46 | 30/9/2018 8/4/2018 30/9/2018 | Zielona Gora (POL) Jelenia Gora (POL) Zielona Gora (POL) |
||
Skierka Jakub | 98 | 00304 | 100304700417 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 23.80 51.30 24.26 52.21 1:52.16 | 21/10/2017 22/10/2017 20/12/2017 21/12/2017 6/8/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Berlin (GER) |
Borsuk Łukasz | 01 | 00103 | 100103700102 | 50m dowolny (27) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (10) | 25.98 4:19.68 25.88 57.82 2:12.16 1:03.21 | 5/11/2017 2/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Siekaczyński Artur | 02 | 00103 | 100103700115 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 400m zmienny (25) | 2:00.18 4:24.79 16:49.22 1:01.03 2:11.20 4:49.08 | 30/9/2018 28/10/2017 15/7/2018 30/9/2018 3/12/2017 6/10/2018 | Zamosc (POL) Torun (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zamosc (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
Florkiewicz Liwia | 03 | 02308 | 102308600122 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) | 28.85 1:03.84 2:26.29 33.91 1:12.17 | 29/9/2018 21/4/2018 13/7/2018 29/9/2018 21/4/2018 | Mielec (POL) Tarnobrzeg (POL) Oswiecim (POL) Mielec (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Górniak Katarzyna | 95 | 02308 | 102308600075 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (32) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (9) | 27.05 59.12 28.08 29.73 1:04.64 | 2/12/2017 11/11/2017 21/12/2017 30/9/2017 20/12/2017 | Debica (POL) Mielec (POL) Lodz (POL) Mielec (POL) Lodz (POL) |
||
Kulaga Dominika | 97 | 02308 | 102308600092 | 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 100m zmienny (9) | 29.80 1:04.34 1:07.74 | 21/12/2017 19/12/2017 3/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Debica (POL) |
||
Świątek Joanna | 02 | 02308 | 102308600009 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) | 28.85 1:04.17 2:27.22 | 20/12/2017 13/10/2018 15/7/2018 | Lodz (POL) Ropczyce (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Domżalska Wiktoria | 00 | 00413 | 100413600091 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) | 26.70 59.22 28.60 | 22/12/2017 19/12/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Czerczak Dawid | 04 | 01411 | 101411700046 | 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | NT 28.67 1:08.05 2:39.73 | 15/10/2018 6/10/2018 1/12/2017 | Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Kłoska Tymoteusz | 04 | 01411 | 101411700057 | 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (21) | 2:25.42 30.67 2:33.33 2:50.95 | 17/2/2018 6/10/2018 6/10/2018 23/12/2017 | Katowice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smolorz Dawid | 02 | 01411 | 101411700084 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) | 31.76 1:10.59 1:06.01 | 14/3/2018 13/10/2018 18/2/2018 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) |
||
Surmiak Klara | 04 | 01411 | 101411600059 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 36.47 1:17.68 1:12.36 2:37.90 | 1/12/2017 17/2/2018 15/10/2018 1/12/2017 | Dabrowa Gornicza (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Til Adam | 04 | 01411 | 101411700096 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (10) | 2:29.70 5:21.57 2:34.81 1:12.70 | 17/2/2018 16/2/2018 6/10/2018 15/10/2018 | Katowice (POL) Katowice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) |
Alencynowicz Maciej | 02 | 01006 | 01006700277 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 24.54 26.94 58.14 2:09.09 | 1/12/2017 23/12/2017 23/12/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Boba Arkadiusz | 04 | 01006 | 101006700354 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) | 30.91 1:04.71 2:28.58 5:12.86 | 23/12/2017 13/10/2018 1/12/2017 3/2/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Brączek Kacper | 03 | 01006 | 101006700316 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | NT 29.22 1:01.86 2:18.80 | 2/12/2017 13/10/2018 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chowaniec Oliwia | 04 | 01006 | 101006600327 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (9) | 31.04 2:31.89 1:16.59 2:45.89 1:19.99 | 1/12/2017 17/2/2018 13/10/2018 16/6/2018 18/2/2018 | Oswiecim (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) |
||
Cierpiał Wiktor | 04 | 01006 | 101006700356 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 400m zmienny (25) | 2:20.96 4:47.05 33.86 5:32.38 | 1/12/2017 3/2/2018 2/12/2017 15/6/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Danikiewicz Dawid | 03 | 01006 | 101006700322 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 1:59.95 4:13.29 16:35.83 | 1/12/2017 11/11/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Michał | 03 | 01006 | 101006700313 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m motylkowy (31) | 25.18 1:52.39 3:57.40 59.04 | 21/10/2017 22/12/2017 23/12/2017 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 01006 | 101006700359 | 200m dowolny (2) 1500m dowolny (34) 200m klasyczny (29) 200m zmienny (21) | 2:26.98 18:59.97 3:05.14 2:45.89 | 1/12/2017 16/6/2018 14/4/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 01006 | 101006700348 | 200m dowolny (2) 1500m dowolny (34) 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (17) | 2:25.30 20:27.19 36.90 2:41.06 | 23/12/2017 11/11/2017 23/12/2017 1/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Drażyk Natalia | 02 | 01006 | 101006600387 | 200m klasyczny (28) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 200m zmienny (20) | 2:51.35 31.57 1:08.37 2:30.64 2:34.25 | 15/4/2018 7/6/2018 8/12/2017 14/3/2018 14/4/2018 | Raciborz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) |
||
Dyduch Martyna | 04 | 01006 | 101006600331 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) | 30.90 2:25.28 5:11.38 3:04.28 1:22.49 | 14/4/2018 14/4/2018 3/2/2018 15/4/2018 21/10/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Miedzna (POL) |
||
Gałuszka Bruno | 02 | 01006 | 01006700281 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 30.22 1:05.05 2:21.92 NT 2:19.34 | 1/12/2017 2/12/2017 2/12/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hrapkowicz Klaudia | 04 | 01006 | 101006600384 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) | 32.15 1:08.16 2:38.71 5:23.81 | 29/6/2018 13/10/2018 26/11/2017 3/2/2018 | Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) Kozy (POL) Bochnia (POL) |
||
Juda Dominik | 04 | 01006 | 101006700352 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m zmienny (10) 400m zmienny (25) | 2:10.47 4:40.27 1:14.57 5:06.74 | 14/4/2018 3/2/2018 11/11/2017 13/10/2018 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kapcińska Maja | 02 | 01006 | 101006600280 | 200m grzbietowy (7) 200m motylkowy (16) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 2:30.37 2:31.38 2:33.52 5:18.34 | 11/11/2017 11/11/2017 2/12/2017 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kijek Wiktor | 02 | 01006 | 101006700385 | 50m dowolny (27) 50m klasyczny (15) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 25.27 31.19 1:02.54 2:19.28 | 17/2/2018 14/3/2018 14/3/2018 25/2/2018 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Kozienice (POL) |
||
Klimek Marta | 03 | 01006 | 101006600311 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 100m zmienny (9) | 27.14 56.76 2:01.94 1:06.92 | 25/11/2017 23/12/2017 22/12/2017 11/11/2017 | Poznan (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Julia | 04 | 01006 | 101006600374 | 200m dowolny (1) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 100m motylkowy (30) | 2:30.92 1:16.77 NT 1:16.23 | 18/11/2017 13/10/2018 13/10/2018 | Paniowki (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalska Wiktoria | 04 | 01006 | 101006600338 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) | 28.98 1:03.67 2:22.56 5:10.03 | 23/12/2017 23/12/2017 1/12/2017 3/2/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 01006 | 101006700350 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m klasyczny (15) | 30.74 2:28.53 5:02.99 40.54 | 29/6/2018 29/6/2018 30/6/2018 23/12/2017 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kramarczyk Jakub | 01 | 01006 | 101006700276 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 2:01.74 4:15.56 17:13.07 | 23/12/2017 23/12/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krawczyk Nikola | 03 | 01006 | 101006600296 | 50m dowolny (26) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 50m grzbietowy (32) | NT 4:43.99 10:06.56 32.96 | 23/12/2017 15/7/2018 2/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kumor Aleksandra | 03 | 01006 | 101006600317 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) | 2:26.17 5:10.33 | 1/12/2017 22/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kusion Weronika | 02 | 01006 | 101006600326 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) | 2:14.65 4:43.88 1:07.58 2:37.77 | 13/7/2018 11/11/2017 13/10/2018 11/11/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuziów Martyna | 03 | 01006 | 101006600321 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m grzbietowy (32) | 28.92 1:03.33 2:12.14 NT | 10/11/2017 13/10/2018 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lewandowska Natalia | 01 | 01006 | 101006600253 | 200m dowolny (1) 50m klasyczny (14) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 2:12.08 33.15 1:05.65 1:05.87 2:20.62 | 22/12/2017 1/12/2017 13/10/2018 11/11/2017 11/11/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Major Daniel | 01 | 01006 | 101006700254 | 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 2:03.74 26.50 57.69 2:05.73 | 21/10/2017 23/12/2017 1/12/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Malarz Marcin | 03 | 01006 | 101006700323 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 25.73 1:59.52 1:05.45 2:20.41 | 8/12/2017 23/12/2017 11/11/2017 2/12/2017 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mayerberg Kacper | 00 | 01006 | 101006700216 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 2:01.24 4:05.58 57.34 2:04.39 | 21/10/2017 2/12/2017 1/12/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Michalczyk Andrzej | 00 | 01006 | 101006700215 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) | 23.59 51.43 29.38 1:04.74 | 24/5/2018 13/10/2018 23/12/2017 13/10/2018 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miernik Wiktoria | 04 | 01006 | 101006600353 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 100m motylkowy (30) | 32.16 2:22.31 5:00.53 9:50.99 1:13.44 | 1/12/2017 14/4/2018 3/2/2018 16/6/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miodoński Mateusz | 03 | 01006 | 101006700318 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 28.16 31.28 1:03.77 2:18.20 | 21/10/2017 11/11/2017 11/11/2017 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nocoń Dominika | 02 | 01006 | 101006600386 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 31.35 1:06.88 1:09.84 2:30.24 | 7/10/2017 8/12/2017 14/3/2018 25/2/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Kozienice (POL) |
||
Nosal Miłosz | 04 | 01006 | 101006700355 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (21) | NT 1:12.82 1:11.98 2:28.21 | 8/10/2017 14/4/2018 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Nowak Kacper | 00 | 01006 | 101006700319 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 24.93 53.80 28.89 1:03.05 2:18.30 | 21/10/2017 13/10/2018 1/12/2017 2/12/2017 2/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Zuzanna | 02 | 01006 | 101006600289 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 29.15 1:03.63 2:23.42 1:09.99 2:24.28 | 23/12/2017 13/10/2018 2/12/2017 21/10/2017 2/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Opolka Kacper | 00 | 01006 | 101006700218 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 100m motylkowy (31) | 27.90 57.88 2:07.18 1:00.02 | 2/12/2017 2/12/2017 1/12/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Para Mikołaj | 03 | 01006 | 101006700373 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 400m zmienny (25) | 2:08.90 4:35.91 5:03.91 | 1/12/2017 11/11/2017 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pawłowska Julia | 02 | 01006 | 101006600275 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) | 34.75 1:14.74 2:37.73 | 1/12/2017 23/12/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piela Michał | 04 | 01006 | 101006700351 | 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 2:11.45 31.38 NT 1:11.17 2:22.46 | 23/12/2017 12/5/2018 11/11/2017 14/4/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Raciborz (POL) |
||
Pisarek Justyna | 00 | 01006 | 101006600220 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 100m motylkowy (30) | 2:05.39 4:24.45 1:02.63 | 1/12/2017 2/12/2017 10/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika | 03 | 01006 | 101006600306 | 200m dowolny (1) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) | 2:21.63 1:10.03 2:35.03 | 21/10/2017 10/11/2017 2/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płatek Maciej | 02 | 01006 | 01006700278 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 2:09.26 4:22.99 17:09.32 1:04.24 2:21.69 | 21/10/2017 3/2/2018 11/11/2017 13/10/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sadlik Martyna | 03 | 01006 | 101006600314 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 200m motylkowy (16) | 1:17.21 2:42.86 2:30.62 | 2/12/2017 2/12/2017 15/7/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sieprawski Roch | 03 | 01006 | 101006700315 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 2:02.35 4:19.44 16:56.21 | 23/12/2017 2/12/2017 9/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Skarwecka Wiktoria | 02 | 01006 | 101006600272 | 400m dowolny (22) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) | 4:36.24 1:18.59 NT 1:11.01 | 2/12/2017 3/2/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Suchański Przemysław | 01 | 01006 | 101006700342 | 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 58.66 2:04.32 2:08.27 4:27.44 | 2/12/2017 19/12/2017 19/12/2017 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Swojnóg Igor | 03 | 01006 | 101006700328 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m motylkowy (31) | 2:03.23 4:21.50 1:03.65 | 8/12/2017 8/12/2017 13/10/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szkurat Martyna | 03 | 01006 | 101006600372 | 200m dowolny (1) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) | 2:11.67 1:04.97 2:24.58 | 23/12/2017 1/12/2017 28/4/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Opole (POL) |
||
Szydłowski Erwin | 03 | 01006 | 101006700308 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 33.03 1:10.06 2:31.52 | 1/12/2017 13/10/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szynawa Oskar | 00 | 01006 | 101006700305 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) | 30.60 1:05.73 2:19.76 1:03.09 | 1/12/2017 2/12/2017 23/12/2017 29/9/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Siemianowice Slaskie (POL) |
||
Tomasiak Agnieszka | 01 | 01006 | 101006600361 | 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (9) | 31.33 1:06.49 30.91 NT | 21/12/2017 19/12/2017 25/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Tychy (POL) |
||
Więzik Jan | 03 | 01006 | 101006700304 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) | 1:58.45 4:08.11 16:19.32 | 19/10/2018 20/10/2018 20/4/2018 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wąsik Julia | 03 | 01006 | 101006600309 | 200m dowolny (1) 200m motylkowy (16) 400m zmienny (24) | 2:24.21 2:50.38 5:39.53 | 1/12/2017 16/6/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 01006 | 101006700376 | 200m dowolny (2) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (21) | 2:09.33 1:04.01 2:32.78 2:28.31 | 21/10/2017 13/10/2018 23/12/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zalewski Sebastian | 03 | 01006 | 101006700329 | 200m dowolny (2) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 2:02.30 1:01.00 2:12.02 | 1/12/2017 13/10/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Amelia | 04 | 01006 | 101006600335 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 100m motylkowy (30) | 2:20.26 4:59.11 1:13.11 | 1/12/2017 3/2/2018 13/10/2018 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
Białecki Wojciech | 04 | 04811 | 104811700094 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m grzbietowy (19) 100m klasyczny (4) 50m motylkowy (6) | 27.74 1:01.66 2:22.80 1:11.99 1:16.82 31.56 | 6/10/2018 15/10/2018 7/4/2018 8/4/2018 6/10/2018 15/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) |
||
Kosiec Małgorzata | 03 | 04811 | 104811600093 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (18) 100m klasyczny (3) 100m zmienny (9) | 1:04.63 1:11.32 1:19.95 1:10.20 | 15/10/2018 8/4/2018 7/4/2018 6/10/2018 | Gliwice (POL) Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Lubińska Oliwia | 04 | 04811 | 104811600099 | 50m dowolny (26) 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (20) | 30.19 2:37.18 39.19 1:28.84 NT 2:42.03 | 20/5/2018 14/3/2018 19/5/2018 16/6/2018 1/12/2017 | Pawlowice (POL) Gliwice (POL) Pawlowice (POL) Andrychow (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Mikrut Nina | 04 | 04811 | 104811600083 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (22) 50m grzbietowy (32) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) | 1:06.87 5:15.51 37.88 1:24.34 3:02.35 1:18.50 | 15/10/2018 16/2/2018 18/2/2018 7/4/2018 1/12/2017 6/10/2018 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) Cieszyn (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Pytka Katarzyna | 04 | 04811 | 104811600053 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) | 32.80 1:10.91 2:28.56 1:18.76 35.69 1:25.06 | 1/12/2017 26/11/2017 1/12/2017 8/4/2018 6/10/2018 19/5/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Kozy (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Cieszyn (POL) Tarnowskie Gory (POL) Pawlowice (POL) |
||
Wykręt Marcin | 04 | 04811 | 104811700055 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) 400m zmienny (25) | 1:01.27 1:05.61 1:09.97 2:37.14 28.29 5:12.17 | 7/4/2018 6/10/2018 6/10/2018 22/4/2018 6/10/2018 1/12/2017 | Cieszyn (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Zabierzow (POL) Tarnowskie Gory (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Dąbrowska Tatiana | 02 | 01605 | 101605600203 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (16) | 2:10.30 4:28.55 30.09 2:16.63 | 4/11/2017 17/2/2018 17/2/2018 19/12/2017 | Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) |
||
Fiks Krzysztof | 00 | 01605 | 101605700168 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 25.92 1:55.35 26.24 55.97 1:59.87 | 25/11/2017 22/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Piechota Paulina | 99 | 01605 | 101605600139 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) | 27.70 2:00.64 4:07.14 8:26.14 | 24/2/2018 22/12/2017 20/12/2017 19/12/2017 | Kozienice (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Woźniak Maciej | 00 | 01605 | 101605700167 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 200m grzbietowy (8) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 51.15 1:51.60 NT 57.17 2:03.54 | 20/12/2017 22/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Borzymek Hubert | 02 | 04514 | 104514700059 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 100m motylkowy (31) | 26.87 2:05.92 4:22.25 1:05.41 2:18.52 1:08.52 | 7/6/2018 16/12/2017 17/2/2018 16/12/2017 17/12/2017 17/2/2018 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Ciechanow (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Ciechanow (POL) |
||
Dąbrowska Pola | 04 | 04514 | 104514600053 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 31.52 1:08.63 34.11 1:16.85 NT NT | 7/6/2018 17/12/2017 17/12/2017 16/12/2017 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grabowska Gabriela | 04 | 04514 | 104514600062 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 29.26 1:04.41 31.01 1:10.20 NT 2:36.22 | 16/12/2017 17/2/2018 8/6/2018 17/2/2018 17/2/2018 | Olsztyn (POL) Ciechanow (POL) Warsaw (POL) Ciechanow (POL) Ciechanow (POL) |
||
Kucharska Marta | 04 | 04514 | 104514600063 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) | 31.31 1:11.15 38.33 1:24.92 33.95 1:18.76 | 16/12/2017 10/10/2017 7/6/2018 17/12/2017 17/12/2017 29/6/2018 | Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Majkowski Aleksander | 04 | 04514 | 104514700071 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) | 29.82 1:06.55 35.40 1:18.68 2:51.19 NT | 16/12/2017 17/12/2017 7/6/2018 8/6/2018 7/6/2018 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Nagraba Oliwia | 04 | 04514 | 104514600064 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m grzbietowy (32) 100m zmienny (9) | 29.50 1:04.53 2:20.20 4:50.99 33.75 NT | 7/6/2018 17/12/2017 16/12/2017 17/12/2017 16/12/2017 | Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Przybylińska Julia | 04 | 04514 | 104514600061 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) | 30.92 35.36 1:14.27 NT 40.52 1:28.24 | 1/12/2017 11/3/2018 10/3/2018 10/10/2017 10/3/2018 | Warsaw (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) |
||
Woźniak Antoni | 04 | 04514 | 104514700066 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 27.63 1:00.62 30.33 1:10.39 NT 2:39.16 | 7/6/2018 8/6/2018 8/6/2018 16/12/2017 13/5/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Olsztyn (POL) Warsaw (POL) |
||
Żyro Ignacy | 04 | 04514 | 104514600082 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 400m zmienny (25) | 2:06.06 4:24.19 31.12 1:06.00 2:26.24 NT | 16/12/2017 17/2/2018 14/11/2017 7/6/2018 8/6/2018 | Olsztyn (POL) Ciechanow (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
Biernat Oliwia | 03 | 01211 | 101211600097 | 400m zmienny (24) | NT | ||||
Famulok Zuzanna | 03 | 01211 | 101211600085 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 27.31 59.15 29.48 1:04.73 1:05.41 2:23.27 | 21/10/2017 18/2/2018 16/2/2018 17/2/2018 19/5/2018 23/12/2017 | Oswiecim (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) Pawlowice (POL) Oswiecim (POL) |
Woźniak Kamil | 00 | 02608 | 102608700001 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 54.48 1:59.10 4:14.20 27.20 59.05 | 20/12/2017 24/2/2018 19/12/2017 21/10/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Kozienice (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
Barszczewski Maksymilian | 01 | 05114 | 105114700399 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (6) | 26.90 59.73 32.30 30.10 | 7/6/2018 8/6/2018 8/6/2018 15/4/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Radom (POL) |
||
Barusiński Kordian | 01 | 05114 | 105114700384 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m motylkowy (31) 200m zmienny (21) | 53.25 2:01.53 57.51 2:04.60 | 21/12/2017 21/10/2017 7/6/2018 19/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Warsaw (POL) Lodz (POL) |
||
Biegańska Weronika | 03 | 05114 | 105114600260 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 37.84 1:20.44 1:11.61 1:12.51 2:32.72 | 17/2/2018 26/11/2017 25/11/2017 18/2/2018 16/3/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Pruszkow (POL) |
||
Borys Zofia | 04 | 05114 | 105114600388 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 100m zmienny (9) | 30.00 1:02.22 2:13.80 4:42.59 1:11.01 | 16/3/2018 20/10/2018 19/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 | Pruszkow (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Bujak Klara | 02 | 05114 | 105114600343 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m grzbietowy (32) | 27.43 59.12 2:07.16 29.86 | 19/10/2018 19/12/2017 20/12/2017 20/10/2018 | Wroclaw (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Wroclaw (POL) |
||
Butkiewicz Cezary | 00 | 05114 | 105114700232 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 51.94 1:51.59 4:00.29 25.36 55.78 | 2/12/2017 21/10/2017 22/10/2017 2/12/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czerwiński Łukasz | 01 | 05114 | 105114700398 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 25.60 1:59.29 4:16.04 27.99 59.31 2:09.52 | 19/12/2017 22/12/2017 17/2/2018 20/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Dobrzyński Tomasz | 98 | 05114 | 105114700227 | 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 51.21 24.85 54.96 57.85 2:04.77 | 20/12/2017 4/11/2017 19/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Dulniak Ryszard | 04 | 05114 | 105114700222 | 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 1:07.44 32.81 1:14.27 1:16.54 2:43.92 | 18/2/2018 8/6/2018 7/6/2018 18/2/2018 16/3/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Pruszkow (POL) |
||
Dębska Julia | 04 | 05114 | 105114600313 | 400m dowolny (22) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) | NT 31.59 1:08.10 2:27.08 NT 1:13.61 | 16/12/2017 16/3/2018 14/4/2018 14/11/2017 | Olsztyn (POL) Pruszkow (POL) Raciborz (POL) Warsaw (POL) |
||
Franke Paweł | 99 | 05114 | 105114700448 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 26.99 57.90 2:10.01 | 20/7/2017 21/7/2017 19/7/2017 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Gotowski Dominik | 02 | 05114 | 105114700252 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 25.53 55.13 2:01.71 28.44 1:00.41 2:07.76 | 19/12/2017 20/12/2017 26/11/2017 19/12/2017 25/11/2017 17/2/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Jaśkiewicz Adrian | 02 | 05114 | 105114700449 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 400m zmienny (25) | 1:57.29 4:03.19 57.46 2:01.41 4:32.48 | 9/12/2017 25/11/2017 19/12/2017 21/12/2017 20/12/2017 | Lublin (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kaczorowska Alicja | 04 | 05114 | 105114600389 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 200m motylkowy (16) 400m zmienny (24) | 2:09.93 4:35.92 9:24.02 2:44.77 5:15.44 | 14/4/2018 8/6/2018 7/6/2018 24/5/2018 17/12/2017 | Raciborz (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Lodz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kaczorowski Jakub | 97 | 05114 | 105114700328 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) | 24.64 52.47 1:52.47 3:58.22 | 21/10/2017 20/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Karolczak Jan | 01 | 05114 | 105114700314 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 400m dowolny (23) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 23.14 50.41 3:56.32 24.58 53.42 1:57.16 | 19/12/2017 21/12/2017 22/10/2017 19/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Karpiński Jakub | 03 | 05114 | 105114700422 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) 400m zmienny (25) | 2:05.26 4:21.39 NT 1:07.50 4:58.98 | 17/2/2018 8/12/2017 7/10/2017 25/11/2017 | Rawa Mazowiecka (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Poznan (POL) |
||
Klonowska Julia | 00 | 05114 | 105114600337 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m motylkowy (5) | 26.31 56.31 2:01.11 28.51 | 25/11/2017 22/10/2017 22/12/2017 2/12/2017 | Poznan (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kordziak Witold | 04 | 05114 | 105114700257 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 28.56 1:02.05 NT 32.39 NT | 7/6/2018 8/6/2018 14/11/2017 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Kotarski Jakub | 01 | 05114 | 105114700404 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 26.83 56.71 2:00.25 1:06.12 2:22.94 | 1/12/2017 8/6/2018 22/12/2017 21/12/2017 26/5/2018 | Oswiecim (POL) Warsaw (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kowalczyk Kacper | 02 | 05114 | 105114700321 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) | 25.38 55.16 29.00 | 19/12/2017 8/6/2018 20/12/2017 | Lodz (POL) Warsaw (POL) Lodz (POL) |
||
Masiuk Ksawery | 04 | 05114 | 105114700385 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 27.42 59.79 28.09 1:00.20 2:08.45 | 3/2/2018 17/12/2017 20/10/2018 19/10/2018 14/4/2018 | Kielce (POL) Olsztyn (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Raciborz (POL) |
||
Mańczak Jakub | 02 | 05114 | 105114700250 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) | 30.13 1:07.03 | 21/12/2017 19/10/2018 | Lodz (POL) Wroclaw (POL) |
||
Mielczarek Sandra | 02 | 05114 | 105114600392 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) | 27.24 59.21 29.54 | 21/10/2017 19/12/2017 26/11/2017 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) |
||
Mitrus Paweł | 00 | 05114 | 105114700408 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 23.75 53.23 24.36 55.96 58.37 | 1/12/2017 2/12/2017 22/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Młynarczyk Karol | 00 | 05114 | 105114700230 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 2:00.44 4:28.24 24.81 53.49 2:03.22 NT 57.71 NT | 10/3/2018 10/3/2018 19/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 20/7/2018 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Nowak Zofia | 03 | 05114 | 105114600325 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (9) | 28.02 NT 29.92 1:05.55 2:25.68 1:13.85 | 19/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 8/6/2018 4/11/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Warsaw (POL) Lodz (POL) |
||
Nowotny Dawid | 01 | 05114 | 105114700403 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 24.43 52.90 25.79 56.66 1:01.21 | 19/12/2017 20/12/2017 6/10/2018 19/12/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Tarnowskie Gory (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Oliwa Oskar | 04 | 05114 | 105114700167 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) | 28.51 1:02.74 2:19.45 39.77 1:26.84 | 7/6/2018 8/6/2018 14/11/2017 16/3/2018 10/3/2018 | Warsaw (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Pruszkow (POL) Warsaw (POL) |
||
Orlicz Filip | 02 | 05114 | 105114700182 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 22.79 49.53 1:48.55 25.29 NT NT | 25/11/2017 20/12/2017 26/11/2017 21/10/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piotrowski Kacper | 01 | 05114 | 105114700395 | 50m dowolny (27) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 200m zmienny (21) | 22.85 4:14.65 25.43 2:03.07 | 1/12/2017 22/10/2017 4/11/2017 2/12/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piszczorowicz Bartosz | 99 | 05114 | 105114700327 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 22.16 48.18 1:45.24 3:51.58 24.48 53.36 | 19/12/2017 21/12/2017 26/11/2017 20/10/2018 21/10/2017 25/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) |
||
Przystał Adam | 03 | 05114 | 105114700406 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | NT 33.01 1:11.86 2:33.65 1:06.69 2:22.88 | 7/6/2018 11/11/2017 11/11/2017 21/12/2017 17/2/2018 | Warsaw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Radziszewski Krzysztof | 02 | 05114 | 105114700390 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 100m zmienny (10) | 23.33 24.94 54.74 2:02.33 1:01.00 | 20/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 19/12/2017 26/11/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) |
||
Rogulin Bogdan | 01 | 05114 | 105114700447 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 32.18 1:10.02 2:30.78 | 16/3/2018 16/3/2018 16/3/2018 | Pruszkow (POL) Pruszkow (POL) Pruszkow (POL) |
||
Rytter Igor | 01 | 05114 | 105114700397 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) | 24.98 53.32 1:55.97 4:07.44 | 19/10/2018 2/12/2017 1/12/2017 19/12/2017 | Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) |
||
Rębacz Maciej | 00 | 05114 | 105114700231 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m motylkowy (31) | 28.77 1:02.39 2:17.66 58.79 | 1/12/2017 2/12/2017 2/12/2017 21/10/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sieczek Oliwier | 04 | 05114 | 105114700426 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 24.69 55.28 27.10 58.56 2:06.94 | 19/10/2018 15/4/2018 20/10/2018 19/10/2018 8/6/2018 | Wroclaw (POL) Raciborz (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Skibczak Natalia | 00 | 05114 | 105114600246 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) | 27.05 57.24 2:04.48 | 22/12/2017 19/12/2017 1/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sobiecki Jakub | 01 | 05114 | 105114700243 | 50m dowolny (27) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) | 28.83 28.41 1:02.28 | 21/10/2017 18/11/2017 18/11/2017 | Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Topp Zofia | 03 | 05114 | 105114600240 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 400m zmienny (24) | 29.56 2:16.95 4:45.90 9:42.70 5:34.85 | 21/10/2017 4/11/2017 4/11/2017 7/6/2018 17/2/2018 | Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Warsaw (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Urbański Filip | 04 | 05114 | 105114700339 | 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 1:03.49 34.83 1:14.39 2:39.79 34.07 1:15.82 | 16/3/2018 7/6/2018 10/3/2018 16/3/2018 8/6/2018 17/2/2018 | Pruszkow (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) Pruszkow (POL) Warsaw (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Uryniuk Paweł | 03 | 05114 | 105114700322 | 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 25.45 55.78 2:02.88 2:06.01 4:28.26 | 22/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 25/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) |
||
Wardawa Filip | 01 | 05114 | 105114700168 | 50m dowolny (27) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 24.20 29.44 25.58 56.20 | 7/6/2018 25/11/2017 26/11/2017 25/11/2017 | Warsaw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
||
Woźniak Zofia | 01 | 05114 | 105114600407 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (5) | 26.39 56.94 27.79 | 25/11/2017 19/12/2017 20/12/2017 | Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Zawadzka Hanna | 02 | 05114 | 105114600445 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) | 27.52 59.41 2:11.27 29.74 1:04.95 | 19/10/2018 20/10/2018 14/7/2017 20/10/2018 19/10/2018 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Lublin (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Zbutowicz Karol | 98 | 05114 | 105114700446 | 50m dowolny (27) 200m dowolny (2) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 23.61 1:53.49 24.58 56.66 54.34 1:57.94 | 24/5/2018 21/10/2017 19/12/2017 25/5/2018 22/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Łotowska Maja | 04 | 05114 | 105114600198 | 100m dowolny (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) | 1:02.62 37.00 31.71 1:09.02 1:13.63 | 8/6/2018 17/2/2018 17/2/2018 7/6/2018 14/11/2017 | Warsaw (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Warsaw (POL) Warsaw (POL) |
||
Żołądź Stanisław | 03 | 05114 | 105114700317 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 24.55 53.41 26.90 57.22 2:06.00 | 19/10/2018 20/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 19/12/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) |
Holod Arsenij | 01 | 07614 | 107614700060 | 100m dowolny (13) 100m grzbietowy (19) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) | 57.71 NT 30.10 1:04.75 NT | 16/3/2018 20/10/2018 19/10/2018 | Pruszkow (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Owerko Julia | 02 | 07614 | 107614600016 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 100m zmienny (9) | 35.45 1:19.76 NT | 4/11/2017 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Polańska Aleksandra | 00 | 07614 | 107614600027 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) | 56.05 1:59.70 4:12.60 8:53.56 | 19/12/2017 19/10/2018 20/10/2018 22/7/2018 | Lodz (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Gliwice (POL) |
||
Rozmysłowski Eryk | 02 | 07614 | 107614700029 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (10) | 53.83 1:56.89 4:09.94 NT 1:04.33 | 20/10/2018 19/10/2018 20/10/2018 6/10/2018 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
Kobuszewska Karolina | 96 | 03211 | 103211600032 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) | 32.52 1:11.32 2:38.39 | 19/12/2017 21/12/2017 8/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Gliwice (POL) |
||
Pietraszczyk Jakub | 04 | 03211 | 103211700029 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) | 26.75 59.60 33.20 1:16.06 2:45.17 1:07.16 | 1/12/2017 2/12/2017 29/9/2018 29/9/2018 15/10/2018 15/10/2018 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Skwara Oliwia | 03 | 03211 | 103211600043 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) | 27.77 1:02.55 31.10 1:10.24 | 14/3/2018 15/10/2018 8/12/2017 15/10/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Rygiel Oliwia | 02 | 00307 | 100307600089 | 50m dowolny (26) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 29.39 2:31.22 1:10.85 2:29.11 | 10/11/2017 29/9/2018 21/4/2018 22/4/2018 | Oswiecim (POL) Opole (POL) Olesnica (POL) Olesnica (POL) |
Koluch Julia | 00 | 03614 | 103614600080 | 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) | 28.22 1:00.18 2:09.82 | 21/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | 04711 | 104711600138 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 2:09.66 4:36.67 9:21.24 1:09.67 2:29.49 5:15.11 | 29/9/2018 16/2/2018 24/2/2018 29/9/2018 29/9/2018 8/12/2017 | Opole (POL) Katowice (POL) Kozienice (POL) Opole (POL) Opole (POL) Gliwice (POL) |
||
Fic Bożena | 04 | 04711 | 104711600068 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (20) | 40.06 1:24.82 3:01.52 32.74 1:18.78 2:46.32 | 6/10/2018 11/5/2018 15/10/2018 29/9/2018 11/5/2018 29/9/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Gliwice (POL) Opole (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Opole (POL) |
||
Grychtoł Arkadiusz | 03 | 04711 | 104711700050 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 27.24 59.96 26.30 58.68 | 18/11/2017 25/2/2018 16/2/2018 17/2/2018 | Paniowki (POL) Kozienice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Jarosz Kinga | 03 | 04711 | 104711600143 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 100m zmienny (9) | 32.78 1:09.56 37.83 1:25.60 1:26.26 | 8/12/2017 15/10/2018 18/2/2018 11/5/2018 16/12/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Pawlowice (POL) |
||
Niewiadomska Nikola | 03 | 04711 | 104711600073 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) | 29.99 1:04.60 4:49.98 9:41.64 1:12.16 1:14.10 | 14/3/2018 15/10/2018 24/2/2018 24/2/2018 29/9/2018 6/10/2018 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Kozienice (POL) Kozienice (POL) Opole (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Popanda Szymon | 04 | 04711 | 104711700090 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 30.50 1:05.69 40.36 1:32.25 34.04 1:21.16 | 8/4/2018 15/10/2018 7/4/2018 8/11/2017 15/10/2018 17/2/2018 | Cieszyn (POL) Gliwice (POL) Cieszyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Poppe Anna | 03 | 04711 | 104711600049 | 100m dowolny (12) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 50m motylkowy (5) | 1:06.01 37.82 1:21.88 32.87 | 12/5/2018 14/3/2018 22/12/2017 8/12/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Skowronek Patryk | 04 | 04711 | 104711700067 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) | 28.81 1:03.52 36.02 1:20.92 2:55.63 32.73 | 6/10/2018 6/10/2018 6/10/2018 17/2/2018 15/10/2018 1/12/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Sobolewska Magdalena | 04 | 04711 | 104711600141 | 200m dowolny (1) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 2:18.61 NT 1:10.32 2:33.57 2:32.82 5:25.48 | 21/4/2018 29/9/2018 6/10/2018 30/6/2018 1/12/2017 | Zabierzow (POL) Opole (POL) Tarnowskie Gory (POL) Olsztyn (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Słowiński Kamil | 03 | 04711 | 104711700074 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) | 28.57 1:03.59 34.21 2:43.97 32.26 | 29/9/2018 22/4/2018 29/9/2018 29/9/2018 24/2/2018 | Opole (POL) Zabierzow (POL) Opole (POL) Opole (POL) Kozienice (POL) |
Grzegorczyk Wiktor | 02 | 00913 | 100913700039 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 200m grzbietowy (8) 100m motylkowy (31) | 55.34 1:58.23 4:07.17 16:49.62 2:21.92 1:03.24 | 4/11/2017 24/11/2017 17/12/2017 24/11/2017 4/11/2017 5/11/2017 | Lodz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Mróz Jakub | 00 | 06511 | 306511700108 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) | 26.02 57.13 27.81 NT 1:07.27 | 29/9/2018 15/10/2018 15/10/2018 29/9/2018 | Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Siemianowice Slaskie (POL) |
||
Snoch Michał | 03 | 06511 | 106511700004 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 33.04 1:10.78 2:37.89 1:10.33 2:38.37 | 6/10/2018 6/10/2018 23/9/2018 6/10/2018 9/5/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gorzyce (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) |
||
Sobota Jakub | 03 | 06511 | 106511700002 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 50m motylkowy (6) | 29.12 1:01.68 2:16.28 27.41 | 6/10/2018 6/10/2018 8/12/2017 15/10/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Trzcionka Maciej | 03 | 06511 | 106511700003 | 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | NT 1:02.79 2:16.38 4:54.41 | 6/10/2018 8/12/2017 8/12/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Chmielowiec Łukasz | 00 | 00305 | 100305700130 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 24.44 57.12 25.51 57.21 | 19/12/2017 18/2/2018 22/12/2017 19/12/2017 | Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kalisiak Norbert | 02 | 00305 | 100305700143 | 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 1:00.32 2:12.53 1:09.19 2:27.38 5:10.50 | 20/12/2017 22/12/2017 18/2/2018 19/12/2017 20/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Stefanowski Bartosz | 03 | 00305 | 100305700152 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 25.57 57.16 2:03.85 27.28 59.59 2:14.80 | 5/11/2017 4/11/2017 22/12/2017 22/12/2017 17/2/2018 4/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) |
||
Ulicka Alicja | 01 | 00305 | 100305600206 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) | 27.54 2:10.21 4:39.49 29.05 1:01.33 2:13.23 | 17/2/2018 21/10/2017 17/2/2018 21/12/2017 19/12/2017 22/12/2017 | Rawa Mazowiecka (POL) Oswiecim (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Walz Kornelia | 00 | 00305 | 100305600123 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (9) | 26.26 30.44 32.08 28.29 1:04.31 | 22/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 4/11/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
Gazda Małgorzata | 04 | 02503 | 102503600098 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 200m grzbietowy (7) 200m klasyczny (28) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 2:17.19 4:47.29 2:29.88 2:49.82 2:31.58 5:14.74 | 9/12/2017 9/12/2017 24/2/2018 15/4/2018 25/2/2018 3/12/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Kozienice (POL) Raciborz (POL) Kozienice (POL) Lublin (POL) |
||
Grabek Oskar | 03 | 02503 | 102503700092 | 50m dowolny (27) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 25.55 30.12 1:06.02 2:22.61 1:01.82 2:14.29 | 5/11/2017 9/12/2017 10/12/2017 9/12/2017 21/12/2017 14/4/2018 | Lodz (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Raciborz (POL) |
||
Mróz Adam | 03 | 02503 | 102503700113 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (17) 400m zmienny (25) | 2:09.14 4:22.70 17:13.31 27.72 2:17.17 4:42.55 | 14/4/2018 9/12/2017 10/12/2017 9/12/2017 10/12/2017 6/10/2018 | Raciborz (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Piesko Martyna | 03 | 02503 | 102503600115 | 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (5) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 29.41 1:03.30 2:15.67 28.79 2:26.08 5:21.41 | 5/11/2017 25/11/2017 22/12/2017 20/12/2017 4/11/2017 7/10/2017 | Lodz (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
Barczyk Jan | 03 | 03306 | 103306700030 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m zmienny (21) | 25.93 56.63 2:07.67 27.78 1:03.12 NT | 10/11/2017 11/11/2017 18/11/2017 11/11/2017 10/11/2017 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Kielce (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Soborski Jakub | 02 | 03306 | 103306700031 | 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 28.83 1:04.28 1:05.20 2:21.85 5:10.74 | 21/4/2018 5/5/2018 5/5/2018 5/5/2018 18/11/2017 | Wola (POL) Olkusz (POL) Olkusz (POL) Olkusz (POL) Kielce (POL) |
Adamczak Jakub | 01 | 02201 | 102201700049 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 29.33 1:03.41 2:20.60 26.32 59.15 2:10.76 4:51.64 | 18/11/2017 19/12/2017 22/12/2017 20/10/2018 19/10/2018 20/10/2018 28/4/2018 | Wroclaw (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Opole (POL) |
||
Guścin Eryk | 01 | 02201 | 102201700052 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 50m motylkowy (6) | 25.22 57.71 28.04 58.55 2:07.11 27.27 | 19/12/2017 20/12/2017 25/11/2017 19/10/2018 19/12/2017 20/10/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) Wroclaw (POL) |
||
Gąsior Oliwia | 03 | 02201 | 102201600079 | 100m dowolny (12) 800m dowolny (11) 200m grzbietowy (7) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 1:01.01 NT 2:32.24 1:11.75 2:32.71 5:23.90 | 20/10/2018 9/12/2017 20/1/2018 17/11/2017 8/12/2017 | Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) Mogilno (POL) Wroclaw (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Kościelniak Aleksandra | 02 | 02201 | 102201600063 | 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 400m zmienny (24) | 2:12.74 4:50.76 30.10 1:04.13 28.63 NT 5:15.72 | 19/10/2018 16/6/2018 20/10/2018 19/10/2018 20/10/2018 25/11/2017 | Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Lisik Kacper | 03 | 02201 | 102201700072 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) | 26.57 58.53 2:09.21 4:37.06 33.42 | 19/10/2018 29/9/2018 29/9/2018 20/10/2018 9/2/2018 | Wroclaw (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) Osiecznica (POL) |
||
Możdżan Milena | 03 | 02201 | 102201600070 | 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 400m zmienny (24) | 4:44.62 9:52.54 29.57 1:06.09 2:31.09 5:05.85 | 20/12/2017 16/6/2018 26/11/2017 21/12/2017 15/7/2018 8/12/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Oswiecim (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Woźny Wiktor | 01 | 02201 | 102201700053 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 25.39 56.36 2:01.08 4:14.34 27.75 1:00.10 | 19/10/2018 20/12/2017 26/11/2017 22/10/2017 29/9/2018 29/9/2018 | Wroclaw (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) |
Chodulski Jakub | 00 | 01003 | 101003700192 | 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 1500m dowolny (34) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 1:56.25 4:10.10 16:43.23 26.79 57.78 2:06.03 | 22/12/2017 27/1/2018 24/5/2018 22/12/2017 19/12/2017 21/12/2017 | Lodz (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Popiołek Dawid | 02 | 01003 | 101003700174 | 200m dowolny (2) 200m grzbietowy (8) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (21) 400m zmienny (25) | 2:04.79 2:25.72 59.79 2:13.17 2:19.07 4:42.67 | 17/11/2017 24/2/2018 28/4/2018 10/12/2017 19/12/2017 6/10/2018 | Wroclaw (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lodz (POL) Lublin (POL) |
||
Sagan Jakub | 02 | 01003 | 101003700180 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) | 27.29 1:01.02 31.64 1:10.23 2:42.76 1:01.70 | 28/4/2018 4/11/2017 15/4/2018 6/10/2018 3/12/2017 24/2/2018 | Lublin (POL) Lodz (POL) Radom (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Sobieszuk Kacper | 02 | 01003 | 101003700177 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (10) | 25.15 54.14 26.32 58.52 2:19.59 1:02.15 | 19/12/2017 8/4/2018 27/1/2018 15/4/2018 12/11/2017 24/2/2018 | Lodz (POL) Krasnik (POL) Lublin (POL) Radom (POL) Zamosc (POL) Lublin (POL) |
Szczepaniak Paweł | 99 | 03606 | 103606700172 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 100m zmienny (10) | 28.36 1:02.07 58.79 | 21/12/2017 2/12/2017 21/10/2017 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Bednarek Aleksandra | 98 | 00605 | 100605600314 | 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 400m zmienny (24) | 4:36.74 9:29.37 1:16.30 2:41.74 5:09.09 | 25/11/2017 26/11/2017 21/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Kowacka Aleksandra | 04 | 00605 | 100605600247 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 31.22 1:05.91 2:24.81 1:21.28 1:16.53 2:46.10 | 17/2/2018 25/11/2017 7/10/2018 17/2/2018 6/10/2018 17/2/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Poznan (POL) Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Tarnowskie Gory (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Maciaszczyk Weronika | 04 | 00605 | 100605600201 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 32.33 1:08.94 2:27.71 1:13.22 2:30.29 5:12.66 | 17/2/2018 17/2/2018 23/12/2017 26/11/2017 17/2/2018 17/2/2018 | Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Maciejewska Beata | 03 | 00605 | 100605600270 | 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 4:35.92 9:18.54 2:26.56 5:02.09 | 4/11/2017 18/2/2018 19/12/2017 22/12/2017 | Lodz (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) |
||
Mikołajczyk Maja | 04 | 00605 | 100605600245 | 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (9) 400m zmienny (24) | 31.68 1:07.34 2:20.56 1:09.56 4:56.98 | 10/3/2018 17/2/2018 23/12/2017 26/11/2017 23/12/2017 | Lublin (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) Oswiecim (POL) |
||
Witek Oliwia | 04 | 00605 | 100605600246 | 400m dowolny (22) 800m dowolny (11) 200m motylkowy (16) 400m zmienny (24) | 5:01.44 10:18.89 2:42.90 5:37.02 | 25/11/2017 26/11/2017 6/10/2018 23/10/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) Tarnowskie Gory (POL) Lodz (POL) |
Koczur Kornelia | 04 | 03411 | 103411600068 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) | 1:10.05 2:35.89 1:11.17 2:40.08 | 26/11/2017 26/11/2017 13/10/2018 1/12/2017 | Kozy (POL) Kozy (POL) Oswiecim (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 103411600067 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) | 1:07.73 2:37.54 1:15.10 2:48.87 | 13/10/2018 26/11/2017 13/10/2018 1/12/2017 | Oswiecim (POL) Kozy (POL) Oswiecim (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 1:00.00 2:15.95 2:49.12 1:08.04 2:30.86 5:15.50 | 15/10/2018 23/12/2017 8/4/2018 15/10/2018 1/12/2017 13/10/2018 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Cieszyn (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sobuń Julia | 04 | 03411 | 103411600105 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) | 28.24 1:02.59 32.21 1:07.99 30.90 | 10/11/2017 2/12/2017 1/12/2017 11/11/2017 11/11/2017 | Oswiecim (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Zacharzyński Norbert | 03 | 01803 | 101803700022 | 1500m dowolny (34) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 17:47.51 30.55 1:06.68 2:25.24 1:01.90 2:15.48 | 17/6/2018 15/4/2018 22/4/2018 21/4/2018 22/4/2018 9/12/2017 | Lublin (POL) Krasnystaw (POL) Zamosc (POL) Zamosc (POL) Zamosc (POL) Lublin (POL) |
Bartosiewicz Remigiusz | 02 | 01711 | 101711700329 | 400m dowolny (23) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) | 4:17.61 28.38 1:00.51 2:11.26 | 20/4/2018 18/2/2018 13/10/2018 14/3/2018 | Zabierzow (POL) Katowice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Cebula Kamil | 03 | 01711 | 101711700254 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 27.95 1:01.38 2:20.59 31.72 1:14.27 | 29/9/2018 15/10/2018 8/12/2017 15/10/2018 29/9/2018 | Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Siemianowice Slaskie (POL) |
||
Chowaniec Mateusz | 03 | 01711 | 101711700244 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 23.41 51.42 1:58.19 25.30 57.82 2:12.41 | 6/10/2018 6/10/2018 17/2/2018 15/10/2018 29/9/2018 14/3/2018 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) |
||
Chyra Julia | 03 | 01711 | 101711600243 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (14) | 28.65 31.79 1:07.29 2:26.39 NT | 14/3/2018 23/12/2017 15/10/2018 8/12/2017 | Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Fuks Emilia | 02 | 01711 | 101711600333 | 50m dowolny (26) 200m dowolny (1) 800m dowolny (11) 100m motylkowy (30) | 30.00 2:12.63 9:28.44 1:07.38 | 7/10/2017 17/2/2018 9/12/2017 23/12/2017 | Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krosta Emilia | 02 | 01711 | 101711600335 | 800m dowolny (11) 100m klasyczny (3) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | NT 1:12.49 30.85 1:06.44 2:33.08 2:29.05 5:16.62 | 23/12/2017 15/10/2018 23/12/2017 9/12/2017 23/12/2017 8/12/2017 | Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Krętosz Maria | 03 | 01711 | 101711600475 | 50m dowolny (26) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) | 29.80 35.94 1:17.41 2:46.90 1:15.22 | 21/4/2018 14/3/2018 23/12/2017 8/12/2017 21/10/2017 | Zabierzow (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Jagoda | 02 | 01711 | 101711600542 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m motylkowy (5) | 1:05.40 2:25.71 34.28 | 15/10/2018 21/4/2018 18/11/2017 | Gliwice (POL) Zabierzow (POL) Wroclaw (POL) |
||
Piskorz Aleksandra | 01 | 01711 | 101711600534 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (28) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) | 34.14 1:12.42 2:35.18 1:07.70 2:22.67 | 18/11/2017 18/11/2017 21/10/2017 18/11/2017 19/12/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Lodz (POL) |
||
Sieradzki Kamil | 02 | 01711 | 101711700343 | 200m dowolny (2) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (10) 200m zmienny (21) | 1:56.08 57.45 2:08.18 1:04.15 NT | 17/2/2018 13/10/2018 14/3/2018 7/10/2017 | Katowice (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Szynawa Wiktor | 02 | 01711 | 101711700345 | 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) | 31.06 1:08.18 2:34.04 | 8/12/2017 9/12/2017 21/10/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Oswiecim (POL) |
Bilska Natalia | 01 | 02510 | 102510600252 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 400m dowolny (22) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) | 30.01 1:03.74 2:16.32 4:46.42 32.86 1:11.20 | 13/10/2018 19/12/2017 26/11/2017 23/3/2018 14/10/2018 13/10/2018 | Gdansk (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) |
||
Bylińska Agnieszka | 02 | 02510 | 102510600103 | 200m dowolny (1) 50m motylkowy (5) 100m motylkowy (30) 200m motylkowy (16) 200m zmienny (20) | 2:20.77 30.60 1:07.30 2:25.99 2:32.47 | 25/5/2018 20/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 29/9/2018 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Gdynia (POL) |
||
Błażejczyk Karolina | 03 | 02510 | 102510600125 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (5) | 30.70 1:06.30 32.60 1:08.43 2:27.72 34.29 | 2/12/2017 3/12/2017 9/12/2017 3/12/2017 2/12/2017 9/12/2017 | Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) |
||
Kaczanowska Maria | 01 | 02510 | 102510600099 | 50m dowolny (26) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (5) | 29.87 29.71 1:03.96 2:19.68 31.61 | 9/12/2017 21/12/2017 19/12/2017 22/12/2017 9/12/2017 | Gdansk (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Gdansk (POL) |
||
Kuropatwa Weronika | 01 | 02510 | 102510600110 | 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (9) 200m zmienny (20) 400m zmienny (24) | 30.98 1:06.01 NT 1:12.08 2:36.52 5:27.56 | 21/12/2017 19/12/2017 14/10/2018 29/9/2018 1/12/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Gdansk (POL) Gdynia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Molenda Dominika | 03 | 02510 | 102510600077 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m grzbietowy (32) 100m grzbietowy (18) 200m grzbietowy (7) 100m motylkowy (30) | 1:02.23 2:13.59 31.14 1:06.70 2:24.67 NT | 19/12/2017 1/12/2017 23/3/2018 21/4/2018 13/10/2018 | Lodz (POL) Oswiecim (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) |
||
Piepiórka Martyna | 03 | 02510 | 102510600229 | 50m dowolny (26) 100m dowolny (12) 200m dowolny (1) 50m grzbietowy (32) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (3) | 28.14 1:00.02 2:09.64 35.09 38.47 1:21.98 | 1/12/2017 14/10/2018 13/10/2018 28/4/2018 28/4/2018 21/4/2018 | Oswiecim (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Opole (POL) Opole (POL) Gdansk (POL) |
||
Rząsa Jacek | 03 | 02510 | 102510700081 | 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 200m grzbietowy (8) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m zmienny (21) | 29.46 1:02.54 2:15.54 28.89 NT 2:27.07 | 13/10/2018 21/12/2017 21/1/2018 14/10/2018 23/3/2018 | Gdansk (POL) Lodz (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) Gdansk (POL) |
Bidowaniec Kacper | 03 | 01315 | 101315700203 | 50m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m grzbietowy (19) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (10) | 24.88 27.79 1:01.69 26.77 1:03.14 | 19/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Boryczka Dominik | 04 | 01315 | 101315700226 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (10) | 27.80 1:07.65 33.15 30.93 1:12.84 | 19/10/2018 9/12/2017 20/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 | Wroclaw (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Gąsior Tomasz | 04 | 01315 | 101315700235 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (10) | 29.16 1:03.93 2:18.37 5:19.34 34.90 1:23.86 | 19/10/2018 20/10/2018 19/10/2018 26/10/2017 20/10/2018 9/12/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Rawicz (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Maruwka Bruno | 03 | 01315 | 101315700208 | 50m grzbietowy (33) 200m grzbietowy (8) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) 200m motylkowy (17) | 30.62 NT 36.75 28.67 1:07.02 2:38.48 | 20/10/2018 18/11/2017 20/10/2018 19/10/2018 25/11/2017 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) |
||
Ostrowski Krzysztof | 03 | 01315 | 101315700209 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (29) 50m motylkowy (6) | 26.58 58.97 32.72 1:12.09 2:47.53 31.41 | 8/12/2017 9/12/2017 18/11/2017 19/10/2018 8/12/2017 14/4/2018 | Poznan (POL) Poznan (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) Poznan (POL) Olawa (POL) |
Hołub Jan | 96 | 00601 | 100601700338 | 50m dowolny (27) 100m dowolny (13) 200m dowolny (2) 400m dowolny (23) 50m motylkowy (6) 100m motylkowy (31) | 21.77 47.91 1:45.74 NT 25.03 55.25 | 19/12/2017 20/12/2017 22/12/2017 4/11/2017 25/11/2017 | Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Lodz (POL) Poznan (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |