Arena Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 27 - 28/10/2018 |
1 - Arena Grand Prix Puchar Polski BLOK I | 27/10/2018 - 8:30 |
Konkurencja 1 27/10/2018 - 8:30 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:00.27 | 774 | 29.17 | 31.17 | 30.10 | 29.83 | |||
2. | Żukowska Paula | 93 | AZS AWF Katowice | 2:02.62 | 730 | 30.08 | 31.54 | 30.99 | 30.01 | |||
3. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:02.73 | 728 | 29.29 | 31.25 | 31.46 | 30.73 | |||
4. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:02.81 | 727 | 29.83 | 31.17 | 31.20 | 30.61 | |||
5. | Klonowska Julia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.36 | 717 | 29.59 | 31.54 | 30.62 | 31.61 | |||
6. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 2:03.96 | 706 | 29.56 | 31.63 | 31.49 | 31.28 | |||
7. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:04.52 | 697 | 29.07 | 31.87 | 32.19 | 31.39 | |||
8. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:04.71 | 694 | 29.63 | 31.82 | 32.10 | 31.16 | |||
9. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.01 | 689 | 28.78 | 31.32 | 32.34 | 32.57 | |||
10. | Osiniak Ewa | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:05.17 | 686 | 29.86 | 32.17 | 31.91 | 31.23 | |||
11. | Kołodziej Katarzyna | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:05.27 | 685 | 29.23 | 32.15 | 32.20 | 31.69 | |||
12. | Bart Patrycja | 97 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:08.11 | 640 | 29.96 | 32.85 | 33.43 | 31.87 | |||
Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.11 | 640 | 30.55 | 33.27 | 31.95 | 32.34 | ||||
14. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.31 | 637 | 29.99 | 32.53 | 32.91 | 32.88 | |||
15. | Lewandowska Natalia | 01 | Unia Oświęcim | 2:08.33 | 637 | 29.89 | 32.30 | 33.33 | 32.81 | |||
16. | Jaszczuk Ewa | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:08.62 | 632 | 30.51 | 32.51 | 32.95 | 32.65 | |||
17. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:09.15 | 625 | 30.28 | 32.55 | 33.26 | 33.06 | |||
18. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:09.17 | 624 | 30.13 | 32.95 | 33.61 | 32.48 | |||
19. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 2:09.34 | 622 | 30.51 | 32.78 | 33.14 | 32.91 | |||
20. | Pisarek Justyna | 00 | Unia Oświęcim | 2:09.35 | 622 | 29.98 | 32.75 | 33.55 | 33.07 | |||
21. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 2:10.25 | 609 | 30.73 | 33.28 | 33.67 | 32.57 | |||
22. | Piepiórka Martyna | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:10.45 | 606 | 30.38 | 32.96 | 33.85 | 33.26 | |||
23. | Łysakowska Julia | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:10.75 | 602 | 30.49 | 33.04 | 33.63 | 33.59 | |||
24. | Dąbrowska Tatiana | 02 | UKS 190 Łódź | 2:10.82 | 601 | 30.62 | 33.13 | 34.02 | 33.05 | |||
25. | Kusion Weronika | 02 | Unia Oświęcim | 2:11.00 | 599 | 30.73 | 33.52 | 34.26 | 32.49 | |||
26. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:11.46 | 592 | 30.59 | 34.54 | 34.55 | 31.78 | |||
27. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:11.56 | 591 | 31.42 | 33.31 | 33.80 | 33.03 | |||
28. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:11.72 | 589 | 30.06 | 32.61 | 33.84 | 35.21 | |||
Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:11.72 | 589 | 31.15 | 33.76 | 33.96 | 32.85 | ||||
30. | Kuziów Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.90 | 586 | 30.72 | 33.20 | 33.78 | 34.20 | |||
31. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.10 | 584 | 30.48 | 33.89 | 34.21 | 33.52 | |||
32. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.28 | 581 | 30.47 | 33.18 | 34.39 | 34.24 | |||
33. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:12.35 | 580 | 30.76 | 32.89 | 34.36 | 34.34 | |||
34. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 2:12.51 | 578 | 30.57 | 33.00 | 34.47 | 34.47 | |||
35. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 2:12.64 | 577 | 30.62 | 34.03 | 34.32 | 33.67 | |||
36. | Iżycka Marta | 00 | AZS AGH Kraków | 2:12.89 | 573 | 31.25 | 33.56 | 34.39 | 33.69 | |||
37. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:12.91 | 573 | 31.00 | 33.69 | 34.66 | 33.56 | |||
38. | Fuks Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:13.04 | 571 | 30.81 | 33.94 | 34.58 | 33.71 | |||
39. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 2:13.08 | 571 | 31.06 | 34.51 | 34.30 | 33.21 | |||
40. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 2:13.20 | 569 | 30.64 | 33.86 | 34.98 | 33.72 | |||
41. | Sczogiel Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:14.72 | 550 | 31.16 | 34.59 | 34.66 | 34.31 | |||
42. | Piejko Dorota | 03 | CSTiR Strzyżów | 2:15.15 | 545 | 32.21 | 34.46 | 34.55 | 33.93 | |||
43. | Suchecka Katarzyna | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:15.69 | 539 | 30.77 | 34.56 | 35.57 | 34.79 | |||
44. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.93 | 536 | 31.27 | 34.46 | 35.36 | 34.84 | |||
45. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.15 | 533 | 30.85 | 34.75 | 35.86 | 34.69 | |||
46. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:16.17 | 533 | 31.13 | 34.24 | 35.67 | 35.13 | |||
47. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:16.36 | 531 | 32.10 | 34.85 | 34.95 | 34.46 | |||
48. | Molenda Dominika | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:16.53 | 529 | 31.38 | 35.21 | 35.22 | 34.72 | |||
49. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:16.54 | 529 | 31.94 | 34.15 | 35.52 | 34.93 | |||
50. | Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:16.75 | 526 | 31.54 | 35.32 | 35.38 | 34.51 | |||
51. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 2:17.04 | 523 | 32.32 | 35.41 | 35.61 | 33.70 | |||
52. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:17.16 | 521 | 31.79 | 35.40 | 35.19 | 34.78 | |||
53. | Topp Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:17.24 | 520 | 31.03 | 34.36 | 36.22 | 35.63 | |||
54. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.28 | 520 | 32.21 | 34.97 | 35.31 | 34.79 | |||
55. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:17.73 | 515 | 31.89 | 35.06 | 36.16 | 34.62 | |||
56. | Zbrojewska Zofia | 03 | Trójka Łódź | 2:17.79 | 514 | 31.73 | 34.83 | 35.34 | 35.89 | |||
57. | Wąsik Julia | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.98 | 512 | 32.64 | 35.73 | 36.17 | 33.44 | |||
58. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:18.31 | 508 | 32.22 | 35.25 | 36.14 | 34.70 | |||
59. | Nagraba Oliwia | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:18.32 | 508 | 31.45 | 36.16 | 35.27 | 35.44 | |||
60. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:18.62 | 505 | 32.06 | 35.55 | 36.17 | 34.84 | |||
61. | Kowalska Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:20.05 | 490 | 32.61 | 35.49 | 36.12 | 35.83 | |||
62. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 2:20.14 | 489 | 32.16 | 36.00 | 36.54 | 35.44 | |||
63. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 2:20.16 | 489 | 32.28 | 35.77 | 36.66 | 35.45 | |||
64. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 2:20.69 | 483 | 32.39 | 36.36 | 36.65 | 35.29 | |||
65. | Kumor Aleksandra | 03 | Unia Oświęcim | 2:21.05 | 479 | 33.12 | 35.74 | 36.61 | 35.58 | |||
66. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 2:21.36 | 476 | 32.76 | 36.04 | 35.79 | 36.77 | |||
67. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:22.16 | 468 | 31.91 | 36.15 | 37.42 | 36.68 | |||
68. | Nowak Jagoda | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:23.45 | 456 | 32.59 | 36.50 | 37.40 | 36.96 | |||
69. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.98 | 451 | 33.09 | 36.65 | 37.66 | 36.58 | |||
70. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:25.84 | 434 | 33.68 | 36.31 | 38.05 | 37.80 | |||
71. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:27.76 | 417 | 34.34 | 37.30 | 38.31 | 37.81 | |||
72. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:27.90 | 416 | 33.34 | 37.36 | 39.68 | 37.52 | |||
73. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.91 | 399 | 34.38 | 39.55 | 38.90 | 37.08 | |||
74. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:36.48 | 351 | 34.89 | 38.70 | 41.15 | 41.74 | |||
75. | Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:36.64 | 350 | 34.38 | 39.24 | 42.00 | 41.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 27/10/2018 - 8:45 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:46.97 | 801 | 25.37 | 27.44 | 26.92 | 27.24 | |||
2. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 1:49.51 | 747 | 25.74 | 27.76 | 28.16 | 27.85 | |||
3. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:50.08 | 735 | 25.45 | 27.93 | 27.99 | 28.71 | |||
4. | Wojdak Wojciech | 96 | BOSiR Brzesko | 1:50.10 | 735 | 25.83 | 27.69 | 28.23 | 28.35 | |||
5. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 1:50.21 | 732 | 25.99 | 28.30 | 28.49 | 27.43 | |||
6. | Orlicz Filip | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:50.34 | 730 | 26.12 | 28.32 | 27.55 | 28.35 | |||
7. | Klich Kacper | 94 | AZS UMCS Lublin | 1:51.43 | 709 | 26.23 | 28.31 | 28.54 | 28.35 | |||
8. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:51.48 | 708 | 26.38 | 28.74 | 28.76 | 27.60 | |||
9. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 1:51.95 | 699 | 25.59 | 28.33 | 28.55 | 29.48 | |||
10. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:52.15 | 695 | 26.20 | 28.17 | 28.54 | 29.24 | |||
11. | Komorowski Jan | 01 | Trójka Łódź | 1:52.24 | 693 | 26.84 | 29.03 | 28.88 | 27.49 | |||
12. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:52.62 | 686 | 26.09 | 28.46 | 29.02 | 29.05 | |||
13. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 1:53.07 | 678 | 26.86 | 28.76 | 29.00 | 28.45 | |||
14. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:53.24 | 675 | 26.29 | 28.81 | 29.31 | 28.83 | |||
15. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:53.41 | 672 | 25.22 | 28.65 | 30.03 | 29.51 | |||
16. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:53.62 | 668 | 26.86 | 29.22 | 29.08 | 28.46 | |||
17. | Jura Maciej | 96 | AZS AWF Warszawa | 1:53.87 | 664 | 26.40 | 28.79 | 29.85 | 28.83 | |||
18. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:53.88 | 664 | 26.92 | 28.98 | 29.45 | 28.53 | |||
19. | Gąstał Jan | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:54.00 | 662 | 26.16 | 29.11 | 29.85 | 28.88 | |||
20. | Jemielita Oskar | 01 | Orka Ciechanów | 1:54.07 | 661 | 26.54 | 28.78 | 29.41 | 29.34 | |||
21. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 1:54.13 | 660 | 26.89 | 28.90 | 29.46 | 28.88 | |||
22. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 1:54.15 | 659 | 25.64 | 29.01 | 30.52 | 28.98 | |||
23. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 1:54.40 | 655 | 26.45 | 29.00 | 29.32 | 29.63 | |||
24. | Krzywnicki Adrian | 01 | Orka Ciechanów | 1:54.46 | 654 | 26.22 | 28.86 | 29.66 | 29.72 | |||
25. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 1:54.52 | 653 | 26.76 | 29.14 | 29.81 | 28.81 | |||
26. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:54.71 | 650 | 27.30 | 28.95 | 29.46 | 29.00 | |||
27. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 1:54.74 | 649 | 26.41 | 28.59 | 29.66 | 30.08 | |||
28. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.96 | 645 | 26.63 | 29.18 | 29.90 | 29.25 | |||
29. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 1:55.06 | 644 | 26.90 | 29.32 | 29.28 | 29.56 | |||
30. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:55.20 | 641 | 27.55 | 29.21 | 29.41 | 29.03 | |||
31. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 1:55.25 | 640 | 27.06 | 29.27 | 29.93 | 28.99 | |||
32. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 1:55.42 | 638 | 27.64 | 29.69 | 29.67 | 28.42 | |||
33. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:55.54 | 636 | 26.90 | 29.78 | 29.98 | 28.88 | |||
34. | Mościcki Jakub | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:55.57 | 635 | 26.48 | 28.95 | 30.06 | 30.08 | |||
35. | Chodulski Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 1:55.59 | 635 | 27.61 | 29.49 | 29.80 | 28.69 | |||
36. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:55.62 | 634 | 27.10 | 29.37 | 29.75 | 29.40 | |||
37. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 1:55.73 | 633 | 27.12 | 29.89 | 29.92 | 28.80 | |||
38. | Stec Kacper | 99 | AZS AWF Katowice | 1:55.75 | 632 | 26.94 | 29.27 | 29.91 | 29.63 | |||
39. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 1:56.00 | 628 | 27.33 | 29.38 | 29.80 | 29.49 | |||
40. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:56.21 | 625 | 26.96 | 29.71 | 30.33 | 29.21 | |||
41. | Bruzdewicz Hubert | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:56.32 | 623 | 27.27 | 29.59 | 30.31 | 29.15 | |||
42. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:56.39 | 622 | 27.69 | 29.35 | 29.59 | 29.76 | |||
43. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 1:56.43 | 621 | 25.84 | 29.04 | 30.93 | 30.62 | |||
44. | Oller Krzysztof | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:56.89 | 614 | 27.58 | 30.11 | 30.20 | 29.00 | |||
45. | Rozmysłowski Eryk | 02 | GOS Raszyn | 1:56.99 | 612 | 27.22 | 30.10 | 30.41 | 29.26 | |||
46. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:57.22 | 609 | 26.66 | 28.94 | 30.67 | 30.95 | |||
47. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:57.24 | 608 | 26.56 | 28.63 | 30.18 | 31.87 | |||
48. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 1:57.26 | 608 | 27.09 | 29.74 | 31.47 | 28.96 | |||
49. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 1:57.35 | 607 | 27.20 | 29.83 | 30.56 | 29.76 | |||
50. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:57.44 | 605 | 27.98 | 29.60 | 30.25 | 29.61 | |||
51. | Jurczak Kacper | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:57.69 | 601 | 28.28 | 29.53 | 29.70 | 30.18 | |||
52. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:57.83 | 599 | 27.68 | 29.90 | 30.69 | 29.56 | |||
53. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 1:57.94 | 598 | 27.61 | 29.82 | 31.26 | 29.25 | |||
54. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.01 | 597 | 27.32 | 29.63 | 30.63 | 30.43 | |||
55. | Walczysko Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:58.10 | 595 | 27.50 | 30.21 | 30.20 | 30.19 | |||
56. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:58.15 | 594 | 26.94 | 30.28 | 31.05 | 29.88 | |||
57. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 1:58.17 | 594 | 26.85 | 29.81 | 30.95 | 30.56 | |||
58. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:58.30 | 592 | 27.07 | 29.88 | 30.89 | 30.46 | |||
59. | Chałat Stanisław | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:58.33 | 592 | 27.71 | 30.01 | 30.42 | 30.19 | |||
60. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:58.43 | 590 | 26.75 | 30.62 | 31.00 | 30.06 | |||
61. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:58.53 | 589 | 27.49 | 29.81 | 30.43 | 30.80 | |||
62. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:58.64 | 587 | 26.89 | 30.77 | 30.68 | 30.30 | |||
63. | Mayerberg Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 1:58.75 | 585 | 27.74 | 30.04 | 30.71 | 30.26 | |||
64. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:58.80 | 585 | 28.14 | 30.31 | 30.13 | 30.22 | |||
65. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:58.92 | 583 | 27.84 | 30.01 | 30.57 | 30.50 | |||
66. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:58.98 | 582 | 26.99 | 30.08 | 30.73 | 31.18 | |||
67. | Rytter Igor | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.05 | 581 | 27.62 | 30.14 | 30.85 | 30.44 | |||
68. | Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 1:59.07 | 581 | 27.18 | 30.33 | 31.04 | 30.52 | |||
69. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 1:59.12 | 580 | 27.00 | 29.69 | 29.73 | 32.70 | |||
70. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:59.21 | 579 | 27.74 | 30.21 | 30.92 | 30.34 | |||
71. | Fajkowski Piotr | 01 | Trójka Łódź | 1:59.48 | 575 | 27.74 | 30.33 | 30.77 | 30.64 | |||
72. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 1:59.62 | 573 | 27.67 | 30.17 | 31.26 | 30.52 | |||
73. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 1:59.71 | 571 | 27.84 | 30.67 | 30.85 | 30.35 | |||
74. | Malarz Marcin | 03 | Unia Oświęcim | 1:59.95 | 568 | 27.73 | 29.75 | 30.60 | 31.87 | |||
75. | Popiołek Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:00.06 | 566 | 27.81 | 30.41 | 31.29 | 30.55 | |||
76. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:00.13 | 565 | 26.66 | 29.92 | 31.30 | 32.25 | |||
77. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:00.20 | 565 | 28.09 | 30.75 | 31.24 | 30.12 | |||
78. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:00.34 | 563 | 28.11 | 30.46 | 30.70 | 31.07 | |||
79. | Mikoś Dawid | 02 | Trójka Łódź | 2:00.35 | 562 | 27.33 | 30.26 | 31.64 | 31.12 | |||
80. | Białecki Jan | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:00.41 | 562 | 27.13 | 30.38 | 31.52 | 31.38 | |||
81. | Pacławski Jakub | 00 | Aqua Sport Rzeszów | 2:00.42 | 561 | 27.92 | 30.39 | 31.12 | 30.99 | |||
82. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 2:00.43 | 561 | 27.23 | 29.67 | 30.99 | 32.54 | |||
83. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:00.53 | 560 | 27.65 | 30.99 | 31.40 | 30.49 | |||
84. | Borzymek Hubert | 02 | UKS 307 Warszawa | 2:00.60 | 559 | 28.27 | 30.65 | 31.22 | 30.46 | |||
85. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:00.63 | 558 | 27.24 | 30.32 | 31.42 | 31.65 | |||
86. | Jasionowski Mikołaj | 01 | TP Zielona Góra | 2:00.68 | 558 | 27.92 | 30.56 | 30.87 | 31.33 | |||
87. | Woźniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 2:00.74 | 557 | 28.00 | 30.58 | 30.66 | 31.50 | |||
88. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:01.17 | 551 | 28.27 | 30.97 | 31.25 | 30.68 | |||
89. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 2:01.18 | 551 | 28.02 | 30.71 | 31.50 | 30.95 | |||
90. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:01.44 | 547 | 27.30 | 30.66 | 31.85 | 31.63 | |||
91. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 2:01.96 | 540 | 27.74 | 30.70 | 31.95 | 31.57 | |||
92. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:01.97 | 540 | 28.06 | 31.11 | 32.27 | 30.53 | |||
93. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.03 | 539 | 28.01 | 30.96 | 31.62 | 31.44 | |||
94. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.14 | 538 | 28.18 | 31.39 | 31.54 | 31.03 | |||
Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:02.14 | 538 | 28.12 | 30.89 | 31.64 | 31.49 | ||||
96. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:02.16 | 538 | 27.74 | 30.84 | 31.59 | 31.99 | |||
97. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.32 | 536 | 28.51 | 30.63 | 31.50 | 31.68 | |||
98. | Kwaśny Jakub | 01 | AZS AWF Katowice | 2:02.42 | 534 | 27.57 | 30.94 | 31.99 | 31.92 | |||
99. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.91 | 528 | 28.75 | 30.21 | 31.65 | 32.30 | |||
Woźny Wiktor | 01 | Shark Rudna | 2:02.91 | 528 | 27.49 | 31.63 | 32.83 | 30.96 | ||||
101. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:03.16 | 525 | 28.69 | 31.03 | 31.90 | 31.54 | |||
102. | Mróz Adam | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:03.24 | 524 | 28.62 | 31.49 | 32.12 | 31.01 | |||
103. | Sieprawski Roch | 03 | Unia Oświęcim | 2:03.35 | 522 | 28.71 | 31.75 | 31.99 | 30.90 | |||
104. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:03.50 | 520 | 28.93 | 31.31 | 31.69 | 31.57 | |||
105. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 2:03.55 | 520 | 28.01 | 30.99 | 32.70 | 31.85 | |||
106. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:03.57 | 520 | 27.60 | 31.05 | 32.16 | 32.76 | |||
107. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:03.63 | 519 | 28.11 | 31.36 | 32.33 | 31.83 | |||
108. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:04.63 | 506 | 28.41 | 31.78 | 32.57 | 31.87 | |||
109. | Rowiński Aleksander | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:04.93 | 503 | 27.64 | 31.02 | 32.78 | 33.49 | |||
110. | Chomiczewski Michał | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:05.06 | 501 | 29.13 | 32.56 | 32.31 | 31.06 | |||
111. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:05.10 | 501 | 28.32 | 32.11 | 32.78 | 31.89 | |||
Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.10 | 501 | 28.50 | 31.46 | 32.53 | 32.61 | ||||
Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 2:05.10 | 501 | 28.24 | 31.92 | 32.70 | 32.24 | ||||
114. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:05.72 | 493 | 28.61 | 32.09 | 32.54 | 32.48 | |||
115. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:05.73 | 493 | 28.59 | 31.56 | 32.78 | 32.80 | |||
116. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:05.86 | 492 | 28.40 | 31.98 | 32.41 | 33.07 | |||
117. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:06.49 | 484 | 29.34 | 32.00 | 32.96 | 32.19 | |||
118. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:06.55 | 484 | 29.52 | 32.55 | 33.17 | 31.31 | |||
119. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:06.59 | 483 | 29.70 | 32.97 | 33.25 | 30.67 | |||
120. | Jędrzejewski Albert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:07.15 | 477 | 28.11 | 32.02 | 33.86 | 33.16 | |||
121. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:08.03 | 467 | 29.14 | 32.60 | 33.43 | 32.86 | |||
122. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:08.34 | 464 | 29.51 | 32.67 | 34.02 | 32.14 | |||
123. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:08.61 | 461 | 29.46 | 32.79 | 33.96 | 32.40 | |||
124. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:08.86 | 458 | 29.32 | 33.37 | 34.04 | 32.13 | |||
125. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:09.16 | 455 | 28.92 | 33.57 | 35.21 | 31.46 | |||
126. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 2:09.25 | 454 | 30.45 | 32.01 | 33.05 | 33.74 | |||
127. | Schreiber Patrick | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:09.44 | 452 | 29.31 | 32.73 | 33.83 | 33.57 | |||
128. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:09.66 | 450 | 29.65 | 32.45 | 33.55 | 34.01 | |||
129. | Goryński Dawid | 00 | Orka Iława | 2:11.13 | 435 | 29.88 | 32.93 | 33.98 | 34.34 | |||
130. | Lisik Kacper | 03 | Shark Rudna | 2:11.83 | 428 | 29.07 | 32.64 | 34.81 | 35.31 | |||
131. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:12.06 | 426 | 29.36 | 33.98 | 34.46 | 34.26 | |||
132. | Mielke Dawid | 02 | Delfin Cieszyn | 2:12.59 | 420 | 28.42 | 33.37 | 35.34 | 35.46 | |||
133. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:13.54 | 412 | 30.64 | 33.58 | 34.69 | 34.63 | |||
134. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:13.92 | 408 | 31.48 | 33.98 | 35.21 | 33.25 | |||
135. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 2:14.00 | 407 | 31.95 | 34.33 | 34.43 | 33.29 | |||
136. | Cierpiał Wiktor | 04 | Unia Oświęcim | 2:14.09 | 406 | 29.83 | 34.04 | 35.84 | 34.38 | |||
137. | Cebula Kamil | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:14.52 | 403 | 29.11 | 34.50 | 35.96 | 34.95 | |||
138. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 2:14.95 | 399 | 30.74 | 34.43 | 35.22 | 34.56 | |||
139. | Boba Arkadiusz | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.26 | 387 | 31.88 | 35.13 | 35.67 | 33.58 | |||
140. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:16.45 | 386 | 30.70 | 34.54 | 35.36 | 35.85 | |||
141. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:16.63 | 384 | 31.75 | 35.13 | 36.14 | 33.61 | |||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.63 | 384 | 31.14 | 34.69 | 35.97 | 34.83 | ||||
143. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:19.26 | 363 | 31.20 | 35.36 | 36.49 | 36.21 | |||
144. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:20.88 | 350 | 31.05 | 36.45 | 37.78 | 35.60 | |||
145. | Oliwa Oskar | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:21.34 | 347 | 29.76 | 36.49 | 38.63 | 36.46 | |||
146. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 2:22.26 | 340 | 32.21 | 35.61 | 37.43 | 37.01 | |||
147. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.35 | 340 | 33.00 | 36.55 | 37.40 | 35.40 | |||
148. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 2:23.37 | 332 | 32.36 | 36.93 | 37.09 | 36.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 27/10/2018 - 8:58 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 1:06.55 | 822 | 31.26 | 35.29 | |||
2. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:07.65 | 783 | 31.79 | 35.86 | |||
3. | Samuła Wiktoria | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:09.78 | 713 | 32.85 | 36.93 | |||
4. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:09.99 | 707 | 33.07 | 36.92 | |||
5. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:11.56 | 661 | 33.64 | 37.92 | |||
6. | Maruszczyk Beata | 00 | SMS Victoria Racibórz | 1:12.04 | 648 | 33.89 | 38.15 | |||
7. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:12.31 | 641 | 34.21 | 38.10 | |||
8. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:12.42 | 638 | 34.25 | 38.17 | |||
9. | Kocjan Victoria | 00 | SMS Victoria Racibórz | 1:12.70 | 631 | 34.56 | 38.14 | |||
10. | Kobuszewska Karolina | 96 | Huragan Sosnowiec | 1:12.73 | 630 | 34.24 | 38.49 | |||
11. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:12.90 | 625 | 34.37 | 38.53 | |||
12. | Szopa Marta | 00 | CSTiR Strzyżów | 1:13.35 | 614 | 34.26 | 39.09 | |||
13. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:14.32 | 590 | 35.19 | 39.13 | |||
14. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:14.43 | 588 | 35.35 | 39.08 | |||
15. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:14.51 | 586 | 35.12 | 39.39 | |||
16. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.64 | 583 | 35.07 | 39.57 | |||
17. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:14.89 | 577 | 35.37 | 39.52 | |||
18. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:15.29 | 568 | 35.40 | 39.89 | |||
19. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:15.92 | 554 | 36.07 | 39.85 | |||
20. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 1:16.32 | 545 | 36.07 | 40.25 | |||
21. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 1:16.36 | 544 | 35.94 | 40.42 | |||
22. | Oleszak Maja | 02 | TP Zielona Góra | 1:16.39 | 544 | 36.14 | 40.25 | |||
23. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:16.78 | 535 | 35.58 | 41.20 | |||
24. | Zientarska Karolina | 02 | IKS Konstancin | 1:16.99 | 531 | 36.49 | 40.50 | |||
25. | Skarwecka Wiktoria | 02 | Unia Oświęcim | 1:17.58 | 519 | 36.90 | 40.68 | |||
26. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:17.75 | 515 | 36.98 | 40.77 | |||
27. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:17.88 | 513 | 36.41 | 41.47 | |||
28. | Sadlik Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 1:17.90 | 512 | 37.04 | 40.86 | |||
29. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:17.96 | 511 | 36.42 | 41.54 | |||
30. | Bednarek Aleksandra | 98 | UKS SP-149 Łódź | 1:18.17 | 507 | 36.67 | 41.50 | |||
31. | Beruś Marta | 02 | AZS AWF Katowice | 1:18.25 | 506 | 36.60 | 41.65 | |||
32. | Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:18.40 | 503 | 36.74 | 41.66 | |||
33. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:18.88 | 494 | 37.63 | 41.25 | |||
34. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Swim Academy TJ Oława | 1:19.67 | 479 | 37.36 | 42.31 | |||
35. | Piepiórka Martyna | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:19.79 | 477 | 38.78 | 41.01 | |||
36. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:20.16 | 470 | 36.93 | 43.23 | |||
37. | Biegańska Weronika | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:20.36 | 467 | 37.69 | 42.67 | |||
38. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:20.73 | 460 | 38.13 | 42.60 | |||
39. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:21.23 | 452 | 38.78 | 42.45 | |||
40. | Zięba Natalia | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:21.27 | 451 | 38.05 | 43.22 | |||
41. | Poppe Anna | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:21.35 | 450 | 38.02 | 43.33 | |||
Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:21.35 | 450 | 38.22 | 43.13 | ||||
43. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:22.95 | 424 | 38.76 | 44.19 | |||
44. | Lubińska Oliwia | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:23.21 | 420 | 39.31 | 43.90 | |||
45. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:23.98 | 409 | 39.67 | 44.31 | |||
46. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:24.04 | 408 | 40.11 | 43.93 | |||
47. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:25.51 | 387 | 40.37 | 45.14 | |||
48. | Milewska Maja | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:33.57 | 296 | 43.53 | 50.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 27/10/2018 - 9:09 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 59.67 | 809 | 28.26 | 31.41 | |||
2. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 59.98 | 796 | 28.16 | 31.82 | |||
3. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 1:01.64 | 734 | 29.29 | 32.35 | |||
4. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 1:02.82 | 693 | 29.33 | 33.49 | |||
5. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 1:03.01 | 687 | 29.51 | 33.50 | |||
6. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 1:03.02 | 687 | 29.75 | 33.27 | |||
7. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:03.12 | 683 | 30.11 | 33.01 | |||
8. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 1:03.19 | 681 | 30.10 | 33.09 | |||
9. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 1:03.52 | 671 | 29.97 | 33.55 | |||
10. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.53 | 670 | 29.66 | 33.87 | |||
11. | Krystyniak Mateusz | 00 | SMS Victoria Racibórz | 1:03.59 | 668 | 29.58 | 34.01 | |||
12. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 1:03.61 | 668 | 29.77 | 33.84 | |||
13. | Nowak Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 1:03.80 | 662 | 30.15 | 33.65 | |||
14. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 1:04.08 | 653 | 30.17 | 33.91 | |||
15. | Nowak Patryk | 95 | AZS AWF Katowice | 1:04.12 | 652 | 30.04 | 34.08 | |||
16. | Michalczyk Andrzej | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.28 | 647 | 29.52 | 34.76 | |||
17. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 1:04.56 | 639 | 29.87 | 34.69 | |||
18. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:04.84 | 630 | 30.52 | 34.32 | |||
19. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 1:04.93 | 628 | 30.10 | 34.83 | |||
20. | Szynawa Oskar | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.06 | 624 | 30.95 | 34.11 | |||
21. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:05.20 | 620 | 30.66 | 34.54 | |||
22. | Kała Mikołaj | 00 | Sikret Gliwice | 1:05.29 | 617 | 30.74 | 34.55 | |||
23. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 1:05.46 | 613 | 29.93 | 35.53 | |||
24. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:05.56 | 610 | 30.38 | 35.18 | |||
25. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:05.69 | 606 | 31.65 | 34.04 | |||
26. | Sobiecki Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.71 | 606 | 29.70 | 36.01 | |||
27. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 1:06.20 | 592 | 30.94 | 35.26 | |||
28. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 1:06.44 | 586 | 30.96 | 35.48 | |||
29. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.77 | 577 | 31.19 | 35.58 | |||
30. | Grabek Oskar | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:07.32 | 563 | 31.74 | 35.58 | |||
31. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.34 | 563 | 31.90 | 35.44 | |||
32. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.49 | 559 | 31.79 | 35.70 | |||
33. | Rogulin Bogdan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.63 | 555 | 31.28 | 36.35 | |||
34. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:07.66 | 555 | 31.59 | 36.07 | |||
35. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 1:07.72 | 553 | 32.19 | 35.53 | |||
36. | Volodin Hryhorii | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:07.77 | 552 | 32.07 | 35.70 | |||
37. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 1:08.04 | 545 | 31.86 | 36.18 | |||
38. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.05 | 545 | 32.23 | 35.82 | |||
39. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:08.23 | 541 | 31.77 | 36.46 | |||
40. | Półtorak Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:08.28 | 540 | 31.86 | 36.42 | |||
41. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 1:08.82 | 527 | 32.33 | 36.49 | |||
42. | Rokita Aleksander | 99 | AZS AGH Kraków | 1:09.09 | 521 | 31.91 | 37.18 | |||
43. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:09.10 | 521 | 32.33 | 36.77 | |||
44. | Smolorz Dawid | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:09.62 | 509 | 32.29 | 37.33 | |||
45. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.94 | 502 | 32.78 | 37.16 | |||
46. | Snoch Michał | 03 | Na Fali Bytom | 1:10.50 | 490 | 33.14 | 37.36 | |||
47. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:10.54 | 489 | 33.29 | 37.25 | |||
48. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:10.83 | 483 | 33.23 | 37.60 | |||
49. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:11.33 | 473 | 33.85 | 37.48 | |||
50. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 1:12.21 | 456 | 33.75 | 38.46 | |||
51. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:12.58 | 449 | 33.71 | 38.87 | |||
52. | Ostrowski Krzysztof | 03 | Wodnik Rawicz | 1:12.68 | 447 | 33.59 | 39.09 | |||
53. | Sagan Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 1:12.91 | 443 | 33.11 | 39.80 | |||
54. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 1:13.32 | 436 | 34.44 | 38.88 | |||
55. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:13.38 | 435 | 35.11 | 38.27 | |||
56. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 1:14.00 | 424 | 34.88 | 39.12 | |||
57. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:14.01 | 424 | 35.29 | 38.72 | |||
58. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 1:15.03 | 407 | 34.89 | 40.14 | |||
59. | Majkowski Aleksander | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:15.34 | 402 | 35.30 | 40.04 | |||
60. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 1:17.57 | 368 | 36.48 | 41.09 | |||
61. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:18.42 | 356 | 36.45 | 41.97 | |||
62. | Skowronek Patryk | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:18.89 | 350 | 35.63 | 43.26 | |||
63. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 1:21.81 | 314 | 40.50 | 41.31 | |||
64. | Popanda Szymon | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:26.66 | 264 | 41.07 | 45.59 | |||
65. | Oliwa Oskar | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:27.72 | 254 | 40.62 | 47.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 27/10/2018 - 9:18 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.25 | 716 | ||||
2. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 27.29 | 713 | ||||
3. | Kołodziej Katarzyna | 00 | AZS UMCS Lublin | 27.89 | 667 | ||||
Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.89 | 667 | |||||
5. | Górecka Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 27.99 | 660 | ||||
6. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS Politechniki Łódzkiej | 28.44 | 629 | ||||
7. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.58 | 620 | ||||
8. | Domżalska Wiktoria | 00 | Jedynka Elbląg | 28.92 | 599 | ||||
9. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 29.05 | 591 | ||||
10. | Szopa Marta | 00 | CSTiR Strzyżów | 29.12 | 586 | ||||
11. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 29.18 | 583 | ||||
12. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 29.24 | 579 | ||||
13. | Pisarczyk Amelia | 98 | AZS AGH Kraków | 29.41 | 569 | ||||
14. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 29.45 | 567 | ||||
15. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 29.50 | 564 | ||||
16. | Piesko Martyna | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 29.53 | 562 | ||||
17. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 29.58 | 559 | ||||
18. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 29.59 | 559 | ||||
Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 29.59 | 559 | |||||
Klonowska Julia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 29.59 | 559 | |||||
21. | Wróbel Julia | 01 | AZS Politechniki Łódzkiej | 29.66 | 555 | ||||
22. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 29.68 | 554 | ||||
23. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.87 | 543 | ||||
24. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.88 | 543 | ||||
25. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.10 | 531 | ||||
26. | Bart Patrycja | 97 | Pałac Młodzieży Katowice | 30.20 | 526 | ||||
27. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 30.23 | 524 | ||||
28. | Zrobek Natalia | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 30.26 | 522 | ||||
Mielczarek Sandra | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.26 | 522 | |||||
30. | Iżycka Marta | 00 | AZS AGH Kraków | 30.43 | 514 | ||||
31. | Kukiełka Liliana | 02 | Orka Iława | 30.53 | 509 | ||||
32. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.54 | 508 | ||||
33. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 30.55 | 508 | ||||
34. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 30.60 | 505 | ||||
35. | Dąbrowska Tatiana | 02 | UKS 190 Łódź | 30.65 | 503 | ||||
36. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 30.79 | 496 | ||||
37. | Piejko Dorota | 03 | CSTiR Strzyżów | 30.82 | 494 | ||||
38. | Rosińska Karolina | 02 | Orka Gridziądz | 31.03 | 485 | ||||
39. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 31.04 | 484 | ||||
40. | Kocjan Victoria | 00 | SMS Victoria Racibórz | 31.06 | 483 | ||||
41. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 31.16 | 478 | ||||
42. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP-149 Łódź | 31.26 | 474 | ||||
Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 31.26 | 474 | |||||
44. | Gmiter Barbara | 04 | Barakuda Starachowice | 31.43 | 466 | ||||
45. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 31.52 | 462 | ||||
46. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 31.54 | 461 | ||||
47. | Poznakowska Wiktoria | 03 | SMS Victoria Racibórz | 31.68 | 455 | ||||
48. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 31.69 | 455 | ||||
49. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 31.96 | 443 | ||||
50. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 32.26 | 431 | ||||
51. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 32.29 | 430 | ||||
52. | Zbrojewska Zofia | 03 | Trójka Łódź | 32.30 | 430 | ||||
53. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 32.75 | 412 | ||||
54. | Błażejczyk Karolina | 03 | Żabianka Gdańsk | 32.76 | 412 | ||||
55. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 32.82 | 409 | ||||
56. | Poppe Anna | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.84 | 409 | ||||
57. | Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 32.89 | 407 | ||||
58. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Swim Academy TJ Oława | 33.15 | 397 | ||||
59. | Nowak Jagoda | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 33.78 | 375 | ||||
60. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 33.94 | 370 | ||||
61. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 34.39 | 356 | ||||
62. | Misiorny Julia | 04 | Trójka Łódź | 35.38 | 327 | ||||
63. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 35.52 | 323 | ||||
64. | Andrzejwska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 36.80 | 290 | ||||
65. | Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 37.54 | 273 | ||||
DYSKW. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 27/10/2018 - 9:24 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Politechniki Łódzkiej | 23.50 | 798 | ||||
2. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów | 23.92 | 756 | ||||
3. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 24.17 | 733 | ||||
4. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 24.32 | 720 | ||||
5. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 24.78 | 680 | ||||
6. | Orlicz Filip | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.82 | 677 | ||||
7. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 24.92 | 669 | ||||
8. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 24.93 | 668 | ||||
9. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 24.95 | 667 | ||||
10. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.97 | 665 | ||||
11. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 25.04 | 659 | ||||
12. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 25.13 | 652 | ||||
13. | Mitrus Paweł | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 25.18 | 648 | ||||
14. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 25.24 | 644 | ||||
15. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 25.27 | 642 | ||||
16. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 25.28 | 641 | ||||
17. | Krzywnicki Adrian | 01 | Orka Ciechanów | 25.35 | 635 | ||||
18. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 25.47 | 627 | ||||
19. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 25.53 | 622 | ||||
20. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 25.54 | 621 | ||||
21. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 25.55 | 621 | ||||
22. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.57 | 619 | ||||
23. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.63 | 615 | ||||
24. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 25.67 | 612 | ||||
25. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 25.68 | 611 | ||||
26. | Borkowski Kacper | 00 | AZS UMCS Lublin | 25.74 | 607 | ||||
27. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 25.89 | 596 | ||||
28. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 25.90 | 596 | ||||
29. | Nowotny Dawid | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.98 | 590 | ||||
30. | Drozd Tymoteusz | 99 | AZS AWF Warszawa | 26.07 | 584 | ||||
Klich Kacper | 94 | AZS UMCS Lublin | 26.07 | 584 | |||||
32. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 26.23 | 574 | ||||
33. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 26.30 | 569 | ||||
Borsuk Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 26.30 | 569 | |||||
35. | Sordyl Mateusz | 99 | AZS AWF Katowice | 26.37 | 564 | ||||
36. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 26.39 | 563 | ||||
37. | Wituszyński Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 26.44 | 560 | ||||
38. | Chmielowiec Łukasz | 00 | Nawa Skierniewice | 26.45 | 559 | ||||
39. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 26.46 | 559 | ||||
40. | Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 26.51 | 556 | ||||
41. | Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 26.59 | 551 | ||||
42. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 26.60 | 550 | ||||
43. | Pacławski Jakub | 00 | Aqua Sport Rzeszów | 26.70 | 544 | ||||
44. | Jemielita Oskar | 01 | Orka Ciechanów | 26.73 | 542 | ||||
45. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 26.77 | 540 | ||||
46. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 26.83 | 536 | ||||
47. | Sobieszuk Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 26.86 | 534 | ||||
48. | Bidowaniec Kacper | 03 | Wodnik Rawicz | 26.87 | 534 | ||||
49. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 27.02 | 525 | ||||
50. | Białecki Jan | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.03 | 524 | ||||
51. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 27.08 | 521 | ||||
52. | Sobota Jakub | 03 | Na Fali Bytom | 27.14 | 518 | ||||
53. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 27.18 | 515 | ||||
54. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.21 | 514 | ||||
55. | Mróz Jakub | 00 | Na Fali Bytom | 27.24 | 512 | ||||
56. | Chojnowski Tomasz | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.26 | 511 | ||||
57. | Bliźniewski Franciszek | 02 | Trójka Łódź | 27.32 | 508 | ||||
58. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 27.35 | 506 | ||||
59. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 27.48 | 499 | ||||
Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 27.48 | 499 | |||||
61. | Oller Krzysztof | 00 | Kormoran Olsztyn | 27.49 | 498 | ||||
62. | Woźny Wiktor | 01 | Shark Rudna | 27.52 | 497 | ||||
63. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.55 | 495 | ||||
64. | Woźniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 27.62 | 491 | ||||
65. | Mróz Adam | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 27.73 | 485 | ||||
66. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 27.82 | 481 | ||||
Chodulski Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 27.82 | 481 | |||||
68. | Rokita Aleksander | 99 | AZS AGH Kraków | 27.84 | 480 | ||||
69. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 27.94 | 474 | ||||
70. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 28.09 | 467 | ||||
71. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 28.18 | 462 | ||||
72. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 28.21 | 461 | ||||
73. | Jurczak Kacper | 01 | Kormoran Olsztyn | 28.22 | 460 | ||||
74. | Abd El Razek Jakub | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 28.26 | 459 | ||||
75. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 28.31 | 456 | ||||
76. | Musiński Mikołaj | 02 | Orka Iława | 28.39 | 452 | ||||
Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 28.39 | 452 | |||||
78. | Chomiczewski Michał | 02 | AZS UMCS Lublin | 28.52 | 446 | ||||
79. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 28.58 | 443 | ||||
Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 28.58 | 443 | |||||
81. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 28.63 | 441 | ||||
82. | Maruwka Bruno | 03 | Wodnik Rawicz | 28.68 | 439 | ||||
83. | Półtorak Patryk | 02 | Lider Chełm | 28.84 | 431 | ||||
84. | Rząsa Jacek | 03 | Żabianka Gdańsk | 29.03 | 423 | ||||
85. | Mikoś Dawid | 02 | Trójka Łódź | 29.05 | 422 | ||||
86. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 29.15 | 418 | ||||
87. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 29.42 | 406 | ||||
88. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 29.51 | 403 | ||||
89. | Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | 30.17 | 377 | ||||
90. | Ostrowski Krzysztof | 03 | Wodnik Rawicz | 30.37 | 369 | ||||
91. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.41 | 368 | ||||
92. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.47 | 366 | ||||
93. | Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | 30.50 | 365 | ||||
94. | Jonowski Michał | 04 | Orka Iława | 30.73 | 357 | ||||
95. | Majkowski Aleksander | 04 | UKS 307 Warszawa | 30.88 | 351 | ||||
96. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 31.02 | 347 | ||||
97. | Lisik Kacper | 03 | Shark Rudna | 31.13 | 343 | ||||
98. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 31.28 | 338 | ||||
99. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 31.39 | 334 | ||||
100. | Cebula Kamil | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 31.45 | 333 | ||||
101. | Dulniak Ryszard | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 31.55 | 329 | ||||
102. | Słowiński Kamil | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 31.63 | 327 | ||||
103. | Cierpiał Wiktor | 04 | Unia Oświęcim | 31.73 | 324 | ||||
104. | Skowronek Patryk | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 31.99 | 316 | ||||
105. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 32.08 | 313 | ||||
106. | Kordziak Witold | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 32.18 | 310 | ||||
107. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 32.26 | 308 | ||||
108. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 33.42 | 277 | ||||
109. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 34.01 | 263 | ||||
110. | Popanda Szymon | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 34.92 | 243 | ||||
DYSKW. | Rowiński Dominik | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 27/10/2018 - 9:31 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 2:05.99 | 847 | 29.46 | 32.03 | 32.27 | 32.23 | |||
2. | Górecka Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 2:12.17 | 734 | 30.73 | 32.99 | 34.01 | 34.44 | |||
3. | Koluch Julia | 00 | Kapry-Armexim Pruszków | 2:14.30 | 699 | 32.64 | 34.02 | 34.01 | 33.63 | |||
4. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:15.08 | 687 | 32.11 | 33.87 | 34.55 | 34.55 | |||
5. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:20.65 | 609 | 32.49 | 34.60 | 36.68 | 36.88 | |||
6. | Piesko Martyna | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:20.76 | 607 | 32.97 | 35.29 | 37.27 | 35.23 | |||
7. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:21.03 | 604 | 32.60 | 35.76 | 36.74 | 35.93 | |||
8. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:22.03 | 591 | 33.64 | 35.66 | 36.62 | 36.11 | |||
9. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:22.90 | 580 | 32.20 | 35.56 | 37.34 | 37.80 | |||
10. | Wygnał Maja | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:23.58 | 572 | 33.50 | 35.89 | 37.12 | 37.07 | |||
11. | Sczogiel Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:24.26 | 564 | 33.65 | 36.69 | 37.41 | 36.51 | |||
12. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:24.35 | 563 | 34.67 | 36.44 | 37.24 | 36.00 | |||
13. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:24.95 | 556 | 33.85 | 36.91 | 37.60 | 36.59 | |||
14. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:27.08 | 532 | 33.63 | 36.09 | 38.38 | 38.98 | |||
15. | Gąsior Oliwia | 03 | Shark Rudna | 2:27.10 | 532 | 34.08 | 36.95 | 39.02 | 37.05 | |||
16. | Suchecka Katarzyna | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:27.48 | 528 | 34.04 | 38.12 | 38.59 | 36.73 | |||
17. | Molenda Dominika | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:27.51 | 528 | 34.75 | 38.41 | 38.07 | 36.28 | |||
18. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:28.00 | 522 | 34.21 | 37.30 | 38.33 | 38.16 | |||
19. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:29.16 | 510 | 33.92 | 37.36 | 39.24 | 38.64 | |||
20. | Błażejczyk Karolina | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:29.69 | 505 | 35.44 | 37.96 | 38.44 | 37.85 | |||
21. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:29.70 | 505 | 34.80 | 38.01 | 39.08 | 37.81 | |||
22. | Kapcińska Maja | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.10 | 501 | 35.87 | 37.81 | 38.23 | 38.19 | |||
23. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:30.14 | 500 | 34.15 | 37.81 | 39.46 | 38.72 | |||
24. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:30.74 | 494 | 35.24 | 37.93 | 39.27 | 38.30 | |||
25. | Oleszak Maja | 02 | TP Zielona Góra | 2:31.55 | 486 | 35.34 | 38.08 | 39.23 | 38.90 | |||
26. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:33.80 | 465 | 36.23 | 38.32 | 40.10 | 39.15 | |||
27. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 2:33.92 | 464 | 35.98 | 38.47 | 40.00 | 39.47 | |||
28. | Lubińska Oliwia | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:35.14 | 453 | 36.07 | 39.21 | 40.30 | 39.56 | |||
29. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:38.66 | 424 | 36.65 | 39.33 | 41.45 | 41.23 | |||
30. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:40.93 | 406 | 35.99 | 39.87 | 42.41 | 42.66 | |||
31. | Misiorny Julia | 04 | Trójka Łódź | 2:41.92 | 399 | 36.81 | 40.48 | 42.62 | 42.01 | |||
32. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:44.70 | 379 | 38.69 | 41.27 | 42.84 | 41.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 27/10/2018 - 9:44 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 1:54.16 | 792 | 26.47 | 28.54 | 29.23 | 29.92 | |||
2. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 1:58.07 | 716 | 28.51 | 30.49 | 29.51 | 29.56 | |||
3. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:58.83 | 702 | 28.57 | 30.72 | 29.86 | 29.68 | |||
4. | Karolczak Jan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.91 | 700 | 27.99 | 30.56 | 30.96 | 29.40 | |||
5. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 1:58.95 | 700 | 29.14 | 30.25 | 30.13 | 29.43 | |||
6. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.32 | 676 | 29.06 | 30.26 | 30.55 | 30.45 | |||
7. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 2:00.77 | 669 | 28.98 | 31.08 | 31.19 | 29.52 | |||
8. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:03.81 | 621 | 29.42 | 31.27 | 31.68 | 31.44 | |||
9. | Mościcki Jakub | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:04.69 | 607 | 29.31 | 31.11 | 31.62 | 32.65 | |||
10. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:05.62 | 594 | 28.98 | 32.12 | 32.39 | 32.13 | |||
11. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 2:06.00 | 589 | 29.67 | 31.87 | 32.87 | 31.59 | |||
12. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:06.09 | 587 | 29.24 | 32.62 | 32.26 | 31.97 | |||
13. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:06.13 | 587 | 29.30 | 31.89 | 32.42 | 32.52 | |||
Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:06.13 | 587 | 28.92 | 32.02 | 32.55 | 32.64 | ||||
15. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:06.22 | 586 | 29.32 | 32.14 | 32.88 | 31.88 | |||
16. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 2:06.65 | 580 | 29.72 | 32.21 | 32.14 | 32.58 | |||
17. | Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 2:07.01 | 575 | 29.55 | 32.09 | 33.14 | 32.23 | |||
18. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.76 | 565 | 30.05 | 32.58 | 32.93 | 32.20 | |||
19. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.84 | 564 | 28.85 | 32.18 | 33.24 | 33.57 | |||
20. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.16 | 559 | 30.19 | 31.80 | 32.81 | 33.36 | |||
21. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 2:08.55 | 554 | 30.52 | 32.58 | 32.95 | 32.50 | |||
22. | Fajkowski Piotr | 01 | Trójka Łódź | 2:08.67 | 553 | 30.19 | 32.52 | 33.56 | 32.40 | |||
23. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:08.85 | 550 | 30.58 | 32.76 | 33.45 | 32.06 | |||
24. | Walczysko Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:08.90 | 550 | 30.46 | 32.63 | 33.96 | 31.85 | |||
25. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 2:08.96 | 549 | 30.61 | 32.41 | 33.89 | 32.05 | |||
26. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:09.03 | 548 | 30.00 | 32.64 | 34.03 | 32.36 | |||
27. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 2:09.48 | 542 | 29.46 | 32.40 | 33.71 | 33.91 | |||
28. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:09.54 | 542 | 30.51 | 32.97 | 32.94 | 33.12 | |||
29. | Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:10.69 | 528 | 31.39 | 32.96 | 33.67 | 32.67 | |||
30. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:10.77 | 527 | 30.90 | 33.26 | 33.56 | 33.05 | |||
31. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:10.88 | 525 | 30.63 | 33.18 | 33.83 | 33.24 | |||
32. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.48 | 518 | 30.72 | 33.58 | 33.91 | 33.27 | |||
33. | Sobota Jakub | 03 | Na Fali Bytom | 2:12.53 | 506 | 30.28 | 33.30 | 34.81 | 34.14 | |||
34. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.78 | 503 | 31.25 | 33.17 | 34.65 | 33.71 | |||
35. | Opolka Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 2:13.00 | 500 | 31.38 | 33.59 | 34.38 | 33.65 | |||
36. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 2:13.92 | 490 | 32.18 | 33.23 | 34.24 | 34.27 | |||
37. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 2:14.09 | 488 | 31.23 | 34.17 | 34.72 | 33.97 | |||
38. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.13 | 488 | 31.20 | 33.52 | 34.56 | 34.85 | |||
39. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:15.43 | 474 | 31.72 | 34.46 | 35.46 | 33.79 | |||
40. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:15.65 | 472 | 31.33 | 33.85 | 35.43 | 35.04 | |||
41. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 2:16.33 | 465 | 32.96 | 34.54 | 34.97 | 33.86 | |||
42. | Popiołek Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:16.74 | 460 | 32.37 | 34.52 | 35.53 | 34.32 | |||
43. | Rząsa Jacek | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:16.93 | 459 | 32.69 | 34.54 | 34.94 | 34.76 | |||
44. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 2:17.03 | 458 | 30.97 | 33.90 | 36.10 | 36.06 | |||
45. | Alencynowicz Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:17.23 | 456 | 31.18 | 34.22 | 35.42 | 36.41 | |||
46. | Borzymek Hubert | 02 | UKS 307 Warszawa | 2:18.65 | 442 | 32.55 | 35.21 | 35.80 | 35.09 | |||
47. | Miodoński Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:19.21 | 436 | 30.61 | 34.48 | 36.40 | 37.72 | |||
48. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:19.26 | 436 | 33.23 | 35.29 | 36.03 | 34.71 | |||
49. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:19.38 | 435 | 33.52 | 35.77 | 35.43 | 34.66 | |||
50. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 2:25.12 | 385 | 33.26 | 37.08 | 37.93 | 36.85 | |||
51. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:26.01 | 378 | 34.20 | 37.53 | 38.48 | 35.80 | |||
52. | Maruwka Bruno | 03 | Wodnik Rawicz | 2:27.26 | 369 | 35.59 | 37.24 | 38.04 | 36.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 27/10/2018 - 9:59 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 1:00.31 | 822 | 27.11 | 33.20 | |||
2. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 1:03.22 | 714 | 30.30 | 32.92 | |||
3. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:03.26 | 712 | 29.39 | 33.87 | |||
4. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:03.42 | 707 | 29.10 | 34.32 | |||
5. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:03.71 | 697 | 30.09 | 33.62 | |||
6. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 1:04.37 | 676 | 28.16 | 36.21 | |||
7. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:04.51 | 672 | 29.48 | 35.03 | |||
8. | Samuła Wiktoria | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:05.23 | 650 | 31.84 | 33.39 | |||
9. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:05.25 | 649 | 30.16 | 35.09 | |||
10. | Osiniak Ewa | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:05.55 | 640 | 30.55 | 35.00 | |||
11. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.14 | 623 | 30.55 | 35.59 | |||
12. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:06.75 | 606 | 30.64 | 36.11 | |||
13. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:06.90 | 602 | 31.35 | 35.55 | |||
14. | Lewandowska Natalia | 01 | Unia Oświęcim | 1:07.01 | 599 | 31.32 | 35.69 | |||
15. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:07.30 | 592 | 31.32 | 35.98 | |||
16. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 1:07.40 | 589 | 30.23 | 37.17 | |||
17. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 1:07.73 | 580 | 30.75 | 36.98 | |||
Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.73 | 580 | 31.36 | 36.37 | ||||
19. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.98 | 574 | 31.93 | 36.05 | |||
20. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:08.08 | 571 | 32.92 | 35.16 | |||
21. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.31 | 566 | 31.10 | 37.21 | |||
22. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 1:08.34 | 565 | 30.44 | 37.90 | |||
23. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 1:08.35 | 565 | 31.63 | 36.72 | |||
24. | Pisarczyk Amelia | 98 | AZS AGH Kraków | 1:08.55 | 560 | 31.56 | 36.99 | |||
25. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:08.83 | 553 | 31.95 | 36.88 | |||
26. | Rosińska Karolina | 02 | Orka Gridziądz | 1:08.86 | 552 | 31.19 | 37.67 | |||
27. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 1:08.95 | 550 | 30.78 | 38.17 | |||
28. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:09.95 | 527 | 33.43 | 36.52 | |||
Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:09.95 | 527 | 33.55 | 36.40 | ||||
30. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:10.16 | 522 | 32.98 | 37.18 | |||
31. | Zientarska Karolina | 02 | IKS Konstancin | 1:10.30 | 519 | 33.17 | 37.13 | |||
32. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:10.37 | 517 | 32.77 | 37.60 | |||
33. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:10.79 | 508 | 32.23 | 38.56 | |||
34. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 1:10.84 | 507 | 31.19 | 39.65 | |||
35. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 1:11.10 | 502 | 32.67 | 38.43 | |||
36. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 1:11.20 | 499 | 32.94 | 38.26 | |||
37. | Skarwecka Wiktoria | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.28 | 498 | 33.95 | 37.33 | |||
38. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.45 | 494 | 32.95 | 38.50 | |||
39. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:11.84 | 486 | 32.22 | 39.62 | |||
40. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:11.97 | 484 | 32.61 | 39.36 | |||
41. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:12.08 | 481 | 33.66 | 38.42 | |||
42. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:12.11 | 481 | 34.31 | 37.80 | |||
43. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.18 | 479 | 32.68 | 39.50 | |||
44. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:12.33 | 476 | 33.90 | 38.43 | |||
45. | Biegańska Weronika | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.43 | 474 | 33.17 | 39.26 | |||
46. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:12.58 | 471 | 32.91 | 39.67 | |||
47. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:12.79 | 467 | 34.84 | 37.95 | |||
48. | Zięba Natalia | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:13.02 | 463 | 34.90 | 38.12 | |||
49. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:13.22 | 459 | 34.77 | 38.45 | |||
50. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:13.23 | 459 | 31.24 | 41.99 | |||
51. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 1:13.73 | 450 | 34.47 | 39.26 | |||
Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:13.73 | 450 | 34.38 | 39.35 | ||||
53. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:13.81 | 448 | 34.27 | 39.54 | |||
54. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:15.95 | 411 | 35.59 | 40.36 | |||
55. | Nagraba Oliwia | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:16.10 | 409 | 33.87 | 42.23 | |||
56. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:16.17 | 408 | 34.86 | 41.31 | |||
57. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 1:16.63 | 401 | 35.77 | 40.86 | |||
58. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:17.84 | 382 | 37.56 | 40.28 | |||
59. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:18.42 | 374 | 35.52 | 42.90 | |||
60. | Jarosz Kinga | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:20.86 | 341 | 37.77 | 43.09 | |||
61. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:21.39 | 334 | 37.71 | 43.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 27/10/2018 - 10:08 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Politechniki Łódzkiej | 54.52 | 785 | 25.15 | 29.37 | ||||
2. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 55.54 | 742 | 25.52 | 30.02 | ||||
3. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 56.10 | 720 | 25.75 | 30.35 | ||||
4. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 56.16 | 718 | 25.73 | 30.43 | ||||
5. | Bałabuch Krystian | 95 | BOSiR Brzesko | 56.60 | 701 | 26.12 | 30.48 | ||||
6. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 56.78 | 695 | 26.44 | 30.34 | ||||
7. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 57.20 | 680 | 25.59 | 31.61 | ||||
8. | Orlicz Filip | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 57.24 | 678 | 25.92 | 31.32 | ||||
9. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 57.57 | 666 | 26.63 | 30.94 | ||||
10. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 57.89 | 655 | 27.08 | 30.81 | ||||
11. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 58.00 | 652 | 27.26 | 30.74 | ||||
12. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 58.04 | 650 | 26.47 | 31.57 | ||||
13. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 58.09 | 649 | 26.66 | 31.43 | ||||
14. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 58.19 | 645 | 27.21 | 30.98 | ||||
15. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 58.30 | 642 | 26.85 | 31.45 | ||||
16. | Komorowski Jan | 01 | Trójka Łódź | 58.52 | 635 | 27.86 | 30.66 | ||||
17. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 58.61 | 632 | 28.33 | 30.28 | ||||
18. | Gąstał Jan | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.16 | 614 | 26.98 | 32.18 | ||||
19. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.25 | 611 | 26.38 | 32.87 | ||||
20. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 59.75 | 596 | 27.02 | 32.73 | ||||
21. | Borkowski Kacper | 00 | AZS UMCS Lublin | 59.81 | 594 | 27.36 | 32.45 | ||||
22. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 1:00.08 | 586 | 28.27 | 31.81 | ||||
23. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:00.14 | 585 | 27.59 | 32.55 | ||||
24. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:00.37 | 578 | ||||||
25. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:00.49 | 574 | 28.45 | 32.04 | ||||
26. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:00.55 | 573 | 27.50 | 33.05 | ||||
27. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:00.58 | 572 | 28.76 | 31.82 | ||||
28. | Drozd Tymoteusz | 99 | AZS AWF Warszawa | 1:00.81 | 565 | 28.15 | 32.66 | ||||
29. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:00.95 | 562 | 28.91 | 32.04 | ||||
30. | Sordyl Mateusz | 99 | AZS AWF Katowice | 1:01.05 | 559 | 27.89 | 33.16 | ||||
31. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:01.13 | 557 | 27.85 | 33.28 | ||||
32. | Nowotny Dawid | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.23 | 554 | 28.28 | 32.95 | ||||
33. | Nowak Patryk | 95 | AZS AWF Katowice | 1:01.28 | 553 | 28.70 | 32.58 | ||||
34. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 1:01.32 | 551 | 28.66 | 32.66 | ||||
35. | Mitrus Paweł | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.43 | 548 | 28.32 | 33.11 | ||||
36. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 1:01.66 | 542 | 27.23 | 34.43 | ||||
37. | Sobieszuk Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 1:01.72 | 541 | 27.86 | 33.86 | ||||
38. | Sagan Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 1:01.73 | 541 | 28.44 | 33.29 | ||||
39. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 1:01.90 | 536 | 29.02 | 32.88 | ||||
40. | Grabek Oskar | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:02.28 | 526 | 29.61 | 32.67 | ||||
41. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 1:02.48 | 521 | 29.85 | 32.63 | ||||
42. | Trzcionka Maciej | 03 | Na Fali Bytom | 1:02.55 | 520 | ||||||
43. | Volodin Hryhorii | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:02.92 | 510 | 30.01 | 32.91 | ||||
44. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:03.01 | 508 | ||||||
45. | Bidowaniec Kacper | 03 | Wodnik Rawicz | 1:03.08 | 507 | ||||||
46. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.17 | 504 | 28.67 | 34.50 | ||||
47. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:03.22 | 503 | 30.02 | 33.20 | ||||
48. | Borsuk Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 1:03.52 | 496 | ||||||
49. | Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:03.57 | 495 | 28.96 | 34.61 | ||||
50. | Malarz Marcin | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.86 | 488 | 29.59 | 34.27 | ||||
51. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:04.20 | 480 | 30.73 | 33.47 | ||||
52. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:04.22 | 480 | ||||||
53. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:04.30 | 478 | ||||||
54. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.32 | 478 | 30.29 | 34.03 | ||||
55. | Jurczak Kacper | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:04.38 | 476 | 30.34 | 34.04 | ||||
56. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.55 | 473 | 29.76 | 34.79 | ||||
57. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 1:04.56 | 472 | 30.37 | 34.19 | ||||
58. | Rozmysłowski Eryk | 02 | GOS Raszyn | 1:04.66 | 470 | 29.53 | 35.13 | ||||
59. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:04.73 | 469 | 29.63 | 35.10 | ||||
60. | Szynawa Oskar | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.85 | 466 | ||||||
61. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.17 | 459 | 29.97 | 35.20 | ||||
62. | Mróz Jakub | 00 | Na Fali Bytom | 1:05.31 | 456 | 30.10 | 35.21 | ||||
63. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.41 | 454 | 29.90 | 35.51 | ||||
64. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:06.42 | 434 | 31.81 | 34.61 | ||||
65. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:06.65 | 429 | 30.51 | 36.14 | ||||
66. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 1:07.90 | 406 | 31.92 | 35.98 | ||||
67. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:07.93 | 405 | 31.80 | 36.13 | ||||
68. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 1:08.08 | 403 | 33.50 | 34.58 | ||||
69. | Smolorz Dawid | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:08.20 | 401 | 32.70 | 35.50 | ||||
70. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 1:09.08 | 386 | 32.58 | 36.50 | ||||
71. | Jonowski Michał | 04 | Orka Iława | 1:09.71 | 375 | 31.91 | 37.80 | ||||
72. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:11.62 | 346 | 33.42 | 38.20 | ||||
73. | Snoch Michał | 03 | Na Fali Bytom | 1:11.93 | 341 | 34.21 | 37.72 | ||||
74. | Krystyniak Mateusz | 00 | SMS Victoria Racibórz | 1:13.77 | 317 | 28.96 | 44.81 | ||||
75. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 1:14.51 | 307 | 35.58 | 38.93 | ||||
Dulniak Ryszard | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:14.51 | 307 | 34.16 | 40.35 | |||||
77. | Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | 1:14.84 | 303 | 34.37 | 40.47 | ||||
78. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 1:15.57 | 294 | 35.30 | 40.27 | ||||
79. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:16.01 | 289 | 34.15 | 41.86 | ||||
DYSKW. | Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:15) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 27/10/2018 - 10:18 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 8:41.28 | 777 |
100m: 200m: | 1:01.44 2:06.01 | 1:01.44 1:04.57 | 300m: 400m: | 3:11.34 4:16.72 | 1:05.33 1:05.38 | 500m: 600m: | 5:22.99 6:29.15 | 1:06.27 1:06.16 | 700m: 800m: | 7:35.51 8:41.28 | 1:06.36 1:05.77 |
2. | Jaszczuk Ewa | 02 | Kormoran Olsztyn | 8:52.46 | 729 |
100m: 200m: | 1:04.08 2:10.32 | 1:04.08 1:06.24 | 300m: 400m: | 3:17.31 4:24.50 | 1:06.99 1:07.19 | 500m: 600m: | 5:32.01 6:39.40 | 1:07.51 1:07.39 | 700m: 800m: | 7:46.44 8:52.46 | 1:07.04 1:06.02 |
3. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 9:04.55 | 682 |
100m: 200m: | 1:04.17 2:11.99 | 1:04.17 1:07.82 | 300m: 400m: | 3:19.81 4:28.03 | 1:07.82 1:08.22 | 500m: 600m: | 5:36.69 6:46.19 | 1:08.66 1:09.50 | 700m: 800m: | 7:56.24 9:04.55 | 1:10.05 1:08.31 |
4. | Wardzińska Martyna | 98 | AZS AWF Warszawa | 9:05.54 | 678 |
100m: 200m: | 1:04.56 2:13.51 | 1:04.56 1:08.95 | 300m: 400m: | 3:23.11 4:32.34 | 1:09.60 1:09.23 | 500m: 600m: | 5:40.96 6:49.61 | 1:08.62 1:08.65 | 700m: 800m: | 7:58.60 9:05.54 | 1:08.99 1:06.94 |
5. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 9:11.67 | 655 |
100m: 200m: | 1:05.48 2:14.66 | 1:05.48 1:09.18 | 300m: 400m: | 3:23.99 4:33.93 | 1:09.33 1:09.94 | 500m: 600m: | 5:43.12 6:52.72 | 1:09.19 1:09.60 | 700m: 800m: | 8:02.42 9:11.67 | 1:09.70 1:09.25 |
6. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 9:17.27 | 636 |
100m: 200m: | 1:05.94 2:16.17 | 1:05.94 1:10.23 | 300m: 400m: | 3:26.71 4:37.04 | 1:10.54 1:10.33 | 500m: 600m: | 5:47.60 6:58.12 | 1:10.56 1:10.52 | 700m: 800m: | 8:08.70 9:17.27 | 1:10.58 1:08.57 |
7. | Łysakowska Julia | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:18.94 | 630 |
100m: 200m: | 1:06.48 2:16.40 | 1:06.48 1:09.92 | 300m: 400m: | 3:26.57 4:36.52 | 1:10.17 1:09.95 | 500m: 600m: | 5:47.52 6:58.51 | 1:11.00 1:10.99 | 700m: 800m: | 8:08.94 9:18.94 | 1:10.43 1:10.00 |
8. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 9:19.30 | 629 |
100m: 200m: | 1:08.27 2:19.67 | 1:08.27 1:11.40 | 300m: 400m: | 3:31.49 4:43.06 | 1:11.82 1:11.57 | 500m: 600m: | 5:53.71 7:03.77 | 1:10.65 1:10.06 | 700m: 800m: | 8:12.18 9:19.30 | 1:08.41 1:07.12 |
9. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 9:19.35 | 629 |
100m: 200m: | 1:07.19 2:18.16 | 1:07.19 1:10.97 | 300m: 400m: | 3:28.81 4:38.93 | 1:10.65 1:10.12 | 500m: 600m: | 5:49.48 6:59.18 | 1:10.55 1:09.70 | 700m: 800m: | 8:09.53 9:19.35 | 1:10.35 1:09.82 |
10. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 9:25.15 | 610 |
100m: 200m: | 1:08.97 2:20.47 | 1:08.97 1:11.50 | 300m: 400m: | 3:32.07 4:43.11 | 1:11.60 1:11.04 | 500m: 600m: | 5:54.85 7:05.82 | 1:11.74 1:10.97 | 700m: 800m: | 8:16.26 9:25.15 | 1:10.44 1:08.89 |
11. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 9:26.76 | 604 |
100m: 200m: | 1:06.74 2:17.82 | 1:06.74 1:11.08 | 300m: 400m: | 3:29.22 4:40.78 | 1:11.40 1:11.56 | 500m: 600m: | 5:52.29 7:05.03 | 1:11.51 1:12.74 | 700m: 800m: | 8:17.87 9:26.76 | 1:12.84 1:08.89 |
12. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 9:28.78 | 598 |
100m: 200m: | 1:08.75 2:20.87 | 1:08.75 1:12.12 | 300m: 400m: | 3:33.08 4:44.98 | 1:12.21 1:11.90 | 500m: 600m: | 5:56.36 7:07.34 | 1:11.38 1:10.98 | 700m: 800m: | 8:18.72 9:28.78 | 1:11.38 1:10.06 |
13. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 9:32.81 | 586 |
100m: 200m: | 1:06.75 2:18.17 | 1:06.75 1:11.42 | 300m: 400m: | 3:30.06 4:42.67 | 1:11.89 1:12.61 | 500m: 600m: | 5:55.17 7:07.99 | 1:12.50 1:12.82 | 700m: 800m: | 8:20.88 9:32.81 | 1:12.89 1:11.93 |
14. | Maciejewska Beata | 03 | UKS SP-149 Łódź | 9:33.72 | 583 |
100m: 200m: | 1:09.85 2:22.20 | 1:09.85 1:12.35 | 300m: 400m: | 3:34.64 4:47.39 | 1:12.44 1:12.75 | 500m: 600m: | 6:00.03 7:11.64 | 1:12.64 1:11.61 | 700m: 800m: | 8:23.23 9:33.72 | 1:11.59 1:10.49 |
15. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 9:38.14 | 569 |
100m: 200m: | 1:07.42 2:19.12 | 1:07.42 1:11.70 | 300m: 400m: | 3:31.89 4:45.28 | 1:12.77 1:13.39 | 500m: 600m: | 5:59.36 7:13.49 | 1:14.08 1:14.13 | 700m: 800m: | 8:26.45 9:38.14 | 1:12.96 1:11.69 |
16. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 9:38.69 | 568 |
100m: 200m: | 1:08.47 2:21.09 | 1:08.47 1:12.62 | 300m: 400m: | 3:34.25 4:47.88 | 1:13.16 1:13.63 | 500m: 600m: | 6:01.45 7:14.88 | 1:13.57 1:13.43 | 700m: 800m: | 8:28.69 9:38.69 | 1:13.81 1:10.00 |
17. | Gąsior Oliwia | 03 | Shark Rudna | 9:41.00 | 561 |
100m: 200m: | 1:11.50 2:24.59 | 1:11.50 1:13.09 | 300m: 400m: | 3:38.51 4:52.47 | 1:13.92 1:13.96 | 500m: 600m: | 6:05.57 7:18.81 | 1:13.10 1:13.24 | 700m: 800m: | 8:31.29 9:41.00 | 1:12.48 1:09.71 |
18. | Bednarek Aleksandra | 98 | UKS SP-149 Łódź | 9:41.10 | 561 |
100m: 200m: | 1:07.68 2:18.55 | 1:07.68 1:10.87 | 300m: 400m: | 3:31.41 4:44.68 | 1:12.86 1:13.27 | 500m: 600m: | 5:58.71 7:13.65 | 1:14.03 1:14.94 | 700m: 800m: | 8:28.83 9:41.10 | 1:15.18 1:12.27 |
19. | Fuks Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 9:41.76 | 559 |
100m: 200m: | 1:09.07 2:21.44 | 1:09.07 1:12.37 | 300m: 400m: | 3:34.41 4:48.23 | 1:12.97 1:13.82 | 500m: 600m: | 6:01.38 7:14.98 | 1:13.15 1:13.60 | 700m: 800m: | 8:28.79 9:41.76 | 1:13.81 1:12.97 |
20. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 9:43.37 | 554 |
100m: 200m: | 1:07.56 2:20.19 | 1:07.56 1:12.63 | 300m: 400m: | 3:33.30 4:46.47 | 1:13.11 1:13.17 | 500m: 600m: | 6:00.81 7:15.69 | 1:14.34 1:14.88 | 700m: 800m: | 8:30.74 9:43.37 | 1:15.05 1:12.63 |
21. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 9:45.94 | 547 |
100m: 200m: | 1:09.26 2:21.97 | 1:09.26 1:12.71 | 300m: 400m: | 3:35.23 4:49.01 | 1:13.26 1:13.78 | 500m: 600m: | 6:03.62 7:17.89 | 1:14.61 1:14.27 | 700m: 800m: | 8:33.41 9:45.94 | 1:15.52 1:12.53 |
22. | Krawczyk Nikola | 03 | Unia Oświęcim | 9:59.92 | 510 |
100m: 200m: | 1:09.44 2:24.68 | 1:09.44 1:15.24 | 300m: 400m: | 3:41.02 4:57.17 | 1:16.34 1:16.15 | 500m: 600m: | 6:13.50 7:30.23 | 1:16.33 1:16.73 | 700m: 800m: | 8:46.99 9:59.92 | 1:16.76 1:12.93 |
23. | Witek Oliwia | 04 | UKS SP-149 Łódź | 10:05.12 | 497 |
100m: 200m: | 1:11.86 2:28.28 | 1:11.86 1:16.42 | 300m: 400m: | 3:44.32 5:01.10 | 1:16.04 1:16.78 | 500m: 600m: | 6:18.40 7:34.85 | 1:17.30 1:16.45 | 700m: 800m: | 8:51.07 10:05.12 | 1:16.22 1:14.05 |
24. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 10:09.00 | 487 |
100m: 200m: | 1:09.94 2:25.43 | 1:09.94 1:15.49 | 300m: 400m: | 3:41.80 4:58.55 | 1:16.37 1:16.75 | 500m: 600m: | 6:16.44 7:34.70 | 1:17.89 1:18.26 | 700m: 800m: | 8:52.50 10:09.00 | 1:17.80 1:16.50 |
NIE UK. | Topp Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 27/10/2018 - 10:49 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:00.27 | 774 | 29.17 | 31.17 | 30.10 | 29.83 | |||
2. | Żukowska Paula | 93 | AZS AWF Katowice | 2:02.62 | 730 | 30.08 | 31.54 | 30.99 | 30.01 | |||
3. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:02.73 | 728 | 29.29 | 31.25 | 31.46 | 30.73 | |||
4. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:02.81 | 727 | 29.83 | 31.17 | 31.20 | 30.61 | |||
5. | Klonowska Julia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.36 | 717 | 29.59 | 31.54 | 30.62 | 31.61 | |||
6. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 2:03.96 | 706 | 29.56 | 31.63 | 31.49 | 31.28 | |||
7. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:04.52 | 697 | 29.07 | 31.87 | 32.19 | 31.39 | |||
8. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:04.71 | 694 | 29.63 | 31.82 | 32.10 | 31.16 | |||
9. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.01 | 689 | 28.78 | 31.32 | 32.34 | 32.57 | |||
10. | Osiniak Ewa | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:05.17 | 686 | 29.86 | 32.17 | 31.91 | 31.23 | |||
11. | Kołodziej Katarzyna | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:05.27 | 685 | 29.23 | 32.15 | 32.20 | 31.69 | |||
12. | Bart Patrycja | 97 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:08.11 | 640 | 29.96 | 32.85 | 33.43 | 31.87 | |||
Bujak Klara | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.11 | 640 | 30.55 | 33.27 | 31.95 | 32.34 | ||||
14. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.31 | 637 | 29.99 | 32.53 | 32.91 | 32.88 | |||
15. | Lewandowska Natalia | 01 | Unia Oświęcim | 2:08.33 | 637 | 29.89 | 32.30 | 33.33 | 32.81 | |||
16. | Jaszczuk Ewa | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:08.62 | 632 | 30.51 | 32.51 | 32.95 | 32.65 | |||
17. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:09.15 | 625 | 30.28 | 32.55 | 33.26 | 33.06 | |||
18. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:09.17 | 624 | 30.13 | 32.95 | 33.61 | 32.48 | |||
19. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 2:09.34 | 622 | 30.51 | 32.78 | 33.14 | 32.91 | |||
20. | Pisarek Justyna | 00 | Unia Oświęcim | 2:09.35 | 622 | 29.98 | 32.75 | 33.55 | 33.07 | |||
21. | Bocian Roksana | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 2:10.25 | 609 | 30.73 | 33.28 | 33.67 | 32.57 | |||
22. | Piepiórka Martyna | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:10.45 | 606 | 30.38 | 32.96 | 33.85 | 33.26 | |||
23. | Łysakowska Julia | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:10.75 | 602 | 30.49 | 33.04 | 33.63 | 33.59 | |||
24. | Dąbrowska Tatiana | 02 | UKS 190 Łódź | 2:10.82 | 601 | 30.62 | 33.13 | 34.02 | 33.05 | |||
25. | Kusion Weronika | 02 | Unia Oświęcim | 2:11.00 | 599 | 30.73 | 33.52 | 34.26 | 32.49 | |||
26. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:11.46 | 592 | 30.59 | 34.54 | 34.55 | 31.78 | |||
27. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:11.56 | 591 | 31.42 | 33.31 | 33.80 | 33.03 | |||
28. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:11.72 | 589 | 30.06 | 32.61 | 33.84 | 35.21 | |||
Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:11.72 | 589 | 31.15 | 33.76 | 33.96 | 32.85 | ||||
30. | Kuziów Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.90 | 586 | 30.72 | 33.20 | 33.78 | 34.20 | |||
31. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.10 | 584 | 30.48 | 33.89 | 34.21 | 33.52 | |||
32. | Szkurat Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 2:12.28 | 581 | 30.47 | 33.18 | 34.39 | 34.24 | |||
33. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:12.35 | 580 | 30.76 | 32.89 | 34.36 | 34.34 | |||
34. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 2:12.51 | 578 | 30.57 | 33.00 | 34.47 | 34.47 | |||
35. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 2:12.64 | 577 | 30.62 | 34.03 | 34.32 | 33.67 | |||
36. | Iżycka Marta | 00 | AZS AGH Kraków | 2:12.89 | 573 | 31.25 | 33.56 | 34.39 | 33.69 | |||
37. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:12.91 | 573 | 31.00 | 33.69 | 34.66 | 33.56 | |||
38. | Fuks Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:13.04 | 571 | 30.81 | 33.94 | 34.58 | 33.71 | |||
39. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 2:13.08 | 571 | 31.06 | 34.51 | 34.30 | 33.21 | |||
40. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 2:13.20 | 569 | 30.64 | 33.86 | 34.98 | 33.72 | |||
41. | Sczogiel Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:14.72 | 550 | 31.16 | 34.59 | 34.66 | 34.31 | |||
42. | Piejko Dorota | 03 | CSTiR Strzyżów | 2:15.15 | 545 | 32.21 | 34.46 | 34.55 | 33.93 | |||
43. | Suchecka Katarzyna | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:15.69 | 539 | 30.77 | 34.56 | 35.57 | 34.79 | |||
44. | Żak Amelia | 04 | Unia Oświęcim | 2:15.93 | 536 | 31.27 | 34.46 | 35.36 | 34.84 | |||
45. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.15 | 533 | 30.85 | 34.75 | 35.86 | 34.69 | |||
46. | Zarembik Katarzyna | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:16.17 | 533 | 31.13 | 34.24 | 35.67 | 35.13 | |||
47. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 2:16.36 | 531 | 32.10 | 34.85 | 34.95 | 34.46 | |||
48. | Molenda Dominika | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:16.53 | 529 | 31.38 | 35.21 | 35.22 | 34.72 | |||
49. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:16.54 | 529 | 31.94 | 34.15 | 35.52 | 34.93 | |||
50. | Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:16.75 | 526 | 31.54 | 35.32 | 35.38 | 34.51 | |||
51. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 2:17.04 | 523 | 32.32 | 35.41 | 35.61 | 33.70 | |||
52. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:17.16 | 521 | 31.79 | 35.40 | 35.19 | 34.78 | |||
53. | Topp Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:17.24 | 520 | 31.03 | 34.36 | 36.22 | 35.63 | |||
54. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.28 | 520 | 32.21 | 34.97 | 35.31 | 34.79 | |||
55. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:17.73 | 515 | 31.89 | 35.06 | 36.16 | 34.62 | |||
56. | Zbrojewska Zofia | 03 | Trójka Łódź | 2:17.79 | 514 | 31.73 | 34.83 | 35.34 | 35.89 | |||
57. | Wąsik Julia | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.98 | 512 | 32.64 | 35.73 | 36.17 | 33.44 | |||
58. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:18.31 | 508 | 32.22 | 35.25 | 36.14 | 34.70 | |||
59. | Nagraba Oliwia | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:18.32 | 508 | 31.45 | 36.16 | 35.27 | 35.44 | |||
60. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:18.62 | 505 | 32.06 | 35.55 | 36.17 | 34.84 | |||
61. | Kowalska Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 2:20.05 | 490 | 32.61 | 35.49 | 36.12 | 35.83 | |||
62. | Florkiewicz Liwia | 03 | Gryf Dębica | 2:20.14 | 489 | 32.16 | 36.00 | 36.54 | 35.44 | |||
63. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 2:20.16 | 489 | 32.28 | 35.77 | 36.66 | 35.45 | |||
64. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 2:20.69 | 483 | 32.39 | 36.36 | 36.65 | 35.29 | |||
65. | Kumor Aleksandra | 03 | Unia Oświęcim | 2:21.05 | 479 | 33.12 | 35.74 | 36.61 | 35.58 | |||
66. | Paulíny Zuzana | 04 | Delfin Cieszyn | 2:21.36 | 476 | 32.76 | 36.04 | 35.79 | 36.77 | |||
67. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 2:22.16 | 468 | 31.91 | 36.15 | 37.42 | 36.68 | |||
68. | Nowak Jagoda | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:23.45 | 456 | 32.59 | 36.50 | 37.40 | 36.96 | |||
69. | Hrapkowicz Klaudia | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.98 | 451 | 33.09 | 36.65 | 37.66 | 36.58 | |||
70. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:25.84 | 434 | 33.68 | 36.31 | 38.05 | 37.80 | |||
71. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 2:27.76 | 417 | 34.34 | 37.30 | 38.31 | 37.81 | |||
72. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:27.90 | 416 | 33.34 | 37.36 | 39.68 | 37.52 | |||
73. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:29.91 | 399 | 34.38 | 39.55 | 38.90 | 37.08 | |||
74. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:36.48 | 351 | 34.89 | 38.70 | 41.15 | 41.74 | |||
75. | Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:36.64 | 350 | 34.38 | 39.24 | 42.00 | 41.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 27/10/2018 - 11:05 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:46.97 | 801 | 25.37 | 27.44 | 26.92 | 27.24 | |||
2. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 1:49.51 | 747 | 25.74 | 27.76 | 28.16 | 27.85 | |||
3. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:50.08 | 735 | 25.45 | 27.93 | 27.99 | 28.71 | |||
4. | Wojdak Wojciech | 96 | BOSiR Brzesko | 1:50.10 | 735 | 25.83 | 27.69 | 28.23 | 28.35 | |||
5. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 1:50.21 | 732 | 25.99 | 28.30 | 28.49 | 27.43 | |||
6. | Orlicz Filip | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:50.34 | 730 | 26.12 | 28.32 | 27.55 | 28.35 | |||
7. | Klich Kacper | 94 | AZS UMCS Lublin | 1:51.43 | 709 | 26.23 | 28.31 | 28.54 | 28.35 | |||
8. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:51.48 | 708 | 26.38 | 28.74 | 28.76 | 27.60 | |||
9. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 1:51.95 | 699 | 25.59 | 28.33 | 28.55 | 29.48 | |||
10. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:52.15 | 695 | 26.20 | 28.17 | 28.54 | 29.24 | |||
11. | Komorowski Jan | 01 | Trójka Łódź | 1:52.24 | 693 | 26.84 | 29.03 | 28.88 | 27.49 | |||
12. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:52.62 | 686 | 26.09 | 28.46 | 29.02 | 29.05 | |||
13. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 1:53.07 | 678 | 26.86 | 28.76 | 29.00 | 28.45 | |||
14. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:53.24 | 675 | 26.29 | 28.81 | 29.31 | 28.83 | |||
15. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:53.41 | 672 | 25.22 | 28.65 | 30.03 | 29.51 | |||
16. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:53.62 | 668 | 26.86 | 29.22 | 29.08 | 28.46 | |||
17. | Jura Maciej | 96 | AZS AWF Warszawa | 1:53.87 | 664 | 26.40 | 28.79 | 29.85 | 28.83 | |||
18. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:53.88 | 664 | 26.92 | 28.98 | 29.45 | 28.53 | |||
19. | Gąstał Jan | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:54.00 | 662 | 26.16 | 29.11 | 29.85 | 28.88 | |||
20. | Jemielita Oskar | 01 | Orka Ciechanów | 1:54.07 | 661 | 26.54 | 28.78 | 29.41 | 29.34 | |||
21. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 1:54.13 | 660 | 26.89 | 28.90 | 29.46 | 28.88 | |||
22. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 1:54.15 | 659 | 25.64 | 29.01 | 30.52 | 28.98 | |||
23. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 1:54.40 | 655 | 26.45 | 29.00 | 29.32 | 29.63 | |||
24. | Krzywnicki Adrian | 01 | Orka Ciechanów | 1:54.46 | 654 | 26.22 | 28.86 | 29.66 | 29.72 | |||
25. | Butkiewicz Władysław | 00 | AZS AWF Katowice | 1:54.52 | 653 | 26.76 | 29.14 | 29.81 | 28.81 | |||
26. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 1:54.71 | 650 | 27.30 | 28.95 | 29.46 | 29.00 | |||
27. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 1:54.74 | 649 | 26.41 | 28.59 | 29.66 | 30.08 | |||
28. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.96 | 645 | 26.63 | 29.18 | 29.90 | 29.25 | |||
29. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 1:55.06 | 644 | 26.90 | 29.32 | 29.28 | 29.56 | |||
30. | Urbański Michał | 01 | Delfin Gdynia | 1:55.20 | 641 | 27.55 | 29.21 | 29.41 | 29.03 | |||
31. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 1:55.25 | 640 | 27.06 | 29.27 | 29.93 | 28.99 | |||
32. | Cieśla Oskar | 01 | AZS AWF Katowice | 1:55.42 | 638 | 27.64 | 29.69 | 29.67 | 28.42 | |||
33. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:55.54 | 636 | 26.90 | 29.78 | 29.98 | 28.88 | |||
34. | Mościcki Jakub | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:55.57 | 635 | 26.48 | 28.95 | 30.06 | 30.08 | |||
35. | Chodulski Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 1:55.59 | 635 | 27.61 | 29.49 | 29.80 | 28.69 | |||
36. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:55.62 | 634 | 27.10 | 29.37 | 29.75 | 29.40 | |||
37. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 1:55.73 | 633 | 27.12 | 29.89 | 29.92 | 28.80 | |||
38. | Stec Kacper | 99 | AZS AWF Katowice | 1:55.75 | 632 | 26.94 | 29.27 | 29.91 | 29.63 | |||
39. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 1:56.00 | 628 | 27.33 | 29.38 | 29.80 | 29.49 | |||
40. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:56.21 | 625 | 26.96 | 29.71 | 30.33 | 29.21 | |||
41. | Bruzdewicz Hubert | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:56.32 | 623 | 27.27 | 29.59 | 30.31 | 29.15 | |||
42. | Barusiński Kordian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:56.39 | 622 | 27.69 | 29.35 | 29.59 | 29.76 | |||
43. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 1:56.43 | 621 | 25.84 | 29.04 | 30.93 | 30.62 | |||
44. | Oller Krzysztof | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:56.89 | 614 | 27.58 | 30.11 | 30.20 | 29.00 | |||
45. | Rozmysłowski Eryk | 02 | GOS Raszyn | 1:56.99 | 612 | 27.22 | 30.10 | 30.41 | 29.26 | |||
46. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:57.22 | 609 | 26.66 | 28.94 | 30.67 | 30.95 | |||
47. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 1:57.24 | 608 | 26.56 | 28.63 | 30.18 | 31.87 | |||
48. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 1:57.26 | 608 | 27.09 | 29.74 | 31.47 | 28.96 | |||
49. | Więzik Jan | 03 | Unia Oświęcim | 1:57.35 | 607 | 27.20 | 29.83 | 30.56 | 29.76 | |||
50. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:57.44 | 605 | 27.98 | 29.60 | 30.25 | 29.61 | |||
51. | Jurczak Kacper | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:57.69 | 601 | 28.28 | 29.53 | 29.70 | 30.18 | |||
52. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:57.83 | 599 | 27.68 | 29.90 | 30.69 | 29.56 | |||
53. | Danikiewicz Dawid | 03 | Unia Oświęcim | 1:57.94 | 598 | 27.61 | 29.82 | 31.26 | 29.25 | |||
54. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.01 | 597 | 27.32 | 29.63 | 30.63 | 30.43 | |||
55. | Walczysko Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:58.10 | 595 | 27.50 | 30.21 | 30.20 | 30.19 | |||
56. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:58.15 | 594 | 26.94 | 30.28 | 31.05 | 29.88 | |||
57. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 1:58.17 | 594 | 26.85 | 29.81 | 30.95 | 30.56 | |||
58. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:58.30 | 592 | 27.07 | 29.88 | 30.89 | 30.46 | |||
59. | Chałat Stanisław | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:58.33 | 592 | 27.71 | 30.01 | 30.42 | 30.19 | |||
60. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:58.43 | 590 | 26.75 | 30.62 | 31.00 | 30.06 | |||
61. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 1:58.53 | 589 | 27.49 | 29.81 | 30.43 | 30.80 | |||
62. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:58.64 | 587 | 26.89 | 30.77 | 30.68 | 30.30 | |||
63. | Mayerberg Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 1:58.75 | 585 | 27.74 | 30.04 | 30.71 | 30.26 | |||
64. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:58.80 | 585 | 28.14 | 30.31 | 30.13 | 30.22 | |||
65. | Wodyński Bartosz | 02 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:58.92 | 583 | 27.84 | 30.01 | 30.57 | 30.50 | |||
66. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:58.98 | 582 | 26.99 | 30.08 | 30.73 | 31.18 | |||
67. | Rytter Igor | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:59.05 | 581 | 27.62 | 30.14 | 30.85 | 30.44 | |||
68. | Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 1:59.07 | 581 | 27.18 | 30.33 | 31.04 | 30.52 | |||
69. | Milbrant Kacper | 01 | AZS AWF Katowice | 1:59.12 | 580 | 27.00 | 29.69 | 29.73 | 32.70 | |||
70. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:59.21 | 579 | 27.74 | 30.21 | 30.92 | 30.34 | |||
71. | Fajkowski Piotr | 01 | Trójka Łódź | 1:59.48 | 575 | 27.74 | 30.33 | 30.77 | 30.64 | |||
72. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 1:59.62 | 573 | 27.67 | 30.17 | 31.26 | 30.52 | |||
73. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 1:59.71 | 571 | 27.84 | 30.67 | 30.85 | 30.35 | |||
74. | Malarz Marcin | 03 | Unia Oświęcim | 1:59.95 | 568 | 27.73 | 29.75 | 30.60 | 31.87 | |||
75. | Popiołek Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:00.06 | 566 | 27.81 | 30.41 | 31.29 | 30.55 | |||
76. | Lesik Jarosław | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:00.13 | 565 | 26.66 | 29.92 | 31.30 | 32.25 | |||
77. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:00.20 | 565 | 28.09 | 30.75 | 31.24 | 30.12 | |||
78. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:00.34 | 563 | 28.11 | 30.46 | 30.70 | 31.07 | |||
79. | Mikoś Dawid | 02 | Trójka Łódź | 2:00.35 | 562 | 27.33 | 30.26 | 31.64 | 31.12 | |||
80. | Białecki Jan | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:00.41 | 562 | 27.13 | 30.38 | 31.52 | 31.38 | |||
81. | Pacławski Jakub | 00 | Aqua Sport Rzeszów | 2:00.42 | 561 | 27.92 | 30.39 | 31.12 | 30.99 | |||
82. | Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 2:00.43 | 561 | 27.23 | 29.67 | 30.99 | 32.54 | |||
83. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 2:00.53 | 560 | 27.65 | 30.99 | 31.40 | 30.49 | |||
84. | Borzymek Hubert | 02 | UKS 307 Warszawa | 2:00.60 | 559 | 28.27 | 30.65 | 31.22 | 30.46 | |||
85. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 2:00.63 | 558 | 27.24 | 30.32 | 31.42 | 31.65 | |||
86. | Jasionowski Mikołaj | 01 | TP Zielona Góra | 2:00.68 | 558 | 27.92 | 30.56 | 30.87 | 31.33 | |||
87. | Woźniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 2:00.74 | 557 | 28.00 | 30.58 | 30.66 | 31.50 | |||
88. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:01.17 | 551 | 28.27 | 30.97 | 31.25 | 30.68 | |||
89. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 2:01.18 | 551 | 28.02 | 30.71 | 31.50 | 30.95 | |||
90. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:01.44 | 547 | 27.30 | 30.66 | 31.85 | 31.63 | |||
91. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 2:01.96 | 540 | 27.74 | 30.70 | 31.95 | 31.57 | |||
92. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:01.97 | 540 | 28.06 | 31.11 | 32.27 | 30.53 | |||
93. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.03 | 539 | 28.01 | 30.96 | 31.62 | 31.44 | |||
94. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.14 | 538 | 28.18 | 31.39 | 31.54 | 31.03 | |||
Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:02.14 | 538 | 28.12 | 30.89 | 31.64 | 31.49 | ||||
96. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:02.16 | 538 | 27.74 | 30.84 | 31.59 | 31.99 | |||
97. | Zalewski Sebastian | 03 | Unia Oświęcim | 2:02.32 | 536 | 28.51 | 30.63 | 31.50 | 31.68 | |||
98. | Kwaśny Jakub | 01 | AZS AWF Katowice | 2:02.42 | 534 | 27.57 | 30.94 | 31.99 | 31.92 | |||
99. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:02.91 | 528 | 28.75 | 30.21 | 31.65 | 32.30 | |||
Woźny Wiktor | 01 | Shark Rudna | 2:02.91 | 528 | 27.49 | 31.63 | 32.83 | 30.96 | ||||
101. | Swojnóg Igor | 03 | Unia Oświęcim | 2:03.16 | 525 | 28.69 | 31.03 | 31.90 | 31.54 | |||
102. | Mróz Adam | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:03.24 | 524 | 28.62 | 31.49 | 32.12 | 31.01 | |||
103. | Sieprawski Roch | 03 | Unia Oświęcim | 2:03.35 | 522 | 28.71 | 31.75 | 31.99 | 30.90 | |||
104. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:03.50 | 520 | 28.93 | 31.31 | 31.69 | 31.57 | |||
105. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 2:03.55 | 520 | 28.01 | 30.99 | 32.70 | 31.85 | |||
106. | Zwadło Piotr | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:03.57 | 520 | 27.60 | 31.05 | 32.16 | 32.76 | |||
107. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:03.63 | 519 | 28.11 | 31.36 | 32.33 | 31.83 | |||
108. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:04.63 | 506 | 28.41 | 31.78 | 32.57 | 31.87 | |||
109. | Rowiński Aleksander | 01 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:04.93 | 503 | 27.64 | 31.02 | 32.78 | 33.49 | |||
110. | Chomiczewski Michał | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:05.06 | 501 | 29.13 | 32.56 | 32.31 | 31.06 | |||
111. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:05.10 | 501 | 28.32 | 32.11 | 32.78 | 31.89 | |||
Para Mikołaj | 03 | Unia Oświęcim | 2:05.10 | 501 | 28.50 | 31.46 | 32.53 | 32.61 | ||||
Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 2:05.10 | 501 | 28.24 | 31.92 | 32.70 | 32.24 | ||||
114. | Kramarczyk Jakub | 01 | Unia Oświęcim | 2:05.72 | 493 | 28.61 | 32.09 | 32.54 | 32.48 | |||
115. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:05.73 | 493 | 28.59 | 31.56 | 32.78 | 32.80 | |||
116. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 2:05.86 | 492 | 28.40 | 31.98 | 32.41 | 33.07 | |||
117. | Płatek Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:06.49 | 484 | 29.34 | 32.00 | 32.96 | 32.19 | |||
118. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 2:06.55 | 484 | 29.52 | 32.55 | 33.17 | 31.31 | |||
119. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:06.59 | 483 | 29.70 | 32.97 | 33.25 | 30.67 | |||
120. | Jędrzejewski Albert | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:07.15 | 477 | 28.11 | 32.02 | 33.86 | 33.16 | |||
121. | Zając Kamil | 03 | Unia Oświęcim | 2:08.03 | 467 | 29.14 | 32.60 | 33.43 | 32.86 | |||
122. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 2:08.34 | 464 | 29.51 | 32.67 | 34.02 | 32.14 | |||
123. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:08.61 | 461 | 29.46 | 32.79 | 33.96 | 32.40 | |||
124. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:08.86 | 458 | 29.32 | 33.37 | 34.04 | 32.13 | |||
125. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:09.16 | 455 | 28.92 | 33.57 | 35.21 | 31.46 | |||
126. | Jakubczyk Patryk | 01 | Orka Iława | 2:09.25 | 454 | 30.45 | 32.01 | 33.05 | 33.74 | |||
127. | Schreiber Patrick | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:09.44 | 452 | 29.31 | 32.73 | 33.83 | 33.57 | |||
128. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:09.66 | 450 | 29.65 | 32.45 | 33.55 | 34.01 | |||
129. | Goryński Dawid | 00 | Orka Iława | 2:11.13 | 435 | 29.88 | 32.93 | 33.98 | 34.34 | |||
130. | Lisik Kacper | 03 | Shark Rudna | 2:11.83 | 428 | 29.07 | 32.64 | 34.81 | 35.31 | |||
131. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:12.06 | 426 | 29.36 | 33.98 | 34.46 | 34.26 | |||
132. | Mielke Dawid | 02 | Delfin Cieszyn | 2:12.59 | 420 | 28.42 | 33.37 | 35.34 | 35.46 | |||
133. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:13.54 | 412 | 30.64 | 33.58 | 34.69 | 34.63 | |||
134. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:13.92 | 408 | 31.48 | 33.98 | 35.21 | 33.25 | |||
135. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 2:14.00 | 407 | 31.95 | 34.33 | 34.43 | 33.29 | |||
136. | Cierpiał Wiktor | 04 | Unia Oświęcim | 2:14.09 | 406 | 29.83 | 34.04 | 35.84 | 34.38 | |||
137. | Cebula Kamil | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:14.52 | 403 | 29.11 | 34.50 | 35.96 | 34.95 | |||
138. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 2:14.95 | 399 | 30.74 | 34.43 | 35.22 | 34.56 | |||
139. | Boba Arkadiusz | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.26 | 387 | 31.88 | 35.13 | 35.67 | 33.58 | |||
140. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:16.45 | 386 | 30.70 | 34.54 | 35.36 | 35.85 | |||
141. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:16.63 | 384 | 31.75 | 35.13 | 36.14 | 33.61 | |||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.63 | 384 | 31.14 | 34.69 | 35.97 | 34.83 | ||||
143. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:19.26 | 363 | 31.20 | 35.36 | 36.49 | 36.21 | |||
144. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:20.88 | 350 | 31.05 | 36.45 | 37.78 | 35.60 | |||
145. | Oliwa Oskar | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:21.34 | 347 | 29.76 | 36.49 | 38.63 | 36.46 | |||
146. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 2:22.26 | 340 | 32.21 | 35.61 | 37.43 | 37.01 | |||
147. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Unia Oświęcim | 2:22.35 | 340 | 33.00 | 36.55 | 37.40 | 35.40 | |||
148. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 2:23.37 | 332 | 32.36 | 36.93 | 37.09 | 36.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 27/10/2018 - 11:46 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 1:06.55 | 822 | 31.26 | 35.29 | |||
2. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:07.65 | 783 | 31.79 | 35.86 | |||
3. | Samuła Wiktoria | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:09.78 | 713 | 32.85 | 36.93 | |||
4. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:09.99 | 707 | 33.07 | 36.92 | |||
5. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:11.56 | 661 | 33.64 | 37.92 | |||
6. | Maruszczyk Beata | 00 | SMS Victoria Racibórz | 1:12.04 | 648 | 33.89 | 38.15 | |||
7. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:12.31 | 641 | 34.21 | 38.10 | |||
8. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:12.42 | 638 | 34.25 | 38.17 | |||
9. | Kocjan Victoria | 00 | SMS Victoria Racibórz | 1:12.70 | 631 | 34.56 | 38.14 | |||
10. | Kobuszewska Karolina | 96 | Huragan Sosnowiec | 1:12.73 | 630 | 34.24 | 38.49 | |||
11. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:12.90 | 625 | 34.37 | 38.53 | |||
12. | Szopa Marta | 00 | CSTiR Strzyżów | 1:13.35 | 614 | 34.26 | 39.09 | |||
13. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:14.32 | 590 | 35.19 | 39.13 | |||
14. | Motyl Sara | 03 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:14.43 | 588 | 35.35 | 39.08 | |||
15. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:14.51 | 586 | 35.12 | 39.39 | |||
16. | Kempa Anna | 01 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:14.64 | 583 | 35.07 | 39.57 | |||
17. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:14.89 | 577 | 35.37 | 39.52 | |||
18. | Rabiniak Zuzanna | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:15.29 | 568 | 35.40 | 39.89 | |||
19. | Budzińska Paulina | 03 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:15.92 | 554 | 36.07 | 39.85 | |||
20. | Pawłowska Julia | 02 | Unia Oświęcim | 1:16.32 | 545 | 36.07 | 40.25 | |||
21. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 1:16.36 | 544 | 35.94 | 40.42 | |||
22. | Oleszak Maja | 02 | TP Zielona Góra | 1:16.39 | 544 | 36.14 | 40.25 | |||
23. | Mosek Oliwia | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:16.78 | 535 | 35.58 | 41.20 | |||
24. | Zientarska Karolina | 02 | IKS Konstancin | 1:16.99 | 531 | 36.49 | 40.50 | |||
25. | Skarwecka Wiktoria | 02 | Unia Oświęcim | 1:17.58 | 519 | 36.90 | 40.68 | |||
26. | Prochownik Martyna | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:17.75 | 515 | 36.98 | 40.77 | |||
27. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:17.88 | 513 | 36.41 | 41.47 | |||
28. | Sadlik Martyna | 03 | Unia Oświęcim | 1:17.90 | 512 | 37.04 | 40.86 | |||
29. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:17.96 | 511 | 36.42 | 41.54 | |||
30. | Bednarek Aleksandra | 98 | UKS SP-149 Łódź | 1:18.17 | 507 | 36.67 | 41.50 | |||
31. | Beruś Marta | 02 | AZS AWF Katowice | 1:18.25 | 506 | 36.60 | 41.65 | |||
32. | Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:18.40 | 503 | 36.74 | 41.66 | |||
33. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:18.88 | 494 | 37.63 | 41.25 | |||
34. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Swim Academy TJ Oława | 1:19.67 | 479 | 37.36 | 42.31 | |||
35. | Piepiórka Martyna | 03 | Żabianka Gdańsk | 1:19.79 | 477 | 38.78 | 41.01 | |||
36. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:20.16 | 470 | 36.93 | 43.23 | |||
37. | Biegańska Weronika | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:20.36 | 467 | 37.69 | 42.67 | |||
38. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:20.73 | 460 | 38.13 | 42.60 | |||
39. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 1:21.23 | 452 | 38.78 | 42.45 | |||
40. | Zięba Natalia | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:21.27 | 451 | 38.05 | 43.22 | |||
41. | Poppe Anna | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:21.35 | 450 | 38.02 | 43.33 | |||
Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:21.35 | 450 | 38.22 | 43.13 | ||||
43. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:22.95 | 424 | 38.76 | 44.19 | |||
44. | Lubińska Oliwia | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:23.21 | 420 | 39.31 | 43.90 | |||
45. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:23.98 | 409 | 39.67 | 44.31 | |||
46. | Sobolewska Magdalena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:24.04 | 408 | 40.11 | 43.93 | |||
47. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:25.51 | 387 | 40.37 | 45.14 | |||
48. | Milewska Maja | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:33.57 | 296 | 43.53 | 50.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 27/10/2018 - 11:49 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 59.67 | 809 | 28.26 | 31.41 | |||
2. | Stolarski Marcin | 96 | AZS UMCS Lublin | 59.98 | 796 | 28.16 | 31.82 | |||
3. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 1:01.64 | 734 | 29.29 | 32.35 | |||
4. | Kusto Robert | 98 | AZS AWF Warszawa | 1:02.82 | 693 | 29.33 | 33.49 | |||
5. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 1:03.01 | 687 | 29.51 | 33.50 | |||
6. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 1:03.02 | 687 | 29.75 | 33.27 | |||
7. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:03.12 | 683 | 30.11 | 33.01 | |||
8. | Dubas Mateusz | 01 | AZS AWF Katowice | 1:03.19 | 681 | 30.10 | 33.09 | |||
9. | Beberok Filip | 00 | TP Zielona Góra | 1:03.52 | 671 | 29.97 | 33.55 | |||
10. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.53 | 670 | 29.66 | 33.87 | |||
11. | Krystyniak Mateusz | 00 | SMS Victoria Racibórz | 1:03.59 | 668 | 29.58 | 34.01 | |||
12. | Krulikowski Maciej | 99 | AZS AWF Katowice | 1:03.61 | 668 | 29.77 | 33.84 | |||
13. | Nowak Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 1:03.80 | 662 | 30.15 | 33.65 | |||
14. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 1:04.08 | 653 | 30.17 | 33.91 | |||
15. | Nowak Patryk | 95 | AZS AWF Katowice | 1:04.12 | 652 | 30.04 | 34.08 | |||
16. | Michalczyk Andrzej | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.28 | 647 | 29.52 | 34.76 | |||
17. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 1:04.56 | 639 | 29.87 | 34.69 | |||
18. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:04.84 | 630 | 30.52 | 34.32 | |||
19. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 1:04.93 | 628 | 30.10 | 34.83 | |||
20. | Szynawa Oskar | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.06 | 624 | 30.95 | 34.11 | |||
21. | Jaworski Norbert | 98 | AZS UMCS Lublin | 1:05.20 | 620 | 30.66 | 34.54 | |||
22. | Kała Mikołaj | 00 | Sikret Gliwice | 1:05.29 | 617 | 30.74 | 34.55 | |||
23. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 1:05.46 | 613 | 29.93 | 35.53 | |||
24. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:05.56 | 610 | 30.38 | 35.18 | |||
25. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:05.69 | 606 | 31.65 | 34.04 | |||
26. | Sobiecki Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.71 | 606 | 29.70 | 36.01 | |||
27. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 1:06.20 | 592 | 30.94 | 35.26 | |||
28. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 1:06.44 | 586 | 30.96 | 35.48 | |||
29. | Mańczak Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.77 | 577 | 31.19 | 35.58 | |||
30. | Grabek Oskar | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:07.32 | 563 | 31.74 | 35.58 | |||
31. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.34 | 563 | 31.90 | 35.44 | |||
32. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.49 | 559 | 31.79 | 35.70 | |||
33. | Rogulin Bogdan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:07.63 | 555 | 31.28 | 36.35 | |||
34. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:07.66 | 555 | 31.59 | 36.07 | |||
35. | Ciastoń Sebastian | 99 | AZS AWF Katowice | 1:07.72 | 553 | 32.19 | 35.53 | |||
36. | Volodin Hryhorii | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:07.77 | 552 | 32.07 | 35.70 | |||
37. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 1:08.04 | 545 | 31.86 | 36.18 | |||
38. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 1:08.05 | 545 | 32.23 | 35.82 | |||
39. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:08.23 | 541 | 31.77 | 36.46 | |||
40. | Półtorak Patryk | 02 | Lider Chełm | 1:08.28 | 540 | 31.86 | 36.42 | |||
41. | Boboryk Wojciech | 02 | Delfin Gdynia | 1:08.82 | 527 | 32.33 | 36.49 | |||
42. | Rokita Aleksander | 99 | AZS AGH Kraków | 1:09.09 | 521 | 31.91 | 37.18 | |||
43. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:09.10 | 521 | 32.33 | 36.77 | |||
44. | Smolorz Dawid | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:09.62 | 509 | 32.29 | 37.33 | |||
45. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.94 | 502 | 32.78 | 37.16 | |||
46. | Snoch Michał | 03 | Na Fali Bytom | 1:10.50 | 490 | 33.14 | 37.36 | |||
47. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:10.54 | 489 | 33.29 | 37.25 | |||
48. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:10.83 | 483 | 33.23 | 37.60 | |||
49. | Drajewicz Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:11.33 | 473 | 33.85 | 37.48 | |||
50. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 1:12.21 | 456 | 33.75 | 38.46 | |||
51. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:12.58 | 449 | 33.71 | 38.87 | |||
52. | Ostrowski Krzysztof | 03 | Wodnik Rawicz | 1:12.68 | 447 | 33.59 | 39.09 | |||
53. | Sagan Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 1:12.91 | 443 | 33.11 | 39.80 | |||
54. | Koronkiewicz Antoni | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 1:13.32 | 436 | 34.44 | 38.88 | |||
55. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:13.38 | 435 | 35.11 | 38.27 | |||
56. | Nosal Miłosz | 04 | Unia Oświęcim | 1:14.00 | 424 | 34.88 | 39.12 | |||
57. | Plewka Przemysław | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:14.01 | 424 | 35.29 | 38.72 | |||
58. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 1:15.03 | 407 | 34.89 | 40.14 | |||
59. | Majkowski Aleksander | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:15.34 | 402 | 35.30 | 40.04 | |||
60. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 1:17.57 | 368 | 36.48 | 41.09 | |||
61. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:18.42 | 356 | 36.45 | 41.97 | |||
62. | Skowronek Patryk | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:18.89 | 350 | 35.63 | 43.26 | |||
63. | Milczarczyk Oliwier | 04 | Trójka Łódź | 1:21.81 | 314 | 40.50 | 41.31 | |||
64. | Popanda Szymon | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:26.66 | 264 | 41.07 | 45.59 | |||
65. | Oliwa Oskar | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:27.72 | 254 | 40.62 | 47.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 27/10/2018 - 11:57 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 27.25 | 716 | ||||
2. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 27.29 | 713 | ||||
3. | Kołodziej Katarzyna | 00 | AZS UMCS Lublin | 27.89 | 667 | ||||
Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.89 | 667 | |||||
5. | Górecka Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 27.99 | 660 | ||||
6. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS Politechniki Łódzkiej | 28.44 | 629 | ||||
7. | Świątek Joanna | 02 | Gryf Dębica | 28.58 | 620 | ||||
8. | Domżalska Wiktoria | 00 | Jedynka Elbląg | 28.92 | 599 | ||||
9. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 29.05 | 591 | ||||
10. | Szopa Marta | 00 | CSTiR Strzyżów | 29.12 | 586 | ||||
11. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 29.18 | 583 | ||||
12. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 29.24 | 579 | ||||
13. | Pisarczyk Amelia | 98 | AZS AGH Kraków | 29.41 | 569 | ||||
14. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 29.45 | 567 | ||||
15. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 29.50 | 564 | ||||
16. | Piesko Martyna | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 29.53 | 562 | ||||
17. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 29.58 | 559 | ||||
18. | Andrzejewska Kamila | 99 | AZS UMCS Lublin | 29.59 | 559 | ||||
Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 29.59 | 559 | |||||
Klonowska Julia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 29.59 | 559 | |||||
21. | Wróbel Julia | 01 | AZS Politechniki Łódzkiej | 29.66 | 555 | ||||
22. | Kościelniak Aleksandra | 02 | Shark Rudna | 29.68 | 554 | ||||
23. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.87 | 543 | ||||
24. | Zawadzka Hanna | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 29.88 | 543 | ||||
25. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.10 | 531 | ||||
26. | Bart Patrycja | 97 | Pałac Młodzieży Katowice | 30.20 | 526 | ||||
27. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 30.23 | 524 | ||||
28. | Zrobek Natalia | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 30.26 | 522 | ||||
Mielczarek Sandra | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.26 | 522 | |||||
30. | Iżycka Marta | 00 | AZS AGH Kraków | 30.43 | 514 | ||||
31. | Kukiełka Liliana | 02 | Orka Iława | 30.53 | 509 | ||||
32. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.54 | 508 | ||||
33. | Sobuń Julia | 04 | Victoria Kozy | 30.55 | 508 | ||||
34. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 30.60 | 505 | ||||
35. | Dąbrowska Tatiana | 02 | UKS 190 Łódź | 30.65 | 503 | ||||
36. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS UMCS Lublin | 30.79 | 496 | ||||
37. | Piejko Dorota | 03 | CSTiR Strzyżów | 30.82 | 494 | ||||
38. | Rosińska Karolina | 02 | Orka Gridziądz | 31.03 | 485 | ||||
39. | Drażyk Natalia | 02 | Unia Oświęcim | 31.04 | 484 | ||||
40. | Kocjan Victoria | 00 | SMS Victoria Racibórz | 31.06 | 483 | ||||
41. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 31.16 | 478 | ||||
42. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP-149 Łódź | 31.26 | 474 | ||||
Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 31.26 | 474 | |||||
44. | Gmiter Barbara | 04 | Barakuda Starachowice | 31.43 | 466 | ||||
45. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 31.52 | 462 | ||||
46. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 31.54 | 461 | ||||
47. | Poznakowska Wiktoria | 03 | SMS Victoria Racibórz | 31.68 | 455 | ||||
48. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 31.69 | 455 | ||||
49. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 31.96 | 443 | ||||
50. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 32.26 | 431 | ||||
51. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 32.29 | 430 | ||||
52. | Zbrojewska Zofia | 03 | Trójka Łódź | 32.30 | 430 | ||||
53. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 32.75 | 412 | ||||
54. | Błażejczyk Karolina | 03 | Żabianka Gdańsk | 32.76 | 412 | ||||
55. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 32.82 | 409 | ||||
56. | Poppe Anna | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.84 | 409 | ||||
57. | Kucharska Marta | 04 | UKS 307 Warszawa | 32.89 | 407 | ||||
58. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Swim Academy TJ Oława | 33.15 | 397 | ||||
59. | Nowak Jagoda | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 33.78 | 375 | ||||
60. | Fic Bożena | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 33.94 | 370 | ||||
61. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 34.39 | 356 | ||||
62. | Misiorny Julia | 04 | Trójka Łódź | 35.38 | 327 | ||||
63. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 35.52 | 323 | ||||
64. | Andrzejwska Zuzanna | 03 | Korona Kraków | 36.80 | 290 | ||||
65. | Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 37.54 | 273 | ||||
DYSKW. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 9:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 27/10/2018 - 12:03 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Politechniki Łódzkiej | 23.50 | 798 | ||||
2. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów | 23.92 | 756 | ||||
3. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 24.17 | 733 | ||||
4. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 24.32 | 720 | ||||
5. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 24.78 | 680 | ||||
6. | Orlicz Filip | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 24.82 | 677 | ||||
7. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 24.92 | 669 | ||||
8. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 24.93 | 668 | ||||
9. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 24.95 | 667 | ||||
10. | Piotrowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 24.97 | 665 | ||||
11. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 25.04 | 659 | ||||
12. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 25.13 | 652 | ||||
13. | Mitrus Paweł | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 25.18 | 648 | ||||
14. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 25.24 | 644 | ||||
15. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 25.27 | 642 | ||||
16. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 25.28 | 641 | ||||
17. | Krzywnicki Adrian | 01 | Orka Ciechanów | 25.35 | 635 | ||||
18. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 25.47 | 627 | ||||
19. | Przybyła Kacper | 98 | AZS AWF Katowice | 25.53 | 622 | ||||
20. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 25.54 | 621 | ||||
21. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 25.55 | 621 | ||||
22. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 25.57 | 619 | ||||
23. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.63 | 615 | ||||
24. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 25.67 | 612 | ||||
25. | Ciarczyński Janusz | 01 | Orka Iława | 25.68 | 611 | ||||
26. | Borkowski Kacper | 00 | AZS UMCS Lublin | 25.74 | 607 | ||||
27. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 25.89 | 596 | ||||
28. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 25.90 | 596 | ||||
29. | Nowotny Dawid | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.98 | 590 | ||||
30. | Drozd Tymoteusz | 99 | AZS AWF Warszawa | 26.07 | 584 | ||||
Klich Kacper | 94 | AZS UMCS Lublin | 26.07 | 584 | |||||
32. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 26.23 | 574 | ||||
33. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 26.30 | 569 | ||||
Borsuk Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 26.30 | 569 | |||||
35. | Sordyl Mateusz | 99 | AZS AWF Katowice | 26.37 | 564 | ||||
36. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 26.39 | 563 | ||||
37. | Wituszyński Jakub | 02 | SMS Victoria Racibórz | 26.44 | 560 | ||||
38. | Chmielowiec Łukasz | 00 | Nawa Skierniewice | 26.45 | 559 | ||||
39. | Major Daniel | 01 | Unia Oświęcim | 26.46 | 559 | ||||
40. | Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 26.51 | 556 | ||||
41. | Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 26.59 | 551 | ||||
42. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 26.60 | 550 | ||||
43. | Pacławski Jakub | 00 | Aqua Sport Rzeszów | 26.70 | 544 | ||||
44. | Jemielita Oskar | 01 | Orka Ciechanów | 26.73 | 542 | ||||
45. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 26.77 | 540 | ||||
46. | Janiczuk Patryk | 02 | Lider Chełm | 26.83 | 536 | ||||
47. | Sobieszuk Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 26.86 | 534 | ||||
48. | Bidowaniec Kacper | 03 | Wodnik Rawicz | 26.87 | 534 | ||||
49. | Róg Adrian | 01 | Sokół Rzeszów | 27.02 | 525 | ||||
50. | Białecki Jan | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.03 | 524 | ||||
51. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 27.08 | 521 | ||||
52. | Sobota Jakub | 03 | Na Fali Bytom | 27.14 | 518 | ||||
53. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 27.18 | 515 | ||||
54. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 27.21 | 514 | ||||
55. | Mróz Jakub | 00 | Na Fali Bytom | 27.24 | 512 | ||||
56. | Chojnowski Tomasz | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.26 | 511 | ||||
57. | Bliźniewski Franciszek | 02 | Trójka Łódź | 27.32 | 508 | ||||
58. | Grzecza Michał | 04 | Skalar Słupsk | 27.35 | 506 | ||||
59. | Mrzygłód Michał | 02 | SMS Victoria Racibórz | 27.48 | 499 | ||||
Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 27.48 | 499 | |||||
61. | Oller Krzysztof | 00 | Kormoran Olsztyn | 27.49 | 498 | ||||
62. | Woźny Wiktor | 01 | Shark Rudna | 27.52 | 497 | ||||
63. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.55 | 495 | ||||
64. | Woźniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 27.62 | 491 | ||||
65. | Mróz Adam | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 27.73 | 485 | ||||
66. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 27.82 | 481 | ||||
Chodulski Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 27.82 | 481 | |||||
68. | Rokita Aleksander | 99 | AZS AGH Kraków | 27.84 | 480 | ||||
69. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 27.94 | 474 | ||||
70. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 28.09 | 467 | ||||
71. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 28.18 | 462 | ||||
72. | Barszczewski Maksymilian | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 28.21 | 461 | ||||
73. | Jurczak Kacper | 01 | Kormoran Olsztyn | 28.22 | 460 | ||||
74. | Abd El Razek Jakub | 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 28.26 | 459 | ||||
75. | Oszczak Norbert | 04 | Fenix Ożarów Maz. | 28.31 | 456 | ||||
76. | Musiński Mikołaj | 02 | Orka Iława | 28.39 | 452 | ||||
Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 28.39 | 452 | |||||
78. | Chomiczewski Michał | 02 | AZS UMCS Lublin | 28.52 | 446 | ||||
79. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 28.58 | 443 | ||||
Czerniak Konrad | 98 | AZS UMCS Lublin | 28.58 | 443 | |||||
81. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 28.63 | 441 | ||||
82. | Maruwka Bruno | 03 | Wodnik Rawicz | 28.68 | 439 | ||||
83. | Półtorak Patryk | 02 | Lider Chełm | 28.84 | 431 | ||||
84. | Rząsa Jacek | 03 | Żabianka Gdańsk | 29.03 | 423 | ||||
85. | Mikoś Dawid | 02 | Trójka Łódź | 29.05 | 422 | ||||
86. | Rutkiewicz Jakub | 01 | Orka Iława | 29.15 | 418 | ||||
87. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 29.42 | 406 | ||||
88. | Żyro Ignacy | 04 | UKS 307 Warszawa | 29.51 | 403 | ||||
89. | Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | 30.17 | 377 | ||||
90. | Ostrowski Krzysztof | 03 | Wodnik Rawicz | 30.37 | 369 | ||||
91. | Kurdelski Filip | 04 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.41 | 368 | ||||
92. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.47 | 366 | ||||
93. | Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | 30.50 | 365 | ||||
94. | Jonowski Michał | 04 | Orka Iława | 30.73 | 357 | ||||
95. | Majkowski Aleksander | 04 | UKS 307 Warszawa | 30.88 | 351 | ||||
96. | Krajewski Mateusz | 03 | Orka Iława | 31.02 | 347 | ||||
97. | Lisik Kacper | 03 | Shark Rudna | 31.13 | 343 | ||||
98. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 31.28 | 338 | ||||
99. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 31.39 | 334 | ||||
100. | Cebula Kamil | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 31.45 | 333 | ||||
101. | Dulniak Ryszard | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 31.55 | 329 | ||||
102. | Słowiński Kamil | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 31.63 | 327 | ||||
103. | Cierpiał Wiktor | 04 | Unia Oświęcim | 31.73 | 324 | ||||
104. | Skowronek Patryk | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 31.99 | 316 | ||||
105. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 32.08 | 313 | ||||
106. | Kordziak Witold | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 32.18 | 310 | ||||
107. | Białecki Wojciech | 04 | NKP Bielsko Biała | 32.26 | 308 | ||||
108. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 33.42 | 277 | ||||
109. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 34.01 | 263 | ||||
110. | Popanda Szymon | 04 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 34.92 | 243 | ||||
DYSKW. | Rowiński Dominik | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 11:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 27/10/2018 - 12:15 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 2:05.99 | 847 | 29.46 | 32.03 | 32.27 | 32.23 | |||
2. | Górecka Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 2:12.17 | 734 | 30.73 | 32.99 | 34.01 | 34.44 | |||
3. | Koluch Julia | 00 | Kapry-Armexim Pruszków | 2:14.30 | 699 | 32.64 | 34.02 | 34.01 | 33.63 | |||
4. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:15.08 | 687 | 32.11 | 33.87 | 34.55 | 34.55 | |||
5. | Modrzejewska Magdalena | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:20.65 | 609 | 32.49 | 34.60 | 36.68 | 36.88 | |||
6. | Piesko Martyna | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:20.76 | 607 | 32.97 | 35.29 | 37.27 | 35.23 | |||
7. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:21.03 | 604 | 32.60 | 35.76 | 36.74 | 35.93 | |||
8. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:22.03 | 591 | 33.64 | 35.66 | 36.62 | 36.11 | |||
9. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 2:22.90 | 580 | 32.20 | 35.56 | 37.34 | 37.80 | |||
10. | Wygnał Maja | 03 | SMS Victoria Racibórz | 2:23.58 | 572 | 33.50 | 35.89 | 37.12 | 37.07 | |||
11. | Sczogiel Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:24.26 | 564 | 33.65 | 36.69 | 37.41 | 36.51 | |||
12. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:24.35 | 563 | 34.67 | 36.44 | 37.24 | 36.00 | |||
13. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 2:24.95 | 556 | 33.85 | 36.91 | 37.60 | 36.59 | |||
14. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:27.08 | 532 | 33.63 | 36.09 | 38.38 | 38.98 | |||
15. | Gąsior Oliwia | 03 | Shark Rudna | 2:27.10 | 532 | 34.08 | 36.95 | 39.02 | 37.05 | |||
16. | Suchecka Katarzyna | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:27.48 | 528 | 34.04 | 38.12 | 38.59 | 36.73 | |||
17. | Molenda Dominika | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:27.51 | 528 | 34.75 | 38.41 | 38.07 | 36.28 | |||
18. | Kaczanowska Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:28.00 | 522 | 34.21 | 37.30 | 38.33 | 38.16 | |||
19. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:29.16 | 510 | 33.92 | 37.36 | 39.24 | 38.64 | |||
20. | Błażejczyk Karolina | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:29.69 | 505 | 35.44 | 37.96 | 38.44 | 37.85 | |||
21. | Banaczkowska Aleksandra | 02 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:29.70 | 505 | 34.80 | 38.01 | 39.08 | 37.81 | |||
22. | Kapcińska Maja | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.10 | 501 | 35.87 | 37.81 | 38.23 | 38.19 | |||
23. | Przybylińska Julia | 04 | UKS 307 Warszawa | 2:30.14 | 500 | 34.15 | 37.81 | 39.46 | 38.72 | |||
24. | Gazda Małgorzata | 04 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:30.74 | 494 | 35.24 | 37.93 | 39.27 | 38.30 | |||
25. | Oleszak Maja | 02 | TP Zielona Góra | 2:31.55 | 486 | 35.34 | 38.08 | 39.23 | 38.90 | |||
26. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 2:33.80 | 465 | 36.23 | 38.32 | 40.10 | 39.15 | |||
27. | Zajączkowska Ewa | 04 | Trójka Łódź | 2:33.92 | 464 | 35.98 | 38.47 | 40.00 | 39.47 | |||
28. | Lubińska Oliwia | 04 | NKP Bielsko Biała | 2:35.14 | 453 | 36.07 | 39.21 | 40.30 | 39.56 | |||
29. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 2:38.66 | 424 | 36.65 | 39.33 | 41.45 | 41.23 | |||
30. | Płoskonka Natalia | 04 | Delfin Cieszyn | 2:40.93 | 406 | 35.99 | 39.87 | 42.41 | 42.66 | |||
31. | Misiorny Julia | 04 | Trójka Łódź | 2:41.92 | 399 | 36.81 | 40.48 | 42.62 | 42.01 | |||
32. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:44.70 | 379 | 38.69 | 41.27 | 42.84 | 41.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 27/10/2018 - 12:15 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 1:54.16 | 792 | 26.47 | 28.54 | 29.23 | 29.92 | |||
2. | Skierka Jakub | 98 | TP Zielona Góra | 1:58.07 | 716 | 28.51 | 30.49 | 29.51 | 29.56 | |||
3. | Balcerak Jakub | 00 | Trójka Łódź | 1:58.83 | 702 | 28.57 | 30.72 | 29.86 | 29.68 | |||
4. | Karolczak Jan | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.91 | 700 | 27.99 | 30.56 | 30.96 | 29.40 | |||
5. | Miciul Michał | 00 | TP Zielona Góra | 1:58.95 | 700 | 29.14 | 30.25 | 30.13 | 29.43 | |||
6. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:00.32 | 676 | 29.06 | 30.26 | 30.55 | 30.45 | |||
7. | Malec Mikołaj | 01 | Trójka Łódź | 2:00.77 | 669 | 28.98 | 31.08 | 31.19 | 29.52 | |||
8. | Zając Mateusz | 02 | SMS Victoria Racibórz | 2:03.81 | 621 | 29.42 | 31.27 | 31.68 | 31.44 | |||
9. | Mościcki Jakub | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:04.69 | 607 | 29.31 | 31.11 | 31.62 | 32.65 | |||
10. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:05.62 | 594 | 28.98 | 32.12 | 32.39 | 32.13 | |||
11. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 2:06.00 | 589 | 29.67 | 31.87 | 32.87 | 31.59 | |||
12. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:06.09 | 587 | 29.24 | 32.62 | 32.26 | 31.97 | |||
13. | Bryła Kamil | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:06.13 | 587 | 29.30 | 31.89 | 32.42 | 32.52 | |||
Żołądź Stanisław | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:06.13 | 587 | 28.92 | 32.02 | 32.55 | 32.64 | ||||
15. | Suchański Przemysław | 01 | Unia Oświęcim | 2:06.22 | 586 | 29.32 | 32.14 | 32.88 | 31.88 | |||
16. | Rożenek Patryk | 02 | Górnik Radlin | 2:06.65 | 580 | 29.72 | 32.21 | 32.14 | 32.58 | |||
17. | Guścin Eryk | 01 | Shark Rudna | 2:07.01 | 575 | 29.55 | 32.09 | 33.14 | 32.23 | |||
18. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.76 | 565 | 30.05 | 32.58 | 32.93 | 32.20 | |||
19. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.84 | 564 | 28.85 | 32.18 | 33.24 | 33.57 | |||
20. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.16 | 559 | 30.19 | 31.80 | 32.81 | 33.36 | |||
21. | Sienkiewicz Aleksander | 03 | TP Zielona Góra | 2:08.55 | 554 | 30.52 | 32.58 | 32.95 | 32.50 | |||
22. | Fajkowski Piotr | 01 | Trójka Łódź | 2:08.67 | 553 | 30.19 | 32.52 | 33.56 | 32.40 | |||
23. | Siekaczyński Artur | 02 | Fala Kraśnik | 2:08.85 | 550 | 30.58 | 32.76 | 33.45 | 32.06 | |||
24. | Walczysko Jakub | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:08.90 | 550 | 30.46 | 32.63 | 33.96 | 31.85 | |||
25. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 2:08.96 | 549 | 30.61 | 32.41 | 33.89 | 32.05 | |||
26. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:09.03 | 548 | 30.00 | 32.64 | 34.03 | 32.36 | |||
27. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 2:09.48 | 542 | 29.46 | 32.40 | 33.71 | 33.91 | |||
28. | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:09.54 | 542 | 30.51 | 32.97 | 32.94 | 33.12 | |||
29. | Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:10.69 | 528 | 31.39 | 32.96 | 33.67 | 32.67 | |||
30. | Kempa Mikołaj | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:10.77 | 527 | 30.90 | 33.26 | 33.56 | 33.05 | |||
31. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 2:10.88 | 525 | 30.63 | 33.18 | 33.83 | 33.24 | |||
32. | Brączek Kacper | 03 | Unia Oświęcim | 2:11.48 | 518 | 30.72 | 33.58 | 33.91 | 33.27 | |||
33. | Sobota Jakub | 03 | Na Fali Bytom | 2:12.53 | 506 | 30.28 | 33.30 | 34.81 | 34.14 | |||
34. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.78 | 503 | 31.25 | 33.17 | 34.65 | 33.71 | |||
35. | Opolka Kacper | 00 | Unia Oświęcim | 2:13.00 | 500 | 31.38 | 33.59 | 34.38 | 33.65 | |||
36. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 2:13.92 | 490 | 32.18 | 33.23 | 34.24 | 34.27 | |||
37. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 2:14.09 | 488 | 31.23 | 34.17 | 34.72 | 33.97 | |||
38. | Czerwiński Łukasz | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.13 | 488 | 31.20 | 33.52 | 34.56 | 34.85 | |||
39. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:15.43 | 474 | 31.72 | 34.46 | 35.46 | 33.79 | |||
40. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:15.65 | 472 | 31.33 | 33.85 | 35.43 | 35.04 | |||
41. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | UKS MOS Ełk | 2:16.33 | 465 | 32.96 | 34.54 | 34.97 | 33.86 | |||
42. | Popiołek Dawid | 02 | Skarpa Lublin | 2:16.74 | 460 | 32.37 | 34.52 | 35.53 | 34.32 | |||
43. | Rząsa Jacek | 03 | Żabianka Gdańsk | 2:16.93 | 459 | 32.69 | 34.54 | 34.94 | 34.76 | |||
44. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 2:17.03 | 458 | 30.97 | 33.90 | 36.10 | 36.06 | |||
45. | Alencynowicz Maciej | 02 | Unia Oświęcim | 2:17.23 | 456 | 31.18 | 34.22 | 35.42 | 36.41 | |||
46. | Borzymek Hubert | 02 | UKS 307 Warszawa | 2:18.65 | 442 | 32.55 | 35.21 | 35.80 | 35.09 | |||
47. | Miodoński Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 2:19.21 | 436 | 30.61 | 34.48 | 36.40 | 37.72 | |||
48. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:19.26 | 436 | 33.23 | 35.29 | 36.03 | 34.71 | |||
49. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:19.38 | 435 | 33.52 | 35.77 | 35.43 | 34.66 | |||
50. | Łysoniewski Oskar | 04 | Trójka Łódź | 2:25.12 | 385 | 33.26 | 37.08 | 37.93 | 36.85 | |||
51. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:26.01 | 378 | 34.20 | 37.53 | 38.48 | 35.80 | |||
52. | Maruwka Bruno | 03 | Wodnik Rawicz | 2:27.26 | 369 | 35.59 | 37.24 | 38.04 | 36.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 27/10/2018 - 12:21 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 1:00.31 | 822 | 27.11 | 33.20 | |||
2. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 1:03.22 | 714 | 30.30 | 32.92 | |||
3. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:03.26 | 712 | 29.39 | 33.87 | |||
4. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:03.42 | 707 | 29.10 | 34.32 | |||
5. | Hallmann Weronika | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:03.71 | 697 | 30.09 | 33.62 | |||
6. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 1:04.37 | 676 | 28.16 | 36.21 | |||
7. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS Politechniki Łódzkiej | 1:04.51 | 672 | 29.48 | 35.03 | |||
8. | Samuła Wiktoria | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:05.23 | 650 | 31.84 | 33.39 | |||
9. | Żmuda Weronika | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:05.25 | 649 | 30.16 | 35.09 | |||
10. | Osiniak Ewa | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:05.55 | 640 | 30.55 | 35.00 | |||
11. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.14 | 623 | 30.55 | 35.59 | |||
12. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:06.75 | 606 | 30.64 | 36.11 | |||
13. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:06.90 | 602 | 31.35 | 35.55 | |||
14. | Lewandowska Natalia | 01 | Unia Oświęcim | 1:07.01 | 599 | 31.32 | 35.69 | |||
15. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:07.30 | 592 | 31.32 | 35.98 | |||
16. | Kulaga Dominika | 97 | Gryf Dębica | 1:07.40 | 589 | 30.23 | 37.17 | |||
17. | Gawron Paula | 04 | CSTiR Strzyżów | 1:07.73 | 580 | 30.75 | 36.98 | |||
Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.73 | 580 | 31.36 | 36.37 | ||||
19. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.98 | 574 | 31.93 | 36.05 | |||
20. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:08.08 | 571 | 32.92 | 35.16 | |||
21. | Nowak Zuzanna | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.31 | 566 | 31.10 | 37.21 | |||
22. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 1:08.34 | 565 | 30.44 | 37.90 | |||
23. | Kułakowska Monika | 03 | Medyk Giżycko | 1:08.35 | 565 | 31.63 | 36.72 | |||
24. | Pisarczyk Amelia | 98 | AZS AGH Kraków | 1:08.55 | 560 | 31.56 | 36.99 | |||
25. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:08.83 | 553 | 31.95 | 36.88 | |||
26. | Rosińska Karolina | 02 | Orka Gridziądz | 1:08.86 | 552 | 31.19 | 37.67 | |||
27. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Juvenia Wrocław | 1:08.95 | 550 | 30.78 | 38.17 | |||
28. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:09.95 | 527 | 33.43 | 36.52 | |||
Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:09.95 | 527 | 33.55 | 36.40 | ||||
30. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:10.16 | 522 | 32.98 | 37.18 | |||
31. | Zientarska Karolina | 02 | IKS Konstancin | 1:10.30 | 519 | 33.17 | 37.13 | |||
32. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:10.37 | 517 | 32.77 | 37.60 | |||
33. | Nowak Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:10.79 | 508 | 32.23 | 38.56 | |||
34. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Unia Oświęcim | 1:10.84 | 507 | 31.19 | 39.65 | |||
35. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 1:11.10 | 502 | 32.67 | 38.43 | |||
36. | Kowalczyk Gabriela | 04 | Trójka Łódź | 1:11.20 | 499 | 32.94 | 38.26 | |||
37. | Skarwecka Wiktoria | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.28 | 498 | 33.95 | 37.33 | |||
38. | Nocoń Dominika | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.45 | 494 | 32.95 | 38.50 | |||
39. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:11.84 | 486 | 32.22 | 39.62 | |||
40. | Kosiec Małgorzata | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:11.97 | 484 | 32.61 | 39.36 | |||
41. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:12.08 | 481 | 33.66 | 38.42 | |||
42. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:12.11 | 481 | 34.31 | 37.80 | |||
43. | Borys Zofia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.18 | 479 | 32.68 | 39.50 | |||
44. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:12.33 | 476 | 33.90 | 38.43 | |||
45. | Biegańska Weronika | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.43 | 474 | 33.17 | 39.26 | |||
46. | Grabowska Gabriela | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:12.58 | 471 | 32.91 | 39.67 | |||
47. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:12.79 | 467 | 34.84 | 37.95 | |||
48. | Zięba Natalia | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:13.02 | 463 | 34.90 | 38.12 | |||
49. | Łotowska Maja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:13.22 | 459 | 34.77 | 38.45 | |||
50. | Dębska Julia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:13.23 | 459 | 31.24 | 41.99 | |||
51. | Dyduch Martyna | 04 | Unia Oświęcim | 1:13.73 | 450 | 34.47 | 39.26 | |||
Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:13.73 | 450 | 34.38 | 39.35 | ||||
53. | Kasprowicz Marta | 03 | SMS Victoria Racibórz | 1:13.81 | 448 | 34.27 | 39.54 | |||
54. | Kowacka Aleksandra | 04 | UKS SP-149 Łódź | 1:15.95 | 411 | 35.59 | 40.36 | |||
55. | Nagraba Oliwia | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:16.10 | 409 | 33.87 | 42.23 | |||
56. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:16.17 | 408 | 34.86 | 41.31 | |||
57. | Chowaniec Oliwia | 04 | Unia Oświęcim | 1:16.63 | 401 | 35.77 | 40.86 | |||
58. | Mikrut Nina | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:17.84 | 382 | 37.56 | 40.28 | |||
59. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:18.42 | 374 | 35.52 | 42.90 | |||
60. | Jarosz Kinga | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:20.86 | 341 | 37.77 | 43.09 | |||
61. | Dąbrowska Pola | 04 | UKS 307 Warszawa | 1:21.39 | 334 | 37.71 | 43.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 27/10/2018 - 12:28 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Politechniki Łódzkiej | 54.52 | 785 | 25.15 | 29.37 | ||||
2. | Wągrowski Marcel | 99 | AZS Politechniki Łódzkiej | 55.54 | 742 | 25.52 | 30.02 | ||||
3. | Zbutowicz Karol | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 56.10 | 720 | 25.75 | 30.35 | ||||
4. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 56.16 | 718 | 25.73 | 30.43 | ||||
5. | Bałabuch Krystian | 95 | BOSiR Brzesko | 56.60 | 701 | 26.12 | 30.48 | ||||
6. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 56.78 | 695 | 26.44 | 30.34 | ||||
7. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 57.20 | 680 | 25.59 | 31.61 | ||||
8. | Orlicz Filip | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 57.24 | 678 | 25.92 | 31.32 | ||||
9. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 57.57 | 666 | 26.63 | 30.94 | ||||
10. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 57.89 | 655 | 27.08 | 30.81 | ||||
11. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 58.00 | 652 | 27.26 | 30.74 | ||||
12. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 58.04 | 650 | 26.47 | 31.57 | ||||
13. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 58.09 | 649 | 26.66 | 31.43 | ||||
14. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 58.19 | 645 | 27.21 | 30.98 | ||||
15. | Goleniec Kamil | 99 | AZS AWF Katowice | 58.30 | 642 | 26.85 | 31.45 | ||||
16. | Komorowski Jan | 01 | Trójka Łódź | 58.52 | 635 | 27.86 | 30.66 | ||||
17. | Piotrowicz Kamil | 00 | Trójka Łódź | 58.61 | 632 | 28.33 | 30.28 | ||||
18. | Gąstał Jan | 03 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.16 | 614 | 26.98 | 32.18 | ||||
19. | Radziszewski Krzysztof | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.25 | 611 | 26.38 | 32.87 | ||||
20. | Naumenko Artem | 96 | AZS AGH Kraków | 59.75 | 596 | 27.02 | 32.73 | ||||
21. | Borkowski Kacper | 00 | AZS UMCS Lublin | 59.81 | 594 | 27.36 | 32.45 | ||||
22. | Adamczak Jakub | 01 | Shark Rudna | 1:00.08 | 586 | 28.27 | 31.81 | ||||
23. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:00.14 | 585 | 27.59 | 32.55 | ||||
24. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:00.37 | 578 | ||||||
25. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:00.49 | 574 | 28.45 | 32.04 | ||||
26. | Sadłowski Piotr | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:00.55 | 573 | 27.50 | 33.05 | ||||
27. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:00.58 | 572 | 28.76 | 31.82 | ||||
28. | Drozd Tymoteusz | 99 | AZS AWF Warszawa | 1:00.81 | 565 | 28.15 | 32.66 | ||||
29. | Zacharzyński Norbert | 03 | Wodnik Krasnystaw | 1:00.95 | 562 | 28.91 | 32.04 | ||||
30. | Sordyl Mateusz | 99 | AZS AWF Katowice | 1:01.05 | 559 | 27.89 | 33.16 | ||||
31. | Kotwica Bartosz | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:01.13 | 557 | 27.85 | 33.28 | ||||
32. | Nowotny Dawid | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.23 | 554 | 28.28 | 32.95 | ||||
33. | Nowak Patryk | 95 | AZS AWF Katowice | 1:01.28 | 553 | 28.70 | 32.58 | ||||
34. | Holod Arsenij | 01 | GOS Raszyn | 1:01.32 | 551 | 28.66 | 32.66 | ||||
35. | Mitrus Paweł | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.43 | 548 | 28.32 | 33.11 | ||||
36. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 1:01.66 | 542 | 27.23 | 34.43 | ||||
37. | Sobieszuk Kacper | 02 | Skarpa Lublin | 1:01.72 | 541 | 27.86 | 33.86 | ||||
38. | Sagan Jakub | 02 | Skarpa Lublin | 1:01.73 | 541 | 28.44 | 33.29 | ||||
39. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 1:01.90 | 536 | 29.02 | 32.88 | ||||
40. | Grabek Oskar | 03 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:02.28 | 526 | 29.61 | 32.67 | ||||
41. | Gałuszka Bruno | 02 | Unia Oświęcim | 1:02.48 | 521 | 29.85 | 32.63 | ||||
42. | Trzcionka Maciej | 03 | Na Fali Bytom | 1:02.55 | 520 | ||||||
43. | Volodin Hryhorii | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:02.92 | 510 | 30.01 | 32.91 | ||||
44. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:03.01 | 508 | ||||||
45. | Bidowaniec Kacper | 03 | Wodnik Rawicz | 1:03.08 | 507 | ||||||
46. | Kijek Wiktor | 02 | Unia Oświęcim | 1:03.17 | 504 | 28.67 | 34.50 | ||||
47. | Piekaruś Dawid | 02 | Avia Świdnik | 1:03.22 | 503 | 30.02 | 33.20 | ||||
48. | Borsuk Łukasz | 01 | Fala Kraśnik | 1:03.52 | 496 | ||||||
49. | Woronko Krzysztof | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:03.57 | 495 | 28.96 | 34.61 | ||||
50. | Malarz Marcin | 03 | Unia Oświęcim | 1:03.86 | 488 | 29.59 | 34.27 | ||||
51. | Bubak Dawid | 02 | SMS Victoria Racibórz | 1:04.20 | 480 | 30.73 | 33.47 | ||||
52. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:04.22 | 480 | ||||||
53. | Olczak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:04.30 | 478 | ||||||
54. | Kotarski Jakub | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.32 | 478 | 30.29 | 34.03 | ||||
55. | Jurczak Kacper | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:04.38 | 476 | 30.34 | 34.04 | ||||
56. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.55 | 473 | 29.76 | 34.79 | ||||
57. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 1:04.56 | 472 | 30.37 | 34.19 | ||||
58. | Rozmysłowski Eryk | 02 | GOS Raszyn | 1:04.66 | 470 | 29.53 | 35.13 | ||||
59. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:04.73 | 469 | 29.63 | 35.10 | ||||
60. | Szynawa Oskar | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.85 | 466 | ||||||
61. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.17 | 459 | 29.97 | 35.20 | ||||
62. | Mróz Jakub | 00 | Na Fali Bytom | 1:05.31 | 456 | 30.10 | 35.21 | ||||
63. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.41 | 454 | 29.90 | 35.51 | ||||
64. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:06.42 | 434 | 31.81 | 34.61 | ||||
65. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:06.65 | 429 | 30.51 | 36.14 | ||||
66. | Juda Dominik | 04 | Unia Oświęcim | 1:07.90 | 406 | 31.92 | 35.98 | ||||
67. | Kalisiak Norbert | 02 | Nawa Skierniewice | 1:07.93 | 405 | 31.80 | 36.13 | ||||
68. | Kałusowski Gracjan | 04 | Trójka Łódź | 1:08.08 | 403 | 33.50 | 34.58 | ||||
69. | Smolorz Dawid | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:08.20 | 401 | 32.70 | 35.50 | ||||
70. | Pietraszczyk Jakub | 04 | Huragan Sosnowiec | 1:09.08 | 386 | 32.58 | 36.50 | ||||
71. | Jonowski Michał | 04 | Orka Iława | 1:09.71 | 375 | 31.91 | 37.80 | ||||
72. | Til Adam | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:11.62 | 346 | 33.42 | 38.20 | ||||
73. | Snoch Michał | 03 | Na Fali Bytom | 1:11.93 | 341 | 34.21 | 37.72 | ||||
74. | Krystyniak Mateusz | 00 | SMS Victoria Racibórz | 1:13.77 | 317 | 28.96 | 44.81 | ||||
75. | Walas Jan | 04 | Trójka Łódź | 1:14.51 | 307 | 35.58 | 38.93 | ||||
Dulniak Ryszard | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 1:14.51 | 307 | 34.16 | 40.35 | |||||
77. | Boryczka Dominik | 04 | Wodnik Rawicz | 1:14.84 | 303 | 34.37 | 40.47 | ||||
78. | Gąsior Tomasz | 04 | Wodnik Rawicz | 1:15.57 | 294 | 35.30 | 40.27 | ||||
79. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 1:16.01 | 289 | 34.15 | 41.86 | ||||
DYSKW. | Woźniak Antoni | 04 | UKS 307 Warszawa | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:15) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 27/10/2018 - 12:40 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2018 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 8:41.28 | 777 |
100m: 200m: | 1:01.44 2:06.01 | 1:01.44 1:04.57 | 300m: 400m: | 3:11.34 4:16.72 | 1:05.33 1:05.38 | 500m: 600m: | 5:22.99 6:29.15 | 1:06.27 1:06.16 | 700m: 800m: | 7:35.51 8:41.28 | 1:06.36 1:05.77 |
2. | Jaszczuk Ewa | 02 | Kormoran Olsztyn | 8:52.46 | 729 |
100m: 200m: | 1:04.08 2:10.32 | 1:04.08 1:06.24 | 300m: 400m: | 3:17.31 4:24.50 | 1:06.99 1:07.19 | 500m: 600m: | 5:32.01 6:39.40 | 1:07.51 1:07.39 | 700m: 800m: | 7:46.44 8:52.46 | 1:07.04 1:06.02 |
3. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 9:04.55 | 682 |
100m: 200m: | 1:04.17 2:11.99 | 1:04.17 1:07.82 | 300m: 400m: | 3:19.81 4:28.03 | 1:07.82 1:08.22 | 500m: 600m: | 5:36.69 6:46.19 | 1:08.66 1:09.50 | 700m: 800m: | 7:56.24 9:04.55 | 1:10.05 1:08.31 |
4. | Wardzińska Martyna | 98 | AZS AWF Warszawa | 9:05.54 | 678 |
100m: 200m: | 1:04.56 2:13.51 | 1:04.56 1:08.95 | 300m: 400m: | 3:23.11 4:32.34 | 1:09.60 1:09.23 | 500m: 600m: | 5:40.96 6:49.61 | 1:08.62 1:08.65 | 700m: 800m: | 7:58.60 9:05.54 | 1:08.99 1:06.94 |
5. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 9:11.67 | 655 |
100m: 200m: | 1:05.48 2:14.66 | 1:05.48 1:09.18 | 300m: 400m: | 3:23.99 4:33.93 | 1:09.33 1:09.94 | 500m: 600m: | 5:43.12 6:52.72 | 1:09.19 1:09.60 | 700m: 800m: | 8:02.42 9:11.67 | 1:09.70 1:09.25 |
6. | Nowak Maja | 03 | AZS AWF Warszawa | 9:17.27 | 636 |
100m: 200m: | 1:05.94 2:16.17 | 1:05.94 1:10.23 | 300m: 400m: | 3:26.71 4:37.04 | 1:10.54 1:10.33 | 500m: 600m: | 5:47.60 6:58.12 | 1:10.56 1:10.52 | 700m: 800m: | 8:08.70 9:17.27 | 1:10.58 1:08.57 |
7. | Łysakowska Julia | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:18.94 | 630 |
100m: 200m: | 1:06.48 2:16.40 | 1:06.48 1:09.92 | 300m: 400m: | 3:26.57 4:36.52 | 1:10.17 1:09.95 | 500m: 600m: | 5:47.52 6:58.51 | 1:11.00 1:10.99 | 700m: 800m: | 8:08.94 9:18.94 | 1:10.43 1:10.00 |
8. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 9:19.30 | 629 |
100m: 200m: | 1:08.27 2:19.67 | 1:08.27 1:11.40 | 300m: 400m: | 3:31.49 4:43.06 | 1:11.82 1:11.57 | 500m: 600m: | 5:53.71 7:03.77 | 1:10.65 1:10.06 | 700m: 800m: | 8:12.18 9:19.30 | 1:08.41 1:07.12 |
9. | Możdżan Milena | 03 | Shark Rudna | 9:19.35 | 629 |
100m: 200m: | 1:07.19 2:18.16 | 1:07.19 1:10.97 | 300m: 400m: | 3:28.81 4:38.93 | 1:10.65 1:10.12 | 500m: 600m: | 5:49.48 6:59.18 | 1:10.55 1:09.70 | 700m: 800m: | 8:09.53 9:19.35 | 1:10.35 1:09.82 |
10. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 9:25.15 | 610 |
100m: 200m: | 1:08.97 2:20.47 | 1:08.97 1:11.50 | 300m: 400m: | 3:32.07 4:43.11 | 1:11.60 1:11.04 | 500m: 600m: | 5:54.85 7:05.82 | 1:11.74 1:10.97 | 700m: 800m: | 8:16.26 9:25.15 | 1:10.44 1:08.89 |
11. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 9:26.76 | 604 |
100m: 200m: | 1:06.74 2:17.82 | 1:06.74 1:11.08 | 300m: 400m: | 3:29.22 4:40.78 | 1:11.40 1:11.56 | 500m: 600m: | 5:52.29 7:05.03 | 1:11.51 1:12.74 | 700m: 800m: | 8:17.87 9:26.76 | 1:12.84 1:08.89 |
12. | Kosińska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 9:28.78 | 598 |
100m: 200m: | 1:08.75 2:20.87 | 1:08.75 1:12.12 | 300m: 400m: | 3:33.08 4:44.98 | 1:12.21 1:11.90 | 500m: 600m: | 5:56.36 7:07.34 | 1:11.38 1:10.98 | 700m: 800m: | 8:18.72 9:28.78 | 1:11.38 1:10.06 |
13. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 9:32.81 | 586 |
100m: 200m: | 1:06.75 2:18.17 | 1:06.75 1:11.42 | 300m: 400m: | 3:30.06 4:42.67 | 1:11.89 1:12.61 | 500m: 600m: | 5:55.17 7:07.99 | 1:12.50 1:12.82 | 700m: 800m: | 8:20.88 9:32.81 | 1:12.89 1:11.93 |
14. | Maciejewska Beata | 03 | UKS SP-149 Łódź | 9:33.72 | 583 |
100m: 200m: | 1:09.85 2:22.20 | 1:09.85 1:12.35 | 300m: 400m: | 3:34.64 4:47.39 | 1:12.44 1:12.75 | 500m: 600m: | 6:00.03 7:11.64 | 1:12.64 1:11.61 | 700m: 800m: | 8:23.23 9:33.72 | 1:11.59 1:10.49 |
15. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 9:38.14 | 569 |
100m: 200m: | 1:07.42 2:19.12 | 1:07.42 1:11.70 | 300m: 400m: | 3:31.89 4:45.28 | 1:12.77 1:13.39 | 500m: 600m: | 5:59.36 7:13.49 | 1:14.08 1:14.13 | 700m: 800m: | 8:26.45 9:38.14 | 1:12.96 1:11.69 |
16. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 9:38.69 | 568 |
100m: 200m: | 1:08.47 2:21.09 | 1:08.47 1:12.62 | 300m: 400m: | 3:34.25 4:47.88 | 1:13.16 1:13.63 | 500m: 600m: | 6:01.45 7:14.88 | 1:13.57 1:13.43 | 700m: 800m: | 8:28.69 9:38.69 | 1:13.81 1:10.00 |
17. | Gąsior Oliwia | 03 | Shark Rudna | 9:41.00 | 561 |
100m: 200m: | 1:11.50 2:24.59 | 1:11.50 1:13.09 | 300m: 400m: | 3:38.51 4:52.47 | 1:13.92 1:13.96 | 500m: 600m: | 6:05.57 7:18.81 | 1:13.10 1:13.24 | 700m: 800m: | 8:31.29 9:41.00 | 1:12.48 1:09.71 |
18. | Bednarek Aleksandra | 98 | UKS SP-149 Łódź | 9:41.10 | 561 |
100m: 200m: | 1:07.68 2:18.55 | 1:07.68 1:10.87 | 300m: 400m: | 3:31.41 4:44.68 | 1:12.86 1:13.27 | 500m: 600m: | 5:58.71 7:13.65 | 1:14.03 1:14.94 | 700m: 800m: | 8:28.83 9:41.10 | 1:15.18 1:12.27 |
19. | Fuks Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 9:41.76 | 559 |
100m: 200m: | 1:09.07 2:21.44 | 1:09.07 1:12.37 | 300m: 400m: | 3:34.41 4:48.23 | 1:12.97 1:13.82 | 500m: 600m: | 6:01.38 7:14.98 | 1:13.15 1:13.60 | 700m: 800m: | 8:28.79 9:41.76 | 1:13.81 1:12.97 |
20. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 9:43.37 | 554 |
100m: 200m: | 1:07.56 2:20.19 | 1:07.56 1:12.63 | 300m: 400m: | 3:33.30 4:46.47 | 1:13.11 1:13.17 | 500m: 600m: | 6:00.81 7:15.69 | 1:14.34 1:14.88 | 700m: 800m: | 8:30.74 9:43.37 | 1:15.05 1:12.63 |
21. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 9:45.94 | 547 |
100m: 200m: | 1:09.26 2:21.97 | 1:09.26 1:12.71 | 300m: 400m: | 3:35.23 4:49.01 | 1:13.26 1:13.78 | 500m: 600m: | 6:03.62 7:17.89 | 1:14.61 1:14.27 | 700m: 800m: | 8:33.41 9:45.94 | 1:15.52 1:12.53 |
22. | Krawczyk Nikola | 03 | Unia Oświęcim | 9:59.92 | 510 |
100m: 200m: | 1:09.44 2:24.68 | 1:09.44 1:15.24 | 300m: 400m: | 3:41.02 4:57.17 | 1:16.34 1:16.15 | 500m: 600m: | 6:13.50 7:30.23 | 1:16.33 1:16.73 | 700m: 800m: | 8:46.99 9:59.92 | 1:16.76 1:12.93 |
23. | Witek Oliwia | 04 | UKS SP-149 Łódź | 10:05.12 | 497 |
100m: 200m: | 1:11.86 2:28.28 | 1:11.86 1:16.42 | 300m: 400m: | 3:44.32 5:01.10 | 1:16.04 1:16.78 | 500m: 600m: | 6:18.40 7:34.85 | 1:17.30 1:16.45 | 700m: 800m: | 8:51.07 10:05.12 | 1:16.22 1:14.05 |
24. | Niewiadomska Nikola | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 10:09.00 | 487 |
100m: 200m: | 1:09.94 2:25.43 | 1:09.94 1:15.49 | 300m: 400m: | 3:41.80 4:58.55 | 1:16.37 1:16.75 | 500m: 600m: | 6:16.44 7:34.70 | 1:17.89 1:18.26 | 700m: 800m: | 8:52.50 10:09.00 | 1:17.80 1:16.50 |
NIE UK. | Topp Zofia | 03 | G-8 Bielany Warszawa |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |